Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok,

nem tudtam visszaolvasni, csak kb 1 oldalt.
Haladunk a játszótérrel, de nagyon lassan, mert csak hétvégén tud jönni, és hétköznap munka után...
most így néz ki...a csúszda legalább már használható...már csak a hinták hiányoznak!
Kép

Megann, gratulálok a sünihez! :) Milyen krém érdekelne? :)

Mske, reméljük hamar kijön a szemfogatok! Hogy vagy lelkileg?

Ancsi, ha valóban szülinapos vagy, akkor Istenke Éltessen Nagyon sokáig!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

pár hete irtad, hogy van ekcémára jó biokrém és van egy külön arra, ami nem ekcéma csak kiszáradt bőr...
Nos a 2. at javasoltad nekem...és annak a nevét kotorta el férj valahogva megint...

Játszótér :P :P :P :P :P
Férj épp most reggel nézett meg még egy diósdi játszótérépitő céget...de 40%kal magasabb volt az ár mint itt a 16.kerben..
Ma még megnézek én is egyet de szerintem maradunk az itteninél....akkor viszont minél hamarabb jó lenne...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Emese!

Szegény Kisnyuszinak mire közösségbe megy már bivalyerőss immunrendszere lesz(azaz kellene hogy legyen) ennyi taknyizás után...
Akkor most Te is mész vissza dolgozni??????
(csak félve kérdezem meg, hogy Te nem látsz esélyt arra, hogy esetleg véres veritékes munkával ujraegyesitsétek a családot, mint ahogy Annamamiék is próbálkoznak?????????????)

M.

Kép

Kép
megann
 
 

 
 

lányok!
aranyosak vagytok,hogy érdeklődtök,de mondtam,hogy nem fogok ide írni erről a családi problémámról,remélem megértitek! :roll: lehetőségekhez képest jól vagyok,vagyunk,persze nem repkedünk a boldogságtól!azt meg még nem tudom hogyan is lesz ezután,illetve csak nagyvonalakban,elképzeléseim vannak,de még elég képlékeny a dolog!

amúgy Kisnyuszi tényleg állandóan taknyos ezekkel a fogakkal,megőrülök tőle és még van ugye pár!de hát ez van és végül is más baja nincsen,nem volt legalábbis!már ez is valami!

Zala nagyon nagyon jó volt,ránkfért a jó levegő,arról nem is beszélve,hogy nagyon szép helyen voltunk(már nem először és szerintem nem is utoljára).a nagy aquacity mellé felépült egy hatalmas termál-élmény fürdő is(most ott voltunk ázni,igazi élmény a kicsiknek is!csináltak kék égboltot és kis lámpácskákkal megjelenik egy-egy csillag,nap,hold,bolygó!nappal is persze,de állítólag az éjszakai is szuperjó,én arról nyuszi miatt lemaradtam ugye! :)egyébként meg ilyen faházas kempingben lakunk,teljesen fel vannak szerelkezve ,persze nem 4csillagosr hotel szinten,de 4csillagos kemping szinten mindenképpen és baromi kedvesek!ajánlom mindenkinek!jövőre!teltház van szeptemberig,asszem! :roll:
nyuszi a 3.napra jött bele,elég anyás lett mostanság,így lassan oldódik a lelkem!igen,nyusziról beszélek! :?
ja!és van ott egy tó is,a camping mellé épült,gyönyörű és le is mentem nyuszival a partra fotózgatni,egyszercsak fogta magát és nyílegyenesen belerohant,addigra már mocskos laza volt a huligánja!már térdig bent volt,mire kikaptam! :shock: :evil: nem normális!meg én se,hogy ilyen fürge nyulam van én meg nem járok sprint edzésekre! :twisted:
na sírás van,kicsit nehéz lehet így aludni szegénynek,mentem,majd érkezem!
ja és GöndörZsófi,megkaptam ám és válaszolni is fogok,ne haragudj érte!már azért,amiért eddig nem tettem!
betegeknek jobbulást,szülinaposok,névnaposoknak sok sok boldogságot!
és láttam uh-képeket is!nagyon cuki! :P

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


huhh,mennyi hiba :? :oops:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Mske

Hat igen, ezek a fogak eleg kellemetlenek, jobbulast kisnyulnak es remelheto, hogy
valoban csak a fogaktol folyik az orra. Nalunk is allando taknyolas van, valamint alloando fulgyulladas a fogaktol! Most is antibikat kell adnom neki, bar mar neztem egy termeszetgyogyaszt, aki nagyon rendes volt telefonban, bar rdv-t csak ket het mulva tudott adni!

Ayse,Megann,

Hat elegge elszomorito, hogy ilyen dolgok is befolyasoljak a gyerekek helyzetet mar ilyen kicsi korban.
Ertelek Ayse, termeszetesen igazad van, meg aztan tanar-tanito, persze emberetol is fugg, hogy bejon vagy sem. Csak azt tudom irni, amit tapasztaltam, altalaban jol kijottem az ovonokkel, de a gyerekemet szerintem sajat magaert szerettek, mint egy ismeros, aki allandoan ajandekokat, zoldseget gyumit vitt az oviba, megis olyan sokszor hallottam, hogy az ovonenik kigunyoljak a hata mogott es a gyerek sem volt igazan kivaltsagos helyzetben emiatt! Persze csak egy megnyilvanulas volt ez reszemrol es valoban erdekes a tema, sose gondoltam volna, hogy ilyen is van stb. Azt viszont tudom, hogy a mostani tanitonovel nem jovok ki, nem birom, o sem engem, de szerencsere ez nem befolyasolja a Mattal valo kapcsolatat, legalabbis ezt veszem ki otthon, ha rakerdezek tole. Ezert legalabb tisztelem!

Pruntyi,

Nagyon jol nez ki az alakulo jatszoter, nalunk hulyeseg ilyenbe belevagni most, koltozes elott, utana meg ugye mar nem lesz ra szukseg, de nagyon sajnalom, valoban jo otlet!
Azert egy homokozot csinaltunk, mi allitottuk ossze, majd ha kesz, lefenykepezem!

Totka,
Nagyon szoritok erted, hogy minden rendben legyen!!

Benianyu,
Jobbulast a gyerekeknek, nincs rosszabb, amikor beleesnek ebbe a kohogos idoszakba.

Barbi,
Elfelejtettem, Nolcsinak boldog szulinapot es nagyon aranyos a kep, amin epp osszevesznek!!!
Neha olyan nehez igazsagot tenni, kinek van igaza, kire szoljak ra stb!!!! Jol tetted, hogy rajuk hagytad, bar valoban olyan szivszakajtoan tudnak sirni es hisztizni neha!!


Ayse,
Nagyon-nagyon jok a kepek, csodasak a gyerek!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


And
Köszi aranyos vagy, de a célszemély (nagymamám) épp itt van nálunk, úgyhogy most nem megyünk le! :)
Remélem, hamar elmúlik az álomkórod!!

húúú, nem tudom, hogy írtam-e drukkot Hajninak, de ha igen, legfeljebb mégegyszer... :oops:

szóval: Hatalmas drukkok Nektek Anyukáddal!!!!

Benianyu
Jobbulást a fiúknak!!!

És persze minden betegeskedőnek!!!

és kitartást az ügyintézéshez!!! mi még itt nem tartunk, de már előre tartok tőle én is... :roll:

Ayse
Képek nagyon jók!!!

Prüntyi
tök jó a játszótér kezdemény is, hát még, ha elkészül!!

Tényleg, Ancsi, Boldog szülinapot!!!!

ma írtam egy zh-t, egész jó lett, ettől kicsit kedvet kaptam a többihez is, amit még meg kell tanulnom... idáig nagyon nem volt kedvem hozzá... de muszáj összeszednem magam... :?
a gyerekszülés elvette a lelkesedésem tőle, pedig nagyon élveztem előtte.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Na, milyen gépguru vagyok, hogy még innen Szegedről is üdvözöllek Benneteket???
Kárász utcán vagyok egy Matrix nevű kávézőban!!!!!8az oszt.orvostól kértem kimnőt, mert baromi unalmas a klinika!Egy 86 éves néni a szobatársam, aki állandóan szunyál.Vszont lyan helyes dokipasik vannak, hogy csak naaaa!!!!!
Holnap 10óra körül kerülök a műtőbe, babérlevél alakban is metszenek-sjna nem elég a fonalas technika, szike is kell, de szerdán mehetek haza, és EMELHETEM, CIPELHETEM PANNIT!!!!
Olyan kdvesek vagytok, hogy ennyit gondoltok rám, olyanok vagyunk mint egy nagy család!!!!!!(bá most az igazi családom is állandóan telefonál, a távolabbi rokonok.
Én ma még csak kicsit vagyok beszari, majd holnap!
Anyukám az szegény nagyon fél, Ő is holnap kilenc körül megy be a műtőbe.
Pannit is Őt is jól megpuszikáltam!!!És bőgtm mnt az állat-soha nem voltunk még ennyit távol egymástól, remélem jók lestnek Apával!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Emese:
örülök, hogy jó volt minden a kiruccanáson!!!!Szemfog :(
Puszikáld meg a nevemben is Marcit!!!!!
Prüntyi:
klassz lesz a játszitok!!!

Betegeknek jobbulást, ha hazajöttem, jelentkezek!!Szorítsatok, hogy ne fájjon a holnapi buzera annyira!!!!

Milószór Csókoltatok MINDENKIT!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

HAJRA TOTKA!!!!!!! :D Remelem minden rendben lesz!
majd kivancsi vagyok hogy birtatok Pannaval a kulonletet..
szemmutet utan emelhetsz, nahat ilyet meg nem is hallottam..

Mske! nalunk ugyanez. Omlik a takony es rondan kohog is David, a doki szerint a fog is kozrejatszik. Es ehhez jon, hogy lassan egy hete hoemelkedese van napkozben, este es ejjel pedig lazas. Remelem mostmar lassan tul leszunk rajta, bar meg nem latom a javulo tendenciat..

Barbi! Boldog szulinapot Nolcsinak utolag is. nekunk van egy plussvonatunk, es Neked koszonhetoen mostmar tudom, hogy o Thomas :) eddig nekem csak vonat volt :D

Ancsi neked is boldog szulinapot! De reg volt, hogy orakig neztuk az ilyen kepeket :D

Megann :D :D Te nagyon-nagyon gyanus vagy a temaiddal!!!!!

Pruntyi :) Aztaaaaaaaaa, de jo! :D

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok,

And, én jól vagyok, igazából nem sok tünetem van :)

Totka. Nagy kalappal holnapra. :)

Prüntyi, de jó ez a játszó! Imádni fogja lánykád :)

Emese, szegény Kisnyúl. Remélem ha vége lesz a fogzásnak akkor már minden rendben lesz végre vele.

Ancsi, boldog szülinapot :) ÉS holnapra már TUDNI akarjuk milyen nemű lesz a kis drága :)

Pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok

hát nehezen lehetett behozni kintről... :)

Megann, ha csak száraz a bőre, akkor több krém is nagyon jó: Babé, Urea kréme, Vagy linolának a testápolója, vagy a Lipobase/Lipobase repair.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jó estét!

Hát én olyan fáradt vagyok mint a dög...
Egész nap menetben voltunk Lénával, ha meg itthon akkor csak kint a kertben..nemtom mikor voltam már ilyen fáradt.. :roll: :roll: :roll:

És Léna rosssz :shock: ,elromlott :shock: :shock: telejesen :shock: :shock: makrancos, hisztis :shock: :shock: elszalad előlem, és mindenér nyivog.. :shock: :shock: :shock: :shock:

Valaki azonnal cserélje vissza az én igazi Lénámat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Prüntyi!

Köszi :P


Panna!

Mondtam már hogy semmi turpiszság nincs a dologban...mármint titkos terhesség stb.. :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Látom sokan betegeskedtek, ez biztos nem terjed a neten? Tomi is benyalt valamit! Igazság szerint már egy hete folyik az orra, de semmi komoly, csak átlátszó trutymák, szombaton viszont jól belázasodott. :? Persze nálunk is jött a köhögés is, talán picit jobb már, de nagyon rossz hallgatni. Ma már ½ 8-kor édesdeden aludt, egyelőre nyugodtan hörgés nélkül. És persze ilyenkor egyedül vagyok, férj vidéken!!!!! :cry:

Minden kis- és nagybetegnek jobbulást!!!

Benianyu
Én nem mertem eddig Rectodelt adni, mert úgy gondoltam az nagyon brutál. A 30 mg.-t használod?

Mse
Jobbulást mocskoslaza kisnyuszinak és csigalassú anyukájának!

Prüntyi
Szuper a játszi!

Hajni
Nagyon szorítok!

Ayse
Cici hogy van?

Gyorsan visszaolvasok még!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Hajni, de jó, hogy jelentkeztél. Először azt hittem, hogy már műtét után..., de persze az nem lehet. Szoritok!

Benianyu, Thomasanne, Emese, Ppanna: jobbulást minden kis porontynak!

Prüntyi, de jó játszóteretek lesz!

Megann, abrakadabra....legyen Léna olyan, mint azelőtt....a priccpraccot már te mondjad otthon! Ugye, Ayse, igy jó lesz?

Csibb, mit tanulsz? Biztos nem figyeltem és már mondtad :oops:

Julcsi már jól van, de sajnos ismét ezerszer kel éjjel, mert amikor beteg volt, kapott vizet éjjel is, ha kért. Elképesztő akarattal bir követelni, éjjel és nappal is. Nem baj, legalább életrevaló lesz..., csak éljem túl ezeket a perceket :twisted:

Ma valószinűleg arra ébredt délután, hogy valami zaj szűrődik be az ablakon, és azt hitte, a postás az. Ennyit hallottam az ágyából: "Csomag, csomagot, ajándék, cipő, Julcsinak". Többször jött már csomag, amikor a babaszobán vettem neki cuccokat, és most is ebben reménykedett. Ja, és cipőmániás. reggelente rá kell adni egy 3-4 számmal nagyobb szandit, mert beleszeretett.

Ma vacsinál, miután apa felfalta a maradékainkat, megtanitottam neki, hogy "Apa konyhamalac". Erre ő: "Julcsi is konyhamalac, anya is konyhamalac". Kezdem azt gondolni, jobb lenne, ha még nem beszélne :twisted: :twisted: :twisted: : tegnap öreg csont, ma konyhamalac...

Annát ma elvittük Ceglédre fül-orr-gégészhez a náthájával és végül ugyanúgy tisztitották ki az orrát, mint Zsuzsa néniék. Végre ma este nem szortyogott.
Kis tündér egyébként még mindig, hatalmasakat mosolyog, már nyúl a főléje tartott tárgyak után, és a katica szóra jókat nevet.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Barbi, megjöttetek már a telekről?
Annamami??? Hol bujkálsz?
Rókica? Könnyebb már a két lánnyal?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa
Julcsi milyen édes lehet! Igazi nő, már most cipőmániás!Éjszakázás :cry:
Anna jól alszik?

Andrea
Te hogy vagy?

Ancsi
Holnap megtudjuk ki lakik a pocakodban?

Bodza
Tényleg fura, hogy még nem futottunk össze! Ha itthon vagytok, összehozhatnánk egy közös játszizást!?

folyt köv

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Majola :)

David is kap most ejjel nagyon hig tapszeres vizet, ugyhogy mi is kezdhetjuk majd elolrol az errol valo leszoktatast ha meggyogyul..
Es Anna hogy alszik? mert gondolom ket babahoz kelni eleg nehez..

Aranyos a cipos kisholgy :)
Davidnak a kabat a kedvence, es eloszedi a szekrenybol fel akarja venni, es utana visit hogy ne vegyem le rola, pedig csurog a hatan a viz olyan melege van..

minden beteg baba-tarsnak gyogyulast hamar!!

Kép

Kép
ppanna
 
 


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Hipp-hipp hurrá...éljen...igen,igen,igen....!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

KISLÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

ancsi26
 
 



Ancsi,

Hatalmas gratula!! :lol: :lol: Ket kiscsaj, jaj de jo :lol:
Egyebkent, ma egesz nap nem jott le a babanet, az elobb meg irtam jo sokat es elszallt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Rokicaval remelem nincs semmi kulonosebb baj, nem ezert nem jon!!!

Ayse,
Tudod mar, mi verzett, ugye nincs semmi baj!!!

Csikken,
Jezus, mar a 10 het, mennyire gyorsan telik az ido!!!

Csibb
Mi az a hz-d??????????? :oops: :oops:

Nem tudom meg mit irtam :cry: :evil: :evil:

Megann,
Abraka, javuljon meg Lena

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ma reggel nagyon kikeltem magambol! Balazs extra nyugosen es hisztisen kelt, raadasul a dadanal kis tunder, ha meg en vagyok vele, akkor olyan mint egy kisordog, a nagy meg fel sem akart kelni, 10 felszolitas utan meg csak a zoknijat sem vette fel, a tobbirol ne is beszeljunk! Hat en megalltam es elkezdtem de ugy kiabalni, hogy szerintem meg a szomszed is meghallotta!! :oops: :cry: Nem tudom mi utott belem, de egyszeruen nem birtam magam leallitani :oops: Vagy ot percig tartott a roham, utana csend es szinte nevetseges, mert a kisebb azonnal kezesbarannya valt, sot mar regen nem kaptam ennyi olelest es mamat es puszit a nagy meg ket perc alatt feloltozott, reggelizett stb, ugyhogy ma meg korabban is indultunk neki otthonrol a szokasosnal! :oops: Ugy latszik ez is kell neha, bar neha elottem a kep, hogy van ket vadoc tizeneves nagyfiam, en papolok, ok meg ram sem fognak habarintani :cry: :oops:
Ezert is minden elismeresem a ket pici gyerekes anyukaknak!!!

Majola,
Kitartas neked is, csak tuleljuk nemigaz????? :lol: :lol: :cry:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Megjöttünk! Hú, nagyon szép helyeken jártunk, kirándultunk Sopron mellett, meg átmentünk Ausztriába is a Hohe Wandra. Tényleg, ismeri valaki a geocachinget közületek? Na, geocachingeltünk is. :) Majd rakok képeket.

Megann! A sünik tejet isznak, répát esznek, mi legalábbis ezeket adtuk nekik otthon.

And! Köszi az autós felajánlást, de reggel még dolgom van, na meg millió cuccal megyünk, lehet, hogy a kombi autó hátulja se lesz elég a csomagoknak. :) De ilyen nagy útra most vállalkozom először egyedül a két gyerekkel. Eddig mindig volt mellettem valaki.

Nyuszinak, Julcsinak, Beninek, Daninak, Tominak, Dávidnak és Hajni-családnak gyors felépülést!

Thomasanne! Jövő héten játszózhatunk együtt! Írok pü-t!

Majola! Julcsi de édes a cipőmániával. Saci még mindig utál öltözni (milyen nő!), csak ha nagyon ki akar menni, akkor hozza a cipőjét, egyébként hevesen tiltakozik minden öltöztetés ellen.
Köszi az érdeklődést, gyerekek jól vannak, Kristóf is nyúl már minden után, 2-3 hete pedig egy nap alatt profin megtanult a hátáról a hasára fordulni. Visszafelé még nem megy, így általában irtó mérges 2-3 perc hason lét után. :) Egyébként nem tudom te hogy tudsz felügyelni Julcsira, de Saci kiosztott már pár jó nagy sallert Kristófnak, néhányszor meg is harapta (ezt próbálom megakadályozni), illetve Kristóf szopiztatása közben most a hajhúzogatás megy. Most kezd féltékeny lenni???

Ja, és Saci beteg se volt, mégis néhány hete kezd visszaszokni az éjszakai szopira. Mit tegyek??? Mondjuk elég sokat aludt mostanában idegen helyen, én erre fogtam...

Ancsi! Gratula a kiscsajhoz!

Anikó! Mindenki kikel néha magából, legalább kiadtad a dühödet egy időre.
Csibb zh-t írt, és ez a főiskolákon/egyetemeken a zárthelyi dolgozat. :)

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Ancsi!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Mostvár végképp irigy vagyok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lányok!

Én tök kivagyok...
Léna olyan hisztis 4 napja, hogy azt sem tudom hová legyek.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

Ancsi, gratula a kiscsajhoz. Kép van?

AND, ÍRJ!!! :)

Megann, Roli már jó rég óta az... tényleg, te kérdezted hogy hova megyünk Balcsira azt hiszem :) Anna Mária családi villahotel a neve. Majd megnézem az email címét.

pusz mindenkinek.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 



KépKép
Kép
csikken
 
 


:evil: már tök rég hívott Totka,hogy jelentést tegyen,de csak most tudtam idehuppani!jellemző!
szóval: minden oké vele,jól van,persze rémísztgették,hogy ha valami mégse klappolna,akkor még piszkálgatni fogják!de reméljük erre nem kerül sor!inkább amiatt bánkódik,hogy szemefénye nagyon hiányolja és ezért már inkább nem is telefonál,hogy ne borítsa ki mégjobban,meg magát is!arik! :)
sok gyógypuszi nekik és megy a végtelen drukk!

Kisnyuszi sajna már csúnyán köhög is,az én torkom is kapar,holnap el is nézünk dokinéni felé,szerencsére láza nincs,egyszer mértem 37.5-t,ettől szívbajt még nem kaptam!de persze jó nehezen viseli,mint egy igazi pasi,szenved rendesen,pláne egy jó Zalai kiruccanás után ez így elég uncsi és szar lehet...neki is! :roll:
én szanaszét vagyok,annyi mindent kell csinálni és nyuszi miatt teljesen elúsztam,aki mellesleg ugye rendkívül anyás lett,pláne így betegen!
megyek is ,mert köhög,taknyol,sírdogál,de még jövök!

NE HARAGUDJATOK RÁM,AMIÉRT ENNYIRE KÉPTELEN VAGYOK RENDESEN BABANETEZNI,BÍZOM BENNE,HOGY HAMAR UTOLÉREM MAGAM!ÉS BENNETEKET! :)

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Na, néhány kép:

Első nap Bécsben múlattuk az időt, vásároltunk, nézelődtünk.

Másnap így indultunk kirándulni a soproni Károlyi kilátóhoz.

Kép

Rengeteg gyöngyvirág volt az erdőben, isteni illatot árasztva
Kép

Fönn Saci jól kijátszotta magát, van fönn egy játszótér. Lefelé jövet, már szemébe sütött nap, és minden baja volt.
- Menjünk már ebédelni, éhes vagyok!

Kép

Végre, ebéd! A Jégverem Fogadóban nagyon kedvesek voltak velünk, Saci még egy színezőt és zsírkrétákat is kapott, amint vártunk az ebédre. Persze a slágerek a terítőleszorító kis pöckök voltak.
Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


3. nap: útban a Hohe Wand felé, egy játszótéren reggeliztünk. Irtó jó játékok voltak minden játszótéren, amerre az utunk vitt.
img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177437135.92.jpg[/img]

A szakadék fölé kinyúlik egy kilátó, ráadásul lyukacsos fémszerketű, elég félelmetes rálépni.
Kép

Ilyen a kilátás
Kép

Egy másik játszótéren, a Hohe Wand Naturpark vadasparkja mellett
Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


szóval a reggelizőhelyünk

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok lányok!

Ma eláztatta az ácsunkat az eső...nem sokat haladt ma szegény..., de remélem a hosszú hétvégén már kész lesz!

Ancsi Szívből Gratulálok!!!!

Bodza, nagyon szupi képek! Imádom az osztrák tájat! És a két kis tünemény melletted! Ennivalóak!

Mske, ne aggódj, mi megvárunk :wink:

na húzok, jönnek a sorozataim! Kórházfüggő vagyok... :wink: :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


A nap sláger-játéka (felnőttek számára is), egy épített alagút rendszer, amely a mormoták ketrece mellett található. Örs megijedt, amikor hirtelen szembetalálkozott benne egy kitömött mormotával :lol:

Kép

Azt mondják, a normál, hüvelyi úton született babák nem félnek az ilyen alagutas játékoktól. Nem tudom, mi az igazság, engem először nyomasztott ez a játék, Saci viszont teljes nyugalommal közlekedett a bunkerben.

Kép

Este még elmentünk Sopronban egy csokoládézóba (hát, ez kevéssé gyerekes program, a sok kis finom csészike-porcelán, kiskeksz nem gyerekkezekbe való, de azért nagyon élveztük). Amit előttem láttok, az chilis csokoládé! Nagyon finom, de kizárólag csípős-faneknek ajánlom :)

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bodza!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Le a kalappal előttetek...olyan csodálatosan kiegyensúlyozottnak és nyugodtnak békésnek tűntök a képen, amilyen én még Léna előtt sem voltam :oops: :oops: :oops:
És hogy ilyen túrát bevállaltatok :shock: :shock: :shock: hát minden tiszteletem a tiétek :shock: :shock: :P :P

Csikken!

Köszike, jól jönne az info...

Emese!

Semmi baj...csináld csak a dolgaidat, inkább most Nyuszival töltsd az időt...mi megvárunk..
Mielőbbi jobbulást szegénynek :cry: :cry: :cry:

Lányok:
:( :( :( :(
Férjem megint túlfeszitette a húrt...vacsi után elküldtem őket fürdeni..én elugrottam desztillált vizért...természetesen ők még seholo nem tartottak a fürdéssel mire hazaértem, annak ellenére hogy mondtam hogy Léna alig aludt napközben....ennek megfelelően Léna végigüvöltötte a fürdést...majd mikor már teljes önkivületbe bementem hozzá a szobába elköszönni, kihányt mindent a nyakamba :cry: :cry: :cry: :cry:
Hát mondjátok meg, felnőtt normális értelmes embernek hogy magyarázzam meg hogy értessem meg, hogy viselkedjen már felelősségteljesen és végre nőjjön már fel és viselkedjen úgy mint egy felelős szülő???????? :cry: :cry: :cry: :cry:
Tök kivagyok........azt hiszem hogy mostmár le fogok mondtani a Barátok köztről is....(ez a fél óra volt az enyém az egész napból)...és inkább én megyek fürdetni ha azt akarom hogy időbe ágyba kerüljön Léna... :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


szaisztok!

remélem hamar felépülök ebből a terhességből :lol:

Csibb, Bodza, jövő héten is megyek! :)

csak nekem tűnik úgy, hogy vacak ez a babanet? vag olyan ritkán jövök, hogy mindig belenyúlok??

ma este sikerült elmenni a dokihoz, uh még nem volt, de tapintásra rendben vagyunk, és megerősítette, hogy terhes vagyok :D
pénteken vagy jövő héten lesz uh. úgy izgulok :)

most cégalapításban vagyunk emberrel, és emiatt szaladgálunk egész nap, ha nem szaladgálunk, akkor alig várom, hogy az Eszti lecsikja a szemét, és húzok aludni.
amin nagyon kiakadtam tegnap, hzogy megtudtam mi az az aláírási címpéldány, és, hogy mennyibe kerül (cégalapításhoz szükséges papír)
szóval ez azt jelenti, hogy a közjegyző hitelesíti az én adataimat és az aláírásomat, hogy tényleg én vagyok az én, és én írtam alá. 1500 ft/aláírás. kettőnknek 5-5 db 15 ezer pénz. kb 1 perces meló, amit a titkárnője kinyomtat. ledöbbentem ezerszer, alig tudott összekaparni ember :shock: :shock: :shock:

Bodza!! szuper helyen voltatok!!! olyan jó, hogy ilyen bevállalósak vagytok! két gyerek, két hordozó :) nagyon szimpi!!! ez a hohe wand hol van, mert nyáron megyünk sopronba anyuékkal... vagy ez nem nagyszülős program? :)

Megann, ma negyed 12 körül nem voltatok az élessarok környékén, mert mintha melletetek suhantunk volna el, csak nem láttam jól.

ma lemondtam a vasalást, de megyek vészhelyzetezni, meg 9lyesmi, majd a következő szünetben jövök :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Ancsi, hurrá :D :D :D :D :D tök tuti? :wink:
én most úgy érzem, hogy mindegy, ha kislány nagyon örülök, mert nagyon bejött :) ha kisfiú, akkor meg kipróbáljuk, hogy milyen is az :D szerencsére apa is így gondolja :)
annyira furcsa megint terhesnek lenni. kezdem felfogni, hogy megint lesz nagy pocakom, és már megint iszonyat feledékeny és ön- és közveszélyes leszek.
Eszti most dumál :shock: remélem visszaalszik....
mammma.... most kezdtük el, hogy apa viszi be az ágyába, nem én...

KépKép
KépKép
and
 
 


Ancsi
Éljen-éljen!!! :D :D :D

Majola
a Corvinus Egyetem Közigazgatási Szakára járok, és az utolsó félévemet nyomom éppen, ezt kéne most befejeznem, de lehet, hogy csak ősz lesz belőle... :oops: :oops: :oops:

Anikó
Látom Bodza már válaszolt a zh-s kérdésre! :)

And
a te uh-s eredményedre is nagyon kiváncsi vagyok, persze még a nemét nem fogjuk tudni, de azt is várom, hogy megtudjuk!!! :D

Megann
Nem lehet, hogy Lénának is jön valami fog, és azért nyügi??? :roll:

Bodza
Jaj, de szép képek, nagyon jó kis kiruccanás lehetett ez!!!

Hajni
Gyógyulgass, remélem, hogy minden rendben lesz, és nem kell macerálni már a szemed!
Anyukádról van hír???

Mi ma a hugomnál voltunk a "kiscsomagot" :) jól megdögönyözni, nagyon aranyos, már kezdem érteni, hogy a már nagyobb gyerekes anyák miért kezdtek el visítozni, mikor Fanni kicsi volt, hogy ők is szeretnének egy ilyen kicsi babát... :lol:
Tök jó lesz, ha összenőnek Fannival, és együtt játszanak majd!!!
Persze Fanni írtó féltékeny volt, mikor felvettem... de ha őt is az ölembe ültettem, akkor semmi baja nem volt! :)

mindjárt felrakom a Nyuszi fotókat!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


jó kis műsort csinált a csaj, olt hinta-palinta, meg hooooppá, meg minden :lol: de úgy néz ki belealudt:)

a felejthetetlen Kisnyuszi :) :) :)

Megann, egyik férj sem tökéletes, nyugi! ember is simán megnézte korábban a barátok köztöt, vagy a meccsét, függetlenül attól, hogy Eszti milyen állapotban volt. most csak azért nem, mert vagy nincs itthon, vagy telefonál. múlt héten, kétszer kértem meg, hogy fürdessen tök egyedül, de amikor 9-kor is telefonált, akkor fogtam az Esztit, és én elintéztem. persze utólag ő úgy emlékszik, hogy akkor is ő fürdetett. engem az vígasztal, hogy most egy pár hónapig én fogom jobban kiborítani őt :lol: :lol: :lol: :lol:
szerencsére Eszti azért nem szokott ilyenikor hányni, legfeljebb egy picit sír, de nem vészes (ilyenkor).
az a XVI. kerületi játszóteres valakinek van internetes elérhetősége?
ja, és jó kertész is érdekelne, ha valakinek van olyan!

Prünyti, jól néz ki a Tüncsi kerti-birodalom!

gondolok Hajnira......

megyek, jóéjt!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!
Szerintem ezt a tavaszi óraátállítást nem vette be a babanet már megint :evil:

Megann!
Abrakadabra aranyalma,
Léna nyugis, tündérbaba
Pricc-Pracc!!!!!!
:D :D :D

(Nyugi, bizti a férjed is fáradt volt :wink: . Nekem egyszer valaki azt mondta, hogy úgyis magadnak szülöd. Akkor nem értettem miről beszél, de az ilyen hlyztekben - nálunk is van ám! - érteni vélem)

Bodza!
Tök jó képek, olyan ügyesek vagytok, hogy ennyi helyre mentetek!!! Saci csodaszép és Kristóf is. Megint változott.
A csilis csoki helyett, lehet, hogy én is azt a jóképű kis túrótortát választottam volna. Igaz én nem a paprika "hazájából" származom. (bár a csípőset szeretem).

And!
A leírt tünetek alapján (feledékenység, ön- és közveszélyes) én is terhes vagyok????
Drukkolok nagyon!
Vasalás? Le vele!!!!
(nálunk BL-t kellett nézni és sajna a meccs is izgi volt, így esély se volt az átkapcsolásra :( )

Ancsi!
Éljen, éljen!!! :D:D:D

Mske!
Hű de nagyfiús lett Kisnyúl! :P
Anyukád hajszíne nagyon tetszik (enyém is vörös), és küönösen jól harmonizál a háttérrel :)
Üvegből ivós kiscsajszi az unokahúgod? Hasonlít. :P

Anikó!
Kell az ilyen nap is. Ne legyen lekifurid, néha tudni kell, hol a határ és mi is emberből vagyunk!
A reggel az nálunk állandó neuralgikus pont :?


Rólunk:
Rejtély a vérzés eredete én mégis a mellemre tippelek (napok óta nagyon fájt, mert Andris megszívta). Ezt megszívtam, de még 44 hónap szoptatás után is érik meglepetések az embert.

Viszont most baromira fáj a derekam, mert ANdrist valahogy nem jól emeltem meg. :(

Ma autós szafari-élményben volt részem, mert ahogy jöttem haza az oviból, a réten felrrepült egy fácánpár előttem és éppen az út felette repültek a menetiránynak megfeelően kábé olyan sebességgel, mint én. Aztán egy kanyar után leszálltak, de én is arra mentem és előttem sétafikált át a hím az úton :)

Andris a kaput is apunak mondja!
A szomszédék kerítése előtt állva mondtam, hogy gyere arrébb, itt a kapu.
- Apu, Apu!!! - nézett körül reménykedve, hátha meglátja az apját. :lol:

ayse
 
 


And! A Hohe Wand Naturpark Soprontól nem egészen 50 km, Bécsújhely után van, térképen biztos rajta van. Az ötletet egyébként én is a geocaching oldaláról loptam, ha valaki nem is játssza, azért nagyon jó túraötleteket lehet összeszedni: www.geocaching.hu

Megann! Köszi a dicséretet! Nagyon szép volt ez a 4 nap, tényleg kiegyensúlyozottnak, nyugodtnak éreztem magam, de azért van, hogy én is kiborulok. De van egy áldott jó férjem, aki tényleg iszonyú sokat segít. :lol:

Kisnyuszi nagyon szép a tóparton!

Na, léptem, leragadnak a szemeim.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok! :)

Vészhelyzetnek és a vasaláshegynek vége!! :)

Visszaolvastam hősiesen, de alig emlékszem valamire, annyira hulla vagyok. :oops: :?

Köszi mindenkinek a jobbulás-kívánásokat. Fiúk jobban vannak, remélem, éjjel is kevesebbet fognak köhögni, mert még tegnap is volt éjjel egy szolidabb köhögésverseny. Nappal csak kis taknyolás van. Azért Danit megnézettem ma a doktor nénivel. Hörghurut végefelé járunk, köptető, mézes tea, Fenistil csepp és ha nagyon rondán, ugatósan köhög, akkor 30 mg-os Rectodelt éjszaka.

Thomasanne,
Igen, merem neki adni, kapott már 4 hónaposan is. Remélem, Tomi nem mászik annyira bele a taknyosságba, hogy neki is kelljen.

Megann,
Danival is nagyon nehéz. Lassan ő lesz a játszótér réme a saját korosztályában, sőt még akár 3 éves korig is letámad bárkit. Csak Juci Marciját nem bántja, talán a közös múlt, a haverság megakadályozza. :wink:
Ott kell lennem mögötte állandóan, mert már annyira ciki, hogy állandóan kiosztja a gyerekeket. Közben pedig vigyorog tök édesen, hogy nem (annyira) lehet rá haragudni. Sajnos, Beni is ilyen sallerosztogató volt ennyi idős korában, pedig neki nem volt kitől tanulnia, Daninak már igen.

Bodza,
Gyönyörűek a képek, amiket felraktál. Tüneményesek a gyerekek. Tényleg nagyon bátrak vagytok. Jó látni, hogy ilyen nagy az összhang nálatok! :)

Mse,
Kisnyuszi képei megint szuperek! :) Jó nagy vagány lett belőle és tényleg igen fürge, szerencse, hogy azért el tudtad kapni.
Köszi a Totkainfot.

Ancsi,
Ha ennyire örülsz, hogy megint kislány, akkor gratula. :) Én nagyon drukkoltam, hogy kisfiú legyen, nem tudtam, hogy ennyire vágysz még egy kislányra. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Emese! :D

Mit is kaptál meg? :oops:
Nyuszi nagyon sármos a képeken. Jó lehetett az élményfürdőzés. Jobbulást neki.

Prüntyi! :D

A játszótér szuper.

Megann! :D

Á, férfiak... :D :twisted:

Bodza!

Nem semmi kirándulás. Én is kipróbálnám.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


És néhány kép az utóbbi napok terméséből:


Andris ennyire élvezi, ahogy Nagyapója a lábán hintáztatja:

Kép

A játékmedvét odatámasztottuk a kanapéra, egy kis fürdés előkészület erejéig. A kép akként is értelmezhető, hogy Andrisnak már csak egy sör és a távirányító kell a kezébe, hogy úgy nézhessen tévét, mint az igazi nagyfiúK!

Kép

Végre belenézett a kamerába!!!!

Kép

Lili a diófán

Kép

ayse
 
 


Benianyu! :D

Cuki lehet a pofozkodó Dani. Sajna Bubus is van, hogy odacsap, sőt mostanában már Gergő is. Pedig ő olyan kis jó, nyugis volt. Remélem, kinövi.

Ayse! :D

Apu-kapu :D

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ayse! :D

Én is én is ilyen kislányt szeretnék... Olyan gyönyörű Lili!

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Bodza,
Az előbb nem mertem leírni, de most mégis. :oops: Szóval, annyira jó neked, irigylésreméltó, hogy Örs ennyire segít mindenben.
Nekem alig van fizikai segítségem és néha ki is bukok rendesen. :oops:
Azon a rácsos hídon én nem mertem volna átmenni, egyedül sem, nem hogy gyerekekkel. Olyan tériszonyom van. :oops:

Anikó,
Én is szoktam - sajnos - kiabálni Benivel, mikor már teljesen elveszítem a fonalat. De nem izgatja őt. A nagyobb baj, hogy megtanulja, hogy lehet üvölteni, mert már ő is szokott Danival, ha elveszi a játékát, vagy lerombolja a várát, stb.

And,
Kitartás az álomkórhoz és drukk, hogy Eszti ne kezdjen éjszakánként ébredni :!:
Nálunk Apa nem fürdet, így nem kell azon agyalnom, hogy mikor kerülnek a fiúk ágyba.
A lakásügy papírjainak elintézése is hasonlóan sok kiadással jár. :( Kitartás!

Zsuzsa,
Nektek is drukk, hogy Julcsi újra jól aludjon éjjelente :!:
De édes Julcsi a csomagvárással és a cipővel! :)

Csibb,
A lakásügyintézéshez tényleg fel kell majd kötni. :) De egyszer vége lesz és a cél szentesíti az eszközt.

Kuha,
Hol vagy? Anyukádnál, csak nem figyeltem. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsóf!
Köszi! :D

ayse
 
 


Ayse,
Szuperjó képek! :) Szépek a gyerekek nagyon! :)

Zsóf,
Annyira nem cuki Dani, mikor már hetvenedszerre csap oda fél órán belül. :oops: Szerintem nem kinőni fogja, maximum kisebb intezítással fogja csinálni, ha egyre több dolog leköti majd. Legalábbis Dani. Drukk, hogy a te fiaid kinőjék! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Köszi :D

Andris is verekedni kezdett. Pacifista vagyok, de azért azt kívánom, hogy annyira maradjon ez meg, hogy meg tudja védeni magát! Nem anyámasszony katonáját szeretnék. (bár egyelőre még úgy hívom, amikor tele szájjal bömbölni lezd). Lilinek pl. már a kiscsoportosok is odasóznak egyet :shock: .
(nekem meg a szüleim azt mondták, hogy megjutalmaznak, ha verekedésért intőt hozok, hasonló előzmények miatt).

Persze az ember béké jószágot szeretne nevelni, de sztem ezen mindenkinek át kell mennie. 2 éves kora körül még Lilinek is volt egy ilyen játszótéri verekedős korszaka.

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?