Új privát üzeneted érkezett!

Lexa,

Te egy boszorka vagy! :lol: Megjött! :D

Backa,

Vegre megjött, köszi Neked is! Ma delutan telefonalok! Azert akkor mert olyankor mar nyugisabbak a recepcion...

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Lexa
Köszi Matyek dicséretét....és még nagyon okos is. 1 éves kora óta kakil a bilibe és már szól is,ha futni kell....már mondókázunk is, a felét Ő mondja, na és igazi jógyerek....de én elfogult vagyok :) Nagyon szorítok, hogy Nektek is egy ilyen kis csibész sikerüljön, akár kislányba is minél hamarabb!!!

Judit
Hívtad már a Kaálit? Mit mondtak?

Backa
Remélem minden vizsgálatod jó lesz, akkor megint együtt indulunk páran. Talán még össze is futhatunk a Kaáliban :)

Megyek, mert ébred a Matyek....
Zsani
Vendég
 


Judit :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Elsősorban Hajnocának írok, nagyon gratulálok neked, láttam babát vársz!!! Nem tudom mennyire emlékszel rám, tavaly írogattam ebbe a topicba. Azóta megszülettek az ikreim, most 3 hónaposak. Szóval gratulálok még egyszer, leírnád hogy hogyan sikerült?

Puszi
Lucia

Kép
lucia1
 
 


Zsani!

Úgy látom kicsi fiadnak már kevés a quad :lol:
Szólj,ha kell szavazni,szerintem lassan egy Jeep-re hajtsatok rá :wink:

Backa!

Én vagy a DM-ben vettem Corax a neve,vagy a Rossmanban,annak talán Babymarkt,de ebben nem vagyok biztos,5 darabos,és 3000 körül van.
Velem most semmi sem történik,majd csak augusztusban.Jó soká van még.Valamelyik nap dobtam ki a pozitív tesztjeimet,talán most már tudok előre nézni.Eddig eléggé megviselt a dolog.
Most,hogy dolgozom,már kevesebb időm van írni,onkább csak olvasó üzemmódban vagyok.De nagyon drukkolok mindenkinek!!!!
Vendég
 


Backa! :D
Tényleg együtt haladtunk a lombikokkal eddig. :D
Ha minden jól megy és jók lesznek az eredményeim akkor júnus körül kezdhetünk megint! Na mit szólsz? :lol: Lehet megint Te felpattansz az ágyról én meg megyek a helyedre! :lol:
Őszintén szólva annak jobban örülnék, ha júniusra már Pocaklakóval együtt szurkolnál nekem! :D És ezt kívánom a többi spontán akciósnak is! :D
Azért ez az ellenanyag dolog elég hátborzongatónak tűnik :( Remélem semmi ilyesmiről nincs szó!
A gynevacról már hallottam ezt is azt is, de tény, hogy sok vetélős anyukának a gynevac 1-2 szurija után jött a megmaradt terhesség. Magyarázzák azzal, hogy van számos olyan baci ami korai magzati elhalást okoz és a gynevac pont erre megy rá. Ja és a visszafertőzés miatt kell a pár mindkét tagjának. Ügyes párod van, hogy beadja neked. Őt ki szurja?

Juc! :D
Az az igazság, hogy nekem a kezelés miatt van kb. 5 havi feleslegem. :lol: és örülnék neki, ha még kb. 1,5 évre elkerülnének a manók!
Időpont :?:

Zsani!
Azta! :shock: :D Tényleg nem semmi kislegény. :D Nyomj egy puszit a pofijára helyettem is!

Lucia!
Mindig jó ilyen szép vonalzókat látni! :D Gratulálok az ikrekhez!
Azért maradsz még kicsit köztünk és mesélsz nekünk magatokról?

Lola? Julika?
Hiányoztok!
Vendég
 


Lexa,

De jo, hogy junius körül mar kezdhetsz! A villam vinne el azt a franya endot! 5 honap...
Telefonaltam, de holnap ismet5 hivnom kell öket, megkerdik a dokitol, hogy szombatra vagy hetföre adjanak idöpontot. A negynapos ünnep miatt.

Lucia,

Udv. itt! Neked hogy sikerült a ket kis mano?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lexa
Puszi megvolt a pöttyös pofijára :) Remélem már hamar túlleszünk a bárányhimin.
Jól olvasom, hogy Te is júniusban kezdesz? Tényleg együtt leszünk most páran, szoríthatunk egymásért.
Remélem nem baj, teszek fel egy pöttyös képet.
Kép

Nyulasz
Hamar itt lesz augusztus is. A nyár ripsz-ropsz elmegy.
Már kezdi megszeretni a quadot a Máté. Hát még egy szavazás....szerintem már igy is utált minket mindenki a sok hülye mailünkel :lol:

Mindjárt kezdődik a Bari....megyek.
Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Vikimi!

Na tessék! Ez a pattanásozás is kismamis tünet! :wink: :lol: Nekem a mellkasomon jött ki egy pár darab.Meg most,hogy mondod a nyakamon jött ki egy-két db.,ami nem volt eddig soha.Igen amúgy én is azt olvastam meg hallottam,hogy az az álatlános,hogy a terhességgel kisimul a bőr.Meg az is,hogy a haj dúsabb lesz.Na most az enyém úgy hullik,hogy az nem igaz.Majd meglátjuk később még mi lesz... mik lesznek.

Backa!

szió! azért Te sem írsz olyan gyakran... :) Remélem már rendbe jött a lelkecskéd!!! Azért nem szoktam már nagyon ide írni,mert nem akarok senkiben rossz érzést kelteni,akinek még nem sikerült.De mindig olvasom a topicot,és ha tudok természetesen segítek Nektek!

Kép
andrea23
 
 


Vikimi,
hányinger és társai elkerültek. Engem már inkább a kézzsibbadás és a dagadás 'kerülget". :? :wink:
A doki csak annyit mondott erre, hogy masszírozzam és szedjek rá MagneB6ot. Eddig is szedtem, de most 3X2t kell szednem.
Meg arra jutottam, hogy egészségesebben kell étkeznünk, mert ez azt jelenti, hogy a szervezetem visszatartja a vizet. :? Attól függetlenül, hogy sokat járok WCre. :)

Ment a privi.

Lucia,
emlékszem 'valamire" csak azóta abból a társaságból már nem vagyunk csak páran. :cry:
Utólag is gratula a gyerkőcökhöz, Lucához és Zsomborhoz. :!:
Hú! Az egy kicsit bonyolult, de inkább priviben.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kedves lányok!

nagyon aranyosak vagytok,hogy gondoltok rám és érdeklődtök felőlem.
sokan ráéreztek,hogy valami van velem.mindjárt le is írom,de előbb az előzőekhez pár szót!
lh teszt!szerintem nem 100%-os,és nagyon drága.1 évig használtam,és nem lettem terhes.nekem a győri kaáliban is kellett venni,és nem mutatta ki,pedig volt pé.
azt mondta a kőrösi,hogy két óránként kéne rápisilni ahhoz,hogy mutassa,mert lehetett éjjel 2 éd három között,akkor meg nem néztük.hát ennyi.
pattanás:iszonyúan néz ki a hátam megőrülök,legtöbb a "puhában van,nagyon fáj.elmentem kozmiba,de másnapra újak jöttek.csak alalpozóval és púderral,teljes sminkben merek emberek közt mutatkozni.lassan szappanoperahősnek képzelem magam,sminkben kelek,sminkben fekszek.
kilók:
kezdem magam dinó bébinek képzelni.iszonyúan nézek ki,aki még gyerekszülésre se képes.itt voltak két napig a barátnőmék,3 gyereke van,kislány mind,6,4,és egy féléves,gyönyörűek.most fogyott le 7 kilót,szuperül néz ki,mint kollis korában.a kislányok zabálnivalóak,majd meghaltam,hogy nem az enyémek.voltunk a hollókői várban,én vittem a picit,és bezsebeltem az elismerő pillantásokat!mindenki azt hitt az enyém!!!!!
lola29
 
 


most jön az újabb sztorim:
hétfőn volt nyolc hete hogy megműtöttek!még mindeg nem jött meg!
kedden vettem egy terhes tesztet.du megcsináltam két óra pisilés után szinte azonnal kijött a két csík.
örömöm nem tartott sokáig.felhívtam a dokit,aki majd elájultés azt mondta azonnal menjek uh,vérvétel,mert ez nem jó.
nekem is furcsa,nagyon vigyáztunk,hiszen azt mondta várjunk legalább két hónapot.
vérvétel:559,9 béta hcg.
uh-semmit nem látnak.uterusban igen vastag cystikus felritkulásokat mutaó endometrium.
holnap újra kell menni,nem tudják mi van.
lehet hogy mola terhesség.
hallott már valaki ilyenről?volt vkinek hasonló?állítólag ezerből egy,igen ritka,de tegnap egy másik nőnek ilyen volt.
ki vagyok akadva,nem tudom mi lesz.
lola29
 
 


aztán egész eset a net előtt bőgtem,mert nem jókat olvastam,ez egy túlburjánzás,lehet hogy bennmaradt valami terhes szövet.nem csoda a pattanások sora!
állítóleg ez után egy-két!!!!!évet kell várni,és újra előjöhet!
ja és ha ez van akkor újabb műtét lesz!!!
ami megnyugtató hogy azt mondták,hogy a hcg.mnek már több ezernek kéne lennie.lehet ez egy nagyon pici terhesség is.visszakeresetm januárban 993 hcg-nél sem látták még a petezsákot sem,csak egy hét múlva!!!
csak aztán megnézett a főorvos,és azt mondta nem szép a méhnyálkahártyám.ezzel a sok kaparászással teljesen gajra tették!!!
hogy nem biztos hogy megmarad a terhesség,már lehet hogy el is halt,de még méhenkívüli is lehet!
komolyan keresek egy kötelet és felkötöm magam!!!!
a másik hogy ennyi beülti után nem lettem terhes,most meg előváladéktól trehes lettem?utána mindig lezuhanyoztam,stb.máskor meg kispárna hegyek,mégse jött össze?
NEM ÉRTEM!!!!
a másik,hogy nyugtatókat kapkodtam,iszogattam alkalmanként,nehéz kosarakat cipeltem,canesten hüvelytabletta kúra is volt(gombás fertőzés miatt),szedtem a culevitet,(pont hogy erősödjön az immunrendszerem)gyógyteákat ittam(salaktalanító+cickafark,hogy megjöjjön)aerobicra jártam.mondjuk ez nekem mindig bejött januárban is!
szóval azt se tudom mikor mlehettem terhes.semmit se tudok.
holnap kell mennem,de szerintem nem leszek okosabb.
teljesen kikészültem tegnap az egész napom ráment.a rengeteg terhes nő látvány is rossz volt!
ha valaki tud okosat mondani segítsetek!
bocs ha hosszú voltam!!!!
lola29
 
 


Jó reggelt!

Lola, drágám!

Annyira tudtam, hogy van Veled valami! :roll:
Ne rémülj meg addig, amíg semmi sem biztos!
A neten olvasgatásról meg annyit, hogy párszor már én is megszívtam! :evil: Bármerre keresgélsz, mindig beleakadsz egy csomó rémtörténetbe! :evil:

Az uh sem mindig megbízható! Pláne nem egy agyonkaparászott nyálkahártyánál! Szerintem simán lehet, hogy csak egyenletlenül vastagodott meg a mnyh!
A hcg-szinted meg még egy 5 hetes terhességhez is kevés. Úgy tudom, hogy a mola felveri a hcg-t az egekbe!

Az, hogy vigyáztatok, azt azért nem mondanám! Ilyen védekezésről próbálják lebeszélni a tiniket az összes felvilágosító kiadványban! :lol: Az előváladékban van egy rakás spermium! És csak egyetlenegy kell! :wink:
Amiatt meg ne aggódj, hogy iszogattál, stb! Ilyen korán még nem árthat!

Holnap mikorra kell menned? Megint lesz uh és vérvétel?

Hú, én nagyon-nagyon bízom benne, hogy ez egy picuri terheség lesz! Igazán bőven kijutott már Neked! :roll: ?Megérdemelnél végre egy kis jót is! :)

Kép Kép
backa
 
 


Kedves bACKA!
köszi a gyors és megnyugtató választ!
aranyos vagy!
holnap reggel kell menni vérvételre,és 1-kor lesz meg az eredmény,és akkor uh.
egyből jobb kedvem lett.
puszillak!
lola29
 
 


Lola! :)
ahogy backa is írta, addig semmi negatív és rossz gondolat amíg nem tudsz biztosat!!!! Csoadák igenis vannak!!! Majd jelentkezz feltétlenül nagyon szorítok és izgulok érted!

Hajnóca!:)
köszi a privis választ megnyugattál nagyon, és azzal is, hogy neked sincs jellemező tüneted! Ma reggel viszont nagyon boldog voltam!Hánytam! igaz a gyogyeszek is kijöttek, de ha aszervezetm kilökte akkor gondolom nem is baj.szedek magzatvédőt centrum maternát, 3x2 magneB6-t ,2-1-2 utrot, 2-1-2rutascorbint és 2x1 folsavat.

Andi! :)
így utólag is kívánok sok boldog névnapot! KépKépKép
Akkor ezek a pattanások téged sem kímélnek, tegnap már nekem nem volt de ma reggelre..... na de nem baj erre vártam 3 évig. :)

Zsani!:)
nagyon édes még pöttyösen is! nem viszket neki?Hogy viseli?

M.Reni!:)
mi volt a dokinál??????
Vendég
 


Ja!
elővettem már a naptárat!sejtek egy péntek estét!mikor előtte pár napig szabin voltam,és du hajat festettem,szőrtelenítettem,stb.már nagyon vártam a páromat.készültem ilyen csipkés combfixes ,stb bulival.ennek holnap lesz 4 hete!
ja!
és ez piros jónás nap is volt(év elején végigírtam az évet!)fiút jelöl!
lola29
 
 


Sziasztok!

Drága Lola!
Annyira éreztem, hogy azért nem jelentkezel, mert van Veled valami! Kitartás! A moláról valóban csak rosszat olvastam és néha átugrottam a fejezetet, hogy csak ilyenem ne legyen! De ahogy a többiek is mondják, ne ess addig kétségbe, amíg a vizsgálatok be nem fejeződnek!!!! Nagyon drukkolok Neked, azóta, amióta egyszer írtad, hogy még nem jött meg és érdeklődtél mikorra jött meg másoknak. Nagyon szoritok, hogy ez egy igazi terhesség legyen :!: :!: :!:


Amúgy még nekem sem jött meg. Egy hetet késik már, (nekem is elindult a lombikkal és aztán abbamaradt) Persze nem érzem, hogy terhes lennék, sőt teljesen biztos vagyok, hogy nem. Mi nem vigyáztunk egyáltalán, de hát nem is volt mondva :roll: Én is hiztam 3 hét alatt 4 kilót. Dagadt állat vagyok :? De mindegy majd csak leadom. Most az újjaim is feldagadtak, a gyűrűmet le sem tudom venni :roll: Hát remélem, hogy lassan kiderül valami, merthogy semmit sem érzek. Se azt hogy megjönne, se azt hogy terhes lennék. :roll:

Nyulasz!
Én már 3 hete kidobtam a + terhességi teszteimet! Nem is akarok emlékezni rá, mert csak bosszankodom, hogy ilyen szerencsétlen vagyok! De már nem kesergek :!: Összehozzuk spontán :lol: ! Belevetettem magam a munkába és a kertembe, túl vagyok rajta! Optimizmussal nézek előre! Tedd ezt Te is! Neked is sikerülni fog!!! :!:

Backa!
Nem semmi, hogy milyen munkaidő beosztásotok van!!!
Lehet, hogy a Gynevacot én is kipróbálom újra! Rákérdezek a lombikos dokinál, ha végre megjön (vagy nem), vagy talán a háziorvos is fel tudja irni?? A tévében volt egy műsor egy csoda szuriról, apukám nézte és nem tudta a nevét, csak annyit, hogy Kazincbarcikával kapcsolatos a dolog. Vajon ez a Gynevac, jól sejtem?

Andi!
Tessék írni nekünk, hogy merítsük a pozitiv energiákat!!! Nehogy már itt keseregjünk magunkban!

Vikimi!
Azért biztonsan vannak jeleid!? Meg tudod Te magad is, hogy nem szabad keresni a jeleket (persze ezt a mi helyzetünkben senki sem tudja betartani :lol: :lol: :lol: :lol: )

Lexa!
Máris irigykedem, hogy már a nyáron mehetsz újra! Nagyon drukkolok! Neked ez most hányadik (itt kiestem egy kicsit) Egy kis rövid összefoglalást lehet kérni :oops: ?

Jucmuc!
Kitartás! Én is az ősszel kezdek!!! Legalább már ketten leszünk :wink:
dezsina
 
 


Lola! :lol:
Hát, a csipkés combfix nem a legcélravezetőbb védekezési mód! :lol:
Jaj, nagyon izgulok érted! Nem érzel semmi különöset? Mola terhességnél asszem gyakori a rosszullét. (láz, gyengeség, stb)

Viki!
Ha hánysz és szájon át szeded az utrot, akkor mindenképpen pótolni kell ám!!! :!: A rutascorbint sem árt (megelőzi a hajszáleres vérzést!), de a többit nem fontos.
Az utro amiatt fontos, hogy ha kimarad egy adag, lecsökken a progeszteron-szinted és elkezdhetsz barnázgatni-vérezgetni. Ezért ajánlják inkább a hüvelygolyós változatot! Szóval szerintem vedd be megint!

Nyulasz!
Köszi, ma hozatok akkor a férjemmel lh-tesztet! Remélem olyat kap, amit ketté lehet vágni hosszában, így az 5-ből tudnék 10-et csinálni! :wink:

Andrea!
bocsi, de csak utólag tudok boldog névnapot kívánni! :oops: (sosem nézem a hülye naptárat!)
Szerintem senkiben nem keltesz rossz érzéseket, sőt! Jó látni, hogy sikerült! Nehogy emiatt ne írj! :evil: :)

Zsani!
De édes a kis pöttyösöd! :D Nem szenved nagyon? :(

Lexa!
A férjemet majd én szúrom! Mindent megoldunk házilag! :lol: Remélem a gyereket is! :lol:
Mégsem kezdtem még el, mert eddig úgy volt, hogy csak én kapom, de tegnap kitaláltam, hogy apjuk se ússza már meg! A hülye házidoki nem akarta felírni, merthogy mire fel? :shock: Erre eszembe jutott, hogy két éve volt krónikus prosztata-gyulladása. Azt hazudtam, hogy megint előjött neki, így megígértem, hogy azt a papírt viszem neki legközelebb, erre nagy keservesen megírta a receptet. Holnap tudjuk kiváltani. :roll:

Kép Kép
backa
 
 


Lola!
Ha sikerül, én is felveszem a csipkés combfixet! Igaz elég béna leszek benne :D
dezsina
 
 


Dezsina!

Elkerültük egymást! :roll:
Én a vetéléskor azonnal kidobtam mind a 8 + tesztemet! Persze hamar megbántam, de biztos jobb volt így, feleslegesen nem fájdítottam a szívemet!

Én akkor megkérdeztem a lombikos dokit, hogy mit szól a gynevachoz, azt mondta, nyugodtan próbáljuk meg, ártani biztos nem fog. (hát, igaz, hogy azt sem mondta, hogy tuti használ, de mindegy!) A házidoki felírhatja!

És a legfontosabb:
NEM CSINÁLTÁL TESZTET??????

Kép Kép
backa
 
 


Lola!
Mi az a Jónás naptár? :roll: Ezt el kell magyaráznod!!
dezsina
 
 


Kedves Dezsi!
kösz,hogy írtál,és ráméreztél!
kösz a szorítást!
nem gondoltad hogy veszel tesztet?
én eddig egyszer sem éreztem hogy terhes vagyok,pedig megtörtént párszor.
én is kidobom mindig a tesztet,amikor hazajövök a kórházból.sőt a múltkor az összes kismama újság ment a konténerbe+ a könyvek a doboz aljára,el.
csoda hogy is plüssgólya még mosolyog a polcon rám,egy szer ő is száműzve volt hónapokig a szekrényben.van még egy kisbaba üvegfesték díszem a vitrinen,nagyon aranyos ,egy többlombikos csajtól kaptam,akinek már iskolás a kislánya.
fel a fejjel mindenkinek!
lola29
 
 


Backa!
Képzeld még nem csináltam tesztet! :P Nem érzem, hogy terhes lennék... én ismerem a testem, tuti nem vagyok az. Márc 15.én jött meg, aztán a köv héten valamikor megint, de csak 1 napig. Egy löket volt és kész. Biztos vagyok benne, hogy meg van zavarodva a szervezetem. Olyan szerencsém nem lehet, hogy rögtön bejöjjön :evil:
dezsina
 
 


Lola!
Hihetetlen, hogy mindenki szinte ugyanazt csinálja :) Én magam is eltüntettem a kisbabás könyveket a polc legaljára! Pedig akciókor az éjjeliszekrényemen vannak halomban :)

Hát ha tényleg nem jön meg vasárnapig, akkor csinálok egy tesztet. Van még egy Qupidóm :twisted:
dezsina
 
 


Jó reggelt!
Szedett valaki fogigátlót lombik elött? Mennyi ideig kellett szednie?
Vendég
 


Dezsi!

Megáll az eszem! Hogy vagy képes megállni a tesztelést??!! Miért vagy benne olyan biztos, hogy megéreznéd???
Igenis lehet olyan szerencséd!


A Jónásos topikból loptam ezt neked! :oops:
Én már rég megnéztem. Kapni fogsz táblázatokat, amiken zölddel be vannak jelölve a Jónás szerinti fogamzóképes napok. Állítólag még az sem baj, ha épp mensizel! :shock: De ha ezek a napok egybeesnek a hőmérő szerinti fogamzóképes napokkal, vagy középidővel, stb., akkor állítólag tuti a siker! Hát, asszem nekem ez a hónap úgy fog kijönni! :shock: :oops:

Alighanem a Holddal van összefüggésben a dolog.
Hát elég ronda dolog pénzt kérni a táblázatért, amikor ingyen is le lehet tölteni egy angol nyelvű honlapról. Elérhető a http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi oldalon.

Először ki kell választani:
Astrodienst special
Majd ebben az ablakban:
Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztani
Lunar phases fertility calendar

Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)
Megnyomni:
Click here to show the chart

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
Istennő vagy!
dezsina
 
 


Dezsi!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
Hol találom az Astrodienst specialt? Már itt elakadtam... :twisted:
dezsina
 
 


Dezsina!
a jónás módszer lényege,hogy amikor meszzülettél az összefügg azzal hogy állt a nap és a hold,és amikor úgy áll, akkor vagy termékeny.és meg lehet határozni a baba nemét is.
ezt egy cseh,vagy szlovák emberke találta ki,9 gyereke van,az összes nemét és születési időpontját ezzel a módszerrel határozták meg.
ezt használják fogamzásgátlásra is.
sok embernek bejött és így lett gyereke,pedog eddig nem sikerült.
én megrendeltem a könyvet de elég bonyolult és sok ellentmondás van benne.nekem se sikerült egyből a letöltés,napokig olvastam utána hogy kell,már nem emlékszem hogy sikerült.
backa féle módszer jó lehet,próbálkozz!!!
lola29
 
 


sziasztok.

bocsika a belepofiert de en is letoltottem most.
kosz backa.

dezsi.special chart.
megvan?

Kép
monyo83
 
 


Monyo, Backa, Lola!

megvan! Csak a hülye fejemmel most láttam, hogy németül is van! És ez az én nyelvem :lol:
dezsina
 
 


hali!

Akkor sikerült? Mert közben elugrottam a boltba.

Monyo!
Szoktalak ám Téged olvasgatni itt-ott! :oops:
Most kezded a clostit, ugye? Ebben a hónapban én is megettem egy dobozzal, csak úgy magamtól! :oops: Remélem beindulunk tőle! :wink:

Na, lányok!?
Kinek mit ígér Jónás bácsi???

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
amit még elfelejtettem mondani, az az, hogy azért sem csinálok tesztet, mert a reggeli hőm alacsony. És ez is kizáró ok. :evil:

Hát nem tudtam még belemélyedni. Ugyanis közben dolgozom :D Még tanulmányoznom kell...
dezsina
 
 


Dezsi!
Van görbéd?
Mellesleg átnézhetnél a hőmérős lányokhoz, Szilcsi ma tesztelt egy +-at úgy, hogy a hője olyan alacsony, mint mensinél szokott! Na???

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
nem csináltam görbét! Tudod, az ember lánya elkenődik, ha nem sikerül :( de ez izgi amit mondtál! Benézek oda is!
De úgysem vagyok terhes. Érzem :?
dezsina
 
 


vikimi!
köszi neked is a biztatást!
lola29
 
 


Dezsina!:)

én is elkeseredve mentem vissza anno az eredményért, mivel a hőm 36,7 volt,ami ugye nem valami jó annak aki terhes akar lenni és akkor mértek nekem egy 2734-es hCG-t !!!!!! Na???????

Lola!:)
ez csak tersmészetes egy csapat vagyunk izgulunk egymásért és átéljük egymás siekreit és néha néha a bánatot is!
Nekem a hcg-m a ET után 12 napon (ami kb 4 hetesnek számít) 262 volt....így nem sokban tér el, vagyis bármi vagy bárki lehetséges!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok?Itt csak én dolgozom??????? :lol:

Lola!
Én is nagyon szorítok neked,hogy jó híreket kapjál!!!!!!
Lh teszt nekem elötte 2 napig halvány,aztán 2 napig atom pozitív,és utána megint 1-2 napig halvány.Érdekes,hogy neked nem működött,de szerintem az amit a doki mondott,nem úgy van.Mert ugye LH nem csak az ovuláció pillanatában van,hanem az úgy mint bármi más nől,aztán csökken.Legalábbis szerintem.

Backa!

A Rossmanost el tudod vágni,mert az csík.A DM-ben kapható pedig kazettás.Azt kicsit macerásabb duplázni :lol:

Zsani!
Ugyan már,szavazunk mi bármikor bármennyit egy ilyen cuki kisfickóra.Csak szólj :wink:

Dezsi!

Azta,de izgi!Most komolyan vasárnapig vársz a teszttel? :shock:
Emlékszem a múltkor sem bírtad ki. :wink:
Hajrá!
Vendég
 


Pandácska!
Én szedtem fogigátlót,Krizsa doki egy hónapot mondott rá,mármint tudod 21 napot,de aztán 34 lett belőle.Mert amikor felírta,még 31-32 napos volt a ciklusom,és az alapján számolta ki,hogy mikor lesz a lombik,de valamitől a fogigátló elött beállt 28 napra,így korábban voltam jó néhány nappal.De nem a lombik idejét változtatta,hanem foolyamatosan szedtem a fogigátlót,és így lettem az időponthoz igazítva.Azt mondta Németországban úgy szokták,hogy 2X35 napig szedik :shock:
De szerencsére nem volt annyi.
Vendég
 


Lola,
amikor az ember nem számít rá, akkor jönnek a lurkók.!! :lol:
Nekem is akkor pöttyant az életembe amikor egyáltalán nem vártam. Arról nem is beszélve, hogy volt akkor pia az életemben. Whiskey, pezsi (fél üveggel) pedig nem is szoktam legfeljebb Bacardit Brazert vagy Baileyst.

Vikimi,
az jó, ha vannak tüneteid. :wink: A bogyikat tényleg pótolni kell.
Szerintem említsd meg a dokidnak, hogy kihánytad a bogyikat és dugdoshatod-e őket. Szerintem jobb is, ha lentről 'szeded" mert hamarabb hat és közvetlenebb.
A centrum maternát én is szedtem + folsavat. Rutascorbint most szedem, mert néha elered egy kicsit az orromvére. De szerencsére csak néha. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Nyulasz,
Köszönöm!
Vendég
 


Viki, Backa
Szerencsére jól viseli a Matyek a pöttyöket, már túl vagyunk a nehezén. Adok Neki homeost a viszektésre, és tényleg jó lehet, mert egyáltalán nem vakarja magát. Nem mondom, hogy csodagyerek a Máté, de azért sokszor meglepődök a dolgain, hogy mennyi mindent megért :lol:

Nyulasz
Nagyon aranyos vagy :) Bevallom most elpártóltam egy másik neten játékos oldalhoz, de hát soha nem lehet tudni :)

Judit
Mikor kell menned? Mit mondtak a Kaáliban? Remélem nem fáj nagyon a hasad....bár most egy hasfájásnak is kell örülni, ha ez kell a kezdéshez. :?

Na megyek, mert mindjárt kezdődik a Barátok :lol:

Zsani
Vendég
 


hy.

backa en is szoktalak olvasni a pco-s topikban.nagyon sajnaltam ami veled is megtortent,na meg velem is parszor.
igen ebben a honapban szedem a gyogyit,kedden kell mennem Uh-ra.
csak ugy beszedted a clostyt ?uh nelkul?meresz vagy.

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt!

Monyo!
Hát, nemigen volt választásom... :?
Nem tudom, mások hogyan csinálják, hogy csak úgy elmennek uh-ra! Nekem - mióta Kaálizok - csak a bajom van a dokikkal. Zircre szoktam járni nőgyógyihoz, volt ott egy nagyon aranyos idősebb dokibácsi. Ő Veszprémben főorvos, ő szokott kijárni a zirci sztk-ba rendelni. Azt mondta, bármilyen vizsgálatot kér a Kaáli, menjek nyugodtan, ő kiírja nekem. Na, hát azóta már egy másik doki jár ki, az meg tök tahó, azt mondja, csinálja a vérvételeket a Kaáli. Legutóbb egy nyomorult 3. napi vérvételért (lombik előtt) egy fél órát könyöröghettem, meg hallgathattam a beszólásait. Ugyanez a házidokinál....
Már ott tartok, hogy le kéne tagadni, hogy a Kaáliba járok.
Ezek után eszembe se jutott, hogy elmegyek hozzá uh-beutalóért... :? :evil:
Bízom benne, hogy nem lesz gond...

Dezsina!
Remélem teszteltél!!! :wink:

Nyulasz!
Te se dolgozd azért halálra magad! Bár a suliban én sem tudok netezni egyáltalán - cserébe egész délelőtt itt lógok! :lol:
Akkor a Rossmannba küldöm ma aptyát, remélem, lesz ideje bemenni!

Zsani!
Tényleg nagyon okos lehet ez a kis tündérbogár! :D Amúgy nekem meggyőződésem, hogy alábecsüljük őket, mert csak picik és nem hülyék! A fene se tudja, mi járhat a fejecskéjükbe! Asszem nagyot néznénk, ha meglátnánk! :lol:

Lola!
Hogy vagy??? Nagyon izgulok érted!!! Ha egykor lesz eredmény, lehet, hogy már csak este tudlak olvasni, mert fél 3-kor indulok a suliba. Ma dolgozzuk le a 30-át :?
Amint tudsz, jelentkezz! :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola!
nagyon izgulok, várom a jó híreket!!! :)

Ma még nem jött meg.... :D

Nyulasz, Backa!
KIBIROM :!: NEM TESZTELEK, CSAK VASÁRNAP :!: Azért se! Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok, de higgyétek el, hogy majd meg fog jönni, mert nem érzek semmit és meg van csak zavarodva a szervezetem! Igazából nem is élem bele magam semmibe, mert tudom, hogy csak késik, és Ti itt mindannyian adjátok a reményt, hogy lehet itt valami! :wink: De akkor sincs! Majd meglátjátok (sajnos :( )

Nyulasz!
én is melózok, nem csak Te! Tessék többször benézni! :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

30-an megyek a Kaaliba! :D :D Az lesz a 13. cn. Reggel vervetel, utana pedig ultrahang.
Ha lesz erö tüszö akkor lesz beülti is. :D

Nagyon varom mar! :D


Lola,

Remelem minden rendben lesz ma az orvosnal! Sajnalom, hogy ennyi mindenen kell keresztülmenned! Persze itt senkinek sem könnyü, de meg olvasni is rossz volt a soraidat! :(

Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsina,

Nekem is kesett most. Az elsö nap ugyanugy 15 vagy 16 marcius. Es ma vagyok 3. cn. Szerintem ha nagyon erzed akkor meg fog jönni nyugi! :D

Backa,

En egy kicsit feltelek ami a clostyt illeti. Orülök, hogy abbahagytad a szedeset. :D Uh. nelkül a fene tudja...

Lanyok, a februari lombikomnal volt hatching is. Szerintetek "megvagtak" azokat is amiket lefagyasztottak vagy azert most külön fizetnem kell?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
na végre, akinek szintén késett. Csak az a bibi, hogy azt sem érzem, hogy meg fog jönni :lol:
Szerintem a hatching-osok ugyanúgy megvannak, ha lefagyasztották őket!
Szerintem fizetni mindig kell, akkor is ha TB-s vagy :evil:
Jucmuc! Gyerünk huzz bele!!! Érleld a tüszőket!
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?