Új privát üzeneted érkezett!

És mi van a másik permanens hőemelkedésesünkkel? Beindul a T betű is???????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafead: Jipiiiiiiii :)))))

Skacok... nem semmi... a zebra igenis társas lény :) :) :)
Vendég
 


Sőt kifejezetten csordában érzi jól magát! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Lafi,
nagy-nagy gratula a teszthez :lol:
Látod, még csak napokat sem kellett várni rá...
(Megkérdezhetem, hogy direkt hagytál-e ki a táblából?! :roll: )

Kép
wandrea
 
 


Wandrea, ne haragudj, nem is tudtam, hogy benne kéne lenned!!!
Tudod, csak régi adatokból dolgoztam,Bee nem is tudja még, hogy besegítettem neki!!!!
Ne haragudj, de tényleg nem tudtam, mert ha Beetől kérted, én azt úgy nem figyeltem, az is lehet, hogy sokatok kért valamit Beetől, én aztat sajna nem tom.....

De ha beírod, mit rakjak be, holnap megcsinálom!!!!

És mégegyszer 1000 bocs.....tényleg nem tudtam.....
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát ma is megnéztem, hogy erősödött-e a csík....Nem!
Nem vagyok színskálaanalitikus, hogy megmondjam, ugyanolyan erős-e mint tegnap délelőtt volt.
De talán erősségre ugyanaz, ha nem is erősebb.....

Most állásinterjúra megyek, aztán hívom a dokim aztán elmegyek-e a Kaáliba hcgre, még nem tudom.....
Vendég
 


A hőm még azért szép, pláne, hogy most 5.30kor mértem és nem 9.00kor mint 7végente....

Kép
Vendég
 


Szia Lafi!!!!
Ezer meg egy gratula!!!!! :) Borzasztó boldog vagyok!
Minden rendben lesz!
Tanácsolhatom, hogy inkább két naponta ellenőrizd csak a csík erősödést?? Ne paráztasd magad feleslegesen kérlek!!!!!!

Aztán majd a labor jól megmondja, hogy mi a helyzet oké????

Mégegyszer gratulálok NEKTEK!!!! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Lafi! :D :D :D
Na látod! :D Hát nem hiába próbáltunk meggyőzni? :lol: Csak beléd beszéltük a babát! :lol:
El nem tudom mondani, mennyire örülök! :D
Remélem, igazatok van, hogy a ducik kis fogyás után hamarabb teherbe esnek! Én is fogytam picit!

Norka!
Én egy rém önfejű nőszemély vagyok, de most hallgattam rád! Mégsem kezdtem utrózni...Megmutatom a görbém, ilyen szép még sosem volt! Asszem megint igazad volt! :oops:

Kép

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK MINDEN BABÁSNAK !ELJÖTT A ZEBRA HOZZÁTOK IS!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Meg mindenki másnak is gratulálok a kitartásért amibe kerül ez az egész baba a pocakba projekt!!!!!!!!!!
Csak így tovább :!: :!: :!: :D

Jó napot mindenkinek!Legyetek jók ha tudtuk!
lecso
 
 


megpróbálom a görbémet......
Kép enyémkém görbém

tán sikerült is?????? No fene!
Vendég
 


Gyönyörű szép jó reggelt!!!!

-mert ilyen hírekkel csak az lehet :lol: :lol:

Lafikám!
Hát óriási nagy gratula!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

-és itt további igéretes görbéket látok....... :wink: :wink: :wink:
Mondtam én, hogy kell az a nagy farm ahol a mi kis csordánk el lehet :lol: :wink: :lol: :wink:

-az én maratono ciklusomnak végét semm látom :shock:
beírjátok majd a táblába, hogy 04.13-tól 2x500mg meforal

Pusza csajok
csipi
csipi78
 
 


Lafead!

Továbbra is nagyon szép a hôd!
4 hónap szuperül hangzik, én is kiegyeznék vele!
3x850 meforal? Ügyes vagy nagyon! Muszály lesz igyekeznem, mert
nem igazán tartom az emelési ütememet.

A vékonyka nyálkahártyádra visszatérve:
1. a mérés azért nem teljesen pontos kicsit arrébb kerül a kereszt,
pár mili ide vagy oda
2. te vagy az élô példa, hogy nem a mennyiség, hanem a minôség számít!!

A csík erôsödését szerintem kár kutatni, mert ezek a tesztek annyira azért nem jók... persze én sem tennék másként. A Kaáliban majd jól megnyugtatnak egy szép HCG-vel!!

Lányok!

Egészem megjött a kedvem a hômérôzéshez! Két évvel ezelött már
elkezdtem, de pár hónap után a fertynek fizetnem kellett volna, szóval abba maradt. Én anno higanyossal mértem, de 10 perc olyan sok idô... Van egy digitálisunk is ami szerintem nem elég pontos (nem is került sokba).
Tudtok valami tuti hômérôt ajánlani??

Köszönöm!
Puszi:Lona
lona1
 
 


Szia lona!

Van egy kérédésem.....a fertinek fizetni kell majd?..illetve ez most is így van?
Szerintem maradj a higanyosnál.....engem is meggyőztek a csajok, hogy az a legtutibb.... :wink:

Szép napot!
csipi78
 
 


Sziasztok!

Jajj, de jó, pár napig nem jövök, és jóóóó híreket látok egyből (így volt ez Laránál is)!!! (Lehet, hogy ezek után sűrűbben nem jövök, hátha a távollétemben szaporodnak a zebrák. :D)

Lafi, nagyon-nagyon örülök neked-nektek, és még csak csendben, halkan gratulálok! :D

Másfél órámba telt, míg elolvastam a 4 napi hozzászólás-termést, de nézzétek el nekem, hogy nem tudok reagálni - lyukas az agyam. :)

Rólam:
Túl vagyok az államvizsgán. :D
S minő meglepetés, ahogy vége lett a stressznek, rá 2 napra megjött. :) Nagggyon örültem már neki, komolyan! :D
S nem is akárhogy jött ám meg: úgy "igazán", pirisen, hasfájósan. Semmi barna! :D
Úgyhogy: új ciklus, új esélyek. És holnaptól hőmérőzök is! :)

Pusszancs!
(vagyok)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Lafi!

Óriási nagy gratula! Az utóbbi időben figyelmesen követtem az eseted , mert nagyon hasonlítunk! Annyira örülök! Adtál egy kis reményt, mert kezdtem hitetlenkedni a Meforalban :oops: ...nagyon örülök Neked!!! Persze nálam még semmi jele se pirinek, se semminek, a hőm meg 36,6 régóta...szóval ez a hónap nem AZ a hónap...ja, és a nyálkahártyám nekem is vékony volt, most nézték, ezt mondjuk tényleg nem értem, mert a 4mm nem sok, de persze a biológia már csak ilyen! :D

Mona! Köszi a biztatást! Nem hagyom én sem, hogy elkönyveljék, hogy megkeseredtem, de eleve úgy állnak hozzám. Szerencsére nem sok mindenki tudja, hogy próbálkozunk, sajna azért hárítani sem lehet sokáig. Főleg, hogy 2 éve lassan, hogy házasok vagyunk és az emberek azt hiszik, hogy jogosan teszik fel a kérdést, hogy "hol van már a baba"? Ááááá, mindegy, nem is megyek bele megint ebbe az eszmefuttatásba, mert csak elszomorodok meg dühöngök...inkább örülök a babásoknak és remélek!!! :D :D :D

Puszi Mindenkinek és élvezzük ki, hogy ez a hét csak 3 munkanapos!!!!!! Ezt be kellene vezetni törvényileg, nem??? :wink:

Gy****
jokaliza
 
 


Sziasztok!

Tükörvíz gratula a vizsgádhoz és a most kezdődő esélyes ciklushoz!

Csipi a Fertinek nem kell fizetni,ha csak valami spéci szolgáltatást nem veszel igénybe!

Lafi a 4mm-es nyálkahártya még simán vastagodik a beágyazódásig(azt olvastam hogy a pé után a progi turbózza fel)!! Így biztosan jó vackot készítettél a babának!

Anyooka nincs görbém most nem mérek! De megegyeztünk! :wink: :D

Jokaliza mi 7 éves házasok elmúltunk, és nekünk is mindenki a babatémával jön, volt aki azt mondta majd sikerül nemsokára :shock: ki mondta hogy próbálkozunk? :evil: Volt aki megmutizta a gyerekét,hogy mintát vegyünk és kedvet kapjunk a gyártáshoz :x vannak érdekes emberek :? néha engem is felhúznak,hogy egy dolog ami nem tartozik rájuk miért érdekli őket ennyire. Na jó csak azt akartam mondani hogy kitartást,nemsokára büszkén mutogathatjuk nekik a szép gyerkőceinket!

Norka belestem az Nlc-re és látom az uh is indul lassan,szívesen lennék most pesti! Olyan profin csináljátok a dolgokat gratt!!
Vendég
 


Jajj, csajok tényleg, ez a "nálatok mikor jön már a baba" téma?! Komolyan a falra mászom tőle! Már épp a múltkorában mondtam a férjemnek, hogy ha még aznap megkérdezi tőlem (tőlünk) valaki, hogy mikor lesz már gyerekünk, én sírógörcsöt kapok!
Most, hogy lassan költözés-képes lesz a házunk, egyre többen mondogatják, hogy "itt van már nektek ez a szééépnaaagy ház, már csak a gyerek hiányzik belőle!". Mintha magunktól nem tudnánk, és nem ezen a "témán" lennénk egy ideje! :evil:
És a vicces az egészben, hogy én érzem szarul magam ezek a kérdések miatt. :(
Szerencsére a férjem, és a szűk család azon része, akik tisztában vannak a dolgokkal, kimentenek az ilyen helyzetekből olyan elcsépelt frázisokkal, hogy "majd jön a baba, amikor jönnie kell".
De én ezek miatt nagyon a gödör aljára tudok kerülni.

Egyébként meg nagyon örülök minden terhes barátnőmnek (perpill. 3 is van) és ismerősnek a környezetemben. Én úgy érzem, nem vagyok irigy rájuk. Vagyis nem rájuk vagyok irigy. Inkább az a rossz, hogy én még nem... :(

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Tükörvíz: Én is így vagyok vele. Mi még nem vagyunk összeházasodva, de már lassan 6 éve "nyúzzuk" egymást, ebből kifolyólag nálunk van még egy idegesítő kérdés is. :( Volt tavaly vagy tavaly előtt egyszerre 1-1 hónap különbséggel 3 esküvői meghívónk is. Sejtheted mennyien kérdezgettek minket, főleg azért, mert volt olyan pár, aki rövidebb ideje volt együtt, mint mi. Nálunk csak nagyon kevesen tudják, hogy már próbálkoznánk a picivel, de nem sok esélyünk van rá, így pl. a nagyim sokat kérdezősködik erről. A párom családjából nem tudja még senki, ők is gyakran felvetik a nagy kérdést... No, mind1 sajnos ezzel nem lehet mit tenni.

Monácska: Neked is szépen alakul a görbéd, lehet hogy Te leszel a következő zebrás. De jó lenne!

Lafi: Tüdom, hogy nehéz megállni, de tényleg nem kellene ilyen sűrűn tesztelne. Látod milyen "későn" lett + az a teszt, lehet hogy kicsit több idő kell neked, mire erősödik a csík. Ott az a baba, szóval most már nyugi! :)

Jaj, én örülök is és irigykedem is a szép görbéitek miatt.

Hamarosan jövök még.

Pussza

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi!!! :) Nagyon nagyon óriási gratula! :) Ügyi vagy! UH mikor???

Nekem sikerült kikunyerbálnom egy IR-t, így holnap megyek... A dokimnak is úgy kellett a kórházból kérnie... elég vicces... na mind1... Azért kicsit be vagyok tojva... Azt sem tudom milyet csinálnak (hányszor vesznek vért)... Hát remélem nem lesz vészes... Az eredmény 3 nap, így szerintem hétfő... Magy megírom Nektek!
Csajok, írtátok, hogy fogyni és akkor könnyebb a teherbeesés... és mi van a vékonyakkal? Van olyan itt, aki vékony és pcos? Nekem nem nagyon kéne fogynom (max a cukrot elhagyni ani iszonyú nehéz lesz)... De az segíthet?

Köszi!

Mindenkinek drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!

Pussz!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Még ennyit a témához: volt, aki egyenesen azt kérdezte meg, hogy "mi van? Nem akar sikerülni a baba?" De ezt így , minden bevezető és átmenet nélkül, még arra sem tértünk ki, hogy próbálkozunk-e vagy ilyenek...namost erre mit mondjak???? Azt hiszem feletem egy "majd jön ha kell, nem kell aggódni, minden oké"... :shock: :shock: :shock:

Gy**
jokaliza
 
 


Magy=majd :oops:
ani=ami :oops:
Majd megtanulok írni is...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Na végülis az lett, hogy annyira eltévedtem az állásinterjú után a munkába menet,hogy végül nem mentem hcgre.

Még várok egy kicsit.

Aztán nagy nehezen sikerült a dokit is utolérni. Azt mondta, hogy szombaton teszteljek megint, addig felesleges (na persze, nyilván nem fogok minden nap tesztelni....), aztán menjek hozzá kedden!!!!

Nem mondott semmi gyógyszert, mert szerinte nincs barna,nem lehet gond...Max elevitet.

Szóval próbálok nem parázni és kitartóan várni a keddet!

Márpedig akkor is parázok.....
Vendég
 


Csipi!

Már Kincs megválaszolta, tehát nem kell fizetni!
Nem tudom nekem anno miért kellett volna :roll:
Nekünk a Skyp-ért is kellene, valamit magyarázott a férjúram, hogy azért, mert machintos(így kell írni?) gépünk van. Áááhhh nem értem...
Akkor higanyossal mérem, rendben.


A kellemetlen kérdezôkkel kapcsolatban. Mi 11éve szeretjük egymást és 6éve vagyunk házasok. El lehet képzelni mennyi célozgatást, kérdést kaptunk már. Elôször próbáltuk elviccelni a dolgot, aztán másra terelni a szót stb. Egy idô után már nagyon mérges voltam és kerestem a választ miért ilyenek az emberek, még a családtagjaim is? Rájöttem, mi sem természetesebb mint az, hogy egy idô után az embernek gyereke lesz. Ha nem ez történik, úgy gondolják, még nem akarnak, inkább szórakozni járnak, utaznak, a gondtalan életet választották. Az eszükbe sem jut, hogy esetleg nem sikerül. Miért is jutna? Nekik könnyen ment, esetleg becsúszott. (Megfigyeltétek már, aki szintén ezzel a problémával küzd, fel sem tesz ilyen kérdést?)
Szóval a tettek mezejére léptem. Ismét elhangzott a kérdés egy családi összejövetelen: nem akartok már gyereket? Válaszom: Régóta szertnénk, sajnos kiderült csak orvosi segítséggel lehet, de lesz csak többet kell rá várni! Na azóta nem kapok célzásokat, se elszomorító kérdéseket.
Bocsi hosszú lettem...
lona1
 
 


Lafi, nyugi! No para, minden rendben van. Keddig relax, pénteken pedig tesztelj még egyet, csak a magad megnyugtatása végett is! :)

Küldök neked éterben terjedő nyugalom-hullámokat! :) (Nekem a vizsgadrukk lecsengte óta úgyis túltermelődésem van belőlük. :wink: )

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Hát ezzel a problémával mi is küzdöttünk...Mindenki mellettünk babás lett, van aki néhány hónap együttlét és szerelem után...mi meg 9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok....és 2 éve várunk....

mindenki basz....tatott minket, hogy na és akkor és ti na de és miért.....

aztán nem szóltam rájuk semmit, nem is magyaráztam,aztán amikor kiderült, hogy nekem csak inszem vagy lombik jöhet szóba, mert hát nem átjárható vagyok meg PCOS (amit kb senkisem értett), meg a férjem spermái, a kövérség stb...elmondtam, na akkor jött a sajnálat....
az sem volt jobb
inkább kérdezősködtek volna!
Vendég
 


Lafi azért próbálj nem parázni,várom a keddet! Dokid örült??Férjed elhiszi,vagy az uh lesz meggyőző,furi érzés lehet nekik.

Sleepin a pco talin jól látható volt Norka beszámolójából , hogy a vékonyka pco-sok kicsit többet várnak a + tesztig. Itt a topikon is szinte a véknyak nem babások , de lesznek az idén! A cukrot biza hanyagolni kell,diéta és mozgás nélkül a metform nem hat.kivitelezni nehéz
Vendég
 


Férjem nem hiszi el....pláne hogy túl gyenge volt a mai csík is....
Dokim azt mondta, hogy ha csík volt,akkor ott nincs gond, pláne, hogy se görcs, se barna....
én még próbálok bízni.....
Vendég
 


Csajok!

Ismét van kérdésem: ti mit tudtok...mennyibe kerül egy terheléses cukor vizsgálat????

Dobok nektek egy képet a maratoni ciklusomról........ :lol:
Kép
csipi78
 
 


Lafi!

Neked policisztás volt a petefészked? És a 17. napi Uh-n mit láttak a 4mm-es nyh-n kívül???
Bocsi, remélem nem gond, hogy így kíváncsiskodok, de még a hőink is ugyanolyanok voltak....

Gy***
jokaliza
 
 


Oh... nane... :( Megpróbálom elhagyni a csokit és a cukrot... remélem sikerül! Amúgy nincs valahol vmi tájékoztató mit lehet, mit nem lehet? pl gyümölcs zöldség közül? Biztos vannak gyümölcsök, amiknek magas a cukortartalmuk... stb...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jokaliza, semmi mást nem látott....
Hogyhogy voltak ugyanolyanok?És mi lett belőle???

Csipi terheléses cukor+inzulin együtt kb 5-8000 Ft körül mozog....A görbéd érdekes, de hátha megjön,mert leesett elég rendesen....

Sleepin lehet kapni GI diétás könyvet!!!!
Vendég
 


Köszönöm! Akkor ezt a diétát kell (majd) tartani? Rendben! Utánanézek!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lafi kismami !

Az úr szóljon belőled...... :) :)
Nemrég felhívtam a szakrendelőnket, és kérdeztem a csajt....azt mondta, hogy okvetlenül vigyek magammal 75g cukrot, mert így az sem jár hozzá :lol: :lol: :lol:
GI diétás könyv engem is érdekel......tudsz ajánlani valami jót????
csipi78
 
 


Lafi: Nagyon jól teszed. Ne aggódjatok a halovány csík is csík :) Hosszú lesz ez az egy hét Nektek, de meglátjátok majd az uh-n a picit és akkor aztán felhőtlen lesz a boldogság. Vigyázz nagyon magadra!
egyébként tényleg nehéz reagálni a kérdésekre, ha válaszolsz és elmondod mi a helyzet, akkor azért fogsz szenvedni, mert sajnálnak, ha meg rájuk hagyod, akkor ... Ördögi kör.

Nem sokára 1 óra és tudom hívni a dokim asszisztensét. Görcsben van a gyomrom...

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi!!!

Jaaaj! Nem megijeszteni akartalak! MOST ugyanolyan... illetve a mostani ciklusban hasonló hőértékekkel, hasonló szombati nega teszttel és hasonló "se mensi se semmivel" vagyok most én is (illetve Neked már van pozitív teszted :D ). Szintén kb. 4 hónapja szedem a Meforalt, talán még a leadott kilók száma is stimmel, úgy emlékszem. Csak az a különbség, hogy nekem a múlt héten kedden nézték Uh-n a petefészkeim és mindkettő tele volt apró tüszőkkel...ja, a nyh-mra nekem is azt mondta a dokinő, hogy "vékony"...
Szóval csak kíváncsi voltam, hogy cisztás petefészked volt-e?...

Gy***
jokaliza
 
 


Jokaliza, voltak tüszőim, ill vannak vagy nem tom, de sok apró, de most nem mondta, hogy látná, azt mondta, hogy endom 2*4 mm és köros tünet vagy ilyesmi nincs...

-5 kg ment le, még akartam 10-15-öt leadni a babáig, de ha tényleg baba van a dologban, akkor is járok szépen tornázni, mert az sokat segített a dolgaimon!De sajna -20 kg is kevés lenne....Így meg már ha fogyni nem is fogok, de hízni sem akarok!
Tornázok és csak azt csinálom amit bírok!
Vendég
 


ja ...és azt elfelejtettem mondani, hogy csak a terheléses cukorra 2200 pénzt mondott a csaj......
szerintem az nem olyan rossz........és ez a hivatalos EÜ ár
csipi78
 
 


Köszi a választ :)

Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen!!!!!

A torna tényleg hatásos, de Te most már csak ami jólesik :D !

Gy***
jokaliza
 
 


Csipi!

Nem mindegy, milyen cukrot viszel!
Menj be egy patikába és kérj 75 g glukózt terheléses cukor vizsgálathoz!
Tudni fogják!

Ja és vigyél egy citromot és egy kést is, mert vmivel el is kell vágni a citromot, meg nem árt, ha van nálad vmi fegyver, ha netán nem akarnák levenni az inzulint is!!! :twisted:
Erre többször külön kérdezz rá!!!!
Ha jól emlékszem fekete tetejű vákuumcsőbe veszik le. Figyelj oda, h. ez is meg legyen, ha nincs, akkor szólj! Minimum az éhomi és a 120 perces kellene!!!!
Mondd meg, h. a teherbeeséshez kell, mert régóta próbálkoztok babával, és ez speciális vizsgálat, és nagyon fontos.....
Ez általában be szokott jönni a legflegmább laborosoknál is!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kedves Rambóka Professzor :lol: :lol: :lol: !

Te vagy a mi nagy kincsünk és titkos feygverünk.....mindig mindent tudsz!!!
Köszi az infot!!!!! Oda fogok figyelni!!!!
csipi78
 
 


Jajj, most én is elkezdtem gondolkodni, nem kell-e vinnem valamit! Hát nem mondta a doki ha jól emlékszem telefonban... De azért én is oda fogok figyelni mit csinálnak (vagyis mit nem csinálnak)!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lányok!
A János Kh-ban csináltatnátok a terheléses inzulint és vércukrot? Az engem is érdekelne. A beutaló nélküli vizsgálat árait írtátok le?

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!

Én gödöllőn kérdeztem meg, és ez az ár a törvényileg megszabott összeg-vagyis ebnnek kell lennie mindenhol.
De ha felhívod az érintett kórház laborját, ott mindent megmondanak

Csipi
csipi78
 
 


Igaz, csak gondoltam hátha megúszom. Egyenlőre még nem aktuális. 1-2 héten belül kiderül, hogy kérik-e ezt a vizsgálatot vagy önállósítanom kell magam...

Köszi

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok lányok!

Én is ittvagyok. Örülök a talinak, bár babanetes csajszival nem volt alkalmam beszélgetni.. Nekem egy kicsit több idő kell, hogy bebátorodjak :oops: :oops:
Amúgy nagyon jó volt, legszívesebben mindenkinek a nyakába ugrottam volna....

a gyerekkérdezgetős témához szólva, mi 14 éve ismerjük egymást, 7 éve vagyunk házasok, és nincs gyerek. Én 31, a férjem 32 és nem igazán van olyan ismerős a környékünkön, ahol már legalábbb! 2 gyerek ne lenne. Gondolom nem kell ecsetelni senkinek sem. Én már nagyon durván intézem az ilyen tapintatlan kérdezősködőket, mert nem hagyom senkinek sem, hogy belegázoljanak a lelkivilágomba. Nincs senkinek sem köze, sem joga ahhoz, hogy kérdezzen. Nekem ez a véleményem. Ha lesz, akkor úgyis észreveszik.

És most jövök a jóhírrel. Tudjátok, hogy nekem 10 hónap meforal után sem volt ciklusom, és másfél hónapja szedem az Avandametet, és két hete délben még tuningoltam 500 mg meforallal, ééééésss MEGJÖTT A MENSIM!!!! Szóval hat az Avandamet!

Úgyhogy én is babás leszek!!!! juhhé!


Gratula amúgy az új zebrásoknak!
szisza30
 
 


Szisza, ez tök jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratula!!!!!!!!!!!!!

Gina??????????????
Anyóm???????????????
Kavicskám?????????????
Bee????????????????
Vendég
 


KÖSZI LAFEAD!

AZÉRT A TE HÍRED SOKKAL DE SOKKAL JOBB ÁM!!
szisza30
 
 


Sziasztok!

Lafim, ne haragudj, hogy nem reagáltam Rád reggel, de az a diliház ami itt volt... Most kezdek lehiggadni...
Hőd nagyon-nagyon szép, különös tekintettel a nagyon korai mérésre! Hidd el, minden rendben lesz! :wink: Nincs barna, nincs görcs, a csíkod is erősödni fog meglátod! ne parázz! :wink: :lol:

Gina?! Gondolok ám Rád is ma sokat!

Backa, nagyon szép, ígéretes a görbéd! Drukk!!! :wink:

Csipi, én a citromot otthon félbevágom, alufóliába csomizom és akkor nem kell a rendelőben vágogatni! És iszol egy jó kis limonádét! :wink:

Szisza, gratula a mensidhez!!! Persze hogy babás leszel! Itt mindenki az lesz!!!

Kincs, akkor ebben a hónapban hajrá hogy júniusban követhesselek! :wink: :lol:

Nálam semmi, hőm továbbra is ugrálgat össze-vissza... De legalább úgy néz ki hogy volt pé és ez is valami (bár múlt hónapban is úgy látszott és progi szerint mégsem volt :roll: )

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szisza, gratula a mensihez! Hogy miknek nem tud örülni az ember PCOS lánya?! :D (Én is így örültem szombaton a pirimnek!:))
És tetszik az optimizmusod. Hamarosan babásak leszünk mind! 8)

Még egy felfedezés a PCOS nők közös tulajdonságaira vonatkozóan: "bírják" a hosszú(távú) kapcsolatokat. Mi a párommal 10 éve vagyunk együtt, és 2 éve vagyunk házasok. :)

Anyoooka, örülni kell a pé-nek, bármilyen is! :) Megnyugtató, hogy "van".

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?