Új privát üzeneted érkezett!

Totka!

Na, mintha anyumat hallanám!! Ő is azt mondja, hogy csak odafigyelés kérdése lenne, nem kéne annyit kajálni. Ezért nem is akartam neki először megmondani, hogy készülök akupunktúrára, pláne az ára miatt. De a barátnőm pont anyu előtt szólta el magát ezzel kapcsolatban. Pont mesélte, hogy a sógórnője is volt, ugyanitt, és 10 kg-ot fogyott. Na, persze anyum rögtön rákérdezett, hogy hová is készülök??? :evil: :evil: :evil:

Képek nagyon jól sikerültek, Panna nagyon csinos, az utolsó képen pedig annyira bájos!

Duda!
Natiról is nagyon jó képek készültek!!!
Sajnálom, hogy újra taknyi, és főleg, hogy ennyire. Remélem, hamar kilábaltok belőle!

Kép
kuha
 
 


sziasztok!

Hajni!
őrült jó a hajad, minden pénzt megért ;) :)
a szemed felül tényleg lóg, de már az is valami, hogy nem lila és duzzadt (nekem a szemem műtét után kb 1 hétig nagyon durva volt). változatlanul azt mondom, hogy várd ki a végét! feleslegesen ne aggódj már, ráérsz pár hét múlva... addig még húzódhat vissza egy csomót, ezért a műtéti seb gyógyulása-hegesedése is eltart pár hétig.
Panni nagyon csini!!!

Évi! hajrá fogyi!! bár őszintén szólva, ha kibírnám a napi 1200 kalóriát, most terhességet nem számítva, akkor tényleg menne le, de tény, hogy nem ilyen sok, és biztos, nem szenvedésmentesen, úgyhogy nagyon drukkolok!!!
és bölcsi ügyben is mindkettőtöknek, mármint Szilvivel :)

Andi!
jó, hpogy megvagytok, kár, hogy betegen :( nagyon aranyos Nati virgoncan :) :)

mi is betegek vagyunk. képzeljétek el, 3 napja este, amikor bementünk, ill. akkor apa bement Esztihez este (mindig be szoktunk menni lefekvés előtt, hogy betakarjuk, stb), szóval totál pucéran feküdt az ágyába!! :shock: :shock: :shock:
mindig szokott dumálni esténként, akkor is jót nevettünk rajta, csakhogy közben levetkőzött... persze jól meg is fázott :(
mondjuk ez a történet hálózsák nélkül volt, mert apa kitalálta, hogy az már túl meleg, és azért nem alszik jól, meg betekeri magát. ez részben igaz is, de most visszakerült rá. tegnp reggeli dumálgatás közben megint levetkőzött, tehát a hálózsák sem akadály, este óvatosabbnak kell lennünk.

én egyébként nagyon fáradt vagyok folyamatosan, minden este alig várom, hogy fürdessünk, aztán húzok az ágyba, nem bírok már ide ülni :( ez a szegedezés is elég fárasztó.

egyik kedvenc kollégám meg jól jól felidegesített, mert tegnap este írt egy sms-t, hogy jó lenne, ha megszánnám őket, mert jövő héten annyira kevesen vannak. jövő héten egyébként kongresszus van füreden, ahova én is befizettem (saját zsebből). de annyira felbosszantott, hogy nem igaz, hogy 3 nappal előtte van pofája szólni, amikor hetekkel ezelőtt lehet tudni, hogy ki mikor hova megy stb, ráadásul 2 hete beszéltem a főnökkel, és szó sem volt semmiről, és egyébként is tudtommal nem ő a főnököm, úgyhogy kmhvbuzkfru6zfghjbnkmbévoitrvhfd******cergrbvdfc*. ezt igyekeztem diplomatikusan megfogalmazni, szerencsére értett a szóból. nem tudom miért várok el jóindulatot az emberektől...
a barátnőmék is jöttek volna velünk jövő héten, de ő meg nagyon beteg lett, kórházban van :(

Rókica!
a fenti nyafogásomra tekintettel, sztem mi most nem tudunk menni, de ti érezzétek majd nagyon jól magatokat! :)
mindkét lány nagyon szép! :)
majd, ha kiheverem ezt a pár hét álomkórt én is szeretnék talit tartani....

ma délután előbb elaludtam, mint az Eszti :) csak aztán szegénykém elkezdett köhögni, erre én felébredtem.

KépKép
KépKép
and
 
 


Kuha!
Megnéztem az oldalt, valóban nagyon ígéretes! Mivel szándékaim szerint az osztálytalikor is szoptatni fogok még, sajna ezt a segítséget nem vehetem igénybe addig, bár ha lehet felezést kérnék kedves Vágó Úr (ja az azért sok lenne) :lol: . Addig marad az önkúra, deaztán tuti, hogy befizetek! (és nekem még jó helyen is van :) )

Hajni!
Nagyon csinos Pannid! És Te is!

ANd!
Nem piskóta, mit művelt Eszti! Gyógyuljatok meg gyorsan! Én is utáltam a fáradtásgot a terhesség alatt :(. Kolléga :(:(:(

ayse
 
 

 
 

Ayse, köszi :)

csúnya helyesírási hibáért elnézést (ágyábaN)

KépKép
KépKép
and
 
 


Helló!

Na fasza, kiteljesedett a kép..
Bekaptuk a fosós hányós virust :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, legyetek hipergyorsan túl rajta!! jobbulást Lénának!

KépKép
KépKép
and
 
 


Na visszaolvastam nagyjából :roll:

And!
Köszi, nektek is jobbulást. :roll:

Fáradtság: én imádtam jókat szunyálni..de hát ugy ez neked most nem nagyon adatik meg... :?

Kuha!

Remélem hogy tényleg bejön ez az akupunktúrás röténet..
Csak csendben jegyzem meg, hogy maga a 3 liter viz és a napi 1000-1200 kalória önmagában a fogyáshoz elég...
Értem én hogy csillapitja az éhségérzetet és azért kell meg ilyesmi....csak hogy izé...hogy is mondjam...akkor most Te számolod a kalóriákat?????????????????????????
És hogy főzöl???Férjnek külön???????

Ayse!

Hát úgy látszik igazad van...ez tényleg egy átok virus...csak olyan lightosan indult de mostmár bedurvult.....fosás-hányás felváltva :cry: :cry:

Amúgy meg matt ideg vagyok :evil: :evil: Mert annak ellenére hogy Léna kihányta az ebédjét és fosott, férj csak elvitte dédipapához és anyóshoz.
Mondtam férjnek hogy vigyen váltóruhát de áááááá ő neeeeeeeeeeem....persze Léna jól összefosta magát.....hajszáritózták a ruháját mire érte mentem..de ők már elindultak temetőzni...na majdnem keresztbe álltam az úton olyan ideges voltam...mert közben hallottam hogy anyósom ott duruzsol a férjemnek a telefonba hogy menjek én csak haza, majd hazajön Lénával temető után...
Na aztán csak visszaszereztem Lénát, aki hazafelé széthányta az autót, az új üléssel és teljes ruházattal, majd fosott és megint hányt....
Erre és arra a felvetésre hogy talán holnap nem kellene nekünk menni őhozzá(5 váltás ruhával), hanem ő jöhetne mihozzánk anyáknapjázni...nos erre neki az össz hozzászólása az volt..hogy :HÁT VAN VIZ!!!!!!!(mármint mosni :evil: :evil: :evil: ).
No comment, köpni nyelni nem tudtam.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Duda!

Nati nagyon cuki :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And!

Nem semmi vetkőzős Eszti hallod!!! Gergő is zsákban alszik, és igencsak nem örülnék, ha nekivetkőzne alatta!!
Remélem, Ti is gyorsan gyógyultok!

Megann!

Én is no comment!!!
Szegény Lénácska, remélem, hamar túl lesz rajta. Kedve milyen??

Igen-igen, számolom a kalóriákat, ezerrel, kaptam egy táblázatot ott, ill. találtam a neten is egy nagyon kafa excel táblát, oda csak be kell írnom, hogy miből mennyit eszem, és máris számolja a kalóriát...
Gergőre és Robira természetesen külön főzök, ill. inkább magamnak. Meg hát, azért próbálom úgy csinálni, hogy ne homlok egyenest mást egyenek...

Kép
kuha
 
 


Megann!
Fosika :(:(:(
Anyós :evil: :evil: :evil:
Bár megérdemelné, hogy elkapja...

Azért azt az 1000-1200 kalóriát nem olyan könnyű ám betartani csak úgy "natúr" :?

Úgy látszik ma írásgörcs van rajtam :oops: :oops:

Lili:
- Apu elmesélte, hogy hogyan találkoztatok.
- Igen? És, hogy volt, meséld el! - kérem.
- Egy iskolában volt. Bemutatkoztatok egymásnak:

- Fehér Imre.
- Fehérné Vizvári Emese. :lol:
(biztos meglepődött volna :wink: )

Andris imádja a markolókat. A sarkon dolgozik egy, megnéztük. Aztán megéheztünk, jöttünk haza. Andris azonban nehezen választott:
- Matojó - hami -matojó - hami...mondogatta és hol erre indult, hol arra :lol:

Mint amikor a Jóbarátokban megkérdezték Joey-t, hogy melyiket szereti jobban a kaját vagy a szexet. A kaja, nem inkább a szex, inkább a ....

ayse
 
 


Megann:

Már sajnálom hogy nem írtam rögtön akkor amikor leírtad, hogy Léna hányt, csak éppen rohantunk valahova, de még az autóban morfondíroztam, hogy SMS-t írok neked...

Szóval szerintem ne vidd Lénát sehova, képzeld el neked milyen lenne kocsikázni ha hányingered meg hasmenésed van, neki se jobb! Arról nem is beszélve, hogy hinti szét maga körül a vírust, jó eséllyel mindenki elkapja körülötte. Harmadrészt pedig általában egyesével jelentkeznek a tünetek, pár napos fáziskéséssel, úgyhogy még az is lehet hogy belázasodik utolsó felvonásként Léna. Egy szó mint száz: én nem vinném a beteg gyereket anyák napi köszöntőre sehova! Hadd maradjon otthon. Amúgy milyen a hangulata? Hogy bírja a betegséget?

Remélem minél hamarabb kilábaltok belőle!


And!

Álomkór ismerős!!! Pihenj amennyit tudsz! Sajnálom hogy nem jöttök a talira. :( A kongresszus miatt?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rókica!

A számból vetted ki a szót....
Épp ezt mondtam férjnek szóról szóra, hogy ugyan tiszteljük már az embert ebben a csöpp gyerekben...mert hogy ő is ember csak még kicsi....(és pelenkába kakál)
Mondtam férjnek, hogy képzelje már magát ebbe a szituba...neki vagy az anyjának sem lenne nagyon jó kedve ha fosóshányós virussal kellene kötelező családi programra mennie..... :evil: :evil: :evil:
Közben már anyukámmal is konzultáltam aki a telefonban a kihangositóban közölte, hogy ne menjünk mi csak sehová..beteg gyereknek otthon van a helye..és hogy ő azt se bánja, ha még én sem ugrom át...majd megyünk ha Léna már jól lesz..,amúgy meg szegény Lénácska..és figyeljem és vigyázzak a gyerekre :P :P :P (hát igen ez az én anyukám :oops: :oops: :oops:, a legjobb anyuka :P :P :oops: )

Már bánom hogy lementünk a művházba a zenés babatalira...remélem nem fertőztünk meg senkit :( , csakhát annyira nem volt egyértelmű, hogy most mi is ez...

Egyébként Léna teljesen képben van...mármint játszik, szaladgál, huncutkodik...szóval egyelőre még erejénél van..(én meg nonstopp a nyomában vagyok a vizesüveggel :oops: ,ezért ő már menekül előlem :cry: :lol: mert tudja hogy tukmálni akarom vizzel..)...és olyan kis aranyos volt :cry: ...amikor hányni készült..nyöszörgött nekem :cry: ..odanéztem és mutogatott a tátott szájába kétségbeesett fejjel..... :cry: :cry: :cry: szóval ő már szólt hogy hányni fog :cry: ...csak hát az autóban nem tudam mit kezdeni..itthon már gyorsan felkaptam és rohantunk...és nem kellett újabb váltás ruha...

Nagyon remélem hogy csak ilyen egynapos virusról van szó...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok lányok!

Totka, hogy milyen csini volt a kis Panna!!!

Megann, jobbulást nektek

Róki, hogy milyen egyforma ez a két kislány!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Mégse mentünk ki a telekre, olyan f..s idő van :(
Ma itthon voltunk, lego várost kellett felépíteni, ez egy egész napos program volt, olyan sok legónk van..... :P
Holnap megyünk délelőtt Gabiékhoz, ebédre meg anyuékhoz, a fiúkat ott is hagyjuk keddig.

Róki!
Én nagyon szívesen mennék talizni, egy valakit tudunk is vinni :D
A csütörtök nekem se az igazi, a többi nap eddig jó.
Képen a lányok nagyon hasonlítanak, Szilvi jó kis husi, mondjuk Zsuzsa is az... :wink:

Kis0510!
Üdv közöttünk, raksz fel képet a gyerkőcökről? :D

Hajni!
Nagyon szépek a képek, Panna irtó csini. :D
A szemed miatt szerintem is legyél türelmes, hátha 1-2 hét alatt javulni fog.

Thomasanne!
A 14 centi Leonnak is már baromi kevés, 15-16 centi közötti cipőket hord..... :roll:
Pedig nagyon jól néz ki!
A kinőtt ruhákat eladom.....nincs kedvem tartogatni őket, mert mi van, ha szerencsém lesz és a 3. lány... :wink: :lol:
Meg addig még évek vannak hátra úgyis.

Megann!
A helyedben én se mennék holnap sehová, Lénának most otthon a legjobb.
Jobbulást neki, menjen át rajta gyorsan ez a vírus!

Évi!
Nem semmi ez a 40 kiló fogyás, főleg, hogy ilyen kevés idő alatt ment le a csajnak :shock: :shock:
Azért ez a kalória számolgatás nem lehet egyszerű, kitartást hozzá.

Duda!
Natinak is jobbulást, szegény, a taknyi a legrosszabb, mert attól nem tudnak aludni. :(
Viszont a labdaölelős kép szuper, nagyon édes rajta Nati! :D

And!
Hú, nem semmi lányzó Eszti, nem kell félteni, az tuti. Még szerencse, hogy bementetek hozzá. :?
Nekem szerencsére egyik fiú se vetkőzős, féltem is mindig tőle, hogy valami hasonlót produkálnak egyszer.
Pl. Gabi húga is vetkőzős volt, egyszer csendben volt a szobájukban elég sokáig, mire anyukájuk bement, addigra meztelenre vetkőzött kakis pelusból....a tartalmát meg a tapétára kente..... :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Rókica, nagyon helyesek alányok. Szilvi is kigömbölyödött szépen.
Sajnos én még nem vagyok olyan merész, hogy Budaligetig vezessek Monorról. Már rászántam magam, hogy bemegyel agyerekekkel a városba, de Budaliget nagyon messze van. illetve az talán még nem annyira nagy baj, de ráadásul nem is ismerem a környéket.

Hajni, nagyon szép kislány Panna és csini a rucija is.

Kuha, kiváncsian várom a fejleményeket! Azért ne fogyj el teljesen!

Megann, szegény kicsi Léna! Anyós reakciója vérlázitó, én is jól kiakadtam volna. Nálunk 6 napig tartott ez a virusfertőzés, remélem, ti hamarabb leküzditek. És én is vittem Julcsit társaságba az első fosi után, mert azt hittem, csak a foga miatt van.

Ayse, ez tényleg vicces bemutatkozás lett volna :D :D :D Annyira jókat mond Lili!!!!
Andris aranyos a habozásával. Ő Mérleg netán?

Andi, de szép Nati! Látom, ő is tud huncut lenni! jobbulást neki!

And, ez a vetkőzős sztori! :D :( :D :( Vajon miért csinálja? Jobbulást Esztinek is!
Hú, én nehezen küzdöttem meg másodjára az álomkórral, még szerencse, hogy csak az első harmadra volt jellemző. akkor tényleg semmit nem tudtam csinálni, egész napos julcsizás után mentem aludni. Persze a julcsizás jó program :) Csakúgy, mint az esztizés :)

Barbi, ez a kakispelusos sztori, hú, nem szivesen élném át!
Éljen akétnapos szabadság! Mihez kezdesz vele? És egyáltalán, milyen az?

Nekünk ma nagyon jó napunk volt, átmentünk a lányokkal az itteni ismerősökhöz, Anna végig aludt, Julcsival foglalkoztak a gyerekek, én meg végre egy jót beszélgettem.
Kezdődnek a kis harcok Julcsi és Anna között, mert már Anna is játszik, a csörgőivel, kis plüssökkel. Julcsi persze mindig azt akarja, amivel épp Anna játszik. Szerencsére néhány felszólitás után visszaadja neki. Ha én veszem el tőle, abból sértődés lesz, de ő maga visszaadja, ha kérem.

KépKép

KépKép
majola
 
 


felkeltem pisilni, és tök hányingerem van, megláttam a gépet, úgyhogy hátha csillapodik, miközben írok :)

Léna!
anyós nem anya, hanem egy önző nő. elég tömör voltam? :?

hát igen, a vetkőzés... mondtam is Esztinek, hogy ilyet legközelebb akkor csinálhat, amikor egy fiúval bújik ágyba, és ő melegíti ;) ;) :lol:
sztem egyébként szórakozik ezzel, szeret segíteni öltözés-vetkőzésnél, és sikerélmény, ha valamit egyedül csinál meg. nem mellesleg imád meztelenkedni :D minden este nagy vircsaft van fürcsi előtt :)
Barbi, ez a kakis pelusos történet tényleg durva, remélem ránk nem vár ilyesmi!!bár, amilyen ártatélanul aranyos képet tud vágni a csibészkedés után biztos nem tudnék rá haragudni :)

Róki, nem a kongresszus miatt, hanem mert szerda-csütörtök szeged, ami azt jelenti, hogy legkésőbb 9-re szeretek leérni (kivéve, amikor elaludtam), és délutánra érek haza, de most csütörtökön csak estére. többi napokon mindig becsúszik valami intéznivaló. ha otthon vagyunk, akkor úgy időzítem, hogy Esztivel tudjak aludni. ha ez nem jön össze alig bírom ki estig. ez volt a nyaff-nyaff :)

tényleg holnap van anyák napja, jól elfelejtettem..... jó, hogy szóltatok :)
na iszom egy kicsit, hogy legyen miért felébredni hajnaban ;) jóéjt

KépKép
KépKép
and
 
 


Jóreggelt és mindenkinek boldog anyák napját! :)


And, Majola!

Nagyon sajnálom hogy nem jöttök! Ha van esélye hogy mégis tudnátok jönni valahogy, valamikor, akkor most szóljatok, mert akkor úgy szervezem! Szeretném ha minél többen el tudnátok jönni! :)

Ayse, Barbi, Kuha, Megann, akkor eddig ti jeleztétek hogy jöttök, ugye? Kihagytam valakit?

Prüntyi, Totka? :D Nem jöttök be Pestre kis talira?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszi, Róki, de nem tudom még hogyan alakul az a hetem...de ha tudunk elmegyünk!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jó reggelt!

Köszi lányok a jókivánságokat...

Bekövetkezett aminek be kell...már én is fosok...meg csikar a hasam :evil: :evil: :evil: hányni még nem hányok de émelygek.

DE AZÉRT SZÉP NAP A MAI :x :x :x , MERT ANYÓSOM AKKOR IS JÖN... :lol: MERT "Ő ÚGYSEM KAP EL SEMMIT" , VÉGÜLIS PONT VENDÉGESKEDNI VAN KEDVEM :lol: , MITÖBB SÓGORÉK IS JÖNNEK :x :x

Férj még röhög....de majd nem fog :twisted: :twisted: :twisted: biztos hogy őt is elkapja, majd akkor nem fog röhögni...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann:

Részvétem... én nagyon szarul éreztem magam ezzel a vírussal, és csak csodáltam Zsuzsát hogy ő milyen jókedélyűen bírta.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Megann!

F@sza!!!

Tudod mit?? Most nagyon szenya leszek!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kívánom, hogy anyós azért is elkapja ezt a fosós vírust, de annyira, hogy a wc-ig se tudjon elmenni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Férjnek nem kívánok ilyet, egyrészt, mert mégis csak ő a férj, másrészt, meg az isten mentsen attól, ha egy pasi beteg!!!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Nem vagy szenya!
Én is ezt kivánom :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Egyébként már hányok is...és fáj a fejem mint az állat és émelygek nonstop :( és jártányi erőm sincs plusz fázom..

Ilyenkor hálát adok az égnek hogy tehresen nem voltam rosszul..mert kicseszett szar lehet minden nap émelgéssel hányással együtt élni... :( :( :(

Férjnem mondtam hogy legalább hivja föl sógorékat, hogy tudják hogy hova jönnek :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Megann!:)

Anyós :twisted: Gyógyuljatok meg hamar!:)

Rókica!:)

Mi is beneveznénk a talira, ha lehet. :oops:
Aranyosak éa szépek a lányok, de szerintem nem hasonlítanak annyira.

Ma voltak először a fiúk apámékkal egyedül. az Állatkertbe mentek, és jól sikerült.:)

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Megann! Én tüntetőleg tuti pizsiben várnám őket...és még az ágyba is bevonulnék, majd párod elszórakoztatja őket...kiváncsi vagyok mit mondana...te meg csak ártatlanul "rosszul vagy"

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját mindenkinek!

Megann! nektek gyors gyógyulást, te szegény! Anyóssal mi volt végül? :roll: Prüntyi pizsis ötletet nem rossz, csak gondolom, rég túlestetek a vendégeskedésen, mire ő ezt megírta. :?

Róki! Lányaid édesek! Szerintem se hasonlítanak annyira. Mi is igyekszünk ott lenni a talin. Szerda lesz akkor?

And! Eszti tünemény a kis kendőjében!

Majola! Nálunk is mindig az a játék kell Sacinak, amivel Kristóf játszik. És Saci is megsértődik, ha ki merem venni a kezéből az elcsent dolgot. Kristóf viszont jól tűri, soha nem sértődött még meg, ha Saci elszedte a játékát. Azért rászólok Sacira, bár méret alaján nem sokáig lesz ő az úr, szerintem néhány hónap múlva már Kristóf veszi majd el tőle a játékokat. :D

Ma kirándultunk, Vácott ebédeltünk, azután Gödön sétáltunk a Duna-parton, szép volt. Majd dobok néhány képet is. Szép családi vasárnapot rendeztünk.

Gyors kérdés: milyen ágyneműt használtok? Saci eddig egy szál lepedőn aludt, ezen kívül csak hálózsákot adtam rá, és kész. Van paplanja, de szerintem csak később fogjuk használni, amikor már nem rúgja le magáról. És az igazi kérdés: ti használtok párnát? Mostanában Saci ha a mi ágyunkon van, imádja az én kispárnám alá dugni a kezét, belefúrni a fejét, és úgy pihen. Éjszaka is mindig a kiságy valamelyik sarkába kucorodik. Lehet, hogy jó lenne neki saját kispárna, amibe bele tudja fúrni magát? Sose volt olyan alvós takarója, amilyen pl. Kuha Gergőjének van, de leht, hogy rendszeresíteni kéne valamit neki... Viszont a kisgyerekeknek még nem ajánlanak párnát, ha jól tudom.
Tudtok valamit ajánlani?
Köszi!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Kisnyuszi és Fanni

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Betegeknek jobbulást!!!!
Kismamáknak sok alvást!!!
A többieknek jó időt kívánunk!!

Nagyon jó képeket láttam sok szép gyerekről!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó hétvégénk volt, szombaton kerti partin voltunk, délelőtt 8 gyerkőc is velünk bulizott, egy pillanatra sem volt csönd!
Tomit délután anyukámhoz vittem, este mulatkáztunk Apával és vasárnap ½ 11-ig aludtunk! :shock: Furcsa volt!
Azért azt megállapítottam, hogy a jägert még mindig szeretem! :wink:

Barbi
Sajnálom, felrakom a babaszobára, remélem valaki rácsap!
Füled, hogy van?

Andrea
Nagyon jó ez a kép! Eszti édes ebben a kendőben!
Eszti komolyan teljesen levetkőzik? Body kikapcsol, fejen áthúz, ledob?

Megann
Jobbulást Lénának és Neked is!

Duda
Natinak is jobbulást!
A kifújom az orromat kép édes, sikerül már igaziból is?

Roki
Ha sikerül autót szereznünk szívesen beneveznénk mi is a talira! Szilvi nem olyan hajasbaba, mint Zsuzsa volt, de szívesen megpuszilgatnám, olyan tündér!

Hajni
Panni, nagyon csinos, és a Te hajad is szuper!

Ayse
Liliszáj :D
Andrisszáj :D
Megszültük, mégis Ikea pax szekrényünk lesz! 8) Már alig várom!!!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Lili két találós kérdése (nem annak szánta):

1. Mikor megyünk már el oda, ahol széppé teszik az arcodat?
(mit ne mondjak, ezt én is várom :twisted: :twisted: :twisted: )

2. Amikor elmentünk megnézni a Hófehérkét (az oviból az amerikai iskolába vitte őket egy szülő, én nem is tudtam, hogy szgk-val mennek), akkor volt olyan gyerek, aki a csomagtartóban utazott, de nem olyan sötétben, hanem világosban! :shock:

Megann!
Jobbulást!
Anyós hogy van?

Mi ma állatkerteztünk, íme néhány kép. Az állatok valahogy lemaradtak :oops: , mivel engem legjobban ez a két kis makimajom érdekelt :lol: , most már egy kicsit bánom, mert Andris biztos örömmel fedezte volna fel a zsiráfot, ami nagyon mély bnyomást tett rá, meg a majmot, akinek vagy százszor odakiáltotta, hogy manyon, manyon (nagyon tetszett neki)! :P

Két kacsa odajött hozzánk, talán megsejtették, hogy Lili nem szereti megenni a kenyérhéjat :wink:

Kép

Fut, robog a kicsi kocsi

Kép

Itt valami érdekes van?

Kép

Apa és kisfia, a háttérben Lili

Kép

ayse
 
 


Most parancsoltak rám, hogy még egy sorozatot fel kell raknom!!! :roll:
persze annyira nem esik nehezemre!!! :lol:
de azt még hozzá kell fűznöm, hogy természetesen a művésznő készítette őket, amiért nagyon hálás vagyok, mert nekem nagyon tetszik!!! :oops:

Kép
Adsz?

Kép
Adok!

Kép
Megeszlek!!

Kép
Vicces!

Kép
Merre járhat?

Kép
Anya és lánya

Kép
Csak a gondok...

Kép
Együtt megoldjuk!

Kép
Szeret..

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb, Mse

Vetkőzős Marci és bukfenc Fanni csúcsszuperek! :D

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szilvi
Köszi!!! :)

Jóéjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mse, Csibb
Ez egy nagyon szép és megható sorozat, megkönnyeztem!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


...életjelecske..... :( :( :( :( :(


....ááááá,nem is tudom leírni,annyi minden.......de majd kilábalunk............remélem.......


VISZONT VISSZAOLVASTAM ÉS LEGALÁBB KÉPBEN VAGYOK! :P

...egyíszer azért majdcsak tudok már írni......


And :D -nak NAGYONNAGYON GRATULA A TESÓBABÁHOZ!!!!! :D :D :D
Kendőseszti meg gyönyörűűűűűűűűűűűűű! 8) 8) 8)

Csibb
ebből az Mskéből még lesz Valaki 8) 8) 8) bár szerintem már most is Valaki!!!! 8) 8) 8) 8)
Ettől a sorozattól kikészültem.....................................................................................................................................


Rokica
talidra NAGYON jönnénk de ha lehet NE csüt. legyen pls!
A lányok nem is hasonlítanak!!!!
Szilvi tiszta David!!!! :D
Zsuzsa meg Te! :D

mindenkit milliószor pusszantunk.......ugye még nem tagadtatok ki? :roll: :roll: :(
annamami
 
 


Halihó!

Csibb!
Mse vér profi! :) Annyira jók ezek a képek! :D
És végre Nyusziról sem miniatűr képeket látunk! :)

Ayse!
De édik a gyerkőcök! :)
Nem is tudtam, hogy lehet bérelni ilyen huzigálós kocsit. :roll:
Liliszáj :D :D

And!
Eszti tüneményes! :) Jobbulást neki! :?
Az esti pucérkodása nem semmi! :shock: Nati szerencsére nem vetkőzik. :)

Totka!
Nagyon csinik vagytok Panniddal! :)

Thomasanne!
Áááá, nem fújja még ki Nati az orrát. :) Csak bohóckodik. :)

Megann!
Jobbulást nektek! :)
Anyósod nem gyenge :twisted: :twisted: :twisted:

Bodza!
Nati ugyanezt csinálja, mint Saci! :D
Pont én is ezen töröm a fejem, hogy mit csináljak! Ő az én párnámat cseni el és azt hurcolja magával. Majd ledobja, ahol épp eszébe jut és ráteszi a fejét. Megzabálom! :D
Én megkértem Anyukámat, hogy varrjon neki egy "szorongatós párnát". Kispárna méretűt, csak laposabbat. Sztem ugysem fogja rendeltetésszerűen használni, csak bújik hozzá.
Érdekes, hogy ő is most kapott rá erre, eddig neki sem volt alvós társa. :D

Zsuzsa!
Olyan jó olvasni, hogy szinte minden hózzászólásodban azt írod, hogy "ma nagyon jó napunk volt". :)

Mi Natival a hétvégét a szüleimnél töltöttük. :)
Apával hivatalosak voltunk ugyan egy esküvőre, de Nati betegsége miatt én nem mentem, csak ő.:?
Nati egyébként már jobban van, de még csúnyán köhög. :(

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Mske! Hú, de tuti csúcsszuper képek!!!!!! Használtál vakut? Hogy csinálsz ilyen éles képeket??? Tényleg gyönyörűek!
Persze a hozott anyag se semmi, igaz Csibb?! :lol: Fannid nagyon édes!

Annamami! Hogy alakulnak a dolgok? Drukkolok értetek!

Néhány kép rólunk

Saci délelőtt almát evett, és Kristóf úgy ráindult, hogy odanyújtottuk neki is. Ma kapott először anyatejcsin kívül mást, és mit ne mondjak, falta (Saci anno először nagyon fintorgott, na ő nem).

Kép


Már ilyen ügyesen kanalazom

Kép

Vác főterén

Kép

Kép

A Duna-parton

Kép

Dobáljuk a kavicsokat

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Ja és egy tegnapi szösszenet: délutáni pihenőm során olvasni próbáltam az alvó Kristóf mellett a gyerekszobában, majd kiszaladtam Sacihoz a nappaliba úgy, hogy a kiságyba, az alvó gyerektől jó fél méterre leraktam kinyitva a könyvet. 10 perc múlva megyek vissza - azt hittem még alszik Kristóf - mit látok? Tök csöndben csócsálja a könyvet, aminek már megette egy részét!!! Kb. 10-15 lap szélét rojtosra rágta, ezek a lapok úsztak a nyálban, egy lapnak pedig eltüntette a felét!!! :shock:

Mi lesz ebből a gyerekből? Szó szerint könyvmoly???

:lol:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Ma milyen szép képek születtek!

Ayse
Apa és fia szépek együtt! Lili és Andris a kocsiban nagyon hasonlítanak!

Bodza
Kristóf mikor nőtt meg ilyen nagyra? Már almát eszik? Mindjárt vezet! :D
Saci tényleg ügyesen kanalazik!

Látszik, hogy kialudtam magam. Férj már rég kidőlt.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Bodza!

Időpont még képlékeny, eddig a szerda tűnik a legesélyesebbnek, de akár egy héttel el is halaszthatjuk ha akkor többen tudnak jönni.

Alvás: Zsuzsa kiságyában van most az én régi szopipárnám, az van az ágy végében a fejénél, mert ő is odafúrja magát. Takaróval alszik, és ezenkívül pár hete/hónapja kispárnája is van , pont azért amit te is láttál, mert észrevettem, mennyire imádja a mi párnáinkat, úgyhogy kapott egy sajátot.


Körkérdés/ek:

1. Ti hányszor adtok főtt ételt a gyereknek naponta? Ebédre ÉS vacsorára? Ha igen, hogy a fenébe oldjátok meg a főzést???

2. Hányszor mentek levegőre/játszótérre?

3. Hagyja a gyerek levágni a körmeit? Zsuzsa úgy védi a lábujjait, hogy csak közelharc, rimánkodás, DVD bevetésével tudom csak megközelíteni, és így is kábé félóra lábujjanként! :evil:

4. Büntetés. Ki hogyan alkalmazza? Az elvet tudom, először rá kell szólni, elmagyarázni, hogy mi az ami nem tetszik és mi a helyes. Felvázolni, hogy mi lesz, ha nem fogad szót, hogy értse mi a következménye ha nem változtat. És következetesen betartani amivel fenyegettem. (Magyarul hogy értse, mit nem szabad, értse mit várok el tőle helyette, értse mi lesz ha nem fogad szót, és érezze, hogy ez így is lesz.)

Szóval elméletből jó vagyok, de gyakorlatban ezt még gyakorolnom kell, mert hajlamos vagyok egyszerűen rászólni, aztán pedig cselekedni. És mindig utólag jövök rá, hogy valamit kihagytam, mert lehet nem tudta miért idegesít, hogy lökdösi le a táljait az etetőszékről vagy ül le a sárba. Az utóbbival még azért is megkritizáltam magam, mert ugyan szóltam neki párszor hogy ne üljön le, és felvázoltam hogy akkor hazamegyünk, és így is lett, hogy lehet hogy ez meg túl nagy léptékű büntetés volt, elég lett volna azt mondani, hogy akkor nem mehet oda köveket dobálni a pocsolyába. Szerintetek?

(Vagy csak túldimenzionálom az egészet?)

5. Ti már tanítjátok a gyereket "viselkedni"? Hogy köszönni kell mindenkinek, mondani hogy kérem, köszönöm, stb? Kulturáltan enni? Elkérni mások játékait?


Tali!

Tehát eddig a SZERDA a nyerő. Akik beneveztek:

Ayse, Barbi, Kuha, Megann, Bodza, Göndörzsóf, Annamami. Kihagytam valakit?


Duda!

Zsuzsa is ugyanezt csinálja a párnával! Hurcibálja magával, lerakja, ráfekszik! :D


Annamami!

Mennek a drukkok továbbra is!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rólunk:

Szilvi kezd mintababává fajulni!!! Nagyon örülünk a változásnak, mondanom se kell. :D Sokat mosolyog, NEVET, gügyög, csendben szuggerálja a kis ökleit vagy boxolja a mellé helyezett plüssállatokat. Kis tünemény! Hálás közönség, szinte mindig visszamosolyog! Ennek ellenére sokszor ráncolja a szemöldökét, ilyenkor tök úgy néz ki mint az apja! :lol: Egyedül elalszik ha lerakom a bölcsőjébe! Este 8-9-től alszik hajnali 4-ig! Szóval csak csodálkozom, milyen tudományai vannak. Zsuzsa általában csak szopival vagy kenguruban aludt el, hogy éreztessem a különbséget. Igaz, Szilvi még mindig többet sír mint Zsuzsa anno, akit a fent említett két módszerrel bármikor meg lehetett nyugtatni.

Zsuzsa meg képzeljétek, EGYEDÜL felmászik a nagy csúszdára a játszótéren (szinte függőleges létrán kb 3 méter magasra!) és le is csúszik! A fa toronyra is felmászik! Engem meg a szívroham kerülget, de egyelőre csak za a kikötésem van számára, hogy várjon meg. Ilyenkor ott vagyok ugrásra készen, a kezem fél centire tőle, de nem segítek neki... ha fel akar menni, menjen egyedül.

És elkezdett szavakat kombinálni, egyre következetesebben. Tegnap pl mikor reggel felébredt, bementem hozzá. Ő állt a kiságyában, és ahogy meglátott: "Milk! Bring!" és az ajtóra mutat. Magyarul hozzak neki tejet és még az utirányt is megmutatta. :twisted: Vagy nézi a Vukot (jelenlegi kedvenc) és kommentálja hogy "Bone. Chew." (=Csont. Rág.) Aztán ebédnél ugyanez, mivel hogy ő is csirkecombot kapott ebédre. :lol: Vagy "Bird. Chase." (=Madár. Kerget.) Mikor a Vukban a varjú kergeti a cinkét. Mivel a s, sz, és f betűket még mindig nem tudja kimondani, így elég érdekes szavakat tud kreálni. Így lesz a fox-ból (róka) ák, a spin (pörög) pin, a stars (csillagok) tár, a soup (=leves) úp, a water (víz) pedig nemes egyszerűséggel A! Néha bizony még az anyja sem érti a szavát...

Ma meg nálunk is megvolt az első Dennis a rém (vagy mi is a rajzfilm címe magyarul) pillanat... én nem voltam itthon, David vigyázott a két lányra. Épp Szilvit ringatta a nappaliban, mikor Zsuzsa gyanús csönd után a hálóból felkiáltott, hogy GÍM! GÍM!!! Mire bement, Zsuzsa egy 300 grammos tégely popsikrém nagy részét tartotta a kezében (tégely nélkül persze), amit természetesen szétkent magán, az ágyon, mindenütt... kár hogy nem készült róla fénykép. :twisted: Hogy mi az a GÍM??? Hát "Cream!" (=Krém!)

Viszont Zsuzsa most elkezdett félni az idegenektől! Sír ha közelíteni próbálnak. Ami még nem lenne baj, de most rajtam, az apján és a nagyiján kívül mindenki idegennek minősül! A húgom is akivel azért hetente-kéthetente találkozik,és eddig tök jól elvoltak! Nem tudom miért! A nagybátyám pedig aki most itt van nálunk látogatóban megpróbálta lefényképezni őt a hiperszuper nagylencsés fényképezőgépével, hát attól úgy sírt Zsuzsa mint akit nyúznak! :shock:

Szilvivel marha édes, egyre többször simogatja, ringatja az autósülést, próbálja a szájába tömni a cumit (ha kell ha nem). És reggel az első utunk mindig "Bibi"-hez vezet (a Vivit nem tudja kimondani. :D). Ma megpróbálta felvenni és magához ölelni! :D Ha meg éppen lilulós bömbi megy, akkor mindig mondja, hogy "Bibi. Kájin." (Vivi. Crying = Vivi sír.)

Reggeli idill:

Kép


Én is játszhatok?

Kép


Kéred a cumit?

Kép


A krémezés után lecsupaszított ágyban:

Kép


Fejjel lefelé:

Kép


Vivimosoly album:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na jó, abbahagyom! :D

És megyek aludni.

Ayse:

Igen, én érdekes időpontokban szoktam netezni, pedig most már nem is Szilvi kelt!!! Ébredek én magamtól. :?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Na még néhány ráadás:

Ökölszuggerálás:

Kép


Játék közben:

Kép


Hurrá, fürdünk!

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókivánságokat...
Anyósom végülis belátta hogy semmi értelme hogy idejöjjenes sógorostól....
Délutánra görcsös hasmenés és hányás kiséretében fetrengtem...
Szerencsére férj kivitte Lénát a kertbe...és jól elvoltak egész estig...

Ma már jobban vagyunk én is meg Léna is..
Léna már evett is egy fél túrórudit, kölesgolyót, egy deci tápit, meg almaleves-vizet....
Én még nem nagyon mert még mindig csikar a hasam...
Konzultáltam dokinénivel is,de erre csak az idő a megoldás...

Viszont férj is lerobbant, itthon fekszik mint egy lőtt nyúl.. :( :( :(

Tegnap ő röhögött , ma én :twisted: :twisted:

Annamami!

Már azon agyaltam hogy küldök egy sms-t hogy jól vagytok e,??
Azért irj egy pár sort...remélem nem valami nagyobb betegség van már megint a háttérben.. :(

Csibb, Mse

Hűűűűűűűűű de profi képek 8) 8) 8) 8)

Mse!

Hűűűűű most nem értem, múltkor irtad, hogy akkor jönnél megint a fórumra dumcsizni :P :P , és most mégse jössz... :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry:
Csak merem remélni hogy nem az én egyik meggondoltatlan kérdésem miatt nem jössz :( :( , (mert ugye kérdzetem hogy visszamész e dolgozni ősztől. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: )

Rókica!

Na neked bővebben irnék...de itt nyüszit Léna...majd jövök...

Pusz:M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Hűűű, mennyi kép!!!!
Nagyon-nagyon szépek, meghatóak!!!, PROFIK!!! és egész egyszerűen, nagyon-nagyon jók!!!

Csak egy egész rövid időre jöttem, hogy megnézzem, mi újság Megannékkal, de látom, nem jelentkeztek.
Mi lassan indulunk Pestre, a szúrkálásra.
Mai ebédem, zöldborsófőzelék utánzat, joghurttal (tejfölt szigorúan nem lehet enni). Háááá, ha ettetek már pocsék kaját.... :? :? :? :? :? :?

Még Róki kérdéseire próbálnék meg válaszolni:

1. Igyekszem naponta egyszer legalább. Azt próbálom megkövetelni, de a többi étkezésnél nem erőltetem a főtt kaját.
Főzés: általában előkészítem előző este, mikor Gergő már alszik. Hogy másnap csak a sütőbe kelljen tenni. Ha meg nem "előkészíthető" kaja, akkor megcsinálom szintén előző este.

2. Levegőre igyekszünk minden nap menni, persze van, hogy kimarad. Játszótérre nagyon ritkán jutunk el, mivel itt nincs. Viszont mikor anyuéknál vagyunk, akkor igyekszünk bepótolni. Illetve, ha Robi emberi időben téved haza, akkor bevágjuk magunkat a kocsiba, és elmegyünk Dunakeszire, ott van játszó.

3. Körömvágás: a kezén még csak-csak, bár komoly elterelő hadműveletet igényel. A lábain viszont szó szerint csak akkor tudom levágni, ha valaki segít, és bizony néha le is kell fogni. Ez azért is baj, mert a nagy lábujján nagyon csúnyán nőnek a körmök, egyfolytában eltörik keresztben.

4. Hát, igyekszünk, de nem mindig sikerül. Mostanában a Juci féle módszert alkalmazzuk, berakjuk a kiságyába, ha megy a hiszti. Úgy tűnik, nálunk is működik, nincs tőle úgymond kiságy-zavara este, a lefekvésnél. Általában elég hamar le is nyugszik a kiságyban, bár volt már, hogy fél óra is kellett.
Utána amelyikünk berakta a kiságyba, az veszi is ki onnan. És láss csodát, Gergő ilyenkor kezes bárányként viselkedik!!!!
Bújik, egy hangja nincs, és amiért előtte hisztizett, szó nélkül megcsinálja, vagy már nem foglalkozik vele.

5. Viselkedés: mi még nem igazán tanítjuk, bár azt elég rég óta mondjuk neki, amikor elköszönünk valakitől, hogy "integess a néninek/bácsinak".
Most viszont már ott tartunk, hogy ha hallja, hogy valakitől elköszönünk, akkor mondja ő is rögtön, hogy "csá-csá", és integet mellé.
(ezt a csá-csá-t tőlem tanulta, én köszönök el így mindig anyukámtól, mikor telefonon beszélek vele.)

Egyébként ilyenekre még nem tanítom, hogy kérje el a játékot, stb,, hiszen még nekem sem mondja, hogy "kérem". Viszont, ha kérek tőle valamit, és megcsinálja, akkor MINDIG megköszönöm neki!! Remélem, előbb - utóbb tudni fogja, hogy neki is meg kell majd köszönni.

Ja, azt nem is mondtam, képzeljétek, tudja, hogy amikor anyuval beszélek Skype-on, és mindkettőnknél be van kapcsolva a webkamera, és ugye látja anyumat a képernyőn, akkor nem a képernyő felé kell integetni (ugye ott van anyum), hanem fel a polcra, ahol a kamera van, a kamerának!! ANnyira édes, mikor hallja, hogy csörög a telefon, már néz bele a kamerában a polcnál, integet, és mondja, hogy "mama-mama" :lol: :lol:

Nos, ez még sem volt olyan gyors, de mostmár tényleg megyek!

Ja, mégegy: Róki-tali: nekem ugye jó a szerda, de csak úgy, ha délelőtt megyek a szúrkára, a Batthyány térre. Onnan tudnánk menni, ha be tudunk társulni valaki mellé. Egyébként nem nagyon merném bevállalni Gergővel. Odafelé még csak-csak, na de visszafelé!!!
Na, da addig még van idő, kiderül addig, hogy mi lesz!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!
Megann! dehogy,nem hülyéskedj!
csak képtelen vagyok összeszedni magam,már nem a nagyon rossz értelemben,hanem csak olyan linkóci értelemben :oops: ,
ráadásul annyi mindenről lemaradtam és annyi mindenre kéne reagálnom,de annyira elbénáznám vagy lehet a legfontosabbakat kihagynám,vagy itt szerencsétlenkedek minden nap a gép elött!már vagy mit tudom én hanyadszorra kezdek bele egy nagy-nagy sajátos tömör egybe monológba :mrgreen: ,de valami vagy mindig közbe jön,hogy be is fejezzem vagy volt már ,hogy egyszerűen elétüntettem :evil: vagy csak szerencsétlenkedek tovább! :roll: azt hiszem fel is adom,csak egyszerűen bekapcsolódom! :oops:
nagyon köszönöm,hogy bezzeg te mégis figyelsz rám! :oops: :P

nyusziról: fogak,fogak,fogak!!!! mindig csak a fogak!mindig csak orrfolyással együtt persze,azért szerencsére most csak folydogál,semmi vészes nincs vele!kibújt a két fölső szemfog,még azért ki is kéne nőnie :lol: ,de jön a maradék is alúl,aztán ,ha jól tudom pihi jön,vagy nem?mennyinek is kéne lennie ? :roll:
szókincs! :lol: :lol: :lol: ,na oitt nagyon új hírekkel nem tudok szólgálni!persze folyamatosan magyaráz,főleg nyuszis halandzsául :shock: és rengeteg mindennek mondogatja az elejét vagy inkább a végét,én nem értem a koncepcióját e téren :shock: ,de az alapok még mindig ugyanazok: NEM(ez irdatlan mennyiségben,egész nap,szerintem még éjszaka is),Mámmá(hiába,mégiscsak Marcsello a beceneve 8) ,kipipálva a pápá(apja),de ,ami a NEMmel versnybe szállhat,az még mindig a DINNYE :shock: :lol: :lol: :lol: ,ezt használja mindenre,ami nem NEM,MÁMMÁ.....stb illetve,amire szava sincs,pl.az anyukám,akit Ludusnak hív mindenki...na Ő is DINNYE! :roll: ,de ezt mintha már írtam volna :oops:
iszonyatos talajtornász,félelmetesen tekergeti magát és tényleg egyre jobb a bukfence! 8)
ja! a DINNYE!!!! itt talán csak annyival bővűlt ez a dolog,hogy már rajzolni is kell dinnyéket,rengeteget és már szinezgeti is a műveimet! :lol: ,rajzolni amúgy is imádunk,kedvence még a pillangó,zümi,bolygó,csillagok,hold,nap,felhő,virágok,pont pont vesszőcske és hasonó kinézetű figurák.....de a dinnye... :lol:
Bilibe is pisiltünk!!!!!!!vagyis csak ő! :shock: :shock: :shock: ,háromszor és nagyon élvezte,azóta is próbálgatja,mert ő akarja,neki többször jut eszébe,mint nekem :oops: ,kétszer ráülve,egyszer állva célozva(itt szétkacagta magát,meg én is),de a legnagyobb vicc,hogy ugye,mi mást várhatnánk csík nyuszitól,ezt is úgy röptiben szeretné,10 perc leforgása alatt vagy 10szer pattan föl és le a biliről,nem ér rá ,annyi dolga van,viszont így nem csoda,hogy néha nem ér oda! :lol: De rajta van a dolgon,szerintem nyáron ez kipipálva lesz,ha tényleg úgy akarja őkegyelme!
Most is ordít még,de a sláger a dobálás!!! :shock: ,Dobálni mindent,amit csak lehet! :twisted: ,nem kímélve embert,falat,bármit!remélem hamar befejezi,mert nagyon cikis a dolog,pláne,ha hosszú étkező asztalnál ülünk,rengeteg más emberrel,ő az asztalfőn és simán landol egy banán egymás után három fejbúbon! :oops: :twisted: Néha előre mondja,hogy nem,nem(nem szabad)aztán már dobja is!
huligán!
no meg a szép falak,meg bútorok,amiket imád összefirkálni,bármivel,amit talál...mert valamit mindig talál :oops: ,festés egy ideig nem lesz,az biztos!
Mindenféle ari szokása(is azért) van neki,imádom!sőt,két napja...most már 3,azt próbálja mindenkivel elhitetni,hogy mocskos jó gyerek,hihetetlen keves mosollyal!ha nem ismerném el is hinném! :twisted:
így hirtelen ennyi jut eszembe....ja anyum rengeteget beszél hozzá oroszul,és tudja mutogatni az orrot,szájat...stb ,ha oroszul kérdezi anyu,csak ő,nálam ezt nem érti :shock: ! :lol:
imád bandázni,főleg a nagyokkal,teljesen el van tőlük ájulva,még az sem érdekli,ha ők nem imádnak velük,sőt ezt ki isnyílványítják ,de visszaadja kamatostúl pl.Fanninak :oops: :roll: !

visszatérve Megann a kérdésedre,valószínű,sőt biztos,hogy fogok valamit dolgozni is,de nem teljes munkaidőben és még nagyon képlékeny a dolog,így még nem mondanék semmit,de tuti hogy fogok!Anyuék persze segítenek mindenben,fognak is,de pont ezért mindenképpen sűrgősen dolgoznom kell! :roll: :twisted: :wink:

húúúú,már megint mennem kell,de jövök,írok,meg minden....és olvasok! :wink:
sziasztok!

és örülök,hogy tetszettek a képek,nekem is volt miből csemegézni!szerencsére bár pangásos napok vannak,legalább ebben igencsak termékeny szinte mindenki....mondom szinte csak! :twisted:
:shock: :oops: ,na de én be is fogom! :lol:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Róki tali: ha lehet és nem linkeskedem el,szívesen csatlakoznánk mi is nyuszival! :roll: bármikor,illetve fogalmam sincs! :mrgreen:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Szép jó napot Mindenkinek!

Írtatok ám jóó sokat, most Panna ráált az ebéd utáni alvásra, úgyhogy picit T"'iétek Vagyok". :D
And:
Csíkoskendős-barnarucis vigyorgó Esztid nagyon cukiiii!!!!Jövő hétfőn(14-én megyek Szegedre)Te kedd-szerda????Volt főnököm ma hívott Ő is azt modta a varratokkal, szememmel kapcs.mint Te(hegesedés, türelem, stb., stb, stb.............)
Bodza:
én Pannának kb.8 hónapos kora óta kispárnát használok, a Simone ágyneműkollekicióból.Se nem kicsi, se nem nagy, imádja.
Képeid szuperek, Kristóf mekkorát nőtt!Könyvmoly :lol: :lol: :lol: Ti mikor lesztek Szegeden??????
Mse, Csibb:
Marci, Fanni szemektől, képektől mindíg elájulok!!!!!!Fanni-Csibi-anya-lánya portrék meg Anyák Napi magazinba valók, annyira klasszul sikerültek!!!!!!!!!!
Hiába, aki tud, az tud.
Ayse:
jók az állatkeri családi idilles képek!!!!Én vidéki lány lévén, mindíg hőn áhítottan gondolok vissza a pesti állat-és növénykertre.Nekem nagyon tetszik.
Rokica:
jaj, nagyon ari vagy, hogy hívsz Bennünket a talira, de férjet nem bírom bepalizni, egyedül vonattal Pannával meg beszari vagyok.
Főétel:délben eszik a Kisasszony levest+másodikat, vagy előtte este főzök, v.reggel, addig Ő elmojol valamivel.

levegőzés:ha jó idő van, akkor du.-tán kb egytől-ötig csavargunk.
Körömvágás:jó hogy írtad Pannánál katasztrófa, és nem tudom az okát.Ordít, mint akit nyúznak.Apja lefogja-ha nem nem engedi, és félek, hogy belevágok.Nagyon kell rá figyelni, mert hajlamos, hogy benőtt köröm alakuljon ki nála.Csabának x műtötték már :( (pedig nem vágja bénán, azt mondták ilyen a körme)Pannát pedig elvittem már magammal manikűröshöz-anya se sír címszóval, játékollóval vágja Böskéjének a körmét(babája), de semmji.Addig mív vágom, ordít. :? :?
Bünti:néha nekem is gyakorolnom kell az elméletet a való életben is alkalmazni.Panninak talán 4-5x csaptam a kiskezére, de nem értem el vele semmit.Megmutatjuk neki miért nem szabad pl.késsel játszani, sütő közelébe menni, ált megérti, és köv.alkalommal csak annyit mondunk, süt, vág, stb.és iszkol onnan.De gondolom lesznek még durvább dolgok is.Hiszti cdak picit van, de még azt figyelemeltereléssel jól tudom kezelni.

Megann:
örölük, hogy jobban vagytok picit. :) Anyósék :? Férjed :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Emese:
tényleg Marci csíkgyerek!!!!!!!!!!Pannám hozzá képest félénk, kis bárányka!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gyere többször ha tudsz, mindíg jókat vigyorgok az írásaidon!!!Annyira Emesések!!!!!!!!!!!(mesések!!!)

Mentem én is!
Csóközön.

Jaja:
Annamami, vigyázz magatokra!Sokat gondolunk Rád!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Hű de szép képek!
Én mindig mondtam, hogy Mske nagy tehetség! :P

Bodza!
Kristóf egyenesen falja, mit falja, habzsolja a könyveket! :D
Saci nagyon szépen kanalaz :D

Rokica!
Vivi mosolygós képei a megelégedettség szimbólumai is lehetnének. :D Zsuzsa nagyon ügyes, az én Braveheart Lilim ötévesen ment fel először a nagycsúzdára :oops:

Körkérdések:

1. Nem könnyű ANdris körmét sem vágni, egyfolytában mondókázok neki, "ez elment vadászni" és társai, megtanítottam az utolsó szót, úgyhogy a végén már tudja, hogy csak egy kicsit kell kitartani, és jutalmul a végén megnézheti, megfoghatja az ollót. Ez Lilinél is bevált trükk, nagon izgatja őket, mert tudják, hogy tiltott gyümölcs ez amúgy. Így legalább nem félnek tőle annyira.

2. Levegőzés. Igyelszem úgy alakítani a dolgokat, hogy délelőtt mindenképpen kimenjünk, mert akkor alszik ebéd után, ez a gyakorlat egész évben (télen is) kivitelezhető, az ovinak ugyanez a napi rendje, nem jelent majd változást, ha du.-ra elromlik az idő, akkor már megvolt a levegőzés. Nyáron, jobb időben délután is kimegyünk.

3. Főtt étel: csak délben eszünk főttet, estére sztem jobb a könnyű étel. Próbálok olyanokat főzni, amik hamar megvannak, és lehetőleg 2 napig kitartanak.

4. Viselkedés. Nem tanítom köszönni, viszont nagyon szeret utánozni, úgyhogy a szia és a viszlát nagyon megy. :D A játszótéren egyelőre ő az, akinek kivezik a dolgokat a kezéből és döbbenten néz. De már Lilivel is az volt a koncepcióm, hogy én mondom, hogy köszönjük és abból megérti, hogy ez a szokás. Szerintem Lili a korához képest elég udvarias. Valahogy számomra idegen az a dresszúrázás, hogy "köszönj szépen", meg hogy "köszönd meg szépen".
A következetességet nagyon fontosnak tartom, ennek ellenére nagyon oda kell figyelnem, hogy az is legyek. Nem elég azt mondani, hogy nem, be is kell tartatni és bizony nehéz az ezzel járó konfliktust felvállalni. Mi továbbra is "beszámolunk" Andrisnak, ha nem csinálja, amit kérünk. Az egyre rávágja, hogy Tettő, de legtöbbször megcsinálja. Ha hisztizik, annak oka van, ezért nem szoktam büntetni.

Rólunk:
Lilit felvették a Tyúkanyó Klárinéni osztályába a barátnőivel együtt. :P

ayse
 
 


Ayse!

:P :P :P :P :P Ez aztán a jó hir :P :P :P :P

ami még fontos:

MEA HIRADÓ:

Küldött sms-t hogy sikeresen átköltöztek, minden rendben van, Livi észre sem vette a változást, és puszil mindenkit.Kb 2 hét múlva lesz internetje, és lesz majd babatali is :P :P :P :P

Kuha!

Édes vagy hogy gondolsz rám.....
Mikor fogsz menni szúrkára Róki talinapján???
Mert esetleg arra is tudunk kanyarodni Lénával ha időben meg tudunk egyezni...
Battyányi és Moszkva tér úgyis közel van egymáshoz, nekem meg tökmindegy hogy melyik dugót választjuk :twisted: :twisted: margit hid vagy egyéb hid :P :P

Mse!

Húúúhhhhh akkor megnyugodtam....

Figyi, már én is megjártam egy csomószor hogy elszállt az irományom :evil: :evil:
Ezért ha hosszút irok, kapásból jobb egér gomb Copy, és igy küldöm, és ha eltűnik akkor vágólapról vissza tudom másolni...

Na most megint nincs időm irni többet, mert Léna egyedül van a kertben..férj meg még döglődik...

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?