Új privát üzeneted érkezett!

Niki, a 45-ös progi akár terhességet is jelezhet, nem ?? A peteérésnek ez kicsit magas, nem ? Mondjuk én nem értek hozzá....
zsizsik
 
 


Dimet, ez Kaális mértékegység :lol:
Nem tudom, csak azt, hogy anno, amikor a tiéddel hasonlítottuk, még az enyémet be kellett szorozni valamivel.. :lol:

Istenem, annyi reményt tud adni egy jó hír :D

Na, húzok dolgozni !

mniki
 
 


a lényeg: akkor is magas. eléggggéééé magas......

tisztára felajzottak a dolgok....kiszsé akkorákat rúgdos a hasamban :lol: nem szabad hergelnem magam :lol:
dimet
 
 

 
 

Off
Csajok, kölcsönadási szerződésre van valami formula ?
A kocsinkat megveszi egy ismerős, de 4 hónapig még nem íratja át.
Tud valaki segíteni ?

Zsizsikem :) Akár azt is.. :wink: :lol:

Dimet, üzenem Kiszsé-nek ,hogy ne izguljon annyira :wink:

mniki
 
 


Mniki: Én láttam egy csomó doksit a magyarorszag.hu-n. Nézz körbe ott, biztosan találsz vmit ami jó lesz. Annó én is onnan vadásztam le egy kölcsönadási szerződést.

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Tegnap este nem tudtam mindenkire reagálni, mert apának kellett a gép, holnap vizsgázik. Most próbálok pótolni!

Kandika! Ugye milyen jó kicsit otthon lenni! Rád is fér nagyon az elmúlt hónapok után! Meddig maradsz?

Niki, a görbéd is nagyon jó, hát még a progid! :lol: Drukkolok ezerrel Neked!

Mamint, én is nagyon gáz vagyok már vagy egy hete! Iszonyat hasmenésem van... Remélem, hogy hamarosan hozzászokom az emelt adaghoz, mert nem nagyon merek kimozdulni sem :? Kíváncsi vagyok hogy a meforaltól ilyen emelt adaggal hogy leszel!

Tyche, sajnálom! :( De tényleg nagyon szép a görbéd második fele! És remélem hogy a következő hónap már a Tiéd (is) lesz! :wink:

Rejoka, nagyon szeretnék elmenni, de nem hiszem hogy összejön... 5-re megyek nőgyogyihoz, tuti kell várni is, jó ha 6-kor végzek. Kodály köröndről Kosztolányira kimenni nem 2 perc, szinte semmit nem tudnék ott lenni. Apa holnap vizsgázik, este még tanulni fog, nem akarom sokáig ráhagyni Dorkát. Majd a legközelebbi tali összejön, remélem!

Lafim, hogy vagy?!

Megyek, befejezem az ebédfőzést, mert fél óra múlva már nem lesz áramunk - fél 4-ig... És persze villanytűzhelyem van...

Jó talit Nektek![/b]

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Még egy off

román állampolgár itthon vehet-e kocsit és átírathatja-e ?


Ha valaki tud segíteni.. köszönöm !!!!!

mniki
 
 


Niki, persze, hiszen az vesz tulajdonjogot aki akar....házat, kocsit bármit, céget alapíthat stb.
Ja és szerződési mintákat a magyarorszag.hu oldalon találsz, ha mégsem, majd küldök!

Anyókám, jól vagyok most már, elmúlt az a mocsok fejfájásom, hogy miért is nem lehet a fejemet lecserélni, mikor ér már ide a tudomány????? :evil:
Vendég
 


lafi, le lehet...csak nem biztos,hogy működni fog :lol:
dimet
 
 


Nikim, így jó, amit küldtem vagy majd akarsz módosítást????
Az adásvételin majd annó amikor csináljátok kcsiti módosítani kell, mert az előszerződés pontjait abba bele kell foglalni.Ezt nem tettem most meg, csak mintát küldtem. de az előszerződés teljesen jó lesz erre a tényállásra!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki!
Ó az a progi több, mint szuper! Gratulálok :wink:

Lafi!
Várom a holnapi Uh-s besámolódat :)

Lányok!
Adjatok tanácsot! Hőm tegnapelőtt 36,3, tegnap 36,5 ma 36,9. Ha holnap is magas maradna szerintetek kezdhetem a progit? (duphaston 2x1et gondoltam, mert utrót nem tudtam beszerezni)

Pusszancs :)
Vendég
 


ÚÚú Niki én is teljesen beizgultam!!!! Hogy fogom kibírni még eg hétig! :lol: :lol:

zsizsik az igen a Tranzit.

Dimet mél ment. este kép is.

leszállsz a hetes buszról a Kosztolányin, átmész a bartók Béla úton, park mögött a sok busz mögött.

Most jöttem meg az UHU-ról. Tele vagyok sok-sok apró cisztával. fasza. A héten bejelentkezek az MMEC-be inzulint nézetni.

Kiváncsi vagyok mit mond a dokim. lehet nem kéne sokat várni a harmadik gyerekkel, ki tudja meddig van esély... :?

rqambóka te így hogy végig szeded a metet, kiváncsi lennék, neked vannak-e cisztáid. nme tervezel egy petefészek UH-t? :roll: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Köszi, Rejo, akkor tudom, hol van.
zsizsik
 
 


Gyors bequqqq:

Naggggyon irigykedem a minitalitok miatt! :oops: :D Jó dumcsit nektek estére!

Mnikike, 1000-rel szorítok neked!!! :)

Holnap leszek.

Pusszancs,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Rejokám, hozod végül Johannát ?
Szerintem szopi után kell majd neked az alapos kivizsgálás, kíváncsi vagyok mit mondanak majd az pcos kp-ban !

Lafi, tökéletes amit küldtél, örök hálám üldözni fog :wink:

Gina, ha fent lesz a hőd, akkor szerintem kezdd el a progit !

mniki
 
 


No, lassan elindulok én is. Jut eszembe: miről foglak benneteket megismerni? egyikőtökkel sem találkoztam még :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica, egy kupacon jókedvű csajok :wink:
Ismertetőjelem : szemüveg + hosszú haj + rózsaszín rövidujjú felső..

mniki
 
 


Köszi, akkor indulok is...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Lara :D
Gratula az uh-hoz, biztos nagyon különleges érzés lehet.

Niki :D
Bár én nem értek a progihoz, de nagyon szorítok neked!

Lafi :D
Kitartás:
Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Minden talisnak,jó kikapcsolódást!
Én spec 2napja lufinak érzem magam....olyan semmilyen hangulatom van...
:?
Niki!Megy a drukk 1000-el! :wink:
Lara!Nagy nagy gratula: Kép
Anyoooka,nagyon élvezem ám.....Lafival msn?
Na :wink: jók legyetek!
Ginuska***nagyon igéretes és szerintem 2x1-et már mától nyugodtan szedheted! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Túléltem a HSG-t (bár a kolléganőm már mondta, hogy egy egész parcellát töltenek ki azok, akiknél ezt a vizsgálatot csinálták :)). Nem ez volt életem legjobb napja, de legalább már túl vagyok rajta. A légyeg, hogy minden rendben, mind a kettő átjárható. A laboreredményeimet is megkaptam, a tesztoszteronom magasabb, az LH-m alacsonyabb lett. Ez a Mercktől lehet? Miért nem vitte lejjebb a tesztoszteronomat? Március 23-án kell mennem a Sotés dokimhoz, utána vissza a nődokihoz. Ezek után kezdem a Clostyt. Mikor kérdezte a doki, hogy mennyi mercket szedek, mondtam, hogy 2*850 mg-ot (saját döntés alapján emeltem a 2*500-at). Elfogadta. Majd meglátjuk a többit. Jó talizást és Larának gratula.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Talis lányok, gondoltam/gondolok ám Rátok!
Én nem mertem elindulni dokihoz sem, annyira megy a hasam... :evil:

Kandika, msn majd holnap este! Apa holnap vizsgázik, ma ő éjszakázik a gép előtt! Holnap viszont nagyon sokáig dolgozik így enyém a gép! :wink:

Vicky, ez nagyon jó hír, hogy átjárható vagy!!! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Lányok köszönöm a talit!

Örülök, hogy megismerhettelek benneteket: Alma :), Bettica :), Mamint :), Dimet! :)
Remélem legközelebb többet tudunk beszélgetni, tovább tudtok maradni! :) A személyes találkozásnak megvan a varázsa. :D Remélem nem éreztétek nagyon "elveszetten" magatokat, hogy a "többség" már összeszokott banda volt. :roll: :oops:
Ez mindig nagyon izgi, hogy találgatni kell ki kicsoda! :D

Norkám édes Gratulálok Bogibabához.
Csodálatos tünemény kislány.
Hogy így végig üljön egy találkát, nyűszétés nélkül, és ennyi mosoly :) Csodajó gyerek.
Hatalmas Gratula!!!!! :) Csodálatosan neveled!!! :D

Anyoka!
Enterobene?
Vagy valami természetes hasfogó: csoki (jó sok), sajt?
Ennek azért fele sem tréfa.

Lányok, olyan szinten el vagyunk látva metforminnal, hogy Mamintnak nem sikerült senkire sem rátestálni az 1000 mg-os kiszerelést senkire! :lol: :lol:

Bettica! Remélem hamarosan te is belépsz a metforminosok körébe! :)
Vendég
 


Jó reggelt, Csajóczák!

Képzeljétek, kaptam a Fertitől piros (szaggatott) vonalat! :)
Én most olyan, de olyan boldog vagyok...! :D

Nézzétek:

Kép

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Folyt.:

Talis csajszik, az irigykedésem mellett nagyon örülök, hogy jól sikerült a meeting. :D Gondoltam rátok tegnap én is. :)

Vicky, gratula a HSG-hez! :) Nekem januárban volt, úgyhogy tudom, mennyire nem kellemes. De túlélhető! :D

Megyek, és kiváltom a Meforalom. Sikerült 2 helyen is felíratnom (issszonyúúú furmányos vagyok, legális mind a kettő forrásom :lol: ), így megvan a lehetőségem az emelésre. De ezt a ciklusom mindenképp megvárom, mi lesz a vége, milyen hosszúra nyúlik 2x500 mg-mal (nem bánnam a 40 hetet... :roll: ).

Leszek, vagyok.

Pussz,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Gondoltam rátok sokat tegnap. és örülök, hogy jól sikerült a tali.....:) :)
Sajna én nem tudtam menni :( :(

Most megyek visszaolvasok, mert el vagyok maradva

Pusza
Csipi
csipi78
 
 


Sziasztok lánykák!!
Tessék mesélni, miről folyt a duma tegnap, meg ilyenek!
Én most berobogok a coégemhez, mert van valami gáz odabent, így aztán majd csak később érkezem.
Kicsit f*s napom van ma......
Pusszanat!
Vendég
 


*Vicky!
Egy hős vagy!-és meddig feküdtél utána???
*Tükörvíz!
Micsoda csík! :wink:
*Kavicska!
Legközelebb nem úszol meg! :wink:
*Anyooo és Lafi(ugye nem fáj már?) 21:00 ? Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Tükörvíz, gratula a csíkodhoz! :lol:

Kavicska, diéta... Bár én arra is gondoltam hogy a felemelt mettől lehet... Most a déli adagot visszacsökkentettem, majd meglátjuk mi lesz így.

Lafi, mesélj!!! :wink: És mutizz!!!

Kandika, 21:00 OK - vagy utána, ahogy Dorka elalszik! De megpróbálom időben letenni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Na, felírattam a Meforalt, immár a második dobozzal.

Csajok, megkaptam ki-tudja-hanyadszorra azt a kérdést a háziorvosomtól - a "hormonzavarommal" kapcsolatban, amitől a falra mászok!!! Grrrr!
Az előzményekhez annyit, hogy én hosszú évekig (22 éves koromig) versenyszerűen sportoltam.
Mikor elkezdtem az orvosokat járni a menstruációs zavaraim, és a hirtelen nagyfokú hízásom miatt, mikor megtudták, hogy versenysportoló voltam (erő-állóképességi sportágban), egyből az volt az első kérdésük: "Csak így magunk közt kérdezem: nem szedett Ön sohasem doppingszert, teljesítmény-fokozókat?"
Pedig nem, sohasem szedtem, nem is fogadtam volna el még az edzőmtől sem!!! Szerintem nem sok orvos hitte el.
És ma megkérdezte ezt a háziorvosom is, akiről tudni kell, hogy anno ő járt le az egyesületembe havonta (sport)orvosi ellenőrzésre. Azt mondja nekem: "Így sok év távlatából már megmondhatja, ha igen..."
DE NEM!
Bennem gyárilag van a hiba...:(

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok !

Tükörvíz, jó a görbéd :lol:

Anyoo, sajnálom, hogy nem tudtál jönni a talira, remélem legközelebb nem fogsz kimaradni ! Dokinál minden rendben volt ?

Kandi, remélem legközelebb neked is lehetőséged lesz eljönni, szeretnélek már személyesen is megismerni :wink:

Még mielőtt megkérdeznétek, nem teszteltem még, egész éjjel fájdogált a hasam, barna is van néha. Lehet kibírom hétfőig :lol:

mniki
 
 


Sziasztok!

Először is marha jó volt a tali, Bogika imádnivaló és olyan édes volt, ahogy rajtam állva azon agyalt, leszedje-e a nyakláncom vagy inkább a hajam cibálja.....aztán nyakláncnál maradt, bár én nyertem.

Na tipp: kik maradtak megint jó sokáig?????Nyertetek:
Mnikim, Kavicskám és én.....bár innen nem rúgtak ki, magunk mentünk.Szegény Niki csúnyán rázendített.Végén még kakaóztunk mag hoztak perecet, mogyorót.
Tök jó volt az este, jól éreztem magam.

Dimet, köszi a kesztyűt és maszkot! :wink:

Mamint, örülök,hogy végre láthattalak!Apple, Bettica nektek is örültem.

Drága édes Kandim, este megint elkezdte, fájt egész éjjel, mostanában múladozik, ez a vége, mert nem vettem be gyógyit, magától múlik, ez a lecsengése a dolognak.
21-kor oké!!!!

Szóval voltam uhun.
Képet majd valamikor ha uram drága segít bescennelni....
Szóval 8 mm-es embrió és láttunk ahogy lüktet ott bent neki a kisszíve....
megható volt!
Krizsa dokival poénkodtam, kérdezte, ember bejöjjön-e, mondtam neki, hogy igen. Az asszisztens nem találta a nevét, erre mondtam neki, hogy mindegy, áll ott kint egys férfi jöjjön be, ha nema férjem , nem gond, férfi és kész....az a lényeg, hogy egy ember jöjjön be.
Vendég
 


lafi gratula az Uh-hoz!!!!!

Mit jelent hogy niki csúnyán rázendített???? sírt vagy köhögött?

remélem Nikim nem sírtál! :roll:

ha fáj a méhed az tehesség jele is lehet.

Kép

Kép
rejo
 
 


Köhögött, nagyon köhögött szegény.....

Nikim, hogy vagy????
Vendég
 


Lafi, én úgy,de úgy örülök Nektek !!! :lol:

Rejo, annyira köhögtem már, hogy szinte fulladtam. A tegnapi nap borzalmas volt. Most is köhögök, de még nem annyit, hogy pl. ne tudjak enni.
Megyek ma a tüdőgondozóba, nézzenek meg, az a biztos.

Hogy ment apának Johanna táplálása ?

Zsizsik taliját nagyon várom, ha el tudod hozni a kiscsajt, Norka meg Bogit, hát lesz mulatság :lol:

mniki
 
 


Kép

Ez itten a kép a babáról és jobbról középen a mérete: 8,1 mm.
Vendég
 


juj, lafi!!! de jó!!!!! már kész tökmagod van :D
szívesen a kesztyűt-maszkot. használjad ám!!!
dimet
 
 


Sziasztok !

Lafi gratu Hunor vagy Lelle babához :)

Én ma voltam laborban két hét múlva eredmény...kíváncsi vagyok nagyon 8)

tyche
 
 
 


Lafi, itt is gratulálok a pici pöttyödhöz! :lol: Aki már nem is olyan pici! :wink:

Niki, tegnap nem tudtam elmenni a dokihoz, annyira ment a hasam :evil: Még most sem vagyok túl jól... Majd jövő kedden!
Tüdőgondozóban mit mondtak? Remélem végre túl leszel ezen az egészen!
Barna mitől lehet?! Hiszen a progid olyan szép! :shock:

Tegnapi tali miatt irigy-irigy :lol: :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hi!

Lafi!!!!
Ez annyira csodálatos!!!!

Kép
lara26
 
 


Tyche, remélem, majd látszódik az eredményeiden, hogy alakulnak a dolgaid!!!!

A sors büntet, de eszméletlenül, megint olyan migrénem van. De talán lassan vége. Tegnap balról, este hátulról most végre jobbról fáj. Körbeért. Talán estére vége lesz és elkezdhetek tanulni. Szép. 3 nap alatt óhajtok szakvizsgára felkészülni.....
eddig a sötétben szenvedtem, hol aludtam, hol csak szenvedtem,kentem magam aloe veras mentas krémmel, ahol fáj, ott szoktam kenni és a menta hidegje csillapítja egy kicsit.
Quarelint már nem is szedek be. Minek. kb sz...rt sem ért eddig, most már nem is fog.
Vendég
 


Sziasztok!

Valamelyikőtök kínálta itt a merckformint, hogy elküldi, ha esetleg kellene valakinek!!!
Az nlcafén egy lánynak nem akarja felírni tovább a dokija, de Tűű dokihoz meg még csak most fog gyorsban bejelentkezni!

Ha meg van még a gyogyi, szóljatok kérlek!

Előre is köszi!
Vendég
 


Lafi, szenzációs ez a fotó :lol: Mit mondott K. mennyi idősek vagytok?
Remélem a terhesség nem hozza jobban ki a migrénedet !!!

Anyoo, sajnálom a hasmenést, ez a metformintól van ? :shock:
A tüdőgondozóba ma mentem volna de 1. elfelejtettem egy esti programomat, amit valahogy át tudnék tenne, de 2. alig köhögök :)
Remélem nem csak szivat és most már jól leszek.

Mona, Mamint kínálta a bogyót !

mniki
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, hogy sikerült néhányotokkal találkozni. Nagyon jól éreztem magam és begyüjtöttem egy csomó infót is, amit remélem hamarosan használhatok is... képeket mikor és hova teszitek fel "fotóslánykák"?

Lafi: Hát akkor most már tényleg meg lehet nyugodni. Nagyon drukkolok nektek, hogy simán menjen minden. Tudom, milyen sz.r fejfájással élni, ráadásul ilyenkor nem igazán szeret az ember bogyót bevenni. Részvétem miatta, estére talán jobb lesz...

mniki: Reméljük, hogy megijedtek a bacik és azért volt most jobb, de majd este kiderül...

tükörvíz: Gratula a piroscsíkhoz!!!

Most rólam egy picit, ha nem baj...
Sírhatnékom van. Voltam dokinál. Soha többet nem megyek vissza hozzá, ez tuti. Mondtam neki, hogy nincs vérzésem immár az 53. napon vagyok. Azt mondja, ez nem olyan sürgős miért zargatom időpont nélkül. Ebben mondjuk igaza volt, de akkor is, lányok hallottátok volna, hogy beszélt velem. Kész voltam már ettől is. Aztán közölte, hogy jó, akkor felír nekem clostyt. Nem akartam hinni a füleimnek. Szedjem 5 napig, napi 1-et. Mondom neki, hogy doktor úr, vérzésem nincs, azt szeretném meghozatni... Közölte, hogy ezt szedjem be, az első naptól számoljak és a 14. napon próbálkozzunk. Vagy lesz baba vagy nem. Ha nem akkor 2 hónap múlva újra kezdjem el. Aztán ha az sem segít menjek vissza, ha még működni fognak, merthogy ők is megszűnnek vagy költöznek vagy a fene tudja mi lesz velük. Nem tudtam vele megértetni, hogy nem gyereket akarok azonnal, hanem egyenlőre egy vérzéssel is beérném. :evil: Tuti, hogy uh nélkül nem fogom elkezdeni a closty-t szedni...

Teljesen elkeseredtem. Mi a fenét csináljak? Kezdhetem előlről az egészet: orvos keresés, beutaló kisírás... Egy olyan doki kellene nekem, aki nem ilyed meg a trombózis hajlamomtól sem és persze ért a pco-hoz. Nőgyógyászatra és meddőségire a Jánosba kell mennem, endokrinológushoz meg a Péterffybe. Ismertek ezeken a helyeken normális dokit? pcos.hu-n néztem, de nem találtam olyat, aki ezekben a kórházakban rendelne.

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica sajnálom, de biztos kivan a doki is, létbizonytalanság, nem tudja lesz-e állása vagy mi lesz vele, lehet ezért beszélt veled így, szakmailag meg egy nulla, ez van.

Rá se ránts, hajrá fel dokikeresésre!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Képzeljétek tegnap hazajöttem taliról és úúúúgy fel voltam dobva!!

Apa kérdezte ittál? meg biztos hogy valami csajokkal találkoztál, édesem? :lol: :lol:

Nna látszik egyedül vagyok szabin, apa ment domiért oviba, meg elvitte Johannát is sétálni, és most játszótereznek, hogy én hajat moshassak, meg zuhizhassak, meg mosogathassak. Az első kettő megvolt. :wink: most meg inkább netezek. :lol:

de mennem kell mosogatni, mert aztán nem kapok több szabit! :wink: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Lafi, gyönyörűséges a babókád! :D Megnyugtató lehet látni a dobogó kis szívét. :)
Migrénedhez jobbulást kívánok!

Tyche, kíváncsian várom(-juk) az eredményeidet!

Anyoooka, ma engem is nagyon elővett a hasmars. :( Annyira, hogy nem is tudtam elmenni spinningre. Lehet ez a metformin hatása? Pedig azt hittem, már teljesen hozzászoktam.

Mniki, az bíztató, hogy nem köhögsz már annyira! Gyógyuljál! :)

Bettica, ne légy túlságosan elkeseredve. Keress másik orvost, van választék.
És a Clostiba tényleg ne vágj bele hozzáértő orvos és UH követés nélkül!

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztoook!

Először is, nagyon jó volt a tegnapi tali! Tényleg rövid ideig voltam. Kezdtem azzal, hogy nem "ismertem meg" a lányokat. Arra gondoltam, majd Bogiról és Johannáról tuti ráismerek a csapatra, de amikor odaértem sehol se volt (még) baba, ellenben 2-3 asztalnál is sok lány. ;)

Lafi, ha nem adtad volna meg a számod!!! :)

Dimet, nem értem mit szekíroz az orvos, tiszta csini vagy! Szép gömbölyű pocakkal, de hát mégiscsak ketten vagytok!

Vicky! Ügyes vagy! És ebben a hónapban mindent bele!

Tükörvíz, Ujjjé!

Monácska, hát miről beszélhettünk volna másról? ;)

Én kínálgattam a merckformint. 30 darabos, bontatlan doboz. privibe megírom az email címem, add meg nyugodtan a nlc-s lánynak, nagyon szívesen elküldöm, vagy megbeszélünk egy talit. Örülök, hogy nem vész kárba!

Mniki, veled álmodtam! :) Egy útazáson voltam, ahol a visszaútnál talán valami repülőtéren, vagy buszállomáson teszteket osztogattak minden résztvevőnek. Mindenki kapott 6 darabot. És én odaadtam neked az én részem, mert úgyse tesztelek. :)

Kavics, ugye megbeszéltük? Két év múlva neked is lesz egy 11 hónapos csajszid! Számon tartom ám!

Lafi, 8 mm-es csoda! Úgy örülök! Most már extra-hivatalosan is babás vagy!
Migrén meg majd csak elmúlik.

Anyooo, sajnáltam, hogy nem jöttél. Nekem a hasam nem ment, csak borzalmas hányingerem volt, kb, mint az inzulin terhelésnél. Szédültem is. Jaj, borzalmas volt. Kajára pedig még gondolni se bírtam.
Remélem gyorsan megszokod. Én most azon aggódom, hogy mire elkezdem szedni a Tűű által felírt teljes adagot (2000mg), 1 hónapot vesztek, és csak 2 hónap után megyek vérvételre. Lehet, hogy ráhúzok még egy hónapot. Szeretnék látni már egy 100 alatti inzulin értéket! :)

Ma jutottam el patikába, meg is rendeltem 3 hónapra előre az adagomat!

Betti, mi az, hogy feleslegesen zargatod?? 53. napon azért már jogos, ha szeretnél vérzést!
Ne csüggedj! Biztos találsz jó orvost!

Rejo, engem is feldobott! :)
Közben az jutott eszembe, hogy ha félsz a metformintól, de a dinanétól is, miért nem próbálsz ki egy alacsony hormon tartlamú fogi gátlót, amitől nem híznál, viszont hasonlóan működik, mint a diane?

Norka, Bogi élőben mégcukibb! Hátul a göndör fürtjeiért teljesen odavagyok! Nagyon szépen viselkedett! Mit csinálsz vele, hogy ilyen jó kislány? ;)

Apple, hogy döntöttél? Emelsz?

Aki csinált fotót, majd külöm a mail címem, jöhetnek rá!


Nem akarom elkiabálni, de teljesen úgy érzem, hogy ez megint egy egészséges ciklus volt. Elképzelhető, hogy a sárgatesteket érzem a petefészkemben? Ma hazafelé úgy belém szúrt, majdnem felugrottam.

Mindjárt kujva péntek! :)

Kép
mamint
 
 


Kandi72: Addig feküdtem, amíg a röntgenből ki nem dobtak :) De komolyan, talán 2 percig, utána még odakint ültem vagy 15 percet, amíg magamhoz tértem, de utána már nem is éreztem semmit, elmentünk vásárolni. Pedig kétszer is nekiállt a doki, mert a hátrahajló méhszájam miatt nem látott rendesen. Mindegy, már nem is emlékszem igazán, hogy hol fájt.

Amúgy szerintetek hogy adjam be az endokrines dokimnak, hogy megemeltem az adagomat? Valahogy rá kéne fogni a nődokira, mert ő is endokrines, de úgy, hogy ne sértődjön meg és hiteles is tudjak maradni? Vagy ne is mondjam neki?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!
Tegnapi lelki fröccsök helyrerakták bennem a dolgokat! :)
Köszönöm!

Ma egész jó kedvem van, történt velem néhány pozitiv dolog. Többek közt elöntött a havi. De úúúúúúgy........ :roll:

Aztán "eltévedtem" a Nyugati aluljáróba. A bizsus részlegre.... :roll: nem tudtam ellenállni ........ nem is akartam..... vettem ezt is .... azt is....... :roll: :oops: :lol:

Anyoka!
Akkor nincs más hátra, keserű tea, piírtós! :? Gyógyulj meg.

Lafikám!
Mégegyszer gratula a kis emberivadékhoz! :) Tiszta anyja. (merthogy fiú lesz - anyai megérzés)

Bettica!
Szerintem Tűű doki. MMnél. Szerintem annyit megérdemesz. Laborokkal felszerelkezve. Vagy ha nincs akkor ő megmondja mit hogy csinálj.
Most az elején kell ezt összehozni. Hogy elinduljon a metformin.
Ne keseredj el, ezzel a dokival nem fogsz egyről a kettőre jutni. Sajnos :(
Gondold végig a családi büdzsét. Muszáj elindulni!

Rejokám édes!
Apjuk által teljesen el vagy kényesztetve. :lol: Elfelejtettem megdícsérni tegnap a frizurád! :)
Egyébként igazad van abban amiket mondtál (bizonyos értelemben) :?

Mniki!
Tegnap hazajöttem és köhögtem :shock: mondom nem lehet igaz, hogy már el is kaptam. :? De nem. 8)
Örülök, hogy jobban vagy már! :)

Dimet!
Nagyon humoros voltál, amikor megérkeztél egy zacskó kesztyűvel és maszkkal! :lol: :lol:

Vicky!
Grat a HSG hez. :) Szerintem nem a legkellemesebb nőgyógyászati beavatkozás. :? De nem vészes egyáltalán.
Hős vagy! :D

Tükörvíz!
Gyárilag van bennem is a hiba! :? Az a baj, hogy anyukám már rég kidobta a garancia levelem. :lol:

Kandika!
Nagyon remélem hogy legközelebb te is ott leszel.
Főleg, hogy a legközelebb Zsizsik kertipartija lesz, amit hétvégére szervez, valszeg szombatra, valamikor Júniusban. :wink:
Az lesz ám egy fergeteges buli. :)

Vár a sült hal, rengeteg fokhagymával :lol:
Holnap reggel nem lesz gond a metron! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?