Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
látom, jól teltek az ünnepek! Végre jó volt az idő, remélem marad is!
Nálunk is ment a családlátogatás, úgyhogy nem sikerült pihenni, de sebaj.
Ma voltunk dokibácsinál, minden rendben, pocilakó növekszik. Én is nagyon élvezem, hogy mutogathatom... :lol:
Csináltunk a "családi albumba" képet a pociról, de kicsit merész, nem tudom, h föl merjem-e rakni :oops:
Mindenesetre íme a beígért babakocsis kép:

Sok puszi mindenkinek:
Reku Kép na, hogy áll a babakocsi???
reku
 
 


Sziasztok!

Zóra!

Örülök neki hogy visszajöttél közénk! :)
És köszönöm szépen a gratulációdat! :wink:
Andris alvós képe nagyon tetszik. :D

Réku!

Nagyon csini vagy ezzel a babakocsival! :D
Engem azért érdekelne hogy milyen az a kép amit nem mertél felrakni... :wink:

Marcsy!

Hogy sikerült a férjednek az interjú?

Szép hétvégét mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Bocsi most látom, hogy egy s betű lemaradt! :shock: :shock: :shock: Persze van, hogy tényleg nem írok helyesen de azért ez véletlen volt. :oops:

Reku!

Jól néztek ki a babakocsival egyetemben! :lol:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!! :P :P

Kép
zóra
 
 

 
 

Sziasztok!

Zóra!
Nagyon örülök, hogy megint velünk vagy! Andris már kész nagyfiú, nekem a hajasbabás variáció is nagyon bejön! :) Remélem jössz gyakran, mert mostanában kicsit lelassult a topik, vagy csak nekem tűnik így? :( :roll:

Reku!
Nagyon helyes kismama vagy, ja és a babakocsi se semmi! :wink:
Engem is nagyon érdekel a pocis kép! Tessék feltenni, és majd mi megmondjuk merész-e vagy sem! :wink:

Monee!
Kiderült már hol lesz a tréning?

Többiek merre jártok? Jó-jó szép idő van, de azért lehet kicsit helyzetjelenteni!

Jó éjt: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok,
köszi a bíztatást, a babakocsi nekem is tetszik... :D
Gyakoroltam a szerelést is fél perc alatt darabjaira tudom szedni (le az összes kereket stb) és össze is tudom rakni! Nagy teljesítmény...
Na jó, felteszem a képet, de aztán nem nagyon szörnyülködni rajta!
Most pedig megyek tanfolyamot tartani, ahelyett h kicsit kirándulnánk...
Szép 7végét mindenkinek!
Kép :oops:
reku
 
 


Sziasztok!

Látszik, hogy megjött az igazi jó idő és mindenki kint van a szabadban és nem a babanet-en :wink: !
Pénteken voltam uh-on meg doki bácsinál. Szerencsére minden rendben van Alízkával! Már fejen áll és készülödik a nagy útra.
Uh-on nagyon édes volt, pont akkor dugta ki a talpacskáját
:D !

Reku!
Nagyon jó a babakocsitok és a második kép nem is olyan merész!!!
A babakocsis képen az a "fekete akármi" a derekadon az kismamaöv? Vagy a nadrág ill. felsőd része :lol: ?
Én most nagyon gondolkodom a kismamaövön, csak nem tudom mennyire kényelmes ha az fogja föl a gatyómat.

Zóra!
Nagyon édes Andris!
Teljesen más a kis pofija hogy levágtátok a haját!

El is felejtettem írni (nem mintha annyira lényeges lenne :lol: ), hogy kitöltöttem itt a babanet-en a panadolos tesztet és küldtek Adélnak egy plüss rozmárt!

Na lépek mert vár egy halom vasalnivaló és nem sokára mehetek Adélért az oviba.

Szép napot mindenkinek!

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Nem tűntünk el, csak ebben a jó időben egész nap lent vagyunk, vagy sétizünk, vagy játszózunk, vagy csak úgy vagyunk! :lol:

Amúgy Peti 2-3 nap alatt egy csomó új szót megtanult: apa, pók, cicó=cici, oda, szia. Na kb ennyivel bővült az a 4 szóból áló szókincsünk, úgy örülök! :D

Erzsó!
Örülök, hogy minden rendben van Alíz babával! :) És már fejen is áll!!! Hurrá! :D Jesszusom, most látom csak a vonalzódat, hogy már alig van vissza :shock: hogy megy az idő!!!!!!! Vigyázz magatokra! :D

Timi!
Merre vagy, ugye minden rendben??????????????????????

Zóra!

Képek nagyon édesek, tényleg olyan, mintha nem is Andris lenne az egyik baba! Annyira más lett ezzel a rövid hajjal, de nagyon cuki, így is, úgyis :wink: :D

Reku!
Tök jó a babakocsi! :) Nekem is tetszik nagyon ! :D Szép kis pocid van! :)

Jevi!

helyzetjelentettem :wink: :lol: Remélem nálatok is minden O.K.!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Köszi a kérdést, itt Pécsen lesz a tanfolyam. Ha minden igaz holnaptól, de ez még egyáltalán nem biztos. Nem mennek olyan egyszerűen a dolgok egy ekkora cégnél. :)

Viki!

Nem szeretnék Timi helyett nyilatkozni, de jól vannak, nincs semmi gond. :)
Voltam náluk többször a múlt héten és Tami egyszerűen egy tündér. :D

Réku!

Jó a második képetek is! :) És tényleg, nem is annyira merész. Jó hogy a Párod is rajta van! :D
Csináltok minden hónapban Rólad, vagy csak alkalmankként?

Erzsó!

Hú tényleg?! Már ennyi az idő? :D
Hamarosan találkozol Alízzal! Remélem Adél ugyanolyan jól fogja fogani a kistesót amikor hazaviszitek, mint amennyire örül most neki. Készültök valami "szertartással" hogy bemutassátok neki a kicsit? :)

A hétvégénk ismét a ház felújítása jegyében telt. Még egy kis fal festés-javítás maradt az előszobában, de nagyjából készen van. Szombat estére az összeesés gondolatával foglalkoztam, ugyanis én voltam a piktor, és akkor még nem is volt kész. :)
A fürdőszobába is felkerült a dekorpanel, és az új lámpák. Volt egy kis közjáték, ugyanis Norbi az egyik fúrással szépen elfúrt egy vízcsövet, uh. még vízvezeték szerelés, áradás feltakarítás is közbejött. :? Lényeg a lényeg, nagyon szép lett. :D
A héten ha minden igaz, levágatjuk a bútorlapokat a fürdőszoba bútorhoz és az is hamarosan kész is lesz. :D

Ezeregy millió tervem van, egy csomó mindent tudnék csinálni. Buzog bennem a tettvágy, nem tudom mi szállt meg. :D

Üdv mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg lelassult a topic hála a jó időnek.
Mi most a karom miatt kb. 2 hétig még nem tudjuk nagyon élvezni a szép időt, anyukám ha itt van akkor szoktunk lemenni.
Andrisom múlthét csütörtök óta jár!!!!! :P :P :P Már alig várom, hogy kinn is sétálgassunk! :P :cry: :P
Hétvégén végre nagy nehezen mivel már nem tudtam tovább halasztgatni, áttettük külön szobába azóta szépítgetjük a kis birodalmát ma kap még új "hungarocel képeket" tök arikat, holnap új szőnyeget. Na, majd megpróbálok feltenni képeket. :P
Mi ketten meg beszorítottuk magunkat a fél szobába a franciaággyal hááát szinte csak az fért be. :roll: :wink:
Andrisnak meg jön a fogicája, nagyon hisztis volt egész délelőtt, láttam teljesen bevan dagadva az inye csak bújna már ki! :evil:

Erzsó!

Nem semmi, hogy szalad az idő nemsokára négyen lesztek! Tök jó! :lol: :lol: :lol:

Monne!

Örülök, hogy szépen haladtok a felújítással! :P

Kép
zóra
 
 


Viki!

Gartulálok Petike új szavaihoz!!! :lol: :P :lol:
Én is nagyon várom már, hogy Andris is valami számunkra érthetőt is mondjon, mert beszél Ő csak mi nem tudjuk mit. :wink:

Legyen szép Napotok!

Kép
zóra
 
 


Sziasztok,
annyira nem vagyok ám magamutogató, kicsit bele is pirulok h a netre feltettem egy ilyen képet. :oops:
Eddig még nem nagyon csináltunk képeket, mert nem volt nagyon miről... (a pocira gondolok) :) De mostantól szeretnék minden hónapról csinálni, és akkor majd nyomon tudjuk követni Prüntyike fejlődését. Május 18-án megyünk a 4ds UHra, addig csak így kívülről látszik. Remélem akkor majd nem fogja magát összecsomagolni, mint a 18. hetesen!

Erzsó,
jól látod, az egy kismamaöv (vagy bandázs) és nekem nagyon bevált. Mivel nem híztam még máshová, csak pocakra, jó majdnem minden régi ruhám, csak nem tudom begombolni/behúzni a cipzárat. Erre a célra pont jó ez az öv, egyrészt eltakarja a nyitott sliccrészt, másrészt meg kicsit fog, de nem szorít. Vettem egy barna színűt a Régió melletti kismamaboltban (a bejárat mellett jobbra a földszinten), de az annyira nem jó minőségű és 2500 Ft volt. A feketét pedig a C&A-ban vettem, 1900-ért az Árkádban. Ott is volt barna is és minden méret. Én ezt jobban szeretem, mert duplán van fogva az anyag és kicsit jobban tartja a nacit.
Úgy gondoltam, jobban jövök ki, mintha lecserélném az egész ruhatáram... :lol: Marha drágák a kismamarucik!!! (főleg ami nekem is tetszik...) Nyáron úgysem úszom már meg a vásárlást, de addigra meg már vége a sulinak és nem kell minden napra más ruha (remélem) 8)

Mindenkinek szép napot! (éjszakát)
Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Tényleg rohan az idő, már nem egész 9 hetünk van vissza :shock: !
Hűűűűűűűhhhhaaaa!
A készülödéssel még sehol nem tartok. Eddig csak egy rugit, 2 body-t meg egy hálózsákot vettem kisebbik csemetémnek. De apa megígérte hogy holnap megyünk Pécsre és veszünk egy két dolgot. Adél nagyon rávan kattanva a holnapi napra mert megigértük neki, hogy ő választhat cumit, cumis üveget stb...! (nem mintha Adélnál használtunk volna ilyeneket, de azért legyen tartalékba)
Ma délután pedig anyukámhoz megyünk kiválogatni Adél régi rucijait.

Monee!
Tök jó hogy így haladtok a házzal!
Hozzánk is jöhetnétek egy gyerekszoba festésre hamár úgyis annyira benne vagytok a pingálásba :lol: :wink: !

Zóra!
Gratula Andris menéséhez! Ezek után már szaladhatsz utánna.
Hol veszitek a hungarocel képeket?
Én már nagyon régóta szeretnék de sehol nem kapunk.

Viki!
Petikének is gratula az új szavakhoz!
Hogy álltok a bölcsivel? Felvették?

Reku!
Köszi az infót! Holnap akkor azt is megnézem, csak apa bírja a kiképzést :lol: ! Elég húzos árak vannak abban a boltban. Kinéztem magamnak egy szoknyát de 8000-et sajnálok érte kiadni. Aztán arra gondoltam hogy varratok, de erről is lemondtam, mert már olyan rövid az idő. (a férjem szerint tiszta lökött vagyok) Úgyhogy marad a kismamaöv.

Monee!
Az előbb lemaradt, hogy nem készülünk semmi szertartással.
annyi lesz csak, hogy ha hozzuk haza Alízt (aki babahordozóban lesz), ott a kórházban Adél is fog kapni egy babát ami szintén babahordozóban lesz.

Egyébként tegnap közölte velünk, hogy ő 4 kistesvért szeretne :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: !
De miért pont 4-et????? :roll: :roll: :roll:

Na lépek mert megint jó hosszú lettem.
Kellemes délutánt mindenkinek!

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Erzsó!

Igen, úgy néz ki, hogy felvették Petit. Augusztus utsó hetében kell mennünk a papírokért, amit a gyerekorvosnak kell kitöltenie (nem lehet 3 napnál régebbi) és akkor 3-án kezdődik a beszoktatás! :( Nekem már most nagyon fáj a szívem emiatt! :(:(:( De ez van!

(mi a hungarocel képeket a babaörzén szoktuk venni, de kint vannak a vásárban is minden vasárnap a 19-es sorban :wink: ) - legalábbis 3 hónappal ezelőtt még így volt :lol:

Zóra, Monee!

Köszi! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Erzsó!

Hungarocel képeket először mi is a börzén vettünk de a múlthétvégén nem voltak, vagyis nem azok nem akik szerintünk a szebb figurákat csinálják. :cry: Aztán fölhívtam őket s tegnap elmentünk a figurákért. :wink:
Van egy honlap címük itt válogathatsz a figurák között stb.
www.mesedekor.hu

Sziasztok! :P

Kép
zóra
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk végre, nagyon jól sikerült most ez a fehérvári kirándulás. A Máté nagyon élvezte, hogy a mama állandóan kényezteti és foglalkozik vele a nap minden percében. Nagyon élvezte azt is, hogy reggeltől estig kint lehet, kutyázhat, homokozhat, dobálhatja a kavicsokat, virágokat "gyepálhat", mert ugye a mamával ezt is szabad. :) :) :)

Réku!

Jók a képek, nem is annyira merész, bár azért én is meggondoltam volna, hogy feltegyem -e, ha készült volna ilyen fotó rólunk. Jó a babakocsi is, nekünk is hasonló többfunkciós van, és még mindig nagyon elégedett vagyok vele, bár azért remélem nem kell már sokáig használni.

Zóra!

Gratulálok Andris menéséhez! Micsoda nagyfiú lett, nagyon jók a képek. Kicsit irigyellek titeket, hogy át tudjátok költöztetni külön szobába, néha én is úgy érzem, hogy inkább feladom a nappalinkat csak éjszaka ne ébredjek már fel minden nyekkenésre, még azokra is amikor nem kellene, mert magától visszaalszik. Aztán meg azt gondolom, hogy majd 1 év múlva, ha költözünk, úgyis külön szobába kerül addig meg jó így is, hogy velünk van.

Viki!

Gratulálok Peti új szavaihoz! Nálunk most nem tanult a Máté új szavakat, helyette az állathangokat gyakorolja. Jónéhány már egészen tisztán érthető, de azért van még mit gyakorolnunk.

Van egy kérdésem, ha esetleg valakinek az ismerősei között volt tejfehérje érzékeny gyerek, akkor tudna tanácsot adni: mivel lehet a kalciumot pótolni a tejtermékek helyett egy 15 hónapos gyereknél? A sinlacot már annyira nehezen eszi meg a Máté, nem nagyon ízlik neki, de a kalciumra szüksége lenne. Nem tudjátok véletlenül milyen gyümölcs,zöldség, magvak stb-ben van sok kalcium?

Mindenkinek további kellemes napot!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Netty!

Nem baj, az a lényeg, hogy már valamit magyaráz, nem baj, ha Te nem érted, majd lesz ez még máshogy is! :) Peti estére már azt is mondta, hogy kakaó, valahogy így: kokoo :) olyan édes volt

Rólunk: Húúúúúúú, Peti ma akkorát esett a játszón, hogy azt hittem infarktust kapok! :shock: Egy kicsi padszerű izéről dobott egy hátast, de úgy, hogy a tarkója koppant!!! Iszonyatos üvöltés volt, de nem hosszú, erre az első szava, mikor már nem üvöltött, hogy " mammmmm" és bevágott egy fagyistölcsért hazáig! :shock: Szóval nagyon figyeltem, mit csinál, hogy mozog, iszik-eszik-e stb, de azóta volt kaki, pisi, kaja dögivel, rohangálás, jókedv, röhögés, szóval talán lenyugszom, és elhiszem, hogy rendben van, de nagyon megijesztett! :( Még éjjel azért tuti, hogy figyelni fogom.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Monee!
Igen, sikerült az interjú...nemtom örüljek-e, vagy sírjak. Ahogy elmondták szép és jó lesz, de ki tudja így is lesz-e. Remélem igen.

A Dávid megint beteg, de most nagyon. Légcsőgyulladása van

:cry: Tegnap vittem dokihoz, de ahogy én nézem egyre rosszabbul van. Nem eszik, nagyon nagyon keveset iszik, fekszik egész nap. Ma felhívom a doktornőt, hogy vigyem-e vissza, vagy mi a fenét csináljak vele, mert semmiképpen nem akarom, hogy kórház legyen a vége.

Viki!
Remélem minden rendben volt Petikével az éjjel.

Netty!
Sajnos ebben nem tudok segíteni, pedig a Dávid is meg a Hisztike is tejérzékeny volt, szerencsére ők kinőtték.

Megyek is most, további szép napot mindenkinek!
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Én most azért jöttem, hogy elköszönjek, legalábbis egy időre biztos. Az utóbbi hetekben már nemigen tudtam részt venni a topik életében, mert mi is felújításba kezdünk és már a szervezkedéskor látom, mennyire nem marad idő másra, a munka beindulásakor ez pedig csak fokozódni fog.
Ráadásul a fennmaradó időben élvezzük a jó időt, nem is nagyon tehetünk mást, mert kint legalább jól érzi magát Tami, de bent nem lehet vele mit kezdeni.
Erzsó, Réku!

Nagy drukk nektek a továbbiakban, majd bekukkantok azért néha, hogy hogy alakulnak a dolgok.

Mindenki más meg vigyázzon a babusokra! :) :) :)

Sziasztok: Timi

Kép
hódocska
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantásra jöttem hogy jelezzem hogy én is itt vagyok. :)

Elkezdődött a tanfolyam, ezért nem tudok jönni napközben. :) Ha minden igaz, ma még be tudok nézni egy kicsit. :wink:

Üdv:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Úgy látszik sikerül nekem írni sajátmagam után. :)

Zóra!

Pfu, nagyon ügyes Andris! :D Tényleg, mostmár meg sem áll majd, szaladhatsz utána. Ezt a két hetet meg már fél lábon is kibírod a gipsszel (legalábbis reméljük).
A franciaágyas szoba tök tuti lehet. Igazából nem is kell sztem nagyon más oda, ha lehetne én is száműzném tőlünk a tévét.
Várjuk a fotót Andris szobájáról! :wink:

Erzsó, Réku!

Valóban, én is azt gondolom hogy horror áron vannak a kismama ruhák. Tudom, hogy az a gyártók koncepciója, hogy ilyenkor nem sajnálja az ember magától a pénzt, de akkor is vicc hogy milyen árak vannak. Olyan ez mint az esküvő, minden kétszer annyiba kerül, csakmert babát vársz.
Nemtom, már én is gondolkoztam előre hogy mit lehetne tenni. A kismamaöv amit Réku Te vettél, jó ötlet, de ahogy gondolom csak egy ideig működik, utána már kénytelen vagy nadrágot vagy szoknyát kismamásat venni (nem a kantáros-kisvakond gatyára gondoltam hanem olyan nacira amibe belefér a hatalmas pocak :)) és az is baromi drága. Én valami hasonlóra gondoltam majdanra, mint Te Erzsó, készíteni kéne gatyát-szoknyát. Nekem az jutott eszembe, hogy turizok (imádok turizni!) olyan méretű gatyát amibe a fenekem belefér és megreparálom úgy hogy a pocak betét elől és körbe valami rugalmas anyagból legyen, hogy nagy pocakkal is lehessen hordani. Így egy nadrág kábé 1000 forintba kerül és nem 10.000.-be. Ahogy gondolom (bár sosem láttam még olyat) a kismama nadrágok is hasonló elven működnek. :)
A fölső ügyben meg akik most várandósak szerintem elég szerencsések. Nagyon sok fajta derékban hosszú pólót lehet most kapni. Akkor amikor a köldök villantás volt a divat, valószínű nem volt más választásuk a mamáknak, minthogy drágapénzen kismama felsőt vegyenek. :)

Erzsó!

Mikorra rendeled a festést? :lol:
Sikerült kiválogatni a rucikat?
A 4 tesóig még belehúzhattok egy kicsit... :lol:

Netty!

Örülök neki h jól sikerült a kirándulásotok a mamához! :D
Máté tejcukor érzékenysége nem fog „kinövődni”? Mondtak a dokik erről valamit?

Viki!

Remélem Petinek azóta sem lett semmi baja! Hihetetlen, de biztos van a gyerekeknek valami védőangyaluk, akik vigyázza az ilyen eséseket és nagy ritkán lesz csak nagyobb baj belőle. :( :)

Marcsy!

Sok sok ++++ nektek! :D
Jaj, nagyon sajnálom hogy Dávid megint beteg! :( Írj majd róla hogy hogy van!

Timi!

Nagyon sajnálom hogy nem jössz majd, de értem az érveid és el is tudom fogadni. A felújítás amit terveztek biztosan nagyon hasznos lesz! Bár most biztos kupi lesz, de télen tök jól fogjátok érezni magatokat hogy nem süvít a szél a szobában. :)
Remélem a következő babánál egy pár év múlva, megint látunk itt Téged. Meg persze addig is, ha még alkalmanként is. :)

Képzeljétek!
Szégyenlősen, halkan, de azért szeretném bevallani, hisz ez a fórum azért van, hogy mi is „belekezdtünk” a baba projektbe. Hogyis mondjam, nem ezerrel álltunk rá a gyerek „gyártásra”, csak egyszerűen annyira, hogy megadjuk a lehetőséget neki hogy lehessen, ha akar lenni. A PCO miatt sikerült meggyőznöm Norbit hogy nem nagyon érdemes várakoznunk... Szóval így állunk és nagyon örülök! :D Ha lesz valami „hír”, akkor jelzek, addig hagyjuk ezt a témát. :)

Nah, mennem kell!
Szép napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Monee!
Én nagyon le vagyok maradva :( milyen tanfolyam??
A Dávidról:tegnap nagyon odavolt, annyira megijesztett, hogy már sírtam. Egész nap feküdt és aludt, nem beszélt, nem evett, nem ivott csak aludt és aludt. Felhívtam a doktornőt aki be akarta utalni a kórházba, de sikerült megbeszélnem vele a dolgokat.
5-10 percenként ha mást nem is egy teáskanál folyadékot adok neki, meg pár falat kaját sem baj ha eszik. Csináltam neki pattogatott kukoricát(tudom, hogy ilyenkor nem a legjobb kaja, de legalább sós), és megbeszéltem vele amennyire lehetett, hogyha továbbra sem iszik kórházba kerül és ha megszakadok sem maradhatok vele. Úgy néz ki megértette, mert a délután folyamán már kb fél liter teát sikerült neki inni. Amikor a Domcsi hazajött az oviból rárabolt az uzsonnára és annak is a felét megette...
Az már jó jel, hogy felszakad neki, nem lázas, nem hány. Most már időnként beszél is, de még mindig nagyon keveset, gondolom fájhat neki a torka, meg a hasa a rengeteg köhögéstől.
Délután már egy kicsit játszott is, de este ahogy leraktam már aludt is, éjjel csak egyszer volt fent, evett pár falatot, ivott és visszaaludt.
Most már nyugodtabb vagyok, ha így javul talán nem lesz kórház a vége mert én abba beleőrülök...

Most megyek, meghozta após a reggelit.
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Marcsy!

Jobbulást Dávidnak! Remélem ma már még többet iszik-eszik, mint tegnap.

Timi!

Sajnálom, hogy nem tudsz majd jönni! Ha majd készen lesztek a felújítással akkor azért jelentkezz és persze közben is, ha lesz rá lehetőséged.

Erzsó/Réku!

Most jutott eszembe, hogy én a Nagy L. Király útján vettem még annak idején 1-2 kismama ruhát. Egy fiatal lány varrja őket, nem túl nagy a bolt, de ha nem jó egyik ruha sem ami ott van, akkor varr egyéni méretre is és nem is túl drága. Azt is felajánlotta, ha terhesség után már nem kell vagy nem jó a pocakra az a tartó rész, akkor lecseréli kisebbre, szorosabbra és akkor is lehet még hordani a nadrágot, szoknyát egy ideig. Most nem jut eszembe az üzlet pontos neve, egy táblácska van kitéve a járdára és be kell menni az üzletsor mögé ott van egy 10emeletes ház aljában.
A C&A-ban vettem én még egy kismamafarmert, aminek volt ilyen hastakarója és egy plusz gumi is benne, így amikor még kicsi volt a hasam a gumi tartotta a nadrágot, amit állítani lehetett később meg a rugalmas hastakaró, így kb. az 5. hónaptól egész a szülésig tudtam hordani. Igaz nálam tél volt, így mindenképpen meleg nadrágra volt szükségem.

Monee!

A Máté tejfehérje érzékenysége 1,5 korában lesz újra tesztelve, hátha kinőtte. Elvileg a gyerekek legnagyobb része kinövi az orvosok tapasztalata szerint, de nálunk van a családban 12 éves kislány aki nem nőtte ki. :( Én nagyon reménykedem, hogy 2-3 éves kora körül eltűnik majd ez az egész, de addig nem túl sok reményt fűzök hozzá, ismerve a család allergiás hátterét.

Viki!

Sajnálom, hogy Peti ekkorát esett, én is nagyon meg tudok rémülni amikor a Máté szokott nagyokat huppanni. Eddig csak egyszer volt amikor tényleg iszonyatosan megijedtünk, mert akkor még az orra is elkezdett vérezni, annyira bevágta a fejét az asztalba, azt hittünk eltörött az orrcsontja, de szerencsére nem lett semmi baja.


A Máté keresztelője június 3-án lesz, kíváncsi leszek mit fog szólni az egészhez, de leginkább arra, hogy a leendő keresztanyja hogyan fog bírni vele. A csöpp 13 kg-ját hogy fogja elbírni hosszú perceken keresztül?

Rólam csak annyit, hogy a fogam készülget, a pótlás már régen készen lenne, de sajnos az egyik fogamat gyökérkezelni is kell, mert a köszörülés után elhalt, mire rá lehetett volna tenni a hidat. Tegnapra még váladékozás is indult benne, így végképp nem tudom mikor lesz végre végérvényesen feltéve az új fogam. Azt gondoltam az utazásra már el is felejtem az egészet, ma azonban kiderült, hogy legjobb esetben is csak ideiglenes tömés lesz a fogamban és ideiglenes ragasztással kerülhet fel a pótolt fog.

Most megyek gyorsan kitakarítok amíg a Máté a nagymamánál van így a hétvégén csak a pihenéssel kell foglalkozni.

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, de mindjárt felébred Viola!

Netty!
Igazából a tej- és a tejtermékek a fő Ca-források, úgyhogy szerintem mindenképpen a megfelelő tápszert adjad még neki, de nem csak a Sinlac van, vannak más fajták is, pontosan én sem tudom, kérdezd meg a dokinénit!

Hódocska!
Sajnálom, hogy nem jössz, remélem azért nem végleg mondtál búcsút, és hallunk még felőletek!

Marcsy!
Nagyon sajnálom Dávidot, remélem hamar meggyógyul!

Kép

Monee!
Akkor én is csak halkan: HAJRÁ!!!!! :D

Reku!
Nagyon jó a pocis kép, egyáltalán nem merész!

Zóra!
Gratulálok Andriska menéséhez! Akkor lassan szaladhatsz utána te is! :D

Erzsó!
Mi is a börzén vettük a hungarocel képeket, de a Rakéta u.-ban van a lerakatuk, oda is el lehet menni előzetes egyeztetés alapján!

Mennem is kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Zóra!

Nagyon jók a képek Andrisról! Főleg a barietetős!!! :D
Gergő is nagyon el tud merülni a tevékenykedésben.

Reku!

Klassz a kocsi! Hát még a poci! :wink:

Monee!

Mélyen együttérzek veled felújítás ügyben. Nálunk én vagyok a kisiparos!
Megfúrt vízvezetékkel mit tudtatok kezdeni???? :shock:

Babaprojekthez sok sikert!!! Nagyon szorítok, h. minél hamarabb összejöjjön!!!!

Erzsó!

Te a 32. héten még csak kismamaövben gondolkodsz??? :shock:
Akkor te tuti vékony csaj vagy!

Vékony csajoknak a Nagy Lajos király úti kismamabolt jó. Az nagyon olcsó is és tényleg rád alakítják a cuccokat v. akár meg is varrják a náluk választható anyagokból.
Nekem azért nem volt jó, mert igen mélynövésű vagyok és nagyon hamar elkezdtem gömbölyödni.
Én a Garay utcai kismamaboltban találtam magamra nagyon jó cuccokat, még az is olcsóbb, mint a Régió melletti bolt. Meg a C&A-ban is vannak jó cuccok, de szoptatós melltartót ne vegyetek ott, mert totál kinyúlott 4 mosás után! :evil:

Kantáros gatya nálam nem vált volna be, mert az első trimeszterben wc-től wc-ig kellett szervezni minden bevásárlást és városjárást (Árkád- Meki- Kereskedőház), örültem, ha a cipzárt volt időm lehúzni! :twisted:

Marcsi!

Jobbulást Dávidnak!
Pattogatott kukoricás ötletet elraktároztam szűkösebb időkre!

Viki!

Petinek nem lett nagyobb baja?
Milyen az új szalagparkettátok?



Csajok!
Már megint segítségeteket szeretném kérni!

Az egyik, h. Gergő fiatal kora ellenére már 6 foggal rendelkezik és mostanában harap is rendesen. Amúgy is alig van tejem, de ha ráharap, már előre félek a következő harapástól és gondolom ez jelentősen rontja a tejleadó reflexet is. Ettől viszont a gyerek lesz még türelmetlenebb és újból harap. :cry: Ma picit rácsaptam a szájára a harmadik harapás után :oops: (persze, h. előzőleg mindkétszer rászóltam és elvettem tőle a cicit, de ez nem használt :cry: ), erre megsértődött és nem volt hajlandó tovább szopizni!
Mi a fenét csináljak, h. ne harapjon????????? :shock:

A másik, h. vihar iramban mászik ill. feláll. Berendeztünk neki egy viszonylag biztonságos területet a nappaliban, de mostmár simán megszökik és innentől önveszélyes.
Járókába nem szeretném berakni, de lassan már pisilni sem tudok elmenni tőle.
Arra gondoltam, h. elkerítem a nappali egy részét, így lenne egy 120X200-as területe, ami teljesen biztonságos. Nem itt tartanám, csak arra kellene, h. ne tegyen kárt magában, amíg elmosogatok, de ne is üvöltse végig.
Nem tud vki egy 120X120-as v. 120X100-as használt fajárókát? Az sem baj, ha a szivacsos része ki van szakadva, csak a rácsa kellene!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Teszek fel 2 új képet rólunk. Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok, sok sétával, kirándulással.

Jevi!

Jövő héten megyünk oltásra, akkor majd beszélek a doktornénivel, hátha van valami jobb vagy más a sinlacnál.

További kellemes napot!

Netty

Kép Kép

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Netty!

Máté meg sem lehet ismerni sapiban! Egész másként néz ki amikor hajasbaba. :D

Jevi!

Köszi! :wink:

Marcsy!

Az új munkahelyemen a munkámhoz kell a tanfolyam. Ilyen számítógépes rendszerkezelési tanfolyás. :)

Én holnap még jövök, mert a kevésbe szerencséseknek holnap is dolgozni kell. :)

Szép napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


:shock: :shock: Máté(T), bocsi! :D
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket a hungarocel képekkel kapcsolatban.
Már egy csomót kinéztem a mesedekor.hu-n. Az árakat nem mertem összeszámolni :wink: .

Én ma szabadnapos kismami vagyok. Adél anyukámnál a párom meg dolgozik. Élvezem a nagy semmit tevést!

A héten kiválogattuk Adél kinőtt ruhácskáit. Nem is emlékeztem rá, hogy ilyen sok rucija volt :shock: . Apának elöször nem is mertem megmondani mert féltem hogy lefújja a vásárlást :oops: .
De feltűnt neki, hogy alig veszek ruhát Alízkának :wink: .
Végül bevallottam, hogy egy egész utazótáska ruha van a mamánál.

Megvettem a kismamaövet is. Tök szuper! Már bánom hogy nem előbb vettem.

Rambóka!

Sajna nem tudok neked segíteni járóka ügyben. Nekünk ugyan volt egy hálós de talán 2× nem volt benne Adél.
Harapással kapcsolatban pedig én is volt hogy ráütöttem a szájára , igaz Adél már sokkal nagyobb volt.

Timi!
Sajnálom hogy nem tudsz jönni, de azért néha Dobhatsz Tami képeket!

Monee!
Hajrá, hajrá baba project!!!

Megint annyi mindent akartam, de sajna elfelejtettem.
Ha minden jól megy akkor 8 hét és már nem leszek "Cavinton lady" :lol: :D !

További szép estét és hétvégét mindenkinek!

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kép 32 hetes pocak Kép Kép Az igazi NŐ!!!!

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Hú, hát nem szakítjuk szét a weboldalt a sok sok írással! :)
Én már tegnap is szerettem volna írni, de nem tudtam elindítani az oldalt. :(

Erzsó!

Nagyon szép vagy a pocikáddal!
Adél is egy tündér! :D

Nekem meg már le kéne szednem a Just Married feliratot, hiszem már majd egy hónapja feleség vagyok! :lol: :lol: :lol:

Bocsi, hogy én sem jövök mostanában, de próbálom utolérni magam. Ez kicsit nehéz úgy hogy mindig újabb ötletem jön. :D
Most éppen a PCO miatt bújom a netet, meg a diéta miatt, meg megpróbálok megbírkózni az orvosokkal, meg próbálom kiépíteni a szálakat, hogyha az egyik befuccsol, akkor legyen kéznél másik.
Otthon kertészkedés vár, meg egy csomó mindent szeretnék varrni, alkotni. Szertném átalakítani a meglevő babakocsit, hogy unisex legyen, szeretnék függönyt varrni, babás cuccokat varni és még mittomén mi. Ezer dolgom van. :D
Olyan jó lenne most egy pár szabad hét! :lol:

Szép napot Neketek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam köztetek, bár azért néha visszaolvasok! :lol:
csak helyzetjelenteni ugrottam be, hogy azért élünk még.
Mióta itt a jóidő, a nap javarészét az udvaron, vagy anyuéknál az udvaron töltjük, meg persze kertészkedünk ezerrel.
Ádi már kész legény lett. 2-3 lépést már megtesz egyedül! Van másfél fogunk időközben és rengeteget nőttünk.
A nagyok még gyűrik a sulit, bár már csak a foci ami igazán érdekli őket... :twisted:
Mentek nyaralni valamerre? Nem tudtok május elsejére valami jó kis gyerekprogramot a városban?
Szép napot!

Évi
Kép
Kép
Kép
mamavica
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok írni amíg a Máté alszik, de mint mindig most is ilyenkor nyírják a füvet és nagyon nagy hangzavar van. Nem tudom mérges legyek -e, mert örülök, hogy végre lenyírják, de hogy mindig a déli alvásidőben? Azért inkább örülök, mert délután végre nem járunk térdig a gazban.

Tegnap kapott a Máté oltást, egyszerre kettőt is, de nagyon jól viselte a helyzethez képest. Alig sírt és kifelé már nevetgélt is a védőnénivel. Meg is mérték, most 13,26 kg és 86 cm. :) Nagyon szépen fejlődik az allergiája ellenére, pedig állítólag a tejfehérjeérzékenyek nem szoktak ennyire szépen gyarapodni.
Tegnap megkóstolta a gombát is Máté, nagyon ízlett neki, igazából minden ízlik neki amit mi eszünk mostanában. Szerencsére a rágása is sokat fejlődött, így már a darabos dolgokat is nagyon szépen eszi. És ami még történt, azt hiszem kibújt végre a 7-ik foga is, bár még csak egy ici-pici rece, de végre kibújt. :lol:

Ami még történt megjött a jogerős építési engedélyünk, így pár héten belül elkezdődik a házunk építése! :)

Erzsó!

Nagyon jók a képek! Adél tényleg egy igazi nő a képen. Én is nagyon élveztem a terhességemnek azt az időszakát amikor már otthon voltam és csak semmittettem, pihentem, jógázni jártam. Igaz nekem nem volt mellette még egy apróságom, így én minden nap szabadnapos kismama voltam kb. a 7. hónaptól. :)

Monee!

Szorítok a babához, és remélem tényleg minden rendben lesz az orvosokkal is.

További szép napot mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem volna tegnap, csak a Babanet megadta magát... :evil:

Mamavica!
Örülök, hogy jelentkeztél, és, hogy ilyen szépen nő Ákos! És már lépked... :shock: Nagyon ügyes!

Netty!
Máté tényleg stramm kislegény, mi most vagyunk csak 12 kg-k, és kb. 90 cm. A tápszerre mondott valamit a dokinéni? Utánanéztem a Tápanyagtáblázat könyvben, még a banánban viszonylag több a Ca, ami nem tejtermékek, meg a hüvelyesekben, olajos magvakban is, de ez utóbbit még nem javaslom nektek.
Hajrá építkezés!

Monee!
Dokikhoz sok szerencsét, még én se találtam "másik" nőgyógyászt, de keresgélek, aktuális a rákszűrésem is!

Erzsó!
Nagyon ismerős vagy nekem, tutira láttalak már Komlón, te véletlenül nem a Dávidföldi suliba jártál általánosban? Adél valóban igazi nő, csak nem könnyek vannak a szemében?

Velünk minden rendben, mi is egész nap kinn vagyunk a levegőn, és sajna mostanában megint nem alszik délután, így ritkábban tudok jönni! :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Évi!

A dokinéni sem tudott más pép állagú tápszert mondani, mint amit eddig is ettünk, a javaslat az, hogy próbáljam ízesíteni neki gyümölccsel, cukorral, kakaóval vagy bármivel amit esetleg szeret.
Köszi az infót, szerencsére banánt azt eszik napi 2 db-ot a Máté, nagyon szereti. Most kezdte el megkedvelni a borsót is, így remélem azért elégséges kalciumot tud fogyasztani.
Orvos: én dr Banó Lászlóhoz járok, amióta a Varga Péter nem rendel a Veress E. úti rendelőben. Vizsgálatot még nem csinált, mert csak gyógyszerre volt szükségem és amikor először voltam nála előtte kb. 1 hónappal csinálták a rákszűrést. Nagyon szimpatikus egyébként, többen is nagyon dicsérték, de gyakorlati tapasztalatról még nem tudok nyilatkozni.

Nálunk megint füvet nyírnak, persze megint alvásidőben! :evil: Azért igazán siethetnének, mert annyira azért nincs sok fű a házunk előtt, mégsem sikerült tegnap befejezniük. Ma is csak délben kezdték el....

Ma voltam egy állásinterjún, szorítsatok, hogy sikerüljön, mert nagyon szimpatikus volt a feladat és környezet. Két héten belül fognak visszajelezni. Remélem nem pont jövő héten akarnak telefonálni, amikor éppen külföldön leszek....

Üdv Mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Netty!
Köszi az infót a dokiról, gondolom ő is a Veress-ben rendel akkor, szerintem meg is próbálom. Ő Megyeis egyébként?
Drukkolok az állásért, mikor utazol?

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok, ha már nem jönnék, sétáljatok, kiránduljatok sokat!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Netty!

Kitartást! Nemsokára majd akkor hallod a fűnyíró brümmögését, amikor Te akarod. Otthon majd akkor nyírod amikor Te szeretnéd! :wink:
Megy a drukk az állásért! :) Remélem sikerül!

Jevi!

Köszi a jókívánságot, nektek is hasonlókat!

Marcsy!

Hogy tetszik a férjednek az új munkahely? Kellett már kezdenie?
Meggyógyult már Dávid?

Andi!

Ezer meg egy éve nem voltál már! Mi van Veletek?

Viki!

Te sem jártál erre mostanában...

Remélem ebben a 4 napban sikerül az elképzeléseimből jó sokat megvalósítani! Szerintem varrni meg kertészkedni, meg festeni fogok ezerrel. :)

Szép hétvégét Nektek!
Én még ma itt leszek. :D
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Évi!

Eddig nem Megyeis volt, de ahogy olvastam az újságokban az Édesanyák úti szülészet nem lesz, vagy esetleg már nincs is. Így úgy gondoltam, mindegy, hogy jelenleg melyik kórházhoz tartozik az orvos, csak itt legyen a Veress Endre úti intézetben rendelése. Jövő héten szerdán utazom fel Pestre, és másnap hajnalban indulok Párizsba! :) :) :) Már eléggé be vagyok sózva, főleg, hogy minden el van intézve, már bújom a Párizs-térképet, illetve a Kiállítás térképét, hogy mit-hogyan tudok megnézni. A férjem kérdőívet fog írni, mit kell megtudnom a kandallóról, amibe beleszerettem.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok sok-sok pihenéssel! Valószínűleg, csak azután jelentkezem, ha már hazaértem Párizsból, de akkor majd írok pár sor élménybeszámolót.

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Netty!
Nagyon kellemes utazást kívánok Neked, az élménybeszámolót várom, és persze képeket is!!!

Monee!
Jó kertészkedést, varrást, meg festést a hosszú hétvégére, azér remélem pihenni is fogsz egy kicsikét! :wink: :)

Eltűntek! Tessék jelentkezni!!!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Monee!
Nem igazán tetszik együnknek sem az új melóhely. Jövő héttől átkerül a cserkuti telephelyre ahova végülis felvették, remélem ott már jobb lesz a helyzet. Kezdem azt hinni, hogy ennél rosszabb nincs, de lehet, hogy tévedek. Nem lehet tervezni programokat, mert nem lehet tudni melyik hétvégje lesz szabad, most a 12 óra mellé kötelező túlórát rendeltek el...De arra azért kíváncsi lennék, hogy jövő hétől hogy a fenébe fog 12 órába és 3 műszakba dolgzni, úgy hogy a hétvégék szabadok és heti 40 órát. Mert akárhogy számolom a heti 40 óra sehogysem akar kijönni napi 12 órából. A Dávid úgy ahogy meggyógyult, most a Krisztike kapta el...én is nyakig taknyos vagyok, de lehet, hogy csak az allergiám jött elő.
Most megyek a pici rettenetesen dilis, egész nap tartogatni kell a kis fenekét és még úgy is csak sír és sír...
További szép napot mindenkinek!
Marcsy
marcsy
 
 


Sziasztok!

Tegnap délután hazajöttünk anyuéktól! Hétfő óta ott voltunk, mert szétszedték a lakást megint, de ezt a részét most hagyjuk! Peti nagyon jól érezte magát, egész nap kint voltunk, rohangászni, motorozni, játszótéren csúszdázni, hintázni, stb.... Szóval itthon vagyunk újra, minden rendben van velünk, köszi a hiányolást (Monee :wink: ) Remélem mindenki rendben van.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Na sziasztok!

Most én itt vagyok, meg minden nap bekukkolok, de nem jár erre senki sem! :(
Lányok!!!!!!!!!!!! Jelentkezzetek!
Mindenki elutazott a hosszú hétvégén?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Én is mindennap bekukkantottam, csak írni nem volt ídőm.
Hétvégén megcsináltuk a lányok szobáját. Igaz nem olyan lett amilyenre gondoltunk, de szerencsére így is tetszik! Kikeverten vettünk barackvirág színű festéket, a falon erős narancssárga lett! :wink: Majd lefotózom és dobok róla képet.

Ki merre járt 1-én?
Mi itt voltunk Komlón, de nagy gagyi volt az egész! :evil: A lényeg, hogy Adél jól érezte magát.

Ma végre mehetek fodrászhoz is :) ! Már nagyon rám fér egy kis renoválás, igaz bálnaságomon ez sem segít :wink: !

Élvezzétek még ezt a jó időt, mert hétvégére már esőt mondanak!
További szép napot mindenkinek!

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok már, a hosszú hétvégén mindennap máshol voltunk, nem sok időm volt!

Viki!
Örülök, hogy újra itt vagy, remélem, most már minden OK a lakásban!

Erzsó!
1.-jén mi is voltunk Komlón, de mi már csak fél 6 felé csámborogtunk lenn a városban, Párom beugrott valamiért az ügyeletre, mi meg Violkával megnéztük a Majálist! Háát, én se voltam elragadtatva tőle, de anyósom Pécsen volt kinn a Balokányban, és szintén nem lelkesedett nagyon! Azért az ugróvárat kipróbálta Violka, de csak az elején, úgy, hogy fogta a kezemet közben!
Más: már akartam kérdezni, hogy kihez jársz te most nőgyógy.-hoz? Bocsi, már biztos írtad, de elfelejtettem. :oops: Azt tudom, hogy Adélt te is a Werlingnél szülted! Borsay-n gondolkodom, de nem tudom, elvállal-e? Aktuális a rákszűrésem, meg lassan a második babó is, szept.-től szeretnénk próbálkozni...
Amúgy hogy vagy? Már kevés van hátra...

Marcsy!
Megint csak jobbulást nektek, drukkolok, hogy férjednek jobb legyen Cserkúton!

Netty!
Neked nagyon jó utat kívánok, bár val.leg ezt már nem olvasod... :wink:

Andi, tényleg merre jársz mostanában? Zsófika már kész nagylány lehet...

Zóra mizujs veletek?

Reku, hogy bírod a pocakosságot?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok,
én is el voltam havazva a 7végén, pedig előzőleg azt gondoltam, h jól kipihenem magam. Szombaton jöttek az érettségizőim szerenádozni, ezért ezész nap készültem. A végén annyira jól érezték magukat, hogy néhányan hajnali negyed négyig maradtak, nekem meg nem volt szívem kidobni őket, tulajdonképpen én is élveztem a dolgot. Ma meg a suliban a kisebbektől megkaptam, h már megint nagyobb vagyok, mintha lenyeltem volna egy bukósisakot... :D
Tegnap egy kolléganőméknél voltunk kerti partin, majd sétáltunk egy nagyot az orfűi tó mellett, úgyhogy kellemesen elfáradtam megint csak.
Ma pedig ettől a hidegtől tiszta nyomi vagyok, alig bírtam ki a saját óráimat... :( Hogy unhatták a gyerekek, ha én majd' elaludtam :oops: Pedig ilyen nem sűrűn szokott velem előfordulni.
Amúgy minden rendben, Prüntyi nagyon aktív, van h szét akarja verni a házat belülről, de nem sikerül neki... :lol:
Már nagyon várom h mehessünk a 4ds UHra, szeretném megtudni, ki is lakik odabenn...

Évi,
én nagyon elégedett vagyok Borsay doktorral, szerintem biztosan elvállal, egy próbát mindenesetre megér. Szerdánként van magánrendelése a Veress Endre utcai SZTKban négytől hatig I. em. 17. 30/ 9270443 telefonon tudsz bejelentkezni. Vagy a Megyeiben, de ott elég nehéz időpontot kapni.

Szép napot mindenkinek!
Reku
reku
 
 


Sziasztok!

Most jó hosszú leszek! Bocsi!!!!!!!!!!!! :lol:

Monee, Évi!

Köszi a hiányolást! Jól esett, tényleg!

Monee!

Utólag is nagyon-nagyon gratulálok házasságkötésetek alkalmából!!! Visszanéztem a képeket, és nagyon csini voltál! :lol:
Drukkolok,hogy a baba minél előbb összejöjjön!
Hogy tetszik az új melóhely?

Évi!

Ugyan én már jópárszor írtam,de továbbra is csak ajánlani tudom neked a Borsay-t! Annyira alázatos, emberséges, ami a világban szerintem ritka.
Azt is csodálom benne,hogy tényleg rengetegen járnak hozzá, de ő próbál mindenkire emlékezni.
Most voltam nála rákszűrésen, és egyből kérdezte,hogy mi van Zsófival,és hogy elégedett voltam-e vele a szülésnél. :shock: Tökre meglepődtem, már azon is hogy 9 hónapja szültem,és mindennel ennyire képben volt, pedig én csak terhesség előtt pár hónappal kezdtem el hozzá járni.

Viki!

Sajnálom,hogy ennyi gondotok adódott a lakással! Remélem most már sínen van minden!

Netty!

Én is nagyon várom majd a beszámolót a párizsi útról! Én sajnos még csak álmodozok Párizsról, de bízom benne,hogy egyszer majd el is jutok oda!

Zóra!

Andris tényleg igazi nagyfiú lett!

Erzsó, Réku!

További jó pocakosodást!

Erzsó!

Most nézem,hogy ti már nagyon a finish-ben vagytok. :D

Rólunk: Az utóbbi időben nagyon összejöttek a dolgok, sajnos. Anyósomat dialízálják, mert egyik veséje sem működik már, és hát nagyon rosszul viseli. Sokat van kórházba! Nagyon gyorsan vesét kéne kapnia, mert félő,hogy így nem sokáig fogja bírni a szervezete.Apósomról is kiderült,hogy csipőprotézist kellene viszonylag gyorsan beültetni, mert már menni is alig tud. De nem is akarok ilyen szomorúakat írni!
Zsófi-baba nagyon ügyeske, már néhány pillanatig kapaszkodás nélkül is megáll. Szinte végigmegy az egész lakáson úgy,hogy mindig valamibe kapaszkodik.
Tegnap voltunk útlevelet csináltatni neki, mert nyáron Olaszországba megyünk 3-asban nyaralni.Kicsit félek attól,hogy Zsófi hogy fogja majd viselni,ugyanakkor nagyon várom már,hisz most megyünk először igazi családként nyaralni!
Június elején meg Alsópáhokra megyünk.Annyi jót hallottam róla,hogy ki kell próbálnunk!
Megpróbálok azért néha jelt adni magunkról, de a jó időben szinte mi is végig a játszón vagyunk, vagy nagyokat sétálunk, galambokat nézegetünk stb.,így persze a netezésre szinte egyáltalán nem marad időm.


Szép napot Mindenkinek!

Andi

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


És még néhány kép Zsófiról:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178170269.86.jpg[/img] Kép [/img]

Kép

Kép
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!

Andi!

Örülök, hogy jöttél! Sajnálom, hogy bajság van a családban, de remélem az vidít hogy Zsófi ilyen ügyes és szép kislány.
Köszönöm a kérdést, tetszik a munkahely és a légkör is. A munkát még nem tudom, mert egyenlőre még tanfolyam van. Ezt muszáj megcsinálni, mert kell a munkához. Jövő hét elején véget ér és ha minden igaz, onnan kezdődik a munka. Most jött meg éppen a fizu, nem szakítanak szét minket a nagyon nagy összegekkel, de végül is az egyéb juttatásokkal együtt nem rossz.
Azért sem rossz, mert itt nem néznek az emberrel ferde szemmel ha esetleg bebabásodik, ez kb. már a második napon kiderült. Ha minden rendben van, akár terhesen is lehet itt teljes nyugalommal dolgozni. Meg aztán az ember ha bedolgozza magát, akkor a szülés után is visszavárják. Szerintem ez is nagyon fontos. Ez egyik előző munkahelyemen sem volt meg ez a lehetőség.

Réku!

Azért pihenni ne felejts el!
Voltam a hétvégén Tündinél (ő régen járt még ide) hogy megnézzük a pocikáját és nagyon szépen gömbölyödik. Neked is ilyen szép lehet most. :D
Nem biztos hogy jó az információ forrásom, de azt hallottam hogy Neked is PCO után lakik most a baba a pocakban. Ha írnál róla egy pár szót, megköszönném. :)

Marcsy!

Kitartást! Az biztos, hogy akinek nem dolgozott még senki a családjában az Elkóban, annak ezt nagyon nehéz megszokni. Nem, valóban nem lehet tervezni a hétvégékre, de végül is ez nem akkora nagy probléma hiszen Te, Ti hétköznap is otthon tudtok lenni. Mondom ezt én. Persze azt is megértem ha ezt Ti másként élitek meg. Mégegyszer azt tudom mondani hogy kitartást!
Sajnálom hogy megint betegek vagytok. Ahogy látom körbe jár a betegség nálatok, mire kigyógyulnátok valamelyik gyerek megint hazahozza a nyavalyát és kezdődik minden elölről. :(

Zóra!

Leszedték már a gipszet?

Viki!

Nem semmi hogy ennyi gond van a lakással! Még tényleg jó hogy van hová mennetek Petivel. Remélem minden rendben lesz a továbbiakban!

Évi!

Én is Borsayhoz járok és tényleg, én is az első perctől a szívembe zártam, mert nagyon kedves ember. Arra azért szerintem tervezz hogyha elmész hozzá, hogy baromira sokan lesznek nála és nem fogja tudni tartani az időpontot. Bár asszem konkrét időt nem is szokott mondani, csak azt hogy inkább 4 felé menjen az ember vagy 6 felé ha nem akar ott órákat ülni. A vizsgálat díja sem vészes, asszem olyan 3 ezer körül szokott kérni a sima vizsgálatért és ennél valamennyivel több a rákszűrés.

Rólunk:

Jól vagyunk, sokat dolgozunk a házon a kerten és ennek meg is van az eredménye, szépen készülgetünk. Rengeteg energiám van (csak reggel nem, amikor fel kell kelni), ezer dolgot tudnék csinálni egyszerre. Nem mániákusan csak ezzel foglalkozok, de egy két dologgal készülök a majdani bébinek. Például varrtam neki fürdőlepedőt ami kapucni van és most épp egy babazsák készül. Van egy örökölt babakocsink ami ugyan nem csúnya, de bordó és mellesleg jó állapotban van és most azon töröm a fejem hogy merjek nekiállni az átalakításának - áthúzásának, vagy várjak vele, mert használt babakocsit, olyat amit tetszik is, nevetséges összegekért lehet már kapni. Szal nem tom, folyamatosan zakatol az agyam, csinálom magamnak a programot. :) :)
Baba ügyben még semmi hír, de ez nem is baj, hiszen ez még csak az első hónap volt.
Két hét múlva megyek a diabetológiára cukormérésre, remélem akkor felírják azt a gyógyszert amit szeretnék és ami talán segítene a babázásban. :)
Hőmérőzök, mert azt mondták hogy az jó, de az első 8 napban annyira nincs rendszer hogy az hihetetlen (nem mintha bármilyen következtetést le szeretnék vonni belőle). Élvezem ez életet, tervezgetem a jövőt és nem vagyok hajlandó azzal foglalkozni hogy én tulajdonképpen beteg vagyok :D

Szép napot Nektek!
Remélem jobbra fordul az idő, mert ebben a hidegben én is tisztára befordulok.

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, Zsófika továbbra is nagyon szép kislány, olyan nagyot nőtt! És olyan kis mosolygós is, mint volt!
:) Én is sajnálom a betegségeket! :( Viszont Alsópáhok biztosan nagyon szép lesz (én is sok jót hallottam róla), na meg Olaszországról nem is szólva... :wink:
Azért gyere ám gyakrabban, ha csak pár szóra is...

Mindenkinek köszi a Borsay-s dicséreteket, ma fel is hívom!

Reku!
Jöhet ám majd újabb pocakos kép, kíváncsian nézzük, mi is a változást...

Monee!
Örülök, hogy ilyen aktív vagy, rengeteg energiád lehet, ezt nagyon irigylem, és azt is, ahogyan a dolgokhoz állsz! Csak pozítívan, másképp nem is szabad! Kíváncsi vagyok, mit mondanak a diabetológián!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Monee!
Próbálok kitartani, de iszonyat nehéz. Hát igen, még nem dolgoztunk az Elcoteq-ban, azaz egy hónapot pár évvel ezelött ott töltött, akkor nem jött be. Én meg a Nokiában dolgoztam, amiről annak idején azt mondták, hogy idézem "Mit sír a szátok, az Elcoteq még ennél is rosszabb" ...hát mi lehet annál rosszabb? :twisted: Most én úgy döntöttem, hogy el AKAROK menni dolgozni szeptembertől. Gyes mellett elmehetek napi 4 órába. Ha mást nem mosogatni, vagy akár takarítani vagy akármit elvállalok. Az Elcoteq-s fizi nem lesz elég 5 embernek. Én úgy tervezem, hogy a napi 4 óra az heti 20, ha megoldható még úgyis elmegyek, hogy heti 2 nap 10 órába vagy azokon a napokon amikor a férjem nem dolgozik. Akárhogyis, valami meló kell. Tudom, hogy nehéz lesz mert nagyon nehezen fogok olyan embert találni aki 3 kicsi gyerek mellett alkalmaz, de nem adom fel. Legalábbis most úgy érzem, aztán meg ki tudja mi lesz belőle, lehet, hogy megjelenik megint egy régi ismerős és ajánl egy sokkal jobb állást neki
:wink:
Marcsy
marcsy
 
 


Marcsy!

Szólj ha valamiben tudunk segíteni!
Ha hallok valami ilyen melót mindenképpen szólni fogok!
Ha nem is a pénzért, talán a változatosságért jót fog tenni neked az hogy a gyereken kívül mással is tudsz foglalkozni. Sok sikert kívánok Neked!

Jevi!

Nem vagyok ám ilyen pozitív, ha rossz kedvem van simán elbújhat előlem a világ! :) Most valamiért nem vagyok hajlandó depizni (pedig lenne miért) és kész! :D

Mehetek haza!
Sziasztok!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?