Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, aranyosak vagytok!
Ezo :wink: teszt már volt tegnap, nega lett.
Én azt vallom, hogy kis lépéssel kell előrébb kerülni.Szóval várom a mensit....
Vendég
 


Sziasztok,

Én is csak megerősíteni tudom, hogy a 35 ezer nagyon elfogadható ár annak aki először megy. Az egész kivizsgálás rengeteg idő és pénz, nem beszélve a könyörgésekről, magyarázkodásról mire hajlandóak beutalót adni. Az egyik kórházban 4 hónapig nem tudták megnézni a progesteront, mert nem volt anyaguk.

Lafi, amíg nincs piroska, addig minden lehetséges :lol:

Dimet, kitartás!

Most pedig jó PCOS -hoz illően elmegyek férjecskémmel kocogni a Margit szigetre :lol:
apple
 
 


Apple,

hogy te milyen rendes lány vagy...! :lol: Én is mennék kocogni, ehelyett almás-fahéjas muffint kellett sütnöm.... a családnak természetesen.... 8) én csak egyet megkóstoltam.
Meg persze a lábam sem az igazi még, igazság szerint elég béna maradt. Most nyújtunk a gyógytornásszal folyamatosan, remélem, nem kell örök életemben sántítva járnom majd.... :roll:

Tegnap délután háromtól hétig, majd nyolctól reggel nyolcig aludtam.... kicsit fáradt voltam, asszem. Ebből következőleg - bár már a 8 cn-on tartok - még érintetlen vagyok a hónap szempontjából.... :oops: :lol: Remélem, ma este már lesz végre valami... újra kezdjük a kétnaponta akciózást !
Hajrá mindenkinek ! :lol: :lol:
zsizsik
 
 

 
 

Túlvagyok egy fogorvosi beavatkozásom..........Hál Istennek, pedig már végrendelkeztem!!!! :wink:
De hát a férjemnek megint pechje volt , túléltem!

Rambóka, azt kérdezném, miért kell a fogdokimnak szerinted olyan szemügét felrakni, amit a vészhelyzetben is látni???Az a nagy műanyag. Eddig csak azon a doktoron láttam, akihez most járok, a régebbieknék soha.
Vendég
 


Sziasztok!

Éjfélre itthon voltunk (még a gyereket is elhoztuk anyuéktól). Gergő ennek ellenére reggel simán ébresztett 6-kor!
Mi meg hullák voltunk, mert már péntekre virradó éjjel sem aludtunk igazán (ez rajtam, gondolom, erősen látszott :oops: ).
Hogy ő hogy bírta?
Hát anyuék szerint semmi gond nem volt vele, evett, aludt, randalírozott, de azóta egész nap szopja az ujját, nem csak amikor álmos. Szóval ugyanolyan kis vidám, mint volt, de szerintem egy kicsit megérezte, h. egész nap nem voltunk vele. :(
Most próbáljuk bepótolni.

A talira visszatérve: Én még annyira maradtam volna, hiszen alig tudtunk beszélgetni, de muszáj volt elindulni, ha haza akartunk érni.

Kikka!

Te a párom számára voltál nagy meglepetés. :lol:
Jövünk hazafelé, egyszercsak megszólal: " Te, az a széparcú csaj is PCO-s?" Mondtam neki, h. nem mindenki olyan ronda ragyás, mint én, csak ő pont beleválasztott! :lol: :lol: :lol:

Lafi!

Érdekes, mert a Lafihoz én más arcot képzeltem, az igazi keresztnevedhez viszont mindig ilyen almaarcú vidám csajszit. :wink:

Zsizsik, Dimet, Kincs!

Olyan furcsa volt, mintha régóta ismernélek titeket, pedig csak egyszer találkoztunk ezelőtt!

Lecsó!!!

Mert olyan harapósak vagyunk és mindenkit elzavarunk, aki nem tősgyökeres régi motoros! :lol:
De lüke vagy! Nyugodtan odajöhettél volna! (Max. én kétszer mutatkoztam volna be. :lol: A többiek már ismerik a rettenetes arc- és névmemóriámat! :oops:)

Mniki!

Párodnál tenyésztés és antibiotikumrezisztencia vizsgálat volt már? Milyen antibiotikumokat kapott eddig?

Apple!

Kitartás! Remélem nem kell sokáig várnotok. Jó, h. a párod is eljött!

Csakegy!

Lilla is jól tud időzíteni. De annyira aranyos volt. Párod viszont kitartóan hallgatta az előadásokat.
Az enyém is, de speciel a tejszínes-fagyis dologról mélyen hallgatott! :twisted:

Almodo!

Nagyon tutik a cd-k. Pontosan ezt a H. J.-ot szerettem volna és a Zeneovi is nagyon aranyos. Most jöttem rá, h. mennyi ovisdalra emlékszem (a tekeredik a kígyó különösen tuti! :D ). Lehet, h. előbb-utóbb még énekelni is fogok???? :wink:

Kisegér!

Nagyon aranyos a kisfiad, nem is gondoltam, h. így szalad az idő!

Kandika, Kavics!

Veletek különösen nagyon szerettem volna beszélgetni és nagyon sajnálom, h. nem jöttetek el!!!!!!! :cry:

Norka!

Még sok ilyen talit szeretnék, egyre gyarapodó gyerekszobával! :D
De szerintem te most pihenj egy kicsit, megérdemled!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafi!

Olyan egész arcot befedő vékony plexilapra gondolsz?
Én is olyat használok.
A kezelés során egyszerhasználatos anyagokat és eszközöket használunk a beteg védelme érdekében és kesztyűt, maszkot, szemüveget a saját védelmünk érdekében. A normál védőszemüvegek eléggé kényelmetlenül párásodnak a maszk miatt, ez a plexi viszont nem.
A legnagyobb előnye , h. lényegében minden felfröccsenő dolgot (vér, nyál) felfog. Mióta használom, mindig megdöbbenek, amikor lemosom, h. az a sokminden korábban a bőrömön v. éppen a szememben landolt! :shock:
Persze drága, de szerintem megéri!
Egy hátránya van, azt vettem észre, h. sem a beteg, sem az asszisztensnőm nem mindig hallja, h. mit mondok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, kedves vagy, almaarcú vidám csajszi....aranyos!A Lafi a vezetéknevem és az egyetemi belépőkódom sajátos változata, nincs benne logika. Lafead volt az egyetemi jelszó vizsgafeliratkozáshoz!

Igen, arra gondoltam, csak még sohasem láttam ilyet a dokin kívül!

Jó éjt mindenkinek!!!!
Vendég
 


Jó reggelt és kelemes hosszú hétvégét mindenkinek, aki nem dolgozik :D
Biztos jó volt a tali, csupa jót írtok róla.
Mondtátok, hogy nem lehet pé-m, ha ilyen alacsony a hőm, de a ferty adott egy csíkot. Eddig más oldalon vezettem, ott nem volt ilyen lehetőség. Megnéznétek? :roll: Kép

Kép
wandrea
 
 


Szia!

Én még ilyen alacsony hőket nemigen láttam, az biztos!
A ferty egy matek progi, és az ugrást vette figyelembe, hogy egyik napról a másikra két tizedet ugortt a hőd, és ott is maradt. A programot nem érdekli, hogy ez 36,6-ról 36,8-ra, vagy mint análad alacsonyabb.


Kérdések, lehet, hogy már a többiek megkérdezték tőled, akkor ne haragudj kérlek!
Hüvelben méred? Higanyossal? Mennyi ideig tart neked egy mérés?
Vendég
 


Wandrea, Monácskának igaza van, a ferti matekos....Igazán a progi tudja megmutatni volt-e pé!A valószínűsíthatő pé után 1 héttel nézesd meg!
Ettől eltekintve, azért Apára fel! :wink:

Csajok!
Kész katasztrófa vagyok!
Hőm még mindig fent, sőt a tegnapi 36,8 hoz képest most 37.
Negáztam reggel. Szóval baba nincs.Mensi sincs. Cickóbimbók még fájnak, de már nem annyira mint tegnap!
Mi van velem?Kezdek tényleg kétségbe esni!!!!
Pedig tök örültem már a pének, erre sehol semmi.
Eddig 28-30 naposak voltak a ciklusok most meg........

PlíííííííííííííííZ!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a találkozó :D !! Norkának tényleg hálás köszönet a munkájáért és gratula, hogy ilyen sikeresen végzi!!!!!

Dimet! Gondolok Rád, próbálok erőt küldeni a tanuláshoz....jaaaaj, együtt érzek Veled, nem lehet könnyű rászánni Magad!!!! Amúgy velem semmi különös, sajna mostanság lenne esedékes, hogy megjöjjön, de se derékfájás, se barna, se semmi nincs. Teszteltem, nem meglepő, negatív...amúgy meg fel-fel villan a policisztás petefészkem képe, amit kedden ellenőrzött a nődoki...és a férjem szavai, aki megkérdezte, hogy miért nem adunk esélyt a stimulálásnak??? mondtam neki a 6 hónapos türelmi időt, de igaziból azt látom, hogy akinek sikerül, azoknak az első 2-3 hónapban összejött...úgyhogy sajnos a hangulatom nem lett jobb...ja! és a barátnőm szerint egy kígyó leszek, mondván, hogy mások babásodnak a környezetemben és szomorú vagyok amiért én nem és ez látszik rajtam... ez totál elkeserített, mert úgy érzem, hogy nem viseltetek rosszindulattal a sikeres párok iránt, sőt, jó mélyen magamba néztem őszintén és nem éreztem semmi ilyesmit!...szóval tartok tőle, hogy mások fogják belémbeszélni a keserűséget (ha nem jönne magától)...

Most megnézegetem a képeket a taliról!

Puszi Mindenkinek!!!!

Gy***
jokaliza
 
 


Lafi!
Lehet késobb volt PÉ...és nemsokára zebra??? :o annyira jó lenne
Vendég
 


a görbém:
Kép [/img]
Vendég
 


Gina, nem tudom,komolyan. Nekem már hócipőm kivan az egésztől!
Ha mondjuk 17-e után volt pé, akkor aztán nem lesz teszt, az tuti!Max ha szűznemzésre képes vagyok! :wink:
Vendég
 


Szép napot!!

Lafi pont akartam írni,hogy mutizd meg a görbuszod! :D
Hát szép bifázisos,lehet a teszt nem mutatja még ki!
Vagy, sajna nekem az utolsó két ciklusom ilyen volt,a dpo-k teltek teszt nega aztán megjött.Én persze ideges voltam cseppet. Akkor határoztam el hogy nem idegelem magam a hőmmel.
Remélem neked bezebrul a teszted hamarosan!! :wink: az esélyed meg van rá!!!

Wandera 14nap múlva tuti kiderül volt e pé-d. Sajnos addig csak találgatunk,de a hőd szerint lehetséges!

Rambóka én nem láttalak fáradtnak!

Kavics Kandi Okr????????????????? Merre jártok??????

Én alig aludtam az éjszaka,fáj a pocakom :(
Vendég
 


Lafi!
Egy vérvételt ejts már meg a rendelőben, ha meg tudod oldani, nézzenek egy HCG-t.
Aztán ha semmi nincs rajta, én nem várnék a helyedben, jöjjön meg, nem sok értelme van tovább húzni!
Persze ez az én véleményem............
Vendég
 


Kincsem, sajnálom, hogy fájt a pocak, de azért jól vagy?Jól bírod a cinciókat?Apával jó volt a 7vége? :oops: :wink:

Monácska, még várok egy kicsit, aztán ha semmi, beveszek gyógyit, mert ha 16-a tájékán volt az a pé, nyák alapján éppen elképzelhető, akkor lassan-lassan lejárna a lut fázis. Végülis ferti csak odarakott egy szaggatottat...nem tudhatja, mikor volt, én sem....Ha meg 16-hoz számolom a 12-13 dpot, még van egy kis ideje. 3 nap és utána gyógyszer megint!!!!Mint régen! :twisted: :twisted:
Bár legalább volt pé!
Vendég
 


Jokaliza!
Amit írsz annyira kísérteties! Nekem is azt mondogatják, hogy jól palástolom az irigységet, mondhatom bátran, ők nem fognak megsértődni. És akárhogyan is mondom, hogy nem vagyok irigy, nem igen hisznek nekem! Érzek némi keserűséget, de olyna boldogan tudom simizni a barátnőm gömbölyödő pociját, mintha a sajátomat simizném, és nem vagyok rá féltékeny!
Na hagyd magadba belebeszélni!

A stimut pedig............ Csak csendben mondom, de próbáld félre tenni egy kis időre. Többet árt, mint használ. Saját példa. Nem hallgattam sem Kir-re, sem Norkára, mentem a fejem után..... És egy "szééééép" polycysztás petefészek lett a végeredménye. Igaz ugyan, hogy lett tőle pé-em, de a bal oldalam innentől egy jó darabig megint nem fog rendesen működni, pedig jó ideje nem volt se nagy, se kicsi cisztám, ezt köszönhetem a saját türelmetlenségemnek és önfejűségemnek!!!! A következő hónapot el sem merem képzelni, hogy a sok kis cisztát vajon hogyan fogja a szervezetem leküzdeni, hiszen megint megerőszakoltam, ahelyett, hogy hagytam volna kicsit gyógyulni! Győzd meg a párodat, hogy nem ez a megoldás most még!

És hidd el, tudom, milyen várni..... 3 éve várok babára, ez alatt az idő alatt 2-őt el is vesztettem. Nem éri meg kapkodni!!!!!
Vendég
 


Még valami eszembe jutott, az ajtóból futottam vissza, hogy leírjam! Norka írta, hogy stimuzni csak hozzáértővel szabad!

Ha ilyen szakembert szeretnél, akkor várd meg, amíg beindul az MMEC-ben a uh és a nőgyógyászat is, ez júliusra várható talán! Én is ezt fogom tenni!

Megyek már na haza...............
Vendég
 


Lafi!
Szerintem ha még csak 12 -13. DPO, akkor simán lehet a teszt nega, nem? És hogy mikor voltatok együtt apával? Ezzel ne számolj, hisz a srácok lehetnek életképesek akár 7 napig is...vagy nem???

Hm...annyira érdekel, mi volt a talin és én ebből mennyit tudok itt "hasznosítani" Meséljetek már!

Gina
Vendég
 


Sziasztok!


Egy pár emberrel már sikerült megismerkednem a PCOS találkozón, és nagyon köszönöm Norkának és a többi szervezőnek, hogy összehozták ezt a találkozót!
Nagyon jók voltak az előadások is, és pl. az inzulin-indexről még nem is hallottam.

Ha van olyan, aki szeretne elmenni csoportosan Zentai Andi dietetikushoz, akkor én szivesen csatlakoznék hozzá, igaz júniusig államvizsga-időszakom van, és addig nehezen tudok elmozdulni a törvények meg a könyvek mellől......de addigra hátha összejön a létszám.

További szép napot!

Nikoll
nikoll
 
 


Helloka csajszik!

Lafead hozzád hasonlóan én sem tudom mi van velem :) ilyen hosszan még sosem kellett várnom a mensire, (max 35 nap) a teszt meg persze hogy nega.. Szerintem megijedt, hogy antibébit fogok szedni, ha megjelenik :lol: :lol:

Szép délutánt neketek !

tyche
 
 
 


Monácska, Lafead,
köszönöm. Nem tudtam előbb válaszolni, szülinapozunk egész nap. Tényleg alacsony, de minden hónapban megugrik középidőben, feszülnek a melleim a ciklus 2. felében és nem barnázok.
Monácska, szájban digitálissal. De higanyossal is mértem 3 napot, ugyanazt mutatta. Talán mert pajzsmirigyes vagyok, azoknak állítólag alapban alacsonyabb.

Lafead, neked tök jó a görbéd... Ebből még lehet valami, nem?! :D

Kincs,
miért 14 nap múlva? Bizti hülye vagyok, de nem értem :roll: Mert akkor kell megjönnie? Nekem mindig megjön rendszeresen, ezzel sosem volt gond.

Kép
wandrea
 
 


Tyche, nem kék neked norculutot beszedni????Ez nagyon gázosan maratoni ciklus!
Meghalnék, ha nekem is maratoni lenne már megint, kivéve ha 8-9 hónapig tart..... :wink:

Wandrea, akkor lehet, hogy tényleg ez a gond, mármint, hogy a pajzsmirigyeseknek alapból alacsony az alaphő!

ma egész nap szarul voltam , ment a hasam, legyengültem, égett a pofám, pedig nem vagyok lázas....Szóval kész voltam du., el is aludtam.
Vendég
 


Helló!

Lafi ezek jó jelek is lehetnek :) +++++++++++

Wandera a luteális fázis 14 napos,pé után a sárgatest 14 napig működik,ha van baba tovább ha nincs jön a mensi.

Tyche hőmérsz?? Ha igen és eddig nem volt pé-d én beszedném a norcolutot.max 50 napig gondolok egy ciklust.
Vendég
 


Ja és üdv köreinkben Nikol!!! :P
Gyere bátran, a vizsgáidhoz és a tanuláshoz sok sikert!
Vendég
 


Kincsem, olyan aranyos vagy, ja és amúgy pont úgy nézel ki, ahogy elképzeltelek, de mindenféleképp mivel nega tesztem van, ezért nem babában gondolkodok, csak tavaszi fáradságban.
Hsgre meg tutti elmegyek majd mert nem bízok többet semmi tesztben!Szombaton reggel elmegyek és megnézetem!!!!
Vendég
 


Lafi hsg re ne menj!! ( tudod azon már voltunk) csak hcg-re :wink: :lol:
Örülök,hogy nem okoztam csalódást kinézetileg(malacka jó kép),én néha melléfogok.. :lol:
Babatémában nem akarok belédmagyarázni semmit,tudom milyen a tipródás reménykedés,de azért drukkolok nagyon..

Kavicska merre vagy? a kettő hét letelt!!
Vendég
 


Jézus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asszem feladom, ma hülye vagyok teljesen!!!!!
Vendég
 


És nem kinézetlileg gondoltam, hanem hogy te tényleg olyan kis kincsem vagy!!!!
Vendég
 


Még sosem szedtem norculotot vagy mit, mert eddig sosem volt rá szükség :shock: pé-m volt hőm 36.8-37.1 között mozog... hogy most mivan és miért nem jön meg és egyébként is nemtudom :D dokimat nem értem el...pfff..télleg nemtok semmit...

De azért a drukk még megy mindenkinek :wink:

tyche
 
 
 


Tyche, ugyanebben a problémában vagyok én is....
Dokim nem érem el még vagy 2 hétig és ezt még én sem szedtem, de muszáj lesz, mert nem várok max 40 napos ciklust, többet nem!!!!
És én sem tudom, miért van ez most így.... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Nikoll, üdv! Én szivesen csatlakoznék a dietetikust felkereső csoporthoz.
lyutka
 
 


Csajok!

Lehet, h. hülye ötlet, de nem lehet, h. vmi miatt nem műxenek a terhességi tesztek? Ki melyiket használja?
Mert ennyi ideje fenn lévő hő és még mindig nem pozitívak??? Én ezt nem értem! Betegek sem vagytok?
Vagy mutációval létrejött az albínó zebra! :lol:

Kavics, Kandika!

Merre vagytok????????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Részemről legutóbb egy Gabriel tesztet lőttem.. :) és még, hogy lekopogjam nem vagyok beteg :)

tyche
 
 
 


Én meg nem tudom, de gyógyitárban vettem....
Beteg sem vagyok, csak fáradt de nagyon
Vendég
 


Remélem még egy darabig az leszel! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 



Ettől a szemét hülye időtől!!!Na meg a szemét aljas főnökömtől vagyok ki eléggé, meg hát nyilván ideges is vagyok, hogy nem tom, mi van most....
Vendég
 


Lafi detto :)

Nyugalom nem tesz jót az idegsség, magamnak is ezt mondom :)
Szép éjszakát nektek, aludjatok jól ! páápáá

tyche
 
 
 


Drága Kandikám, ezt neked küldöm csak úgy:
Kép
Vendég
 


Kép

Ezt meg mindenkinek!!!!
Vendég
 


Bee, Anyóm, Kavicskám, Tükörvíz hol vagytok??????????????
Vendég
 


Kép -de most ez nem igaz!!!!
Kép
Rambóka-Kincsem!
Kedvesek vagytok,hogy hiányoltok!

Velem semmi nem történik egyenlőre,nem írok,mert nem szedem a merckformint és várok a felülvizsgálatra.....ami pénteken lesz és végre megtudom,mikor szabadulok meg a mélytengeriszörnytől....a 3hatalmassokatgörcsölőcisztától és a sok kicsikétől....ja és nem jött meg,tesztem nega.....szóval....majd pénteken megírom,mikor megyek szabatásra :-)......
-de azért olvasgatok! :wink: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép:Lafika!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Édes vagy!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Lafi, tegnap én is rettenetesen álmos voltam. Délután fél 6kor le feküdtem aludni, és ma reggel fél 7kor keltem. Arra nem volt energiám, h fogat mossak. Ezért szégyellem is magam :oops:
Meg szomorkodtam is, megint el kezdett hullani a hajam. A dianét szedtem 3 hónapig, attól minden olyan szépen be állt. Most meg!!!!
Nekem is még mindig 36.9 körül mozog a hőm. Ma vagyok a 23. napon. De csütörtökön tesztelek, mielőtt megyek TŰŰ dokihoz. Jaj, már nagyon VÁROM!!! (mármint TŰŰ dokival való találkámat) Pozítiv tesztben annyira nem hiszek. 1 hónap Closty után...Biztos nem jelenik meg a zebra. De majd TŰŰdoki meg mondja hogyan tovább
:lol:

Nekem is volt 35-40 napos fázisom. 28.-tól kb. 33.-ig tiszta frászban voltam mikor jön már meg, aztán mindig volt egy pont amikor felhúztam magam és tojtam az egészbe, aztán 4 nap múlva megjött. Tudom, hogy ez nem vigasz, és utálom én is ha azt mondják, hogy lazíts, de hátha.....

Nikoll, üdv. Én is csatlakozom a dietetikus csapathoz.

Csajok ez most nagyon nem ide tartozik, de meg kérdezem, mi a véleményetek a méhnyakrák elleni oltásról. Én 1 kicsit beparáztam, h így meg úgy ciszta a PCO-soknál, méhnyakrák kialakulása stb.
Remélem nem baj, h ezt most meg kérdeztem :roll:

Na, reggelizek!
apple
 
 


Sziasztok!

Drukk a mensit váróknak! ;)

Remélem sokat pihentetek!

A 37.c napon vagyok, ismét jött egy kis barnázás. Kezdek kétségbe esni... ilyen nincs, nem értem, még két hete sem volt az előző :( Reggelente fáj a pocim, mintha meg akarna jönni, de persze semmi ilyen nem történt. Már ott tartok, hogy holnap felhívom a dokit és kérek időpontot, hiába kellene máj.8-án menni progi nézőbe... Nem bírom kivárni azt a két hetet, mire meg lesz az eredmény, persze ha azonnal meg tudják csinálni és nem kell rá heteket várni ismét.

Tapasztaltabb lányok: Szerintetek van esély rá, hogy kiderül a progiból bármi (volt egy a 23.c napon is és most lesz a következő a 44.-en, ha nem jön meg időközben...). Teljesen logikátlannak tűnik ez az egész. Tényleg kérek bogyót, hogy megjöhessen végre (eddig nem akartam, mert ha hormont kapok, akkor kell véralvadásgátló szuri is, jujj). Hőm a béka feneke alatt továbbra is :(

Sírni tudnék...
Segítsetek, plííííííz :?

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica, sajnos, ha sokáig elhúzódik, akkor muszáj lesz az a gyógyi!!!Nem szabad húzni, én sem fogom!!!!
Sajna a barnázás nem jó dolog, ott progi-gáz van!Máj 8 messzi van, szerintem menjél hamarabb, aztán utána teszt és norcolut...Muszáj!!!!Ezt te is tudod, mert aztán egyrészt idegileg mész tönkre másrészt meg nem jó ám a hosszú ciklus, szóval ezen a héten beszélj a dokiddal.

Apple, kedves vagy, majd próbálok nyugton a sejhajomon ülni és nem parázni....Nehéz....
Kérdésedre visszatérve, szerintem ha beadatod magadnak nagy baklövlést nem követsz el, mert az egy jó szuri állítólag, és sokak szerint érdemes, kicsit drága, de ha te úgfy gondolod, hogy szükség van rá, adasd be!
Vendég
 


Köszi a véleményt. Én is ezen az állásponton vagyok, remélem a doki is így gondolja. Kicsit gáz, hogy a dokit közvetlenül nem tudom elérni, talán az asszisztens tud vele majd beszélni... Majd holnap kiderül minden.
Teljesen megértelek, neked sem lehet könnyű. Rossz ez a várakozás.
Mégegyx köszi.

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?