Új privát üzeneted érkezett!

bocsi, de a gépünk sz.rakodott az előbb

tudtam én, hogy tesztet kell vennem ahhoz hogy megérkezzen piri :?

piri ma megérkezett, hasfájás nélkül !!!! :D
vannak még furcsa dolgok :lol:

Mókuska
Te is nagyon szorgalmas, örökmozgó anyuka vagy ! nemhiába vagytok unokatesók Gabival !!! :D
a gyereknevelés nem napi nyolcórás munka hanem huszonnégyórás ügyelet :roll:
a gyereken nincs off gomb, ahogy a háromgyerekes barátném mondja, ő meg már csak tudja, mit beszél :lol:

Mamen
pihengess ! Te vagy a következő kismamink !!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!

Candi

Boldog névnapot kívánok

Kép

Bocsi mindenkitől, de most csak ennyire futotta.Hétfőn szalkdolgozat leadás :?
(Vonalzóm nem jó, még csak a 10.napon vagyok, de semmi tünet)

málna2162
 
 


Jó reggelt!

Málna
Jó dolgozatírást.

Én 9. dpo-n vagyok, majdnem együtt mozgunk :lol:
Reggeli hőm 37 - 37,1 volt.
Torokfájás még megvan, de talán már nem annyira.
Bár éjjel 5 órát aludtam, mert annyira fájt, hogy nem tudtam vissza aludni. Öblögettem, mebucain-t vettem be...

Mókuska
Hihetetlen mennyit vasaltok, mi alig vesszük elő a vasalót.
Nem szeretjük a gyűrődő cuccokat. :wink: Olyan anyagból veszek ruhákat, ingeket.

Mamen
Mindjárt eljön a Ti napotok is. Félsz vagy izgulsz már?
Melyik kórházban fogsz szülni?
Vendég
 

 
 

Sziasztok, megint csak gyors bekukk.

Candi, boldog névnapot neked!

Jó, hogy nem teszteltem, a mai hőm 36.8 :? :x :evil: :twisted: :cry: Tehát a táblába be KELL hozzám is írni, hogy köv. hónap Closty. Előre is közi.

Sziszi, a hőd tök jól alakul! Drukk ++++++++++++++++++
Mikor akarsz tesztelni?

És te, Málna??

Na megyek, majd otthonról visszaolvasgatok.

Mamen, szép nagy pocid van már!!!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy nem jöttem, suli volt tegnap, az utolsó nap, vizsgára felkészítés brrrrr.

Mindkét Esztike gyönyörű:)

Mamen, jó nagy pocid van már!

Málna, kitartás!

Mókuska, úristen, te mennyit dolgoztál, jó sok az energiád.

Candi, megkésve, de nem elfeljetve, [size=24]nagyon boldog névnapot[/size] kívánunk!

Szisz, remélem jobban vagy, kíváncsi leszek mi lesz, jó az a fránya hő:)

Viki, ezek szerint most beállt a mesnid?

Kata, a következő hónapra majd nagyon kíváncsi leszek.

Melikém, pihengess!

No én megyek dolgozni, van egy pár pályázatom:(
Nagyon szép napot kívánok mindenkinek!

Jaj hétvégén befejezik nálunk a teraszt, már alig várom:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Muszkuru

Nagyon szép Eszter!!
Az, hogy te már otthon vagy igen csak meglepett... :shock: Bár nyugaton ez már teljesen természetes, meg Ámerikában.Lehet, hogy jobb is, senki nem rajong a kórházért.
Jelentkezz ha van egy szusszanásnyi időd.

Mamen

Formás pocak

Bea

Ádi tündéri!!

Hoppá

Sajnálom, de amíg nincs piri!Tudod :wink:

Sziszi

Naon jó!Ezek szerint mégis csak volt pé!!Érzel valamit?

Én ma így nézek ki:

Kép

Nem nagyon tudom mire vélni ezt a hírtelen emelkedést :shock: Beágyazódáshoz jó lenne, csak nem volt elötte hőesés, inkább csak várakozó állásponton voltam. A 6.DPO-hoz meg szerintem semmi köze.De ma teszteltem egy negatívat(csak rossz helyre írtam, a tegnapi naphoz 8) )
És semmit nem érzek, nem nő, nem keményedik,pár nappal ezelőtt fájt a hasam olyan érzésem volt , hogy bármelyik pillanatban megjön.Azóta semmi.
Na megyek még egy kört a könyvtárban. :roll:
Majd még belesek

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Jó reggelt!!!!!

Sziszi,pihenés :D hát elhiszem,hogy ha megszületik Dénes én is nagyítóval keresem majd az alkalmat ilyesmire.....remélem már meggyógyultál valamennyire...a hőd nagyon jó!!!!

Málna...jó tanulást....és a te hőddel mijahelyzet :lol: :?: még várjuk ám a fotókat a buliról!!!!

Mamen,hű,de szép nagy ez a poci...jól van,nem csak nekem nőtt meg ilyen nagyra!!!Pont valamelyik nap találkoztam egy csajjal,aki ikreket szült 1,5 éve és ő mondta,hogy abszolút alkati kérdés,neki kisebb volt a hasa,amikor szült(34.héten)a lányokkal,de ez már nagyon problémás is volt,mert nem volt a kicsiknek helyük,a 28.heti UH-n azt mondta a dokija,hogy képetelnség megállapítani,hogy melyik az A baba és melyik a B!ÉS ezért is indították be neki olyan hamar....na ezért én nem bánom,hogy a hasam ilyen óriási...kényelmesen elfér a kicsim!!!!!
Viszont:nagyon ritkán keményedek,mondhatni hetente 1x2x max!!!Mondtam a dokimnak,de szerinte ez nem gáz,majd később.....szerinted????Nálad mikor kezdett gyakori lenni????

Kata,ne aggódj,ez a hő még elég magas....Jól telik a pihenés????

Viki,Ildi és Gabi tesók,nem unokatesók!!!!!!De valóban nagyon szorgalmas család :lol: jöhetnének hozzám is vasalni...meg sem merem mondani,mikor vettem elő a vasalódeszkát :shock:

Esztike!!!!Azért ne dolgozz túl sokat!!!!Nálunk is csinálják majd a teraszt!!!A jövő héten kezdik,meg a kerítést is mediterrán kövezik...már alig várom!!!Nagyon szép lesz majd!!!!A picurod mozgásait enm érzed még???Én kb.ilyen idős terhesen voltam benne biztos,hogy nem csak emésztek,hanem ő próbál kommunikálni :P

Ma is egész napő itthon vagyok,ill.el kell majd szaladnom a védőnőmhöz beutalóért terheléses cukorvizsgálatra......este meg megyünk anyuval meg a tesómékkal az új étterembe,ami most nyílt a héten!!!!A neve Amici és rengteg olasz és mediterrán jell.étel van az étlapjukon+egy csomó fini pizza és házhoz is szállítanak!!!!!A szórólapjuk is nagyon színvonalas és meglepően jók az árak!!!Remélem finoman főznek,már alig várom!!!!

Szép napot mindenkienk!!!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


MÁLNA!!!!!!!!Nekem sem volt beágyazódási hőesés!!!!Még írtátok is,hogy ne aggódjak,az valakinél elmarad,vagy éjszaka történik,amikor úgysem méred!!!!!!!!!!!!!Itt még bármi lehet!!!!!!Nemsokára tesztelhetsz!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna
A 10. napi teszt még korai volt. Lehet még ebből baba :wink:
Nem elkeseredni. A görbén teljesen belefér a babás kategóriába.
Ennél cifrább dolgokból is lett baba.

Nekem sem az őszi, sem a januári terhességnél nem volt hőesés.
Csak szépen cikk-cakkolt a görbám 36,8 és 37,1 között. :lol:

Hoppá
A 36,8 még jó lehet, utána hátha felkúszik még.
Jó pihit! - el felejtettem :oops:

Meli
Nekem nem volt keményedésem, csak nagyon-nagyon elvétve.
Végülis Te is benne vagy már a (terhességi) korban :wink: :P
Vendég
 


Sziasztok!!!Csak egy percre!!!!
Candi!!Köszi,hogy ezt a szar képet feltetted rólam!!!Tök megviselt a fejem,a hajam sem jó irányba "fordult"!!Szóval iszonyatos!!Ott egyedül a kis gyerekem néz ki jól!!! :wink: Na mindegy..............!!
Boldog névnapot kivánok!!!
Bár már tegnap kivántam,csak akartam,hogy itt is legyen nyoma!!!
Azt UGYE TUDOD,HOGY PONT 1 ÉVE ANDREJJA NAPON LETT POZITIV A TESZTEM!!!??? :wink: Márcsak azt szerettem volna mondani,hogy többiek (még nem terhesek)HÚZZATOK bele!!Rajtatok a világ szeme!!Puszi mindenkinek!!
Majd jelentkezem!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!!!!
Megjöttem a védőnénitől,nem is terheléses cukorvizsgálat kell,hanem teljes vizeletvizsgálat...huhh!!!!Szerencse,nem kell ott pihegnem két és fél órát!!!!

Sziszi,akkor megnyugodtam,nekem olyan ritkák ezek a keményedések,mint a fehér holló!!!!

Bea!!!Szia!!!!!Nem is vagy rossz passzban a képen,sőt pont olyan kiegyensúlyozottnak tűnsz,mint ahogy én is megismertelek!!!!!

Hahó többiek???Merre van mindenki?????Én elköszönök mára,nemsokára megyünk vacsizni a tesómékkal és este biztosan beájulok az ágyba!!!!!
De holnap jövök újra!!!!!!!Hellóka

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Gyonyoruek a lanyok, persze a kisfiuk is :)
Hirtelen kaptunk egy nagy adag fotot, Bea ne aggodj, jol nezel ki a foton de persze a fiad a foszereplo :D

Malna irigyellek a kitartasod miatt.....mar olyan regota homerozol! En is elkezdem, ha a fene fenet eszik, megmerem minden reggel.
Mit szoltok a fulbedugos homerohoz aminek csak 1 mp kell?

Candi, tudnal adni nekem egy telefonszamot a Kaaliba?
Esetleg ha egy Forgacsos szamot is kapnek, megkoszonnem...
Felkeszitem magam juliusra.
Juniusba megszunik az allasom (6 honapos szerzodesem van a Chelsea foci klubbal) es juliustol munkanelkuli leszek......idom mint a tenger, raerek egy alapos kivizsgalasra, meg ramfer egy kis pihenes is.

Mokuska, te rengeteget vasalsz!
Mindent kiszoktal vasalni???
En csak ingeket vasalok, semmi mast, az is epp eleg (heti 4-5) :evil:

A rugdosashoz meg a pocifeszuleshoz meg nem tudok hozzaszolni :? De tudom hogy mi a karate meg a joga :P

Kép
icus
 
 


Szia Icus!!

Jó, hogy néha erre jársz!
A hőmérőzéshez minimum 5 maximum 10 perc szükséges.Belső hőt kell mérni.Szájban nyelv alatt, vagy hüvely, aharmadik belsőt nem is írom le :oops: :lol: Ágyban fekve, felkelés elött.Még pisilni sem szabad kimenni :twisted:
Szóval az1mp-es fül hőmérő nem ad megfelelő infót.Nekünk is van, meg olyan is amit csak a hlántékhoiz kell érinteni.
Amikor Máté egyszer 39 fokos lázzal feküdt, a fül hőmérő, csak 37körülit mutatott.Szerintem sz@r... :roll:

málna2162
 
 


hellóóó !

na, ebben a hónapban elmarad a hasfájás a pirihez ! :D :D

Bea
olyan béke és boldogság sugárzik rólad a képen, amit már régen láttam !

Icus
én csak egyszerű dolgokat szeretek vasalni, a párom szerencsémre pólót hord mindig, a saját cuccaimat pedig próbálom úgy kiválasztani, hogy ne gyűrődjenek :roll:
imádom a focit, a Manchester United a kedvencem ! :D
el szabad mondanod, hogy mit csinálsz a Chelsea-nél ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk :cry:
Mindenkinek nagyon köszönöm a szép szavakat, virágokat.
Tegnap nem tudtam jönni és ma is csak most, beszvrt a billentyűm, most beszereltem a másikat, remélem ez már menni fog
Bea: köszi a lecseszést, vagy csak ki akartad provokálni, hogy dícsérjünk :? :D 8) :wink: . Mondtam, hogy csini vagy a képen, meg élőben is.
Reméltem, hogy a névnapom idén is hoz valakinek egy pozitív tesztet, de ami késik remélem nem múlik, és legalább a szülinapomon ezt is megérem4
Icus: priviben elküldöm az elérhetőséget és ha van kérdésed kérdezz, holnap megírok mindent!
Málna: jó tanulást, dolgozást stb.
Szisz: szépa hőd!!!!!!
Hoppá: milyen kinnt, holnap már jössz bővebben mesélj!4
Viki: sajnálom pirit, de a szabályos mensi nagy dolog, remélem ciszta elment a fenébe.
Mókuska: nálam is lenne mit vasalni, itt is gyűlik! Milyen virágokat ültettél,
Musz: remélem jól vagytok!

Meli: hogy bírod a pihit?ű

e haragudjatok, ha nem írtam mindenkinek, de már nem látk, holnap jövök bővebben is.
Puszi

Andi
candi
 
 


Hát az idegenlégiós kiképzés ehhez képest kismiska... :lol:

Most csak néhány fotó erejéig tudok jönni, hogy "képben legyetek" :lol:

A születéstörténetünk és a beszámoló az első napok izgalmairól még egy kicsit váratnak magukra, de ígérem, nem sokáig.

Köszönöm, hogy sokat gondoltatok ránk,
Beusnak és Andinak pedig a látogatást és a közvetítést!

Sok-sok puszi mindenkinek!

2007.04.14. 21,45 - születés után 12 perccel
Kép

3 perccel később, 21,48 - apa az első találkozás után először fürdet :D
Kép Kép

10 perccel később már kórházi szerelésbe felöltöztetve
Kép
Kép

2007.04.17. 12,44 - a kórházból hazaérkezés után az első (és utolsó) percek a saját ágyikóban
Kép
Kép

2007.04.18 - az első reggel otthon az első küzdelmes éjszaka után
Kép
Kép

A legjobban és a leggyorsabban a mérlegen tud bealudni :lol:
(itt már 6 napos)
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó reggelt!
Musz: tündéri a Kicsi lányka!!!! :D :D :D :D
Látom kellőképp megdolgoztat Titeket :roll: Apa otthon van veletek? Anyud segít? Hogy megy a szopi? Nagyon sok kérdésem van, de most biztosan nincsen időd válaszolni.
Puszi nektek!
Tegnap nem írtam Mamen: nagyon szép nagy pocid van. :) Gondolod császár lesz a vége? :shock:
Eszti: kész teraszról kapunk majd fotót?
Gabi: hogy vagytok?
Megyek dolgozni, este bekukkolok majd.

Andi
candi
 
 


Hello lánykák, immár itthonról. Tegnap du. 4 körül indultunk, éjjel fél egykor értünk haza.

Magamról: a mai nap lesz valszeg az új ciklusom első napja, mert a mai hőm 36.6 :? Így, szokásomhoz híven, ez a hónap sem olt a mienk.

Sziszi, Málna, Candi: bennetek bízom. Lassan tényleg elfogynak a kismamik, meg mi is. Hányan vagyunk??? :roll:

Musz, nagyon jók a képek. Nagyon tetszik, ahogy apa és a kicsi lánya nézik egymást (már amennyire Esztike láthatja apuciját). Nagyon meghittnek tűnik. És, hogy szülés után 12 perccel kisimultan, mosolyogva "állsz" a fényképező előt??? Hát nem látszik rajtad, hogy bármi fájdalmas dolog történt volna veled!!! :wink:

Meli, a vizeletvizsgálat kellemesebb, mint a vérvétel órákig. Így akkor gondolom megkönnyebbültél!

Viki, már én is szeretnék egy fájdalommentes pirit. De leginkább semmilyet :lol: !!!

Bea, már kérdeztem, de: kistesó project??? :wink:

Sziszi? Teszt? Hő?

ma 2-tőlsulim van, és elő kell adnom egy témát, amit még össze kell állítanom, úgyhogy online bekapcsolva itt vagyok, csak közben csinálom a dolgom.
íííírjatok!!!!!!!! puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Musz
Tök helyes a baba és látom rögtön megtaláltátok a legjobb helyzetet a pihenésre. Nálunk hajnalban Tomi mindig apa hasán :P aludt, néha 1-2 órát is. Így én is nyugodtan visszaaludhattam.

Ma nincsen hőm. :cry:

Felébredtem 3.30-kor, mert iszonyúan elzsibbadt a kezem, aztán sírt Tomi is, végül nem bírtam visszalaudni, csak hánykolódtam egész 5-ig. 4.40-kor mértem, de 36,4 :twisted: :cry: viszont ez már nem ébredési.
Majd holnap kiderül, ha ma nem jön meg...., mert azért nagyon alacsony az a 36,4. Nem???

A torkom viszont jobb már, most náthás vagyok.

Ma gyertek már többen. Olyankeveset vagytok megint.
Kitörjek most én is, hogy fellendüljön a forgalom? :?:
Vendég
 


Hoppá

egyszerre :lol:
Vendég
 


Szia SZiszi, igen, egyszerre. A hődet kár értékelni így. Meglátjuk holnap! Érzés? Drukkolok nektek, hogy valaki produkáljon már pozitív tesztet!! +++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Semmit nem érzek.
Se olyat, hogy megjön, se olyat, hogy baba lenne.
Most tényleg semmi tünet nincsen.

Neked hányadik cn és dpo?
Vendég
 


Ja, + tesztben jó vagyok.
Az elmúlt félévben nekem volt a legtöbbször :lol: :cry:
Vendég
 


Itt a görbém:

Kép

Már megint elég hosszúra nyúlt :? A 35. napon voltam dokinál, akkor a mnyh 11-13 mm-es volt. Azt mondta a doki, pár napon belül megjön... Ennek 9 napja...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hát ez eléggé kusza.
Volt biztosan pé, azt látta? Volt folyadék a petefészekben?

Nekem olyan fura, már a 2. ciklus, ahola 14. nap elindul a pé tünetek, sőt előzőben még a PG/53 is mutatta, hogy pé, aztán a hőm visszaéll normálra. Eltelik még vagy 10 nap és egyszercsak felugrik a magasba, de akkor semmi tünete pé-nek.
Nem értem.

Mindjárt felteszem a két görbét, úgy jobban megérthető...
Vendég
 


Kép februari ciklus

Kép mostani ciklus
Vendég
 


Hát ezt én sem értem. A dokim szerint nem volt pé-m. amikor voltam nála a 35. napon akkor nem mondott semmiféle pé-re utaló dolgot, csak annyit, hogy terhességet nem lát (bár, ha tényleg lett volna pé-m a 2. napon, akkor nem csoda, hogy nem látott semmit).

Lehet, hogy gyengécske volt a 14. nap körüli pé, és erre (is) jó a Closty!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hahó, lányzók??? Merre vagytok???

Málna, szakdogával hogy állsz???

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!
míg cicin csüng a kicsi írok gyorsan :wink: :wink:

Musz
kitartás!!Nagyon szép baba Eszter :D
Ja és hidd el több órás nyöszörgés, esetleg sírás után, ha álmában ciciről lejőve dob egy kóbor mosolyt,egyből jobbnak tűnik minden :lol: :lol: :lol:
Nálunk most már úgy néz ki beáll egy rend :wink: :wink: ha felvan szépen elvan a kiságyban, v. járókában és nézelődik :D :D

Sziszi, Hoppá
szorítok Nektek nagyon :wink: :wink: :wink:

Hoppá
milyen volt a németo.-i utatok?

Vasalásról: mi már csak ilyen vasalósak vagyunk :wink: :wink: ezt szoktuk meg mert anyu is mindent vasalt.
Ezen anyósom is kiakad, mert, hogy ezért sok a villanyszámla :twisted: :twisted: erre azt szoktam mondani, hogy gyűröttbe akkor sem járatom a gyereketz. Na főleg akkor gyűröttek a ruhák ha ő szedi ki a gépből, és ő tereget :twisted: :twisted:

na bealudt a kicsi, megyek haladok, ha felébredt le akarom vinni a dr. nőhöz. Elkakta ő is a takony-kórt tőlünk. Annyi váladék jönaz orrából :shock: :shock: szerencsére nincs se höemelkedése, se láza, nem köhög, de azért megmutatom biztos ami biztos :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

Muszkuru

Légióskiképzés :lol: :lol:
Üdv a klubban!!! :wink: :D
Nagyon szép kis baba!És miklyen sokat fogyott a születés óta :wink: :D
Hogy érzed magad?És nyúl gyerek?!

Hoppá

Sajnálom, hogy leesett a hőd :(
A 35.napon már nem nagyon láthatott semmit.Kb.24 óráig látszik a folyadék peteérés után.A closty majd segít, hogy legyen pé-d!!
Jómunkát!Milyen előadás lesz?
Hétfőn kell leadnom, de még csak betekintésre.Végső időpont május 7.

Sziszi

Jó kis éjszaka :?
Máté is nyűgös volt, átis jött hozzánk, és kezdődött a hajbizzgentyűzés... :x NEm tudom miért nem a saját haját macerálja alvás közben,mert Ő persze alszik :shock:
Hőd :evil: Aztán kitudja mi lesz belőle.

Az én hőm is a béka segge alatt.36.9...És fájdogál a hasam.Ha visszanézed a görbém, akkor ez elég gáz :x
Bár most néztem a fertyn babás görbéket, és vannak olyan furik, hogy még a miénkből is lehet akármi.Némelyik ha nem tudnám, hogy hőmérősazt hinném, hogy egy kardiológiai vizsgálat eredménye :lol:

Kis_plutó

Kép :lol:
A vasalástól magas a villanyszámla?! Ezt a marhaságot!Látszik, hogy nem vasal az anyósod.Egy vasaló alig vesz fel áramot, bezzeg a mikró.Egyszer direkt megnéztem, hogy mit csinál a villanyóra, épp csak nem szállt fel, úgy elkezdte pörgetni.

Gyerkőcök babáznak?

Bea

Már úgy hiányoznak a kitöréseid :lol: :lol:
Tök jól nézel ki a képen!!
Mikor lesz már géped?Vagy valami nagyon full extrás lesz?! :wink:

Candi

Mi újság ?Dolgoztok egymáson?

Én ma reggel korán felkeltem (7 órakor :D ), és lepermeteztem a rózsáimat, meg a leandereimet.A nyamvadt kis levéltetvek teljesen ellepték.
Na megyek teszek veszek, tanulok, írok.

Puszi

(Még csak a 11 DPO 8) )

málna2162
 
 


Na, minnnyyáá teszem fel az új vonalzómat: 1.cn :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Nekem is most jött meg. :lol:
1 cn
Vendég
 


Gyerünk Meli, írjál, látom, hogy itt vagy :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziszi, megint egyszerre működünk :lol: :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meli

Hogy vagy?Volt már terheléses cukrod?
Vacsi, hogy sikerült?
Remlem pihizel sokat!!

Hoppá

Kép
Kép PIRI

málna2162
 
 


Azért érdemes belesni a hőmérős topikban.Van egy pozitív teszt (innen a távolból gratula Szilcsinek), de az a görbe :shock: :shock: Még az orvos is azt mondta rá, hogy anovus...Vannak csodák

málna2162
 
 


Málna, én folyamatosan olvasgatom a Closty és a hőmérős topicokat, de ez a görbe... Komolyan mondom, el nem tudom képzelni, hogy ez tényleg igaz!!! Persze örülök neki, és drukkolok, de akkor is hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!

Ez az éjjel úgy tűnik mindenkinek kellemesen telt :wink: :? én felébredtem pisilni 2 után,de úgy kellett kitapogatnom az utat a Wc-ig,mert a szemem agyonra be van gyulladva és tele a fejem is az allargiával!!!!Nincs elég bajom...na nem is aludtam vissza,csak valamikor 6 körül és 7-kor már fenn voltam ismét!!!!Szóval most kifolyik a szemem......de hogy jó hírem is legyen,a dokimmal most beszéltem és mondta,hogy sem a vizelet-sem a kenettenyésztésben nem voltak baktériumok-yeah yeah.....ez legalább rendben van!!!!
Dénes viszont megérezhette az állapotomat,mert éjjel még nagyon aktív volt,de azóta nem nagyon mocorog :cry:

Sziszi,Kata,Málna :cry: :cry: nagyon sajnálom ezeket a rossz hőket és Kata neked már meg is jött :cry: szomorú vagyok.....De a köv.hónap biztosan jó lesz...Clostyval!!!!

Ági,tündéri kislányod van!!!!!!És apa milyen ügyes,rögtön ő fürdette!!!!!!!Büszke lehetsz rá,az én drágám nagy félelme,hogy nem meri majd megfogni a fiát,nehogy megsérüljön a picike teste :roll: Jó egészséget nektek???A szopival minden OK???Van tejed????

Mindenkinek szép napot mára!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Helló lányok,itt vagyok,csak gépem állati lassan frissít,ap letöltöget :)
Sziszi sajnálom neked is,ez a hónap tényleg nagyon összhangba hozott benneteket Katával..remélem a köv.másképpen klezs szinkronos :wink:
Málna,nem is kell szerncsére terheléses cukor,csak teljes vizelet...a vacsora nagyon jól alakult,az új étterem teljesen olyan,mint egy kis olasz trattoria....finom a kaja,nagy az adag és színvonalas a kiszolgálás...és az egyik tulaj barátnőjével együtt jártunk gimibe(alattam járt 2 évvel,de nagyon jó barátnők voltunk)és nagyon jólesett újra látni!!!!!hétvégén a pizzájukat kóstoljuk meg!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Na mi lesz,lányok,a kezdeti nagy hév délutánra lecsitult :( merre vagytok????Most elmegyek a Tecsóba apával,meg megvesszük a gyerekszobába a szőnyeget!!!!Mire hazaérek szeretnék sokat olvasni :? és ezt nyugodtan vegyétek figyelmeztetésnek :lol: puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Hú látom nagyon aktívak vagytok, én el vagyok havazva rendesen a munkával 5 pályázatom van egyszerre, ráadásul egy hét múlva jön az új csaj, aki 3 hónapig mellettem fog ülni, brrrrr.

Ma le is lépek, nincsenek főnökök:)

Kb. másfél hete kezdtem érezni valami mozgás félét, de most már pár napja tuti , hogy Tökmag mocorog, ilyen kis lüktetéses, dobogásos dolgot érzek, most is csinája a kis picúr:)

Nálunk holnap jönnek burkolók, ma meg a festő kezdte el a két szobát, készül a gyerekszoba, végre, utánna elmehetünk bútort nézni.

Málna, jó szakdoli írást, kíváncsi leszek a hónapodra.
Meli, örülök, hogy jól telt a tegnap, és hogy jól vagy.
Musz, Kis Plutó ezek az Esztik, nagyon kis szépek, és tényleg olyanok mintha már "nagylányok" lennének. Jobbulást a kiscsajnak.

Kata, drukkolok:) Szisz neked is nagyon:)

Candi, képeket megpróbálok majd felrakni, lassan pocimról is, de mindig elfelejtek fényképezni, na majd most, a szobát, a teraszt, a cipőt meg mindent:)

Mindenkinek szép napot!
Jaj én a lányneveken gondolkodom egy pár napja, egyszerűen nem találok semmi olyat amire azt mondanám, hogy igen megvan, persze, lehet, hogy fiú lesz és akkor nem is kell ezen agyalni:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Micsoda pörgés...
Candi
Mi van a névváltoztatással?Javasolnék valamilyen senior kategóriát, lassan olyanok vagyunk mint a nyugdíjasok :lol:

Nektarin

Várjuk a fotókat(bár azt hiszem én is lógok még...majd holnap)
19 hét, simán érezheted a mocorgást!

Meli

OKé, hogy most nem volt terheléses, de már volt ugye?!Levagyok maradva,vagy mégsem... :oops:
Sokat szeretnél olvasni?!Ahogy elnézem a termést hamar végezni fogsz.De ha még mindig kívánod a betüket,ajánlom Tolsztojtól a Háború és Békét :lol: :o (Csak vicceltem)

Hoppá

Ugye?!Nem semmi!!Hogy ilyen görbéből baba legyen!!De a fertyn is vannak érdekes dolgok :shock: Ezek után még én is bizakodom... :oops:
hogy sikerült az előadás?

Én most elhúzok hajat szárítani.Bár amilyen viharos szél van, elég lenne kimennem a teraszra :o
Utána elmegyünk a gyerekorvoshoz igazolásért.Aztán már apa is itthon lesz, úgyhogy én ma már nem jövök erre.
Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


helló Lányok Asszonyok !!

most keveredtem haza a melóból, és nem fáj a hasam !
nekem ez akkora eredmény !!!

Musz
Esztike olyan tündéri !ahogy apjára néz fürdetésnél ! :D :D
Nyúlgyerek hogy fogadta a tesót ?
az ilyen képek láttán annyira boldog leszek !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,csak egy gyors,mert apa vár a gépre!!!!!
Nem vagyok vaalmi elégedett a létszámmal :x holnap tesék többet jönni!!!!
Megvettük a szőnyeget a gyerekszobába,Micimackós...majd teszek róla egy fotót!!!!

Holnap jövök,temérdek időm lesz,mert apa megy amcsifocimeccsre....egyedül leszek itthon estig :cry: puszi és jó éjt

Kép Kép
meli1118
 
 


Na szép jó estét mindenkinek !

Gondoltam, ha betűkre vágytok, beszállok én is a ringbe...! 8)

Először is: Muszkuru, csodálatosan szép gyönyörű kislányod született !! Gratulálok !!! És hatalmas !! Ezek az Eszterek már csak ilyenek... :lol: :wink: (mi Eszterünk 4,36 kg és 63 cm volt)

És nagyon kis kisimult vagy a szülés utáni képen, tuti te szülted ezt az óriásbébit ??? :lol: 8) Szóval, minden elismerésem, komolyan !

Melike drága, kissé aggódva olvasgatom a híreket rólad, a cukor miatt, de bízom az eszedben, tudom ,hogy nagyon odafigyelsz magatokra. A cukor sajna nem játék, de hát ezt te is tudod. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben elgyen, és miért is ne lenne !

Hoppá, Sziszi, én is beszállnék a "ma megint megjött" klubba, mert nekem is ma megint megjött... bár szavam nem lehet, mi most fejeztük be az első próbálkozós hónapot hosszú eltiltás után. Csoda lett volna, ha elsőre összejön.
Látom, nálatok is egyre gyakrabban szakad el a cérna. Abszolut megértem, így vagyok ezzel én is.... Szép lassan a túlkoros kismamák közé fogok tartozni.

Nektarin, annyira klassz érzés, mikor lehet már érezni a mocorgását, ez majd csak egyre jobb lesz, meglátod ! De a munkával azért szép lassan lassítasz majd, nem ? Gondolom, ezért kapod a kislányt magad mellé, nem ?

Szoktam ám olvasgatni, kivel mi van, és ne haragudjatok rám, ha csak ritkán írok, de egyrészt baromi sokat dolgozom, másrészt viszont tényleg nem történik semmi érdemleges pillanatnyilag velem, ezért nem akarlak titeket "hülyeségekkel" untatni.
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Andi!
Utólag NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!Gyanús vagy nekem,remélem,nem kell menned a májusi inszemre.lehet,hogy te leszel az e havi titkos befutó :D Drukkolok,és még emlékszem,hogy mit mondott a jósnő(23.-a mindjárt itt van) :D :D

Muszkuru!
Esztike valóban gyönyörű.Együttérzek az éjszaka miatt,szerintem hasonló lehetett,mint a mi első éjszakánk itthon.50 perc szopi,10 perc alvás,40 perc sírás,és ez ismétlődött egész este.Megnyugtatásképp mikor igazándiból beindult a tejem sokat javult a helyzet :D
Látom Esztike körül van véve nyuszis dolgokkal,biztos nyúlgyereket is imádni fogja,bár azt nem tudom,hogy mennyire lesz kölcsönös.Lehet,hogy nyúlgyerek jövő ilyenkorra méretesebb fülekkel fog rendelkezni :P :P +a szőre is lehet,hogy megfogyatkozik,nem kell porszívózáson gondolkoznod.

Kis_Plutó!
Remélem kezdtek kilábalni a betegségből,és Esztikének nincs semmi komoly baja.Gerda kb.2és fél hónapos koráig szürcsögött,nem volt megfázva,meg az orrából sem folyt semmi,és mégis.porzsívóztuk+sterimar orrsprayt használtunk aztán egyszer csak elmúlott.

Hoppá,Anyusziszi!
Sajnálom,hogy nem jött össze ez a hónap.Hihetetlen,hogy ennyire egyszerre történik veletek minden.Csatlakozom Melihez,reméljük jövő hónapban máshogy kerültök szinkronba. :)

Mókuska!
Ennyit vasalni :shock:
Még van tejed,vagy már csak megnyugtatásra használja Dani?
Jól emlékszem,hogy te dícsérted a pesztonka mellszívót?Vettem egyet egy hónapja,és egy nap alatt gallyra vágta a mellbimbómat :(

Mamen!
Drukk,hogy még megforduljon a babóca,és összejöjjön az apás szülés.

Vvviki!
Örülök a pontos és fájdalom mentes pirinek :)

Bea!
Szerintem is nagyon jól sikerült az a fotó rólatok :D

Icus!
Engem is érdekelne,hogy mit dolgozol Chelsea-nél.

Nektarin!
Már biztos a baba mozgását érzed.De jó is az :D

Málna!
Jó dolgozat írást.
Szerintem is nyugodtan reménykedhetsz még a hónapban,ez még nem olyan alacsony hő.És valóban vannak cifrább görbék is.pl.az enyém sem volt tankönyvi.Kíváncsian várom a holnap reggeli hőd :D következő tesztet mikorra tervezed?

Meli!
Örülök,hogy jók lettek az eredmények.Az allergiát sajnálom.Nekem a terhesség alatt szerencsére nem jött ki,biztam benne,hogy talán örökre elmúlt,de sajna úgy tűnik,idén már nem úszom meg :cry:
Mi finomat ettél az étteremben?

Remélem nem hagytam ki senkit :roll:
Voltunk Gerdával csípő uh.-on,és úgy néz ki,hogy szerencsére minden rendben. A jobb egy kicsit kötötteb,tornásztatni kell+jún.ba még 1 kontroll,de lényeg,hogy nincs baj.Egyébként élvezzük a jó időt,nagyokat sétálunk,mindig más babával,már két vőlegény jelöltünk is van :D
És ha már mindenki így belejött a képrakásba,én is rakok egy frisset :D
Kép Kép

KépKép
takido
 
 


Szia Zsiszik!
Jó,hogy jelentkeztél,kár,hogy nem jobb hírekkel.

KépKép
takido
 
 


sziasztok!

na voltunk dr. nőnél. Bizony elkapta Esztike tőlönk a náthát-hozzázeszem, nem csoda Krisztián állandóan puszilgatja :roll: :roll: Piros a torka is, de csak orrcseppet kaptunk. Remélem gyorsan meggyógyul.

Takidó
Gerda szép nagylány már. Ti is jó későn voltatok csípő uh.-on :shock: nűálunk is jól elcsúszik majd. ugye majd kedden megyünk orthopédushoz, és ő fog utalni minket :roll:

Csajok, jól összejött egyszerre a sok 1 cn. :cry: :cry: :cry:
Jövő hónapban szép sorban jelentkeztek a pos. teszttel+++++++++++++++++++++++++++

Zsizsik
túlkoros kismama :?: :shock: ne viccelj, legújabb kutatások szerint 35 felett sokall éretebbek a nők a gyereknevelésre. Majd terhesség alatt jobban odafigyelnek Rátok!!!
Lábad helyrejött már?

Meli
sokminden kell még a gyerekszobához, v. a szőnyeg volt azutolsó darad? Húúú lassan Te is rakhatod össze a kórházi csomagodat :shock: :shock:

Mamen
valakinek megvan a telefonszáma ? Ha még nincs én nagyon szívesen vállalom, hogy jelzem, ha megszületett a picúrod :D :D

Anna
jó rég jelentkeztél :cry: :cry: Benézhetnél, legalább annyira, hogy mi van veletek :wink: Marci jól van e, és várja e a tesót :wink: :wink:

Mókuska igazoltan hiányzik :D :D végül csütörtök este mentek le anyuékhoz. :wink: :wink: Megint a párja nélkül :cry:
Viszont a fiúk holnap (ill. ma :lol: ) készülnek Parádra a felfutóra :wink: :wink: Mind ketten imádják az autóversenyt :wink: :wink:

most ennyi energiám volt írni, majd napközben próbálok jönni. Most "csak" takarítást terveztem be :twisted: :twisted: viszont Adriék csak délig lesznek suliban, úgyhogy túl sok időm nem is lesz délelőtt :shock: :shock:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Jönnék én is , de nem tudom mi van nálam a bnettel, már a második este, hogy nem enged be. Ilyenkor meg rohanok dolgozni, csak a fogmosás és az öltözködés között írok pár sort. Aztán persze rohanhatok :roll:
Dóri: Gerda még mindig csodálatos csajszi :wink: Nem hiszem, hogy titkos befutó lennék, de ha a lányok azt mondják vannak csodák, ki tudja.
Kata, Szisz: sajnálom a pirit, illetve nem sajnálom, hanem dühít, itt a jó idő, gólyák stb., erre ilyen hülye vénlány is zaklat minket!
Málna: névváltoztatással nem tudom mi van, egyszer már beigérte nekünk Apa, lehet el vannak havzva :?:
Zsizsik: pedig írhatnál, velünk sem történik olyan sok eget rengető dolog. Volt péd rendesen ebben a ciklusban? Időben jött meg, beállt a szervezeted?
Meli: na kíváncsian várom a képeket, nagggyon jó, hogy minden lelet okés, mész mostanábn még valamilyen vizsgálatra?
Bocsesz, ha nem írtam mindenkinek, de már késésben vagyok, h este beenged a bnet, írok igérem.
Puszi

Andi
candi
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!!

Zsizsik,de jó,hogy jöttél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miért nem jössz gyakrabban,ez nem ér,minket igenis érdekel az is,amit te hülyeségnek gondolsz!!!Tessék jönni gyakran!!!!!!!Várunk!!!!
Milyen sok Esztike van már a topikunkban!!!!!!Babák és gyerekek és mamák :lol: és úgy emlékszem,hogy Kata babáját is így fogják majd hívni...persze,ha lány lesz!!!!

Dóri,Gerda nagyon szépséges!!!!!Két vőlegény????Csak nehogy idő előtt párbaj legyen a vége!!!!A kiscsaj az ujja köré csavar mindenkit!!!!Az étteremben Velencei csirkét ettem és hozzá amerikai salátát!!!Nem szoktam a húsok mellé köretet enni,csak salátát,de itt a saláták elég borsosak(átlag 750FT)de egy hatalmas tmély tányérral hozták ki....és iszonyú finom volt,tele jégsalátával és paradicsommal és leöntve fokhagymás joghurttal....naggyonn fini volt!!!!

Andi,ha fel tudom tenni a fotót,akkor fenn lesz....kicsit ügyetlen vagyok a kicsinyítésben....kedden viszem a vizeletet a laborba,vért vettek a kórházban és ott is azt mondták,meg a dokim is el van ájulva,hogy a vérképem még mindig milyen jó......szerencsére...most még ellenőrzik ezt a vizelet-cukrot....aztán a 36.héten megyek a MÁV-ba a strepto szűrés miatt és valszeg ennyi.....szerintem nem lesz más viszgálat....csak Uh-k,meg CTG-k!!!!

Gabi,még kell vennünk egy állólámpát,olyat szertnék,aminek a búrája felfelé néz és állítható a fényerőssége...így nem világít majd bele a kicsi szemébe és halványan világíthat egész éjjel.....ja és van a szobában egy heverő,vadiúj,de apósomék vették és....hát...csúf színe va...na arra még szeretnék egy szép ágyterítőt.....de ennyi..és ezek is csak másodlagos dolgok!!!!Már minden más megvan!!!És a kórházi csomagom be van pakolva!!!!!!!!!!!Okulva az előzőekből...ki tudja,mikor kell hirtelen!!!!!Most is szegény apa felforgatta a lakást,mire megtalált mindent,amit összeírtam!!!!Még annyi van hátra,hogy a jövő héten kimosom és kivasalom :twisted: a bébike cuccosát....nem akartok meglátogatni Ildivel :lol: :?:

Na megyek,rendbe teszem a fejem és elmegyek a piacra veszek friss savanyúságot!!!!
Majd még jövök!!!
Szép napot mindenkinek!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?