Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó napot!!!

Túléltem ma du.-tán a kötéscserét.......Bele volt ragadva mint az........!!!!!
Holnap meg Szeged, szem......!

Ayse.ügyes vagy az öt kilóval ám!!!!!Szerintem is tuti jó megoldás a "hogyan lesz a kisbaba"témára a képeskönyv!!!!!Én olyan 7-8 évesen kérdezgettem anyumékat, rövid bevezető után elolvasták a Kuha által emlegetett Peti, Ida, Picuri c.képeskönyvet.szerintem szuper!!!!!!!!!!én ezen, és később Kurt Selmann:Gólya hozza c.könyvén világosodtam! :lol: :lol:

Kuha.
Horvátország :kicsit összetett, és bonyolult férj részéről, amit itt nem részleteznék. :? A pénzen tököl, ill.azon, hogy el akarunk-majd-kertes házba költözni.Neki kapóra jött a baráti pár tetőcseréje. :? :?
Megann
Apósnak jobbulást!!!!Nagyon féltem ám az én Apumat is, mert Ő is igen csak szereti a jóféle szilvapálinkát.És neki sem szabadna egy kortyot sem. :(
LÉNÁDNAK ELKÉPESZTŐ JÓ FRIZKÓJA VAN!!!!!!
férjem azt vallja, hogy igen is fontos, hogy megvédje a gyerek magát, tehát kell bele min.pofozkodás, bokszolás.én meg azt , mint Ayse:a világ úgy is megtanítja. :(
Pannában egyébként van ez is, az is.Néha támad, csaak ok nélkül, néha meg símogatós, puszilgatós, idegenekkel is.Ez nekem nem annyira tetszik(mármit hogy vadidegen nt is puszilgatna,bújna)

Duda
Nagyon tipikusak a tüneteid szerintem(bbbááááár orvos nem vagyok!!)-arcüreggyulladás-, ami következménye lett a masszív náthának!
Fontos rá a napi 3xi száraz!!! meleg (infra, só), orrcsepp-még ha nem is érzed, hogy teli van a nózid.Ill.ha korai szakban kapod el, akkor ha napi x fújsz Bioparoxot az orrodba, talán elkerülöd az antibiotikumot.A Bioparoxot ugye ismered?
Jobbulást!
Gondolkoztam már, hogy Panninak is kéne szép színes gyurmi, de megenné szerintem.....
Csibbi:
jóó, hogy Fanni mégsem lett hányós fosi masszívan!!!Stramm csajszi, hiába!!! :)
Benianyu:
mikor költöztök?


Mske:merre jársz???Régen voltál már......

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


A Bioparox 3x akart lenni.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!
Köszi szépen! :(
Nem ismerem a bioparoxot. :oops: Receptköteles?
Néha úgy érzem, a fogam fáj. Ez belefér szerinted?
Ugye alig 1 hónapja voltam fogdokinál, akkor elvileg minden rendbe lett téve.

Többiek!
Bocs az offért!!!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 

 
 

Duda.
Nem receptköteles, nagyon jó spray, tipikusan orr-gége bajokra(gyulladásokra)Olyan 2 e.ft.körül van, nem olcsó, de minden gégész imádja.Igen, az állcsontoba is kisugárzik, úgyhogy tuti nem a fogad!A meleg is jó gyógyír rá.Írj majd légyszi, hogy hogy gyógyulsz!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!
Köszi! :) Apa most indul a spray-ért! :?
Remélem tényleg segít!
lábid :( Remélem hamar meggyógyul!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltüntünk...de most itt vagyunk...

Úgy tűnik megérkezett a kistesó, de többet, majd, ha már minden ok lesz!

Jól vagyunk, Tüncsi változatlanul sokat dumál! Ma nagyot pancsizott apjával!
itt van pár kép...
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok Csajok!

Megann!

Értem... Mármint Apósodat... Azért remélem, hogy akarata ellenére felépül. Nem lehet könnyű, pláne a férjednek!

Totka!

Hűű, hát ezek tényleg szép tervek, és most nagyon őszinte leszek. Nem tudom, milyen stádiumban van a tervetek, hogy kertes házba költözzetek, de ha már konkrétumok vannak, akkor bizony én is inkább arra koncentrálnék.
Ha viszont még csak olyan stádiumban van , hogy "jó lenne egyszer elköltözni", akkor azért simán belefér szerintem Horvátország.

Prüntyi!

Bár nem kérdted, hogy óvatosan, meg csendben, de azért óvatosan gratulálok Nektek is! :lol: :lol: :lol:
Tiszta bébibumm van itt , komolyan mondom!
VAn valami a levegőben??? :lol: :lol: Jah, itt a tavasz, tényleg! :D :D :D :D

Nem tudom, hogy Mártinak gratuláltam-e, vagy sem, de inkább 2x, mint egyszer sem!
Úgyhogy Mártinak is, csak nagyon csendben nagy-nagy gratula!


Lányok, jelentem, - 4 kg-nál tartok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Prüntyi!!!
hűűű, de szuper!!! :D
csendes ováció!!!!!!

Kuha
Aztaaaaaaaaaa!!! nagyon ügyi vagy!!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Fanni séta közben

Kép

Fanni betegen

Kép

Kép

ezeket én követtem el, nem a művésznő fotózta, úgyhogy nem olyan profik... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Totka
Én tökre azt hittem, hogy Ti kertes házban laktok... :oops:
de ezt csak úgy elképzeltem ezek szerint...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Prüntyi!

:P :P :P (de én is csak csendben :wink: )
Tüncsi már füdött kint????? :D

Csibb!

Úram atyám :shock: :shock: rá sem ismerek szegény beteg Fannibabára... :( :(
Viszont a sétálósra igen :D

Kuha!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mennyi is ez a szurka?????? :lol: :lol: :lol: (esetleg ha priviben megirnád :oops: :oops: :oops: )...
Csak úgy tájékozódásképpen...természetesen az én plusz 3-4 kilómmal egyelőre nem akarok ilyen drasztikus eszközökhöz nyúlni....

Totka!

És meddig lesz kötés rajtad????
Szegény...mostmár valami jó szériát vuduzok neked :)

Nálunk is fejlemények vannak......... :mrgreen: :mrgreen:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Prüntyi,
Halk gratula tőlem is! :)
Én még nem mertem volna Danit ma fürdetni, bár jó idő volt, de ennyire? De a képek nagyon jók! :)

Kuha,
Az igen!!!! :) Csak így tovább!!! :) Nagyon ügyes vagy! :)

Megann,
Sajnálom, hogy ma is így jártatok a játszón! Hihetetlen, hogy szülők ott hagyják a gyereküket. Beni lassan 6 éves, de én még sosem hagytam így egyedül. Persze kimehet bicajozni a játszó melletti parkba a barátaival, de ott látom őt.
Ma nem kapott senki sallert Danitól és talán csak kétszer-háromszor kellett résen lennem! Talán jó irányba haladunk! :)

Duda,
A Bioparox tényleg nagyon hasznos. Helyi hatású antibiotikum, de 2 éves kortól már alkalmazható, sőt terhesen és szoptatás alatt is, tehát annyira nem brutál talán. Gyógyulj meg hamar! :)
Nati nagyon ügyes a gyurmával! :)

Totka,
Gólya hozza - az is megvolt nekünk. Az már inkább nagyobb gyerekeknek való 8-10 éveseknek, ugye?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Na jó nem szivatom a jónépet...szóval csak az van hogy férj és szomszédok ma körbejárták az utcát...és úgy néz ki, hogy mindenkinek van némi aprópénze, hogy összedobjuk és csináltassunk betonutat az utcánkba :D :D :D :D :D :D :D
Az önkormi talán megtámogat, kiegészit ha minden jól megy....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Szia Csibb!

Köszi, bár én ha belenézek a tükörbe, nem nagyon látom azt a -4 kg-ot, viszont a gatyámon pl. már érzem, hogy nem annyira feszes. Nem lötyög, vagy ilyesmi, csak nem olyan feszes. Szóval érted... :lol: :lol:

Nagyon haláliak a fotók Fanniról!
És megkérdezhetem, hogy valóban így is feküdt az ágyban huzamosabb ideig??? Csak azért kérdem, mert Gergőnél ez elképzelhetetlen. Szerintem még egy fotó erejéig sem maradna ott!!

De nagyon haláli, a nyakáb tekert "sál" kimondottan tetszik!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap dolgoztunk Apával, de megérte, nagyon szép lett az előkert. Gazoltunk, ástunk, füvesítettünk. Elfáradtam, nagyon gyenge vagyok! :roll:


Prüntyi
Nem tudom gratuláljak, vagy drukkoljak, inkább mindkettő! :lol:

Kuha
Neked viszont gratulálok! :wink:

Duda
Neked pedig jobbulást! A bioparox tényleg nagyon jó, pocakosan kaptam és gyorsan helyrerántott.

Benianyu
Szép kis túrát csináltatok ma! Milyen jó, hogy Dani így bírja a bicajülést, Beni pedig az iramot! :wink:

Ayse
A sehány éves kislány nagyon jó könyv! Én imádtam, sajna valamelyik költözésnél jól elpakoltam, azóta sem került elő! :?

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Megann!

Tényleg ne szívass!! Már azt hittem, hogy 2. baba ügyben vannak valami fejlemények. Ha most te is bejelentetted volna, azt hiszem, dobtam volna egy hátast!!! :lol: :lol: :lol:
Tök jó, lassan már azok lesznek kevesebben, akiknek egy csemetéjük van!! :lol: :lol:

Szurka: 30e pénz. Viszont az tudnod kell, hogy a kúra alatt ide kötelező menni minden hétfő-szeda-péntek!!!!!!!! Kb. 1 órát vesz igénybe a dolog, várakozással együtt!

Kép
kuha
 
 


Csibb,
Szegény beteg Fanni! :) De úgy is nagyon szép! Meg a sétálós képen is! :)

Megann,
Babafejlemények? :oops: :oops: vagy após? :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Tényleg jó kis túrát csináltatok!! Nagyon ügyesek vagytok!
Néha elgondolkodom, hogy nem ártana vennünk mégegy bicajt, és akkor mi is útra kellhetnénk!
Régen nagyon imádtam bicajozni, simán betekertem a barátaimmal Szentendréről a Margit szigetre.
Most meg, azt sem tudom, mikor ültem utoljára biciklin.
Szerintem, ha most bicajoznék egy kiadósat, egy hétig tuti, hogy nem tudnék ráülni a sejhajomra!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Thomasanne
:wink:
Most mondhatnám azt,hogy igen :lol: , de valójában nagyon tetszik az esküvői képetek és eszembe jutott.

Csak gyorsan még annyit, hogy LÉna és Fanni nagyon szépek!

És Ayse
Cikis helyzet, de szerintem is tisztázzad!

Benianyu
Azta! Megfordult a fejemben,hogy Dk-re mentek, de gondoltam, hogy csak neeeem :P


Megann
Apósodat sajnálom. Hátha helyre tud még jönni. Léna sem dobja föl?És miért vagy fáradt mostanában??? :lol: :lol:


Képzeljétek, ma bezártam Marcit a kocsiba. Kulcs és táska és teló ott volt. Lenyomta a vezetőülésnél lévő gombot(ami központi zár lévén mindent zárt.
Amikor a helyére tettem amutomatice lenyomtam az Ő gombját és becsuktam az ajtót. Még délelőtt volt, de azért már jó meleg. Szerencse, hogy Árpi előtte pár perccel ment el, a szomszédtól kértem telót és felhívtam. Jött és lehozta a lakásból a pótkulcsot. Az egész nem volt több 10 percnél, de annyira megijedtem hogy amikor kiszabadult akkor majdnem elbőgtem magamat.
Marci nagyon bátran viselte. Csak picit kezdett el sírni, pedig folyt már szegénykéről a víz :cry: Olyan bolond vagyok, pedig ez az egyik fő parám volt. Ezentúl csak akkor fogom lenyomni a gombját, ha beültem.

Mennem kell tanulni.

Jobbulást mindenkinek akire ráfér! És bocsánat, hogy ennyire kutyafuttában...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann,
Közben olvasom....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Még annyit, hogy Prüntyi Tüncsi nagyon megnőtt. Olyan nagykislány ezeken a képeken. És nagyon helyes.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Thomasanne!

Akkor tessék szépen menni lazítani!

El is hiszem, hogy elfáradtál, de legalább most micsoda öröm gyönyörködni benne!
Tegnap én is kivettem a részem a kertészkedésből, gondoltam, megkímélem Robit az aktuális fűnyírástól, úgyis hulla fáradtan jött haza.
Hát nem hazudok, igencsak kitikkadtam, kb. akkor nyírtam utoljára a füvet, mikor Gergővel mindenórás voltam, és már kínomban nekiálltam nyírni, hátha beindul a szülés.
De azért tegnap így is közel 3 óra kellett hozzá, mire végeztem.
Robi azért ügyesebb, ő megcsinálja 2,5 óra alatt...

Kép
kuha
 
 


Juci,
Ti Anyukádékhoz mentetek vagy a játszóra?
Jaj, de szerencse, hogy ilyen hamar tudott jönni Árpi a pótkulccsal. Én is nagyon megijedtem volna! :( Marci egy hős volt!

Kuha,
Köszi, tényleg elég húzós túra volt. Most még nem fáj a sejhajom, de mi lesz holnap. :oops: :wink:

Thomasanne,
Éljen a szép kertetek! :)
Attól nem féltem, hogy Beni nem fogja bírni, nagyon kis szívós, de attól igen, hogy Dani nagyon unni fogja. Már voltunk ennél rövidebb, kicsit több mint egy órás túrán is és a végét már nehezen bírta. De úgy látszik, hogy ő is kezdi szokni a gyűrődést. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csajok!

Hogy titeket hogy fel lehet ültetni :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Juci!

Fáradtság=fáradtság :? nincs mögötte semmi :( :? :lol:

De azért jó ám húúúúúúúúúúzni titeket :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na most szaladok pancsizni..aztán jövök...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juci!:)

Jaj, ez rémes lehetett! De miért nyomod le egyáltalán a gombját? Ez egyébként is veszélyes lehet. Én sose zárom be menet közben egyik ajtót sem.

Prüntyi!:)

Éljen, gratula!

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Köszönjük a csendes gratulációkat! És a drukkra is szükség lesz még egy ideig!

Fürcsi: én is csak ma fürdettem, mert a teraszon annyira szélcsend volt, hogy a napon kb 30-35 fok lehetett így...remélem tényleg nem lesz baj belőle...holnapra is jó meleget mondanak

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kuha
a fényképezés előtt ébredt pár perccel, és kivételesen, a betegségre való tekintettel, meg ráadásul hirtelen is aludt el rajtam a mi ágyunkban, szóval annyira aranyosan ült ott a nagypárnának dőlve, hogy muszáj volt lefotóznom! De egyébként meg nemrég hányt, úgyhogy elég bágyadt volt szegényke. nem ugrált sokat aznap. Ráadásul ő azért a nyugis baba kategória.

Thomasanne
Ennyi munka után sok pihenést kívánok neked!!!

Benianyu
tényleg jó kis túrát csináltatok!!! de jó lehetett!!!

Juci
izgis lehetett :? még jó, hogy a mi kocsinkon nincs is ilyen lenyomható gomb... szegény Marci, de még jó, hogy nagyon nem ijedt meg!!! és hogy apa is a közelben volt!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok

Képek nagyon jók, Léna meseszép azzal a copfokkal :)
Tüncsi is és az a sapi :)
Fannin meg hogy látszik hogy beteg, de ő is szép!

Ayse, ez a könyv amit Csibb ajánlott tényleg nagyon jó!

Prüntyi, juhéj, egyenlőre fő drukkok és halk gratula megy.
Lesz így novemberi decemberi és januári babánk is :)

Juci, én sose zárom be hátul az ajtót, de nem is kell mert van rajta gyerekzár. De az mindegyik autón van, nem???
Egyszer én is bezártam Rolit de mondtam neki hogy nyissa ki és ki is nyitotta. Mondjuk nem kpi zár :)

pusz mindenkinek.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Juci!

Most olvasom...
Hát elhiszem hogy levert a viz... :roll: :roll:

Csikken!

Ha van is gyerekzár azt kulccsal kell átállitani..
Léna múltkor kinyitotta menet közben az ajtót...úgyhogy sürgősen álállittattam férjjel gyerekzárasra az ajtót :? :? :?

Prüntyi!

Biztos nem lesz baj a fürcsiből..ma tiszta nyár volt....
De a nappal nagyon kell vigyázni...őrület..tiszta piros foltos lett a karom tőle...
Megfogadtam hogy mostantól én is kenem magam minimum 20 faktorral már reggel.. nagyon durva ez a napsütés....pedig csak du 3 után voltunk játszón....meg a kertben...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Benianyu!

Még annyit akartam irni..hogy annál is inkább felelőtlenség otthagyni a gyereket, mert a játszótér a HORGÁSZTÓ MELLETT :shock: :shock: :shock: van....és a játszótér meg a büfé faház között egy murvás autóparkoló van, ahol múltkor a szemem láttára tolatott le egy faszi egy villanyoszlopot padlógázzal, hogy rommá törte az autója hátulját...merő figylemetlenségből...
Képzeld, mi van, ha pont a gyerek kóvályog a villanyoszlop helyén :shock: :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Igen, bármi történhet és nem is csak a játszón kívül, még akár belül is. És egy 4 éves még nem is olyan nagy. Felelőtlen emberek vannak! :(
Léna tényleg kinyitotta útközben az ajtót! Hú, az nem semmi! :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Jaja...nem is gondoltam hogy eléri az ajtónyitót....

Na lányok....én megint megyek alukálni....

Léna újjabban irtó korán kel......és csak nagy ritkán sikerül visszaaltatnom a mi ágyunkban...de ha ő vissza is alszik....én már nem :evil: :evil: :evil: ..

Jó éjt..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, Benianyu!

Bubus is néha lekever egyet, szerencsére egyre kevesebbszer. Viszont ha rászólok, vagy elkezd sírni, vagy kiröhög. :? Ha elvesznek tőle valamit, van, hogy megpróbálja visszaszerezni.

Bili:

Nekünk nincs, nem is lesz, Gergőnek is lépcsős WC ülőkéje van, Bubus is arra fog rászokni, egyelőre csak hülyéskedik rajta, nyög, mint aki kakil, de nem csinál semmit. :D

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf,
Gergőnek sem volt bilije? Rögtön a wc ülőkével kezdtetek? Beni sem sokat bilizett, ő is inkább ülőkézett. Ami nálatok nagyon jó, hogy Bubus látja Gergőt használat közben, de Beni már nagy, így csak az állva pisilés helyes módját tudja majd Dani ellesni. :) (majd ketten fogják össze-vissza/szét pisilni a wc-t. :twisted: :wink: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek! :D


Azt elfelejtettem írni a múltkori nagy rohanásban,hogy nagyon jólesett ám a hiányolás,köszönöm! :oops:


Most is csak gyorsan írok aztán rohanunk homokozójátékokat venni,mert nagyon kifogytunk(mindig egy lapáttal vagy formával kevesebbel jövünk haza már szinte alig maradt valami.... :? )


MINDEN KISMAMÁNAK MINDEN JÓT KÍVÁNUNK BOLDOGSÁGOS SZERETETTEL!!!!! :D :D :D :D :D :D
Olyan szép dolog ez......


Mi jól vagyunk Marcinak eszméletlenül beindult az értelmi és beszédfejlődése.....mindennap 3-4 új szó,ismeri az összes gyümölcsöt a színeket,és tegnap óta "bemutatkozni" is tud! :D
ha megkérdezem tőle hogy hívnak kicsim,mondja: " MÁÁÁÁTON" 8) 8) 8)
MEG KELL ZABÁLNI!!!!!!!! :D :D :D

.....és a végére néhány kép,hogy mekkorák vagyunk már.....

Kép

Kép
Kép
Kép

puszi: annamami


JA! és megann szívemből szóltál mikor leítrad a játszótéri szotikat Lénával,hogy hogy bánnak vele,Marci detto,ráadásul ő ugye kisfiú és olyan kis szelíd nem pofozkodós,majd meghalok mikor megrángatják ő meg csak néz rtám vagy sírni kezd..... :cry: :cry: :cry:
annamami
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk Balcsiról, nagyon jó volt!

Majola! Nagyon tetszik a blogod! Ihletet adtál, hogy végre én is elkezdjem a honlapunkat írni, és néha-néha beszámolni az életünkről. Tegnap éjjel már írtam is, itt megnézhetitek: www.kigyossy.hu

Ayse! Én is a Sehány éves kislány c. könyvre gondoltam, mint Csibb. Én nagyon szerettem kicsiként! Szomszédok :(! Nekem nem lenne bátorságom rájuk szólni, jó, hogy ilyen talpraesett vagy!

Duda! Jobbulást! A Play doh-ról jut eszembe! Mi most vettünk Sacinak egy alap Duplo készletet, nagyon tetszik neki, meglepően ügyesen építeget.

Prüntyi, Márti! Gratula a kistestvérkékhez! (Csikken, azt hiszem neked már gratuláltam, de ha nem, akkor újfent hurrá!!!)

Megann! Apósnak jobbulást, remélem visszatér még az életkedve! Léna tündéri a képen! Saci is ilyen barátkozós, mint Léna, de ő otthagyja azt, aki nem kedves hozzá. Mondjuk ő is értetlenül néz rám olykor, hogy akkor ez vagy az az ipse most miért ilyen vele.

Annamami! Jó, hogy jöttél! Marci de szép!

Ébredés...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Prüntyi!

Megy a drukk, és a halk gratula is ! Tüncsi nagyon édes a képeken!

Játszótér: Peti is kisfiú létére nagyon szolíd, mindent odaad mindenkinek, és még a motorjáról is inkább leszáll, ha valamelyik gyerek jön felé és el akarja venni azt! Nagyon bánt, hogy az adott gyerek édesanyja nem figyel erre, én meg nem akarom elküldeni, meg azt sem akarom, hogy esetleg Petit lelökjék róla vagy ilyesmi. Ő ilyen, nem bánt senkit, és nem is vesz el senkitől semmit! Most mit csináljak vele? A bölcsis néni is azt mondta, hogy ne aggódjak, majd a bölcsiben a 4. napon már máshogy lesz, de akkor sem hiszem el, hogy ne lehetne egy középutat találni! Van a házban egy kisfiú, aki 1.5 hónappal idősebb Petinél. Na ő aztán egy kisördög! Mindent úgy vesz el Petitől, hogy majd fellöki, vagy kikapja a kezéből tök erővel. Peti meg ilyenkor vagy sírva fakad és bújik hozzám, vagy elmegy és keres magának valami más játékot!

Annamami!

Marcsi is nagyon jóképű kispasi! :)

Beszéd: Petinél is nagyon beindult hirtelen! Tegnapelőtt este vacsi közben egyszer csak elkezdte kiabálni hangosan, hogy "hagydabba, hagydabba, hagydabba" és közben ütötte az etetőszéket! :shock: na most a hagyd abba az ok. hogy honnan van, mert mikor rosszat csinál ált. ezt mondjuk neki, hogy hagyd már abba! de miért üti az etetőszéket közben??? amúgy nagyon édesen csinálja :lol:

Kuha!
Gratula a -4 kg-hoz!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


bocs, Marcsi= Marci akart lenni :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Mindjárt reagálok is, de ezt le kell írnom...

Hát Csajok, én asszem nem tudok jót tenni... a tablón kiakadt az egyik ovónő, hogy mért azt a képet ragasztottam be, amit én készítettem, mikor ő megmondta, hogy majd hoz egyet. Hát lehet, hogy egyszer mondta, én nem emlékszem, mivel a szoptatós agy majdnem olyan, mint a terhes agy, ugyebár. Az viszont biztos, hogy én odaadtam cd-n az összes fotót, azkat is, amiken ők voltak, és kértem, hogy válasszák ki, amiket előhívassak. Nem tették, heteken át ültek rajta, aztán mondtam, hogy én viszont már megcsinálnám, mert mindjárt ballagnak és akkor mondták, hogy válasszam ki én. Az tuti, hogy akkor nem volt szó róla, hogy róluk, ne. És akkor se, amikor a múlt héten többször elmondtam, hogy ezen a hétvégén összeragasztom. Úgyhogy most mondtam, hogy én már nem tudok ezzel foglalkozni, mert adóbevallást kell készítenem, meg a Lili szülinapja van, sajnálom de nincs több időm. Oldják meg.
Most mondjátok meg, hogy lehet valaki ennyire mísz p.csa????? :evil: :evil: :evil:

És hozzá a mai uszodai élmények:
1. Az egyik kislány a buszban rosszul lett, de csak azért nem úszatták, mert mondtam, hogy szerintem nem kéne kipróbálni, hogy a többi gyerek is elkapja-e vajon a vírust (nem hányt még, de majdnem, tuti, hogy az lesz).
2. Az ovónők kiültek a sátoron kívülre napozni, az óra végére se jöttek be. Nekem kellett az összes gyereket összeszedni (nagyon sokan voltak az uszodában) és egy forgóajtón átzsilipelni, miközben a 4-5-6 éves gyerekek lelkére kötöttem, hogy a túloldalon mindenképpen várjanak meg. Az ajtót marha nehéz forgatni és veszélyes is, mindenképpen felnőttnek kell segíteni. Egyébként nem bonyolult eltalálni, mikor van vége az órának: 11-kor.
3. Hazafelé tökig lehúzták az ablakokat a buszon - szóltam, hogy sok lesz, de mondták, hogy nem. A gyerekek félig szárított hajjal ültek... (az elején még próbálkoztam, hogy jobban szárítsuk meg, de lehurrogtak). Persze Lilijét megszárítottam rendesen és egy kendőt is adtam rá....
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tököm tele van :evil: :evil: :evil:

ayse
 
 


Köszönöm a hsz-eket a hmmmmm hogyan keletkezik a kisbaba témában (egy pillanatig gondolkodtam, hogy azt írjam-e, hogy dugás :oops: , de aztán gyorsan elvetettem :lol: ).
A könyvet ismerem, meg is van, és elő is halászom a padlásról, hátha ideig-óráig mégiscsak jó lesz.
Lilit valójában nem az érdekli, hogy hogy mit csinál a baba odabe' és hogyan gyün ki (emlékeim szerint erről szól a könyv, ami tényleg gyönyörű és már az én kislánykoromban is "kötelező olvasmány" volt), hanem, hiszen elég nagy volt, amikor Andrist vártuk és együtt jártunk uh-ra is :D. Hanem kőkeményen az, hogy hogyan kerül be???? Azt mondják az okosok, hogy arra kell válaszolni, amit a gyerek kérdez, és az oké is, de reményledtem benne, hogy ez a kérdés valahol 8-10 éves korában fog felmerülni. Most még korainak találom és szerintem nem is tudna mit kezdeni ezzel az információval....most magamnak is a jó kis közhelyemet tudom mondani, az iő mindent megold...

Bodza!
Tudom, itt másképp mutatkoztam itt be, de nem vagyok ám olyan karakán...vagy a fene tudja, ahogy öregszem tényleg az leszek...
Viszont sztem ha bármelyikünk életébe egy tetszés szerinti pillanatban - mondjuk amikor épp alszol, mert a férjed szép csöndben eljátszik a gyerekekkel és kaptál egy fél óra sziesztát, vagy főznéd az ebédet vagy anyukáddal beszélnéd meg telefonon az élet ügyes-bajos dolgait, stbstbstb.- szóval bármikor rátörne két kislány, akikről a férjem - aki általános iskolában tanít, 5.-8.-osztályig, szóval mondhatjuk, hogy van rálátása - azt kérdezte, hogy ők nagyot hallanak, vagy mi, és még azt is tegyük hozzá, hogy a diófáról learatták a virágokat "toboz" felkiááltással, valamint rendszeresen aratnak füvet-virágot, éppen mit lehet (ez utóbbi színes szirmait egyneletesen masszírozva a terasz homokszínű járólapjába), csak hogy egy-két életképpel illusztráljam miről is van szó, na szóval ha ez rendszeresen előfordulna, akkor bármelyikünk, még a leghalkabb szavú is úgy érezné, hogy valamit tenni kell.
(és most írjatok egy hosszabb mondatot :lol: :wink: )

ayse
 
 


Totka!
Az isten áldjon meg! :) :) (jó értelemben persze!)
Apa tegnap meghozta a sprayt, azóta fújkálok vele és ma már sokkal jobb a helyzet! :)
Tegnap este még nagyon fájt, hiába lámpáztam, fújkáltam, végül be kellett vennem fájdalomcsillapítót.
Reggel még egyáltalán nem fájt, azóta kicsit rosszabb, de közel sem fáj annyira, mint tegnap!
Lehet, hogy ilyen gyorsan segített a spray és a lámpázás? :roll:
Ja, és miért mindig este fáj jobban? :roll:

Meglep, hogy mindeki ismerte ezt a sprayt rajtam kívül! :oops:
Mi mindenre használjátok? Sima náthánál is?
Köszönöm a jobbulás kívánságokat! :)

Kuha!
Gratula neked, ügyes vagy! :)

Csibb!
Fanni annyira édes! :) Még betegen is. :?

Bodza!
Mit tartalmaz egy ilyen alap duplo csomag? :roll:

Annamami!
SZIA! :)
Ne rohanj már mindig, naaa! :evil: Tessék mesélni mééég!:)
Marcidról nem is tudok mást elképzelni, csak, hogy kis szelíd! :)
Jó nagyot nőtt! :)

Juci!
Húúú, de meredek ez az autós sztori! :? Marci egy kis hős, hogy nem sírt! :? :)

körkérdés!
Natinak keresek 3kerekű, tolókaros triciklit!
Nem láttatok elérhető áron, normálisat?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Hétvégén Balatonon voltunk, ezért csak most köszönöm mindenkinek a "halk" gratulációkat és a drukkokat! :)

Zsuzsa!
A Te szavaid különösen jól estek, és olyan megnyugtatóan hatottak rám. Mindenképpen szerettem volna, hogy Bendegúznak legyen tesója, mert tudom milyen jó is az, de néha azért elkap ám a páni félelem, hogy mit fogok kezdeni két gyerkőccel majd egyedül itthon, és már előre félek a nehézségektől. :oops: De Te olyan derűsen írsz mindig Róluk, megpróbálok majd példát venni. :) Beleolvastam a blogotokba is azt is nagyon élveztem! :D Persze várom is nagyon, mert szerintem is az egyik legjobb dolog az életben amikor kisbaba születik.

Prünyti!
Neked is nagyon drukkolok és halk gratula!!

Andi!
Jobbulást!
Sajna triciklitémában nem tudok segíteni, én most készülök kismotort venni Bendegúznak, eddig a játszótéren gyakorolt másokén, talán mostanában kezd rákapni. Ő ilyen későn érő típus. :lol:

Csibb!
Beteg Fanni képek annyira aranyosak voltak. :)

Kuha!
Gratula a -4hez!! :)

Játszótéri etikett téma:
Sajnos Bendegúz is olyan kis békés gyerkőc, simán elveszik tőle a lapátokat, játékokat, és ami a legbosszantóbb, hogy van egy-két tök agresszív kiscsaj a játszón, alighogy megérkezünk, Bendegúz lerakja a kisautóját, elkezdi tologatni, és már ott is terem valamelyik, és elveszi tőle. Ő meg csak áll és néz meglepetten. Pedig régebben azt hittem, hogy olyan odacsapós lesz, mert valahogy úgy indult, de mostanában simán hagyja, hogy kivegyék a kezéből a dolgokat. Nem sír, hanem keres magának valami mást, vagy néha megpróbálja visszavenni. Én is jobb szeretném, ha kicsit életrevalóbb lenne, viszont aminek örülök, hogy nem irigy, mindent odaad másoknak. Halálra idegesítenek azok a gyerekek, akiknek ha hozzányúl valaki a kismotorjához, már visítanak. :roll: Nem egyszerű ez, mert azt sem szeretném, ha verekedős lenne, de azt sem ha anyámasszony katonája. :roll:

Ayse!
Nem is tudom Lili kire ütött, hogy ennyire érdekli a téma?... :lol: :lol: :lol:
Óvónénik :evil: :twisted: . Azért ovis gyerek szülejének lenni se egyszerű dolog.. :roll: .

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


sziasztok!

ezt az oldalt végig futottasm, és annyira örülök a jó híreknek!!!
Prüntyi, Márti izguljunk együtt :D és drukkolok nektek is, de majd csak pár hónap múlva gratulálok! :)

mi jól éreztük magunkat füreden, anya okosodott, apa és lánya jól elvoltak. én is banyaltam ezt a vacak vírust, úgyhogy már szombaton hazajöttünk, most kezdek magamhoz térni. mondjuk lement vagy 1,5-2 kg, de terhesen annyira nem örültem neki. a megmaradt hányingerrel kombinálva kezd türelmetlenné tenni. ezt a pár hetet csak kibírom :)
egyébként apa tök rendes volt, folyamatosan lekötötte Eszti figyelmét, mindent megcsinált. és csak mosolyog, amikor látja rajtam, hogy már megint pihennem kell...

többi betegnek is jobbulást!
bocs, hogy ilyen rapszodikus vagyok, de most nem futja többre :(

KépKép
KépKép
and
 
 


Márti! neked is gratula! most olvastam...én is drukkolok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Prüntyi
csak csendben, csak halkan:óriási gratula!!!!!!



Tényleg azok lesznek kevesebben, akiknek nincs még tesóóó!!!! :)


Voltam ma Szegeden.A dokinak finoman tudtára adtam(Ő kérdezte, hogy" miújság"), hogy szerintem nu8dlit se változott a szemem. türelemre intett, szakmailag is alátámasztotta, hááát, remélem tudja a dolgát.május végén kell visszamenni.
most este meg én sajátkezűleg-ne tudjátok meg mekkora élmény volt-kötöttem át ujjacskáimat.Ennyit az egészségi állapotom jelentéséről. :lol:

Ayse:
ÁÁÁÁ, én szerintem ebben a szituációban keményen beszóltam volna az óvónőknek.bár ki tudja.néha szemtelenek az emberek.a tablóügyet meg ne vedd annyira a szívedre.lehetutánnad csinálni a méltatlankódó-kötöszködő kedves szülőknek.
Kuha:
aszta paszta cipőpaszta-4 kg mínusz!!!!Ügyesek vagytok a tűiddel.!!!!!! :D :D :D
Csibb:Fanni kalapos Csajszi Cukiiiiiiiii!!!!!!egyem meg, a beteg alvóson!!!!!! :(
Duda:
örülök, hogy jobban vagy!fúújad, csepegtesd, melegítsd, és 3-4 nap múlva kutyabajod!!!torokgyuszira is szupi.nekem mindíg van itthon.az ízéhez mit szóltál?????????????? :? :? :? :?
Annamamiiiiiii:
csáóóóóóóó!!!!Marcid helyes, csibész.nagyon hasonlít Férjedre.
Ha tudsz, gyere sűrün.jóóóóóóó?????Pussz.! :wink:
And:
olyan ari vagy, hogy mindíg eszedbe jutok!!!!!! :D :D mindjárt küldünk Neked valamit!!!(csak lekicsinyítem!!)már régen akartam, csak vártam, mikor leszel Kismami!!!!! :D :D :lol: :P :wink:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


EsztiTesónak küldjük, ha fiú lesz!!!! :D
(De AND, Tuti lányod lesz, érzem!!!) :D

Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Panna ma anyóssal volt.tíz órától háromig.nagyon jók voltak-állítólag-Panna de.t két órát aludt, addig anyós kivasalt. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Férj jött háromra, utánna csavarogtak, anyóst felrakták a buszra, bevásároltak, stb, stb.én ötre értem haza, kivoltam mint a liba.várakozás, vonatozás stb.

Panninak van egy nagy szenvedélye:a földieperevés.Meg van érte zakkanva.fétem,hogy kiütései lesznek, de nem.Ha hagynánk képes volna 20-30 db-t megenni.
ja, és a nyers zsenge zöldborsót is imádja+a hüvelyét! :shock: :shock: Elég érdekes dolgokat szeret! :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jó estét!

Csak gyors bekukk!

Mi ma anyumnál voltunk, reggel vagy másfél órát araszoltuk a városon kereszül :evil: :evil: , pedig még nagyon be se mentünk ,csak az Örsre aztán Kőbányára And család felé--
De Léna hősiesen tűrte a tortúrát..

Amúgy megint egész nap sáska volt :P :P :P :P :P anyum már palacsintával várt minket és Léna gyorsba meg is evett 2 üreset, majd délután 3 kor a kakaó után még 2t :shock: :shock: :shock: , majd 6 kor még kettőt :shock: :shock: :shock: :P :P :P :P
Kis sáskám :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , olyan jó hogy igy eszik :) :) :) :) :)

Megyek még vasalni, de az is lehet hogy nem....olyan meleg volt ma...úgy elfáradtam :? :? :?

Totka!

Könyvevő Panna :P

Annamami!

Jaaaj tényleg ne rohanj már úgy....hogy vagytok????
Marci nagyon cuki....

Megnyugodtam hogy akkor nem csak Léna az egyetlen madárlelkű baba :D

Jó éjt

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Na de hol van Barbi??? :roll: :roll: :roll:

ayse
 
 


Ayse!

Szerintem Barbiék telkeztek :) és még nem jutott géphez.

Lányok!

Nem holnap van Róki babatalija????????????
Én még nem kaptam mailt :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?