Új privát üzeneted érkezett!

dijcsi,
remélem hamar túllesztek a vérszegénység-nemevés gondokon!!! Kitartást hozzás és a költözéshez is....
Én is már kérdezősködtem a hozzátáplálásról. Nekem a tápos babára 4-5 hónapot mondtak, de ha rendesen hízik, inkább 6 hónap... 5 hónapos kor elött azért nem tanácsolják, mert egyrészt még éretlen a pocak, másrész csak 1-2 kajafélét ehet akkor is 6 hónapos koráig és egyszerűen megunják, ha pl több hónapig csak ezeket kapják.(mást meg ugye még nem szabad adni)

nika,
nagyon szép családod van. Gergő továbbra is imádnivaló pasi!

pannica,
nálunk is nagyon van már napirend és ha ebből kizökken akkor nyügi van... :shock:
Zsírpárna miatt tényleg ne aggódj!!Ha megnyugtat én sem állok a helyzet magaslatán... :( Egyébként meg csini vagy!!

Lilo,
Dalmiró most nincs sztárfotó... :oops: :shock: De majd bepótolom...
Millenárist ismerem, szerintem is szupi tali hely!!!! Szoktam oda menni én is!
Vendég
 


Jaj lányok, olyan rendesek vagytok és még olyanra is válaszoltok, amit még fel sem tettem, de most jött volna...a zöld kaki...pont ezt akartam még ma megkérdezni, h ez normális-e, de akkor ezek szerint az!!
Luisa: a mellgyulladástól ment el a tejci??Nekem is volt vsz kétszer mellgyulladásom, illetve csak találgattunk, h az volt és aztán nekem is lecsökkent a tej, de ittam a teát, meg a homeos bogyót ettem és visszaállt!!Remélem neked is!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :lol:

Nálunk a napirend már 1 hete bevált mondhatom:3 óránként eszik,és 6kor van az első,az utolsó meg 21kor,előtte fürdetjük a párommal. :D

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Tud valaki vmi jó krémet terhességi csíkokra? Nem tudom milyet vegyek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba:én a dm-es baby love krémet használtam és nem jött ki semmi csík!!
Csajok: nektek nem szoktt tompán fájni a hasatok, úgy mint amikor meg akar jönni a mensi?(főleg császárosok)

ja, képzeljétek Rékánk 9 órát aludt egyhuzamban az este!! :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Boszibaba,
Gratula a napirendhez! Hat nekunk 1 honaposan meg semmi nem volt...

Csikokra en a Vichy-t hasznaltam, nem jott ki nekem sem, de erre ra is van irva, h. a meglevo csikokat is eltunteti ill. sulyossagtol fuggoen halvanyitja.

Nika,
Mi az a kozmetikus ???!!! Gege nagyon edes a sapijaban! En is szeretnek mar csaladi fotot, ezek annyira jok!

Ma vagyunk 3 honaposak! Hogy elszallt az ido!

Pannica,
Hat, ha az akaraton mulna, akkor mennek hozzad holnap! :D Vagy meg ma este! :D Istenem, annyira szeretnemmar latni Gorogorszagot!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Macsek,

Koszi a dicseretet! Jo, hogy bekukkantottal!!!! Hogy viseled a terhesseg veget?

Bbetti,
hm, szoval akkor Noah es Gege egyutt indulhat Niki kegyeiert???
Edesek a nyuszis fotok, rengeteget nott mar Niki!

Rekanna,
Te merre vagy? Reg lattam mar kepet Nikirol!

Pannica,
Ti is nagyon szepek vagytok!!!! Athina nagyon hasonlit rad!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szép jó reggelt :)

Gondoltam bekukkantok és hozok pár friss Kyra képet :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Amugy ami a zsírpárnát illeti, az itt is van bőven :lol:
De remélem hamar lemegy!
A hasszorító amit használok egész jól bevállt, sokkal kisebb lett már a hasam, de hát azért a szülés elötti állapottól elég messze van még... :roll:

Katlina örülök, hogy megtaláltál, merre szoktál te lenni? Melyik fórmon? Bekukkantok majd én is, kiváncsi vagyok, hogy hogy áll a terhességed, hogy viseled így a végén :)

dojika te merre jársz? Rég hallottam felőled, remélem minden ok veletek :)
Jelentkezz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia kira!

Elég jól viseljük magunkat,diétázunk rendszeresen mert a kilók csak úgy ugrálgatnak fel a védőnéni meg ilyeszget hogy nem lesz jó vége!

Kirus nagyon szép kislány :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Esti fürdés apával
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Az egyik kedvencem:
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Mégegyszer nagyobban, h látszódjon a szája:
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :lol:

Vmi tüneményesek a babák.
Köszike lányok a tanácsot,krémmel kapcsolatban,akkor majd veszek vmi jót. Én is használtam,de az a 37. héten mégis kijöttek. :(
Tegnap egész nap szendvedtem hasfájástól és hasmenéstől. Vmi kaja nem esett jól,ma már jól vagyok.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi: edes Rekuci! Nekem meg mindig huzodik a csaszarmetszes hege, foleg ha oldalra fordulok de a hasim nem faj.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!

Végre kicsinyítettem pár képet,gyorsan fel is rakom nektek,míg Samuli elvan egyedül. 2 óránként eszik,és most pl. nézelődik a kiságyában,nem sok szabadidőt hagy nekem. Szereti,ha szórakoztatjuk!
Az első képen velem van,felfedem az inkognítómat :lol:
Kép Kép
Kép
babzsák
 
 


Sziasztok! Megjöttünk anyukáméktól. De sajnos most nem nagyon tudok írni, mert Domi megint egész nap nyűgös volt, most is dajkáljuk. Nem tudjuk, miért sír. Anyukáméknál jobb volt, segítettek ringatni, altatni... De sejtésünk szerint az ínye is fáj már, folyik a nyála, eszi a kezét, mindent a szájába akar rakni és duzzanatokat is látni az ínyén. Nem tudom, van-e már másnak is ilyen gondja. Miért ne lenne ez is nekünk? Vettem gélt rá, de az van ráírva, hogy 3 hónapos kor alatt nem adható, így nem mertem használni.

Lilo, aranyos vagy, Blani baba nagyon-nagyon aranyos! Örülök neki, hogy találkoztunk, remélem, még össze fog jönni a jövőben valamikor.

Luisa, sajnálom, ami történt veletek, remélem, visszajön a tejed.

Gyanixi, nekem egyáltalán nem fáj a hasam, eddig még nem jelzi, hogy meg akarna jönni.
Bocsi az összevissza írásért, csak pár percem van. Most nem tudok többet írni, de mindenkinek nagyon aranyos a babája, szépek a képeken. És gyorsan fejlődnek ám!

KépKép
nanett
 
 


Ja, és valószínű, azért nem akar időnként szopni, (elkezd szopni, majd rángatja el a fejét, újra kezdi, újra rángatja szegény), mert fáj az ínye. Legalábbis ezt "okoskodtuk ki".

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

egy pár kép Bencéről. Kép Kép Kép Kép Kép

Mostanában nem akar a babakocsiban lenni.
Kiabál ki belőle szét akar nézni és nem alszik.
Rendszerint már kézben jön haza.
Már mindent kitaláltunk de sehogy sem akar benne lenni.
Kész kínszenvedés vele menni.
Pedig nagy sétálos a család.

üdv
Zsu&Bence

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


zsu
nagyon helyes Bence kék sapkás képe. és már hatalmas
a mi kocsinknak a háttámlája, ami egyban az alja is félig, fokozatosan emelhető. én fel szoktam emelni a támlát és akkor Niki kilát belőle, tud nézelődni. nem tudom milyen kocsitok van. de lehet, hogy ez a baj. Niki újabban a hintájában nem szeret ülni az ő popóját is állandóan cipelni kell.

nanett
nikinek is folyton a szájában van a keze és állandóan folyik a nyála, ha az én ujjam van a szájában, akkor azt rágja. állítólag mielőtt jönne a foguk akkor szokták ezt csinálni, nálumk ez már hetek óta megy.

babzsák
nagyon helyesek vagytok, jó látni téged

boszibab
gyanixi
nagyon helyesek a babák apával.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Na jó reggelt lányok!

Őzitől én vettem át a táblát, ha nem gond, és most fel is rakom nektek az új táblát a felujított adatokkal!
Ha valaki valami hibát észlel benne mostantól nekem szóljon, és ha be akar kerülni akkor is :)

Babzsák, tessék vonalzót csinálni, könnyítsd meg a munkámat :wink:

Imádnivalók a babák :)

1176703172.46.xls

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah, azt nem tudom, hogy most miért nem rakta fel, de mindjárt megoldom :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


helló!



Képzeljétek a Patrik tegnapelőt MEGFORDULT :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!Hasról hanyatt.Ennek örömére együtt fürdött velünk a nagykádban,és nagyon élvezte! :D

valaki kérdezte mikor volt az esküvő.február 24.én.(bocsi de nemtok visszaolvasni,mert a töpi már hisztizik a sétáért.)

teszek fel pár képet:

Kép Kép Kép Kép Kép

szép napot mindenkinek.
kismama18
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah, megkűzdöttem vele, de sikerült :lol:
Szóval aki hibát lát benne, vagy be akar kerülni szóljon nekem, de ha lehet privibe, mert lehet nem olvasom el a hozzászólást és akkor kimarad :?

Na további szép napot nektek, szebbet mint az enyém lesz...megyek fogorvoshoz :shock: :cry:

Ja, és tündériek a babák :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!!

Akíra! Megcsináltam a vonalzót! És köszönjük a táblát!
Minden rendben velünk. A párom lassan elindul pénzügyeket-papírokat intézni,Államkincstár...
A TGYÁS-ról jól tudom,hogy a munkáltatónál kell igényelni,és majd ad instrukciókat??

Kép
babzsák
 
 


babzsák!

A TGYÁS-hoz a tb ad papyrt amit a munkáltatód tölt ki (már ha nem tb kifizetőhely, ha igen akkor máshogy van ha jól tudom)!
És miután kitöltötte a munkahelyed, akkor lehet visszamenni a tb-hez leadni, és egy hónap mulva kb. küldik a pénzt!
A többit meg az Államkincstárnál tudja intézni, ha kitöltöttél elötte minden papírt otthon :)
Mi legyen irjam Samut már két hetesnek? :roll:
Vagy jó így ?
Vagy irjam át naposra a dolgot? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi Akira!

Az infót is,és a tábla is maradhat! hisz ma 10 napos!

Kép
babzsák
 
 


Rendben, én is így gondoltam :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Reggeli jókedv:
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Mamik,NAAAAAAGYON édesek a képek!!! Gyanixi,a kispapás-fürdetős annyira tuti!! Látszik,milyen büszke a lányára! :D

Én is nógatnám már a Bogit,hogy nem akar-e szerepelni :lol: :lol: ,de valahogy nem fűlik hozzá a foga. :roll: Mivel apával is hiába gyakorlatozunk :oops: :oops: ,ma reggel megkérdeztem tőle,nem akar-e jól elnáspángolni :D . Na,közölte,hogy hülye vagyok. Igen,azt hiszem,mostmár tényleg kezdek begolyózni .. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hát barbamami meg tudlak érteni!
Én is nagyon türelmetlen voltam már a végén! Főleg amikor már ráhúzott akkor meg már néha sírórohamom volt...hát remélem neked nem túlórázik 8 napot mint nekem! Drukkolok, hogy minnél hamarabb megismerhesd :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok !

Ezer éve nem jutottam el ide ...
Amióta jó az idő, minél többet levegőzünk. Mivel itt a lakóparkunkban rengeteg a picibaba/kisgyerek folyton összeakadunk lent valakikkel és órákat rójuk a köröket a babakocsikkal :lol:

Zsófi nő rendesen, múlt hélten 5080 g volt ! Nem tudom hány cente, de a 62-es rugik pot jók rá ... :roll:
Éjjel 1-2 és reggel 4-5 fele eszünk. Napközben kb. 3 óránként és ő is kevesebbet alszik már...

Pár kép, hogy a többi szépség között itt legyen :lol:

Kép
Kép
Kép

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

babzsák,
Nagyon édes a Samuli!! Olyan nagy baba.

zsu,
Bence már óriás baba :D Nagyon szép kisfiu!!

gyanixi,
Réka tündéri! És édes a mosolya.

Akira,
betennél minket is a táblázatba? 2007.02.09-én születtünk. 3790 grammal, és 56 centivel. Köszi :D

barbamami,
Már neked sincs sok hátra. :)

Nálunk felfordulás van a költözés miatt :oops: Minden a feje tetején áll. Hétvégén megvettük a még hiányzó dolgokat az új lakásra. Ha minden jól megy kb másfél hét múlva már átköltözünk. Nagyon remélem, hogy nem fog csúszni a használatbavételi engedély :?

HOlnap megyünk dokihoz, megbeszélem vele, hogy mit kell adnom MÁrknak a vérszegénység miatt, és gondolom megvizsgálja.
Márk egyre többet mosolyog :D Annyira örülök ennek! Olyan édes mosolya van.
Hason még mindig nem szeret lenni, de próbálom erőltetni, hogy erősödjenek a nyakizmai.

Na puszi mindenkinek, megyek pakolni, amíg Márk alszik. Épp dobozolom az evőeszközöket :?

Kép
dijcsi
 
 


Dijcsi, hogy van időd még a pakolásra is a baba mellett?! Márk nagyon szépen nő.

Dojika, Zsófi nagyon édesen néz (gondolom, apukáját), ez a kép tetszik nekem a legjobban.

Minden baba nagyon aranyos!

Barbamami, kitartás, már nemsokára jöhetsz közénk! MÁr nagyon várunk.

Most megint búcsúzom, pénteken leszek legközelebb, anyukámék házára fogunk vigyázni Domival, mert a szüleim elutaznak. Tesómék meg majd átjönnek segíteni nekem, ahogy tudnak. Nem messze laknak anyukáméktól.

KépKép
nanett
 
 


Hello Lányok!

Csak gyönyörködöm a csodaszép babaákban!

Barbamami: sokat gondolok Rád. Most azért jöttem gyorsba, hátha azt olvasom, hogy meszületett Bogi! Kitartás! :wink:

Körkérdés: csajok, tudtok olyan cumi márkát az AVENT-n kívül aki ad a cumihoz védőkupakot??? Olyan ritka...nem tudom miért pedig szerintem tök praktikus utazásnál, sétánál meg egyébként is higénikus amikor használaton kívül van nem száll rá semmi szösz...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Hát mi sem maradhatunk ki... :wink: ma vagyunk 12 hetesek! Kép anya nagyfiúnak öltöztetett :) Kép hehe Kép egy ágyban egy csajjal :) hűha Kép Kép Apa kezében nézelődöm...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nanett: Bálint ugyanezt csinálja. Folyik a nyála, a keze folyamatosan a szájában..., de szerintem nem fáj neki. Azt mondják létezik egy előfogzási folyamat, ami nem azt jelenti hogy holnap foga lesz...van akinek leáll és sokkal később jön ki a foga. Anyukám azt mondja nálam is volt ilyen aztán már majdnem vénkisasszony voltam mire kijött a fogam! :wink: Van a Nuby nak egy cumija, aminek a tövén kis bogyók vannak amik masszírozzák az ínyt. Most fogom kipróbálni ha bevált jelzem! Remélem jól vagytok és kapsz még segítséget! Fáradtsággal hogy állsz?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok! :lol:

Tegnap elég mozgalmas napunk volt. 11:45-re kellett menni az első tanácsadásra a védönőhöz és a doktornénihez. 12-kor kerültünk be. Egészséges,szépen fejlődik. Már 4,59kg. Majd május 9-én lesz neki a 2 hónapos oltás,addig nem is kell menni,csak a védönő jön hetente majd. Mikor megnézték a torkát volt kis sírás,aztán semmi. De a nagy szó az volt,hoyg a dokinénit lepisilte. Ez a dokinő volt a párom orvosa is,és meg is ismerte.

13-14 közt kaptam iőpontot a kórházba csípő,has és koponya uh-ra ma.
30 percet vártunk,sok baba volt. Szegénykém mikor a fejét bezsélézték már nyöszörgött,a hasi uh-nál meg már sírt is. Amikor végeztünk már egy hangja se volt.

A vizsgálat csak 5 perc volt,így hamar haza is értünk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Immár majd négy hete közétek tartozom, csak nem volt időm írni. A szüléstörténet ha érdekel valakit, ill. képek Marciról a másik topikban!

Belekerülhetünk a táblázatba? Úgy látom Akíra te csinálod.

Adatok:
Nikole; Marcell; 2007. 03. 22.; 3000 g; 51 cm; 0 hónap 3 hét 5 nap.

Ha valamit kihagytam szólj! És köszi, hogy beleteszel!

Nektek nem fogy a tejetek estére??? Nekem reggel folyik, ami érthető, mert éjszaka nem eszik túl sűrűn, de napközben is csak 3 óránként, és estére már mind a kettőből adok neki, mert éhes marad. Szerintetek fejjek, vagy ne fejjek. Mert azt hallottam, hogy ha fejek, elvileg jobban termelődik a tej, de nem lehet, hogy így még azt is kifejem belőle, ami bennemarad?

Kép
Kép
nikole
 
 


rzsana
húúú, ha kisbaba lennék, tuti beleszeretnék a fiadba!!! Olyan szééép!!!!!!!!!!!!!!!!El vagyok ájulva! A csajos kép vicces! :lol:

nikole,
üdv köztünk!
:-)
Úgy tudom estére a legtöbb kismaminak kevesebb a tej, viszont sokkal zsírosabb. Ha szopi után rögtön kifejed a maradékot, akkor tuti újratermelődik a köv. kajcsiig. Képek Marciról????, :D :D

Vitte,
mostanában elkerüljük egymást a topikon :-(

Nanett,
anyukádnál tudtál azért pihenni? Hogy vannak a napjaitok? Sok a bömbi?

Csajok holnap jön a költöztető...nem is tudom, hogy fogjuk befejezni a csomit addig... :roll: már nagyon elegem van.
És még el se meséltem, hogy Dalmi már egy ideje megfordul néha hátról hasra :D Rengeteget mosolyog, imád a kezemben "repülni" ja és 6,5 kiló :D
Vendég
 


nikole,
nem semmi a szüléssztorid.... Én majdnem elsírtam magam :oops: :oops: Gartulálok Marcihoz!
Vendég
 


Na sziasztok!

Nikole, minden elismerésem a tied...ezt végigcsinálni...nem semmi! Hát gratulálok nektek! És betettelek a táblába, jövőhét hétfőn rakom fel legközelebb és akkor már ti is benne leszetek :)

Boszibaba, a prividet megkaptam, és téged is betettelek, jövőhéten ti is benne lesztek!

dijcsi, téged is betettelek :)

Zsana, gyönyörű a kisfiad :)
Annyi jó képű pali van itt, hogy a lányok majd válogathatnak :lol:

Na megyek is, mert Kyrusnak rossz napja van, és bömbizik :(

KépKép
KépKép
akíra
 
 


csajok: a porszívós orrszívó miket le nem szív a baba orrából...csak lestem!!
zsana: márkát nem tudok mondani, de mi a brendonban vettünk védőkupakos cumit, de szerintem minden baba boltban van. Azt hiszem a mienk talán nuby!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Akíra,
Köszi, hogy beletettél minket is a táblába!! :D Most visszanéztem a képeket Kyráról. Gyönyörű kislány!!!

bacilivi,
Jaj, a költözés.... :? Nekem még olyan távolinak tünik az, hogy teljesen átcuccoljunk. Mármint úgy értem, hogy minden nap csak pakolok, pakolok, a párom viszi át a cuccokat, de még sehol nem látom a végét. Majd közvetlenül a teljes költözés előtt lesz nehéz, mivel 2 lakást kell kitakarítanunk. :oops:

Ma voltunk védőnőnél. Márk 6300 gramm. Nem tudom, hogy mitől hizik ez a gyerek, amikor alíg eszik.
Megnézte az orvos, és azt mondta, hogy most már szép a Márk izomtónusa, és jól tartja magát. Nagyon örültem ennek, mert tudjátok a múltkor pedig az volt, hogy a korához képest gyengén tartja a fejét.
Ja, és kiderült, hogy a szőke nőciket preferája a kispasim, mivel a védőnőnek, aki szőke, mosolygott, a barna hajú doktornéninek pedig nem. Anyum itt volt nálunk egy hétig, ő is szőke, és neki is rengeteget mosolygott. Na ezek után visszafestem szőkére a hajam, hogy tetszek a fimnak :D
Vashiányra írtak fel Maltofer cseppeket, amit majd a tápszerbe kell rakni. 3-4 hónapig kell folytatni a vascsepp szedést, aztán megint vérvétel... Remélem ennyi idő alatt rendbe jön a vérképe.

Kicsit félek a költözéstől... Abból a szempontból, hogy ott a kerületben gőzöm nincs, hogy milyen a védőnői szolgálat, és milyen az orvos. ja, meg azt sem tudom, hogy merre található. Itt meg imádom a védőnőnket, olyan jó fej, legszivesebben magammal vinném :)

Jó sokat írtam

Pusz
Dia

Kép
dijcsi
 
 


dijcsi,
tod én így egy nappal a költözés elött sem látoma végét :? ... Nekem Dalmi miatt alig van időm pakolni és apa se sokat ér rá...
Keress topikokban új gyereorvost. én is így találtam.Mondjuk védőnőt az nem lehet választani...sajnos...
Kertesbe mentek?
Szép súlyotok van! Gratula!!!! VAs miatt meg ne aggódj, gyorsan helyreáll majd a fiatalúr :D
Vendég
 


Sziasztok!

Eltűntem, mert egyre többet vagyunk Balatonon, a férjem ott dologzik nyáron és ott nehezebben jutok internethez.

Niki jól van, habár már 4 napja nem kakilt, ha holnap se lesz semmi, próbálkozunk cukros teával meg hívjuk a dokit. Állítólag túl sok almalevet ittam, az megrekeszti.

Pannica:
nekünk volt napirendünk, de Balcsi miatt felborult. Aztán Niki elkezdett leszokni az éjféli evésről, de nem teljesen. Most van hogy este 9-től reggel 6-ig alszik, de van, hogy 3 óránként felébred. Nem bírom túl jól, de sajnos nappal se tudok rendszeres lenni, mert minden nap van valami programm, hol bevásárlás, hol vendégek, stb.

Vitte:
kösz a hiányolás, lenn vannak új képek a kis Nikiről. És Noah-ról mikor látunk újabb profi képeket?

Luisa:
Én is izgultam, hogy kevés a tejem, Balcsin nem tudtam mérni, hogy mennyit eszik Niki, de most mértem és 100 grammot evett egy alkalomra, az talán mégsem annyira rossz. De én a következőket olvastam többek között a La leche liga honlapján (http://www.lll.hu/node/4): az a legfontosabb, hogy minél többet tedd mellre a picit, kb. kétóránként és mindkét mellre váltogatva akár. A fejés nem biztos, hogy segít, inkább a pici kapja a tejet, mint a fejőgép. Én lehet, hogy kipróbálom azt a kapszulát is, amit Bbeti és Nanett szedett.

Lányok:
Niki nem fogadja el se a vizet, se a lefejt anyatejet cumisüvegből. Csak a cicire van rákattanva? Mit csináljak, előbb-utóbb szeretnék más kaját s adni neki.

Aktuális képek:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok.
Tegnap nagyon fárasztó napom volt:( Édesanyámat tegnap temettük el. :( Igaz Már December 28-án meghalt de sajnos a temetöben csak mostanra vállalták el a szórásos temetést ami az Anyukám kívánsága volt még életében. Gergöt is vittük magunkkal hiszen a családdal még nem találkozott.Csak egyet sajnálok de nagyon hogy anyu nem érhette meg Gergö születését.:(
Gege hála istennek nem érzékelt semmit a temetésböl és nagyon jól viselte az utazást.Igaz hazafelé valamiért nagyon "behisztizett" Semmivel nem tudtam lenyugtatni csak mikor már az ismerös tájra értünk akkor nyugodott meg a házunk elött onnan viszont nagyon jó hangulata lett :)

Amúgy már fordul babám a hátáról az oldalára szerintem nem kell neki sok és már hasra is fog fordulni.:)
Apuval is találkozott végre hiszen nem jutunk fel gyakran pestre vagyis egyáltalán nem járunk fel sajnos.


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok! Kász hülye vagyok...kölcsön adtam a mérlegünket egy baráti párnak, mert ott most született a baba..."nekünk úgy sem kell már" címszóval...hátt...most meg tök rossz érzés és ugye pont most eszik össze-vissza Réka!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok!

2007 április 13 este 19:00 -kor megszületett Orsika. 3500 gr és 52cm.

Valaki irta, hogy van valami bogyó (vagy tea) amitől megjön a tejci. Sajnos nincs tejem és mellbibbóm sincs amiből szoptassak de fejni kelle. Tudna valaki valami csodaszert ajánlani?
Nagyon megköszönném.

Nagyon aranyosak a babók!

Mellékelten küldök az enyémről is néhányat!

Szép napot mindenkinek!

Üdv:

Tüsike
tüsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?