Új privát üzeneted érkezett!

Ind,
A profilomnál van az email címem az alapján megtalálsz és írtam privit is.
Vendég
 


Bocsi :oops:

Ági! Nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek!!!!!!!!

Puszi

Ildi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ind!
Engem is megtalálsz az email címem alapján! Én olyan, de olyan kíváncsi vagyok Rád! :oops: :lol:

Pandácska!
Én úgy szeretnék tudatlan maradni lombik ügyben. Bár sajnos én már akkor sem próbálhatnám ki, ha szükségem lenne rá.
Azért minden nagyon érdekel!
Én úgy gondolkodom a fagyibabákról, hogy talán a legelején a legkönnyebb bizonyos dolgokat kiszűrni, hiszen már az osztódásból és 1 sejtből is nagyon sokminden megtudható. Mivel a differenciálódás nem kezdődött meg. Később már nehezebb a sok sejtet szűrni.
De lehet, hogy ez nem pont így van! Olyan ez nekem, mint a teremtés! Misztikus és csodálatos!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Sziasztok lányok

Csak gyorsan bekukucskálok és felteszem a görbém, majd később viasszaolvasok és irok, most megyek az orvoshoz Bálintommal.

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia Andi! Jó kis görbe, nem mondom, lehet, hogy holnap már felfelé megy, szerinetem lehetett valami kis hormonális ingadozás a múlt ciklusod végén, hiszen csak a 7. napra ment le rendesen a hőd (az is lehet, hogy baba lett volna, mint nekem, csak nem lett), így igazán attól számítanám a kezdetet. Na majd eldől.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Helyzetjelentés magamról: tegnapig ragyogóan alakult a hőm (36,9 végig) , tegnap du. csináltam egy tesztet, mert belémbújt a kisördög (12.dpo) ami persze csont nega lett...azt hittem a szülinapomon ( tegnap töltöttem a 40.-et :oops: ) meglephetem magam egy gyönyörű ajándékkal, de nem... :(

érdekes, utána már nem is éreztem terhesnek magam...ugyanis ilyen vén fejjel, ennyi terhességgel a hátam mögött még képes voltam bebeszélni magamnak :evil:

aztán: ma reggel akció után volt egy kis rózsaszín, és a hőm is kezd visszaesni, már csak 36,7...
azt hiszem, ma már nem is iszom cickafarkot, úgy látszik a progitermelésre tényleg jó, mert példaértékű görbém lett tőle :)
viszont fáj a mellem, mint Zorának, (többek közt ezért is borítékoltam magamnak a babát)
szóval: meg fog jönni, aminek próbálom a jó oldalát nézni (ha egyáltalán van ilyen)
mától újra sportolhatok a Pé-ig ( két hete már semmit nem csináltam, viszont "bűnöztem" ami nem jellemző rám, nem is merek mérlegre állni :roll:
de most talán kicsit gatyába rázhatom magam...

aggódnivalóm van bőven: holnap lesz Melissám nagyszabású szülinapi partija, de tegnapra ismét lebetegedett ( de azért lovagolni el kellett vinnem du. :) )
remélem a bulit nem kell lemondanom, mert a torta és légvár meg van rendelve, és hát ugye a kis vendégek is alig várják...
Melissa legjobb barátnője szintén beteg, Ő itt is aludt volna holnap, de lehet, hogy a bulira sem fog tudni eljönni :(

és hogy legyen hab a tortán: Patrik, a 14 éves kisfiam tegnapelőtt elájult a buszmegállóban (épp szállt volna fel) eszemet vesztve rohantam Érte, azóta jól van, valószínüleg leesett a vércukra, mert nem ebédelt a suliban (nem volt kedve :evil: )
de azért csináltatunk teljes vérképet, addig nem tudok megnyugodni...

felmerült bennem, hogy lehet, hogy nem véletlen nem jön össze a baba, bele kéne törődnöm, inkább örülni a meglévőknek ( végülis van két helyes fiam és egy gyönyörű kislányom ) és inkább Velük törődni még többet...

ne haragudjatok, a pesszimista hangvételért, és hogy önző módon csak magamról beszéltem, de mostanában olvasni sem volt időm, a kerti munkák minden időmet elveszik, de ha lemegy a holnapi őrület, visszaolvasok és reagálok, ígérem.

Puszi Mindenkinek, és legyen szép napotok!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sheila! Boldog Szülinapot!

Kép

Remélem jól sikerül a party és a gyerkőceis is meggyógyulnak!!!


Zora! De jó, hogy minden oké volt! Nagyon örülök, hogy boldog vagy!!! Kellett már neked ez, mert mostanában elég lehangolt voltál, ami érthető is!!!

Panda! De jó nálad beidul a gépezet! Képzeld egy ismerősömnek hétfőn született meg a 2. lombik babája és még szeretnének majd harmadikat is!

Lányok! hol vagytok???

Ind! Kíváncsi vagyok, hogy mi van akkor most a pé-vel, tényleg most lehetett?! :roll:

Mi ma megyünk a mamiékhoz ott leszünk egész hétvégén. De néha bekukkantok az öcsém gépéről, ha odaférek!

Nagyon szép Napot Mindenkinek, meg jó hétvégét, sok pihenést és még több akciót!!!
Vendég
 


Sheila

Nagyon boldog születésnapot.

Megjöttünk az orvostól szegény macikám megint elkapott valami bacit, 39 fokos láza volt tegnap egész nap alig bírtam neki lehuzni, de ma már jobban van.

Szerintem ma van PÉ-m mert sok tojásfehérjés folyásom van, de majd kiderül.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Jobbulást a kis Bálintodnak!!! Az én manóm orra foylik, és sajna porszívózni kell, de szegény egyre nehezebben viseli, pedig van benne anyag rendesen.
AZért ha tudod kapd el apát a hétvégén!!!

Pandus! Itt is Boldog Névnapot!!

Kép
Vendég
 


Krisz,
Köszönöm :D
Vendég
 


Panda boldog névnapot

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok!!! :)

Pandácska! :)

Boldog Névnapot!

Minden kis betegnek mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

Puszi,

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bejelöltem Pandát, Zorát, Évát, Andit!!! Direkt a ti kedvetekért felraktam, egy csomó képet.
Panda, boldog névnapot!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mo-t nagyon próbáltam megtalálni az ismerőseitek között, de feladtam.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Küldtem privit!
Vendég
 


Most már téged is bejelöltelek! Meg Mo-t is. Különben ezek szerint megtaláltam őt már az előbb, csak nem mertem bejelölni.
Krisz! Téged teljesen másként képzeltelek el! Szőkének vagy világos barnának.
Most már ugyan mindegy, de tök izgi lett volna, ha mindannyian elmondjuk, hogy milyennek képzeljük a másikat és csak aztán jelölgetünk. Mo is olyan komoly azen a képen, nem olyan, mint itt. Mo! cseréld ki a képet vidámabbra! Ahol ketten vagytok, az már jobban hasonlít rád.
Zoráról tudtam milyen fiatalos, de most Éva rólad is elmondhatom, hogy letagadhatnál simán 10 évet, ha nem többet.
Panda, te meg nagyon ismerős vagy nekem. Merre laksz? Az a te hátad?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Nem az enyém :lol: Bp.18ker
Vendég
 


Lányok,

légyszi engem is jelöljetek be: Müller Mónika néven futok :)

S.O.S tanácsra lenne szükségem lányos anyukáktól:

kislányom nunusa iszonyú piros és viszket szegénynek :( :( :(

Canestennel kenem, az elég rá??

félek, nehogy rosszabb legyen :(
tiszta ideg vagyok így a buli előtt, szegénynek elég sok baja van:
szája is kisebesedett, a szeme is váladékos volt tegnap, úgy gondolom, ezek valamiképp összefüggnek, és a legyengült immunrendszer következményei...
tegnap voltunk dokinál, kapott szemcseppet, szemkenőcsöt, a szájára krémet, az alvégen akkor még nem volt gond...

használom a kencéket és Bioptron lámpázom alul-felül...
egyéb ötlet??

engem kerülget a rühes (menses) pattanásig feszültek az idegeim :evil:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Sheila! A Canesten szuper, jól kend be a punciját vele, szinte azonnal hat!

Zora
Kép
zora7
 
 


DE lehet, hogy csak túl erősen törölte, nem és attól piros. Én régen teavajjal kentem a popsijukat, mikor már semmi nem használt és az nagyon jó volt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sheila, bejelöltelek és írtam is neked! Tyű, de jó csaj vagy, ezt nevezem! Utálom, ha valaki még nálam is szebb és fiatalabb! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sheila!
Nem szedett a lányod antibiotikumot? A Canesten nagyon jó lesz rá!
Egyébként egy vírus okozhat ilyen tüneteket!
Hát nem könnyű Neked sem!
Azért nagyon boldog szülinapot kívánok!!

Pandácska!
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora!

Visszajelöltelek :)
naa, ne hülyéskedj...méghogy fiatalabb??
hisz én vagyok itt a korelnök :lol: :lol:
lassan már a klimaxos topicba írogathatnék, ha lenne ilyen :lol:

ne szerénykedj, igazán szuperül nézel ki, a Párod is helyes, a lányok meg gyönyörűek!!!
irigykedem is, mennyi segítséged lesz a pici/k/ :lol: / körül...
Melissa nem szedett antibiotikumot mostanában...

akkor kenegetem szorgalmasan, remélem holnapra jelentősen javul majd, top-formában kell lennie a művésznőnek :lol:
/ jön egy kispasi is azoviból, az első szerelme/

Éva!

Köszi szépen!! :)
úgy látszik, ez a hülye április mindannyiunkból csúfot űzött :twisted:

képzeljétek, hosszú hetek óta most ittam egy pohár Hungária extra dry pezsgőt, végülis nem mindennap 40. éves az ember :lol:

és ez a ciklus amúgy is elúszott...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!
Én is bejelöltelek!
Ugye azért nem fogsz most nagyon összetörni! Ünnepeld csak a szülinapod! Lazíts és gyógyulgassatok!
Annyira irigylem Melissát! Én az ő korában állandóan szerelmes voltam és persze rengetegszer megkérték a kezem!
Gondolkodtam a nagyfiad rosszullétén. Annyira elfáradnak a tanév végére és biztosan nagyon sokat nőtt . A fiúk még ilyenko szoktak.
Én is észreveszem a lányomon, teljesen begubózott. Már alig várom én is, hogy vége legyen a tanévnek és egy kicsit ki tudjam mozdítani.

Zora!
Akkor engem azért szeretsz, mert ronda vagyok???? :shock: :shock: :shock:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ind!
Téged is meglestelek ám!
Pontosan ilyennek képzeltelek! Hosszú hajjal, mint az esküvői képen! A kisfiad pedig pont olyan, mint Te!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!
Megérkeztem. Végre én is itt.... Nagyon hosszú hét volt ez, de most annál édesebb lesz a pihenés. :wink:

Nagyon boldog névnapot kívánok Panda!
Isten éltessen Sheila!

Kép
Vendég
 


Szia Mo!!!!!
Ez a kép igencsak hozzád illik! Titokzatos!
Most 4 napig csak pihi, vagy inkább munka a házikón?

Éva

Kép
balimama
 
 


Örülök, hogy megtaláltál Ind! Valóban, komoly képek vannak rólam. De, csak azért, hogy féljenek a tanítványaim... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy, tényleg komoly vagyok. Agyalok és komolykodok egyfolytában. Itt meg nem férek a bőrömbe... Te is féltél bejelölni mi?! Elképzeltelek, ahogy tétován nézegeted a komolyabbnál komolyabb képeimet és nem mersz jelölni... :D :D Kunc-kunc.

Lányok! A beteg gyerkőcöknek jobbulást kívánok!
Vendég
 


Szia Éva! Igen, én már csak ilyen titokzatos vagyok.... :wink:
Nehogy elraboljon egy ismerős jóakaróm és orvoshoz cipeljen. :lol: :lol: :lol:

A holnapi nap egy kicsit kemény lesz. Hajnalban disznóvágásra megyünk.... de ez a közelében se lesz a mai napnak.... Képzeld! 40 gyerekkel voltam délután, mert a kollégámnak valami továbbképzésre kellett mennie. :shock: :shock:
Vendég
 


Évikém, ne haragudj, de fiatal csitriknek nem fogok udvarolni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Jó reggelt!
Mindenkinek:
Kép

Beadtam az első szurit eltaláltam egy eret rögtön mert véreztem rendesen :oops: béna vagyok de a lényeg hogy elkezdődött :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Gyorsan bekukucskáltam a hétvégén nem tudok jönni, mindenkinek kellemes hétvégét és pihenést kívánok.

shelia én is bejelöltelek az iwiw-en.

Ma reggel elkezdett felmenni a hőm, itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
Ezt a szurit izomba kell adni? Nagyon hősiesen viseled! Vannak akik az inzulin beadását sem hajlandóak maguknak csinálni, pedig ehhez képest az semi!
Annyira szorítok Neked! Olyan izgalmas, hogy végre beindult a gépezet!

Andi!
Nagyon szép a görbéd! Ezt a mai napot azért még ne hagyjátok ki!
Olyan bosszantó, amit írtál a házról! Az ember beleéli magát és beintenek! :twisted:

Zora!
Rossz kislány voltam! :cry:
Remélem nem sértettelek meg!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ja, és itt az én vicces görbém:
Kép
Azért annyira nem tudok rajta röhögni! :cry:
Majd a következő! 8)

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Megjöttem a 4d-ről láttam a keribabámat :D . Hihetetlen élmény volt de tényleg. Még a könnyeim is potyogtak olyan jó volt Láttuk mindenét tényleg puncis láttam a fülét száját lábait kezeit gerincét. Szopta az ujjacskáját meg a ködökzsinort is bevette a szájába tünemény folyamatosan mozgott. Takargatta magát az elején mint egy igazi kislány Van róla dvd meg fotó is szóval csodálatos volt az egész.

Éva,
Ezt pociba kell szúrni nem vészes csak most rossz helyre adtam be volt már ilyen régen is.
Vendég
 


Sziasztok! Bejelöltelek Sheila. REmélem téged, mert én nem látok másról képeket úgy, mint Zora. Csak rólad egy lovasat.
Ma az én hőm is feljebb ment kicsit, remélem még emelkedik és ott is marad! :lol:

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda, te igazán bátor vagy! Én nem tudom, hogy tudnám-e magamat injekciózni. Egyszer még általános iskolás koromban kilyukasztottam a fülemet tűvel, már volt 3 lyuk az egyik oldalon, gondoltam a 4.ért nem fizetek. Na majdnem elájultam. :lol: A sógornőmnek is a férje adta be, mert ő nem bírja. Ő akkor is kimegy a szobából, ha a kisfia kap szurit.

Különben elég ramatyul vagyok. Már mondtam, hogy műtötték a nagypapámat végbélrákkal. Utána azt mondták, jól sikerült, nem találtak áttétet. Tegnap volt kontrollon és sajnos nem kapott jó híreket, átterjedt a nyirokrdsz.be, van még 1, max. 2 éve. De anyunak egy régi orvosa azt mondta, hogy szerinte fél év. Szegény azt mondta, hogy szeretne még egyszer elmenni úgy nyaralni, hogy kiszolgálják, mert eddig vagy a balatoni nyaralóba mentek v. Görögo. ba a fiához. Az az igazság, hogy sajnos sose volt vele túl jó kapcsolatom, mindig fontosabbnak tartotta, hogy kioktasson minket vagy hegyibeszédet tartson, meg elmondja, hogy anyuék túl engedékenyek, ahelyett, hogy játszott volna velünk. Amikor meg nagyobb lettem mindig direkt idegesíteni akart, csak aztán látta, hogy lepereg rajtam, úgyhogy az utóbbi időben nem piszkál. Akkor romlott meg igazán a kapcsolatunk, amikor régen bemutattam egy szerelmemet, aki csókolommal köszönt neki, ő meg fél órán át szapulta az akkor 8.os fiút, hogy hogy lehet így köszönni és milyen szülei vannak, hogy nem tanítják meg. Különben pedig a legfontosabb neki az egyház, úgyhogy csak remélem, hogy ezt is úgy fogja fel, hogy ez isten akarata, amiért ő nem szomorkodhat. A leginkább szegény nagymamámat sajnálom. Fél éve halt meg az anyósom rákban, úgyhogy tudom, min kell majd keresztül mennie. És akármilyen gonosz is volt velem, azért mégis a nagypapám és tudom, hogy a maga módján, de az unokáit nagyon szereti és olyan rossz belegondolni, hogy milyen szörnyű lehet azt hallani, hogy 1, max 2 év. Nagyon fiatalos különben. És ahogy mondta, hogy még egyszer el szeretne utazni...
Szegények nem sokat voltak kettesben, (bár erre az utóbbi időkig csak a nagyimnak lett volna igénye), a legkisebb gyerekük downos lett. Most már 40 éves, de hát ők örök gyerekek ás ő nem tudja ellátni magát. Anyyu most mondta, hogy kivest 1 hét szabit és ketten menjenek el vhova. Szörnyű érzés tudni, hogy már nncs sok hátra.
És újra eszembe jut az anyósom is. Nagyon kedveltem. Biztos vagyok benne, hogy tudta, hogy nincs sok hátra, mert szerintem ezt egy orvosnak el kell mondania, de senkinek nem mondta el, csak nekem utalt rá az utolsó heteiben. A gyerekei abszolút nem számítottak rá. Most meg nem is merek a a páromnak keseregni, mert ismeri a kapcsolatomat a nagypapámmal és ő sokkal rosszabbat kellett, hogy átéljen. Na ne haragudjatok, hogy ezt rátok zúdítottam, nem szeretnék elszomorítani senkit.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Tudom mit érzel Kerianyumnál szintén ez van csak nála tüdőrákból indult aztán a nyirokrendszer és most már a csonthártyában is benne van pokoli fájdalmai vannak és max 4 hónapja :cry: Kitartást neked és a családodnak is!
Vendég
 


Kép


Kép
Vendég
 


Igen, emlékszem, amikor írtad.
A dédnagyanyám már nagyon öreg, 103 éves. Most már kórházban van egy ideje. Bármelyik nap meghalhat, bár ez ennyi idős korban minden probléma nélkül is így van. De milyen érzése lesz a fiának a temetésénél. Tutti csak az jár majd a fejében, hogy nemsokára engem temetnek... De nem szeretném, hogy most erről kelljen majd társalognia mindenkinek.csak leírtam, ami a szívemet nyomja. elég ha nekem rosszkedvem van. :cry:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda! emiatt a 3szoros pékezdés után már nem 30-ára nem várom, hanem 11-ére ha minden igaz és nem indul újra érésnek semmi. Viszon változatlan, hogy továbbra sem várom!!! :lol:
Ági melyik hónapban is lett terhes?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Úristen!!!!!!!!!!! Most látom, hogy már 24 éves vagyok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kedves Lanyok!

5 percet adtam magamnak,hogy gepezzek! De ezt nektek is tudnotok kell!!!!!!
Ugye marciusban megjott,es en orultem is,hogy nem terhesen fogok ide kiutazni! Viszont nagyon furan ereztem magamat,es a kovetkezo mensim mar nem jott meg. Mentem dokihoz,es kiderult,hogy 9 hetes terhes vagyok!!!!!!!! Azota semmi verzes,nagyon jol vagyok. Amugy is sehr jol erezzuk magunkat itt kint,minden super!
Azert irtam le,hogy meg ha meg is jon a mensi,akkor is van remeny!
Minden jot nektek,majd ha tudok meg jelentkezem.

sokszor puszilok mindenkit

lyna
Vendég
 


Lyna,
Gratulálok de azért ez nem gyakori hogy valakinek megjön normálisan és mégis terhes :wink: Sok boldogságot kívánok neked és egészséget :D
Vendég
 


Lyna!
Micsoda örömhír!
Végre!!!! Remélem most már beindul nálunk is a babásodás!
Szuper, hogy Ági már nem lesz egyedül a táblában!
Lyna gyere néha és mesélj egy kicsit!

Pandácska!
Most Te következel! Te állsz hozzá a legközelebb!

Csajok tessék belehúzni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok! Mindenkinek szép hétvégét kívánok, holnap reggel a Mátrába megyünk, így majd kedden este fogok jelentkezni. Vigyázzatok magatokra és hajrá peték!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Jó pihizést!
Vendég
 


Tudom, nem szép dolog csak úgy eltűnni! :oops: Az az igazság, hogy olyan nagy lelkesedéssel kezdtem el ezt a babanetezést, aztán ez a lelkesedés kicsit alábbhagyott! Tudom, rossz tulajdonság, de sokszor magamra veszek olyat is, ami nem is miattam történik. Ez történt most is. Úgy gondoltam, hogy vannak akik azért nem írnak ide, mert én csatlakoztam, ezért elkeseredtem. nem akarok egy megszokott társaságba belepiszkítani, így jobbnak láttam, ha nem írok! Azért olvaslak ám titeket, de sajna írni nem igazán van kedvem,mert félek,hogy megint elriasztok valakit vagy valakiket!

Legyetek jók!

Mollika
Vendég
 


Molli!
Légyszíves ne képzelj ilyen butaságot!
Vissza fogom keresni, de biztos vagyok benne, hogy szívesen látunk!
Egyszerűen csak tavasz van és mindenki inkább a szabadban van, mint bent a gép előtt!
Tehát szeretettel várunk vissza!
Ez egy olyan társaság, ahol mindenki, aki kultúráltan tud hozzászólni szívesen látott vendég, korra, nemre, felekezetre való tekintet nélkül!
Sajnálom, ha valamivel megbántottunk és remélem hamarosan visszajön a kedved és sokat fogsz nekünk írni!

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?