Új privát üzeneted érkezett!

Monácska, :cry:

Én is barnázom...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Fel nem adom, de ez még csak a 10. dpo.... Most vagy a ferty hülye, vagy a szervezetem, és ez utóbbi a valószínű. Bár ez nálunk pcosoknál ugyebár nem meglepő...............
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Most már inkább mérges vagyok!
Május végén bejelentkezem Tűű dokihoz megint, úgy is kell mennem kontrollra, majd csináltatok hormonlabort is.
Vendég
 


Lafi! :D
Csak jól adom elő magam! :lol: :lol: :lol: Egyáltalán nem értek ám a géphez! Ez úgy történt, hogy a Jézuskától (anyuétól) kaptunk egy gépet pár éve. Aztán nekiálltam, és amit tudok, azt tisztán csak tapasztalati úton szereztem, az égvilágon semmit nem értek. Csak próbálgattam, aztán megy. :lol: Így voltam a letöltésekkel is, aztán most már lassan sitten ülhetnék, amennyi filmet meg zenét leszedtem... :lol:

Monácska!
Te másolod a görbémet? :lol: Nem kéne... :?
Tudod mit? Nekem megfelel a következő hónap is, mert akkor Halak gyerekem lesz! Úgyis az lenne minden vágyam! :wink: Na, benne vagy? :wink: :D

Kép Kép
backa
 
 

 
 

Lafim, tanulj! De ne stresszelj, nem tesz jót! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Backa, nyugi, akkor együtt megyünk börtönbe!!!!!Majd a férjem véd minket a tárgyaláson, jó?!
Mi is annyi filmet töltöttünk elm, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja most jut eszembe, a férjem megy börtönbe, mert ő nevén van a net!!!!!!!!!!!!!Hoppá!!!!!!!!!!!!!Én csak bűnsegéd vagyok, de nem csuknak le, mert rámnéznek és látják, hogy ez egy hülye nő, azt sem tudja mit kell csinálni a gépen!!!!!!!!!!!!!
Szóval majd én védelek Titeket! :wink:

Anyukám, igenis! :wink: lement 36,9re baj???
Vendég
 


Lafi, szerintem már ne is méregessél! :wink: Ott a baba, zebrád van, csak feleslegesen idegeled vele magadat! És mindjárt kedd van!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Backa!NEM MEGY A KICSINYÍTÉS!Nekem nem ír ki a jobb egérgombnál ilyen angol szavakat!De lehet hogy csak én bénázok!!!!!!
niki26
 
 


Backa!
A fiam is halak, február 25-én szültett.

Amitől én rettegek, hogy a következő ciklusban megint kezdődik az, hogy a hőm ugribugrizik, pé sehol, de ezt nektek nem kell bemutatni.

Várunk! Még nem jött meg, de remélem a hétvégén túl leszek a nagyján.
Vendég
 


Niki26, paintben is megpróbálhatod, én ott szoktam!
Nyisd meg ott a képet, ott van egy olyan menüpont hogy kép/nyújtás/döntés és ott annyi %-kal le tudod kicsinyíteni hogy 600x600-asnál kisebb legyen! A kép/attribútumok menüpont alatt meg is tudod nézni hogy mekkora! És utána jpg formátumban mentsd el.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Csajok, a táblicskut hétfőn teszem fel javítva és új infókkal!!!
Mert munkahelyen van a tábla elmentve!!!!

Ha valaki akar bele valamit,írjon!
Vendég
 


Niki!
Mit ír ki a jobb gombnál?
Emailben át tudod küldeni? (Írok privit a címemmel!)Aztán felteszem Neked!
Ugyanis mi itt nagyon imádunk gyönyörű pco-gyerekeket nézegetni, mert mit tagadjam, természetüknél fogva szebbek, mint a többi! :wink: Ugye csajok? :wink: :lol:

Monácska!
Nekem a férjem halak, én meg rák vagyok, nem bánnék egy vizes jegyű gyereket. :wink:
Ne izguljál mááá! A következő hónap is ugyanilyen szép lesz! :D És akkor még jobban belehúzunk apával (mondjuk akkor naponta kétszer kell :oops: ) De a sok lombik után bizton állíthatom, hogy a házi gyerekgyártás lényegesen kellemesebb! :wink: :oops:

Hú, anya meghívott ebédre, rántott csirke lesz-nyami-még 5 percig vagyok! :D

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Nikinek gratula a babócához!!!!! Várjuk a képeket!

Apple !
Tetszike tickered!

Tegnap tudta meg barátnőm, hogy a kislánya rákos (még csak 7 éves ) és azóta egyfolytábanez jár a fejembe!!! És az a nagy tehetetlenség amit érez ilyenkor az ember ...gáz!!
Szóval az én 51-dik napon tartó ciklusom nem is annyira gáz ehez képest

Ne haragudjatok, de el kellett mondanom valakinek, mert rossz volt magamba tartani....tudom, hogy nem ide való téma

Na írjatok mostmár sok-sok szép híreket + látni szeretnénk sok-sok zebrát!!!

Ja és ismét kérdezek:
A fertin amikor reggel nem ugyanakkor mérem a hőt amikor szoktam, hogy tudok mondjuk üres karíkát tenni az értékhez?

Csipi
csipi78
 
 


Csipi, ez tragikus!Sajnálom a kislányt!

Feritnél úgy szoktam, hogy eleve megadok neki egy időpontot valahol a beállításoknál ezt meg lehjet csinálni és minden nap ugyanzt írja ki oda, ahol a hőt írod be ott alatta.ha más az idő, akkor meg a hő alatti időt jelzőt átírom a másik időre.
Tudom hogy érthetetlen, kb ez volt a legjobb...

Szóval van valahol settings vagy ilyesmi és ott lehet megadni időt!Az lesz az állandó idő.
Utána csak a hő ahol beírod alatta átváltoztatod
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap kellemes meglepetésemben volt részem.Elmentem egy sztk-ás nődokihoz,gondoltam bepróbálkozom,és szó nélkül felírta nekem:
-tesztoszteron
-progeszteron
-prolaktin
-lh-fsh
-tsh
-vércukor és inzulin terhelés 0' és 120' perces
-ösztradiol
laborbeutalót.Sőt még beszélgettünk a pcos-ról is.Teljesen meg voltam lepődve!Mednézett ultrahanggal,azt mondta nem jellemző a petefészkem pcos-ra,mivel kicsike a petefészkem és a pcos-oknak nagyobb.Igaz a papírra amit ideadott azt írta:néhány 5-6 mmes tüsző,a kép pcora nem gyanus.

Nagyon hullik a hajam!Ti kihez fordultatok kezelésre,bőrgyógyász???
Félek ha így folytatja kopasz leszek!!!

Jók legyetek ha tudtok!!!
lecso
 
 


Apple, most néztem a tickered, sztem csak bemásoltad a szövegbe...ez nem fog váltani így naponta asszemmeg nem is jelenik meg a hsz-ek végén.
ezt a profilba kell berakni ahhoz a részhez kell bemásolni ahol azt írja hogy aláíráshoz 255 karakter max!
Vendég
 


Sziasztok,

látom, pörög a topic ezerrel....! helyes, ezt már szeretem ! 8)

Lecso, a hajhullás ezzel a roh...dt betegséggel jár(hat), ha szeded a metformint, előbb-utóbb el fog múlni. Mivel hormonális eredetű a probléma, a bőrgyógyász illetve a különféle növesztő szerek nem nagyon tudnak mit kezdeni a problémával. Nekem is nagyon hullott, csomókban, már kopaszodtam, és kb 9 hónapnyi metfomin után kb két hete EGYÁLTALÁN NEM HULLIK ! :lol: És kezd vissza erősödni ! Kitartás, szedd a bogyót, majd rendbe jön.
Lefelé görbülő hőgörbések, mindannyiótoknak tankönyvi a görbétek ! Lehet, hogy most nem ez lesz a nyerő hónap, de a ciklusotok gyönyörű ! Szerintem ez az egyik legfontosabb ! Gyógyultok ! :lol: :lol: :lol:

Lafi, honna tudsz letölteni filmeket ?? Én is megkockáztatnám a börtönt, ha néhány régóta keresett fimet letölthetnék.... 8) :lol:

Kandika, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön végre kideríteni, mi a baj nálad, ha tényleg csak a polipok lennének, akkor talán hamarosan jobb lenne a kedved megint ! Veled vagyunk ! :wink: :lol:

Niki, írd meg, mikor leszel a kórházban ! 10 percre lakunk én is és Dimet is, ha bent kell aludjál, bemegyünk hozzád boldogítani egy kicsit, persze csak ha akarod.... :wink:
zsizsik
 
 


igen, niki....megyünk :) ha akarod.

hajhullás: metorin segíteni fog, de én melegen ajánlom a vichy hajkúrát, és vichy hajhullás elleni sampont. lecso, nemtom merre laksz, de pesten a fályi utcai piacon kedvezőbb áron van. nekem anno bejött!!! nem csinál csodákat, de gyorsabban nőtt, regenerálódott a hajam.

na, vissza a tanulásba....vagyis elugrok a kórházba a cukor eredményemért....drukkoljatok........
dimet
 
 


zsizsik, milyen film kellene???
az a baj,hogy sajna a legtöbbet csak dvixbe tudom. de hátha vmi megvan pont dvd-n.
dimet
 
 


na, megvan az eredményem. jó lett. (majdnem...)
éhgyomri vércukor: 4,7
terheléses (75 g glükózos): 5,5
éhgyomri inzulon: 8,75
terheléses (siralmas...): 68
dehát ez nyilvánvalóan utal arra,hogy oda kell figyelnem. egész életemben, nem csak most. ezt eddig is így gondoltam.
dimet
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat!Tegnap óta nem szedem a mecrkformint, a nődoki azt mondta,hogy befolyásolja az inzulin terhelés értékét,ezért ne szedjem a vérvételig,ami jöv. hét végefele vagy azután hét eleje.
Mit szóltok hozzá,igaza van a nődokinak??????????????
lecso
 
 


Kép Bence
niki26
 
 


Kép
niki26
 
 


Kép
niki26
 
 


Lafi, köszi! Én azt csak bemásoltam :( de, talán most ? Jó?

Csipi, nagyon sajnálom. Ez borzasztó! Az ember nem is tud ilyenkor mit mondani.

Niki26! Nagyon édes a csöppség!!

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Niki grtaula a kis Bencéhez. Nagyon szép kisbaba :wink:

tyche
 
 
 


niki, a 2 . képen az a csücsürítés haláli :lol: aranyos, szép baba!!!

megcsináltam a kállai ildikó terhes kaziját. szar. röviden.....még hasizmot is csinál. na, azt nem csináltam meg.de a többi része se nagy szám. inkább rubint réka.
dimet
 
 


Niki26, tündéri a babó ! Gratulálok !!

Jó éjszakát, megyek alukálni, végül is délután csak 3 órát aludtam... :shock: most jön ki az egy hónapos folyamatos munka hatása. Egyfolytában aludnék.
zsizsik
 
 


Sziasztok!
Niki! Babácskád tüneményes! Elégedett, boldog baba!

Enyém görbém........... :shock: :shock: :shock:
Én már nem tudom, hogy mit gondoljak! BACKA!!!!!!! Tied???
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csipi, sajnálom!

Niki, annyira édes a babóka! Nagyon szép!

Monácska, beeágyazódási hőesés?! Hő leesett, pecsételtél... De jó, pár nap múlva Érted izgulunk, Te pisiled a következő zebrát! :wink: :lol:

Én barnázom ezerrel, hő is leesett - jön pirinéni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyó!!!
Gyönyörűséges spontán mensid lesz!!!!! :) Ez nagy öröm ám, tudom, neked inkább bánat! És a barnázás is aggasztó kicsit, ezt sem felejthetjük ki!!!

Norka azt mondta, hogy beágyazódáskor általában fel megy a hő, nem pedig leesik. Ez más lesz, szerintem inkább a mensi előjele. Pecsételgetés megszünt, és görcsölés sincsen.

Kiderül! De tesztelni nem fogok majd csak valamikor a jövőhét vége felé. Feltéve, ha nem jön meg addigra!
Vendég
 


Anyókám, sajnálom a mensis jeleket....

Monácska, érdekes a hőd tényleg, nem is tudom...de mindenféleképp kiderü majd!

Szar az idő, szar a kedvem is....és még tanulom is kell.... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Lafim, én nem sajnálom! Tudtam hogy ez a hónap esélytelen! Nem is baj, pihiztünk kicsit. Csak ez a hülye barnázás ne lenne! :evil:
Miért rossz a kedved? Bár a tanulás már elég indok... :cry: Egy kis jókedvcsináló napocska!Kép


Monácska, én azért még drukkolok ezerrel!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok Kedveseim!

Képzeljétek el, nem tudoma fertin elmenteni a mai hőm!!!
Ugyanúgy beírom mint eddig...save....és nem történik semmi?????
Szerintetek mi lehet a gond??

Anyookám!
-a következő ciklus a tiéd meg a zebráé :wink:

Pusza
Csipi
csipi78
 
 


Monácska!

Nem, rosszul mondtam akkor vagy félreérthető volt. Beágyazódáskor van egy "implantation dip" és "bleeding" nem ritkán, azaz kicsit leesik a hő és pecsétel az ember lánya. Aztán ilyenkor a pecsételés még folytatódhat pár napig, de a hő felmegy, visszakúszik, sokszor még magasabbra mint volt.

Persze ez nem mindenkinél van így. Én azt javaslom, ha holnap legalább ekkora vagy magasabb hőt mérsz, menj el progi csekkolásra. :wink:
Vendég
 


Na végre...sikerült a mai hőt is berakni!
Csajok mi lesz velem...még mindig sehol semmi..... :oops: :oops: :oops:
Pusza
csipi78
 
 


Jajj Norka!

Én holnap tudnék csak menni, mert kedden és csütörtökön reggel 4-től este 7-ig dolgozom...............
Esetleg szerdán a prodiába tudnék menni, vagy a Kaáliba! Ez is jó???
Jó hát, de hülyét kédeztem! :shock:
Szerdán megyek a Kaáliba, ha nem jön meg addig, és marad a hőm!

Még egy kérdés! A Kaáliba nem csinálnak maszekba uh-ot??? Hogy lássunk egy nyálkahártya vastagságot, feltéve, ha ez ilyenkor még lehet informatív.........

Most haza rohanok, aztán otthonról visszanézek!
Angyal vagy Norka!
Vendég
 


csipi:
Bocsi lanyok, hogy csak ugy idepofatlankodok, mostanaban annyira ritkan vagyok gep kozelben, meg beolvasni sincs idom a sok okos infoba, ami itt kicserelodik... :oops: :oops:
Viszont nekem is volt ilyen a fertynel, hogy azt hittem nem menti le, de a vegen kiderult megis lementette csak atmenetileg nem frissult naluk valamiert.. Ne izgulj, ha holnap nezed ott lesz a mai ho is.

niki:
Gyonyoru ez a kisfiu! :P

baratodildi
 
 


Sziasztok!
mindenkinek köszönöm a hsz-t,kedvesek vagytok....pedig Én most se tudok senkihez szólni személyesen,mert nem jegyzeteltem!
Őnzőn rólam:-Szóval....ez senki mással nem történhetne meg,csak Velem,hogy most kb. fél órája megjött.....végső elkeseredésemre felhívtam a főorvost,aki majd műt.....hogy na most akkor mi van,mégse lett 50-60napos ciklusom......azt mondta,"nyugi,akkor is meg lesz a műtét!"!Kissé megnyugodtam,de csak nevetni tudok a nyomoromon!!!!!
Pár kivétel:
*Niki ez a baba gyönyörű!
*Anyó!Sajnálom.....Veled együtt haladok!na feltéve,ha ma vérezni kezdessz!
*Lafika!Tanulj csak,nem zavarlak!
További szép napot! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Niki! Gratulálok!
Egyszerűen tündéri! A második kép különösen cuki!

Backa, igen, tipikus tipikus! :)
Hőmet nem mérem, gondolkodtam rajta, de úgy vagyok vele egy dologgal kevesebb, ami stresszel. Kevesebbet töltök azzal, hogy azon agyalok, vajon lesz-e, van-e, volt-e pé. Azt tapasztaltam, ha nem foglalkozom vele, akkor rendesen meg is jön, ha meg egész hónapabn mindennap önelemzek, akkor tuti előbb, később, vagy nem igazi mensisen jön meg.
Én halak vagyok rák aszcendenssel. :)

Apple, jó a tickered! Hasmenés simán lehet a meforaltól. Mennyinél is tartasz?

Anyoo, persze, hogy együtt megyünk! Majd bevárjuk egymást! Végülis csak 2 hét. Meg aztán az is lehet, hogy mégjobban begyorsítok. Most vettem csak észre, ma estére még jut 1,5 500mg-os, holnap reggel a patikával kell kezdenem. És próbálkozom az 1000mg-ossal.

Lafi, nem semmi vagy! Szakvizsga! Azért vigyázz magadra! Ne vedd fel, ha nem úgy sikerül, ahogy gondoltad. Gyes alatt próbálozhatsz majd! :)

Csipi, ez felfoghatatlan. :(

Lecso, orvos neve? :) Gyűjtjük ám a jófej dokikat!
Mikor mész vérvételre? Igaza van a dokidnak! De után kezdd el megint, lassanként felépítve!

Dimet! Elhiszed, hogy én örülnék már egy 86-os inzulinnak is!


Monácska, én babát képzelek a görbédbe!

Kandi! Ismerős szitu, amikor jó lenne, hogy ne jöjjön meg, akkor megjön, amikor meg már szeretnék túlleni rajta, várat magára. Így voltak nekem 18 napos és 41 napos ciklusok is.
De a műtét meglesz, jól sikerül, és hamarosan beköszönt a gólya!

Kép
mamint
 
 


Mamint!
Jó lenne ,ebben a sorrendben!:-)

Lafika!Imádlak!!!! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


mamint, 68..... :lol: de a cukrom jó:) ezzel meg nemtok mit kezdeni....de nyugi, lesz majd neked is jobb!!!!!!!!!

kandi, murphy törvénye....így szokott ez lenni :? de a lényeg, hogy megműt azért.

ja, kézeljétek. egyik barátnőm mesélte, hogy vhol czeizel beszélt a metforminról, és ő azt mondta, hogy terhesség alatt szedje az, aki előtte is szedte, mert nagyobb "stressz" a szervezetnek, ha abbahagyja....nnna, kezd a téma felkapottabb lenni? sajna nemtom mikor, melyik adón bezsélt....

na, tanulás. igaz mingyá elalszok. nagyon rosszul alszok napok óta, és a derekam is fáj a sok üléstől :( pedig tegnap tornáztam. ma is fogok.

mindenkinek szép vasi délutánt még!!!!!!!!
dimet
 
 


Sziasztok!!!!

mamint:A dokit Dán Pálnak hívják.A X. kerületben A Bajcsy Zsilinszki sztk rendelőben szokott rendelni,különböző napokon.Minden hónapban máskor,előre ki szokták írni egy hónapra,hogy melyik nap melyik doki rendel.Magánrendelése,hogy van-e azt nem tudom.
De nem is érdekel,ha itt is rendel!!!Én már csalódtam magándokiban is,és alkalmanként azért elkérte a 7000ft. szinte semmiért!
Most 9. napja norkolutot szedek.Jöv. hét vége vagy azután hét eléjén megjön,és a 3.napon megyek a laborba.

Tavaly szeptember óte szedtem a merckformint,majd márciusban egy hónap szünet baba miatt,majd elvetéltem és újra merckformin 2x850mg-mal.Mellette szedtem még medrolt és clostylbegitet is.A Petrányi dr. szerint ha pcos van,akkor a medrol csak rintotta az IRt.
Most kb.2 hete szedtem a merckformint,de akkor most szünet.Pedig már egész jól kezdett hozzászokni a szervezetem,már nem ment a hasam.
Megírtam a Petrányi dokinak a nem szedést,kíváncsi vagyok mit ír majd rá!

Jók legyetek ha tudtok!!!
lecso
 
 


KAndika, ez jól össszejött Neked, szegénykém! De az a lényeg hogy megműt!ÉS aztán már egyenes az út a zebrához meglátod! :wink:
Nem tudom hogy napra együtt fogunk-e haladni, mert nem vérzek, sőt a barna is elmúlt most :shock: De a hőm leesett...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyó!
Egy teszt????Lehet utro-duphaston kéne? :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika, ha holnapig semmi akkor tesztelek, mert az már a 14. dpo lesz a luteális fázisom meg mostanában 12 nap. De mivel 4 nappal pé előtt voltunk együtt, nem hiszem hogy baba van. Cicim nem fáj és semmi mást sem érzek. illetve az időtől iszonyú migrénem van...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó estét !

Niki 26, gyönyörű kisbabátok van, gratulálok !!

Monácska, drukkolok, hogy csak beágyazódási esés legyen, a barnázás nem jelent semmit :wink:

Anyoo, szuper, ha ilyen szép spontán mensid lenne, de tudod én legjobban annak örülnék, ha felkúszna a hőd :wink:

Zsizsik, Dimet
Nem is kérdés, hogy meglátogathattok-e , DE

úgy tűnik nem lesz műtét. Teljesen lerobbantam. Megint ugyanaz, ami 3 hete volt, iszonyat torokfájás, köhögés, sőt, kb. 4 éve nem jött elő az asztmám, hát éjjel azt hittem kipurcanok :?
Reggel bemegyek a kórházba a vérigénylés miatt, de borítékolni tudom, hogy ilyen állapotban nem nyúlnak hozzám.

A melleim ma reggelre bedurrantak :shock: Szét akarnak szakadni, nem értem mitől, hőm magas (jó kis hőemelkedés), de az a betegségtől.

Ez van :cry:

mniki
 
 


Nikim, sajnálom, hogy ez lett, de hátha lehet ettől még....


A műtét és teszt előtt állóknak, és amúgy meg mindenkinek:

Kép
Vendég
 


Mnikike!

Sajnálom... :cry:
Gyógyulj meg mihamarabb!

Hűűű..olyan gyorsan eltelt megint a hétvége!!! Nincs kedvem dolgozni menni!!! :twisted:

Kandika!
Tuti jól sikerül majd a műtét...:) és jönni fog a zebra! :wink: :wink:

Niki26! még mindig csak azt tudom mondani, hogy olyan gyönyörű ez a csöppség!!!!-nekem is kell ilyen szépség.. :wink: :wink: :wink: :wink:

pusza
csipi78
 
 


Mniki!

Direkt visszaolvastalak, de nem tudtam kideríteni, h. milyen műtéted lesz???????
Vérigénylés?????? :shock:
12. cn-on bedurrant mellek???? :shock:

Kandi!

A Mörfi, az Mörfi, fene a pofáját! :evil:
De szerintem meg tudják oldani, hiszen van elszívó is a világon!
Levadásszák a rohadék viziállatot, h. a kis ostoros hadseregnek könnyebb dolga legyen! :twisted:
Vagy a gólyát kéne ráuszítani a kis puhatestűre?????? :wink:

Dimet!

Csak pihengess, amennyit tudsz, de legalább a lábadat tedd fel!
Én vettem annó az Ikeában egy jó kemény párnát és éjjel azt tettem a térdeim közé, kicsit javít a derékfájáson.
Te mikor vizsgázol?

Niki26!

Nagyon aranyos, különösen a csücsöri kép! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok csajócák!!

ma értünk fel Pécsről, nagyon jó volt, de időm megint semmi, pénteken unokatesóm ballagott, ma meg nézétek meg a tickeremet...szóval van program elég.

Nikikém jobbulást, még mindig nem tudtam neked írni, utálatos büdös ronda disznó vagyok :oops: :oops: de mostanában még netezni sincs nagyon időm :cry: , de rajta vagyok az ügyön! (erdélyi barátnőm elérésén)

Ha most olyan 28. cn lennél, azt mondanám tuti baba a tüneteid alapján, nem számoltad el a cn-ket? (ez csak hülye kérdés volt)

Lafi gratula!!!!

kandika fel a fejjel, drukkolok a műtéthez!! Te miért nem próbálod meg az avandametet???

Apple nagyon jól lehet a Diane után rögtön teherbe esni, még closty nélkül is, sőőőt, nekem kétszer is sikerült! :wink: :lol:

és jól írta ezo én még soha nem szedtem metformint. A Diane lenyomja a tesztoszteront, ha vékony az ember lánya felszed pár kilót, és utána pár hónapig rendesen működik az ember, termel pé-t, és teherbe esik ha szerencséje van. nekem kétszer is bejött, de pl. rambókának meg sok másnak nem jött be. Úgy hívják rebound effektus. (de olyan is van, akinek a fogigátló elhagyása után nem jön meg a mensije, ez is benne van a pakliban :? sajnos)

(remélem harmadjára is be fog jönni)

Csipi a rákos gyerekek 90 %-a meggyógyul. nagyon könnyen regenerálódnak. kivagyok az ilyen hírekről, nem lennék az anyuka helyében, nem tudom hogy lehet az ilyet elviselni és feldolgozni...állandóan én is azon szorongok, nehogy valami baja legyen a gyerekeimnek, családtagjaimnak...jajj, iszonyú szorongó alkat vagyok.

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?