Új privát üzeneted érkezett!

milyen jók ezek az ünnepek! mindenki kezébe veszi a gépet :)
mindenki imádnivaló, de a napszemüveges Karácsony fiúk, a hason-könyöklős-lábriszálós Gergő, és a jól felöltözött Zsuzsa kikészített! :lol: :lol:

szerintetek van olyan, hogy második gyereknél is fészekrakó ösztön? :lol: ma egész nap pakolásztam, fogtam és kidobtam ember újsághalmának a 9/10-ét (gyors engedélykérés után), egy halom papír között próbáltam rendet tenni, és még kocsit is mosattam. most leszedem az Eszti függönyét :)
nem, asszem ez nem fészekrakás, hanem tavasz :)
jövő héten megyek a dokihoz, úgy izgulok. már annyi mindenki tudja, és félek, nehogy valami baj legyen... (most nem rátok gondoltam, hanem pl szegeden is meg kellett mondani, a leendő magánrendelős helyen, ahol egyébként azt beszéltük meg, hogy szeretnének engem, tehát fogok dolgozni! juhéjjjjj)
és nőtt a hasam :oops: már az Esztinélk is 6 hetesen éreztem, hogy nagyobb... mint a menses idején, tiszta pufi. tök ciki, de majd igyekszem jobban figyelni. ember tegnap már előadta a pingvines járásomat, és mondta, hogy vizipaciként is fog szeretni :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse!
Eszti megmutatja a saját cicijét (ami a hónaljában van szerinte), de az enyémet is, és mondtam neki, hogy majd a Kistesó ebből fog szopizni, és akkor ő azt is meg akarta mutatni, de csak finoman odahajolt, lehet, hogy már nem is tudna szopizni :roll:
na tényleg megyek

KépKép
KépKép
and
 
 


Zsuzsa!
Szuper jók a képek, Julcsit az utolsón megzabálom,de Anna is nagyon helyes a kosárral :D

Prüntyi!
Köszi, nagyon-nagyon szépek :)

Csikken!
Nagy-nagy gratula, remélem, hogy most már minden rendben lesz!

Ayse!
Örülök, hogy végre eljutottatok Sopronba és hogy jól is telt a hétvége. :wink:
Gyerekülés tök jó lett, ügyes vagy!
Nekünk csigás forgónk van :)

Csibb!
Fanninak repül a sok gyógypuszi a fiúktól, meg persze tőlem is.

Róki!
Zsuzsa nagyon ügyes kiskertész, de a hatalmas pólóban a legcukibb :D
Szilvi meg egy jó baba, csak alszik :wink:

And!
Máris nő a hasad????? :shock: :shock:

A fiúk ma jöttek meg anyumtól, de nem sokáig lesznek itthon, holnap már mennek is Gabiékhoz......
Ma IKEA-ban voltunk, megvettük az ágyunkat, éjjeliszekrényeket, Nolcsinak a telekre ágyat, matracot, ágytakarót, kis székeket asztallal. Meg az emeletes ágyat is itthonra, csak az éppen nincs készleten, majd csak két hét múlva lesz.
Vettünk a folyosóra is egy kis asztalt két székkel, kicsit kicsinosítom, mert a mostani állapottól már rosszul vagyok.

Holnap de. hozzák a holmikat, egész nap szerelhetek........

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

And!
Szerintem ez a tavasz!

Ma én is nagy pusztítást végeztem az évek óta gyűlő magazinok között, már csak azért is, mert Liliéknél papírgyűjtés lesz.


Apa megszervezte nekem, hogy holnap 4 helyen kell lennem egyszerre. :evil:
Ő kora reggel jobbra el dolgozóba.

Nekem jönnek a kőműves fiúk, őket kell árnom, eligazítanom.
Jönnek az építőanyaggal, őket is eligazítani, hova mit öntsenek, elszámolás, stb.
A vastelep már nem volt nyitva, mivel a drágám még gyorsan bevállalt egy helyettesítő órát is. Úgyhogy vashálóért is le kell mennem. Remélem ki is hozzák holnap, mert ez már a munkálatok elején fog kelleni.
Lilit oviba kell vinnem.

A papnak volt egy újabb érdekes megmozdulása az emlékezetes Mikulás vs. Télapó ütközet után.

Azt kérdezgeti a gyerekektől, hogy kit szeretnek jobban, Jézust, vagy az anyjukat? :shock: :shock:

Ha meglesz a keresztelő, nem engedem Lilit hittanra.

ayse
 
 


Barbi!
Az olyan izgi, mármint a szerelés!
Az ikea-nap meg tök jó program! :)

ayse
 
 


Ayse!
Hú, neked se lesz egy egyszerű napod holnap :?

A telekre a függöny, ágytakaró, ágynemű mind sárkányos :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


)Ayse!

:evil: :evil: :evil:
Egyik ismerősünk is évekkel ezelőtt mesélték..hogy a kis elsős kislányuk elkezdett járni egy félig meddig katolikus iskolába...aztán egy idő után már érdekes gondolatokkal jött haza...
pl ültek a vacsora mellett és közölte a kislány hogy a vacsorát Jézus adja .
Aztán mondták a szülei hogy nem nem, apa és anya dolgozik ezért pénzt kapnak és elmennek a boltba vacsorát vásárolni..de aztán a kisány csak mondta hogy azt bizony Jézus adja...
Úgyhogy a kislányt kivették a suliból...mostmár 13 éves :)

(Ja Léna meg tudja ám hogy van anya cicije és van Léna cicije :lol: :lol: :lol: )

Barbi!

Jól bevásároltatok :) :)
Milyen kisszéket vettetek???
Mi is kinéztünk egyet még tavaly,..hitegettek minket hogy majd 3 hét múlva lesz aztán megint 3 hét majd megint...aztán mostmár ki van irva, hogy nem is lesz :evil: :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy most mi is újat kell hogy keressünk :roll: :roll:

And!

Ezt most komolyan mondod????hogy Szegeden lesz/lenne/lett volna állásod??????
Akkor leköltöztetek volna családostól????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mea!

Hűűű ez az afta nem lehetett semmi..... :cry: :cry: :cry: :cry:
Akkor biztos fogyott is Livi, ugye????
Szegényke...

Mi:

Elmentünk letesztettük a homokozószettet...úgyhogy szépen el is ment a délután és még este berongyoltam az Árkádba tök feleslegesen mert nem találtam magamnak nadrágot :evil:
Pedig hétvégén megyünk borkörútra Szekszárdra...jó lett volna valami jó naci...
Na mindegy...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok.

Köszi a gratulákat. Szeretnék már lenyugodni, de egyenlőre még nem megy. Majd a 12 hetes uh után :) :)

Róki, nagyon jók a képek :)

Barbapapa, jó kis bevásárlás volt akkor ma.
Én is úgy szerettem volna kis pénzt költeni, de a szar APEH tegnap küldött egy levelet, hogy nézzem át mert nem jó a bevallásom. (Egyébként tegnap már utalniuk kellett volna, szóval jól kihúzták az időt) Tényleg igazuk van, de csak azért mert két helyen nem ua. az összeg lett írva. Szóval el lett írva. Na bummmmmmm.
Szóval legkorábban 30 v 45 napig megint várhatok. brühühü

Ayse, pap :evil:

And, te is novemberi leszel még ??? Olyan jóóóó! Drukkolok jövőhéthez.
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


De jó, hogy jöttetek, már azt hittem a BL-t nézitek! :twisted:

Vagy csak félidő????

Csikken!
Szurkolok nagyon, hogy el tudj lazulni!!! Mert ugye az úgy van, hogy a 12 hetes után ott az afp, meg a következő nagy uh, meg a szülés.... ennek sosincs vége. :?

ayse
 
 


Megann!

Látványosan fogyott, mert a nacik feszültek eddig, most meg majdnem leesnek róla :cry:
De voltunk új védőcsajszinál(kb. 25 lehet max) Nagymaroson és 14 kilót mért és 86 cm :D

Úgy-hogy még így is jó húsban van szegénykém, de már 4 nap után dölöngélt, alig élet :cry: :cry: :cry:

Most már jobban van és kenegetem neki a kamillás löttyel, amit felírtak, de az egész ínye is bevan neki gyulladva(mintha skorbutos lenne) és vérzik is neki sokszor :cry:

Annyira sajnáltam szegényt.
És nem is sírt, semmi csak nyűgös volt, de gondoltam a torokfájástól, aztán belenéztem és láttam a pöttyöket :(

És egy sima torok vírustól.................. :shock:

Nekem Lívi sohasem volt beteg eddig, ezért nagyon megijjedtem és olyan rossz volt látni ilyen elesettnek.
Meg bújt hozzám és mondta egyfolytában, 3 napig, hogy anya anya.

Mostanában kezd anyás lenni, persze továbbra is apa a sztár este, de már simizem őt este kiságyban és mondja, hogy még, olyan cuki :)

Ayse!

Hát én sem vinném hittanra ilyen paphoz :? :? :?

Mea
mea
 
 


Csikken!
A sok ügy-baj miatt annyira práztam és nem engedtem magamhoz közel az élményt, hogy a szülőszobán kezdtem rádöbbenni, hogy hol is vagyok (ezért sem írtam ide nagyjából addig, csak olvastam).

ayse
 
 


Mea!
Szegény Livi! :(

ayse
 
 


Húú, micsoda hírekre tér vissza az ember! :shock:

And!
:D :D :D Ez aztán a hír! Vigyázz magatokra! :)
Eszti nagyon édes a képeken! :) Az a kedvencem, ahol olyan elmerengve ül a széken!

De minden baba nagyon édes! tényleg szuper képeket tettetek fel! :D

Mse!
:( :( :(
Sok erőt kívánok neked!
És utólag is boldog szülinapot! :) (húú, de hülyén hangzik most itt a boldog szó. :? Inkább azt kívánom, hogy teljesüljön amit szeretnél!!)

Totka!
Nekem is az jutott eszembe, mint Aysenak és Csibbnek! :?
Próbáld a dolog pozitív oldalát nézni!

Csikken!
Továbbra is megy a drukk! :)

Mea!
Húú, nektek is kijutott a "jóból" :(
Szegény Livi! Most hogy van? Eszeget már?
Apa ujja? :?

Megann!
Copfos Lénádat meg kell említenem! :D Nagyon édi! :D
Én bírom a fekete nyuszikat! :)

Barbi!
Jó munkát holnapra! :) Azért tök izgi ennyi új cucc, nem? :)
A fiúk ismét nagyon helyesek! :D


A Balatonon nagyon jól éreztük magunkat, szuper időnk volt! :)
Nati nagyon élvezte a kertet, egész nap vigyorgott.
Anyósom előtt le a kalappal, rengeteget tyuntyogott Natinak, sétálni, hattyút, cicát etetni vitte, homokoztak, hintáztak, szóval nagyon jól elvoltak!
Apával meg is beszéltük, hogy nyáron lelépünk Horvátországba pár napra kettesben!

Nálunk egy nyamvadt kép sem készült, mert úgy vittük el a gépet, hogy lemerültek az elemei..... :evil:
Apa kamerázott azért.

Nati is keresgélte pedig a tojásokat a kertben és miután az elsőt tök véletlenül, idő előtt megtalálta, egész nap!! szorongatta!
Még az alváshoz is alig akarta letenni! :shock: :D

na, megyek, kidőltem! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!!!

Most van egy kis időm reagálni is (talán). :)


Emese!

Nagyon sajnálom hogy így alakultak a dolgok, kívülről tényleg semmi nem volt látható, de gondolom te így is akartad. Olyan csodálatra méltó számomra, hogy mindig olyan kedvesen és jókedvűen jössz ide, annak ellenére hogy ezek szerint azért volt kellemetlenség a háttérben. Szóval csak együttérzésemet szeretném kifejezni, és kitartást a nehéz helyzetekre.


Benianyu!

Nagyon vagányak a fiúk az egyforma öltözékben! :) Főleg a napszemügés Beni! :)


Totka:

:( Sajnálom hogy ilyen zűrzavar van nálatok, tényleg bosszantó mikor fél órán múlik valami ilyen fontosságú dolog...


Barbi!

Leon a motoron!!! :) De az utolsó kép a kedvencem. Annyira más kisugárzású a két fiú! Leon tényleg a belevaló, kemény srác benyomását kelti, Nolcsi pedig az érzékeny, költői lelkűt :) Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni a természetük.


Majola!

Nálatok meg Julcsi mosolygós képe fogott meg. Olyan ritkán látni őt mosolyogni, de tündéri!


Csikken!

Most már szabad hangosan is gratulálni? :lol:


Rólunk:

Határozottan javul a helyzet... Vivi babát már le lehet rakni anélkül hogy azonnal ordítana. :) És a vigasztalhatatlan sírások egyre ritkábbak. Vagy kinőtte, vagy kezdjük kitapasztalni a kis jelzéseit. Pl rájöttem ha ráncolja a szemöldökét, azt jelenti, hogy álmos és akkor altatni kell illetve kivonni őt a forgalomból, mert a hangos zajok, fények hatására felpörög és akkor jön a lilulós bömbi.

Bevetettük a cumit is. Kifejezetten szoktatni kellett rá, de már elfogadja és pl el tud aludni vele.

Ezenkívül eldicsekszem vele, hogy éjjel már a bölcsőjében alszik (eddig velünk aludt a nagy ágyban) és tegnap éjjel pl csak hajnali 3-kor kelt úgy hogy 9-kor tettem le aludni, és utána meg már 6-kor. Nekem ez 1 (egy) db ébredésnek számít. Hurrá!!! :)

A köldökcsonk is leesett végre valahára múlt héten... több mint 5 hetes volt...

Balatoni hétvége is jól sikerült, bár végül szobát cseréltünk anyukámmal, és ő aludt Zsuzsával, mi meg Szilvivel anyu szobájában... az altatások így se mentek zökkenőmentesen, de összességében mindenki aludt, úgyhogy nem panaszkodhatok.

Zsuzsa tegnap megkapta a 18 hós oltást, egy picit sírt, de aztán hamar megvigasztalódott.

És azzal is eldicsekszem, hogy ő is egyre gyakrabban átalussza az éjszakákat... itthon még csak egyszer, de anyukámnál egyre gyakrabban. És a múltkor megcsinálta azt, hogy 6-7 helyett még 8kor is csend áradt a szobájából, hogy már benéztem, mi van vele. Hát ott feküdt a kiságyban, a fején a takaró, a lábacskái az égnek, és magyarázott ezerrel! :lol:

Olyan jó látni, hogy bontakozik ki az értelme! Egyre gyakrabban szól pl hogy kaki van a pelenkában... a színek közül felismeri, illetve megnevezi a narancssárgát, a kéket és a lilát... A számokat 5-ig felismeri (hogy mit jelentenek azzal még nincs tisztában, pl minden ami több mint egy, az kettő), egyedül eszik kanállal, villával... nagyon sok szót tud már mondani (ha fel tudjuk ismerni, mert azért nem beszél tisztán). Jön nekem segíteni a konyhába, odaáll a pult mellé egy széken. Imád építeni, most ez a nagy sláger (eddig a könyvek voltak), legokból már önállóan tornyot épít "bumm!" felkiáltással, mert utána természetesen ledönti őket. Szóval most nagyon aranyos.

Hisztik is persze befigyelnek, pl lefekszik a földre és nem túl meggyőzően "sír" ha valamit akar és én nemet mondok rá.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!
A műltkori pakolós kérdésedre válaszolnék. Bár ezzel valószínűleg feltalálom a spanyol viszt, de így nekem nem tűnik olyan maerásnak a készülődés.

Van egy táskánk, ami kifejezetten a babatáska, jó sok zsebbel. Ebben van pelus, kis kiszerelésű popsikrém, laposdobozos popsitörlő, egy-két body, partedli, textilpelus.
Amikor megyünk valahová, akkor egy-egy plusz pulóvert, nadrágot, sapkát kell ezek mellé bepakolni, amit a felöltöztetés során meg is teszek.
Ezenkívül az étel jöhet még számításba, ami bébiétel, gyümölcs, keksz, kiskanál, ezt nem olyan vészes összerendezni. A táska tetejére még egy babatakarót is szoktam dobni, ez is egy úti darab.

Megann!
Én is jártam már így nyúllal, hogy idegesen odacsapta a vizestányérját. Azt mondták nekem, hogy azért mert a nyúl nem szeret inni. Gondolom valamennyit azért mégiscsak iszik.


Sikerült megvalósítanom az egyszeree vagyok négy helyen napot.

Na megyek is mert megint jött egy teherautó....

ayse
 
 


Rókica!

Jaj de szépen alakultok :)Csupa jóhir :)
Zsuzsa meg csúcsügyes :) :)
Mi még inkább csak rombolunk....de azt mindent..
Hihetetlen hogy egy homokformát sem tűr meg egyben Léna :twisted: :twisted: amint elkészül egy homokautó vagy kacsa, máris ráront és összetiporja :twisted: :twisted:

Ayse!

Reggel visszaszállitottam mérges nyuszit a dédihez és mondtam hogy jövőre valami nyugodtabbat adjon nekünk, mert reggelre is megszökött...úgyhogy Lénával ott kergettük megint Nyuszit :twisted: :twisted: :twisted:

Mea!

14kiló :shock: :shock: :shock: hát ez nem piskóta :lol: :lol: :lol:
REmélem mostmár túl van a nehezén és hamar meggyógyul :)

Mi:

Lénának van pár napja egy új szava:Manó
Éjjel nappal ezt hajtja :lol: :lol: :lol:
Már a Mamák...is átalakultam Manóvá :lol: :lol:

Egyébként Léna továbbra is elég lassacskán tanul beszélni :roll: :roll: , nem is nagyon próbálkozik, megelégszik ha megtanul egy-egy új szót...látom rajta hogy nem is nagyon érdekli a beszéd....megérteti magát úgy hogy mutogat és odataszigál, odavonszol mindenhová... :lol: :lol: :lol: viszont a játszótéren kenterbe veri a vele egykorú vagy idősebb gyerekeket is mozgás terén..egyedül megy csúszdázni, egyedül megy függőhidon keresztül..szóval nagyon kis ügyi mozgásból..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ezt utólagosan küldöm minden ünnepeltünknek...Barbinak, Totkának, Msének....húúú ki is volt még....

Saját termés:
Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Nyuszi:
Kép

Még mindig:
Kép

A játszón csúszdázunk:
Kép

meg mérleghintázunk:
Kép

meg kikészitjük anya idegeit az akrobatikus mutatványokkal:
Kép

és szétrombolunk minden homokformát:
Kép

ezt meg csak úgy...

Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Duda!

Köszi már egész jól van Lívi, eszik is végre.
Párom ujjával ma volt megint kötözésen, hát még jó odeig nem használhatja és csak tornyosulnaka határidős munkái+marosi házon a munkák, nem tudjuk hogy lesz meg :?


Ayse!

Neked is köszi :wink:

Rokica!

De jó olvasni soraidat, akkor már kezd belerázódni a kinti életbe Szilvike is :wink:

Megann!

De szép Léna és milyen nagylányos ő is már, nagyon cuki.
Lívinek mikor lesz két ilyen édi copfja??????????????? :(
Nem tűr meg semmi csattot sem a hajában, pedig elvileg növesztjük, de elég csapzott neki a múltkori megtépés (fodrász).. :roll:

És milyen ügyes a játszón, hihetetlen, tényleg mindegyik gyerkőc annyira másban fejlődik jól
Lívi dumás, de nem ennyire akrobatikus :wink:

Puszika Mindenkinek

Mea
mea
 
 


hahó
mske77
 
 


áháááá,sikerült!
érdekes,nem értem hogy csináltam,de a lényeg,hogy összejött!
na még akciózok,aztán gyüvök!
ja!
ugye,megismertek! :roll: :twisted:
mske77
 
 


Naaaaa!mért nem megy az aláírás?????? :evil:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


ja :oops: :mrgreen:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


sorminta,hehe!
csajok,még mindig nagyon elveszi az időmet,energiámat ez a dolog,ma is lesz mindenféle papírirogatás stb,de egyszercsak jövök!köszönök addig is mindent!csók!

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


alakul!

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Szép jó estét!!

A jóidő egész délutánra a szabadba csalogatott bennünket.Macskáztunk, hintaágyat pakoltunk dédinél, anyukám lelkét ápolgattuk a műtétre, locsoltunk, stb, stb.
Holnap meg családilag fogorvoshoz megyünk a szokásos fél éves kontrollra.Én ki szeretném a bal felső négyesbe fehér tömésre cseréltetni a tömést, fúú, már öléggé félek.De muszáj lesz, Szegeden szépnek lenn(már amennyire a hozott anyag megengedi.... :lol: :lol: :lol: :oops: )
Duda
kíváncsi vagyok majd mit mond Panni fogacskáira a cumi miatt a dokinéni, majd írom!!!Örülök, hogy jó volt a Balcsin, Horváto.meg KIRÁLY lesz, majd meglátod!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Ayse
nagyon ügyi vagy, hogy mégis tudtál lenni négy helyen!!!!!! :D A képek arik, mint mindíg, és jó a szélforgó is!!!
Megann
Szédület, micsoda ügyi, mozgékony Lányod van!!!!!!Panna beszari a csúszdán, neki a hinta, meg a nyugis játékok a kedvencei.A csattok is szupik a hajában!!!
Mea
Férjednek jobbulást újjügyben, Livinek meg az aphták miatt!Nagyon rossz lehet, és kell 2-3 nap min.mire kezd javulni.
MSKE77
Szia!!!!! :D :D :D :wink: :wink: Egyébként Róki tényleg jól fogalmazott, mindíg vidám, bájos cserfes vagy, ezért is lehetnél Te a továbbképzőm!!!
Rokica
Szilvis, Zsuzsás Balcsis képek nagyon jók, és tényleg Veled örülünk, hogy Szilvivi kezd edződni!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

Hajni,
nekem eszembe sem jutott ez a megközelítés, hogy örülj neki, hogy nem együtt lesztek a kórházban, de tényleg igaz! amikor Pannit fogják macerálni, te t5eljesen rá tudsz majd figyelni, mert azért bármennyire is anyák vagyunk, azért egy szemműtét az egy szemműtét, ráadásul biztos Pannit is zavarni fogja, hogy le leszel ragasztva. szóval igen!!!! nézd pozitívan!!!

Rokica,
jajj de örülök, hogy ilyen jókat alszotok!!! idáig még nem juottam el az aggódásban, hogy milyen lesz összehangolni a két gyerek éjszakáit :) és, hogy Zsuzsa milyen ügyes már!! csak ámulok :shock: :shock:

Léna is egy akrobata :)
Esztimég nem is nyelvzseni és nem is műúvészi tornás, de lehet, hogy focista :lol: apa ma is megdícsérte, hogy milyen ügyesen rúgja a labdát, hát nem tudom, de ő nagyon odavan érte :)

Mea,
Lívi remélem hamar túl lesz ezen a nyavalyán! ez nagyon fájdalmas lehet :( :( :( párodnak is hiper-szuper gyors gyógyulást!!

Csikken,
szerintem mi decemberiek leszünk. szerintem kiírás előtt 1-2 héttel megcsászároznak, de még annyira korai erről beszélni, hogy inkább visszaszívom!! kezd roszz érzésem lenni, amikor beszélek róla, mert még olyan kis picike :)
most már csak 8 hónap aggódást kell kibírni (neked csak 7-et :P ), utána jobb lesz, mert legalább láthatjuk, meg foghatjuk :)

képzeljétek, van egy nagyon jó barátnőm, akinek egyik reggel elmondtam, hogy mi y helyzet, és mondta is, hogy ők is lassan tervezik a kistesót, erre délután felhív, hogy máűr a dokinak is megmutatta a tesztet, mert nem hitt a szemének :D :D :D :D tök jó :) :) :)

Andi! de jóóó!! Balaton :) :) akkor tök egészségesek vagytok már?

nekem múlt hétfő óta ömlik az orrom, nem is emlékszem mikor volt ilyen... Esztinek meg sztem be van dugulva, és messze nem tudtunk annyi trutyit kiszívni az övéből, mint amennyit gondoltam. (az enyémből indultam ki) remélem nem lesz ebből baj.

ma megint elvittem bőrgyógyászhoz, mert ocsmány szegénykémnek a bőre :( hiába kenjük a csodakrémmel, semmi. megerősítettek a múltkori diagnózisban, és mondták, hogy kitartás. én meg megkérdeztem, hogy minek kenjem a krémmel, ha nem , hogy nem jobb, de rosszabb??? erre nem tudtak válaszolni, azt mondták, azt megítélni, hogy rosszabb lenne-e, ha nem kenném, csak úgy lehetne, ha lenne még egy Eszti. köszi. ma este nem kentem be... pár hét alatt el kell, hogy múljon, azért ez vígasztal valamennyire, és legalább nem viszket neki.

Megann! nem szegedre megyek dolgozni!! biztos valamit hülyén írtam, bocsi :oops: :oops: szegeden csinálom ezt a vacak gyakorlatot, és mellette akarom ezt a magánrendelőset, tehát itt peste a magánrendelőbe mondták azt, hogy a terhességgel együtt is akarnak :) :wink: majd helyettesít a kollégám egy pár hétre.
most utána is kell néznem, gyed alatt egyáltalán nem lehet dolgozni, mi??
még más treveim is vannak, de ember nem lelkesedik érte. és félek, hogy úgy járok, mint az eszutinél, hogy marha lelkes voltam, aztán jött a hatodik hét, vele a hányingerhegyek és álmosság és alvásmaratonok, utána meg a kényszerpihenő :?
de mondogatom magamban, hogy a sz.r is le van sz.va, a lényeg, hogy rendben legyen a baba :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Barbi, igen, nekem nő a hasam :oops: sztem csak annyiról van szó, hogy ilyenkor jobban raktározom, meg eljkezdtem az elevitet is szedni. a húsvéti kindertojást leszámítva még csokit sem ettem, tehát tényleg nem habzsoltam semmit, sztem tök úgy ettem, mint korábban. ember már röhög, méág jó, hogy így fogja fel.. de ha megint nekiáll fogyózni, hogy kövérebb legyek, mint ő, akkor jól fenéken billentem! :lol:

Ayse, ez a pap nagyon súlyos!!! én ezt nem bírom ép ésszel felfogni, valaki világítson már rá a kérdés lényegére! a papnak nem volt anyukája, vagy mi??? hogy lehet ilyen heléyzetbe hozni egy kisgyereket, nem értem..

még annyi, hogy holnap megyek lilafüredre kongresszusra, úgyhogy nem leszek. Eszti apjával vonattal megy haza, és én szombat este látom újra a porontyomat! ez lesz az első este külön! már most hiányzik! anyósék még nem tudják a nagy hírt, el fognak ájulni :)

megyek csomagolni, sziasztok, jó éjt, Barbi, neked jó szerelést :D :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


And!

El is ájulok menten...kongresszus, magánpraxis...kitérek a hitemből azonnal..
Nagyon vagány vagy.. :wink: :wink:

Anyósék mellé készits egy vödör vizet, hátha fel kell őket locsolni :) :P
Amugy jó kiruccanás....Esztinélküli éjszaka miatt azért nem irigyellek...el sem tudom képzelni Léna nélkül az éjszakát..
Ha felébredek inni, pisilni stb...mindig megyek megsimogatni Lénát...meg megigazitani :P , meg betakarni :P

Babó miatt meg ne tessék izgulni, minden rendben lesz...tudja hogy milyen szuper család vár rá idekint...úgyhogy nem lehet semmi gond... :wink: :wink:

Ma találkoztam egy anyukával a játszón...jót dumáltunk..1 hónappal idősebb kissráccal és egy nagyobb bátyóval volt kint...belém is ültette a frászt..mondta hogy ők egyből akartak kistesót..de egy évet várniuk kellett rá..pedig semmi orvosi oka nem volt, csak az égiek igy rendelték.... :roll: :roll: :roll:
Nagyon morfondirozok, hogy akkor most ne startoljunk-e rá mi is :roll: :roll: :roll: :roll:

Totka!

Ne izgulj, egy tömés nem a világ :wink:
Apropó.......neked milyen szülésed volt?????Mármint normál úton jött Panna, vagy csaszi volt???Nem is emlékszem hogy irtál volna erről valamit...mivel ugye elég későn csatlakoztál.. :roll: :roll:

Emese!

Látlak :)
Papirirogatás :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mea!

Még neked akartam irni..hogy nehogy azt hidd ám, hogy Léna ilyen fodrászmodell alkat..a fenéket.....
A copfja olyan mini, hogy ha nem lenne körbecsattozva, szétesne 2 másodperc alatt..a csatot viszont ő nem tűri a hajában..folyton kiszedegeti és azt rágcsálja :? :? ezért alig merek csattozni, mert félek hogy lenyeli :? :? :?
Úgyhogy nem vagytok lekésve....

Davallia!

Ha olvasod, kérlek hogy bár úgy érezted múltkor hogy kilógsz a sorból..azért jelentkezz, én úgy szeretnék hallani rólatok..... :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And!
Jó utat! :)

Most fogalmazzunk úgy, hogy nem vagyok vallásos. Szóval szakértő sem. De nem gondolnám, hogy Jézus ezt kérné a gyerekektől, hogy őt jobban szeressék, mint az anyukájukat.
Meg ez nem is verseny. És az az érzésem, hogy az almát akarják összehasonlítani a körtével. Mintha a reformátusoknál külön szó lenne erre: imádni. Az embereket meg szeretni.
Eléggé fel vagyok dúlva, de a család nyösztet, hogy legyen keresztelő. A Dédi éjszakánként sír, hogy a gyerekek "pogányok". De asszem részemről ennyi volt a hittanra fordítható idő- energia-, figyelem-, türelem-keret.
Tudom vannak másmilyen papok is és elnézést, ha valakit vallásos érzelmeiben megsértettem volna.

Megann!
Léna csodaszép!
Egy régebbi hsz-edben (amiket ugye másolgatok), épp azt írtad, hogy reméled, hogy Léna haja olyan lesz, mint Lilié. Sikerült :)

Az "építkezés" mai penzuma megvan, én meg kipurcantam. :evil:

ayse
 
 


And!
Te aztán tényleg kemény csaj vagy! :) Le a kalappal! :)
Eszti nélküli éjszakához megy a drukk, de sztem semmi gond nem lesz! Mármint Esztinek! Mert olyan kis árulók ám! :? :)
Neked tutira hiányozni fog!
Köszönjük, már teljesen rendbejött Nati. :) Az antibio gyakorlatilag két nap alatt rendbehozta. :?

Totka!
Mindenképpen mesélj majd, mit mondott a fogdoki! :)
Natikám nappal már nem is keresi a cumit, alváshoz viszont mindig kéri! :?

Megann!
Anyám, Léna nem semmi! :shock:
Meg te sem, hogy ilyenkor hidegvérrel fényképezel! :D
Én tutira ott toporognék Nati körül. De én extraparamama vagyok! :oops:
A mérleghintás képen annyira szép Léna! :)

Mi ma szinte egész nap levegőn voltunk, tökre el is fáradtam. :)
Délután nagyot játszóztunk, Nati is gyorsan kidőlt.
Apa nemrég ment el dolgozni. :(
Én meg asszem aludni!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Íme az én kis bongyorim :)

Kép

És a mai szerzeményeim :)

Kép

ayse
 
 


Sziasztok,

Ayse, teljesen igazad van, tuti nem fogok lenyugodni 12 hét után se :)

Róki, persze lehet, már úgyis tudjátok :) :)

Megann, nem semmi Léna se amiket csinál. Roli se semmi csúzdánál se, de már párszor kipróbálta milyen hassal előre levágódni róla :)

And! Nyugi, bizti rendben lesz minden :)

Emese, várunk a csodás Nyusziképekkel :)

Pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok! :)

Beestem én is! :) Remélem, még vagytok egy kicsit! :)

Csak a mai napot olvastam át, azt is sietve. Megint nem volt időm jó pár napig.

Totka,
Lemaradtam, de jól értem, hogy Pannád szemét is meg kell műteni? Szegény....És úgy lett volna, hogy egyszerre a tiéddel? Aztán mégsem? Remélem, minden oké lesz! Mikor lesznek a műtétek?

Mske,
Szia az új nickeddel! :) Most már fogsz tudni feltenni képeket is!

Megann,
Léna gyönyörűséges csibészlány! :)
Dani is mászik mindenre a játszótéren, egész ügyes. Imád focizni és szinte csak bal lábbal rúg. A homokozóban rögtön rombol mindent, egy forma sem él tovább 2 másodpernél. Szóval ne aggódj! :)

Mea,
Szegény Lívi, de rossz lehet neki ez a sok szenvedés! Drukk, hogy most már hamar rendbe jöjjön! És Apa keze is!

folyt. köv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse!

Gyönyörűséges Lili királykisasszony sérója irigylésreméltó..de Léna a nyomába sem érhet :? :(
Ma pl hajat mostunk úgyhogy holnap majdhogynem szögegyenes lesz a Léna haja...(úgyhogy copfit holnap bizti nem tudok csinálni).
Ráadásul ahogy nézem jó erős vastagszálú Lili haja(de hát a sötét haj ugye mindig is erősebb), szóval Léná meg azért nem az nagyon vastag erős...
De azrét cuki 8) 8) 8) 8)

Duda!

Nem kritikának szánom nehogy félre értsd de szerintem azért ilyen ügyes Léna mert nem nagyon lett abajgatva...
Amikor már állt a lábán a csúzdán is úgy mehetett csak le, hogy meg kellett mászni a lépcsőfokokat(persze fogtuk közben)....
Most meg elnézem sokszor hogy az egyszerűsé és gyorsaság kedvéért inkább némelyik szülő fogja és felrakja a csúzda tetejére a porontyot.. :? hát nyilván nem ez a legfejlesztőbb megoldás...

Egyébként nehogy azt hidd, én is szivinkfartust kapok...csakhogy Léna engem már régen edz, kezdte ugye az 5 fokú háztartási létrával 13-14hónaposan :lol: :lol: :lol:

No meg ugye azért ez is adottság azaz genetikai program része is.. :wink: legalábbis szerintem :wink:

Csikken!

Épp ma okitották Lénát a játszón hogy hogy kell fejjel lefelé hason csúszni a csúzdán :lol: :? :? :?

M.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Cserepes szerzemény is bájos :)

Benianyu!

Lehet már látni hogy kb mikor költöztök???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Visszamentem az előző oldalra. Érdemes volt, mert olyan szép képeket tett fel mindenki. :) :) :)

Barbi,
Csúcsédesek a fiúk, a csíkos pizsamában is, meg a napszemüvegben motorozva is, meg a bőröndökkel is.
Beni eddig nem nagyon nézett Minimaxot, de most valahogy rákapott és már nem tiltom neki igazán, mert már nagyfiú. Most ismerte meg a Thomas sorozatot és nagyon odavan érte! :) Rögtön Ti jutottatok az eszembe! :)
Örülök, hogy neked is tetszik az egyforma cucc a fiúkon, neked extra jó az ízlésed, így ez megerősít engem. Apának nem tetszik igazán...

Rokica,
Nagyon helyesek a lányok! :) Milyen jó, hogy Vivi baba már nem sír annyit és már kezditek érteni a jelzéseit! És, hogy egész jól alszik már. És Zsuzsa is milyen kis okos! És neked is sokkal jobb a hangulatod, ha tudsz éjjel pihenni! :)

Csikken,
Megy továbbra is a drukk, hogy minden oké legyen a pocaklakóval! :)

Zsuzsa,
A te lányaid is a nagyon édesek. A kedvencem, ahol Anna Apát nézi, meg az utolsó, ahol Julcsi puszit dob! :)

Ayse,
Lili bongyorai is nagyon szépek! :) Ez a pap.... :shock: :shock:
Örülök, hogy jól telt a sokat várt utazás! :)
Dani is nagyon bongyori és most hogy pár napja nincs rajta sapka mindenki dicséri a fürtjeit. :) Néha - hülyeségből - szoktam mondogatni, hogy reggelenként besütöm neki és ma az egyik anyuka a játszótéren majdnem el is hitte, nagyon furcsán nézett rám, de aztán bevallottam neki, hogy mégsem. :)

Ancsi,
Meli is nagyon édes a kis copfjaival! :)

Totka,
Közben elolvastam az előzményeket is. Nagyon szerencsétlenül jön ki a dolog az oltás miatt! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
A költözés csak augusztusban lesz, most épül még csak a ház(unk). De sikerült eladni ezt a lakást, épp ma írtuk alá a szerződést, ráadásul elég jó áron és maradhatunk itt költözésig. Egy nagyon helyes fiatal házaspár vette meg.

Dani is nagyon figyel a játszón, hogy milyen csibészséget lehet eltanulni. A homok és kavicsszórás már profi szinten megy. :)
Megcsináltattam a héten a biciklimet, amin Dani ülése van és már mentünk vele. Imádja! Vigyorog végig. Főleg, amikor Beni jön mellettünk a saját bicaján. :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Most végeztünk a szereléssel........

Hááát, jó lett nagyon az ágy, de úgy érzem, egy hajó van a hálóban :lol: :lol: :lol:

Aki volt már itt, tudja, hogy nincs kicsi hálónk, de ide is hatalmas ez az ágy. Gabi ragaszkodott a 180x200-ashoz, mit ne mondjak, integetünk egymásnak az ágyban. Ráadásul ő szeret úgy aludni, hogy a seggemben van :P
Na mindegy, kicsit szokni kell, de szép lett nagyon, az biztos.
A folyosón is teljes arculatcsere van, félig már kész is van :D
Lesznek székek, kis asztal, polc, mécsesek, új virágtartók. Juj de jó lesz reggelente ott kávézni.
Szomszédasszonynak úgy megtetszett, hogy rögtön elnyargalt az IKEA-ba ő is ilyen széket meg asztalt venni.

Szombaton a telken rakjuk összen Nolcsika ágyát, meg a kis asztalt székekkel a fiúknak.

Ma is egész nap rohangáltam, matracot mentem venni az ágyhoz, posta, bank, taliztam egy lánnyal ruha ügyben, kiugrottam még az ikea-ba apróságokért.

Megyek is aludni, bocs, hogy nem reagálok senkinek, de hulla vagyok. :?

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!
Hű de ügyesek vagytok a lakással!!! :D
Hajsütős Dani :lol:

Barbi!
Nagyon kiváncsi vagyok a kávés székekre!
Nekünk is ekkora az ágyunk, mi nagyon élvezzük!!! :D

Egy kis kép dömping :oops:

Falusi idill

Kép

Lili idill :D

Kép

Cseresznye

Kép

Ezt látni a konyhaablakból
(az ikeában szörnyülködtek, hogy ide nem lehet konyhát tervezni, mi az hogy ekkora ablak van, a tervre rá is írták, hogy nem ajánlott). Egyetértsek????

Kép


Egy sorozat Andris tésztaevéséről

Kép

Kép

Kép


Ez finom. Van még?

Kép

ayse
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűséges képekre érkeztem!
Ayse
Nagyon szép a kertetek meg Lili és Andris is! :P És nagyon ügyesen villázik!
Pap az elképesztő. Most akkor katolikus vagy református hitoktatáson volt Lili?

Megann
LÉna színdöglesztő!

Totka
Köszi a hiányolást! Anyukád hogy van?

Mse77
Olyan ismerős vagy! :lol: Drazsészeműdről akkor már dobjál képeket ha lehet!

Rokica
Ezek nagyon jó hírek! De ügyesek vagytok!
Jövő héten valamelyik nap randi? :P

Mea
Szegény Livike és szegény Párod! Jobbulást Nektek!
Szerencsére azért Livike még így is elég jó súlyban van!
Apukája alkata, ugye? :P Vagy kicsinek Te is ilyen nagy voltál?

Csikken
De jó, hogy minden rendben van! Ne aggódjál, az a normális ha így is marad!And ez Neked is szólt! :lol:

Ezek a tojásgyűjtős képek nagyon aranyosak! Mindenki!

Viki
Peti tényleg nagyon hasonlít Rád!

Benianyu
Ma már sugdolóztak a hátad mögött a játszón,hogy ez az az anyuka aki süti a haját a gyereknek! :lol:

Majola
Hogy vagytok hogy vagytok?
Julcsinak eszméletlenül áll a rózsaszín!Lehet, hogy megkérjük a kezét. Okos is szép is. Jó lesz az én Marcimnak :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Majola azt szerettem volna kérdezni, hogy hogy vagytok és HOL vagytok :lol:

Bodza Ti?

Nekem lassan megint kezdődik a tanulás :? Tetemes anyag áll még előttem. :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse!

Majd ha kész lesz a folyosó teljesen, rakok fel róla képet:)
Nekem is bejön ez a nagy ágy, főleg reggel, amikor a két fiú ott ugrál közöttünk :lol:

Nagyon szép a kert, a virágzó cseresznyefa nekem is a kedvencem!
Andris meg nagyon ügyesen eszik egyedül :wink:

Juci!
SZIAAA!!!! :D
Kitartást a sok tanuláshoz!
Mikor ér véget a vizsgaidőszak?

Fiúk alszanak, várom, hogy felkeljenek és menjünk a játszótérre.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szia Barbi!
:P

Mi Anyuékhoz megyünk sztem ha felébred Morcika.
És kint fogtok a folyosón kávézni?
Mások is szoktak?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


ja a vizsgák május 21-én lesznek
de ahogy elnéztem jóóóó nagy az anyag

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Ma reggel már ott kávéztunk :P :P

A mi emeletünkön, ezen a részen 4-en lakunk, ebből egy az öcsém, aki nem ül ki, alig van otthon, egy egy öreg néni, aki már a telkén van, majd október végén költözik be.....
Szóval mi vagyunk, meg a szomszédasszony, aki 8-ra jár dolgozni, amikor mi még alszunk....ő ki fog ülni, mert ő vette tegnap az ugyanilyen asztalt + széket.
Hétvégén meg nem találkozunk, mert akkor mi telkezünk.
Nagyon jó így, nincs senki, aki zavarna, olyan mintha lenne egy saját kertünk, előttünk a sok fa, lent a kertben virágzik az orgona, isteni illata van. :D

1 nap alatt lemegy az összes vizsga???? :shock: :shock:
Hú, az jó kemény lesz. :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Igen, így tényleg kellemes lehet a kávézás :P

Hirtelen nekem az jutott eszembe,mintha én ültem volna ki anno a gangra kávézni amikor a Ráday-ban laktam :lol:
Az U alakú folyosó volt és igen keskeny. És volt a háznak egy "Magdi nénije". Tuti nem lett volna nyugis a kávézás.

Igen, egy nap alatt. A múltkor 4 vizsga volt egy napon.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :D


Barbi!
Fehér fonott szék, világoskék üléssel?

Juci!
Két vizsgám között legalább 3 nap eltelt. Nem is értem, hogy csinálod? :roll:

ayse
 
 


Sziasztok lányok!

And, milyen is pontosan Eszti bőre? és mit mondtak a dokik?
Nagyon ügyi vagy, hogy így is fogsz dolgozni!

Mse, üdv újra itt! További kitartást, és sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++ enerhgiát neked!

Kép

Kép
prüntyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?