Új privát üzeneted érkezett!

Ja, még azt akartam írni, hogy tökre tetszett, hogy mindenki annyit fogta kézben a babáját. Ilyenkor mindig megnyugszom, hogy nem csak én "kényeztetem" szét a jányomat. :D :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu Te is csini vagy a képeken!!!!!!!!! Egyáltalán nem vagy kövér!!!
Vitted a kengurut?

Jövő hétvégén lesz a Margit-szigeten Nők Lapja családi hétvége+Kismama babörze is lesz vasárnap. Oda jön esetleg vki? Persze csak, ha szép idő lesz.

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Szasztok csajok

jó volt a tali :-) mindenki gyönyörű, Máté alszik, kifáradt a drága, hisz annyira legeltette a szemét a csajokon..... Szana, van egy új udvarlód :-)

Tinu, na és lányok. Megkaphatnám az eredeti képeket az email címemre???? az iwiwen rajta a cím, de privibe is elküldöm, ha kell :-)

Máté az összes csajsziknak csókot küld :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 

 
 

Tinu

nekem is nagy a bulám, oszt :lol: :lol:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Én is ugyanezt szeretném kérni, mint Bunny. Közben elkezdtem nektek is küldözgetni a képeket. Remélem, nem baj. :oops: Igyekszem vele, de közben a gyerek felébredt.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziaszotk!

ja, le kellett lépnünk, mert kezdett éhezni a babóm, és hát nálunk ez bonyibb....
Tinu, most jöttem rá, hogy én pont nem is vettem kézbe a babót, de tök jól meg volt a babakocsiban. Ha meg egyszer kiveszem, utána nem lehet visszarakni :?
Tök jók a képek!!!
De szerintem is tök jó volt megismerni benneteket, vicces, hogy a babákat jobban meigsmertem, mint az anyukákat :) :) :)
és ja, Bunny, nekem is tetszett az állvaszopi :)
meg a füvönpelusozások!
Fannibaba nagyon csinibini volt! Rékatársnak pedig a sapija tetszett nagyon! meg úgy általában is az összes baba :)

KÉpzeljétek, a tali örömére, vagy a sok babától bátorítva, Rékababám ma hasrafordult!!!! ez lett a nay oldaltforduláok eredménye :) és nem is egyszer, de egymás után többször, több helyen is ismételte. Csak a kis maflám, miután elfáradt, megfordult, és sírt, merthogy ugye nem rakta le hason a fejét, és nem tetszett neki. De amint visszaraktam, fordult újból.... majd végül annyira elfáradt, hogy bealudt, amíg elmentem a mózeséért, hogy felöltöztetem, és kirakom az erkélyre. Azóta is alszik, mint a tej, lassan másfél órája. Pedig mindig fel-fel szokott ébredni...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


hú, én is kérek szépen képeket szintén iwiwes emilcímre, köszönöm!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Bunny, én úgy értettem, hogy azokat a képeket kéred, amin ti vagytok rajta. Jól értettem?

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja én is nagyon örültem a találkozzónak.

Bunny lezserségét nagyon bírtam:))))

Winnie kár hogy hamar hazamentetek, a kis Réka annyira kis picuri törékenynek tűnt, pedig csak két hónap a különbség és mennyi változás!!!!Én már most szoktam mélázni, hogy jaj milyen kis Pici voltál Danikám, pedig még csak 5 hónapos.:)

Minike meg olyan kis karakteres arc, nagyon bejött nekem.:) És a sapija is:)

Tinu, Tünde is olyan kis picurinak tűnt, (ezt kedvességből írom, remélem senki sem sértődik meg rajta ), annyira édes volt.

Ilgya, hát nem tudom az anyósod valamit nagyon félrenézhetett, mert Réka nagyon formás és husi baba.:)

Fanni egyszerűen gyönyörű baba, és annyira kis Trendi volt a ruhájában:))))

Ante, a képeket visszanézve Lidi is kb akkora mint Dani, tehát ez az amit mondok, hogy két hónap és óriási változás megy végbe a babákon. Az a kék sapi nagyon cuki volt.

csernusn
 
 


Ja Mágnes Téged kihagytalak, Te is laza csaj vagy, vagyis annak tűntél.:) Annának nagyon szép a mosolya a képeken:)

És Tinu, nem nézél meg engem, 72 kiló vagyok!!!!!!Borzasztó!!!!!!!

csernusn
 
 


Mági: neked a hotmailesre küldöm, mert a citromail szerintem szar. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Ilgya neked is hotmailre.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na asszem végeztem...

Kép
Kép
tinu
 
 


csajok megnéztem a képeket és sárgulok az irigységtöl :lol: :lol: :lol:
Annyira szépek vagytok és látszik hogy jól éreztétek magatokat.Egyszer talán majd mi is mehetünk egy ilyen talira majd ha nagyobb lesz Gege könnyebben felülök én is a buszra és usgyi irány pest :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok csajok!
Gyors bejelentkezés.
7-re értünk haza, Apa adminisztrált, így ekkor sikerült. Mire hazaértünk,már majdnem sírtam, annyira szét akartak durranni a melleim. Megváltás volt fejni! :D Annyira jó volt találkozni veletek! :D
Bevallom kicsit fura volt,mikor elindultunk itthonról, belegondoltam, hogy ugyan milyenek is vagytok, de hála az égnek nem kellett csalódnom, maximum kellemesen! :)
Ez a szopi a szabadban nagyon tetszett, kár, hogy Annámmal nem tudom kivitelezni, mert sosem tudom, hogy elég -e neki, és utána felhergeli magát.. :?
A babák olyan édesek! Telejesen mások élőben, pl. Tündi és Jázmin annyira más a képeken.! Na és Máté milyen nagyfiú!!
Ilgya: azt el is felejtettem mondani akkor, hogy megmustráltam a lánykád, és nem tűnik egyáltalán alultáplált leányzónak.
tinu:
Ne sírjon már a szád, nagyon is jól nézel ki! Feleslegek.. Na bumm!! Majd amikor már egy év múlva nem szoptatunk, olyan nádszálak leszünk, hogy ihaly! Bár addigra már jön a kistesó :lol:
Hotmail??? Nekem van olyanom??? hm.... Én citromailesről tudok, nem tudnád elküldeni arra??


Szana:
annyira megtetszett a napernyőd, hogy ezen felbuzdulva még ma vettem is egyet. Persze Panna berágott, mert így nem látja a felhőket... :)
Na most be kell fejeznem, a képeket én is felteszem, de majd csak holnap! Remélem legközelebb a többieket is megismerhetjük!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szépek vagyok csajok! És a babák is. Nagyon sajnálom, hogy kimaradtunk. (Pedig megfogadtam, hogy ha törik ha szabad megyek, mert az előző topik is azért szakadt szét részben, mert volt aki ment talira, volt aki nem) Na szóval megint kimaradtam.
Már nem tesztek fel ide képeket? Mert akkor én is kérek mélre, ha lehet. :)
cic
cicmerák
 
 


Én a képtárra raktam a képeket.

csernusn
 
 


Mági: a wiw-ről szedtem a hotmailes címedet. A citromail régebben elég szar volt, oda nem is lehetett képet küldeni, mert nem ment át. Azóta már jobb? Ha már nagyobb a tárhely rajta, akkor oda küldöm. De azért nézd meg a hotmailest is, hátha még megvan. :wink:
Na jó, akkor csak magamban szörnyedezek a testsúlyomon. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Cic, azt beszéltük, hogy kb 1 hónap múlva megnt talizunk, akkor gyere Te is!

Ági, én Veled voltam gondban, Téged nem tudtalak hova tenni :oops: valamiért barna hajat képzeltem el Neked.... :D , de aztán Panna baba segített, ismerős volt..... No meg Szana, de ott Bunny tippeléséből okosodtam :)

Mi holnap megyünk Brendonba, szerintem mi is beújítunk egy a napernyőt... meg járókát.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tinu, nekem is küldesz hotmailesre?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


hehehe, visszajött Mági, Ilgya, és Ante címéről. Nadenadenade. Akkor most hova is küldjem a képeket? Írjatok egy pü-t és akkor pont oda fogom.
Niki: neked átment rendesen? Valamit gagyarászott nekem a yahoo, de nem nagyon figyeltem oda. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Winnie: neked már átküldtem...
Jaj, ne mondjátok, hogy hiába dógoztam. :shock: :cry: :evil: Hülye, hülye internet.

Kép
Kép
tinu
 
 


bocsi, most látom, hogy elküldted már :oops:

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


OK, akkor megnyugodtam. :)
Megyek apázni egy kicsit, mert teljesen el van árvulva. Aszonta, lehet, hogy jövő hónapban már megint nem lesz állása. És jól éhen fogunk veszni. Tünci biztos nem, mert neki van tejci. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu

én sem kaptam meg... De elküldtem neked az email címemer. Lehet, hogy betette spambe?? Nem :-( Mindegy, priviben ott van a cím. Én igazából az összes képet szeretném, nem csak amin mi vagyunk, mert Máténak beletenném a gyűjteményébe :-)

Szóval csajok, akik fényképeztek, mert én lusta dög voltam és inkább a fagyit nyaltam, küldjétek el a képeket plíz :-))

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

Először is annyi,hogy nagyon jó volt a tali,örülök,hogy megismerhettelek benneteket személyesen is. Mindenki nagyon jó fej,és a babák,hát nem is tudom mit irhatnék még...Köszi,hogy megvártatok.

Bunny,nagyon köszi,hogy kivezettél a dzsungelből :D bekakilt közben a telefonom is,már kezdtem beparázni...az indulásnál is félreértettem valamit,mert nem erre gondoltam,hogy egyirányú,és ott vártalak,nem láttam ki a busz mögül,még,jó hogy kikukucskáltam,ki tudja meddig vártunk volna egymásra :D Bunny ne nézz ide!
És egyetértek Bunny nagyon laza csajszi,és nagyon jó fej! :D
:D
Máté meg egy cicibajnok! Olyan édes,kis okosan tud nézni.


Én is Mágit képzeltem másként,és nem tudtam hova tenni,de mostmár letisztultak a dolgok. :D Először Szana is fejtörést okozott,meg Ante,de a többiekkel úgy nagyjából képbe voltam.
Panka is annyira szép baba.És hát Jázmin és Lidi is olyan aranyosak.

Niki,köszi,hogy eltároltad a telcsiszámom és felhívtál. Kicsit bedugultam a városban, na meg persze parkolóhelyet kerestem :roll: talán nem olyan sokat késtem :oops:
Dani élőben még tűneményesebb,mint a képeken.
Ja és nekem tökre tetszett Niki mély hangja.

Zsuzsu,Winnie kár,hogy le kellett hamar lépnetek,de legalább eljöttetek. Tényleg nagyon trendi volt a Fanni,de Rékája se panaszkodhat. Nagyon csini-binik voltak.

Tinu,szerencsére elkerült a vihar :D
Csatlakozom hozzád a 90 naposra :D de egyáltalán nem vagy kövér. De gyors voltál.Jók a képek.
Nekem az ilgya kukac citromailra lécci,vagy küldök priviben egy házi ládát. :wink:


Winnie,gratulálok Rékababádnak a forduláshoz.

Nekem is kéretik elküldeni a képeket! Én kinek küldjem el?

Cic,Nika,Kiscsiko,remélem hamarosan ti is csatlakoztok.

Roni nagyi,olyan kedves vagy.

Megnéztem a képeket,Niki. Tök jók a komentek :D

Én is csináltam egy párat:
A nagy csapat. :D
Kép

Zsuzsu (és Fanni:)
Kép
Pannácska:(Mági)
Kép
Lidi:(Ante)
Kép
Rékapanka:(Winnie)
Kép
Jázmin:(Szana)
Kép
Tündi(Tinu)
Kép
Réka(Ilgya)
Kép
És akkor a két kiscsávó:
Máté(Bunny)
Kép
Dani(és Niki)
Kép

Dani bébi kinézte magának a kis Jázmint,úgyhogy megvan az első párocska a topikban :D
Itt a bizonyíték:
Kép vagyis fordítva :oops: :?: :?: :?:

Ja és jó volt a fagyi,nyam,nyam...
Kép

Jó éjszakát.

A képeket holnap küldöm át,ha kell valakinek.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, hogy meséltetek nekünk a nagy találkozóról!
Tényleg nagyon édesek a képek...

Örülök, hogy Bunny állva szoptat - ugyanis én is szoktam(szükség esetén), a kényszer vitt rá, mert ugyanis Lizi babám szopisztrájkos volt és rájöttem, hogy így eszik :lol:

roni nagyi - szia nálam szintén szép idő volt Szegeden :wink: remélem érted... :lol:

Az anyós sztorikhoz, nálunk anyukám a nehéz eset... valamelyik nap tejpépet akart venni... pedig csak szoptatok...

Köszönöm az üvegreszelős válaszaitokat!

Ibcsi

KépKép
fibcsi
 
 


Sziasztok!

Igaz nagyon későn érkeztem haza, de a kiváncsiság ide hozott és nem hiába :D

Teljesen elbűvöltek a látottak.
Tinu, Ilgya és Csernusn képtári képeit végig néztem, bevallom többször is.
Nagyon szépek vagytok és a babák, látszik,hogy milyen vidáman telt a találkozótok. No és nem maradtatok fiúk nélkül. A két fiú időben elkezdhette a kislányok csodálatát, vagy még korai lenne?

Meg kell mondanom egy kicsit sajnálom, hogy már nem vagyok fiatal. Valahogy olyan rossz ezzel szembesülni, mert olyan jó lenne mindezeket a csodálatos időket visszahozni.
Igyekszem azért nyitott lenni, mert van még feladatom, ha nem más, mint nagymamának lenni. Ami szintén csodálatosan jó dolog, mert egy kicsit más.

Nagyon köszönöm én is, hogy láthattam a képeket, igazán mindenki nagyon édi!

Fibcsi: a rengeteg eső után szinte furcsa volt a mai párás hőség, nem tudom meddig tart, de ez sem kellemes a déli órákban.

roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


Sziasztok

Megneztem a kepeket,nagggyyyyon jok!!!!
De kst ,hogy nem tudtunk menni.Jok a felirasok a kepek alatt,mert nekem sem sikerult elsore mindenkit beazonositani.
Ennyi kis noci,latszik hogy Mate es Dani tobzodott a latvanyban :lol:
Nagyon trendik a babalanyok,ugyhogy anyukaknak gratula,hiaba egy kiscsajt jo koran kell mar a divatra nevelni :P

Bunny
Jot nevettem az allva szopin,igy kell csinalni kerem,csak lazan :wink: En is lazultam az elmult honapban,Leon szopizott mar villamoson,aruhazban,parkban,IKEAban..Ja es mar metro allomason is tettem mar tisztaba.... :lol:

Niki
Hat igen,tenyleg nagyon rohan az ido....en is visszasirom mar most ,hogy milyen kis pici volt 2,5kgosan 8)
Dani nagyon nagy lett mar ,te is lassan kezdheted a kajcsiztatast.
En mar mindent elfelejtetem ugyhoy ujra kell bongesznem a jegyzeteimet amit Alexnal irtam,hogy mibol mennyit es mikor lehet....

Enyem kis falatka utal aludni napkozben,tegnap 15 percetaludt egesz nap :shock: persze csak kezben meg cicin volt jo neki,ott bezzeg elszenderedett.
Ma is folytatja,de most vegre elaludt magatol az agyon :D
Lehet ohgy mar tenyleg ehes???ezert nem tud elaludni??

Snoopy
Mi van veletek??Csak nem koltozkodtok????

Kép
Kép
kataa
 
 


Roni nagyi
Anyukam is detto ezeket mondta, hogy sajnalja hogy mar nem elheti at ujra...persze unokakkal is jo de megis mas.
Ezert mondtam itt is mindig ,hogy az egesz terhesseg es az elso honapokat is meg a siras mellett is orommel kell megelni,mert tenyleg gyorsan elszalad es egy nonek ennel nincs szebb.
Lehet tul szentimentalisan hangzik,de en mar most banom hogy tobb babank nem lesz,annyira elvezem a terhessegeket meg a babazast is.Soxor csak ulok es nezem Leont ,mert tudom nemsokara mar szalad es nem lesz az en szuszogo kis babam.
Alex hiaba meg csak 4 eves,de mar kiskamasz es egesz mas banasmodot igenyel,persze ahogy okosodik ez is jo es minden nap uj kihivast ad a nevelese, mar nem eleg csak szeretni.

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Talisok, hát nagyon szuper lehetett!! Millió gratula, hogy ilyen klasszul összejött!! Minden feltett képet és tárhelyet megnézegettem, TÜNDÉRI AZ ÖSSZES BABA ÉS ANYUKA!!!!:-)))))))

Képzeljétek, valami kicsapta a kislánykámat. :( Nem tudom, vajon az a fél kávéskanálnyi banánka, amit bátyótól elkunyizva nyalogatott, vagy esetleg a zserbó, amit én ettem, netám a madártej, amit szintén én ettem????
Milyen kis érzékeny a gyomruk, azt még mondják is, hogy mihamarabb etesse az ember ezzel-azzal. :shock: Most egy kicsit be is paráztam, hogy is lesz majd ez a hozzátáplálás. Mikor a védőnőnk mondta, hogy kezdjünk el enni főzelékeket meg gyümiket, még egész nyugis voltam. Bár nem igazán értem a logikáját a dolognak. Elvileg azért kell kivárni a 6 hónapot, hogy ne allergizáljon be semmire, illetve merthogy az emésztőrendszerük még fejletlen az ilyen jellegű táplálékra, nem? Erre ő azt mondja, hogy ha tápszeres kiegészítést kap egy baba, akkor már el kell kezdeni minél hamarabb, hogy inkább kaja legyen mint tápi. De könyörgöm, ha valakinek mondjuk már pár hetes korától kell tápszert kapnia, mert más megoldása nincs (szerencsére mi még mindig szopizunk, csak kieg-nek van), akkor 2 hónaposan kezdje főzelékezni?? Szóval összezavarodtam, elvesztettem a logikai fonalat! :shock:
Mindenesetre mi tutkón megvárjuk ezt a 3 hetet még a kajálással, ha még az én általam fogyasztottakra is így reagál.
Félreértés ne essék, akinek már eszik a babócája az csak örüljön, mert ezek szerint a gyerkőcök simán veszik az ilyen jellegű akadályokat, csak én vagyok ilyen parás.

Csajok, na ne izéljetek már a testsúlyokkal!! Tök jó formában vagytok!! Meg a babák is és ez a lényeg!!
8)

Cicmerák, szomorú, hogy még mindig küzdötök a makacs náthával, jobbulást nektek!

Jaj még az anyósokhoz annyi, hogy biztos ismeritek a mondást, hogy a barátait megválaszthatja az ember, a rokonokat meg vannak (eredetiben mellédb****ák) :lol:

Nálunk Anyukámékkal van inkább nézeteltérés, a Nagyfiúnál már előjött, hogy miért nem adsz neki cumit vagy pl. mi sokáig tiltottuk a csokoládét, főleg kaja előtt, náluk szokott rá az édességevésre. Cukorka nálunk örök tabu, náluk persze kikunyizza és ugye a nagyszülő általában engedékenyebb. Párszor már kifakadtam, hogy amit mi következetesen bele igyekszünk nevelni a gyerekbe, azt ők egy hétvége alatt elrontják, válaszként a sértődés mellé annyi volt, hogy a nagyszülő azért van, hogy kényeztesse a gyereket, elég a gyereknek otthon a szigorúság. Basszus, nem szigorúság ez, csak nevelési elvek, amiket egy-egy ilyen hétvégét követően újra lehet kezdeni belesulykolni a kölökbe. Mondjuk mostmár a majdnem 7 évével másképp gondolkodik ő is, de ugye 2-3 évesen kemény csaták voltak,mert nem érezte a határait pont az ilyen események miatt. Mondták is, hogy ha mi ilyen szigorúak (szerintem csak következetesek) vagyunk vele, szívesebben lesz máshol, mint velünk, hát egy nagy lótúróst. A gyerek úgy ragaszkodik ezerrel mihozzánk, a mi kis négyesünkhöz, hogy 100 lóval sem tudnák eltéríteni. Kap ő itthon is édességet, meg amit megbeszélünk, de nem zsákszámra és logikával, óriási szeretettel körítve.
Tök édes, amikor megkérdik tőle a boltban, mit kér, kér valami olyat, ami itthon nem megengedett (pl. nyalóka), de ott nem eszi meg, hanem hazahozza büszkén, ráadásul mindig 3-mal többet vetet, mert hoz Apának, Anyának meg Kistesónak is. Aztán anélkül. hogy bármit is reagálnánk rá (persze megköszönjük, hogy ránk is gondolt), fogja leteszi és ezzel le van tudva. Még emlékeztetni sem kell, hogy ezt tiltott dolog, tovább nem is izgatja a fantáziáját. Pszichológus biztos meg tudná mondani miért van ez. Szerintem megveteti a nagyszülőkkel, hogy ŐK megnyugodjanak, hogy tettek valamit a MI nevelésünk ellen, mert a gyereket abszolút nem is foglalkoztatja onnanstól, hogy hazaért. Én meg szépen oda szoktam adni koldulóknak vagy csak kidobom.

Na ez jó hosszúra sikeredett, bocsika, csak kikívánkozott belőlem az anyóstörtneteket olvasva :roll:

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Jujj, bármily hosszú is lettem két gondolatot még csak fűznék hozzá.

Anyósom minden alkalomkor megjegyzi, hogy a fiai már 4 hónaposan ették a húslevest májjal, meg féléves koruktól kaptak tehántejet és semmi bajuk nem volt! Én meg szerényen megjegyzem, hogy mi még várunk és belül mosolyogva gondolok arra, mennyi mindenre allergiás és kényes bőrű mindkét gyereke.

A másik, hogy rendre frászt kapok, amikora a náthás gyerekemnek fagyit vesznek az én szüleim, mert a gyerek "úgy kívánta és itthon biztos nem lehet". Hát lehet neki, csak nem akkor amikor egyébként is be van durranva a torka, mint most, hogy náthásan kapott tőlük fagyeszt, oszt 2 hete tiszta mandulagyuszi a torka, nem tudunk kikecmeregni belőle.

De nem bántok én senkit, mindig arra gondolok, hogy minden tiszteletem a nagyszülőknek hogy felneveltek minket és párjainkat, csakhát ez a gyerek már nem az övék, hanem a mieink és szerintem baromi nehéz nekik is, hogy ezt megértsék és tudomásul veszék. Roni nagyi, gondolom egyetértesz, nehéz lehet (nagy)szülőként engedni hogy a gyermeked szülővé válhasson.

No ennyi és mégegyszer bocsika-bocsika-bocsika :wink:

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Sziasztok!

Húúú, engem is esz a sárga irígység. de kár, hogy nem lehettemott! Azért így 200 km távolságból én is gondoltam rátok! Kifogtátok a klassz időt. Én is végigmazsoláztam a képeket. Nagoyn jók lettek, köszönjük, hogy feltettétek őket, így igazi életképeket is kaptunk a babák-mamákról. Nagyon tündéri mindegyik kis lurkó, és valóban nagyon jól néz ki mindegyik anyuka. Klassz lehetett ennyi baba egy helyen. :lol:

Mi kicsit depisek voltunk pár napig, mert kezdett elapadni a tejcsi, de aztán hála pár jótanácsnak ma már minden rendbenvan!
Köszi Snoopy és Mági! :D

Használ valami már Libero Maxit? mi a különbség az Up&Go 7-11kg, és a Diskovery 7-14kg között?
Csütörtökön voltunk 3 hós oltáson és méretvétel is volt. Ákos nem piskóta: 7,04 kg és 64,5cm. Már kezdi szorítani a midi pelus.
Vendég
 


Sziasztok,

Minden tiszteletem azoké, (Marslakócska, és a többiek) akik képesek megálni az ilyen megjegyzéseket, mint amit Te is írtál. (4 hósan már ezt azt evett stb.)

Mondjuk ez termászet kérdése, de sajna én az a típus vagyok, aki mindent felvesz (de szerencsére nem vagyok egyáltalán haragtartó:)))), és rögtön visszatámad, holott lehet, hogy még nem is úgy értették, ahogyan én gondolom. Nekem sajna nem megy a csenben felülemelkedés.:)

Viszont mivel ezt az anyósom is tudja rólam, és el is mondtam neki, hogy én olyan vagyok, hogy azonal tisztázzuk, vigyük vitára a dolgot, ezért ott rögtön megsértődhetünk, de nem marad bennem tüske, aztán egy fél óra múlva meg már tudunk nyugodtan beszélgetni.:)

Lányok, akik nem voltatok a talin, ne aggódjatok, szervezünk még ilyet.:) És ahogyan eyre nagyobbak lesznek egyre tovább maradhatunk:)

Én is küldök képeket, de szerintem nekem még le kell kicsinyíteni, vagy mekkorákat tudtok fogadni?

csernusn
 
 


marslakócska : nem akarom bántani a védönödet de nem véletlenül van a tápiból is 1. 2. 3. az 1. az 6 hónapos korig jó a 2. meg 6 hónapos kortól szerintem nem százas a védönéni föleg hogy te még szoptatsz is szerintem azért kapott kiütést mert hamar elkezdted hozzátáplálni de ez csak az én véleményem nem akarlak megbántani az okoskodásommal. :D:D:D
Az én anyósom dettó mint a tied de ezt már leírtam túl kell vészelni és a nagyfiad meg nagyon okos már átlátja a dolgokat :)

Talival kapcs én majd csak akkor merek vele alindulni mikor már nem szopik egész nap majd nyár végére vagy összel akkor esetleg vagy legközelebb jövö nyárr:) De nagyon mentem volna ha pesten lennénk tuti ott lettem volna és minden anyucinak üzenem hogy nagyon klasszul néztek ki és a babák is nagyon édesek.

nika70
Salgótarján
 
 


Niki: nekem eredetiben küldd át lécci a képeket, hogy elő tudjam hivatni esetleg. Szerintem a hotmail és a yahoo is tud fogadni nagy képeket.

Marslakócska: nem kell bocsánatot kérni, hogy írtál. :)

Ilgya: visszapattantak a képek. :o Mi van az emileddel? Lehet, hogy nem tud olyan sok képet fogadni?

Mindenki nagyon hiányzott, aki nem lehetett ott és remélem, legközelebb még többen leszünk! :D És tovább is tudunk majd maradni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,arra a címre küldted,amit priviben küldtem? :?
Nem tudom mi van vele,pedig elvileg üres :?
ilgya1
 
 


Ilgya: igen, arra küldtem.
Ezt írta vissza:
The user(s) account is temporarily over quota.

Kép
Kép
tinu
 
 


Fogalmam sincs,hogy mi lehet,na mindegyj..így jártam. Vagy lehet,hogy több részletbe kéne :?:

A citrommélre még megprobálod,h lesz időd? Köszi (ilgya @ citromail.hu)

Én is átküldtem kettőt. :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali és örülök, hogy megismerhettelek titeket! :-)
Tegnap hazaértünk negyed 8-ra, mert még megvártuk apát utána még elmentünk vásárolni. Lidi miután vége lett a talinak simán aludt 1 és egy negyed órát. Nagyon fáradt volt azért volt ilyen nyűgi de utána mintha mi sem történt volna.

Niki, beszéltünk arról, hogy milyen sokat számít egy- két hónap? Sorry de nem emlékszem bár én emlékezetem nem mérvadó, mivel szita az agyam mostanában. :-D
Lidi és Dani között két hét van, azért majdnem akkora Lidi mint Dani. :-D

Rakok fel én is pár képet amit sikerült megcsinálni fél kézzel és amit engedett Lidi mert folyton a gépfelé nyúlkált és rángatta a kezemet :-). Előre is elnézést kérek akikről esetleg nincs kép de örültem, hogy párat tudtam csinálni.

Kép
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0986.5.jpg[/img] Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
antekirt
 
 


Kép

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok csajok!
Na ne izéljetek már! Ezek szerint még kiderül a végén, hogy a tali alatt páran végig azt sem tudtátok ki vagyok?? :D
Egyébként azt zavarhatott be, hogy melír van a hajamban. De egyébként nem barna vagyok alapjáratban, hanem vörös. BBrr! :?

roni nagyi:
Én nem keseregnék a helyedben, ahogy a hozzászólásaidból kitűnik ,te nagyon is fiatalos vagy! Szerintem ez számít igazán! Néha én is 3 évesnek érzem magam, pedig már vén róka vagyok. :wink:

Teszek fel pár képet én is , ha tudok. a www.kep.tar.hu/laszlo_norbert oldalon meg tudjátok nézni az összeset. Illetve majdnem, mert Apa valamiért kihagyott ezt-azt.. :cry:

tinu:
megnéztem a hotmailt, nem jött rá semmi. Fél órát malmoztam, hogy mi lehet a jelszavam...:) A citromail már 100 megát tud fogadni, elküldöd oda?
Na jönnek a képek (remélem)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178995935.36.jpg[/img] Máté

[/img] Kép Lidi és ante

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178996008.23.jpg[/img] Zsuzsu Fannival [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kép Babanetesek:)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178996168.12.jpg[/img] Ilgya és Réka

[/img] Kép Dani

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178996227.09.jpg[/img] Szana Minikével :) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kép Sünikém elpilledt :)

[/img] Kép Babamustra

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178996516.38.jpg[/img] Tündi csodálkozik:)

[/img] Kép Fanni szunyál

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilgya: pedig 5 részletben küldtem. :shock: Megpróbálom a citromailre...
Mági: neked is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Remélem, átmegy, nézzétek meg!
Mági: át tudod nekem küldeni az eredeti képeket? Köszke. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu:
át tudom, de csak holnap, mennem kell pancsit készíteni.

Nekem nem jött citromailre semmi.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Basszus, már visszajött. Ezzel: Remote host said: 552 sorry, that message size exceeds my databytes
limit.
Most mit csináljak? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jajj képzeljétek!
Ma Anna többször is hason volt, és tartotta a fejét, nézelődött, mosolygott!! Akik nem voltak talin: Bunny mutatott egy módszert, hogy hogyan lehet hasalásra bírni a gyerkőcöt. Hát mi ezt csináltuk Apával egész délelőtt, és meg lett az eredménye. Úgyhogy köszi Bunny!!! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?