Új privát üzeneted érkezett!

Na le tudtam kicsinyitenni nem annyira lehet látni de azért van hurkám:(

Na én mára befejeztem .Sziasztok!!




Kép
Vendég
 


Szaisztok!!
Na, megint alig vagyunk itt!!Nem ér rá senki?
Keditke!!
A tiéd semmi az enyémhez képest!!Majd nekem pedig lesz még nagyobb is!!Még remélem egy darabig jók lesznek a ruháim!!Még eddig szép, hogy beleférek mindenbe!!Nem szeretnék sokat hízni, nem koplalok, most főleg, eszegetek!Tegnap is úgy ettem volna valamit, de már nem is tudtam mit ennék, meg mindig édességet kívánok!Sokan azt mondják akkor valószinű lányom lesz!!Hát már nagyon kiváncsi vagyok!Majd nyáron megyek 4d-ultrahangra amin jobban lehet látni!Van itt a közelünkben is!Veszprémbe is meg Keszthelyen is!
Többiek merre vagytok??Hahó..........................!!!
Na, most befejezem még föznőm kellene valamit!!
Puszika mindenkinek vigyázzatok magatokra!!
Anita
anita21
 
 


Sziasztok!

Jaj csajok,nem vagytok egyáltalán elhízva.Az a kis pocak meg kell.

Anita!Neked meg legyen szép nagy pocakod még jó sokáig. :wink:
Olyan pocakot én is el tudnék viselni már.Ugye Keditke te is? :)
Na majd lassacskán.
Velem semmi újság.Júniusba megy apa vizsgálatra,nem májusba.De már azt is kibírjuk.Én meg ma megyek dokihoz,hétfő óta megy a hasam:(.Holnap veszek LH-tesztet.

Beuka!Írd át légyszi a vizsgálat időpontját juniusra.Köszike

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!!

Csak bekuk de hogy ennyire pang ez a topic :( :( ,hát én már nem is értem :( :( !!

Reni!!
Ez igy van :wink: :wink: ,nekünk is lesz szép nagy ami nem elhizás lesz :lol: :lol: :lol: !!

Anita!!

Neked se lehet olyan nagy pocid , és még mekorra lesz :lol: :lol: :lol: !!

Csanita ? Hajny? Kamilla? Beuka? Angel? és a többiek merre vagytok??

Tali se volt még??

Most mennem kell ,jön a barátok közt !
Puszi!! Sziasztok!!
Vendég
 


Csajjok,
én marhára el vagyok havazva. Meg írogatok egy másik topikba (babás, nem akartam itt lelkendezni, meg arról faggatózni, hogy pl milyen kiscipőt érdemes venni). De szinte mindennap olvaslak titeket.

Rólunk:
Peti marha aranyos baba, sokat beszél, és egyre többet megért. Néha leesik az állam. Megkezdte homokozós pályafutását, a babahintában már profinak számít. Sokat mászik, mindent megkaparint, kedvence a vezetékes telefon. Mondja, hogy hoppá, ha eldob vmit akkor meg azt, hogy puff. :D Már tiszta kis ember, nem is csecsemő. Itt az ideje, hogy nyírjunk neki vmi sérót, már akkora a sörénye.
Kedvencei a gyümölcsök és a zöldborsó. Alapjáraton nyugis, vidám baba, igazán nem nehéz vele. Foga még csak egy fél van, úgyhogy nem nagyon eszik még szilárdat. Talán hamarosan feláll, már vannak jelek, de még nem erősek a lábai hozzá.
Ő a legvékonyabb a családban, semmi babaháj, konfekcióméret. :lol: A hasán sincs hurka. Keditke, majd megkérdem, hogy csinála, okés? :lol:
Mensim nem igazán van, már gőzöm sincs hanyadik napon lehetek. Szopizik is még, de már nincs sok tejem. Tehéntejfehérje allergiás, így nekem is diétáznom kell amíg szopik.
Már pont méretes egy kiadós dögönyözéshez. Csiklandós és van humorérzéke is: nyújtja a lábát komoly képpel, hogy adjam rá a zoknit, aztán az utolső pillanatban elrántja és jót derül a viccén. Ez szok lenni pár percig, nagyon bírom a kis csemetémet.
Olyan érdekes látni, ahogy fejlődik az értelme, árnyaltabbak lesznek a reakciói. :D

Mára ennyit, megyek alsz.
potter_76
 
 


Sziasztok!!
Tényleg nagyon nagy a pangás!! :( :idea:
Mindenki sokat dolgozik, és este gondolom már nincs kedve gép előtt görnyedni!!Olyan hülyeségeket álmodtam, így már felkeltem!!Most már nincs alhasi fájdalmam ez már jó, mert nagyon kellemetlen volt!!Hát ugye ahogy nyúlnak a méhszallagok!
Keditke?Breni?
Szóval én most vagyok ám 90kg!!Ugye most biztos csodálkoztok!!
Nem akartam én sem ennyi lenni, de így sikerült!!De majd szülés után lakarok adni sokat!!Milyen hüvős lett az idő!!Pedig holnap valahova jó lett volna elmenni??
Az LH tesztet mag naygon ajánlom mindenkinek mert nekünk elsőre bejött!!Nagyon kiváncsi leszek mi lesz fiú vagy lány??Persze mindegy, csak azért mégis jó lenne már tudni!!Nagyon izgat a dolog!! :lol: :lol:
Keditke??Ti mióta probálkoztok??Már régóta??Ha nygon személyes kérdés akkor ird meg privibe!!
És te Breni???
Most befejezem lemegyek a boltba, még jelentkezem!
csók:Anita :D :D
anita21
 
 


[quote="potter_76"] írta:potter_76Foga még csak egy fél van, úgyhogy nem nagyon eszik még szilárdat.

Mármint darabosat, mert szilárdnak számít ugye minden ami nem anyatej vagy tápszer.
potter_76
 
 


Anita!Én egyszer használtam már LH-tesztet.De akkor nem is volt pém,elvileg.Most kipróbálom mégegyszer.Te írtad hogy olcsón vetted?500.-ért?Melyik boltba?
Mi másfél éve próbálkozunk.De új időszámítás szerint 4 hónapja.A műtétek óta ez az új számítás.

Kép
breni
 
 


Ági!Képet teszel fel Petiről?Olyan nagy már.De biztos egy tünemény.

Kép
breni
 
 


Sziiaa Ági!!

Engem érdekel a téma ,nagyon édi lehet Peti ,tényleg fotot kérünk !!

Anita!!

Huhhaaa hogy miota próbálkozunk?
Egy ideje nem számoltam a hónapokat de már több mint 2 éve nem szedem a gyógyit!Bár közbe volt szünet is ,mikor költöztünk !
500 .-ért vetted az lh tesztet 5db-os ,és hol ??
Az engem is érdekelne :lol: :lol: :lol:
Régen próbáltam a babymarkot de nekem az is drága :( !!!
10.-e után meg veszek pg 53-at!!

Na most mennem kell ,anyák napjára nézni valami ajándékot !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Nekem is van pg-53.Nekem nem jött be.
Kéred?Szépen memosnám.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

csatlakoznék a csapathoz, mi is babát tervezünk, sajnos már a 15 sikertelen hónapon vagyunk túl. van már két gyerekem, az első házasságomból. Eü-ben dolgozom, ha tudok, szívesen válaszolok kérdésekre, bár én is kipróbáltam már mindent, de azt hiszem minden az agyban dől el. És amitől félünk, a tudatalatti szerint abban hiszünk...sajnos én is negatívan kezdtem bele a projectbe...ez az utolsó hónapom "simán"...ha megjön kezdődik a hormonkezelésem...minden vizsgálatunk negatív...
Meg tudnátok mondani hova kell beszúrni a tickert? ma kezdtem, még nem értek hozzá...
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem mit írtatok. Mire a végére jutottam az olvasásnak addigra jöttek vendégek és szinte semmire nem emlékszem. Szörnyű vagyok :).

Csak annyira emlékszem, hogy:

Meliz
nekem nagyon jól hatott a szénsavas gyömbér innike. Különben meg simán elmúlt, mint akit elvágtak.

Ja, meg Anitának akartam még írni, hogy jó neki, nekem még mindig nagyon fáj időnként a pocakom. Olyan mintha meg akarna jönni. Időnként hol egyik hol másik petefészkemnél szúrnak bele kést, van mikor középre. Szóval kicsikét félek, de a doki azt mondja ez normális. Azért még egyszer rákérdezek, ha megyek kedden vagy szerdán UH-ra.

Más nem jut eszembe. Majd ha lesz idő akkor újból elolvasom hátha sikerül még valamit írnom.

Ma ünnepeljük a 12. hetet (85 cn), legszívesebben pezsgőt innék. Az UH után elmondjuk a mamának is. Biztos nagyon fog örülni.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ez alatt a pár nap munka alatt úgy elfáradtam, mintha két hétig nem lett volna hétvége.

Mást magamról sem tudok, úgyhogy puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajny!!,

DE jo hogy benéztél :lol: :lol: :lol: :lol: !!
Gratulla a 12.héthez !!

Vorosbegy!!

Üdv nálunk!!
A profilba tudod beállitani ,aláiráshoz bemásolni a a tickert " url .. kodját " ... Remélem sikerül !!

Sziasztok!!

"mivel egyedül vagyok ma este ,kicsit fennt leszek ,ha valaki itt van tessék irni!!!""
Vendég
 


Én itt vagyok!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!
Nem is sokat kellett visszaolvasnom tegnap nem értem ide!!
BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDEN LEENDŐ ÉS MÁR GYERMEKES ANYÁNAK!!!!
Tegnap pocsék idő volt, így nem voltunk sehol!!A ballagoknak szerncséjük volt, mert utána kezdett el esni az eső, mikor már vége volt mindennek!!
Hajni!!
A Hasam nekem is szúrkált, de most valahogy elmúlt, nekem is kellemetlen volt, de mivel nyúlnak a méhszallagok ez azért van, így normális dolog ilyenkor!!A cicim fáj néha még mindig, de amúgy tényleg semmi!!Ja, meg sokat megyek wc-re!!De ez is normális!!Mész Uh-ra!!Akko tegyél fel képet, jó??Vagy ird meg mekkora a pocaklakód!!Én majd csak 16.án megyek, de már nagyon kiváncsi vagyok!!Biztos sokat nőtt!!
Keditke!!
Te mindig egyedül vagy otthon szombatonként??A párod videózik esküvőket??Az tök jó!!Téged nem vihet el??Most befejezem!!
Még jövök......csók.Anita
anita21
 
 


Keditke!Breni!!
Ja, boccs mos olvastam, hogy van még kérdésetek!!
Mivel Tapolcán lakok, én itt vettem és tényleg 500Ft körül volt az ára!!5 DB-OS!!mÁSHOL DRÁGÁBB??Én azt nem tudom, de nekünk egyből bejött!!Persze előtte is akcióztunk, de mikor kimutatta a két csík a peteérést, akkor még jobban ráhajtottunk abba a két napba!!Hogy most pontosan mikor lett a baba, azt ugye nem tudjuk, csak sejtük!Február 24.én volt az útolsó mensim, és azóta már 10 hét telt el!!Gyorsan megy az idő!!
Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön!!Még az idén remélem babásak lesztek ti is!!Nekem elég volt ezt az 1 dobozt vennem, GABRIEL a neve, sőt még müanyag pohár is van benne amibe lehet pisilni!!Sok sikert lányok!!A terhességi tesztem is Gabriel volt, az meg 750 ft volt, ha jól emlékszem!!És csak 1 tesztet vettem ebből!!
Most tényleg befejezem!!Ha van még valami szívesen válaszolok!!Csók mindenkinek!
Anita
anita21
 
 


Sziasztok!!

Most csak bekuk!!

REni :( elkerültük egymást !!
Tényleg ,megkapotad a p.ü-t ugye??
Majd ird meg hogy döntöttél !!

Puszi!!
Sziasztok!!

BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDEN ANYUKÁNAK !!
Vendég
 


Sziasztok!

Anita
én azon szoktam röhögni este, hogy fekszem az egyik oldalamon megszokják a pici cicijeim, hogy arra lógnak (pedig tényleg picik 70 A-s melltartó még rámjön) aztán átfordulok a másik oldalamra és megint 10 percig érzem őket :O. Ráadásul a hason alvás szörnyű :).
Azt nem tudom hogy lesz e kép, de mindenképpen megírom hogy mekkora. Én is nagyon kíváncsi vagyok.

Editke
köszi a gratulát. Azt hittem soha nem jön el ez a nap, erre szinte repültünk idáig.

Mintha valami olyat olvastam volna, hogy beszéltetek a PG 53-ról. Nekem van. És soha nem volt igazán teljesen páfrányos. Volt változás de igazán nem tudtam eldönteni mit mutat. Ráadásul azt mondták, hogy ha babás az ember akkor páfrányos. Hát ippeg találtam egyet-kettőt belőle tesz előtti napokban. Azóta meg nem néztem. Szóval a fene tudja bejön e. A hőmérő biztosabbnak tűnik.

Olyan nagyon sokat dolgoztam ma. Felkapáltam a kiskertet, ami most kiderült nem is olyan kicsi :). Érzem is a pocakom. Fene gondolta volna hogy kell hasizom is a kapáláshoz :).

Puszi nektek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy talán még emlékeztek, mi nem akarjuk tudni a baba nemét. Most fürdés közben kitaláltam, hogy kislány lesz és Eszternek fogják hívni. Elég rossz benne az r betű mert nem tudom szépen kimondani, de én kislány koromban Eszter akartam lenni, és miért ne legyen akkor az a lányom. Fiú nevünk még mindig nincs, de még van idő. A lány sem biztos még :). Szerintem Névtelenke lesz :), az olyan unisex :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzet jelentés.
Ma voltunk Uh-on holnap már a 8-dik hétben leszünk.Tényleg,hogy megy az idö!
CRL:1.45
Atz mondta a doki,hogy szépen fejlödünk.Olyan furi és egyben nagyon jó volt hallani a pici szívverését. :)

Hajni,
nekem a rostos baracklé jött be és a Danone Kaukázusi kefir.Ez a két cuc bizti hejre ráz.Bár már érzem,hogy nem olyan vészesek a rosszuléteim mint pár nappal ezelöttig.
Gratula a 12 héthez.Biztosan nagyon fognak örülni a nagy bejelentésnek.Ha kapsz képet felrakod.Én most sajna nem kaptam da ha jövöhéten megyünk Pécsre a kötelezö Uh-ra megprobálok kérni.
Szép név az Eszter. :)

Anita,
ez érdekes,hogy rosszakat álmodsz mert amióta nálunk is itt a pocaklakó olyan rosszakat álmodok.
Szerinted a babásodásal függhet össze?

Pusz mindenkinek :)

Kép
Kép
meliz
 
 


Helló Lányok!

Egyszerűen nekem sincs időm jönni! Állandóan futok a gyermek után.Imádom, hogy ilyen aktív, bár néha alig állok a lábamon. :)

Ági!

Nekem is leesik az állam, amikor rájövök, hogy mennyi mindent ért Bendi. Sőt már egy csomó szó első szótagját is mondja. Annyira édes, amikor meglátja a kutyát, azt mondja, hogy ku és va-va. :)
Bendinek már 6 foga van és imádja a kölesgolyót. Sajnálom az allergiát.

Hajni!

Gratulálok a 12. héthez!

Betti
betti73
 
 


Vhajni!Grat a 12.héthez.Milyen gyorsan telik az idő.Hihetetlen!!!!

Betti!Nem sokára itt az esküvő.Izgulsz már?Gratulálok a 6 fogacskához. :P

Meliz!Örülök,hogy veled is minden rendben.

Kép
breni
 
 


Vhajni!Grat a 12.héthez.Milyen gyorsan telik az idő.Hihetetlen!!!!

Betti!Nem sokára itt az esküvő.Izgulsz már?Gratulálok a 6 fogacskához. :P

Meliz!Örülök,hogy veled is minden rendben.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Ági,Betti!
Nagyon édesek lehetnek a gyerkőcök! :D :D Milyen nagyok már ők is... :?

Editke!
Nem is nagy a pocakod! :wink:

Meliz!
Gratula a 8.héthez!

Reni!
Lassan félidő?Drukk,drukk..... :D

Milyen régen jelentkezett Vica! :( Meg CSANITA,PIHI,ZSUZSKA,KATA1977,BEUKA,KAMILLA!
Tényleg Kamilla!Utólag is sok boldog névnapot kívánok neked!!!!Hétvégén esküvő! :D :D :D :D :D Már biztos nagyon izgulsz!Remélem szép időtök lesz hozzá! :D

Beszoktam nézni én is csak nincs mit írnom!Nem történik velem semmi! :(
Tegnap felköszöntött anyák napján piri is! :x Teljesen váratlanul jött!Két napig barnázni szoktam elötte most meg épp hogy nem áztam át éjszaka,mert egyböl rendesen van! :shock: Úgy hogy ma van a 2.ciklusnapom!Elkéne kezdenem hőmérözni,mert nem tudom mikor kell majd mennem vérvételre! :D

Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Szia.Jó régen jártál erre.Már a 7.házassági évfordulótok lesz.Jó sok. :wink: Mivel készülsz?
Szegénykém,éjszaka jött meg?Az a legrosszabb.

Kép
breni
 
 


Sziaaa Ancsa :D :D :D :D :D !!

De jo hogy benéztél ,nagyon örülök neked!!
A francba az a piri ,pont anyák napjára jött meg :( !! Háátt én a hömérözéstöl bekatantam !!

Csajok merre vagytok??
Vendég
 


Betti!!

nagyon édi lehet már Boti fiad!!
Vendég
 


Szisztok!

Végre ma délután itthon :).

Betti
olyan jó lehet szaladgálni utánna. Kis cukorfalat lehet. Én ilyenkor imádom a kisördögöket, mikor már tudnak rosszalkodni, és lehet velük játszani, beszélni.

Meliz
Már te is a 8. héten. Felfoghatalan. Ilyen gyorsan nem mehetnek a hetek :). Gratula hozzá.
Persze hogy teszek fel képet, de én nem bízom benne, hogy kapunk.
Én is rossz álmokkal kezdtem, de hamar elmúlik ne félj. Azért érdekes, hogy az ember élete egyik legszebb időszakában rosszakat álmodik.

Köszönöm mindenkinek a gratulációt.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!!
Nagyon mérges voltam ma délelőtt nem juttam be ide a babanetre!!Pedig nagyon kiváncsi voltam a fejleményekre!!És most délután egyből beengedett!!
Mondjuk nem sok minden történt velem!!
Melíz!!
Az álmokkal ne törödj , ezeket nem tudjuk kikerülni, de ha esetleg olyanokat álmodsz, néha tanulni is lehet belőlük!!Rászoktam, hogy sokáig nézek tv-t!!Tegnap is éjjel 1-kor kapcsoltam le!!
Hajni!!
Én meg képzeld pont hasion szeretek aludni, mint a legtöbb baba!!
Most még hagyján, de majd később!!Igen!!Nagyon gyorsan mennek a napok, hetek, ezt én is észreveszem!!Főleg mikor jön a számla befizetés!!Uh-képet majd 16.án rakok fel, már én is nagyon kiváncsi mekkorát nőtt a picurka!!
Keditke??
2 müszakba jársz dolgozni??
Most befejezem, majd jövök....ha ide engednek!!
Csók:Anita
anita21
 
 


Csak bekuk!! :lol: :lol: :lol:

Anita igen 2 müszakba!!

Délelötös hetem:

Hétfö :6-18
Kedd.szerda : 6-12:30
Csütörtök: 6-13
Péntek : 6-12:30
szombat :szabad!

Délutános héT
hétfö :szabad
kedd- péntekig 11:45-18
Szombat : 6-12:30 ig
Bocsi hogy leirtam de most ráérek nagyon!!

Hajny!!

Jó hogy benéztél
:lol: :lol: gyere majd a képpekel !!
Délután vattacukrot készitettünk (van gépem) ,voltam szoliba ,a hasam már szép barna!!

meliz!!

gratulla a 8.héthez !!
Puszi.Sziasztok!!
Vendég
 


Halihó!

Editke
ne is mondd a vattacukrot. Úgy imádom. Mindig a Balatoni táborozások jutnak róla eszembe. Ezer éve nem ettem. De nagyon fincsi lehetett neked.
A beosztásodat megjegyezni se semmi. Alig van két nap mikor egyformán dolgozol.

Anita
én is hason alszom amikor tudok. Vagyis úgy alszom el. Hogy utánna mit csinálok azt nem tudom. Képzeld, tegnap rájöttem, hogy milyen nagy már a pocak. Eddig panaszkodtam,hogy az enyém nem is nő. Erre tegnap a tükörben felfedeztem. Szerintem egy nap alatt nőt ekkorát :).

Na megyek, mert lassan BK és még tusolni is kell.

Jó éjszakát nektek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!!

Most csak bekuk :lol: :lol: !!

Hajny!!

Ha meglátogatsz ,szivessen készitettek neked is !!Nagyon fini !!


Na most olvastam ,hogy Elizánk megszült!!

Szisztok!!
"futok a boltba ha lesz idöm benézek ,mielött megyek dolgozni""

Sziasztok!!
Vendég
 


Én kaptam képet is.

Kép
breni
 
 


Szia Reni!! :D :D

Milyen képet kaptál :oops: :oops: :oops: ???
Vendég
 


Eliza babájáról.

Kép
breni
 
 


Tegnap LH teszteltem egyet még halványka volt,remélem holnapra beerősödik.Az jó jel,hogy volt 2 csík.Igaz?

Kép
breni
 
 


Jaa igy már értem ,!!
Elküldöd nekem pü-be?Ha öt nem zavarná!!
Köszi!
Vendég
 


Reni!!

Remélem holnap erösebb lesz a csikocska !!!
Vendég
 


Sziasztok
Ma délután megyünk a Kaáliba :P izgulok :P
Tegnapig még nem volt pé, most vagy látni fogunk hatalmas tüszőt, vagy azt mondja, ma megvolt pé, kapjuk el :lol:

Mindenkinek drukk +++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Gaby!!

Nagyon drukkolok ,ügyessek legyetek!!!
Vendég
 


Gaby!Nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Reni!!

Nem is mondtad eddig hogy ,a másik topicra tett fel képet!!
Én azon is meglepödtem hogy már haza is engedték,el vagyok maradva !!
Vendég
 


Na csajok én lépek,készülödök dolgozni,de itt olyan felhös idö van,minjá esni fog! brrrr mikor lesz már este 6.-ora !!

Reni neked is jó munkát :lol: :lol: :lol: !!
Többiek merre vagytok???? Irjátok tele a topicot,holnap reggel legyen mit olvasnom!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!!
Vendég
 


SZIASZTOK CSAJOK!

HIHETETLEN VAN BABANET!

GABY!MESÉLJ MI VOLT A KAÁLIBA?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gaby
én is kíváncsi vagyok. Én még azt sem tudom melyik Kaáliba mentetek.

Reni
milyen a csíkod?
Remélem nektek is bejön a teszt.

Editke
szívesen mennék és ennék. Pedig nem is vagyok kívánós, de alig várom, hogy legyen valamilyen ünnepség és ehessek :).

Nálunk minden rendben. Tegnap akartam írni, de nem jött be a babanet.
61 mm a baba, jól van, láttuk mindenét, még az ujjait is. Nagyon cukorfalat. Úgy pattogott bennem, mint egy gumilabda. Hihetetlen élénk. Szóval minden ok. Ja, és nem kellett fizetnem érte semmit, mert mondtam a dokinak hogy a kórházban dolgozom. Tök meglepődtem. Mégiscsak magánban járok hozzá. Kép is lesz, de még várjuk hogy öcsikém elküldje e-mailben. Amint meglesz hozom.

Puszi neketek
Jó éjszakát

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok
Istengeyi úti Kaáli Krisza doki :P Október lett a lombik időpontja. Apjuknak itt is lesz kiskatonavizsgálat, meg kell neki hormonvizsgálat is, és ha a hormon a bibi, akkor gyogyi nyáron, és augusztusban kontroll. Ha eleget javul, akkor inszem. Hozzáteszem én a kaáliba a lombik miatt mentem, mert az inszem fizetős, de szerintem nem javul annyit :? Inszemhez 8millió jó kiskatona kell, amit felfecskendezhetnek. Páromnak amikor 22millió volt, abból is csak másfél millió volt jó, messez vagyunk a a 8-tól.

Viszont mégiscsak megvolt a pém hétfőn, csak most nem izzok magas hőfokon. UH nem volt most kaáliban amúgy.
Kép

Hajni
hogy telik az idő, már pattog mint egy gumilabda? :P :wink:

Breni
na most végre megtudtuk, mennyi kell az inszemhez :wink:

Keditke
köszi a drukkot

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Akkor nekünk sem lenne elég spermaszám.:(
Bár én még bízok egy kicsit.

Nem lett erősebb a csíkom,mivel nem csináltam.Ahogy haza mentünk,megfürödtem és már ugrottam is apára.Így úgy gondoltam hogy utána már nem érdemes megcsinálni a LH tesztet,mert féle anyag is kerülhet a pohárba. :wink:
De a tegnap előtti csík már elég jó lett.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Ezt alig hiszem el, van b.net :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Hajni!!
Hogy telik az idő,várom a fotot :) :) !!

Gaby!!
Drukkolok,hogy ne keljen addig eljutnotok ,hanem még elötte babás legyél+++++++++!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Reni!!
Nagyon jo,hogy elkaptad apját :wink: :wink: :wink: !! Megy a drukk++++!!

Többiek???
Merre vagytok!!
Beuka? Csanita? Kamilla? Angel??Anita?
Halihoo végre jo a topic tessék irni!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem múltkor! :oops: :oops: :oops:

Reni!
Ennyire rossz az eredményetek? :( :( :(
Igen,már a 7.!Nagyon gyorsan megy az idő!Szinte most volt!25-én meg az összejövetelünk 10.éve lesz! :roll: Nem készülök nagyon semmivel!Megvettem neki amit már régóta szeretett volna!Egy három fakkos horgászbot táskát! :roll: Azt azért hozzá tettem hogy ne használja sűrűn! :lol:

Editke!
Muszáj leszek hőmérőzni mert a lombik elötti hónapban,a PÉ után nem tudom hanyadik napon vérvételre kell mennem!Nekem össz-vissza van PÉ,már ha van egyáltalán! :roll:
Te nem tervezed még hogy orvoshoz menjél?Olyan régóta próbálkoztok már! :(

Hajni!
Örülök hogy minden rendben van! :D Várjuk a képet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?