Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit homályos képek, mert még régiszar géppel volt:

teszt:
Kép

Itt meg kétmiliméteresem:

Kép

Kép
cicmerák
 
 


Lidi, elvileg márc. 10-én de ezt biztosan nem tudjuk, és már ápr. 4-én kimutatta a teszt. Ekkor már az 52. napon tartottam a mensitől számítva.

Kép

Kép
antekirt
 
 


ja, elírtam, március végén mutatta ki.
cicmerák
 
 

 
 

cic: köszönöm szépen :):)

nika70
Salgótarján
 
 


csajok akinek elsö baba belegondoltatok hogy idén már minket is ünnepelnek anyák napján? tök jó érzés :D

nika70
Salgótarján
 
 


Roninagyi: jaj, de klassz, hogy Laura is ilyen ügyes! Képzeld, amikor írtad, hogy Laura oldalrafordult, Ákos is pont aznap csinálta meg először. Azt hittem, véletlen volt, mert kicsit lejtett a kanapé, aztán du. voltunk babamasszázson, és ott a foldön a pokrócon újra megcsinálta. A védőnő mondta, hogy 1-2 hét és átfordul! Én olyan boldog voltam. Ja, és aznap fogta meg először a csörgőt, amivel fölötte játszottam! Úgyhogy nagyon klassz babáink vannak!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem hétvégén látni fogod a kisunokád, és majd jól összenyálaz anyáknapja alkalmából!! :wink: Aztán jövőre már ő szedi a virádot! :lol: Hát ennél szebb érzés nincs!

Nika: Boldog Névnapot! :P Nagyon édes Gergő! jó klassz nagy srác ő is.

Mérges vagyok, napok óta próbálo ma BabyContoll számot hívni, den nem veszik fel!

Cic: Léna nagyon megszenvedi a fogacskák érkezését?

Koszmó: tudom, sokan már túl vagytok ezen, és volt téma, de kinek mi vált be legjobban koszmó-eltávolítás ügyben? Valaki írta annó, hogy van kimondottan erre sampon? Melyik termék? Én nem találtam.

Kattogás: kattog valamelyik babának a bokája, térde? Ákosna nagyon.

Hajhullás: Áki hatalmas hajjal született, lassan itt van 3 hónapos, de még semmi nem hullott ki neki, viszont szőkül az alja.
Én meg szedem ezerrel a vasat, és nekem meg ezért nem hullik. Kop-kop-kop

Mági, Cic: mi juni 1.-én tudtuk meg. Én is megörökítettem a tesztet. Hú, Mági, ti gondolom extra boldogok voltatok aznap. :lol: Volt nagy örömködés!

Kataa: ha van időd, kedved, írhatsz ám nagyon várom, és kíváncsi vagyok, hogy teltek az első hetek! Tök sokat gondolok rátok! :)

DM bón: kiváltotta a babafüzetet, úgy örültem, van benne 50%-os C&A kedvezmény is. Meg egész jó kuponok, pelusra 500Ft.

Szana: gyönyörű Jázmin baba, nagyon kis vidám csajszinak látszik! Milyen klassz színű a babakocsitok, még nem is láttam ilyet!
Vendég
 


BabyControllra visszatérve, hát most bekapcsoltam úgy, hogy Lidi nem volt benne és nem is sípolt, hogy nincs benne mozgás. Nektek is így csinálja, ha nincs benne a csöppség? Ja és súly sincs benne.

Szilvi, nekünk egy napig volt minikoszmónk most egy hete, akkor megmostam a fürdetőkrémmel a kisbucit és máris elmúlt. Azóta nincs koszmó. Próbáld ki hátha bejön nálatok is.

Anyáknapja: én ha arra gondolok, hogy apa meg Lidi felköszönt hát mindig bekönnyezik a szemem. Hihetetlen jó érzés. :-D

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok

Na annak aki megtalalt :D
(Bocs de nyilvanos forumon nem szeretnem leirni a helyet,sosem tudni.... :oops: )

Apa felig ide kotodik,ugyhogy azert jottunk,dolgozik egy nagyon igeretes munkahelyen.Ez mar regi dontes,de megvartuk hogy Leon cica egy kicsit nagyobb legyen.Amig LEonnal otthon lehetek addig valoszinuleg maradunk,de meg semmi sem biztos,lehet hogy elobb lehet hogy tovabb..ahogy hozza az elet.

Szoval ezert nem tudok ott lenni a talin.Bar nyaron hosszabb idot anyueknal leszunk videken,de kocsim ott mar nem leven nem igerem a nyari talit sem....

Szep helyen lakunk,teszek fel majd a fiukrol kepeket,de kintieket inakbb az iwiwre majd.....
Egyenlore laptopon vagyok,mert a gepem nincs meg osszeszerelve ugyhogy ezert nem tudok most keppel szolgalni :roll:

AKinek meg kerdese van szivesen irok maganban :wink:

Szana
Kisnoci tiszta TE:) Nagyon cuki.

CIc
Sajat :wink: Nem laknek rokonoknel egy percet sem..oreg vagyok en mar ahhoz :lol: :lol:
Ja de jok ezek a tesztes kepek,neke mis van am :) Nekunk Leon egy szep nyralason fogant,akkor voltunk eloszor es utaoljara Alex nelkul valahol,hat bejott :lol:

Anyak napja tenyelg szep unnep,en amr pocakosan is kaptam apatol viragot.Alex meg miota kommunikativ korban van meg meghatobb a dolog :oops:

K

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok

Na annak aki megtalalt :D
(Bocs de nyilvanos forumon nem szeretnem leirni a helyet,sosem tudni.... :oops: )

Apa felig ide kotodik,ugyhogy azert jottunk,dolgozik egy nagyon igeretes munkahelyen.Ez mar regi dontes,de megvartuk hogy Leon cica egy kicsit nagyobb legyen.Amig LEonnal otthon lehetek addig valoszinuleg maradunk,de meg semmi sem biztos,lehet hogy elobb lehet hogy tovabb..ahogy hozza az elet.

Szoval ezert nem tudok ott lenni a talin.Bar nyaron hosszabb idot anyueknal leszunk videken,de kocsim ott mar nem leven nem igerem a nyari talit sem....

Szep helyen lakunk,teszek fel majd a fiukrol kepeket,de kintieket inakbb az iwiwre majd.....
Egyenlore laptopon vagyok,mert a gepem nincs meg osszeszerelve ugyhogy ezert nem tudok most keppel szolgalni :roll:

AKinek meg kerdese van szivesen irok maganban :wink:

Szana
Kisnoci tiszta TE:) Nagyon cuki.

CIc
Sajat :wink: Nem laknek rokonoknel egy percet sem..oreg vagyok en mar ahhoz :lol: :lol:
Ja de jok ezek a tesztes kepek,neke mis van am :) Nekunk Leon egy szep nyralason fogant,akkor voltunk eloszor es utaoljara Alex nelkul valahol,hat bejott :lol:

Anyak napja tenyelg szep unnep,en amr pocakosan is kaptam apatol viragot.Alex meg miota kommunikativ korban van meg meghatobb a dolog :oops:

K

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok

Na annak aki megtalalt :D
(Bocs de nyilvanos forumon nem szeretnem leirni a helyet,sosem tudni.... :oops: )

Apa felig ide kotodik,ugyhogy azert jottunk,dolgozik egy nagyon igeretes munkahelyen.Ez mar regi dontes,de megvartuk hogy Leon cica egy kicsit nagyobb legyen.Amig LEonnal otthon lehetek addig valoszinuleg maradunk,de meg semmi sem biztos,lehet hogy elobb lehet hogy tovabb..ahogy hozza az elet.

Szoval ezert nem tudok ott lenni a talin.Bar nyaron hosszabb idot anyueknal leszunk videken,de kocsim ott mar nem leven nem igerem a nyari talit sem....

Szep helyen lakunk,teszek fel majd a fiukrol kepeket,de kintieket inakbb az iwiwre majd.....
Egyenlore laptopon vagyok,mert a gepem nincs meg osszeszerelve ugyhogy ezert nem tudok most keppel szolgalni :roll:

AKinek meg kerdese van szivesen irok maganban :wink:

Szana
Kisnoci tiszta TE:) Nagyon cuki.

CIc
Sajat :wink: Nem laknek rokonoknel egy percet sem..oreg vagyok en mar ahhoz :lol: :lol:
Ja de jok ezek a tesztes kepek,neke mis van am :) Nekunk Leon egy szep nyralason fogant,akkor voltunk eloszor es utaoljara Alex nelkul valahol,hat bejott :lol:

Anyak napja tenyelg szep unnep,en amr pocakosan is kaptam apatol viragot.Alex meg miota kommunikativ korban van meg meghatobb a dolog :oops:

K

Kép
Kép
kataa
 
 


Ezer bocs ez a babanet....

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Anna április 6-án fogant reggel fél nyolckor, egy kényelmesnek kicsit sem mondható nőgyógyászati székben. :) Előtte a centrifugában akrobatáskodott kicsit, aztán bekerült a katéterbe és sutty! :) Ugyi milyen romantikus?:)
Szóval én inkább először szorongtam, hogy most mi lesz, nem élek túl még egy vetélést, és erre tessék :) Aztán meg attól féltem, hogy a szülést nem élem túl.. :wink:
Az én tesztjeim a szekényben figyelnek, merthogy többet is csináltam, nem akartam elhinni:) Majd elrakom egy dobozba őket,meg minden Annával kapcsolatos dolot, és megkapja a csajszi, ha már fel tudja fogni, és megbecsülni.

Kata:
Én nem talállak az iwiwen! Írj már priviben, hogy merre keresselek!

Én úgy reménykedem, hogy fel leszek köszöntve Anyák napján, de egyáltalán nem 100 % .... :?

Na megyek, a hülye barátság süti is ma érett meg... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Winnie:
Nálunk is probléma volt a fodrász, mivel nem egy városban lakunk a lányommal, az Anyósa meg 300 km-re van (viccesen : papucsban nehéz lenne egymáshoz örökösen átszaladgálni), így mi is összehangolódtunk. Neki is melírozva van a hosszu haja, így 2-3 óra legkevesebb, ha nem jön semmi közbe. Persze a diákjait is várnia kell, mert bejelentkeztek szerenádra, és a fiúk bizony elvárják, hogy csinos legyen....mondja Ő. No, fogtam magam és elmentem hozzá azzal, hogy hívja házhoz a fodrásznőt, én Laurával foglalkozom addig. Jó ötletnek bizonyult, még többe sem kerűlt. Szóval megérte megszervezni, a férje csodálkozott is, amikor meglátta. :D Meglepi volt. Nem tudod megszervezni, hogy házhoz menjen? Már az én Anyukám is Nekem így segített, sőt már magam intéztem később, amíg nem bírtam magammal vinni a babát.
Szurkolok Nektek, hogy szépek lehessetek, mert a közérzetet is nagyon feldobja. :) :)
roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


Sziasztok!

Mi most a hétvégén nosztalgiáztunk, Rékapanka (valószínűleg) a tavalyi május 1-i hosszú hétvégén fogant :) elutaztunk Bükfürdőre, és szinte végig esett az eső :) :) :)
de nekem a tesztek kifakultak, és miután már nem látszott semmi, lehet, hogy ki is dobtam :?
Jó ez a nosztalgiázás.

Kataa, írsz nekem is egy iwiw nick-et priviben? vagy megkeresel? én is kivi vagyok a képekre, bár a helyet asszem tudom, még régebbről emlékszem :)

Anyák napja: tök jü, hogy pont akkor lesz a keresztelő. Én- lévén apa ilyeneket mindig elfelejt - már egy ideje mondom neki spontán, hogy képzelje el, a hétvégén anyák naőja lesz :) :) :)

Szana, tök édi a kiscsaj, tényleg régen láttuk már!

Szilvi, ha nagyon makacs lesz, nekünk a gyerekorvos írt fel szaliciles krémet, az levitte.

Ma voltunk oltáson, most jobban viselte, volt egy kis sírás, de tök hamar megnyugodott.
Mutattam az ekcémát, jövő héten megyünk a Heim Pálba bőrgyógyászhoz, egyelőre nem írt fel krémet, csak fürcsinál a babát kell kenni a krémmel, nem a kádba, (van, aki még így fürdet? mennyit kelntek a babára?) ill amit eddig az arcára használtunk zsíros krémet, azzal most a végtagokat is kenni kell.
Hízás ügyben meg tökre megnyugtatott, noprob, ha egy héten nincs meg a 150 g, cél fél éves korra a duplázódás, azzal meg jól állunk...

Nálunk is alakul az oldalra fordulás, de egyelőre úgy, hogy kapaszkodik, ha a bölcső rácsát megfogja, akkor oldalra húzza magát, ezt ma többször is megcsinálta...

na megyek, az utolsó fejés még hátra van mára :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Kiara márc. 26.-án fogant! :) de mi sajnos nem tettük el a tesztet, amit most már bánok! Irígykedek is miatta, hogy nektek megvan emlékbe.

Winnie: A fürcsi miatt írok, mi úgy fürdetjük, hogy bekenem vele előtte. A hasára (mellkas, nyak, váll) kb. egy kisujjnyit szoktam kenni, a lábaira kb. egyforintosnyit :D külön-külön, a kezeire meg még kevesebbet. Na ezt jó kis mértékegységekkel írtam! :lol:
Én bele szoktam maszírozgatni, mert neki is nagyon száraz a bőre. Szereti, már hozzátartozik az esti rituáléhoz. A lényege az, hogy a redőkbe is be kell kenni, de fürdésnél alaposan ki kell mosni onnan, mert ha nem, akkor az a fehér cucc ottmarad, és kiszáradva nem túl guszta mondjuk a hónaljában! De azóta jobb a bőre tényleg, amióta így fürdetjük. És mi a haját is ezzel mossuk még.

Feledékenység! Elég vicces! Én a kávéfőzőből szoktam kihagyni a vizet! Aztán meg várom a csodát! :lol: :oops: Meg megyek mosni, és mire beérek a fürdőszobába, addigra az lesz belőle, hogy ott összepakolgatok, stb. és persze a mosógépnek a közelébe se megyek! :lol: Meg hasonló dolgok. Persze előtte is szétszórt voltam, na de ennyire!

Sziasztok

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Mot, az anyukáknak egészen addig hullik a haja, amíg a hormonháztartás vissza nem áll terhesség előtti állapotába. A pocakidő alatt ugyanis nem hullik ki még a normális mennyiség sem, ez pótlódik be ilyenkor. Úgyhogy ne aggódj, nem lesz anya kopasz, csak most rémisztő a kihulló hajrengeteg!

Winnie27, mi kerestük a Ricsi hevederes pelust, mert a patikus mégcsak nem is hallott róla, de egy helyi gyógyászati segédeszközöket forgalmazó boltban sikerült kapni. De azért nagyon köszönöm, hogy eszedbe jutott! És tök jó, hogy már nem kell hprdanotok, nekünk júni végén lesz kontroll.

Mágnes, láz nálam egyértelműen fáradtságkor vagy nagy stressz után remegéssel párosulva.

Deszilvi, Babé koszmó elleni sampont használ(t)unk, 1630 ft a 2 dl, de nagyon kevéske kell.

A terpeszpelus miatt Dorcimanó nem tud hasrafordulni magától, de megtalálta a mozgásigény levezetésének más módját: a lábacskái segítségével mint egy vízszintes létrán mászkál körbe-körbe a kiságyában a rácsok segítségével. Imád ücsörögni, persze fogom és tartom és nem is engedem sokáig, meg folyton felhúzódzkodja magát hasból,mint nálatok is, ahogy olvasom. Séta babakocsival csak ha fáradt és elszundít, különben kéredzkedik kifele, hogy mindent láthasson, nehogy lemaradjon valmiről a lelkem!

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Antekirt: na bakker, most már tényleg pipa vagyok a BC-ra. Éjjel felkelt Ákos, hamizott, már csócsált egy ideje, amikor kómásan ránézek a figyelőre, és látom hogy vígan villot 9-en! Baba meg sehol! Ennyit a 36ezres szupi műszerről!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap kicsit sűrű volt a nap, de azért olvastalak titeket.

Niki: babakocsival nem merek elindulni, mert a tömeg, meg nem akarok szerencsétlenkedni, mozgólépcsőn sem utaztam még kocsival stb. Inkább a kenguru. Majd viszem a babahordozót és akkor bele tudom tenni, ha odaérünk. Sétálni fogunk, vagy üldögélni a talin? Nem tudom, nem lesz-e eső. :roll: Kellene egy esőnap is...

Szana: hát most úgy tűnik, hogy szopizik rendesen Tünci. Este legtöbbször csak hisztizik, de azért alszik utána rendesen. Szerintem azért egy kicsit sikerült növelni a tejmennyiséget, de napközben most nagyon gyakran szoptatok. Ma pl. máshogy nem is tudom altatni. :roll: És hízott is végre. Szóval kicsit megnyugodtam. A lányod tényleg helyes!

Teszt: én a szülinapomon (6-án, ami az idén anyák napja :D ) csináltam az első tesztet, ami negatív volt. :( Viszont néhány nap múlva megcsináltam még egyszer, mert úgy éreztem, igenis terhes vagyok és akkor már pozitív volt!!! Szóval már 6-án is bent növekedett TÜnde, csak még nem mutatta ki a teszt. Én is nosztalgiáztam rajta egy sort, hogy tavaly ilyenkor már pocakban volt. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Hello!

Dögrováson vagyunk, egyenlőre csak én és Gergő. Folyik az orrunk (orrszívás :twisted: brrrr), meg köhögünk. Láz nincs.
Léna kinövesztette a második fogát, minden különösebb hiszti nélkül, csak egy nap volt nagyon ölbebaba.
Tud valaki valamilyen szert köhögésre? Ne homeopátiásat (mert nem ismerem, nincs ilyen dokink, de elfogadok minden ötletet, javaslatot). Én még csak-csak kikúrálom magam (meleg fürdő, forró tea, hagymatea, c-vitamin). De Gergőt nem nagyon tudom ilyenekre rávenni. Neki kellene valami, ami nem antibigyó, mert a dokink tuti azt írna fel. Ötlet? Tipp?

köszönöm.
cic
cicmerák
 
 


ja, szárazköhögés
cicmerák
 
 


Sziasztok,
Cic:Stodal, homeopátiás, de bátran merem ajánlani!!!!! Hamar segít.

Ádám ma nyűgös:-( Alig tudtam elaltatni:-(

Na, tovább olvasok, csak az elejéig jutattam:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!
Ma voltam fodrásznál!:) Mivel mostmár nekem is hosszú a hajam, és melír volt, így tartott 2 és fél órát, addig Apa volt a csajszival. Felkészültem, hogy 10 percenként hívogat majd, de egyszer sem!!!
Hazaértem, megetette a lányunkat, játszottak, lenyírta a körmét! Hát tiszta szuper, kellemesen csalódtam! :) Ja és hazajövök, látom elmosogatott! Ez az igazi Anyák napi meglepi!
Viszont dobtam egy hátast a fodrásznál, elkért 8 ezret a hajamért! Aszonta Apa annyiért a kocsin egy elemet újrafényeztet..:)

Tegnap hasra raktuk Pannát alárakva pokróccal, és olyan ügyesen tartotta magát, ráadásul mosolygott is hozzá!
Na megyek,pihizek!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


cicmerák
 
 


sziasztok!csak ma léptem be az oldalra de tők jó h. dumcsizhatok olyanokkal akiknek egykoru babáink vannak.az én kingám dec.15-én sületett ujpesten-ő az elsö babám.hál istennek problémamentes szülés volt reggel fél 7-kor kibujt a cicám 3000g-mal.sajnos2 hónap után tápszeresek lettünk de igy is most7 kg-sak vagyunk.három hete probálom a sárgarépát megkedveltetni vele de minden alkalommal szabályosan kiöklendezi.mit tegyek?máskülönben jó étvágyú gyerek gyümit.babagrizt,stb megeszik.elöre is köszi a tippeket.szeretnék beszélgetni tőbb anyukával mindenféléröl mert a hétköznapokban eléggé zárkozott vagyok.erdélyből tetepültem át és hát nem igazán vannak barátaim ismerőseim.anyosom sincs csak 2 db.70 év feletti dédszülö.párom 14 órázik h.megéljünk,őrülők ha ébren látom.

erika
erika75
 
 


Minden Anyukának a szép ünnepen:

"A szeretet nem adó, nem követelés, mely mögött ott áll a végrehajtó.
A szeretet úgy árad, mint a napfény: csöndesen és állandóan - egyedül a maga csodatévő hevétől."

Hekler Antal

roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


Sziasztok!

Ma kissé elkeseredve kerültem eme "vizekre".
A kérdésem van valaki másnak is olyan kis babája, aki egész nap sikítozik? Persze jó kedvű meg minden..., de elmúlik ez?
Annyira élvezi, de én már nem annyira...

Ibcsi

KépKép
fibcsi
 
 


Sziasztok!

Szilvi :-D. Ezekszerint nem csak nálunk van, hogy bénáskodik a BC.

Fibcsi, Lidi is állandóan sikítozik. Néha olyan hangos, hogy szabályszerűen fáj tőle a fülem. Ilyenkor próbálgatják a hangukat. Szóval én jót röhögök rajta, hgoy ennyire tetszik neki valami, hogy sikongat rajta.

Cicmerák, no comment :-D Ééééédeeesss :-D. Lidi szerintem úgy sírva fakadna, hogy ihajjj :-D

Winnie, szaliciles krém? Olyan ami a befőttekbe kell vagy másjellegű szalicil?

Ma megvettük Lidinek a járókát, mert most , hogy fűtés nincs így kissé hideg van a földön a játszószőnyegen. Viszont habszivacsot amit a földre lehet tenni azt sehol nem kaptunk, mindenhol elfogyott. :-( Persze nekünk is most kell ilyen, mikor kapható volt akkor nem vettünk.
Éjszaka kétóránként keltett Lidi minket. Szóval reggel 8-ra már háromszor evett. Szerintem megint az idő kavart be így.

Kép

Kép
antekirt
 
 


SZIASZTOK!

NEKTEK IS BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KIVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kismama18
 
 


Szia Erika! Üdv itt. Hú, elég hamar belevágtál a hozzátáplálásba. Én nem vagyok nagy tapasztalattal bíró anyóca, de igazából én azt csinálnám, hogy hozzákeverném a répát valami édesebbhez. Mondjuk almához? Úgy talán megeszi. Ha nem, akkor meg minek erőltetni, majd megszereti később, nem igaz? :wink: Mikor már tudod neki mondani, hogy ha nem eszi meg, akkor nem fog tudni fütyülni. :lol:

Fibcsi: szia neked is! Én is nagyon kapálóztam, hogy a gyerekem Lizi legyen (Eliza), de a férjem megvétózta, úgyhogy csak második névként (Aliz) tudtam becsempészni. Persze nem szólítjuk így, hanem Tünde, de azért ez is valami. :D Szóval szép nevű a lánykád.

Kép
Kép
tinu
 
 


Cic: tényleg nagyon édes! :lol: És látom a fogacskáit!!! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


erika üdv köztünk :)


Boldog anyáknapját mindenkinek

Friss képek Gegéröl ilyen jól érzi magát ha ülhet egy kis idöre :)

Kép

A kedvenc nyuszikámmal :)

Kép


A rágókát is nagyon szeretem és már ügyesen fogom is :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok,

Boldog anyáknapját magunknak:) Engem Dani köszöntött ma kezében a virággal, el sem akarta engedni.:)

Egyébként nekünk jól telt a hétvége, tegnap meg volt a második Dani nélkül töltött este, ugyanis tegnap volt a 10 éves osztálytalálkozónk. Nagyon jól sikerült, és Dani is jól bírta a nagymamai pesztrálást. a kajcsit és szépen megette és elaludt.

Nálunk az osztályban egy hónapon belül 3 kisbaba született, akik Danival egyidősek. Az első nov.10-én a másodikak mi vagyunk, a harmadik pedig dec. 7. szóval termékeny volt az osztályunk tavaly tavasszal.:)

szana,
Nem tudom mikor és hogy kezdjem a hozzátáplálást, mert még nem érzem, hogy nem lenne elég, bár Dani gyakran eszik, de az éjszaka 8-9 órát átalussza, szóval nem tudom ilyenkor is el kell-e kezdeni.Muszály???
bár a kaját a szánkból kinézi, a kanalat jól teszi a szájába, meg már van az az üvegreszelő is.

De tényleg Bunny, snoopy és a többgyermekes anyukák, hogyan kell elkezdeni???? etetés után adjak neki egy kiskanál almát reszelve?és milyen gyakran növeljem a mennyiséget????Azt hiszem el kell kezdeni utánaolvasni a dolgoknak.

csernusn
 
 


szilvi,

én is mondtam a Nívea kamillás samponjának a hátulján van rajta, hogy segít hatékonyan eltávolítani a koszmót.

Meg apa borostája volt a leghatékonyabb módszer.:)

csernusn
 
 


Mágnes,

Sajnos nem fogok tudni menni csütörtökön a vásárra, mert aznap megyek kozmetikushoz is Harasztin, de egész napra meg azért nem akarok kimenni... Viszont ha majd tudod a következő időpontot, akkor légyszi szólj. Köszi!

Tali pénteken? Mert hogy akiknek a csütörtök jó volt, azoknak jó volt a péntek is.
Itt az új tábla, lehet mondani hogy kinek mi a jó (azokat kivettem, akik azt mondták, hogy nem jó a péntek, de ha valaki meggondolná magát, nyugodtan szóljon! :wink:

Kép

Helszín nekem mindegy, annyira nem vagyok ismerős a Liget környékén. A lényeg, hogy azért valahol a közelben meg lehessen állni kocsival!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Sziasztok!

Majd jövök, meg olvasok, addig is egy kép a mai keresztelőre készülve :)
a rucit a keresztanyám varrta még régebben az ő unikájának, a kalapka meg szintén anyósom horgolása :)

Kép

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Dorka, én a 2 órát támogatom.

én is kaptam egy szál virágot ma .)
Roni nagyi, tök szép az idézet!

Hú, Ante, passz, a dokinéni írta fel, és mindta, hogy szaliciles :oops: :?

Cic, nektek jobbulást! Nem tudom, ilyen kicsiknek lehet-e, de én köhögésnél mindig dr. Theiss lándzsás utifüvét kanalazom, az finom. Meg az ACC600 pezsitabi is hurutoldó.. szintén nem tudom, hogy piciknek....

Kernico, köszi!

Ági, gratula a fodrihoz, én még nem jutottam el :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Boldog anyáknapját nektek is :-)

Dorka, nekem a délután lenne jó 14-től.

Én öt száll tulipánt kaptam mert Lidi holnap 5 hónapos :-). Kaptam aszaltszilvát tőle és egy ilyen fényképes képeslapot :-). Ezt mind a kezében fogta mikor átadta.

Kép

Kaptunk habtapit végre a Pólusban. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Cic:
Hát édes ez a lány! Megnéztem vagy négyszer :) Ma már Panna is elkezdett hangosan nevetni, imádja, ha az Apja a pocakjába fúj :)

Erika:
Üdv itt nálunk! Sajnos hasonló cipőben járunk, nálunk pótlásként kell néha tápszert adni, mert nem mindig elég az anyatej. Én ennek ellenére még nem kezdtem hozzátáplálást, úgyhogy ebben nem tudok segíteni, majd talán 6 hónapos korában elkezdjük. Lehet, hogy egyszerűen nem ízlik neki a répa. Nem? Mást nem próbáltál? Almát esetleg?

Talinak nekem a péntek lenne jó, időpont mindegy, remélem el tudunk menni. Minket Apa szállítana a tetthelyre, mivel Harasztiról elég macerás lenne, de az csak hétfőn dől el, hogy el tud-e minket vinni, nem kell -e vidékre mennie.

Hát én a lánykámtól nem kaptam semmit Anyák napjára...Valahogy számítottam is erre, kicsit fáj is a lelkemnek, hogy Apa nem gondolt rám... :cry:
A keresztfiam viszont felköszöntött, arra pedig nem számítottam, így valamelyest jobban éreztem magam.. :?

ante:
Ez a képeslap gyönyörű! Olyan jó, mert ezt el tudod tenni emlékbe, hogy ezt kaptad első Anyák napjára.:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ante, tök jó ez a képeslap :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Mágnes: a legszebb ajándék Ő maga, a tündéri babád, Aki adatott a Te örömödre!

Gyönyörű a képeslap!

A köszöntés így kezdődött:
Laura érdeklődése
Kép
Nevetve köszöntött Kép

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


TALI: DÖNTSÜNK, LÁNYOK! Jó lenne tudni, hogyan tervezzem a hetet. Csütörtök avagy péntek? A hétvégén Lucia aszonta, hogy csütörtökön nem fog esni, ma reggel meg azt, hogy pénteken nem fog. :? Vagyis a dolgok mai állása szerint pénteken meleg lesz és nem lesz eső.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Roni nagyi nagyon aranyos Laura. :-) Ez jó, hogy letudtátok fényképezni, ahogy mosolyog. Nekünk sosem sikerül :-) mindig komoly lesz addigra.

Apa költötte a verset, viszont megkértünk valakit, hogy csinálja meg ezt a szép képeslapot.Az illető, nagyon szép dolgokat csinál és hát apa is látta ezért utasítást kaptam rá. :-).

Anyumnak meg ezt a képeslapot kértük Kép

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante: gratula Lidinek az 5.-hez! :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Szisztok!
Remélem klassz volt mindenkinek a hétvégéje.
Engem is felközsöntött a kicsi fiam anyák napján: kaptam tőle (tőlük) egy orchideát, egy nagy képet, amin a tappancsa van rajta és apa tolmácsolta életem eddig legszebb vallomását:
"Köszönöm, hogy életet adtál nekem!"
Nem bőgtem ám, mi???........csak mint a záporeső! :wink:

Képzeljétek, ma végre elértem a babycontrollos embert, és küldenek egy cserekészüléket, és ha megérkezik, akkor küldöm vissza a meglévőt! Semmit nem cirkuszoltak, azonnal mondta az úr, hogy küld egy újat!
El sem hiszem, most tök örülök! :)
Vendég
 


Tinu, köszöni Lidi :-)

Szilvi, apa is ezt mondta vagyis tolmácsolta Lidit és, hogy köszönöm, hogy te vagy az anyukám. Persze én tartottam magam de utána könnyeztem mikor nem látott senki :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Mági: akartam még neked írni, hogy szerintem ne búslakodj a köszöntés hiánya miatt. Engem sem köszöntöttek meg anyák napja alkalmából, de mit számít ez? (Igaz, mivel tegnap volt a szülinapom, amúgy felköszöntettek amiatt.) Legalábbis nekem a tudat, hogy anya lettem, és az, hogy ezen méláztunk a férjemmel tegnap, épp eléggé jól esett. Persze azt már várom, mikor Tünde majd a saját kis kezével fog nekem ajándékot adni, meg puszit. És az ovis anyák napi műsort... Bár nem is tudom. Tuti, hogy bőgni fogok, és nem tudom, hogy jó-e az.

Kép
Kép
tinu
 
 


roni nagyi:
igenigen tudom én is, hogy ő a legnagyobb ajándék, mondogatom is magamnak:) Csak ugye Apa felől kicsit fáj a dolog, tekintve, hogy a lánya nevében vett virágot a Maminak és Dédinek is..

tali:
Akkor legyen pénteken!

ante:
ilyen képeslapot neten tudtatok rendelni, vagy máshogy? Nagyon tetszik!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, ez úgy volt, hogy egy másik fórumról kértem meg az egyik hölgyeményt, hogy csináljon nekünk is ilyet mert nagyon megtetszett. De interneten keresztül, mivel ő messze lakik. A honorárium meg utaláson keresztül történt.

Kép

Kép
antekirt
 
 


és csak anyák napi lapot csinál, vagy másmilyet is? Meg tudnád adni az elérhetőségét?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Roni nagyi: gondolom neked ez volt a legnagyobb anyák napi ajándék: egy csodálatos mosoly Laurától! Nagyon édes kislány!

Tinu: Boldog szülinapot így egy nap késéssel!

Mági: elhiszem hogy nem esett jól, pláne, hogy a nagyi-dédi kapott virágot. Én tuti elbőgtem volna magam. Mondjuk én ilyen téren extra érzékeny vagyok! Nem baj, majd jövőre már odaszalad hozzád a kis Anna, és ad egy igazi nyálas cuppanós puszit! Ölelgesd meg a kis tündért, és nektek minden nap anyák napja! Ezt ne feledd!

Antekirt: hát ez a képeslap tényleg nagyon klassz. Férjed előtt meg le a kalappal, nagyon szép verset írt! Ilyen romantikus alkat? Ez tök jó. Napapság már ritka az ilyen! Ja és gratula Lidi 5. hónapjához! Milyen járókát vettetek?

Cic:jobbulást nektek! torokfájásra nekem a dunsztkötés bejön.

Winnie: hogy sikerült a keresztelő? Nagyon csinos volt a nagylány!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?