Új privát üzeneted érkezett!

Csipszke tényleg!!!!!!!!!!!!???????????
De jó is lenne, ha nálam is ez lenne!

És voltak terhes tüneteid ez alatt?
Mert nekem nincsenek, ezért is vagyok bizonytalan.

KépKép
charlott
 
 


Nem voltak! illetve nekem az ovulációt követően, egy normál cikluson belül is napról napra érzékenyebb lett mellem, mensi előtt mindig fájt. Terhességkor sem jobban. Később kezdett növögetni, émelygés meg csak kb a 7. hét környékétől.

nagyon drukkolok!
csipeszke
 
 


Bocs Lányok!
Felpörögtek az események!
A Forgács doktor konferencián van, a növér felhívta és az volt a parancs, hogy menjek el még ma dokihoz.
Elkéredzkedtem másfél órára. Most jöttem vissza a dolgozóba. Befutottam a SOTE II-re, az volt még a legközlebb. Ismeretlen dokihoz. Jó megnyomkodott, UH: 4mm petezsáknak gondolható valami van a méhemben. Még nagyon fiatal terhesség, életjelek még nem láthatóak.
De csajok! Ezt spontán lebeg bent!!! El sem hiszem.
A doki vizsgálata után picit jobban barnázok, de azt mondta ez semmi. Kaptam utrot, folsavat és vette Elevitet is és 2 GAbrielt, mert még akarom tesztelni magam...
dezsina
 
 

 
 

Charlott!
Keserű volt a szájam íze és a hasamban egyszerűen éreztem ,hogy ott vannak.
Most NEM ÉRZEK SEMMIT.
Vagyis úgylátom minden mindegy, a tények beszélnek.

Lányok!
Annyira izgulok, hogy a vérnyomásom is leesett....
dezsina
 
 


Dezsina,
Ez jó :D pár hét múlva lesz szépen dobogó szivecskéd is :lol:
Vendég
 


pandácska!
köszönöm, úgy legyen... :) annyira félek, idáig már kétszer jutottam el. Egyszer spontán és egyszer lombikosan.
Bárcsak most ne sírás lenne a vége....
A párom nem érti miért ilyen rezignáltan közöltem vele, hogy "már megint terhes vagyok" Azt mondja: De ez most nem lombik...
nem merek kimenni wc-re sem, nehogy történjen valami. KÉSZ VAGYOK :shock:
dezsina
 
 


Csipeszke!
köszi a drukkot.
Nagyon biztatókat írsz nekünk. Annyira jó hallani, hogy nem mindenki produkálja úgy a tüneteket, ahogy azok le vannak a könyvekben megírva.
dezsina
 
 


Dezsina!:)
ennél jobb hírt nem is írhattál volna ide nekünk!:)Nyugi biztosan minden rendben lesz!!!!! Milyen kis rosszaság lapul a pocidban, csenben befészkelte magát!:)Biztosan kis eleven babóka lesz! :) Jajj annyira örülök! Ez a félés meg aggódás úgyis benned lesz, ahogy bennem is megvan és meg is lesz, amíg meg nem születik. Akik ilyen sokat harcolnak a kisbabóért ,azok mindentől félnek, mindenért aggódnak!!!ennek így kell lennie!Erre vagyunk mi nők kitalálva.
Mikor kell menned megint? szuper! Most ha teheted jobb lenne egy pár napot otthon pihenned! Nagyon nagyon örülök!:)
Vendég
 


Huh, de pögögnek az események :o Csak győzök olvasni! :lol:

Dezsiiiii,
ne parázz :D ez nagyon jó hír! Meglátod, minden rendben lesz!
Teszt zebra, uh-n is láttak valamit, ne akarj mindjárt három számmal nagyobb melltartót hordani vagy kismama nacikat vásárolni :wink: :lol: Nagyon örülök. Csak ne aggódj!!!!

Charlott,
neked is gratula :D Én sem éreztem semmit, már írtam többször is, hogy jó ideig nem is tudtam, hogy terhes vagyok. A két csík az két csík, akárhogy is nézzük :D Azt hiszem, te írtál a hőddel kapcsolatban. Mivel (gondolom a pm miatt) én mindig kihülőben vagyok, egy német fórumon is írogatok, ott is fent vannak a pozitívat tesztelők hőgörbéi és NEM EGY alacsonyat találtam. Tehát ez nem kizáró ok! Van, akinek a ciklus második felében egyáltalán nem ment feljebb 36,4-nél és már pocakos.

Backa,
akkor kb. egyszerre izgulhatunk. Nálunk is két hét múlva lesz eredmény :D Már gondoltam én is azon, hogy elkezdek utrozni, de nem akartam bekavarni semmivel, amíg a pajzsmirigyem rendben nincs - három hét múlva megyek vissza endos dokihoz. Talán megrepednek maguktól is, ha már ilyen szépen megnőttek mindenféle rásegítés nélkül 8)

Csajok,

Kép
wandrea
 
 


Dezsi,
ne parázz annyira.!!! Csak + energiát a babának a bent maradáshoz. !!!!! :D :D :!:

Az nem mérvadó, hogy megváltozik a szádíze vagy dudákat növesztesz rögtön. Ahhoz a hormonoknak is be kell indulniuk. Én már a 23. héten tartok, de most rosszabbul néz ki a mellem, mint eddig!!! Laposabb, csíkosabb. Hiába kentem!!

A teszt miatt megint csak ne idegeskedj. Nekem egy hetet késett, de csak gyanítottam, hogy babás vagyok. Pedig semmi egyéb tünete nem volt. Legfeljebb annyi, hogy olyan piákat is megittam amit addig csak nagyon kis mértékben. Talán még annyi, hogy pattanásosabb voltam, mint elötte.

Azt talán nem is tudod, hogy nekem minimum 3 éven keresztül azt mondták megölöm a kiskatonákat, mert a szervezetem ellenanyagot termel ellenük. Aztán láss csodát. :lol: Teljesen spontán itt termet ez a csöpp gyermek és azóta tüneteket sem produkáltam. Nem volt se hányinger, se hányás, se semmi. Legfeljebb annyi, hogy magasabb volt az AFPnk. Az is talán azért, mert rosszkor vették le a vért.
Szóval nem feltétlen kell, hogy tüneted legyen. Attól még lehetsz babás. :D :D

De ... a legfontosabb, hogy +an állj a babához. Megérzik!!!
Ha 'beszélek" vele, hogy apának ott a keze a hasamon, akkor odabújik hozzá vagy jelez neki, hogy tudja, hogy apa is velünk van. :lol: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Mindenki,csak olvasgattalak titeket és látom Kedves Hajóca,hogy Te is katonagyilkos voltál és hála az égnek ajándékot kaptatok az élettől,gratulálok és sok egészséget és boldogságot!Szóval mi 2éve próbálkoztunk miután kivizsgálás és kiderült Én is katonagyilkos vagyok,most tartunk a 3.inszemnél jövhét végén tesztelek,eddíg még nem találkoztam olyan lánnyal akinek ez volt a problémája,de örülök,hogy Téged olvastalak most megnyugtattál,hogy sikerülhet akár spontán is:::)))
lanyané
 
 


Sziasztok!
Most értem haza és ki vagyok nyúlva! :roll: Hálistennek csak szerdán megyek legközelebb! A gyerekek ma extra hülyék voltak, zsong a fejem! :roll:

Dezsi!
Miattad néztem be, mert délután már nem bírtalak megvárni!
juhéjjj! :lol: :lol: :lol:
Minden rendben lesz, nyugi! Én is azt gondolom, jó lenne pár nap pihi otthon! Nem tudod megoldani?
Megint itt a példa : marhára érdemes tüneteket keresni! :?
Te nőci! Ha mi nem nyektetünk a teszttel, akkor egyszercsak azt vetted volna észre, hogy szülsz???? :lol: :lol: :lol:

Wandrea!
Remélem, repednek! :) Izgi! Próbálj lh-tesztelni, az kimutatja!

Hajnóca!
Úristen, már mindjárt itt a 24.hét! Az utolsó mondatod úgy meghatott! Elképzeltelek Titeket, olyan meghitt! :)

Szia Lanyané! :)
Drukk a teszthez! Jelentkezz ám majd!
Láttunk mi már sok karón sok varjút! A természet sokszor másként dönt, mint az orvos! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Jó reggelt!

Tegnap este elfelejtettem írni, hogy CHARLOTT! Ma érted izgulunk! Gyere, amint van eredményed! :D

Fél 6-kor keltem, olyan vagyok, mint akin átment az úthenger! :lol:

Képzeljétek, a hőm jobban alakult, mint vártam, 36,7-et előlegeztem meg és 36,9 lett! :D Pedig még nem is utrózok! Na, majd mától! Mutatom a görbét:

Kép

Ja, azt is elfelejtettem, hogy megvannak a kivizsgálások eredményei! Már kértem is időpontot a Kaáliba megbeszélésre, 10-én kell mennem.
Az immunológiai kivizsgáláson a világon minden negatív.
A laborvizsgálatokat nem teljesen értem, van egy pár pozitív, de ahogy a neten kutattam, azt hiszem ezek lezajlott fertőzéseket jelentenek. (Ami IGg jelű-az lezajlott, ami IGm jelű-az aktív fertőzést jelent asszem. Ezek szerint voltam pl rubeolás...a fene se tudta...)
Amin baromira meglepődtem, az az, hogy nincs a véremben toxoplasma elleni antitest! :shock: Nekem, aki 5 éves korom óta macskázok meg kutyázok! :shock: Nem is akárhogyan! Most is van két kutyánk és három macskánk! :lol: Meg voltam győződve róla, hogy már régesrég túlestem rajta...Ezekszerint ha végre terhes leszek, kerülnöm kell majd a szőrmókjainkat! :(

Újdonsült kismami! Hogy vagy ma reggel??? :)

Kép Kép
backa
 
 


Lanyané,
Én 3 spontán babás katonagyilkost is feltudok neked sorolni azonnal :lol:

Backa,
Akkor ezek szerint rövid időn belül kerülnöd kell a miáúkat :wink:
Vendég
 


Lanyané,
Én 3 spontán babás katonagyilkost is feltudok neked sorolni azonnal :lol:

Backa,
Akkor ezek szerint rövid időn belül kerülnöd kell a miáúkat :wink:
Vendég
 


DEZSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én mondtam!!!!!!!!!!!!!!!!gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
lola29
 
 


Szép jó napot! :D

Backa
Micsoda hőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!! CSak így tovább!!! :)

Charlott
Megy a drukk ezerrel!!!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :D


Hát mi jól megszenvedtük a ma reggeli szurikat. Ma már kettő volt.
1. bal oldal:beszúrás, (én nem nézem)...várok várok...érzem, hogy kihúzza a tűt a párom...kész van?-kérdem....nem...elfelejtettem a bubit kifujni, ugyhogy inkább nem nyomtam be :? ...bubítlanítás...szúrás újból...na ez már fáj...meg az a decapeptil valahogy feszítős is...szóval nem volt túl jó
2.szuri 150 Gonal-f...ez már simán ment...meg sem éreztem nagyon. :)

Majd hívom ma a Kaálit, hogy mikor is dolgoznak akkor...vasárnap vagy hétfőn.

XXX
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Én magamat bököm így nincs tévedés :wink:
Vendég
 


Krisz,
Neked mondott valamit a doki hogy kb mikor lesz leszívás ha minden jól megy?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

köszönöm mindenkinek a biztatást! :!: :!: :!:

még mindig barnázom, főleg amióta a doktorbácsi megnyomkodott. Most már nem is izgulok, hanem félek. Átolvastam a leletet, amit kaptam. Azon átsiklottam, hogy Magne B6-ot is kell bevenni. Azt ki sem váltottam. Ki tudja mi az? Vitamin? Mert hogy szedem az Elevitet. Az már nem sok együtt? És mg pezsgőtabletta? Az kell az elevit mellé? Azt sem vettem ki! Jaj, csak nehogy ezen múljon :shock: Nagyon idegesít ez a barnázás. félek, még csak "kisterhes" vagyok (így mondták az UH-n) és már is veszélyeztetett. Ma nem teszteltem,de a hétvégén fogok. Gabriellel, ami gyengébb, mint amivel kezdtem, de hát remélem erős lesz. Most jól jön a 4 nap pihenni fogok, ahogy mondtátok is. Tudom, hogy nyavajgós tipus vagyok, de kérlek Titeket, hogy ne haragudjatok.... :wink:

Backa!
Örülök, hogy nincs ez az immunvalamid, mert az ellen nem nagyon tenni. Legalább is ezt hallottam (ami nem jelenti azt, hogy az úgy is van) nekem volt a véremben olyan macska-kutya izé, pedig csak kutyám van, de az nagyon közeli :lol:

Hajnoca!
:) :) :) köszönöm szépen.... nagyon sokat segítenek ezek az apro kis megerősítő infók....

Wandrea!
Hát igen... én már csak így gondolkodom, hordani akarom a kismamis cuccokat. Hihetetlen, hogy alig nőtt a cicim. :? A párom azt mondta, hogy a múltkor azért éreztem meg mindent, mert tele nyomtak hormonokkal és azok felerősítették a tüneteket! Lehet, hogy igaza van? :? :) Amúgy nekem is alacsony a hőm....

Vikimi!
:) 10 nap múlva UH. vissza kell menjek a SOTE II-re, mert ugye oda rohantam be, a Forgács helyett, (konferencia miatt nincsenek) Nagyon nagyon izgulok. Most fájdogál kicsit a hasim, vagy nem is fáj, hanem úgy érzem. és barnázok. köszönöm, a drukkot, nagyon köszönöm :!:

Lányok!
Nem győzőm eléggé hangsúlyozni, hogy mindannyiotoknak nagyon hálás vagyok a biztatásért.
dezsina
 
 


Dezsi,
Nekem is kellett inszem alatt Elevit mellé MagneB6-ot szednem az megnézum ami ugye görcsoldó is ilyenkor nagyon jó szóval szedjed.
Vendég
 


Pandácska!
köszi az infót! már megyek és veszek is!!! Én sosem szedtem, nem is modták az inszem alatt sem :roll:
dezsina
 
 


Sziasztok lányok,

köszi a drukkokat, de még nem tudok eredményt, mert a kórházban elromlott a vérnéző gép. :-(((((((
hosszabítást fújtak nekem.

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Takarítok ezerrel, csak gyorsan írok!

Pandácska!
Köszi! Remélem a macsekos teendőimet hamarosan rásózhatom a férjuramra! :wink:
Pici Pandáknak drukk! :D

Lola!
Veled mi van???

Krisz!
Neked is köszi!
Sajnállak a szurik miatt! :(
Igen ritkán van ám ilyen, hogy fáj! Csak ha épp valami hülye ideget találtok el! Egyébként a Deca is ugyanolyan, mint a Gonal. A feszítés is csak amiatt lehetett, hogy rossz pontot kaptatok ki! Holnap jobb lesz! :)

Dezsi, drágám!
A MagneB6 nagyon jó, szedhetsz nyugodtan 3x2-t! Lazítja a méhizomzatot is, meg amúgy is jó a feszült idegállapotra, amiben vagy! (jegyzem meg, tökéletesen megértem!)
Az, hogy érzed a pocid, teljesen normális!
Ugye milyen jó, hogy nem kezdtél drasztikus fogyókúrába? Most úgyis jóóó nagy lesz a pocakod! :wink:
Pihi, pihi, pihi! És még nyugi is! :wink: :D

Charlott!
Ilyen nincs! :shock:
Nem kaptál agylobot??? :evil: Most mi lesz? Mikor lesz eredmény?
Még ma, ugye???

Kép Kép
backa
 
 


Na, lányok most segítsetek: 20 lett a HCG.
Ez most mit jelent

KépKép
charlott
 
 


Charlott!
Nem akarlak elszomorítani, de áltatni sem.
Egyszóval ebből még bármi lehet.
Ilyenkor azt szokták javasolni, hogy meg kell ismételni a vérvételt egy-két nap múlva. (nekem is volt ilyenem, meg még jópár lánynak innen a topikból)
A lényeg az, hogy elindult a beágyazódás, mert a nem terhes nőknél a béta HCG szintje általában 1 alatt van. Most két eset lehetséges : vagy későn kezdett beágyazódni (remélem!) és ezért alacsony az érték, vagy pedig menet közben meggondolta magát. (Én így jártam, ezt nevezik biokémiai terhességnek.)
Nálunk azt tanácsolták, hogy folytatni kell a terápiát (gondolom progeszteron-pótlást kapsz - azt nehogy abbahagyd!) és két-három nap múlva ismételni a tesztet/vérvételt. Ha addigra emelkedik a hcg, akkor minden oké, ha stagnál vagy csökken, akkor biokémiai terhesség volt.
Szerintem érdemes holnap tesztelned, ugyanolyan teszttel, mint a múltkori és összehasonlítani a kettőt. Ha emelkedik a hcg, azt látni fogod. (hamarabb megjelenik a csík és erősebb is lesz)
Nagyon-nagyon szorítok Neked!
A dokinál nem mondtak ezekről semmit??? :shock:

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
:lol: aranyos vagy. tényleg ideg vagyok. Apukám vette meg a gyogyit, úgyhogy csak este tudom bevenni. csak ne ezen múljon! tényleg kövér vagyok. A párom azt mondta, hogy azért híztam biztos ilyen hirtelen, mert már elkezdődhetett valami... Az bizti, hogy ahogy hazaérek, ezerrel pihenek! Nem is fáj a hasam hanem úgy ég, vagy nem tudom, de valamit érzek. bizakodom. ez a barnázás megörjít :evil: utánaolvastam a neten, hát nem jókat :evil:

Charlott!
egy kicsit lehetne több is, de talán akkor elindulhatott valami, nem? Mit mondtak a dokik. Probálj a neten rákeresni az értékekre. én is megnézem, hátha találok valami értelmeset. Nekem még sosem mondták, meg, úgyhogy nem tudom a helyes értékeket! Minden esetre drukkolok! hcg az hcg. és a szervezet csak akkor termeli, ha van valami a pocakban? :wink:
dezsina
 
 


Backa: igen, én is átgondoltam ezeket. Remélem, hogy későn kaptak észbe a babócák....
Hétvégén biztos tesztelek, mert ezt a bizonytalanságot nem sokáig bírom. Szedem a gyógyszereket is tovább.

KépKép
charlott
 
 


Kép
Vendég
 


Ez találtam a lombikbaba.hu oldalon.
Vendég
 


Charlott!
Nem is kell keresgélni! Milyen aranyosak a lányok! :)
Kitartás! Pozitiv gondolatok!!! :)
dezsina
 
 


pandácska: akkor nincs sok esélyem..

KépKép
charlott
 
 


Charlott!
Nehogy feladd ám! A dokim mondta (Pandácska táblázatában is látszik), hogy a hcg egyénenként igen nagy szórást mutat! Ha csak két napot csúszott a beágyazódás (ami szerintem simán lehet), máris jobb az összkép!
Ezekszerint ET utáni 11. napon lazán full pozitívat kéne tesztelni egy 25-ös teszttel! Pedig ez nemigen jellemző, ugye? :roll:
Arról nem beszélve, hogy ha reménytelen lenne a helyzet, akkor nem ismételgetnék a vérvételeket...
Nagyon várom a tesztedet! Úúúúgy szorítok! :)

Dezsinaaaa!
Nem szabad olvasni!!! :evil: :evil: :evil: Ilyenkor csak rémtörténetekbe botlik az ember!
Ha mégsem bírsz magaddal, nézz át a Kaális fórumra! Na, ott vannak szép számmal, akik véreztek is hetekig, mégis mindjárt szülnek! (Vagy ott van Csillag, aki két picit vár, nemrég vérzett sokat, kórházban is volt, mégis minden oké!)
Mennyé má haza! :lol: Pihengess és foglalkozz csupa jó dologgal! :D

Kép Kép
backa
 
 


Charlott!
Miket írsz itt!
Nem látod??? 17 tőllllll!!! :!: :!: Tehát 50 több mint 17 :!:
Tessék elhinni, hogy elindult valami! Nyugi!

Backa!
Péntek nekem hosszúúúú. De csak a gép elött üldögélek. és pozitiv gondolatokat gyűjtök. Ha idáig SPONTÁN eljutottunk, akkor nem lehet, hogy ne sikerüljön! Ugye?! átolvasok a másik topicba...
dezsina
 
 


dehát a 13. napon vagyok és 20 a hcg

KépKép
charlott
 
 


Charlott!
Bocs elnyomtam a 20-at 50re! DE vedd figyelembe, hogy elcsúszhat a beágyazódás!!!! Még ne add fel!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

(megint belebeszélek)

Charlott!
A 20 az tényleg kevés, de bizti behivtak 2. vérvételre is, nem?? (nekem egy lombikom volt, 25 volt az 1. HCG, és nem bitattak)

Dezsina!
Juhé!!! Gratulálok!

Pussz!

És drukk mindenkinek!
Vendég
 


Charlott!
És még nem feladni!!!!! Mert ez akkor is zebra! Várd meg a köv. HCG-t, ha emelkedne ...sínen vagy! :wink:
Vendég
 


Köszi lányok!

Lehet, hogy bolondnak néztek, de én még nem adtam fel! Nem is tudok sírni, sőt!
Már vettem tesztet is, hátha.
Továbbra sem érzek semmi alul, ez normális?

KépKép
charlott
 
 


Charlott!

Ez a beszéd! :)
dezsina
 
 


Charlott!:)
csak így tovább, ilyen pozitív hozzállásra van szüksége a szervezetednek!:) Igen a 20 valóban nem sok, de nem is kevés...főleg ahogy a lányok is írták, ha később indultak ba akkor tökéletes...mikor lesz a következő vétvétel?

Dezsina!:)
Hogy vagy? A barnázás tuti elmúlik főleg ha szervezeted megérzi az utrot.Én is szedek magne B6-t, a beülti napjától 3x2, amit most csökkentettek le 3x1. Úgy örülök neked! :) a hasfájás,vagyis hasfeszülés az jó, dolgozik a kislakód, átrendezi a lakását!:)

Lanyané!:)
várjuk a teszteredményt majd!

Hajnóca!:)
Pocak-kép????mi is kapjuk egy kis ízelítőt a családi idillből!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Charlotte
Ez a bizonytalanság....addig is pihenj sokat!!! És megy a babatapi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pandácska
Én is épp ezt akartam kérdezni tőled, hogy mikor van kb a leszívás. :D CSajok??? Nektek hogy volt?

Más:mizu a táppénzzel??? Otthon szokás maradni a beülti után? Vagy vki már előtte is otthon marad...a leszívástól? Én a beülti után nem mennék tutira dolgozni, elég stresszes a munkám és sztem nagy a fertőzésveszély is. (Egy szakközép-szakiskolában tanítok.)

Ginuska
És neked nem emelkedett a hcg-d? :(
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz!:)

nekem a leszívás általában a 12-14 cn-on volt.Én amikor még volt munkahelyem(szintén suli) a leszívás előtt elmentem a háziorvosomhoz,aki egyből ki is írt 2 hétre.Szerintem ha teheted mindenképpen táppénz, mert az a korosztály különben is nem egy nyugis csapat(férjemet is kikészítik) meg bizony a sok fertőzésveszély...
Vendég
 


Vizkrisz,
akkor sorstársak vagyunk (a melót illetően) :) Vagyunk itt egy néhányan...
Én a helyedben már a leszívás után otthon maradnék. Én elég kakán viseltem azt a néhány napot, mert hiperstimuztam. Persze nem ebből kell kiindulni, de ha semmi gond sem lesz, akkor sem árthat egy kis lazítás :D A leszívás után tőlem a doki megkérdezte, szükségem van-e tápos papírra. Nekem akkor nyári szünetem volt, de simán kiírtak volna.

Kép
wandrea
 
 


Dezsina! :D

Ez aztan a hir!!! Gratulalok! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Minnyá keresek pocakképet. :D

Dezsi,
a barnázás belefér az elején. Annak a pöttynek be kell fészkelnie magát vagy éppen még 'meg szeretett" volna jönni, de már nem olyan hormont küld a szervezet ami elindítaná a folyamatot. :wink:
Szóval tessék bizakodni!!! :D

Lanyané,
az a helyzet, hogy a 6. inszem után a 3. lombknál 4 pöttyött kaptunk vissza a 3. nap utáni fázisban, de sajnos akkor nem maradtak velünk csak az 5. hétig. :cry:
A sztorihoz az is hozzátartozik, hogy a férjemmel nem jöhetett össze, hogy várandós legyek. Erre mondta a doki, hogy nem én, nem ő hanem együtt nem tudtuk létrehozni a várandóságot. :(

Röviden: A 3. lombik után 'válságba" kerültünk és jött nekem a 'harmadik". A válásunk elött és után még próbáltuk helyrehozni a házasság megmaradt reményét, de már nem sok sikerrel. :? Aztán a harmadikkal mégjobban belebonyolódtunk a Végül besokaltam a döntésképtelenségembe és a kialakult helyzetbe. Különköltöztem. Aztán egyszercsak késett. Gondoltam, hogy a költözködés miatti hercehurca okozza. ..... és végül csináltunk egy tesztet ami elsőre + lett!! Olyan erősen, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva. :D
Végül kiderült, hogy mennyi idős babás vagyok és eldöntötte az amúgy(is) zűrös helyzetet. Szerettem a férjem, de sok dolog volt ami már nem tudtam kezelni vagy éppen 'elfogadni". (10 év után) :(
Viszont nagyon szeretem a mostani páromat, gyerekem édesapját. :D :D Aki szintén szeret! és nem csak azért vagyunk együtt, mert jött egy csöpp élet!!
Életem legszebb ajándékát kaptam karácsonyra!!! Egy spontán életet akivel azóta semmilyen probléma nem volt. Semmilyen tünet!! Legfeljebb annyi, hogy az AFPnk magas volt, de nincs semmi baj.!! :D
Szóval ez az élet akart jönni!! és maradni is szeretne.!! :lol:
.... s lassan összekötjük az életünket!!! :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Minnyá keresek pocakképet. :D

Dezsi,
a barnázás belefér az elején. Annak a pöttynek be kell fészkelnie magát vagy éppen még 'meg szeretett" volna jönni, de már nem olyan hormont küld a szervezet ami elindítaná a folyamatot. :wink:
Szóval tessék bizakodni!!! :D

Lanyané,
az a helyzet, hogy a 6. inszem után a 3. lombknál 4 pöttyött kaptunk vissza a 3. nap utáni fázisban, de sajnos akkor nem maradtak velünk csak az 5. hétig. :cry:
A sztorihoz az is hozzátartozik, hogy a férjemmel nem jöhetett össze, hogy várandós legyek. :( Erre mondta a doki, hogy nem én, nem ő hanem együtt nem tudtuk létrehozni a várandóságot. :(

Röviden: A 3. lombik után 'válságba" kerültünk és jött nekem a 'harmadik". A válásunk elött és után még próbáltuk helyrehozni a házasság megmaradt reményét, de már nem sok sikerrel. :? Aztán a harmadikkal mégjobban belebonyolódtunk. Végül besokaltam a döntésképtelenségembe és a kialakult helyzetbe. :? Különköltöztem. Aztán egyszercsak késett. Gondoltam, hogy a költözködés miatti hercehurca okozza. ..... és végül csináltunk egy tesztet ami elsőre + lett!! Olyan erősen, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva. :D
Végül kiderült, hogy mennyi idős babás vagyok és eldöntötte az amúgy(is) zűrös helyzetet. :roll: Szerettem a férjem, de sok dolog volt amit már nem tudtam kezelni vagy éppen 'elfogadni". (10 év után):(
Viszont nagyon szeretem a mostani páromat, gyerekem édesapját. :D :D Aki szintén szeret! és nem csak azért vagyunk együtt, mert jött egy csöpp élet!!
Életem legszebb ajándékát kaptam karácsonyra!!! Egy spontán életet akivel azóta semmilyen probléma nem volt. Semmilyen tünet!! Legfeljebb annyi, hogy az AFPnk magas volt, de nincs semmi baj.!! :D
Szóval ez az élet akart jönni!! és maradni is szeretne.!! :lol:
.... s lassan összekötjük az életünket!!! :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bocs, de elsőre nem ment el. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép Ez még a 17. heti.


Kép Ez a 21. héten készült.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Bocs,csak egy mondat erejéig van időm,de nem bírom magamban tartani.
Dezsi,hajrá,hajrá,hajrá!Nagyon szorítok,kezem-lábam csuriban értetek!!!!!!!
Charlott!
Ez rád is vonatkozik!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?