Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
megy a drukk ezerrel!!! :D
csné
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a drukkokat!

Eszter, én is nagyon szoritok neked!
csné Ági, neked is puszi! :D
Annyira aranyosak vagytok! Különben én sem tévesztlek szem elől titeket :wink:

Rólam annyit, hogy ma reggel is stabil volt a hőm, és a mensim nem jött meg :D :D

Andi, sajnálom, hogy ez a hónap nem jött össze... reméljük, a jövő hónap sikeres lesz!

Zora, ha kipihented az utazás fáradalmait, dobhatnál egy görbét nekünk!

Krisz, akkor te most hogy is állsz? Nem tudom miért, de ha téged olvaslak, hogy nem akartok most babát, de nem védekeztetek, mindig kell mosolyognom, és az van az agyamban, hogy neked most fog összejönni :D :D

Pandácska, te is el vagy tűnve! Azért nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Mo, tudom, hogy sokat kell dolgozni egy házzal, de azért jelenthetnél, hogy mi van veled!!!!

Éva, sokat gondolok rád!!!

Ági, te hogy vagy? Elmúltak a rosszúllétek?

Ind, neked a múlt hónapban hányadik nap volt a pé? Méred a hődet?

Sheila, te is irhatnál magadról!

Hova vagytok mind eltűnve????

Puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Görbe?
Vendég
 

 
 

Nem tettem görbét, mert a hőm ugyanannyi, mint a tegnap: 36,6. Tehát, az egyenes vonal egy kicsit hosszabb :)

Te hogy vagy?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Megnéztem a másik oldalon szóval csak így tovább :wink: mikor tesztelsz? Én megvagyok jól is meg rosszul is. Hihetetlenül lassan megy az idő úgy érzem hogy soha nem kezdődik már el a lombik biztos azért mert nagyon várom. Már a félelemeim is elmúltak pedig volt belőle rendesen csak lennék már ott. A fogigátlót eddig is utáltam de most már gyűlölöm nem érzem magam jól tőle hányinger hasfájás rossz közérzet meg ilyenek. Két napot nővéremnél voltam nagyon jó volt :D
Unokahugom:
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 608.21.jpg[/img]

Nővérem 2in1 :D :
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan benéztem, mert indulunk Alsópáhokra, szombat este tudok jönni majd újra.
Kicsit el vagyok keseredve, mert a párom nagyon náthás, köhög, és hőemelkedése is volt tegnap este. :(

Nekem a hőm ma 36,3, tegnap 36,2 tegnapelőtt 36,3 volt...
elkezdtem vasárnap az LH tesztelést, eddig teljesen nega, talán 1-2 nap múlva jön a PÉ...

most nagyon félek, nehogy én is elkapjam a nyavalyát, Melissa is náthás napok óta, Patrik is ma volt orvosnál.
Azért aggódom, mert a legutóbbi babát is úgy hoztuk össze, hogy a fogantatáskor a párom volt beteg, utána én is elkaptam, két hétig szenvedtem, még mandulagyulladásom is volt :(

ettől függetlenül nem gondolom, hogy a baba emiatt ment el, mert utána 6 hétig még fejlődött rendesen....
de azért rossz ómen....nem szívesen hagynám ki most a próbálkozást, mert lehet, hogy össze sem jönne ebben a hónapban...ha meg igen...nem tudom, mit tegyek :roll:

Ildikó!

Neked nagyon szorítok, szép a görbe!!
Mikor fogsz tesztelni??
Remélem, mire megjövök, olvashatom a jó hírt :)


Zora!

Ti ma jöttök haza...azért kérünk ám egy kis élménybeszámolót is, ne csak a görbék körül forogjon a világ :lol:


Szép hetet Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Pandácska!

Gyönyörű a kis unokahúgod :) :) :)
Nővéred pedig nagyon csinos kismami (irigy-irigy :) )

Lányok!

A szóját végig szedjem a ciklusban??

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
Köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó! Ezerrel megy a drukkkkkk!!+++++++++++++++++
Mikor is tesztelsz ilyen szép pozitívat???+++++++
Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Panda! Gyönyörű a kiscsaj!! NA és kismami tesód!! De jó neki!
Én most kaptam pár képet a sógornőm kislányáról , aki a hétvégén született, hát most mindig azon jár az agyam, hogy szeptemberben nekünkis sikerült volna, akkor már májusban szülhetnék és most nagy pocival ülnék itt! Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj mikor fog sikerülni???? igaz már beindult a védekezés nálunk, de baj, mert egy kicsit helyre tesz.

Tudom, hogy lassan telik az idő, de meglátod itt lesz mégis csak és majd csak sodornak az események és azon kapod magad, hogy ott van a pociban egy pocaklakó!!

Éva! Te hol vagy elveszve???? Gyere mesélj milyen volt a pihizés?

Szarakodik a billentyű
Vendég
 


Panda: tényleg nagyon édes az unokahúgod. És a növéred, hát, nagyon szép kismami :) Én is csatlakozok az irigyek klubjába :D

Sheila, én nem tudom a szóját hogy kell szedni, de a lányok gondolom majd segitenek.
Hogy mikor tesztelek? Hát, nem tudom.... valahogy úgy érzem, hogy babás vagyok, és mégis félek. Te nem tudsz róla, de én decemberben teszteltem egy pozitivat, és másnapra megjött a mensim.... a mensi után még mindig + volt a teszt néhány napig.... tulajdonképpen ezért nem nyugtatna meg egy + teszt sem, amig nem látom UH-n, hogy ott van a baba....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Krisz, végre te is jelentkeztél..... szerintem ne a múlton agyalj, hogy ha akkor sikerült volna....., hanem azon, hogy milyen szép kismami leszel nemsokára :wink: :wink:
Az én ciklusaim általában 29 naposak szoktak lenni. Amióta próbálkozunk, azóta volt vagy néhányszor 1 nappal hosszabb...

KépKépKép
ildiko74
 
 


Csajok! Az lh tesztet akkor érdemes csinálni, ha már látom majd a tojásfehérjét? Vagy mikor?

Egyébként hol vagytok???
Vendég
 


Szisztok! Én tanulok sajnos ezerrel.
Nem tudom, hogy múltkor hányadik napon volt pé-m, mert előtte nem volt mensim, úgyhogy nincs mihez viszonyítsak. De mivel hiszek avivában, a 14. napon, tehát hétfőn lesz megint a pé-m. Már el is kezdtem páfrányosodni, remélem nem kavar be semmi, és megint olyan szépen alakul minden mint az elöző hónapban. Addig már csak 2-t kell tornáznom, utána meg csak a szinten tartókat. Lehet , hogy tojnom isa kéne a tanulásra, nehogy a sok éjszakázás miatt úgy gondolja aszervezetem, hogy nincs szükség pé.re.

Ildi! Szupi! Úgye jól gondolom, hogy ez nem 14., hanem 16. dpo? Ami azért már elég jónak mondható...

A szóját végig szedheted, akkor is ha terhes vagy, a 12. hétig ajánlott.
Puszi nektek!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Azért tanulj egy kicsit, hogy hamar túl legyél a vizsgákon, mert hát pocakosan nem kéne stesszelnia vizsgák miatt!!!


Pusza
Vendég
 


különben eddig ilyen a görbém. szerintem lent mérve is elég kesze-kusza? vagy, hogy látod ZORA, a görbék nagymestere? Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ez elég furi lett, de mindegy

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát Ind szerintem normálisabban néz ki mint az enyém:

Kép

Én is lent mérem, de ma tök magas volt a hőm, pedig csak utána szexeltünk, vagy már akkor is égtem a vágytól??!! :oops: :oops: :oops:

Szerintem a tiéd tök okés, majd a pé-re leszek kíváncsi.

Az lh teszttel kapcsolatban várom a válaszokat, hogy ha majd lesz tojásfehérjém, akkor érdemes megnézni???
Vendég
 


Ind,
Nincs ezzel a görbével semmi gáz majd késöbb lesz izgi.
Vendég
 


Sziasztok csajok, megjöttem! Egyszerűen fantasztikus volt, majd holnap teszek fel képeket!
Krisz! Szerintem a tojásfehérjekor érdemes tesztelni, én is igy szoktam, és elég takarékos megoldás, mert általában akkor már, vagy legkésőbb másnap pozitiv.
Ind! Nagyon jó a görbe, a ciklus első felében cikkcakkos, ez normális, igazán nekem csak a babánál szép egyenes, de nem ez a lényeg, hanem, hogy pontos legyen. Beteszek neked ide erről valamit egy általam nagyrabecsült orvostól:

Kedves Mindannyian!
Azt igértem, hogy ma este leírom a hömérözést.
Én ezt rendszeresen csináltatom a babaváró hölgyekkel. A jó görbéböl sok mindent ki lehet olvasni. Tehát:
1.reggel ébredés után, mozgás nélkül (se pisilés, se szex)
2. 5 percig
3. Végbélben, mint a kisbabáknak (ezt nem szokták Budapesten az utóbbi 10 évben így kérni, pedig az alaphömérséklet mérésnek az a lényege, hogy konstans legyen, ne függjön a környezettől- márpedig a szájban való hömérözés eredménye függ a külsö hömérséklettöl, függ attól, hogy éppen jó reggelt kívánsz-e, attól is, hová teszed a szádban)
4. Japán higanyos lázmérővel mérni a hömérsékletet, a mért értéket úgy ábrázolni a diagrammon, hogy a diagramm 1.napja a menses 1. napja legyen, és a következö menses 1.napján uj diagrammot kezdeni.
Ha így van mérve és ábrázolva, akkor lehet értékelni. De az értékelésben is szokott hiba lenni: sokan azt gondolják, hogy akkor van a peteérés, amikor a hömérséklet eléri a 37 fokot. (Láttam olyan alaphö görbékt, amelyeken bejelölték az inszeminációkat is: mindig a peteérés után 4-5 nppal csinálta az illetö orvos: még ö se tudta, hogy akkor már régen késö- természetesen minden inszemináció sikertelen volt). Valójában akkor van a peteérés, amikor a legmélyebb pont, és ezután folyamatosan emelkedik a 37 fok körüli vagy fölötti értékre. Ha nem éri el a 37 fokot, biztos a sárgatest hormon elégtelenség.

Hát ez a lényeg, hangsúlyozom, szerintem!
Ildi! Rajtad a világ szeme! Minden rendben lesz ám!
Panda! Csodaszép a kislány, és a tesód is nagyon helyes. Kitartás, lassan a Te élményeiddel lesz tele a topik! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Lányok, igaz lehet az , amit a doki ir, mert én egy éve nézem a hőmet. Amikor hirből sem ismertem a mensi előtti pecsételést, a hőim is mindig 36.9-37 volt lent a ciklus második felében végig. Amióta vérezgetek, a hőim is ingadoznak, 36.7-36.8, kivételes esetben 36.9 és nem mindig 12-14 napig, hanem jó, ha 10. Tehát esküszüm a mérésnek erre a módjára, könnyen kiderülhet belőle olyan probléma, amit a dokitok nem is sejt, aztán a baba meg nem marad meg. Tanácsolnám Ildi, nézd meg a hődet reggel lent is, mert nem biztos , hogy a múltkor nem esetleg kis hormonhiány volt a gond.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok! Megérkeztem. Rengeteget dolgoztunk a háznál, no, meg a férjeméknél voltunk... ezért nem tudtam jönni. Tegnap késő este értünk haza. Ma ezerrel száguldoztam hozzátok, hogy megnézzem mi van veletek!!! :wink:
A fertibe bepötyögtem az értékeimet. Holnap majd megmutatom. Ma sajnos nem tudom, mert a freemail teljesen megújult és az oldalt nem tudom itthonról megnyitni.. sajnos lassú hozzá a gépem... :cry:
Holnap citromailben küldöm haza magamnak a görbét... rajtam ugyan nem fog ki ez a fránya net!!! :mrgreen:
A lényeg: talán nem volt pé-m ebben a ciklusban...
Krisz! Igazad van. Nekünk minden második hónap lesz csak normális... 8)
ILDIKÓ!!!!! Jajjj, nagyon drukkolok!!!!! Izgulok érted csajszikám!!! Ez nagyon jó jel, ám!!! :wink: Megy a +++++++++++++ energia!!!
Andi! Sajnálom! :cry:
Sheila! Jó utazást kívánok!! Jobbulást a családnak!!
Éva! Úgy eltűntél. Veled mi a helyzet?
Panda! Aranyos unokahugid van! A nővéred pedig szép kismami volt. :wink:
Ind! Mennyi vizsgád van még? Jajj, ne tanulj már annyit!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Szia Zora! Egyszerre értünk ide???? De jóóó!
Mi a szösz van a vonalzómon???
Vendég
 


Sehogy sem tudom feltenni a görbém, de sebaj. A 3. dpo-n vagyok, elég szép hővel. Fogalamam sincs, elkezdjem e a progipótlást, teljesen bizonytalan vagyok. Ha 36.9 alatt lesz, elkezdem, nehogy már ne legyen római bébim! :lol: Egyébként késve volt a pém, amikor már nem is számitottam rá, előtte meg torokgyulladás miatt volt hőemelkedésem, szóval egyik este csak iszonyúan el kezdett fájni a petefészkem, férjem gyógyitgatta este :oops: remélem sikerrel. Most itt tartok, drukkoljatok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Csaó Mo! De jó! Éva hiányzik még nagyon! Beirnád a hőidet szép sorban nekem, majd elemzem én!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!!! Én nagyon drukkolok neked!!!!

Én buktam ezt a hónapot. Nincs emelkedés a görbémen.
Az áhított nagy akcióhegyek is dombokká szelídültek... akarom mondani nem is dombokká, inkább nagy szakadékokká váltak. Magyarán mondva: minden napunk meló volt és hullán bedöltünk az ágyba. Azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány... :roll: ...így meg aztán nehézkes a dolog.. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Honnan kezdjem a bepötyögést Zora??
Vendég
 


Az egész ciklust??????
Vendég
 


Drága Mo! Mikor szeretnéd végre ezt rendezni? Mensid volt legalább, hol tartasz? Gondolj bele, ilyen ritka peteérésekkel, plusz az idő, amig összejön....egyszer csak belefáradsz majd, nem?

Zora
Kép
zora7
 
 


Tényleg segiteni szertnék, tudod, komolyan végig kéne ezt gondolni, végül is egy nőnek normális ciklus is kell az egészséges élethez, és alig 30 évesen az embernek azért petéi is szunnyadnak odabent, mind-mind egy megszületni vágyó apróság, csak testet kell adni nekik, ha kell, hát egy kis segitséggel.

Zora
Kép
zora7
 
 


Na most megyek, holnap estétől már lesz otthon gép és bővebben jelentkezem! Most felhivom Évát!
Sheila! Szerintem hamarosan meglesz a pé, váladék van már?

Zora
Kép
zora7
 
 


Most a 34. napon tartok.
Az előző ciklusom gyönyörű volt. A 27. napon volt pé-m.
Ebben a ciklusban fantomérzések, kísértetek meg mindenféle látomások gyötörtek, úgyhogy már minden jelet figyeltem magamon addig-addig... míg simán éreztem meg láttam azt is, ami lehet hogy nem is volt az. Szóval érted??!!
Aztán most a 32. napon volt egy újabb hőesés 36.1 és azóta 36.4-re és ma reggel 36.5-re emelkedett. Szóval, lehet, hogy ebben a hónapban a 32. napon volt pé-m??? Persze teljesen mindegy, mert már ezer éve akcióztunk.... most kezdek észheztérni és lábadozni a feszített munkából.....
Arra gondoltam, hogy a macát holnap elkezdem, napi 3 kapszulával.
Mit szólsz? Jó ötlet?
Nem félek attól, hogy belefáradok. Most a munkahelyemen is rengeteg meló van... a nyár egy kicsit lazulósabb. Ha addig nem jön össze, a nyáron tuti felkeresek egy hiper-szuper orvost!!!
Vendég
 


Helló Elveszett CSajszikák!!!

DE jó hogy itt vagytok!!!

Mo! Akkor mi most a következő hónapban együtt babásodunk jó???? DE tuti neked lőttek ennek a hónapnak???

Zora! Te most jól kipehnted magad??? Reméljük eredményes kiruccanás volt???
Szerinted mitől lehet, hogy már két napja 36,9 a hőm, igaz hüvelyben mérem, de nem túl magas? És még csak a 13. napon vagyok.

Ildi! Veled mi a helyzet??? Ugye nem jött meg? Mikor tesztelsz már???
Mi már nagyon kíváncsiak vagyunk. :shock:

Pandácska! Hogy érzed magad, még mindig szarul a fogigátló miatt? Már nem sok van hátra, azt féllábbal is kibírod! Mi segítünk átvészelni ezt a másfél hetet.

Bocsika, hogy nem írtam mindenkinek, de millió pusszancska!!!
Vendég
 


Szia Krisz! Ha nincs gyulladás a szervezetedben, akkor pé volt 3-4 napja. Gratulálok! Ildi????????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


De ilyen korán???
És akkor nem is védekeztünk.
Lehet, hogy ilyen hamar lett volna. Nem hiszem mert tojásfehérjém sem volt. De problémám sem szokott lenni. Na majd kiderül.
Vendég
 


Krisz,
köszi kérdésed még rosszul vagyok de most már tényleg nincs sok kibírom mást nem tehetek. Görbét nem dobsz?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Ne haragudjatok, de ebben a hónapban nehezebben szedem össze magam, mint máskor!
Visszaolvasgatok és igérem írok mindenkinek, de most nagyon nehezen megy.
Rólam annyit, hogy még egy utolsó esélyt adtam magunknak és május 2-ra bejelentkeztem Radványi dokotrnőhöz.

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva szia! De jó, hogy jöttél végre!!!
Most bocsi a hülye kérdésért, de a vonalzódból nem látszik, aakor most megjött???
Annyira rossz hallani, hogy szarul vagy. Olyan jó lenne sok okos dolgot mondani. De tudom, hogy ezt magadban kell lerendezni. De azért gyere és mesélj bármiről.
Figyuka egyébként én szívesen megadom a dokibácsimat, szerintem ő is nagyon jó és nagyon segítőkész. A barátnőmnek is baromi nehezen jött össze és addig mentek, míg meg nem találták a hibát a gépezetben. Nagyon szeretnék segíteni, mert tudom mennyire vágysz egy babára.


Panda! Itt a kért görbe:
Kép


Többiek hol vagytok!!???

Ildikóóóóóóóóó!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Úgy látszik ez a jó kis tavaszias idő mindenkit kicsalogatott a gépek elől. Azért megmutatom a görbémet.

No, lehet szöööörnyűűűűűlködni!!!
Krisz! Ezt a hónapot tuti buktam. Mától szedem a macát is. A következő ciklus szerintem ennél már csak jobb lehet...
Mi, maratoni lányok tudjuk mi a várakozás.. én most várakozó állapotban vagyok. Krisz! Szerintem nem volt még pé-d. Ez nagyon korán lenne. Talán csak az alul mért hő miatt :oops: lesznek majd ilyen feltűnően magasak az értékek... Ráadásul a ciklus elején jársz, mert ugye maratoniaknak ez csak az eleje.... úgyhogy ilyenkor még gyakran cikk-cakk az egész.

ILDIKÓ!!!! CSAK EGY MONDAT, HOGY MI VAN VELED!!!!!! KÖNYÖRGÖM!!!!! Ma annyit jártál a fejemben!!!!! Gyere már, és mondd, hogy mi a helyzet!!!!

Pandácska!!! KITARTÁS!!!! Küldöm az energiát!! Nincs sok hátra. Kemény csajszi vagy!!! :wink:

Éva!!! Gyere! Írj, hogy mi van veled!! Nagyon hiányzol!!!! El sem tudjátok hinni, hogy mennyit gondoltam rátok, amíg nem jöttem. Segítünk összeszedni téged!!! Csak írd ki magadból!!!! Legfeljebb kisípoljuk az egészet.... :wink: :lol:


Kép
Vendég
 


mO! tyŰŰAZANYJÁT GÖRBÉD VAN. Jaj Manó elállította a billentyűzetet.
Szerintem sem volt pé. Várom a TF-ét mint a Messiást.

REmélem hamarosan megjelenik!

Mi is voltunk ma kint majdnem megfőltem. De jó volt.
Vendég
 


Kedves topik lakók!

Én még új vagyok itt a babaneten. Mivel mi is babát szeretnénk, a másodikat, szeretnék sorstársakkal beszélgetni. Rengeteg topikot elolvastam, hogy hová is illenék én igazán, hol érezném jól magam, és ez a topik tetszett a legjobban. Itt tök jól meg lehet beszélni a problémákat, és nem olyan felületes, mint sajnos több topik. Remélem nem bánjátok, ha csatlakozom hozzátok!!!!
A topik neve is nagyon tetszik, igaz nekem ésszel nem nagyon megy, mert annyira akarom, ezt a babát, hogy már teljesen elvesztettem a fejemet. Ez még csak az első próbálkozós ciklusunk, és még csak az 5. napon tartok, de már minden bajom van!
Elolvastam az egész topikot az elejétől, így már valamennyire "ismerlek" titeket! Nem röhögni, de jegyzeteltem is, hogy jobban képben legyek! :lol: Úgyhogy írásos infóim vannak rólatok! :lol:
Kedves Éva! Szeretnék neked segíteni, de nem tudom, hogy mit is mondhatnék, amivel megvigasztalhatnálak. Én hiszek Istenben, és úgy gondolom, hogy valamiért még nem akart neked babát adni! Néha ez kegyetlenségnek tűnik tőle, de sokszor próbára tesz minket, hogy ezekből erőt gyűjtsünk! Te nagyszerű anya vagy! Bízz benne, hogy hamarosan megajándékoz téged az élet még egy babucival! Ha még sem így lenne, akkor örülj a három győnyörű gyermekednek, és ne keseredj el, mert nekik egy vidám anyukára van szükségük! :lol:

Ildikó! NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!!!!!! Ugye még nem jött meg????

Molli
Vendég
 


Szóval, akkor itt van a kutya elásva.
Mindenki a napozóágyban, meg a kertben... hmmm.
Szegény Ind tanul, én meg melózok ezerrel. Ejnye mááár!!!!
Ráadásul a görbém is egy nagy nulla. Háát, ez az április nem az én hónapom.

Krisz!! Sütit kérek!!!! Nyugtass meg! :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj de hülyén néz ki a vonalzóm! Amit az elején kiír, azt kitörölhetem a profilomból? Nem fog eltűnni a vonalzóm is?
Vendég
 


Szia Molli! Nagyon örülök neked!!
Remélem gyakran jössz majd közénk és sokat mesélsz nekünk!!!!!
Írj egy kicsit magadról még!!! Várj csak! Kerítek egy tollat és egy papírt. Most én jövök a jegyzeteléssel.....


Most már mondhatod. Készen állok. :wink:
Vendég
 


Molli! Töröld ki bátran. Szerintem nem fog eltűnni a vonalzód.
Vendég
 


Mororo! Mit meséljek magamról????

30 éves vagyok, és van egy izgő-mozgó kisfiam /aki éppen itt rángat, mert utálja ha gépezek/, egyébként 2 éves. Már jó ideje itthon töltöm vele az időmet, de előtte account menedzserként dolgoztam egy bankban! Hát nem hiányzik. :lol: Nagyon-nagyon szeretnék megint babázni, mert ezt a maszatot már nem lehet nyomorgatni csak ha neki olyan kedve van! :lol: Egyébként 3 gyerkőcöt tervezünk a férjemmel, ha még belefér az időnkbe. :lol: Bár Ő is csak 1 évvel idősebb, mint én! Nagyon bízom, hogy újra elsőre sikerül, de ha esetleg másodikra akkor se leszek elkeseredve. :lol: Ezerrel tömöm az e vitamint magamba. :lol:
Hát talán most ennyi! Nem sok, nehogy kifogyjon a tinta a tolladból! :lol:
Ha van kérdés szívesen válaszolok!
Vendég
 


Hurrá!!! Kitöröltem, és a vonalzóm megmaradt!!!!
Vendég
 


Most megyek, mert akaratos a lelkem, és mindjárt lerángat a székből! :lol: Este ha tudok, majd még jövök!
Vendég
 


Molli,
Üdv az oldalon!

Szerintetek fogigátló okozhat hasmenést?? :oops: :oops:
Vendég
 


Pandácska! Én még nem hallottam róla! Viszont az tudom, hogy ha hasmenés van, akkor a gyógyszer hatása is csökkenhet.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?