Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni,
remélem a szurikölcsönzés most is beválik! :P

Köszi a táblát! :)

Babaimádó,
én tudok első inszemest! :wink: Nemsoká egy kislány fog születni belőle!
angel37
 
 


angel!Köszi :D :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Én anno egy inszemes topikon kezdtem és ott potyogtak a babák :P

Angel :P Hát még én :wink:

Beu :P
Hogy vagy?

Fanni
fanni73
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Fanni!

Nincs jó hírem, sajnos még a tesztig se jutottam el, mára már látni sajnos tuti biztosra ,hogy megjött a mensim! :( :( :cry: :cry:
Prómálom magam összeszedni lelkileg és a negyedikre koncentrálni!Most valahogy baromi nehezen megy annyira bíztam a sok petike után!!!


Szép napot!!
beu9
 
 


Beu,
biztos hogy ez mensi? :wink: Még egy heted lenne a tesztig! Én több esetre is emlékszem innen a topicról, hogy egy héttel beülti után vérzéske, és baba volt a dologban! :)

Fanni,
akkor együtt reméljük! :P Nagyon sokasodnak a jelek! :wink:
angel37
 
 


Beu

a babavárós topikon nem egy ilyen eset van, akinek kb. 1 héttel az ET után vérzés volt, és mégis babás lett.
A mensihez ez még nagyon korai lenne.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Beu :!:
Ez még tényleg nem jelent semmit. Habár bevallom, én is véreztem legutóbb már a 7. napon... csak adtam tovább az utrot és akkor elállt...
Továbbra is nagyon drukkolok. Remélem, úgy jársz, mint a babavárós topikon a népek :wink:
S a lényeg, hogy a tesztig NE ADD FEL :!:
Kitartás, puszi
Fanni
fanni73
 
 


Beu
Hány nappal vagy et után?
Nekem a következő volt: hétfőn transzfer aztán szombattól keddig barnázás (szombaton és kedden csak pár csepp, de vasárnap és hétfőn rendes mennyiség, tisztasági betét nem volt elég), aztán utána elmúlt. És itt a kis Zalán!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Baba,
:D Majd te leszel ebben a topicban az akinek elsőre összejön :wink: Fanni pedig beírja a táblába :lol:

Beu,
Szorítok neked nagyon +++
Kép


Lányok!
Emlékszik valaki arra hogy Jucmuc mit mondott hány hónap tb-t kell fizetni hogy támogatott legyen a lombik? Én 6ra emlkészem... Ti??
Vendég
 


javítok emlékszem :oops:
Vendég
 


Pandus :P
Jól emlékszel :)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni, :D
Köszi akkor jó!
Vendég
 


Aranyosak vagytok!

Beu! NAgyon-nagyon szorítok neked..kérlek, még NE add fel!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ma megvolt a HSG és IGAZA volt Babaimádónak nem
fájt és minden rendben lezajlott, az eredmény jó lett.
Következő ciklusban inszem!!!

Bea
beacs
 
 


Beacs,
Gratula és hajrá inszem :wink:
Vendég
 


Beacs!!!!!!!!!!!!Jajjjjj de jóóóóó!!Nagyon örülök! Hajrá inszem!!!!!!+++++++++++++++++++++ :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nagyon jól esik lányok, hogy együtt örültök velem! :lol:
Nagyon bizakodó volt ma a doktorbácsi, és ez engem is
rengeteg energiával töltött fel!
Már nagyon várom a folytatást!
Ült ma mellettem egy lány a váróban és beszélgettünk,
érdekes volt, mert kb. a harmadik mondat után kérdezte, hogy
szoktam-e fórumozni, de megbeszéltük, hogy nem egyfele
járunk.

Bea
beacs
 
 


Sziasztok, szurkolok mindenkinek!

Eddig inkább olvasóban voltam, mert nem sok időm volt, Angel, mindjárt augusztus!!!!!!

Szerintetek kötelező az átjárhatósági vizsgálat a lombik előtt vagy ez befolyásol valamit?

Remélem Kiscsillaggal már minden OK!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok, szurkolok mindenkinek!

Eddig inkább olvasóban voltam, mert nem sok időm volt, Angel, mindjárt augusztus!!!!!!

Szerintetek kötelező az átjárhatósági vizsgálat a lombik előtt vagy ez befolyásol valamit?

Remélem Kiscsillaggal már minden OK!!!! :lol:
Vendég
 


Szia Sannah!
Kötelező, előfeltétele.
Az intézménynek, aki a beavatkozást végzi, csatolnia kell a leletet, ez is kell ahhoz, hogy az OEP kifizesse nekik a támogatás összegét. Legalábbis nekem a doki ezt mondta.
gabi_
 
 


[quote="gabi_"]K írta:gabi_ötelező, előfeltétele.
Az intézménynek, aki a beavatkozást végzi, csatolnia kell a leletet, ez is kell ahhoz, hogy az OEP kifizesse nekik a támogatás összegét. Legalábbis nekem a doki ezt mondta.

ffi eredetű meddőség esetén is?
én ezt eddig nem hallottam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sannah,
Én úgy tudtam hogy lombikhoz nem kell átjárhatósági csak inszemhez barátnőmnek se volt lombik elött.
Vendég
 


Sziasztok

átjárhatósági vizsgálat: nálunk előszőr apjukot vizsgálták ki (az eredmény :cry: ), és utána ezen eredmény után jöttem én - hormonos vérvételek = ok, és utána jött a HSG :cry: , úgyhogy nálunk simán megcsinálta a klinikás nőgyogyim, és ezek után mentünk a Kaáliba és egyből lombik, nekünk nem is mondták hogy próbálkozhatunk-e előszőr inszemmel. De végülis így utólag tuti egysem sikerült volna.

Sziasztok

Erika

Mindenkinek nagy nagy kitartást kívánok ++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Nekem Krizsa doki anno azt mondta, hogy a HSG nem lenne indokolt a mi esetünkben, de azért csináljuk meg, mert képet ad a méhről és a petevezetékekről, és ez viszont a lombiknál is számíthat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sannah,
én úgy tudom, hogy csak az inszemhez kell a HSG, mert ha nem átjárható felesleges az egész.
Lombiknál tök más a szitu, oda nem logikus, hogy kellene.
Ezért csinálnak lombikot annak akinek elzáródott vagy nincs petevezetéke...
_ismeretlen_
 


Kimaradt, hogy persze a kivizsgálás része, csak nem előfeltétele a lombiknak.
Főleg ha a férfi eredménye rossz...
_ismeretlen_
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek ! Köszönöm a választ mindenkinek. Nekem két évvel ezelőtt csinálták az inszemekhez, akkor minden ok volt, és most azt mondták, hogy nem kell a lombik előtt, mert nincsen összefüggésben az átjárhatóság a megtapadással, hiszen aki el van záródva annak csak lombikkal lehet. Icsilya írta azt amit még akartam mondani, hogy apa eredménye miatt is csak lombikolhatunk.

Szép napot mindenkinek, aki ma megy dokikhoz annak ++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sannah,
ha apa eredménye annyira rossz, akkor sztem sem kell az átjárhatósági, csak egy fölösleges macera. Hacsak tényleg azért nem, amit Orsi írt.
Az átjárhatóság valóban nem függ össze a megtapadással!

Ja és igen, mindjárt augusztus! Csak optimistán! :D
Bár én ma épp úgy érzem, sosem lesz augusztus.

Fanni :P
ma UH-zol, igaz? :wink: Drukkolok! ++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok! :)
Az átjárhatsági témához: mi úgy kerültünk a Kaáliba, hogy a kiskatonákkal volt gond (annyira, hogy irány a lombik). Nekünk Krizsa doki azt mondta, hogy egyelőre feleslegesnek tartja az átjárhatóságit, DE, ha esetleg két lombik nem sikerülne, akkor mindenképpen javasolja. Persze, ha ragaszkodom hozzá, akkor már az első előtt is lehet csinálni (hát én nem ragaszkodtam... :) ).

Szép napot mindekinek! :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Fanninak mennek a drukkok hogy sok duci tüszőcske legyen :lol:

Angel,
Van pofám nekem is panaszkodni hogy én meg úgy érzem már sosem lesz május olyan lassan mennek a percek :oops:
Vendég
 


Pandácska,
ehhez valóban pofa kell! :lol: :lol:

Egyébként meg tudom érteni, annak idején teljesen meg voltam kuttyanva, hogy lehet, hogy egy ciklussal csúszik a fagyis ET-m! :shock:
angel37
 
 


Akkor előlről, mert az előző elszállt :evil:

Angel :P
Neked volt fagyisod is? Az nincs is a táblában! Mikor, mennyi???

Pandus :P
Teljesen megértem, hogy Neked vánszorog az idő :wink:

Megvolt az 1. UH. Nem 6.napi, hanem 5., nyilván ezért nem voltak még mérhetőek a picikék. Mnyh 7-es. A lényeg úgyis az volt most, hogy egyik tüsző se legyen jóval nagyobb, mint a többi. S nincs ilyen, szerencsére. Azért nem kaptam Suprefactot, mert ha 14-15 mm-esek lesznek -ilyenkor már fennáll a veszély a megrepedésre-, akkor kapok valami "gátlót", aminek természetesen nem tudtam megjegyezni a nevét, mert még sosem hallottam.
Kiharcoltam a progi szurit :wink:
Orsi! 8) Hétfőn megyek 8. napi UH-ra a drnőhöz és akkor a Choragont is megkérdezem, mert most sajnos nem sikerült :oops:
Miután ilyen fejletlenek a picikék, a dokim szerint leszívás jövő péntek-szombatra várható. Én a szombatnak drukkolok, mert addigra ér vissza. :D Ha péntek, akkor a drnő csinálja.

Jó hosszú voltam, bocs :oops:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
Ügyes vagy! :)
Drukk a szombati leszíváshoz! :wink:

Sztem benne van a fagyisom a tábliban! :wink:
angel37
 
 


Fanni! Juujjjj de jó...akkor lehet, hogy mégis a doki csinálja..drukk megy ezerrel++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Fanni!
Cetrotide a neve annak a szurinak és majd a leszívás előtt kapod majd egy -két napig , az utolsó érési napokban.
Sannah!
Átjárhatósági vizsgálat valóban abban az esetben szükséges csak , ha a sp.szám elég az inszemhez is.
DE, ha a "kiskatonák rosszak nagyon , akkor is kell egy un. méhüreg vizsgálat, ami kizárja , hogy a méhben valami megtapadást gátló dolog legyen a lombiknál./polip, myoma, rendellenes nyálkahártya, összetapadt nyh, sövény stb./ Ezt a TB kéri és igazából logikus is. Ez lehet HSG, hysteroscopia, sófeltöltés. Igaz, hogy a hsg átjárhatósági, de közben a méhüreg is ábrázolódik.
/nem minden orvos csinálja rögtön az első előtt, de bele lehet futni egy ellenőrzésbe, és komoly következményei lehetnek, ha nem volt ./
Beacs!
nálunk nem hsg van, hanem Echowist. Az a különbség, hogy az egyik nagyon fáj, ezt többen írták is, a másik pedig egyáltalán nem. Csak azért írom, hogy ne értsék félre azok hsg-sek, akik máshol voltak :oops:

Kiscsillag otthon van! :lol: igaz, hogy megígértem, hogy ő jelenti be, de látom érdeklődtetek és a férje még biztos nem ért rá odavinni a gépet az ágyához.
harcimokus
 
 


Fanni,
Ügyes vagy csak így tovább :wink:
Vendég
 


Köszönöm, Harcika :P
Nem láttalak ma, biztos a laborban voltál, igaz?

* :P
Remélem írsz, beszámolsz és mindeközben FEKSZEL! Úgyis tudtuk, hogy minden rendben lesz :lol: de azért aggódtunk

Angel :P Baba :P Pandus :P
Köszönöm :)

Fanni
fanni73
 
 


Harcika!

Nagyon köszönjük, hogy tájékoztatsz bennünket Kiscsillag állapotáért..mindannyian nagyon aggódunk érte és a babákért.

Kiscsillag! Nagyon-nagyon szorítunk neked! Ha olvasod, akkor sipirc vissza pihenni!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi a kiigazítást harcika, teljesen félreérthető volt amit
írtam! :roll:

Bea
beacs
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat és a vigasztaló szavakat is!

Az ET után 1 hétre jött meg a mensim de már 3 nappal előtte barnáztam, most jelenleg úgy nagyon normálosan megvan erős görcsök, vérzés stb.Ugy érzem ebben az ügyben most jelenleg már nincs remény!

Fanni!

Nagyon drukkolok, hogy sok szép egyforma tüszőcskéd legyen!!!

És persze mindenkinek akinek még kell megy a drukk!!

Kiscsillag és nagyon szorítok, hogy minden okés legyen!!!!
beu9
 
 


Harcika,

milyen az ha rendellenes ill. összetapadt a nyálkahártya??
Az mikor derül ki??

De jó, hogy Kiscsillag már otthon van, várjuk.. :D
_ismeretlen_
 


Fanni,
progi szuriért harcolni kellett??
Miért, doki nem akarta volna??

Nekem 10. napon volt a punkció és már a 8. napon 19-20mm-esek voltak, szurit nem kaptam, de hálisten nem repedtek idő előtt..
_ismeretlen_
 


Beu :cry: :cry: :cry:
Ez azért eléggé fura. Pláne a bíztató kezdetek után.
Köszönöm a jó kívánságokat. Én is kívánom Neked, hogy a következőnél sikerrel járj. S ha lehet, maradj addig is velünk!

Fendike :P
Nekem eddig mindig a 12-13. napon volt a leszívás, úgyhogy én még nagyon messze járok a 19-20 mm-től. Te biztosan kaptál a Gonal mellé Suprefactot, nem? Mert az is erre szolgál, csak azt a Gonal "elején" adják.
Igen. Nekem a dokim anno azt mondta, hogy az utro azért jobb, mint a progiszuri, mert az nem fáj. Amúgy kb. egyforma az eredményességük...

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
igen igen suprefact volt, nem tudtam, hogy neked az nincs...
De ugye azért lesz utro trutymó is?? :D
Tök jó, már mindjárt itt van...

Beu,
:cry: :cry: :cry:
Tudom milyen rossz, sírd ki magad és hajrá következő!!!
_ismeretlen_
 


Fendike :P
Nem tudom, lesz-e trutymó... majd kiderül...
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok, nem bírtam már cérnával, és ma reggel teszteltem egy halvány +-at a beülti utáni 12. napon. De továbbra sincs semmi tünetem, csak néha begörcsöl a hasam, minta most tuti megjönne, tegnap meg egész nap fájt. Kép

Kép
macspacs
 
 


ez eléggé 2 csíkos :D
tesztelj holnap is :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, Harcika neked külön is!

Harcika, írhatok még neked privit?

Maszpacs!

A barátnőm mindennap úgy érezte, hogy mindjárt megjön és "felszerelés" nélkül ki sem mozdult otthonrólés annyira görcsölt, mint mesikor és két szép babócája lett. :lol: :D
Vendég
 


Macspacs,
Hu nagy drukkolok
Kép
Vendég
 


drága, drága lányok!!!!!!!!

most kaptam meg a gépet, drága párom idehozta, hogy tudjak végre írni nektek!! bár visszaolvasni még nem tudtam, de tudom, hogy nagyon, nagyon sokat drukkoltatok és gondoltatok rám és a két gyönyörű babámra. ezt nagyon köszönöm, rengeteget segített a nehéz percekben, hogy ilyen aranyosak vagytok és mellettünk álltok. én is rengeteget gondoltam rátok és folyamatosan drukkoltam értetek!!!! küldtem a puszikat. :)
A kórház szörnyű volt, de ezt úgyis tudjátok. :(
Azt hiszem harcika írta, de az egyik babámnak levállt egy kis méhlepénye és ez vérzett. Rettenetesen megijedtünk! ráadásul ő a kisebb babám és még nagyon alul van a csöppségem. most is még folyamatosan és szigorúan feküdni kell! és még drukkolni, hogy a vérömleny felszívódjon, mert sajnos a kh-ban nött. :(

külön köszönöm hannának, hogy meglátogatott, bíztatott, erőt adott, nagyon nagyon sokat segítettél drága hanna!! de mindenkinek nagyon köszönöm mégegyszer, tényleg annyira kedvesek vagytok!! harcika neked is külön, hogy közvetítettél a lányoknak és, hogy nyugtattál sokat!!
ígérem igyexem mihamarabb visszaolvasni.
addig is amit láttam. :)

macspacs :)
ez bizony két csíkos!!!!!!!!!!! :) micsoda jó hírek!!!!!

fanni :)
te már itt tartasz? az igen! :) akkor lesz izgalom bőven!!!

Továbbra is szorítok akinek kell!!!! mindjárt visszaolvasok, remélem sok-sok kiszebránk született.

bocs, hogy hosszú lett. pusszi mindenkinek

Kép
Kép
kiscsillag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?