Új privát üzeneted érkezett!

Ma paprikás csirke volt az ebéd galuskával :D
Kép
Finiiiiii... :D :D :D
Kép
Nagyival
Kép
Szívtipróóóóó 8) 8) 8)
Kép
annamami
 
 


Ja és azt akartam még,hogy:


MSE,
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: szijjjjjjjaaaaa!!!!!!

kizárás.....brrrrr....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...én tuti sokkot kaptam volna!!!!!!
SZEGÉNYNYUSZI BARÁTOCSKÁNK ÉS SZEGÉNY MAMIJA!!!! :cry:
husshuss gyorsan felejtsétek el!!!!!!!
annamami
 
 


Annamami!
DRUKKDRUKKDRUKK!!!!!
Csirkecsont súlyzós Marci nagyon édes! :)

Thomasanne!
Itt a gép, holnap felrakom a kilenclábú lovat :).

ayse
 
 

 
 

Ayse,
köszi! :D :D :D

Mi az a kilenclábú ló?????!!! :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


És Bodza papájának is drukkok!!!!!
annamami
 
 


Ti már szandit adtok a gyerkőcökre vagy még zárt cipit? :roll:
Mazsnak még nincs szandija,de stztem hamarosan szereznünk kell egyet! :wink:


na most csomót írtam,megyek is alukálni,jó éjt! :D
annamami
 
 


Jó Reggelt :D :D :D

Na ilyen sem volt még!
Velem záródik és indul a következő nap is! :lol: :lol: :lol: :oops:

Megann,Kuha koránkelők merre vagytok???? :roll: :roll: :roll:


Fogmosáshoz:

ti mikor kezdtétek a fogkrémhasználatot és milyet,
Azt láttam,hogy Totkáék Elmexet használnak,többiek?
és ami a legfontosabb:hogy veszitek rá,hogy kiköpje a habot,vizet? :roll: :roll: :roll: vagy lenyeli?
és ha nem este mostok akkor technikailag hogy kivitelezitek,hogy ne legyen tetőtöl talpig víz meg fogkrém? :roll:

mi még csak sima vízzel mosunk este a kádban és ez lényegesen egyszerűbb,bár érzésem szerint egyre kevésbé elégséges!

még jövök,csak megiszom a kávém :wink: pussz
annamami
 
 


Jó reggelt!!!

Csak egy pillanatra!! :oops: :oops:

Megyek nemsokára uh-ra!!! :D
Kérek drukkokat.... :) :)

Ha minden jól megy ma elárulom milyen lesz a kistesó!!!!! :D :wink:

Annamami!!
Nektek nagyon drukkolok,hogy sikerüljön amit szeretnél!!! :) :)

Na majd jövök!!!

ancsi26
 
 


Én itt Annamami :mrgreen:

De nem sokáig.....megyünk anyukámhoz :D , ma van a szülinapja :D .

Mazsi csuda jópofa a csirkecsontotokkal, és nem is egygyel hanem kapásból kettővel :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép kiscsákó :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ancsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drukk, drukk, drukk.....engem már majd megesz a fene, hogy mitek van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Annamami!

NEKTEK KÜLÖN MEGY A DRUKK! nagyon-nagyon-nagyon.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ayse!

Szemöldöktattoo....olyan kozmetikai tetoválás, amikor a bőr felső rétege alá juttatnak be festékanyagot és az 3-5 évig tartós festékként "szépiti" az embert már felkelés pillanatában is...
Tehát olyan mintha a kozmetikustól jött volna éppen az ember :P :P :P :P :P :P
Nekem a szemhéjkonturom is megvan csinálva, sőt a szám széle is :oops: :oops: mert szőke hajjal, kék szemmel, fehér bőrrel olyan "csupasz és semmitmondó" az arcom( :( :( ) hogy nekem kimondottan jól állnak az ilyesmik, mert adnak valami kontúrt az arcomon.. :oops: :oops: :oops:

(és nem mellékesen nem kell reggel pepecselni a tükör előtt...azt hiszem hogy ezért majd még külön hálás leszek ha majd egyszerre több gyerkőcöt kell majd ellátonom reggelente...)..

Lányok....csók mindenkinek....mi léptünk anyumhoz...de este jövök ám.. :twisted: :twisted: :twisted:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja Léna itt toporog nekem a TÉLI BAKANCSÁBAN :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Köszi! :oops:

Érezzétek jól magatokat Anyukádnál,gondolom leszek finomságok!nyaminyami :P :P :P

Mindig mondom Léna milyen kis ügyes!!!! :D :D :D
Téli vagy nem de egyedül húzta a lábijára és ez a lényeg nem??? :D :D :D
na léptem locsolni és fűmagot vetni.....


Ancsi!!!! :D
DRUKKDRUKKDRUKKDRUKK!!!!! :D :D :D :D
Azonnal tessék jelentkezni ha megjöttetek! :wink:
annamami
 
 


Jó reggelt!

Először is, Annamami!

Igazán nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen szép terveitek vannak a családdal kapcsolatban! Megy a drukk nektek!
És bevallanék még valamit: :oops: :oops: :oops:
Amikor feltetted a húsvéti képeket, akkor átfutott valami az agyamon: olyan idillinet tűnt minden, mintha minden rendben lenne köztetek. És azon gondolkodtam, hogy olyan nagyon szép család vagytok, és igazán megérdemelnétek, ha újra együtt lehetnétek.
Csak nem akartam leírni, mert nem akartam fájdítani a szíved...
De azért, húsvétkor már elkezdődött valami, ugye?

Bodza!

Apukádnak továbbra is jobbulást, és jó, hogy anyukád búzafű "ültetvényt " csinált, arról én is nagyon sokat hallottam, és olvastam, hogy a leve igazán jótékony ilyen esetekben!

Bölcsi: látom, Thomasanne már írta, tehát valóban az Igazgyöngy Bölcsiről van szó, a Gyöngyösi sétányon.

Ancsi!

Megy a drukk a mai uh-hoz, és tessék ám jönni azonnal, mert már jó rég óta húzol minket, holott te már szerintem rég tudod, hogy pöcsös lesz-e a bébi, vagy sem!! :lol: :lol: :lol:

Megann!
Anyudnak boldog szülinapot!

Szemöldöktetkó: :D :D :D :D Anno, amikor én a számat tetováltattam, akkor nagyon kacérkodtam a szemöldöktetkóval is, csak aztán annyi macera volt a szájkontúrral, hogy végül lemondtam róla.
A szemöldöknél is többször kell menni, vagy elég egyszer? Neked volt már a szemöldököd tetoválva, vagy most csináltad először??

Én a szájkontúrral jól megjártam, mert vagy 6-szor kellett visszamennem, mert fent nem fogta meg egyáltalán, illetve csak egy nagyon kicsit, láthatóan jóval halványabb volt, mint lent.
Aztán végül csak sikerült megcsinálni, de már nagyon untam.
Viszont a csaj tök rendi volt, mert az árban az van benne, hogy összesen 3x mehetsz vissza, de látta, hogy mennyire szarul veszi be a bőröm a festéket, és azt mondta, hogy addig csináljuk, míg jó nem lesz, és nem kellett érte pluszt fizetnem.

Viszont mostanra már alig látszik, és már tavaly nyáron is kacérkodtam a gondolattal, hogy újra megcsináltatom. Csak aztán ugye nyár volt, a kimondott napsütés meg nem tesz neki jót, legalábbis addíg, amíg meg nem gyógyul rendesen, le nem esik a var, stb.
Még most is eszembe jut néha, hogy de jó lenne megint, de valahogy nem vagyok olyan lelkes, mint akkor, amikor megcsináltattam. VAlahogy bennem van, hogy van én nekem ezer más dolgom Gergővel, minthogy ezen járjon az agyam.
De most, hogy megint előjött a téma, megint birizgálja az agyamat... :roll: :roll: :D :D :D

Na, mit is akartam még?? :roll: :roll: :roll:

Ja, igen!

Duda!
Azt hiszem, Te kérdezted, hogy attól, hogy bedőlt az Ilferro (és ugye nem tudjuk azt a pénzt félre tenni), áll-e még a költözős projekt???
Hát persze! Az agyunkban legalábbis mindenképp, tehát ettől még nem adjuk fel az álmainkat, max. megint egy kicsit gondolkodhatunk, hogy hogyan is. Mindenképpen kelleni fog az én fizetésem, úgyhogy addig semmiképp, amíg nem dolgozom.

Ti hogy álltok a dologgal?

Kép
kuha
 
 


Annamami!

idillinet = idillinek!! :oops: :oops: :oops:

Kép
kuha
 
 


Tattoo.......ahhhha,akkor már értem miért néztél úgy ki az újszülött Lénával a karodban,mint akit frissen sminkeltek címlapfotózáshoz,szülés után kb.3 órával!!!!! :D :D :D :D :D :D
megjegyzem rólam max.egy plasztikai műtét után klehetett volna ilyen fotót készíteni :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tényleg jól áll! :wink: :D :wink:
annamami
 
 


Kuha :D :D :D

hááááát igazán Húsvét után kezdtünk beszélni erről.....és hát a hétvége nagyon jól telt,de nem szeretnék elkapkodni semmit.........most ÉN diktálom a feltételeket! :evil: 8)
annamami
 
 


Annamami!

Hát gondolom, ez a MINIMUM, hogy Te diktálsz!!!! És ez egyáltalán nem baj, sőőőőőt!!!!
És gondolom, hogy nem egyik - napról a másikra történik a dolog, de ez mindenképpen kell!!!
És nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!
Valami szarság piszkálja a gépünket, az előbb is írtam egy csomót, és egy perc után fogta magát, és kikapcsolt.Apa szid, mert arra rájött, hogy az iwiwen jön valami.De ma nem iwiweztwm, és most is kikapcsolt.És most is kifog!!!!!!!!

Puszi mindenkinek, remélem megcsinálják!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert indulnunk kell már......

Annamami!
Nagyon szépek a képek, Mazsi igazán nagyon helyes kiskrapek! :D
Drukkolok nagyon :wink: :wink: :wink:

Évi!
Ilferro :twisted: :twisted: :twisted:
Azért legalább az jó, hogy nem buktatok rajta..... :?
Bölcsi nagyon jól hangzik, ide is drukkolok, hogy felvegyék Gergőt.

Thomasanne!
Nektek is, hogy Tomi is bejusson :wink:

Ancsi!
Húúúúúú, de kíváncsi vagyok én is kistesóra :D
Bizti minden rendben lesz!

Na ennyi fért bele, majd délután próbálok még jönni.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok,

Le vagyok maradva, visszaolvastam igy-ugy, de nem igazan vagyok most kepben :oops:

Gyerekek csodaszepek, mindegyik nagy huncut mar!

Barbi,
Nagyon szep lett a szobatok, nekunk is ilyen agyunk van, csak szuke :lol: Jo, ha tobb gyerek van, reggelente mi is sokszor egyutt hancurozunk!

Rokica,
Szoritok, hogy Zsuzsa ne legyen beteg, valoban tiszta anyukad!

Annamami
Megy a drukk

Ancsi,
Varjuk, hogy akkor mi is a neme a babanak

Mea
Ferjnek jobbulast

Benianyu
Csucs a ket gyerek az egyforma ruciban

Barbi

Nem csak a szobatok szep, hanem a fiaitok is csodasan helyesek!

Es persze a tobbiek is, Majola, Bodza, Totka, Annamami, Kuha, stb, elnezest, ha elfelejtettem valakit :oops:

Megann,
Belem is belemallt volna a frasz!!!!!!
En csak szamat tetovlatam vagy ot eve, mar nem latszik, de emlekszem kurvara fajt es most semmi erom ujrakezdeni :oops:

Kuha
Valahogy ugy jartam mint te a tetkoval :cry:

Ayse
Nem hagynam ki Lilit, nagyon szep kislany!!!!!!!!! Most nem ertem, uszni tanul, vagy uszobajnokot akartok belole :?: :idea: :roll: :shock: :lol: csodasak a kepek egyebkent!
Szomszedok :evil: Nem jo osszekeverni a dolgokat szerintem, egy szomszed maradjon inkabb az, vagy mar elore jol ki kell kotni, hogy hogyan is legyen, mert valoban adodnak ilyen felelotlen emberkek, (beteg gyerekre vigyazz, akkor jon amikor akar stb) es hat utana csak sertodes van!
Ha meg rossz a viszony, az senkinek sem jo!
Sajnos tapasztalat beszel :oops:

Mse,
Hu, meg jo, hogy ennyire frappansan meg tudtad oldani a dolgokat es talaltal segitseget! Elszorult a szivem, amikor olvastam soraidat!! Szegeny kisnyuszi, jaj, borzongok meg mindig!!
Nagyon sok erot es kitartast kivanok UJ eletedhez es rengeteg jot, meglatod, ha van lelki tamaszod es szerencsere anyagi is, akkor nem lehet semmi baj! Kisnyuszinak is jobb talan ez, mint ket allandoan ideges szulo, ebben teljesen igazad van!

Sajnos nem is tudom irjak-e errol, valoban nem a legjobb kiteriteni gondjainkat, de nalunk sem eppen rozsas a helyzet par hete :cry: Volt ket HATALMAS osszekoccanasuk a ferjjel, kulonfele okok, de leginkabb ez a koltozesi mizeria miatt, nem igazan vagyunk egy velemenyen es egyebb korulmenyek is csak nehezitik a dolgot, igy van egy olyan erzesem, hogy ami alomnak tunk az elejen, abbol hamarosan remalom lesz :cry: Raadasul sajat ceget alakitottam, es teljesen el vagyok vagy inkabb ki vagyok, ugyhogy nezzetek el nekem, ha nem tudok teljesen reszt venni a babanet oldalan!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csak gyorsban!

Annamami!
Ezerrel megy a drukk nektek! :) :) :)
Őszintén szólva, az én fejemben is megfordult, amit Kuha írt, csak én sem mertem leírni! :oops:
Annyira megérdemelnéd a boldogságot, remélem minden az elképzeléseid szerint alakul és visszatér a bizalmad! :)

Kuha!
Akkor jó! :)
Nálunk pár héten belül kiderül, hogy lesz-e pénz a költözéshez és ha igen, akkor kezdünk nézelődni. :)
Örülök, hogy tetszett a bölcsi!

Megy a drukk, hogy felvegyék Gergőt és Tomit is! :)

Benianyu!
Annak idején, amikor felétek laktunk, én is jártam futni. :)
Hajnalonként mentem és annyira szerettem, hogy még tök csendes volt a környék.

Anikó!
Fel a fejjel! Remélem rendeződnek a dolgaitok! :)

megyek is, takarítanom kell. :(

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Rókica
Tényleg nagyon hasonlít Zsuzsa anyukádra!!! Két tojás!

Barbi
Szuper lett a felújított háló, kedvem lenne aludni az ágyban egyet, majd reggel egy jó kis kávé a kvzóteraszon! 

Juci
Nagyon gratulálok a vizsgáidhoz, ügyi vagy, tök jó jegyek ezek!!!

Kuha
Nekem is eszembe jutottatok, mikor hallottam a hírekben az ilferro-t, tényleg mázli, hogy nem buktatok rajta…

Kuha, Szilvi
Drukk a bölcsihez!!!

Annamami!!!
Neked is nagy-nagy drukkok repülnek, kívánom, hogy jól dönts, és soha-soha ne bánd meg!!! És legyetek nagyon boldogok gyönyörűséges Mazsi Lovagunkkal!!!

Hajni
Számomra már azért is egy hős vagy, hogy a csirkék közelébe merészkedsz!!! Van egy kis madárfóbiám, úgyhogy én nem bírnám..

Viki
Hű, azért ez az erkélyes sztori sem semmi!!! Mse-vel pont azt beszéltük tegnap, hogy ha őt is oda csukta volna ki Nyuszi, akkor még segítségért sem tudott volna elmenni…

Majola
Sörözős Julcsi nagyon cuki!!!

Ayse
A Decathlon-ban vannak balerina ruhák!

Benianyu
Ez a bicajozás tök jó lehet, kár, hogy mi hegyen lakunk, ezért én nem merek, de ha ezt még leküzdeném, akkor sem hiszem, hogy hazatekernék hegynek felfelé… pedig biztos élvezné Fanni

Ancsi
Drukk az uh-hoz, és kíváncsi vagyok én is!!!

Rólunk:
Fanninak jönnek a fogak ezerrel, most épp egy rágóval küzd, de máshol is be van dagadva neki…
Ennek megfelelően kicsit hurutos is…
Én is náthás voltam, de mára már teljesen jól vagyok.
Hasonló cipőben járunk, mint Benianyu, mi is nagyobbra cserélnénk jelenlegi lakhelyünket, de még nem merem elkiabálni, mert még nem szerződtünk, de drukkoljatok légyszi, hogy minden simán menjen!!!
És élvezzük a jóidőt!!!
Na megyek tanulni is kicsit, amíg alvás van!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


And
Mi van veletek?
Hogy vagy???

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Na megjöttem!!!

Hááááát nem volt nagy élményem!! :evil: :evil:
Olyan hülye doki volt az uh-os,hogy semmit nem mertem kérdezni!!
Egy szót se szólt hozzám,csak diktálta az adatokat és kész is volt kb.3 perc alatt!!! :evil:
Annyit mondott rendben,kész!
Na kijöttem hivtam is a dokimat,lejött hozzám és rögtön kérdezte,hogy megvolt elégedve!!?? :shock: :shock:
Én meg mondom,hát egyáltalán nem!!!!
Rögtön mondta,hogy ő sajnos a genetikai uh-ot nem csinálhatja,de a másik genetikusnál kér időpontot jövőhét keddre!!!
Annyira rendes doki!!!!! :D :D
Úgyhogy lányok,bocsi,de még egy hetet várnunk kell!!! :?
Még fényképet se mertem kérni,annyira rámilyesztettek az előttem lévők!!! :(

Bocsi,hogy megint csak magunkról irtam,de most is rohanok vásárolni....de igyekszem jönni!!!! :) :oops:

Puszi.

ancsi26
 
 


Fényképes tudósításunk következik egy nagykovácsi napsütötte délelőttről. :)

Annyira érdekes az építkezés!

Kép

Ha elfáradunk, a lépcsőről nézzük tovább, mintha csak egy amfiteátrumban ülnénk :)

Kép

A bicigli is jó móka (Andris szótárában bici :) )

Kép

Hogy hozzam a formám :wink: , mi jut eszedbe erről?

Kép

És két kép a falusi idillből

Kép

Kép


Ma reggel pedig ezt találtam az asztalon. könnyekig meghatódtam :P :P :P

Kép

Kép

A kilenclábú ló. Ő a Télapó lova, Nagykovácsiban ugyanis lovon jár, nem szarvasszánon. :wink: Valószínúleg nem a Hortobágyi Kilenclyukú híd volt a minta, hanem az alkotás lendülete az ok :lol:

Kép

És még egy Lili-rajz a családunkról idealista megközelítésben. AZért nem vagyunk ám angyalok :wink:

Kép


Bocsánat, ritkán, de akkor sok :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 


Ancsi!
UH :(
Drukk, hogy jövő héten többet láthass! :P

Anikó!
Nem semmi csajszi vagy hallod, még saját céget is alapítottál! Ez igen!!!
Összezördülés :(
Kívánom, hogy mihamarabb rendbe jöjjenek a dolgok!

ayse
 
 


Annamami!
Csatlakozom az előttem szólókhoz képügyekben! :D
(bár nekem helyzeti előnyöm volt ugye :wink: )

Csibb!
Köszi a tippet!!!!

Fogkrém:
elmex, kimosom a száját úgy, hogy a kezemből vízzel kiöblögetem. Na ezt most jól megmondtam, szóval lelögybölőm róla (nyílván a teljeség igénye nélkül). Csak este mosunk egyelőre, mert számomra kivitelezhetetlennek tűnik a felöltözve fogatmosás variáció.

Kuha!
Drukk a bölcsihez!!!

ayse
 
 


sziasztok!

Lillafüred szuper jó volt, Eszti jobban bírta nélkülem, mint én nélküle :) anyósék pilját totál lefárasztotta szombaton :lol:
szombat este mentem át hozzájuk, ember szerint misolcról egy óra alatt lehetett volna odaérni, szerintem schumi is megirigyelhette volona az én másfél órás odaérésemet, pedig abban már egy kis kerülő is volt....
anyósék is megtudták a nagy hírt, köpni-nyelni nem tudtak, szó szerint :D tök fura, hogy mindenki ugyanúgy reagál: annyira meg vannak rökönyödve, hogy szólni sem bírnak :) :)

rám meg rámjött a folyamatos alhatnék, úgyhogy megyek is, Eszti már alszik.

bocs, hogy csak ennyi, majd igyekszem.
ma este vasalós kedd, aztán meg szeged, de majd jövök.

KépKép
KépKép
and
 
 


Ugye jól értelmezem, hogy a gyed után nem jár adójóváírás?

ayse
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni most nem tudok, ne haragudjatok. :(

Azt szeretném kérdezni, hogy egy ilyen hányós-hasmenős vírus másoknál milyen lejáratú volt?

Zsuzsa péntek estére lett lázas, szombat estére elkezdett menni a hasa, és tegnap estére elkezdett hányni. Most is lázas, még mindig van hasmenése és hányt is többször a nap folyamán. (Négyszer eddig, tkp. De ivott mellé egy liter folyadékot, ezt most már számon tartom, ahogy a kórházban tanultam.) Szóval ez még belefér vagy ez már extrémnek számít?

Igen, orvos látta már, de most személyes tapasztalatok érdekelnének. Az orvosunk azt mondja (gondolom óvatosságból) hogy ha sokat hány, akkor irány a Szt. László :( Ezt nagyon szeretném elkerülni. Mikor legutóbb beszéltem vele, az du 3-kor volt, azt mondta, ennyi még belefér a betegségbe, de ha 3-tól 6-ig még 3-szor hány, akkor menjünk kórházba. És éppen akkor nem volt láza Zsuzsának, aminek nagyon örült. Viszont Zsuzsa azóta kétszer hányt és a láza is újra felment. :? Holnap reggel 10-re beviszem őt hogy nézze meg, de addig is kiváncsi lennék mások véleményére... én aggódom túl a dolgot vagy ez már tényleg olyan amivel most kórházba kell rohannunk? Mert az most igen komplikált lenne...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Rókica!

Nagyon sajnálom szegény Zsuzsát! Remélem mielőbb rendbejön és nem kell a kórház!:(

Ancsi!

Uh-os doki :( de legalább annyi biztos, hogy minden rendben, jövő héten meg Te is láthatod! :)

Fogmosás: reggel ő egyedül, velem együtt "mos"(=rágja a fogkefét) fogat. Este fürdés közben ő egyedül, mint reggel, majd fürcsi után kakaó, és utána én mosom meg a fogát. Mi Vademecum fogkrémet használunk, és utána úgy köp, mint ahogy a kaját is szokta :oops: nem tökéletes, de legalább nem az egészet nyeli le! :)

Megann!

Én is kíváncsi vagyok a szemöldök tetkódra! :lol: De az tuti, hogy baromira fájhatott! :( Azért ha rendben lesz, majd megmutizod itt is??? :)

Rólunk: Húúúúúúú, Peti ma akkorát esett a játszón, hogy azt hittem infarktust kapok! :shock: Egy kicsi padszerű izéről dobott egy hátast, de úgy, hogy a tarkója koppant!!! Iszonyatos üvöltés volt, de nem hosszú, erre az első szava, mikor már nem üvöltött, hogy " mammmmm" és bevágott egy fagyistölcsért hazáig! :shock: Szóval nagyon figyeltem, mit csinál, hogy mozog, iszik-eszik-e stb, de azóta volt kaki, pisi, kaja dögivel, rohangálás, jókedv, röhögés, szóval talán lenyugszom, és elhiszem, hogy rendben van, de nagyon megijesztett! :( Még éjjel azért tuti, hogy figyelni fogom.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Egyelőre csak gyorsan irok, jövök még, ha sikerül:

Róki, Julcsi is elkapta a fosós-hányós virust. Nála 6 napig tartott, ő is ivott rendesen. Ő csak kétszer hányt, viszont rengetegett fosott, már aggódtam. De a mi doktornénink nem aggódott, sőt, azt mondta, ne is diétáztassam, adjak neki, ami jólesik.

Annamami, azt azért nem hagyhatom ki rohanvást sem, hogy nagyon örülök és drukkolok nektek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola!

Köszi az infót! Szívem szerint én is adnék neki ami jólesik, csak anyukám állandóan rámszól, hogy mit szabad és mit nem... mert neki az ő gyerekorvosa mást mond. Pl narancslevet nem szabad, almalevet igen. Szerintem ezek akkora baromságok... én valahogy úgy vagyok vele, ha kívánja, akkor biztos nem tesz neki rosszat... de anyukámmal való beszélgetések után mindig hatalmas lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem úgy csinálom, ahogy neki a gyerekorvos mondja.

Körkérdés:
Mikor a gyerek beteg, ti milyen gyakran beszéltek/viszitek a gyerekorvoshoz??? Minden új tünettel felhívjátok? Vagy csak én vagyok ilyen?

Én felhívtam őt péntek este mikor Zsuzsa belázasodott és kérdeztem mi legyen hétvégére a haditerv... mondta, hogy ha másnap reggel is lázas, akkor vigyem fülészetre (mert ugye mindkettőnknek ez jutott először eszébe, magas láz minden más tünet nélkül, biztos a füle megint). Úgyhogy akkor szombat reggel bevittem Zsuzsát a Heim Pálba, ahol csak néztek rám mint a hülyére, hogy miért a fülészettel kezdtük??? Aztán mikor szombat estétől hasmenése is volt, és hétfő reggel is 39 feletti láza, akkor kihívtam az orvost, aki megnézte, és azt mondta, hogy ránézésre jobban néz ki mint ahogy ő a tünetei alapján gondolta volna. (Nem tudom, ezzel arra célzott-e, hogy én eltúlzom a tüneteinek a jelentőségét???) Megnyugtatott több anyukám-féle aggodalommal kapcsolatban, mint pl mit ehet a gyerek, meg szabad-e kivinni meg ilyenek... megkérdeztem tőle, szerinte van-e összefüggés Zsuzsa hetek óta tartó hébe-hóba hőemelkedései (mint pl amilyen Majoláéknál is volt a babatalin) meg a mostani betegsége között, azt mondta, hogy nincs. De azt is mondta, ha elkezdene hányni, az lenne az igazi aggodalomra való ok. Hát erre naná hogy aznap délután Zsuzsa hányt. :( És azóta is hány.

Ez ilyen sorrendben szokott lenni? Azt hittem fordítva pont... hogy előbb a hányás/hasmenés, aztán láz...

Szóval arra akartam kilukadni, hogy péntek este telefonon beszéltem az orvossal, hétfő délután megnézte, és ma újra telefonon beszéltem vele mivel elkezdett hányni.

Persze azelőtt szerdán látott minket, amikor Zsuzsa megkapta az oltást, és azelőtt pedig egy héttel előtte mikor Zsuzsát bevittem mert már akkor hőemelkedése volt...

Olyan borzasztó ez a bizonytalanság...és nem tudom kiverni a fejemből, hogy azért ez egy kicsit sűrű... első hőemelkedés mikor Majoláéknál voltunk, aztán rákövetkező pénteken elvittem betegrendelésre, mert még mindig hőemelkedései voltak... aztán rá két két hétre ez a betegség...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Szép jó estét!

Itten ám én is!!!!Délelőtt nagyon pánikba estem, mert valami "izé" állandóan leállította a gépünket, és férj hipi-szupi vírusírtója nem talált semmit.A szomszédtó l töltött le féregírtót, az kinyírta.Érdekes, én azt hittem, csak vírusok lehetnek a gépen, de férgek????? :shock: Látszik mennyire értek hozzá!! :oops:

Jaj Lányok nagyon kedvesek vagytok ám, hogy hősnek tituláltok csibepuci ügyben, tudjátok, én, mi ebbe nőttünk bele.A szüleim nem egy bioguruk, de így nyugodtak, hogy tudják amit Ők nevelnek jószágot, legyen az kacsa, pulyka disznó, csirke, az nincs telenyomva mindenfélével.Nem mondom, hogy valami szép előkelő munka, de ez van.Régen szégyeltem, mert voltak akik kicikiztek miatta(sőt még anyuméknál laktam disznóólat is takarítottam overállban, gumicsizmiben)
De ettől még nem lettem kevesebb én úgy érzem!!!! :lol: :lol:

Holnap megyek a szemészeti műtéthez az EKG-t, labort, és a belgy.-t intézni, Panna addig Dédizik.
Én látom előre, ki fogok borulni, ha három napig nem látom!!!!
Tényleg, And, jössz le jövő héten is Szegedre?????(kedden műtenek, és neeeeeem lesz látogatóm :cry: :cry: :cry: :cry: )Na, ez nem célzás volt, csak ha lent vagy, és van szabadod, nagyon örülnék, ha látnálak!!Megnézném a pocidat is!!!!!!

Bodza, gondoltam ám Rátok, én azt hittem, most hétvégén volt Kristóf kersztelője.Szegeden lesz???A Dómban?????A búzacsíra nagyon jó, itt a faluban, ill Orosházán óriási hagyománya van, én imádom, férjem öklendezik , már ha ránéz.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj lányok, Valaki, valami szórakozik velünk!!! :cry: Megint leállította a gépet ez az ismeretlen szarság, úgyhogy nem tudom mikor jövök, de annyi mindent akartam még!!!!!Pl.Meggan nagyon irígylem a szájkontúrod, örülök, hogy buli volt a hétvége, Ayse nagyon jó szép helyen laktok, nem bírtam az írást elolvasni!!!! :(

Ami még fontos, remélem, nem hagyok ki senkit,:
Szóval:
Drága Andreák!(And, Bodza, Duda):
Panna lányom a kedvenc képével, én meg a mögötte lévő virágokkal kívánok Nektek nagyon nagyon sok boldog névnapot!
(a holnapi napra):
Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rokica!
Asszem már-már fodód-hányós vírus szakértő vagyok.
Szerintem teljesen mindegy milyen soorrendben jön a láz, hányás, fosás, bár az esetek nagy részében hányyás-fosás a helyes sorrend, de volt már nekünk fordítva is. A láz szinte bármikor beléphet, de azért az első napon.
Nekem egyáltalán nem tűnik soknak a 3 hányás. Lili hányógörcsöt szokott kapni, ez azt jelenti, hogy akár 5 percenként is hány és ha nem tudok neki kúpot adni akár 10x is. De mostmár mindig van itthon kúp, úgyhogy ide nem szoktunk fajulni. A daedalonetta receptes, ha elfogy, a felnőtt adag a 4-szerese, magyarán el kell negyedelni és akkor adható, nekünk a doktornénink ezt mondta és sort is kerítettünk rá, mivel ehhez nem kell recept.
A kúp maga nagyon jó, mindig hat. Bár elég ijesztő dolog, de én 3 hányásnál még tuti hogy nem vinném kórházba, inkább a kiszáradás jeleit tapasztalva: nincs vagy nagyon kevés pisi, száraz száj, aRendelőben még ezeket írják: karikás szemek, száraz ajkak, ráncolható bőr, acetonos lehelet. Súlyos jel ha nem vagy alig pisil a gyermek, ill. a kifejezett bágyadtság, aluszékonyság.
ha bizonytalan vagy, vidd át a rendelőbe, azt azért egyszerűbb megoldani.

ayse
 
 


Hajni!
Vírus :(
Azért jobb mint a fosikázás :twisted:

A szövegek:
KEDVES ANYÚ NAGYON FINOMAT FŐSZTÉL ÉS NAGYON SZERETLEK ÉN TÉGED KEDVES EMESE FEHÉR LILIJÉ

KEDVES APÚ NAGYON SZERETEM AMIKOR VELEM JÁCOL ÉS ASZT AMIKOR VELEM LABDÁZOL KEDVES APÚ!

:P

ayse
 
 


Annamami! Köszi a drukkot apunak. Sajnos ma nem fogadták a kórházban, mert be van gyulladva az egyik foga, és így nem kaphat kemoterápiát.
Én is nagyon drukkolok értetek!!!! Olyan jó lenne, ha sikerülne. Úgy megsajnáltalak, amikor Barbiéknál kérdeztem tőled, hogy szerinted van-e visszaút, és azt mondtad, hogy szíved szerint lenne. Kívánom, hogy a reménysugárból fényes napsütés legyen! :D

Kuha! Neked is köszi a drukkot!

A Gyöngyösi sétány itt van tőlünk egy köpésre! Szoktunk arra sétálni! Szóljatok, ha erre jártok, mehetünk sétálni is együtt!

Thomasanne! Ti merrefelé laktok? Jártok még Tücsökzenére? Lassan lejár a Ringató bérletünk, és akkor szívesen jönnénk ide a JAMK-ba.

Anikó! Remélem nálatok is rendeződnek a dolgok. :(

Ancsi! UH :( Utálom, amikor kismamákkal rosszul bánnak. Grrr…

Róki! Mennek a gyógypuszik Zsuzsának! Szegénykék, ez most aztán nem hiányzott nektek. :(

Hajni! Jaj, már kérdezted a keresztelőt, elfelejtettem válaszolni rá, bocsi-bocsi!!! Nem a Dómban lesz, hanem a jezsuitáknál a Dáni utcában. Oda jártam hittanra is.
Szurkolok a műtét miatt!!! Meddig leszel benn előreláthatólag? A szemklinikán fekszel majd?
Köszönjük a köszöntést!

Ayse! Szuperek a képek! Nagykovácsi gyönyörű lehet ilyenkor, most is belegondoltam, milyen lenne odaköltözni. De őszintén szólva nekem a szívem visszahúz Szegedre, főleg, hogy most én is otthon voltam egy hétig.

Most nincs nálam több fotó, de én is rakok föl egy tavaszi fotót még Szegedről.

Kép

Rólunk: ma voltunk dokinéninél, Sacinak kinn van mind a 16 foga. Mindketten kaptak oltást (pedig Saci még a régi rend szerint oltódott, kapott 5 hós oltást is, és most 18 hónapost is- másnál is így volt???, én azt hittem, hogy csak az új rendszerben van 18 hós oltás), remélem nem viseli meg őket, bár eddig soha nem volt gond.

Lassan megyek én is aludni, párom még odavan squasholni, úgyhogy egyedül...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bodza!
Édes Saci nagyon és a jó a kompozíció!
Igen, mi is a régi rend szerint kapjuk, a 18 hós kiváltotta a régi 3 évest, az már nem lesz.

Akkor visszamennétek Szegedre?

Nagykovácsi tényleg gyönyörű, mindjárt rakok még egy képet:

ayse
 
 


Kép

ayse
 
 


Ayse!

Köszi szépen!

Az aluszékonyságnak számít, hogy tegnap aludt 11-13-ig (ez a menetrendszerű déli alvása, kicsit talán korábban mint szokott, de nem vészesen). De aztán aludt újra 15-17-ig, aztán 18-tól kezdve mostanáig még mindig alszik (most van hajnali háromnegyed 5).

Ez aluszékonyságnak számít? Mert az ember arra gondolna, ilyenkor direkt jó ha kialussza magából a betegséget, nem?

Mindenesetre holnap reggel konzultálok az orvosával. Remélem hogy láztalanul ébred. :( Meg azt is, hogy ha hányt volna az éjjel, akkor fel is sírt volna de nem tette... (Nem merek bemenni megtapogatni nehogy felébresszem, ilyenkor annyira utálom ezt a recsegős parkettát)

A másik viszont hogy csak két deci folyadék volt odakészítve neki az ágyába, az elég este hattól reggel hatig? 12 órán át???

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Egyébként tegnap 4x hányt, tegnapelőtt este 1x. Tehát két nap alatt összesen 5x. Hasmenése még mindig van, de már nem az a vizes, hanem ilyen híg zöld krémes állagú. Láza viszont tök kiszámíthatatlan, hol csak hőemelkedés, hol 39 felett, és lehet bármelyik napszakban... reggel, délben, este...

Lehet ezek miatt ilyen óvatos az orvos, hogy rögtön kórház, bár csak pár napja hány, de láza már péntek óta van...

Sőt, hőemelkedései tkp hébe-hóba vannak mióta Majoláékhoz mentünk talira... az a Húsvét előtti hétvége volt, péntek... péntek du volt hőemelkedése, utána lementem anyukámmal a Balatonra a gyerekekkel, akkor nem volt. Utána viszont megint volt, úgyhogy szerdán bevittem őt orvoshoz megnézetni, akkor mondta hogy szerinte teljesen egészséges és talán a foga miatt vannak hőemelkedései. Húsvétot is átvészeltük láz/hőemelkedés nélkül. Utána következő szerdán kapta a 18 hós oltást, és rögtön másnap hőemelkedése lett, aztán pedig péntekre lázas, és beteg.

Na most van összefüggés vagy nincs? Orvos szerint nincs...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok! :)

Még alszik a család, gyorsan kihasználom a helyzetet. :)

AND, BODZA, DUDA
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!


Rokica,
Remélem, Zsuzsa azóta sem hányt és a láza sem ment feljebb. Tegnap tényleg sokat aludt, de a betegség legyengíti az embert. Ha Beni lázas beteg, szinte egész nap alszik és én nagyon jónak tartom. Inkább azt figyeld nagyon, hogy igyon! És drukkdrukkdrukk, hogy már túl legyetek rajta! De, ha bizonytalan vagy, akkor inkább hív százszor az orvost. Nagyon rossz emlékeitek vannak a korábbi betegségről, ez érthető.

Ayse,
Lili nagyon szépeket írt nektek és nagyon ügyes, hogy már ilyen jól ír. Ilyenkor azt mondják, hogy majd unatkozni fog a suliban, de mostanában olyan nagy a hajtás, hogy talán nem is baj, hogy kicsit előre tudja.
A képek is nagyon szépek! Andris is és a virágok/kilátás is. :)

Megann,
Én is összesz@rtam volna magam és hasonló rekordot futottam volna. Már volt ilyen gyomorösszeugrató eltűnése Beninek is. :(

Annamami,
Én is drukkolok, hogy minden úgy legyen a jövőben, ahogy ti szeretnétek! :) Mazsi tényleg kis szívtipró a felhajtott gallárjával. :)

Aniko,
Neked is kitartás és drukk, hogy visszaálljon a rend.
Sajnos mi is többet veszekszük a költözés miatt, de még nincs vész.

Csibb,
Akkor egy halk drukk - nehogy elkiabáljuk - hogy ti is nagyobb lakásba tudjatok költözni! :) Fanninak meg jobbulást, meg gyors fogkibújást kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Annamami,
Én még nem adok szandált, most tértünk csak át a félcipőre egy-két hete. Még elő sem vettem Beni régi szandálját, bár sokat nem fogok érni vele, mert az 22-es, Daninak meg csak 20-as a lába. :wink:

Ayse,
Kilenclábú ló :)

Ancsi,
Sajnálom, hogy tegnap ilyen rosszul sikerült az UH. Szerencse, hogy mehetsz a jövő héten is. Mi meg kíváncsian várjuk a fejleményeket! :)

Duda,
Ti merrefelé költöznétek?
Imádok az erődben futni, annyira szép, főleg így tavasszal. Tegnap is voltunk ám és megyünk holnap is. Ilyen ütemben meglesz a heti 4 alkalom. :)

Viki,
Jól rád ijesztett Peti! :( De szerencse, hogy nem lett komolyabb. Ha eszik, rohangál, dumál, akkor nem lehet nagy baj.

Bodza,
Saci nagyon édes a virágok között. :) Teljesen egyforma a hajuk Danival. Ugye mindig mondják nektek is, hogy milyen édes bongyori? :)
Apukádnak további drukk a felépüléshez! Én is hallottam már a fűmaglé jótékony hatásáról.


Tegnap voltunk a védőnőnél, lemérte Danit. 10970 gr és 82,5 centi. :) Oltást a jövő héten fog kapni, de kijön a doktor néni és itt beadja. Megoldható és sokkal egyszerűbb és barátibb itthon. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó reggelt!

Mi van lányok, ti éjjel nem aludtatok???? :lol:

Ma mi is extra korán keltünk :twisted: :twisted: azaz apa kelt, aztán a szokásos motozásával felébresztette Lénát majd engem is :evil: :evil: ezért most morci vagyok :evil:

Viki!

Persze, majd megmutatok a szemöldököm :wink:

Rókica!
Sajnos én nem tudok véleményt mondani ebben a betegségfajtában, mert szerencsére nálunk még nem volt ilyen..

Totka!

Hűűűűűű akkor jövő hétren drukkolunk neked :wink: :wink: :wink:

Lányok!

Körkérdés: Nektek milyen játékkal játszanak a gyerekek a lakásban???
(azért kérdezem mert mostanában annyit voltunk kint reggeltől estig, hogy itt bent, csak téblábol Léna :? :? még jobban nem érdeklik a játékai mint valaha :( :( :( :(
Ha bent vagyunk, tologatja a széket oda ahol épp én vagyok és jön matatni velem a mosogatóhoz a konyhapulthoz stb....vagy engem rángat mint épp most.....
Hihetetlen komolyan...olyan a játszósarka számára, mintha szigorúan tilos lenne megközelitenie :evil: :(

Ayse!
Én tudom milyen Nagykovácsi :wink: :wink: Gyönyörűűűűűűűűűű :wink: :wink:

ANDREÁK!
Boldog Névnapot kivánunk nektek!


M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt lányok!

Mi sokat intézkedünk most...egy örökségi ügyben....ami már évek óta tart...meg a kis játszótér is készül a kertben, úgyhogy egész nap vagy kint vagyunk, vagy mászkálunk...

Tüncsi is jól van szerencsére....a 18 hós oltás a beadáson kívül szerencsére nem viselte meg...szerencsére még nem kaptunk el semmilyen betegséget (kopp, kopp, kopp)

Róki, nagyon sajnálom, hogy megint/még mindíg beteg Zsuzsa...viszont feltétlen adjál Normaflore-t ilyenkor...helyrehozza a bélflórát, és hamarabb helyrejön!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok.

Annamami, drukkolok :)


Ancsi, :evil: hát remélem jövő héten többet fogsz megtudni (és mi is)


Ayse, olyan édes lányod van :)


Róki, nekünk nem volt ilyen és én betegség ügyben se vagyok ilyen, hogy minden miatt felhívnám, de azt hiszem, ha már annyi mindenen átesett volna Roli mint Zsuzsa akkor ugyanigy telefonálgatnék minden miatt...

Egyébként tegnap küldött anyósom valami cikket, ahol a róta virusról írnak, hogy lehet kérni ellene védőoltást vagy mit a házi orvosnál. Szóval lehet mi azt is bevállaljuk.

Bodza, Saci gyönyörű :)

Boldog névnapot Andiéknak!

Pusz mindenkinek: Kriszti

(ja, nekem is van szemöldök tetkom. 2000-ben csináltattam és még mindig megvan, bár nem ártana átüttetni. )

KépKép
Kép
csikken
 
 


:evil: :evil: :evil: duvgldfkughéaldrjk :twisted: :twisted: :twisted: BABANET!!!!!!!grrrr.rrr................ :evil: :evil: :evil: :evil: ....tegnap este óta nem enged belépni!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
annamami
 
 


most rohanok,de ha alszik mazs jövök! :wink:
annamami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?