Új privát üzeneted érkezett!

Szépséges nyári napot mINDENKINEK!

Göndörzsóf
Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Göndörzsófy!

Isten éltessen! :)

Léna fél órát üvöltött az unalomtól :evil: :evil: :evil: , miközben én spenótot főztem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mindjárt megyünk babaklubba a műv házba...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni nem nagyon tudok, mert itt nyüszög Zsuzsa a fülembe, DE!

Holnap TALI és még csak hárman küldtek nekem emailt!!!

A hozzászólásaim alatt található az email gomb, mindenki aki szeretne jönni, lszi küldjön emailt és akkor küldöm az útvonalat meg mindent!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

 
 

Na megoldottam és aki szólt itt Babaneten, annak küldök babanetes privit... csak így nem tudok térképet csatolni.

Tehát eddig akik jelezték hogy jönnének:

Ayse, Duda, Barbi, Mse, Cleo, Annamami, Megann... kihagytam valakit???

Nagy erőfeszítéseket fogok tenni, hogy ide tudjak ülni még ma estig, de a tuti az lenne ha valaki szeretne jönni és véletlenül kihagytam, akkor küldjön emailt!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok Lányok!

Róki!

Én megkaptam a mailt, köszönöm szépen! Viszont teljesen tanácstalan vagyok, és még nagyon sok múlik a mai nap történésein.
Gergő tegnap délután ugyanis elkezdett fosni... De nem ám csak úgy light-osan, áááá, nem!!!
Majd este éreztem, hogy elég meleg, kb. fél 8 kor Robi megmérte a hőjét, 37,5. Na, mondom, ez még semmi, ettől még simán mehet gyógyszer nélkül alduni, majd később még megmérem neki.
Na, másfél óra múlva, 10 órakor becsattogtam hozzá, megmértem, de kétszer is, mert azt hittem, elsőre rosszul látok: 39,8!!!!!
Na, erre varrjatok gombot!!! :? :? :? :? :? :?
Most ez mi a büdös franc??

Gondolhatjátok, milyen jó kis éjszakánk volt! Kúpot persze kifosta, kb. 2 perc múlva, úgyhogy nem maradt más hátra, mint a Nurofen.
Kétszer is kapott éjjel, meg hajnalban is.
Reggelre úgy ébredtünk, hogy semmi láz, de mégcsak hőemelkedés sem, 36,2 volt a hője.

És nem kiabálnám el, de kb. hajnali 4 órakor fosott utoljára...

Most erre Ti mit mondtok?? Szerintetetk mi lehet ez???
Hányni egyáltalán nem hányt, és a közérzete is ugyanolyan, mint máskor.
Azt nagyon remélem, hogy ezzel le is tudtuk a dolgot, de nem vagyok biztos benne, hogy most gyerekek közé kéne mennie!!!

(Szegény Mea, múlt héten Lívi miatt, ma meg Gergő miatt kellett lemondani a talinkat!)
Egyébként Lívi is jól van már, és Mea puszil mindenkit!!

Kép
kuha
 
 


Róki és a holnapi talisok!

Mostmár tuti, hogy holnap nem mennénk, mert bár Gergőnek hajnal óta nincs láza, de fosik rendesen.
Nagyon kafa, mondhatom... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ami nem tetszik, hogy máskor egyfolytában iszik, ha kell, ha nem, már úgy kell tőle elvenni, most meg nem akar...
De olyan kis aranyos, mert mindig mondom neki, hogy igyon egy kortyot a kedvemért, akkor nagy fintorogva iszik, de tényleg egy-két kortyot.
Enni semmit sem eszik, pedig három napja csak finom kakaós kalácsot hajlandó reggelizni. Abból ma semmi nem fogyott. Adtam neki kekszet, abból is max. kettőt evett meg.
Most elővettem egy kis kölesgolyót, ez megy, igaz, nem olyan intenzitással eszi, mint szokta, de azért elnyammog rajta...
Remélem, ez a szomját is meghozza, és iszik majd rá...

Na lépek, látom, ma senki nem ül a net előtt.
Én ma így Gergővel el sem indulok sehová, nemhogy még a 30 fokba.
Kimostam ma három adag ruhát, mindjárt be is szedem, mert már simán megszáradt a kertben, olyan jó idő van...

Kép
kuha
 
 


Kuha!

:( :( :(
Na ezt látom nektek is sikerült bekapni :(
Sajnálom nagyon..
Az ivás miatt ne aggódj...jól csinálod..ha kortyonként is de iszik..aza a lényeg...

Holnapi tali:

Én már csak attól tartok, hogy holnap állati szar idő lesz...egész országra esőt mond..
Majd megnézem a meteorológiai lapot, hogy hol tart a front..elvileg már nyugaton 20 foknak meg zivatarnak kellene hogy legyen..
Nálunk még 30 fok és napsütés :roll: :roll:

Voltunk reggel "bölcsiben", azaz baba mama klubban, volt vagy 15 gyerek :P és Léna tök jól elvolt...bár igaz néha keresett a szemével, vagy oda odahozott nekem játékokat...de egyszer kétszer más kisgyerek társaságát is kereste..
Elsőre nagyon jó volt a szervező szerint :P :P

Indulunk Árkádba venni Lénának ruhácskákat, meg szandit is keresek neki....

Ja és nálunk babakocsi már kizárva :shock: :shock: :shock: egy percet nem hajlandó megülni benne :? :? :? igy aztán lehet vásárolni...mi????? :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Hát úgy tűnik, benyeltük bizony mi is!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Csak tudnám, hogy mikor, és legfőképpen hol??
Most visszapörgettem az elmúlt napok eseményeit, és semmi olyan ötletem sincs, hogy hol szedhette össze!!

És úgy látszik, bizony kár volt elkiabálnom, mert délig se nem fosott, se lázas nem volt, aztóta viszont volt 3 fosás is, és mostmár kellett adnom egy lázcsillapítot is.

Közérzete még mindig tök jó, azt leszámítva, hogy nem eszik.
Talán a szemei alatt egy kicsit karikás...

Jó lenne, ha hamar túl lennénk ezen, mert csütörtökön anyumékhoz mennénk...

Baba-Mama klub: :lol: :lol: :lol:

Tegnap, mikor Pestre mentünk, én is szandit adtam Gergőre, zokni nélkül. Hát ne tudd meg, mit össze szenvedett. Nem is a zokni nélküliséggel volt baja, hanem magával a szandival... Máskor sem bírta.
Persze, jó szokásunkhoz híven, tegnap sem jutottunk el a buszmegállóig úgy, hogy ne esett volna orra vagy ötször.
Rögtön az elsőnél, még itt a kapunktől kb. 3 méterre. VAdiúj, nagyon vagány halászgatyának annyi... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Természetesen kiszakadt.

De mivel a buszhoz igyekeztünk, úgy voltam vele, hogy égő vagy sem, én már vissza nem fordulok.
Csak az volt furcsa, hogy egész úton fogdossa a lábát, azt, amelyikre ráesett. Nem sírt, vagy ilyesmi, csak nyüszögött a lába miatt.
Na , a buszon nézem a kis lábát neki, a térde tiszta vér, és van rajta egy 3 centis vágás.
Szegénykém, úgy megsajnáltam, pedig tiszta hősként viselkedett, egy sírás nem jött ki a torkán...

Thomasanne??

Te mikor tervezel menni megnézni a kiírást a bölcsinél?? Szerinted érdemes már a héten elmenni arra???
Elvileg ma már hónap közepe van.. :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Na, akkor ma én gyártom a sormintát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kihívtam a dokit (tudjátok, az újat) mert ez nekem nem tetszik, jön is, este 7 és 8 között vmikor. Mindegy nekem ,csak jöjjön!!
Jó lenne, ha rendbe vágná Gergőt!!

Képzeljétek, épp, hogy csak bemutatkoztam neki, rögtön emlékezett rám, és rögtön mondta, hogy nem hívtam vissza márciusban egy dolog miatt :oops: :oops: :oops: :oops:
Valóban, volt a 18 hós oltás körül egy kis mizéria, és vissza kellett volna őt hívnom.
Sebaj, majd ma jóvá teszem, egy picit több pénzt kap... Na, persze nem sokkal.. :lol: :lol:

Najóvanna, látom, csak mi ülünk a kecóban ma egész nap. Cserébe viszont nem aszalódunk a 35 fokban, hanem a fincsi hűvös szobában vagyunk...

Kép
kuha
 
 


Kuha!:)

Jobbulást Gergőnek! Próbáld diétáztatni, akkor hamarabb rendbe jön.

Rókica!:)

Küldtem mailt! Mit vigyünk a talira?

Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket, nem is jutott eszembe, hogy ma Zsófi nap van!:D

Nálunk már süvít a szél, úgyhogy bejöttünk.:(

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Kuha és mindenki!

Fusson ki merre lát :? :? :? :?

Itthonról mustrálom hogy milyen égiháború közelit Pest felől...
Lesz itt nemulass :evil: :evil: :evil: :evil:

Bár megjegyzem hogy ezt a napot akár át is ugorhattuk volna...úgy viselkedett Léna az Árkádban mint egy idióta :evil: :evil: :evil: :evil: , úgy orditott mindenért hogy levegőt sem vett...az emberek viszont rám néztek úgy mint véres rongyra hogy hogy nem vigasztalom a gyereket....
(ilyen főben járó bűnöket követtem el, hogy pl nem hagytam a CésAbnan rángatni a nyakláncokat, illetve megfogtam a kezét és úgy próbáltam kivezetetni az üzeltből :? :? :evil: :evil: :evil: )

Szóval a reggeli műsorral együtt ma Léna kb 2-3 órát visitott mint az újévi malac és ilyet ő még sosem csinált :shock: :shock: :shock: :shock:
Nagyon bizom benne, hogy múló szeszély...mert különben eret vágok :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuha!

Olvasom....szegény Gergő...hát látod Csibb Fannija is hamar túllett rajta...
Reménykedj hogy hamar átmegy Gergőn ez is...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csak gyorsan..

..nálunk már itt a vihar!

Kuha
Minden nap megnézi, valamelyik anyuka a játsziról, ma én voltam a soros, de nincs kiírva semmi. Már mindenki izgul!

este jövök

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Jaj lányok...

itt vagyok anyukámnál a gyerekekkel, hogy próbáljunk előkészülni holnapra, de olyan zivatar és szélvihar van készülőben, hogy ihaj...

azt hiszem be kell vetnünk az esőnapot!!! ami jövő hét csütörtök...

mert attól félek, még ha el is áll az eső holnap reggelig, minden csurom sár lesz...

ráadásul David most mondja nekem hogy otthon (Újpesten) elment az áram, ami általában ilyen 10-20 órás kimaradást szokott jelenteni, tehát még csak be sem tudok jelentkezni otthonról, hogy megbeszéljük, mi legyen...

:?

na mi legyen?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!

Azt hiszem tényleg nem fog menni a holnapi nap :( :( .
Nem elég a mai eső, holnapra is azt mondja az időjóslás...

Nagyon sajnálom :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok!

Már itt is itt a világvége... Dörög, villámlik, iszonyú sötét van...
Viszont az eső nem viszi túlzásba, alig pötyög valami.
Pedig nem ártana egy kiadós eső, mert olyan a füvünk, hogy szinte már szégyellem...

Egyébként van egy tök jó kis oldalt, itt meg tudjátok nézni, hogy hol mi a helyzet, előrejelzés vihar ügyben:

www.viharvadasz.hu

Thomasanne!

Hát, gondolhatod, hogy én mennyire izgulok!!! Jó lenne már tudni, hogy mégis mi van! Esetleg szólsz, ha már ki van írva valami???

Kép
kuha
 
 


Itt már süt a nap :shock:

Nekünk a jövő csütörtök nem jó amúgy.

ayse
 
 


Kuha
Szegénykéim... Nagyon drukkolok, hogy hamar átessetek ezen!!!!
Mit mondott a doki???

Göndörzsóf
Boldog névnapot!!!

Megann
Biztos érezte a nagy zuhét Léna...

Mi ma egész nap egy szupi kertben voltunk egy barátnőmnél, Fanni élvezkedett a homokozóban, tetőtől talpig tiszta homok lett, a fél homokozó a pelenkájában volt! :lol:
dobtam is be a kádba utána!

egyre nehezebben bírom kivárni a költözést, hogy minden nap mi is kertben lehessünk!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na mire hazaértünk, volt áram! :D

Ayse meg mindenki más aki szeretne jönni a talira:

Szervezhetjük máskorra is, a jövő hét csütörtököt hasraütésszerűen jelöltem ki. De továbbra is szeretném ha minél többen el tudnátok jönni! Akkor tartsunk újabb szavazást, hogy kinek melyik nap lenne jó? Én benne vagyok, nem ragaszkodom a jövő hét csütörtökhöz! (Egyébként 8:10-kor nálatok még süt a nap, Ayse? :D)

Naszóval. Voltunk lent a Balatonon, sőt, még Tamásiba is "leugrottunk" szombaton családlátogatás címszó alatt. A lányok a körülményekhez képest egész jól bírták. Szilvin látom, hogy ő azért jobb szereti ha kiszámíthatóság van az életében, nem tud csak úgy bárhol elaludni. Bár mostanra ott tartunk, hogy ha látom hogy álmos, akkor bebugyolálom, megkapja a cumiját, berakom a bölcsőbe és magától elalszik! :shock: És kézben ringatva egyre nehezebben. Úgy tűnik, sikeresen átszoktattam. :? Viszont ez azt is jelenti, ha ezek a kellékek nincsenek meg, akkor nehezebben alszik el, és nő a lilulós bömbi esélye. Viszont ha sikerül az altatást jól megoldani, akkor mintababa, mosolyog, gügyög egész nap. Amúgy is mosolyog, meg gügyög meg jókedvű, de emellé üvölt ha fáradt. :D

Zsuzsába viszont egy kisördög bújt! Extra hisztis! Viszont úgy tűnik, az a legjobb reakció erre, ha elkezdem hangosan sajnálni, illetve megpróbálom megfogalmazni, hogy mi baja van, nem pedig győzködni arról, hogy ne sírjon. Tehát ha mondjuk szeretné ha felvenném, és nem veszem fel, és ezért eldobja magát és hisztizik (Crying! felkiáltással), akkor vigasztalás helyett beszélek hozzá, hogy szegény Zsuzsa, szomorú mert szeretné ha felvenném. És nem mondom hogy csodaszer, de jobban bevált mint bármi más módszer (otthagyás, vigasztalás, szidás, kiabálás, ráütés).

Sok új tudománya van, illetve csiszol a régieken. Egyre inkább kimondja a szavak végét is (hálistennek.) Ezért aztán egy beszélgetés kb így néz ki:

Én magyarázom, hogy megyünk haza a játszótérről és otthon majd vacsorázunk. Erre ő:

-Paaaas.Ta. (Téééész.Ta.)
-Dinner is peas and potato dumplings. (A vacsora borsófőzelék és krumplifánk.)
-No! Paaaas.Ta. (Nem! Téééész.Ta!)

Ez azért nagy szám, mert eddig csak az első szótagig jutott el.

A ketchup-öt is szereti, csak kimondani még nem tudja mindig, ezért néha pl kepöcsöt kér. :D Ja, a másik meg hogy kezdi keverni a magyart és az angolt. Így születik a "Kérsz more!" kombináció...

A játszótéren felmászik mindenre, anyukámnál a kerítésre is! :shock: Építeni imád, mindenből tornyot épít, legóból, a vacsorájából... :evil:

Egyébként ő is csak áll és néz ki a fejéből ha elvesznek tőle valamit a játszótéren. Arra még most próbálom elkezdeni nevelgetni, hogy ne csak odanyúljon, hanem kérje el mások játékat, de szerintem ő ehhez még fiatal, tehát egyelőre nem várom el, csak be akarom mutatni neki, hogy lássa és megszokja, hogy hogy kell. Ütni nem üt, nem agresszív. Ha mérges, akkor csapkod, illetve a pelenkázón rúg/kapál. :evil: De ezek nem rosszindulatúak, inkább olyan hogy vergődik és véletlenül okoz vele fájdalmat, de ettől függetlenül rá szoktam szólni érte.

Ja, és ma megint elcsente a popsikrémet és a változatosság kedvéért a parkettán kente szét. Na ezért kikapott, rácsaptam a kezére, és elmondtam jó hosszasan és több változatban hogy micsoda rosszaság a krémet szétkenni, és milyen nehéz onnan feltakarítani. Bevetette a "Crying!" taktikát, de nem volt túl meggyőző, szerintem ő is érezte, hogy rossz fát tett a tűzre.

Na most megyek aludni. Mostanában Zsuzsa éjjel 3 és 4 között ébred és nem akar visszaaludni!!! Sír ha kimegyünk a szobából, David szerint teszteli hogy hol a határ, szerintem valami lelki oka lehet, mindenesetre elég fárasztó!

Mi legyen a talival??? Legyen jövő csütörtök, vagy legyen új szavazás?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Hát akkörül megy le a nap, igen. Mi elég magasan vagyunk, sokáig látjuk a napot, meg a fényét is, amikor már lement.

Szóval akkor elkönyvelhetjük, hogy a tali átmegy a jövő hétre?

ayse
 
 


Sziasztok,akkor közkívánatra beugrom LASSAN egy kicsit még vasalás előtt! :D :D :D

Rokica,
hát a sütit elkezdtük még délután felfalni ,így legalább tudom,hogy fini lett,jövő hétre akkor sütök mégegy másikat,jó? :D
Zsuzsa jópofa lehet nagyon ezzel a Tész.tá - val.... :lol: :lol: :lol:


Hát én ma(is) jól elfáradtam......ez a délelőtt délután kinnt+ ez a hülye vihar :evil: ...és ráadásul Marci is érezhette szerintem mert sem du. sem most este nem akart aludni,10-kor ájult ki! :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:

Csibb,
akartam már múltkor is írni,hogy Cuki annnnnyira édes és szééééép még betegen is ,hogy MINDENKÉPPEN nőül ill.menyül kívánjuk magunknak! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Egyszerűen Botrnyosan Jó Csaj!!!! 8) 8) 8)

Kuha,
szegény Gergőcének szárnyas gyógypuszikat küldök!

Kép



Ezt pedig Göndörzsófnak és Harinak küldjük Sok Szeretettel:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 393.24.jpg[/img]
annamami
 
 


naaaaaaa, mondom:

Göndörzsófnak és Harinak:
Kép
annamami
 
 


Ja és Ayse!

......ezek a jkhgésfáiouhdkjvnmk :evil: :evil: :evil: óvónénik meg bekaphatják......ha megengeded...... :twisted: :twisted: :twisted: .....szerintem.
Tahó népség. :twisted:
annamami
 
 


na most jó sokat írtam! :D

osszátok be... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


Nyaaaaffff... hétágra süt a nap. :(

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


No mindegy. Tali eltolva. Hülye vihar. :evil: Így bekavart.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon köszönjük a jókívánságokat, Tündérek vagytok!!! :lol: :lol: :lol:
Itt volt dokibácsi, egyértelmű vírnya :twisted: :twisted: :twisted:
Csodagyógyszer nincs, DIÉTA (nem lesz nehéz, mert a kölesgolyón és a ropin kívül semmit sem eszik), Cataflam csepp, Normaflor.
Ennyi.

Utána néztem még a dolgoknak, szerintem megpróbálnám még a Sodioral-t is, azt olvastam, hogy pótolja az elvesztett ásványi anyagokat, egészen leegyszerűsítve tul. képpen itthoni infúzió kiszáradás ellen. Szerintetetek???????

Egyébként helyzet változatlan, max. annyi, hogy tegnap este óta nincs láz (kopp-kopp-kopp), viszont fosik még mindig, mint az a bizonyos murányi ló... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ma reggel, már 3x tettem tisztába. Ahogy iszik egy korty vizet, már jön is ki belőle... Fasza....

Na lépek, összekapom magunkat, és irány a patika...

Majd még jelentkezem!

Kép
kuha
 
 


Jajj szegény Gergő! Jobbulást!
Olyan durva betegségek vannak mostanában. Eddig a felsőlégúti, most meg az emésztőszervi... vagy csak nekem tűnik úgy?

Lányok!
Én a jövő héttel bajban leszek!
3 nap is van délelőtti elfoglaltságom és az egyik délután meg a sulis szülői értekezlet lesz, ahol gondolom elővezetik, hogy hova kell majd talicskával hordani a pénzt (tankönyv, füzet-írószer, tonacucc, táska, egyenbizbaz és akkor még az olyan "apróságról, hogy íróasztal nem is szóltam :evil: )

Tagnap a boltban Andris kapott a kezébe egy szívószálas üdítőt. Mikor a felvágottaspultnál álltunk, szép csöndben kibontotta a szívószálat a fóliából és beszúrta a megfelelő helyre. :shock:

ayse
 
 


Kuha!

Hát jobbulást Gergőnek továbbra is :(

Ayse!

Tök egyetértek...
Anyósomnak is én magyaráztam(amikor erősködött hogy Lénát betegen is vigyük ide-oda stb) hogy fogja már föl, hogy a mai betegségek nem olyanok mint a 30 évvel ezelőttiek(mert ő 30 évvel ezelőtti dolgokhoz viszonyit mindent)...szóval még a betegségek is egészen másak...
Én pl nem emlékszem hogy valaha is lett volna gyerekkoromban hányós fosós virusom :evil: :evil: :evil: , a legnagyobb betegségem a mumsz volt, meg egy-kétszer magas lázzal járó influenzaszerű valami.....

Andris jófej....milyen ügyesek már a gyerekek ebben a korban :) :) :) :)

Mivel tali ugrott, ezért elmegyünk Lénával Gödöllőre és kiorditom magam a gázműveknél :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , mert kb 150.000 ft tal tartozunk nekik(szerintük.... :evil: :evil: :evil: )...mert már a jövő évi fogyasztást is kiszámlázták :evil: :evil: mi meg nem fizetünk,...nem vagyunk mi hitelintézet :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Annamami
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
köszike!!!

remélem, hamarosan találkozhatnak a fiatalok (is)! :D

Mazsi is vadító volt a fotókon!!!

Kuha
Nekünk is ezt a Sodioralt mondta a dokink, de sajnos Fanni nem volt hajlandó meginni, még jó, hogy nem is tartott semeddig sem a betegség, mert bajban lettem volna...
De biztos jó!!!
De a Normaflore nem ugyanerre van? én azt nem ismerem, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget kérdeztem.... :oops:
Márcsak azért, hogy nehogy túlzásba vidd a pótlást...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Na itten vagyunk, megjártuk a patikát, meg ha már úton voltunk, hazafelé útba ejtettük a boltot is.
Jó hír, hogy a kölesgolyón és a ropin kívül mostmár az Albert kekszet is nyomja magába Gergő.
Tegnap pároltam neki sárgarépát (levesben imádja), fel volt háborodva szinte, hogy mit képzelek én???? Egy falatot nem evett belőle. Ma megpróbálkozom a sós lében főtt krumplival, bár sejtem, hogy abból sem fog enni.

Végülis a patikában lebeszéltek a Sodioral-ról, azt mondták, ha viszem a Normaflor-t , felesleges azt is, mert szinte ugyanazt a célt szolgálja.
Elhittem...

Megann!

Mindenképpen írd meg, hogy mi volt Gödöllőn.
Valamikor nekem is kéne menni fejet leordítani, csak nekem az internetszolgáltatóhoz.
Képeljétek, most telefonált tőlük egy hapi, hogy május 10-én volt egy hibabejelentésem, és hogy akkor most mi a helyzet??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Hát rögtön 600 lett a vérnyomásom, megkérdeztem tőle, hogy szerinte mi a francnak telefonáltam??? Nem azért, hogy 5 nappal később megkérdezzék, hogy miben tudnak segíteni!!!
A rohadt anyjukat, velük kapcsolatban már nem tudok higgadt marqadni!!!

Ayse!

Nem semmi Andris, hallod!!! Nekem Gergő produkált tegnap, egyfolytában a lázát akarta méretni, ment a szekrényhez, kivette a lázmérőt, bekapcsolta!!! majd hozta nekem, és mutatott a pólójába, hogy tegyem be. Majd mikor végeztünk, ő kapcsolta ki, hőmérő vissza a kis tokjába, és vissza is tette a szekrénybe.
Igaz, estére, mikor már vagy harmincadszor mértünk lázat, egy kicsit unalmas volt, de majd megzabáltam, annyira édes volt, ahogy így fontoskodott.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Csibb!

Hi-hi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: De-de lásd fennt, engem is felhomályosítottak, hogy a kettő szinte ugyanaz!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jelentem a babatali görögsalija hhmrva jó lett! :D

Sőt úgy tűnik maga a babatali is összejön, a szomszédkislányokat ugyanis én fogom hazahozni az oviból. Igen, őket. Sőt, lehet, hogy a babatesó is jön.
Szegény kutyusuk nagyon beteg, megcsípte egy kullancs és olyan parazita támadta meg, hogy teljesen "szétesett" a veséje, nem működik, alig eszik, iszik. A helyi állatorvos elaltatná, de még megpróbálnak egy kört az állatkórházban. :(:(:(
És igen, én ajánlottam fel. Jó karakán vagyok mi?

ayse
 
 


Ayse!

Az ám!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Görög sali?? Hmmmmm, nyam-nyam...
Most tudnék enni belőle... Abban nincs túl sok kalória... Küldhetnél egy kicsit belőle, fénypost. :lol: :lol: :lol:
Feta sajtot is szoktál tenni bele??? Azt max. majd kiszedegetem belőle...

Kép
kuha
 
 


Kuha!
Nyithatod az ablakot!
Igen, a fetasajtot ki kell pilinckázni :D

ayse
 
 


Kuha!

Megjöttünk!

Nem tudom Te melyik szolgáltatóhoz tartozol...mi invitelhez és ott is voltam :P
Mert nekünk az internet bruttó 12 e ft volt...és férj már sipolt hogy már mindenhol olcsóbb, ugyhogy bezavart hogy ha nem adják olcsóbban elmegyünk máshová...
De adták.... :P most 9900 ért 4MB-s és 2000 ft lebeszélhető a telefonszámlából még mellé...

Invitelnél nem volt gond, kedvesek voltak, nem volt sorállás, és van egy útbaigazitó kishölgy, aki végig játszott Lénával amig én intéztem az ügyeket...tök családbarát hely..mondtam is nekik hogy szuper ötlet :P :P :P

Na a Tigázról ugyanez nem mondható el..kb fél 10 kor értünk oda...39. sorszámot kaptam.....és délbe kerültünk sorra...
Szerencsére volt eszünk és elmentünk addig az invitelhez, ebédelni, 1-2 boltba meg a városi piacra eperkét venni :P :P :P
Őrület hogy mi van ott....tolakodás, veszekedés...többezer ügyfélnek rossz a gázártámogatása stb...
Szóval van aki 4-5 órát is vár. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gyerekkel szinte lehetetlen abba a falat váróteremben....

Sajnálom a babatalit...egész kellemes idő lett...igaz hűvös szél van...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Na, örülök, hogy azért két ügyet is elintéztél!! Ügyi vagy!

Internet: régen nekünk is invitel volt, csak aztán az az igazság, hogy nekünk a vonalas telefon csak az internet miatt volt, és hát azért az alapdíjat ugye akkor is fizetni kellett. Majdnem 13 ezer forintot fizettem így (9.000 az internet, + 2.900 a telefon előfizetése). Mi egyáltalán nem használtuk a vonalas telót.
Így visszaadtuk, de ennek már két éve. És lemondtuk az internetet is náluk, és elmentünk a Fibernet-hez. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Igaz, hogy csak 6.900 Ft-ot fizetek, és a gyorsasággal sincs baj, sőt most bővitettek. És két éve nem emeltek árat, azért ez nem olyan rossz.
Csak január óta viszont nem tudom, mi a szösz van velük, mert kétnaponta maradozik ki az internet, egy-egy órára.
Már a tököm teli van velük. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok! :) :)

Kuha,
Gergőnek jobbulást! Szegény, ő is benyelte ez az sz@r vírust. :( Remélem, hamar kilábal belőle! És persze ti se kapjátok el!!!

Megann,
Ügyes vagy a mai ügyintézésekkel! :) Én is nagyon tudok örülni, ha egy kicsit gyerekbarátabb helyre megyünk, mert nem egyszerű egy kisgyerekkel végigvárni hosszú sorokat. Én már a postára is kölesgolyó/ropi/műzliszelet-felszereléssel megyek, mostanában annyit kell állandóan várni és Dani sem csípi. :?
A babakocsit is egyre kevésbé bírja, ez a korral jár gondolom, meg talán vérmérséklettel is. :oops:
A tegnapi Árkádos kör miatt nem irigyellek. :?

Ayse,
Andris igazán ügyes és találékony és persze jó megfigyelő!!! :)
Óvónők :( :( :( Lili sem járhat(na, ha akár akarna is) nyáron oviba, mert te otthon vagy gyeden?
A Feta sajtot, amit nem fénypostázol el Kuhának, küldheted nekem. :)

Zsóf, Hari,
Tegnap lekéstem, de ma BOLDOG NÉVNAPOT kívánok Nektek!!! :)

Annamami,
Mazsi igazán helyes kissrác, róla nem is feltételeztem volna, hogy odacsap a játszón.

Kezdem azt hinni, hogy Dani az egyetlen kis vadóc, pedig itt a játszótéren nincs egyedül, mármint verekedősként. Pedig dolgozom a leszoktatáson ám! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Lányok!

Segitséget kérek, azaz véleményeket...

Eperrel hogy állnak a gyerekek???

Léna anyunál evett egy adaggal, erre tegnapra egy nagy piros folt jelent meg az arcán...amire a dokinéni azt mondta hogy "lehet" hogy epertől van..

Nos eddig epres joghurttól stb nem volt baja.
Lehet hogy más volt a folt??mert el is mult mára.....

Ti adnátok a gyereknek???
Léna imádja....és követeli :roll: :roll: :roll: :roll:

Lehet hogy ma teszek mégegy kisérletet, legalább kiderül holnapra hogy akkor most van-e köze a foltnak az eperhez vagy nincs..... :roll: :roll: :roll:

2.
Cipőmizéria!

Lénának keresek szép fehér 3 csattos szandit...de valami kis disszel rajta vagy virággal stb..

Már megnéztem a Sugárban de nincs, a Deichmanban de ott sincs....
Mi a véleményetek a deichmannos cipőkről...
Mert a fele tuti hogy kinai csodacipő..a gyerek is...
Ettől még vesztek onnan cipőt???
Vettem ott egy rózsaszin szandit 2700 ért...nyilván nem siesta talpkiképzése van.. :? :? csak úgy berobban a meleg, hogy valami szellősebb kellett hirtelen...
Szerintetek ártalmas ez annyira a gyerkőcöknek???
Érdemes inkább megvenni a drágábbat???

Köszi előre is a véleményeket...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Benianyu!

Hihihiihihhihihii, Léna hetek óta nem ült babakocsiban :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: egy percet nem hajlandó megülni benne :? :? :? :?
Úgyhogy szivok ezerrel bármerre is indulok vele :twisted: :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Én már vettem Gergőnek a Deihmann-ban nem egy cipőt, én tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
Igaz, zártak voltak, még nem szandi. Szandit még nem vettem.
És 3.500 Ft-ért vettem...

Megmondom neked őszintén, hogy addíg, amíg akár egy hónap alatt is kinőhet egy cipőt / szandált, addig egyáltalán nem vagyok hajlandó közel 10.000 Ft-ot kiadni érte.

És mondom, szerintem nagyon kis vagány cipők voltak. Arról nem is beszélve, hogy amit legutoljára vettünk, rögtön Gergő felavatta, beletrappolt a Dunába vele.
Semmi baja nem lett a cipőnek, itthon megszárítottam, és kész...

Nem tudom, a többieknek mi a véleménye, de szerintem nem ártasz vele...

Kép
kuha
 
 


Babakocsi: Gergő dettó. Én már meg sem próbálom beleültetni. Sőt, mostmár mindenhová babakocsi nélkül megyünk. Még a pesti szúrkákra is.
Nagyon jól bírja a strapát, ma is tök sokat gyalogolt velem, míg leértünk a patikába, meg vissza!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Megann!

Én a babaszobán rendeltem Petinek szandit. Új, nagyon kényelmes lehet neki, mert le sem akarja venni. Ha gondolod nézz be ide:
http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... &x=34&y=12

Gergőnek jobbulást!

zsófiknak boldog névnapot!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann!

Mivel mi ötösével vesszük a cipőt Lilinek - óvodai bennti, játszótéri, tornacipő, szép kimenős, itthoni - ez nem menne mondjuk pabloskyból. És ugye ezt szorozzuk meg előbb-utóbb kettővel. Így fő beszerzési forrásunk a deichmann. Szerintem jó kis cipők vannak itt is, a Bärenschuhe-val (amit úgy vettem ki, hogy a deichmann saját márkája) nagyon meg vagyunk elégedve. Szerintem jó a talpkiképzése és bőrből van a legtöbbje.

És nem mellesleg azt is gondolom, hogy sokszor visszaélnek a szülők felelősségtudatával és elültetik benne a félszet, hogy ha nem azt a bizonyos terméket veszik a gyereknek, akkor azzal ártanak neki. Hát szerintem nem és ezt tisztességtelennek találom.

Egyébként egy csomó másik cipő is kínai, amiről nem is tudjuk, hogy az.... (a világ cipőinek fele Kínában készül).

ayse
 
 


Meginn Megann!

Az allergia csak akkor fog kiderülni, ha meginnt eszik Léna epret.

Nekem is volt gyerekkoromban eperallergiám, az úgy nézett ki, mint a szúnyogcsípés.

És egy szupertitkos találkozó képei. Annyit elárulhatok, hogy hazafelé ugrottak be hozzánk és Andris azóta azt mondogatja: Marci, Marciiiii....... :D

Kép

Kép

Kép

ayse
 
 


Lányok!

Az van, hogy én a talira jövő héten csak kedden tudok menni... :oops:

ayse
 
 


Benianyu!

Lili járhatna oviba a nyáron, de nem fog, mivel mindannyian itthon vagyunk. Ez a pedagógus lét előnye.

ayse
 
 


Sziasztok! :)

Kuha:
Gergőnek jobbulást!!!!Cuppantós puszit adj át neki kérlek a nevünkben a feje búbjára!!!!!!!!

Megann: asszem tegnapelőtt írtam, hogy Panna nagyon meg van bolondulva az eperért.Nála nem vol/nincs kiütés, pedig féltem.hatalmas mennyiségeket képes lenne megenni.adjál neki szerintem, ha több pötyi lenne rajta, akkor mégis az eper. :(
Ayse, Annamami:
szupertitkos talis pasik helyesek!!!!

Cipő:
Pannának van innen is, onnan is.Mi az Assot szeretjük, klassz, a szandija 5 e.be kerül, szeritem korrekt.De vettünk már piacon is, tök jó fogja a bokáját, de nincs benne, hogy honnan származik.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse, Kuha!

Köszi a hszt.. :)
Végülis délután bementünk még a kinaiba is, meg a Pólusba is, és végül sikerült egy szép fehér 3 csattost vennem 5500-ért.. :)
Ez a kimenős Ayse szavaival élve...legingkább szoknyákhoz, ruhácskákhoz gondoltam.
A rózsaszin meg jó lesz strapás szandinak, mert annak még orra is van, tehát motorbiztos :D

Ja és most ne röhögjetek de Léna kapott papucsot. :) :) csupa flitter és gyöngy :P :P :P :P
Igy néz ki...
Kép

Igazából csak a garázsba vettem neki, mert amikor bemegyek mosni stb..mindig jön utánam és leváltjuk a benti papucsot és ő mindig apja 42 es papucsába bújik bele... :lol: :lol: :lol:
Na mostmár lesz sajátja :P :P :P

Ayse!

Értem, hát akkor valószinű hogy allergiája van Lénának.... :( mert tényleg úgy nézett ki mint egy nagy szúnyogcsipés :(

És ezt kinőtted???

Szegény, akkor most ne adjak neki epret???? :shock: :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


lányok, asszem be vagyok gubózva.

férjjel jól összeszólalkoztam a hülye nyaralás miatt .én kezdek depis lenni az itthonléttől.férj meg ki van akadva, hogy ez a dolgom.(mármint hogy itthon legyek)
nem tudom, mi lesz a véleményetek rólam, de olyan jó mikor Szegeden vagyok.az a pár óra csak az enyém.emberek közt vagyok, nyüzsög minden.és úgy imádoooom!!!(néha lelkifurim is van!)

jól kiírtam. :? :( :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?