Új privát üzeneted érkezett!

Sheila,
nem lehet hogy az utro kimart belül? Én is azt használok csak nekem napi 6 db az adagom és hányingerem van tőle de most a cicim nem fáj pedig szokott. Mikor mész uh-ra?
Vendég
 


Pandácska!

Bízom benne, hogy "csak" erről van szó...
kora délután megyek, utána jelentkezem.

napi 6 db, brrr! :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
És még a 6 utro mellé van napi 3 Duphaston progim is szóval remélem nincs progi hiányom :lol: Drukkolok!
Vendég
 

 
 

Sziasztok! A hőm tegnap óta 37.2., de a progipótlás miatt ez nem jelent sokat. Vannak tünetek, de az előbbiek miatt ez sem értékelhető egyenlőre bíztató jelként. Én azért bizakodó vagyok. Remélem lányok, veletek is minden nagyon rendben!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sheila!

Azonnal gyere UH után.Addíg is++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Zora!

Ne dobd sutba a tüneteket.Nekem is progis volt az előző hónap,de a mostani tüneteim teljesen mások.Meg a hőm is.Úgyhogy neked is.++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nem tudtam jönni a hétvégén és csak most olvastalak benneteket vissza és úgy megijedtem.
Tök boldog voltam pénteken a kismamik miatt, most meg jött ez a vérezgetés!

Sheila! NAgyon drukkolok neked én is és pihenj sokat és ne aggódj!
NAgyon szorítok, hogy az uh-on minden oké legyen! SAjna én ehhez a progi dologhoz nem tudok hozzászólni, így én inkább aggódok helyetted, hogy te nyugott maradhass!

Zora! Tutkó eddig a hőd!!! Irtóra szorítok!!!!

Ind! Kismami! Hogy sikerült a kukoricás bejelentés???

Ildikó! Hát Te aztán tudsz érdekes dolgokat produkálni! Kíváncsian várom a fejleményket nálad!

Andi! Hőjelentést kérünk!!! Ugye nincs mensi????
Én most kimesizem magam mindenki helyett, de remélem egy darabig ez az utolsó nálam!


Lányok!
Tessék nem mensizni, ez parancs!!! Én bevállaltam!!!

Panda! Hogy vannak a kispandák odabent? Drukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mo! Tessék összeszedni magunkat!!!! Te is meg én is és rövidebb ciklusokat produkálni!!!!

Éva! Nálad mi a helyzet? Olyan keveset írsz magadról.

Eszter! DE jó, hogy jöttél! HA nem haragszol akkor még csak halk Nagy gratula Neked!!!! Ezerrel szorítok Neked is!!!

Nálam még mensi van, de képzeljétek tegnap délelőtt vagy
órát szenvedtem, mert fájt a hasam, pedig a. napon már nem szokott. A tamponon (normál méret) tök hamar megtelt és amikor pisiltem, tök nagy darabok jöttek ki belőlem :oops: , szóval nem csoda, hogy fájtam. Bocsi, hogy ezt így taglaltam, de máskor ekkorákat nem szoktam látni. Remélem most már a nyálkahártyám is elég vastag ahhoz, hogy ebben a hónapban esetleg mi is sikeresek legyünk. Már alig várom , hogy lh tesztelhessek, de az legalább még 2 hét. :evil:

Nagyon szép Napot mindenkinek!
Vendég
 


Jaj néhol a számok kimaradtak,: 2 órát szenvedtem és a 4. napon nem szokott már fájni a pocim.
Vendég
 


Kép


Krisz,
Szerény véleményem szerint jól érzik magukat a pociban :lol:
Vendég
 


Kép

NEM KELL A TÁBLIBA VALAMIT VALAKINEK BEÍRNI? SZÓLJATOK!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Én tegnap reggel óta tiszta láz vagyok. Szóval a hőmet nem érdemes mérnem.
Ne haragudjatok, de pillanatnyilag örülök, ha kibírom estig a kisfiammal! :cry:
Egyébként nagyon szorítok!!!
Sheila! Pandácska!

Krisztinka!
Csak óvatosan ezzel az erős, darabos vérzéssel, mert jelenthet gyulladást is! Szóval, ha fáj is és darabos is és még tovább is tart, akkor azért nem árt elmenni az orvosodhoz!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Megértelek, hogy nem jössz! Próbálj meg pihizni, ha Balázskád is alszik! És gyorsan kúráld ki magad! Sok-sok gyógyító pussszancs!

Szerencsére azóta nincs semmi darabos, csak akkor az egy alkalommal volt és most minden normális. És a vérzés is kezd kevesebb lenni, úgy ahogy máskor is.
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk teljesn elromlott a telefon és így az internet is, nem tudom, mikor lsz megint. Most anyuéknál vagyunk estig.
Sheila! Alig várom, hogy gyere és elmond, hogy minden rendben veletek!!!!
Ildikó! Ezt most nem értem. Akkor a múltkori mégsem mensi volt, hanem esetleg csak beágyazódás?
Zorababa hajrá!
Éva! gyógyítsd meg magad minél hamarabb!
Panda! Puszi a babáknak!!!


Nálunk minden rendben. Benedek kicsit nehezen viseli, hogy kevesebb lett a tej, meg biztosan más az íze is, emiatt volt 2 szörnyű éjjelünk, de a mai már jobb volt.
A tesztet befóliáztam és úgy raktam be a kukoricába, de azért látszottak a csíkok így is. Amikort apa megtalálta, azt kérdezte, hogy miért van lázmérő a pattogatott kukoricába. Mikor jobban megnézte, akkor már örült, hogy ez azt jelenti, hogy terhes vagyok? Mondtam, hogy valószínűleg igen, de amíg az orvos nem mondja, addig nem merek kijelenteni semmit. Akkort még 10 percen keresztül kérdeztgete, hogy hány 100%os a tesz és, hogy akkor miért nem biztos, meg hogy miért történne bármi is. De igaza is van, nem fog történni semmi. Szóval nagyon örült ő is. Én még kicsit féltem, hogy szombeton esetleg megjön, de szerencsére azóta sincs semmi, csak szédelgés és fáradtság. A leküzdhetetlen álomkór Beninél csak a 10. héten kezdődött, rmélem most is kitartok egy ideig nélküle, mert a vizsgák mellé nem lenne annyira szerencsés, de ha korábban jön, akkor vizsgák letojva.
Úgye a 2 + teszt után és, hogy még mindig nem jött meg, azért lassan biztosra vehetem a babát?????
Ami furcsa, hogy eddig annyira betudtam húzni a hasam, hogy már horpadt volt, most nem, sőt egy kis részen lent kigömbölyödik. Ma is a szoknyám végig felcsúszott róla, opedig eddig jó volt. Ezt elég korainak tartom, de nem baj, alig várom, hogy nagy pocakom legyen megint. Pénteken megyek dokihoz, bár még elég korai, de már 2 és fél hónappal ezelőtt kértem időpontot és nem tudtam átrakni, pedig elvileg akkor lesz a dédim gyászmiséje is, ahová így nem megyek. Ez nem az eredeti orvosom, hanem új, akihez kipróbálásra megyek, de ha szimpi, akkor nála maradok, persze, ha elvállal.
Különben, ha úgy jönnek be a mgérzéseim, mint erről a trhsségről, azt mondanám, hogy 2 babám is van. Ezt több okból gondolom, viszont több okból valószínűtlen is egyben, végerdményben tehá
t nem hiszem.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! JAj nagyon jót nevettem a becsomagolt lázmérőn! :lol: :lol: :lol: Kép Ezek a pasik már csak ilyenek!
Menjél csak az új dokidhoz, kíváncsi vagyok, mit fog mondani!!!!
Egyébként ezt jól mgbeszélted magaddal, hogy 2 baba. Hát én szorítok Neked!!!

Puszi
Vendég
 


Ja ezt nem azért írtam, mert annyira vágyódom ikrekre, csak van egy ilyen érzésem. Még nem mon dtuk el senkinek, nem is fogjuk a 12. hétig, de ahogy elképzelem, ahogy meséljük, mindig úgyvan a fejemben, hogy meglepődnek azon, hogy terhes vagyok, hát még azon, hogy ikrekkel. Furcsa, de ez van. A benedekkel volt úgy, hogy még nem tudtam mi lesz, de mindig úgy gondoltam rá: a kisfiam, pedig nem az volt minden vágyam, hogy fiú legyen.
Kicsit hülyén fogalmaztam, de a lényeg, hogy mindgy volt, hogy mi lesz, de úgy szóltam hozzá: kisfiam, most meg nyilván örülnék az ikreknek is, de nem terveztem soha ikreket.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Krisz! úgye te is császáros voltál? miért? hol? és milyen volt?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda! Nekem újdonság a tábliban, hogy még 8 hónapig smmilyen vérzést nem várok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
Sheila! Gyere, ahogy hazaértél!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veled!
Ind! Na, most akkor mi is van az ikrekkel??? Most főzzem a varázsfüveket és mondjam az ikres varázsigéket, vagy ne?! Jaj, tisztára összezavarodtam. :lol: :lol: :lol:
Andikám! Hol tartasz? Olyan régen jelentkeztél már... Hol áll a hőd? Mi a helyzet?
Ildikó! Hol van a vonalzód? Olyan jó lenne látni nap mint nap, hogy hol tartasz.
Éva! A te vonalzódat se látom.
Zora! Még mindig nagyon megy a drukkkkkkkkkkkk++++++++++++
Vendég
 


Pandácska! A PreMenst kiveheted a táblából. Már nem szedem. Marad a jó öreg Maca, de azt most nem hagyom abba. Hónapokig szedem és iszom hozzá a cickafark teámat.
Ja, és a táblázátban a tea neve: cickafark. Kérlek, írd majd át! Köszönöm!!!!!
Vendég
 


Igen császár volt, mert Manóm farfekvéses volt. Ja és altattak, mert sietni kellett, mert mikor a kórházban elindult a magzatvíz nem volt tiszta sem, meg leseesett Manó szívhangja. Egyébként jól éltem meg a császárt, nem fájta nnyira, csak akkor volt amikor fel kellett ülni. De ha sír a Manód, hogy éhes nem a fájdalomra koncentrálsz, hanem hogy enni adj a babádnak! Egyébként Kistercsán a Flór _Ferenc kórházban szültem. Nagyon szupi a szülészet, a szülőszoba modern, és alapítványi 2 ágyas szobában voltam, amiben van mikro, hűtő. tv, légkondi és két szobához volt 1 wc, zuhanyzó.
Vendég
 


Mo! Nekem csak olyan varászige kell, ami azt biztosítja, hogy minden rendben lesz a következő hónapokban!
Ikreknek örülnék is , de vmképpen azért feladatot is jelentene a dolog: kicsi lakásban lakunk, nincs semmi segítségem és nem akarnék senkit igénybe venni a férjem pedig elég sokat dolgozik. Szegény benit sajnálnám, hogy hirtelen sokkal kevesebbet tudnék vele foglalkozni. A másik fogós kérdés pedig a császár, mert nagyon szeretnék természetesen szülni. De ezek egyenlőre annyira bizonytalan dolgok, egyenlőre még a terhességben sem bizonyosodhattam meg.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


csak mert vmelyik másik topicban láttam képeket, és nagyon jónak tünt a kórház, kiváncsi voltam melyik az.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lányok!

Gyors helyzetjelentés, aztán este írok Mindenkinek külön-külön...

halkan mondom: hatásosak voltak a drukkok, nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!! :)

UH: szabályos petezsák, benne látszik a magzatkezdemény... :)
szívhang még nincs, az a hét vége körül várható...
10 nappal ezelőtt voltam, akkor még hüvelyi UH-val alig láttuk a petezsákot, most meg hason keresztül is jól látszott, hogy sokat nőtt azóta /és már látszik benne valaki, aki nagyon édes :lol: /,
a vérzés oka nem derült ki, de szerintem Zorának lett igaza, vagyis a sex :oops: és Utro együttes hatása...mindenesetre a méhemből nem származik, azt láttuk volna.

10 nap múlva kontroll :)

most rohanok,

puszi

ja, és ma már határozottan volt reggeli hányinger :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Zora! Régebben, elgondolkodtató, szép idézeteid voltak egy könyvből... úgy emlékszem, amit épp akkor olvastál. Kaphatnánk valami kis csemegét belőle?? Úgy hiányzik a csemegézés......
Krisz sajnos diétára fogott bennünket és nem süt süteményeket...
Vendég
 


jaj de jó Sheila, akkor megnyugodhatunk!!!!! :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Gratulálok Sheila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boldog babavárást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ind! Már főzöm is a megnyugtató varázsteákat! Minden rendben lesz! :wink:
Különben nagyon megértelek. Én is hasonló félelemket élek meg, mert annyi minden bizonytalan még körülöttem, ...de a babát már nagyon szeretnénk!!!
Vendég
 


Ind,
Így csináltam meg a táblát szerintem így a legjobb :wink:

Kép
Vendég
 


Sheila! Örülök, hogy jól vagytok!

Mo! Igen diéta van!

Képzeljétek írtam az Eleonórának a görbéimmel kapcsolatban és már válaszolt is.
Bemásolom a választ, ha valakit érdekel, de főleg Monak ajánlom figyelmébe!!!!!

A hosszú ciklusok gyakran anovulatorikusak, mert a peteérés zavart. Az
is elöfordul, hogy egy hosszú ciklusban még késöbb bekövetkezik a
tüszörepedés, mint ahogy nálad is. Ez szép és jó, de többnyire ezek a
késön érö peték össze vannak zsugorodva, nem jó minöségüek vagy nem
hagyják magukat megtermékenyíteni. Persze így is teherbe lehet esni,
csak kisebb eséllyel.
A peteérés zavaráról itt olvashatsz többet:
http://babatervezok.otthona.net/ovulacio.shtml (Mi történik, ha nincs pé?)

A legjobb megoldás a peteérés támogatása lenne. A luteális szakasz a pé
után elég hosszú, azzal nincs baj nálad.
Léteznek homeopatikus szerek, amik a hosszú ciklusok szabályozására
használatosak. Itt Németben a barátcserje a nök elsö választása. Tea
formájában szerintem megkapod Mo-on is a reformházban (itt legalább is
ott megkapható, de a gyógyszertárban is van). Ezt a teát az egész ciklus
alatt inni kell, 2-3 csészével naponta. Ez a tea elörébb hozza a pé-t és
megrövidíti normálisra a ciklust, PMS ellen is jó.
A második választás idekint a pé támogatására az Ovaria comp glubulusok
formájában. Ez egy homeo keverék. Erröl az oldalamon levö fórumban
olvashatsz többet:
http://125769.homepagemodules.de/t7f27- ... kombi.html

A gyógyszeres kezelés a Closylbegyl lenne. De remélhetöleg nem lesz rá
szükség. Az is egy ok lehetne még, hogy magas a prolaktin szinted, pl.
ha még egyszer-egyszer mindig szoptatsz, akkor elöfordulhat. Ez is
megakadályozhatja a peteérést. A dokid biztos csinálna júliusban egy
vérvizsgálatot, amiböl kiderül, hogy melyik hormonnal van baj.
Vendég
 


lnd! Az én képeimet láttad?
Vendég
 


Krisz! Nagyon köszönöm, hogy betetted a választ!
A barátcserje a PreMens kapszulában van, amit a gyógyszertárban vény nélkül megvehetsz (2-3000 Ft). Én vettem egy adagot, de ezt szerintem hónapokig kellene szedni, hogy hatása legyen. Leálltam vele. Egy levéllel beszedtem belőle. Nekem nem használt. Most a macát szedem. Ebben bízok.
A PreMens jobb mint a tea, mert ha naponta szeded valamilyen adagolásban, akkor állandó mennyiséget és minőséget viszel be a szervezetedbe.
Pandácska! Köszi,hogy változtattál a táblázaton!
Vendég
 


Szerintem igen. De lehet, hogy tévedtem? Mintha te is rajta lettél volna az egyiken

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nagyon kíváncsi lettem. Miféle képek?! Hol láttad Ind????

Kriiiiisz! Légysziiiiii! Ha már sütiket nem is, akkor legalább kórházasat hadd nézzek!!!! Mutasd meg őket!!!! Kéééérleeeeek!!!!!!
Vendég
 


Már nem emlékszm, hol volt.
Panda! ez így nagyon jó ötlet.
Krisz! Hol küldted el és mikor?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kedves kismamik! Nagyon drukkolok nektek! Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként Ind a baromi erős csíkok a teszteden simán utalhat ikrekre, mert sokkal koncentráltabb a hcg hormon.
Sheila! nagyon boldog vagyok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo: Szülészetek, kórházak/ Kistarcsa Flór F.....
71 és 72. oldal a szülőszobáról képek és én is rajta vagyok néhol.
Vendég
 


Zora! Szerinted nekem baromi erőss csíkjaim vannak? Az mondjuk igaz, hogy rögtön amint átfutott rajta a rózsaszín izé, én már láttam nagyon halványan (de lehet, hogy csak képzeltem). De azért nem hiszem, hogy egy megérzés miatt ikrek lennének.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A családban soha nem fordult elő, pedig ha jól tudom, ez valamennyire öröklődik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Már alig várom a pénteket, hogy biztos lehessek benne, hogy nem a tesztek voltak rosszak. ahhoz képest, hogy régebben úgy terveztem, majd csak a 2. mensikimaradásnál megyek dokihoz, ezt a véltlen időpontot alig bírom kivárni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


m

KépKép

KépKép
lnd
 
 


eltüntetek?
kár pedig nem tudom, mikor tudok megint jönni. péntekig biztos nem.

Ági!!! Ha esetleg jösz valamikor, akkor légysz írd meg, hogy van-e valami amira oda kell figyelni, ha terhesség mellett szoptatok, vagy hogy milyen változásokra számíthatok? egyre kevesebb lesz tj? Fájni fog?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Veled együtt izgulok én is!!! Nagyon várom, hogy mi lesz veled pénteken!!!!!!

Krisz! Köszi. Utánanézek a képeknek.

Zora! Jó kis görbéd van :wink: Remélem, egyszer az enyém is lesz majd ilyen.... :wink:
Vendég
 


én mindjárt indulok.
megyünk apuciért.- olyan édi beni, mindig azt mond ja, hogy apuci és olyan cukin kihangsúlyozza a végét. meg kell zabálni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Helló Lányok!

Hol van mindenki eltűnve???

ZOra! Nagyon szép a hőd! Remélem ilyen klassz is marad!

Andi! Ho vagy??? Hőjelentést kérünk!!!!

Ildikó!!! Éva!!! Többiek mindenki!!!!!

Pusszantás nektek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Ma valahogy a szokásosnál is nagyobb a csend! :cry:

Akkor magamról: Egy kicsit jobban vagyok. Persze egy kétéves mellet az ember sosem tudja kifeküdni a betegségeket.
Ma van az utolsó Closty-s napom. Szurkál is egy kicsit mindkét oldali petefészkem. Remélem nem hiába szenvedtem!

Sheila!
Őszintén örülök, hogy minden rendben van a babuciddal!!!

Többiek!!!
Hol vannak a mai hőjelentések! Már mindenki titkolózik! Lassan el kell innen költöznöm?!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Na de ilyen kijelentéseket nem teszünk!!!!!
Nagyon szorítok, hogy minden okés legyen és hasson már az a fránya bogyó!!!!

Hát én dobnék neked görbét, de még nem sok van rajta. Kicsit most haladhatna gyorsabban az idő! :?
Vendég
 


Én már többször megállapítottam, hogy a ciklus első fele lassan halad, de a második fele még lassabban!!!
Egy kicsit már kezd az egész egy soha véget nem érő körforgásra hasonlítani! Szeretném hinni, hogy egyszer mégiscsak kiszállhatok a mókuskerékből és valamelyik ciklusom végén nem vérzés, hanem baba lesz !

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát Éva tudod most teljesen én is ezt gondolom. Csak jönnek a hosszabbnál hosszabb ciklusaim, azt hiszem van pé-m, mert látom a tojásfehérjét, bizakodom, hancúrozunk, kezd szépen alakulni a hő, aztán jön az igazság és pofon vág. Nagyon szar.
Ha most júniusban megjön nekem, nem várom meg a júliusi mensit és megyek orvoshoz, mert az akár aug-ra is tolódhat, és addig már nem bírom
Vendég
 


Éva!

Örülök, hogy jobban vagy :) , gondolom pihenni nem sokat tudtál :(
Őszintén remélem, hogy nem hiába szenvedtél!!

Krisz!

Remélem, Te is jobban vagy már vérzésileg...
háát igen, azt hiszem, most sokunknak jól jönne, ha gyorsabban telne az idő! :roll:

Mo!

Köszönöm szépen, Neked is a jókívánságot :)

Zora!

Neked valami fantasztikusan szuper a hőd, irigylésre méltó!
Várom, mikor dobod fel a zebra-tesztet :) :) :)
Aranyos vagy :)
én azért még csak titokban vagyok boldog, vissza sem teszem a tickert babonából a 12.hétig :wink:

Eszter!

Még nem is gratuláltam Neked :oops: :oops: :oops:
most megteszem...halkan :)
Egyébként mizújs Veled, hogy állsz a barnával??
Nem lehet, hogy Veled is az Utro babrált ki??
nekem még tegnap este is volt egy icipici véres folt, a halvány barnáról már nem is beszélek, mert az szinte mindig :evil: ...még szerencse, hogy minimális...
már teljesen el tudom hinni, hogy az Utro kezdte ki a nyálkahártyámat, ma mászkálás közben éreztem is, hogy fáj /csíp/
egy kicsit odabent...vettem a patikában Rutascorbint, most azt is szedem, remélem erősíti picit a hajszálereket, és nem kell paráznom a foltok miatt...

egyébként határozottan erősödtek a terhességi tünetek :)
légyszi írj Te is Magadról!!!!! :)

és nagyon jólesett, hogy vigaszt nyújtottál nekem :)

Pandácska!

Progi hiánytól nem kell tartanod, az tuti :lol: :lol:
remélem, sokat pihensz :)
érzel már valamit???
Utroval hogy állsz, Téged nem cseszeget?

Ind!

Jót mosolyogtam a tesztes sztorin :) :) :)
az én párom is ilyen...orra alá nyomtam a tesztet, nézett zavartan és megkérdezte: akkor ez pozitív??

a gyerekek megérzéseivel kapcsolatban: Melissának volt egy kijelentése a múlt héten (az apjával beszélgetett ) a következő foszlányra figyeltem fel: " majd ha Anyának megszület a kisbabája :) )
és ma hajnalban átcuccolt közénk, ott akart aludni...pedig régebben soha nem tudott (nem is akart ) köztünk aludni...
talán érzi, hogy nemsokára nem Ő lesz a legkisebb a családban :)

remélem, ez jó jel és most tényleg megmarad a baba...

végül egy idézet: van egy naptárunk a címe: Angyalok, és a tegnapi naphoz ez volt beírva:

"A remény olyan, mint a Nap, amely, amint közeledünk felé, árnyékot vet a magunk mögött hagyott terhekre"

a tegnapi napomra ez tökéletesen illett :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
Nem érzek de nem is figyelem engem nem érdekelnek a tünetek :wink: utro nem a legjobb barátom de mivel muszáj tűröm a társaságát :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?