Új privát üzeneted érkezett!

Ayse, nagyon jó képek!!!

Barbi, milyen áááágy? teszel róla képet?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a fogorvos nénitől!
kicserélte a tömésem fehérre,(túléltem, persze Lidocainnal!!! )így elégedett vagyok.
Duda, figyu:
ugye Panna is cumival alszik el, napközben neki se kell(ill.a de.i aolváshoz):megdícsérte a fogacskáit, azt mondta, gyönyörű, hófehér, csillogóak, és nem látja még rajta az "ívet"-azaz a cumi okozta rossz fognövekedést, azt mondja, lehet, nem is lesz semmi gond.
Bár mondja( van egy 15 éves lánya, és egy 6 éves kisfia), hogy a lánya se az újját, se a cumit soha a szájába nem vette, és mégis kellett neki fogszabályzó.
Azt mondta, látszik , szépen mossuk, ez fontos.Kérdeztem, melyik fogkrém a tuti jó az ilyen korú gyerkőcöknek, egyértelműen az Elmexet ajánlotta.

Juci
Helló!!!Vizsgáidhoz egy kalappal ám!!!!!!! :) Anyukám megjárja a hadak útját, az tuti. :? Köhög picit, a belgyógyász elküldte mellkas röntgenre (altatás előtti kivizsg.része), és hörgőgyull.-a van, kb.két hétig így nem operálható, pedig nagyon rossz, a méhe már kint van a hüvelynyíláson-a sok köhögéstől rosszabbodott ennyit)
Más, még mindíg Neked Juci:
emlékszel még arra a barátnőmre, akiről nyáron írtam Neked???????
Most megint kismami, ikrekkel, lombik lett, azóta ötödszörre sikerült!!!!!!!!!! :D :D :D
Ayse
mindíg mondom, hogy szerelmes vagyok az ablakotokba, jó nagy VILÁGOS!!!!!!Gyerkőckéid is arik!!!!
Barbi
ügyik vagytok a kávézási helyszín megszervezésével!!! :) Egyébként is annyira tetszik a lakásotok, tök jó tágas!!!!
Megann
Panni születése:símán, hüvelyi úton, éjjel egykor kezdett csordogálni a magzatvíz, és este nyolckor!!!(röpke 19 óra vajúdás után)azt hittem, széthajlítom a szülőágy rácsait, bár már csak a legvégén feküdtem fel, addig a lasztin csücsültem.Ezek után kibumliztam, hogy altassanak már el picit a gátvarráshoz.
Na de megérte!!!!!! :D :D :D :D

Fürcsi van, kiabálnak, hogy mehetek törölni!!!


Csóközön, remélem este jövökmég!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok...

Képzeljétek, Zsuzsának ma délutánra 39,3 lett a hője. :( Ha holnap reggel is lázas, be kell mennünk a Heim Pálba fülészetre. :( Annyira de annyira nem hiányzik most ez. :(

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

 
 

Benianyu és Juci!

Köszi :)
bár most meg én betegettem le...........................
ÁÁÁÁÁÁ most nagyon rosszak a napjaink, de már csak 2 hét és a költzésen túl leszünk!!!

Rokica!

Jobbulást kicsi Zsuzsának!!!!!!!!!!!

Képek fantasztikusak!!!!!!!!!!!!

Mea
mea
 
 


Lányok!

Hogy tudok avatar képet feltölteni????
Mindig azt írja, hogy túl nagy, pedig már lekicsinyítettem.
HELP PLEASE!!!!

Mea
mea
 
 


Rokica
Szegény Zsuzsa! Nagyon szorítok,hogy ne legyen nagyobb baj és gyorsan gyógyuljon meg!

Te is Mea! Kitartást!

Totka
Szegény Anyukád! Remélhetőleg hamarosan műthető lesz és gyorsan meggyógyul szegény!
Barátnődnek nagyon szorítok! :wink:
De jó, hogy ilyen szépek a fogai a kiscsajodnak! Szerintem ez is főleg genetikus dolog!

KÖRKÉRDÉS
Nálatok mennyire tűrik a babók a fogmosást?
Marci sajnos eléggé utálja :cry: Harcolni kell vele, szinte erőszakkal mosom meg.

Ayse
HÁt nincsen sok választásom vizsga ügyben. Megmondták, hogy ekkor lesz a vizsga és kész. De mondanom sem kell, hogy igen fárasztó így.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mea
Sajnos nem tudok segíteni :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse!
Nem, az nem fért volna el a folyosón :(
Csak egy sima, fekete fém vázas, barnára pácolt fa kombináció, de nagyon aranyos.
Meg nagyon olcsó is volt.... :P

Prüntyi!
Nem egy nagy szám, de alapvetően jól néz ez is ki, jelen pill. itt is az olcsóság döntött :( :(
Mindjárt rakom a képet is :wink:

Hajni!
De jó, hogy Panninak ilyen szépek a fogai :D :D

Róki!
Megy a drukk nagyon, hogy ne legyen semmi komoly!!!! :(

Mea!
Jobbulást nektek!

Juci!
Leon se valami nagyon lelkes fogmosás terén mostanában :(
Azért mindig megmosom neki, de ha nagyon nyűgi, akkor max. nem olyan nagyon alaposan.
Nolcsinál is volt ilyen, majd elmúlik......remélhetőleg :wink:

Egy-két kép a mai játszóterezésről, ott voltak Cleoék és Mankáék is :D

Benianyu!
Ezt csak neked, ma ezek a ruhák voltak a fiúkon :P
Ugyan nem csíkos, de egyforma, tetőtől-talpig :wink:

Kép
Kép

Közös libikókázás
Kép
Kép
Kép
Kép

Nolcsika
Kép

Jack hintázik
Kép
Kép

Közös homokozás
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Végül a hajóméretű ágyunk az új éjjeliszekrényekkel :lol: :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


ti most mit szórakoztok?????????? :shock:
tessék azonnal topikozni és mindenféle zagyvaságokat irogatni,de rendesen ám,mi ez a pangás kéremszépen,lógni az iskolából szokás nem innen!
rendes topiktag gondolja lehuppan a gép elé,olvasgat egy kicsit,erre alig van mit és főleg kit!
:evil: na azonnal összeszedni magatokat!!!!!!!!!! :P

szóval!
nagyon köszönöm az együttérző szavakat,GöndörZyófi neked külön,nagyon kedves vagy és nagyon jól esett!még egy kicsit nehezen megy a visszarázódás,nehezebben mint gondoltam,de ami késik ....
Azért sem fejtegetem ezt az egész nyulasdolgot,mert még tele vagyok indulatokkal és így valószínüleg elég nagy butaságokat is írnék,teljesen feleslegesen,arról nem is beszélve,hogy ki tudja mennyit ártok vele kisnyuszinak!
azért egy-két tényszerű dolgot,nem faképnél hagytak,hanem én kértem meg Andrást,hogy menjen el,mondjuk nem éreztem semmi különösebb ellenvetést sem,maradjunk annyiban,hogy ezt mindketten akartuk,csak Kisnyuszi miatt nehéz volt idáig eljutni.Maradtunk a lakásban,mert az én lakásom,de így is lett minden más miatt elég csúnya huza-vona!a lényeg,hogy talán sikerül most már emberibb módon is beszélnünk,igazából ez kötelező lesz,megintcsak Kisnyuszi miatt!
a lelkizésre most tényleg nem tartom alkalmasnak a babanetet,már ami engem illet és ebben a témában,de szerencsére azért magamra nem maradtam és a kezdeti kiborulásokon azt hiszem kezdek túljutni...tényleg!és köszönöm,köszönöm,köszönöm mindenkienk,hogy ebben segített!
nyilván nem lesz ilyen egyszerű és lesznek még fájó pillanatok,de amíg együtt voltunk akkor is voltak bőven,sőt!és Kisnyuszi azt is megérezte ,így értelmeét veszetette az az az indok,hogy érte éljünk tovább együtt!ráadásul elsőkézből tudom,hogy nem érdemes feláldozni magunkat gyermekünkért ,mert nemhogy nem hálálja meg,de még óriási pofonokat is kapunk tőle ezért!is!
:lol: (anyukám jótanácsa)

szóvalé,jól vagyok,jól leszek,igyekszem továbbra is a pozitív kisugárzásommal elárasztani benneteket,a negatívokat másoknak tartogatom! :twisted:


képeket így sem tudok feltenni,de mondtam,hogy a gép miatt,nem a nevem miatt! :lol:
képek meg iszonyat jók!
Barbiék ágya meg kiakaszt,mert rendkívül takaros és lakberendezési lapba való én meg itt állok egy nagytakarítás elött,de nem visz rá a lélek!
pedig meg kell tennem!
na pusszantás és csak azért ,mert szombat van,meg jó idő,meg ilyenek,nem ér ám lógni egész nap!
viccelek!
egyébként majd csüt,pént,szomb,vas. megyünk Zalára anyumékkal és uncsitesókkal,jó kis programnak nézek elibe!

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


ja!
és kedvencem Maja,ahogy Leonnal libikókázik,botrány flegma a kiscsaj és rendkívül mérgesen tud nézni :twisted: ,imáááááááádom!
Lili és a fürtök és a virágok meg mesések és olyan tündéresek!:)

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


a mai viselkedéseteket felháborítónak tartom! :twisted:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


MSKE,
Megmentem a topik becsületét! :) Mentségünkre szóljon, hogy ilyen időben vétek otthon maradni. Mi is csak ebédelni és aludni (Dani és Apa részéről) jöttünk haza, aztán megyünk tovább, biciklivel, mert Dani imádja. Mondja is, hogy bicig-bicig. :) Megzabálom. :) És imádom, hogy egy száll bodyban és nadrágban lehet már lenni és nem kell a fél szekrényt rákönyörögni a gyerekre! :)

Barbi,
Nagyon szuperek a képek! :) Tetszik az egyenszerelés! :) Épp tegnap vettem Daninak egy ugyanolyan csíkos(!) rövidujjú pólót, mint Benié. Még szárad, de holnap már mehetnek is egyformában. :)
Nekem is a mérleghintás kép tetszik, ahogy Leon fogja elől és hátul, meg a következő, ahol, Nolcsi a csúszdán van. Maja tényleg morcoska fejet tud vágni, de nagyon édes, meg Jack is, ahogy vigyorog a hintában.
Az ágyatok is nagyon szép, tényleg mintha katalógusból vágták volna ki! :)

Juci,
Nálunk is nagyon balhés a fogmosás és én is elég keményen lépek fel, ezt a kétszer (alul-felül) 10 másodpercet ki lehet bírni, aztán odaadom neki, hogy rágja tovább, mert az megy szépen! :)

Mea,
Jobbulást! :)

Rokica,
Zsuzsának is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Mske!
Jó, hogy pozitívan látod a dolgokat. Azt halkan megsúgom, hogy egyik éjjel kipattant a szemem és Rátok gondoltam, hogy jajj, de sajnálom, ami Veletek történik.

Kérésed számomra parancs!
Igyekszem kellő számú butagságot írni. :wink:

Bár ez elég nehéz, nem mintha a butaság nem menne, hanem alig történt velünk valami. Kinnt viháncoltunk a kertben. Itt nálunk nyár van :shock: Komolyan mondom, hogy eszméletlen április közepén :shock: :shock: :shock: . Annyira, de annyira valószínűtlenül gyönyörű!

Viszont locsolni kell majd, mert irtóztató szárazság van. Ilyet se csináltunk még áprilisban.

A tükörbetonba tegnap belegyalogolt a szomszédék kutyája. A férjem előre gondolta, hogy így lesz, ezért megkérdezte a mestereket, hogy mi lesz akkor. Azt mondták, hogy nyugodjunk meg, majd megoldják. Ez amúgy tükörbeton lenne, aminek azért kell olyan egyenesnek lennie, hogy ne döcögjenek rajta a kövek. Sárga viakolor lesz (jövő hét szerda), mivel sárga kő a gyalogos út is (mindig a sárga úton :D ), és a lábazatiterméskő is sárgás. Kiváncsi vagyon nagyon.

Barbiék hálószobája (is) tényleg nagyon tuti. Ezzel az ággyal sokáig szemeztünk.
Aztán a férjem sulija mellett (majd azt írtam sukija, és onnan már csak egy betű ugrásnyira van a tudjátok mi :)), mikor lyukas órában ott sétált, épp kiraktak egy papírt a bútorbolt ajtajára, hogy minden féláron. Bement és megkérdezte, hogy ez az ágy is? (2x1,8, fenyő keret). Mondták, hogy ez is. Így győzött a racionalitás, és 42 rugóért megvettük az ágyat, és ebben az árban benne volt a matrac is :shock: .

ayse
 
 


Mea,
Küldd át mélben (benibuc@gmail.com), én lekicsínyítem neked. :wink: Extra kicsire kell, azt hiszem 80*80 pxl a maximum.

Totka,
Remélem, Anyukád hamar túl lesz ezen a nehéz időszakon. Drukk, hogy minden rendben legyen a műtétnél és persze addig is!
Éljen Panni szép foga! :) Szerintem is genetikus.

Mske,
Ha még a gépnél vagy és szeretnél feltenni képeket szépséges Kisnyusziról, küldheted. Dani még kb. egy órát biztos aludni fog. Addig itt leszek. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


A fogmosás nálunk is naggyon gáz!!!
Pdig erre nagy hangsúlyt fektetünk, mert apai oldalról nem túl szerencsés a génképlet :? .
Mindenesetre nekem nem sok türelmem van hozzá, pedig Lili lekesen mos fogat Andrissal, hátha akkor belátja, hogy nem olyan nagy baj ez.
(olyan jó testvérek :D )

ayse
 
 


Nalatok napsutes,afrikaban meg zimanko! ki hallott mar ilyet??
:twisted: :twisted:

MSE! Udv az uj nevvel! Fura ez, mert mi nem is ismerjuk egymast megis olyan sokszor eszembe jutsz, amiota olvastam...
En sajnos nagyon sok szetmeno kapcsolatot lattam mostanaban magam korul, olyat is ahol pici gyerek volt es az a helyzet, hogy bar benne lenni nyilvan nagyon sz@r, de utolag mindenki azt mondja, hogy jobb dontes volt, mint gyerek miatt egyutt maradni.. nezd meg Szinetar Dorat :D
Egyebkent hihetetlen, hogy miket megereznek a gyerekek, a gondolatainkra is vigyazni kell :D :D


Kepek nagyon edesek, csak ezt az oldalt lattam, a jatszoteres bulit, nagyon vagany a csapat! Maja nagyon hidegverrel szemleli a harom fickot maga korul :)
Jack meg nagyon helyes a hintaban.. mint mindig.

Leon es Noel tokjok az egyformaban.. mindig trendik a sracok!
Barbi nekunk ez a minimum agymeret, ugyhogy en nem lepodtem meg :)

76 napunk van meg Algirban.. na de ki szamolja
:twisted: :twisted:

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!

Gigamega-lógós vagyok, azért jöhetek még?
Tudom, már régen voltam, de olvasgattam, képeket nézegettem, örültem, meg szomorkodtam is Veletek!
Rólunk:
Kicsit eltűntem, mert nem voltam/vagyok rendben magammal, nem tudom ez a téli, tavaszi, vagy szülés utáni depi, DE, itt a jó idő, nyár van és ki kell élveznem Tomit, mert szeptembertől bölcsis lesz és akkor mi lesz velünk!?
Az előző hétvégén Tomi anyukámnál aludt, (most először) mi pedig elmentünk a barátainkkal Csongrádra mulatni. Kicsit izgultam, de minden rendben volt. Nagymama és unokája jól érezték magukat és mi is feltöltődtünk.
Mi is készülünk a keresztelőre, bár én és a kinézett, de még nem értesített keresztszülők nincsenek megkeresztelve, a pap nem látja a akadályát a dolognak.



Sajnos a képek egy jó részét nem láttam, de még próbálkozom.
Láttam azonban Maját morcosan, pókerarccal, csattal és végre Jack is itt van! A Karácsony fiúk egyformában igazán csábító párost alkotnak.


Mse
Örülök, hogy újra itt!
Andrea
Nagyon-nagyon-nagyon . Ne izgulj, minden rendben van!
Milyen volt az éjszaka Eszti nélkül?
Csikken
Ez Neked is szól! Minden ok! Élvezd a terhességet!
Barbi
A hálószoba tényleg magazinba illő! Nagyon szuper lett!
Rokica
Zsuzsa hogy van? Láz csillapodott?
Mea
Avatarban nem tudok segíteni sajnos! Jobbulást!
Juci
Körkérdés válasz: Tomi jól tűri a fogmosást, este kádban apukája alaposan megsikálja, közben mondja, hogy ÁÁÁ. Most gyakorolják a kiköpést. Reggel ő mossa egyedül, velem együtt, a végén azért rásegítek. Nem próbáltátok, hogy egyszerre mosol Vele fogat és hagyod, próbálkozzon csak egyedül!?
Ayse
Ha egyszer építkezünk (hallod Fortuna?) én is ilyen nagy, gyönyörű ablakot szeretnék a konyhámba. Így még élvezném is az ott töltött időt.
Miért nincs Nálad gyakrabban a gép? Lili nagyon szép!

Most csak ennyi, mert Apa mindjárt itt van, elvitte a keresztfiát vásárolni, a kicsi fiúnak cipő kellett, 49-es méret!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Mse!

Jóvanna, bocsánat, de majd estére jövünk, jó??? :lol: :lol: :lol: De te is itt legyél ám!

Láttam én is sok-sok kafa képet, a Majás-Karácsony fiús-Jack-es játszótereset, a Barbiék új, gyönyörűséges hálószobáját és már nem is tudom...

Tényleg gyönyörű idő van, elmentünk gyorsan a Deichmanba, vettünk Gergőnek egy nyűstőlhetős, játszós cipőt, majd lementünk Dunakeszin a Horányi-révhez.
Gergőnek nagyon bejön, már a múltkor is nagyon tetszett neki, hogy ott pacsmagolhat a víznél és dobálhatja a sarat, meg a kavicsot.
Fel is avattuk az új játszós cipőt, Gergő simán bokáig belegyalogolt a Dunába. És olyan hisztit levert, hogy ő még ott akar maradni, hogy csak na.
Na mindegy, azt hiszem, nem most voltunk ott utoljára, de legközelebb gumicsizmával megyünk, az tuti... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, és tök jó a fíííííling ott (is), emberek napoznak, gyerekek rohangálnak, szóval jó volt nagyon...

HOlnap meg, szerintem ebéd után bemegyünk a Városligetbe. Remélem, marad a szép idő...

Ayse!

Locsolás... :lol: :lol: :lol: :lol: Tegnap nálunk is beindult a locsolós szezon, este kb. egy órán keresztül locsoltam a füvet. Az a szerencse, hogy ezt szeretem csinálni, úgyhogy ez idén (is) rám hárul majd. A fűnyírást kevésbé szeretem, illetve azt is szeretem, csak üríteni, nem szeretem a tartóból a füvet, úgyhogy inkább Robi nyírja a füvet. Így is eltököl vele kb. 2 és fél órát. Hátmég, ha én nyírnám...
Na, de itt részemről aztán ki is merült a kertészkedés... :oops: :oops: :oops:

Szomszéd kutya: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Én biztos, hogy nem tolerálnám, pláne, ha abból indulok ki, hogy milyen szomszédaink vannak... Épp este meséltem Robinak, hogy míg locsoltam, valami miatt épp ugatott, az asszony csitítgatta. Tudom, hogy ránk morgott valamiért, úgyhogy úgy érzem, előbb - utóbb balhé lesz... :roll: :roll: :roll:

Mse!
Képeket nekem is küldhetsz, tudod, én is nagyon szívesen felteszem!!!
Zalai hétvége: hű de szuper lesz, érezd nagyon jól magatokat :wink: :wink: , tessék kikapcsolódni, felszabadulni!!!

Fogmosás: nálunk is igencsak sarkallatos pont, de most, hogy olvastam, hogy Ti hogy álltok hozzá, azt hiszem, én is a sarkamra fogok állni, és az én akaratom fog érvényesülni. Gergő úúútálja, bár a kis ujjaival megmutatja, hogy hogyan kell fogat mosni, de a kefével még véletlenül sem csinálja. Attól meg idegrohamot kap, ha én megpróbálom, úgyhogy eddig többnyire ráhagytam.
De ezután nem fogom, és ha még némi bömbi árán is, de én is következetes leszek!!!


Totka!

Anyudnak jobbulást, minden rendben lesz, és kívánom, hogy mihamarabb túl legyen ezen az egészen!!!

Juci!
Vizsgákhoz megy a drukk!

Benianyu!

Dani tekeri is a kis bicajt?? Vagy csak azt élvezi, hogy ül a gyerekülésben, és te tekersz???

Na, most hirtelen ennyi, majd még jövök...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok,

nem nagyon tudok visszaolvasni. Ma annyira szép idő volt, hogy suli után jött értem férj és Roli és Gellért hegyen csusziztunk, játszóztunk. Hulla is vagyok.

Holnap megyünk egy keresztelőre (Roli nélkül) de mindenkinek csak a kint létet tudom ajánlani :) Hallod Emese??? :) Nem bent maradni!!! :) :)

Pusz mindenkinek.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Kuha. Nem igazság, hogy te régi felhasználó vagy pedig egy napon regisztráltunk (sőt én egy másik névvel már 2004-ben) Bár neked 2222 hozzászólásod van. Nem semmmmi :)
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Ma reggel is hőemelkedéssel (37,8) ébredt Zsuzsa, ezért bementünk a Heim Pálba fülészetre. A fülével semmi baj, és azonkívül hogy szívjam az orrát semmit nem lehet vele csinálni hogy esetleg megelőzzük a következő fülgyulladást! Mire hazaértünk addigra már 38,1 volt a hője, és mire leraktam aludni délben, 38,6... úgyhogy kapott egy adag Nurofent amit nagyon hősiesen saját önszántából bevett egy egész fecskendőnyit.

Annyira de annyira tehetetlennek érzem magam, hogy látom Zsuzsán már hetek óta, hogy valami készül, szinte naponta konzultálok valami orvossal, és mégsem tudjuk/tudják megállítani a folyamatot. Sőt, tök olyan mint amikor a filmben a rendőrséghez fordul az ember, hogy zaklatják, és erre az a válasz, hogy majd csak akkor tudnak vmit tenni ha már megtámadott.... :?

A Nurofen hatására jól kiizzadta magából a lázat, most este teljesen láztalan volt. Remélem ennyivel megúsztuk.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Mskete
Látom reklamáltál! :lol: Itt vagyunk! Biztos klassz lesz a zalai kiruccanás!

Rokica
Szorítok, hogy ennyivel megússzátok a dolgot. Épp most este gondoltam arra ismét :twisted: , hogy úgy féltem ezt a kis Rosszcsontomat! Bár módomban állna megóvi Őt mindentől és biztosítani a hosszú, egészséges, boldog, sikeres életet számára!
Néha teljesen beborulnak a gondolataim.

Barbi
Nagyon csinik a fiúk! És az ágyatok! Na ez tényleg jó tágas!

Kuha
Marci is belecsüccsent valamelyik nap a Dunába! Még szerencse, hogy ilyen jó idő van. De azért rohantam Vele a kocsihoz, hogy lehúzzam Róla a vizes göncöt.

Benianyu
És Daninak is van sisakja a biciklizéshez?
TEljesen fegyelmezetten viseli? És akkor családi biciklizést rendeztetek? Merre voltatok?

Csikken
Klassz kis napotok lehetetett. Elhiszem, hogy elfáradtál!

Thomasanne
Nálunk hasonló a helyzet. Tesóm lenne a Keresztanya, de nincsen megkeresztelve. Mondjuk ez még a "kisebbik" probléma.
A Keresztapa személye még nem eldöntött :roll:

Nekünk is nagyon klassz napunk volt, leszámítva hogy Árpi dolgozott :cry:
Anyu elutazott Hévízre kettő hétre, így Apu egyedül van otthon.
Elmentünk hárman a GYermekvasútra és a Budakeszi Vadasparkba.
Jól kifáradtunk, de nagyon kellemes volt.
Marci imádja Aput. Vele nagyon jól elvan. Amikor kicsit fárad akkor már cikisebb a helyzet, mert akkor Apu és én is egyszerre kellek :roll:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


kellünk :oops:

és tényleg And
MESÉLJ!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok lányok!

Jó kis napunk volt ma! Szinte egész nap kint voltunk! Az alvást kivéve...tereprendeztünk, füvet ültetünk, Tüncsi is úgy élvezte a kapírgálást, meg labdáztunk, motoroztunk...szóval, jóóóó volt nagyon, jól el is fáradtunk!

Barbi, nagyon tetszik az ágy, olyan mesebeli, romantikus :)

Róki, nagyon sajnálom, hogy már megint betegek vagytok...nem tudsz neki adni valami immun erősítőt? Bizti, hogy a múltkori betegeskedések nagyon megnyúzták Zsuzsát...itt az utcában van egy kismama, két picivel, és ő béres cseppet ad ilyenkor, kúraszerűen...10 kg. fölött adható...én is gondolkodom rajta!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


És köszönöm a válaszokat a fogmosásra! :wink:
Thomasanne
Próbáltuk a Ti módszeretekkel is. Csak rágcsáni szeretné :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


jó estét!na azért!értem én ,hogy programot kell csinálni,na de hogy reggel se jelentkezzen be senki,az azért nagyon durva mulasztás kedves topiktársaim! :twisted:
azóta én is kitakarítottam,meg kattingattam,csak úgy és Kisnyuszimat is visszakaptam,agyon puszilgattam meg minden,most békésen szuszizik a helyén! :P
brutál meleg volt ma,de a napellenzős erkélyünkön igenkellemes volt ücsörögni!az lenne az igazi,ha ilyen maradna a nyár is,kell a fenének ennél melegebb!

Róki!
ti szegények,szegényZsuzsa főleg,drukkolok,hogy ez egy nagyon gyors és nagyyon zökkenőmentes lefutású bigyó legyen!
és mi van Bodzáékkal?
Majola dícséretet érdemel,mert gyönyörűséges képeket rakott fel nemrég,lehetne példát venni róla!Julcsi és Anna nagyon szépek,helyes csajszik!
Csikken,azért te most izgulhatsz rendesen,hogy Pöttömkének milyen hangja lesz,elképzelted már őket kórusban sikongatni??? :twisted: persze nem törvényszerű,hogy Pöttömnek is olyan hangja legyen,mint Rolinak....lehet neki olyan lesz,mint Kisnyuszinak :twisted: :twisted: :twisted: :lol: !
Kuha,de jó kis progik!
Nyuszimimád fogat mosni,persze legjobban enni imádja a fogkrémet és szopogatni a kefét,de próbál utánozni és olyankor nagyon büszkén sikálgat is! 8) Azt megfigyeltem,hogy nyuszi sem hajlandó nagyon akkor csinálni,ha ilyen kötelezően rászolok,hogy fogmosás,de ha csinálom magamnak,akkor őt ez arra készteti,hogy velem együtt csinálja,persze nem elég kitartóan! :? :lol:
Gigamegalógos!
éljen,éljen,hogy Tomi sikeresen átesett a tűzkeresztségen,micsoda partiknak nézel elibe!juhéjj! :mrgreen:
PPanna
nem is tudod milyen nagyon jól estek a soraid!éppen elég kakiúl érzem magam bizony és nagyon jól jönnek az ilyen bíztatások,mégha a Szinetárról is legyen szó :evil: ,de tény,hogy legalább reményt ad ő is!na én sem gondoltam volna soha,de szerintem ő sem,hogy valaha ilyet fogok mondani!
szóval köszi,köszi,köszi! :lol: :lol: :lol:
Ayse,aranyos vagy nagyon!
szerintem baromi jó dolog a kertben tenni-venni vagy csak úgy lenni!ma sajnos nem jutottam el az erkélytakarításig,pedig nagyon ráfér és addig nem akarom kivirágoztatni,de nem sokáig halogatom,mert az is csak a lelkemet ápolná!már ma is ápolta,ahogy a kupikupac tetején ücsörögtem és arról ábrándoztam,hogy milyen lesz! :P
Benianyu
de édes Dani,hogy mondja bicig-bicig!én is megzabálom!
nyuszinál még mindig a dinnye a sláger,én nem értem mért van úgy oda ezért a szóért,de már mindenre dinnyézik!még anyumra is! :shock: :lol: ,amúgy ő is egyre több szónak mondja vagy az elejét vagy a végét,amelyik szimpatikusabb neki!
Ééééééééés!
bukfencezünk!meg van veszve érte,pláne ahogy én nyomom neki!elég kimondanom,hogy BÚKFENC és rohan az ágyhoz(mert azt ott kell szerinte,szerencsére)és mutatja,hogy azonnal kezdjek neki,aztán nekilát ő is a dolognak,már nagyon kicsi kell,hogy magától teljesen átlendüljön,most még picit rásegítek!olyan édes kis tornászbajnok!látnátok milyen talajtorna mutatványokat tud,félelmetes én mondom!

ja!és ezt el sem meséltem! :shock: :? :(
képzeljétek,nemrég kizárt nyuszi a lakásból!!!!!!!kivittem pár üveget az ajtónk elé,még oda is tettem a lábam,mert tudtam jön ajtótcsukogatni és jött is én meg mondogattam neki,hogy nemszabad,aztán egy óvatlan pillanatban felemeltem a lábam ő meg bevágta! :shock: ,se kulcs,se telefon,se semmi,csak síró nyuszi! :shock: házban senki,csak egy bácsi a földszinten,akinek szélütése van vagy volt vagy mi és nem mindig reagál a dolgokra,na most nem reagált,úgyhogy rohantam a másik házba,kitámasztottam a lépcsőház ajtaját is!nagy nehezen találtam valakit,ráadásul a legjobbat! 8) ,egy édes,drága apuka,aki hatmilliószór zárta már ki magát a lakásból a kedves családjával így elő is kapott egy SK ajtófelfeszítő vagy inkább zárkinyitó bigyót és rohantunk vissza,igen ám,de sikerült a lépcsőházból is kizárnom magam :shock: :evil: :evil: :evil: ,nem is én lennék,meg ugye ilyenkor csőstűl! :evil: :evil: :evil:
de szerencsére földszinti bácsink éppen magánál volt és kinyitotta nekünk,aztán föl a lakáshoz,Kisnyuszi önkívületi állapotban lehetett már,mert én még így sírni nem hallottam :cry: ,gondolom,mert teljesen eltűntem,még a hangom is,úgyhogy innentől folyamatosan dumáltam neki,azt hiszem viszonylag nyugodt hangon :roll: !hős megmentnk nem rögtön volt az,mert nem nagyon sikerült neki a furmányos feszegetés,így hívtunk ajtómentőt,aki a 7kerből indult neki a legnagyobb dugóban! :evil: ,közben nyuszi teljesen készen volt!Ja! András külföldön,anyum detto és mindkettő magával vitte a kulcsokat is!szuper!szóval,nyuszim már teljesen ki volt,sőt,egyszercsak elhallgatott,amitől viszont én estem teljesen kétségbe,így hősünk érezve a nyomást újra nekiveselkedett és HURRÁ,KINYÍLT AZ AJTÓÓÓÓ!nyuszim :cry: ,a kanapén feküdt összekuporogva és megviselt,rémült szemekkel lesett!szerencsére hamar visszatért az édes kis tekintete és nem voltak rémálmai,de tény,hogy azóta jobban fél egyedül :cry: ,szóval vigyázzatok!

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


juci, meg a fogmosasra:
nekunk az bevalt nagyjabol, hogy a furdojatekok kozt a hajoskapitany is megmossa a fogak, illetve neki a David mossa. es akkor a kaptanyt nagyon megdicserjuk, hogy milyen jol megmosta :D
nem mondom hogy 100 szazalekos az eredmeny, de 80.

Rokica,
jobbulast! Pruntyinek igaza lehet, kellene valami jo kis immunerosito Nektek!

Kép

Kép
ppanna
 
 


na ez olyan tipikus tömör Nyúlnésra sikeredett...izé,Msésre! :roll: :lol:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztalást...

Juci!

Tali jövő héten: én benne vagyok, csak Zsuzsa állapotától függ... :?


Barbi!

Ágy nagyon jó, én is nézegettem már az Ikea újságban, nekem nagyon tetszik. Szeretem a jó nagy ágyakat, bár David is "a fenekemben alszik" vagy hogy is fogalmaztál! :) Igaz, most nem tud, mert Szilvi gyakran útban van. Le a kalappal hogy mindent te szereltél össze! Gondolom nemcsak az Ikea által szolgáltatott kis bigyuszt használtad hozzá. :wink:


Keresztanya/apa:

Zsuzsa sincs megkeresztelve, de én megkértem a kis unokatestvéremet (16 éves), legyen ő a keresztanyja, ami számomra nagyjából annyit jelent, hogy Zsuzsa erkölcsi neveléséért kéne felelősséget vállalni. Húgom jól meg is sértődött, hogy nem őt kértem meg, és azóta nyüstöl, hogy Szilvinek hadd ő legyen a keresztanyja, hiába mondom neki, hogy ő már mindkettő gyerek nagynénje, ez nem elég "szerep" neki.


Fogmosás:

Zsuzsa imádja szopogatni/rágicsálni a fogkeféjét, de mikor arra kerül sor, hogy tényleg megmossuk, akkor gyakran ellenáll ő is. Főleg ha a metszőfogait sikálom. A rágófogait még jobban hagyja. Nálunk is gyakran hisztibe torkollik a dolog. Hétfőn akartam vele fogászatra menni, hogy nézzék meg, lehet-e csinálni valamit az elszíneződéssel a fogán, mert annyira sajnálom, hogy ilyen csúnyák a fogai.

Ti naponta hányszor mostok fogat?


Prüntyi:

Végül is baj nem lesz belőle ha Béres cseppet kap, csak arra gondoltam mivel naponta anyatejet kap, ezért nem kell neki más vitaminforrás. Ami gyógytápszert kaptunk az allergológián azt sajnos most már mindenben felismeri és nem hajlandó meginni, pedig próbáltam kakaónak, próbáltam rizstejbe keverve, stb, és felismeri, és akkor nem hajalndó meginni. Pedig abban lenne mindenféle vitamin meg ásványi anyag. Lehet multivitamint kéne szedni???

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Egyébként megvan kire hasonlít Zsuzsa...

Kép

Anyukám....

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


atyaég,először le sem esett,hogy ez egy régi kép és az ott nem zsuzsa!azon gondolkoztam,hogy micsoda humorral van ez a család megáldva,amiért a Zsuzsa melletti bácsihoz hasonlítgatjátok ! :mrgreen: tényleg durva hasonlóság! :shock:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Emese:

Köszönjük a jókívánságokat... remélem én is hogy csak valami kósza vírus...

Ajtókizárós sztori: :shock: Nem is tudom mit csinálnék... mondjuk mi földszinten lakunk, sok ablakkal, én valszeg betörnék egy ablakot... de közben szörnyethalnék, hogy mit csinál a gyerek a lakásban...

Bodza Szegeden van a családjánál, asszem most jönnek haza a hétvégén...

No de hol van Annamami?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Hehe, az a "bácsi" anyukám apukája (rövidebben: a nagyapám), aki abban az évben halt meg, mikor én születtem. :( Tehát egyáltalán nem ismertem...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Emese, de jó, hogy most is ilyen szórakoztatóan tudsz irni :D
A lakásbólkizárós sztori elég horrorisztikus, hú, jól megijedhettél. Dicséreteden felbuzdulva nemsokára újabb képekkel jelentkezem.

Barbi, az ágy tényleg szuper, és ezek szerint az a variáció lett, amit te akartál.
Játszótéri képek is nagyon jók, és továbbra is irigykedem, hogy ilyen egyszerűen talákozhattok egymással Pesten.

Ayse, Lili a fürtjeivel csodaszép, és a fotó is nagyon jó!

Juci, szerintem Julcsinak sem lenne ellenére egy mediterrán szerető :) (legalábbis, ha egy kicsit is az anyjára ütött :oops: :oops: )

Rókica, remélem, Zsuzsa mihamarabb jobban lesz. Nem biztos ám, hogy készülődik valami, ehet, hogy egyszerűen most elkapott valamit és hamar kigyógyul.

Thomasanne, jó, hogy jelentkeztél. És milyen szimpi papot fogtatok ki.

Igaz is, Aye: ez a pap tényleg nem teljesen oké. Ilyeneket mondani gyerekeknek. Szerintem a keresztény vallás gondolatai nagyon összetettek és nagy elmélyültség, érettség kell, hogy megfelelően lehessen értelmezni, ehelyett ő meg gyereknek magyaráz olyat, amit egy felnőtt is nehezen is ért meg jól. Ááááá, őrület.

Ma annyira jó helyen voltunk: Tápiószentmártonban, az Attila dombon. Mintha valaki már járt volna ott, Kuha, talán te?
Nyugodt környezet, állitólag energiával tölt fel (engem feltöltött, de talán bármi hasonló hely ezt tette volna), sok állat, lovak, mangalicamalackák, struccok, kacsák...., és szuper játszótér. Rendezhetnénk ott is egy babatalit, annyira ideális!

De nálunk is lehetne megint, ha van kedvetek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Hú, iszonyat fárasztó napunk volt, hulla vagyok......

Délelőtt itthon pakoltunk, mert nagyi ma költözött ki a telkre a kutyákkal. Két kocsival mentünk ki, mert Gabié csak a csomagokkal, ruhákkal, mikróval, Nolcsi ágyával, stb. volt full tele.
Enyémban meg a kutyák, gyerekek, nagyi meg egy pár csomag.
Még délelőtt elmentünk itt a közelben az o'neil outletbe, Gabinak megvettük a szülinapi ajándékát, kapott egy diesel cipőt, meg egy o'neil övet :D
Utána irány ki a telkre, kipakolás...
Kezdtük a szerelést Noel ágyával, ebéd után meg folytattuk az asztallal, kis székekkel. Takarítás, ablakpucolás, játék selejtezés, ruhák elpakolása, poszterek felszögelése következett. :?
1/2 7-re végeztünk, amikor Gabi kitalálta, hogy mossuk le a kocsiját kívűl-belül :evil: :evil:
Szerintem legalább 1 éve, ha nem régebben volt utoljára kitakarítva, bokáig állt benne a kosz, potom 8-ra végeztünk is vele. :evil: :evil:
Hazafelé Noel tejbegrízt rendelt vacsira és kitalálta, hogy amíg én csinálom, ő fest. Itthon így is lett, este 1/2 9-kor nekiült festeni :lol: :lol:
Ezen már csak röhögtem, de jóóóó későn kerültek ma ágyba, az biztos.

Holnap meg megyünk megint libegőzni barátnőmékkel, Rékusékkal.

Köszönöm az ágyra, fiúkra vonatkozó dícséreteket, de a háló még közel sincs kész. Függönyt, díszpárnákat, szőnyeget, lámpát és nem utolsó sorban szekrényt kell még cserélni.......azért remélem valamikor kész lesz.

Mse!
De jó lesz a pihenés, kiruccanás :D
Próbálj meg kicsit tényleg kikapcsolni, relaxálni, rád fér, az biztos :?

Benianyu!
Fiúknak szerintem pont csíkos pólójuk nincs egyforma :(
Na de ami késik, nem múlik, majd erre hajtok rá :wink:
Tegyél majd fel képet az egyenszerelésről, oké?! :P

Róki!
Nagyon remélem, hogy eredményesek voltak a drukkok és ennyivel megússzátok. :?

Évi!
Én is úúúútálom a fűnyírást, Gabi feladata nálunk is. Mondjuk nálunk locsolni is ő szokott :P
Duna-partot a fiúk is nagyon szereteik, ha anyunál vannak, ő mindig kiviszi őket.

Na és akkor egy-két kép megint :P :oops:


A folyosónk, félkész állapotban (az asztal fölé kell még polc, a székekre párna, a sárga pad helyett pedig lesz egy feketére festett magas, több polcos virágtartóm :D )

Kép
Kép

Ezt látjuk kávézás közben
Kép
Kép

Ez pedig a mai munkánk eredménye, a fiúk sárkányos szobája a telken :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Róki!

Kívánom, hogy minden rendben legyen Zsuzsával, és ne kezdődjön előlröl az egész rémálom! Nem érdemlitek Ti (sem) ezt meg!

Mse!

Én is örülök, hogy jobb hangulatban találunk, remélem, ez tényleg így van, és nem csak a mi kedvünkért...
Én ajtókizárós sztorit inkább megkönnyeztem, mint megmosolyogtam.
Nem tudom, valahogy lejátszódott előttem, ahogy esetleg mindez velünk történik meg, és Gergő sír odabennt nagyon. Na, ettől könnyeztem is egy sort...

Csikken!
Jé, tényleg, mi egy napon regeltünk...


Majola!

Hogy te mikre nem emlékszel???!!!:lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: Pedig tuti, hogy nem mostanában mondhattam, hogy jártam már az Attila dombon... Arra emlékeznék, ha mostanában volt.
Valóban jártam ott, igaz, csak egyszer (de lehet, hogy kétszet, nem tudom... :oops: :oops: :oops: :oops: )
Tényleg jó kis hely, (igaz, amiért odamentünk, annak a történetnek sajnos nagyon rossz vége lett) bár nekünk egy kicsit messze van szerintem. És tényleg nem tegnap volt, hogy ott jártam már.
Viszont nekem is tetszett, hogy van egy csomó állat, a játszótérre nem emlékszem. De lehet, hogy csak azért, mert Gergő akkor még csak tervben sem volt, úgyhogy ennyire nem figyeltem meg.
Ja, és tényleg azt mondják, hogy gyógyító energiát (is) sugároz. (Mi speciel anno azért mentünk). Én megmondom őszintén, nem nagyon hiszek az ilyenekben.

Kép
kuha
 
 


A csúszdázást még gyakorolnunk kell, nem úgy, mint Lénának:
Kép

A kavicsszórás viszont jól megy:
Kép

És a barátkozás is:
Kép

"Kérem, kérem, azt, azt, Julcsi is"
Kép

A fogadott nővér jól elszórakoztatta Julcsit:
Kép

Mindeközben Anna is ott lapult, csak ebben a pózban nehéz őt fotózni:
Kép

Ő is élvezte a kirándulást:
Kép

Julcsiból néha csak ennyi látszott:
Kép


És egy találós kérdés: mit történik itt?

Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Barbi!

Akkor mostanra biztos kipurcantatok rendesen! Tessék a Bacardit (vagy inkább a Jägert elővenni :lol: :lol: )

Folyosó nagyon szuperul fog kinézni, már most is nagyon lazulós! És a virágláda sem volt, ugye?
Fiúk szobája a telken meg nagyon-nagyon sirály (vagy sárkány?? :roll: :roll: )lett!!!!

Kép
kuha
 
 


Mske!
Hű ez az ajtókizárós, de kemény menet lehetett! :(

Rokica!
Remélem Zsuzsának nem ment föl a láza. Biztos, hogy ha benne lennék, vakarnám a falat idegességemben, hogy mivé fajul ez a dolog már megint. De nyugodj meg, láz és betegség nélkül nem lehet megúszni a gyerekkort és nem mindegyikből lesz kórházazás.
Mért nem lehet a hugid a keresztanya? Ha annyira szeretné...

Nálunk a hugaim lesznek a keresztszülők, de az egyikkel "gond" van, mert válik és így a keresztapa is kérdéses. Egyébként nagyon csúnya tud lenni egy ilyen helyzet, ma teljesen kiakadtam... :( :( :(

Thomasanne!
Bővebbet nem írtál, hogy mi a baj, ezért találgatok.
Sztem egy gyerekszülés után az embernek újra kell építenie magát. A szerencsétlenebbeknek (akik nem Audrey-típusok :wink: ) testileg is, de lelkileg mindenképpen. Újra gondolni a külső körülményeket, mert az világos, hogy ugyanúgy nem folyhatnak a dolgok, mint eddg. (Ha mégis ez történik, akkor ott nagy baj van, szerény véleményem szerint).
Amikor Lili megszületett és a szülőszobából toltak fel az ágyam felé, akkor teljesen átéltem, hogy akkor ez itt most filmszakadás, és még nem is tudom, hogy mi lesz a folytatás?????
Ez bizony kőkemény munka, amin át kell menni és nem is rövid ideig tartó.
A második persze nem hatott ennyire revelációs erővel, de azért jobban, mint egy Hold-utazás.
Még nem válaszoltam a feltett kérdésekre.

ayse
 
 


Mse!
Jesszusom, ez a szori nagyon kemény :shock: :shock: :shock:
Na ezért van nekünk kívül is kilincs, mert ahogy jön a jó idő, szinte egész nap tárva-nyitva van az ajtó........
Frászt kaptam volna én is, de nagyon ügyesen megoldottad a problémát.

Zsuzsa!
Gabi is belátta, hogy csak így jó a szoba :wink:
Nagyon jók a képek, Julcsi copf-al írtó vagány! 8)
Anna meg megint nőtt, hatalmas már :D
Én benne vagyok a taliban :wink:

Évi!
Igen, a láda is új :)

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Évi!
Jagert megitta már Gabi, de bacardi még van itthon :lol: :lol:
Asszem keverek is egy bacardi-colát..... :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
Nagyon ügyesek vagytok! Olyan jó tervezgetni, hogy legyen, mint legyen és aztán megvalósítani! :)

Majola!
Nagyon helyesek a lányok, Julcsi megint nagyot változott. Mostmár igazi kislány (nem baba). Persze babaarcú szépség :).
Találós kérdésre a válasz: a kétfejű magyar (kuruc) liba legyőzi az egyfejű osztrák (labanc) sast :twisted: . (bazi sokáig néztem, mi a csoda ez????)

Rokica!
Tényleg nagy a hasonlóság!

Tényleg Annamami tessék előbújni!!!
És Anikó Neked is. Na jó, a tengerről ha hazajöttetek!

ayse
 
 


Ayse!
Igen, a végeredmény az már nagyon jó, meg a tervezgetés is......a köztes részt kihagynám azért néha :P

Zsuzsa!
Hú, tényleg ezek a libák..... :shock: :shock:

Róki!
Zsuzsa kiköpött nagyi szerintem is!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

Nyisd az ablakot, sorakozik a polcon vagy 7 db, egyenként 1 literes Jäger... :lol: :lol: :lol:

Majola!

Tényleg nagyon jók a képek! :lol: :lol:

Mse!

Most itt vagyunk! És te?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És tényleg, hová tűnt Megann, meg Anikó, meg Totka, meg Annamami????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


én megint itt voltam,amkor te hol voltál!szemtelen bige! :twisted:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


A szomszéd is rálépett a betonra (mondjuk nem lett baj). Egy harmadikkal, a lakatossal tárgyaltak, hogy milyen kapu kellene ide, a férjem vagy ötször beleszőtte a mondatába, hogy ez egy új beton, de nem kapcsolt... :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Évi!

Ez komoly, vagy csak hülyülsz??? :shock: :shock:
Ha komoly, akkor Ti gyűjtitek???? Mert nálunk max. 2 hetet bír egy jager........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Mse!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Utánad jöttem!!!! :D :D :D :D :D :D

Ayse!
No comment! :x :x :x

Kép
kuha
 
 


Barbi!

Nem hülyülök, komoly!

Robi azt szereti nagyon (mostmár én is, de csak a Mozart után)...
Korábban mindenféle löttyöket kapott a családtól, aztán finoman szóltam, hogy nálunk a Jäger csúszik.
Na, azóta egyfolytában azt kap, de szerintem most meg már megcsömörlött...
Igaz, valamelyik nap ismét kipróbáltuk, hogy változott-e valamit az íze.. :lol: :lol: :lol: Szerencsére nem!
De az hozzá tartozik, hogy mi nem szoktunk itthon iszogatni, csak ha valami alkalom van. Vagy, ha valahol vmi buli van (istenem, de rég is volt)
De ha elutazunk, mindig viszünk 1-2 üveggel, bevágjuk a mélyhűtőbe,, aztán adj neki... :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Roki:(

de jó képek már megint!
Barbi,nagyon szépen csinosítgatjátok az otthonotokat,telket!azt iszem mégsem esek neki az erkélynek,majd,ha ti készen vagytok,akkor jöttök hozzám is újjávarázsolni ,aztán majd én is teszek fel képet,hogy mit látok,amikor kávézom! :mrgreen:
Majola
3 madár nyakbirkóznak vagy fejetcserélnek!
nagyon jó helyen voltatok tényleg!és igen,menjünk bárhova!
Kuha
én miután letettem nyuszit aludni kifeküdtem!addig nem mertem nagyon idegesnek lenni,de aztán szerintem a saját ágyamban kifeküdve majdnem szívrohamot kaptam! :?

MseésMarci KépKép
mske77
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?