Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!

Ne bomoljatok már!

Éva! Hess rossz gondolatok, hogy nem jössz ide!

Szerintem tök természetes, hogy vannak olyan időszakok, amikor az ember csak magával foglalkozik, utálja az egész világot, hogy most neki miért nem sikerült.
Tök jó, hogy megmondjuk a véleményünket, ha pozitív, ha negatív akkor is. Nem lehet mindig jópofizni, mert akkor az nem lenne őszinte, mert hát ugye vannak hullámvölgyek az életünkben. Ez tök természetes!
Szóval semmi sértődés!!!
Ez egy nagyon klassz kis csapat és én irtóra szeretném, ha így is maradna!
Én nagyon szeretlek benneteket és remélem nem megy el senki!!!!
Majd a hónap végén , ha sikertelen lesz én is biztosan utálni fogom az egész világot, de most nem és tök optimistán és újlt erővel kezdtem ennek a hónapnak. Tele vagyok reményekkel!

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!

Most pusszantás! Ja és torta egyharamada a Mo-é, a többi a tiétek!!!! Nem összeveszni rajta!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Krisz, dobjál már egy görbét!

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként senki nem megy sehová, csak lökött puncik vagyunk időnként, ez van.

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Most csodálkoztok, hogy a férfiak nem értik a nőket? Egész életükben nem változik annyit a hormonrendszerük, mint nekünk egy hónap alatt! :lol:
Nincs sértődés! Ezen nem múlhat egy barátság! Egyébként sokkal nehezebb írásban kifejezni a gondolatokat!

Pandácska!
Már ma délután fél 2-kor beadtam magamnak a Choragont (örülnék, ha ez lenne az utolsó, mert nem kis lelki problémát okozott fenékbe szúrni saját magamat!)

Éva

Kép
balimama
 
 


Kedves lökött tyúkok gyülekezete!

Akkor megnyugodtam és megkapjátok a görbém:

Kép

Szerintem semmi érdekes nincs rajta!

Jó éjt !

Pusza mindenkinek: egy lökött tyúk a csapatból
Vendég
 


Évikém!

Nehogy már elmenj innen, mert megyünk utánad!!!! :lol: :lol: :lol:
egyébként hova írogatsz még? :wink:
tessék többet írni Magatokról :) :) :)
injekció tényleg rossz lehet, én nem biztos, hogy be merném adni magamnak, ill. biztos, hogy nem...tehát HŐS vagy!!
és nagyon megérdemled, hogy szenvedéseidet végre siker koronázza...én tiszta szívből szurkolok érte. :) :) :)

vonalzót majd visszarakom, egyelőre a várakozás csigalassúsággal múló napjait/heteit élem, a barna rém néha még kitekint barlangjából, de igyekszem nem megijedni tőle :lol:

Mo!

Kérlek, jelentkezz orvos után, nagyon izgulok, hogy mit mond majd...remélem nagyon hamar rendbe jönnek a dolgaid, küldöm a +++++++++++++++++++++++energiákat!!!
torta fincsi volt??? :D

Krisz!

Nagyon klassz, hogy tele vagy pozitív gondolatokkal, ez nagyon jó jel :)
nekem ez a görbe igenis érdekes :)

Ildikó!

Igazad van, és kérlek ne haragudj ránk...de tényleg van úgy, hogy a hormonok szórakoznak velünk, és szerintem időnként mendegyikünknek pattanásig feszülnek az idegei, de attól még egy célért, egy hajóban evezünk, igaz?? :) :)


Eszter! (Anubias )

Kérlek, ha olvasol bennünket jelentkezz!!!
Kimondhatatlanul hálás vagyok a múlt hétvégi megnyugtató, vigasztaló szavaidért, nagyon nagy szereped volt abban, hogy nem kerültem sokkos állapotba az idegtől...most viszont én aggódom Érted, és szeretném tudni, hogy vagy, elmúlt-e a vérezgetés...

Pandácska!

Kéz a kézben várjuk a csütörtököt, remélhetőleg jó okunk lesz örülni :) :)

Zora! :)

Nagyon aranyos vagy, mint mindig...örülök, hogy vagy nekünk, Te vagy a topic LELKE :)

Jó éjt, szép álmokat Mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Eszter!

Most olvastalak egy másik topicban :(
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de azért éreztem a soraidban az optimizmust és ez reménnyel tölt el...
tudom, hogy hamar felállsz az Élettől kapott pofon után, mert nagyon erős lány vagy :)

várni foglak vissza, tárt karokkal!!!

millió puszi Neked!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kedves Tyúkok!
Sterintem Mo azt nem úgy gondolta, hogy miunkaidő lejárta után megy orvoshoz, hanem iskola után, vagyis júni végén. Én erre tippelek. De bocs Mo, ha kishitű voltam! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sheila!

Most ezúton egy nagy ölelést küldök neked. :wink: Majd írok bővebben is,csak dolgozom. :cry:
Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek vérvételre. Ma teszteltem egy... de még ne írjatok semmit amíg nem tudok biztosat. Drukkoljatok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem is júniusban megy csak Mo orvoshoz, de megelőlegeztem neki a tortát, bár egy kicsit a szimmetria, meg a kör még gyakorolandó forma. De mivel nem vagyok cukrász, csak amatőr, így szerintem ez a kis hiba elnézhető.

Zora! Ugye én mondtam, hogy semmi érdekeset nem mutat a görbém, mert hozzá sem röffentettél! Már, hogy egy kicsit szurkálódjak én is.
Egyébként meg a táborban nyugodtan modhatnád , hogy bocsi pé-m van rohanok haza szexelni!!!! :lol: :lol: :lol: Vagy vidd a férjed is és mindig kéznél van!!! :lol: :lol: :lol
Na de remélem hazérsz a jó időben és így jókor lesztek együtt!!!

Mo! Te már megint hová varázsoltad el magad???? Én sütöm neked a tortát, Te meg nem is jössz!!! Mi újság mensi fronton??? Elmúlt már??? Hogy vagy?

Ági! Kedves kismamink! Hogy vagy? Pocak növöget már???


Sheila!
Remélem a barna rém hamar megszökik tőled! Dokibácsi mit mond erre??? Mitől lehet?

Éva! Húúúúúúúú te aztán tényleg HŐS vagy és nem dög!!! :wink: Én sem tudnám magam megszúrni! Remélem , hogy hatni fog ez a sok bigyó és jön az a babóca!

Ildikó! Azért ugye nem tűnsz el. Mi azért kíváncsiak vagyunk rád!!! Tök természetes hogy utálod néha az egészet, de sajna ez van, hiába teszünk meg mindent a babáért. Hidd el én sem értem már, hogy miért is olyan nehéz ezt a babát összehozni. Hiszen figyleünk a jelekre, szexelünk érte jó nagyokat és a jó időben és erre a hónap végén jön pirosszka! Ja és mindenki szedi a maga kis varázsszerét. Aki meg nem akar gyereket, vagy csak az egyik fél akarja, annak összejön. Azért ez elég igazságtalan. De sajna ha állandóan ezen agyalunk, akkor a szervezetünk még jobban tiltakozik ellene.

lnd! Hogy vagy? Vizsgázol a napokban? Vigyázz, nehogy agyatokra menjen a sok tanulás!!! Mikor mész dokihoz???

Panda! Jaj csütörtökön lesz a nagy nap! De várom már! Remélem nagyon jó hírekkel jössz majd!! Jobban vagy már???

Eszter! Nagyon -nagyon sajnálom, hogy az élet így kibabrál veled! Olvastam, hogy nagyon letörtél és nagyon megértem, de ahogy a lányok biztattak visszatért az önbizalmad és a remény és ez nagyon jó! Nagyon erős csajszi vagy, és hidd el mihamarabb beköltözik a pocidba a várva-várt kis lakó! Szerintem itt is mindenki nagyon szorít neked! Millió pusszantás Neked!

Na lányok pusszanat Mindenkinek! Kihagytam valakit? :? Remélem nem?
Vendég
 


Panda! Már holnap! Jujjj az még jobb! Akkor mégerősebben drukkolunk! Annyira izgulok!!!
Vendég
 


Pandácska!
Nem írok semmit!!!!
Sírni szabad??? :lol: :lol: :lol:

Később még jövök csak erre kellett írnom valamit :oops: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva.
szabad már én is sírtam :oops: :wink: :lol:
Vendég
 


Panda! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már tényleg teljesen ki voltam akadva, hogy kibirod csütörtökig! Örülök, hogy ennyire azért nem külömbözünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Krisz! A görbéd fantasztikus! Ezt meg kell, hogy mondjam. Csak még nem elég görbe! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Évikém! Peték hogy vannak?
Sheila! Nyugi!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Türelmem megbukott kettőt is csináltam ma első pisiből meg nem elsőből szóval ennyit rólam :lol:
Vendég
 


Nem baj Panda! Eddig tök erős voltál, hát nem csoda, hogy nem bírtad tovább!
Annyira jóóóóóóóóóóóóó! Ma minden csak pozitív!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Azért egy fotót is sajnálsz tőlünk Panda? Sajna túl gyakran nem látunk ilyet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!!!

Hűűűű, de jó igy jönni :D :D :D

Panda, nem mondok semmit, csak egyet újjongok magamban, és nagyon szoritok a vizsgálathoz..... de NEM LEHET SEMMI GOND!!!!!! - ezt most parancsolom :D :D

Éva, neked is mennek ezerrel a drukkok!!!! Remélem nem haragszol meg, de nagyot vigyorogtam azon, ahogy elképzeltem, hogy magadnak beadod a szurit :D - tudom, hogy neked nem volt annyira érdekes, de belőlem kijött - lehet csak azért, mert már egy jót szórakoztam azon is, hogy Zora szerint lökött puncik vagyunk :D :D - szerintem ez jelen pillanatban rám illik a legjobban, de nem bánom!!!! :D :D :D

Sheila, nincs amiért bocsánatot kérjél, és ezt most másoknak is irom!!! - tényleg egy tyúk vagyok, akinek csak ingadoznak a hormonjai :roll: :oops: :D :D nagyon örülök nektek!!!!

Mo, most már ideje lenne, hogy te is jelentkezz!!!

Zora, te akkor egy jó ideig nem leszel gépközelben????? :( - mikor indulsz a táborba? Majd szoritok érted azért, hogy a tűsződ kibirja addig, amig hazaérsz!!!! :)

Ind, lehet hogy irtad, de már nem emlékszem.... mikor is mész újra dokihoz? Most már nem lehetne téged is a babás táblába átrakni?

Krisz, nálad ebben az időszakban még semit nem lehet látni a görbén, főleg, hogy elég hosszú ciklusaid szoktak lenni, de azért mindent bele!!! :wink:

Ági, légyszi te is jelentkezz, és képet is kérünk, mert még nem láttuk a babát!!!!

Eszter, örülök, hogy egy kicsit helyrejöttél, és annak is, hogy ma negativat teszteltél :)

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zora,
igérem majd kaptok ha minden rendben lesz :wink:

Krisz, Ildikó :lol:

Továbbra is drukkolok én is mindenkinek :wink:
Vendég
 


Andi! Téged hagytalak ki! :oops: :? Tudtam, hogy valami bibi van a dologban! Hogy vagy? Hol tartasz most? Piri elmúlt és akkor most akcióztok ezerrel? Gyere mesélj!
Vendég
 


Hát.... ez nem az én napom :? - a munkahelyemen, figyelmetlenségből, csináltam egy óriási nagy baromságot, amit most helyre kell hozzak :shock: :shock:
Azonkivül, reggel óta olyan álmos vagyok, hogy ülve el tudnék aludni - ezek mellé még a fejem is fáj.....
Csak azzal vigasztalom magam, hogy gyorsan letelik ez a munkanap, és megyek fodrászhoz....

Zora, csak jelenteni akartam, hogy elküldtem Leonórának a görbém, és ezt válaszolta:

A rovid verzes, a magas homerseklet es a negativ terhessegi teszt mind arra utalnak, hogy a follikulus(ok) cisztava alakult(ak). Ez mind enne a jele. Ez egy sargatest ciszta, amely nem engedte ki a petesejtet, de most progeszteront termel, ami a homersekletedet magasan tartja.

A honlapomon lathatsz egy hasonlo gorbet egy nemet lanytol, akivel ket honapon keresztul egyutt izgultunk, hogy most mit is akar jelenteni a gorbeje. A tortenetet itt leirtam:

Ha a hömérséklet több mint 18 napig fent marad, ez utalhat terhességre. Ennek oka, hogy a ciklus végén a sárgatest nem fejlödik vissza és továbbra is progeszteront termel, ami a hömérséklet szintjét magasan tartja.
A luteális szakasz hossza nem mutat nagy szórásokat, mindig kb. egyforma. Ha a luteális szakasz általában 13 napos és a hömérséklet már 16 napja magasan van, akkor nagy a valószínüsége a terhességnek. Ha viszont a luteális szakasz normálisan 16 napos, akkor 19 nap után valószínü a terhesség.

Vigyázat!

Egy ciszta is magasan tarthatja a hömérsékletet, anélkül hogy egy terhesség állna fenn. Ugyanez a hatása a progeszteron tartalmú szereknek is, mint utrogesztán, duphaston vagy homeopatiás szereknek, mint bryophyllum. Németországban azt javasolják utro és duphaston szedése esetén, hogy addig ne hagyja abba a nö a szerek szedését, amig a várt vérzés napján negatívat nem tesztelt. Különben a baba a progeszteron hiányában elköszönhet. Ha a teszt pozitív, akkor a progeszteront a 12. hétig is lehet szedni, így nem fog megártani.

Léteznek nagyon ritka HCG-termelö ciszták, amelyek ugyan csak akkor termelnek HCG-t, ha már rosszindulatúak. Az angol nevük "dysgerminoma". Ezek tévesen pozitív terhességi tesztet eredményezhetnek. Egy normális ciszta nem termel HCG-t.
Ezen kívül léteznek egyéb HCG-termelö sejtek is (terhesség nélkül), amelyek férfiakban is megjelenhetnek: a tüdöben, a mellékvesében, a herékben, a mellben vagy a hasnyálmirigyben. Ezek is hamis eredményre vezethetnek.

Egy példa arra, hogy egy sárgatest ciszta terhesség nélkül magasan tarthatja a hömérsékletet, egészen a következö ciklus végéig is. Ennél a német hölgynél a ciszta a 43. napon szétpukkant és nagy fájdalmakkal kórházba kellett, hogy menjen. A vizsgálatnál még egy sárgatest volt látható, amely valószínüleg a 35. napi tüszörepedés eredményeként maradt vissza.

Most csak az a kérdés, hogy akkor a dokim majd mit tud csinálni???? - ez szépen tetőzi a napom :roll:

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Nagyon tanulságos, amit Leonóra leírt!
Ugye jól emlékszem, hogy nemrég voltál UH-on? Ha ott minden rendben volt, akkor nem kell aggódnod. Cysta sajnos kialakulhat. Teljesen egészséges nőnél is. Meg szokták várni, amíg felszívódik, vagy magától elpukkan. A tartalma a hashártyáról egyszerűen felszívódik. Baj akkor van, ha nagyon nagyra megnő és nyomja a környező szerveket, ilyenkor a legegyszerűbb esetben leszívják. Ennél is nagyobb baj, szerencsére ritkán fordul elő, ha egy kocsányos cysta megcsavarodik és ez veszélyezteti az egész petefészek vérellátását. Ezt nem lehet nem észrevenni, mert iszonyú fájdalommal jár.
Probléma lehet még, ha sok ilyen cysta van (PCO), vagy úgynevezett csokoládécysta (vér van benne és az endometrozisra jellemző)
Megnyugtatásul: szinte biztos vagyok benne, hogy Nálad egyik probléma sem áll fenn. Legfeljebb egy egyszerű cysta, ami a következő ciklusra felszívódik!

Andi!
Már én is kezdek aggódni a távolléted miatt!!!!!

Ági!
Lassan el kell múlnia az állandó álmosságnak! Ugye benézel majd!

Zora!
Szerintem is meglátogathatna a férjed a táborban! Gondolj bele! Mikor csináltátok utoljára bokorban, azon izgulva, hogy 10 kolléga és 150 gyerek rátok ront! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krisztinka!
Szerintem Nektek nem érdemes sokat számolgatni mikor kell együtt lenni. Ez a 2-3 naponta pont jó. Nálad nem könnyű előre tervezni. Akkor, ha megjön mész is az orvoshoz?

Ind!
Nem ér eltűnni! Igenis kíváncsi vagyok!

Eszter!
Ha benézel!
Nagyon örülök, hogy a ma reggeli teszted negatív lett! Tragikus lett volna, ha méhenkívüli terhességed van! Éppen eleget kínzott már az élet! Most valami nagyon szépnek kell jönnie, még akor is, ha már nem tudsz benne hinni! Majd mi hiszünk helyetted!

Még hozzáteszem az injekciós történethez:
A patikus néni 1 cm-es tűt akart adni hozzá. Azzal még a zsírszövetig se jutnék el, ha mégis lenne egy szép tályogom. Én egy szép hosszú zöld tűt szerettem volna, természetesen nem volt, így sárga lett,a mi az egyik legvastagabb tű. Mondtam a néninek, hogy nem baj! Csak magamat szúrom és nagyon szeretek szenvedni! Kicsit furcsán nézett rám!

Sheila!
Már teljesen elmúl a barnázgatás???

Molly!
Na tessék! Most meg merre jársz???!!!!

Lányok!
Hamarosan Lyna is jön haza Németországból! Már úgy várom az élménybeszámolóját! Kíváncsi vagyok az ottani terhesgondozásra!

Tényleg! Ildikó, nálatok minden teljesen úgy megy, mint nálunk?

Mo!
Tudom, hogy csak este tudsz jöni! Olyan rossz, hogy ilyenkor többnyire egyedül vagy. Napközben meg nagyon hiányzol! Tessék elmenni egy kicsit szabira és egész nap a gép előtt ülni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Choragont izomba kell?
Vendég
 


Pandácska!
sajnos igen! Még most is fáj a fenekem! Nem volt szívem azt kérni az orvosomtól, hogy vasárnap délben várjon, amíg kiváltom a gyógyszer és visszaérek vele. Így is csak 1-2 betege kedvéért jött be a kórházba.
Na jó, azért nem olyan vészes, mégiscsak nővér vagyok! :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva, én is nagyon remélem, hogy nincs komoly gond....
Tényleg - a méhnyakrák szűrés eredményére azt mondták, hogy 100%-an jó..... ez mit jelent? Már semmit nem értek.....

A kórházas dolgot kérdezed, hogy hogy működik? Őszintén szólva itt nem beszélnek annyit róla.....De eddig az ismerőseim mind magánrendelésen voltak.... a kolléganőmnél az volt a kikötés, hogy a szülés elött kb. 2 hónappal elment ahhoz a dokihoz is, aki a kórházban is dolgozik...
Ja, én is magánrendelésen voltam, csak ha a drága férjem megtudná, hogy ez a doki 3x drágább, mint a többi, szerintem kiakadna :D - de legalább tudom, hogy nagyon jó gépje van, és nem kell órák hosszat várni az ajtó elött.....és amúgy is, a hozzaállása a dolgokhoz nagyon tetszett.....és ha odakerülök, akkor szülni is tudok nála :)

El tudom képzelni, mit gondolhatott a szegény patikusnéni, amikor azt mondtad, hogy szeretsz szenvedni :D :D :D - szerintem gondolatban elküldött pzsihológushoz :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok csajok

Nem vagyok elveszve csak egy kicsit, jól vagyok a hőm nekem most sem ment le 36,7 volt még ma reggel is a hőm, és hétvégén 36,8 volt sajnos rengeteg a dolgom ma ugyhogy nem tudok sokat irni, a héten nem tudom mikor tudok jönni de mihelyt net közelben leszek irok.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia, Andi!

Hú, ha - akkor úgy néz ki, hogy ugyanabban a hajóban evezünk????? Te teszteltél a napokban????

KépKépKép
ildiko74
 
 


Nem teszteltem a múlt hónapban is a hetedik napon ment le a hő most nem tudom mi van

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Éva,
Bár remélem ebben a hónapban sikeres leszel :wink: de ha lesz még tüszőrepesztőd az életben van olyan amit pociba kell és nem fáj hatása ua. Ovitrelle a neve.Én mindig azt kaptam lombiknál inszemnél vagy sima stimus ciklusban.
Vendég
 


Sziasztok! Én is ideértem.

Kedves Krisz! Ez a hatalmas torta az enyém????? Jaj, nagyon aranyos vagy!! Úúúgy hiányzott egy kis finomság. Köszönöm! Gyönyörű és finom is. :wink:
Ind! Gratulálok!!!!!!!!! Annyira jó, hogy minden rendben van veletek!
Zora! Nagyon elgondolkodtató ez a bokorszex. Szerintem is muris lenne. :wink: :lol:
Pandácska!!!! Most odarohannék és megölelgetnélek!!!!!! Beleborzongtam a sorok olvasásakor. Annyira reménykedek, bízok és drukkolok neked!!!!!!!
Sheila! Minden renben lesz. A barna medvéket meg csak küldd ide, már profin elbánok velük. :wink: :lol:
Ildikó! Ez a ciklus kész kabaré. Háát, amit mi alakítunk, az tuti nincs egy szakkönyvben se..... én már nem is olvasok utána, mert kiderülne, hogy mi a bajom és félek megtudni. Most kezdek átváltozni valami szörnyű hernyóvá...
Éva! A vastag rövig tű a legizgibb. Szerintem legközelebb is mondj valami furit a patikusnak, hadd féljen egy kicsit. :wink: :lol:
Andi! Olyan csodálatos görbéket produkálsz. Most meg mi a csuda van?!
Vendég
 


Ági! Molli! Gyertek!!!!!!!!! Annyira kíváncsi vagyok rátok!
Vendég
 


Krisztinka!

Nagyon köszönöm a bátorító szavakat,sokat jelentenek. :wink:

Ildi!

Nem semmi,milyen dolgokat művel a te szervezeted is. :? Pedig annyira drukkolok. :wink:

Mo!

Mindjárt véget ér a tanév és én már nem csak azért várom,mert a kisfiam nem hoz több rossz jegyet :lol: ,hanem mert te dokihoz mész.Nagyon örülök neki. :D

Puszi minden régi ismerősnek.


Eszter
anubias
 
 


Drága Eszter! Annyira kedves vagy! Köszönöm!
Egy kicsit átnéztem hozzátok és olvastam, hogy mi történt veled! :cry:
Bátor csajszi vagy és nagyon erős!!!!!! Kívánom, hogy minél előbb egy csodálatos baba költözzön a pocakodba! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!
Pandácska!
Jó sokat gondoltam Rád!
Egyrészt a vérvétel miatt, másrészt meg azt hiszem megvolt a tüszőrepedésem. Nem tudom hogy élted túl annak a sok petécskének a leszívását, de nekem csak a Clostyval növelt(ek ) repedtek meg, de csak egy hajszál választott el attól, hogy elájuljak reggel pisilésnél! Az első gondolatom az volt, hogy mégegyszer ezt nem bírom végigcsinálni!
Úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger. Most megyek és megpróbálok életet lehelni magamba! Kicsit később jövök és írok mindenkinek. Nagyon szorítsatok nekem, hogy sikerüljön ez a hónap!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, lányok!

Évaaaaaa, de jó :) - remélem eredménye is lesz, ha már ennyire megkinozott :wink: - nagyon szoritok!!!!! Erős csajszi vagy, úgy, hogy hiába mondod, hogy még 1x nem birnád ki, mert úgy sem hiszem el :lol: - de azért remélem, hogy a következő fájdalmad a szülésnél lesz :D +++++++++++++++

Panda, mennek a drukkok!!!!! +++++++++ nagyon remélem, hogy ma tökéletes eredménnyel jössz!!!!

Mo, végre te is jelentkeztél..... mondjuk túl sokat nem tudtam meg rólad, de igy is meg vagyok elégedve :wink:

Eszter, nagyon köszönöm a drukkodat - aranyos vagy.... de remélem tudod, hogy én is nagyon szoritok neked!!!! Most 2 hónap szünet lesz nálad, de utána majd mindent bele!!!

Andi, te ma reggel hogy állsz????

Zora, nem válaszoltál, hogy mikor mész táborba, és hogy onnan majd tudsz-e irni....

Krisz, majd ha érzed a pé közeledtét, kiabálj, hogy neked is tudjunk drukkolni :wink:

Sheila, Ági, remélem jól érzitek magatokat!!!

Lynának a történetére én is nagyon kiváncsi vagyok....honnan tudjátok, hogy hamarosan itthon lesz?

Képzeljétek, nekem ma reggelre leesett a hőm 36,3-ra – annyiiiira boldog vagyok!!!! Egy kicsit ideges voltam, hogy most mi van....
Szerintetek ennek a hőesésnek lehet valami köze a tegnapi egész napos fejfájásomnak?

Puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Éva,
Hát a leszívás nem fájt mert aludtam ami utána volt az viszont... :shock:
DE MEGÉRTE MERT A HCG SZINTEM 190 beülti utáni 11. napon. :lol: :lol: :lol: Június 8-án megyünk szívhangot vagy szívhangokat nézni :wink: doki szerint lehet ketten vannak :lol: :roll:
Vendég
 


Gratukat majd szívhang után kérném :wink: És MINDENKINEK köszönöm a drukkokat :lol:
Vendég
 


Panda, ez nagyon jó hir!!!!! ezt a 2 hetet már féllábon is kibirjuk :wink: :wink: - mennek tovább a drukkok!!!!! - és hogy ketten vannak.... hm - szuper :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Pandácska!
Én meg sem merek szólalni!!!!
Kép

Olyan sokat gondolkodom rajta:
Köszönjük Neked, hogy egy kicsit részesei lehetünk mi is ennek a csodának!!! :lol:

Ildikó!
Ez szuper! Úgy tűnik mégsem marad ott az a cysta! Szerintem a fejfájásnak talán lehet köze a kiszabaduló hormonokhoz!
Nekem hiányzik a vonalzód!

Éva

Kép
balimama
 
 


Kép

Mai tesztem! Csak azt nem értem és ezt valaki magyarázza el hogy ez a teszt 20-as érzékenységű nekem meg 190 a Hcg-m akkor miért nem erősebb? Szerintem becsapósak a tesztek :roll:
Azért így is látszik :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska!
Ez olyan szép!!!!
A vizeletben csak a töredéke választódik ki a HCG-nak! Akárhogy is nézzük még csak 15 naposak! Tudod, hogy van, akinek vizeletből sokkal később látszik csak!
Ne gondolkodj ezen, hiszen megvan a véreredmény! Az biztos!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
lehet akkor vért kellene rá csöpögtetni és erősebb lenne? :lol: csak vicc volt :lol: azért még fogok tesztelni mert ellenőrizni szeretném hogy emelkedik-e szépen a hcg. Lesben állok :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Panda! Ez óriási, de nem gartula még! Oké??? :wink: :lol: :lol: :lol:

Éva! DE jó! Hát tudod neünk a babáért meg kell szenvedni!

Na Ildikó, akkor te meg alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt!

Ma nem voltam, mert 9-től baba-mama tornán voltam a barátnőmmel, aztán itt voltak egész nap, most mentek el.
Nálam annyi, hogy elég sok creamy volt ma. Kíváncsian várom mikor lesz TF és akkor LH tesztelek ezerrel!

Pusszantás mindenkinek, mert most megyek pakolni, mert romokban a lakás!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
Jaj Panda annyira örülök. Szerintem ne tesztelj többet, egyrészt tök sok pénz. amit most már fontoab dolgokra tegyél félre, másrészt csak idegesited magad, ha nem lesz sötétebb, miközben úgyis minden rendben van.

Jó sokáig nem voltam, legalábbis nekem annak tünt. Hiányoztatok! Tudom Ildi, hogy azt mondtad, hogy már ne is foglalkozzunk azzal, amit irtál, én csak most jövök, úgyhogy hozzá kell szólnom. Szóval amióta elkezdődött a vizsgaidőszakom és mindig csak rohanva jövök néhány percre, óriási lelkifurdalások közepette szoktam elküldeni a leveleimet. Éreztem, hogy mindig csak magamról irok, mást legfeljebb csak futábban emlitek meg. Volt olyan, hogy visszaolvastam, hogy csak magamról irtam és törölletem az egészet, mert tudtam, hogy ez milyen bunkó dolog, de arra nem volt időm, hogy mindenkt visszaolvassak és reagáljak. A másik gondom, hogy mivel tiszte erőból minden memóriámat a tanulásra rakom félre egy csomószor elfelejtem, hogy kivel mi történt mostanában. Különben tényleg érdekes, ami veled történt. Amikor olvastam rögtön Andi jutott eszembe, emlékeztem, hogy neki is hasonló problémája volt.
Andi! Ti most végülis ott maradtok, ahol most lakotok és gyüjtögettek az épitkezéshez?

Zora! Olyan izgi ez a tanfolyam, tudod, én is irtam, hogy nagyon érdekel. Mennyi ideig tart? Szerintem, ha a férjed nem fér be a táskádba és nem tudod magaddal vinni, akkor az is jó ha indulás előtt jól felturbózod magad spermiumokkal, biztosan kitartanak addig. :lol: :lol:

Mo! Én is gondoltam, hogy csak év végén mész orvoshoz. Én ugyanáltalában a 18 feladatos gyakorlatot csináltam általában, de biztosan az is teljesen megfelel. De úgy csinálod úgye, hogy a 14. naptól csak a 6 szinten tartó gyakorlatot csinálod? Ez nagyon fontos!!!!!!

Krisz! irtó szép tortákat csinálsz. Én is akartam már feérakni képet tortákról, de akkor még nem tudtam, hogy kell lekicsinyiteni a képet. Mondjuk az enyémek nem lettek ilyen tökéletesek csak finomak. De a tied biztos nagyon finom is volt. Fogadjunk, rögtön lerohanta mindenki, úgye? Most már kezdhetitek gyakorolni apával a babás gyakorlatokat, remélhetőleg nem lesz tól hosszú a ciklus, de te is kipróbálhatnád a tornát!

Sheila! Remélem egyre jobban vagy. Már várom a csütörtököt! Nekem csak a fáradtságos tünetem van. Benivel ez is csak a 10. héten kezdődött, de most még nem olyan súlyos, biztos leszek még álmosasbb. Kicsit neheuebb igy a tanulás, mert az esti kimarad, csak du. van másfél órám. Az nagyon kevés. És hétvégén még akkor is elaludtam miközben altattam Benit. Ja és a másik a kávé! Minden reggel szoktam inni egy bögrével, de csak koffeinmentest, mert én az izét imádom, de az utolsó 2 alkalommal rosszul lettem tőle, ma meg nem is kivántem, pedig eddig mindig alig vártam, hogy igyak. És a hasam is egyértelműen nagyobb. Olyan mintha kinyomnám, pedig még mindig behúzom, ami nagyon rossz és kellemetlen érzés, de ha kiengedném, akkor mindenki észrevenné, azt meg még nem akarom, inkább fárasztom a hasam. Nem tudom, hogy lehet ez ilyen korán. Te miket érzel. Mikorra is leszel kiirva?

Ági! Tudom te ritkán jösz és nem tudsz mindent visszaolvasni, úgyhogy megint megkérlek, hogy ha jösz, irj le nekem bármilyen tapasztaélodat a terhesséűg alatti szoptatásról! Remélem jól vagytok és már jó nagy hasad van!

Éva! Szerintem neked nem kellett volna egyáltalán megsértődnöd. Te mindig annyira kiváncsi vagy mindenkire és inkább magadról hallgatsz, pedig érdekel minket is, hogy mi van veled! Fütyi gondotok már megoldódott? Most akkor minden este húzogtjátok? Hagyja? Nem fáj neki? Látszik rajta még valami seb?
Akkor bálad négyes ikrekre számithatunk? Nem lesz az egy kicit sok egyszerre? :lol: :lol:

Azt hiszem mindenkinek irtam. De ha valakit kihagytam, nagyon mérges leszek magamra! :twisted: :twisted: :roll:
Én ma voltam vizsgázni, 3ast kaptam, holnap is megyek, de az irásbeli lesz, úgyhogy nem tudom meg rögtön az eredményt, bár még tanulni se kezdtem el, úgyhogy sejteni azért fogom. :?
Mostanában elég hamar fáradok. Például a játszótérról egy szép magas emelkedőn kell hazamennünk, mire feltolom a babakocsit ömlik tólam a viz, nem kapok levegőt és majd' elájulok. Legalább 5* megállok útközben pihenni. A tejem meg sajnos nagyon elfogyott, csak az első szopi alkalmával tud belőle kiszivni vmt Beni, aztán meg nem adja fel, szivja üresen i órákig. Nekem a fáj a hátam, meg a végén a cicim is. Azt hiszem ezt a terhességet nem úszom meg hátfájás nélkül. :D
Két hét múlva szerdán este megyek uhra szivhangért. Utána vasárnap utazunk két hétre Rodoszra. Már nagyon várjuk, főleg a férjecském, szegény már kipurcan a 2 állástól. Pont úgy fpgok kinézni a fürdőruciban, mint egy vékony csajszi, aki nem birja behúzni a hasát. Nem baj, büszke leszek arra a pocakra is, végülis mi tudjuk, miért van, nem fogom takargatni. Mindenki azt hisz, amit akar.
Ja és apukám, aki semmit nem tud, ma megjegyezte, hogy eddig is szép voltam, de most valahogy még szebb vagyok. Mondjuk azt én is tudom, hogy a terhesség mindenkit szebbé tesz. a következő hónapban már mindannyian szebbek leszünk!!!!!!!!!!!!! 8) :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok lányok

remélem mindenki jól van, megmutatm az eddigi görbémet szerintem megyek orvoshoz, hogy akkor most mi van, mert még mindig nem esett le a hőm.


Kép



Gyorsan visszaolvasok és irok.

Addig is puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok???

Éva! Nem válaszoltam a kérdésedre. Igen, ha júniusban megjön nem várom meg a júliusi mensit, henem megyek a dokihoz.


lnd! Két hét Rodoszon! Tuti jó lesz. Mi Horvátországba megyünk júli végén 10 napra a barátnőmékkel, nekik is van 1fütyis kismanó, aki 9 hónappal fiatalabb az én Manómnál.
Ügyi voltál a vizsgán. Csak így tovább. Azért lassan csak elfogynak azok a vizsgák nem??

Zora! Hová tűntél???

Ildi, ANdi! Most már kíváncsi vagyok mi lesz veletek, mert irtó fura dolgokat műveltek!!! Szerintem bedilizett a szervezetünk!

Mi próbáljuk 2 naponta tartani az összebújásokat, de ha apán múlna, naponta ungabungáznánk, de most próbálom csak két naponta a katonákat kifacsarni, nehogy lemaradjanak valamiről. Főleg így, hogy már a 14. napon vagyok, bár ez nálam még nem jelent semmit, de azért csak közeledik az a pé.

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Andi! AKkor most nem jött meg rendesen? Na nagyon kíváncsi vagyok mit mond az orvos! Kihez jársz? Én ott a Gál meg a Suskó dokit ismerem. Szerintem a Gál nagyon rendi csak ő nem vezet le szüléseket azt hiszem.
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Panda, most már minden rendben lesz nálad :D :D - azért tovább mennek a drukkok!

Krisz, szuper lenne, ha nem nyúlna ki a ciklusod, és még ezen a héten megrepesztenél szépen egy jó tűszőt :wink: :wink: ++++++

Éva, légyszi tegyél fel görbét!!!!!! Hűűűű, olyan izgi, hogy mindenkinek lehet most drukkolni :D :D :D

Ind, ezek után, hogy ennyit irtál, már nem is bánom, hogy hűje tyúk voltam :D :D :D - csak viccelek!!!! - persze, tudom, hogy mindenkinek megvannak a saját gondjai, és nem lehet mindig odafigyelni másokra - csak egy kicsit kiakadtam, de az a jó, hogy a hormonjaimra tudom fogni :D :D :D
Amúgy, mi a tavaly voltunk Rodoszon, és szuper volt!!!! Egész hétre kibéreltünk egy motrot, és azzal jártuk körbe a látnivalókat (egy könyv szerint), és igy az egész heti motorkölcsönzésünk annyiba került, mintha elmentünk volna 1 napos csoportkirándulásra - igy még szabadok is voltunk. Amikor kedvem volt fürödni, megálltunk a parton, és fürödtem :) Ha bővebben érdekel, priviben elmondhatom, hogy mit érdemes megnézni - esetleg képeket is küldhetek :)

Zora, Leonóra tényleg nagyon rendes..... szóltam neki is, hogy leesett a hőm, és szerinte lehetséges, hogy azért még lesz pé-m.... bemásolom, hogy mit irt:

"Most be kell vallanom oszinten, hogy en azt gondoltam volna mindig, hogy ha progeszteront termelo cisztaja van valakinek, ez megakadalyozza a tovabbi tuszok ereset es repedeset. Mert hogy a progeszteronnak ez is a szerepe. De annal a nemet lanynak, akinek a gorbejere utaltam neked, szinten volt tobb arra utalo jele, hogy volt a progeszterontermeles ellenere volt meg egy tuszorepedese. A termeszet fantasztikus dolgokat tud muvelni, igy en mar nem is lepodom meg semmit. Annyi remenytelennek tuno gorbet lattam mar, amibol baba lett, hogy inkabb pozitivan allok
minden gorbehez, mint negativan, mert ki tudja!!

Es neked is csak ezt tudom tanacsolni :-)"


puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?