Új privát üzeneted érkezett!

Meliz!Gratula!De csak halkan! :wink:

Kép
breni
 
 


Meliz!!

Gratulla ,de csak halkan +++ :wink: :wink: !!
Itt a tavasz ,jönnek a babák :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

PotterÁgi,
Részemről OK a Margitsziget! :D

De jó ott lesz a világ legjobb pasija! :lol: Igaz, kicsit fiatal hozzám! :wink:

Ja, igen, bárki régi, aki akar, tudjuk ötyésíteni! :wink:

Editke,
tényleg menj el dokihoz! Lehet, hogy van valami apróság, ami miatt nem megy, és így hogy kiderül, gyorsan renbehozzák, és máris jöhet a gólya! :D
Szegény férjed! :( Mármint a munka miatt értem.

Meliz,
ez aztán a meglepetés! :lol: Gratuláció hozzá! :)
Naná, hogy megírtad, én se nagyon tudnám magamban tartani! :roll:
angel37
 
 

 
 

Sziasztok!!
Na, megint itt vagyok!!
Voltam a dokinál!!Minden rendben van, 7mm/már/ a pocaklakóm, :lol: :lol: és van szívmüködése,nagyon örülök!!'10-re mentem, aztán 12-re végeztem!Pont jól jött ki mert a házi orvosom meg délutános volt, és így pont oda is tudtam menni!!Már tudja szűk család, de szerintem az anyumat ismerve már az egész rokonság tudja!!
December 1-re vagyok kíírva, amit én is így számoltam!!Nálunk Ajka, vagy Veszprémbe lesz a szülés!!Mondjuk ez még odébb van!!Milyen jó jönnek ám a babás anyukák!!Én még alig hiszem el!
Mindenkinek csíkos tesztet kívánok és egészséges babát!! :lol: :lol:
Puszi:Anita
anita21
 
 


Sziasztok!!
Ja, azt el is felejtettem írni, hogy holnap kell mennem védőnöhöz, de itt nálunk a lakótelepen /ahol lakom/, teljesen más hely van kiírva, mint a városba, és sőt még a védőnő neve is más!!!Kiváncsi leszek holnap,hogy végülis most kihez tartozok!!Marha jó!!Már táppénzre is vettek, nem jó ez a munkahely kismamának!!Sajnálom, mert nagyon szerettem dolgozni itt, de persze a baba miatt minden kárpotól csak egészséges legyen!!

Irjatok!!Ti si. kivel mi történik ezeken a napokon én is kiváncsi vagyok??Ki mit érez?? :P :P
Most tényleg befejezem!!
Csók:Anita
anita21
 
 


Anita!!

Nagyon gratullálok :lol: :lol: :lol: !!Aztán pihiz sokat ,és nagyon vigyáz magatokra :D :D :D !!

Szia .Puszi!!
Vendég
 


Na most vagyok egy kicsit :lol: :lol: :lol: !! Barátok közt-ig ,de nincs itt senik???
HALIHOOO!!!!!!!!
Vendég
 


POnt most mondták be az rtl-en ,hogy megverték a Barátok közt Toniját :( :(
Vendég
 


Én vagyok az elsö ma reggel ?? :roll: :roll:

Az uram felébresztet mert megbeszélték a dolgot(na kiváncsi leszek hogy fizeti a tullorát))
Jajj ne haragudjatok ,hogy leirtam de nincs kinek elmondani !!

Csajok mere vagytok??? Tessék jönni!!!!!
Vendég
 


KEDITKE!AKKOR NEM MONDOTT FEL EZEK SZERINT.HÁTHA MINDEN RENDBEN LESZ!!MIZU?

Kép
breni
 
 


Sziiaa Reni :D :D :D !!

Nincs semmi változás ,süt a nap és mehetek dálután dolgozni :( :( :(
!!Barni sincs most per pillanat (1 napig volt) ,most várom hétvégén ,hogy meg jön-e normálissan ,vagy mi lesz ?! :roll: :roll:
Veled mizujs??
Vendég
 


Keditke!Tutira megjön?Vagy azért lehet reménykedni?
Velem sincs semmi különös.Elvileg a hétvégén volt pém,majd meglátjuk.
Egyébként jól vagyok,helyreállt a menszim.Ez egy fél siker,nálam.

Kép
breni
 
 


Hát nálam mindig igy kezdödik !!Semmi jora nem számitok ,csak attol tartok megint hétföre fog beindulni ,mikor 12 órázom :( :( !

Neked meg mennek drukkjaim+++++++!!Hétvégén elkaptátok a pé-t ugye ??!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Remélem,a 16. napon.
breni
 
 


Sziasztok!!!

Ötyék és nem Ötyék!!!

Holnap hol talizunk????Nagyon szép időt mondanak,szabadba is mehetünk,gondolom babával könnyebb lenne.Nekem jó a Margitsziget is,bár ott nem vagyok ismerős,de ha mondjuk valahol az elején talizunk tuti odatalálok. :lol: :lol:
Ma jön Zafír hozzám,megkérdezem nincs-e kedvük jönni holnap,ugye nem baj??

Emese!!

Ti nem jöttök????? :wink:

Editke!!!

14-én kapom elvileg vissza a meghívót??? :oops:
csanita
 
 


Akkor szupi :D :D :D !!
Bocsi ,de mennem kell , 10:45 -re a boltba :( !! Tegnap is sokat hülyültünk a kolleganömmel,remélem ma is az lesz :lol: :lol: :lol: !!
Kár ,hogy Renin kivül nem tudtam senkivel dumcsizni :( :( !!
Irogassátok tele az oldalt ,holnap legyen mit visszaolvasni ,légyszi-légyszi!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi !!
Vendég
 


Sziiaaa Anita :D :D :D :D !!

Láttom neked is jó kedved van!! :D :D !!
Holnap el ne felejtsetek fotokat késziteni!!!!!!Jo dumcsizást érezzétek jol magatokat!! Puszi Zafirnak is !!!
Ha visszakapod a meghivot akor légyszike küld el neki gabi............ tudod :wink: :wink: !!

Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke,
na épp kerültük egymást...
Drukkolok, hátha most nem úgy folytatódik a barna, ahogy szokott! :wink:

Reni,
nektek szurk, hogy a elkapott pé-ből eredmény legyen! :)

ÖTYE,
akkor már csak az a kérdés marad, hogy Margitszigeten hol! :wink:
Margit híd felőli oldal? Ahol leszállunk a villamosról, és asszem át kell menni aluljárón... Ott meg már csak megtaláljuk egymást! :D
angel37
 
 


Angel!!

Ott ahol a 4-6-os vili megáll???Arra a megállóra gondoltál??Ott szerintem jó,max Én szeretnék valakitől egy telcsi számot,ha nem gond,bizti ami bizti.Nem vagyok egy nagy Pesti gyerek. :lol:
csanita
 
 


Anita,
igen arra :) , csak hogy ne pont a megállóban, hanem már a szigeten, csak azt hiszem ahhoz át kell menni aluljárón!

Küldöm a számomat pü-ben! :wink:
angel37
 
 


Köszi,megkaptam.

Oké,az aluljáróba csak nem keveredek el. :lol: És akkor 3-kor???
Aztán több kérdésem nincs. :D
csanita
 
 


Jó a 3! :)

Talán Ági írta, hogy kicsit később ér, de megvárjuk! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Meliz, hűűűűűű de jóóóóóóóóó!!! :lol: :lol: :lol: Grat!

Ti taliztok, holnap!!! Ha ráérek csatlakozhatok???

Kamilla, nagyon jó volt a lagzi!! Ne félj tőle, minden rendben lesz!

Csanita, írok majd pü-t, nem felejtettelek el! :oops:

Vki kérdezte a ruhát, nagyon kényelmes volt! Nem akart leesni, fűzős volt hátul!!

Mindenkinek köszönöm a fénykép dicséretet!!!

Kép
kata05
 
 


Csajok,
nem biztos, hogy tudunk menni holnap. Mert úgy volt, hogy jövő héten pénteken utazunk anyuékhoz, de este rájöttünk, hogy az munkanap, így valszeg holnap megyünk. :?
Ha mégsem, akkor megyünk a szigetre. De ez szerintem csak holnapra lesz fix.

Nekem a babakocsival le kell szállnom a Jászai Mari téren, mert nem akarom az aluljáró lépcsőin felcipelni azt a batárt.

Kata,
én kérdeztem. Nekem is fűzős volt, mégis ment lefelé... :evil:
potter_76
 
 


mármint a jövő szombat munkanap...ugye???? :shock:
potter_76
 
 


Kata!!!

Gyere holnap!!!!!!Hozzál sok-sok képet!!! :wink:

Ági!!

Igen,munkanap a jövő hét szombat. :oops:

Ki jön még holnap????
csanita
 
 


Halihó!

Jövő szombat munkanap? Nem az utánakövetkező? :?:


Mi mennénk, de nem biztos, hogy tudunk 4-ig maradni, viszont már fél 3-ra ott tudnánk lenni.

Betti
betti73
 
 


Angel!

Dobsz egy sms-t nekem, hogy mi lesz a mai talival? Nem fogok tudni jönni már a babanetre ma.

Köszi

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt :D :D :D !!

Szia Betti :D !!
Majd Petiröl és Bendiröl is készitsetek fotot :D :D ,olyan szép idötök lesz már most süt a napi :lol: :lol: !!

Meliz!
Hogy vagy??

Kamilla??

Kata !!

Mennek drukkjaim++

Angel!!
Mindig elkerüljük egymást
:( !

Képzeljétek "várakozo " ponton vagyok , 1 napos barni volt tegnap ota nincs semmi :roll: :roll: :roll: ,most direkrt szorakozik velem??Ezt a hónapot abszulut nem figyeltem azt se tudom ,hogy mikor volt pé-m :oops: !Még egy kicsit itt leszek
:D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Láttom lesz itt ÖTYE találkozó!!!!
Képeket úgye raktok majd fel???? :D

Keditke,
Köszi az érdeklödést.Hétfön megyünk az itteni dokimhoz.Szerdára a lombikos dokimhoz.A cickoim már most akkorák mintha szilikon lenne bennük.Érzem is öket rendesen.Ma lehet,hogy nézek valami melltartót mert amik vannak azokat kinöttem.A Balázs fiunkal is igy volt.
Mennek a drukok!!!!Nekem is igy jött össze a dolog.Vártam a menszimet mert,hogy teljen el minél hamarabb a hónap azt még mindig sehol a menszim.Hála az égnek.

Kamilla veled nmizu?

Kata a nagy nap hallom nagyon jó volt.Nagy gratula!!! :D

Késöbb vissza nézek most lépnem kell.
Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Jövő szombat munkanap (21.)!

PotterÁgi,
ó, afene :(
Esetleg azóta kiderült biztosra, hogy mentek-e?

Anita,
erre vagy? Te mit gondolsz?
Megtartsuk a találkozót?

Én mondjuk már rákészültem, bár ezalatt semmi extrát nem kell érteni! 8)

Editke,
hú, drukkolok!!! :wink:
angel37
 
 


Ja, Kata,
a kérdés neked is szól! :)
angel37
 
 


Meliz!!
Már most érzed a cickoidat,huhaa mi lesz még?? :lol: :lol: :lol:
Szerintem a tickeredet cseréld le :)!!

Angel!!
Köszi,ari vagy :D :D !!
Remélem lesz tali ,akarok fotokat rolatok ,és regényt olvasni ,hogy mi volt!!

Vicával mi van ,tud rola valaki??
Már ezer éve nem jelentkezett
:(!!
Vendég
 


Szisasztok!!!

Kata írt sms-st nem tud jönni,beteg lett a mamája és rohan haza. :cry:


Hát Én is rákészültem,de ha a többieknek jó a jövőhét,akkor talán eltolhatjuk,nem????
csanita
 
 


Editke!!!

Jól emlékszem,hogy 14-én jön vissza a meghívó??? :lol:
csanita
 
 


Jaj szegény Kata ,jobbulást a mamájának :( :( !!
Vendég
 


Anita!!

Igen jol emlékszel :lol: :lol: :lol: !!
Vendég
 


Na akkor csak vág az eszem. :lol:

Aktuális még????Mert akkor küldöm ha megérkezett.
csanita
 
 


Oké ,aktuális még :wink: :wink: !!Nagyon köszi!!
Most mennem kell ,hivott a tesom ,hogy átjön !!
Mindenkinek jó7végét!!
Puszi .Sziasztok!!
Vendég
 


ÖTYE,
Na most akkor mi legyen? :?

Betti várja a SMS-t...

A jövő péntek nekem semmiképp nem jó, esetleg a szombat du.

Kata, jobbulást anyukádnak!
angel37
 
 


Ne Én döntsek :lol:

Nekem jó a szombat délután is,Apa ugyis dolgozik :oops:

Kamilla tudna jönni szombaton???Gondolom Ági is.
csanita
 
 


Hát ez az, hogy én sem akarok dönteni... De úgy látom kénytelen leszek :roll:

Bár pillatnyilag csak az a lényeg, hogy ma lesz-e. A következőt még ráérünk megbeszélni.
angel37
 
 


Na, közben eldőlt a dolog, a babanet eldöntötte, úgyanis órákig nem jött be az oldal! :?

Küldtem sms-t Bettinek, hogy tali halasztva, de mivel már a városban volt, és épp errefelé járt, ahol vagyok, összefutottunk egy órácskára! :)

Bendi nagyon édes!!! Igazi kispasi! :D

És ezennel felvetem a jövő hét szombatot, hátha szerencsésebb lesz, mint ez a mai! 8)
angel37
 
 


Nem volt netünk :oops: :twisted: :twisted:

Én jelentkeznék is a szombatra. :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!!
Nem voltam pár napig mert igen felsürüsödtek az események mióta kiderült, hogy baba lesz nálunk!!Tegnap már a neveket is beszéltük a párommal!!Mikor még nagyon az elején vagyok!!Én ki sem bírom bdecemberig mire meg lesz a baba!!Türelmetlen vagyok!!Voltam a védőnőnél nagyon kedves hölgy, kiderült egy napon születtünk csak ő pár évvel öregebb mint én!!Na, így biztos meg fog jegyezni!!Annyi helyre kell mennem, meg sem tudom jegyezni ezt a sok vizsgálatot annyi mindent mondtak egyszerre!!Jó, nektek, hogy tudtok talizni, én is elmennék egy ilyen "randira"
veletek, de én messze lakok!!Mindegy a híreket én is olvasom mindig és a fényképek is érdekelnek!!
Keditke!!
Veled mi újság??Mensi megjött??Vagy most mi van??
Csó mindenkinek!!Nagyon szép hétvége lesz!!Menjetek ki a szabadba!! Én ablakot pucolok, húsvétra nem jött össze!!
Sziasztok!! :lol: :lol:
anita21
 
 


Sziasztok!

Meliz Mit olvasok én itt!!!!! JAj a nagyon nagyon gratulálok, bár még úgy látom csak halkan lehet, de annyira jóóó!!!!!
Úgy örülök! Akkor hétfőn doki ugye?

Editke NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!

Anita21 Neked is Nagyon gratulálok Mókuskához!!!

jaj lányok komolyan mondom, ha apa nem lenne ilyen "aggódós" és sikerülne sofőrt szereznem tuti elmennénk jövő szombaton. Majd futok pár kört még a férjemnél :) :) :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 




Kép

Kamilla Nálad mi újság?????

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Anita,
OK! :D

Beu,
hú, az nagyon jó lenne! Győzd meg apááááát! :D

Kamilla,
nálad nem mostanában van eredményhirdetés? :wink:
Vagy ennyire lefoglal a készülődés? :)

Anita21,
el tudom hinni, hogy türelmetlen vagy, de nyugi! :wink: Sokan várunk itt a topicon nagyon régóta, hogy velünk is megessen a csoda! Ott a baba a pocakban, és el fog jönni az idő! Gyerek bent még nem maradt! :D
angel37
 
 


Sziasztok!!

Anita 21!!
Angelel teljessen egyet értek, ott a baba a pocakban, és el fog jönni az idő! Gyerek bent még nem maradt! :)!! Csak nyugi!!

Hajnynak is irtam üzit de még nem válaszolt :( :( !!

Kamilla?????

Beuka!
Köszi!!

Még csak a 28cn-en vagyok , aggaszt hogy mi volt az az 1 napos barni :roll: :roll: :roll: :roll: !! Most mennem kell sok a dolgom itthon:(!! kicsit fáradt vagyok ,dolgoztam ma is 12:30 ig !!

Mindemkinek jo7végét!!
Puszi Sziasztok!!
Vendég
 


Hello-bello!

Hát ez a tali ügy, nem egyszerű, látom. Nekem a változatosság kedvéért a köv. szombat se jó, mert céges hétvége lesz....
Tegnap voltam próbafrizurán. 5-től 9-ig csinálta a csajszi, de megérte, mert nagyon tutkó lett! És ugyancsak tegnap készen lett a várva várt nappali polcrendszerünk is!
Pontosan mához 4 hétre lesz az esküvőnk, hihetetlen! Mindjárt itt van! Jaaaaaaj! Aztán két hét "mézeshetek", pont a szülinapomon fogunk hazautazni. (meg Breni szülinapján :))

Hű, én itt csak regélek magamról és a lényeget meg elfelejtem. Meliz! Nagyon megleptél, de tiszta szívemből örülök neked! Remélem hamarosan a dokibácsi is megerősíti a dolgokat, de addig is gratula!
Jó lenne ha valami ilyesmi történne velem is a nyáron, míg várjuk a sorunkat a lombikra, de valahogy annyira nem tudom elképzelni!

Angel! Eredményhirdetés: hát hivatalosan szerdán telik le a két hét, de én már borítékoltam a végeredményt. Ráadásul az Utrot se szedem rendesen, csak amikor épp nem felejtem el. Teljesen szétmarja a hüvelyfalamat, erre a Forgács azt mondta szedjem szájon át, de attól meg annyira bekómálok, hogy nem tudok vezetni. Most hétvégén szedem orálba, mert nem megyünk sehova.


Keditke, neked nagyon drukkolok. Ha csak egy napig volt barna, az simán lehet beágyazódás, nem?

Na megyek. Puszi mindenkinek. Azért majd szerdán megírom mi lett, de ne várjatok sokat tőlem.

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?