Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!
Apa rendbe tette lenn a kertet és segítettem neki lesöpörtem a járdát,meg ténfergtem kicsit,de úgy elfáradtam ebben a kis melóban....nem nekem való már ez :oops: Bocs,hogy nyafogok,de engem kiborít ez a meleg...csak a lakásban árzem jól magam,nincs is kedvem kimozdulni....

Málna... :cry: :cry: sajnálom,de nagyon örülök,hogy bizakodó vagy és a következő hónapokban biztosan sikerülni fog!!!!Mindannyiótoknak!!!!!!Hová mentek nyaralni???Emiatt kicsit irigy vagyok :oops:

Mindenkinek szép estét mára,letusolok,mert nagyon megizzadtam :oops: puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Egy csomot irtam ide penteken!!! Es nem ment el :twisted:
Most munkahelyen vagyok es a nagyfonok is a kozelembe van, nem tudok kibontakozni :evil:
De majd legkozelebb!

Kép
icus
 
 


Andi, nagyon boldog szülinapot kívánok! :D

Meli, 58 kg-val kezdtem, a szülés előtti néhány napban már nem mertem ráállni a mérlegre, de 79 tuti voltam. Az barátok között is 21 kg plusz… :shock: :?
Már nagyon sok lement rólam, a kórházból hazajövetel másnapján már csak 69 voltam, és azóta is szépen megyeget lefelé :D

Víz volt rajtam bőven, még a combom is vékonyabb lett, tegnap este főpróbát tartottam, a régi nadrágjaim rám jönnek, csak a cippzárt nem tudom felhúzni.
Szóval szükségem lesz egy pár új göncre :roll:

Amúgy a szoptatás tényleg fogyaszt. De nem tudom, hogy valami tudományos izé miatt, vagy csak simán azért, mert egy igény szerint szoptatott baba mellett esélyed sincs enni, persze, hogy fogysz… :lol:

Dóri, a Canpolt egyszer használtam, vagy én volta béna, vagy szar a cucc, mert minden harmadik fejésre jött ki egy csepp tej.
Szóval röpke két óra alatt sikerült 20ml-t lefejnem. Csak egy kicsit voltam pipa :evil:
Aztán annak is örültem, hogy Egérke a természetesség híve, és a nagy szenvedések árán lefejt tejet nem volt hajlandó elfogadni cumisüvegből :?
Egy napig állt a hűtőben, aztán kiöntöttem :(
Gondoltam a mellszívóban van a hiba, így másnap elzavartam apát egy Avent Isis-ért.
Na megtudtam, mi a magyarok Istene, ez meg majd letépi a mellbimbómat, olyan erős :evil:
Szóval van két egyszersemhasznált mellszívóm. Érdekel valakit? :lol:

Eszti, tudom, hogy én is túlzásba vittem anno, de tényleg próbálj meg kevesebbet dolgozni 8)

Málna, potyautassal nyaralni jóóó! Úgy legyen! :wink:

Icus, türelmesen várjuk a kibontakozásodat! A lényeg, hogy nem tűntél el :D

A mai felmentő seregem egyik tagja – a nagynéném – a legkisebb családtaggal
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

Sziszi, nekem (egyenlőre) nincs mellékhatása a Clostynak. Bár délelőtt kicsit fájt a fejem, de más nem volt, illetve nincs.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


hellóó !

ma próbáltam jönni a melóból, de mindig kidobott a babanet :twisted:

Gabi,Musz
ezek az Esztikék gyönyörűek ! rémes napom volt, de ezeknek a csöppségeknek a láttán az ember minden rosszat elfelejt egy pillanatra !!!! :D

Málna
nem szabad elkeseredni, néha az ember lánya elcsügged és összezuhan, de a baba reménye mindig új erőt ad
néha rámtör a gondolat, hogy már 33 éves vagyok és még nem jött össze a kisbabánk, megrémülök és kétségbeesek
de aztán valahogy összeszedem magam, és tudom, hogy sikerülni fog ! itt mindenkinek lesz babája !!!!
az ember lánya már egy szabályos ciklusnak is örül :shock:
a Closty bevált nálad és ez nagggyon jóóó !

Nektarin
pihengess !!!!!!!!

Meli
úgy irigyellek a vasgyomrodért !
:wink: én csak nagyokat nyelek, amíg a párom falja a füstölt kolbászos tárkonyos bablevest ! :oops:
egy év múlva Dénes már a szobában fog ezerrel fog száguldozni !!!

Andi
HAPPY BIRTHDAY !!!!
mi újság ??? :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Andi, nagyon, nagyon boldog születésnapot kívánunk:)[
Feldobok egy pár képet, majd lassan a pocimról is rakok fel, de ahhoz meg kell kérjem Apát, aki utál fényképezni:)
Hát a babaszoba még nagyon gyér, a kövezés hála istennek kész. A héten kicsit el leszek havazva, de megpróbálok visszaolvasni.
Jó éjt!
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép Kép
Így kicsit értelmetlenül jönnek egymás után, cipő, terasz, konyha, de hibát jelez és nem mindegyiket engedi.
Na megyek, puszi mindnekinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

ma egésznap nem volt bnet.
A hőm 36,75 az állandó 36,6-ról. Valószínűleg a Closti engem is össze fog zavarni hőileg. :twisted:
Bár, ha baba lesz belőle tegye nyugodtan. :wink: :lol:

Merre vagytok? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Ma egész nap nem volt net :evil: ez milyen bosszantó!!!

Elvittem reggel a vizeletet,holnap kell mennem az eredményért,aztán elugrom a házidokimhoz is,hogy kiértékeljen!!!!!

Holnap délután meg megyek apumhoz,neki kertészete van és kunyizok néhány muskátlit és egynyárit,hétvégén kertsézkedünk apával....juhuuuuhiányzik...ma is lemegyek még,apa elégeti a gazt,megyek úgy csinálok,mint aki segít neki.... :oops:

Ha már nem jövök,akkor szép estét mindenkinek!!!!!!

Sziszi,nem baj,ha ingadozik a hőd!!!!Csak a baba ott legyen!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Van egy lélegzetvételnyi időm…

Zsizsik

Nem is mondtam mostanában, hogy mi van a lábaddal?!Rendbe jött teljesen?
Túlkoros kismama?!Mi ez a marhaság? Egyébként is csak a pasik öregszenek, mi meg fiatalodunk.

Kis_plutó

Jobbulást nektek, remélem hamar kimásztok a náthából. Legutóbbi nyavalyánk után az orvos felajánlotta, hogy (mivel nem kell kivenni Máté manduláját) van egy oltás ami már az Eu legtöbb országban kötelező, nálunk még csak ajánlott.
6 féle pneomococus által terjesztett betegség ellen véd( agyhártya gyull., arcüreg, homloküreg, mandula, torok, stb), főleg a felső légutik ellen. Úgyhogy most gondolkodom. Nem olcsó, de inkább egyszer beadatjuk, mit, hogy havonta két havonta antibiotikumozzunk.
Nagyon helyesek a gyerekek! Eszti azon a képen amin alszik , egy tündér!!

Candi

Te munka hőse!
És mi lesz a neve a topiknak ha egyszer megváltozunk? Nem írsz APÁnak?

APA

Ha olvasol minket, léccccci keresztelj át minket!!
Köszi:Kriszta

Muszkuru

Nagyon jó a szüléstörténeted! Jókat nevettem némelyik mondatodon. Visszagondolva én sem bírtam elviselni, ha hozzámértek, de azért jó volt, hogy apa végig velem volt. A végén ő támasztotta, meg fogta a fejemet.
Hát igen ez a nem evés, nem ivás a császár miatt elég gáz. Én annyira elfáradtam, hogy két fájás között elaludtam
Nagyon jók a képek!!
Csendben nyüszögünkNa igen a lányok már csak ilyenek, bezzeg a fiúk…Fiús anyák készüljetek
Nem fagyasztod le a tejet?

Takido

A te történeted sem semmi!!Ügyes voltál.
Nekem sem volt egyszerű, de én is megismételném bármikor
Nagyon helyes Gerda ezekben a fodros ruhácskákban

Nika

Jó hogy hallani rólatok!
Nem viszi túlzásba az alvást a kislegény. Nálunk apa azzal fenyegette Mátét, hogy visszafogja neki adni ezeket a kialvatlan nappalokat, és átvirrasztott éjszakákat.Majd ha 18 lesz , reggel jön haza a buliból és aludni akar, akkor majd ott fog neki kiabálni, hogy bekakiltam ,éhes vagyok
Lehet, hogy zavarják a frontok?!
Jobbulást neked

Mamen

Jobbulást!
Inkább próbáld meg természetes úton, ha nem megy vagy nem lehet akkor marad úgyis a császár.
Aki császárral szül(Ha saját akaratából) utána megbánja, és a pszichológusok azt mondják, hogy a császárosoknál hamarabb alakul ki a szülés utánidepresszió, a fel nem szabadult hormonok miatt.


Anyusziszi

Mennyit kell szednek a gyógyszerből?
Nekem is a fejem fájt tőle, de nem úgy mint az időjárás változásnál, csak olyan tompa voltam tőle, meg egy kicsit ingerült. Nekem is ingázik a hőm. Viszont a clostytól semmilyen pecsételésem nem volt, és már ez is félsiker

Hoppá

Remélem, hogy jó lesz a dolgozat. Nem igazán tudtam elrugaszkodnia attól, hogy nem DOLGOZAT legyen, de majd csütörtökön kiderül, mit mond a tanár
Nagyon egy húron pendülünk így hárman ebben a hónapban

Meli

Te csak nem dolgozzál! Pihenj!
Kanári szigetekre, azon belül a Kanári szigetekre. Szóba jött még Rodosz, de megnéztük és gyerekkel nem egy nagy élmény.
Én az idén kihagyom a muskátlit, max olyat veszek ami nem fut.

Megyek Mátéért a bölcsibe, aztán megint megyünk az albérletbe.
Hű, külön állatfaj az albérlő, TISZTELET A KIVÉTELNEK. De sajnos tényleg igaz, hogy ami nem a saját tulajdona arra nem vigyázznak…

málna2162
 
 


Na végre én is be tudtam lépkedni ide! :D


Málna : írtam én Apának, csak nem válaszol :( ehet még egyszer megpróbálom!
agyon szupi helyre mentek nyaralni, a jó idő garantált lesz, az biztos. Hogy állsz a tanulással
Eszti: köszi a képket, nagyon szépek lettetek, jó a terasz szépek a virágok és kafa a cipőcskéd! Pocifotót is várjuk majd. Meddig lesz ez a hajtás nálatok?
Meli: így könnyű, ha kertészet van a közeledben én a fél fizetésemet visszahordom a céghez, ha jön valami újabb szállítmány állandóan rám kell szólni, mert mindig valamit hazaviszek 8) :? .
Sziszi: hőt mindenkinek megkavarja a Closty, de ha van értelme tegye csak. Remélem kisebb fejfájással megúszod. Mikor felírta a doki a clostyt momdta, hogy kivonják lassana forgalomból, kiváncsi leszek, mi lesz helyette.
Musz: hát ezek a képek, Eszti valami imádnivaló, ahogyan alszik!
Kata: nem vagyok én gyanús még magamnak sem, hétvégén esedékes a ciklusomnak vége lenni, de se ilyen- se olyan érzéseim nincsenek...csodák meg ugyan vannak, de velem eddig még egy sem történt.
KÖSZÖNÖM mindenkinek nagyon a köszöntést, nagyon jólesik ám.
Viki, Gabi nektek is.
Tegnap kazal virág, ajándékok, pizza, süti, hamar alvás ez volt a program, jól esett mindegyik :wink:
Kép szülinapi
Névnapi Kép
Puszi nektek!

Andi
candi
 
 


Dóri: kihagytalak előbb :oops: , ezer köszönet neked is, jósnő? :roll:

Andi
candi
 
 


Málna, nem fagyasztom le. A barátnőm mondta, hogy a fagyasztott anyatej kiengedés után kék színű és büdös lesz :shock:
És ugye nincs mivel fejnem...
Ha már nagyon feszül, kézzel nekiesek, de az megy mindenfelé, és kevés is, szóval a mosogatóban köt ki :oops: :roll:

Bevallom, ma keménykedtem egy kicsit.
Az egész napom Egér etetésével ment el. Kb 5 perc szopi, utána mellról lefordul, bealvás, de ha leraktam, nyöszörgés. Akkor újra szopi, szundi, letesz, nyöszörög.
Este 6-ra fogyott el a türelmem, úgyhogy leraktam, és hagytam ordítani. Fél óra keserves ordítás után elaludt - mivel egész nap nem aludt, hanem engem szórakoztatott.
Remélem nem okoztam nála lelki törést, de úgy éreztem, ha most nem lépek, megőrülök :( .
Szegény apa bírta a legnehezebben, félpercenként kérdezte, hogy mostmár esetleg nem lehetne megetetni/felvenni/stb... :roll: :?

Ja és azóta is csend van és alvás :roll:

Csak azt nem tudom, hogy lehetne rávenni, hogy egyszerre nagyobb mennyiségeket egyen, ne csak egy hangyapohárnyit :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz
én úgy próbálom evésre serkenteni a kisasszonyt, hogy megfújom, attól általában ébredezik, ha a cici a szájában lóg de bealszik, símogatom a nyakát, attól beindul a szopi :wink: :wink:

Voltunk ortopédusnál: szóval a boka az teljesen rendben van ( semmi dongaláb) ennek örülök, bár nem tudom pontosan mi az :oops: :oops: Megmutatta még a tornáztatást ő is, ő komolyabban :wink: :wink:
Ja, a csípője egyáltalán nem kötött :roll: de azért kaptunk beutalót csípő uh.-ra, nálunk nem kötelező.

Ja, amúgy hiába a vizitdíj, a helyzet ugyanolyan borzalom nálunk :shock: :shock: 50 percet vártam a kartonozónál, ráadásul annyira értett az ott lévő hölgyemény mindenhez, hogy 5 perc próba után a kollégája vitte be a rendszerbe Esztike adatait :evil: :evil: Rengetegen vannak, és mindenki siet (főleg a nyugdíjasok :evil: :evil: :evil: :twisted: )

Ma beírattuk Krisztiánt is ovódába, most nagyon tetszett neki :D :D bár csakaz udvaron voltunk, mert altatási idő alatt mentünk. Az udvaron viszont mindent kipróbált.
Most a pisiléssel is lelkes (kop-kop-kop) ma nem volt pelusunk, hát remélem végre valahára nem is kéri vissza pár nap múlva :roll:

Candi
nagyon szépek a csokrok

Bocsánat, hogy többnyire csak magunkról írtam, majd holnap igyekszem reagálni is a dolgokra.

Jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

Ilyen is régen volt, hogy én vagyok az első :D

Candi

Alszol?Vagy már dolgozol? :wink:

Muszkuru

Nekem is az vált be amit Kis_plutó mondott.Ha cirogatam, vagy ráfújtam az arcára akkor rögtön elkezdett enni, vagy ha csak kiakartam venni a szájából a cicit.
Nem hiszem, hogy lelki törést okoztál Eszternek, annál sokkal keményebbek a gyerekek. :wink: Te hamarabb fogod magad rosszul érezni. :? :roll: Legalábbis nálam így van...
Mondjuk nekem nem ment ez a megoldás, hogy hagytam sírni mert, én nem bírtam hallgatni.
Tudom, hogy nehéz és az ember fáradt, meg nem tudja, hogy mi baja lehet szegénykének.
A sárgaság miatt van, hogy fáradt.Máté 2 napig szolizott a kórházban a hazajövetel előtt. És a szoli alatt, etetés alatt, egésznap a kórházban is és itthon is szinte egyfolytában aludt.Ha nem akkor meg nyűgösködött.
Az jó, hogy nem fogadja most még el a cumisüveget, de azt ne hagyd, hogy bealudjon, mert hozzászokik és ellustul,és a végén órákig fogsz szoptatni.
Azt hiszem az, hogy lerakod és nyöszörög teljesen természetes, nem rég még a tested része volt, és már nem érzi viszont szeretné.Nálunk sokszor bevállt az, hogy apa vette át, és Ő próbálta megnyugtatni.Rajtam érezte a tejnek az illatát és az izgatta, még akkor is ha nem is akart enni.
Próbáljál napközben összebújni vele, és amikor Ő alszik Te is pihenj!Aludni fog ha érzi, hogy mellette vagy.Nem minden gyerek egyforma, az egyik alszik a kiságyban egyedül a másik csak a szüleivel.Máté csak másfél éves kora óta alszik külön szobába.Előtte velünk volt a hálóban , és sokszor a kiságy csak üresen díszelgett .Semmilyen hátránya nem lett, hogy velünk aludt, ők tudják, hogy mikor akarnak már egyedül lenni.
Ha van kengurud, vagy hordozó kendőd az is nagyon jó.Magadra kötöd és már egyben is vagytok, nagyon nyugtató hatása van a gyerekre nézve.És rád is :wink: Igaz kicsit komplikált így mondjuk porszívózni, de megoldható :wink:
Kitartás!Nekem sem volt jobb... :wink: Gondolom ez nem vigasztal
Bocsi ha hosszú lettem

Fagyasztás...Nem tudom, hogy büdös -e mert nekem nem volt annyi, hogy fagyasztani tudtam volna.Viszont volt egy ismerősőm akinek rengeteg teje volt úgy, hogy mellette szoptatott.Ő fagyasztotta és egy másik ismerősöm kapta meg a tejet, mert neki meg nem volt.Több mint fél évig anyatej dílerkedte, de soha nem monta, hogy büdös lenne afelengedés után.

NA pusz.Megyek mert Mátét mindjárt keltenem kell.
Mit csináltok a hosszú hétvégén?

málna2162
 
 


Látszik az arcán, hogy fogalma nem volt, róla, hogy mi készül.Azt mondta, hogy egy pillanatra felsem fogta, hogy miért is vannak is ennyien :lol:

Kép

Kép

Ezt a halat a társaság egyik felévelfogtuk közösen, már vagy két éve a Tiszán.Egy 18 kilós busa volt.Kalandos volt.Fénykép alapján csináltak felőle egy képet

Kép

A preparátor ajándéka(nem a bika, hanem , hogy elkészítette a szülinapjára)

Kép

NAgyon komoly... 8)
Kép

Kirándulok :D

Kép

A kis csapat

Kép

Ilyen lett...

Kép

Zsákos Frodo
Kép

Kép

Igazgató Úr :lol:

Kép

A hétvégén fogom megkapni a cd-t, amin rajta vannak a képek még a buliról.Utána majd még rakok képet.Én nem tudtam fotózni mert a hátamögött voltam amikor belépett a nappaliba,utána meg nem volt ráidőm :wink:

málna2162
 
 


Jó reggelt!

Lányok,
én tegnap este elmentem futni, de akkorát estem... Mint egy rossz gyereknek tiszta seb a térdem és a könyököm, még futó nadrágom is elszakadt. Kiment a lábam alól a talaj....
Nekem ez a Closti jól betesz :twisted:

Musz

Én nem értek egyet azzal, hogy egésznap a melleden lógjon a baba. Sok ismerős szív még mindig (2-3 éves gyerekkel), mert 5-15 percenként mellre tette. Még mindig ciciznek bármi problémájuk van, de ez a sima cumizást pótolja...
Én úgy csináltam, hogy evés 2-3 óránként van! Ha nem eszik csak nyammog, akkor is. Durva, de így megtanulta és elkezdett szépen szopizni, mikor éhes volt. Ha bealszik, nem éhes :!: Próbáld meg úgy fogni, hogy a popsija van a hasad felé, akkor nem érzi a tej szagot. :P Én mindig magamnak háttal cipeltem, az bevált :wink:

Lehet, hogy szomjas, adhatsz neki forralt vizet kiskanálból. Attól nem lesz kevésbé kedve szopni.
Vendég
 


Fagyasztás

én csináltam és bejött.
első időkben a tej nem jó, azt kár lefagysztani. Mikor szépen beáll, olyan mint az igazi tej, az már oké.

Tomi hónapokig nem kapott tépszert, ,mert megitta a fagyasztott tejet délután és éjjel. Akkor már nem tudtam napi 5-ször szoptatni, csak 3-szor. Viszont mégis anyatejet kapott. :lol:
Vendég
 


tépszer = tápszer :D
Vendég
 


Altatásban nem kis túlzás nélkül mondhatom, hogy már profik vagyunk.
Tomi 2 hónapot velünk volt a hálóban, de alapszabály volt, hogy baba a franciaágyba csak hajnalban jöhet vagy napközben, de nem aludhat ott SOHA. Az a mi pihenésünket szolgálja és nem csak anya lettem, maradtam feleség is. Kell az az intim szféra egy házaspárnak, ahol minden jól működik. :oops: :P

Az "Aludj jól gyermekem" módszert alkalmaztuk, bár nem olvastuk akkor még a könyvet, csak utólag.
Vendég
 


Sziasztok,jó reggelt!!!!

Sziszi,Málna,köszönöm a jó tanácsokat én is...igaz most Musznak lettek címezve,de én is szorgalmasan raktározok...egyébként még gyerektelenül azt vallom,amit Szisz írt a hálószobáról...aztán majd Dénes eldönti,mennyire lehetek következetes...fagyasztás:szinte mindenki mást mond erről..an akinek a babája nem eszi meg,mert érzi rajta,hogy más az íze...van,aki esküszik rá,mert ha el is apad a tej egy része,még mindig ott a vésztartalék....én biztosan fejem és fagyasztom majd,minél tovább kitart a mennyiség,annál jobb...ha meg ráun a faygyasztott ízére,majd beleteszem a fürdővizébe....legalább a bőrön át had fejtse ki jó hatását....

Málna,nagyon jók a fotók!!!Nektek igazi vadászlakotok van :lol: és olyan szép a konyhád!!!!!!
Máté cuki a felderítő ruciban!!!!

Gabi....egészségügy....hadd ne is mondjak semmit....tegnap voltam a laborban...alig tudtam felverekedni magam a lépcsőn,annyian álltak a kartonozóban!!!!És aztán a labor előtt a sor :shock: még jó,hogy csak vizeletet vittem és kismama vagyok-így nem fizettem és soron kívül bemehettem!!!

Sziszi,vigyázz magadra... :shock: azt hiszem ez a hónap testedzés nélkül teljen inkább!!!!

Musz,a sírni hagyás biztosan működik nála...de nálad nem fog....egy idő után annyira kiborulsz ,mert nagyon fogod sajnálni....sok energiát kívánok!!!!

Andi,nagyon szép a csokrod!!!!Biztosan nagyon örültél neki!!!!
Én is legszívesebben mindent hazahordanék anyu üzletéből...de idén nagyon nincs erre energia....de ma megyünk apámhoz és elhozok ezt-azt...apa szokatlanul lelkes kertész,pedig annyira ő nincs oda érte.De szerintem látja,hogy most tényleg nem bírom csinálni.....

Képzeljétek,Dénes tegnap is és ma is csak alig mocorgott.....érzem és napi 10x,amennyit kell...de máskor van,hogy 20x is....azt hiszem őt is megviselik a frontok :cry: Pedig olyan jó,amikor ficánkol...most meg csak lustálkodik...

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Én kóstoltam a fagyasztott tejcsit.A friss, ill. egy ideig fagyasztás után édes az íze. Viszont ezt veszíti el, és nem kell hozzá fél év :shock: :shock: szóval egy idő után olyan semmi ízű :? persze főzelékbe ilyenkor még biztosan jó :shock:
Én a másik kettőnél rengeteget fagyasztottam, a Vacak (kutyánk) jól járt vele :oops: sajnáltam csak úgy kiönteni :wink: :wink:
Most még egy adag sincs eltéve, nem is tervezem.

Málna
nagyon jók a képek :D :D Máté egy csudapofa, olyan aranyos :lol:

Sziszi
vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!
Mi ágyunk nálunk is tabu :lol: :lol: bár volt a két nagynál időszak, hogy ott aludtak el, de az éjszaka folyamán a helyükre lettek szállítva :wink: :wink:

Ma voltunk piacon, virágokat nézni esélyem sem volt :evil: :evil: Krisztián a nagy tömegben állandóan elbóklászott, Esztike a hordozóban volt apánál,utána nálam. Sok trampli úgy cigizik, állandóan attól féltem valamelyik a cigit a kicsihez érinti. :? :?
Magamnak akartam felsőket venni, mert amik voltak túl rövidek, v. szűkek :shock: természetesen nem jött az sem össze :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, én is egy gyors jelentést írok! Most éppen alszik a kis lurkó :D . Lányok lekopogom nagyon jó kisfiam van, most már szerencsére beált a napirendünk és nagyon jól ki tudom magam pihenni éjszaka. Csak egyszer kel fel, általában 4óra után, megetetem és visszaalszik reggel 8-ig, 1/2 9-ig, de volt már olyan is kétszer, hogy átaludta az éjszakát. Reggel felkelünk, eszik, tisztába teszem(azért kajci után, mert rájöttem, hogy mindig evés közben kakil) persze csak óvatosan mozgatom nehogy kibukja, de eddig még nem volt gond. Ha ezzel végeztünk akkor utána játszás(beszélek hozzá sokat, énekelek neki és ő közben nagyokat sikongat és gagyog nagyon édes). Legfőképp meztelenkedni szeret, a pelenkázón teljesen felszabadul. És képzeljétek, ülök a kanapén ő felém van fordulva és mindig kinyomja magát állóhelyzetbe, ha pihentetni akarom akkor meg reklamál és még lépeget is rajtam, azt mondta védőnéni, hogy nagyon erős kis legényke. Ja és hogy még egy kicsit dícsérjem Levit, ül is rajtam, persze fogom a hóna alatt, de közben szépen tartja a fejét és nagyon szépen ül, úgy nézi a mesét a tévében, már igazi nagyfiú. Kizárólag csak a Minimaxot nézzük, a Szezám utcából az Elmót nagyon szereti, múltkor is mosolygott rá és gőgicsélt neki. Szóval nagyon ügyesek vagyunk!!! Majd teszek fel én is képet, csak nem tudok kicsinyíteni, apának szólok, hogy segítsen, meg vettünk végre étkezőgarnitúrát azt is lefotózom és felteszem, csak csesztessetek vele, mert elfelejtem!

Musz NAGYON NAGY GRATULA ESZTERKÉHEZ nagyon szép kislány, én is ismétlem a többieket, hogy ezek az Eszterek nagyon szép babák, de mindenkié nagyon cuki!

Málna, van egy babás reklám, hogy a kisfiú kimegy az anyukájával az udvarra és a pocsojában ugrál, egy pelust reklámoznak, a lényeg, hogy engem nagyon Mátéra emlékeztet a kisfiú pofija amikor mosolyog, nagyon szép kis legényke.

Meli pihenj sokat már lassan te is szülni fogsz, jól bírod még?

Ne haragudjatok most nem írtam mindenkinek, bár eddig sem mindenkinek írtam, de azért rátok is gondolok és kíváncsi vagyok mindenkinél a fejleményekre. Nagyon szorítok a még nem babásoknak, hogy minél előbb összejöjjön a bébi!!!!!!!!!!! A babásoknak meg kitartást és jó egézséget!!!

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok,nem voltam egész délután és azt hittem,hogy nem győzök majd visszaolvasni :cry: de sajna nem így lett...

Vikike,nagyon örülök,hogy Levike ilyen erős és ügyes kiskrapek!!!!Biztosan nagyon sok örömötök van benne és büszkék vagytok rá!!!!!Én is alig várom már,hogy megszülessen,mert pont most mondtam apának,hogy hiába tudom elfoglalni magam minden nap valamival,azért nagyon hiányzik ám a munka és főleg a kereskedelem...hirtelen én,az örökmozgó benne vagyok egy olyan helyzetben,ahol nagyon hamar elfáradok ugyan,de mégis rengeteg a felszabadítatlan energiám.....na ezért is várom már a szülést nagyon!!!!!

Holnap temetésre kell mennem...meghalt egy nagyon jó ismerősünk motorbalesetben :( 35 éves volt....nem nagyon van kedvem hozzá,de ott lesz az egész baráti társaság...nem venné ki jól magát,ha nem mennék el!!!!Csak még lélekben fel kell készülnöm rá,hogy így lássam szegény feleségét!!!!

Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Köszönöm a megnyugatató soraitokat, és az ötleteket, sokat segítettetek!

Ma már egy kicsit jobb volt a helyzet, még nadrágot vásárolni is eljutottam (a régiek nem jönnek rám :( ), addig egér az anyuval volt, és másfél óran keresztül aludt a hasán.
Ebből is látszik, hogy nincs két egyforma nap.

Málna, Máté nagyon jó a hatalmas zsákkal, kérdés, ki visz kit, ő a zsákot vagy a zsák őt? :lol:

Gabi, mi is kaptunk 6 hetes UH beutalót, a doki azt mondta, addig menjünk, amíg még ingyenes :shock:
Koponya, hasi, és csípő vizsgálat, de majd csak május végén, az még olyan messze van...
Nyúlgyerek nem eszik tejes kajákat, szóval nálunk nem lesz jó maradék tejfogyasztó :lol:

Sziszi, az én ágyam mellett is ott a mózeskosár, elvileg azért, hogy a miniember abban töltse az éjszakát. De valahogy eddig nem bírtam beletenni :oops: :roll:

Meli, hát tegnap annyira tele volt vele a hócipőm (és annyira sajgott a mellem), hogy nem borított ki a sírás.
Apát annál inkább. Kb öt percenként jött oda, miközben vasaltam, hogy "nem lehetne, hogy mostmár megeteted szegényt?" :?

Vikike, irigyellek ám! Mennyi idő után állt be ilyen fantasztikus napirendetek? És mi a titkod? :roll: :wink:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


hellóó !

bocsi, hogy csak így kutyafuttában !

a cégnél nem tudok rámenni a babanetre, mindig server hibát ír ki :evil:
tegnap és holnap is vendégek lesznek a cégnél, beszállítóink lesznek itt és így elég későn keveredek haza

Musz
én még nem vagyok olyan szakember mint a többiek, de azért kitartás !!!
belegondoltam, hogy a napi négy óra alvás nagyon megzakkantana engem is, és ugye a tejcsihez pihenni kell :shock:
szegény anyukám ! e sorok írója végigüvöltötte élete első 90 éjszakáját ! :oops: :oops: :oops:
hasfájós voltam ! :oops: :oops:
Nyúlgyerek hogy van ?

Vikike
gratula az ügyes kisfiadhoz !!!

Meli
engem a cégnél egy kedves kolleganőm szélvész kisasszonynak hív, mert mindig sietek :lol: :lol: :lol:
ha majd egyszer babám lesz, akkor már nehezebb lesz nagy hassal rohanni a folyosón :roll:

Sziszi
jobbulást a lábadnak !!!!
valószínűleg mi sem engedjük majd a babának hogy az ágyunkban aludjon, mivel a párom attól rettegne hogy ráfekszik éjjel, meg az ember lánya már nem csak anya hanem nő is :oops:

Kata ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gabi
Esztike meggyógyult már a taknyosságból ??
képeket kérünk a kisasszonyról !! :D :D
egyszer elájultam vérvétel közben, mert éhgyomorra kellett mennem és két órát vártam állva a váróban !!! ja, és én másodiknak éreztem :twisted:
bocsi, nem mérgelődök tovább :oops: :oops:

Nektarin
olyan szép a házatok !! a terasz nagyon tetszik :D
mi emeletes házban lakunk, földszinten, sajnos, nincs erkélyünk
anyuméknak van és olyan jó volt annak idején nyáron este kiülni egy kicsit
van kutyusotok is ? imádom a kutyusokat ! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok! 8)
Köszi a jó kívánságokat és gyógypuszikat. Rám fér, mert még mindig szarul vagyok. Éjjel nem kapok levegőt és már a fülemre is ráment. :cry: De Anyukám jött és kényeztetett. :D

Candi, Boldog Szülinapot Kívánok! (bocsi a késésért :oops: )

Málna, nagyon jók a képek, várjuk a többit. A torta nagyon jól sikerült. Milyen ízű volt?

Musz, kitartás! Nem sokára én kérek tőled tanácsokat. :wink:

Meli, sajnálom, hogy ilyenkor rossz dolog érint. Biztos, hogy elmész?

Vikike, gratula, hogy ilyen jó Levi. Ügyesek vagytok. :P

Plútó, köszi a számot mégegyszer! :wink: Én is utálom a sok bagós bunkót, aki nincs tekintettel másokra, főleg a gyerekekre. :x

Sziszi, remélem már jobban vagy. Mennyi ideig tartottad a fagyasztóban a tejcsit? (igaz, hogy 6 hónapig jó?)

Mindenkinek üdv. Mamen
mamen
 
 


HALI!
Kora éjjel jelentkezem alvás helyett 8) , de sehol a kismamik, csak nem alszotok?
Sziszi: jobbulást neked, most akkor semmi vezetés, magaslati munka, csak ülő elfoglaltságok :wink: , ez a closty :roll:
Vikike: de jó, hogy jelenkezél, minta fiúcska Levi, várjuk ám a képeket, jó volt hallani a beszámolót hétköznapjaitokról!
Málna: na ez a torta :shock: , nagggyon ott van. Meg Apa arca s, hogy meglepődött, először lestem, hogy ez a póló rajta nem a Te műved e? Máté meg ...nem is hiszem, mikor rosszcsontnak mondod, olyan kis ártatlan :wink: :roll:
Mamen: köszi a köszöntést, Anyucid meg milyen jó, hogy kényeztet, lassan Te fogod ezt tenni :wink: , gyógyulgass!!!
Meli:na beszerzetél pár viágot? Fotók? Dénes nem csoda, ha ma bealudt párszor, amilyen punyadt gy idő volt én is alig tudtam megtámasztani néha a fejemet.
Musz: ejha, micsoda segítőid vannak, gatya vásárlásra is mehetsz..biztosan jó egy kicsit szellőztetni, és le a kalappal, hogy első gyermekek kismamiként ilyen következetes tudsz lenni :wink:
Na én hasam már kezd fájni, hiába kell a csapatba az újabb bogyós társ :?
No megyek, mert a front nálam még mindig tart, midjárt leszédülök itt a székről!
Jó éjt mindenkinek!

Andi
candi
 
 


Málna!
Sajnálom pirit.
Kanári szigetek?Irigy :oops: :oops: De remélem azért majd a képekben gyönyörködhetünk :)
Jót nevettem Apa Máténak tartogatott bosszúján :D
Máté ha elfárad bele is ülhet a hátizsákba :D

Muszkuru!
A szoptatás fogyasztó hatása szerintem a második tipp miatt van,mármint hogy egszerűen nincs időd enni :) Sokszor 2óra körül veszem észre,hogy jé ma még 1 túró rudin kívül nem ettem semmit.
Persze inni iszom,mert a dokim 4 liter folyadékot javasolt naponta,na ez a másik ok,amiért az ember nem eszik.Ennyi folyadék mellé alig fér valami az ember hasába.
A mellszívóval kapcsolatban szerintem az Avent Isist fogod tudni használni,csak egy kicsit edződni kell hozzá a mellbimbódnak :)
Én azóta beszereztem egy Medela mini electrik plust.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Persze ettől nem lesznek popeyéhoz hasonló izmok a karodon,de én szívesebben lemondtam erről a kényelem kedvéért.
Esztikéhez kitartást meg nagy türelmet,igazándiból 1x kell ráállni a kb. 3 óránkénti evésre,mert addigra tényleg lesz annyira éhes,hogy nem alvással tölti a szopi időt.Az ébrentartáshoz a nyaksimi nekünk is bejött.viszont az arcát nem nagyon ajánlott simogatni,mert arra fordítja a fejét,ahol cirógatod.Nem próbáltad babakocsiba elaltani mikor nyügös?Nálunk Gerda ott még éhesen is elaludt,pedig elég étkes aranyom.De mára ott tartunk,hogy 4x eszik egy nap 4 óránként,de csak napközben.21-6-ig pedig alvás mindenféle altatás nélkül a saját ágyában.ja és napközben is elég sokat alszik,és azt is jobbára az ágyában.Nálunk ez azóta van így,mióta imádja a cumit.Megtanulta cici helyett cumival nyugtatni magát.Cumiellenes voltam,de beláttam,hogy több dolog szól mellette,mint ellene.Az se lenne jobb,ha mindig a cicin aludna el.Barátnőm kisfiánál így van.10 hónapos,és Anyukának még egy éjszakát sem sikerült végigaludnia.+a cumit legalább el lehet venni,az újját elég nehéz lenne.Ja,és Gerdának csak addig kell a cumi,míg elaltatja magát,utána kiköpi.
Esztinek van cumija?

Nektarin!
Látom szépen alakul a ház meg az udvar :D Mire megszületik a trónörökös minden csodaszép lesz.
A cipő olyan kényelmes is,mint amilyen csini?

Candi!
Látom Apa kitett magáért.Ilyen gyönyörű rózsacsokor :D

Meli!
Jó lett a laboreredményed?

Kis_plutó!
Jó,hogy Krisztikének tetszik az ovi.
Esztikének pedig biztos az Uh eredménye is jó lesz.Nálatok is olyan sokat kell várni az időpontra?
Mókuska még szülőknél van?

Vikike!
Látom nektek is nyugodtabb napjaitok vannak.Hány kiló Levente?
Szopiztok még?Tejci van bőven?

Vvviki!
Magadról nem nagyon írtál.

Tegnap voltunk 4 hós oltáson,Gerda nagyon ügyi volt,csak addig sírt egy kicsit,míg megbökték.Amúgy minden rendben 6,5 kiló a hosszát sajna nem mérték.Szerencsére nem lázasodott be,bár ma kicsit nyügi volt.Igaz a nyála is nagyon folyik,lehet,hogy lassan jönnek a fogai.Dentinoxot már beszereztünk.
Egy körkérdés,kinek mikor kezdődött a fogzás?

KépKép
takido
 
 


Meli!
Részvétem a barátotok miatt.Egyébként szerintem megértenék ha nem mennél el.

Anyusziszi!
Remélem azért nem ütötted meg magad túlságosan,és hamar gyógyulnak a sebek.Lehet,hogy ez egy jel volt,hogy ezt a hónapot kevésbé intenzíven töltsd.Vagyis máshol vezesd le a feles energiáidat.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!!!Jó reggelt!!!

Dóri,köszi a kérdést,el is felejtettem volna dicsekedni a jó laboreredményemmel!!!!!Minden negatív let,még a cukor is,nincs baktérium.....hurrá!!!!Gratulálok,hogy Gerda ilyen jó baba,nekem sincs ínyemre a cumiztatás,de ha ő majd úgy dönt,hogy elkerülhetetlen,akkor én is ki fogom próbálni!!!!

Temetés:elmegyek...ha nem érzem jól magam,legfeljebb elsétálok,a végén amúgy is utálom az össznépi összecsókolózást..nálunk sokan mondják is a papnak,hogy a család kéri,hogy tartózkodjanak tőle,nem hiányzik az senkinek!!!!

Andi,hoztam apumtól egy nagy adag muskátlit,a fenti teraszra korallpiiros állókat,közé Plectranthust,lentre meg hoztam bordó angolt,meg 2 bordó futót és még néhány fehér margitkát!!!!De addig nem fotózom le őket,amíg nincs kész a tersza...most még csúf a lépcső....2 hete várjuk a burkolókat,ha minden igaz máj.7-én jönnek!!!!Kíváncsi leszek,mert ha nem,akkor felborítom rájuk az asztalt....direkt kértem őket,hogy úgy osszák be az idejüket,hogy mire megszülök kész legyen minden....ne egy 5 napos gyerekkel hallgassam egész nap a csempevágót,meg a kutya ugatását...szép idő lesz ma nagyon,biztosan sok palántát árulsz!!!!!Jó munkát neked!!!

Musz drága,kitartás!!!!!!Neki is hozzá kell szoknia ám még a kinti léthez,gondold csak el,milyen nehéz is lehet!!!!De az biztos,hogy néha be kell csukni a fület....Szerintem én szülés után még simán a terhes gatyóimat és szoknyáimat fogom hordani :roll: de az tuti,hogy nem veszek új garnitúrát!!!!! :P

Mindenkienk nagyon szép napot mára!!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Hello

éjszaka milyen nagy a forgalom :P
Mi ilyenkor aludni szoktunk :wink:

Takido
Gratula, ügyes anyuci lettél. Csak négyszer szopik és átalussza az éjszakát :roll: :?: Akkor Te nem is tudod, milyen, ha valakinek igazi gyereke van :wink: :P 8)


A lefagyasztott tejet én 3 hónapon belül felhasználtam.
Az első héten fejt tejet nem adtam oda Tominak, abból főzeléket csináltam.

Már 4 hónapos kor után, ha esetleg a baba már nem akar annyit szopni és éhes, kaphat krumplit, répát, céklát, sütőtököt, almát (hasfájósoknak főzve), barackot. Én ezekből és anyatejből "főztem" Tominak ebédet. A déli evést hamar be kellett vezetni, mert nagyon beles volt. Nem volt elég tartalmas a tejem, mint víz inkább :cry:

A sebeim gyógyulgatnak, köszi a bíztatást.
Closti még este és reggel, aztán holnap hívni kell a dokit.

Meli
Részvétem, ennél nincsen szörnyűbb, ilyen fiatalon... :cry:

Vikike
Ügyesek vagytok, nagyon jó, hogy van napirend. A babáknak a monotónia ad biztonságot, szeretik tudni mikor, mi történik velük :D .
Vendég
 


Szép napot!
Meli ma nem ott dolgozom, hanem itthon, de a hosszú hétvégén tuti őrület lesz felénk! Biztosan nagyon szép lesz a terasz és az angol musikért nagyon irigyellek, itt baromi drága egy ő és nekem ez a kedvencem sajna, de beérem egy ketővel. Remélem a munkások tényleg meg is érkeznek hozátok és befejezik a munkálatokat Picur születéséig! Ma megy a mozgolódás a pociban? Majg kapunk újabb poci képet? Mi jót fogtok ünnepek alatt csinálni?
Sziszi: kitartás a mai bogyóhoz, kiváncsi vagyk mit mond a dokid, mikor lesz Uh? Neked fognak adni repesztő szurit? Tomi azóta is sikeresen viseli a pelenka nélküliséget?
Gabi: Kriszti beszoktatását már el is kezdtétek? Vagy mikortól lesz rendszeres ovis fiú?
Dóri: mikor ilyen minta gyermekekről olvasok, mint Gerda, még joban irigykedek, unokahugijaim is ilyeek votak kicsinek / azt csak halkan mondom, hogy később ördögfiókák lettek :wink: /.
Mentek valamerre az ünnepek alatt? Tejcsid van még elég?
Musz: hogy telt az éjjel?
Málna: Kengurus tornát csinálod? Vagy most teljesen a tanulásé vagy?
No megyek vár a takarítás, meg a bevásárlás, de benézegetek, remélem lesz valaki?!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!

Sziszi a Clostyt napi 2x kell bevenni???Azt hittem csak 1x...akkor lassan jön az uh-s megfigyelés???Aztán meg a szex 1000-el....irigykedem ám kicsit....én nem kívánom sajna a szexet,emg a vérzés óta apa is be van rezelve....úgyhogy hiányzik már jó kis...khmm....nem folytatom....
Tomi beles kissrác....az a jó...

Andi,akkor meg jó pihenést mára,meg a házkörüli dolgok...angol muskátli..nekem is a kedvencem,ráadásul bordó....
A négy nap az nekünk sem 4 nap...tudod a kereskedelem...én már nem dolgzom,de apáéknak pékségük van...és a boltok nyitva vannak szombaton is és hétfőn is....tehát neki szegénynek ugyanúgy telik ez a hétvége is,mint a többi,kivétel,hogy kedden nem kell korán kelni....
Egyébként nálunk is nyit a srtand,ott lesz egy nagy majális vasárnap,koncertekkel,főzőversennyel,oda kimegyünk a barátnőmékkel meg anyuval....aztán kedden meg bográcsozunk az öcsémékkel meg anyuval!!Ennyi...de nekem elég is....

Dénes tegnap estére megint beindult...és ma reggel is...most nyugi van,szerintem bealudt a sok reggelitől,amit leküldtem neki!!!!

Na megyek főzni,még benézek!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem :wink:
Csütörtökön annyira váratlanul utaztunk el, h még elköszönni sem volt időm :( Eredetileg péntek du. akartunk anyáékhoz menni, de apáéknak szokás szerint közbe jött vmi meló, igy kétséges volt, h legalább minket el tud-e vinni. Épp az oviból tartottunk hazafelé, mikor eszébe jutott, h mi lenne, ha minket gyorsan levinne Orosziba még az este. Mondom semmi akadálya, bár pénteken takaritani akartam, de az ugyis megvár, egy fél óra alatt meg össze tudom dobni a cuccunkat. Végülis pénteken végeztek a munkával, de későn igy nem tudtunk volna lemenni, szóval jó döntés volt :wink:

Nagyon jól éreztük magunkat, leginkább a gyerekek. Egész nap kint voltak az udvaron, este alig lehetett őket berángatni. Dani állandóan lépcsőzött, motorozott, Lili rollerezett.... egy percig sem unatkoztak Hétfőn este jöttünk haza, mert de. bementünk Gyöngyösre vásárolni. Az első boltban kitört Lilin a hiszti, mert nem vettük meg neki azt a plüss lovat amit kinézett. :roll: (1800 ft volt és ugye kettőt kellett volna venni mert már Dani is lómániás :roll: ) Aztán mikor a cipőboltban apa fizette ki a majd 13e ft-ot azt mondta, h inkább vettük volna meg a két lovat :lol: :lol: :lol:

Sokat kellett visszaolvasnom és időm sem sok van, főznöm kell... Szóval előre is bocsi, h nem irok sokat -esetleg kifelejtek vkit :oops:

Musz
Még egyszer gratulálok Eszterhez!!! Olyan szép formás kislány :lol: Lili is éppen ilyen méretekkel rendelkezett, csak a fejkörfogat volt 1 cm-el nagyobb :wink:

Málna
Nagyon jó lehetett a buli! A torta olyan klasszul néz ki! :wink:

Takido
Nagyon szép kiscsajszi már Gerda is! :lol: Valóban nekem volt Pesztonka mellszivóm, nekem nagyon bevállt és sokat is fejtem vele, szerencsére birta a mellbimbóm. Fogzás: nálunk mindkét gyereknél 4-5 hónaposan bujt ki az első :wink:

Meli
Jó kertészkedést! Klassz, h jók lettek a laboreredmények! Cumizással én is ugy voltam, h inkább nem, de aztán mégis kapott mindtkét gyerek, én is uazon a véleményen voltam, mint Dóri. Lilinél nem volt semmi gond a leszokással, egy este kidobtuk és tul voltunk rajta, remélem Daninál is ilyen könnyen megszabadulunk tőle :wink:

Sziszi
Én is a napirend hive vagyok, irigykedett is a barátnőm mert én mindig ugy mehettem el sétálni, h tudtam mikor lesz a következő szopi, bármilyen programot szervezhettünk. Bezzeg ők....
Altatás gyerekfüggő is, mikor Lili még szopott többször mellettünk maradt mert én is bealudtam, mégis simán megszokta, h külön ágya van. Sőt! Ha hajnalban vmiért felébredt és mondtuk neki, h gyere mellénk (kényelmesebb, mint az ő ágyán szorongani) mindig azt mondta, h nem, ő a saját ágyán szeretne aludni! Na hát Danival egyenlőre nem igy van :? Minden éjszaka (hajnalban) nálunk köt ki :roll: Pedig mindent ugy csináltunk mint Lilivel, egyszerüen ő még nagyon igényli a közelségemet. Nyáron kivesszük a kiságyból, kapnak uj ágyikót, kiváncsi vagyok, h mi lesz a reakciója :wink:

Vikike
Ügyik vagytok! :wink: Tényleg jó erős legényke lehet Levi :lol:

Candi
A multkor kérdezted, h mit ültettem.... Nos csak pár fajta virágmagot, nem tudom lesz-e belőle vmi :roll: Vagyis az egyik fajta már kikelt, most várom a többit. Keleti fekvésüek az ablakaink és már több féle virágot kipróbáltam, de eddig egy sem birta a nagy meleget, napsütést. Mivel nem olcsók a palánták ugy döntöttem, h nem fogok tovább kisérletezni és befejezem a balkonozást, de a multkor olcsó magok voltak a Tecsóba és vettem 5 félét (össz-vissz 200 ft volt :lol: ), gondoltam mégiscsak próbálkozom tovább, most nem bukok rajta több ezer ft-ot :wink: :lol:

Mamen
Gyors jobbulást Neked! Nagyon nem lenne jó ilyen állapotban szülni!!! Mégha császár is...

Most megyek mert főznöm kell, mégegyszer bocsi azoktól akiknek nem irtam külön!!!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Ildi,üdv itthon!!!!

Jó lehetett a pihenés a vidéki kertesben,én is áldom az eszem,hogy enm lakást vettünk anno...pedig mindketten eleget kertészkedtünk életünkben(pláne én,6 nagy fólia)de mégis....
Ha ezek a magok sem válnak be,akkor ültess sima hagyományos begóniát....piros a legigénytelenebb,bírja a meleget és kb. 100 ft egy palánta és nagyra megnő....Én is mindig ültetek abból is néhányat,aztán nem győzöm bámulin,mekkorára nő meg!!!!

Na tényleg elsuhanok főzni,mert így nem lesz ebéd...

Kép Kép
meli1118
 
 


HIÁBA SZEDTEM A CLOSTIT.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Felhívtam a dokit, gondoltam, nehogy elutazzon a hosszú hétvége miatt. Erre még én voltam a hülye, mert nem hívtam korábban :twisted: MOndtam neki, hogy április 11-én beszéltünk, hogy neg. a lelet és kezdjem el a gyógyszert, de nem mondta, hogy mégegyszer telefonáljak rá előtte.....

A lényeg, hogy elutazik kongresszusra május 8-án jön vissza.
Nem lesz UH és tüszőrepesztés. Majd a köv. ciklusban. :cry:
Persze neki könnyű megint várni.

Feleslegesen tömött gyógyszerrel és ezért törtem össze magam és érzem magam kutyául... :cry: :cry: :cry: :twisted:
Ez most nagyon szar érzés. Nem akarok több vetélést, elég volt :?:
Vendég
 


Sziszi,ez tényleg nem valami jó hír,de lehet,hogy nem is kell doki hozzá,meg UH sem,egyszerűen csak szeretitek egymást és kész....Málnának sem volt ebben a hóban pecsételés,ha összejön ebben a ciklusban,biztosan sikerülni fog!!!!!Ne szomorkodj!!!!Minden rendben lesz!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Anyusziszi!
Teljesen megértem,hogy kiakadtál.Nem lehetne megbeszélni a dokival,hogy addig egy kollégája kísérjen figyelemmel,amíg ő nincs itthon.Vagy ha ő nem ajánl menj el egy másikhoz.Tényleg kár lenne,ha kimaradna emiatt ez a hónap.
Mindenestre ugye nem hagyod abba a Clostyt most emiatt.Uh,meg tüszőrepi nélkül is sikerülhet,eddig is mindig teherbe tudtál esni.Milyen meglepi lenne a dokinak,hogy mire hazajön már babanéző UH-ra mentek hozzá.
Gerdára tényleg nem panaszkodhatunk.Igaz bíztunk benne,hogy így lesz,mert férjem és én is jó gyerekek voltunk,bár lehet,hogy ez nem jelent semmit.A 4 evéshez hozzátartozik,hogy olyankor 200-250ml közötti mennyiséget eszik.Köszi a tippet a kajákról.Amint úgy veszem észre,hogy kevés neki a tej,akkor nekiállunk mi is főzöcskézni.Inkább,minthogy tápszerrel tömjem.
Tomiról régen láttunk képet.Nem tudsz feltenni valami frisset?

Meli!
Örülök,hogy jók lettek a laboreredmények :D
A burkolóknak meg csak rágd a fülét :!:
Biztos nagyon szép lesz a házatok,sokat dolgoztatok rajta.várjuk ám a képeket :wink:

Mókuska!
Akkor feltöltődve jöttetek haza Anyudéktól.Tudtál kicsit pihenni is?
Kinek a cipője került 13e forintba?
Pesztonkához visszatérve használtad a megszakítót,vagy hogyan használtad?
Köszönöm a fogzással kapcsolatos választ.Még annyi ,hogy nagyon megviselte őket?Éjszaka tudtak tőle aludni?

Candi!
Azt hiszem le vagyok maradva.Mit dolgozol otthon?Ugye pirinek nincs semmi jele?
Reméljük Gerda nem változik át ördöggé :D :D
Igen még szerencsére van tejcim.lefagyasztani már nem tudok,de annyi ami neki kell van.
Mozgalmas hétvégénk lesz 2 szülinappal,1 névnappal.+hivatalosak vagyunk barátainkoz egy bográcsozásra a szőlőjükbe.Máj.1-én pedig mindig lemegyünk az állatkerthez csoportosan.Van majális,de mi inkább csak az állatokat nézzük.Kíváncsi vagyok,hogy Gerda mit szól majd hozzájuk.
Ti mentek valamerre?

Málna!
Te is kérdezted már,hogy ki mit csinál.Nálatok mi lesz a program?Mentek a Tiszához?
Este elfelejtettem megdícsérni Apa tortáját.És a köszöntés is lemaradt,úgyhogy ezuton szeretnék,igaz kicsit megkésve Nagyon boldog születésnapot kívánni neki!

KépKép
takido
 
 


Gyors bekukkantas,

Malna, nagyon jok a szulinapi kepek foleg az a nagy szarvas!!!! A ferjed-urad nagy vadasz lehet....
Cukifalat a Mate a kis csikos harisnyaba az oriasi hatizsakkal :P

Sziszi, probald meg elintezni valahogy hogy masik orvos csinaljon neked UH-t meg tuszorepit. Ha fizetsz erte mostmar kotelezo nekik megcsinalni nem? Kar lenne ha elveszne a honap, habar ahogy a tobbiek is mondtak, lehet hogy tuszorepi nelkul is osszejon. A closty csodakra kepes :)

Ismet nem tudok sokat irni, ezzel a kozos irodaval meg mindig nem vagyok kibekulve :evil:

Nekem valoszinulet tegnap volt peteeresem, annak ellenere hogy a vonalzom mara mutatja!
Az LH teszt 2 csikos volt tegnap, meg rengeteg tojasfeherje!
Elkaptam apa mogyoroit tegnap este, meg azelott este is es ha birja szusszal akkor a biztonsag kedveert ma is raugrok :oops:

Candi, nem ertek ehhez a rendszerhez, elkuldod a telefon szamokat megegyszer emalben legyszi
ilonagobl@yahoo.com
Koszike

Szep napot mindenkinek!

Kép
icus
 
 


Vvviki, nyúlgyerek jól van, bár alig látom, mert egész nap kint van az erkélyen, én meg ugye törpetörzsőrmester nyekergései szerint ugrálok itt bent :? .

Szörnyen vedlik, most a porszívóval szemezek, lehet, hogy tényleg nekiesem. Tavaly ősszel egy teljes hónapon keresztül vedlett, az most még két hét :?

Mamen, ha elkényeztetett gyereket akarsz, fordulj hozzám bizalommal. Úgy tűnik, két hét sem kellett hozzá, és elrontottam. Az ágyunkban alszik, és csak kézben haljandó szopi után elaludni
Mi jöhet még? :shock:

Andi, muszáj volt nadrágot vettem, a terhesgatyók már leesnek rólam, a régiek meg nem jönnek rám. Hacsak nem akarok mackóalsóban menni mindenhova :oops: , be kellett szereznem pár cuccot.
De ilyen gyorsan még soha életemben nem vásároltam. Lesöpörtem egy csomó cuccot a polcról, berohantam a fülkébe, magamra rángattam őket, a harmadikra rávágtam, hogy OK, és hazarohantam :roll:

Dóri, az Isishez úgy érzem, iszonyú sokat kell edződnöm :shock:
Cumi téren manókám hajthatatlan, a tegnap éjjeli műsor alatt hajnali kettőkor mentem cumikat sterilizálni, hátha. De sem az Avent altatós, sem a Mam latex, sem a Nuk szilikonos nem jön be neki. Kiköpi. Vagy csak tartja a szájában, és nem harap/szív rá, és előbb utóbb kiesik a szájából.

Meli, van benne igazság, hogy szoknia kell a kinti létet. Bent akkor evett, amikor akart (folyamatosan), nem fázott (nem úgy mint most fürdés után), szóval kint tényleg más. :D

Ildi, úgy látszik ezek a népszerű méretek. Bár én kiegyeztem volna egy kicsit kissebbel is. :D

Icus, azért óvatosan apa mogyoróival. Érzékeny pontjára tapintasz :oops: :lol:

A mai napunk a szokásos ördögi körforgásban telt. Reggel és délelőtt még sikerült tartani a 3 óránkénti etetést, aztán elszabadult a pokol. Egy órán keresztül szopi, fél óra pihenés rajtam, leteszem, mert azt hiszem, bealudt, 10 perc múlva nyekergés. Újra szopi, és így tovább.
Most viszont fél öt óta alvás van.
Nagyon sokat csuklik, ilyenkor mindig megszoptatom, mert a citromlevet nem tartom túl humánusnak, és így a szopiidő még jobban kitolódik :? .

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziszi: ismerős a dokiddal az eset, már én is jártam így, szörnyen el tudja kedvteleníteni az embert, de ne temesd el a hónapodat, a clostyugyi nem hormon, de a progeszteron termelését serkenti és neked pont erre, kell, biztos vagyok benne, hogy hatott és repiszuri nélkül is sikeresek lehettek. Én nagyon szorítok!!
Dóri: de van jele pirinek :twisted: , hasfájás is meg egyéb i, de mint mondtam nelkem nem a csodák adódnak az életemben, így végig kell mennem mindig minden lépcsőfokon. :?
Jó lehet a majálisozás! Én itthon egy héten kétszer 3 gyerekre vigyázok, a töbi napokon a kertészetben vagyok.
No ez így lesz az ünnepek altt is, nekem nem lesz pihi. Majd télen. :wink:
Musz: levegőztök már Esztivel? Kis séta nem tenne jót, mikor nyügi?
Icus: küldöm máris a címeket. Te meg kíméletesen a mogyorókkal :wink: :D

Andi
candi
 
 


Icus!
Remélem ma is sikerül elkapni Apát :D :D

Muszkuru!
Nekem is kb.2 hónapba telt mire hozzászokott a mellbimbóm a szoptatáshoz,úgyhogy csak kitartást,és ne add el az isist.
Nyugi,ekkora gyereket még nem lehet elrontani.Az elalvás nálunk is így indult,ált.-ban szopi közben aludt el,és mikor az ágyába raktam egyből felébredt.Az ok legtöbbször az volt(mint utóbb kiderült),hogy nem lakott jól,és amíg nincs maximálisan tele a kis gyomra nem alszik.Mára pedig tényleg odáig jutottunk,hogy lerakom az ágyába,és egyedül elalszik,sőt este már szinte szopi közbe annyira bealszik,hogy böfizni alig tudom felébreszteni.
Megindult rendesen a tejed?Nem lehet,hogy Esztike is azért nem alszik el hosszan,mert nem lakik jól?A bealvás pedig csak a szopizás közben kifejtett munka miatt van?Méred,hogy milyen mennyiségeket eszik?
A cumit pedig Gerda sem tudta egyből szopni rendesen,ezt is meg kell tanulni.Ma már olyan vákummal szívja,hogy 10cm-ről csak úgy repül a cumi a szájába :)

Candi!
Azért ez még koántsem jelenti azt,hogy megjön piri.De nem kell neked hinni abban,hogy most összejött,majd bizakodunk mi helyetted.Tudod,már nem egyszer összejött így. :D :D
3 gyerek?Hogy bírod?Gyűjtöd a tapasztalatokat?Mekkorák?Fiúk,lányok,vagy vegyes?Tesók?
Sajnálom,hogy nem tudtok kikapcsolódni a hosszú hétvégén.

Ma átköltöztünk a gyerekszobából.Eddig ott aludtunk Gerdával.Kíváncsi vagyok,hogy hogy alakul az éjszaka.Kicsit rossz érzés "otthagyni",de örökké nem aludhatunk egy szobába.szóval szerintem itt az ideje elkezdeni,max.visszaköltözünk ha így nem alszik nyugodtan.Igaz,nem tudom,hogy mennyire veszi majd észre,hiszen így is már mindig aludt mikor mi mentünk lefeküdni.

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!
Dóri: ez a vákum dolog nagyon tetszett, ahogy írtad! :D
Milyen volt így külön az éjszaka?
A gyrekek testvérek 4,5 éves ikrek és a kishuguk, aki 2,5 éves, de nagyon helyesek, velük pihenem ki a felnőttek okozta idegbajt :) 8) .
Olyan szép idő van, és tegnap olyan kellemes volt egy negyed órát a hintaágyban ringatózni, hogy elképzeltem milyen kellemes lenne ez egy saját babával...hmmm..
Más téma: itt a nyár és álandó problémáim a szőrszálak itt-ott :x , Musz milyen hatása van a tartós szőrtelenítő kezelésnek? Most már eltelt egy év, érdemes megcsináltatni?
Tegnap este nekiestem a szadista gépemmel magamnak, de azért ez nem olyan kellemes :?
Na jó munkát, pihit nektek mára. Gyerekeknek jó étvágyat.
Puszi!

Andi
candi
 
 


Musz

Csuklásra egyetlen gyors gyógyír van és NEM a szoptatás. :twisted: A csuklás levegőhiányból adódik.
A SÍRÁS a megoldás. :!:
Mi mindig valami olyat tettünk, aminél tuti sír. Bevittem és beraktam egyedül a kiságyba, otthagytam, elkezd sírni a rekeszizomból kijön a beszorult levegő és vesz is egy mély lélegzetet üvöltéskor. Azonnal vége és már nem csuklik, ki is veheted... :wink:

Hidd el, ez a tuti. Ne tedd mellre, higgy nekem.

Candi
Próbálok megint erőt venni magamon, de már annyira unom, hogy mindig talpra kell állnom és összeszedni magam. Elfáradtam.
Sokat edzek, futok, most nem vacsorázok egy ideje, olyan nyűgös időszak ez nekem és még ez is.... :evil:
Nem adjuk fel persze, tegnap is gyakoroltunk, mert már 8. cn.
Jövő hét vgégén kell belehúzni, de remélem valamit segít a hőmérőzés is. :shock:

Málna, Hoppá merre vagytok??? Nálatok mi a helyzet?
Vendég
 


Jó reggelt!

Anyusziszi

Sajnálom a baleseted! :(
Nem tudsz valakihez elmenni, legalább UH-ra? Lehet, hogy repesztőszuri nélkül is megrepedt!
Ettől függetlenül nem értem, hogy az orvos miért nem rendelt vissza UH-ra????!!!!
Máté néha hajnalban átkéredzkedik, de inkább a saját szobájában alszik. Én nem mondanám, hogy örülök neki, főleg azért nem mert állandóan húzza a hajamat, és onnantól kezdve én már nem tudok nyugodtan pihenni.Apa viszont szereti hallani ahogy szuszog mellette.


Meli, Musz

Sírni hagyás. Az én véleményem az, hogy nem fogja megérteni, hogy sírással nem ér el semmit. Azon kívűl, hogy úgy behergeli magát, hogy telehányja a kiságyat :o :shock:
Innentől kezdve ez már nem megoldás. Ő csak kis ösztönlény még, aki mivel nem tud beszélni és sms-t küldeni :wink: , így üzen. Persze előbb- utóbb rájön, a menetre és tudni fogja, hogyha sír akkor anya, vagy apa megjeleni az ágynál. De szerintem akkor sem megoldás. Neki most az kell, hogy veletek legyen. Tudom már mondtam egyszer(vagy ezereszer :lol: ), hogy a kenguru egy nagyon jó találmány!
A sírni hagyás csak „idősebb” korban működik. Pl. tegnap este Máténak ezerszer elmondtam, hogy ne másszon bele a sóderkupacba mert telemegy a cipője, és utána csak nyafog. Nem értette meg.1001.-re nem szóltam fogtam felvittem a szobájába és ott hagytam. Ordított egy darabig, aztán abba hagyta. Elkezdett kiabálni, hogy befejeztem a hisztit, és hogy jó leszek, szót fogadok, anya nem haragudj, ne légy szomorú.

Muszkuru

Nem tudod két hét alatt elkényeztetni!!!! A csuklás természetes náluk, igaz engem jobban zavart. Azt mondta a védőnő, hogy azért kezd el csuklani mert evés közben nagyon mohó, és sok levegőt is nyel hozzá. Az INFACOL erre nagyon jó. Csak nem tudom mennyi idős kortól lehet adni…
Ha fáj a melled, próbálj meg bimbóvédőben szoptatni. Inkább, minthogy kisebesedjen mert az csak további gondot fog okozni

Kis_plutó

Eszter mggyógyult már?

Vikike

Gratulálok, nagyon ügyes Levi!
Nálunk is csak Minimax megy. Máté is imádja az Elmót, meg a Szezám utcát, bevallom nekem néha már egy kicsit sok, amikor állandóan fejhangon ordítanak benne, de Máté tátott szájjal nézi. Viszont a gyerekeknek jó, mert vannak benne oktató jellegű részek

Mamen

Jobbulást neked!!
A torta dobos volt. Én nem szeretem, de mivel elég későn rendeltem meg már nem volt más választásom, de nem bántam meg mert nagyon fini volt. Nem volt tömény krémes

Takido

Ezzel az evéssel én is így voltam. Azért próbálj meg odafigyelni a rendszeres evésre. Nálam az lett az eredménye, hogy a tejem tápértéke elkezdett csökkeni, és Máté nem hízott.
Cumi. Én is cumi ellenes voltam, de megtörtem. Viszont most nagy háború zajlik, hogy letudja venni tőle. Csak este és a délutáni alváshoz kaphatja meg,és bizony sokszor kemény hiszti van …És bizony a fogorvos is már mondta, hogy sürgősen el kellene hagyni!Tuti, hogy a következőnél nem fogok cumit venni.
Máténak 6 hónaposan kezdtek kibújni a fogai. Ő is nyáladzott már hamarabb. Kopp-kopp, nálunk szinte tünetmentesen zajlott le a szinte minden fogzás, kivéve a hátsó őrlőknél. Nekünk a dentinox nem vált be. Ha nagyon kínlódott adtam neki egy kis nurofent.
Mi csak 1 éves kora után költöztünk külön, és kb. másfél volt amikor végre visszamertem adni a légzésfigyelőt…Az utóbbi csak az én hülyeségem volt…

Meli

Szupi, hogy rendben vannak a laboreredményeid!
Temetés :cry: Sajnálom, tényleg szörnyű ilyen fiatalon. Tisztelet a kivételnek, de a nagyon sok köztük, aki őrült módján vezet…
Máté keresztapja is motorozik és pont a múltkor mesélte, hogy vitte a motorját szervizbe, és ott mondta neki a szerelő, hogy a megvásárolt motorokat 1000 km-es olajcserére a vevők 90%-a viszi vissza.A 6000 km-esre már csak a 30-35%...Azért ez durva. És nem azért mert mind eladta…
Várjuk a képeket majd a teraszról. Mesteremberek :evil: :twisted: Na én is tudnék mesélni…

Candi

Milyen az angol muskátli?!(Teázik? :wink: :lol: )
Nem kengurutornázom, hanem Veresre járok át egy kis konditerembe tornázni. De mostanában nem voltam. Viszont esténként futok. Nem nagy köröket, csak itt az utcánkban, viszont az utca végén felfutok a templomkerten keresztül. És oda 50 db lépcső vezet…Úgyhogy jóóóóóóóóóóóó!!

Icus

Szia! Már az új munkahelyről írsz?
Remélem elkaptad apát!!

Hoppá

Merre vagy?

Tegnap el kellett vinnem a kocsimat szervizbe, mert ereszti az olajat. Nem igazán nyugtatattak meg a problémát illetően…Úgyhogy most nincs kocsim. Apa fuvarozza Mátét.
Egy tuti: Már ezerszer megbántam, hogy lecseréltem a kis polot… :cry: :cry: :cry: :cry:
A hétvégén nem leszünk mert megyünk a Zemplénbe, oda ahol már voltunk egy pár hónappal ezelőtt. Baráti társasággal megyünk 16-an. Az egyik család egy transporterrel jön, úgyhogy viszünk bringákat!! :D Remélem jó idő lesz.
Tegnap vettünk Máténak biciklisülés, csak még arra nem jöttem rá, hogy, hogy kell összerakni…
Ma még nálunk is betonoznak, de aztán kész vége nincs több munka (gondolom én, úgyis kitalálunk valamit)
Megyek, szöszmötölök egy kicsit.
Csütörtökön voltam bent a suliban. Megnézte a tanár a dolgozatomat, van egy kis javítani való de egyébként azt mondta, hogy jóóóóóóóóóóóó!HOPPÁ!!!!!KÖSZI!!!!

málna2162
 
 


sziasztok!
csak gyors bejelentkezésre van időm.

Musz
én ha csuklik nem csinálok vele semmit!!! A pocinkban is csuklottak, őket akkor sem zavarta, és ahogy észreveszem most sem zavarja . Van, hogy közben elaludt, na azóta nem nagyon van szopi ilyenkor :wink: :wink: :wink:
engem jobban zavar, de meg lehet szokni :D :D
A másik egy ilyen korú gyereket nem lehet elrontani!!!! Annyi, hogy "lelkisebb" több babusgatásra van szüksége.
Nálunk első időben sem volt kikapdosás, hanem én odamentem a kiságyhoz, beszéltem hozzá, énekeltem, és közben símogattam.
Nekem sírásra mind 3 a felhúzhatós zenélőre is megnyugodtak :wink: :wink:
Amúgy ebben a szupi időben már nyugodtam kiviheted, próbáld azt kb. azonos időre tenni, hogy a fürdés mellé legyen még egy fix napi program közel azonos időben :wink: :wink: utána már könnyebben alakul a többi :wink: :wink:

Egy másik fórumon nagyon dícsérik a Suttogó c. könyvben leírtakat. Én személy szerint nem ismerem, de sokaknak bejön :wink: :wink: :wink:

Candi
továbbra is megy a drukk :wink: :wink: :wink: erre a hónapra már csak Te vagy esélyes :wink: és most rengeteg a gólya.
Adrika azt mondta valamelyik nap ráült egy a kéményünkre :roll: :roll: biztos csak házszámot tévesztett :twisted: :twisted:

Icus
reméljük sikerült ügyeskednetek :wink: :wink: :wink: hátha nem kell az alaposabb kivizsgálás.

Sziszi
a dokit sajnálom, de egyet értek az előttem szólókkal.
Sok szex, semmi görcs, írd csak le a hónapot :wink: :D :D és köv. hónapban majd csak valami hormonbogyóért kell menned ami támogatja a terhességet.
Krisztián majd csak szept.-ben kezd, most csak beírattuk. Amelyik csoportba kerül ott a jelenlegi egyik ovónő szept.-től beteg, a másik nyugdíjba megy a dadus szintén :roll: szóval a felépülés is még nem biztos a másik 2 személy ugye új. na meg nyáron állandóan összevonják őket, szóval jobb lesz saját csoporttársakkal ősszel kezdeni, és a beszoktatáskor is inkább a saját óvónőket és dadust ismerje meg.
A másik 3. napja nincs pelus , remélem ezúttal sikerül végleg leszokni. Ami eddig gond volt csak pisilni volt hajlandó, kakilni nem azt csak pelusba. Tegnap viszont az is ment, szóval remélem ezúttal ügyes lesz :wink: :wink:

Na most megyek, majd mergpróbálok még jönni

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Málna
közben Te is írtál :wink: :wink:
Esztike rendben van, tegnap levittem tanácsadásra mert nagyon kipöttyösödött. Az arca, feje nyaka teljesen tele van. A tej és a meleg együtt. Kaptunk rá kenőcsöt, viszont most még jobban bepirosodott az összes pötty :shock: :shock: :shock:
Nagyon megdicsérték ám :D :D 5920g gyönyörűen nézelődik, emelgeti a fejét.
Na és őt nem fertőzte meg a többi gyerek sírása :lol: :lol: :lol: (persze ő meg nem tudja milyen az ha szurira megy valaki :roll: ) Ő szépen elnézelődött. Egy valamit nem tudunk megszokni, ha vizsgálják folyton remeg a szája úgy fázik :D :D pedig most zoknit is húztam a lábára vizsgálat előtt :lol: :lol:

Az előbb ez lemaradt :oops:
Evés, nálam ez sosem volt gond. Valahol olvastam egyszer, hogy a baba ugye egy családhoz kerül, mindegy az hány tagú. Mire ő érkezik, vannak szokások stb. szóval ide a babának kell beilleszkednie.
Na én ezt próbálom tartani, szóval nekem még evés sosem maradt el a kicsi miatt. nem mondom olyan volt, hogy elkészítettem a reggelimet, és ő cicin lógott amíg én az elfogyasztottam :oops: de ettem.
De sokszor a babakocsiba rakom ha nyűgös, és tologatom egy kézzel. Most már jobb mert a járókában, nálunk az van a konyhán lefoglalja magát a nézelődéssel :wink: :wink: Ha meg megy a páraelszívó, azt meg különösen díjazza :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Candi!
Édik lehetnek a "gyerkőceid",és ne aggódj,hamarosan eljön az az diő,mikor a sajátoddal ringatózol a hintaágyba.(szerintem már el is jött)Ha hétvégén nem jelentkezik piri csinálsz hétfőn egy tesztet a kedvemért?
Az éjszaka jól sikerült,igaz én egy kicsit roszul éreztem magam így külön,de gerda látszólag nem vett észre semmit a különalvásból.! körül nyöszörgött(ez eddig is előfordult),átmentem odaadtam a cumit,és aludt is tovább reggel 6-ig.

Anyusziszi!
Azért ne hajtsd túl magad.Maradjon energiád estére is :)

Málna!
Örülök,hogy tetszett a dogád a tanárnak :D
Az infacolt már újszülött kortól lehet adni.
Ezzel a nem evés=tej tápértékének csökkenése,kicsit rámijesztettél,na ezentúl jobban odafigyelek.
Remélem,hogy sikerül Máté leszoktatni a cumiról,és hogy nekünk sem okoz majd nagyobb gondot.Bár ha nem lenne Gerdának cumija szerintem az ujját szopná,azt meg ha akarnám sem tudnám elvenni.
Fogzással kapcsolatban köszi a nurofenes tippet.
A légzésfigyelő a sajátunk,még nem tudom,hogy meddig fogjuk használni.1 éves korig tuti.Sajna nálunk már előfordult a családba tragédia.
Motorosok :shock:
Kocsi:mi pont emiatt váltunk meg a renault-tól.1 év alatt a gatyánkat is ráköltöttük,pedig csak 2 éves volt.Előtte.utána volt Polónk is,nagyon szerettem,csak kicsit sokat fogyasztott,ezért lecseréltük egy diesel Fabia kombira,nagyon meg vagyunk vele elégedve.Semmi baja nem volt(kopp-kopp-kopp)és 4,5l az átlagfogyasztása.
A hétvégétek nagyon jónak igérkezik :)

Kis_Plutó!
Sajnálom Esztikét,remélem hamar elmúlnak a pöttyök.A melegtől néha Gerdán is kijönnek piros foltok,de csak rövid időre.
Ügyi,hogy már nézelődik,és emelgeti a fejét,a súlyáról nem is beszélve.
A Suttogót védőnő unokatesóm is nagyon dicsérte.

A csuklásról a Spock könyv is azt írta,hogy nem kell vele foglalkozni,elmúlik magától.A babát nem zavarja-na ezen elgondolkodtam,hogy honnan tudják,hogy nem zavarja,talán idősebb korában elmeséli,mire unkatesóm felvilágosított,hogyha zavarná őket,akkor sírnának-beláttam igaza van.Ja,és azt is olvastam,hogy ne mindig a benyelt levegő okozza,hanem kiválthatja a jóllakottság is,mivel ilyenkor a gyomor nyomhatja a rekeszizmot.

KépKép
takido
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?