Új privát üzeneted érkezett!

Bea!
De jó,hogy benéztél!Ádi tündéri!!!!

Jó látni,hogy meli is jól van!
Puszi
Mikor lesz már géped?!?!

málna2162
 
 


Sziasztok,

Meli, pihenjél sokat, muszáj!!!!
Ádi nagyon ari, mikor lesz géped.
Musz, Te is édes vagy a nagy hasiddal.
Gabi, honnan van neked ennyi energiád.
Málna, Máté tényleg nem lehet egyszerű, én is félek majd az ilyen helyzetekről, nekem a barátnőm kisfia csinál hihetetlen dolgokat.
Na megyek is, ma suli volt, ellógtam vásárolni, nagyon elfáradtam, sőt néha begörcsöl a hasam, ha sokat vagyok talpont, tök jó.
Na megyek, mindenkinek szép napot!
Puszi

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Málna
Hát Dani még nem rendelkezik olyan szókinccsel, mint Máté, de simán lekiabál minket, h hagyd abba, fejezd be!! :? Jó buliszervezést :wink:

Bea
Köszönjük a képeket :lol: Már nagyon nagy fiu Ádám, és milyen jól áll Meli kezében :wink:

Musz
Minden esetre ez a nyákdugó jó jel, azért sokkal jobb lenne, ha magától indulna be a szülés!!! :lol:

Eszti
A görcsölés intő jel, tessék többet pihizni :wink:

Dani ma hidratálta magát :lol: (az okos anyja el felejtette eltenni a popsikenőcsöt :oops: )
Kép

Lili meg tul unalmasnak találta a falat, azt mondta, h csak egy kis vidámságot rajzolt rá :lol: (a kép Őt, Danit, egy autót és a tengert ábrázolja :wink: )
Kép
Kép
Kép

Ráadásként: Pillangókisasszony :lol:
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Nahát micsoda képek! :D
Bea: mekkorát nőtt Ádi, alig várom, hogy jól megdögönyözhessem :D Egyre huncutabb pillantása vannak.
Meli: jó látni, hogy jól vagy és holnap már otthon is nyomhatod az ágyat :D
Mókuska: Le tudtad mosni a krémet daniról, ez olyan igazi zsíros fajta :? . Az biztos, hogy selymes bőre lett :wink:
Lilit te festegetted ki?
Gabi: küldök tündért, amint megtalálom a megfelelőt. Remélem a mai éjszaka jobban sikerül. Legalább 6 óra alvás legyen.
Málna: jó szervezkedést, múlt évben én is ezt csináltam, biztosan nagy lesz a meglepi, kemény férfiak nagyon meg tudnak ám hatódni ilyenkor. Majd mesélj, hogy sikerült.
Musz: nagyon tetszik a fotó, majdnem kismama újságos :) .Drukkolok, hogy holnap délig el tudd rendezni a dolgokat, aztán hajrá Eszti. Ez a nyuszis oltás, hogy minden kis állatkának meg van az őt fenyegető aljas kis vérszívója, i a kullancsokkal hadakozunk mostanában :evil:
Kata: mi újság? Doki?
Sziszi: leleteid meglettek mára?
Jó éjt nektek lánykák!

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!

Azért ma reggel kipihentebb vagok :D :D most ahogy számolom 6 és fél órát aludtam, ja és most Krisztike nem segített a tesónak éjszaka csúfításban.
Én nyafogok itt, mit csinálhat, ill. milyen fáradt lehet az akinek egyszerre van két picije, és ráadásnak felváltva ébrednek :shock: :shock:

A náthám nem nagyon akar még elhagyni :roll: sőt azóta Krisztikének is folyik az orra. Remélem komolyabb nem lesz neki sem.

Mmusz
tök jó rólad ez a kép. Szép nagyra nőtt a pocid.Nyákdugó én négyszer szültem, de egyszer sem találkoztam vele. Szóval gőzöm sincs mennyivel távozott a szülések előtt. :shock:
REmélem nem lesz szökség arra a koktélra

Bea
nagyon sokat nőtt Ádám, már igazi nagyfiú, és nagyon szép :D

Meli
jobbulást, ill. zavartalan pihenést Neked!!!!

Málna
jó szervezkedést!!!

Na mindenkinek szép napot!!!

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Csak egy gyors életjel erejéig ugrottam be, hát persze, hogy még mindig egyben vagyunk.
Most ügetek a dokimhoz, hátha mond valami bíztatót.
Utána jövök bővebben.

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: írtam vissza , csak lassú voltam a skype-on ezek szerint :?

Andi
candi
 
 


Gabi frissen, "kipihenten"? Remélem most már elhagy ez a nyamvadt nátha titeket.
Én is lassa összeszedem magamat és megyek dokihoz, majd jelentkezem mi volt.

Andi
candi
 
 


Fél órája ülök a gép előtt, írtam mindenkinek, erre elszállt :twisted: :twisted:

Szóval mindenkinek szép napot! :D
Az éjjel négy órán keresztül mocorgott a drágám, azt hittem már lesz valami. De csak kínzott. Ráadásul rossz tápos papírt kaptam a dokinál, így ma rohangálhatok utána. :evil:

Candi, Musz várjuk a híreket.
Meli remélem jobban vagy.
Bea, Ádi kész férfi, nagyon édes.
Málna jó szervezést. Máté meddig lesz távol? Pihizz egy kicsit.
Mókuska, a gyerkőcök nagyon kreatívak. :D
Nektarin, tessék pihenni, nehogy úgy járj, mint Meli.
Sziszi, mizujs? És a többiekkel?
üdv Mamen
mamen
 
 


Sziasztok,

Bea
Ádi igazi fickósmosolyú már. Majd vigyázhatsz rá rendesen... :lol:

Málna
Jó bulizást szombatra.

Gabi
Ilyen luxust egy kismamának!? Nálunk sem volt sűrűn ilyen huzamos alvás.

Mi lemegyünk a nyaralóba, ha jobban leszek. Nagyon fáj a mandulám. :cry:
Az immun-leletem negatív lett :lol: :P :wink: :D
Indul a Closty, ha megjön :shock:

Ja, leszokott Tomi a pelenkáról teljesen és már több mint 1 hete nem volt bepisilés! Olyan ügyes fiú.
Vendég
 


Sziszi
nálatok már csak alváshoz volt pelus, vagy még mindíg? Nekünk folyamatosan van, és nem is nagyon akarja letenni :cry: :cry: Van amikor rájön, akkor 1-2 napig nem kér és ügyesen pisil, viszont utána ordít, hogy tegyük rá :cry: Már annyi utolsó csomag és db. pelust kapott, hogy ihaj :evil: :evil:
Mielőbbi gyógyulást. Nekem "csak" az orrom folyik, de abból rengeteg váladék jön :shock:

Immun-lelethez gratula :D :D :D Legyetek nagyon ügyesek és szupi év lesz 2008.

Az összes többi "próbálkozónak" is ezt kívánom :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Mókuska

Nem semmik a gyerekek :wink: Micsoda művészi festmény,és a testápolás :lol:
Lilit ki festette ki?

Anyusziszi

Szuper,hogy negatív lett az immun!!!!Figyeld meg a closty segíteni fog.Nekem is használt,a végeredményt meg meglátjuk!
Hőd?!
Irigy a pelenka elhagyás miatt 8)
Jó pihenést!

Candi

Mi volt az orvosnál?

Muszkuru

Csak nem bent tartottak?!

Mamen

Pihenjél!Hamarosan te következel :wink:

Voltunk reggel fül- orr-gégészeten.
10 órára kaptunk időpontot,de csak 3/4 11 kor hívtak be :twisted:
Mátéval élmény várakozni valahol... :o
A lényeg,hogy az orrmandula marad!! :D Azt mondta a doktornő,hogy sem az elmondottak,sem a látottak alapján nem indokolt a kivétele.Kb.10 nap múlva meglesz a garatkenet tenyésztése,és akkor kiderül,hogy van e olyan baci a torkán ,amit célirányosan kezel kezelni.Valszeg e miatt fertőződik vissza állandóan.

Megyek a dolgomra.
Puszi

Ja ilyen lesz a torta:
Kép

málna2162
 
 


Gabi, Málna

Köszi, hogy velem örültök. Mi is megkönnyebbültünk, hogy nincs nagy baj. Már csak a hormon gondjaim okoznak problémát.

A hőm szerdán reggel 37,1
Ma reggel 37,0

Viszont a gyulladt mandula is bezavarhat :roll:
Mindenesetre tegnap délben tettünk azért a kistesóért még egy erőfeszítést. :oops: Ha nem leszek szarul, akkor ma is belehúzunk.
Hátha megúszom a Closty-t. :wink:

Nálunk nyár óta csak éjjel volt pelus.
Kb. 2 hete Tomi mondta, hogy nem kell már. (Persze nem sokkal előtte elmondtam neki, hogy mennyi barátja nem alszik már pelusban :P ) Utána 2 napig nyakig pisis volt, aztán visszakérte 1 éjszakára. Aztán 4. nap is ráadtam, erre éjjel kijött pisilni és nem engedte, hogy visszarakjam. Azóta 1 bepisilés volt a múlt héten. :lol:

Csajok,
Merre mentek nyaralni?
Szervezkedtek már?
Vendég
 


Hajhó!
Sziszi: gratula a jó eredményhez, és hajrá Closty. Remélem a hőd nem a mandulától ilyen és nem csak az élvezetnek adtatok tegnap :wink:
Tomi nagyon ügyes fiúcska.
Nekünk a nyaralás szerintem elmarad, eldorbézoljuk az árát a kaáliban :roll:
Málna: nagyon kafa a torta, nálatok csináltatod? Az tök jó, ha nem kell kivenni a mandulát, csak végre találják már meg az a bűnös bacit, minnél hamarabb ki lehessen kezelni Mátét. Te hőd hogy áll?
Mamen: nem lehet, hogy neked is többet kéne pihizni? Lehet ezt jelezte a picúr?!
Musz: hol jársz? Sikerült elintézni a szervezett programjaidat?
No én megjártuk a dokit, leletek okésak, nálam meg egyenesen fenomenális, hogy spontán peteérésem van, eddig csak szinte Clostyval lehetett kiprodukálni. Most meg van egy 18.8 mm.-em, meg jó nyh is, tehát ma receptre keksz, meg holnap is.
Ha esetleg ez a hónap sem sikerülne, bár a doki hisz a csodákban, akor következő hónapban stimu Clostyval, + tüszőrepesztés+ inszemináció 8) :roll: :? :) . Ebből max kettőt csinálunk, utána irány a lombik :arrow: de nagyon reméljük idáig nem kell ellépkedni.
Apa most antibiotikumot eszik. Ja és Chlamidiára is megszűrtek, na most olyan is, mintha menseselnék :shock: ,estére remélem elmúlik.
Ennyi voltam.
Kata miért nem jelentkezel, mi volt dokinál?
Este jövök még, most patronált gyermekeimmel megyünk dokihoz.

Andi
candi
 
 


Szisztok,

Szisz tök jó, hogy negatív lett, mindnet bele:)
Málna, nagyon jó a torta, jópofa:)
Meli, remélem jobban vagy
Musz, mi a helyzeeeeet?
Andi, az a süti sehol:)

Én annyira teleettem magam, hogy még mindig kipukkadás érzésem van:)
Rakott karfiolt ettem, meg gesztenyés palacsintát:)
Málna képzeld Apa csak ma reggel látta az UH képet, minden nap későn jött, mindig ellejtettem, ránézett, forgatta egy ideig és közölte, hogy fiú:)
Háááááát.
Ma két interjúra is be kell mennem, utód ügyben, jaj nem annyira szeretem.
Viszont tegnap vettem egy tök jó tavaszi cipőt olyan kényelmes, és szép, no meg az ára is.
Ma megyek a barátosnémnak szerveztünk egy kis szülinapi vacsit a Pomodoróban, még sosem voltam, bár most nem vagyok éhes.
Apa éjjel elmegy két napra Németországba, utálok egyedül aludni a házban.
Mindnekinek szép napot!
Ja nyaralás, hát az nálunk kimarad, helyette majd babázunk nyár végén:)
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

Musz, azért adj valami (élt)jelet magadról. Egyben vagy még? :roll:


Candi, tudsz valamit Muszról? Gratulálok a leleteitekhez! :lol: Tök jó, hogy van spontán pé-d!! Ez már fél siker! Nálunk is Closty + tüszőrepi szuri lesz a következő lépés, és ha ez nem jönne be, petevezető átjárhatósági vizsgálat :? 3 hét múlva megnézzük, használ(t)-e a homeós csepp (a prolaktinszintemre)??? :shock:

Sziszi, nagyon örülök én is a jó eredményednek!! :wink:
A manduládnak jobbulást!! A hőd tök jó, még, ha a manduládtól lenne ilyen, akkor is Kapd el apát... :oops: biztos, ami biztos!!!

Málna, király a torta!
Gondolom te is méred a hődet, de nem teszed közzé?!?! :roll: Mesélj róla!! Szegény kissrác! Azért jó, hogy nem kell kivenni a amanduláját! De a várakozás, az kiakasztó!! :x


Nektarin, én is egyedül aludnék,ha nem aludna itt a hugim. Apa ma délután ment Ausztriába, de hál istennek csak 1 napra. Holnap este jön.
Teszel fel a cipőről képet?

Néha egy-egy ilyen vásárlás totál ki tud elégíteni. ........naaaaa, ne értsétek félre!! :lol:
Turkiban vettem nemrég egy gatyát, fehér halászgatyó, imádom, szinte mindig azt hordanám! És az a tény, hogy párszáz ft-ért meg lehet venni, több ezer helyett, még boldogabbá tesz! Az egyik legnagyobb örömöm egy térdig érő csizma, amit 534 Ft-ért vettem, épp aznap 600 Ft/kg volt az ár. Imádom azt is.

Na, eldugulok, majd jövök este.

Puszi, és ma is tegyetek meg mindent az ordító, folyton bek@kiló, hasfájós, hisztis babákért :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bea, Ádi nagyon édes! Bárcsak már mi is itt tartanánk!!! Mi újság a kistesóval? :roll: Úton van már? Gondolom emlékszel, mit jósoltak..


Meli, ha tudsz, te is jelentkezz! Vigyázz magatokra. Puszillak

Ilyet kívánok mindenkinek:


Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
most gyors leszek, majd éjjel írok többet :twisted: :twisted:

Szóval meg volt a méricskélés, hát nem hiába szeret cicizni a kisasszony, meg is van az eredménye 5490g és a hossza 60 cm. :D :D
Holnap kérek az ortopédiára időpontot a lába miatt, remélem nem kell heteket várni :shock: :shock:
Ja és a kutacsunk is szépen alakul. A hátsó az összehúzodott már, és az első is sokkal kisebb :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!


Itthon vagyok!!!!Mindenkinek köszönöm az érdeklődést és a biztatást!!!!!!Jól vagyok,pihenek sokat és már nem dolgozom!!!!!!!Nem volt időm visszaolvasni!!!!Holnap több lesz,majd akkor elolvasok mindent!!!!Puszi mindenkinek és jó éjt!!!

Meli és Dénes

Kép Kép
meli1118
 
 


Na jól elizéltem a mai napot, úgyhogy ismét nagyon gyors leszek:
A dokim szerint még van vagy 3-4 napom, legkorábban vasárnap este lehet valami, de valószínűbb a hétfő - kedd.
Ha mégsem, utána viszont baromira össze kell kapnunk magunkat egérrel, mert csütörtöktől a doktorbácsink konferenciára megy, vasárnapig oda lesz.
És én is oda leszek, ha nélküle kell szülnünk, szóval a végső határídő szerda este :?

Ígérem holnap jobb kislány leszek, szépen visszaolvasok és bővebben nyilatkozom :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó reggelt!
Gabi:csak nem aludtál az éjjel, nem volt bejelentkezés :shock: :wink:
Jobban vagytok?
Musz: akkor mindent el tudtál intézni, sőt még szervezhetsz is :wink: .Tök jó,így majd tudok látogatni menni :D Szerdánál tovább meg csak nem marad már bennt a lány :roll: :shock:
Meli és Dénes :D ,üdvözlet itthonés jó pihikézést, ugyi meg sem fordul a fejedben, hogy munka :roll: . Mekkora Dénes,nézték a méreteket?
Kata: a következő ciklusban akkor már jöhet a closty? Széepn egybeesünk mind és nagyon remélem, hogy a felszabadulttopik gólyák megtalálnak minket.
Turikat én is preferálom néha. Anyukám a fő beszerző, néha olyan csuda cuccokat talál, sak nézek :shock: .
Lányok egy kérdés, nászajándékot kellene lassan vennem egy fiatalpárnak, de ötletem semmi, mindenük meg van, régebben együttélnek ésteljesen be vannak már rendezkedve,tipet senki nem ad a családból, nincs kérés, mit szeretnének.
Ja és valami ötletes kellene, mert elég rongyrázósak :?
Tudnátok írni nekem valami tippet?
Én most megyek dolgozni, este jövök!
Szép napot

Andi
candi
 
 


Meli, nagyon jól mutat a kezedben Ádi! :D
Örülök, hogy minden rendben, próbálj egy kicsit többet pihenni. A pihenés nem azt jelenti, hogy nem dolgozol, és otthon matatsz! Hanem hogy szépen csücsülsz a fenekeden és babás cuccokat olvasgatsz :wink:
Lustaságleckét nagyon szívesen adok, azt hiszem, nekem elég jól megy… :oops:

Esztike, a pihenés rád is vonatkozik. Görcsök nélkül kellemesebb a lét. Én már csak tudom, így a jóslófájások idején :?
Utód kiválasztása kapcsán nehéz az ügy, mert jó kell, hogy legyen, hiszen nem akarjuk, hogy minden percben minket nyaggasson, hogy mit hogyan kellene csinálnia, viszont annyira túl ügyes se legyen, hogy visszavárjanak minket… :roll:

Ildi, nem is tudom, ki az ügyesebb, Dani vagy Lili :lol:

Andi, a kullancsokkal nagyon vigyázzatok! Nagyon sokan vannak és nagyon vérszomjasak. Erre nincs valami szurija a cicadokinak? :(

Nászajándék ügyben csak azt tudom felsorolni, hogy mi mit kaptunk, és minek örültünk a legjobban. A csúcs két párizsi repjegy volt, ha ezen a vonalon gondolom tovább, akkor esetleg valami utazásos voucher is lehet, aztán lehetne ágyneműt, egy szép dupla garnitúrának szerintem mindenki örül (anno mi is), kenyérsütő gép (akkor nagyon örültem – azóta nem használom – a „gyilkos kenyerek miatt”), raclette sütő – ez viszont tényleg jópofa, korábban már reklámoztam itt a fórumon is. (És kp, ez persze nem igazi ajándék, de nagy örömet okoz :oops: )

Mamen, elvileg szülés előtt már nem nagyon mozognak, befészkelik magukat startpozícióba – meg helyük sincs már túl sok. Esetleg csuklanak, mert fogy a magzatvíz, és már nem nagyon van miből kortyolgatniuk. Ezt kedden mondta a szülésznő, amikor egér végigcsuklotta a teljes NST-t… :lol:

Málna, a torta nagyon jól néz ki. Hm, és milyen ízű lesz? Hol tartasz a szervezésben? Milyen meglepetésekkel készülsz?

Sziszi, Tomi nagyon ügyes, és te is, hogy tudod, hogy mit kell neki mondani :wink:

Kata, ha szerencsés vagy, és jó dolgokat tudsz kifogni, a turi a legjobb dolog a világon! De a mi közelünkben nincs ilyen jó hely, maximum a babaruha-börzékre tudok elkocogni, de azért szerencsére ott is érik nagy örömök az embert :D

Nekem szombaton kell újabb kontrollra mennem a kórházba, szülésznőhöz NST, a dokihoz tágulás kapcsán. Mondta, hogy vihetem a kis csomagomat, de szerinte még nem lesz szükség rá.

Tegnap, mivel hivatalosan is kaptam egy kis haladékot egér érkezéséig, vérszemet kaptam, és doki után kigurultam az anyuékhoz. Anyuval megbeszéltük, hogy szülés után nem költözik hozzánk, csak akkor hívom, ha nem boldogulok, először megpróbáljuk apával kettesben.
Aztán elmentem a barátnőmhöz, ahol a szokásos sokk (úristen, mekkora a hasad, úristen, hogy be van dagadva a lábad, stb) jót dumáltunk. Hát elég későn értem haza :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó reggelt!

Ma 36,9 a hőm. :shock: Szépen lassan csökken.

Úgy látszik, hogy a 2008. január-február baby-bumm lesz :lol: :P :wink: Mindenki closty-zik és kap segítséget. Hajrá!

Candi, Málna, Hoppá apára fel, a megadott időben, persze velem együtt.
Vendég
 


Musz,
szia. Egyszerre írtunk.
Örülök, hogy ilyen jól viseled a végét. Te inkább a középidőben nyafiztál. :wink: Úgy látszik nem a szokványos kismama vagy, akik a végére fáradnak el és nyafognak, hogy legyen már vége.

Jó, hogy anyukád tud segíteni. Nekem 1. héten mindennap jött 8-ra és apa érkezésekor távozott, így nem okozott konfliktust a házasságomban sem :P "Anyád mindig itt lebzsel nálunk...."
2. héttől pedig kedd, csütörtök volt mama-nap.
Jobb ezt előre tisztázni, hogy ne legyen ott, amikor már útban van :oops: (csúnyán hangzik, de lesz ilyen....)
Vendég
 


Sziasztok!

Candi
:D :D :D este 9 órára mind a három gyermekem aludt, végre apával kettesben lehettünk :oops: :wink: :wink:
Este apa altatta Esztikét, ill. cumi szájba, amit a húsvétra kapott puha nyuszikával kitámasztott. Be is aludt a pici, viszont 1 szopi kimaradt este, ráadásnak fél 1-kor kelt, utána 4-kor, még 6-kor egy picit evett, de az csak minimális volt most a cicijeim meg úgy fájnak :shock: :shock: azt hiszem masszírozás és fejés lesz a reggeli utáni programom :roll:

Musz
nekem Esztike végig sokat mocorgott, ráadásul az utolsó 3-4 hétben már kellemetlen is volt nagyon. olyankor alig vártam, hogy elaludjon :shock:

Sziszi
mondom én, hogy jövő év szupi lesz, ti szültök, mi meg izgulunk értetek :wink: :wink: :D
Jövőre már a mostani babások is akár újra besorakozhatnak :D :D

Na megyek reggelizni....

Meli
örülök, hogy hazaengedtek. És tessék pihenni :!: :!: :!: :!: :!: nektek még sokára kell szülni.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

Meli

Örülök,hogy minden rendben veletek!!!
PIHENJ!!PIHENJ!!!PIHENJ!!!PIHENJ!!

Sziszi

A 36.9 az csak 1 tized fok esés,nem jelent semmit!
Nem csinálod meg a hőgörbédet egy másik hőmérős oldalon is.Majd a végén veszúrom az enyémet,hát két program és mindkettő mást mutat.Az egyik szerint nem is volt pé-m...És az megint a ferty...
Nyaralás:Tisza tuti.Ha megyünk valahová akkor csak szeptember október körül,vagy télen.De ez majd attól függ,hogy hányan maradunk :wink:

Candi

Tök jó,hogy minden rendben talált az orvos.Akkor viszont hajrá!!!
Nászajándék :roll: Ha tényleg rongyrázósak akkor vegyél nekik rongyot,had rázzák :lol: :lol: (Ez csak vicc volt)
Musz jókat írt.Repjegy,ágynemű.Szerintem egy szép étkészlet,pohárkészlet minden háztartásban jól jön.Vásárlási utalvány...

Hoppá

Veled mi újság?Orvoshoz mikor mész?
Lejjeb bemutatom a görbuszaimat :)

Kis_plutó

Miért kell menni ortopédiára?????????? :shock: Vagy ez a 6 hetes csipő Uh?

Muszkuru

Beszéld meg Esztivel,hogy még csütörtök elött érkezzen!Bizti megérti!
Én sem kértem,hogy anyum költözzön hozzánk.Ő akart,de Apa vett kis szabadságot így nem kellett jönnie,CSAK látogatóba.
Nincs vele semmi bajom,de a fejem tettem volna rá,hogy mindenbe belekötött volna.Mint ahogy néha most is.Csak most használom mindkét fülemet :wink: :D


Buli szervezés:
Holnap lesznek az utolsó simítások.Itthon semmit nem tudok készülni,azon kívül,hogy kitarkarítottam.Szerencsére nem okoztam ezzel meglepetést,mert nem csak sátrasünnepek alkalmával takarítok :lol: Apa abszolut gyanútlan.
Ma este már kijön az egyik kollégája a barátnőjével,akik egyben Máté keresztszülei is.Nincs is ebben semmi különös mert gyakran vendégeskednek nálunk.Apa reggel elmegy a vadászati közgyűlésre,és kb 4 órakor fog hazaesni. :D Azért kell hazaérnie 4-re mert úgy tudja,hogy 5 órára megyünk családi vacsizni, a szülinapja alkalmából :wink:
1/2 3-3 között jönnek a vendégek.23 -an leszünk.Vadászbarátai és azok csatoltárúi(Zsizsik után szabadon :lol: :lol: ),és az egyetemi ,főiskolai barátai akikkel a mai napig összejárunk.Tegyük hozzá többen nem is férnénk el 8)
Apuék segítettek abban,hogy az összes főtételt Ők csinálták meg.Elég fura lett volna ha nekiállok főzni,meg húsokat pácolni,ha egyszer vacsizni megyünk... :shock:
Lesz:
Vörösboros szarvaspörkölt,valszeg burgonyával.Nokedlivel lenne az igazi,de az csak nagyon friisen jó.Azt meg már nem vállalom be.
Szarvas gerint barnamártással
Hidegtál
Saláták
Sajttál
Hústál
Sós süti
Torta(dobos)
rágicsák
A kaját én intéztem,de az italokat a vendégekre bíztam.

Úgy tervezem,hogy az utcánk elején van egy templom és annak a parkolójában fognak parkolni a vendégek.
Amikor Apa hazajön,mindebből ne lásson semmit.A vendégek bent lesznek a házban és amikor belép a nappaliba akkor lesz a meglepődés!Remélem. :D Olyan Ámerikás:MEGLEPETÉS!!!
Remélem Máté sem fog lebuktatni.Nőnapra Apa beakarta csempészni a házba a virágomat.Máté amikor meglátta a kezében :APa,hoztál virágot?!-felkiáltással rögtön lebuktatta. :lol: :lol:

És akkor a görbuszok:

Kép
Itt a program rakta be a pé-t.Elképzelhető,mert a 16.cn -on voltam a dokinál és akkor már látta,hogy volt pé-m


Kép

Itt meg én írtam be a 13.napra.A hőm alapján is az tünt jónak és akkor érzetem a hasamat is.

Na majd meglátjuk,hogy melyik az igazi.Ha másból nem is, akkor a ciklus második felének hosszából kiderül.

Megyek mert Máté nyúz :lol: Puszi
Lehet nem jövök,majd csak vasárnap.Van még dolog :wink:

JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!

málna2162
 
 


Na azért ennyire ne tolongjunk már :wink: :shock:
Igaz péntek 13. van.
Málna: hajrá, így elmondva tuti jó lesz a buli, fini kaják stb, fényképezkedni fogtok ugye? ha publikus, teszel fel majd?
Hőd nagyon szuperül mutat, csak így tovább fűtsél be neki :wink:
Nászajándék tippet köszi.
Musz: egyedül nekiindultál megint autóval :? , kísérted a sorsot, azért az tetszik, hogy nem otthon begubózva töltöd a napokat, hanem beszervezel, de rendesen magadnak. Nagyon remélem, hogy a hétvégén történik valami nagy dolog felétek.
Ajándékoknál ez az utazás nem hangzik rosszul, utána is nézek szerintem, köszi!
Gabi: végre akkor volt egy kicsit pihisebb estétek is, gondolom sokat most nem tudtok egymással foglalkozni, de hátha hetente legalább eg napot engedélyeznek a gyerekek. Nátha elmúlt?
Sziszi: nem fontos neked is clostyzni, tessék terelni azt a hőgörbét felfelé. Azért az nagy poén lenne, ha mi lemaradtak egyszerre babázhatnánk, hmmm fincsi lenne.
Apja tegnap megmagyarázta, hogy azért van peteérésem, mert szerelmes vagyok :P , csak halkan mertem megkérdezni, hogy az elmúlt években akkor mi voltam :roll: :D . Vannak tudományos megállapításai ám :wink:
Na én is megyek, mert enni kéne, még benézek, hátha jönnek eltűnt lánykáink.

Andi
candi
 
 


Hello, itt vagyok.

Sziszi, Málna, Candi!! Hőmérőket melegen tartani!!! Remélem még ebben a hónapban valaki csíkos képet mutat!!!

Én már alig várom, hogy megjöjjön, és elkezdhessem a Clostyt!! Hallottatok ti is olyat, hogy április 16-tól olcsóbbak lesznek a lombikos gyógyszerek?? (nekem a tüszőrepi szurim az!)

Sziszi, ma is ugyanabban az időben mérted a hődet, mint eddig? Csak megnyugtatásként, ha van kedvetek, nézzétek meg a hőmérőzés topicot (amelyikbe régebben írtak), ott van egy csomó babás görbe!! Dobhatnál fel görbét te is!!

Málna, a doki után este leírtam, mi volt.... ugye kérem, nem mindent tetszik elolvasni :lol: A lényeg, nekem nem volt pé-m :? Remélem a clostyval lesz!! Neked viszont 100%, hogy volt, a hőd alapján egyértelmű!!!
A kaja nagggyon jól hangzik!! Nyam-nyam... Sok sikert a bulihoz!! Majd meséld el, mit reagált apa!!


Vvviki, mi van veled? Nem jelentkezel :roll: ?!?! Dokinál jártál???
Holnapra nagyon boldog szülinapot neked (Candi, neked is nemsokára :wink: )

Candi, ha a pé egyenesen arányos a szerelemmel, akkor én ......... :? ????

Most ettünk vacsira pulykamellcsíkokat grillezett zöldségekkel, szezámmaggal és lenmaggal. Nagyon fincsi votl. A lenmag nagyon jó a nőknek!! Tudtátok??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Plutó,
na, na.........még a végén jön a 4. baba :lol: , csak finoman apával!!! :lol: :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó estét!

Málna
azért kell az ortopédia, mert pici volt neki a hely a pociban és a lábai nem fértek rendesen. Kényszertartásban voltak, ami miatt a lábfejeit befelé fordítja. Eddig masszíroztuk, de azon kívül, hogy lazábban tartja nincs más változás :cry: Egyébként kötött a csípője is, ugyhogy csípő uh-ra is kell mennünk, de oda nem kaptunk beutalót, majd oda az ortopédus fog küldeni minket :wink: Amúgy sikerült időpontot kérni, ápr. 24.-re kaptunk. :wink:
Tök jó a menü :wink: :wink:

Candi
most rólatok eszembe jutott ez a méhecskés vicc:
két virág beszélget
-szeretsz-kérdezi az egyik
-igen
-jó, akkor hívjuk a méhecskét :D :D :D
Szóval most már sok méhecske van, ne zárd ki az összeset :twisted: :twisted: :twisted:

Mivel ma más nem írt, másra nem kell reagálnom :cry: szóval éjjel megint nem igen fogok jönni, nincs mit írnom :shock: :shock:

Ja, apának ajándék, nem is olyan könnyű dolog. Nem sikerült pólót venni, most megnéztem a Quellében vannak leárazva, majd holnap bem,egyek a mintaboltba

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Musz??? Mi újság így este felé?? Egérke bírja még? És te??? :lol:

Meli, nem jelentkeztél?!?!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó estét! 8)

Sziszi, veled együtt örülök a jó eredménynek, mindent bele :!:
Candi, Málna, Hoppá nektek is sikeres akciókat! :wink:

Málna, jó bulizást. A menü nagyon jól hangzik, biztos finom lesz.
Candi, nászajándék: utalvány(én KIKA-t vettem a barátnőmnek) , étel melegentartó(ha szoktak bulit tartani) a Kátayba biztos találsz valamit(Campona).
Hoppá, jól hangzik a vacsitok, lehet, hogy kipróbálom. A magokat mikor szórod bele?
Gabi, remélem Eszti gyorsan "helyre jön". A tejen kívül adsz mást is a babának?( tea, víz) A barátnőm most ment a kórházba, mert bedurrant a cicije(1 hónapja szült), nem fejt rendesen.
Musz, akkor szorítunk neketek, hogy minden rendben legyen. Hajrá :D Jövő pénteken megyek ctg-re és uh-ra, kíváncsi vagyok, hogy ott mit fog produkálni.
Meli, hogy vagytok?
Jó hétvégét mindenkinek! Mamen
mamen
 
 


Jó reggelt!
Musz: ma mész , ha ott tartanának motyóddal ugye üzensz?!
Mamen:Camponába én is körbe szertnék nézni majd jövő héten hátha látok valamit
Kata: Apa logikája csak nálunk működhet így, magadra ne vedd :wink: Különen is ilyenkor tavasszal mindenki zizeg,és bizsereg szerintem, úgyhogy hajrá Closty. Fini lehetett a vacsi nagyon :)
Viki Boldog Szülinapot! És kellemes ünneplést! :)
Gabi: egy méhecske már megcsípett előző héten :? , vagy nem erre gondoltál :roll: :) Apa is megcsípett orvosi receptre az elmúlt napokban :P
Na megek dolgozóba, ma is őrültek háza lesz az tuti.
Szép napot nektek!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!!!!!

Nem jöttem tegnap,mert nálam egész délelőtt sz@rakodott a bnet,még visszaolvasni sem tudtam,nem még írni!!!!Egész délelőtt pihentem(!!!) :lol: most meg folyton lefagy a gépem,remélem tele van vírussal :twisted:
Tegnapelőtt este és tegnap reggel iszonyatos hasmenés jött rám,azt hittük,hogy valamit összeszedtem a kórházban,de hamar megfejtettem,hogy az a halom fini gyümölcs és aszalt gyümölcs volt az oka,amit elpusztítottam a kórházban nagy unalmamban!!!
És ennek az is az erdménye,hogy a dokimnál tegnap este a kis csíkot lepisilve 4 keresztes cukortöbbletet produkáltam,ami azért gázos...de itthon úgyis esedékes lett volna már egy újabb terheléses cukorvizsgálat,ergo kiderül hamar az okosság...egyébként a dokim meg van elégedve a zárójelentésemben közzétett laboreredményeken:továbbra is remek a vérképem,az akkori vércukrom viszont alacsony(ezért gondoltuk,hogy az azaltszilva,fügedömping okozhatott zavart)!

Az Uh eredmények és a vizsgálat pedig kimondottan felvillanyzott:az én okos kisfiam már fejfégű végre(éljen,éljen)
a dokim a méhszájat felpuhulva találta ugyan,de semmiképpen sem nyitva(dícsérjük együtt az ügyeletes orvost a kórházban....)azt mondta,hogy be tudná ugyan tuszakolni azt az egy ujjat,ha hülye lenne.....ezért azt mondta,hogy nem kell ágyban töltenem az elkövetkező 2 hónapot,elég ha csak sokat pihenek,módjával sétálgatok,mert kell a mozgás és a friss levegő...és még könnyű szexet is engedélyezett....na ezt még át kell gondolnunk,apa úgy meg volt ijedve,hogy szerintem nem merne közeledni...marad az alternatív megoldás....

Na és akkor itt vannak a méreteink:Dénes baba bpd-je:85,8,ami a korának teljesen megfelelő...éééésss!!!!A becsült súlya:2080gr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Óriási,mi????????Ez persze lehet egy-két száz grammal is kevesebb,vagy több( :shock: )de akkor is már olyan nagyfiú!!!!!!Nem véletlenül olyan nagy a pocim.....az ígért fotókat majd még felteszem,csak mostanában nemigen volt rá időm!!!!!


Bocsi,hogy csak magamról írtam!!!!!Ma még jövök,csak délelőtt elsétálok az unokatesómékhoz,ahol gyűlést tart a 3 kismama,délután pedig jön látogatni a barátnőm....jó pihenést mindenkinek és aki teheti,menjen kirádnulni ebben a gyönyörű időben!!!!!!Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Na mi van csajszikák? Hun vagytok?? :lol:

Candi, ma dolgozol?? :? Nem irigyellek!!

Mamen, a magokat kb a közepe felé tettem bele, amikor már kicsit "megpunnyadtak" a zöldségek. Előbb nem mertem, hátha megégnek.

Meli, örülök, hogy rendben vagytok. Szóval most már tuti Dénes baba lesz!?!? Kellemes kismami-gyűlést. Biztos jó lesz kibeszélni, kinek milyen tapasztalatai vannak!

:roll: Muszka??? Tegnap este felé sem jelentkeztél már!
Mi újság?? :roll:

Sziszi, gyere te is. Hőd? Görbéd?? Kérünk mindkettőt!!!

Málna, gondolom szervezed a bulájt ezerrel. Majd jelentkezz!

Viki??

Anyucik is jöhetnének, példát véve Plutóról!!!! :lol:

Mi ma délután megyünk Pestre a barátainkhoz. Grillezünk fincsi husikat, meg most csináltam tiramisut. (Én utálom, csak a többiek szeretik)

Tényleg szoktatok kávézni? Van, aki cigizik? Naaa. csak őszintén!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Egy kis életjel magamról.

Sajnos nincs itthon gépem apa meg sokat Németországba most 2 hétre megy így úgy látom,hogy mindig lemaradok s mire visszaolvasok az nagyon sok idő.
Szeretnék tőletek elbúcsúzni sajnálom,hogy nem tudok akis csapattal maradni.
Köszönök mindent nektek a tanácsokat stb.
Most is rohanva írok, mert apának kell a gép.

Név szerint nem szólítok meg senkit, mert nem akarok senkit se kihagyni.

A babásoknak sok sikert a szülésnél s a gyermeknevelésben.

Leendő babásoknak mindent bele!

Azért olvasni foglak benneteket.

Szorítunk Musz , Mamem a szülésnél nektek nem sokára itt van.
Persze a többiekre is gondolunk.

Sajnálom még egyszer Jó volt veletek
Puszi
Edina Bertold

Kép
nika04
 
 


helló Mindenkinek !

bocsi, de most gyors leszek, mert most értünk haza pecából ( reggel 4-kor keltünk :roll: ) de nagyon jó volt
most már nem égett le a képem, mert bekentem magam a nap ellen, szóval Vikinek megjött az esze

pénteken voltam UH-n, már csak egy nagyon picike cisztám van, egyfolytában azt kérdeztem a dokitól, hogy ugye nem fognak megműteni ? :?
a jövő héten kell a pirimnek megjönnie és addig haladékot kaptunk ( én és a cisztám ) az orvosbácsitól ! :D
ha utána se tűnik el, akkor le kell szívni :cry:

még később jövök, de most le kell csutakolnom magam :lol:

nagyon nagyon köszi, hogy aggódtatok értem és szurkoltatok nekem !!!! :D :D

Meli
gratula a gyönyörű nagyfiadhoz !!!!!
pihenj !!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nika: nagyon sajnálnám, ha többet nem hallhatnánk rólatok, ha ritkán is nézz be hozzánk.
Hoppá: nem cigizek, viszont a reggeli egy kávémhoz ragaszkodok, néha lecsúszik délben is egy.
Én még holnap is melózok, ma is kif...ntam rendesen, alig várom a hajmosást, pancsit és pihit, de még macsekokat kell etetni, locsolni a kertben és még a Férjuram sincs idehaza. :?
Meli: nem baj, ha csak magatokról írsz, aggódtunk értetek, most legalább meggyőzöl minket, hogy kicsit lazítasz. Dénes tényleg hatalmas, mekkora lesz mire kibújik :shock:
Hogy sikerült a babás zsúr?
Viki: okos kislány keni a pofiját :wink: Remélem ciszta most már huss...
Muszkurunak szorítsunk ezerrel kórházban van információim szerint és szerintem valami már nagyon készülődik, mert sms.-re nincs már válasz :wink: 8) :?
Majd írok, ha tudok valamit.

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Nika
puszi, de igazából szerintem a babások szépen lassan eltünnek, mert más már nekik a fontos és másról dumcsiznak, Ugye ezért is van sok babás topik...

Musz
+++++++++++++++ :shock: :?:

A hőm 37 volt reggel.
4. dpo, még ez elég korai. Már megint ugye "türelem".

Én dohányoztam 18-27 éves korom között kb. fél dobozzal. Persze bulikon és sörözés, borozás kapcsán többszörösét.
Aztán szépen leszoktam már több mint 4 éve.
Mikor megcsináltam a + tesztet, elszívtam 3-at egymás után :oops: , aztán azóta nem dohányzom.
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek! (-e tőlem teljesen szokatlan időpontban 8) ) :lol:

Tegnap du. apa el ment dolgozni és hajnal 5 körü ért haza. Ugy megriadtam, h már nem tudtam visszaaludni igy inkább felkeltem. Gondoltam gyorsan bejelentkezek aztán gépelek apukámnak amig alszik a család, erre 6-kor megriadt Dani :roll: Remélem apát nem fogja macerálni :roll:

Ma azt álmodtam, h Musz megszült :wink: Hátha-hátha :lol:

Nika
Sajnálom, h nem tudsz jönni, de azért ha néha lesz egy kis időd jelentkezz be, sztem mindenki örömmel fogadja, na és jó lenne tudni hogyan fejlődik Bertold :wink:

Candi
Te szegény, tudom milyen vacak a hétvégi meló! Pláne ilyen gyöngyörü időben :twisted:

Viki
Én drukkolok, h az a pici ciszta is felszivódjon!!!

Hoppá
Én soha nem cigiztem, uuuuutálom, de kávézni szoktam. Igaz nem az a tipus vagyok, aki azza kel, van, h meg is feledkezem róla. Inkább az ize miatt iszom, azt imádom, de néha nagyon jót szokott tenni a vérnyomásomnak is (szülés óta mindig alacsonyabb)

Meli
Biztos nagyon szép méretei lesznek Dénes babának!
Előkotortam enyim gyerekeim papirjait, Liliről csak 29 hét 3 napos adatom van, BPD 76 mm, suly 1505 g. Dani 30 hét 1 nap BDP 82 mm, suly 1793 g. Egyébként a poci mérete nem mérvadó a méreteket illetően, voltam én a kórházba olyan kismamikkal, akik óriás pocival jöttek és egy átlagos babával mentek, de olyannal is feküdtem egy szobában, akinek fele akkora pocija sem volt mint nekem és 4100 g-os lett a babája! :wink:

Málna
Milyen volt a buli? Apa nagyon meglepődött??? A torta nagyon jól nézett ki :wink:

Sziszi
Sztem ez is lehet babás topic -jó irányban haladunk :wink: Előbb-utóbb ugyis mindenkinek sikerülni fog és hát minek átmenni egy idegen helyre, mikor itt már régi ismerősökkel lehet megosztani a tapasztalatokat :wink: :lol: Éljenek a negativ leletek! :lol:
Tominak gratula a pelusmentességhez!!!! :lol: Mi idén tuti nem megyünk nyaralni, helyette lesz egy kis lakásfelujitás.... Radiátorcsere a két szobában, festeni minden helységet kéne + a beépitett szekrényt teljesen át szeretnénk épiteni. Ja és mindkét gyereknek ágyat kell venni.. Ez minden tartalékunkat ki fogja meriteni :? Sebaj, majd lemegyünk 1-1 hetekre anyáékhoz, nekem az is olyan, mintha nyaralnék, nincsenek nagy igényeim :lol:

Mamen
Te jól vagy? Az Uh után gyere és számolj be a babuci méreteiről! :wink:

Nektarin
Nem cseréled kékre a tickert? Ha már ugyis a fiut lát mindenki az Uh-os képen :wink: :lol: Azért kiváncsi vagyok a végeredményre, ennyi idősen nekem sem látott a doki semmit, de én meg mertem volna esküdni, h fiu lesz a második bébink :lol:

Na megyek mert Dani nem bir magával, unatkozik a lelkem :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jó reggelt! Ezt kaptam :D :D :D :D :D

Örömmel értestünk benneteket, hogy tegnap este 21.33.-kor megszületett Eszter lányunk. Baba,Mama és Papa jól vannak!

Andi
candi
 
 


Lányok ha van még hírem írok, bár csakeste leszek gép előtt!
Musz:Mégegyszer hatalmas gratulációt küldök a Kicsi családnak :D
Jó egészséget éssok tejcsit!
Mókuska: nagyon találóálmod volt :wink: .Rólam nem akarnál valami szépet álmodni? :roll:
Sziszi: hát igen türelem, mondjuk ez a hő több, mint szép....... 8)
Én is szívtam a bagót, mikor kórházban dolgoztam és éjszakáztunk :? , de ez csak ifjúkori hülyeség volt részemről.
Málna: milyen volt a buli?
Szép napot nektek, elkések,rohanok!

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!!!De jó ilyen jó hírekre jönni....gratulálunk a Musz családnak :lol: Jó egészséget és sok tejcsit!!!

Sziszi,én nem tervezem,hogy átlátogatok másik helyre,akkor sem,ha megszültem,mert itt van egy csomó anyuka,aki hasznos tanácsokkal láthat majd el...szóval készüljetek :P gratula ajó eredményekhez!!!

Nika,sajnálom,hogy nem tudsz jönni,de teljesen megértelek,ha csak 2 hetente van géped,nem könnyű bekapcsolódni!!!!Sok szerencsét nektek az életben és ha újra babára gyúrtok( :) )gondolj ránk!!!!!

Andi,sajnálom,hogy ilyen sok a melód...maximálisan megértelek és átérzem....ilyen a palántaszezon,meg az átültetések....na idén én minden ilyenről lemaradok....de anyu mindig azt mondja,hogy nyugi,dolgozni akkor kell,amikor munka van...szép napot neked és fogd úgy fel,hogy a jó levegőn vagy szép növények között :P

Málna,jól vagytok??Máté még mindig rosszul alszik???Nem próbáltad kérdezgetni,miért ez a hirtelen változás?talán érte őt valamilyen rossz élmény,amit nem tud feldolgozni...apának nagyon boldog szülinapot!!Remélem jól sikerül a buli!!!

Kata,tuti Dénes!!!!!Az úgy volt,hogy olvastam valahol,hogy írjuk le a választott neveket egy lapra és nézzük meg naponta többször....amelyik jobban tetszik egy idő után,az maradjon!!!Én le is írtam szép nagy írott betűkkel egymás mellé,hogy
Gulyás Dénes Gulyás Donát
és a Dénes jobban tetszett egy idő után leírva...ennyi!!!!!Szerintem jó ötlet és könnyebb a választás!!!


Mamen,te is hagyd ki a lakástakarítást,fészekrakást....és pihenj minél többet!!!!Még mindig titokban van babód???Vagy csak te vagy titokzatos??????Mi lesz a neve???Most már végképp finisben vagy és utánad én jövök(remélem benn tartom a fiamat még néhány hétig és nem előzlek be)izgi!!!!!Megadod a számodat valamelyikőnknek,hogy tudjunk híradni,ha itt az időd?????

Ildi,szerintem az én fiam nem akkora,biztosan kisebb kicsit....de nemsokára elérjük a 2,5 kilót!!!!Na akkor már nyugodt leszek!!!!Idén mi sem megyünk nyaralni :lol: esetleg ha Dénes nyugis baba lesz,akkor szeptemberben néhány napra a Balcsira!!!!Majd jövőre!!!!Ráadásul mi is csinálunk még ezt azt aházon,ami nem 2 fillér :roll:

Eszti!!!Remélem már jól vagy és az uccsó volt az a hányás a múltkor!!!!Én is pont idáig hánytam...utána még néhányszor majdnem...de aztán vége lett...hehe és jött a gyomorégés és az egyéb finomságok!!!

Gabi,remélem már meggyógyultál!!!!Nem semmi lehet neked a 3 gyerekkel!!!Anyósod :?: (csak félve és halkan kérdezem)


Rólam:még mindig megy egy kicsit a hsam.De bevallom,hogy nem is vettem komolyan adiétát,mert azt hittem,már vége....így most a széntabletta a legjobb barátom!!!!Érdekes nekem a terhességem alatt minden hülyeségem előjön.....plusszbónuszként pl.most megint fáj az egyik bölcsességfogam :twisted: hurrá!De egyébként minden OK!!!!Dénes nagyon aktív és most már elhiszem,amit mondanak és írnak,hogy néha egy-egy mozdulata fájdalmas tud lenni...háááát igen,megtapasztalom elég gyakran!!!De még így is ez életem legszebb pillanata....amikor mozod,olyan nyugalom tör rám...hogy jól van!!!!

Ma egész nap itthon vagyok,nem megyek sehová..majd még benézek!!!!!
Puszi mindenkinek és szép napot!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Musz
Gratulálok Nektek!
Képet és szüléstörténetet majd kérünk, ha felerősödtök.

Milyen vicces, itt vagy tőlünk pár buszmegállóra. Ha megyünk arra integetek a kocsiból :wink:

Hoppá
36,95 a reggeli hőm, 5. dpo.
Hogy ne kelljen kérdezned :wink: :D
Néha Te is átkacsingatsz már máshová? 8) Lebuktál :wink:
Vendég
 


Musz, gratulálok!!! Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családodnak!

Azért jöttem most, mert kíváncsi voltam, hogy van-e már hír rólatok és tessék. :D :D :D Várjuk a további híreket és persze képeket.

Meli, örülö, hogy jól vagytok. Mi is pihizünk a hétvégén. Anyósoméknál voltunk a Duna parton, nagyon jó volt. Most is megyünk mindjárt. Persze, hogy értesítelek benneteket, ha mi is szülünk. Lányt mondanak, de csak akkor hiszem, ha látom. :D Egyébként mindegy csak... már tudjátok. Ha lány Emese, ha fiú Árpád Bulcsú. Volt egy csomó kedvenc nevem, de a családot is figyelembe vettük. :wink:

Ildi, a jövő héten pénteken lesz az uh. Majd jelentkezem. Mi is mamázni fogunk a nyáron, ha meg itthon leszünk, majd fórumozunk. Valaki csak lesz. :wink:

Nika, azért néha írj is, ha olvasni jössz. :lol:

Candi, jó munkát( nem irigyellek még hétvégén is meló :cry: ) Köszi a híreket.

Sziszi, ha ritkábban is, de azért jövök ám szülés után is.(legalább is így tervezem) Én is bulikban szoktam cigizni régen, most már a füsttől is rosszul vagyok. Az adataidhoz sajnos nem tudok hozzá szólni, de drukkolok !

Többieknek is szép napot! Mamen
mamen
 
 


Tudtam, éreztem, h vissza kell néznem :wink: :lol:

Musz
Nagy-nagy gratula Eszterhez, jó egészséget Nektek és sok-sok tejcsit :lol:

Candi
Majd megpróbálok erősen Rátok koncentrálni (Te, Sziszi, Málna, Viki, Zsizsik, Icus, Hoppá... huh remélem senkit nem hagytam ki!) és hátha Rólatok is ilyen szépet álmodok :lol: :lol: :lol: Jó lenne, ha minden álmom igy teljesülne :wink:

Meli
Egyszer a német RTL-en láttam babás müsort, ott ugy választották ki a baba nevét, h felirogatták a lehetőségeket az anyuka hasára. Ahová a legtöbbet rugott a baba az maradt :wink: :lol: Jópofi volt :lol: Normaflore-t nem próbáltad a hasmenésre? Azt lehet terhesen is szedni. A gyerekekkel és velem is csodát tett :wink:

Megyek vasalok egy kicsit :x Közben a fiam almáért kiált, de most ették meg az utolsó darabot :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


hellóó !

gyors bekukk !!

tegnap este megígértem hogy még jövök, erre este nyolc után elaludtam ! nem is csoda, ha az ember reggel 4-kor kel :oops:
ja, és reggel óta folyik az orrom mint a vízcsap :evil:

Musz
HATTTTTALMASSSS GRATULAAAAA !
A LEGJOBBAKAT KÍVÁNJUK !

Meli
Dénes klassz kisfiú lesz !!!
nagyon örülök, hogy minden rendben !!!
pihengess !!!!!!
annyira jó, hogy két hónap múlva megismered személyesen is a trónörököst ! :D :D :D :D

Kata
még sosem ittam kávét és még nem is dohányoztam soha :roll:

este még jövök !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,nem voltunk ma valami sokan!!!
Viki,holnap kell tesztelned!!!Van valami jeled?Vagy ebben a hónapban még nem várható???Nem vagyok képben!
Ma egész nap csak lustálkodtam,jöttek hozzám az unokatesómék megnézték a gyerekszobát és hoztak egy nagy adag fagyit....ma sem diétáztam :oops: Holnap is itthon leszek egész nap,max a gyógyszertárba ugrok át,mert fogyóban van a savlekötőm :twisted:
Képzeljétek,annyi előtejem van,hogy mindig átnedvesedik a pólóm,lassan be kell tennem a melltartómba betétet!!!!Remélem ez azt jelenti,hogy sok tejem lesz majd!!!
Na megyek és el is köszönök mára,visszadőlök és nézünk valami jó kis filmet!!!!
Szép estét!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!

Muszkuru

Gartulálok!!!!
Jó egészséget és sok tejet!!


A buli óriási volt!!NAgyon jól sikerült.Az utolsó vendégek most mentek el!MAjd jövök és részletesen beszámolok.
Puszi

málna2162
 
 


Hello,

Musz, gondoltam rátok tegnap, furcsa is volt, hogy nem jelentkeztél! Gratulálok nektek!! Nagyon sok boldogságot és tejcsit kívánok neked!

Nemrég jöttünk meg Győr mellől, pecázni voltunk. Fogtunk összesen 4 másfél, két kilós pontyot, két kárászt és egy compót. Ebből én HÁROM PONTYOT ÉS EGY KÉRÉSZT FOGTAM :lol: !!!!!!

A nap meg megfogott eléggé, pedig baseball satyi volt rajtam, mert az arcomon ki szokott jönni napallergia :twisted: Már bekentem magam Panthenollal, de még mindig ég.

Mamen, Meli, már biztosan kérdeztük, de apás szülés lesz?

Málna? Buli hogy sikerült?

Megyek vacsizok, majd jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?