Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szombaton megérkezett miklósbácsi, így két fogibogyón már túl is vagyok! :D Május 21-re tudtam időpontot szerezni a Kaáliba!

Beu,
ezt el is könyvelheted a tábliban! :wink: Köszi! :)

Editke,
ezek nagyon nemszeretem dolgok, de drukk az elhatározásodhoz, kitartás! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!
Pénteken költözünk, így tuti nem fogok sűrűn jönni egy darabig.
Sajna a cg-m 3110, így szigorú pihire vagyok ítélve, újból szednem kell a Diaphylint amitől rosszul voltam... Ezzel befektetnek mindenkit, dea férjemre és a költözésre való tekintettel nem fektetett be, de a lelkemre kötötte a pihenést. Megyke is. Ha valami lesz, majd jelentkezem, vagy üzenek.

moni
 
 


Sziasztok!!

Ennyit irtatok csak :( !!

Moni!!
Nagyon vigyázz magatokra!!Sokat pihiz ha lehet!!

Anita!!
Mi volt a belgyogyászaton??

Beuka!!
??

Csanita!!
??

Kamilla!!
??

Hajny!!
??

Halihoo tessék jelentkezni!!!
Ma elvégeztem a takaritással, ragyog a nappali :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
"holnap már én is megyek dolgozni"
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Vettem Babymark nevű ovulációs tesztet. Olvastam róla a neten, hogy érdemes kettévágni és akkor spórolunk vele. De este elolvastam a leírását és azt írta, hogy kibontás után használjuk el, ne tartogassuk. Mi van ha tartogatom kibontva még egy napig, és nem fog valós értéket mutatni?
Köszi ha vki válaszol
T.A.
t.a.
 
 


Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Vettem Babymark nevű ovulációs tesztet. Olvastam róla a neten, hogy érdemes kettévágni és akkor spórolunk vele. De este elolvastam a leírását és azt írta, hogy kibontás után használjuk el, ne tartogassuk. Mi van ha tartogatom kibontva még egy napig, és nem fog valós értéket mutatni?
Köszi ha vki válaszol
T.A.
t.a.
 
 


Szia t.a.!Szerintem nem érdemes kettévágni,mert tényleg mi van ha nem mutat valós eredményt.Szerintem ne kisérletezgess vele.Nem véletlenenül így találták ezt ki.
Sok szerencsét hozzá.Én is veszek ebben a ciklusba.Bár megyek dokihoz és kérni szeretnék tőle UH-ot hogy van e pém.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!
Hát a tegnapi napom csúcs volt!Vigyáztam a tesóm kisfiára 4 hónapos, olyan imádnivaló, élvezi a hangját és úgy gagyog, nagyon édes, alig tudtam elszabadulni tőlük!!Voltam belgyógyászaton hétfőn!Elkönyvelte ez a dokinő, hogy cukros vagyok mert a cukros víz után nem lett jó az eredményem annyira, de mikor ő mérte akkor 4-es volt!!DE mivel apukám cukros így ő már tutira vette, hogy én is az vagyok!De mindegy, elmentem tegnap a dietetikus oktatásra, mondtak mindenfélét, mit lehet enni, mit nem!!Ezeket enélkül is tudtam!!De a belgyógyászatra így két hetente kell mennem, és vinnem vérvételi papírt!!Na, mindegy időmbe belefér végülis!Megyek genetikai UH-ra Pestre!!Már itt megnéztem róla mindenfélét, 28000 e ft-ba kerül, de nem érdekel!Kiszüri a rendelleneségeket, a down-kor, nyitott gerinc, meg ezeket!11.-13 hetesen jó elmenni, úgy, hogy májusba mindenképpen megyek!!Lehet már a nemét is megtudják akkor mondani!!Mondjuk azt nem tudom, hogy ebbe bent van-e a 4d uH!
DE persze majd kérek időpontot, és megkérdezek mindent!!
Szia T.A!!
Én szerintem is ne tartogasd, hiszen ezek is egyszer használatosak!!Én gabrielt vettem abba 5 db volt!!És nekem egyből meghozta a babámat!!Sok szerencsét hozzá, ráadásul csak 450 ft volt!!Bőven megéri az árát!!És én a terhességi tesztet is gabrielt vettem!!Remélem tudtam segíteni!!Ha valami van ird meg.hátha bejön neked is egyből
Keditke te mit dolgozol???
Most mennem kell,még fő az ebéd, estére meg megyek a kersztlányom anyák napi műsorára hivatalos vagyok!!Biztos elbőgőm magam, tavaly is így volt!!
Na, puszika:Anita
anita21
 
 


Anita!Hol vetted ilyen olcsón az LH-tesztet?

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Régen voltam, de nagyon jó hírekre jöttem! :D

Gratulálok a friss kismamáknak, Meliznek és Larának.

Moni pihenj sokat, remélem a költözködésnél lesz sok-sok szorgos segítő kéz nektek.

Anita :)
Gratulálok Mókuskához.

Ma 3. cn-n vagyok, közeleg a Kaális időpontunk, már csak 3 hetet és két napot kell várni.

Angel :)
Jól látom, hogy már megkezdted a fogitabletták szedését? Ezek szerint most nyár elején lesz a köv. lombik? Küldöm a mega drukkokat! ++++++++++++++++++++++++++++++++

Breni :)
Újra együtt haladunk. Mi újság veletek?

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


B.Ági,
Igen, megkezdtem, de lesz vagy 70 szem, így van tervezve! A "lényeg" csak júli végén jön! :P

3 hét és mész konzira? :wink: Izgi! Én 21-én megyek!:D

És 5 cn vagyok, csak 2 nappal lemaradva! 8)

Reni,
ezek szerint tőled is csak két nap! :)
Most már hátha ez lesz a ti hónapotok! :wink:
angel37
 
 


Hi!

Rólam:
UH-s eredményem: az 5+0nap. héten 5mm-es petezsák, hozzá 2mm-es szikhólyag!

Kép
lara26
 
 


Lara!Ez nagyon jó hír.Milyen édes lehet a kis petezsákod :) .Még egyszer gratula!!!!!!!!

Buboskemence!Neked már tényleg nem sok idő van a konziig.Gyere utána beszámolni.

Angel!Köszi,remélem így lesz.Próbálok optimista lenni.

Megyek orvoshoz,remélem jövőhétre tud adni időpontot.Kérni szeretnék UH-ot pete nézésre.Érzem a peteérést,de biztos akarok lenni,hogy tényleg van e.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom nagy a pangás, bár az egyik nap nem is volt babanet.

Nálunk az történt, hogy Bendike hétfő óta áll!!!!! Felkapaszkodott a kiságyban, most már minden nap többször feláll. :)

Betti
betti73
 
 


Lara!

Gratulálok a zsákocskához és a hólyagocskához!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kis Pocaklakódhoz! :D
Pihenj sokat és vigyázz magatokra :D

Betti gatula kis fiadhoz.Nagyon ügyes.Nem sokára majd úgy szaladhatsz utána.Kis pakolosak :D

Nálunk annyi változott,hogy elégé rossz a közérzetem.Igy elég sokat fekszem.Folyton az édes dolgokat kívánom.Nem csoki és cukor ha nem a fött kaják közül pl.Paradicsomos gombóc meg ilyesmik.Ja és a kefir is nagyon bejön.Naponta legalább kettöt megeszek.Remélem hamar eljön a 12-dik hét akkor talán jobb lesz valamivel a közérzetem. :)

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


[Sziasztok!!

Most csak bekuk !!

Lara!
Ez nagyon jó hír. :D :D gratulálok a kis pocaklakódhoz!!

Betti !
Gatula kis fiadhoz,nagyon ügyes.

Anita!!

Én eladó-pénztáros vagyok a coop egyik élelmiszerboltjába!! :D Azért tetszik,mert 5 percre van a lakásomtól :D :D !!Nem kell utazni ,ami nagyon sokat számit !! :lol: :lol: :lol:

Most mennem kell!
Puszi!sziasztok!!
Vendég
 


Na ezt nem fogjátok elhinni!!
Ma átmentem anyuhoz,és körömpörkölt volt a kaja ,na egyet megkostoltam,adtam az élvezetnek .Baszus igy nem lehet betartani :(!!Az semmi megettem (1-et) és hangossan korgot a gyomrom,iyen nincs ,de többet nem ettem :)!!

Most csak ennyit akartam( biztos mosolyogtok ezen a sztorin):)!!
Puszi.Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Breni!!
Én Tapolcán lakok,,úgí, hogí itt vettem a tesztet, de máshol nem tudom milyen árba vannak, de nem hiszem, hogy túl nagy különbség lenne!!
Keditke!!
Én nekem is kereskedő a szakmám, sokáig dolgoztam benne, de a legútóbbi munkahely napi 12 óra, télen-nyáron kicsit húzós volt, ráadásul 6 évig!!De én is nagyon szerettem, mert már meg volt a vevőkörünk!!Csak 2-3an voltunk a boltba és így jobb volt!!
Lara!! Én is gratulákok a pocaklakóhoz!!Nagyon jó egyre többen leszünk, örülök neki!!Nagyon jó ide betétrni!!!
Többiek hol vagytok??
Hajni??Meliz jobban vagy??Én szedem az elevitet és semmi bajom nincsen!!Persze ezek a tünetek egyéntől függenek!!
Most megyek a boltba, még avégén nem kapok semmit!!
puszi mindenkinek!!És használjátok ki a szép hétvégét!!
Csók:Anita
anita21
 
 


Háát csajok!!
Ezt alig akarom elhinni,merre vagytok???

Anita !!
a napi 12 óra az sok :( !!! Nekem a napi 7 óra böven elég ,minden 2. hétfö 12 óra , a következö hétfö szabad !! Azt a 12 órát alig birom ki ,nem hogy minden nap :(!!

Munka után megint megyek szoliba :lol: :lol: ,mondtam az uramnak bérletet köne venni :D :D !!Holnap meg megyek dolgozni 15:30 .-ig !! Brrr de nincs kedvem ilyen szép idöbe !!

Mindenkinek jó7végét!!

Puszi.Sziasztok!!
Vendég
 


Szulák Andrea megszült :P
tegnap reggel adott életet kislányának. Rozina alig egy óra alatt, császármetszéssel, 3 kiló 61 dekával és 56 centivel látta meg a napvilágot, a kiírt időpontnál csaknem egy héttel korábban.

Kép
gaby25
 
 


Sziiaa Gaby!!
Köszi az infot :D :D !!
Neked mi a véleményed arrol a Mini Mikroszkóp??
Bocsi,hogy itt kérdezlek ,de nem akartam a másik topicba ??

Szia
Vendég
 


Keditke
hát nekem pg53 az van, de sormintát csináltam a páfrányokból. Gondolom ez a mini mikroszkóp jobb minőség, de ez csak annak jöhet be, akiknek nincs semmi fizikai bajuk. Nálunk ugye kiskatonaprobléma van, szóval nem jönne be ez a mikroszkóp :?

Kép
gaby25
 
 


Én is hallottam a hírt,teljesen meghatódtam.Ő is mióta vágyott már rá.Hallottátok hogy Claudia veszi át a műsorát?

Én is használtam pg-t de nekem sem volt jó,bár akkoriban nem is volt pém.Most meg már nincs kedvem használni.

Nekem is bőven elég a napi 8 óra meló. :evil:

Kép
breni
 
 


sziasztok :D :D !!

Ma én vagyok az elsö ,naneee csajok :(!!
Pedig most értem haza munkábol!!

Reni!!
Igen a boltba mindig megnézem az ujságok mit pletyiznek :)!!

Csajok!!
Most milyen árba mozog a pg53 ???
A hömérözést nem igazán szeretem ,mindig elfelejtem megmérni reggel a höt (ezt a hónapot akartam mérni ) :lol: ,tiszta gyagya vagyok!!
Ja és 1 kilot már fogytam :lol: :lol: :lol: , 48 kg vagyok :)!! Az a lényeg este nem eszek semmit!!Max egy joghurtot!!Az uram ma ment kamerázni esküvöt,mondtam neki sütit ne hogy hozzál :D !!

Jó7végét!!

Sziasztok!!
Pusza !!
Vendég
 


Hellóka!
Van még itt valaki?

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Szia Én vagyok még egy kicsit!! :D :D
Vendég
 


Szió! Én még új vagyok itt, elvileg 6 hetes, uh szerint viszont csak 4, és petezsákocskám van még. Szerinted ? százalék, hogy lakik is benne vki?

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Ja és nincs hányingerem, néha szédülök és fájdogál a petefészkem és az egész alhasam. 1ébként februárban hagytam abba a fogigátlót... :?

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Szia :D :D !!
Elöször is nagy gratulla neked!!
Ha az uh-n látta a doki akor persze :wink: :wink: !!

De nagyon vigyázz magatokra !!
Mikor tesztelétél?,hogy már dokinál is voltál?
Vendég
 


A barátnöm 1 hónap után terhes lett és szép egészséges kislánya született :D :D :D !!!
Ne izgulj mert az jobban árt a babának !!
Vendég
 


De ez a topicot ajánlom neked itt kismamáktol kérdezhetsz bátran,nem olyan kihallt mint a babáát szeretnék topic :(!!!
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html
Vendég
 


Köszönöm szépen,később jövök még. Puszi

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Szia :D :D !!

Aztán gyere és mesélj hogy mi volt !!!
Szia.Puszi!!
Vendég
 


Visszajöttem... :D SZerdán késett 2 hetet, ekkor mentem dokihoz, mert tudni és látni szerettem volna biztosan... :wink: és előtte pénteken néztem tesztet és kedden is és már erősebb volt...:)

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Szia Cica :D :D !!

Minden rendbe nyugi :wink: !!
Mikor kell menned vissza a dokihoz???!!Majd ird meg ,hogy mi volt!!
Nem mindenkinek van hányinger az elején ,de hidd el majd nemsokárra megtapasztalod rókakomát :lol: :lol: !!

CSAJOK MERRE VAGYTOK?????

Szia.Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Azt hittem csak én vagyok megint ilyen szemtelen hogy nem jövök, erre látom alig kell olvasnom.

Betti
nagyon ügyi a pici. Tényleg hamarosan szalad :).

Meliz
reméljük te is olyan hamar túl leszel rajta mint én. Nekem is volt ilyen, kb 2 hétig tartott. Most már megint a régi vagyok. Kitartás :).

Anita, Keditke
tudjátok, hogy jövök, csak megint nagyon összejött a meló. Reggel fél 7re megyek és este 8ra érek haza. Kicsit sok és már nincs kedvem netezni. Bocsiiii.

Máskülönben jól vagyunk, kicsit még fájdogál a hasim, mondjuk nem is csoda, tegnap egész nap talpon voltam. Hol a lakást rendezgettem, hol locsoltam, gazoltam, vetette. Szóval kellemesen elfáradtam estére. Hányinger már csak akkor van, ha valamit sokáig tartok a számba (pl. valami rágósabb kaja, mondjuk kenyérhéj :)) picit nehéz így enni, de túlélem :).

Tegnap mondtam a páromnak, hogy kell kis locsolókannát is venni, mert mikor mi megyünk öntözni a virágokat, akkor biztos Kópé is akar majd jönni. Aztán jobban belegondoltam, hogy az még két év. Ugye jövő nyáron (olyan fél évesen) még nem nagyon fog szaladni utánnunk a kertben :). De olyan jó volt elgondolni :).

Majd el felejtettem

Keditke
te hova fogyózol? Én 50 kg vagyok és minenki azt mondja, hogy átsüt rajtam a nap. ( Na jó, most híztam egy hét alatt 2 kg-ot, de ebéd után mértem magam :))

Na készülődöm, mert megyünk anyuékhoz grillezni, és ha így folytatom elkésünk.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziaa Hajny!!

Na most jöttem ki a fürdöböl, kár hogy már el is mentél :(!!
De örülök,hogy néha benézel :lol: :lol: , nagyon vigyázz a sok munkával .Miért kell fogynom , mert nagy a hasam és már 2-en is megkérdezték hogy kisbabát vársz :oops: :oops: Téli + kilok mind a hasamra jöttek ,és most annyit tudok tenni ,hogy este nem eszek ,max 1 joghurtot!! De 1 kilo már le is ment ,de a hasam még mindig nagy!!
Jo grillezést hm az nagyon fini :lol: :lol: :lol: !!

Szia.Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, ezermillió BOCSÁNAT! :oops: :oops: :oops:

Ráadásul csak nagyon felületesen olvastam :oops:

Editke gratula az 1 kiló -- hoz! Bár én sem értem, hoyg minek fogyózol :roll: :roll:

Móni nagyon vigyázz magadra, DRUKKOLOK nektek nagyon!! Most már biztos ki szeretne bújni a pici lány, hogy megnézze az új házikót!

Kata jaj ez a + teszt utáni megjövetel nagyon rossz lehetett :( sajnálom :( köszönjük szépen jól vagyunk, Botond ma féléves, olyan hihetetlen, szinte most született!!!
egyre üygesebb és egyre nagyobb :) este megpróbálok képet felrakini.

Betti gratulálok a nagyfiadnak!! Már olyan ügyes!

Bocsánat a többiektől, de nagyjából csak ennyit tudtam megjegyezni :oops:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok.

Én is jól eltűntem. Másfél hétig nem volt netem.

Lara,
gratulálok a pocaklakóhoz!

Kamilla,
egyik barátosnémnak a 6. inszem hozta meg a sikert. Kitartás!

Keditke,
csinálj inkább felüléseket, jobb minta a fogyózás és hatásosabb is, pláne ha nem vagy duci.

Betti,
gratulálok álló Benihez. Peti nem áll még, de azért igyekszik. :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!Most nem voltam 2 napig alig bírtam ám ki, de múszáj volt nem értem rá!!Tényleg volt egy is pangás itt!! :cry: :cry:
Keditke!!
Hát te meg hova fogyózól akkor??Te jó isten én nem is emlékszem mikor voltam 50 kg!!Általános iskolába talán!!!!Persze nem mondom , hogy nem szerettem volna jobban lefógyni a terhesség előtt,de nem jött össze!!Tegnap babáztam a tesoméknál olyan jó volt!!Holnap is megyünk segíteni atesoméknak, építkeznek,úgy, hogy van meló bőven!!Na, milyen otthon lenni??
Hajni!!
Dejó neked grillezés!!Hát nálunk itt emeletesházba lehetetlen lenne, de anyuékhoz majd nyáron jó lesz!!És , hogy síkerült??Jót ettetek, mi??Többiek merre vagytok??
Szerdán megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mi lesz??Remélem minden rendben a babával!!
Most mennem kell, még főznőm kell ebédet!!Majd jövök még később lehet!!Csók mindenkienk!!
Cicabogár!!
Gratula a pocaklakóhóz!!Nagyon vigyázz rá, és ha már ott van csak nem lesz semmi baja!!Még dolgozol??
anita21
 
 


Beuka!!
Köszi, hogy engem is beírtál!!Egyre többen leszünk!!De jó!!
anita21
 
 


Sziasztok!

Hajni,
remélem igazad lesz és nem tart sokáig ez a rosszullétes dolog.De mióta eltaláltam,hogy mikor mit kell egyek és mennyi idö közönként azóta nincsenek komolyabb rosszuléteim.Remélem ez igy is marad.
Nálad cak úgy magától elmúlott vagy volt valami kis cseled neked is amtöl jobban lettél?

Angel,
de jó máj.21?Az mindjárt itt van!Milyen jó,hogy ilyen korán kaptál idöpontot.Nekünk szeptembere volt elöjegyezve :?

Beuka,
megvan bocsájtva,hogy ritkában jössz. Biztosan Boti babával
vagytok sokat a friss levegön ilyen szép idöben. :wink:

Cica,
Gratulálok a kis pocaklakódhoz.Mikor mész dokihoz?

Most megyek piheni,elégé fáradt vagyok.Ma nagy buli volt nálunk.Holnapra remélem kiheverem. :)
Szerdán megyek megint Uh-ra.Úgy izgulok,hogy vajon mennyit nőhetet a picúrka.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
Koráááán? :shock:
Decemberben volt az utolsó ET-m, január óta az intézet közelében se jártam... És ettől még július vége előtt nem kezdünk...
Egy héttel hamarabb kellett volna (a doki úgy mondta, hogy kérjek), de egyszerűen nem tudtak adni időpontot, de hát végülis nem is sürgős...
De persze mindenképp haladás, és ez már talán a könnyebbik része lesz a várkozásnak! :wink:

Jó UH-zást neked! :)

PotterÁgi,
tényleg jó rég voltál...
Nagy puszi Petikének! :D

Betti,
gratula Bendinek a lábraálláshoz! :D

Kamilla,
merre vagy??? Helyzet?

Beu,
jó, hogy benéztél, és köszönjük a táblit! :) És puszi Botinak! :)
angel37
 
 


Angel,
bocsi de én valamiért augusztusra emlékeztem és ahhoz viszonyitotam a májust.Igaz én azt gondoltam,hogy májusban már neki is ugortok a lombiknak:)
Remélem gyorsan tellik nálatok az idö és hamar ott lesztek a lombik elött. :wink:
Olyan rossz,hogy ilyen sokat kell várni. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
sztem a transzfer át is fog csúszni augusztusra :wink:

Ez a májusi, "csak" egy konzi! 8) Már nagyon várom!

Én is bízom benne, hogy innentől nem olyan ólomlábakon fog vánszorogni az idő! Az első 3-4 hónap sz@rabb volt. :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!!

Most csak bekuk:)!!
Jó majálist mindenkinek !!


Beu,!
Jó, hogy benéztél, és köszönjük a táblit!


Puszi.Sziasztok!!!
Vendég
 


Helló Lányok!

Bendike már kész állóbajnok, szorgalmasan gyakorol, már mindenhol feláll, nem csak a rácsokba kapaszkodva. :) Persze néhány esés már volt, nagyon bátrak ezek a kis lurkók. :)

Ági!

Peti is hamarosan feláll, de aggódj, aztán szaladhatsz utána! :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!
Hát nagy pangás van itt nem mondom!!Alig kellett visszaolvasnom !!Ma voltam dokinál 31mm-es a picurka és eddig minden rendben vele, nem adott uh képet pedig szerettem volna,így majd csak 2 hét múlva kell mennem uh-ra és akkor ad képet!!Láttam a szívdobogását nagyon jó volt nézni, még néztem volna tovább is, meg mutatta a fejét is, de én nem sok mindent tudtam belőle kivenni, de majd legközelebb!!18.án megyünk Pestre genetikai Uh-ra ami sok rendelleneséget kíszűr!!Nagyon aranyosak voltak a telefonban, ja mondjuk annyi pénzért már lehet is!!Többiek merre vagytok??
Hajni?Milyen volt a grillezés??Jókat ettél helyettünk is??
Keditke?Te szegény mindog dolgozol??Azért csak annyit amennyit múszáj!!OKé??Én lennék annyi kiló mint te??Majd álmomban esetleg!!
Puszi mindenkinek!!
Anita
anita21
 
 


Sziasztok!!

Mindenki a május 1-ét pihenni?? :lol: :lol:

Anita!!
Gratulla :D !!
Azért nem szakadok meg a munkába csak amennyit birok annyit dolgozok!! :lol: :lol: !! Bár ma bunko volt a fönököm de én visszaszolok neki ,szegény husos srác beálitot reggel 6-ra majdnem leette a fejét !! Nem tudom de nagyon ritka bunko nö ,szegény vevökkel is hogy beszél :shock: :shock: !!
Tegnap igen jot buliztam ,reggel mentem 6-ra dolgozni ,1 ig meg buli volt :lol: :lol: ,ahoz képest jol birtam a kiképzést!! De a szoliba ma majdnem bealudtam !!

HALOHOO??????
Merre vagytok!!

Na jol van megyek felülést csinálni!! Ha lesz idöm teszek fel a hasamrol fotot ,majd meglátjátok mért is kell fogynom!!
Tavaly 45-46 kg voltam !
Sziasztok!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?