Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvagyok én is, csak igazából nem történik semmi.
Szerdán megyek megbeszélésre, hogy mikor kezdhetünk. Én kb. június-júliusra tippelek.
Ma Győrbe voltunk az Állatkertbe, teszek fel egy képet az én is "vagány" Mátémról. Egész nap zsebretett kézzel sétált, mint a nagyok :lol:
Kép

Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Köszi a válaszokat csajok...addig is űzöm a cisztákat. :D

Olyan jót kirándultunk ma...olyan szép idő volt...el is felejtkeztünka hétköznapokról legalább egy pár órára. Jövő hét végére még nagyobb kirándulásokat tervezünk. :D
vizkriszisback
 
 


Judit
Ment üzi privibe :lol:
Vendég
 

 
 

Zsani! :)
nagyon vagány Mátéd van! Tündéri!:)
Vendég
 


Jó reggelt, Lányok!

Most csak ennyi időm van:

http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... ew&id=1809

Kíváncsi vagyok, milyen gyógyszerekre vonatkozik!
De nagyon örülök! :D :D :D


Mindenkinek puszi! :)

Kép Kép
backa
 
 


Backa! :)

KépKép

ez fantasztikus hír! csodálatos!
KépKép
Kép
Vendég
 


mindenkinek kívánok kellemes húsvéti ünnepeket sok locsolót és nagyon szép hétvégét!
Kép
Vendég
 


Hú de jó ez az árcsökkentés!!! Remélem érint is majd. Akkor még jó, hogy nem indult a lombik ebben a ciklusban. :lol:
vizkriszisback
 
 


Látjátok, már mikor mondtam :lol: Ez nagyon jó hír!
Remélem, jövő évig is tartják ezt a 70%-ot. Apát valszínű megműtik, és ennek - bámilyen furán is hangzik - nagyon örülünk. Talán utána sec-perc alatt összejön a babó :wink: :lol:

Kellemes ünnepeket! Sok-sok locsolót. Teljesüljön minden vágyatok...
[/img]

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!

Boldog nyulat kívánok mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Kép
andrea23
 
 


Szép jó reggelt! :D
Mi újság lányok?
Mi holnap megyünk Debrecenbe megnézni, hogy állnak a cisztáim, tüszőm. :shock:
Hőm:
Kép
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback! :)
jó tüszőnézőt!!!!! ciszták??? :( nekem is volt legutóbb kettő remélem már nincsennek ott.....csak a kismanónk!Jajj úgy félek!
én is Debibe járok, :) és holnap megyek UH-ra! Neked mikor kell menni?

Kinek hogy telt a húsvét? :)
Vendég
 


Vikimimi
Én a Debreceni Kaáliba megyek 11.30-ra.
A múltkor már majdnem indult a lombik stimu..de a doki kis cisztákat talált...amik reméljük felszívódtak vagy -nak hamarosan.
vizkriszisback
 
 


Vizkriszisback! :)

én is oda megyek, de csak délután, így elkerüljük egymást. Ki a dokid? nekem B.B.
A ciszták tuti felszívódtak!!! :)
Vendég
 


Nekem T.Z.
Hát remélem ha más nem, a napi 720 felülés használt. :D
vizkriszisback
 
 


csajok!
egy kérdés:
elhalt terhesség utáni műtét után hány hétre jön meg a mensi?
akinek volt ilyen,légyszi válaszoljon nekem,köszi!
lola29
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak azért hallgatok, mert velem nem történik most semmi. Végre megnyugodtam, elmúltak a bajbaim, kezdek régi önmagam lenni. Nem koncentrálok a babaprojectre. Hátha így sikerül lombik nélkül is. Élvezem a tavaszt, kertészkedem, dolgozom ezerrel... :)
Azért várom az őszt is, (3. lombik) de nagyon remélem, hogy sikerül nem rákattani ezen a nyáron a babára és akkor spontán öszejön :lol:

Vizkriszisback!
Drukkolok, hogy eltünjenek a cisztáid :wink:

Lola!
Nekem ugyan nem volt műtét, de gyógyszert kaptam utána és akkor rögtön megjött. Polip műtétem viszont volt és ott ki is kapartak, és simán megjött normál időre 28-30 napra. Remélem segítettem... :roll:
dezsina
 
 


Lola,
segíteni sajna nem tudok - szerencsére nem voltam még hasonló cipőben :(

Dezsina,
látod, ez a jó hozzáállás! Örülök, hogy jobban vagy :lol:
Őszig még aaaaaannyi időtök van, hátha tényleg összejön spontán. Biztos jó alap, ha nem görcsölsz ezen!

Vizkrisz,
720? Le a kalappal! Én is avivázok ezerrel, de ez bizti nem menne :?
Voltál uh-n?

Képzeljétek,
voltunk apával dokinál és - idézem - "bazi nagy" varicokele-je van.
Megyünk jövő héten genetikára, ha megvan az eredmény, valszínű rögtön műtét. A műtét után három hónapot mondanak. Akkor aztán összehozzuk - ha törik, ha szakad :lol:
Ha belegondolok, hogy egy egyszerű vizsgálat ezt már tavaly kideríthette volna, falnak tudnék menni. Én meg ehelyett kicsinálom magam egy rakás hormonnal és talán (?!) nem is kellett volna. Felháborító :evil: A lombikos doki tavaly csak azt mondta, ezt el kell fogadni, javítani nemigen lehet az eredményen. Most meg 3 perc után kiderül, hogy a dolog rendbe tehető. Azért örülök, hogy legalább most kiderült. Ha spontán nem is jönne össze jövő nyárig - DE ÖSSZE FOG :lol: - apai részről sokkal nagyobb eséllyel futunk neki bárminek is.
Nem tudjátok, genetikán milyen gyorsan van eredmény? Jó lenne, ha egy-két hónapon belül túlesnénk a dolgon :D

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok,
egy készítményt találtam, ami olcsóbb lett: suprefact 2x5,5ml eü.támogatással fizetendő: 743Ft


[/img]
monyo
 
 


monyo
 
 


Lola - mi február 2-án veszítettük el a babákat - de nekem ugye meg kellett őket szülni is -és március 8-án jelentkezett először vérzés pont 28 napra. Jól elcsodálkoztam. Most meg 35 napra jött a következő éppen tegnap. Ne izgulj!!!! Nekem a szülés után dr. bácsim azt mondta, 90 napon belül kell valamit produkálni, ez az orvosi protokoll. Próbálj másra gondolni!!!!!!!! Csak jóra!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


csajok,köszi a válaszokat!
lola29
 
 


Sziasztok csajok! :D

CSak most jutottam géphez...egy gyors beszámoló:

Talán jobb a helyzet most mint volt 1 hete...de azért még nem felhőtlen.
14.nap uh:
Volt egy 18mm-es domináns tüsző és 9 mm-es nyh. Eddig jó.
Volt viszont vmi 13 mm-es képlet, ami az endos kórképem miatt valószínűleg csokiciszta...ill volt vmi 20 mm-es vmi a petefészkemből lóg ki kocsányon :shock: de a doki szerint ezzel nem kell foglalkozni.
Lényeg:ha meglesz a pé, vagyis eltűnik a most 18mm-es tüsző, akkor minden rendben...ez a cél...sztem ez teljesíthető.
Jövő hét szerda 21. nap megint uh és vérvétel.

Ja és azt mondta a doki, hogy előrehajló méhem van :shock: ezen megdöbbentem, mert eddig mindenki azt mondta, hogy hátrahajló. Hát vki téved. :lol:

Kérdeztem a csökkenő gyógyszerárakról..álllítólag igazak a pletykák...csak még nem működik a rendszer:még a patikák nem kapták meg az utasítást. Reméljük mire odakerülünk olcsóbb lesz a lombik. :)

Szép jó éjszakát!!!
vizkriszisback
 
 


Most olvastam:
Legújabb információink szerint 2007. április 16-tól érvényesek az új árak.

Az árcsökkenéssel érintett gyógyszerek a következők:


"Az emelt indikációhoz kötött támogatási kategóriába tartozó betegségcsoportok, indikációs területek és a felírásra jogosultak köre

Emelt, indikációhoz kötött támogatással rendelheti
Eü 70 százalékos támogatási kategória

Bizonyítottan meddő nők in vitro fertilizációs kezeléséhez a meddőség kezelésére kijelölt intézmény szülész-nőgyógyász szakorvosa az alábbi gyógyszereket*:

GONAL-F 75 NE (5.5 MCG) POR ÉS OLDÓSZER OLDATOS INJEKCIÓHOZ/POR TART. INJ. ÜVEG
GONAL-F 300 NE/0.5 ML (22 MIKROGRAMM/0.5 ML) OLDATOS INJEKCIÓ ELŐRE TÖLTÖT INJEKCIÓS TOLLBAN
GONAL-F 450 NE/0.75 ML (33 MIKROGRAMM/0.75 ML) OLDATOS INJEKCIÓ ELŐRE TÖLTÖTT INJEKCIÓS TOLLBAN
GONAL-F 900 NE/1.5 ML (66 MIKROGRAMM/1.5 ML) OLDATOS INJEKCIÓ ELŐRE TÖLTÖTT INJEKCIÓS TOLLBAN
LUVERIS 75 NE POR ÉS OLDÓSZER OLDATOS INJEKCIÓHOZ
OVITRELLE 250 MIKROGRAMM/0.5 ML OLDATOS INJEKCIÓ ELŐRETÖLTÖTT FECSKENDŐBEN
MENOPUR injekció 10 porampulla+10 oldószerampulla
MENOPUR injekció 5 porampulla+5 oldószer ampulla
PUREGON 300 NE/0.36ML OLDATOS INJEKCIÓ/ÜVEG 1patron+6tű
FOSTIMON HP 75 NE POR INJEKCIÓ-HOZ 1 porampulla
FOSTIMON HP 75 NE POR INJEKCIÓ-HOZ 10 porampulla
MERIONAL 75 NE POR INJEKCIÓHOZ 10x
MERIONAL 75 NE POR INJEKCIÓHOZ 1x"
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz! :)

akkor ezek jó hírek, van egy szép domináns tüsződ! használt a felülés! :) A méhnyálkahártyád is nagyon szép vastag! :)
Csak így tovább!

ezek a gyógyszerárak nagyon jó hogy csökkennek, hiszen így több pár előtt megnyílik a lehetőség!


Wandrea!:)
ez jó hír, és ezt eddig nem tudták kideríteni??? ez a baj, hogy egy-két orvos nem elég eltökélt, csak csinálják a megszokott rutint,és kész...de szerencsére vannak nahyon lelkes elhivatott alapos doki is!!! mikor lesz a műtét????nem fél a párod?

Dezsina!:)
ilye pozitív hozzáállással csak sikereket érhetsz el...hajra a spontán babóért!!!

Hajnóca!:)
hogy vagytok? voltál azóta dokinál? mi újság veletek????


remélem nem baj, de leírom.Tegnap voltunk UH-on, és láttuk a kis moszatmanónkat, vert a pici szíve, 13,6mm az egész kis embrike. Remélem a továbbiakban is szépen fejlődik majd. :)

mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, meg nem is a gyógyszertámogatásnak. Örülök, mert kevésbé leszünk megterhelve! :) Viszont attol tartok, hogy most ezt idedörgölik az orrunk alá, hogy nesztek itt van a támogatás, és az öt lehetőséget meg elveszik, hiszen olcsobbak a gyógyszerek :( Ne igy legyen, de szerintem ez lesz a vége... A tévében már látom, ahogy nyilatkozik a hölgy: felemeltük a gyógyszerek támogatását, mindenki hozzáférhet a kezeléshez! éppen ezért elég a két lombik.
Lehet, hogy rémeket látok :evil:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Viki!
Nagyon örülök! Nem szabad aggódni, minden renben lesz ezután is! Hányadik hétnél tartasz? Nincs kedved tickert csinálni?

Vizkrisz!
Jó kis dagi domináns tüsző! :) Igyekezzetek ám! :wink: :lol:
Gyógyszerár-ügyben én is ugyanerre jutottam. Kíváncsi vagyok, mikortól lesznek ténylegesen olcsóbbak...
Én itt figyelgetem az árakat:
http://www.drinfo.eszcsm.hu/drinfo/

Dezsi!
Hát, most ne a próféta szóljon belőled, de pontosan ugyanez jutott az eszembe! :?
Bár állítólag egyenlőre nincs napirenden a csökkentés, de tudjuk, hogy ez nem jelent semmit.
Mindenesetre elég különös lenne ez a pálfordulás : eddig csak szigorításról meg csökkentésről volt szó, most meg hirtelen csupa szép támogatás... :? Na, ez a gyanús! :twisted: :twisted: :twisted:

Wandrea!
Mi a fene az a varicokele (vagy mi...)??? :shock:
Lehet, hogy ez minden gondot megold??? Na, jellemző megint... :?
Milyen genetikai vizsgálatra kell mennetek?

Zsani!
Meg kell zabálni! :D

Jucmuc!
Mi van Veled?
Mikor mehetsz a kis fagyikért????

Kép Kép
backa
 
 


Jaj, persze, hogy elfelejtettem!

Lola, drágám!
Nekem nem volt műtétem, mindkét vetélésem spontán volt, így megjött egyből. Annyi volt, hogy utána egy-két nappal hosszabb volt a ciklusom (most pl. 32 napos)
Szerintem ne aggódj, meg fog jönni. Szerintem se feltétlenül szükséges hormonnal kínozni magadat!
Hány hét telt el? Kb 2 hónap, ugye?
Hülye kérdés jön, felkészülni! :oops: :lol: :nem lehetsz esetleg terhes? állítólag ilyenkor sokkal könnyebben megy! :?:

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
Egyrugóra jár az agyunk :twisted:
Hogy van a lelked? Mikor ugrotok neki a köv.nek?
dezsina
 
 


Basszus! Írtam egy fél oldalt, erre elszállt! :twisted:

Rövidített kiadás:

Dezsi!
Ezektő minden kitelik, nem félek, hogy jobb lesz nekünk! :( :evil:

Köszi, jól vagyok! :D
Most nem nagyon foglalkoztat a lombik, a sok kivizsgálás folyamatban van. Ha meglesznek az eredmények, megyek megbeszélésre. Kb júliusban lenne a következő, bár megint bízok, hogy nem lesz rá szükség.
A múlt havi görbém elég nyavalyás, megmutatom:

Kép

Ezen felbuzdulva úgy döntöttem, hogy szedek clostit, rásegítésnek. A 3. naptól napi 2-t. Ez volt tavalyelőtt az alapadagom. Bár ezt most teljesen doki nélkül csinálom, a gyógyit is itt vettem a babneten. :oops:
Szóval házilag igyekszünk összehozni! Jegyzem meg, lényegesen kellemesebb módszer!
Szedek napi 400 mg E-vitamint is, és holnaptól az uram szúrja nekem a Gynevacot is. Na meg kétnaponta szerelem... :oops:

Veled mizu? Kissé le vagyok maradva! :oops:

Julika!
Az előbb Neked is akartam ám írni, csak kissé rövid az eszem! :oops:
Hogy vagy? Dolgozol már?
Letelt már az önmegtartóztatós időszak, ugye? Akkor Nálatok is házilag megy ezerrel??

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
Nekem októberi beülti időpontom van. Tehát szeptemberben kezdek...
Nekem is megfordult a fejemben egy kis rásegítés, de még nem mertem ezen elgondolkodni. A doktorbácsihoz kb egy hónap múlva megyek, akkor megvizsgál.
A lombik után betegeskedtem, kiütések, hólyaghurut. Most meg is híztam :twisted:
De már jól vagyok (a +kilókat eltekintve) Eltökéltem magam, hogy nem görcsölök rá! Eddig megy :lol: Igaz most várom az első mesit. De úgy érzem, most menni fog, hogy nem erre gondolok. Semmit nem szedek, Elevitet sem. Elegem van mindenből. Igy is össze fog jönni a nyáron! :)
dezsina
 
 


Vikimi,
igazad van. Én is pontosan ezt gondoltam. Már tavaly megcsinálhatták volna, mielőtt elkezdtük a lombikot. Nagyon örülök, hogy bejutottunk ehhez a mostani dokihoz. Nem tudom, mikor lesz a műtét. Jövő héten genetika, ha van eredmény, konzultáció és ott mondja meg a doki, hogyan tovább. A párom nem fél, sőt örülünk mint két hülyegyerek, hogy végre történik valami :lol:
Ne viccelj, hogy leírhatod-e, mi van veletek. Kíváncsiak vagyunk!!! Mindenkinek kellenek a bíztató pozitív pédák! Ha mindenhol csak azt olvasnánk, itt se jött össze, ott se jött össze - előbb feladná mindenki... :D

Vizkrisz,
ez a hajlongó méh nem semmi :wink: elvileg nekem is hátrahajló, de hát ki tudja?! Tavaly nézték utoljára :lol:

Dezsina,
csak pozitív gondolatok, tudod :D Örüljünk a 70%-nak, ne gondolj a megszorításokra. Elég bosszankodnunk, ha tényleg lecsökkentik, de én is azt olvastam, nem most fogják napirendre tűzni. Addigra mindannyian gurulni fogunk a nagy pocakoktól :wink: :lol:

Backa,
a varicokele herevisszér. Egy ér(köteg) meg van vastagodva bal oldalt, ezáltal emelkedik a testhőmérséklet a herék környékén, ez pedig kedvezőtlenül hat a spermiumtermelésre - mind mennyiségre, mind minőségre. 3 perces vizsgálat, és az első 20 mp-ben már megvolt a diagnózik! Ahányszor eszembe jut, felhúzom magam. De mint vikiminek is írtam, nagyon örülünk, hogy legalább most kiderült és talán lesz "igazi" esélyünk a spontánra :D
Milyen kivizsgálásokra mész pontosan? Azért vigyázz a clostyval, nehogy túlstimuláld magad... Nem is akarsz uh-ra menni? Én is írattam fel, de nem váltottam ki. Ha jó a pajzsmirigyem és apa is helyrejött, biztos megpróbáljuk mi is házilag :wink:
Az E vitamint mire szeded? Nálunk apa eszi ezerrel. Nem tudtam, hogy nekünk is jó :oops:
A görbékhez nem értek. Nem a 18. napon volt pé? Miért nyavalyás? Fura, hogy milyen magas a hőd. Én mindig 36 fokon tengődöm, ma 36,2 voltam - kimondottan forró :wink: :lol:

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok Lanyok!

En is nagyon örülök a gyogyszertamogatasnak! :D

Backa!

Köszönöm szepen elvagyok, valoszinüleg a jövö heten megyek Györbe.

Wandrea!

Mi itt csinaltattuk a genetikat, de ugy tudom otthon is max. egy honap!

Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy csak így bepofátlankódom!!! :roll:

Az inszemes topikba lakom.

Magamról röviden: 3sikertelen inszem,Endómetríózis.Most ciszta eltávolítás,és utánna lombik.A debreceni kaáli intézetbe járok.


A kérdésem az lenne: Minden esetben a stimók megkezdése előtt
fogamzásgátlót kell szedni???

Köszi a válaszókat!!!!
m. reni
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Remélem minden gondotok megoldódik, hogy megtaláltátok az okot!
amúgy tényleg nem szabad előre idegeskedni, majd meglátjuk mi lesz....

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!
dezsina
 
 


vizkriszisback!

Én is Tándor dokihoz járok.Nekem is hátrahajló a méhem legalább is a doki azt mondta,és én is a cisztától szenvedek.
ja bocsi! neked előre hajló?

Most olvasagattam jobban!
m. reni
 
 


Hali!

Reni
Te mikor mész legközelebb..én szerdán délre. Az inszemjeid hol voltak??? Milyen cisztád van? Mit csinálnak vele???
Kitartás!!!
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback!

Szia!
Az inszeminációm a kaáliba volt.40.000ft egy próbálkozás.
Cisztáim a stimótól voltak,hol eltűnt hol visszajött.
Van egy azomban ami makacsúl ott van.
Úgy volt hogy megműtenek,de megbeszélte a Tándor és a másik
dokim,hogy elkábítanak és leszívják hüvelyen keresztül ultrahang és tű segítségével.Szerdán lessz a beavatkózás.
Kitartás csak az van! Sajnos a stimó nem használ a volt endos betegeknek,Hormon hatására nagyon sok esetben visszanő!!
vELED MI TÖRTÉNT EDDIG?
m. reni
 
 


Hali!

Nekem volt 3 éve 3 inszemem pesten a Kaáliban...miután már minden vizsgálaton-kivéve lapar- túl voltunk. Nem jött össze. Jött volna a lombik...elváltunk. Én akartam..nem ezek miatt...bár ehhez se állt úgy hozzá....Akkor ismertem meg a mostani férjem :D és azonnal tudtam, hogy lépnem kell. Akkor már magamnak endo gyanús voltam (véres nyálka a székleten). Egy évig nem történt semmi...a dokik mind elhajtottak..mert más tünetem nem volt. Én kértem maganak béltükrözést, mutatott eltérést de az endot nem igazolta. Tavaly januárban lapar...mert csak nem jött a gyerek...na ott derült ki a 3. stádiumú endo. Hashártyaendo...nem ciszta jellegű. 6 hónap kezelés Debrecenben endora. Amikor 9 hónap után megjött, egyből ott volt megint a véres nyálka hátul menzesz alatt. Két spontán ciklus,-közben vastagbéltükrözés Derecenben, ami megint nem igazolta az endot a bélben- majd két inszem ..és most itt vagyok a Kaáliban lombikra várva. :)
Mi szerdán 8-kor már bent leszünk a meddőségin Debrecenben, ott vetetem le a vért és 12-re megyünk a Kaáliba.
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback!

Hát nem semmi te történeted sem.
Sok sikert neked!
Nekem szerdán 8-30-ra kell mennem a klinikai nőgyógyászati osztályra.Szerintem az első emeleten leszek./ A Ciszta leszívásom lessz/
Mikor várható a lombik??
Én már nagyon szeretném!!!
Azt nem tudod,hogy mindenkinek fogigátlót kell előtte szedni??
Mert én azt hallotam,hogy előbb azt kell szedni!!
m. reni
 
 


Nekem ha most rendben lezajlott a peteérés, akkor hónap végén indul a lombik. Mert már indult volna két hete...de vmi cisztákat látott a doki uh-n a ciklus első napján. De gondolom a nagyja felszívódott mert a 14. napon már csak egy 13mm-es csokicisztának tűnő vmit látott az uh-n a 18mm-es domináns tüszőm mellett.
Nekem nem volt szó arról, hogy fogigátlóval indulnánk...hanem egyből tüszőnövelő szuri meg gyógyi.
Mekkora a cisztád? Hol van? Csak egy?
Mikor voltak az inszemjeid? Nekem november és január. Meg vannak a szükséged vizsgálataid a lombikhoz? (aids, hepa stb)
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback!

Csak egy cisztám van! A bal oldalon!
Nekem kisebb volt a cisztám,de a stimók során megnőtt 28mm-esre,ezért kell leszívatni.
Még a lombikhoz szügkséges vizsgálatokon nem vagyok túl hiszen,még csak beszéltünk róla,hogy most azt fog következni!
A legutolsó inszemem a múlt hónapban volt.
Milyen vizsgálatok kellenek még a lombikhoz.?Azt tudtam,hogy az AIDS,és a hepa az ántsz szűri ugye?
m. reni
 
 


Reni :D
Igen az AIDS és hepa ANTSZ. Összesen 12000-et kellett fizetni érte..de csak mert a beutalón rajta volt, hogy a lombik miatt kell...az enyémen nem volt rajta, csak a férjemén (más a háziorvosunk)..velem még nem fizetettek volna (én mentem be előbb)...de a páromnál lebuktunk és mindkettőnknek fizetni kellett. Clamydia szűrés kell még a nőnek...de az vagy hét mire megvan az eredmény. Ja...meg esetleg rubeola teszt stb...de tőlem azt se kérték.
A többi sztem nektek megvan, hormonok kellenek...de nem muszáj sztem neked, hisz ott csinálták az inszemeket is, a párodnak spermaeredmyény..de gondolom az is kellett az inszemhez...sztem ennyi. Én csináltattam általános vérképet, de nem kérték, meg van olyan vérvételes papírom, amin vércsoportmeghat. van de azt sem kérték.
vizkriszisback
 
 


Reni,

Fogigatlot a short protokoll elött kell szedni.
A long elött decapeptylt vagy suprefactot adnak.
Az antagonista elött pedig semmit.

Backa,

Hülyeseget irtam, nem a jövö hanem az azutani heten megyünk haza. Elöször is meg kellene jönnie aztan telefon, majd idöpont uh-ra...

Szep hetveget mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szép jó reggelt!!!

Végre felment a hőm rendesen. :D
Kép
vizkriszisback
 
 


m.reni! :)

a debreceni kaális fórumra is írtam neked.
Nos én soha nem kaptam fogigátlót, sem a short, sem a long protokollnál.

Backa!:)
ha minden igaz, akkor 8 hetes vagyok, de félek még akármit is elkiabálni, ezért még vonalzót sem rakok fel.

Mindenkinek minden jót! :)

HAJNÓCA???????? HOL VAGY?????
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy most is csak beugrok, de a család most ment el és hullafáradtak vagyunk. :)
Amúgy minden rendben. Röviden. 2 hét alatt 290gról 453ra nőtt a kiscsaj. :lol: Szóval a pocakom is alakul. :D
Majd holnap bővebb beszámolót tartok, oké?

Péntek óta nagy sürgés forgás volt idehaza. Készülődés, :D névnapokat tartottunk most. Sikerült végre összehozzni, hogy mindenkinek jó legyen. :D

Holnap folyt. köv. ......

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, holnap megyek megbeszélésre, hogy mikor kezdhetünk.
Köszi a dícséreteket Matyek nevében is :) Most éppen bárányhimlőtől szenvedünk, de nagyon ügyin viseli és igazából legalább túlleszünk ezen is. Igy már nem fogja hazahozni az oviból a kistesónak :)

Judit
Holnap írok, hogy mi volt.

Jó éjt mindnekinek!
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Első lombik elött állok 3 inszem után. Azt szeretném megkérdezni hogy ti feküdtetek utánna vagy mozogtatok? Fehérjét milyen formában vittétek be? Mert én nem szeretem a husokat nagy mennyiségben a tejet és a sajtokat a gyomrom nem bírja. Köszönöm :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?