Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit szégyenlem magam, most jöttem rá, hogy a nagypapám évfordulója nem tegnap volt, hanem holnap lesz :oops: De ez talán kicsit pozitívabbá tesz!!!! :wink: Hátha...... :roll:

Hol vagytok?? Gyertek már haza!!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


piri sehol, semmilyen tünetem nincs

de a teszteléssel még várok szerdáig

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt,

egy fell NEGATÍV teszt nem túl boldog tulajdonosa vagyok :cry: . Úgyhogy Sziszi, sajnos nem leszek a párod!! De ettől te még gyönyörű bébit fogsz szülni január 27-én!!!!!

Puszi és kittartás mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

fell, azaz full

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!
Hoppá: :( :( :( :( Pedig már nem bírtam aludni, annyira szorítottam. Nem tudom mit is írjak, de fel a fejjel és ahogy te írtad kitartás!!!
Tegnap jól elhúzódott a buli azért nem is tudtam már jönni.
Egész szép idő lett délutánra.
Ma dolgozom , este meg jönnek Anyuék szülinapolni, nem láttuk még eleget tegnap egymást, úgyhogy, ha az idő is engedi sütögetünk egyet.
Remélem ma többen benéztek ide, bár ha tehetitek gondolom kinnt vagytok.
Gabi: milyen volt a majális?
Bea: voltatok kirándulni?
Málna: jól vagy?
Szép napot nektek mára.

Andi
candi
 
 


Hoppá
:cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom! Pedig annyira drukkoltam, még egy gólyát is láttam tegnap ....

Lehet, hogy másnak hoz majd szerencsét? Mondjuk Candinak v. Vikinek? :wink:

A traktormajális nagyon szupi volt. Modjuk dögmeleg lett, jól meg is sült az arcom 8) A tavalyihoz képest sokkal-sokkal többen voltak, de vhogy jobb volt a rendezés is, most gondoltak a gyerekekre is és csináltak játszóházat, ahol lehetett gyöngyöt füzni, agyagozni, bőrrel ügyeskedni és voltak egyszerü, de nagyon jópofa ügyességi játékok is.....
És akkor a képek...

Dani, Lili, Adri
Kép

quvadozás apával
Kép

Lili alkot
Kép

Lilinek ez a játék tetszett nagyon, felülről vki adagolta a golyókat, alul össze kellett szedni a hálóval, de közben nem tudtad, h melyik lyukon fog kipottyanni...
Kép

Ezt nekem is muszáj volt kipróbálni :lol:
Kép

Dani szökik :lol:
Kép

Szépségem...
Kép

Bocsi, h ilyen sok lett... :oops:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kata
hogy azt a nyavalyás negatív tesztjét !! :evil: :evil: :evil:
( itt most hölgyekhez nem illő csúnya beszéd jönne... )
reggel azt hittem, itt van piri, mert fájdogált a hasam és teljesen olyan érzésem volt, mintha piri már itt lenne
majd holnap reggel jön meg, hogy a melóban szenvedjek :evil:

Andi
szalonnasütögetés, imádom !!
igaz, hogy én nem ehetek ilyet, de magát a hangulatot imádom !
csütörtök este a kollégáimmal voltunk sütögetni az egyik kollégám pincéje előtt :D
nagyon jól éreztük magunkat

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vérzek............

Pedig tegnap délután még pozitív volt a teszt és erősebb mint a 11. dpo-n. Ennyi.

Befejeztem, nem bírom tovább.
Vendég
 


Sziszi
hogy azt a ................ :twisted: :twisted:
orvosodat próbáltad már elérni ????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziszi
egy nagy ölelést küldünk Neked mindannyian !!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!
Nemtudok mit irni!!! :cry: Ezekre a hülye hirekre!!
Mókuska!!Szépek a gyerekeid! :)
Candi!Jó sütögetést!
Kata!Köszi az smst!Bár..............!
Mi itthon voltunk ma Apával sütöttünk-főztünk,addig mag nagyika vigyázott Edikére!
Nagyon édes volt a játszószőnyegen csak úgy pörgött!!(Forgolódott)
Tetszett neki nagyon! :)
Tettem rá fürdő gatyeszt,le is fotóztam,majd feldobom!Sőt,van olyan kép is,amikor "bugyiban" pózolt!Meg kell zabálni!Kicsit féltem,hogy be ne pipiljen,de nem tette Hála................!
Na megyek!Majd este benézek,ha lesz űjabb üzenet addig!
Szép estét nektek! :wink:

Kép
bea27
 
 


többiek hol vagytok ?????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello, Sziszi, :cry: ezt nem hiszem el!!!!!!!! Ez nem lehet!!!! Rendesen vérzel???? Vagy csak rózsaszínes, vagy barnás? Neeeem, nem lehet........ Ennek sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZorítok és gondolok rád sokat, légyszíves jelentkezz!!! Orvosodat hívtad????????

Bocs a többiektől ,de most nem tudok mit írni......

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziszi :cry: :cry: :cry:
Az nem lehet, h most sem sikerüljön :cry: :cry: :cry: Amig nem látott a doki van remény!!!!!!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!Képzeljétek!Végigolvastam ITT a szüléstörténetemet!! :P
Na szóval igaziból csak azt szerette volna megkérdezni Málnától,hogy-hogy csinálták azt a képrt Mátéról,ami a 216.oldalon van!!A 4.kép érdekelne!!Nekem is kéne olyan Ádiról!!!!!
TUDSZ SEGITENI,MÁLNA?????????????
Na megyek!Jó éjt mindenkinek!!

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt.

Sziszi, mi van???????? Jelentkezz kérlek!!!! Nagyon sokat gondoltam rátok, légyszi gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Sziszi
Én is miattad néztem most be! Ugye nincs semmi baj?!!!!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Próbálom hívni a dokit. Nem veszi fel. :twisted:

Tegnap este indult alvatt vérszerű valami, aztán élénkebb vörös lett, de nem sok. Bevettem a gyógyszert, mert nem mertem abbahagyni a doki véleménye nélkül, azóta barnázok.

Köszi a részvétet, de még nem tudok mit mondani.

Valószínűleg megszakadt ez a terhesség is és megint 4 hetes. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


szisztok!

Sziszi
igen az alvadt vér az nem jó, viszont a vetélés velejárója a görcsölés amit Te nem írsz, úgyhogy még nem biztos.
Én Krisztikével 8 hetesen véreztem be, először nekem is bordós volt nem nagy mennyiség, elkezdtem szedni a Duphastant utána élénk piros lett a , utána olvastuk, hogy a gyógyszer okozhat vérzést :cry: :cry: Nekem azt le is állították, injekciót kaptam helyette, napi 2-t :?
A Te gyógyszerednek nincs ilyen "mellékhatása"

Hoppá
sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Piri is megjött?????

Majd én is rakok képeket, de most nincs rá időm

szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Milyen jó szülinapi ajándék :cry:

Felhívtam a dokit és felemelte az Utro adagot 3 x 2-re, bár nem tud semmi jóval bíztatni. :cry: :( Valószínűleg már nem vagyok terhes, bár ezt így nem mondta, még "esetleg van értelme próbálkozni".
Vendég
 


Gabi

Nekem a piros vér a gyógyszer előtt volt, de semmi darab vagy ilyesmi nem jött vagy nem vettem észre...
A gyógyszer után csokibarna színű lett.

Köszi abíztatást, de úgy veszem, hogy nem is voltam terhes, így könnyebb. Rossz tesztet csináltam.
Még egy vetélés gondolatát sem bírom elviselni. :twisted:
Vendég
 


Sziasztok,

Szisz, Kata nagyon sajnálom, nem tudok semmi okosat írni, gondolok rátok sokat.

Én tanultam a hétvégén, meg pakolgattam, megrendeltük a bababútort is.

Na megyek dolgozni.
Szép napot - lehetőségek szerint - mindenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Ujabb hetfo....es nem tul jo hirekkel kezdodik :(

Sziszi, azert ne add fel, szedd a gyogyszert hatha csak szorakozik veled a szervezeted es ott van meg az a baboca!

Kata, nagyon sajnalom hogy megjott :(
Vegyetek egy nagy lenduletet es csapjatok a kozepebe a kov. honapba!!!

Lassan nallunk is peteeres, keszulok ra, sikerulnie kell!!!
Ha nem akkor Kaali!
Szedem a folsavat ezerrel meg az Elevit-bol is bekapok naponta egyet. A paromat meg multivitaminnal tomom....nyeli mint kacsa a nokedlit :D
Egy ideig O nem nagyon akart gyereket, csak a kedvemert "csinaltuk", de mostmar rajott hogy kell nekunk gyerek es boldogan szedi a vitaminokat meg elcsereli a munkanapokat a peteeres kornyeken :) Olyan aranyos volt a multkor amikor elmeselte hogy el kellett mondania a kollegajanak hogy miert akar cserelni....es kezdete az alapoknal....a mehecskes sztorinal :oops:

Malna, remelem nem akarsz eltunni!

Candi,
Jol sikerult a szulinapozas?

Mokuska, nagyon jok a kepek :)
Aranyosak a gyerkocok! Az a golyalab lehetne egy kicsit hosszabb :wink:

Szombaton foci meccsen voltunk az uj Wembley Stadionba!!!
Latnotok kellene azt a helyet, gyonyoru :D
90.000 ember, telt haz es annyira jol meg van csinalva hogy mindegy hol ulsz, latod a palyat!
Nem fagyok foci rajongo, ez volt eletem masodik meccse (a paromnak meg az elso) de fantastikusan ereztuk magunkat, nagyon jo volt a hangulat!
Es mivelhogy Chelsea nyert buli volt a Chelsea stadionba :D

Jaj, ez egy kicsit hosszu lett....lehet hogy azert mert ma nincsenek fonokok :wink:

Kép
icus
 
 


Viki,
Akkor most veled mi van????
Teszteltel??
Te nagyon gyanus vagy nekem :wink:

Kép
icus
 
 


Sziasztok, SZiszi, azért még szorítok, történtek már csodák!!

Nekem most kezd megjönni...

Takido, látom itt vagy, mesélj!


Viki? Még mindig nem jött meg?

Icus, remélem a Kaáliba már nem kell mennetek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!


Először is,GRATULÁLOK AZ ÚJDONSÜLT ANYUKÁINKNAK.MELI,MAMEN -KITARTÁST,ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNOK!

Hoppá!
Valóban itt vagyok,próbálom pótolni a lemaradásom :oops:
Olyan jó híreket olvastam eleinte,kár,hogy ilyen rossz lett a vége :cry: Nagyon sajnálom :cry:

Anyusziszi!
Szorítok,hogy ne legyen rossz vége.Egyszerűen sikerülni kell a történtek után.+++++++++++++

Candi!
Bízom benne,hogy inszem nélkül is sikeres lesz ez a hónapod,és talán te leszel az első,akinek ikrei lesznek :D

Málna!
Tényleg nem lenne jó,ha eltűnnél.Persze mindenki tart néha kisebb szünetet mikor úgy látja jónak,de jobb lenne ha maradnál köztünk. :) Szükségünk van a tanácsaidra,és remélhetőleg neked is szükséged van erre a jó kis társaságra :wink: Ja,és még meg sem köszöntem az Anyák napi meglepidet :P
Örülök,hogy Máté ügyeskedik pelus nélkül.

Mókuska!
A képek tanúsága szerint is jó kis hétvége lehetett.Látszik,hogy a gyerekek élvezték.Dani ilyen ki szökős?
Lili meggyógult?

Kis_plutó!
Továbbra is nagyon szépek a gyerkőcök.
Esztike valóban rendkívüli mértekkel rendelkezik :D

Muszkuru!
Látom Esztike a javulás útjára lépett.És nyugi lesz ez még jobb is.Nem próbáltátok még alvás közben az ágyba csempészni?Nálunk sokszor bejött :) Most pedig már ott tartunk,hogy magától elalszik a kiságyban :P
A mellgyulladással kapcsolatban-szoktál fejni?Azt írtad a múltkor,hogy a kézi fejők nem hoztak osztatlan sikert.Ajánlani tudom a májusi brendon akcióból a medele mini electrik mellszívót.(19e helyett :arrow: 16e)nekem ennek van a plus változata,és nagyon bevált :) Amit Esztike nem szív ki,ez biztos kifogja.

Vvviki!
Mi újság teszt ügyben?

Icus!
jó,hogy te is gyakrabban vagy mostanában :) Rendes apától,hogy termékeny időszakban szabit rendez magának :D

Bea!
Cuki Ádi a napozóban :P
Sikerült találni b.bizományit?Vagy megveszed az újat?
Év végén újabb babaprojekt :shock: ?Azt hiszem én még ekkor nem csatlakozom.

Nektarin!
Kitartást a visszalévő 2 hónap munkához.Örülök,hogy odaért a festő.majd várunk képeket. :)

Régen voltam,mert sűrűsödnek a programok+repülnek a napok.+volt egy kis idegeskedés is.Pénteken 06.márc.11-óta először beköszöntött piri :arrow: Gerda nem volt hajlandó szopizni délutántól és cumisüvegből sem fogadta el a tejet,úgyhogy úgy döntöttem elkezdjük az almát,aznap még csak a levét kanalaztuk,de másnaptól már pürét kapott.Unokatesóm megnyugtatott,hogy a mensi miatt lehet az elutasítás,mert ilyenkor megváltozik a tej íze,de ne aggódjak,pár nap,és újra rendesen fog szopizni.Így is lett,de azért az almát esszük továbbra is.nagyon ügyi,már előre tátja a száját,és tegnap egész nagy mennyiséget elfogyasztott két szopi között.Az éjszakákat továbbra is átalusszuk,sőt reggelente már van,hogy 7-8 körül ébred csak.Iagzvan,hogy hajnalba 20 percenként rohangálok,hogy visszaadjam a cumiját,ez eltart kb.2 órán keresztül,majd újra mélyen visszaalszik. :roll: De olyan is van,hogy megúszom.Hát ez a cumi átka,bár lehet,ha nem lenne,akkor meg cicin aludna vissza,ki tudja mi a jobb.
Nagy szervezkedésbe vagyunk,mert Pünkösd hétfőn lesz Gerda keresztelője.Kb.hét hetet töltöttem azzal,hogy találjak neki fehér kocsicipőt :twisted: és ne méregdrága áron :twisted: .Hát ennyi nagyvonalakban rólunk.

KépKép
takido
 
 


Icus
Igy elsőre-kezdetnek ez a mini gólyaláb is elég volt :wink: Sztem ránézésre nagyon egyszerünek tünik, de az első próbálkozásaim kudarcba fulladtak, viszont ha ráérez az ember az "izére" nagyon lehet élvezni :lol:
Ilyen körülmények között nagyon klassz lehet focimeccset nézni! A párom alapvetően nem egy focirajongó, VB-EB kivételével nem is szokott nézni. Egyszer azonban elcsalták (nem is volt más választása, mert nem tudott volna hazajönni) a magyar-olasz meccsre, még ő is elcsodálkozott magán, h végigkiabálta-izgulta az egészet :lol:
Párod jópofa lehetett, ahogy magyarázkodott a csere miatt :lol:

Dóri
Jó, h jöttél :wink: A gyerekek már jól vannak, holnap ujra ovi :lol: Szeretem, mikor itthon van Lili, ugyanakkor sokkal nehezebb :? Dani mindig ilyen szökős, szombaton is ránk hozta egyszer a frászt. Az egyik pillanatban még játszott Lilivel (ahogy a kép is mutatja) aztán hirtelen nem volt sehol :shock: Elég sokan voltak körülöttünk, féltem, h elment vki után. Szerencsére csak pár m-re ment -egy kisbabának "meg volt teritve" a földön, odament megszemlélni a játékait :lol:
Ügyesek vagytok, h már almáztok :wink: Jó készülődést a keresztelőre!

Kép
Kép
mókuska
 
 


helló Mindenkinek !

Dóri
de jó, hogy újra itt vagy !!!!! :D :D :D
képet kérünk Gerda babáról !!!
olyan aranyosak a babák amikor már előre nyitják a szájukat !!!
unokatesómmal volt az anyukája egy vasedény boltban amikor ő még csak 1 éves volt, a kanalak mellett mentek el és már kiabálta, hogy hami, hami !! :lol:

Icus
én is lapátolom befelé a napi egy Elevitet és még E-vitamint
ennek köszönhetően állandó jelleggel nagyon jó étvágyam van és nő a hajam mint a bolondgomba :lol:
én imádom a focit ! a párom is !! ő focizott 25 évig, úgyhogy nagy meccsrajongók vagyunk !
én láttam azt a meccset tévében, Chelsea-Manchester United FA kupa döntő volt !!szomorú voltam, mert én Manchester United szurkoló vagyok !!
fantasztikus élmény lehet egy ilyen meccset élőben látni !!! :D

Mókuska
ügyes vagy, hogy meg tudtál állni a gólyalábon !
én ügyetlen vagyok !! :oops:
tesóm is ilyen szökős volt kisgyerekként !! valakinek mindig résen kellett lennie ! :shock:

Sziszi
nagyon nagyon nagyon szorítunk Neked !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata
a piri tűnjön a jó..............francba !!!!! :x

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


magamról annyit, hogy még nem tesztelek
semmilyen tünetem sincs :shock:
tudom, hogy optimistának kellene lennem most is és reménykednem, de a csalódás nem hiányzik most :cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziszi, valami változás???????????????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziszi, jelentkezz, ha tudsz !

nagyon szorítunk Neked !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziszi, tegnapra visszamenőleg boldog(abb) szülinapot kívánok neked!!!

Kép

Jelenktkezz légyszíves!!! Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


jó reggelt!

Sziszi
mi ujság? Amúgy mikor kell dokihoz menned?
Így, hogy vérezgetsz laborba nem küld?
Így utólag én is boldog szülinapot kívánok, és azt, hogy végre teljesüljön az álmod :wink: :wink: :wink:
Kép
Hoppá
jót mutat a vonalzód??? :cry: :cry: :cry:

Candi
Te hanyadik napon tartasz????

Musz
remélem jól emlékszem, és ma vizsgázol. Egy kalappal hozzá, és egy kis cserencsehozó :wink: :wink:
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Plutó, igen, jót mutat, tegnap megjött...

Candi lassan tesztelési időhöz ér!!

Málna, te is írhatnál magadról!! Milyenek lettek a vizsgáid?

A többi vizsgázónak egy kalappal!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Sziszi
Én is nagyon boldog szülinapot kivánok!!!!
Kép
Mesélj, mi ujság!?

Viki
Mikor tesztelsz???? Gyanus vagy :wink:

Vizsgázóknak drukk!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

köszönöm a felköszöntést, így utólag is jól esett :lol:

Velem nincsen új, nincsenek tüneteim, de már nincsen se barna, se vér. Próbálok reménykedni, szorítsatok.
30-án kell mennem UH-ra, addig türelem :twisted:
Bár nehéz hinni benne, hogy ebből baba lehet még.

Lehet belevágunk egy házvásárlásba a nővéremékkel (ikerház). De még sok megválaszolandó kérdés van... :shock:
Ha nem akkor jövőre egy saját házat biztosan keresünk. A város Szigetszentmiklós, nagyon klassz hely.

Hoppá
Most megint Clostit fogsz szedni?
Vendég
 


Sziasztok,itthon vagyunk!

Most csak jelentkezem,ha lesz időm visszaolvasok!
Dénes nagyon jól van és az első éjjel is jól telt,nem sírt 1x sem,de én persze minden apró rezdülésére,nyöszörgésére talpon voltam,úgyhogy ő kipihent,én meg majd alszom Karácsonykor....
Köszi a sok kedves szót és drukkot,sajna nem sikerült kihúznunk a végéig,de szerencsére minden OK...most is itt piheg a mellkasomon szopi után...olyan tündéri,hogy el sem hiszem..az esti fürdés azért nem volt zökkenőmentes,a kórházban mondhatni nem szerettették meg vele a vizet...de majd én is ügyesebb és gyorsabb leszek és talán hamar túlleszünk ezen is..
teje van szerencsére és ő szeret szopizni,pedig a pótlást a nővérek cumiból adták,de most nem igényli....már van lefagyasztva 3 via pohár tej....amikor tudom,lefejem...
ha lesz időm leírom a szüléstörténetem is,de egyenlőre még nem....

mindenkit puszilok,ha tudok,még jövök

Meli és Dénes

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziszi: tegnap nem kívántam boldog szülinapot, megszólalni sem mertem, de látom van miért drukkolnom és bízom benne,hogy minden rendben lesz.
Kép Boldog szülinapot !
Szszentmiklós tényleg klasz hely, én már csak tudom.
Kata :( pirinek, most ár remélem tényleg az utolsó lesz.
Gabi: ha jól számolom a 25. napon vagyok, de 31 napos ciklussal kell minimum számolnom, úgyhogy van még időm.

Andi
candi
 
 


Szia Meli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dénes!!!!!!
De jó, hogy már itthon vagytok és, hogy minden rendben, majd ha van időtk kis képekkel is illusztrálod, hogy vagytok?
Ezek szerint Dénes nyugodt baba. Mekkorka már? Apa otthon van veletek?
Dóri: Gerda már nagyon nagy lány, már almát eszik :shock: , jó hamar viszatért hozzás piros.
Köszi a drukkot :wink:

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Sziszi NAGYON DRUKKOLOK, hogy ne legyen semmi gond, szörnyű, hogy miken mehetsz keresztül :( , meg persze a többiek is akik már nagyon régóta próbálkoznak. Mindenkinek SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Meli és Mamen NAGYON NAGY GRATULA, örülök, hogy jól vagytok, majd várjuk a beszámolókat és a képeket.

Málna, megértem, hogy nagyon ki vagy borulva, de a REMÉNY VESZ EL UTOLJÁRA!!! Ne add fel és gyere majd ha már úgy érzed, hogy jobban vagy.

Hoppá sajnálom, hogy ez a m...cskos vérzés megjött, reméljük, hogy beköltözik még idén a kis TÜNDÉRKE a pocakodba és boldog ANYUKA leszel!!

Viki teszteltél már? Megy a DRUKK neked is!!!

Mókuska, nagyon édesek a gyerekek, én is várom már, hogy Levikém kicsit nagyobb legyen és tudjunk menni ilyen rendezvényekre vele, biztos élvezni fogja.

Nektarin, mennyiért sikerült bababútort venni? Levinek is akarok a szobájába majd egy szép kis szekrényt, mert egyenlőre még a régi garzon bútor van neki bent. Jó pocak növesztést kívánok!

Plútó, Esztike már átalussza az éjszakát, vagy ha nem akkor hányszor kel fel? Nagyon cuki az a sapis kép róla. :D

Takido, nekem is azt mondta a védőnőm, hogy ne ijedjek meg ha megjön és a baba nem akar szopizni, mert olyankor megváltozik a tej íze, de olvastam, hogy most már rendben van, szopizik tovább. Én is nemsokára elkezdem adni Levinek a szilárd ételt!!

Puszi mindenkinek, bocsánat ha valakit kihagytam!

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Kép
bea27
 
 


próbálok képet feltenni Leviről, de nem sikerül, pedig le van kicsinyítve, nem értem

:evil:


Kép
vikike_
 
 


Szia Bea! Itt vagy még?


Kép
vikike_
 
 


hahó lányok, pont amikor tudok jönni nincs senki :(


Kép
vikike_
 
 


még melózom és kihasználom, hogy engedélyezték megint a babanetet

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziszi
utólag is boldog szülinapot !
drukkolunk !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


piri sehol, tünetek sehol
reggel azt hittem,hogy megérkezik piri, de majd biztos a hétvégére

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
nagy gratula Déneshez !
ha majd lesz egy kis időd, képeket kérünk !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziszi!
Sok-sok Boldog Szuletesnapot utolag is!
Remelem kivantal valamit amikor elfujtad a gyertyakat :wink:

Viki!
Tesztelj mar egyet!!!!
Hidd el, 2 csikos lesz.....mar 8 napja kesik :D

Nekem ma egy csomo tojasfeherje van :shock:
Tul koran van, elvileg szombatra varom a peteerest....majd csinalok egy LH tesztet estere es elkapom a Zuramat ha 2 csikot mutat :wink:
Ebben a honapban taktikat valtunk!!!!
Nem este lesz keksz hanem reggel :arrow: mit szoltok ehhez? Pozitiv/negativ velemeny?

Kép
icus
 
 


Vvviki!

Mondd csak, te minden hónapban eljátszod ezt a színdarabot?! :evil:
Nem értettem, hogy Blöki miért volt annyira felháborodva és fogalmazott olyan durván, de most már igazat kell adnom neki. :evil:
A jó fejek eltünnek-pl. Málna- te pedig maradsz a semmitmondó írásaiddal.

Miért is nem tesztelsz???
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?