Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Viki, Totka, Annamami,Davallia, képek nagyon jók!

De ami nagyon fontos! Grat a kis 8,5 cm-hez Prüntyi!!! :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


És már megint én! :lol: Szóljatok ám, ha most meg túl sok leszek!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és már megint Peti (bepótolom az elmúlt heteket :lol: :lol: :lol: )

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Hajni!
Panna nagyon csini! Jól állt neki a kakaós csiga is! :wink: A legelső képen olyan kis huncut, nekem az tetszik a legjobban, olyan csajos:D

Csikken !

Köszi :D

Jó éjszakát mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,
megy valaki majd babaruha börzére?
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 

 
 

sziasztok!

ember átvitte Esztert a nagyapjáékhoz, náluk már kész gyerekparadicsom van, hinta,. homokozó, most meg egy nagy vizícsodát is felfújtak, nagyon szuper. tegnap, mikor meglátta Eszti percekig csak rohangászott extázisban és ordibáűlt öröméban, meg kellett zabálni.
érdekes ez a pisi-kaki téma. amióta meztelenkedik, azóta mutatja, hogy pisilt, meg kakilt, mi ispróbálkozunk, de még nem állunk olyan jól, mint itt egy páran, de csak hajrá! nagyon ügyesek ezek a nagyfiúk-nagylányok!!

tegnap voltunk délelőtt bölcsis gyereknapon, egész jól sikerült, körülményekhez képest szimpi volt.

Prüntyi! jajj de szép képet kaptál a Kistesóról! :D
én is mintha kicsit jobban lennék, de most meg ez a meleg nyúvaszt ki. de már eszem rendesen ez is valami :)
remélem neked is jönnek a kellemesebb napok!

Hajni! jaj de csini Panni! és tényleg nagyon huncutul tud nézni! :) a szemedet már nem merem kérdezni, hogy hogy van, de a lelked?

KépKép
KépKép
and
 
 


aki nem lép egyszerre ;)

Kép

pancsolok:

Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


még azt akartam kérdezni, hogy kinek hány cm kb a gyereke, mert apu a fülembe tette a bogarat, hogy az Eszti nem nő... Panni is olyan nagynak néz ki a képen, Peti mondjuk mindig olyan nagyfiús volt hozzánk képest, hogy tőle már félteném a lányom ;) :)

Csibb, drukkolok kedden :)

jövő héten nem leszünk, mert barátnőm elcsábított, úgyhogy megint kimegyünk egy pár napra. holnap megyünk hozzájuk vendégségbe az anyukájához, onnan pedig elrabolnak minket Esztivel :) pénteken jövünk haza, mert szombaton dolgozom.

ez a bigyó a derekamon sztem kicsit jobb, ember szerint nem annyira, mindenesetre neki nincs semmi pirosság a bőrén. bennem is felmerült a gomba, de remélem, hogy mégis csak együttérzett velem viszketésben. érdekes, hogy Esztinél meg tök allergiás voltam terhesen, pedig egyébként nem olyan jellemző. mondták is akkor,hogy a terhesség az allergiát előhozhatja, hát biztos most is ilyesmiről van szó. azt a krémet kenem magamra, amit az Esztinek adtak a múltkori bőrbigyójára, az biztos nem árthat.

Davallia!
nagyon szépek a lányok!!! Panda kész nő ezzel hosdszú szőke hajjal :) így látni, hogy mi is hogy öregszünk, olyan rég láttunk rólatok képet. mondjuk, ha magadról tennél fel, azon tuti nem vennénk észre semmi változást ;)

Vizipólós Marci pedig már most az idősebb nőkre hajt? mondjuk érthető, tényleg nagyon szép kislány a barátnője! :D

megyek csoömagolni, meg ami ezzel jár (vasaláshegyek), ti meg vigyázzatok magatokra és élvezzétek a nyarat! :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Davallia, nagyon aranyos kisbaba Eszti. Panda meg tényleg hogy megnőtt és megváltozott! Julcsi többször elmondta a képről, hogy Dorka az, egy itteni kis barátnője. Tényleg a megszólalásig hasonlitanak. Azért a megszólalásig, mert Dorka már két és fél éves.

Hajni, Pannád kis tündér, és nagyon csini is, igazi nő.

And, Julcsi csak 76 centi, azt hiszem, mi vezetjük az alacsonysági versenyt. Lassan egy méretet hordanak Annával.
De jó ez a vizicsoda! Hogy élvezi Eszti! Nagyon aranyos.

Viki, Peti tényleg olyan nagyfiús! Csak a csőröspohár árulkodik róla, hogy még kicsi :wink:

Apa elutazott, elvileg két hétre, de lehet, hogy csak két napra, mert lerobbant útközben az autó. Ma nagypapis nap van, lányok a szobában szunditanak, nagypapi meg a hintaágyon :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kép Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

And!

Peti olyan 90 cm körül van. Nem mértem mostanában, de a 86-os ruhák kicsik, a 92-es kicsit még nagy rá! :lol: ggglslllhtrjghjtrujrujtjgfjrfjfjgjgjvfhfzfzcdhhhcnhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjf
trffrfffrffgffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff55
558555555555555555555555555555555555555555555555555
55555555555555811507777777779999999999999999999
99999999999
99999999999999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999999999999999999999vnj--na, ezt Peti üzeni mindenkinek! :lol: :lol: :lol: most engedtem neki először, de akarja még nyomkodni: 32222222222222222222222222222222
-,hn,,,,,,lllllllllllllk vjjujjbgjjmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na végre leszállt a gépről! :)

And!

Eszti nagyon helyes a pancsis képen is! :D Jó pihizést!

Majola!

Julcsi is nagyon édes a képeken!

Mi ma orfűn voltunk gyereknapozni, néztünk pacikat, meg hallgattunk zenét, stbb... most meg visítás van...........................

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

jó pihizést And, édi a lánykád!

Roli 86 cm.


pusz: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Ma Orfűn voltunk gyereknapozni! Voltak pacik, meg Hangoló, meg kaja, motorozás, futkosás, stb... de.......... a fényképezőgépet itthonhagytuk :( De apa telefonja ott volt, így azért van egy pár, de nem mind lett jó! :(

Kép Kép Kép
Így aludtam délben egy órát :) mire nem jó egy csomagtartó! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hajni
Köszönöm szépen a képeket, nagyon kedves Tőled! :P
Igazán kellemes lehetett!
Anyukádat Isten éltesse sokáig!
Pannád pedig nagyon csibész kislánynak néz ki!
Most volt levágva a frufruja? Jól áll Neki!
Hogy vagy?

Prüntyi
Nagyon jóképű babóca lakik a hasadban! :wink:

Viki
Peti eszméletlenül nagyfiú már!
Csomagtartós kép haláli! Nagyon hasonlít Rád, az apukájából is van azért benne?

And
Édes Pancsoló kislány! Marci 98-as rucikat hord, de hát Ő ugye mindig hatalmas volt!

Megann és az összes sikeresen biliztetős anyuka!
Gratulálok! Én még egyelőre töröm a fejemet, hogy hogyan vezessem rá Marcit. Úgy látom, hogy egyáltalán nem érezz affinitást a dolog irányába. Amúgy is idegenkedik a számára új, szokatlan dolgoktól, ez sem nyerte el a tetszését.

Amit még feltétlenül!

Annamami
Mazsid egyre szépfiúsabb, viágyázz! :wink:

Majola
Julcsiba beleszeretnék, ha kisfiú lennék!

Davailla
Nagyon megnőttek a lányok és nagyon szépek!

Kisfiús anyukák figyelem!
Akiknek még téma a fityma felhúzása, azoknak ajánlom figyelmébe az alábbi sorokat!
Marcinak még mindig csak annyira lehet felhúzni, hogy a makk helye lóg ki. Doktornénit megkérdeztem a dologról, aki nemes egyszerűséggel rávágta(Benianyu nekem ez volt a pont az i-re, ezentúl tényleg csak és kizárólag receptírásra :cry: ) úgy hogy Marci fütyijét talán egy éve látta utoljára, hogy ja hát akkor műtét. Amikor aggodalmam pánikos hangszinemből tudomására jutott, akkor annyit mondott még hogy ne aggódjak, egy rövidke altatás az egész. És mellesleg ajánlotta figyelmembe azt a dokit, aki Marcit simán végbéltükrözésre dobta volna....
TErmészetesen én utána jártam. A barátnőm kisfiának a Bethesdában megcsinálták a hátrahúzást, hát elég horror amit átéltek. Ezért még tovább mentem. Veres doki és rendelőjéhez, ahol egy hölgy aki ezzel is foglalkozok felvilágosított, és most jön a lényeg
[b]nyugodtan lehet még várni ezzel a visszahúzással és apránként próbálgatni, ha nem megy fáradjak be, ad egy kencét ami segíti a dolgot. Ha mégis a hátrahúzás mellett döntök, akkor sem ilyen brutál módon, van egy fájdalomcsillapító,érzéstelenítő kence, amit az érintett felületre kennek és kb 40 perc múlva nem érez a dologból semmit a gyerek. Utána 2-3 napig fájdalomcsillapító adása javasolt a gyereknek, mivel a pisilés annyira fájdalmas ilyenkor, hogy találó lenne az ide vonatkozó mondás :cry: :cry:
Szóval csak hogy tudjátok. Itt is pénzt beszél, de nagyon. Én irtóra kiakadtam, hogy ilyen jdlfsdaerljewlrezelrazrlelraez, na...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Elütésekért elnézést kérek.
És Csibb hajrá, csak ügyesen a tanulással vizsgával!
Te hová is jársz ?:oops:
Nekem hétfőn három vizsgám volt. A szóbeli ötös lett és még kettő eredményére várok, az egyiktől nagyon remeg a térdem, igen szükséges hogy a szerencse mellém álljon!Drukkokat kérnék én is még így hát!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Akkor most néhány kép.
Az egyiken a barátnőm gyermekeivel.
A másik képen a környék legcsinibb kismamája van, a Nővérem személyében :P és az utolsókon Morcika az új frizurájával, kigömbölyödve szerintem és már nem bírja nevetés nélkül :lol:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Csak egy gyors bekukk...

Juci és fiús mamik!
A Kismama honlapján olvastam, hogy nem akkora gáz ez az egész fitymakérdés. Andrisnak baromira nem lehet egyébként hátrahúzni. Sz óval a cikkben a 3 éves kort jelölik meg, hogy addig bőven ráér, ha nem okoz gondot. És a legtöbb esetben nem oko, Andrisnak se volt még soha begyulladva vagy ilyesmi. Sokkal nagyobb baj, ha feszegetik, mert akkor hegesedve gyógyul és akkor tényleg kellhet a műtét. Egyébként a természetes kis erekciók tágítják a bőrt és teljesen elkerülhető a műtét nagyon sok esetben.

Na megpróbálom belinkelni...

ayse
 
 



Hajni!
Nagyon csinos Panna és tök jó kis progikat csináltatok! :)

Viki!
Peti tényleg nagyon nagy és jót derültem a csomagtartós megoldások... :)

Majola!
Lánykáid is csodaszépek...két hét? Egyedül leszel, vagy Apukád tud végig maradni?


Juci!
Marci megint óriásit nőtt! Nővéred mikor szül?

And!
Körkérdés:
szerintem mi sem vagyunk túl nagyok, olyan 82 cm környékén, bár akkor még simán elsétált a vasalódeszka alatt, amikor kb 2 hete mérték, most meg már nem tud....

Rólunk:
Lili is belázasodott tegnap...ma már jól volt, csak gyengus, ez valami vírus lehetett, mert a fejét fájlalta és a végtagjait. Szegény nem mehetett a barátnőjéhez szülinapozni. :(

ayse
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


De cukik a gyerkekek, imádom nézni őket.
Most annyit változtak, olyan nagyfiúk-nagylányok már :)

Líviről is egy pár kép: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mea
mea
 
 


Az első 5 kép Siófokon készült, az utolsó pedig Párkányban a strandon(ahová érdemes elmennetek, nagyon nagyon jó strand!!!!és olcsó.
Szerintem csúcsszuper hely!!!!
Akár elmehetnénk oda is egyszer többen, lenne valakinek kedve.
Mondjuk Pesttől kb. 1 1/2 2 óra az út.
De megéri!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Ayse
Köszi a linket! Lilinek jobbulást, szegénykém, sajnálom hogy nem kerülte el a kórság megint! :cry:
És kérdésedre válaszolva, Ábriska ma 11 napos és jönnek a képek! :P

Mea
Livike is irtó nagylány már!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok Lányok!

Hűű, jól eltelt megint ez a pár nap!!! Olvasni nem nagyon olvastam, de a fényképeket megnézegettem egytől egyig!!
Mind-mind nagyon szép!! Kezdve a pocaklakóktól egészen a legfrisebb rokon bébiig, na meg persze a saját csemetékig.

Vasárnap mi a Városligetben Gyermeknapoztunk, Gergő nagyon élvezte, főleg a játszóteret. Igazi pikniket rendeztünk, apák fociztak (Robinak jól ki is bicsaklott a bokája), mi nők néztük őket, na meg a gyerekekkel a hatalmas játszin ejtőztünk. Gergőt hat lóval is alig lehetett volna kivontatni a játsziról, volt is nagy sírás-rívás, mikor hazajöttünk.
Ma meg, na hát ma meg elmentünk Gyermekvasútazni. Ugye, nálunk most a vonat a nagy sláger (Thomas), és úgy döntöttünk, hogy elvisszük Gergőt. És ha már lúd, legyen kövér alapon, úgy döntöttünk, hogy akkor már a nosztalgia gőzmozdonnyal megyünk...
Hát mondhatom, nemcsak Gergő, de mi is nagyon-nagyon élveztük!
Igaz, tiszta korom lett mindenünk, meg több füstöt nyeltünk, mint életünkben összesen, de mindenképpen megérte!!!
Azt hiszem, Gergőnek sikerült igazán nagy örömet szereznünk, nagyon-nagyon élvezte, végig azt kiabálta, hogy Tosz-Tosz (Thomas-Thomas).
Leszállni is alig akart, a Széchenyi - hegyen, úgy kellett elvontatni az állomásról.
Szóval, jó kis napunk volt, ha megengeditek, teszek fel néhány képet tegnapról és máról. (a dátumot ne nézzétek, mert szarul van/volt a gépen beállítva)

Tegnap a Városligetben

Kép Kép Kép

Mai Gyermekvasútozás

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ezt meg csak úgy, ez is nemrég készült, és ez most a kedvencem (igaz, Anya egy kicsit megfáradtnak néz ki, dehát nem is ez a lényeg... :) :) :) )
Kép

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Tényleg mennyi sok szép kép került fel a hétvégén! :)

Totka,
Pannád szerintem is nagyon helyes csibészlány! Tudod, hogy én nem vagyok egy barnaszín kedvelő, de ez a ruha nagyon csinos, nagyon tetszik. :) És a kalapja is nagyon aranyos! Meg maszatosan is! :)
És te hogy vagy? :oops:

Mea,
Lívi is milyen nagyot nőtt, ő is nagyon aranyos! :)

And,
Eszti is cukorfalat! :) Nagyon jó a medencéje! :)
Dani kb 82-83 cm, ő sem egy langaléta. :wink:

Kuha,
A te képeid is nagyon jók! Főleg a közeli képek! :) Van egy nézése Gergőnek!!! :) Az utolsó kép tényleg olyan szép! :)

Juci,
Pihipuhi Ábris és újfrizurás Marci is nagyon helyesek! :)
Doktor néni :( :( :( megint sikerült kiábrándulnom belőle, tényleg, oltás és receptkategóriás marad.

Zsuzsa,
Julcsi gyönyörűséges! :) Jó lehetett, hogy délután mindenki egyszerre aludt! :)

Csibb,
Gratula az újlakásba költözéshez! Szerintem sem fog gondot okozni neked a berendezése! :) Megy a drukk majd a vizsgához!!!

Viki,
Peti meg tényleg nagyon nagyfiús! :) Nekem is nagyon tetszett, ahogy a csomagtartóban alszik! :) Jó ötlet! :)

Davallia,
Mekkora már a picilányod is! :) Panda meg már teljesen nagylányos lett! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egy pár kép rólunk is. :)
Kép Kép Dani imádja mutogatni a pocakját. Van is mit! :)
Kép Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk, csak elég zsúfolt volt a programunk, de minden ok.

Képek gyönyörűek :P :P

Kuha!
Szerintem Gergő kiköpött úgy néz ki mint Te :P

Juci!

Énisénisénisénis akarok ilyen kicsi manócskát.... :oops: :oops: :oops:

Mondtam is férjnek, hogy már látom hogy elszúrtuk :( ...mármint hogy tök jó lenne ha már most lenne Lénának egy kistesója :oops: :oops:
Azért 3 év korkülömbség nagyon nagy ahhoz hogy összenőjéneke a gyerekek :oops: :oops:
Na mindegy....mostmár ez van.....majd a 3. nál már okosabbak leszünk :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: (megjegyzem hogy még ketteskének sincs hire hamva sem...és férj 3.ról hallani sem akar egyelőre :? :? :? :? )

És Marci mekkorát nőtt megint :shock: :shock:

Benianyu!

Jaj de helyesek vagytok :P :P

Mea!

Livi óriásit nőtt :shock: :shock:

And!

Eszti biztos nő, csak hát ugye nem 10 centit..és a nagyszülők ugye mindig aggódnak valamin :wink:

Mindjárt meg is mérem Lénát hogy mekkora, de kb Julcsi méretű lehet :oops: :oops:

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

76-77 cm :? :? :? :?

Akkor Léna sem nő????? :roll: :roll: :roll:

Olyan apró :oops: :oops: :oops: , remélem azért nem marad ilyen mini :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok!

Úgy veszem észre hogy sokunknak egyre kevesebb ideje van jönni ide a babanetre :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Csak azért irom mert aggódom a topikunk sorsáért... :oops:

Tök normális a folyamat, értem én....a legtöbbünk szeptembertől dolgozni megy stb még ennyi idő sem lesz.....az új pocakosaink nyilván másik fórumba is fognak irni, ....kicsit fáj a szivem ha arra gondolok hogy előbb utóbb "elalszik a fórumunk" :cry:
Mert ha jövünk is, nem lesz idő végigolvasni...reagálni..elmélyülni a problémákban....

Ti gondoltatok már erre???vagy csak nekem fordulnak meg ilyen dolgok a fejemben???????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Fiús anyukák:

Kukitéma:
Bubus kukiján a bőrt kb. 1 hónappal ezelőttig szinte egyáltalán nem lehetett felhúzni, és piros is volt, mintha gyulladt lenne. A mi dokink felírt egy Diprosalic nevű kenőcsöt, azóta egyre jobban fel lehet húzni, már cak a két szélén van kicsit letapadva a bőrt. Szóval szerintem hatásos a kenőcs.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Megann!

Köszi, talán Te vagy eddig az egyetlen, aki azt mondja, hogy Gergő kiköpött én! Mindenki szerint tiszta apja!!
:roll: :roll: :roll: :? :? :?

Fórumos felvetésed: ezen már én is annyit gondolkodtam! Tökre sajnálom, és valszeg lehet benne valami, ha másban is érlelődik a gondolat. Most persze itt a nyár, meg a jó idő, mindenki menekül otthonról, meg szétszéled ezer felé.
Ősszel, pedig valóban sokan kezdünk dolgozni, és nem biztos, hogy lesz időnk benézni. Bár, szerintem, akit valóban érdekel, hogy mi történik a többiekkel, azért fog erre is időt szorítani. Ha másra nem, hát a képek megkukkantására.
Bár mostanában a tali is egyre kevesebb, érthető módon, szeptembertől sokan még arra a kevésre is alig fognak eljutni.

Én igyekezni fogok olvasni a topikot / írni a topikba, de tudom, hogy le fogok morzsolódni.
Viszont szerintem azért szövődtek szép kis barátságok topikon kívül is, ezek szerintem tuti meg fognak maradni, hiszen a topik nélkül is nagyon működnek. Ez viszont tök jó szerintem.... :D :D

Ti nem készítettetek képeket a hétvégén???

Thomasanne!

Ha olvasol minket mostanság, van valami hír a bölcsiről???

Benianyu!

NAgyon jó képeket csináltatok Ti is, csak nem a Mendan-ban voltatok hétvégén??? Daninak eszméletlen a sérója, hozzá ne merjetek nyúlni!!! Ha ilyen haja lenne Gergőnek... :wink: :wink: :wink:

Mea!
Lívi is jó nagy már!!!
Küldtem sms-t, :oops: :oops: :oops: remélem megkaptad...
Jövő héttől már sokkal-sokkal nyugodtam lesz az életem, és onnantól mindenben benne vagyok!
De most, hogy hetente 3x járok, azért elég húzos, mert ez nekünk egész napos program bkv-val, és a maradék két nap meg az ezer más dolgomat kell itthon csinálnom. Főzés, mosás, stb.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok,

képek megint olyan édik.

Kuha, mi is voltunk gyermekvasutazni, csak vasárnap.

Méretek, hát szerintem azért a lányok kisebbek mint a fiúk, szóval nem érdemes hasonlítgatni. Majd két évesen úgyis van olyan kontroll a dokinál (legalább is nálunk) és akkor meglátod, hogy az utolsóhoz képest nőtt e. De még a lányoknál is van különbség, Livi pl elég nagy lányzó.
fiúknál is van aki 80 cm van aki már 92!!!

Livi egyébként nagyon szép lány Mea, és tiszta anyukája.

Jövő héten megyek AFPre, olyan furi, hogy már itt tartok.

Megann, én szinte minden nap olvaslak titeket csak van hogy nincs kdvem, időm, energiám írni. De azért ha kicsit le is laposodik (ami azért természetes ilyenkor nyáron, és a munka miatt is sokan keveset fognak jönni) azért vigyázzunk rá, hogy megmaradjon!!!

pusz mindenkinek:

Kriszti
Kép Kép Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Köszi a kence tippet! Kipróbáljuk.

A kedvenc képeim kivétel nélkül azok, amikor Anyukákkal vannak a gyerekek!

Benianyu
Képzeld, már Dani is kisfiús és nem annyira babás! :P

Megann
Erre már én is gondoltam. Már hogy a topik sorsára.
De sajnos ez ellen nehéz tenni. A szándék gondolom mindenkiben meglenne, csak néha a gyakorlat nehezíti.

Bilizéssel ki hogy áll?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Jelentem, mi még sehogy sem állunk a bilizéssel...
Még bilink sincs, se wc fellépőnk, se semmink. Anyunál van wc szűkítő, de Gergő sikítófrászt kapott, mikor rá akartunk ültetni, úgyhogy hanyagoljuk.
De sokat gondolkodtam már, hogy hogyan is kéne elkezdeni.
Nem tudom, talán egy kicsit félek is tőle, meg egyáltalán, az egész macerától tartok egy kicsit.
Mondjuk Gergő szól, ha bekakilt, de csak akkor. Előtte nem.

Egyébként a kukitémához szólnék még egy kicsit: biztos emlékeztek, én nagyon szenvedtem Gergőével. Mert ugye a régi doki mit össze művelt vele...
Aztán jött ez az új doki, ő rákérdezett, hogy hogy állunk Gergő férfiasságával. Mondtam neki, hogy sehogy , mert megmozdítani nem bírom, és azt is mondtam, hogy az régi dokinak ugyan sikerült, de mindig felrepedt...
Na, akkor majd ő megmutatja... És meg is mutatta, és nem azt csinálta, hogy egy erőteljes mozdulattal hátrahúzta a bőrt, hanem szépen lassan, 3-4-ik próbálkozás után. És ami nekem nagyon tetszett, hogy azt mondta, most addig nem tágít, míg én meg nem próbálom. Mert ugye mondtam neki, hogy hiába próbálom, meg sem moccan.
És szépen meg kellett próbálnom, igaz, vagy harmadjára sikerült, de legalább sikerült.
És azóta minden nap szépen hátrahúzom neki egyszer, megtisztítom.
Sajnos fürdés közben nem tudjuk, mert egyrészt nagyon csúszik a vízben a kezem, és Gergő sem engedi, de viszont utána van egy rituálénk, minden este így zajlik. Fürdőkádból ki, Gergő az ölemben ül, szárazra törlöm. És amikor készen vagyunk, akkor Gergő mindig "szól", hogy kuki-kuki, és akkor fogok egy nedves törlőt, és szépen, simán hátrahúzom, és kitisztogatom neki.
Gergő meg hangosan kacarászik közben, nagyon tetszik neki... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Mennyi szuper kép megint!

Hajni!
Maszatos Panna annyira aranyos! Tényleg csini a rucija!

Benianyu
Nagyon szépek vagytok, Daninak tényleg nem semmi a pocakmérete, a haja meg zseniális.

Viki!
Peti meg tiszta nagyfiú már, Laci meg is kérdezte mennyi idős ez a kisgyerek. Mondtam, hogy ugyanannyi mint Bendegúz. :lol:

Juci!
Sztem Marcinak jól áll a rövidhaj, tisztára vagány feje lett tőle. Picibaba meg jaaj de dögönyöznivaló!! :)

Csikken!
Ti is nagyon szépek vagytok. Drukkolok az AFPhez!

Kuha!
Gergőn annyira látszik, hogy rá volt kattanva a vonatozásra, és nagyon vagány ez a kiskendő! Tényleg hasonlít Rád is, de mitagadás, ahol az apjával van, ott látszik, hogy ő se tagadhatja le. :wink:

Mi ismerkedünk a bilivel, tudja is Bendegúz hogy rá kell ülni, ruhástul, pelusostul napközben egy csomószor rá is csüccsen, mindig mondom neki, hogy ebbe megy pipi meg a kaki, mondja ő is, és nyom, mintha kakilna. De ha meztelenül ráültetem, nem produkál bele semmit..még. Remélem egyszer csak megtörik a jég. :lol: El kéne csípni a jó pillanatot, mert ő nem ül egy helyben sokáig rajta az tuti. :lol:

Kuha!
És Gergőnek teljesen hátra lehet húzni már? Mert Bendegúznak szépen elindul, de messze van attól hogy teljesen hátra lehessen. És nem merem erőltetni. Igaz ahogy olvastam tényleg ráér még, de azért inkább mocorgatom neki mindennap, minthogy drasztikusabb megoldás kelljen.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!
Ti hogy bírjátok ezt az időt? Én tiszta álomkór vagyok tőle...

Juci!
Nagyon cuki a baba! :D

Benianyu!
Én is akartam kérdezni, hogy hol voltatok?
Andris is szereti mutogatni a pocakját, mondja is, hogy poca.. és neki is van mit! :D

Lili valamire azt mondta: hét, mire Andris rávágta: nyóc! Amikor megdícsértem, akkor meg azt mondta: tíz! :shock:


Megann!
Hát gondolom nagyanyó-korunkban (ja én már abban vagyok :wink: ) biztosan nem fogunk már itt topikloni, de tényleg jó lenne minél tovább életben tartani...rám számíthatsz! :wink:

Ezt pedig Neked és Lénának küldjük:

Kép

Boldog Névnapot!

ayse
 
 


Benianyu!
Olyan aranyos az a kép, ahol Beni odahajol Danihoz! Olyan jó látni, hogy szeretik egymást a testvérek!

Látod Megann, nem szúrtál el semmit, az ekkora korkülönbségű gyerekek is szertik egymást! (sőt, a hugom 12 évvel fiatalabb nálam, és nagyon jó testvérek vagyunk).

A gőzmozdonyos-kisvasutas különítmény is csudaédes! Tényleg olyan szép gyerekek vannak itt. :D

ayse
 
 


Megann!!!

Mi is Nagyon Boldog névnapot kívánunk!!!!!


Márti!

Még Gergőnek sem lehet teljesen hátrahúzni, az egyik oldalt egy picit még le van tapadva. De klasszisokkal jobban a helyzet, mint amikor elkezdtük. Szépen lassan alakul. Én is félnék egy nagyobb beavatkozástól, úgyhogy inkább lelkesen mocorogtatom én is minden nap.

Kép
kuha
 
 


Megann
Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is sok szeretettel! :P

Kuha
Bili detto. Tök tanácstalan vagyok.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!


Majd este jövök még, csak gyorsan:
Megann
Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Megint sok sok kép, de jó, nagyon édik! :)

Csikken!

De ari vagy :oops: Köszi a bókot :oops: :oops: :oops:
a Ti képeitek is szupik!

Igen tényleg belassult a fórum, de azért remélem nem lesz vége neki......én fogok írni, ha ne is sokszor!

Ha pár ember marad, már az is jó, de azért remélem mindenki benéz egyszer-egyszer majd!!!!

Ja és Lívi kb. 90 cm és 15 kiló :shock: :shock: :shock: de nem mérjük már, pedig alig eszik, ilyne alkatú vagy a tápszer nem tudom(Milumil 1 éves kortól, ezt issza nekünk....)

Bili: csak próbálkozunk, de ráér még, bár szeretném nyár végéig vagy ősszel, ha rászokna, ráül mondja hogy pisi kaki, d emég nem sikerült produkálni :D

Mindenkinek szép estét!

Ja és jövő hét tali nálunk??????????????????????????????????
De sajnos bent tudunk lenni, mondjuk van egy 20 m2-es csak játszószoba lentés a Duna partra tudunk kimenni, mert a kert az katasztrófa!!!!!!!
Úgy-hogy nem ér még összevetni verőceivel :D :D :D

Benne lennétek páran??????????,

Megéri, higgyétek el :wink:

Mea
mea
 
 


Hibékért elnézést!!!!!

Mea
mea
 
 


Júúúúúúúúúj de jóóóóóóóóóóóóóó sok kép!

Mi nem mentünk semerre, mert unokaöcsém szülinapja volt...abból van pár képem...

Kép
Kép
Kép

Kuha, most már tényleg inkább rád hasonlít Gergő!

Megann, Sok boldog névnapot kívánunk neked! A topic elméleted némiképp helytálló, bizti kevesebben/vagy ritkábban fognak írni, de szét biztos nem esik...mondjuk én jelenleg örülök, hogy ezt a topicot kézben tartom...nem sok kedvem van másik friss mamis topikot nézni, új embereket megismerni...figyelni, kit mikor bánt meg az ember...itt már ismerjük egymást...nem kell totózni, hogy kinek mit, és hogyan írhatok...ha írok néha :lol: :oops:

Mea, nekem a jövő hét nagyon zsúfi...de ha többieknek jó, akkor majd igazodom, ha tudok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann. Boldog névnapot!! :)

Mea, én benne lennék, de még kb két hét mire meg tudom csináltatnni a kocsimon a zöldkártyát. Addig csak a nagyiig merészkedek el vele mert ha elkap a rendőr akkor tuti leveszik a rendszámot.

Tényleg nem tudja valaki van e valami határidő amig nem bűntetnek a zöldkártya hiánya miatt. (most járt le 17-én)

Bilizés, nekem már addig (kb 4*) amikor megpróbáltam biliztetni mindig bele is pisil, de utána óriási hiszt van hogy kiöntöm a wc-be, Nem tudom mit akar vele :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Akkor 2 hét múlva Csajok???????????????? :D
Melyik nap lenne Nektek jó?
Mert nekem teljesen mindegy.

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

most rugaszkodom neki az írásnak másodjára.két órával előbb Pannikám nemes egyszerűséggel kikapcsolta a gépet, írtam egy kisregényt Nektek. :roll: :roll: :roll:

Szóval:
Szegedre nem kell többet mennem, gyógyultnak lett a szemem nyílvánítva.Azt azért el kell ismernem, hogy a látásba nem zavar.(mindenki szerint látványosan jó lett.hát nemtom)
Pannikámnak hál'Istennek, semmi baja, nem kancsal,nincs fénytörési hibája. :D

And:
Panna 82-83 cm.Víziparadicsomban csücsülő Esztid nagyon ari!
Majola:
olyan szép barna bőre van Julicsinak!!!!!!Kitől örökölte?
Viki:
szédületes jó fotó lett a csomagtartóban alvó Peti!!!!!!! :lol:
Mea:
jó lehetett Nektek a kiruccanás, de tényleg megérdemeltétek!!!A szökőkutas kép olyan szép!!!!(a többi is!!) :wink:
Juci:
11 napos unokatesó nagyon édes Pincuri!!!Nem furcsa a karjaidban tartani Marci után?
Kuha:
csókos ajkú, kendős Gergőt meg megzabáljuk!!!!!!
Benianyu:
Danipoci!!! :lol: Panni is imádja mutogatni, de ilyenkor viccesen rászólok, hogy nem illik, mert meglátják a fiúk!!! :lol: Nem akarok Neked púderozni(v.ahogy Juci mondaná"nyalifalizni" :lol: :lol: ), de vizes hajjal is nagyon fittül, klasszul nézel ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kriszti:
jól nézel ki, Rolcsival összebújós utcsó képetek pedig nagyon-nagyon tetszik!!!!!
Prüntyi:
gumicsónakos Tüncsid nagyon vagesz csajszi!!!!!nagyon cuki a sárga rucija!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a hosszú hétvégéről! Csak most jutottam gép elé, remélem nem feledkeztetetk meg a holnapi taliról!! :)

TALI!

Holnap! Aki utolsó percben meggondolta magát és mégis jönne, küldjön nekem privit v emailt és akkor holnap reggel küldöm az útmutatást.

MIvel annyit tologattuk, most már fogalmam sincs, hogy akkor ki jön tkp, de remélem minél többen!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ayse:
Lilinek jobbulást!!!!!! :cry:
Annamami:
hol vagy???kééépek!!!!!!?????naaaaaa!!!!léci!!! :wink:
Bodza.
régen írtál, hogy vagytok?pünkösdvasárnap nagyimmal voltunk templomban.igyekszem évente 2-3x elmenni, valahogy arra a pár órára hihetetlen nyugalom áraszt el.Kerszteltek egy 15 hónapos nagyon ari kisfiút, de én úgy fel voltam háborodva magamban(nem tudom, jogosan-e?)az anyuka, és a keresztmami szépen fel volt öltözve, az apuka meg tréningalsóban, és pólóban állt az oltár elé. :( Én úgy gondolom, a gyermekemnek is megadom azzal a tiszteletet, hogy szépen felöltözöm(min.ing+pantalló, mégha nyakkendőt nem is vesz fel.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rokica:
jó bulit, napfényes időt Nektek(mindenkinek) holnapra!!!Olyan kár, hogy nem bírok felmenni, azért messzire vagytok áém!De úgy szeretnék még mielőtt dolgozni kezdek talizni Veletek!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!
Köszi!

Lili jobban van ám és megy is oviba, úgyhogy a talira mi is benevezünk.
Valaki még őszel itt hagyott egy műanyag dobozt zöld fedővel. Gyümölcssaláta volt benne. Ha kéri és holnap jön, elvinném neki.

Kuha!
Neked meg az újságokat. Vagy ha nem jössz, akkor valakinek odaadnám, aki elérhetőbb távolságban van, mint mi.


Egy Lili-mondás
Nézzük HE fuvolaművész előadását a tévében. (őszintén szólva én nem voltam elragadtatva, de Lili nagyon fogékony az összes zenére).
- Hú de fújja a fuvoláját a néni! - mondja - Miért???
- ???
- Biztos nagyon kell neki zenélni! - oldja meg a problémát.

ayse
 
 


Lányok!

Nagyon nagyon köszönjük szépen a köszöntéseket :P :D :D :D
(bár csendben megjegyzem hogy július 22-én tartjuk :oops: :oops: :oops: de azért végtelenül jól esik hogy megemlékeztetek rólunk :P :P :P :P )

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Apropóóóóóóóóóóóóóóóó

Róki babatalija!

Teljesen elvesztettem a fonalat...


Róki!

Ha olvasod....nagyon remélem hogy nem veszed rossz néven, hogy ilyen nehezen jön össze ez a tali.....nálunk épp most akkora felfordulás van...hogy azt sem tudtam egész nap hogy hová kapjak........

Életemben először a szomszédasszonyomra biztam Lénát :shock: :shock: :shock: :shock: (de szerencsére minden ok volt)....
Egyszerre hoztak meg 1,5 tonna burkolóanyagot, csemperagasztót, padlopont, ugyanakkor jöttek szétszedni a kazánt, mert holnaptól burkolják a pincét(130nm)..persze nuku melegviz.....sőt volt hogy hideg sem...mert szétverték a fürdőt, mivel ott 2 éve nem volt meleg viz a csapban, mert elkötötték a vezetéket :? :? :?
na szóval mesélhetnék.........
egyszóval én tuti hogy a héten nem tudom itthagyni a házat egész napra..mivel nonstopp munkások fognak itt ólálkodni :roll: :roll: :roll:

Remélem tényleg nem haragszol.....

Mea!

Ugyanez vonatkozik rátok is..nagyon szivesen megyünk hozzátok talizni de képtelen vagyok időpontot mondani hogy mikor lesz jó.. :oops: :oops: :oops:
Jelöld ki a többiek alapján, és ha tudunk, megyünk :wink: :wink:

Ayse!

Kistesó-korkülönbség :wink: :P

Holnap visszaolvasok még tüzetesebben....

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?