Új privát üzeneted érkezett!

Ayse! :evil:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Mse!

Hát hallod, nem csodálom...
Én továbbra sem bírok a történetre gondolni, mert összeszorul a szívem!
Szegény Nyuszi!!!! :cry: :cry: :cry: Mi minden járhatott a kis agyában, hogy miért tűnt el az anyukája :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


hát igen,rémes lehetett neki,főleg amíg én segítségért rohangásztam! :cry:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 

 
 

hú,azt hiszem én viszont most adom fel,elteszem magam,holnap ismét csíknapom lesz egy csíkgyerekkel! :shock: :lol:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Benianyu!

Köszönöm szépen :wink:

Mea
mea
 
 


Halihó!


Ebben a gyönyörű időben mi is kertészkedünk, próbálkozunk az angyalföldi homokot befüvesíteni. A felső réteget most szedjük le (ill. Szikora, mi csak útban vagyunk), majd igazi föld és fűűű következik, majd egyszer. Apropó, nem vett mostanában valaki földet? Nem tudom, honnan rendeljek, meg persze mennyit!

Juci
Még a fogmosáshoz: Reggel Tomi is inkább csak rágcsálja a fogkefét, de így legalább élvezi. Mi lenne, ha pár napig hagynád rágcsálni, aztán megkérnéd, hogy mossa meg a Tiédet, aztán Te az övét?! Én így próbálkoznék, de nem okoskodásnak szántam. :oops:
Nálunk is gond még a keresztszülők személye, nem szeretnénk senkit megsérteni...

Barbi
A mi ágyunk 180x210-es és nem is találkozunk éjszaka. (Szikora arca azért néha találkozik a kezemmel, amikor horkol :wink: ) Mindketten szeretünk nagy teret elfoglalni az ágyban.
Le a kalappal mennyi minden belefér a napotokba. Én örülök, ha holnap időben lesz ebéd. :oops:

Mse
Bukfenc? :shock: Mi lesz ebből a gyerekből, artista?
A kizárásos sztorit én is megkönnyeztem! Elképzeltem a kanapén fekve..... kis nyuszi, nagy szemekkel!

Rokica
Mi naponta 2x biztosan megmossuk a fogát, néha ebéd után is, de csak akkor, ha együtt ettünk, mert akkor én mindenképpen mosok, ő pedig nem maradhat ki ilyen buliból.
Zsuzsa tényleg hasonlít anyukádra!

Ayse
Audrey-t köszönöm, de most testileg is a mélyponton vagyok, persze csak magamnak köszönhetem.
Valóban rátapintottál, pontosan én sem tudom megfogalmazni, mi is a baj, de most nem jó! :?
Szomszéd és kutyája ezek szerint valóban hasonlítanak.

Mindenki alszik már?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Feladtam én is...

Jó éjszakát!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szép jó napot!

Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok......... :lol: :lol: :lol:

Ált.hétvége a családé, de most főleg......Anyum ugye annyira nincs a helyzet magaslatán, így Nekik is főztem tegnap(plussz tesóméknak, Dédinek, meg ugye magunknak), utánna nagynéném=keresztmamim jött segíteni, mit gondoltok, mit csináltunk??????? :? :?15 csirkét kopasztottunk.És még mindíg ott virít 20!!!!az ólban.....Estére kivoltam, mint a liba.Panna nagyon élvezte, állandóan a csirkelábat akarta bekapni......
. :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:

egyébként totál be vagyok rezelve, úgy egyeltalán.Ha anyumat engedik altatni, akkor velem egy napon fekszik be ugye Ő Orosházára a nőgyógy.-ra, én meg Szegedre a szemészetre, sőt utánna egy napon is operálnak bennünket.Ez mindkettőnknek szar.
Ráadásul Panna anyás nagyon, félek, hogy 3 nap alatt kiborítják egymást férjjel.
Mellé még ez a hercehurci a vizsgálatokkal.....(beutalókért menni, utánna egy majdnem egész de.-s procedúra a vizsgálatokkal, pedig piszok szemtelenül protekciós vagyok :oops: )
Ill.azon is már kivagyok, hogy Pannámat 3 napig nem látom.

Jól van tudom, ezek nem a világvégét jelentik, de mégis...... :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Barbi
fiacskáid csúcsszuperül néznek ki az egyforma szerkókban, és a "pipás"!!!cipijükben=nagyon király!!!!Az ágyatok gigaszuperóriás, jókat lehet benne hancúrozni!!!!-csak és kizárólag nem piszkos fantáziával!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az erklélyetek is jóóó nagy!!!!!A telken lévő kisfiúbirodalom igazi lovagos, már csak a királylányok hiányoznak!!!!! :wink: :wink:
Emese
talán egy-két dologhoz nekem is úgy kéne hozzáálnom, mint amilyen a Te karaktered, és akkor lehet fele annyi gondom nem volna!!!
Hűlledezve olvastam az erkélyen kintragadt Marcid történetét, és tényleg talpraesett vagy, viszont a lépcsőházból való kizárás soha rosszabbkor nem jöhetett volna.
Nállunk Kovács apukának volt régen szokása, hogy kizárta magát az erkélyre, perste senki nem volt a házba, hiába óbégatott, így a virágládával betörte az ablakot.Ölég drága kizárás lett, az ablakos jól járt.
Én is rettegek, mióta Panna csöszötöl állandóan utánnam az efféléktől.
Csíkgyerek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Benianyubicajozás
:D :D Nálam jogsi hiányában 99%-ban ez az egyedüli közl.eszköz. Panninak felüdülés, élmény az autózás, buszozás, ill.nagyritkán a vonatozás.
Szilvi
a fentebb felsoroltak miatt most én sem vagyok annyira a helyzet magaslatán lelkileg.49-es cipőőőőőőőő?????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Róki
Jó, hogy Zsuzsa fülével nincs baj.Szenzációs jó képet raktál fel édesanyádról, és tényleg bámulatos Zsuzsival a hasonlóság!!!(nagyon-nagyon tetszett-nemtom írtam e már???-ahogy a talin Zsuzsát Zsuzsinak szólítottad, olyan szépen csengett!!!!!!)
MajolaJulcsi és a hajszerkezete zabálnivalóan aranyos!!!Olyan kis pofis lett, nem?

mit is akartam még??????



Ja, most Tesóm főz az egész kócerájnak, így ma de.-t nekem pihi van, du.tán mit gondoltok, mit csinálunk????
Talált, süllyedt:csirkepucolás.
Na, de már úgy pakoltam a fagyóba, mintha Hotvátországba mennénk....(ezem még vitázunk férjjel, Ő visszatáncolt, én meg mennék)-nem tudom, jutun-e közös nevezőre. :? :? :? :? :?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


jóóó hosszút írtam!

Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!
Minden elismerésem a csirkepucolásért!!!!
Egy kérdésem lenne: hogy kell úgy pakolni a mélyhűtőbe, mintha Horvátországba menne az ember? Samsonite hűtő? :lol:

Bocsi, bocsi a rémes gonoszkodásért :evil: :evil: :evil: , nem bírtam kihagyni ezt a humort :oops: :oops: :oops: .

De tényleg érdekel, hogy mi a különbség. És nagyon szurkolok, hogy menjetek! Pláne, ha az adóbevallás ilyen jól sikerült!!!!

ayse
 
 


Reggel óta csak én és Ayse írtunk!!! :shock:
Ayse
túlvagyunk a mai adag csibéken!!!! :D :D
Szóval:Horvátországba való hűtőpakolás: :lol: :lol: :lol: ha csak hármunknak csomagolom mélyhűteni a csirkét(Panninak, Férjnek, ill.nekem), akkor két mellett, négy combit rakok ált.Most 6 mell, nyolc combi+10szárny került a fagyóba/zacsi, mivel a baráti házaspárra is gondoltam, akikkel mennénk.tehát így kell gondolkodnom.Gondolom, a kaját közösen oldanánk meg, én lám-lám, ennyire előrelátó vagyok!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Panna jól bevacsizott: 2 szelet bundikenyeret evett vegyes savival, paprikával, ill.még egy kis rakott túrós pali is lecsúszott.
Nem is írtam, kedden mikor voltunk szurin, 11kg kereken a Kisasszony, és 81 cm.És van egy dicsőség szopis tabló a falubéli kölkökről, fényképekkel(gyönyörűbbnél gyönyörűbb gyerkőcökkel), a képek alján a név, és hogy hány hónapig szopizott.(hat hónapnál tovább, az rákerülhet).
Nem sokan vagyunk, kb.20-an, 2002-től!!! :shock: :cry:
Vittük Pannának is a képét, és engem meg majd szétvetett a büszkeség!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


jól elbeszélgetek magammal :mrgreen: :mrgreen:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Nem is magaddal, velem!

Így már éértem! :D

Gratula a szopis tablóhoz!!!!

Szerintetek ufó vagyok?

A szomszédék ma ismét áthozták a gyerekeket játszani (úgy harmadszorra-negyedszerre, előzetes egyeztetés nélkül. Egyszer Lili is volt). No a kislány eszméletlenül köhög. Mondja, hogy rekedt is. Hát én visszavittem és szerintem elég kultúráltan elmondtam, hogy most nem szeretnénk betegek lenni, mert október óta gyakorlatilag azok vagyunk (nem egyet tőlük kaptunk el, pl. amikor oviba fuvaroztam őket).
Természetesen megsértődtek rám. :? :? :?

ayse
 
 


A zárójeles részt természetesen nem mondtam.

ayse
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak 1 órája keltünk fel családilag :lol: :lol:

Libegőzni voltunk ma megint, nagyon szép idő volt, szuper jól érezték magukat a gyerekek, Leon úgy elfáradt, hogy lefelé menet elaludt a kezemben a libegőn :P

3-kor indultunk haza, itthon 1/2 4-kor feküdt le Nolcsi meg mi és majd 1/2 7-ig aludt mindenki......
Leon szerintem fe se kelt volna reggelig.

Hajni!
Hú, jó kis meló lehetett a csirkepucolás, nem irigyellek, de a jó kis pipihusiért a fagyiban viszont igen :P
Képzeld, barátnőmmel mi is pont ma beszéltük fent a kilátónál, hogy mit vigyünk Horváto.-ba, meg mit ne :D
Meg hogy majd össze kell írni a kajákat, hogy mit főzzünk, stb.
Elhatároztuk, hogy műanyag motort nem viszünk, 4 motor nagyon sok helyet foglal, helyette kaját, meg piát viszünk inkább :P
Azért ez elég szomorú, hogy ilyen kevesen szoptatják a babáikat :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, pedig nem is végeztem olyan kemény melót, mint Hajni! :oops: :)
Egész nap a Hajógyári szigeten voltunk néhány barátunkkal és azok gyerekeivel.
Husit sütöttünk, fociztunk és nagyon jól éreztük magunkat!
Nati egy hős volt, kimaradt napközben az alvása, de nagyon jól viselte.
Hazafelé viszont kidőlt a kocsiban és azóta is alszik a helyén.
Remélem nem éjfélkor kezdi majd a mókát! :? :D

Hajni!
Örülök, hogy Panna fogaival minden oké! Remélem így is marad!
Kórházasdi ügyében veled érzek! :? Fel a fejjel!

Barbi!
Tényleg nagyon szép lett a hálótok! :)

Kuha!
Hallottam, hogy gáz van az illferronál! :(
Benneteket is érint? :? :(

Ayse!
Dehogy vagy ufo!
A Balatonon egyik nap elvitte anyósom Natit hattyút etetni.
Letelepedett melléjük egy kisfiú, aki nagyon csúnyán köhögött.
Anyós simán szólt az Anyjának, hogy vigye arrébb szegény gyereket! :shock: :) Persze ők is megsértődtek!
Én azért ezt picit finomabban oldottam volna meg asszem. :roll:

Úúú, mit akartam még??

fogmosi: Nati reggel inkább csak játszik a fogkefével, este viszont nagyon korrektül, egy szó nélkül tátja a száját és hagyja, hogy megmossuk a fogát! :)
Utána még ő is szokott játszani a fogkefével.
A reggeli mosikat is szigorúbban kellene vennem, csak még nem tudom, hogy lehet kivitelezni. Este fürdés közben kényelmesebb. :oops:

Mse!
Húúú, huligán Nyuszid nem semmi! :shock: Levert a víz, ahogy olvastam a soraidat! :?

na, és akkor néhány mai kép:

Nati piknikel a fűben
Kép

sátorban
Kép

igazi csajszi módjára így őrizte a legkisebb piknikelőt! :D
(azért ő sem bánt volna némi alvást, kérte is a cumit, le is feküdt, de persze nem aludt el)
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Nem tűntünk el, csak egész napokat sétálunk, játszózunk, futkosunk, stb.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Mske!

Ez a kizárós történet nagyon ijesztő! :( Még jó, hogy ilyen ügyesen meg tudtad oldani! :) Peti engem az erkélyre zárt ki kb egy hónapja, hirtelen lepergett előttem, hogy mi minden történhet vele, és én nem tehetek semmit, vagy nem is tudok mit :( (2. emeleti erkély, se telefonom nem volt nálam, az ajtón ugye csak belül van kilincs, amit kicsi fiam szépen le is hajtott-bukó-nyíló, így felfelé is lehetett volna-, ahogy azt anyától látni szokta.................) De.................bazi nagy mákom volt, hogy Peti nem ment el az ajtótól, és az is, hogy figyelt rám, meg az is, hogy lefelé hajtotta a kilincset, így elérte, és vissza is tudta nyitni. Szerintem kb 1 perc volt az egész, de egy órának tűnt, és képzelem mit élhettél át azalatt, amíg rohangáltál valami segítségért! :(

Hajni!

Ügyi vagy, hogy így előre gondolkodsz! :):):) Pannádnak tényleg jó étvágya van! :D

Barbi!

Jó, hogy ennyit tudsz a fiúkkal pihizni! :D Bevallom, kicsit irigykedek is :oops: :oops: :oops: :oops: ugye azt szabad, de csak egy kicsit :oops: :lol:

Ayse!

Szomszéd :(

Szopi: Peti még mmindig szopizik este, éjjel, meg reggel! :) Mondjuk mostmár szívesen leválasztanám, de csak azért, mert úgy tűnik nekem nem jön össze a kistesó, amíg szoptatok! :(

Amúgy Peti 2-3 nap alatt egy csomó új szót megtanult: apa, pók, cicó=cici, oda, szia. Na kb ennyivel bővült az a 4 szóból áló szókincsünk, úgy örülök! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mi is befutottunk!
Borozás álombéli volt...igaz én bort alig ittam :? (valahogy most nem ment) viszont annál többet ettem..... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :? :? :?
Házi mangalica kolbász és szalámi 8)
olyan sárga tojásrántotta és palacsinta, amilyet még nem láttam..
és még sorolhatnám....

Aki vágyik egy igazán szuper helyre, nyugalomra, jó ételekre, jó borokra, akinek van jó társasága annak nagyon ajánlom...

http://www.szentgaal.hu/

Ja és a gyerekek annyira jól elvoltak...Léna igazi oviba csöppent...3 családnak 6 gyereke volt ott...és igaz hogy ez inkább borbarátok üdülőhelye de a gyerekek is fennségesen érezték magukat...,hatalmas hely, gyermekszerető háziúr és házinéni(akinek a főztjéért sirni fogok hetekig :( )..


Majd jövök..pusz...

M.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mske!
Szerinted hol vehetnék balerina-ruhát (tetüt :lol: ) Lilinek?

Egy Lili-mondás:
Mi az, hogy tejbepapíR?????

ayse
 
 


Kuha!

Remélem ez nem érint titeket:

http://www.privatbankar.hu/html/cikk/ko ... ntar=18001

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Helló CSajok!

Most épp, hogy csak átolvasni tudtam az írásokat, hulla vagyok, nagyon jó kis napunk volt!
Városliget - Hajógyári sziget (Duda: :D :D :D :D :D ), bár sajnos nem találtuk meg a játszóteret, pedig állítólag van jó nagy - majd III. kerület, egész pontosan Római part. Természetesen kavicsdobálás a Dunába, Gergőnél ez nagyon menő mostanság. Naná, hogy ma is térdig járt a Dunába, de ma valahogy nem érdekelt, tök jól éreztük magunkat...

Amiért írok, az Duda és Megann felvetése, Ilferró ( :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) ügyben.
A válszom, hogy HÁT DE, érint minket!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: És a mérges emotikon-okon kívül tudnék még mit írni, de azért szerintem min. kitiltanának a fórumról.

Szóval, a lényeg, hogy 180 ezer volt a beugrónk (mi ugye saját kocsival szálltunk be). NOvemberben léptünk be, tehát 200 ezret kaptunk eddig. Elvileg 20 ezerrel lennék kb. pluszban, de hát ugye adóztunk is, mint a kisangyal. Úgyhogy kb. 2-3 ezer forint plusznál járunk.
Szóval, abban szerencsénk van, hogy amit befizettünk, azt már visszakaptuk, viszont baromira sajnálom, hogy a dalnak itt a vége, mert azért az a havi 50 ezer forint "talált pénz" volt, és hát ugye jó lett volna félretenni. Ez van, benne volt a pakliban, sokat agyaltunk rajta, hogy belépjünk-e vagy sem. Arra számítottunk, hogy egy kicsit több pénzt tudunk belőle kiszedni, ergo még 1-2 évig nem csődöl be...
Sajnálom azokat, akik viszont rajtuk keresztül vették hitelre az új kocsijukat, és ebből fizették a hitelt, és most nincs miből fizetni, mert ugye nincs pénz...

Na, "röviden" ennyi, most megyek alukálni.

HOlnapra kéretik szorítani, mert megyünk beíratkozni a bölcsibe, élesben!

Pusz!

Kép
kuha
 
 


Andi, Nati továbbra is nagyon szép, és milyen kedves kis dadus :)

Hajni, minden tiszteletem a tiéd a csirkepucolás miatt. Azt hiszem, én kimenekülnék a világból, ha ilyen feladatot kapnék. Persze a fincsi frissen pucovált csibét nyammm bekapnám :D

Julcsi egészen meglepő dolgokat mond mostanában. Amin leginkább csodálkozom, hogy módositószókat használ.
- Nagypapi lábához dörgölte a fejét, mire papi reménykedve kérdezte: Puszit adsz? Semmi válasz. Vagy csak a fejeddel? Erre Julcsi: Inkább.

Aztán:
- Megyünk hazafelé, apát emlegeti. Mondom neki: Apa elment hangversenyre, nincs otthon. Mire ő: Zenét hallgat.

- Almát kinál Annának. Mondom neki: Ő nem kaphat, mert kicsi még. Julcsi: Később eszik.

Néha meg utcagyereket játszik :oops: :oops: :oops: . Néhány mai kép:
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola!
:lol: :lol: :lol: Julcsi naaagggyon lazaaa ezzel a két sörösüveggel a porban. :lol: :lol: Annyira vagányan néz ki a két kis copfjával.
És a szövegei is haláliak. :)
Bendegúz is annyit dumál, és minden nap tanul 3-4 új szót, amit aztán használ is, hihetetlen gyorsan megjegyzi őket.

Duda!
Nati is nagyon helyes, ahogy szépen csöndben őrzi a pici babát. :)

Barbi!
Jó lehetett a libegőzés, én nem mertem megkockáztatni Bendegúzzal, olyan hipermozgékony, és kiszámíthatatlan, mi Gyermekvasutaztunk ma. Nagyon klassz volt, gyönyörű az erdő!
Klassz lett nagyon a hálótok, meg a "kávézó" is. :)

Totka!
Nem semmi meló ez a csirkevágás, anyósom is szokott, én még életemben nem fogtam meg élő csirkét, nyakelvágásról meg ne is beszéljünk.. :roll: :oops: De egyzer belecsöppentem a közepébe, hát többet nem szeretnék, elég volt a látvány is..
Drukkolok, hogy összejöjjön a Horvátország! :)
Szopistabló milyen jó ötlet. Én is úgy örülök, hogy Bendegúz 8 hónapos koráig szopizott.

Ayse!
Én is visszavittem volna a szomszéd gyereket. :twisted:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Totka= Hajnit akartam írni, ne haragudj. :oops:
Ha Bendegúz ennyit enne vacsira mint Pannid, én tapsikolnék, neki mostanában úgy kell becsempészni megint a kaját. :( :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


A kép megfejtése (Ayse, Mske, nem jártatok messze az igazságtól és jókat nevettem a megfejtéseteken):
Két kacsa aktus közben, a harmadik féltékenyen rájuk mászik és csipkedi őket. Elképesztő látvány volt, megzavarta őket, de folytatták, amit elkezdtek :D

Akinek van kedve, azzal elmehetnénk együtt a állatokat nézegetni! Tőlünk 30 kilométer :?
Ma én vezettem Pestre és vissza, úgyhogy kelentem, innentől fogva mobil lettem, lehet hivni babatalikra :D

Barbi, örülnék, ha megint jönnétek!
És másoknak is ám :wink:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok,

bekukksizttam... :)


Kuha, Ilferro :( :( hát igen úgy látszik elfogyott a pénz amit a saját autósok beraktak. Szerintem oriási szerencsétek volt.

Mske, :( olyan rossz volt olvasni a történetedet, most biztos ilyen álmom lesz, vagy ezen fogok agyalni...
Nehogy Roli is ilyet csináljon. Bár nekünk kint is kilincs van.

DE, pl. tegnap erkélyen ültünk és elkezdett felmászni a csöveken... :( hát szívrohamot kaptam. Csak az első fokig lépett fel, de rá is kiabáltam. Na ezzel is álmodtam, nem túl szépet...

Remélem tesóka kicsit hallkabb lesz mint Roli. Mert meg is zakkannék :):)

Barbi, jó a telki szoba és az erkélyetek is.

Jó éjt mindenkinek.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ja, képek szupik :) :) :) :)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok! :) :)

Kivágott az ágy már hajnali 5-kor, járt az agyam mindenféle elintéznivalón, most lett nagyjából tiszta a kép, hogy hogy merre, meddig. Dani még alszik, gyorsan lehuppantam, mert máskor nem lesz ma időm, az biztos.
Annyira Murphy, hogy ma még 8-kor is alszik. Szombaton és vasárbnap reggel mentem futni a barátnőmmel, reggel 7-kor. Szombaton akkor ébredt, mikor elmentem, de tegnap már fél 7-kor fent volt.

Mse,
Én teljesen kiborultam a sztorin. Már tegnap reggel olvastam (futás előtt, még el is meséltema barátnőmnek, neki 3 és 6 és féél éves fiai vannak, átérzi a helyzetet ő is), azóta ezen jár az agyam. Nagyon ügyes vagy, hogy nem pánikoltál be és gyorsan intézkedtél. Egyébként én is addig tudom tartani magam, amíg intézkedni kell és ha vége, akkor kiborulok. :(
Szegény Kisnyuszi, remélem, hamar elfelejti :!:
Ez a bukfencezés szenzációs! Kis tornász Nyuszkó! :)

Zsuzsa,
Nagyon jók a képek! Julcsi a sörösüvegekkel :) , de a tegnapiak is. Annababa nagyon édes, ahogy a kendőben összebújtok! :)
Éljen a bátor vezetésed! :)

Juci,
Daninak még nincs bukósisakja, nem is tudom, hogy ilyen picit lehet-e kapni. Talán kéne...?!? De előttem ül, átölelem és nem száguldunk. Beni bánatára, aki versenyezni akarna. Apának a héten fogunk beruházni egy bicajra, mert neki nincs, vagyis csak egy felnőtt bicajunk van, aztán együtt fog száguldani az egész család. :)

Barbi,
Nagyon szépek lettek a szobák a telken! :) Jó ez a sárkányos minta! :) Tetszik, hogy így ki tudtok ülni a folyosóra, jó nyugis lehet. :)

Rokica,
Zsuzsa tényleg döbbenetesen hasonlít Anyukádra! :) Jobban van?

Duda,
Nati nagyon édes a képeken, főleg amelyiken vigyáz a kisbabára! :)
Én is tervezem, hogy kimegyünk a hajógyári szigetre, nagyon jó az a játszótér.

Oda is szervezhetnénk egy babatalit egyszer. :) Ugye? :)

Viki,
A te sztoridnál is átfutott a hideg a hátamon. Nagy szerencse, hogy rávezetted Petit, hogy kinyissa az ajtót és nagyon ügyes volt, hogy sikerült neki. :)
Szerencsére nálunk az erkélyajtón csak belülről van kilincs, a bejáratnin meg van kívülről is. :wink:

Kuha,
De jó, hogy egész jól megúsztátok ezt az Ilferros ügyet. Drukk a bölcsihez! Majd írd meg, hogy mi volt! :)

Ayse,
Nagyon karakán voltál, hogy visszavitted a szomszéd gyereket. Én olyan béna vagyok ilyen témában, inkább arrébb viszem a sajátjaimat, ha mondjuk épp a játszón vagyunk.

Még a fogmosás témához szerettem volna írni, hogy Danit nem hatja meg, hogy Benivel együtt mosnak fogat reggel is és este is, sőt reggel sokszor mind a hárman együtt mosunk. Hősiesen és vigyorogva rágja a fogkeféjét, nyalogatja le a fogkrémet, de ha közelít a kezem, hogy megmossam neki, akkor már balhézik.
Még egy adalék. Tegnap vágtam Beni körmét, Dani húzta el a kezem, hogy ne csináljam, mert biztos Beninek is fáj. Aztán rájött, hogy ha Beni nem tiltakozik, akkor talán még sem olyan szörnyű egy ilyen körömvágás. Utána az egyik kezén simán le tudtam vágni neki is, a másikon 3 ujját kis tiltakozással és az utolsó kettőt már egy kis harc árán. De alakul az ügy. :) A hajmosás projektet is hasonlóan fejlesztjük, mert az sem egyszerű. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Hülye ez a babanet óra, reggel 6-ot mutat, holott már 8 óra van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse!
H&M-ben láttam múltkor tetüt! :D

Kuha!
Fenébe! :evil:
De legalább nem buktatok rajta! :?
A költözés áll még azért így is? :roll:

Márti!
Te kérdezted múltkor Benianyut, hogy hol vette Dani sapiját, ugye?
Tegnap reggel mielőtt indultunk a szigetre, elugrottunk az Óbudai Stop-Shopban lévő Kenguruba.
Natinak ugyan nem kaptunk semmit, de pont akkor érkezett egy nagy adag ilyen sapikból! :)

Benianyu!
Babatali ötlet jóóó szerintem! :D
Futni jársz? Tök ügyes vagy! :)

Zsuzsa!
Julcsi nagyon vagány! :lol:
Jól látom, hogy kigömbölyödött picit?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Amikor jöttem délben haza (Lilit vittem úszni), a szomszéd kislányok kinnt voltak a kertben, szaladtak felém, és boldogan újságolták, hogy nem mehetnek oviba, mert beteg, orvosnál is voltak. Na ennyit erről. :?

Uszi:
az ovónő szerint ha nem mennék kísérni Lilit, akkor nem sírna, ez nekem szól. (Csak a hátúszásnál pityeregte el magát, állítólag azt a bébik sem értékelik, mert kiszolgáltatottnak érzik magukat).
Érdekes én éppen fordítva látom, lehet hogy nem sírna, de még jobban rettegne. Szerintem nem az a lényeg, hogy sír-e, hanem az, hogy mit érez. Így meg meri engedni magának azt a luxust, hogy kimutassa az érzéseit, hiszen várhat rá reakciót - míg a közös kolhozban ugye nem. Az kétségtelen, hogy a nem síró gyerek kisebb probléma a felnőttek számára.
(ha nem mennék, Lili nem lenne hajlandó úszni menni).

Hallottátok mit kiabáltak a nyulak az autópályán? SZABADSÁG!!!!!
Felborult egy kamion :(, a rakománya, az élő nyulag garmadája szerteszét futott. Lapzártánkkor többüket elfogták, de jónéhányan még szökésben vannak. Hajrá Nyulak!!!! :D

Banianyu!
Lehet kapni ekkora bukót, két féle fejszűkítővel (ez a szó tök jó, olyan, mintha afejtágító ellentetje lenne :lol: ). Ami azért is jó, mert nemsokára Dani is biciglizik majd.

Kizárás:
ne hari, de nekem folyamamtosan az a reklám jut eszembe, amikor a bernáthegyi kutya lenyomja az autó zárját a csaj meg a szakadó esőben mutogatja, hogy hogyan kell a mancsával felpattintani. (mivel megfázik asszem bayer-aszpirint szed, én is feltétlenül azt fogok, ha a bernáthegyim majd nem tudja udvarias libériás inasként nekem kinyitni az ajtót) :wink: :lol:

ayse
 
 


Andi! :)
Köszi, majd meglesem az Árkádban a Kenguruban, akkor biztos ide is jöttek sapik. Bár mostanában olyan meleg van, hogy nem kell már sapka. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Rokica
Tényleg hogy hasonlít Zsuzsa Anyudra! Most találtátok meg a képet?

Majola
Julcsi olyan más így összefogott hajjal. Szerintem "idősebbnek" néz ki :lol: , ha mondhatunk ilyet ebben a korban. Olyan mókásan hangzik. Tényleg nagyon szép az a kép ahol Anna hozzádbújik!
És Jucsi továbbra is elképesztő!(en okos)

Nyúlné, Viki
Nagyon hátborzongató történetek ezek. Biztos Marci is nagyon kiakadna. Már attól kiborul, ha nem talál fél percen keresztül meg a lakásban.

KUha
Bölcsiben mi volt?

Bodza
Hogy vagytok? Apukád?

Rokica
Zsuzsa hogy van azóta?

Ayse
Kellemetlen helyzet lehetett nagyon. De szerintem nem szabad ezen megsértődni. Igazából az a gáz, hogy Ők erre nem figyeltek.

Megann
Klassz kis hely lehetett. De az árakat nem találom :oops:

Duda
Nagyon édes Nati! És nagyon tetszik a gatyója!

Hajni
Hős vagy a csirke kopasztás miatt! Engem a világból lehetne kikergetni. Megölni meg tuti nem lennék képes!
Tényleg a jó kis barnarózsaszín pólódról nem ígértél képet?

Képzeljétek a másik három vizsgám eredménye olyan, hogy kettő négyes és egy ötös. És az angolom 95%-os lett! :P
Mondjuk az egyik négyesen csodálkozom azt legalább csillagos ötösnek hittem.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja Benianyu
Szerintem nem ártana bukósisak DAninak.
Nekem a biciklizésben, már így gyerekestűl az a fő parám, hogy mi van ha elesek? Magamat ha kicsit lezúzom az nem érdekel, de egyszülöttemet nem akarnám :lol: :lol:
Mondjuk én olyan kis béna tudok lenni. Folyton neki megyek itthon is mindennek. Tiszta lila folt vagyok.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Köszi a szorítást, megjártuk a bölcsit! Azért még május közepe felé szeretnék még egy adag drukkot, mert akkor fog kiderülni, hogy felvettek-e vagy sem...

Találkoztuk Thomasannéékkal is, végülis ők is ma íratkoztak be...
Nem bánnám, ha mindkettőnket felvennének, és egy csoportba kerülnénk...

Bölcsi nekem nagyon-nagyon szimpatikus volt, a gondozónőktől kezdve a vezetőnőig mindenki. Épp mondtam Thomasannénak, hogy rég láttem már egy helyen ennyi kedves embert!

Gergőnek is nagyon bejött, szinte végig színét sem láttam, mikor jöttünk hazafelé, úgy kellett leoperálni az udvaron a motorról, és természetesen hatalmas hisztit rendezett.
Ja, és nem mellékesen, amíg én a vezetőnőnél voltam, meg körbejártam a bölcsit, addig összebratyizott a gondozónővel, és mikor eljöttünk, integetett neki, és a végén odaszaladt hozzá puszit adni neki (pedig nem is mondtam, hogy adjon... :lol: )

Meg lehetett nézni a szobákat is, a fürdőt, a pelenkázót (az ún. átadószobát, itt vannak a szerkények, váltóruhák stb. is).
Egy elszeparált helyiségben 2 csoport van, közös az átadó és a fürdőszoba, viszont külön helyiségük van. De átjárhatnak egymáshoz. Egy csoportba kb. 12 gyereket vesznek fel, tehát az elszeparált épületben kb. 24-en vannak, összesen 4 dadussal.
Ami még tetszett, hogy a gyerekek az udvaron különféle (szerintem gyári, bölcsis) kardigánt viseltek, csoportonként más - más színnel.

Hű, most hirtelen ennyi jut eszembe, nagyon elfáradtunk ma!
Ja, és a lényeget nem is meséltem: ma teljesen babakocsi mentesek voltunk. Kezdve onnan, hogy itthonról bebumliztunk Pestre (babakocsi nélkül), be a munkahelyemre, majd onnan el a bölcsibe, majd megint vissza a munkahelyemre.
Összességében nagyon meg vagyok elégedve Gergő teljesítményével, mert gyönyörűen, teljsen arra jött, amerre én szerettem volna.

Nos, most megyek, főzök fincsi bablevest...

Este még jövök, puszi!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Nem jövök egy hétig, és mennyi minden történik! Köszönjük a hiányolást!

Mske! Elszomorodtam rajtatok, remélem a lehető legjobbat tudjátok kihozni a dologból, és Kisnyuszinak se okoz nagy törést. Pihenj sokat és élvezd a napsütést!

Mea! Férjed ujja hogy van?

And! Hurrá-hurrá! Annyira örülök!

Ayse! Nem akarom védeni a papot, de én is emlékszem, amikor mi hittanon tanultunk arról, hogy a keresztény ember életében első helyen Isten van. Valahogy úgy magyarázták el, hogy az a szeretet, amit Isten iránt lehet érezni, teljesen más, mint amit az emberek iránt, akár a hozzánk legközelebb állók iránt érzünk. Illetve pont az a lényeg, hogy Isten sokkal mélyebben, tisztábban szeret minket, mint mi emberek egymást. Én akkor ezt teljesen könnyedén elfogadtam, és nem problémáztam rajta, hogy most választanom kellene anyukám és Isten között, mondjuk a hitoktató se szegezte nekünk a kérdést ilyen sarkosan.

Kuha! Kristóf keresztelője 29-én lesz, most csak pihizni voltunk lenn Szegeden. A ruhába pedig teljesen belenőtt a kis vasgyúróm.

Juci! Apu a körülményekhez képest jól van, anyu búzafű ültetvényt hozott létre számára, állítólag a búzafűlé az egyik leghatékonyabb szer a rák ellen.

Róki! Tali valamikor a héten?

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Jaj, sok volt ez az egy hét, pedig most tényleg nem írtatok olyan extra sokat, de reagálni azért nehéz ennyi mindenre.

Kuha! Megkérdezhetem, hogy ez melyik bölcsi? Leírásod alapján nagyon szimpatikus.

Barbi! Szépek az új szerzeményeid, és nagyon tetszenek egyformában a srácaid! :)

Hajni! Le a kalappal előtted a csirkekopasztás miatt! Én egyszer csináltam, elég is volt...

Majola! Gyönyörűek a lányok, Julcsit meg se ismertem ezzel a nagylányos hajszerkezettel!

Duda! Natasakomolylány is elbűvölő!

Ebben a topikban tényleg mindenki olyan szép!!! És ezt elfogultság nélkül állítom!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok! :)

Egész délután nem volt babanet :!: :?: :!: :?: Én még csak egy jó fél órája próbálok bejutni, de úgy nézem, hogy már délután rossz lehetett. :twisted: :twisted:

Kuha,
Nagyon jó, hogy ilyen pozitív benyomások értek a bölcsiben! :) Biztos megnyugodtál valamennyire, hogy Gergő jó helyen lesz. Remélhetőleg Gergőnek és persze Tominak is akkor is tetszeni fog majd, amikor már élesben fog menni a dolog. :oops:

Juci, Ayse
Akkor nézek Daninak is bukósisakot. Biztos tetszeni fog neki az ötlet, Beniét állandóan a fejére teszi. Csak nekem lesz furcsa, mert eddig puszilgattam azt a kis bongyori fejét bicajozás közben. Benivel nagyon sokat bicajoztunk régen, sosem estem el, elég lassan kerekezem, bár tudom, hogy más hibájából is történhet baleset és akkor ott a baj. :(

Duda,
Igen, újra járok futni és a legjobb, hogy már nem egyedül, hanem egy barátnőmmel, aki nagyon lelkes, így ösztönöz engem is. Megyünk holnap reggel is. :) Még bele kell ám jönni, mert elég lassú az iram, de most kezdtük a hétvégén. Gyönyörű az erső így tavasszal és nagyon jó levegő is. :)

Ayse,
Szomszéd kislányok :( :( . Nagyon felelőtlenek a szülők. :(
Úszás téma: ma Beniék óvodájából 3 (három!) gyerek ment összesen úszni, ősszel még egy egész busznyi járt. Nem értem, hogy miért kell megutáltatni és félelmet kelteni a gyerekekben az edzéseken. Miért nem lehet gyerekbarát módon, játékosan tanítani őket?!?! Szegény Lili, nagycsoportban kötelező járni? Miért nem hagyjátok abba, ha ennyire kiborítja?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci!
Gratula a vizsgáidhoz!!!

Bodza!
Köszi, hogy reagáltál a vallási problémámra. Lilinek se gond ez a kérdés, hanem nekem.

Ezt nem is Neked címzem tulajdonképpen, amit most írok, csak morfondírozok.
Épp ezt gondolom, amit írtál, hogy teljesen más a 2 érzés. És azt nem értem, hogy ezt mért kell összevetni (hogy egy egyszerűbb példát írjak, mi értelme a kérdésnek, hogy kit szeretsz jobban, anyukádat vagy a testvéredet? Teljesen más a két dolog).
A dolog célját, praktikumát se értem. Ettől jobb ember lesz valaki, ha úgy véli, hogy Istent/Jézust/felsőbb hatalmakat jobban szereti, mint a körülötte élőket?
Hogy a pap azt oktatja, ami egyházának a tanítása és ez éppen ez, csak megerősít abban, hogy ne járjon Lili hittanra a szükségesnél tovább.

Bocsánat az offért, én még mindig nem lendültem túl...

ayse
 
 


Benianyu!
Az oktató nagyon kedves ám az úszáson, és Lili az óra legnagyobb részében nem fél, egy-két kritikus pont van, amikor eltörik a mécses.
A férjem sportolt elég komolyan, ő annak a pártján van, hogy ennyitől még nem szabad megfutamodni és én is úgy látom, hogy nem éri káros hatás így, hogy én is ott vagyok. Kábé még ötször megyünk, mostmár nem adjuk föl.

ayse
 
 


Juci,
Bocs, az előbb lemaradt! :oops: Gratula a vizsgáidhoz! Nagyon szép eremények! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Értem. Akkor tényleg nem érdemes abbahagyni. Beninél sokkal rosszabb volt a helyzet. Én is elég sokáig húztam, már a fél csoport abbahagyta, mire én is meggyőződtem, hogy annyit nem ér, hogy Beni kiakadjon az úszás gondolotától is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Már megint rég nem voltam. :oops:

Mse! :D

Igazad van, nem szabad feláldoznod magad Kisnyuszi miatt, mert később esetleg haragudnál nemcsak magadra, hanem rá is emiatt. Kívánom, hogy rendeződjön hamar az életetek, és boldogok tudjatok lenni!
Ez a kizárás sztori elég horrorisztikus lehetett! :twisted:

Ayse! :D

Hát én is kiakadtam a papon. Pedig tudod, hogy én is hívő vagyok. De igazad van, hogy ezt a két dolgot nem okos dolog összevetni. Én már azon is kiakadok, ha pl. valaki azt kérdezi egy gyerektől: Kit szeretsz jobban, anyukát vagy apukát? :twisted: Ilyet kérdezni egy 5-6 éves gyerektől nagyon félrevezető dolog. Ez megmondom őszíntén, a szektákra emlékeztet. Mert az a baj, hogy rosszfelől közelíti meg a kérdést.
Mi Gergővel a múltkor voltunk a református istentisztelet alatti ovis hittanon. Őszíntén azzal sem voltam megelégedve, mert ott a néni, aki tartotta, mindenféle válaszokat magoltatott be a gyerekekkel a kül. kérdésekre. Pl.: -Ki Isten? -Aki legjobban szeret minket. Ez rendben is van, de ez a válasz egyáltalán nem kimerítő, és utálom, ha egy dolgot csak egyféleképpen fogalmaznak meg.

Barbi!:D

Tök jó lett a fiúk szobája!

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!

Én is próbáltam már bejutni egy ideje, de hülye babanet nem engedte :twisted: :twisted: :twisted:

Benianyu!

Száguldó család :lol: :lol: :lol:
Nagyon vagány vagy, hogy képes vagy reggel elmenni futni..
Itt nálunk is van egy két (több) megszállott..főleg jó időben ősztől tavaszig rengetegen járnak föl az utcánkba joggingolni :) én meg csak irigykedve nézem a feszülő vádlikat :twisted: :?

Mse!

Basszus kulcs :shock: :shock:
Nem semmi......én már rég elájultam volna..

Most a borozós hétvégén a kastély parkájában volt egy mesterséges tó kb 200 m-re tőlünk...nagyon beszélgettünk, és egyszercsak Lénát sehol nem láttam, szólongattam 2-3 szor de Léna sehonnan nem bújt elő....ekkor szerintem lefutottam életem rekordját 200-méteren és közben félig sikoltozva szólongattam Lénát...teljesen kétségbeestem..(férj mondta aztán, hogy úgy sikoltoztam mint egy félőrült :cry: :cry: )
Utólag belegondolva lehetetlen volt hogy úgy közeledjen Léna a tóhoz hogy 6 felnőtt és 5 másik gyerek közül senkinek nem tűnt volna föl....de hát ugye ilyenkor mindenki a legrosszabbra gondol....
Aztán visszanéztem a kastélyhoz ahol közben már Léna előbújt a zsalugáteres ajtó és a bejárati ajtó közötti mindegy fél méteres szélességű küszöbről...
És a kis bestia nem jött volna elő amikor ott szólongattam :twisted: :twisted:
Szörnyű érzés volt................teljesen átéreztem amit irtál..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Úgy remegtem mint a nyárfalevél..legszivesebben bőgtem volna :( :( :( :( :(

Juci!

Hűűű nincsenek fent árak????
Mi 17000 ft ot fizettünk egy éjszakáért reggelivel...de nem tudom hogy volt e kedvezményünk vagy sem..mert szegről végről a tulaj ismerőseiként mentünk oda...
Ha érdekelné a párodat bármikor is..ott a telcsiszám..megmondanak mindent korrektül....

Ja és a gyerekek ingyen voltak, ettek-ittak....és annyira készségesek voltak..

Szomszéd kissrác egyik este mindenáron csokis palacsinát akart enni....a szülők odaküldték kuncogva a házibácsihoz hogy hát kérje tőle a csokispalacsintát... :lol: :lol:
Jön vissza a 4 éves kissrác hogy a bácsi azt mondta hogy elvitte a cica..na ezen jót derült mindenki...aztán gyorsan lehűltünk....amikor házibácsi megjelent egy tál frissensütött csokis palacsintával... :P :P :P :P :P :P :P
Tehát tudni kell hogy ugye tényleg ez a házaspár vezeti, összesen 7 szoba van, de ha te kinyögsz valamit a szádon..kezüket lábukat törik hogy eleget tegyenek a kivánságodnak..
(Ja Léna pizsije lentmaradt....küldik fel postán :P :P :P :P )
Szóval tényleg idilli kikapcsolódás távol a világtól, fini borokkal, házi ételekkel.. :wink: :wink:

Ja és nagyon ügyi voltál...remek ez a vizsgaeredmény :) :)

Kuha!

Hűűűűűű akkor még ti tényleg szerencsések voltatok :roll: :roll:
Bölcsi:Totál ugyanilyen a milyenk is.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Mi:

Ma kitetováltattam a szemöldökömet...azt hittem behugyálok úgy fájt de kész van :P :P
Kb egy hét mire leesnek a hegek és akkor már látni hogy milyen lett...
Férj meglátott:azt mondta olyan vagyok vele mint Szörnyella de frász :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
Áhhhhhh a dilettáns férfiak....persze még megkérdezte, hogy ez most ilyen is marad???? :shock: :shock: és hogy saját szemöldököm már nem is lesz???? :shock: :shock:
Hát jót kuncogtam rajta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Léna:Él és virul..délután anyósomékat boldogitottuk szó szerint, nagyon jól érezte magát...
Holnap anyumhoz megyünk...

M.



M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jézus Mária :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Most azonnal közösitsetek ki :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Milyenk=mienk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Erre már nincs bocsánat.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Engem is közösítsetek ki, mert én se tudom a választ, hogy mit jelent a szemöldöktetoválás! :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 


A szomszédok meg már kértek egy liter tejet, meg egy mese dvd-t. :shock: :lol:

ayse
 
 


Sziasztok,
köszönöm a hiányolást! :wink: jól esett ám.... :oops: :oops: :oops:


Igazából rengeteget vagyunk kinn mióta szép az idő(gondolom ez nem újság mások is így vannak ezzel :D ),kertezünk,játszózunk,sétálunk.
Marci már nagyon sokat jön velem vagy a Nagyivakl kézenfogva,babakocsi nélkül,egész komoly távokat megteszünk már és nagyon élvezi! :D
Általában csak mocit vagy kisautót visszük de sétálni jobban szeret hamar lekéredzkedik róla és akkor én azt cipelhetem az egyik kezemben :? ő meg aranyosan fogja a másikat és jön mellettem. :D

Csodás képek vannak megint,kedvencem a vagány Julcsi sörösüvegekkel :lol: :lol: :lol: ,meg a piknikező/babátőrző Natika :D és természetesen a romantikus virágszimatoló bájos Lili! :D

Többnyire este mindig elolvaslak titeket,de már nem mindig van erőm írni,bocsi.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


annyit még,hogy hétvégén családújraegyesítő projectbe fogtunk és hmmm úgy néz ki (KOPPKOPPKOPP) hogy talán lesz valami a dologból,de persze csak nagyon félve és halkan mondom,nehogy elkiabáljam..... :oops: :oops: :oops: ...azért néhány drukk ránk férne.... :oops: :oops:

ha sikerül rakok még fel friss képet Marciról.

ja és Totka HŐŐŐŐŐŐS VAGY!és nem bírnám...mármint a csibéket....főleg a nyaknyiszát...brrrrrr......elkényeztetett kis hülye városi liba vagyok! :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


Sziasztok!

Látom Kuha már írta, találkoztunk a bölcsiben és nagyon kellemesen csalódtunk, legalábbis én biztos! Tomi gyurmázott, autózott, mászkált, vigyorgott, remélem ez később sem lesz másként. Minden csoportnak más színű egyenkabátja van, ha jól tudom naci is van hozzá. A gyerkőcök, ha az idő engedi, kinnt alszanak a kertben. Ha minden igaz jönek majd családlátogatni is, hogy jobban megismerjék a gyerekek szokásait, alvás, evés és egyéb dolgokban. Elég rugalmasak a beszoktatás ideje alatt és nagyon kedves volt mindenki. Kicsit megnyugodott a lelkem.

Délután Kuha példáján felbuzdulva, mi is babakocsi nélkül mentünk vásárolni. Igaz csak az Árpád-hídhoz mentünk bodykat venni, de hazafelé bementünk a közértbe is és minden rendben ment. Néha fel kellett vennem Tomit, de aztán újra leraktam és nagyon szépen fogta a kezemet amikor kértem.

Bodza
Igazgyöngy bölcsi, a gyöngyösi sétányon. Gondolkozol rajta?

Hajni
Csirkepucolás, le a kalappal előtted! Én eddig csak néztem, nagyon kemény meló!

Juci
Még emlékszem ám a kacsagyilkos történetre! :wink:
Gratulálok! Nagyon szép eredmények!

Duda
Milyen szép Nati! Édes kis babysitter!

Zsuzsa
Julcsit meg sem ismertem! Nagyon helyes a copfokkal!
Ígérem, ha lesz kocsink, biztosan meglátogatunk!

Márti
Bendegúz is mennyit dumál már! Átnéztem a másik topicba, az „emmegmi”-n könnyesre röhögtem magam!!! :lol:

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


és: AYSE szerintem nem vagy UFO :lol: :lol: :lol:

szomszédok :shock: :shock: :shock:
annamami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?