Új privát üzeneted érkezett!

Andy!

Megnéztem a videókat,nagyon szép!Megható!Köszönjük neked,hogy feltetted!
Nagyon édi a pici fiatok is,sok boldogságot hozzá,és sok kistesót kívánok neki!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!
Köszi szépen! Remélem nemsokára újra kopogtat majd nálunk a góly, ugyanis a tesó tervben van! De tiszta szívből kívánom, hogy ti is átéljétek,amit mi!!!!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok,

Nyulasz jó lenne ha a próféta szólna belöled, és már a kistesónál tartanánk:wink: , de majd Ti is beindultok augusztusban :D
Lexa hát a nagytakarítás nem most csinálom, mert valamiért fogyóban az energiám. Jobban vonz az ágy mint a portörlő rongy :oops: , pedig nem voltam az a típus aki napközben pihizget. Tényleg Te hová, kihez jársz lombik ügyben?

Kép

csibe
csibe32
 
 

 
 

Lexa üdv a klubban :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Andy!
Hát én is remélem,hogy nemsoká átélhetem ezeket.Csodálatos doog,és nem akarok kimaradni belőle!

Csibe!
Mikor lesz punkció?
Vendég
 


Nyulasz csütörtök, péntek magasságában lesz a punkció.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Akkor a jövőhéten már a pocidban lesznek a kis babócák!
Végül táppénzre jöttél?
Vendég
 


Lányok!!!

Képzeljétek mit történt az előbb velem!
Mellbimbómból tej csordul ki, amikor hozzá értem.
Ez mitől van? Még a gyógyszerek hathatnak?

KépKép
charlott
 
 


charlott!

Ilyenről még nem is hallottam :( lehet hogy a hormonok okozzák, de ha neten esetleg utánanézel biztos találsz rá,egy -két magyarázatot.Sok jött?Vagy csak egyszeri volt? Ha esetleg még van akkor érdemes megkérdezni a dokit...lehet valami gyulladás is, vagy magas prolaktinszint.
Hajrá a spontán babáért!
:D
Vendég
 


Dezsina!

:cry: :cry: :cry:

Ezt nem akarom elhinni,hogy mik történnek Veled!!! :evil:
Most már van netem,kattints majd rám msn-en! Ölellek!!!

Kép
andrea23
 
 


Charlottt!

Szerintem is lehet a prolaktin miatt,lehet,hogy túl magas,mert ez a hormon felel a tejelválasztásért.
Szerintem ha megint előfordul,inkább hívd fel a dokidat.
Vendég
 


Nyulasz: még nem fordult ilyen elő nálam. De mitől emelkedett meg?
Most akartam orvost váltani, illtve most pihizni szerettem volna és jövőre új doki, de úgy látom, hogy megint járkálhatok dokikhoz.

KépKép
charlott
 
 


Charlott!

Azt sajna nem tudom,mitől emelkedett,tudod a hormonok már csak ilyenek.Nem vagy babás véletlenül?Bár azt látom,hogy a ciklus közepén jársz,de rendes volt a mensid?
Mondjuk a tejcsihez akkor is kicsit korán lenne,de választ adna a hormon emelkedésére.
Aztán az is lehet,hogy jó nagy baromságokat írkálok itt össze-vissza,írhatna már más is,mi a véleménye.
Persze ha nem jövök egy napig olvasni,akkor annyit írnak a csajok,hogy fél délután csak a visszaolvasással telik,utána meg már nincs erőm írni.Mostmeg itt vagyok egész nap,és pang a topic :?

Remélem más is leírja mi a véleménye!
Vendég
 


Andi!
Köszi! :D Nagyon szeretném, ha mi is ilyen csodamanóval büszkélkedhetnénk! :D

Nyulasz! Csibe!
Nekem - ha minden oké lesz - un. ultra long protokoll várható a győri Kaáliban. Ez azt jelenti, hogy fél évig kaptam egy teljes hormonleállításos kezelést a betegségem miatt és most ezt felhasználva érleljük meg a sejtecskéket.
6 hónapig elnyomták a női hormonműködést - mesterséges menopausa - és ha újra indul, akkor kevés hormonnal is robbanásszerű termelés várható... remélem :wink:

Csibe!
Örömmel veszem át a klubtagságimat! :lol:

Andi23!
Hűűűű már a 18. hét.... milyen gyorsan telik az idő!
Mesélj egy kicsit magadról!

Charlott!
Szerintem is magas prolaktin szintre utal(hat). Ki kellene vizsgáltatni, hogy ne akadályozza a spontán babásodást!

Na megyek pihizne, mert hosszú - de nagyon szuper - napom volt.
Jó éjt mindenkinek! :D
Vendég
 


Nyulasz: nyugi és köszi,
máshol is ezt írták nekem. Azóta meg parázok, ideges vagyok.
Hétfőn hívok is egy dokit (endro), hogy minél hamarabb végettvessen ennek a nyavalyának.

Ja, különben JÓ REGGELT!

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok,

Charlott ezek szerint Te is elhagyod Kósát? Nekem mondjuk nagyon bejött a BMC ( legalább is eddig nagyon meg vagyok velük elégedve). Tejcsorgás a prolaktin szintel van összefüggésbe.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok lányok!

A tejcsorgást magas prolaktin szint okozza!
bromorictint szóktak rá szedni,én azt szedek már 1éve.
Ha nics egyensúlyban a prólaktin szint akkor nem jön létre a terhesség!
m. reni
 
 


Sziasztok!
Milyen csodás idő van
Kép

Lexa!
Én ilyenről még nem is hallottam :shock:
Reméljük tényleg sikerrel jártok!

Charlott!
Oké,látom más is ezt írja.És így,hogy Reni írta,még ez is beugrott,hogy Bromót szoktak adni erre,asszem a terhesség 12. hetéig.Ne idegeskedj,ez sokmindenkinél előfordül,nem egy kezelhetetlen dolog.
Vendég
 


én is írtam Charlottnak! :cry:

Nyulasz!:)
végre ismét lehet látni a nyuszidat, örülök neki! Valóban csodálatos idő van, kirándulni kéne egy nagyot...majd holnap UH után addig ugyis szétszórt vagyok. Remélem hamarosan mindenki babás lesz ebben a topikban, én örülnék neki a legjobban!!!!:)

Lexa!:)
remélem valóban ugrásszerű termelés majd babásodás lesz az eredmény!:)

charlott!:)
mi újság? Elmúlt már? Én kaptam bromót majd 2 évig szedtem folyamatosan napi fél szemmel, barátnőm is.Kegyetlen egy gyógyszer amíg nem szokik hozá a szervezet addig kemény hányinger,émelygés, szédülés...ja és fogyás is várható...mivel a prolaktint hízási hormonnak is nevezik... :) remélem minden rendben lesz!

Puszkó mindenkinek, és egy csodálatos vasárnapi napsütéses szerelmes napot kívánok!!!! Kép
Vendég
 


PANDÁCSKA??????

HOL VAGY? Jól vagy? Mesélj? Hogy bírod a fekvést, gyógyszereket és a várakozást?olyan régen írtál már...... :shock:
Vendég
 


Viki,
Hányingerem van szinte egész nap kicsi szünetekkel gondolom az utrotól. A várakozást jól bírom szerintem repül az idő. A fekvést kevésbé ma untam meg mentem elmosogatni jó szrakozás volt :lol: Te hogy vagy? Illetve ti? :lol:
Vendég
 


Pandácska!:)
Hányinger?nem is csoda hiszen egy nagy változásnak van kitéve a szervezeted,remélem ez a hányinger megmarad kb 12 hétig még :)
Óvatosan csinálj mindent, ne erőltesd meg magad.
Köszi én jól vagyok, a kajákat egyre jobban nem bírom, nem kívánom, és nem is tudok sokat enni egyszerre, de ez most nem is baj.Holnap lesz az UH,remélem utána már jobban merek örülni!
vigyázz magadra!!! :)
Vendég
 


Vik,
Óvatos vagyok nem csinálok bunkfenceket meg ilyesmi :lol: és azért még nagyon sokat fekszem. Amúgy szerintem nem is a fekvéstől függ ez mert ha megakar tapadni a baba megtapad ha meg nem akkor akár feküdhetek egy évig is. Holnap ha tudsz rakjál fel uh képet a kicsiről :D
Vendég
 


Hmmm... napok óta pang a ma megint megjött, de ez lehet, hogy jó, mert ha nem írtak, akkor senkinek nem jött meg! :roll:

Pandus!

Örülök, hogy látlak! Nem kérdezem, hogy s mint, mert látom majd kicsattansz! :lol: Szerintem is felesleges a fekvés! Én beágyazódás környékén pl szobát rendeztem át, kanapé, szekrény egyéb tologatás, emelgetés! De azért jobb óvatosnak lenni, ugyhogy pihizz! Más ebben a tudatban babásodni! Én sem ficánkolnék! Lehet, hogy a lombik más, mint a spontán! :roll:
Vendég
 


Grönland,
Másabb ebben a tudatban az biztos de én abban hiszek hogy rajtam nem múlik sok mert ez már eldölt hogy sikerül vagy nem. ismétlem magam amelyik baba megakar születni az megszületik még ha hegyet mászik is az ember beágyazódás alatt. Csak azért pihizek mert ez esik jól testileg lelkileg. Meg olyan jó hogy kiszolgálnak egész nap :oops: :lol: hihihi
Vendég
 


Juj Pandácska, ez egy kicsit sziven ütött, hogy amelyik baba megakar születni, az meg is születik! Ezt a véleményt nem osztom, mert szerintem nem így van! De ne sértödj meg, ez is egy nézet!

Azt tedd ami jólesik, abból nagy baj nem lehet! A kiszolgálást én is eltudtam viselni egy darabig, de mikor észrevettem, hogy a lakás lassan fut, kimerészkedtem az ágyból! :lol:
Vendég
 


Grönlnad,
Miért ütött szíven? Nem értem nem írtam benne semmi bántó dolgot :roll:
Vendég
 


Persze, hogy nem írtál! Csak nekem már 3 babám nem született meg.....ezért! Nem szeretnék arra gomdolni, hogy nem akartak megszületni!
Vendég
 


Grönland,
Tudom hogy 3 angyalkád van de nekem akkor is ez a véleményem. Nem fejtem ki de nem rossz értelemben gondoltam azt hogy nem akarnak megszületni.
Vendég
 


Oké Pandus, az, hogy nem egyezik ebben a véleményünk, attól én még cejetlek! :lol:
Vendég
 


Grönland,
Dettó :lol:
Vendég
 


Juj, de Ghost-os érzésem támadt! :lol:
Vendég
 


Viki!

Léci,tegyél fel holnap sztárfotót!!!!

Pandácska!

Pihizzél csak,ha az esik jól.Nekem is jó volt. :wink: Kár,hogy nem ezen múlik...
Jó,hogy úgy érzed,hogy gyorsan telik az idő.Remélem így is marad.
Vendég
 


Nyulasz!:)
aranyos vagy!:) ha tudok, azaz kapok és minden rendben lesz ,akkor mindenképpen bemutatom nektek a mi kis Moszatkánkat.Már csak 4 óra!Igaz ide kb este tudok jönni de jövök!:)

Pandácska!:)
nekem csak a fekvés esett jól, ha fel is keltem mosogatni..hamar eltünt a lekesedésem,így vissza az ágyba és szinte egész nap aludtam.A szervezeted ugyis megmutatja mire van szüksége! :)
Vendég
 


Reni,
Itt is nagyon drukkolok+++++++++
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: Remélem ez elég egyértemű!
:wink:

Nyulasz!
Köszi jól vagyok!
Ma voltam vérvételen, hogy leesett-e a hcg. Holnapra kiderül. Szerintem leesett, mert a cicim kicsit puhább lett. 8) Alig várjuk, hogy rádolgozzunk a spontán terhességre :oops: Biztos vagyok benne, hogy most már menni fog. A szervezetemnek csak meg kellett mutatni, hogy mi is az a terhesség... Most már tudja. Menni fog :!: :D Érzem, hogy sikerülni fog.

Csibe!
hány tüsződ lesz???

Vikimi!
Légyszi, egy sztárfotót :!:

Lexa!
Robbanásszerű sikert kivánok!!! :wink:

Charlott!
Szerintem mindenképpen beszélj orvossal a tejcsorgás miatt!
dezsina
 
 


Sziasztok,

Dzsina, pénteken 20 körül számoltak, ma nem tudtam követni a dokit, 16. tüszőnél elvesztettem a fonalat :oops: , mind a 3 injekciót drasztikusan lecsökentette, de azért mindegyikből kell adni egy kicsit, tehát maradt a 3 szúrás.
Lányok az ösztradiol szint mit mutat meg stimu alatt? Az egy kicsit magas lett 1500-2000 körül van.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!:)
érett tüszönként 200 az E2 értéke,egy netes oldalon ezt találtam még anno.

Reni?????

Dezsina!:)
reméljük lement a hcg szinted és dolgozhattok a spontán babón!!!!:)

nos velünk csak annyi, hogy minden rendben van,nyakiredő normális,Femur(combcsont)9mm,szülés várható ideje nov.24 :) minden jó.Szárfotó nem sikerült annyira most egy kicsit szekesztgetem,azután felrakom.
Vendég
 


Viki,
Képet várjuk :lol: Reni nagyon ügyes volt :lol: egy másik topicban már olvastam róla.
Vendég
 


a vonalzós kép még a 9 hetes 4 napos babót mutatja, a legújabbat még nem tudtam a telkóról feltölteni :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska
További jó pihenést és kellemes várakozást!!!

Vikimimi
Jó ez a 9 hetes kép is. :D

Lexa
Megkaptad már az utolsó szurit vagy van még? Neked hány laparod volt? CSak azért kérdem mert már én is megint parázok, hogy visszajött az endóm.

Rólam:
Hát sajna megint nem sok jó volt Debrecenben.
A Duphaston ellenére, ami arra volt hivatott most, hogy ne érjen meg tüszőm...lehet kettő is megért. :? Legalábbis most 20. napon volt egy 16 mm-es tüszőm, és egy 18 mm-es bevérzett cisztikus képlet...ami lehet, hogy egy sárgatest. A nyh 10mm. De a dokimnak nem tetszett az ügy (a múltkor is beparázott a 21. napon egy ilyentől, azt akarta leszívni, aztán a 27. napra eltűnt). Most viszont szó sem volt leszívásról...csak, hogy nem indulhat így a lombik. :( Jelentkeznem kellene a 2-4 cn-en uh-ra, hogy megnézze mizu és adjon fogamzásgátlót, ami leállítaná a hormonjaimat egy hónapra...és ha elmúlik ez a képlet..akkor mehet a lombik ha nem akkor meg visszautal a nőgyógyihoz laparra.
Na ezzel megint beparáztatott....ő mindig endora gyanakszik sztem. Most nem volt szó a a múltkori 13 mm-es csokicisztáról vagy mi van azzal, ami a petefészkemen csücsült...azok eltűntek??? :shock:
Az egyik petefészkem tökéletes...csak a másikban van ez a két dolog.
Elméletileg most a duphaston abbahagyása után 2-3 nappal meg kellene jönnie...de ha mégis volt pé...és úgy tűnik volt, akkor valószínűleg csak később jön meg. :?
Ezért mostmár ma felhívtam az endos dokim és abban maradtunk, hogy megnéz holnap...mert én már falramászok....ha visszajött az endom, minél hamarabb műtét kell, ha meg nem, akkor ne riogasson ez a doki. :twisted:

Szóval holnap megyünk megint DEbrecenbe.
vizkriszisback
 
 


Krisz!
remélem amilyen rossz hírrel távoztál a dokitól ma ugyan olyan jóval sőt sokkal jobbal jösz vissza.2.cn-on az uh-on,nagyon ajánlom azoknak a kóbor tüszőknek,hogy szívódjanak fel és kezdhessétek a programot!
:) majd gyere a hírekkel!!!!
Vendég
 


Hajnóca!:) Kicsi Újasszony!
Tán nem nászúton vagytok?:)Kép
Mesélj gyere milyen volt az esküvő???
Kívánok nektek nagyon sok boldogságot egy egész életen át!!!!! Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
Hol van a fotó? Reggel még láttam valamit, de most akartam tüzetesebben megvizsgálni. Erre, sehol sincs :?: :!:

Krisz!
Drukkolok a mai napra! Remélem, el tudod kezdeni a programot! Nagyon szorítok!

Pandácska!
Kismami jelölt, hogy vagy? :) ++++++++ :)

Csibe!
Nagyon szép teljesítmény! Nekem elsőre a végén 14-et szívtak le, de párnappal elötte én sem tudtam megszámolni őket, annyian voltak... Eldőlt, hogy csüt. vagy péntek a leszívás?

Velem: Leesett a hcg-m 17-re!!! :) Úgyhogy megmenekültem a további izgalmaktól!!!! :)
Nekem a doki nem mondta, meddig nem szabad együtt lenni, egy könyvben azt olvastam 1 hét alatt regenerálódik a héhszáj, addigra bezárul... szerintetek :?: :?: :?: Arra gondoltam, hogy a 10 napon már engedélyezek magunknak egy kis együttlétet :oops: Már most terhes akarok lenni :!: :D :lol:
dezsina
 
 


Dezsina!:)
igen reggel még volt vonalzó és kicsi kép is, de olyan rosszat álmodtam, hogy inkább még levettem....nagyon megijjedtem, így most kicsit le kell nyugodjak.Most olvastam még a lapomon, hogy a méhlepény a mellső falon tapadt ,fedi a méhszájat, ami ugye nem a legjobb,így emiatt is meg az ICSI miatt is vigyázzni kell magamra,pihenni napi 4 l vizet inni,keveset sétálni...én megakarok tenni mindent, ha kell végigfekszem a hátralévő időt....félek.
Örülök, hogy leesett a hcg- szinted(ebben a helyzetben örülök,különben meg nem),így mehet a parti!:) Kép
nem tudom meddig kell visszafogni magatokat, szerintem állapottól és dokitól függ, hallottam 3 hónapot 6 hetet..kinek hogy.Nektek tuti szabad,hiszen most ebben a hónapban tutira sikerülni fog!!!Úgy szeretném!:)

Pandácska!:)
hogy vagy?Hányinger?nagyon ritkán jösz ám!!!!!

Csibe?
Telefonáltál már?Mi újság???

Krisz!
várunk az eredménnyel....


Backa???? Zsani???
Vendég
 


Vikimi!
Pihenj nagyon sokat, de próbáld ne stresszelni magad! :!: Kettő barátnőmnek is ugyanígy a méhszájat fedte a méhlepény, és mindkettőjüknek, ahogy a baba növekedett, valahogy felhúzodott. Mindketten egészséges babát szültek! :) Nagyon vigyázz magadra! Azért sétálgass néha, hogy a vérkeringésed jó legyen, tudod, ha nagyon sokat fekszel, legyengülsz meg minden! nagyon nagyon szorítok Nektek :!: :!: :!:
köszi, a drukkot, mi mindent meg fogunk tenni :lol:
dezsina
 
 


Viki,
Hányinger helyett ma a gyomrom fáj. Szépen beosztom a szenvedést hihihi :lol: ICSI miatt miért kell vigyáznod? Nem lesz semmi baj és ezt tudatosítanod kell megértem ha félsz de ez nem tesz jót nektek! Minden rendben lesz nem lesz semmi baj egészséges babád fog születni! Ezt mondjad magadban :wink:
Vendég
 


Pandácska!:)
valami olyat mondott a doki, hogy akkor már szúrják a sejtet, meg az valóban kokrét beavatkozás a természetbe....nem tudom, de a lényeg,hogy vigyázni kell.Köszi a pozitív tanácsot!
Valóban jól beosztod a rosszulléteket, remélem innen már csak a klasszikus tünetek panaszok fognak megkeresni téged! :) Nagyon nyugisnak tűnsz!Én ilyenkor már ilyenkor réges rég beparáztam volna, meg idegeskedtem volna..... hajrá, csak így tovább!!!! Még 9 nap?

Dezsina!:)
köszi a nyugtatást!
Remélem én is hogy felhúzódik, de olyan ijjesztő így leírva.Minden este szoktunk a párommal sétálni, meg persze itthon én is sokat vagyok az udvaron, nagyon ritkán vagyok vízszintes helyzetben :)
neked meg hajrá!:)
Vendég
 


Viki,
Nem még hanem már csak 9 nap :lol: .Tényleg nagyon nyugis vagyok nem izgulok mindenki csodálkozik ezen. Van bennem egy olyan,, úgyis terhes leszek egyszer érzés" pár hónapja és azóta nagy bennem a lelki béke hihihi. Nekem is ICSI volt. Azt hiszem küldök neked a nyugimból mert van bőven neked is jut :wink:
Vendég
 


Pandácska!
Csak így tovább! Ha van benned egy ilyen pozitiv érzés, akkor az úgy is lesz!
Ugyan igy éreztem. az elsőnél semmi, csak reménykedtem. A másodiknál a beülti napjától tudtam, hogy terhes leszek! Hihetetlenek ezek a belső megérzések! Nagyon-nagyon drukkolok! :wink:
Én is nagyon fel vagyok dobva, tudom, hogy spontán sikerülni fog! Még ebben a hónapban! Nem is idegeskedem, csak várom, már, hogy együtt lehessünk! Csütörtökön engedélyeztem magunknak. Akkor lesz 10 nap a műtété után! :oops: 8)

Vikimi!
Csak nyugi! Fontos a belső nyugalom! 8) 8) 8) Minden rendben lesz! Mikor lesz a következő orvoslátogatás?

Lola!
Mi van Veled?

Backa?
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?