Új privát üzeneted érkezett!

Szizsa én nem értem, teljesen kivagyok, hát vetéléskor, mikor totál ki van idegileg az ember lánya, egy értelmetlen küzdelem ugye az egész, így viselkedtek veled????? Hát mik derülnek ki istenem!!!! Komolyan puszta kézzel meg tudnám fojtani az ilyen szülésznőket és dokikat, csak kerülnének a kezem közé!!!

lehet elmegyek dúlának.

Ginuska hányadik DPO-n lehetsz??Ha tényleg akkor volt PÉ-d, mikor a ferti mutatja, elvileg nem láthatsz semmit a teszten. Lehet az a beágyazódási hőesés, nem? :lol: Te figyelj lány, vigyázz aztán a progival, nehogy keveset szedj!!!
Nem tudod megmutizni azt a nagyítósat?????


Okr!!!!!!
Mi volt az UH-n????? Annyit gondolok rátok!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Ginuska
Hogy miiii???? 2 csík és titkolod????? :) Tesztelj egy pár nap múlva még egyet, hátha-hátha....

Pogi, Lara
Drukkolok Nektek nagyon-nagyon ám! Pogi, az nagyon szuper, hogy már nem vérzel - és szuper, hogy hánysz is.... (jó fej vagyok, mi? :wink: )
Lara, Neked valamilyen tünet?

KAndika
Utólag (asszem még belefér a 4 napba) én is kívánok Neked boldog névnapot!

Niki
Meggyógyultál? Barnázol még?

Bibi
Merre vagy? Hogy van a baba?

Zsizsikke
Szerintem ne hagyd ki a tornát, csak az segít helyrerakni a lábikádat...

Monácska
Brutális, amit leírtál.... :roll:

Mindenkit üdvözlök

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Én meg csak varrok ész nélkül, közben meg annyit írtatok, hogy nem győzöm végigolvasni.

Pogi!
Örülök, hogy elmúlt a vérzés, szerintem ez csak egyet jelenthet.Hú de várom a szombatot!!

Kandi!
Útólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!

Lara!
Ez aztán az erős csík :D És ráadásul délután.Gratula!!

Csipi!
De azért még reménykedjünk, hátha!Elvileg még nem jött meg, így még bármi lehet, és jöhet a csorda!

Dimet!
Ma voltam a védőnőnél, erre megkérdezte, hogy éhgyomorra jöttem-e, mert akkor megejthetnénk a cukorterhelést!Persze, én jól bereggeliztem, így csak két hét múlva lesz terhelés.(Megjegyzem tegnap összefutottam a védőnővel, és egy szóval sem említette, hogy ma megcsinálhatnánk a terhelést :evil: , legalább már túllenék rajta.Azt mondta, hogy a kismamik félnek a terheléstől a cukros lötyi miatt.Hát én nem,mert már ittam ,és nyeltem, mint kacsa a nokedlit :D , csak az utána jövő két órás ücsörgést fogom utálni, de nagyon)
ezoterike
 
 

 
 

Okr, remélem minden van veletek :!: :!: :!:

Gina, naaaaa, szépen fent van a hőd, volt pé-d és amint látom nem tétlenkedtetek :lol: úgy, de úgy, de úgy szorítok és remélem, hogy az a 2.csík szabad szemmel is látható lesz 2-3 nap múlva :wink:
Micsoda boldogság lenne lombik előtt...

Kikka, köszönöm, megvagyok :? Most már hörghurutom van és persze barnázok is. Nem baj, majd jövő héten szépen mensizek és várom a lapart, hátha kiderül valami :roll:
Hasad hányféle színben pompázik ? :mrgreen:

Rejokám, haragszol, vagy mi van ? Már régóta várok tőled pár sort :wink:

mniki
 
 


Elnézést kérek,hogy bemásolom amit a hőmérősbe írtam,de a kisasszony már türelmetlen. :oops:

Mindenkinek köszike,hogy gondolt rám/ránk!
Él a baba,mocorgott is jó sokat,bár Adám mozgékonyabb volt ezen korában :shock: A nyaki redő 1.7mm,és korban épp 12 hetesnek felel meg.Semmi rendelleneset nem látott a doki :D :D
Kaptam egy fotot is,de majd később tudom feltenni,mert Ada szuper nyűgi.Sajnos belázasodott délutánra :(

Úgy vert a szívem a vizsgálóasztalon.egy szót sem tudtam kinyögni,csak lestem a képernyőt.Egy-egy dolgot nem nagyon tudtam beazonosítani :shock: :oops: Már be lehet jelentkezni genetikára is a napokban.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Lehet, hogy butaságot fogok kérdezni, ezért előre elnézést kérek, de elég tudatlan vagyok a témában.

Nem rég mutatta ki nálam az uh az pco-t. Még endokrinológusnál nem voltam. A cukorszintem normális. Kb. 1,5 éve szeretnénk babát

Tünetek alapján elég sok esélyem van a PCO-S -re. Nagyon sok jót hallottam a metformin hatásáról, de terheléses cukorvizsgálatra nem küldenek el, mivel a cukorszintem jó, enélkül pedig nem írják fel a metformint.

Plussz a nőgyógyászom Diane 35-öt javasolt, amivel én jelen esetben nem értek egyet, főleg mivel egyéb okból kifolyólag nálunk a spontán teherbeesésnek sajnos nincs esélye.

A hőgörbém teljes káosz. Régebben ittam a cickafarkfű teát, akkor nagyon szépen alakult a görbém, ez lehet jótékony hatással a pco-ra?

A menstruációm egyébként 30 napos szokott lenni, bár nagyon kevés, de mindig megjön kb. időre.

Bocsi kicsit hosszú lett. :oops:

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Kriszta!!!
Szupper...vártam már mi lesz az UH-n, TUDTAM, hogy minden oké lesz. Adának pedig gyógyulást!

Rejo!
Progi? Majd ha lesz látható zebrám!!!! Ez kb 8 -9. DPO, szóval :)

Mniki!
Mielőbbi gyógyulást neked! Nem lehet hogy a barnázás ezzel függ össze? És ne akarj már menzit!!!
Köszi a drukkot...de azért nem élem magam bele. Korán teszteltem....kivi voltam :oops:

Kikka!
Nálad PÉ, ilyenek??
Vendég
 


Okr :lol: :lol: :lol:
pont ilyen hírre számítottam :wink:

Adának jobbulást. Sajnos tombol egy szenmét vírus, sokan betegek :roll:

Gina, a fene se akar mensit, de hát ez van :?
Az az igazság, hogy a barnázás a szilvásváradi túra utáni nap indult, de hogy a 6.dpo-n elkezdődjön... :evil: szóval ez gáz.
na, mindegy, ne is pocsékoljuk erre a szót

ó, basszuskulcs, most jöttem vissza a wc-ről, mert tök fura érzésem volt.. vérzek :cry: :cry: :cry:
a rohadt életbe, nekem még a Duphaston sem használ :x

akkor most mi a fene legyen ? Ha megműtenek a 16-18 nap körül úszik az a ciklus is, nem ?! :cry:

mniki
 
 


Íme a fotó.3D-s.Éppen a szemét dörzsölgeti a kezeivel.Még elég nagy képzelőerő kell hozzá,hogy így fotón is egyértelmű legyen :oops:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


hülye vagyok, a 20. napon lennék
és görcsölök is már, nagyon :roll:

ne haragudjatok, de ez most lelkileg kiütött

mniki
 
 


Niki!
Egy ciklus nem baj ha úszik..tényleg megjött? :o

műtét...mi is vár rád?
Vendég
 


Ó, istenem, Okr, egyértelmű a kép
annyira örülök Nektek !!!!!!!

mniki
 
 


Gina, persze 1 cikluson nem problémázok, mi az az elmúlt 5 évhez képest ?!

Az bánt, hogy már úgy rákészültem és örültem, hogy túl leszek ezen is és talán eredménye lesz..
Most meg azon jár az agyam, hogyha pont a köv. ciklusban jönne össze, a lapar+hisztero lehet , hogy kimosná vagy mittudomén

hülye vagyok..
rám tört egy csomó negatív érzelem :oops:

Ez rendes mensi - piros és folyik - :roll:

Lara, neked volt, hogy rövidek voltak a luteális fázisaid, igaz ? Vagy csak korai pé-id voltak ?
Azt hiszem nekem kell valami gyógyszeres támogatás ahhoz, hogy babám legyen, de jó lenne, ha végre egy orvos is alátámasztaná :x

mniki
 
 


Mniki!

Stimus ciklusod volt már? Milyen stimuval?
Vendég
 


Szép estét!

Okr nagy nagy gratuláció a jó eredményekhez!!!

Mniki szurkoltam neked is. :evil: :( ez a piri semmi illemet nem tanult :evil:
A lapart sztem a ciklus első felében érdemes csinálni...mennyi progit szedtél?? Neked is rövidebb szokott lenni a luteális fázis?
Nekem meg pár nappal hosszabb mostanában :? :evil:
Puszi és ölelés!

Nóra remélem benézel hozzánk rendszeresen!!! A szüléstörid elolvastam, nem semmi de úgy érzem,boldogok vagytok és már ez számít!! Minden jól megy???

Gina óriási!! Húú szorítok!!!

Pogi ,hogy vagyol????? Szurkolok neked is!!!
A csokievő látom tetszett! :lol:

Dera sztem endokrinológushoz kellene bejelentkezned!! A honlapon nézz!!! a cukorszint sokunknak tökéletes! Vérvételed volt?LH,FSH,TSH...

Mindenkinek pussz!
Vendég
 


Gina, volt már nekem sima clostis, vegyes, sima szuris stimu, inszemek és lombikok is.
Már ott tartok, hogy hónapok óta van pé csak a metformintól. Ezzel a rohadt barnázással csinálnának már valamit, meg azzal, hogy miért nem maradnak meg a terhességeim.

Jól van, eldugulok.
Holnap felhívom az orvosomat, hátha valahogy el tudná intézni a május 1-jei hétre a műtétet.

mniki
 
 


Niki!

Totál megértelek. Én is vagyok - voltam igy. Már minden műxik, van menzi, van PÉ. sőt láttam már zebrát DE mégsem vagyok kismami!!! Egyszerűen nem akarom elfogadni,te se tedd. Csak idő kérdése, hogy anyukák legyünk :wink:
Vendég
 


okr! örülök,hogy minden okés. és szerintem totál látszik, hogy a szemét dörzsöli :) nagyon tuti kép!!!!!!!!!!!!!!!!!! és nyugi!!

kandika, boldog névnapot így utólag!!! a +/- 8 napba még benne vagyok :D

na, megyek vmit vacsizni. a bűn mezejére lépek.
üdv
dimet
 
 


Kriszti!
Gratula a jó eredményhez!! :D

Tünet: néha hányinger délelőtti és du-i napszakban.

Niki!
Korai peteéréseim voltak.

Kép
lara26
 
 


Drága Nikikém annyira készülök rád, neked levelet írni, egy jó hosszút, hogy aztán sose marad rá energiám nap végére, ne haragudj!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Mingyá pótolom, jó??

Niki ne szomorkodj!! Mi lehet ez, barnázás progihiányt jelez, igaz? lehet attól nem maradnak meg a terhességek sem. De úgy emlékszem jó a progid vérvételen, és most duphastont is szedtél, még is barnázol...nem értem. Egy jó doki kéne, aki rájön, mi lehet ez mögött.

nem is tudom mit mondjak neked, ami felvidítana. Miért nem tudják megcsinálni a lapart a következő ciklusod első felében?? Amikor még nem mos ki senkit onnan?

Okr!
Rögtön láttam mit csinál a képen, még mielőtt elolvastam a szöveget! Biztos álmos! :wink: :lol: nagyon örülök nektek!! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Helloka!

Csak bekkukantok gratuláni Lara nagyon szép a zebrád örülök, hogy láthattam :wink:

Nálam még mindig csak barnázás, nem értem ilyenem még nem volt ráadásul nem is érzem valami frankón magam :?

Jóéjt, szép álmokat mindenkinek !

tyche
 
 
 


Kedves Lara!

Gratulálok a + teszthez!!!! Remélem, meghoztad a csordát és az L betűsök is beindulnak végre! Igaz Lafi?

:D

Lyutka
lyutka
 
 


Jó reggelt !

Tegnap estére teljesen elmúlt a vérzésem, most csak barnázok megint :roll:
Olyan ez, mint Poginál, csak nekem nincs +tesztem :?
szedem továbbra is a progit, hátha meg tudom erőszakolni a szervezetemet, legalább még 2 napig

Rejo, azért lenne jó a mostani (köv) ciklusban megcsinálni, mert a doki sincs mindig itthon, a mensimet nem lehet kiszámítani és most már minden le van zsírozva. Mivel A RH- a vércsoportom 1 nappal korábban kell indítani az eljárást, a vérigénylés miatt. Ezét nem tud megműteni a május 1-jei héten :roll:
Majd lesz valahogy, mennem kell ma gégészetre, mert teljesen ledöntött a hörghurutom, egyáltalán nincs hangom sem, szóval muszáj az AB.

Gina, csináltál újabb tesztet ?????

mniki
 
 


Jó reggelt!

Gina!
Én is kérek ilyen maratoni görbét!!!! :wink:
Ugye teszteltél ma is???! Istenem, olyan jó lenne! :D
Amit Nikinek írtál este, azt én is magamra veszem, oké?! :D Most már tényleg össze kell jönnie!

Okr!
Imádnivaló! Gyönyörű, egészséges baba! Juhéjj! :D (Mindig eszembe jut, hogy egyidős terhesek lennénk. :? De benne vagyok 10 hét különbségben is! :wink: )

Niki!
És ha mégis lesz + teszted??? Ez tényleg még csak a 11. dpo? :shock: Húúú...Nem lehet, hogy mégis...?

Pogi!
Még mindig nincs szombat??? :( :lol: Úgy várom!
Hogy vagy?

Tyche!
Neked is a sokadik cn! Teszteltél??

Kikka!
Szúrkálás megy?

Kandika!
Hülye vagyok! már tegnap akartam puszit küldeni névnapod alkalmából! :oops:
Hiányzol ám itt hajnalban! (már fél 6-kor benézek újabban!)

Dera!
Nekem is szupi volt a cukorszintem (most is az), mégis kapásból kaptam metet a Kaáliban. Bár előtte 18 évig senkinek nem jutott eszébe :? :evil: . Szóval assze orvos kérdése az egész. A pcos.hu-n keress dokit!

Jaj, mennem kell! Majd még jövök!puszi

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Csajszik!

Kandika, kíváncsian várom, hogy mit mondott a dokid! Mindenképp írd meg, ha tudod!

Ginuska, hatalmas drukkok mennek a következő tesztelésedhez!!! Nagyon szorítok neked! Annyira jó lenne, ha "beinthetnél" a lombiknak...

Okr, nagyon jó, hogy minden rendben volt veletek az UH-n! És a képen tisztán kivehető a picurid, ahogy dörzsöli a szemét. :)

Dera, szerintem is mindenképp menj el endokrinológushoz! A nőgyógyászok igazából nem tudnak mihez kezdeni a PCO-val. Sőt, ha lelkiismeretes a nőgyógyászod, egyből beutal az endokrinre. Különben csak stimuzni fog. Úgyhogy: endokrinra fel! :)

Niki, jobbulást a hörghurutodra!

Magamról:
piri még mindig sehol, előjele sincs. Viszont furcsán szurkál az alhasamban valami. Lehet, hogy mostanában van pé-m???
(Lehet, hogy hülyeség, de hallottam olyat, hogy ha a nőnek pé-je van, akkor kivirul, kivirítja magát [szépítkezés, kihívó rucik, stb.] Na mármost én, aki nem vagyok egy nagy hétköznap-soksminket-hordó valaki, tegnap reggel alig bírtam lelőni magam a sminkeléssel a tükör előtt. :) )

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Niki, azért csinálj egy tesztet. ki tudja....
LÁ fog műteni?
nemtom miért zsórakozik most így veled a természet :? és szegényke, még a torkod is. férjed hogy van?????

úgy látom,most mindenki barnázik össze-vissza :? vmi van a levegőben???

nekem majd leszakad a derekam.....szerintme az ülés. pedig próbálok helyesen ülni, de sehogy sem jó:(
dimet
 
 


Sziasztok!

Lafi, tudom hogy már nem olvasod, de sok-sok drukk Neked!!!!!!!!!!

Kandika, én is várom ám a dokis beszámolódat! Polip, ciszták... :evil: Remélem, hogy ha ezeket rendbeteszik + Tűű doktor is segít hamarosan kopogtat a gólya!
Amit a metformin abbahagyásáról írtál, érdekes... Nekem azt mondta Tűű doki, hogy ha pozitívat tesztelek, azonnal hagyjam abba a metet, nem kell fokozatosság... :shock:

Okr, örülök, hogy megnyugodtál kicsit! És szerintem teljesen jól kivehető a babóka ahogy a szemét dörzsöli! :lol:

Niki, szerintem is tesztelj egyet! :wink: És jobbulást!

Ginuska, teszteltél?! Drukkkkkkkkkk!!!

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nikikém
Annyira sajnálom, hogy vérzel-barnázol még mindig :cry:
Illetve a hörghurutodat is :cry:
Szerintem a műtéten ne idegeskedj, akkor csinálják meg, amikor van rá mód, azzal ne törődj, hogy mi lenne/lett volna, ha.... :?
Próbálj meg arra gondolni, hogy ez a műtét jó lesz, mert tisztán fogtok látni, ha van valami turpisság, az ki fog most derülni!!!!
A barnázással kapcsolatban nekem azt mondták, hogy egy ciklusban minimum 2x, de inkább 3x kell progeszteron-szintet nézetni a luteális fázisban! Kérdezz erre is rá a dokinál!
Fel a fejjel, minden rendben lesz!!!!

Gina,
Te nem akarsz újabbat tesztelni?

Lara, Pogi
Jól vagytok? Szurkolok nagyon!!!!

Okr
Nagyon jó hírek! A baba édes nagyon!!! Szerintem most már próbálj meg örülni, mert minden RENDBEN VAN! Gratulálok :D

Én jól vagyok, szurkálom magam

Puszi mindenkinek

Kép
kikka
 
 


Anyoooka, gondolom, már többen mondták, de annyira-nagyon szép az avatarod! Gondolom a lányod képe. Gyönyörű csajszi. :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Gina!
Nem teszteltél esetleg mégegyet???? Ha kétcsíkos lenne megint.......... És hátha ma erősebb is lenne az a második csík. Atya-gatya! Nagyon tudnék örömködni ám!
Vendég
 


Tükörvíz, köszönöm! :) Igen, ő az én kis tüdéri, rosszcsont Dorka lányom. :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Helló lányok,

Bee drága, ha a táblázatban dolgozgatsz majd, légyszi cserélj ki, 2.cn. Tegnap este megjött, 34. napra. Kicsit romló a tendencia.... :cry: :roll: 30 cn-30cn-32 cn-34cn.

Szerintetek 5. cn-on vért vetetni nem gáz még ? Hormonokat szeretnék nézetni, mégis mi újság van, erre lennék kiváncsi.

Nem tudjátok véletlenül, hogy Norkáék az új rendelővel beindultak-e már ? Mi is a honlap címe ?
zsizsik
 
 


Zsizsik, azt nem tudom, hogy beindult-e már a rendelő, de a honlap címe:
www.mensmentis.hu
És tudom, hogy csúúúnya dolog az irígység, de én most sárga vagyok tőle a 34. napi mensid miatt. :oops: :wink: :lol:

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Lányok, mostmár tényleg vége, és kérlek kíméljetek is meg a további bíztatásoktól, amennyiben az nem egy következő babára vonatkozik.
Éjjel arra ébredtem, hogy iszonyúan begörcsölt a hasam, nagyon fájt és éreztem megint vérzek. Véreztem is, nagyon sötét volt szinte fekete és darabos és hirtelen sok. Aztán csillapodott, mostmár csak vérezget pirosan és nem fáj. Azért reggel csináltam egy tesztet és teljesen negatív lett, teljesen negatív. :cry:
krumplis pogácsa
 
 


Zsizsik!
A hormonok is beindultak, hívd fel a telószámot, a honlapon Tűű dokinál van, és adnak időpontot!!!

Olcsóbb lesz, mint a prodia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Pogi!
Sajnálom! :cry: :cry:
Vendég
 


Megjöttem! :D

Tükörvíz!
Imádnám, ha az apróbetűs elméleted igaz lenne! :D Bár azt hiszem, igaz! Az állatvilágban is működik ez, nem gondolom, hogy mi annyira másként lennénk! (Az iskolában sokszor azt gondolom, hogy teljesen egyformák! :? :lol: )
Szóval mi így tüzelünk, asszem. Végülis a cél, hogy magunkra vonjuk a "hím" figyelmét! :lol:
Azért izgat a téma, mert ma én is így vagyok! Gyorsan be is jelentkeztem szoliba, fél 2-re megyek! (Alig lesz időm, mert fél 3-kor megyek dolgozni!) De ha az életem múlna rajta is elmennék! :lol: Meg már az egész szekrényt kiraktam, hogy mit kéne felvenni!
Aztán ránéztem a tickeremre : ott a lóhere meg a 13. cn! Na , ezt is "jelnek" veszem! Alig várom, hogy legyen lh-tesztem! Este fél 11-kor el is lövök egyet, ha az uram tud ma hozni! És ha kicsit is + lesz... :oops:

Anyoooka!
Ez a met abbahagyása érdekes!
Asszem, ha odakerülök, komoly közvéleménykutatást fogok végezni! A Kaális dokim szerint min. a 8. hétig szedni kell!
És a lánykád valóban meseszép! :)

Zsizsik, édes!
Ez azért nem olyan gáz! Lehet talán olyan is, hogy a váltást is meg kell szoknia a szervezetnek! Én még adnék egy kis időt a metnek! (Én több, mint két éve szedem! Egy évig semmi(!) nem változott! Utána meg hirtelen beállt!
Ha tegnap este jött meg, akkor ez a mai ám az 1. cn! És akkor a vérvétel a 4. napra esne, ami szerintem még belefér. (Bár a Kaáliban annyira ragaszkodnak a 3. naphoz, hogy volt olyan, hogy vasárnap levette a házidoki a vért, betettem a hűtőbe és másnap vittem be a laborba!)

Kép Kép
backa
 
 


Tükörvíz, Monácska, köszönöm !
Bár nálam ez a honlap továbbra is csak egy tájékoztatót mutat, amit el sem tudok olvasni.... :cry:

Pogi, nem mondok semmit. :cry: :cry: :cry: Talán kéne nézni egy 3. cn-i hormonképet. Valami oka ennek a dolognak azért volt. Sajnálom.
zsizsik
 
 


azt mindenképp Zsizsik, csak az a gond, hogy sejtelmem sincs, hogy most melyik a 3. ciklusnap. :?
krumplis pogácsa
 
 


Zsizsik! A pcos honlapon van egy telefonszám a Tűű doki neve mellett, ami egyben az MMEC központi száma is most!!!
Jelentkezz be! Azt mondják 3-5 nap a hormon labor levételének az ideális időpontja, de nekem Tűű doki a 9. napira ránézett, és azt mondta hótt fölösleges még egyet csináltatni, tök egyértelmű volt számára.

Pogi! Neked a tegnapi az első nap. Ez számít most rendes vérzésnek! Ha meg tudod oldani, csináltass egy hormonlabort! És sirdogálj egy kicsit, aztán fel a fejjel! Nézz előre kérlek, ne keseredj el!
Vendég
 


Pogi!
:cry:
Nem tudok okosat írni. A magam részéről útálom, ha vígasztalnak.
Szerintem vedd a mai napot elsőnek. (Elvileg az az, amikor rendesen megindul a vérzés. Ha ez délután történik, akkor a következő nap az.- tanultam a Kaáliban, ott erre rendkívül érzékenyek.)
Bár szerintem a ciklus második felénél lehet gond. Nekem azt mondták, hogy a többszöri korai vetélésnek valószínűleg oka van, utána kell járni. Nálam folyamatban van egy halom vizsgálat. Kíváncsi leszek...

Kép Kép
backa
 
 


igazság szerint 15-én kezdtem barnázni és 16-17-én rendesnek mondható vérzésem volt, ami aztán elmúlt, és éjjel indult meg újra. na ezért nem tudom. szerintem éppen hogy 16.-a volt az első nap, akkor meg lekéstem a 3. cn-ről
krumplis pogácsa
 
 


Pogi :cry: :cry: :cry:

Backa, köszi! :) Igen, én is csodálkoztam ezen a met-abbahagyáson... :shock: Beszélgettünk róla Apával, ha aktuális lesz, közvéleményt én is fogok kutatni de hajlok rá hogy a 12. hétig szedjem majd... csak már ott tartanánk...
Ciklustársam, én is lövöldözöm az lh tesztet, de tegnap még csont negatív volt... Azért a hormonok hatását már én is éreztem tegnap este is... apa nem szabadult :oops:

Zsizsik, 5. cn még simán belefér! És ne keseredj el, én is hagynék émg időt a metforminnak!

Gina?!?!?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Pogi!

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Szerintem hagyd a fenébe a 3. napi hormonokat, hiszen teherbe tudsz esni! Itt inkább a luteális fázissal lehet vmi v. egyéb ok vezet vetéléshez.
Histeroscopiád volt már???? Hogy nincs-e vmi mechanikai ok (méhsövény, mióma) ami miatt nem marad meg a babád.
Ill. legközelebbi ciklusban lehet, h. érdemes lenne hőmérőznöd és a PÉ-t követő 7. napon kikunyerálni egy progeszteronszint mérést (már, ha megoldható vhogy!).
Mindenesetre talán elindult végre vmi és bízom benne, h. legközelebb már sikerül!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Backa, köszi ! :wink:
Én eddig úgy tudtam, hogy amelyik nap megjön, az számít 1 cn-nak. De ha Kaáliban így tanítják, akkor valószínűleg az lesz a jó megoldás. Szóval akkor ma 1cn.
Jóvvan, nem leszek türelmetlen. Igazatok van, bár szerintem itt néha mindannyian elveszítjük a türelmünket. :cry:

Monácska, köszönöm szépen ! :wink: Mármint az infot.

Egy biztos, idén már nem lesz még egy gyermekem. Jövőre pedig már a 35.-ben leszek. Úristen, kötelező lesz az amniocentézis. :shock: Bakker. Bár nálam szerintem amúgy is az lesz, tekintettel az előzményekre. :cry:

Lányok, kéne valami kedélyjavító, felvidító gondolat, vagy téma ! A hétvége közeledte sajna nem jó -nekem legalábbis - mert végig dolgozom most is egész hétvégén.... ! De úgy látom, többekre itt ráférne egy feles.... :wink: mint megoldás a kedély javítására... :wink:
zsizsik
 
 


Rambóka, nem voltak még ilyen vizsgálatok.
Az az igazság, hogy mivel tudtuk, hogy teherbe tudok esni, úgy gondoltuk adunk egy évet a metfrominnak. Tudom mondtátok többen is, hogy nem vagyok valami bizakodó ezzel a terhességgel kapcsolatban, de őszintén szólva én úgy voltam vele, hogy szerintem még túl korai. Vannak dolgok amik mellett nem lehet elmenni. Először is ott van az, hogy a doki is megmondta, hogy a súlyommal nem lenne jó teherbe esni, és valszeg nem is fogok. másrészt, augusztusban az inzulinom a normál felső érték ötszöröse volt, ami valljuk be elég sok, és nem fogytam azóta annyit, hogy máris a normálértéknél lenne. Harmadrészt még múlt hónapban is csak gyógyszerrel tudtam meghozni a mensimet és azelőtt is (54-58 napra). Semmmi okom nem volt arra, hogy azt gondoljam, már rendbejöttek annyire bent a dolgok elmúltak a ciszták, normálisak a hormonértékek vagy legalábbis normálközeliek, hogy ki tudnék hordani egy egészséges babát.

Időnként elkapott a baba utáni vágy, és totál össze tudtam omlani, hogy mikor már, és most is nagyon örültem hogy sikerült, de végig ott motoszkált bennem, hogy józanul átgondolva még nem egészen egészséges a szervezetem a babára, se nekem nem lenne jó, se a babának, akinek nagy esélye lenne, hogy cukros lenne, nagy lenne, stb. Én egészséges babát akarok, és egy egészséges terhességet.
krumplis pogácsa
 
 


Zsizsik szívem! Én is 35 leszek, de én idén szeptemberben!!!

A feles jöhet! Van itthon vodka, narancslé! Ki kér???? :lol: :lol:
Vendég
 


én meg már 26 :-)
tényleg esett a napokban hó magyarországon?
krumplis pogácsa
 
 


Pogi, jó hogy ennyire józanul látod a dolgokat. A türelmetlenség néha mindannyiunkat elkap, de telejesen igazad van, muszáj (lenne) kivárni amíg a szervezet magához tér, javul, beáll egy egészségesebb szintre. Borzasztó nehéz várni, de érdemes. Nincs is annál rosszabb, mint amikor baj van, és az ember lánya tudja, hogy közvetve ugyan, de ő az oka a bajnak. :cry:
Tűű nekem megmondta, hogy ami 10-15 éve szarul működik, az nem fog pár hónap alatt megjavulni. És kénytelen vagyok elfogadni, amit mond. Főleg azóta tudom, hogy igaza van, amióta olvastam összefüggésekről a magas inzulinszint és a lehetséges kromoszóma rendellenességek tekintetében. Tényleg nem éri meg kockáztatni.
Na, nem vígasztalgatlak, ebben a dologban olyan backásan gondolkodom én is. :cry:

Kiváncsi vagyok, mit mutatnak majd a hormoneredményeid.
zsizsik
 
 


Monácska, :lol: :lol: :lol: , a narancslé jöhet, de hozhatok gint tonikkal is ! Máris jobb a kedvem !

Pogi: Hó ?? :shock: :lol: Esetleg piros. Tartósan 20 fok felett vagyunk.
zsizsik
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?