Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Musz
nagy-nagy gratula nektek :D :D sok boldogságot, sok tejecskét, és sok alvással töltött órát kívánok Nektek :wink: :wink: :wink:

Mi ma szinte egész nap kinnt voltunk, bográcsoztunk egy jót :D :D délután játszótéren voltunk :wink: :wink:

jó éjszakát!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy gratula Musz!
Örülök, hogy jól vagytok, jó egészséget, sok tejcsit kívánok, és beszámolót majd kérünk!

Málna, biztos szuper volt a buli, részletes leírást kérünk.

Meli, örülök, hogy pihensz, én is azt tettem a hétvégén, a hányások ritkultak bár múlt héten volt még egy, remélem az utolsó:)

Hoppá nagyon ügyes vagy ám:)

Mamen már te is nagyon a finishben vagy, tényleg Apás lesz:)

Candi, teszek fel képet a cipőről, csak mindig elfelejtem megcsináni:)

Többieknek is puszi, nem is tudtam mindent visszaolvasni, nálunk "szakik" voltak, a hétvégén, betonoztak, ástak, jövő héten köveznek, viacolorozzák a tersaszt, a korlát is kész, de vagy kint voltam vagy bent, merthogy a teraszon száradt a beton a burolat alá, így hát aludtam:)

Most jöttünk meg Robi Anyukájától, szülinapoztunk, és jól tele van a hasam, de lehet, hogy megkeresem a fagyit a hűtőben:)

Szép jó éjt mindenkinek!

Jaj az utód jelöltek, na nem is mesélek, borzalom.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Lányok gyors bekukk, csak,hogy Muszról és Esztiről írjak.
Eszti nagy hajjal jött a világra, jelenleg kékfény alatt " napozik", mert kicsit besárgult :? 8) Kicsit lusti, gondolom e miatt és még nem szopizik. Ági javulgat.
Holnap talán többet tudok mondani.
Pontos méreteket nem tudok, de kb 4100 grammal érkezett Egérke :shock:
Jó éjt nektek.

Andi
candi
 
 

 
 

Sziasztok!


Musz,
Gratula Esztikehez es sok egeszseget mindetotoknek!

Bekukkantottam en is egy picit, neha (sajnos eleg ritjan) be-be nezegetek hozzatok.
Sajnalom hogy Nika kiszalt a topikbol :(
En is lusta dog vagyok es ritkan irok, de azert meg maradnek egy kicsit ha lehet :roll:

Malna,
Milyen volt a buli, a leiras alapjan szuperul kellett sikeruljon!
Gondolom volt am meglepetes !!!
En is szeretnek valamilyen bulit rendezni a paromnak, december 31. lesz 30 eves :P
De nagyon kecsegtetot kell csinalnom, kulonben a haverok elmennek szilveszterezni jobb helyekre :evil: Jobbkor nem is szulethetett volna :wink:

Nallam minden a regi, nincs valozas.
Az uj munkahely eleg kemeny :evil: es junius vegen lejar a 6 honapos szerzodesem amit nagy valoszinuseggel nem hosszabitanak meg, ugyhogy juliustol munkanelkuli vagyok.
Juliusba haza akarok menni egy hosszabb idoszakra, en is kivizsgaltatnam magam alaposabban.
Van valami jo otletetek merre indulja el?
Menjek be a Kaaliba? vagy csak a korzeti orvoshoz?
Azt hiszem nekem amugy is fizetni kell otthon mindenert mert mar 3 eve nem fizetek TB-t Magyarorszagon, tehat mindegy lenne hogy kinek fizetek....Otletek/tanacsok welcome :)

Candi,
Latom te is a Kaaliba jarsz. Allitolag az a legjobb, eddig mindenki csak dicserte. Tuti siker :P
Majd irj a fejlemenyekrol.

Kis-pluto,
Nekem is olyan elem kellene amilyen neked van!
Meg a Duracell nyulat is lekorozned :)

Mindenkinek tovabbi szep estet kivanok es igyekszem surubben jonni :shock:

Puszi
Icus

Kép
icus
 
 


Megvaltoztattam a vonalzomat....remelem!

Kép
icus
 
 


Szuper :)
Sikerult!
Katicakat lecsereltem szorgos nyulakra :oops:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

4100g :D ez az Eszter méret :?: :shock: :D

Icus
jó volt olvasni Rólad is. Duracell elem :D :D :D energia szerencsére van-ezt akkor tőlem örökölték a gyerekek :roll: mert ők is örökmozgók :lol: :lol:
Én sosem voltam egy egy helyben ülős típus :wink: :wink:

Candi
a tegnapi vicc lényeg az lett volna, hogy azért kell a méhecske, hogy megtermékenyítse a virágot :oops: mi olyan jókat hülyültünk ezzel amikor babát szerettünk volna :roll: :roll:

Málna
várjuk a híreket, az összefoglalót :wink: :wink:

Nika
nagyon sajnálom, hogy így döntöttél. Viszont szerintem senki nem haragszik meg ha nem vagy épp naprakész, és jelentkezel amikor tudsz. Ha csak kéthetente akkor úgy :wink: :wink:
Szerintem ha Esztike is megtanulja "kezelni" a billentyűzetet én is kevesebbet fogok tudni írni :wink: :wink: vagy írok titkosírással :lol: :lol:

Vvviki
teszt lesz????

Sziszi
túlmelegedni most sem fogsz :wink: de szép egyenletesen van fennt :wink:
Tomit a cumiról is sikerült már leszoktatnod? Mert nekünk még az is van :roll:

Hoppá
nagyon ügyes voltál. Ennyi hal mellett remélem kívántál is valami szépet :wink: :wink: :wink:

Na megyek aludni, majd a többieknek írok legközelebb :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Gabi: értettem ám én a méhecskéset :wink: , ezért nem is panaszkodtam mikor megcsípett egy, gondoltam hátha így poroz :lol: :wink:
Icus: de jó,hogy néha bejelentkezel :) . Ha úgyis minden fizetős, szerintem érdemesebb egy magánba ellátogatnod, ott legalább nem kell napokat , esetleg heteket várni egy-egy leletre, gyorsabban haladnak a dolgok. Csak időben be kell jelentkezni, mert sokan vannak sajna hasonló cipőben. Ha Kaáliba kell segítség szóljál.
Málna: vártuk ám a beszámolót és a képeket, remélem ma meg is érkezik :wink:
Holnap szeretnék bemenni Muszhoz látogatni Beával, ha sikerül, hozok képet róluk :wink:
Szisz: hő jó..... :arrow: tovább is így.
Málna: érzeteid , így a 9. DPo.-n?
Kata: gratula a nagy fogáshoz, nálunk Apja nyaka és keze napallergiás, de van jó szerünk ellene, ha gondolod megírom.
Na megyek , este remélem sokat kell visszaolvasnom :wink:

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!!!!

Icus,nagyon jó,hogy jöttél!!!!Gyere gyakrabban!!!!Ha fizetős és magán,akkor Kaáli,szerintem is!!!!Én még csak jót hallottam róla!!!!Nézz szét itt a babaneten,van néhány jó kis topik ebben a témában!!!!

Andi,bementek Muszhoz???Nagyon pusziljuk és Esztikének mielőbbi javulást kívánunk a sárgaságból!!!!!

Kata!!!!Apás szülés:aki szült már és benn volt az apa vagy ilyenek az elképzelései,az most talán furcsán fog rám nézni("")az én elveim nem akarják,hogy benn legyen....ne lásson olyan kiszolgáltatott állapotban,véresen,csúnyán!Nem a vajúdás alatt,ott jó kis támaszom lesz,de utána menjen ki és jöjjön vissza,ha már a mellkasomon piheg Dénes!!!!!Ő tudja magáról,hogy nem bírná cérnával a látványt(tv-ben sem tud végignézni egy műtétet,vagy bármilyen véres dolgot)de azt mondta,hogyha ragaszkodnék hozzá,akkor erőt venne magán.....én tudom,hogy sokan itt is és sok helyen még azt vallják,hogy az APA is a szülőszobában születik.....én nem ezt vallom!!!!Aztán,ha már ott leszünk,ki tudja,lehet,hogy másképp gondoljuk majd,mert néhányt pillanat alatt sok minden átértékelődik.......ezért nem is mondok semmi mást erről!!!!Azt még hozzáteszem,hogy mondtak nekem olyanokan már szült nők,hogyha a párjuk nem fogja a kezüket,enm is tudták volna végigcsinálni....na most én 10x olyan erős vagyok lelkiekben,mint apa,ezért ez a veszély nem fenyeget,hogy nem tudom majd végigcsinálni!!!!!Ráadásul krízishelyzetben idegbajt kapok attól,ha sajnálnak,vagy tutujgatnak :P hát ennyi!!!!!

Málna,örülök,hogy jól sikerült a buli,majd kérünk fotókat!!!!!
Apa június 10-én lesz 30 éves.....én nemhogy nem tudok neki meglepetés bulit szervezni......de akkorra vagyok kiírva :P és csak remélem,hogy a fiam lesz olyan jófej és pont az apja szülinapján születik meg......az igazi ajándék lenne!!!!!!

Mindenkinek szép napot és aki teheti sétáljon egy jót ebben a szép időben!!!!Délután én is kimegyek a cukiba fagyizni4!!!!Még ma jövök!!!!!Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Icus
Én a Forgách intézetes dokihoz járok. Nekem inkább azt ajánlották, a hőmérős topikból is odajárnak a csajok. Ott is sok babás van.


Dobok görbét:

Kép
Vendég
 


Meli

Azért nem lep meg, ha valaki nem akar apás szülést. Nekem jó volt, hogy velem volt :P . Nem éreztem magam annyira kiszolgáltatva, nekem pont ebben segített, ami téged zavarna.
Mindenesetre az a lényeg, hogy ő is így gondolja és ne legyen utólag konfliktus belőle.

Már lassan te is szülni fogsz.

Mamen
Meli
Nektarin
:?: :shock:

Elfogynak a kismamák????
Vendég
 


Jó reggelt!

Candi

Apa peteérési magyarázata tetszett :wink:
Érzések?Semmi. Köhögök,és bevan dugulva az orrom.
Vasárnap volt egy hőzuhanásom, ma meg visszamászott… :wink:
Neked?

Meli

Örülök,hogy minden rendben veletek!!
Dénes méretei igen szépek!Hát még a Te cukrod…
Fogadj szót az orvosnak, és a családnak. PIHENJ!!!
Nem vagyunk egyformák. Én el sem tudtam képzelni azt, hogy Apa nem legyen bent, persze Ő sem.
Nekem óriási segítség volt, már csak az is ha fogta a kezemet. És jó volt látni, hogy sírt amikor Máté megszületett,mert együtt dolgoztunk meg érte.

Hoppá
(tényleg írtad,hogy mi volt az Uh –án…Bocsi. :oops: De vissza olvastam :wink: )
Te cigizel?
Én kávézom,de csak a Nescafe 3 in1 -ben típusút tudom meginni,vagy capuccinót.
Én cigiztem amikor középiskolás koromban kezdtem el cigizni ,aztán az amikor jött az első komoly kapcsolatom abbahagytam.
Utána csak akkor gyújtottam rá,ha buli volt, vagy „sokat” ittam. PL. amikor Mátéval terhes lettem,minden hétvégén Dorogmára mentünk. Helyi szokás,hogy a szomszéd mindig átjött és hozott a kerítésszaggató pálinkájából…na azután rágyújtottam. Amikor két csíkosat pisiltem, egy kicsit,nagyon betojtam,hogy most mi lesz,de szerencsére minden rendben ment.
Azóta nem gyújtottam rá,és nem is hiányzik.
Ügyes horgász vagy!!
Apa is volt horgászni a héten ,de a boton kívül nem fogott semmit.
Egy akkora kapása viszontvolt,hogy még a szerelék is beszakadt!

Nika

Azért nem kell végleg elbúcsuzni!!
Jössz amikor tudsz jönni!!

Sziszi

Hőd?!
Betette a ferty a pé-t?
Látom :shock: Ez aztán a melegedés!!!Csak így tovább!!Ebből még bármi lehet!!

Mókuska

Lakásfelújítás…
Nekünk is lesz, nemsokára. Most költözött ki az albérlőnk… :x :twisted: Nem kértünk tőlük kaukciót mert elég sz@rul álltak anyagilag. A következő bérlőnél ezt a hibát nem fogjuk elkövetni. Ha fizet költözhet,ha nem akkor viszlát!

Muszkuru

Mégegyszer GRATUÁLOK!!
4100 gramm!!!Atya - gatya!!

Icus

Elveszett bárányka,szóval titokban azért olvasol minket!!
Gyere egy kicsit gyakrabban.
Az igazi BARÁTOK szerintem eljönnek és együtt szülinapoznak és szilvesztereznek a pároddal.
Én kb. másfél hónappal előtte már elkezdtem szervezni. Senkit nem kellett noszogatni,mindenki elsőre elfogadta a meghívást. A 25 emberből egy házaspár nem tudott eljönni,mert nekik minden évben ezen a napon van egy kötelezettségük,amit nem mondhatnak le.
De rajtuk kívül mindenki itt volt. Csak olyanokat hívtam, akikkel napi, heti kapcsolatban áll, és akikről tudtam, hogy tuti eljönnek. Így is telt ház volt, nem is fértünk volna többen. Még jó hogy jó idő volt, így igazi garden party lett a végére

És akkor a buli:

Igen izgalmasan alakult a pénteki nap. Apa miután hazajött bejelentette,hogy elmarad a közgyűlés,és Egerbe sem kell mennie… :o :o :o Szóval free a hétvége,és ennek nagyon örült,és nem annyira… :shock: :x
Amikor megérkeztek Máté keresztszülei, rögtön mondtam, hogy gáz van ,mert Tamás ne megy sehova. Gyorsan találjunk ki valamit és vigyék holnap nagyon messzire.
Megis született a terv. Hajnalban horgászat, utána pedig elmennek Komáromba kirándulni.
Én mondta apának,hogy nekem szakdolgozatot kell írnom,úgyhogy Mátét vigyék magukkal és nekem hagyjanak egy szabad napot.
Kellett volna látni az arcát a döbbenettől, hogy én a születésnapján nem vele vagyok hanem inkább dolgozatot írok…Nem tetszett neki,de nem szólt csak láttam rajta .(azért ez jól esett,mert Ő mindig azt hangoztatja,hogy nem korlátoz ,nem féltékeny,de azért láttam a fekén,hogy agyal).A azutóban még moszeroltek is,hogy milyen dolog,hogy pont a szülinapján nem megyek vele :wink:
Reggel 5 órakor ki is mentek horgászni. A barátnőmmel mi is felkeltünk és elkészítettük a salátákat,amiket utána felvittünk a dédi hűtőjébe. Biztos ami biztos. Tuti gyanús lett volna,hogy mi ez a sok sali.
10 órakor jötte be a horgászatból, addigra már semmi nyoma nem volt a reggeli készülődésnek. Megreggeliztünk, utána pedig mondtam ,hogy most már induljanak,mert nem fognak 4-re visszaérni. (A csali duma az volt, 4-re haza kell érni, mert 5 óraára vacsorázni megyünk)
Fél 12-kor mentek el itthonról…12 –ig lehetett menni a hidegtálért…3-ig befut az összes vendég…Igencsak szorított az idő.
12-re beértem a hidegtálért :wink: , tömérdek közlekedési szabályt áthágva, a kocsit önhibámon kívül majdnem összetörtem…
A lényeg,hogy 1 órakor már itthon is voltam.
Fél 3-tólszépen szállingóztak a vendégek, 3 órára pedig már mindenki itt volt. Felhívtam a kollégámat,hogy most már gázt adhat mert mindenki itt van. A kertben, meg a ház előtt nem tudtak parkolni,mert akkor rögtön lebukunk. Az utcánk elején van egy templom, és annak a parkolójában álltak meg. Az egyik barátunkat meg el kellett küldenem egy szomszédos utcába parkolni, mert Ő egy nagy piros, HEAD Ski& diving feliratú transporterrel jár…Már messziről kilehet szúrni :shock:

Fél 4-körül haza is értek. Én halál nyugodtan kisétáltam eléjük a kertbe. A bejárati ajtónál tojóztunk, hogy ki menjen be először. Persze Tamásnak kellett volna,de ott taszigált,hogy menjek már be. Máté az én kezemben volt,ha én megyek be vele, először akkor megkérdezi,hogy ki ez a sok néni meg bácsi :wink:
Addig kerülgettük egymást az ajtó előtt ,mire csak sikerült belökni őt az előszobába. Semmit nem sejtett, még csak a gyanú árnyéka sem vetődött rám
Amikor belépett a n :wink: ppaliba mindenki egyszerre kiabálta,hogy :MEGLEPETÉS!!
Hát volt,nagyon nagyon meghatódott, meglepődött, és teljesen zavarban volt.
De nagyon boldog volt.
Azt mondta, hogy ennél nagyobb ajándékot nem is kaphatott volna, és hogy soha senki nem lepte még meg ennyire. Fogalma sem volt róla,hogy mire készülök, csak furcsálat,hogy nem megyek velük Komáromba, mondván,hogy Én így soha nem csináltam még ilyet,hogy külön megyünk.
Aztán jött az eszem iszom…Az utolsó vendégek tegnap este fél 7-kor mentek el.
Máté is nagyon jól érzete magát,mert voltak gyerekek.

Kicsinyítek képet és rakok fel,csak megyek mert Máté reggelizni szeretne.

málna2162
 
 


Sziasztok!!!

Sziszi,hát konfliktus az nem lesz!!!!Egyetértünk ebben!!!És örülök,hogy ti másképp látjátok ugyan Málnával,de nem ítéltek el,mert én így gondolkodom.....sokan ferdén néznek ám rám,volt aki azt mondta,hogy nem csodálkozik ezen,én egy érzéketlen gép vagyok,mert megfosztom az emberem ettől az élménytől....hahh kedves,mi....nem győzöm hangsúlyozni,ha ő szeretné,én fejet hajtanék....
Forgács:nekem is járt oda ismerősöm,nagyon profi szintén...és áll.emberbarátibb,mint a Kaáli.....szóval valszeg mindkettő nagyon jó!!!!
Utánam még Anna jön és csak aztán Nektarin!!!!!Csak Anna is elveszett bárányka :?


Málna,tökjó,hogy ilyen bulit tudtál szervezni és talán még azért is lett jó,mert a kezdeteknben volt egy kis gixer...azért jó,hogy nem törted össze a kocsit vagy magad :lol: Máté az egész napos kirándulás alatt nem kottyantott ki apának semmit????Vagy ő nem hallott meg semmit????Várjuk a fotókat!!!

Én is cigiztem régen,a gimi alatt bolondítottak meg az osztálytársaim és még a fősuli első évében cigiztem és néhány éve letettem és azóta semmi!!!!Viszont a terhességem előtt kerti partikon vettem egy szivart és egy jó kis teqila mellett elpöfékeltem :roll: nekem más rossz szokásom nincs....ha a cipővásárlási szenvedély nem tartozik ide :oops: de ez is múlóban van,mert a pénzem tetemes részét mostmár a fiamra költöm......aki még meg sem született,de már van néhány hasznos és kevésbé hasznos,de szép szobai felszerelése :roll: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Elkerülendő,hogy Málna mgint azt lássa,hogy itt vagyok,de nem írok felhagytam a visszaolvasással,és inkább írok pár sort.Egyébként azért van ez így,mert mindig mire elolvasom Gerda épp felébred.Igaz,elég sokat kell visszaolvasnom :oops:

Először is nagyon jól esett,hogy nem feledkeztetek meg a szülinapomról annak ellenére sem,hogy ritkán jövök mostanában.

Muszkuru!
Hatalmas gratula az egész családnak kislányotok születéséhez!Bea mindig megírtaa híreket veletek kapcsolatban :)

Hoppá!
Remélem hamarosan egy babócát csomagolhatsz a tombolán nyert plédedbe :D :D

Málna!
Nagyon szupi Máté udvari játéka.Megkérdezhetem,hogy mennyibe került? remélem Máté szája már rendbejött,És a kihagyott oldalakban nem számoltál be újabb sérülésről(245.oldalig jutottam olvasásban.Köszönöm a múltkori tanácsaidat.Olvastam ám őket :D
És nagy drukk,hogy sikeres legyen a clostys hónap.Ikrek még ugysem születtek ezen a topikon :D :D

Candi!
Remélem jók lettek Apa eredményei.Végeztél az 1000db-os kirakóval?Még jó,hogy nem kell a falra mellé tenni egy kitömött macskát :D

Meli!
Beától tudom,hogy kórházban voltál.Remélem már minden ok,és pihenéssel fogod tölteni a hátralévő időt.Kukishoz gratula,jó,hogy ilyen büszke rá.A szopis témához.nekem a védőnő még azt is mondta,hogy nem ajánlott füstölt dolgokat enni(pedig úgy kívántam a friss házikolbászt)ja,és továbbra is tanácsos kerülni a nyers tojást.Egy ismerősünk evett cseresznét szopizás alatt,és utána mindig vett be espumisánt.

Anyuszizsi!
Tominak tényleg nagyon jó dumája van.
Nagyon drukkolok,hogy mostmár öszejöjjön a kistesó :)

Nektarin!
Nagyon jó lehetett Párizsban.És jók lettek a képek.poci pedig szépen gömbölyödik.

Vvviki!
Jól sikerült a művészi fotó a lepkécskéről.

Kis_Plutó!
Nagyon édik a gyerkőcök.és Esztike csodaszép baba,valóban idősebbnek néz ki a koránál.Hány kilónál tartatok?
Nekem nem nagyon megy az ülve szoptatás,ill.Gerda nem nagyon segédkezik benne,úgyhogy szopi közbeni bejelntkezés kilőve.

Mókuska!
Utólag nagyon boldog szülinapot Lilikének,aki olyannagy már,hogy férjhez is ment :D :D Milyen társast vettetek?Szeret vele játszani?
nem csodálom,hogy élvezik a lovaglást.Jól is néznek ki a lovon :P

Röviden magunkról:Gerda még mindig szopizik,szerencsére van tejem,bár sokat kell fejnem.Éjszakákat átalussza(legnagyobb örömömre)bár még így sem érzem magam teljesen kipihentnek.4x eszik egy nap,de akkor 200-250g-ot.Lassan 6,5kg.Ma megyünk csipő UH-ra,remélhetőleg minden rendben lesz.Jövő hét kedden pedig kapja az utolsó oltást.Jó baba(kopp-kopp-kopp)napközben is elég jókat alszik,de ha borul a napirend,azt nagyon megérzi,és olyankor extra nyügös.A fürdést,meg a mesztelenkedést imádja,úgyhogy ha nyügös le kell vetkőztetni,és semmi gond.remélem azért később nem ezzel nyugtatja majd magát(pl.16évesen) :D Ha fent van,akkor sokat játszunk,és rengeteget dumál,meg sikogat :) meg tuszkolja a két kezét a szájába,utána pedig öklendezik :shock:
Röviden ennyi mert hamarosan felébred,inkább dobok még 1-2 képet.:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
És egy kis Balatoni ízelítő:
Kép
Kép
Kép

KépKép
takido
 
 


Kép
Kép

málna2162
 
 


Szia Dóri!!!!!

De régen nem hallottunk rólad,örülök,hogy jöttél!!!És hogy minden rendben van Gerda bébivel,aki gyönyörű kis hölgy!!!!!!És azok a fotók!!!!!Én is mennék a Balcsihoz :cry: de már el vagyok tiltva(apa által)a hosszabb kocsikázásoktól....nem mintha nem lenne igaza,tekintve az előzményeket!!!
Köszi a tippet a szopis kajákhoz,igazából a gyümölcsök miatt paráztam,a többi számomra hanyagolható....a terhességem alatt viszont extrán kívántam a házikolbászt,ettem is szorgalmasan :oops:
Remélem lesz időd gyakrabban jönni,nem baj,ha nem vagy képben mindenben,csak írj magatokról!!!!!Puszi

Málna,köszi a táblát!!!Olyan jó látni,hogy már ott a neve!!!!!Alig vártam már,hogy eldöntsük végre!!!!

Többiek?????Gyertek,unatkozom :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép Kép



DÉNES 30.heti UH!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!

Nagyon édi Dénes a képeken.Főleg a 2.-on,mikor keze lába a feje előtt.Rugalmas a kissrác :D :D

KépKép
takido
 
 


jó estét Mindenkinek !

jöttem volna előbb is, de a babanet nem működött, kiszolgálóhiba vagy mi :evil: :evil:

Meli
Dénes baba a 4D-s képen is klassz kisfiú !! hatalmas találmány ez a 4D!!!!
látod, szinte el is felejtettem hogy a napokban kell ( vagyis ma ) megjönnie !!!
bár a takonykórom ezt el fogja tolni néhány nappal :roll:
onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy a bájaim fájnak és érzékenyek, olyan mintha követ cipelnék bennük :x
a párommal úgy döntöttünk, hogy nem lesz papás szülés ha majd egyszer eljutunk oda
ő nem szeretne bejönni én pedig nem kényszerítem, mert úgy erőltetett az egész
ha valamim nagyon fáj, szenvedek, akkor olyan vagyok, mint az állatok, elvonulok egy sarokba, egyedül
biztos klassz a papás szülés is, de nálunk ez így alakult
pihenj !! igyekszem többet írni majd ide !!!

Dóri
Gerda baba imádnivaló !!!!!!!
már most szeret meztelenkedni ? ajjaj, ezt nehogy a fiúk is megtudják !!! :lol:
kétévesen én állandóan ruha nélkül rohangásztam volna, ha hagyták volna
nagyon klasszak a képek !!!!!

Málna
Te szervezőzseni vagy !!!!!!! :D
Máté gondolom, nem tudott a szervezkedésről

bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, holnap próbálok jönni a melóból is !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

gyors leszek, jöttem elbúcsúzni. Na nem örökre...
Holnap hajnalban indulunk, elvileg 10 óra az út. Pénteken hajnalban jövünk, ha minden jól megy.

Holnap kell megjönnie a görbém szerint :? Király lesz, ha ott szenvedek kint.

Dobok egy görbét:

Kép

Jó éjszakát mindenkinek

puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


bocs, rossz görbét tettem fel, a másik 3 nap: 37, 36.8 (hajnali 4.35-kor), 37.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!

Kata jó utat és nagyon vigyázzatok magatokra!!!!Nem is olyan biztos,hogy kinn szenvedsz majd :wink:
Viki,ha nem jön meg még egy-két napig érdemes tesztelned,ki tudja?Esélyes ez a hónap????Ha a párod nem akar bemenni,akkor nem szabad erőltetni...aztán ha oda kerül a sor,meg is gondolhatja még magát!!!!
Dóri,el is felejtettem reagálni a meztelenkedésre :lol: :lol: :lol: de a legjobb,ha tényleg tizenévesen is ez lesz a kedvenc szokása :lol:

Mindenkinek szép napot mára!!!!Megyek főzni,aztán ki kell sétálnom a városba venni ezt-azt!!!!Még jövök,puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Hoppá :shock: :shock: :shock:

Képes voltál hajnali teszt nélkül elmenni :?: :twisted: :roll:
13. dpo-n vagy :!:

Miből gondoltad, hogy a görbe szerint neked meg fog jönni ???
Ilyet nem látok rajta, inkább babásnak tűnik.
Irgum-burgum, most mérges is vagyok rád... :? :shock: :evil: :wink:
Vendég
 


Málna,
ha megjön a táblában én is Closty leszek!
Légyszi.

7. dpo-n 37 fok
33. cn
Vendég
 


Sziasztok,
Takido, Gerda gyönyörű baba, nagyon jók a képek, és örülök, hogy minden rendben van veletek.

Meli, hát Dénesnek is van egy fényképarca, nagyon édes. Pihenjél sokat.

Kata, nagyon jó utat!És lehet, hogy tényleg nem is fogsz szenvedni.

Málna, Máté élvezte a nagy bulit?

Musz, remélem jól vagytok:)


Többiektől bocsi, egyszerűen most is rohanok.

Hát nekem megvan az utódom, két hét múlva kezd, azt akarják a főnökeim, hogy 2-3 hónapot dolgozzunk együtt, mert ezt a munkát átlátni kell ennyi idő.

Nekem is kezd pocim lenni, majd dobok fel képet:)
Én annyira kíváncsi vagyok majd a 4 D UH-ra, de még várunk vele egy pár hetet.
Ma megyünk a barátainkkal vacsizni a Trófeába, úgyhogy csak módjál eszem, hogy sokat tudjak enni este:)
MIndenkinek szép napot már!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin

Jó kajálást. Tényleg klassz hely. A cipóban sült csülök nagyon finom :oops: , a XI. ker. Prielle Kornélia utcánál lévőben tuti van.
Bár én a sok párolt zöldséget is imádom, meg azokat a fincsi leveseket. Jó étvágyat, már ömlik a nyálam. Nyami :D

Takido

Helyes a kiscsaj és nagyon bájos a képeken.
Kár, hogy ilyen ritkán hallunk rólatok, jöhetnél többet felénk.
Vagy kérd meg apát, hogy diktálhass :P

Málna, Candi, Mókuska merre vagytok ?????????????
Sehol senki?????????? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket a lányom nevében is.

Anyusziszi!
A diktálás jó ötlet :D :D Majd megpróbálom befogni Apát,szopizásnál sajna nem tud helyettesíteni :)
Látom feljebb ment a hőd,ugyhogy ne várd,hogy megjöjjön :P
Lehet,hogy megint együtt sikerül pozitívat tesztelnetek a Hoppával :D
Bea írt sms-t,hogy az Andival bent voltak Áginál a kórházban,majd biztos jön Andi az élménybeszámolóval :D

Nektarin!
Várjuk a képet,és jó esti evészetet.

Hoppá!
Szupi a görbe.Lehet,hogy kint derül ki,hogy babát vársz :D

Meli!
Mi jót főztél?

KépKép
takido
 
 


Szia Mindenki!
Kata: én is ezt kérdem, mint Sziszi, teszt nélkül elindulni, minket meg itt hagyni a bizonytalanságban? Jó pihenést nektek.
Sziszi: hő még mindig tuti :wink: Olyan jó lenne, ha Katával és Málnával megtörnétek a csendet gólya ügyben, lassan elfogynak a kismamik :( :? :lol:
Málna:szupi volt akkor a buli, teljesen átéltem a tavalyi Apa bulinkat, ahogy írtad, Ő is bekavart nem akart elmenni sehová, majd nem akart hazajönni.
Máté is kiörömködte magát akkor a többiekel?! Meg van már a tenyésztése?
Dóri :D :D :D Épp ma mondtam Beának, hogy úgy hiányzik, hogy semmit nem tudunk rólatok :roll:
Gerda egy gyönyörűség, nagyon nagy csajszi lett.És szuper, hogy az éjszakáitok legalább nugisak
Meli: Dénes tornász lesz? Szépek a kezei, lábai :D Nem meséltél multkor jól sikerült a csajos összejövetel? / vagy én nem olvastam figyelmesen / :oops:
Eszti: jóétvágyat,hmmm, de ennék én is valami fincsiséget, na majd holnap!
Lányok estig várok, nem akarom elvenni Ági elől az élménybeszámolót, bár, ha nem tud jönni, akkor este teszek fel képet.
Mert hogy képzeljétek a legújabb kismamink már otthon is van, élvezi a kórház átalakítások előnyét :? :) :shock:
Ádi meg egy tündéri törpe díjbirkozó :lol: Nagyon helyesen gügyög, beszél, mosolyog. Anyukája is nagyon csini :) Róluk is hozok majd képet :wink:
Málna,következő táblába ha gondolod nálam is beírhatod,hogy május inszemináció. A hőmet nem mérem, ezért nem tudok semmit,csak azt, hogy csütörtökön még volt egy duci petém 8)
Tegnap nekem nem működött a bnet, azért nem jöttem.
Totálisan kijött a szénanáthám, most alig látok :? 8) így járok.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!!Hazaértem,ki is fáradtam...meleg van,nekem ez már sok 8) vettem szopis melltartót,a mostani méreteimhez jócskán ráhagyva...ki tudja,mekkorára növök :roll:

Most ebédelek,magamnak fűszeres csirkaszárnyakat sütöttem,apának meg tavaszi zöldséglevest!!!!

Sziszi,szerintem se várd azt a pirit,nagyon jó a hőd!!!!

Többiek???

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Andi,pont egyszerre írtunk!!!!
Ádi valóban egy kis tündér és olyan jó az illata :lol:
Dénes fiam egy akrobata...jógázik sokat,mint az anyja....igaz én mostanában csak ritkán :oops:
Jó volt a kismamatali,a teraszon gyümölcssalátát ettünk és polcoltuk a lábainkat :P és persze sokat nevettünk a babamozgásokon....
Május inszem??????Az már mindjárt itt van!!!!!!Hű,de izgi.....

Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Candi
Már kezd fájogatni a hasam és alig fér el a cicim... Tuti megjön pár napon belül. :cry: :cry:

Sajnos nem leszek a hármas fogat tagja.
Vendég
 


Helló Mindenki!!Még nem otthonról!!! :cry: Majd................!!
Voltunk a Canival a Muszkurunál!!Jó volt őt is már élőben látni!! :wink: Aranyos,kedves,barátságos csajszika!!Na és a kis Eszterkéje!!!!!!!!!Gyönyörű kislány!!!!!! :D
Van is róla két kép,tessék!!!!
Majd jövök,most mennem kell!
További szép napot mindenkinek!! :wink: Kép Kép

Kép
bea27
 
 


helló Mindenkinek !!!!

legkésőbb holnap reggel meg fog jönni, a melleim le akarnak szakadni :roll:

Esztike egy angyalka !!!
nem semmi, hogy Musz már haza is küldték ! :shock:

Sziszi
ne szomorkodj ! legfeljebb együtt leszünk babásak néhány hónap múlva !!!!!!! :D

Meli
nem vettem tesztet, mert amint megveszem, még a gyógyszertárban megjönne :lol:
ugye pihensz eleget ? párod biztos felügyel !!
Dénes nagyon sportos kis pasas lesz ! már az anyuja hasában a jógát műveli :lol: :lol: 8)
fűszeres csirkeszárnyak, naggggyon jól hangzik !!!

Kata
jó utat ! vigyázzatok magatokra !!!!!
lehet, hogy már hárman jöttök vissza ?? :wink: :wink: :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép
A nagyfiúcska az Anyucival :D
Esztiről nekem is ilyen képeim vannak :lol: , mégegyet nem teszek fel, bár nézegetném folyamatosan :)
Beáékról is van még fotóm, csak olyan szépen átszerkesztettem, hogy majd később felpakolom.
Most, hogy megtanultam, hogyan kell feltenni képeket reszkesetek!!

Andi
candi
 
 


Reszkessetek :oops:

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!
Látom megint sokan voltunk :(
Remélem estére írtok!
Musz: hogy telt az első otthoni éjszaka?
Gabi: mi újság? Esztike lefoglal már, nem hagy írni szopi alatt? Hogy vagytok?

Andi
candi
 
 


Hello csajok,

itt vagyok még kint. Dobok egy görbét :wink:

A karikás hőm megint hajnali 4.0-kor készült.


Kép

Puszilok mindenkit, majd pénteken magyek haza. Jók legyetek. A köv. hónap nekem is Closty lesz!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Musz
Esztike gyönyörű, olyan pufika az arca. Gratulálok.
Remélem jól érzed magad és beindult a tej is.

Hoppá
Te terhes vagy!!!!-szerintem :wink: :?:
Csúnya dolog direkt húzni minket kintről :twisted:
Tessék tesztelni :!:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Egész délelőtt próbálok írni,de mindig van valami ezzel a babanettel :evil: :evil: ilyen mérges vagyok :twisted:

Candi,Bea,köszi a fotókat,nagyon tündéri kiscsaj Esztike!!!!!!És persze Bea is Ádikával,én már tapasztaltam :wink:

Kata,következő hónap??!!?!?!?!Na ne visselj,ilyen hőgörbe után nem vesszük be!!!!!!!!Tesztelj,tesztelj!!!!!Puszillak,jó pihenést kint!!!!

Sziszi,te hogy állsz??? :wink:

Többiek?????

Én ma egész nap itthon vagyok egyedül :cry: ill.Dénessel :lol: hirtelen felindulásból kitakarítottam a hálót meg elmosogattam és nincs más dolgom....unatkozom!!!!Mindjárt szétnézek a dvd-k között!!!!
Apa tegnap este gúnyoskodott velem,hogy milyen fellátva mondtam a múltkor,hogy egy baba rúgásai fájdalmasak,ill.kellemetlenek is lehetnek mások szerint.....hát most én is megéltem!!!Olyan,de olyan erőseket kapok,hogy néha még a lélegzetem is elakad :lol: kis manóm igazi karate bajnok 8)

Remélem jöttök ma kicsit többen és nem magamat szórakoztatom csak egész nap!!!!!Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


visselj=viccelj :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Candi
olyan kómás voltam éjjel, hogy csak fekete özvegy kártyajátékig jutottam, ott jó nagyok a számok,még kómásan is jól látszottak :twisted: :twisted: :twisted: Reggel alig tudtam felkelni, nem tudom mi van velem, egész nap görcsöl a fejem is, tuti valami front jön, a múltkor is nekem fájt először a fejem , utána jött a 2 rossz éjszaka :shock: :shock:
Pont akartam kérdezni, hogy, hogy állsz az allergiával.
A páromnak is előjött, de nagyon korán, és hirtelen :evil: péntek óta elég rosszul néz ki szegénykém.

Meli
jó dvd.-zést. Ugye tud kellemetlen is lenni a mocorgás. a végén már néha alig vártam, hogy elaludjon :oops: :oops: főleg amikor sem ülve, sem fekve nem volt kényelmes

Hoppá
:shock: :shock: :shock: :shock: akárhogy is nézem, egy a hő mindenképp jól mutat :wink: :wink: :wink: nagyon szorítok+++++++++++++++Kérdezd csak meg az itt lévő kismamikat, amikor valaki nagyon leír egy hónapot, akkor az lett a befutó :wink: :wink:
Így volt ezzel, Nika isMusz is én is, most a többiekre nem emlékszem, de még valaki volt :oops: :oops:

Sziszi
nálatok mi ujság??

Bea
nagyon csinosak vagytok. Ádám nagyon kis husi, olyan szép :D :D

Musz
Esztike is nagyon szép :D Ha már ilyen korán hazaengedtek használd ki, pihenj sokat!!!
Ja, és persze fényképezz sokat, hogy mi gyönyörködhessünk :D :D

Málna
??????? merre vagy?

Vvviki
a vonalzód jót mutat? mert akkor :cry: :cry: :cry: sajnálom

Gyorsan még rakok én is képet amíg csend van :wink: :wink: most a kicsikén nézelődik a kiságyban, a fiúk meg alszanak :wink: :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na mentem sütni a krumplit és a halacskát :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


A legfontosabb meg lemaradt :oops: :oops:

Candi
nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

Fáj a torkom, a fejem. Már lassan se nyelni, se beszélni nem tudok.
És ma én megyek a gyerekért is... :cry:

A hőm 36,9. Szépen megy lefelé. :cry: :evil:
Ez a hónap sem a miénk.


Málna??????????????????????
Te is már szépen haladtál... :shock:

Többieknek puszi.
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Andi,nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!

Gabi,nagyon jók a fotók!!!!!!!Esztike olyan nagylányos!!!!!Mintha már legalább féléves lenne!!!!!

Sziszi,akkor hozd haza Tomi és bújj ágyba!!!!Úgyis olyan rossz az idő!!!!Én is egész nap csak a tv előtt henyélek :roll:

Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli

Még 5 hét, aztán megtudod, mikor lehetsz Te beteg legközelebb :lol: :P

Málna, Gabi, Ildi mit szóltok Meli javaslatához? Lehet egy anyukának kisgyerkőc mellett békésen henyélni délután????? :roll: :wink:

Merre vagytok??????????????????????????????
Vendég
 


Andi BOLDOG NÉVNAPOT !
Vendég
 


jó estét Mindenkinek !

Andi
BOLDOG NÉVNAPOTTTTTTT !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok! 8)

Candi, Nagyon Boldog Névnapot !

Minden baba nagyon szép. Köszönjük a képeket.
Az én drágaságom ma egész nap mocorgott, bizosan az időjárás zavarta. Ma döbbentem rá, hogy most már bármikor jöhet a baba. :D Bár még van időnk. A táskámat bepakoltam bizos ami biztos alapon.
Apás szülést terveztünk, de ha császár lesz sajnos nem lehet bent.
bocsi, hogy nem írok mindenkinek, de le kell feküdnöm, mert keményedek.
üdv. Mamen
mamen
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h nem jöttem, azt sem tudtam hol áll a fejem. :roll: Rengeteg vasalni valóm volt (ezt szó szerint kell érteni, sztem kb. 10 adag ruha volt a kosárba halmozva :oops: ), tegnapelőtt takaritottam, mostam, főztem, cipőket takaritottam és egy kicsit "kertészkedtem", magokat ültettem a balkonba. Tegnap vasaltam, főztem, éjszaka meg apukámnak gépeltem, mindezek mellett Liliért is mi mentünk az oviba. Ma szintén vasaltam, de megérte a fáradozást mert üres a kosár :lol:

Musz
Milyen pufi arca van Eszternek :lol: Ő sem ugy néz ki, mintha most született volna :lol:

Sziszi
Hu ez nem hangzik jól, gyors jobbulást Neked! Lustálkodás????? Az meg mi? :wink: Na jó, mikor nagyon haldoklom le szoktam pihenni, különben totál kibukok, azzal meg az egész család rosszul járna :lol: Szerencsére olyankor van segitség és legalább az oviba nem nekem kell menni :lol:

Meli
Pihengess csak, használd ki ezt az időt!

Bea
Nagyon jól nézel ki! Ádám meg már igazi nagyfiu :lol:

Takido
Milyen nagy már Gerda is! Igazi kiscsajszi :wink:

Mamen
Most nézem, Te is mindjárt szülsz!!!

Viki
Veled mi ujság??? Piri még sehol? Meddig vársz a teszttel?

Candi
Nagyon boldog névnapot!
Kép

Bocsi, ha valaki kimaradt, de mennem kell, Dani folyamatosan itt anyázik (na nem kell rosszra gondolni :lol: ), cicizni akar :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kép
Kép
mamen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?