Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hálás köszönet a válaszokért, gondolatokért.

Alziza! Köszönöm az okoskodást. Ezt kértem.Azért tudom, hogy mit fog mondani az orvos, mert 4 éve, az első vetélésnél csináltatott néhány vizsgálatot, de semmi sem derült ki. Progeszteron pótlást pedig kaptam a következő sikeres terhességemnél is , meg most is. Szóval ez sem lehetett gond szerintem. Egy valami volt közös, a két vetélésnél, mind a kettő idején beteg voltam. (fosós-hányós és mandulagyulladás)

Kimma! Progeszteronpótlást kikönyörögtem az első poz. teszt után, csak úgy a biztonság kedvéért. Sajnos a többi hormon terhesség alatti szerepével nem vagyok tisztában. Év közben pedig lelkiismereti okokból nem akarok teherbe esni. Három éve, mikor elmentem szülni, felvettek a helyemre egy nagyon szimpatikus lányt. Most őt kiteszik az állásából, hogy én visszamehessek. Az osztálya is megszerette, őket venném át szeptemberben, harmadikosokként.Ezek után nem lenne bőr a képemen pár hónap után lelépni újabb három évre. Egyik kolléganőm, aki egy másik iskolában igazgató helyettes azt mondta ,nem vagyok normális, hogy ebből lelkiismereti kérdést csinálok.

Boeske! Irigyellek apozitív hozzáállásod miatt. Nekem már nem megy.Mivel már szültem, úgy gondoltam, baj már nem lehet. Aztán lett. Szerintem ezek után, szorongva fogom végigcsinálni a köv, terhességet,( ha lesz következő)

Zsókuci. Köszönöm. Fogyókúráról: Sokaknál (nálam is) bevált, hogy délutántól már nem esznek semmit, maximum gyümit.Reggelire meg ebédre a szokásosat. Én tíz kilótól szabadultam így meg.Pár napig kellett a vasakarat, de utána megszoktam.Egyébként szerintem minden fogyókúra hatásos, ha az embernek van akaratereje. Csak a nagyon sanyargatós fogyókúrát gyorsan feladja az ember.

Derűs ébredést holnapra mindenkinek!
Ducimami
ducimami
 
 


Sziasztok!
Olvaslak titeket csak leköt ez a fránya tanulás :(

Ducimami!
Szerinetm is sok az a 6 hónap,itt mindenkinek általában csak 3 hót mondanak.Nkem pl.csak 6 hetet kell várni,azt mondat a dokim nyugodtan próbálkzhatunk utána,ha már regenerálódik a szervezetem akkor úgyis megmarad a baba,ha meg nem akkor úgysem tapad meg.De szerintem is kivizsgálás kellene a vetélés oka végett.


Boeske!
Ne aggódj,nem lesz semmi baj,a tested már regenerálódott hamarabb mint gondoltad!!!!! :) Nem kell minden szentírásnak
venni amit a szakkönyvek írnak.Szóval NYUGI!!!!! :)

Mindenkinek JÓ ÉJT!!! :wink:

Panni
panny
 
 


Panny!
Köszönöm, mindig arra az ismerősömre gondolok, aki a szülés utáni 6 hetes kontrollra már újra babásan ment. Szóval emiatt nem aggódom.

Ducimami!
Micsoda hozzáállás ez!
Irgum-burgum!
Persze, hogy lesz baba. Méghozzá hamarosan!
Én mindig azokra gondolok, akik 5-6 lombikprogramot végigcsinálnak, mire összejön egy baba. Mennyivel jobb helyzetben vagyok. Ennek is örülni kell.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

 
 

Boeske!
Nem tudom megcsinálni a vonalzókat...
Addig eljutottam,hogy kiválasztottam mindent,szöveget stb..és utána mit kell tennem hogy megjelenjen a hozzászólásaim alatt mint neked??

köszi :D

Panni
panny
 
 


Panny!
A profilodba az aláíráshoz kell bemásolni az "url" kezdetű kódot.
(Profilt a segédleteknél találod a lap tetején.)
A bemásolás után a profilban nyomd meg az elküld gombot a lap alján.

Sok sikert!
boeske
 
 


A babafalván csináltam végül a vonalzót,mindent úgy csináltam ahogy kell(bemásoltam a kódot )és nem jelenik meg :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bocsi,megjelent :D :!: :!: csak kicsit hiányos :oops:
próbálkozom újra...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na most jó???

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Most miért nincs egymás alatt?
Bocs hogy fárasztalak titket, de csak úgy jelenik meg ha írok....

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sikerült!!!!!! :D :D :D

Majd még jövök :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Boeske!

Én tudok olyan dokit aki azt mondja,hogy rögtön lehet mert a méhnyálkahártya ilyenkor teljesen új és erősebb!

Egyébként egy barátnőm szülés után 6 héttel lett terhes és tök simán kihordta a babát!
Úgyhogy nyugi emiatt biztosan nem lesz baj!
ÉS EGYÉBKÉNT SEM! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Beköszönök jó éjt kívánni! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Még egy kérdés...
Alziza!
Hogy tudom kicsit balra rakni a vonalzóimat,hogy ne legyen ilyen nagy a szöveg tőlük.Bénázok.... :x

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Nagyon szépek a vonalzóid.
Ducimami
ducimami
 
 


Sziasztok lányok!

voltam vérvételen pénteken, a dokim azt mondta hogy ez most a TORCH vizsgálat, a hormonokat majd a 21.napon nézzük.
Egyelőre ezt a hónapot még kihagyjuk, megvárnám az eredményeket. :?
De ha véletlenül :wink: mégis babával végződne a hónap. nem hariznék nagyon :D

Panni!
Jók lettek a vonalzóid :!: :D

Boeske!
Tünetek?
Sok pihi és csak szép dolgokra gondolj :P

Aki már próbálkozhat annak egy kalappal :wink:

Puszillak benneteket,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Kimma!

Köszönöm, megvagyok. Rettenetesen fáradt vagyok, és álmos. Ha rendszeresen eszem, akkor viszonylag kevés émelygéssel, meg gyomorégéssel megúszom a napot. Ja, és határozottan fel van puffadva a hasam, a férjem is észrevette.
Szóval minden rendben.
Próbálok tanulni, mert csütörtökön még muszáj levizsgáznom.

Mikor lesz eredménye a vérvételnek?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Sajna csak kb. két hét múlva jön az eredmény, majd a 21.napon megyek megint és akkor talán meg is mondja a dokim a teendőket...
Kitartást a tanuláshoz :!: :D


Lányok!
Szép hétvégét, kellemes ünnepeket és
sikeres akciózást
(akinek lehet):D :oops:
Puszi,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Panny!
Igazából én nem a html kódot hanem a phbb kódot másoltam be mert csak azzal fért fel a három vonalzó.
Az a kód rövidebb és lehet,hogy azért van a szélén.
Próbáld meg úgy!

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!
Látom ma itt pangás volt :(
Mindenki gyereknapozott gondolom :D
Nálunk nagyon színvonalas programokkal rukkolt elő a városvezetés,nagyon klassz volt :D
Akkor mára el is köszönök.
Jó éjt :lol:
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok lányok!

Hol vagytok? :cry:
Kipihentétek magatokat egy picikét?

Pusz,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Én azért nem vagyok igazoltan :D mert tanulok.Sajna 6.-ig ez lesz,de azért néha bekukk.... :)

Üdv,Panni

Ja,és azt szertném kérdezni, hogy a művi befejezés után nektek mennyi időre jött meg a piri????

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
A művi befejezésem ápr. 1-jén volt, az első vérzésem pedig máj. 1-jén. De előtte két napig barnáztam, ami nem volt rám eddig jellemző. Ja és először nem is jöttem rá, hogy ez menzi, mert a műtét után három hétig vérezgettem pár napos megszakításokkal Azt hittem, megint ez van. Ráadásul a ciklusaim általában 35-42 naposak. Nemis értem hogy jött meg ilyen gyorsan.
Te most hol tartasz?
Ducimami
ducimami
 
 


Panny!
találkozhattunk volna...délelőtt voltatok kint? az én Nórámat akarta a gólyalábas felültetni, de Ő nem akart:)

Megjött a TORCH....Parvo volt, vagyis lepkehimlő..csak a gyerekdoki és a bőrgyógyász nem diagnosztizálta:(
MA 2 hónapja. született..
B.
stahl28
 
 


Panny!
Nekem egyszer 28 napra, egyszer 35-re jött meg a műszeres befejezés után. Gondolom, nagyon várod már.

Velem/(velünk) egyelőre minden OK. Most azon őrlődöm, hogy menjek-e, vagy ne dokihoz. (Jövő hét hétfőn tudnék leghamarabb menni, akkor 5+4 leszek, ha minden igaz.) Félek, hogy megint olyasmit látnék az UH-n, amit nem szeretnék. De a bizonytalanság is rossz....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a 18 hetes uh-ról. Minden rendben van, szépen fejlődik. A doki szerint 70%, hogy kislány lesz.

Boeske!
Mióta késik neked? Nálam úgy volt, hogy mikor meg kellett volna jönnie, rá 3 hétre mentem dokihoz, addigra volt szívhang és addigra tudta megmondani, hogy méhen belüli. Tavaly is így volt. Egy hét késés után pozitív teszttel annyit lát, hogy a nyálkahártya meg van nagyobbodva. Két hét késés után látja a petezsákot és a szikhólyagot, de még nincs szívhang. Három hét késés után van szívhang, látja a petezsákot, szikhólyagot. ekkor tud csak uh-s papír adni, ami igazolja a terhességet, és ezzel tudsz menni a védőnőhöz a kiskönyvért.
Remélem tudtam segíteni! Ja, és kitartás, minden rendben lesz és te is babázni fogsz, úgy ahogy én!
Vendég
 


Chrissyy!

Köszönöm a bíztatást.
A helyzet az, hogy 5 hetesen már 1,5 cm-es petezsákot láttam a fiaimnál. A másik két esetben a petezsák 5 hetesen csak fél cm volt, ezekből nem is lett baba.
Tudom, hogy szívhang csak 2 hét múlva lesz, de egyik pillanatban szeretném tudni a petezsák méretét, máskor meg nem.

Örülök, hogy Veletek minden rendben!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ducimami!
Holnap lesz három hete a műtétnek,úgyhogy gondolom egy hét múlva(pár nap ide-oda)meg fog jönni.Ennyire még soha nem vártam a mensit(végre indulhat egy új ciklus) :D

Stahl28!
De kinnt voltunk egész nap,természetesen a gólyalábasokon is(ők a nagyfiam kedvencei :) )
A te kislányod volt az apuka nyakában,ugye?!Emlékszem,oda is menetek a gólyalábashoz de szegényke megijedt :cry:

Beigazolódott a lepkehimlő miatti vetélés??Most lehet hogy hülyén hangzik,de kicsit megnyugodtam,megmondom miért,mert így a lelkemnek könnyebb,hogy tényleg jól döntöttünk és 99,99%-ra elvetéltem volna vagy beteg babánk született volna(ahogy a dokik is megmondták)
Mikor rajtam kijöttek a pöttyök nekem a kórházban(!),Kerepesen nem tudták hogy micsoda.Fogalmuk se volt.Még én mondtam neki,hogy Gödöllőn terjed ez a vírus,ők még nem is hallottak róla a Sürgősségin.Jó,mi?!
Utána bementem a gyerekügyeletre Gödöllőn(gondoltam ha valaki akkor a gyerekorvos felismer egy gyerekbetegséget)és a Csikós doki volt aki egyből,kapásból és azonnal tudta a diagnózist.
Egyébként én is(mi)is furcsáljuk,hogy egyre többen elkapják és mégsincs semmilyen csatorna ahol tudakozni lehetne róla vagy elmondanák a veszélyeit vagy valami..stb...Nekem a 22.hetes lombikos barátnőm is valszeg elkapta a kisfiától,hát gondolhatod, hogy hogy aggódik(júl.végén szül.)Remélem nem lesz velük semmi gond!

Boeske!
Szerintem hétfőig bírd ki,mert akkor tényleg többet tud mondani a doki.De légyszi ne aggódj!!! :D +++++++++++++++++++++
Nem lesz semmi gond,így állj hozzá.Persze tudom ott bújkál benned(mindannyiunkban aki már egyszer megégette magát....) a kisördög,de csak optimistán,ok?!

Crissyy!

Én is örülök,hogy veletek minden OK! :D
Te vagy nekünk az élő példa, hogy minden jóra fordul!!! :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Chrissyy!

Örülök,hogy minden rendben nálad! :lol:


Boeske!

Tudom,mit érzel!Mennél is,hogy tudd mi van meg nem is mert félsz,hogy megint rosszat mondanak!
Én azt mondom hívd fel a dokidat és Ő majd dönt helyetted!
Tudom milyen rossz!
Szorítok Neked!!!!!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkit üdvözlök!
Boeske, örömmel látom, van valaki a pocakodban! Szurkolok, minden rendben lesz!

Mi most jól vagyunk, bár legutóbb az egyik kontroll uh-on echodens beleket láttak a picinél. Már kezdek immunis lenni a rossz hírekre. Nálatok volt ilyen valamelyik babátoknál?
Állítólag állhat mögötte kromoszóma rendellenesség, de van aki szerint toxoplazma, vagy más fertőzés is.
Remélem, nálunk nem lesz baj ebből. Ismerek egészséges fél éves babát, akinek szintén ez volt.
Jövő csütörtökön megyünk a 18 hetes uh-ra, és izgulunk, hogy ne találjanak semmi rosszat.

Minden jót nektek!

bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Mondtatok hogy irjam majd meg ha megtudom, szoval egy kislany es egy kisfiu lakik a pocimban, Anna Viktoria es Alexander. Minden leletem ok, remelem ez igy is marad!!!

Hasonlokat kivanok Nektek is!!! :D

Chrissyy: Neked gratula a kislanyohoz!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!!!!

Tontica!!! :D
Hat ez csodalatos hir!!!!!Nagy gratula!!!!!Nagyon megerdemelted Oket!!!

Chrissy!!
Neked is nagy gratula!!!Orulok hogy minden rendben!!!

Boeske!!!Ne izgulj,hamarosan kiderul hogy egy egeszseges kisbabo lakik a pocakodban!!!

Bobek!!!

Remelem Nalatok is minden rendben lesz!!Egyik ismerosom epp ma meselte mivel remisztgetik az egyik kismama ismeroset!!Es vervetelt miert nem csinalnak?Abbol megallapithato a toxoplazma.
Es elotted van egy pozitiv pelda is azzal az egeszseges 1/2 eves kisbabaval!!! :D

Puszi mindenkinek:Rillisz
rillisz
 
 


Sziasztok!

Tontica!
Gratulálok a 2 manóhoz, a két ellentétes neműhöz meg pláne!!! Szerencsés vagy..... :D :D :D
Ducimami!
Sajnálom hogy neked is csatlakozni kellett hozzánk. :(
Chrissy!
Gratula a kislányhoz, de egyenlőre még ne vegyetek túl sok rózsaszín dolgot, mert lehet hogy kéket kell majd venni! :lol:

Én ma voltam a 24. napi vérvételen, remélem hogy minden rendben, de sajna a hőgörbém szerint megint a 22. napra rakta az ovulációt, ami nagyon későn van, sajnos ez a hormonzavarra utal..
(Egészen idáig azt hittem rendben vannak a ciklusaim, mert 28-30 napra mindig megjött).
Hőmérőzik még valaki?

Kimma!
Van már eredményed avérvételről? Nekem (illetve a dokimnak) a végén fogják csak majd megmondani. Már alig várom a végeredményt, bár félek is tőle!

(most néztem meg az aláírásomat az előnézetben (soha nem csatolom) : most lennék 25 hetes :( , törölni kellene de még valahogy nem volt hozzá szívem...)
Vera
nagy vera
 
 


Vera!

"Sajnos" tavalyról megvan minden, meg az unokatesómtól is megkapunk sokmindent, így nem kell nagyon vennünk semmit.

Tontica!
Nagyon örülök, hogy nálatok is minden rendben van és gratula a két pocaklakóhoz, meg ahhoz, hogy egy fiú és egy lány!

Látjátok, kitartás és lesz pocaklakónk, akik ha nem is kárpótol, de feledteti a fájdalmunkat!

Mindenkienk kitartást, sok erőt kívánok!

Sikerülni fog mindenkinek, csak ne adjátok fel!

Kell, hogy egészséges babákat szüljünk, hisz ez a természet rendje!

Mégegyszer fel a fejjel, jövök, ahogy tudok.

Azt nem tudom mondtam-e, de kaptam könnyített munkát, így nem kellett eljönnöm táppénzre. Csak folyamatban dolgozom, 6+2-be három műszakba, de csak 8 óra.
Vendég
 


Sziasztok!

Tontica!
Gratulálok!Ez tök jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Bobek!
Még nem nagyon ismerlek,de így is nagy-nagy GRATULA :D :D :D
Biztosan nem lesz semmi gond,főleg,hogy ott van előtted a pozitív példa!!

Tontica!
Téged se ismerlek,de régi tag vagy hallottam rólad és neked is nagy GRATULA :D :D :D és tényleg,az,hogy egy fiú egy lány az meg csak hab a tortán :)

Vera!
Én hőmérőztem egy hónapig de számomra stresszelő volt és bonyolult(lehet,hogy csak én vagyok így vele :? )Egyébként a hőmérős topicban biztos sok vér-profi babanetes segíthet neked.
De a vérvétel biztosabb eredményt adhat majd neked,nem?!

Chrissyy!
Annyira tetszik a belőled áradó optimizmus,írigyellek miatta :)
Klassz,hogy könnyített melót kaptál,így vigyázhatsz a babádra :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok lányok!

Sajna nem engedett be az a frénya babanet csak most.
:cry:

Nem győzlek visszaolvasni :D :D :D

Tontica!
DE JÓ HÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D Nagy gratula!!!!!

Chrissy!
Gratulálok a kislányhoz!!! :wink:

Bobek!
Nem szabad aggódni, minden o.k. lesz
Itt van egy nagy csapat amelyik drukkol neked és minden babásnak!+++++++++++++++++++++++++++++++++


Boeske!
Szorítok neked!
Beszéltél már a dokiddal??? :wink:

Vera!
Majd a 21. napon lesz eredmény, akkor megyek kontrollra.

Pusz, Kimma

Kép
kimma
 
 


Tontica!
Én is örülök a jó hírnek!

Kimma!
Nem beszéltem az orvosommal, ismerem már, tudom, mit mondana. Azt hiszem hétfőn elmegyek hozzá.

Egyébként sikeresen levizsgáztam, csak még haza kell jutnom Pécsről. Szerencsére (legalábbis érzésre) minden OK a babával, csak a fejem fájdult meg. Na, de majd megpróbálok aludni a vonaton.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Te hova jársz suliba?Mit tanulsz?Látom sorstársak vagyunk vizsgák terén is :) Én már az utcsóra készülök,hál'istennek :D :D :D

Örülök,hogy OK vagy :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

A Pécsi Tudományegyetemmel "levelezek". Matematikát tanulok.
Még nekem is lenne vizsgám, de lehet, hogy többet nem kockáztatom az utazást. (4 óra oda, 4 óra vissza :()

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Matekot tanulsz??Nem vagy semmi!Minden elismerésem :)
Jó,persze viccnek szántam,csak tudod az átlag általában béna a reál tárgyakból,ezért is gratula neked! :D

Én inkább humán tárgyakat kedvelem.

Ma egész nap tanultam :( :( :( :( :( :( (elegem van)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Chrissy, Boeske, Bobek, Tontica! GRATULA :!: :!: :!: :!:

Olyan jó pozitív példákat olvasni! Már rég nem írtam, de olvaslak titeket, és örülök, hogy ha lassacskán is, de mindenki kap a pocijába babát :D

Nekünk egyébként még nem lenne szabad próbálkozni, de a védekezést se visszük túlzásba :D
Remélem nem esek majd pofára, de olyan jól érzem magam, hogy még a doki által jav. 3 ciklust se tudom kivárni. Pedig az első már lement, így csak kettőt kéne várni. De az első baba is csak 4 hónap után jött össze, igy ha átlagolunk és még minima védekezést is beviszünk a dologba... Akkor kb. akkorra fog megfogannai, amikorra szabad neki :D
De nem bánom, ha előbb jön se :lol:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Szerintem jól teszitek ha már esetleg nem "annyira"védekeztek.A szervezeted úgyis tudja ha kész van és akkor teherbe is esel.Igazad van.Lehet,hogy most sokan megbotránkoznak de én se fogok egy ciklusnál többet várni,az biztos.Egyszerűen nem bírok.

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kislibus!
Szerintem jól teszitek ha már esetleg nem "annyira"védekeztek.A szervezeted úgyis tudja ha kész van és akkor teherbe is esel.Igazad van.Lehet,hogy most sokan megbotránkoznak de én se fogok egy ciklusnál többet várni,az biztos.Egyszerűen nem bírok.

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kislibus!
Elméletileg még nekem is ki kellett volna hagynom ezt a hónapot, de a sors megajándékozott egy korábbi peteéréssel, így a naptármódszer szerinti "védekezés" nem volt hatásos. :)

Panny!
Én meg azokat csodálom, akik a humán vonalon jók.
Elárulok egy titkot: anno fizikusként végeztem, csak utána kezdtem a tanári szakokat.
Kitartást a tanuláshoz!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panny, Boeske, Kislibus!

Mi sem vittük túlzásba a védekezést a hó elején. Kicsit félek is tőle:
Egyrészt szeretnék újra terhes lenni, de ugyanakkor félek is tőle, mert a doki szerint alacsony lehet a progi szint. Mi van akkor ha megint beágyazódik de elmegy?

Panny!
Én is a humánosokat csodálom: én biol.-kém szakon végeztem: tanárin, de sajna nem tanítok..

Boeske!
Előjöttek már a reggeli rosszullétek?
Ti amikor terhesek voltatok nem voltatok néha hisztisek? (Alapból én nem vagyok az, de hormonháború miatt az anyukám szerint időnként elviselhetetlen voltam.


Jó hétvégét kívánok mindenkinek:
Vera
nagy vera
 
 


Szia Vera!
Ne félj, ha összejött a baba, és az orvosod alacsony progeszteronszintre gyanakszik, biztos ír fel rá bogyót.
Egyébként megértelek, én is félek az ismétlődéstől, de erősebb a baba utáni vágyam, úgyhogy addig próbálkozom, amíg sikerül.

Érdekes, ha eszem, nem vagyok nagyon rosszul. Egy kis émelygés, gyomorégés minden napra jut, de főleg este, és éjjel!!!. Remélem a nagy hányásokat megúszom, Barnával rettenetesen rosszul voltam.

Tegnap jött belőlem 1 csepp rózsaszínes valami, gondolhatjátok, leperegett előttem az életem, de szerencsére azóta semmi. Azzal nyugtatom magam, hogy lehet, hogy csak azért volt, mert sokat fújom az orrom, meg köhögök. (Éljen az allergia.)

Hétfőn megyek orvoshoz, mert ha mégsem sikerült egy egészséges, méretes embriócskát összehoznom, akkor a héten még le kéne vizsgáznom egy tárgyból. (Persze nem tanulok rá, mert úgysem lesz semmi baj, és így nem megyek vizsgázni. :) )

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok csajok!

Csak beugrottam köszönni,
nálunk semmi újdonság, várom a 21. napi hormonvizsgálatot. :wink:

Vera, Kislibus, Panny!

Mi se védekezünk azért hú de nagyon. :) Mondjuk most még nincs is pé. , de ha lesz is szerintem nem jön össze ilyen hamar...úgyhogy azért nem kell annyira vigyázni :wink: Jó, azért nem dobom fel akció után a lábaimat :lol:

Boeske!
Hát persze hogy nem tanulsz, hisz nem mész vizsgázni :!: :wink:

Pusszancs,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Vera!
Ne aggódj,igaza van Boeskének,ha csak a progihiány a baj ,akkor a doki felír Utrot és kész! :D

Nem lesz semmi gond,OK?!++++++++++ :D :D :D :D :D

Boeske!
Azért ne tanulj sokat,biztosan nem lesz rá szükséged... :wink:
A rózsaszínes valami nem gáz,nekem mindkét terhességemnél többször is volt és nem volt semmi gond.Hajszálér repedés lehet,csak a friss piros és ömlő vér a gáz.Úgyhogy NO PARA!!!! :D

Én viszont húzok tanulni,nekem muszáj!! :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó hétvégét,lányok! :)

Kép
kimma
 
 


Lányok!

Tudom hogy no para, de a múltkor amikor elvetéltem előtte 2 nappal kijött a számon egy herpesz (ami egyébként ritka nálam). A doki azt mondta hogy a terhes nőknek eleinte legyengül az immunrendszerük mert a magzat is egyfajta "antigén" a szervezetünknek.

Erre most ma reggelre 2 csodálatos hatalmas herpesz is kijött a számon. Elvileg 6-án kéne megjönnie, lehet hogy tesztelnem kellene? :D
Boeske!
Szerintem mondd meg az orvosdnak hogy volt ez a rózsaszín foltozás. A progihiány okozhat ilyet, de a megerőltetés is, meg a sex is. :lol: :lol: :lol: . Szóval csak óvatosan!
Annak idején én is főleg esténként émelyegtem, meg reggel a fogkefe látványától. Nálam (szigorúan) pár szem háztartási keksz segített!

Kimma!
Pé bármikor lehet, a lábad meg nem muszály ahhoz feldobni, hogy baba legyen :wink:
Látom még 4 nap van ovulációig, hát pont időben lennétek holnap!!

További jó hétvégét a töbieknek is!
Vera
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?