Új privát üzeneted érkezett!

itt is vagyok.
szóval:
annyi rossz dolog történt mostanában, hogy Gyopárosfürdőt gondoltuk gyógyírnek-mellesleg 10km-re van tőlünk.-
és tessék, ott is baj történt.
A strandot, az élményfürdőt Panna nagyon élvezte.mi is! :P

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Na még egy pár:
Kép Anya, csihu!
Kép

Hajni
Nagyon sajnálom ami, Pannával történt! A képek alapján én sem látok semmi rendkívülit, de én Tomin sem láttam és mégis enyhén D vitamin hiányosnak látták az ortopédián. :?
A mi gyerekorvosunk 3 éves koráig javasolta a Vigantolt, a korábbi ortopéd problémáink miatt ill. az ortopéd orvos javaslatára.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szilvi:
nagyon édi képek!!!!!!!Panninak pont olyan kendője van, mint Briginek!!!!Nem lesznek keresztelős képek?
Megann:
Lénának jobbulást! :(
És :
KRÉTAAAAAAA!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hurrrrrrááááá!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
mi Chania környékén voltunk(Kalamaki), a sziget nyugati felén, gyönyörüszép.a tenger meg irtó tiszta, finom homokos, csillogoó.
Elafonnisit ki ne hagyjátok!!!!!(pici sziget kb.5 perces sétával a TENGERBEN!!!!!!!át lehet rajta kelni(Lénával is!!)
Istenem, de szép is volt!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

 
 

Thomasanne!
Köszi! :)
Nagyon ehylyesek, főleg az a kézfogós, meg a réten egyedülállós, meg a vonatablakos.... :D:D:D

Majola!
Én bizony elég sokszor elmondom Lilinek, hogy szép kislány. Amikor alkalom nyílik rá, például jó nagyona fésülködés.
Nekem a szüleim sosem mondták, hogy szép vagyok, nehogy elbízzam magam, mert az egy olyan világ volt, hogy nem szabadott kitűnni, az önbizalom meg az önhittséggel egyenlő kategóriába tartozott. És természetesen a külcsín nem számít csak a belbecs. Ezt szerintem elég sokszor és sok helyen hallhattuk. Az külön pech, hogy a világ 180 fokos fordulatot vett azóta. De ettől függetlenül is iszonyatosan nagy önbizalom hiányom volt/van. 20 évesen nem mertem bemenni egy boltba vásárolni és úgy éreztem, hogy a testem egy börtön, amibe be vagyok zárva (pedig akkor még nem is voltam túlsúlyos). Szóval ezt mindenképpen szeretném elkerülni. Remélem nem esünk a ló túloldalára, de ennek a következő megoldásait látom: azt el szoktam mondani, hogy a külső egyrészt egy adottság, másrészt tenni is kell érte, valamint nem dicsekszünk senkinek, hogy én szép vagyok, vagy szép a hajam, elég, ha mi tudjuk. Persze más gyerekek szokták mondani, hogy ők nagyon szépek, sőt az egyik kis barátnőnk azt szokta mondani, hogy ő a legszebb a világon, és ez liliben visszatetszért kelt. Ha nem is érti még pontosan, de érzi azért, hogy ez nem helyénvaló. Másrészt a közösségben úgyis ők csak egy pont, és megnyírbálják az önbizalmukat (a többi gyerekek is), jót tesz egy kis otthonról hozott muníció. AZ meg szerintem elég hamar kiderül, hogy a kinézettől még nem fog tudni bukfencezni vagy megteríteni, vagy ilyesmi. Ott ahol nem felszínes értékek uralkodnak úgysem az fog lejönni a gyereknek, hogy "szép vagyok és ezért minden rendben lesz". Úgyhogy dícsérjed csak Julcsit és ne aggódj, minden rendben lesz! :wink:

ayse
 
 


Kuha:
őrület, mire nem emlékszel!!! :shock: :wink: :wink: :wink:
Csibi:
Emesét csókoltatjuk, kicsi fiával együtt.nem akarok neki már megint írni-nehogy túl sok legyen belőlem!-Mondd meg Neki lécci, hogy azért életjelet adhatna ám!!!

Maresz:
A kendő miatt.... :lol: :lol:
Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


És szegény kisgyermek panaszaihoz még annyit, hogy ha megnéztek, akkor meg voltam győződve róla, hogy ezt nézik, mennyire ronda vagyok.

ayse
 
 


Benianyu
De jó képek! Beni milyen kitartó, sportos srác, persze nem csoda, a jó példa! :wink:
Daninak a fürtjeit továbbra is csodálom!

Megann
bölcsi: Állítólag történt valami, de én már csak akkor hiszem el, ha látom Tomi nevét az ajtón kiírva. :roll:

folyt. köv. csak vacsorázom egyet Apával.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse:
Jaj, olyan klasszul fogalmaztad meg a szépség, és az önbizalom kérdést!!!Valahogy mi is így szeretnénk Pannával!! :D


Ha jól olvastam, férjtéma is szóba jött!
Csaba nagyon maximális apa, szerintem túlságosan is.Mindenben számíthatok Rá, ált nálunk Ő intézi a nagybevásárlást, a bankot, egyedül veszi magának a cuccait, szóval imádjuk.persze, van hibája, amit itt a nyílt fórumon nem ecsetelnék, de ezzel együtt jó társ, férj, apa, álmodni sem akarnék, szeretnék jobbat.és piszkosul megedzette az élet, a szülei. :(

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Panna
Nagyon édesek a képek, megkukkoltam! Algír-magyar konfliktus :lol:
Dávid nagyon szép, huncut kisfiú!

Zsuzsa
Julcsiszáj :lol:

Kuha
Gratula a majdnem 8 kiló mínuszhoz!
Szerencse, hogy anyukád tud Gergőre vigyázni, azért még drukkolok, hogy minden rendben menjen a főnökkel. :wink:

Ayse
Hát valóban nem túl változatos képek, de találtam még.... :oops:
Kép
Kép

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Aztaaa! Tomi igazi nagyfiú!!!!!!!!!! És még farmerdzsekije is van!
Brigi is nagyon csinos, ezek a kis coffik! :D:D
Szép nap lehetett a mai!

Mi moziban voltunk, a 23-as számot néztük meg. Elég hideglelős, de Jim Carrey nagyon jól játszott. És hát még ez volt a leginkább nézhető :?

ayse
 
 


Beninek óriási gratula a futáshoz!!!

ayse
 
 


Ayse
Brigi tényeg csini! Igazi csaj!
Milyen volt a film?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Tényleg :oops:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Jóreggelt! :)

Mielőtt elúszik velem a nap, lenne egy kérdésem!

Van valaki akinek már nem kell a kiságy? Szilvinek eljött az idő hogy legyen kiságya (csak bölcsője van) és arra gondoltam ha közületek valaki el akarja adni, szívesen megvenném, főleg matracostul, ágyneműstül, cakkompakk.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt! :) :)

Köszi az elismerő szavakat Benivel kapcsolatban. Mi is nagyon megdícsértük. :)

Ayse,
Nagyon jól megfogalmaztad (megint! :) ). Én is hasonló önbizalomhiányos kamasz voltam, sosem gondoltam szépnek magam, ráadásul elég duci is voltam + szemüveges. :?
Én szoktam mondogatni mind a két fiúnak, hogy milyen szépek. Beninek is, hogy milyen jó az alakja és jól van felöltözve. Persze mértékkel, de nem baj, ha tudja. Szerencsére, az óvodában ezek egyáltalán nem számítanak, ahogy írtad, ott sokkal fontosabb, hogy valaki milyen ügyesen tanulja a verseket, vagy egyedül öltözik-e át, stb. Azt meg nem bánom, ha azzal dicsekszik, hogy milyen gyorsan fut vagy biciklizik. Azért megdolgozott (+ jó géneket örökölt :wink: ). A természete amúgy is elég nehéz, legalább ez a vonal legyen nagyon pozitív. :wink:

Kuha,
Gratula a minusz kilókhoz!!! 7,5 az már nem semmi!!! :) És most hogyan tovább? Szurkák nélkül kell tartani a diétát?
Drukk a bölcsi-munkahely probléma megoldásához! :)

Thomasanne, Maresz,
Nagyon helyesek a gyerekek! :) Az a kétfogós a vonaton igazán kedves kép! :)
Tomi csíkos pólója nagyon tetszik!!! Tomi tényleg jó kis kopi lett. Drukk, hogy a bölcsiajtón meglásd a nevét, persze a jó sorban! :)

Megann,
Léna hogy van? Van már sejtésed, hogy mitől ment fel a láza?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Hajni, Thomasanne!

Fényképek nagyon jók!

Megann!

Léna jobban van már?

Göndörzsóf!

Bubusnak boldog névnapot kívánunk! (ugye ma van? :oops: )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hajni, Thomasanne!

Fényképek nagyon jók!

Megann!

Léna jobban van már?

Göndörzsóf!

Bubusnak boldog névnapot kívánunk! (ugye ma van? :oops: )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


bocs, hogy 2x :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok....
Léna éjszaka jó lázas volt....nem mértem de 39 biztos volt...
kapott még kúpot és reggel láztalanul kelt...Reggel fél 9 kor én ébresztettem Lénát...hogy ugyan keljen már föl....

Voltunk dokinéninél....
Azt mondta hogy ő a 3 nap láz-3 nap pötty betegségre tippel..
Egyenlőre lázcsillapitás és szobafogság :?

Volt valakinek ez a betegség???
Hogy zajlott??????

Kicsit aggódom még mindig...jobb lenne ha biztosra tudnám hogy miért volt láz.....
Engem idegesit hogy karikát látok a szeme alatt :roll: :roll: :roll: de már vagy 2-3 napja figyelgetem, mert gyanús volt....
Ezek szerint délután megint várható hogy lázas lesz... :roll: :roll: :roll:

Remélem semmi komoly :cry: :cry: most fosok nagyon...annyi tragéidát hall az ember...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Just relax! :wink:

Nekünk volt 3 nap láz, 3 nap pötty. Én is féltem tőle, mert állítólag az a láz szinte csillapíthatatlan. Andrisnak mindösszesen egyszer ment fel a láza és 2 nap lázkihagyással jöttek a pöttyök. (én a szopira fogom).
Ne ijedj meg, itasd Lénát, csillapítsd a lázát, nem lesz semmi baj.
8ha a kossuth rádiót hallgattad és azért írod ezt a targédia-dolgot, akkor pláne nyugodj meg, az agyhártyagyuszinak más jelei is vannak - merev tarkó, bőrvérzés).

ayse
 
 


Ja és a karika az természetes, ha beteg. Majd elmúlik.

ayse
 
 


Engem meg az idegesít, hogy felállították a játszóteret, de csak a hinta két lábát rögzítették a földhöz, a csúszdavárhoz is rendeltünk négy vasat, de azokat nem tudták befúrni a földbe, annyira sziklás. El is görbült az egyik. Az ács jól megrázogatta az építményt azt bizonyítandó, hogy stabil, sőt ő maga fennt volt benne, úgy is szerelt, de én nem vagyok nyugodt. (az alapszerkóhoz egyébként két karmantyú tartzik, mi rendeltünk hatot).

Megann, nálatok hogy van rögzítve?

ayse
 
 


Andris alszik, a net meg valahogy mindig vonzóbb, mint a vasalás....


Thomasanne!
A filmről kérdeztél.
A sztori nagyon hatásos volt, nem ült le, de utólag visszagondolva azért volt benne egy-két logikai bukfenc. Abba a kategóriába tartozik, amit másodszor már nem néz meg az ember, mert tudja a kulcsot és úgy már nem üt.
A film képi világa nagyon izgalmas volt szerintem.
A színészi játék is. Jim Carreyt nem szerettem különösebbképpen, de azt kell mondjam, hogy azokban a szerepekben, amikor lelohad az az idióta vigyor a képéről (Trumann show, Ember a Holdon), akkor nagyon jó színész. És ez is egy ilyen szerep. A színésznőnek meg nagyon kellemes reszelős hangja van. Külön pozitívum, hogy feliratos a film, így felért egy angol nyelvleckével. :wink:

A szomszéd agglegény fiú (együtt él a bátyja családjával) tegnap este hozott egy jénai valami eszméletlenül finom turamisut, hogy "megédesítse a napunkat". :shock: :shock: :shock: Ő csinálta.
Na most aztán gondolkodhatok, hogy mit pakoljak bele a visszaútra!

ayse
 
 


Ayse!

Nem nem hallottam a Kossuth rádiót..de tudod mit, ne is mondd el hogy miről volt szó..mert csak jobban beparázok... :roll:

Na de azért mégis....az agyhártyagyulladásnak lehet olyan tünete hogy karikás a szem???

Egyébként Léna láztalanul ment aludni...
Reggelizni nem akart viszont a dokinénitől visszafelé evett egy kis kiflit, majd 1,5 deci kakaót...és lefekvés előtt egy fél joghurtot, meg ivott is... :)
Ezen kivül teljesen vidám mint máskor....

Játszótér:
:shock: :shock: én azt hiszem hogy a miénk semmivel nincs kitámasztva :shock: :shock: bár megmondom őszintén hogy szinte elképzelhetetlennek tartom hogy bárki megmoccantsa, akkora nagy dög.... :)
De most hogy mondod, majd felvetem a férjemnek ezt a dolgot..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!

Gratula a mínusz kilókhoz!!!
Főnökkel beszéltél már, hogy mikor kell végül kezdened???
Mikor talizunk? :)

Ayse!
Egyetértek a véleményeddel(önbizalom)
Engem anyum dicsért, apám soha és meg is lett az eredménye, még így is van némi önbizalomhiányom, mégha esetleg nem is látszik rajtam.....apámtól nagyon kellett volna szerintem!!!!
Női mivoltomban jobban segített volna!

Képek fantasztikusak, annyira nagyok és szépek a gyerekeink!!!

Megann!

Nekünk tavaly Balcsin volt 3 napos láz, és semmit nem lehet tenni, itasd sokat és túl lesztek rajta!
Küldjük a gyógypuszikat!!!!!

Képzeljétek fel kellett hazsnáálni a tavalyi utazási csekkünket és júl.első hétvégéjén megyünk Alsópáhokra-Kolpingba!!!
Juhééééé!
Kik voltak ott közületek, mert emlékszem hogy volt valaki?
Talán Prünyti meg még valaki?????????
Meséljetek, jó hely???

Na megyek, csajszim alszik most tudok valamit csinálni.

Ja és végre megy az önálló evés és!!!!!!

Ma először kaksizott bilibe Lívi és nagyon tetszett neki!!!!!!!!!!!!!!
Juhééééé!

Mea
mea
 
 


Fellopóztam....alszik....és úgy érzem nem lázas :)

Mea!

Alsópáhok egy igazi gyerakparadicsom....minden ideáleális a gyerekek számára..

Livi nagyon ügyes,....gratulálok :) :)


Én nem igen hiszem hogy ez a 3 napos láz- 3 nap pötty baja van Lénának.....főleg most hogy egyenlőre nem lázas ma még...
és jól reagált a lázcsillapitóra is....egyáltalán nem a csillapithatatlan láz kategóriába tartozott :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nagyon ideges vagyok egyébként....még enni sem tudok :roll: :roll: :roll: :roll:

Kuha!

-8 kg?????????? :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D
Az nagyon szuper... :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Majola!

Még neked akartam irni egy két gondolatot..
Szóval igazából azért kezdtem el Lénának áradozni hogy ő milyen szép, hogy engedje hogy összegumizzam, megfésülgessem, felcsattozhassam a haját..vettünk szép hajgumikat, csitt-csattot...és Léna szivesen látta őket viszont a tükörben a fején... :) :)
És aztán meg azért is dicsértem hogy milyen szép, és hogy nehogy kiszedegesse mert "meg kell mutatni a mamának, az apának az irodában, a szomszéd fiúknak"stb...
Tök jól bejött ez a dolog mert mára már Léna magától jön "modellt állni" nekem amikor reggel a kezembe veszem a hajkeféjét...
No persze néha elszalad,...de csak huncutkodásból :lol: :lol: :lol:
Szóval én örülök ha Léna már most felveszi a "nőies" dolgokat,..hasonló dicséretet kap akkor is ha szép fidres fodros ruhácskába, szoknyácskába megyünk valahová...
És megkérdezem a boltban a véleményét, hogy megvegyük-e ezt vagy azt a ruhácskát :oops: :oops:
Persze ő mindig hajgumit, csittcsattot, nyakláncot, micimackós esernyőt, hello kitty-s kulcsot,mesés sapit vagy egyéb kiegészitőt akar, és rohan hozzám....hogy ő azt szeretné.. :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

4-5 évesen amikor ezek a "nőies" dolgok már beleivódtak, nyilván azért fogom dicsérni ha felismeri a betűket, a számokat stb...

Szóval nálunk is "le kell tenni valamit az asztalra" nem elég bájosnak születni :wink: :wink: :wink: :wink:

Egyébként engem sem dicsértek sose, más világ volt az...apám olyan lökött volt hogy még egy csatot sem engedett a hajunkba rakni kislány korunkban, ezért mindig rövid, fiús frizurám volt...útáltam is nagyon..és inkább nadrágban járattak, mert az volt a "praktikus" és éppen ezért igyekeztem felnőttként csinosan, szoknyásan járni(ez persze most nem a kismamás évekre vonatkozik...mert vicces lennék egy miniben, vagy egy bodros fehér szoknyában a játszótéren :lol: :lol: )

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Gondoltam, hogy a póló tetszeni fog! Azt hiszem én is csíkosmami leszek, Tomi nyári ruhatára nagyrészt csíkos! (vagy motoros, vagy békás, vagy tigirses)

Megann
Nekünk 3 nap láz+pötty nem volt, de egyszer Tominak is egész magasra kúszott a láza délután és éjszaka, másnap semmi. Teljesen elmúlt. Azóta sem tudom mitől volt, még a napra sem foghatom, már jó régen történt. Drukkolok, hogy Léna láztalan maradjon!
Ma miniben voltam a játszin! :wink:
Nem bírom ezt a hőséget nadrágban elviselni.

Ayse
Azért kérdeztem a filmet, mert nem is olyan régen láttam a bemutatóját és bár Jim Carrey nem a kedvencem, de felkeltette az érdeklődésemet. Mivel kicsit beszari vagyok, gondoltam mielőtt bemegyek a sötét nézőtérre megkérdezem, megéri-e.
Én is tiramisut csináltam Férjnek és barátjának szombaton, sajnos mind megették. :?

Duda
Mi újság Veletek?

off
segítsetek légyszi, Tomi mostanában nagyon ragaszkodik az autóihoz, még aludni is csak a járgányokkal szeretne, ezért keresek autó formájú, plüss, vagy puha valamit. Korábban láttam verdás plüss autót, de már nincs sehol. Ha valakit lát ilyet, vagy hasonlót szóljon, köszi!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Gondoltam, hogy a póló tetszeni fog! Azt hiszem én is csíkosmami leszek, Tomi nyári ruhatára nagyrészt csíkos! (vagy motoros, vagy békás, vagy tigirses)

Megann
Nekünk 3 nap láz+pötty nem volt, de egyszer Tominak is egész magasra kúszott a láza délután és éjszaka, másnap semmi. Teljesen elmúlt. Azóta sem tudom mitől volt, még a napra sem foghatom, már jó régen történt. Drukkolok, hogy Léna láztalan maradjon!
Ma miniben voltam a játszin! :wink:
Nem bírom ezt a hőséget nadrágban elviselni.

Ayse
Azért kérdeztem a filmet, mert nem is olyan régen láttam a bemutatóját és bár Jim Carrey nem a kedvencem, de felkeltette az érdeklődésemet. Mivel kicsit beszari vagyok, gondoltam mielőtt bemegyek a sötét nézőtérre megkérdezem, megéri-e.
Én is tiramisut csináltam Férjnek és barátjának szombaton, sajnos mind megették. :?

Duda
Mi újság Veletek?

off
segítsetek légyszi, Tomi mostanában nagyon ragaszkodik az autóihoz, még aludni is csak a járgányokkal szeretne, ezért keresek autó formájú, plüss, vagy puha valamit. Korábban láttam verdás plüss autót, de már nincs sehol. Ha valakit lát ilyet, vagy hasonlót szóljon, köszi!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Léna még mindig láztalan :) , úgyhogy kimegyünk a kertbe :) , természetesen azért próbáljuk kerülni a tűző napot...

Apa ma hazajött korábban, most rakják össze a kazánt, úgyhogy elvileg mától van melegviz :) , és apa elment homokot is hozni a homokozóba, ugyhogy talán ma már homokozhatunk is :) :) :) :) :)

Thomasanne!

Hát nem tudom hogy Te hogy tudod kivitelezni a homokozást miniszoknyában :shock: :lol: , nekem eddig eszembe sem jutott hogy szoknyában is ülhetek a homokozóban :lol: :lol:

Na jó...akkor kezdek megnyugodni...hogy talán valami múló lázasság volt. :? :? :? :? :? :? :?

Ayse!

Mit raktála jénaiba????? :oops: :oops: nagyon éhes vagyok :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjártuk a postát, most kb. úgy érzem magam, mint akit kifacsartak (na, meg a pénztárcám is). Viszont vettem Gergőnek egy tök ari szandit, 2800 Ft-ért.


Megann!

Nem tudom, mi lehet szegény Lénával. Remélem, semmi komoly.

Ja, és nem 8, csak 7,5 kg ment le! :) :) :)

Thomasanne!

Nagyon köszönjük a képeket, mind-mind nagyon jól sikerültek!!! Csuda helyesek ezek az uncsitesók!!
Brigiről jó régen láttam képet, nagyon nagyot nőtt!! Tomi meg nagyon ügyesek kanalazza a hamit!!! Mindent ilyen ügyesen eszik???



Még azt akartam mondani, hogy anno, gyerekkoromban engem sem dícsérgettek agyon, sőt, talán azt is mondhatom, hogy egyáltalán nem dícsérgettek.
Nem emlékszem, hogy hátrányom/előnyöm zármazott volna-e belőle, vagy sem, szerintem csak azért volt ez így, mert a szüleim egész egszerűen nem azok a fajták.
Viszont időnként én is dícsérem Gergőt, fiú létére... Bár, én inkább az "okosságát" dícsérem neki :)

Na, és most jön a lényeg:

szegény anyukám kivette az összes idei szabadságát (marad neki vagy 3 nap), és bevállalta Gergőt egész augusztusra.
Nem tudom hogy lesz még, egy biztos, Gergő végig Szentendrén lesz. Legfeljebb majd időnként mi is kimegyünk, és ott alszunk egy-két napot.
Úúúúúgyhogy, július 30-án kezdek dolgozni...
Most beszéltem a főnökömmel, részéről is teljesen megfelel az időpont, úgy éreztem, még örült is neki!!!

Hát még én, hogy végre összejött a dolog!!
Viszont, ugye van egy csomó felhalmozódott szabim, kb. 24 nap, amit ugye ki kell vennem. Úgyhogy papíron már június 24-től munkába állok, csak épp szabin leszek júli 29-ig.
Úgyhogy arra az időre már fizetést is fogok kapni.
Viszont le kell mondanom a GYED-ről, és hamarabb kell elmennem GYES-re.
Úgyhogy én már júni 26-tól GYES-es kismami leszek... :) :):)



Na, ezek vannak velem, velünk, köszönöm mindenkinek a drukkokat! Most már csak a megfelelő némettanárt kell megtalálnom!!!

Azt hiszem, maradok a magántanárnál, mert az csak velem foglalkozik.

Majd még jövök!

É.

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Ezek aztán a jó hirek :P :P :P

(csak csendben suttogom, hogy nem is tudom hogy fogod kibirni Gergőce nélkül... :roll: :roll: tudom...muszáj lesz :roll: :roll: )

Egyébként meg a legjobb kezekben lesz :wink: :wink: :wink:

Nagyon szépen kialakult ez, kivánom hogy sok örömöd teljen az uj munkádban :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
A homokozó szélére le tudok ülni akár szoknyában is, kinyújtott lábakkal, még a napocska is barnítja a virgácsokat, miközben homoksütit sütünk. :wink:

Kuha
Köszi!
Igen szerencsére, gyorsan megtanult önállóan enni, persze elkél néha a segítség, de nagyon ügyes. Igaz a levesevés után teljes ruhacsere és konyhatakarítás kell.
Örülök, hogy jól alakultak a dolgok!
A bölcsis beszoktatásra lesz még egy kis szabid? Vagy Robi tud majd segíteni?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Hajni,

Jaj te szegeny, dehat balesetek sajnos mindig elofordulhatnak, meg az a szerencse, hogy nem lett nagyobb baj :oops: En sem talalom olabunak Pannat, dehat a fenebe is, hogy lehetne ilyet latni es ha az ember 100%-osan megad is mindent vagy nem, akkor sem lehetne igy orditani egy orvosnak!

Egyebent en meg adom most is a D-vitamint es a fluort is, egeszen ket eves koraig, utana meg harom havonta egy kapszula vita keszitmeny!Orvosi utasitas itt.

Benianyu,
Beni nagyon helyes a kepen es hat buszke lehetsz ra, valoban jo kis geneket orokolt es nagyon ugyes!!
Mat a fociban es a teniszben kivaloskodott ebben az evben, fociban egy arany es ket bronz csapattal, teniszben pedig egy ezust egyeniben, korzeti versenyen!
A judoval viszont leallt, nem erdekli, pedig mar sarga oves volt :oops:

Megann,
Ne aggodj szerintem sem, ha neha nem eszik Lena! En mondom ezt, akinek meg a kistaskajaban is kompothegyek vannak :lol: :lol:
de ha egyszeruen nem akarja, akkor ugysem fog enni :oops: Balazs most a gyumiket x-te ki, nem kell neki, bar tegnap beevett vagy fel kilo malnat!! Azelott meg meg sem akarta kostolni! Vannak ilyen napok!

Balazs 12 kilo es nem tudom hany centi, de kabatokat 3 eveset veszek es minden cucca 86-os!

Szilvi,
Tomi nagyon nagyfius mar es tok helyes!! Olyan jol all a farmer ezeknek a fiuknak, Balinak is van egy es olyan nagyfiussa teszi oket.

Voltunk Mattal a korhazban, megvizsgaltak es sajnos csak kell muteni. Doki szerint ez magatol mar nem fog megjavulni, muszaly beavatkozni mutetileg! Nem lesz nagy dolog, felvagja egy kicsit es lehuzza neki, vagyis nem korulmetszes! Egy napos a dolog, reggel kell mennunk, elaltatjak a mutet kb 10-15 perc, ebredes utan 2-3 oraval mar johetunk is haza! Nagyon szimpi volt a doki es megnyugtato is, szerinte ez egy mindennapos mutet es jobb, ha most esik tul rajta, nem pedig amikor mar felnott!
Ami poenos :cry: , hogy a szulinapjan mutik, csak ez az idopont, julius 26-a volt szabad!
Ugy erzem, hogy jol teszem, tamogatom a mutetet, mert valoban utana meg felnottkent hogyan elhetne leragadt herevel??? Szeintetek??

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

Megann, a játszót általában vassal szokták lerögzíteni. Biztos nálatok is le van, csak nem láttátok.
Homok. Lehet kapni bio homot, ha nagyon érdekel megkérdezem hol vették az ismerőseim, de még ők se ajánlják mert nagyon drága és nem egy nagy adag... Egyébként se sok értelme van.
Sima homokot meg bármelyik obiban, praktikerben vehettek.
Szerintem jó, hogy mondod Lénának, hogy szép, és az is! Én is mondanám ha lányom lenne, Rolinak nem nagyon szoktam, de pl, apukájának minden nap mondom, hogy ugye milyen szép Roli??? :)


Kuha, de jó hogy sikerült megoldanotok a helyzetett. Én nem tudom, hogy tudnék most visszamenni dolgozni (valószínűleg sehogy) mert még egy kétórás mozi után is nagyon hiányzik a kis szaros. :)

Thomasanne, az Europarkban a Spárnál a mozgólépcső mellet t van egy bódé és ott lehet kapni Verdás plüss autót.

Mi jól vagyun, már szoktam érezni prütyikémet, bár nem minden nap. Holnap megyek dokihoz csütörtökön meg AFP-re. Juhéj.
Jó már itt tartani. :)


sziasztok: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Megann!

Ne is mond, már most darázok, hogy hogyan fogjuk Gergőn nélkül bírni! Tul. képpen hétfőtől péntekig lesz csak ott, és úgy gondoltam, hogy kedd-szerda majd én is ott alszom anyuéknál, onnan megyek majd dolgozni. (lehet, hogy Robi is)
Így csak kibírjuk majd valahogy... :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

Thomasanne!

Nagyon ügyi Tomi!! Gergő mostanában nem is hajlandó próbálkozni az egyedül evéssel... Nem tudom mikor fog így megtanulni enni... Talán a bölcsiben? :roll: :roll:
Beszoktatás még kérdéses, bár a főnököm mondta, hogy természetesen arra az időre elengednek, rugalmasan kezelik. Igaz, az idei szabim megvan, időarányosan kb. 13-14 napom lesz így, hogy júni végétől állok papíron munkába.

Anikó!

Teljesen igazad van, hogy így állsza műtéthez. Minden rendben lesz, és mire nagyfiú lesz már sem ő, sem pedig Te nem fogtok rá emlékezni.
Azzal meg ne stresszeld magad lelkileg, hogy pont a szülinapjára esik!!!
Majd legfeljebb dupla szülinapi ajándékot kap... :wink: :wink: :wink:

Kép
kuha
 
 


Kuha,

Ezek aztan a jo hirek, Gergo ismeri anyukadat, szerintem nem lesz semmi gond, neked pedig legalabb lesz munkad!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Kuha,

A, nem stressz ez, csak hat na, akkor is szegeny, de a doki nagyon jol megoldotta, amikor Mat beszolt, hogy ez az en szulinapom, mire o, akkor ajandekba kapsz tolem egy uj kikit! :lol: :lol:
Meg1x, ne aggodj, ha muszaly, akkor ki kell birni, olyan gyorsan szalad az ido eshat mamar nem mindegy, hol is kap munkat az ember plane olyat, ami tetszik is neki!
Mi is megyunk emberemmel egy 4 napos ugyfellatogatasra Marseille es kornyeke, eleg messze innen, de csodas varos, igy a negy nap utan, maradunk meg kettot (pihenni)! Majd egy teljes het, de nem banom, mert egyreszt ugy erzem nagy szuksegunk van ujra egy kicsit egymasra lelni ferjjel, valamint egy kicsit melyponton vagyok gyerekneveles kapcsan, egyszeruen most valahogy minden idegesit, akarmit is csinalnak, pedig nem ok valtoztak meg, csak azt hiszem, en vagyok a turokepessegem hataran! Mar a tudat is feldob, gondolom valoban szuksegem is van ra!
Mat anyossal lesz, Balazs meg hetkoznap a dadanal, este es hetvegen meg szinten anyosnal, Mattal! Egesz jol kijon veluk most mar ugye o is ket ev fele halad!

Biztosan hianyozni fognak, de cserebe egy sokkal turelmesebb anyukat kapnak!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Visszaolvastam mindent, de most csak egy gondolatra van időm. :oops: :wink: :? :wink:

Kuha,
Nagyon jó, hogy Anyukád meg tudja így oldani a szabadságát és elég kíméletes Gergőnek is az "Anyától elszakadás" megtanulása.
Én nem vagyok egy nagy fogalmazó, azt akarom kihámozni az egészből, hogy jobb, hogy nem rögtön idegenek közé kerül, miután te nem leszel vele. És neked is legjobb, hogy Anyukáddal lesz, persze így semn lesz könnyű, de majd megszokjátok és beáll a rend!

Még egy...

Megann,
Lénának jobbulást! Drukk, hogy ne jöjjön vissza a láz, bármi okozza is!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egy csomót írtam és elszállt :evil:

Kuha
Ezek tényleg nagyon jó hírek, Gergő a lehető legjobb helyen lesz.

Benianyu
Gratulálok Beni teljesítményéhez. Én már akkor lihegek, ha pár métert szaladnom kell, nemhogy kilométereket futni.

Megann
Drukk, hogy Léna lázas állapota hamar elmúljon. Palacsinta jól hangzik. Hajrá homokozó.

A vasárnapi vonatozás nagyon jól sikerült, mindannyian élveztük. Brigi még erről is álmodott. Arra keltem, hogy ezt ismételgeti: "Nya (Anya) csihu".
Szilvinek köszönjük a képeket, szuperek lettek. A kézfogós egyszerűen szenzációs.

És akkor az ígért keresztelős képek:

Fogadalom tétel
Kép

Keresztvíz alatt
Kép

"Harci" díszben
Kép

Egy kis játék
Kép

Tetszik a hajad, Tomi
Kép

Nők gyűrűjében
Kép

Ismerős?
Kép

Kép
Kép
maresz
 
 


Hajni
Még neked akartam írni, hogy nagyon sajnálom ami Pannával történt. Jó, hogy Ő már észre sem veszi a sebet. Az o lábat és a hordó pocakot én sem látom. Szerintem is kérdezz meg több orvost is mielőtt még jobban felizgatod magad.
A D vitamint egyébként Brigi sem kapja már rendszeresen 1 éves korától. Néha ha eszembe jut kap egy cseppet.

Megann
Az evéshez még annyit, hogy Brigi is iszonyú keveset eszik. Idáig a betegségére fogtam, dehát már meggyógyult. Ma nem is reggelizett csak kb.2 dl tápit, ebédre pedig 5 kanál leves és 2 db túró egér fánk.
Anyósoméknál ma beáll a ribizli bokor alá és alig tudtam kiszedni onnan. Csak úgy falta azt a savanyú ribizlit. Remélem nem fájdul meg a hasa tőle.

Kép
Kép
maresz
 
 


Húúú Csajok ma elég pörgős napunk volt.
El kezdtünk bringázni Lívivel és elmentünk Zebegénybe délután, az volt 12 km, most meg este Balázs uncsitesójával megint, úgy hogy keény nap volt, mert még csak most mentem 3. idén biciklizni, meg amúgy is:))))

Meg voltunk Vácon is vacsizni a Márc.15.téren, annyira szupi lett :)

Ja és van bizonytíékom kaksi ügyben, bocsánat ha esetleg gusztustalannak tartjátok :D :D :D

Bringás kiscsaj:
Kép

Zebegénybe a játszó, ahová eltekerünk mostanában:

Kép


Vácott:
Kép

Tojok én még a világra!

Kép

Mea
mea
 
 


Nesze Nektek, én nem hazudok :D :D :D

Kép

(Jaj remélem nem sértődtök meg, csak poén :D )

Mea
mea
 
 


Jó éjszakát kívánunk mindenkinek!!!! :) :) :)

Mea
mea
 
 


Kukk! :mrgreen:

Fúúúúúúúj, Mea! :lol: úgy kell nekem, aki ritkán jön, annak kakit a képébe! :lol: :lol: :lol:
De gratulálok Livinek, nagyon ügyes kiscsaj!

Csibi ontja az infókat (na most lebuktam :oops: ), hogy mi minden történik veletek! A rémes sztorik rémesek :( , a többi meg juhéjj! :)
Én még mindig elvagyok, mint a befőtt, már úgy nézek ki, mint akinek behúztak, olyan karikásak a szemeim a sok fotós hülyeségtől! de élvezem, mindenki más kárára :? !
Nyulam is jól van, bár kezd irtó erőszakos lenni és főleg hisztis! Csibi erről is mesélhetne, bár a főatrakciónál angolosan távozott a Mom parkban lévő DM-ből ,ahol is az én édes, drága jógyerek nyulacskám megmutatta, hogy milyen is az a hiszti, amit addigcsak a filmeken látthatott mindnenki!Nagyon kemény volt, de a legkeményebb az volt, ahogy mindenki más nézett rám :shock: , majd megöltek a szemeikkel, amiért biztosan egy gonosz anyuka vagyok, hogy a gyerekem így szenved! (cukorkát, rúzsokat és minden egyebet igyekezett lepakolni az összes polcról én meg nem engedtem... a parkolóig húzta a taknyiját maga után! isteni volt, próbálja ki mindenki, aki úgy érzi, hogy megérdemli! :twisted: :wink: )
És a természetesen az éppen akkor totál teli üzletben úgy nézett ki, hogy senkinek sem volt gyereke vagy már elfelejtették milyen egy kiadós hiszti vagy...csak az én nyuszim ilyen??? :roll: A legkeményebben egy kismama nézett, na neki odavágtam volna, hogy beszéljünk egy év múlva :twisted: !
Amúgy nincs sok gond Kisnyuszival, csak dobál mindent mindenkinek és mindenhonnan :shock: (ebből kapott ízelítőt szegény Fanni is, de az alattunk lakók sem panaszkodhatnak, minden nap meglepjük őket is valami kis aprósággal,pl.: egy nagy fa láda tetejével.....ripityára törött és mindezt fél pillanat alatt véghez vitte a gézenguzmi! :twisted: )
mostanában sok ilyen jel jelenik meg az életemben :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Azért rémes dolgok velünk is történtek: Nyuszit egy délutáni alvás alatt agyoncsípkedett valami vagy valamik, de nem kicsit!!! Hanem nagyon!!!!Annyira, hogy alig tudott lábra állni, merthogy a két lábfejét ették meg és barack nagyságúra dagadt minden csípés, még a talpán is! :shock: Az oké, hogy örökölte tőlem ezt a bőrérzékenységes dolgot, no de ennyire! :shock: Kaptunk rá szteroidos kencét, azért attól hamar lementek a puklik,de még most is látszódnak!Képzelhetitek, hogy akkor hogy nézhetett ki: tiszta vörös,lila,zöld és sárgás is volt, ahol a csípés volt!A dokinénik szerint ilye a mérgeshangyák tudnak,több se kellett,Nyuszi aludt anyuméknál én meg kiírtottam még a lábnyomukat is....igazából nem találtam semmit és senkit, de valami volt az biztos! :roll:
Viszont nagyon ügyes már, egyre több szót mond vagy próbál mondani,persze még mindig az idiótább szavakkal szimpatizál jobban, mint pl.:szappan,dió,trikó vagy Csibitől eltanult szappanbuborékozás közben használt PUKK-PUKK-PUKK-ot,amit akkor mond a legédesebben, ha már befejeztük a műveletet és ő bánatos hangon ismételgeti, mert folytatná!.... nem normális! :lol:
A bukfenc már nem elég neki,most a kézenállást gyakorolja és minden egyéb talajtornához hasonlító mozdulatsort! 8) Lehet a dobálás is a jövőbeli olimpiai versenyszám előbegyakorolása....akkor hagyom dobálni tovább! :twisted: (már megint ez a jel :oops: )
FÜTYI!!!!! ANGI!!!!!
a mi doki nénink is a kedvesebb és humánusabb fajtából van, így nem műtünk, hanem finoman kibontogatunk!a szerintem iszonyatosan letapadt fütyire azt mondta, hogy ugyan már és mi is kaptunk kencét és bevallom azóta valóban kezd kinyílni, a következő hónapban neki is lát a bontogatásnak! :shock: :roll:
Mi van még? :roll: jaaaaaj, nemtom!

Ja!!!!!! szerdán utazom Rómába!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
és csak vasárnap jövök vissza!!!! :mrgreen: és a nővéremmel!!!!! :mrgreen: és nyuszim nélkül!!!! :shock: :shock: :shock:
fele időt apjával, másik felét anyumékkal és a uncsicsajokkal tölti, remélem nem kapok majd ki nagyon tőle, ha visszajövök(attól nem félek, hogy jól érzi e majd magát!Bámulatos, ahogy vigyori fejjel beül anyumék kocsijába és integet, hogy ez milyen szupi,végre buli vanfejjel! :P )
Szóval én meg Róma, már nagyon várom,báááááár :oops: , ha újra kérhetnék szülinapi ajándékot most lehet egy új fényképezőgépet kérnék :oops: :oops: :oops: ,tudom rémes vagyok, de most mit csináljak! :roll: Azért szenvedni nem fogok, megigérem! :mrgreen:

Megyek lassan én is aludni!millió puszi nektek és majd jövök élménybeszámolni....eskü!
:oops:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


ja!
és Csibinek küldtem egy-két képet azért! :oops:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Jóóóóó reggelt!

Bocsi Mse :) Nem direkt volt.
Csak muszáj volt büszkélkednem vele, elnézést mindenkitől :) :) :)

Húúúú akkor most nehéz lehet Nyuszkóval, kitartás, ennek is vége lesz egyszer :wink: (reméljük)

Szép napot mindenkinek, bár nálunk szakad az eső....

Viszont éjjel semmit ne aludtam, annyira fájt mindenem a bicajozástól :(

De ma már jobb :)

Puuuusssszzz

Mea
mea
 
 


Ja és Mse Róma!!!!
De jó!!!!
És gyerkőc nálkül, hú de mennék én is valamerre egyszer így.
Imádom, de jól esne egy kis különlét is :wink:

Mea
mea
 
 


Maresz,

Nagyon jok a kepek, Brigi cukipofa a ruhacskaban!

Mea,
Hat ez mar valami!!!Gratula! Csoda bator vagy, 12 km- bicajozni :shock: :shock:

Mse,
Hajra ROMA, jo pihizest!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Mea!

Gratula Livikének a bilibe kakiláshoz! Ügyik vagytok!
(mi a wc-be pisiléssel állunk jobban :wink: :lol: )

Mske!

Hajrá Róma! Érezd jól magad! :D
Hiszti :(:( :( Peti is hisztis, de ennyire azért nem (szerencsémre, és egyelőre még, de remélem nem is lesz)
Rovarcsípések :( azért remélem hamar rendbejön Kisnyuszi!

Anikó!

Mégis műtét :( szorítok, hogy minden ok.legyen!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?