Új privát üzeneted érkezett!

na, megérkezett piri
jó a rosszban, hogy barnázás nélkül jött !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Halló!
Szóval jó lett az új cím? Köszönjük a változtatást Apa. :)
Viki: :(
Icus: hűűű, jó is lenne egy londoni találka még úgysem voltam, csak kicsit messze vagytok, bár minden viszonylagos. Kiváncsi leszek intézetek terén mire jutsz, majd lehet, hogy én fogok tőletek tanácsokat kérni, ha nem bírom anyagilag a kaálit :?
Musz: naggggyon sajnálom nyúlgyermeket, anyudék gondolom keresgetik azóta is, szomszédokhoz nem fészkelhetett be? Szegény biztosan nagyon meg van ijedve, hátha valakinél megbújva meglesz.
Meli: szorítunk Hajninak, gyorsan meglegyena kicsi fiú!
Gabi: nagyon jók a képek, de ez a piri?! Hát hová a fenébe siet mindig?
Szisz: jól vagy? Emelted a gyógyszer adagot, vagy még mindig 2x1?
Mókuska: küldheted nekem is a címet, bár én a hibáival együtt is szeretem a bnetet és a kicsiny topikunkat, és az új tagokat is várom, de lehet egy privát oldalunk, ahol jobban elmondhatjuk búnkat-bánatunkat, örömünket. Csak félek, ha innen eltűnünk még ennyit se fogtok sokan írni :roll:
Bea: merre vagy?
Málna, Musz: hogy sikerültek a vizsgák?
Kata: most akkor intézetváltásban illetve dokiáltásban gondolkodsz? vagy "csak" minden vizsgálatot el szeretnél végeztetni,
Húúú én nekem megárt nagyon ez a meleg, nem bírok este fennmaradni és nagyon sokat fáj a fejem, jó lenne már egy kiadós eső felénk, de itt csak pár csepp és annyi minden délután.

Andi
candi
 
 


Még mindig nincsen semmi hírem a gyerekemről :cry:

Én is reménykedem, hogy csak elbújt, és majd előjön, de egyre halványodik a reménysugaram.

Csináltam hirdetést, és ígértem jutalmat, Csaba azt mondta, hogy ezzel csak azt érem el, hogy a réti négerek majd tonnaszámra hordják a nyuszikat az anyuékhoz a 20,000 Ft-os jutalmat remélve...
Szerintem azért ez nem fog bekövetkezni.

Viszont ami aggaszt, hogy aznap este láttam kétszer egy menyétet.
Először éppen tőlünk mászott át a jobb oldali szomszédhoz, másodszor pedig a hátsó szomszéd kertjében állt és engem figyelt.
A bizt. őr a munkahelyemen, ahova beszaladtam lefénymásolni vagy 1000 példányban a hirdetményt, azt mondta itt nálunk is van egy az utcában, és sorra nyírja a macskákat.
Lehet, hogy ő bántotta a gyerekemet?

Mit tudtok a menyétről?

A megmaradt gyerekem viszont tényleg javul, Szisz, jól sejtetted, most az ágyunkban szundikál, ahova leraktam, és OTT MARADT.

Kissé szkeptikusan álltam ehhez az " első 6 hét" dologhoz, de tényleg van benne valami, hogy utána javul a helyzet.

Kezdtük ott, hogy ma reggel bekajált 140 grammot (Meli, tényleg hasznos a mérleg, főleg így az elején), csak lestem, mert eddig az előírt 80-100 helyett 50 grammokat nyamnyogott.

Aztán folytatódott ott a dolog, hogy amikor szopi után bekómált, leraktam a járókába, és ott aludt vagy egy órát.

A következő szopi után pedig a mi ágyunkban kötött ki, és ott is működik. A saját ágyát még nem mertem megkockáztatni, az valamiért mumus neki...

Szóval ma már tudtam hajat mosni, enni, vasalni és netezni veletek.

A vizsgámon túl vagyok, képzelhetitek, milyen állapotban mentem vizsgázni nyúlgyerek eltűnésének másnapján...
A fejem teljesen üres volt, nemhogy a monetáris politika meg az állami költségvetés eszközei beugrottak volna.
Szemtelenül gusztustalan módon az egész írásbelit kipuskáztam.
Illetve volt, ami nem volt rajta a puskámon, azt kimásoltam a könyvből, amit el sem olvastam, tehát tiszta mákom volt, hogy a harmadik lapozásra pont oda kerültem, ami kellett, mert gőzöm nem volt, merre keressem a "tőkefedezeti nyugdíjrendszer" jellemzőit...

Annyira rossz, itt a dolgozóban az üres ketrece, a hűtőben a dobozkákban a karalábélevele és a káposztája, állandóan az erkélyre pillantok, hátha ott kapirgál a kiskertjében...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

Szép Jó estét!
Muszkuru!Sajnálom a nyulit!Remélem meglesz!!
Viki!Minden rendben azóta??
Meli!!Nem irigyellek az éjszakák miatt!!Főleg,hogy mi is még felkelünk éjszaka!
Málna!!Tanulj SOKAT!! :wink:
Plutó!Még jó,hogy elmúlt a PÖTTY Esztikéről!! :)
Kata!!Hol vagy??
Candi!Várlak...............!
Icus!Én is szivesen megyek az angliai topik találkozóra! :wink:
Na lelövöm magam,mert mennem kell pancsizni!
Még egy valami!Nemtom mi van velem,de ma annyira KIVÁNÓS voltam,hogyha nemtudnám,hogy ELVILEG nemlehetek terhes azthinném,hogy az vagyok!Ezt jól megaszondtam,ugye??Dehát csak nem??? :?
Na megyek!Jó éjt mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Kép

Talán mégis van miért szorítani, azonnal előjött a két csík, ahogy felszívta a p....-t. A doki tegnap azt mondta, ha csinálok egy tesztet, nem befolyásolja a gyógyszer az eredményt. Hát ezért próbáltam meg....

Úgy örülünk, még ne gratuláljatok, majd UH után.
HÚÚÚÚÚ, de messze van még! :P :D :lol: :) :wink: :!:
Vendég
 


Sziszi, "dehogy" gratulálunk, csak nagggyon örülünk!!!!!!!!
Kitartás, az uh már csak hatot kell aludni!!!!!!!!!!!!

Puszillak és nagyon örülök!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Musz, mi újság a nyusziddal??? :roll:
Esztike ezek szerint beindul szopiügyileg, csak bírd tejcivel!!!!!!!


Bea, tegnap este dokinál voltam (gyógyszert felíratni), aztán már nem jöttem. Tévéztünk, meg néztük a jégesőt... hatalmas zuhé volt itt nálunk!!! :shock:

Candi, igazán nem akarok dokit váltani, csak megnéztem, hol, milyen vizsgálatokat csinálnak. Mondtam a dokimnak, hogy már körülnéztem, azt mondta ne kapkodjak, ha így is sikerülhet... Az inszeminációt meg ő csinálja, ha kell majd!!

Sziszi, még mindig a gyönyörű tesztedet nézegetem, nagyon örülök így halkan!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bea, hát.... szép lenne, ha babás lennél!!!!!!!!! A jósnő (vagy aztrológus tudod, mit mondott.....)

Nem csinálsz egy tesztet?????????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!!!

Sziszi
a teszted nem is lehetne szebb :D :D :D :D
nagyon szorítok Neked

Minden Eszternek nagyon boldog névnapot kívánok!!! :D :D :D
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


:oops: Én is nagyon sok bologságot kívánok az Esztikéknek!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kimaradt a kép:

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


MINDEN ESZTERNEK

Boldog névnapot kívánok!!!
Vendég
 


Szia Hoppá.
Vendég
 


Szia ANYUsziszi :lol: :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT AZ ESZTEREKNEK!!!!!!!!!.,
Képzeljétek!Azt álmodtam,hogy csináltam egy két csikos tesztet,elmentem dokihoz,de nem élt a baba! :cry:
Egyébként nem vagyok most MÉG terhes,mert ezerrel védekezünk!És ugye,ha a gumi nem szakad....................... :wink:
Anyusziszi!!Nem gratulálok,bár nagyon nehéz megállni! :?
Annyira egyértelmű!!Főleg,ha azonnal kijött a két csik!! :) Anno nekem is igy volt Ádinál!Húúúú!De izgi!! :)
Majd értsits a továbbiakról!Mert szerintem nem én vagyok egyedül,aki tűkön ül!!Miattad (miattatok!) :wink:

Kép
bea27
 
 


Kata!Nálunk éppen,hogy csak CSÖPÖRGÖTT!! :x Pedig olyan jól esett volna egy kis felfrissülés! :?

Kép
bea27
 
 


nálunk most ilyen idő van:
Kép
most a szoba is olyan jól felfrissült :wink: :wink: :wink:

Bea
a barátnőm kislánya is gumi mellett jött össze. De a 3 gyerkőc közül mai napig ő a legéletrevalőbb :wink: :D :D -nem véletlen.

Tegnap is, és tegnapelőtt is hasra fordult ESztike :D :D :D igaz mind a kétszer a nagy ágyon, és párnán :wink: :wink:

Tegnap ilyen jó kedve volt egész nap :D
Kép
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot az Esztereknek!
Kép

Sziszi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd később jövök bővebben, ma még semmit nem csináltam, ideje nekikezdeni 8)

Kép
Kép
mókuska
 
 


Boldog Névnapot minden Esztinek, kicsinek és nagynak !
Kép
Sziszi: ez olyan gyönyörű teszt, hogy csak naaaa!
Szorítunk a továbbiakban is, mindjárt Uh :)
Hát itt tegnap sem volr estő, csak írtó villámlások, pedig jó lenne már, most is már 27 fok van.
Vasárnap jönnek vendégek, akkor tuti, hogy el fog romlani az idő :?
Musz: nyuszkáról valami hír?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi!
Kicsit megkésve NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!
A tesztet nézve meglesz a legszebb ajándék :D :D

Esztiknek NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Musz!
Sajnálom nyúlgyereket :cry: :cry: ,drukkolok,hogy előkerüljön.Szomszédokat nem faggattátok ki,hogy nem látták-e?
Esztike javulásának örülök,3hónapos kor után még könnyebb lesz :)
Vizsgához grat,puskázni is tudni kell :D

Hoppá!
Remélem a vizsgálatok után okosabb lesz a dokid,és tud segíteni,hogy végre nektek is sikerüljön.

Icus!
Benne vagyok a londoni babatalálkozóba,főleg,ha olyankorra rakjuk,mikor kisgyermekes családok megválnak a ruhatáruktól,és kirakják nekünk az utcára :D :D

Málna!
Jó,hogy itt vagy. :P
Nagyon ügyi Máté,hogy még éjjel sem pisil be.:D Az voiban 1-2 gyerek még a délutáni alvásidőben is bepisilt,pedig az csak 1,5óra. Remélhetőleg nem lesz napallergiás :(

Bea!
Ádinak gyönyörű kék szeme van és édes,ahogy rágicsálja a kenyeret :P

Candi!
Valami terhességre utaló jel :?: drukkok mennek továbbra is.

Kis_Plutó!
Látom ugyanaz a helyzet,mint nálunk volt.Nálam egyébként csak két napig tartott piri.Nem bánnám,ha nyáron még békén hagyna.Gondolom te is így vagy ezzel.
Látom te gyerekeid is élvezték a traktor fesztivált.Krisztike is milyen nagyfiús már.Esztike hol volt akkor?Vagy Ildiék vitték a te Adrikáékat?

Mókuska!
Mióta megvan Gerda,mi is jóval kevesebbet vásárolunk magunknak,ellenben neki :roll: :roll:
Szökéssel kapcsolatban :arrow: akkor egyik szemetek mindig rajta :wink:

Vvviki!
Sajnálom a tesztet+pirit :cry:

Viki!
Várjuk a képet Leviről :)

Meli!
Hogy érzed,van elég tejed?Sokáig szopizik Dénes?Mert ha igen,akkor valóban hasfájás lehet az ok.Infacol mellett nekünk az espumisan csepp is segített,sőt majdnem jobb is volt,mert az infacoltól inkább hasmenése lett,az espumisantól pedig a gázok távoztak.
Drukkolunk Hajninak :D

Mamen!
Ha tudsz jelentkezz,hogy mi újság :)

Gerda kedden jól rámijesztett 8 körül ettünk,utána el is aludt.10 körül leraktam a szőnyegre játszani,kijöttem pakolászni,és érdekes nyöszörgésre lettem figyelmes.Gyorsan felvettem és pár másodperc múlva hányt egyet,leverte a víz,és olyan fehér lett,mint a fal,de még a szája is,kicsit se lettem ideges,aztán pár perc múlva szerencsére visszajött a színe,és újra jókedvűen gügyörészett,megmértem a lázát,szerencsére nem volt lázas.Felhívtam unokatesómat,azt mondta,túlettemagát,vagy esetleg kezdődő betegség,figyelgessem.Aztán azóta hála égnek semmi,lekopogom.Kívéve a meleget persze,de ezt még felnőttként is épp elég elviselni.Kicsit pöttyös lett a bőre.

Íme 1-2 frissebb kép:
a fürdést még mindig imádjuk: Kép
Kép
Kép puszi a mamától :)
Kép fárasztó a játék
Kép így néztem az állatokat az állatkertben

KépKép
takido
 
 


Kis_plutó!
Egy kis hideget küldhetnél hozzánk :)
Ilyen ügyi már Esztike :?: Szeret hason lenni?
Gerda a mai napig csak oldalra fordul,igaz nem szeret hason lenni,de én azért forgatom.A zoknit viszont nagyon ügyesen lehúzza :roll: :)

KépKép
takido
 
 


Dóri
nagyon jók a képek :D :D :D
Te is gyógyszert szedsz? Mert szerintem nekem az csinált vérzést, ugyanis elég a tisztasági betét :oops: :oops: máskor meg :shock: :shock:
Eszterke is velünk volt a traktormajálison, bár őt a párom kihagyta a fényképezésekből :shock: :shock: amúgy mikor kiértünk megetettem, és utána végig aludt :D

Andi
szépen araszol a vonalzód :wink: :wink: :wink:
remélem most már hosszabbra kell legközelebb cserélned :wink: 40 hetesre :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


[quote="takido"]K írta:takidois_plutó!
Egy kis hideget küldhetnél hozzánk :)
Ilyen ügyi már Esztike :?: Szeret hason lenni?
Gerda a mai napig csak oldalra fordul,igaz nem szeret hason lenni,de én azért forgatom.A zoknit viszont nagyon ügyesen lehúzza :roll: :)


a zoknilerúgás nekünk is nagyon megy :lol: :lol: :lol:
Hason kb. 5 perceket van el, néha többet :wink: oldalt szeret ő is feküdni, meg háton.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kis_plutó!
Jó az új avatarod :D
Pont ezért kérdeztem Esztikét,mert nem láttam egyik képen sem.
De ezek szerint akkor nagyon ügyi volt. :D

Nem szedek gyógyszert,úgyhogy nem az hozta meg a mensim,de nekem sem olyan volt,mint szokott :roll:

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi

Gartulálok a teszthez, meglátod nem lesz semmi baj!!!

Muszkuru

Sajnálom nyúlgyerek eltünését... :cry:


Eszterek!!!
Kicsik és nagyok sok boldog névnapot kívánok!!!

Mókuska

Mi az a másik oldal?!Esetleg megnézhetnénk... :roll:

Találkozó

ha gondoljátok nálunk összehozhatjuk.Van kert, játék, homokozó, árnyék.Gyerekek tudnak játszani,ha szeretnének lovagolni is lehet,mi meg hűsölünk. Nem vagyunk pesten de mégis közel(viszonylag mindenkihez).
Emésszétek az ötletet.Ha össezjön nekem csak július 14 után jó, addig meg még van idő kigondolni, hogy mi legyen.

Nagyon felületesen olvastam, úgyhogy most nem is tudok mindenre reagálni. Vizsga,sikerült, de nem tudom hányas lett.Majd holnap kiderül.Holnap is és szombaton is vizsgázom.Vasárnap cirkuszba megyünk(bár az van itthon is :lol: ), aztán Apa este elutazik Németországba, de csak egy napra.Anyuéknál leszünk, majd onnan megpróbálok benézni.

Köszönöm a dicséreteket Máté nevében. Teljesen átállt a kisgatyóra.Nagyon ügyes, és az éjszakák is pelus mentesek!!

Most rohanok mert fél 4-től gyereknap lesz a bölcsiben, és még hajat szeretnék mosni!
Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


gyors bekukk a melóból !

boldog névnapot Esztik !!!!

Sziszi
hatalmas drukkok mennek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ITT MINDANNYIAN SZORÍTUNK ÉRTED, ÉRTED

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna
gratula a vizsgákhoz !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


hellóó !

most értem haza, fél hétig bent gályáztam.. :x

olyan gyönyörűek ezek a gyerekek !!!!!
gratula minden anyukának !!
Mókuska, Gabi
anyukátok ötszörös nagymami ! ez ma esett le nekem :oops:
a családi ünnepek fantasztikusak lehetnek !
anyumék hatan tesók és a nagy családi ünnepeken összejöttünk

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Takido
Milyen édes kiscsaj Gerda! Nagyon sokat változott! :lol:

Málna
Gratula a sikeres vizsgához!

Itt a másik oldal linkje: www.izgi.hu
Itt lehet ugy fórumot létrehozni, h csak a meghivott tagok láthassák.

Kép
Kép
mókuska
 
 


Málna!
Gratula a vizsgához.
Találkozó jó ötlet,igaz még nem tudom,hogy számunkra kivitelezhető-e,tőlünk kicsit messze laktok.Azért nem szívesen hagynám ki :)

Mókuska!
Megnéztem az oldalt,nagyon hasonlít a babanetre :D

KépKép
takido
 
 


sziasztok!

Merre vagytok?????????????

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


itt vagyok a melóból !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szép napot!

Ez jellemző,ha tudok jönni,akkor alig van valaki :cry: :cry:

KépKép
takido
 
 


Kis_Plutó!
Esztikének van étvágya ebben a nagy melegben?

KépKép
takido
 
 


anyukák, a babák hogy bírják ezt a meleget ?

londoni találkozóba én is benne vagyok :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,


Bocsi, hogy nem jöttem, nem tudtam, visszaolvasni hétvégén a tanulás mellett megpróbálok.
Szisz, utólag is boldog szülinapot kívánok, és sokat gondolok rááááád:)
Köszönöm a névnapi jókívánságokat, ittt bent annyi mindent kaptam:), nagyon aranyosak voltak a kollegáim:)
Ez a meleg, elég nagy sz........r, kicsit dagadt a bokám, ujjaim, de amint felrakom megszűnik, jó, hogy jön a hétvége.
Meli, örülök, hogy jól vagy, Hajninak durkk.
Musz, sajnálom nyúlgyereket, hátha.....
Többieknek is szép napot.
Ja, most lesz a házassági évfordulónk, meg névnapozás is lesz hétvégén, szóval enni fogok:), bár inkább tanulni kéne.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Utolag is boldog nevnapot az Esztereknek!
Kis-pluto cuppants egyet az Esztike orcacskajara a nevemben :D

Takido, gyonyoru kislanyod van :D

Komolyan mondtam a Londoni talalkozot!!!
Nezegessek szallast?
Group-nak biztosan olcson talalnek :wink:

Ma jonnek Anyumek, parom elejuk megy a repterre es holnap hajnalban repulunk Dublinba. Mar alig varom.... :D
Remelem Dublinba is olyan jo ido van mint itt, 25 fok van kint napkozbe!!! 8)
Ja, szallast meg nem foglaltam, de szoban (emailben) mar van egy ajanlatom....kicsit rizikos, de remelem nem kell a hid alatt aludni :roll: Anyamek biztosan elveznek :shock:
Dublinba el egy unokatesom aki nem hajlando a se@@et hazatolni, igazandibol azert kell nekunk Dublinba menni :? DE nem alhatunk nalluk mert a felesege nem szereti a vendegeket :evil: Az irek 99%-a aranyos, o az 1%-ba van. Bea a te anyosod hogy van? :wink:

Kép
icus
 
 


Azt irja a tickerem hogy 1 napom van meg az ovulacioig....de en mar elovulaltam :!:
Igaz az hogy a menstruacio mindig 2 hetre a peteeres utan jon meg?

Hoppa,
Meg nem valasztottam intezetet, de a devainak egesz jo a honlapja! Sokkal tobb info van rajta mint a Kaalison.
De azt nem ertem hogy arakat miert nem raknak fel????? vegul is ezek magan klinikak, fix araik vannak, mindenkinek ugyanannyit kell fizetni, akkor meg minek a titkolozas?

Sziszi,
Mikor mesz UH-ra?
1000X+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
icus
 
 


Vvviki!
Jelentem Gerda nem jól tűri a meleget,étvágya nem sok,még szerencse,hogy az alvással nincs gond :roll:
Az orrunkat meg csak este 5-6 körül dugjuk ki először a lakásból.

Nektarin!
Jó ünneplést a hétvégére.És ilyen esetekben illik is felhagyni a súlykontrollal.

Icus!
Jó utat!Remélhetőleg nem kell a híd alatt aludnotok. :D
Itt is beérnénk 25 fokkal a 32 fok helyett :wink:

KépKép
takido
 
 


Icus!
Normál esetben valóban 14 nappal az ovuláció után jön meg a menstruáció.

KépKép
takido
 
 


Eddig olyan szep 28 napos periodusaim voltak, kiveve az utolsot amikor 4 napott kesett......most meg valahogy joval hamarabb jott a tojasfeherje :shock:
Nem nagyon ertem, de remelem csak jo fog kisulni belole :wink:

Itt 25 fok van, de nagyon melegnek tunik :?
Nem birtam aludni ejjel, mondam a paromnak hogy mostmar huzzuk le a paplanrol a huzatot es csak a huzattal takarozzunk!
Es csak MAJUS VAN!!!!! Mi lesz velunk augusztusba??? :shock:

Kép
icus
 
 


Nagyon unatkozom a munkahelyen :evil:
Pentekente kemenyen szoktam dolgozni, hegyezem a zabot egesz nap :wink:

Tudjatok, mondtam hogy a honapba taktikat valtunk. Hat nem volt tul jo otlet, hulye volt az is aki kitalalta :wink: Beallitottuk az egyik orat reggel 5-re :oops: a masikat pedig 7-re....... de nehez volt felkelni mindketszer. Ha nem jon be, nem csinaljuk tobbet, ha bejon majd ajanlgatom mindenkinek ezeket a kellemes reggeleket :wink:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h nem jöttem napközben, vasaltam és pakoltam... Mindjárt indulunk anyáékhoz, hétfőig nem leszek.

Szép és kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mindenkinek kellemes hetveget!

Majd csak kedden leszek legkozlelebb :)

Kép
icus
 
 


jó estét mindenkinek !!!

hazafelé jól megáztam, de felfrissült a levegő !

Málna
sikeres vizsgát !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


gyors bekukk...

mindenkinek kellemes hosszú hétvégét !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

elmegyünk a nyaralóba, úgyhogy csak hétfőn vagy kedden leszek legközelebb 8) .

Mindenkinek jó pihenést.

Vizsgázóknak egy kalappal és sok erőt a tanuláshoz.

Rólam: semmit nem tudok, nem érzek. A teszt + lett, de tünet nincsen. Nagyon be vagyunk sz@va apával, hogy megint gáz lesz... :cry: :shock: :?
Vendég
 


jó reggelt!

Hú tegnap igazi hétvégi forgalom volt itt :shock: :shock: :shock:
Ma én sem nagyon leszek már, estére meg utazunk le mi is anyuékhoz, majd hétfő délelőtt jövünk haza :wink: :wink:

Rakok pár friss képet :wink: :wink: Kép Adri Kriszti néha ilyen jó tesók :twisted: :twisted:
Kép tegnap délutáni alvás
Kép szintén tegnapi alvás. Alig egyforma pózban alszanak, ugye :?: :wink:
Kép így is szép :lol: :lol:
Kép igazi kishölgy
Kép apa szerint "börtönmosoly" :twisted: :twisted:

És végül küldöm a gólyákat, válasszatok :!: :!: :!: :!:
Kép Kép Kép Kép
Mindenkinek kellemes hétvégét!! Ha tudok még benézek :wink:

Puszi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Van egy pár percem,írok!!!!

Dénes csak akkor az egy éjjel volt sírós,azóta csak nyösszög és tömi az öklét a szájába,ha éhes,de nem sír...szerintem akkor is az volt a baj,hogy bekavart ez a sokféle jó tanács :? a szoptatással kapcs.....csak 2,5 3 óránként....ne túl sokáig.....ha megéhezik közben adj teát....cukorral....na kész...szal eldöntöttem,hogy egyik fülemen be...a másikon ki és úgy etetem,ahogy érzem és ahogy ő kívánja....na persze bejött....van,hogy 4 órát is durmol egy nagyobb adag után(110g!!!!!!!!!!!!!!!)de van,hogy csak 30-at eszik,aztán 1,5 óra múlva ugyanennyit...csak nem fogom éheztetni,meg taáztatni,amikor csak rám van szüksége!!!Ja és iszom a köménymagból áztatott teát 10000-rel,nincs is semmi baja,tökjó a széklete és hatalmasakat pukizik :D és jókedvű....
de van egy gázos momentum most az életünkben:egerünk van....soha nem volt mióta itt lakunk,naná hogy pont most,amikor van egy 2 hetes fiunk....már 2x sterilizáltuk a spájzot,konyhát....és egyet el is kapott a ragacs,de még mindig van...apa átment főállású rágcsálóirtóvá,ami ki is teszi az ideje nagy részét....
kiborító...a szomszédban van 2 elhagyatott lebontásra váró nagy ház,tuti onnan jöttek....

Sziszi boldog szülinapot utólag és egy halk nem- gratula :D

Esztikék,nagyok és kicsik is:boldog névnapot!!!!

A taliban benne vagyok,de én csak apával együtt megyek,ha megyek.....egyedül a bébivel nem vállalkoznék még most ilyen hosszú útra!!!!


Hajnikánknak megszületett Olivér kisfia szerdán 17h-kor!!!Sajna császár lett a vége,de a baba szempontjából szerencse,hogy a dokink így döntött,mert mekóniumos volt a magzatvíz...szerencse,hogy nem nyelt belőle!!!!!Egyébként mindenki jól van,csak még nem indult be a teje,a kicsi meg már naon éhes :lol: Már alig várom,hogy talizzunk velük,de várunk egy-két hónapot még ezzel,főleg,hogy mi ilyen picik vagyunk!!!!

Most csak ennyi,még próbálok jönni,ha tudok!!!

Sok puszi mindenkinek és jó babagyártást a hétvégére!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Meli, örülök, hogy rendben vagytok! Majd szüléstörténetet és képeket várunk, ha lesz időd!!

Sziszi, gondolom, hogy be vagytok tojva, de hidd el, ott van a babó. Gondolj csak a tesztre, ha rögtön előjött a második csík, akkor nem is kérdéses!!!! :lol:

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek, mi ma megyünk Balcsira, takarítunk 2 napig, hétfőn valahová elmegyünk pecázni!!! 8)

Puszi, bújjatok sokat apáitokhoz!!! :lol: :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?