Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, hogy ide csak ritkán járok, de 3 fórumon is tartom a frontot. :D

Nóra1!

Gratulálok! Nem semmi a szülésstoryd! Nem lehetett könnyű!

Lara!

Jó a teszted látványa! Gratula!

Domiról: már 1400 gramm. Minden rendben van vele, szépen fejlődik. Még akadnak légzéskimaradások, de ez is rendeződni fog.
Hamarosan kikerül az inkubátorból kiságyba. Májusban remélhetőleg hazahozhatjuk.

puszi

Kép
babancs
 
 


Jó reggelt, kislányok! :)

Na akkor szépen, sorjában:

Kirnek és babájának hatalmas gratulanciám, és nagyon sok boldogságot az elkövetkező közös életükhöz! :)

Kandika, utólag bár, de nagyon boldog névnapot kívánok neked! :D

Csipi, nagyon várom a híreket felőled! Jelentkezz majd, addig szorítok! :)

Kikka, kitartás a szúrkáláshoz! És mielőbbi pirinénit, hogy elkezdhesd az igazi stimut! :wink:

Bettica, én voltam az, aki bent feküdtem a múlt héten az endokrin osztályon. Úgy volt nekem is, hogy csak 3 nap lesz, de végül 5 lett belőle, mert közbejött a hétvége. A "bentfekvésem történetét" megtalálod a 2007 Április 17 Kedd - 11:11-es hozzászólásomban, de bármi kérdésed lenne még ezzel (vagy mással) kapcsolatban, nyugodtan tedd fel, akár itt a topikban, akár priviben. :)

Zsizsik, jó régen nem "láttalak". :) Üdv újra, itt!

Babancs, örülök, hogy szépen fejlődik Domika. :) Remélem, hamarosan már otthon babusgathatod. :D Addig pedig kitartást és erőt kívánok neked!

Pár szó magamról:
1. Még mindig nem jött meg. Se barna, se semmi... :(
2. Mióta hétfőn kijöttem a kórházból, furcsa dolgokat tapasztalok magammal kapcsolatban, magamon. Már kétszer olyan idegesség, feszültség jött rám, hogy törni-zúzni tudtam volna legszívesebben. Nem tudom, mi van velem, mert én eddig abszolút kiegyensúlyozott emberke voltam. Talán a hormonjaim vannak változóban???
A tegnapi "idegbajomnak" hatalmas bőgés lett a vége, a férejcském vállán. Szerencsére ő megdöbbentően jól viseli a megváltozott viselkedésem. Teljesen sikerült megnyugtatnia. :)
Csak én vagyok megrémülve saját magamtól...

...vagyok... (ahogy Kavicska mondaná... :))

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Jó reggelt !

Csipi, helyzetjelentést kérünk !!!!

Bettica, üdv köreinkben :wink:

Babancs, örülök, hogy Domi erősödik !

Zsizsik, jó, hogy újra itt vagy ! Mensivel mi a helyzet ?

Puszi mindenkinek

mniki
 
 

 
 

Tükörvíz nem kéne tesztelni egyet??? Sírásroham is jó terhességi tüntet...

Tündi szia!

De Nóra nem kapott oxitocint! Nálad megindították a szülést, és rögtön nyomták beléd az oxitocint!Sztem ezért volt gyors, oxival furcsa is lett volna tovább szülni! :D
De Nóra nem kapott, és én így értettem, hogy indított szülést nem láttam még eddig MAGÁTÓL gyorsan lezajlani, de persze én nem láttam olyan sok szülést :lol: , (sőt egyet sem :lol: :lol: ), szóval ez nem azt jelenti, hogy nem lehetséges!

Szia zsizsik!
nekem is hiányoztál ám! na milyen a met, látsz visszaesést?

Kép

Kép
rejo
 
 


Napsütéses jó reggelt mindenkinek!

Hát nem megyek át patás :mrgreen: ba :cry: :cry: ...az én zebrám méág várat magára egy kicsit......

De se baj...de legalább jó úton haladunk :wink: :wink:
Már csak azt szeretném tudni, mikor fog akkor végre megjönni?????? -hát remélem nem 20 nap múlva...

Azért tündérek vagytok, hogy szortottatok!!!!!! :) :)
csipi78
 
 


Sziasztok!

Csipi :?: :!:

Lara, szépséges a csíkod!!! :lol: Nyugi, TERHES VAGY!!! :wink:

Okr, gondolok Rád! :)

Bettica, üdv közöttünk!

Pogi, mi a helyzet Nálad?!

Babancs, örülök hogy Domika szépen fejlődik! :)

KAndika?! Ginuska?! Bee?! Backa?! Mamint?!

Képzeljétek, tesómat végre, hosszú hónapok győzködése után sikerült rávennem hogy menjen el Tűűhöz :lol: :lol: (ő is pco-s)!

Mindenkinek szép napot, puszi!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Csipi :cry: De lesz még csíkos patásod Neked is! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyooka drága!

Mi az hoyg...egy egész csordám lesz még... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: -persze a ti csordáitokkal együtt és egy igazi nagy kolóniát fogunk alapítani!!!!!! :lol: :lol:
Hogy tetszik az ötlet :?: :?: :lol: :wink:
csipi78
 
 


CSipi, valami ilyesmire gondolsz?! :wink: :lol:

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Rejóka!
Engem indítottak, és oxitocint kaptam a legelejétől fogva! A szülésem történetét megtalálod itt a fórumon a Születéstörténetek topikon.... :(

Csipi! Egy spontán mensiért "ölni" tudnék..... :lol: :roll: Azért nagyon sajnálom a negatív tesztet!

Lara! Ezer meg egy gratula! Vigyázz magatokra nagyon!
Vendég
 


Rejoka, tegnap teszteltem. Negatívat. :(

Csipi, sajnálom. :(
De eljön még az anyoooka képén lévő kánaán, a topiklakóknak (azaz nekünk)! :D

Anyoooka, tök jó, hogy rá tudtad venni a tesódat! :) Egyébként ő már járt orvosnál a pco-jával, vagy most kezdi?
És veled mi újság? Magadról nem írtál semmi.

Pogi, jelentkezz be, ha tudsz, hogy mi újság veled!

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


babancs, úgy örülök, hogy szépen fejlődik a Domi! drukkolok, hogy minél előbb hazavihessétek :)

velem most az van, hogy egyszerre hányok és durva hasmenésem van, de a vérzés szinte teljesen elmúlt. Én ezt nem értem. tesztelni csak szombaton tesztelek.
krumplis pogácsa
 
 


Pogi :shock:
Duphasont szedsz még ?

mniki
 
 


anyooka!
nem is rossz...sőt tetszik a csorda! Beválalnám :lol: :lol: :lol:

monácska!
lesz még nekünk spontán mensi...de csak egyszer ....és utána jön is a zebra :wink: :wink: :wink: :wink:

tükörvíz kincsem!
ma ez van...aztán jön holna...és újra holnap.....és mehet kölcsönért a bankba, hogy egy egész farmot vegyek a zebráimnak :lol: :lol: -na meg a ti zebráitoknak, ha jöttök majd randizni hozzánk..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Tükörvíz, tesóm eddig csak nőgyógyászoknál járt. Mindenhol Diane-t írtak fel neki, mivel nem akar még gyereket. Sokáig szedte, mikor abbahagyta, elég sokat hízott, durvultak a tünetei...
Jövő héten eljön velem a Petrányis talira is, remélem végre megérti hogy van megoldás a problémájára...

Magamról azért nem írtam mert nem történik semmi különös. Jövő kedden megyek Tűűhöz az eredményeimmel, szerdán nőgyogyihoz, kíváncsi vagyok, hogy hogy áll a metforminhoz, PCOS-hoz... Ha nem úgy, ahogy szeretném, akkor váltok...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Pogi!

UGYE szeded még a duphastont?????????
Szedjed kérlek még legalább szombatig!!!!!!!
Ezek szerint ez nem is igazi vérzés volt! Hátha-hátha-hátha!!!!!
Annyira szorítok nektek!!!!!!

Csipi!

Amíg nem jön meg, még bármi lehet!!!!!!!!
És remélem lesz is!!!!

Tükörvíz!

Hőd hogy áll?????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Pogika, ez jóóó hír! Mármint hogy már nem vérzel! Szedjed a progit marokszámra! Mi pedig szorítunk nektek!

Csipi, nálunk az új házunk kertében építhetünk egy egész karámot a zebracsordának, mert hely az van! Már csak a patások hiányoznak, a meglévők mellé! :wink: :lol:

Anyoooka, de nőgyógyásztól már megkapta a diagnózist, miszerint PCOS? Csak azért kérdezem, hogy mennyire vannak képben a nőgyógyászok e tekintetben.
Az én nőgyogyim anno 1999-ben képben volt a PCO-val, ő utalt be az endokrinra. Az már más kérdés, hogy az idén (ugyanő) már húzta a száját, amikor lemondtam a Closty-s stimut, miszerint először megpróbálnám a metformint.

Niki, és te hogy vagy?

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Rambóka, nem hőmérőzök. :( Úgy tervezem, hogy majd a köv. ciklusban.

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


szedem szedem! 3x2-ben. És fekszem sokat, nem is bírok fönnt lenni, mert már teljesen legyengültem a hányástól és sok hasmenéstől. tökre kivagyok.
krumplis pogácsa
 
 


Jajj de jó Pogi nem az hogy kivagy, hanem hogy elmúlt a vérzés! progit le ne csökkentsd, mert akkor elmegy a baba, te tuti terhes vagy, elég sok kismami volt brutál rosszul és beteg a legelején, köztük én is, ki sem bírtam kelni az ágyból, ügyelet jött ki, de Bee is nagyon beteg volt, meg még sokan. Sztem ilyenkor lecsökken az immunrendszer működése, hogy ne lökődjön ki a baba. (Ez lehet hogy hülyeség! :lol: :lol: )

Most írattam be Domit a suliba. jajj hogy már ekkora fiam van, azért kicsit szomorú vagyok. Robogok tovább, többieknek pusza!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Hú, Pogikám!
Már úgy izgultam! :roll:
Az abbamaradt vérzés az jóóó!
Gyűlölj bátran, de remélem elhányogatsz még vagy 8 hétig! :oops:
Nagyon-nagyon szorítok! :)
(Én tuti megdöglenék a helyedben, ha nem tesztelhetnék-úgy napi 2szer...de hát ismertek... :roll: )

Csipi!
2 nap múlva ismétlés!!! :wink:

Tükörvíz!
Te is, oké??

mindenkinek puszi

Kép Kép
backa
 
 


Helló,

köszönöm, akinek hiányoztam.... ! Ti is hiányoztatok nekem ám nagyon ,de msot éppen sok munka van, nem sok időm marad netezni,sajnos. :(

Rejo, Niki:
sajnos azt hiszem, egyértelműen romlik a helyzet a csak merckforminnal. Ma vagyok a 34. cn-on, és még mindig nem jött meg, avandamettel folyamatosan 30 napos ciklusaim voltak. Nem, nem fogok tesztelni ,már látom a vérzés előjeleit, és nem is érzem magam terhesnek, biztos, hogy meg fog jönni, de egyre később, ahogy látom. Ez pedig nem jó. Most nem tudom, mit csináljak, várjak még egy ciklust hátha javul a helyzet, vagy menjek el Tűűhöz ? De nincsen semmiféle laboreredményem, még progi szintet sem tudtam nézetni, mert külföldön voltam. Ja, viszont fogyok, magamtól szinte. Némi diétázás volt, de munka mellett, külföldön ez szinte lehetetlen, ettől függetlenül fogytam. Hála Istennek, legalább ez mintha beindulna.

Szóval nem tudom, mit csináljak. Lehet, hogy vissza kéne állni az avandametre, és mellette closyzni ? Vagy csak úgy simán próbálkozni, és azonnal abbahgyani, ha összejött ? Lehet, hogy bejelentkezem Tűűhöz, úgyis mire kapok időpontot, már a következő ciklusban tartok majd.

Pogi, szerintem ez jó jel, mármint az, hogy nem folytatódott a vérzésed. Reménykedjünk ! :wink: :lol:

Babancs, be szoktam nézni más fórumra is, hogy mi hír van Domikáról, annyira örülök, hogy fejlődik ! Remélem, hamarosan tényleg végre haza vihetitek ezt a kislegényt !!
zsizsik
 
 


Rejo,

mindjárt indulok én is beiratni Esztert a suliba.... ! Annyira fura, hogy akkorák már, nem ?
zsizsik
 
 


backa :-) itt sajna 7-8 euros a legolcsóbb teszt (kb 2000Ft.), ugyhogy ez elég hatékony elrettentési mód a napi kétszerteszteléstől :-)

rejo, tudom én hogy sokan rosszul vannak, de az csak a kisrókára vonatkozik nem? a hasmenés is rajta van a palettán?
krumplis pogácsa
 
 


Pogi!

Meg kell mondjam, h. már amikor a blogodban pár napja arról írtál, h. hú, de nagyon sikerült megfáznod, nekem nagyot dobbant a szívem.
Sokan vannak itt, akiknek egy jó nagy taknyolással, hasmenéssel, hányással indult a terhességük. Azóta már többen megszültek! :wink:
Annyira szorítok, h. nálad is minden rendben legyen!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Zsizsik, én lehet hogy a helyedben várnék még egy ciklust! De igazad lehet, hogy már most bejelentkezel: tesóm tegnap június 5-ére kapott időpontot :shock:

Pogi, nagyon-nagyon drukkolok!!! azért csak tesztelj már egyet!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Monácska elolvastam! :cry: Egyet nem értek, miért kellett a 38. vagy 39. héten indítani a szülésed???? Volt valami probléma? probléma híján ált. 41. héten szokták indítani.

Brutál. ne is beszéljünk róla. Itt nem csak az indtíással volt gond. csoda hogy akarsz még egyszer szülni ezek után. Látod milyen jó, hogy most leszel terhes, most már ki tudsz állni magatokért!

jajj Zsiszik ne is mond.

Pogi én fostam mint a lakodalmas kutya, fájt a derekam, lázas voltam, hányingerem volt, fájt a torkom kb a 28. cn-től még két hétig Johannával.

Kép

Kép
rejo
 
 


Pogi!
Hát, nem olcsó, az tény. És most diszkréten hallgatni fogok arról, hogy mennyit szoktam tesztre költeni... :oops: :lol:
Különben érdekes, amit a betegségről írnak a lányok...A tesóm mindkétszer dögrováson volt, azonnal kijött a régesrégi hólyaghurutja. Azt mondta, legközelebb már teszt sem kell, egyből tudni fogja...Fura...
Bíííízom!

Rejo!Zsizsik!
A volt osztálytársaimnak középiskolás gyerekeik vannak! :shock: Én meg csak pár nap múlva fogok teherbe esni! :lol:

Rejo!
Írtad a múlkor, hogy lehet, hogy nekem nem elég a metformin. Én meg bízom benne, hogy használ, csak lassan. 1 év metformin után még rendszeresen Proverával kellett meghozni a mensimet. Most meg lassan másfél éve 28-29 naposak a ciklusaim, nincs barnázás (soha!), nincs összevissza vérezgetés! (egyszer volt 40 napos ciklusom, mikor premens-t szedtem - na, azt többé meg nem eszem) És lassan fogyogatok - jó lassan - de egy éve 9 kilóval több voltam. Pedig nem diétázom, mert az akaraterő osztásakor asszem épp hiányoztam :oops:
Szóval arra gondolok, hogy ami 18 évig csak romlott, lassabban fog javulni. Remélem...

Megdöglött a babanet, de még épp el tudtam menteni! Mostanában egyre többet vacakol megint, nem?! :evil:

Kép Kép
backa
 
 


Rejóka!
Azért indították, mert nagy baba volt, meg a dokim pont akkor volt ügyeletes. Szegény icsikém még nem akart megszületni..... Azóta viszont makk egészséges, hálistennek!
Azért a szüléstől parázok ám én is. Viszont tutira másként fogom csinálni, teljesen másként!
Vendég
 


ja backa jó hogy mondod, hólyaghurutom is volt, ki is felejtettem a poginak írt felsorolásból! Aztán utána meg aggódtam, hogy jajj, terhes vagyok, nem is tudtam még róla, és antibiót szedek, vajon nme lesz gond? :lol:

Háát, akkor jó. ha fogysz és látod a javulást, akkkor tényleg elég. Zsizsiknél nem volt javulás met mellett. Akkor tényleg csak idő kell és türelem, és meglesz a baba.!! Tutti biztos!!! 100%!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


na rendesen behalt a babanet :x én nem voltam olyan szerencsés mint a Bacekom, elveszett egy tökhosszú bejegyzés :evil:

Rejo, zsizsik, már isibe mennek a törpikék? :shock: amikor utoljára fotót láttam róluk, olyan falatkák voltak! :-)
Ez egyébként olyan érdekes, mert amikor még én voltam kiselsős roppantul felnőttnek éreztem magam, most meg amikor látok egy csapat aprólékot elmasírozni az ablak alatt, olyan picinek látom őket, hogy csoda, hogy egyáltalán már járni megtanultak, nemhogy iskola!

rambóka meg többiek, nagyon jólesik hogy így drukkoltok, reméljük be is jön! én eddig sosem hallottam hogy ilyen beteg tud lenni az ember :shock: de tulajdonképpen jó hír :-)) lehet valami abban az immuncsökkenésben...
krumplis pogácsa
 
 


Rejo!
Izgultam, hogy mit fogsz válaszolni, úgyhogy most örvendezek! :lol: Remélem, tényleg így lesz! :D Köszi! :D

Hozatok ma lh-tesztet.

Kép Kép
backa
 
 


Adok neked cviki puszit Te Pgi! Én eddig nem is mertem nagyon írni, hogy gratulálok, de szedd a Duphastont, és ezerrel pihenj. Csupa jó jeled van terhesség ügyileg....... Nem lemondani róla oké? Csak pozitívan! Odaát az nlc-n is volt egy lány, már teljesen lemondott róla, hogy megmaradt a bab, és né máááááááááááá, ottan dobog az a pici szivecske.... :)
Csak okosan!
Vendég
 


Monácska!

Én is elolvastam. :shock: :shock: :shock:
Hát nem tudom, h. én ilyen előzmények után neki mernék-e futni a 2.-nak! :shock:
De az tuti, h. jól megválogatnám, h. kinél szülök!!!!!
Most sok mindenen elgondolkoztam, kezdve az iskolai felvilágosítás teljes csődjével, a védőnői hálózat felkészültségén keresztül, a kórházi személyzet empátiakészségéig bezárólag. :evil:
Meg azon, h. azok, akiknek nincs pénzük a k...va drága kismamaújságokat és még drágább könyveket megvenni, nincs internetük és esetleg senkivel nem tudják megbeszélni a dolgokat, azok szerintem ma is hasonló módon szülnek, mint ahogy te szültél 13 éve. Igen élő példa volt erre a Szülőszoba azon része, amelyikben a nevelőotthonos csaj szült!
És sajnos nem hiszem, h. egyedi eset lenne!!!!!! :cry:

Pogi!

A szombat reggelt tűkön ülve várom!


Mi lehet Kavitssal?????? Tud vki vmit arról, h. jön-e a talira??????

Zsizsik!

Hogy van a lábad????? Teljesen rendbejött már v. még jársz gyógytornára?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jaj Rambóka, drága vagy! Igen, végig bőgtem a szülőszoba azon részét....... Iszonyatos volt. A meg nem értettség, és az, hogy egy jó szóval sem segítették, És még akkor sem lett volna késő, mikor bement a kórházba a szerencsétlen, de épp csak azt nem mondták neki, hogy minek leszel terhes, még ehhez sem vagy elég jó! Pedig teljesen meg udja változtatni a gyerekhez való hozzáállást a szülés maga.
Nem tudom hogy lesz mint lesz, de nagyon felkészültem a mostani terhességemre. Persze ez most sem egyszerű, jelenleg rádupláz a fiam másfél évére, rá annyit vártunk, mire megfoggant..... :twisted:

Aztán ez az egész szülés, egészségügy, empátia dolog konkrétan visszaköszön ám a PCOS-hoz való orvosi és egészségügyi dolgozói hozzáállásban.
Néha nagyon elkeserít.....
Vendég
 


pogi, szedjél Cvitamint, meg magneB6ot is!!!!!!!!!!!! (gondolom a folsavat eleve nyomatod magadba régóta...)

és csinálj tesztet :) jóóó, szombatig csak kibírjuk mi itt mindannyian....de tűkön ülés van ezerrel.


elfelejtettem még mit akartam írni :? :oops:

hatalmas étvággyal küszködök. vagyis nem is. látok vmi kaját, és úgy érzem nagyon sokat, bármiből meg tudnék enni....meg is jártam. ebédre kikértem jó nagy adagot (zöldköret, fél krumplipüre, rántott gomba...), aminek az lett a vége,hogy férjem ette meg :) ő is kívánós. vagyis ő a kívánós. :D

Bee-vel mi van????
Ezo, te mikor mész cukorterhelésre???

én nézegetem néha a cukromat. éhgyomri 4,7 körül van. tegnap ebéd után fél órával meg 6,9. ma is megmérem, de most 1 órával. de lekopogom sosem megy 8 felé (sőtttt, 7 körül szokott lenni). sosem. (mármitn a 8 felét értem, amikro ebéd után mérem rögötn 20 perc, fél óra. de akkor csak kíváncsiságból szoktam :) ...)
dimet
 
 


Rambóka, köszönöm a kérdést, lassan javulgat a lábam. Járni bicegve tudok, vezetni simán, most nem jártam gyógytornára pár hétig, de holnap reggeltől megint szigorúan járok, mert látom, hogy a mozgástartomány nem javul. Még a végén sánta maradok... :lol:

Backa, érdekes, amit írsz.... egy év alatt 9 kg - .... klassz ! Én is ezt látom, hogy mintha szépen óvatosan mennének le a dekák rólam.... csak éppen a mensi nem stimmel. Többen vagyunk úgy, hogy minden alakulgat - metformin mellett - csak éppen a pocakunk nincs tele babával. Jó lenne tudni, hogy vajon az avandamet mellett milyen eséllyel esnénk teherbe.... Szerintem jobb lenne. Remélem, a találkozón szó esik majd az avandametről is !
zsizsik
 
 


Monácska, elolvastam én is! rettenetes :evil: Úgy felhúztam magam, hogy belefájdult a hasam! Azért azokat az orvosokat én is kikötném órákig, és közben "gyengéden" rudgosnám a farkuk tájékát úgy ötpercenként! De azt a nőt is aki azt mondta, hogy akkor biztos nem ordibáltál mikor készült a gyerek!
(a Dani mindíg mondja, hogy a nőgyógyász egy külön állatfajta. Amikor nőgyógyászi gyakorlaton volt, ő is hallotta, hogy ilyen ocsmányságokat egy csomószor hozzávágnak szegény nők fejéhez. mintha valami bűnös dolog lenne, hogy teherbe estek, és most viselniük kell a következményeket! Gusztustalan! undorító! :evil: :evil: )

A férjecskéd nem is volt ott egy percig sem?
krumplis pogácsa
 
 


Monácska, elolvastam én is! rettenetes :evil: Úgy felhúztam magam, hogy belefájdult a hasam! Azért azokat az orvosokat én is kikötném órákig, és közben "gyengéden" rudgosnám a farkuk tájékát úgy ötpercenként! De azt a nőt is aki azt mondta, hogy akkor biztos nem ordibáltál mikor készült a gyerek!
(a Dani mindíg mondja, hogy a nőgyógyász egy külön állatfajta. Amikor nőgyógyászi gyakorlaton volt, ő is hallotta, hogy ilyen ocsmányságokat egy csomószor hozzávágnak szegény nők fejéhez. mintha valami bűnös dolog lenne, hogy teherbe estek, és most viselniük kell a következményeket! Gusztustalan! undorító! :evil: :evil: )

A férjecskéd nem is volt ott egy percig sem?
krumplis pogácsa
 
 


Pogi cvikipuszi! Neked ilyentet nem szabad olvasni, és annál inkább nem idegeskedni rajta. Értve lelkem???
Minden rendben már! A férjem éjfélig dolgozott, és nem váltották ki. Egyébként is fél a vértől, a műtőtől. Nem jött be, és ha szabad lett volna sem jött volna be..... Tudtam én, hogy egyedül kell végig csinálnom. Csak nem számítottam rá, hogy ennyire elvesztem az önkontrolom.....

No. Mielőtt kikapunk, ez itt ebben a topikban elég off ám! :) Lehetne inkább priviben folytatni? :oops: :oops:
Vendég
 


Dimet, tök jó, hogy rendben van a cukrod. (Jót nevettem azon, hogy nálatok a/is férjed a kívánós. Több barátnőm is járt úgy, hogy a terhesség alatt a férjük velük hízott. Csak aztán szülés után a lányok kilói visszaálltak, a férjecskék pocija pedig megmaradt. :lol: )

Monácska, én is elolvastam a történeted. Tényeg elég horror, még ha 13 éve is történt! :evil: (De minden jó, ha a vége jó. :))

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Monácska, végigolvastam és potyogtak a könnyeim! Ezek állatok... :evil:
Komolyan, csodállak hogy ezek után újra szülni szeretnél!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lányok előre is bocs az offért


Elolvastam mona szüléstörijét,és meg kell mondanom, hogy az én 20.hetes vetélésem sem zajlott sokkal különbbül. :cry: :cry: :cry:
szisza30
 
 


Óóóóóó Szisza!
Vérzik a szivem!
Megrémít, hogy iylenek is tudnak lenni az emberek egymással. :( Sajnálom, bár ez nem segít semmit a bánatodon.
Vendég
 


Hi!

Pogi!
Izgulok értetek!!

Monácska!
Tegnap elmaradt: Merional arra jó, h tüszőket "termeljen".

Rambóka!
Én tegnap sírtam egy picit, mert a páromnak nem volt elég az 1. tesztem. Ebből indult ki a tegnap délutáni tesztelésem.

Kép
lara26
 
 


Köszi mona!

Már nem vagyok bánatos, készülök az újabb, és ezúttal sikeres-boldog-klassz csodálatos kismamaságra-szülésre-anyaságra!

Csak felkavart, és soha-soha-soha többet nem hagyom magam, és senki ne hagyja magát, jó? :shock:
szisza30
 
 


Kép Kép Mindenkinek aki ma és tegnap megemlített....felköszöntött!Köszönöm szépen!Nagyon jólesik! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Bettica!Neked is köszi a köszöntést!!!

Most voltam Uh!
Meg van a bal petefészkem is! :lol: Na a jobb is teli cisztával.....és ami legszebb van a jobb oldalon egy-egy-egy 27,17,18mm nagyságú nagyobb ciszta!-na ,ilyenem se volt még soha!A polipot,persze itt nem lehetett látni rendesen......csak színelváltozósan mutatta!piros-kék szinekkel az eltéréseket!Nagyon speckó gép volt!
A dokimat próbálom felhívni....de nem sikerál.....
****jaaaaaaaaaa és Én barom hirtelen hagytam abba a merckformint...azóta remegek,ha nem iszok-eszek....hypozok ezerrel.....kb. 10x eszek :shock: :roll:
Na majd holnap ha dokival taliztam,megírom,mi okosat mondott!


Lara!Nagyon örülök....tök jó,hogy ennyit erősödött!
Pogi!Pihenj és tesztelj szombaton....bizti határozott két csikod lesz!
Na pusza mindenkinek.....sietek,mert Natinak kivételesen :wink: edzése van :!: :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Andika!
Kép
Utólag…de annál boldogabb névnapot kívánok neked! Ciszták + Polip…remélem nem sokáig lesznek vendégeid és jöhet a kistesó :)

Kir!
Gratulálok a babához, sok boldogságot nektek :)

Babancs!
Olvaslak ám máshol is, és nagyon örülök hogy minden rendben Domival. Sokat gondolok rátok (is)

Lara!
Remélem már apa is hiszi és bízik abban, hogy terhes vagy :) Alig várom az első UH-d. :lol:

Pogi!
Progi+MagneB6+Cvitamin. És ágy. Mert te terhes vagy :lol: Remélem veled marad..és nem lesz már gond! Szupi hogy a vérzés abbamaradt. Szurkolok!!!

A hőm csodaszép….büszke vagyok rá. Beágyazódási esést nem látok :( 8. DPO. És én hülye..ma ellőttem egy tesztet, ami nem tört le….nagyitó alatt mintha 2. csikot látnám.

Pussz!
Vendég
 


Íme az én maratoni...de azért szép görbuszom :lol:
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?