Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kincs!

Épp tegnap olvastam vkit, aki a hiperstimu ellenére bebabásodott. Ne add fel!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt! :)

Jokaliza, ne keseregj a negateszt miatt. A görbéd majd tedd fel, ha tudod.
Nekem szinte semmi mellékhatás nem volt a metforminnál, kivéve a 2. héten a hányingert. Amúgy sem különösebb hasmenés, sem hányás nem kínzott. (Bár én előtte már egy hónapot kecskerutáztam.) Nem tudom, neked mitől lehet.

Tyche, a mnyh-d vastagsága nagggyon bíztató! Türelem, hátha tényleg az van, amit a lányok mondanak (bifázisos görbe). Drukkok mennek! :wink:

Lara, te hogy viseled a "terhed"? Hányinger, rosszullét, fáradékonyság?

Dera, a petefészek-szúrkálás jót jelent(het)! :) Majd alakul hozzá a görbéd is.

Ginuska, szerintem hallgass a (meg)érzéseidre a lombikkal kapcsolatban. És addig még van 2 (3?) ciklusod... :wink:

Mamint, 19 napos ciklus? :shock:
A csokikívánósság jót is jelenthet, úgy emlékszem, anyókának mondta Dr. Tűű. :wink:

Lafi, szépek a nevek, amiket választottatok. :)

Csipike, klassz lett a tickered! Ügyes csajszi vagy, hogy sikerült! (Én is szenvedtem vele egy sor anno. :wink: )

Apple, klassz, hogy ilyen gyorsan sikerült dokit és gyógyszer intézned. :D
Én ápr. 12-én kezdtem szedni a Meforalt, 5 napig 2x250 mg-ot (igaz, ez kórházi bentfekvés mellett), és utána (már otthon) egyből 2x500 mg-ot, ami nekem a teljes kiírt adagom. Én bírtam, de ez tényleg egyénfüggő.
Úgy emlékszem, egyszer Rambóka írta le nagyon klasszul, hogy kell elkezdeni szedni a metet.

Bettica, végül mikor fekszel be a kórházba? Vagy nem is kell befeküdnöd?

Kandika, kíváncsian várom, mi volt a dokinál! Írd ám majd meg! :)

Monácska, Backa, naggggyon-nagyon szorítok...!

Kincsecske, a petefészkeid nőttek meg, vagy a ciszták?
Mi a további teendőd?

Magamról:
ma hajnalban is hőmértem! :) Megy ez nekem, úgy érzem. Majd a görbémre (vagy egyenesemre?) leszek kíváncsi...

(...vagyok...)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Köszi lányok!
A ciklus megy tovább a nagy tüszők megrepedtek.
A többi ami kicsi volt nőtt meg és ezek töltik ki a fészkeimet és növesztették meg. Nem adtam fel csak sz.r érzés.
Egy ismerős lombikos hiperstimus lány most babásodott,van remény.
Még egy hét várakozás..
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Most hívtam a labort a terh. inzulin és vércukor miatt. Ha vkit érdekel a Budapesti Prodia Központi Laboratórium-ot (1125 Budapest Diósárok u.1. 458 4573 - János kh?) kérdeztem az árakról:
vércukor 90Ft/db,
inzulin 2000Ft/db (ebből állítólag csak 0 és 120 szokott kelleni, ez igaz?)
+ 5*94Ft a vércukorra levétel.
Ha jól számoltam, akkor összesen 4520Ft.
Bármikor lehet menni 7 és 13 óra között hétköznap. Fizetni ott helyben kell, időpontra nincs szükség.

Tükörvíz: akkor fog eldőlni, hogy be kell-e feküdnöm, ha meglesznek a progi eredmények. De ki tudja, hogy azokat mikorra csinálják meg. :(

Majd jövök még.
Sziasztok

Kép

Kép
bettica
 
 


Szia Kincsecske,

Köszi, hogy hiányolsz, de most szándékosan terelem el a figyelmemet a baba-dolgokról, ezért nem jelentkezem...
Minden rendben, jövő hétre kell az izgulás, jó? :wink:

A Te dolgaidhoz: én nem értettem Nálad, hogy egy quasi lombikos stimuláció (és ennyi tüsző) után hogy hagyhatta az orvos, hogy spontán fejezzétek be a ciklust??? (Ha jól értem, ez történt, nem?) :twisted:
Teljesen érthető, hogy nem tudtak megrepedni a kicsi tüszők, igy bent maradtak... (lombiknál leszivták volna valamennyit, ha jól sejtem...) Mindenesetre van esélyed, nem is kevés, csak bird ki addig valahogy.... :roll:

Mennem kell, mindenkinek üdvözlet

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Kössz a ticker dicséretet... :roll: :roll: :roll: -imádom a teknőcöket ( nekünk is van otthon kettő - most ők a gyerekeink :lol: )

bettica!

Kössz az árakat, most már mindent tudok... :wink:
vagyis nem mindent mert azt nem tudom, hogy mikor fogok végre mensizni :oops:
pusza

Kép
csipi78
 
 


b..szus...nem ezt a görbét akartam, henm ezt..... :lol:
Kép
csipi78
 
 


ezo, de kell....ma kérdeztem meg a kórházban....de én már nemtom, és nem értem....

voltam terheléses cukron, remélem jó lesz............
dimet
 
 


Éreztem én már reggel, hopgy valami nem kóser. Pecsételgetek............ :cry: :cry: :cry:

Backa, csak elhagylak szívem, szerintem holnapra meg is jön, de hátha lesz majd tesztelős társad valamikor.....

A ferty szerint holnap a 10. dpo-n leszek. :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Kincsecske, sok türelmet kívánok neked! És szorítok!
Kikka, neked is mennek a drukkok!

Szép hétvégét kívánok nektek, én leléptem haza! :)
(Hétvégén lesz az öcsém esküvője, úgyhogy van dolog.)
Legközelebb hétfőn reggel leszek.

Pusszancs,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Tükörvizecske!

Öcsédéknek Sok-sok boldogságot!
Neked + az egész násznépnek jó mulatást!!! :wink:

Monácska! :cry:
De majd a következő lesz a mi ciklusunk...... okés :wink:
csipi78
 
 


Hi!

Tükörvíz!
Rossz közérzet délutánonként jön rám. Álmosság egész napos.
Mellesleg a kérdés: még nem érzékeny.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm, hogy le írtátok ki hogyan kezdte szedni a metforált. Akkor én is a kevesebb adaggal kezdem, napi 250 mg-al és ha nem érzek semmit, jövő héten meg emelem 500 mg-ra.
Ez volt az első Clostys hónapom, ma vagyok a 26. cn., de ezen a héten olyan aluszékonyságban, fáradtságban szenvedtem, hogy az borzasztó. Ma dél körül erősen fontolgattam, hogy oda megyek a főnökömhöz és megkérem, hogy engedjen haza. Melleim meg duzzadtak, nem kívánok semmi kaját, vagy fél óráig gondolkodom mit egyek... :(

Kincsecske! Nagyon drukkolok Neked, gyorsan elmúlik az az 1 hét :lol:

Rambóka, hol lehet meg nézni a fiacskádat? Többiek írták, hogy milyen cuki.

Csipi, de pé az volt, nem? Nem te, clostyztál ebben a hónapban?

Na, most le dőlök egy kicsit, aztán újból be nézek :P
apple
 
 


rambóka!

én is hasonlóan vélekedem, hogy volt PÉ. Hőm is szépen alakult. A doki pedig pontosan ezt tanácsolta szerdán ( a vak :) ), hogy hőmérőzés + UH, és PÉ után jöhet a progi. Duphastont irt ki. Szerinted megkérjem inkább irjon Utrót?? De tüszőrepit nem ir :( Az fontos lenne, mi? (egyébként anno dec-ben is nagyon hamar elkezdtem az Utrót...zebra is lett). Szóval???? Mit tanácsolsz?

Lombikról csak annyit...messze még a nyár :D

Pussz lányok!
Vendég
 


Szia apple-ke!

Hát a PÉ is kicsit kérdéses, mert akkoriban kicsit beteg voltam, de nem zátható ki....... :wink:
Zebra tuti nincs...... és nem clostyztam

Amúgy én a meforalt a csajok és dokim tanácsára kis adaggal kezdtem.... 250mg-.......majd 2-szer 250mg.......stb így felesével növeltem 2x500mg-ra


lehet nekem is le kéne pihenni, mert olan vagyok mint egy mosott kakakakakakakaka :lol:
csipi78
 
 



hihi, csipi, én is épp ezen törtem a fejem hogy is fogalmazzam meg az állapotom.. aztán a nagy gondolkodásban megelőztél :lol: :lol:

tyche
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a Rámgondolást!
Szerdán kell befeküdnőm,csütörtökön műtenek!
Ma nagyon sok helyen voltam,8kémcső vér...vizelet....EKG stb,anesztest csak szerdán tudom elintézni!.....DE kiengednek az Anyáknapi ünnepségre(szerdán lesz 17-kor),csak az esti vizitnél....feküdjek a helyemen!:-)
Délután óta nagyon fáj a hasam,a jobb oldali szurkálás most nincs....ha megjön.....na akkor passz,nem tudom mi lesz....
Szóval magamról ennyi!
Kincsecske nagyon sajnálom!-de ebből simán lehet egy spontán bébi :wink:
Lafika,mindent köszke!!! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi Drága!
Gondolok rád és szurkolok, hogy minden simán menjen. Polipról, egy ismerősösemnek 10 évig nem jött össze a baba, épp feladták. Találtak polipot nála, műtétre készült ... volna :) És lám....3 hétre rá terhes lett. ( nemsokára szül!)
Ugyhogy nem elkeseredni!
Pussz!
Vendég
 


Andi!
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Minden rendben lesz.Szorítok...

Apple!
Clostys hónap?Nem kéne majd tesztelni?? :wink:
Rambóka fiacskáját a fölöttünk lévő topikban megnézheted, én is szoktam gyönyörködni ott a babákban.

Dimet!
Én a mai újságban olvastam, hogy ezt a változást(mármint, hogy nem kell fizetni) majd július 1-től vezetik be.
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Apple!

Az eggyel fentebbi topikban szoktam képeket mutogatni a csirkefogóról. :D

Ginuska!

Ha volt spontán ovulációd (PÉ), akkor felesleges a tüszőrepi, majd megreped az a tüsző, amikor itt az ideje! A tüszőrepi inkább azoknak kell, akiknél a tüsző nem reped meg, hanem nagy cisztává alakul!
Szerintem Duphaston helyett kérj inkább Utrót, abban 100 mg progi van, a Duphastonban csak 10 mg! (emiatt volt gond, h. az Utróról Duphastonra váltottatok, mert hirtelen leesett a progi a korábbihoz képest :cry: )
Én annó 3X1-et "szedtem" (ugyanis van belőle orális kapszula és hüvelygolyó is, utóbbinak jobb a hasznosulása, de nehézkesebb használni pl. munka mellett). Lombiknál, ha jól tudom 3X2-t szoktak adni, de ezt majd a többiek pontosítják.

Kandika!

Nyugi nem lesz semmi baj, polipot kinyírják, aztán sitty-sutty! :wink:

Csipi!

3 napja lent van a hőd és mensi sehol? Ez már én sem értem! :shock:
De miért csak 2X500-at szedsz????
Nem akarod feltornázni 3X500-ra? Hátha segítene! :wink:

Monácska!

Nem lehet beágyazódás miatti vérezgetés? A 9 napos luteális fázis igen rövid lenne. :shock:

Lara!

Annyiszor gondolok rátok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki elcsodállkozott a 19 napos cikluson. Én annyira atipikus pcos vagyok, hogy inkább a rövis ciklusok voltak jellemzőek, mint a hosszúak. Sőt. A két kezemen megtudnám számolni, hány 30 napnál hosszabb ciklusom volt.
Viszont ahogy beleástam magam a dolgokba, én úgy gondolom, hogy a 19 napos ciklus pl, ami most volt, az összeadható az előző 2 napossal, ami csak barnázás volt. Tehát valójában nem is voltak igazán cilusok, csak valahogy úgy vagyok kódolva, hogy minden ok nélkül megjön. Fura. De biztos ez is a hormonokra vezethető vissza.
Kíváncsi vagyok, most lesz-e Pé.

Gina, közben az jutott eszembe, hogy ha bevállalod a lombikot, az nyugit ad, és leeht, hogy pont emiatt sikerül a spontán baba! :)
Nagyon drukkolok. Már régen azt érzem, hogy nekedd spontán babód lesz!
Lafi, amikor rosszkedvű voltál a hsg miatt, akkor már biztos voltam benne, hogy pár hónap, és baba lesz a hasadban!
Szóval vigyázzatok lányok! Előbb utóbb mindnekinek babát "érzek" a pocakjába! :)


Monácska, a pecsételgetéstől még lehetsz terhes! Progit nem nézetsz?

Kandi, biztos használni fog, hogy kicsit lassítasz, nem gondolsz folyton a babásodásra. Pihenj sokat, ha tudsz. A műtét pedig biztosan magyarázatot ad arra, miért nem sikerült eddig! És keresd fel a mi csodadoktorunkat!

Kellemes hétvégét!

Renitens topikolók, hol vagytok???

Kép
mamint
 
 


Rambóka!

Úgy érzem most már sikerülnie kell. Nagyon sok támogatást kap ez a terhességem, h megmaradjon. Jó Orvos, Merckformin, Norprolac, Magne B6, Folsav, vas,... szóval mindazok a szerek, melyeket orvosunk mondott, h szedjem. Kiskönyvért hétfőn megyek délre.

Kép
lara26
 
 


Lara, bejelentetted a munkahelyen?
Vagy mikor fogod?

Mamint,édes vagy!
Vendég
 


Norprolac az micsodára kell?

én szedek folsav, elevit, met.Ennyi.Még kéne valamit???
Vendég
 


Szia rambókám!

Én azon se lepődnék meg, ha mondjuk holnap reggelre megjönne......
Nálam max annyi előjel szokott lenni, hogy este csepp babarózsaszín...aztán reggel jőn a vörösrózsa :lol:
Egyenlőre még maradok a 2x500mg-nál két okból is:
messze van a dokim, hogy el tudjak menni receptért + most 2 napja szedek 2x500-at.....így bő 2 hét alatt jutottam el ide, és nem akarok kapkodni...időm mint a tenger :wink:
De édi vagy :) :) na meg a kincsed is....... mindig fellátogatok a babás topikba.....tudod be kell melegíteni...és sok okosat megtanulhatok előre.. :) :)
csipi78
 
 


Lafi!
15. én megyek UH-ra, ha lesz szívhang akkor bejelentem a munkahelyen. Még nem vetrük nagy dobra a csodát.
Szerintem neked nem kell Norprolac (hyperprolactinaemia -ra kapom).

Kép
lara26
 
 


Kösz Lara,én 18-án megyek Kaáliba uhu nézőbe!
Kedden meg saját dokihoz.
Mi sem vertük nagy dobra, csak szülők, még tesók sem...
Vendég
 


Kandi, hajrá a polipharchoz!!!!!!!
fú, anyák napi ünnepség. de jó már neked!!!! :)

lafi,szedj magneb6ot. de ne extrát, és magnesium citrátot. hanem sima magne b6ot, amiben magnesium-laktát van.

lara, de jó. uh!!! fúú, izgi lesz :)

jaj, vhogy rosszul feküdtem, vagy ültem, vagy álltam, és beállt vmi a csípőmbe.....szenvedek. sehogy sem jó. ülni már alig tudok. de sajna állva nemtok tanulni. :?

szép estét!!!!!
dimet
 
 


Csipi!

Bocs! Nem figyeltem, h. te még csak hozzászokós fázisban vagy! :oops:
Az én hőm mindig szivatós volt, ugyanis az utolsó pillanatig hagyott hinni és csak akkor esett le, amikor megjött! Mennyit bőgtem miatta! :cry:


Kavitsom-Kavitsom!

Merre kóborolsz?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka semmi gond.......én ettől sokkal-de sokkal jobban össze szoktam kutyulni mindenkit :oops:
különben is ..szerintem té már régi :wink: motorosnak tartasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj csajok ma úgy kivagyok :cry: !! annyira rossza napom volt!!! Rám férne egy vígasztaló mensi!
csipi78
 
 


Sziasztok,

Ezoterike, az a helyzet, hogy én 3 hónapig Dianet szedtem, április elején hagytam abba, és a nődoki rögtön fel írta a Clostyt. Hááát...nem tudom mennyire lehet a diane után rögtön teherbe esni. Igaz, hogy kaptam Clostyt... Ha nem jön meg jövő hét közepéig, akkor tesztelek.

Rambóka, meg kukksoltam a kis manót, nagyon édi! Kitől vannak ezek a hatalmas kék szemek? :lol:

Mamint, reméljük jó a "megérzésed" :lol:
apple
 
 


Csipi, nem letörni! Nem kerül el a menzi :lol:
apple
 
 


apple drága!
Nagyon rossz hírt kaptam ma a barátnőm kislányáról....és valahogy azóta olyan rosszul vagyok...
na de nem terhellek titeket...
csipi78
 
 


apple!
Te nem csinálsz magadnak tickert??? :wink: :wink: :wink:
csipi78
 
 


Apple!

Akkor most még gyanúsabb vagy nekem, tök jó.
Rejó is Diane után esett teherbe.Hú, ez most izgi lesz :D
ezoterike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma korán keltem, ballagásra megyünk. Rengeteg rokon, ismerős, mindenki tutira rá fog kérdezni a baba témára. Fuuuu! Hát nagyon nem várom!

Ezoterike, de Rejó nem szedett előtte már metformint? Én a meforált csak most kezdtem el :(

Csipi, sajnálom ami a barátnőd kislányával történt!
Kéne csinálnom tickert, vki le is írta, hogyan kell. Utána nézek.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét, pihenjetek sokat!
apple
 
 


Sziasztok!

Apple!
Rejó sosem szedett metformint, én úgy tudom, mindkét terhessége Dianéval jött össze! :D
Úgyhogy most nagyon drukkolok Neked és vigyázz magadra, mert hát a tüneteid :wink:
ezoterike
 
 


Jó reggelt!

Esik az eső. De nagyon jó szaga van... :)

Kincsecske!
Most nem értem igazán, hogy mi is van!? Abbamaradt a stimu, vagy mi? Maguktól megrepedtek a nagy tüszők? Akkor azért házilag lehet próbálgatni, nem?
Hiperstimus lettél? Állítólag akkor nagyon nagy az esély a beágyazódásra (90 %-ot szoktak emlegetni!)! Persze ez a beültetésre vonatkozik, amikor biztos, hogy történt megtermékenyülés. De miért ne történt volna Nálad is?
Mire is kell várakozni egy hetet?
Bocs, ha kissé (?) értetlen vagyok! :oops:

Mniki!
Hú, a laborokhoz sajna nem értek! De ha mindegyik csak "kissé", akkor az nem lehet gáz!

Ezo!
Köszi, de mára kissé változott a helyzet! :? Majd mutatom.

Tükörvíz!
Neked is köszi a drukkot!
Kíváncsi leszek a görbédre! Egy hét múlva már izgis lesz!
Jó lagzizást! :D

Kikka!
Ahogy kérted, titokban szorítok! (Akkor jövő hétre tartalékolom a javát! :wink: )

Csipi!
Nem semmi ez a görbe! :roll:
Szerintem nyugodtam "terhelhetsz" minket! Akármi is a baj, sajnálom. :(

Apple!
tudod mennyire lehet a Diane után teherbe esni? Naggyon! :wink: Drukkolok! :wink:

Lafi!
Nekem is nagyon tetszenek a nevek! :D
Nem is írtad meg, mennyi lett a hcg-d meg a progid?!

Dimet!
Jaj, biztos valami ideg-becsípődés! Fú, az nagyon rossz! :(

Ginuska!
Szerintem sem kell repiszuri.
Engem Norka lebeszélt az utróról, mert rontaná az amúgyis gázos IR-emet. Nálad az sokkal jobb, úgyhogy dugdossad csak!
Rambóka természetesen ezt is jól tudja: lombiknál 3x2 hüvelygolyó az adag. A sima stimunál 2x2-t kaptam. Szerintem az jó úgy, nap közben elég bajos a dugdosás. :?

Lara!
Naná, hogy minden rendben lesz! :D

Mamint!
Te is érdekes egy jelenség vagy! Egészen tipikus! :lol:
Hődet méred?

Kandika!
Jó az új avatarod! :D
Gondolok majd Rád (továbbra is)! :)
Műtét után új időszámítás indul! És az lesz a Te időd! :wink: :D

Tyche!
A "mosott akármi " állapot rám is jellemző. Hülye időjárás... :roll:

Monácska, drágám!
Azt hiszed, olyan könnyen szabadulsz tőlem? :lol:
akkor ezt nézd meg :

Kép

Amúgy egyelőre semmit nem érzek. (Pontosabban annyit, hogy kb a 14. nap óta napjában egyszer, max kétszer olyan mensis a hasam, pár percig. De ez két hete így van, nem változott.)
Tapasztalat alapján mondom : asszem holnapra megjön.
Különben erősen úgy érzem, hogy nem is akkor volt a pé, amikor a ferti jelölte, hanem két nappal előbb. A lombiknál is ugyanígy nézett ki a görbém, hogy a mélypont után még tett egy kanyart és a ferti két nappal későbbre jelölt. Pedig ott elég egyértelmű, mikor van pé! :lol: Ezen elmélet alapján kijön a 13 napos luteális fázis és egy szépséges 28 napos ciklus.
(Pedig úúúgy szerettem volna egy 280 naposat! :( )

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!!Bocs hogy csak most jelentkezem,de csak most jutottam net közelbe!2007 04 15-én császármetszéssel ,3300gr-al és 53 cm-el megszületett a kisfiunk Bence!
Mindketten jól vagyunk mostmár én is ,bár a műtét helye még mindíg fáj!Bence jó baba eszik alszik.Sajna tejcsim elég kevés van úgyhogy tápszerrel pótlom.Puszi mindenkinek és mielőbbi babásodást a babára váróknak!!!!
niki26
 
 


Niki26!
Gratulálok! :D
Képet nem tudsz mutatni?

Kép Kép
backa
 
 


Jó reggelt!

Én dolgozok és elég kába vagyok.

Niki már vártuk jelentkezésed Gratulálok!! Jó egészséget!!

Mindenkinek drukkdrukkdrukkk :wink: Kandi a laparhoz külön!!
Mniki te tudsz időpontot már??? bocsi ha írtad!

Kaaaaviiiiics!!!!!!!


Szép napot!
Vendég
 


Megvan a tickerem! Remélem jól csináltam!


Kép

Köszönöm lányok a drukkot. Én nem gondoltam volna, hogy a diane után gyorsan teherbe lehet esni. Így legyen :lol:

Niki, gratulálok!

Csúnya hasmenésem volt. Ugye, lehet a meforal mellékhatása!

Na, megyek, mert el ballagnak a ballagók :lol:
apple
 
 


Sziasztok!

Niki26 gratulálkok! Jó egészséget Nektek!

Backa :(

Kandika, nagyon drukkolok jövő csütörtökre! Remélem megtalálják az okot és jövőre már Te is babázni fogsz!

Lafi kismami hogy vagy ma? :wink:

Mamint, most jól beelőztél a 19 napos ciklussal! De azért együtt megyünk 3 hónap múlva ugyi?

Mutizok egy görbét. De már érzem a nyomást, holnap szerintem engem is meglátogat a pirinéni...

Kép

Szép napot, jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lányok ha valaki tud segítsen!!!Nem tudom hogy kell a képet felrakni!!!!!!
niki26
 
 


Niki, le kell kicsinyíteni annyira a képet hogy max. 600x600-as legyen, majd itt a szövegablak alatt a "melléklet feltöltése" utána tallózás, ott kiválasztod a feltölteni kívánt képet és ha sikerült akkor beírja ide a linket. Ha nem rakja be akkor a kis ablakból Te is bemásolhatod a linket!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Niki!
jpg formátumú képet kell lekicsinyíteni (a képet megnyitod, jobb egérgomb, tools, resize, ott beírod a pixels-nél, hogy 300, alul done) elmented így a képet.
Majd itt alul klikk arra, hogy melléklet feltöltése, tallózás, kiválasztod a képet, megnyitás, feltöltés és már jön is.
Ha elakadsz, akkor szólj!
(Ja! Ha a kép esetleg acdsee-ben van, akkor a percent-nél tudod kicsinyíteni, oda kell beírni, hogy mondjuk 30)

Kép Kép
backa
 
 


Nik26 gratulálok!A táblicskuban már ????-ket raktam,mert ahogy számoltam, hogyan állsz, ott babának kellett lennie!

Anyóm, megvagyok, el kezdtem tanulni a 2. szakvizsga részre, ami 21-én lesz....

Backa, azért nem írtam, mert Krizsa doki nem mondta,én meg annyira megörültem, hogy nem is kérdeztem....
Sajnálom, pedig nagyon szép a görbe....de amíg nincs piri, remény hal meg utoljára.

Apple, Dianétől, ha abbahagyod, teherbe lehet esni,pláne ha nyomsz rá clostyt is!

Csipi, basszus nagyon hosszú már ez a ciklus, nem kéne kezdeni vele valamit?

Nikim nagyon szorítok Neked, hogy végre megtudják, mi az oka a dolgoknak!!!!!!!!!!

Drága Kandim, neked is nagyon szorítok és olyan jó, hogy szépen túlesel a dolgokon! Szépéne polip, ciszta ki, petefészek megcsinálva és új élet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hol vagytok: Kavics, Bee, Rejo????
Vendég
 


Jajjjj lányok!
Backa drága pacsi egyet megint!!!! :( Hőm zuhan, hasam nagyon görcsöl, reggel már szétbőgtem párocskám vállát, és az eső is esik.......
Kép




Niki! Sok boldoságot Nektek! Gratulálok!
Vendég
 


Monácska, sajnálom...................annyira, pedig nagyon drukkoltam!!!!!!!!Ne add fel!!!!!!!!!!!!!

Backa, bakker te aztán vágod a témát!!!!!!!!!!!!!Jól is magyarázol, még a hülye gyerek, mint én is (jogász agy nem matek-számtech agy) , megérti!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?