Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnénk informálni az érdeklődőket - és még nem érdeklődőket - , hogy az ápr.27-én megrendezendő PCOS közönségtalálkozó helyszíne a nagy érdeklődésre való tekintettel MEGVÁLTOZOTT.

Az új helyszín: az eredetitől 200 méterre, XI. kerület Kelenföld városközpont, Etele út 55. Budapesti Művelődési Központ mögötti volt Olimpia mozi!

Ez két dolgot is jelent, egyfelől sokkal több embert tudunk fogadni, másfelől családbarát környezetet tudunk biztosítani, mert a babák, kisgyerekek elhelyezhetők a program alatt! Nyugodtan hozhatók tehát a babák, és érdemes hozni a női rokonokat is a családi halmozódás miatt, mivel az előadássorozat lényege maga az inzulinrezisztencia, ami a PCOS kiváltó oka, és amely rengeteg szövődménnyel jár.

Kedves kis meglepetéssel is készülünk a résztvevők számára az előadás elején.

A belépti díj jelképes, a rendezvényt a PCOS Szívügy Alapítvány támogatja.

Családbarát környezet: szoptató-pelenkázó szoba kisággyal, piciknek játékszoba és nagyobbaknak videoszoba.
Terasz, külön büfé terem.

További jelentkezéseket fogadunk!Részvételi igényüket jelezzék a s.nora@pcos.hu címen!


A program: dr. Petrányi Gyula endokrinológus előadása a PCOS-ról és kezeléséről dr. Szilárd Mónika kardiológus előadása az inzulinrezisztencia kardiovaszkuláris szövődményeiről Előtérben az életmód-váltás: Zentai Andrea dietetikus és a pcos.hu "arca", Lugosi Dóra fitness szakember előadása bemutatkozik a PCOS Szívügy Alapítvány pár szó a honlapi statisztikáról végül büfé és kötetlen beszélgetés este nyolcig.


Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
Vendég
 


Mi van már Nóráékkal????

:shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Gabs!

Üdv köztünk... :) hát Miskolci sorstársat így nem tudok, de ha bármi kérdésed van itt mindenki segít!!!! Olvass vissza jó sokat, mert egy csomó mindent megtudhatsz + www.pcos.hu oldalt nagyon ajánljuk.....meg itt leszünk neked is - bár még én is kezdő vagyok, de ne izgulj itt vannak olyan régi motorosok, hogy nem kevés dokinak a fejére ülhetnének olyan szaktekintélyek.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: - ugye csajok??????
tudom sok visszaolvasni, de megéri......
csipi78
 
 

 
 

SMS még nem jött Nóráéktól, mindjárt én írok nekik, hogy vannak

Kép

Kép
rejo
 
 


Szió!

Nora??

Remélem mindenkinek jól teltek a húsvéti ünnepek :) Nekünk elteltek, sok baráttal, jó társaságban. Imádom ezt a szép időt :)

A hőm kétségbeejtő és semmi menzi jel!!! Sőt, a váladékom teljesen PÉ-re utal!! Asszem megzavarodtak a hormonjaim! ( készülök a lombikra....kb. május vége)

Mutitom a rémhőm:

Kép

Pussz!

Gina
Vendég
 


Gina!Hol a piros vonal?
És mi van, ha az a vonal, mi múltkor volt, nem is igazi, talán ezért nincs ott és most van inkébb pé?Hiszen a válasék és a hőd alapján akár lehetne is, nem?
Vendég
 


Hm..piros vonalat elvette a ferti :( Meg is értem. Talán most van PÉ??? Nem tudom :( A hőmre nézek..és elmegy a kedvem mindentől! Köszi ... hogy törődsz velem :wink:
Vendég
 


Ginuska
Ne bánkódj Csakegy babája is 52 napi p.é-ből van,és az én Adám is úgy egy 40 napiból!
Bármi lehet még! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nóra írta: ma reggel gyógyszeresen elindítottak, remélem ma meglesz.

azért annyira még mindig nem szülhet, ha ezt simán lepötyögte nekem SMS-ben.
ebből császár lesz. :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Gina, ne menjen el a kedved semmitől!
Ha ez pé, akkor tök jó és egyáltalán nem gáz, hogy késői lásd a többieket is, ha meg ilyen a görbe, akkor meg gondolj a lombikra!
Most már annak sikerülnie kell!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nóra, drukk!!! Szorítok hogy ne legyen császár belőle!

Ginuska, hová lett az a pozitív hozzáállás ami annyira tetszett?! Ha most van még pé akkor abból simán lehet "csodababa" mint Áfonyánál (lombik előtt :wink: )

Kavicska, nagyon jó a tickered! :wink: És úgy látom hogy együtt haladunk a ciklusban! Leszel a zebratársam?! :lol:

Kincs :?: :!: Hőd? Én is azt gondolom hogy pár nap múlva pisilj le még egy tesztet, tuti babás vagy!!! :wink:

Én voltam ma 3. napi vérvételen, péntekre ígérték az eredményt. Ittam cukros lötyit is. Kíváncsi vagyok az inzulinra a 116 után...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok !

Ginuska, ezek a tünetek, a hőesés, mind-mind pé-re utal ! Ne légy elkeseredve, amit egyébként megértek, mert idegőrlő ez az egész :( , de higgyél nekünk, ebből még baba is lehet :wink:
Fel a fejjel és holnapra nagyon drukkolok, hogy szép magasba szökjön a hőd !!

Nórának mindenféle segítő és fájdaloműző sugibugit küldök, remélem minden rendben lesz és nem kell császár. Ha viszont szükséges a császár, csak azt kívánom, ne húzzák sokáig !!

mniki
 
 


Sziasztok! :D

Húha, Nóráról nagyon várom a híreket! :roll: drukk...drukk...
és remélem, hogy az Mniki féle "sugibugi"-k :lol: segítenek! :lol:

Anyóka!
Legyünk együtt zebrásak... én benne lennék, de mivel nálunk ez a hó szünet (kényszer, mert több mint két héten át nem fogunk találkozni a ciklus közepén), ezért azt javaslom neked, hogy zebrásodj most és a párját küld nekem a következő ciklusomban. :lol: :lol:

Kép
Valahogy így képzeltem..... :)

Gina!
Akkor ez lesz tutti PÉ. :D Csak módjával a szexualizálást. :lol:
Olyanok vagyunk, mint a félresikerült boszorkányok, ülünk, kotyvasztunk, jósolgatunk és ha nem jön be, akkor gyorsan kijavítjuk magunkat és tovább folytatjuk. :lol: Több kevesebb sikerrel :lol: :lol:
Kép

Norka drágám!
Mondtam már, hogy fantasztikus szervező vagy??? :D
Gratulálok!!!! Kép
Jövőre akkreditáltatjátok ezt az eseményt és orvosok számára is továbbképző lesz... bár úgy lenne.... mozgosítanám belgyógyász ismerőseimet... :D

Gabs!
Szia! Üdv. közöttünk. :)

Kriszta!
Még meddig fogsz dolgozni? Hogy vagy?
Hogy bírod? Meló-család-terhesség-oskola körforgást :D ? ???

Csipi!
Szóval a nagy felsorolásból téged kutyultalak össze. Most ezért jól meg kéne magam büntessem, pl.: kukoricaszemekre térdepelhetnék... Kép

Kincsecske drága!
Azt, hogy mennyire drukkolok neked, hogy babás légy, nem tudom szavakba önteni....

Lafika!
Köszönöm a ticker dícséretet. Valóban naccságos. NŐCIS! :lol: :lol:
Vizsga???

Dimet!
Én megértem a macskáidat. Ilyen jó időben csak az ökör marad a házban. :lol: :lol: :lol:

Rambóka!
Mikor indul a Babaproject nr:2 ????
Megvárod fixre az 1 évet? :roll:


A párom elment joggingolni. Én is kéne, de két napja benyaltam egy vírust (lehet többet is), taknyolok, fáj a torkom, hőemelkedésem van.... úgyhogy ülök a gép mellett, ezerrel havizok Kép , iszom a forró zöld-jazminos teát és beszélek össze-vissza. :lol: :lol: A körmeimet nem reszelgetem, mert nincsenek körmeim. Hétvégén a bowling kicsinálta őket. Ígyhát tövig vágtam, vakarózni sem tudok :? Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Halihó!

Kavicskám.....! rá se ránts a kutyulásra.......a szándék a fontos... :) :)

Kaptam a ferti-től piros csíkot...az jó??? Nézzétek csak:

Kép
csipi78
 
 


ó..az nagyon is jó! Csipi..ez szupper!!! Látom nem lesz itt gond :wink:
Vendég
 


Kavicska, micsoda aláírás!!!!!
Vizsgám....hm.Jövő pénteken lesz, most tanulok ezerrel, mármint tanulnék, ha épp nem fájna a fejem és nem lennék fáradt, így csak tanulnék ezerrel, de még van időm!másfél hét elég lesz!
remélem..... :oops:
Gyógyulgass meg, mert nem jó, ha betegecske vagy.++++++++++++

Csipi, az jó, hogy kaptál vonalat, valszeg volt péd. De lassan jön a mensi, szerintem, így a hőd alapján. :cry:

Nóra?
Vendég
 


Annyira annyira köszönöm nektek a biztatást...nemtom mi lesz :) Pirire gyúrok....vagy zebrára. Már magam sem tudom. Pedig lesz ami lesz én 2007-ben terhes leszek!!!!!
Vendég
 


Gina!Mostmár babós leszel 2007-ben!!!!!Csak szépen, és ne görcsösen!Hátha lombik előtt összejön de ha nem, az sem baj, lombikkal összejön, oksi?
Én is szeretnék babás lenni 2007-ben....
Vendég
 


Köszi csajszik.. :) :) :)

Ginuska!

Olyan csíkos zebrád lesz még ebben az évben, hogy azt az összes zebra irigyelni fogja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lafead drága!

Az a vizsga meg se fog kottyanni neked...tudod könyv a párna alá........ :) :) - na jó azért néha ki is kell nyitni :wink:
csipi78
 
 


hát nagyon néha nyitom csak ki.... :wink: inkább eldugtam....
Vendég
 


Sziasztok!

Csak röviden, és a teljesség igénye nélkül (bocsi)

Anyoo, látom te mindig 1 nappal követsz! :) Akkor mégiscsak összejön a 24-i randi? ;)

Kavics, :D

Csipi, gratula!

Gina, neked is4 tuti pé! Mindegy hanyadik napon! A lényeg, h pé! Nekem a legszebb ciklusaim ilyen maratoniakból lettek!

Kincs, én is azt mondom, pisilj pár nappal később is!

NÓRA: HAJRÁÁÁÁ!!!!

Babancs, itt írok, nem pofátlankodom át a másikba :)
Nagyon szépen növöget Domika, látszik is rajta! Most már tényleg olyan kis formás! Minden eleismerésem a tiéd, ahogy nem hisztizve kibírod, amit ki kell!

Kandi, Backa, Pogi, Alice?


Rólam: volt egy 4 napos barnás rózsaszín, vagy rózsaszínes barna ciklusom. Pé kizárva. Nem baj, nem is voltam benne biztos.
Ami érdekes, hogy a met szedése óta így jöttek a mensik:
18 nap (pé nélküli)
22 nap (pé nélkül barnázás)
32 nap (pé-s)
28 (pé nélküli 1 nap barnázás)
29 (pé-s)
28 (pé nélküli 4 nap barnázás)

Én látok benne (vagy csak belemagyarázok) némi javulást. (önmagában már az is javulás, hogy nagyjából be tudom lőni, mikorra ne szervezzem a vízparti nyaralást ;))

Lányok, nektek mi erről a véleményetek? Mi a fene lehet az oka, hogy minden második ciklus barnázás? A met előtt amúgy ez nem igazán volt jellemző. Talán ha 1 évben egyszer.

Pusszancs

Ja, Gabs, Szia! Nyugi, babás leszel te is! :)

Kép
mamint
 
 


Mamint, szerintem is van benne némi javulás!Azért az is jó, hogy 28 körüli ciklusaid vannak!!!!Valahol el kell kezdeni a javulást, bár az fura, hogy barnázol, az kevés progi vagy ilyesmi, nem kéne dokitól ezt megérdeklődni????
Vendég
 


Sziasztok!

Kavits!

Úgy tűnik ebben a ciklusban könnyű lesz követnem a cn-jaimat, mert megegyezik a tiéddel! :wink:
Piri megint kicseszett velem, mert csak 3-nap múlva vártam és mára volt időpontom rákszűrésre a nőgyógyászomhoz! Így most mehetek két hét múlva! :evil:
Szintén a rohadék piri miatt itt ülök egy nagy vájdling Lactoherb mellett! Már a szagát is utálom, de muszáj! :cry:
Nem aludtunk egész éjjel a gyerek miatt, erre ma délután esett le, h. a Csakegy által emlegetett bablevest talán mégsem kellett volna! :oops: Pedig anyu csülkös bablevesének nincs párja! Talán elég, ha annyi mondok, h. megáll benne a kanál! :lol:
Az említett ded délelőtt kiolvasta az újságot (sebaj cellux is van a világon :lol: ), és valszeg kiszúrta, h. ma meccs van, így hát esze ágában nem volt lefeküdni, most apával nézik. :lol:
Ma annyira jó idő volt! Hétágra sütött a napocska. Nagyot sétáltunk. :D
Turiztam magamnak gatyákokat! :D (Még mindig nem férek bele semmilyen tavalyi ruhámba :oops: )

Gyógyulgassál! Sport ráér! (Tudod nagyon veszélyes hirtelen elkezdeni! :wink: )

Lafi!

Két nap csukott könyvön alvás, két nap nyitott könyvön alvás, 5. nap fél szemmel beletekintés, 6. nap két szemmel beletekintés, 7. nap 1 oldal után becsukás, 8. nap tételsor tüzetes átvizsgálása után döbbenet, h. a tételek fele nincs is benne ebben a könyvben, 9. nap veszett tanulás, 10. nap mostmár úgyis minden mindegy alapon fakultatív program (cukrászda, kocsma, mozi, v. ebben a sorrendben). :lol: :lol: :lol:

Mamint!

Csakegy volt így, h. az egyik petefészke sztrájkolt. Lehet, h. a nálad is egy kicsit nehezen indul az egyik! Tudod ilyenkor kicsit be kell rúgni!

Nóra!

Mindent bele!!!!!! Az eredmény a lényeg! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csipike!
Egyértelmű PÉ volt! :D Gratulálok! :D

Lafika!
Rambóka féle felkészülési ötleten roppant módon röhögtem. Valahogy úgy volt.... :lol:
Menni fog, meglátod. Tanulj úgy ahogy szoktál és akkor hozni fogod a formádat. :)

Gina egyetlenem!
Én is, én is, én is, én is szeretnék 2007-ben babás lenni.
Már tuttira 2008-ban szülök. :roll: (Tavaly ilyenkor még milyen naiv voltam - mostmár nincs idő igény, csak annyi hogy legyen babám....) Mert ha mégis 2007 lenne, akkor koraszülött lenne és azt nem szeretném. :?

Mamint!
Szerintem is egyértelmű a javulás. :)
A barnázás progi elégtelenségre utal.
Szerény véleményem szerint azt tudnám tanácsolni, hogy ha megvolt a PÉ, kezd el szedni a duphastont.
Előfordulhat, hogy csak egy petefészked müködik... elég gyakori jelenség.... :shock: Nekem csak a bal... :lol:
Csak müködjön....
Ha akarod, ha nem idő kell a szervezetdnek... :)

Rambóka!
Ma reggel én is felvettem egy tavaly óta nem hordott nadrágomat. Hát hallod... majdnem nem jött rám. :shock: Komoly erőfeszítésembe tellett mire felhúztam a cipzárt. :? Aztán attól tartottam, hogy ha leguggolok, hajolok, vagy ülök repedni is fog.
Pedig igazából max 2 kilot szedtem magamra a tél folyamán.
Csak a gubanc ott kezdődik, hogy minden nadrágom szűkre csináltatom és cipőkanállal veszem fel. Nos, egy-két plusz kilo és vége .......
Vendég
 


Hát én nem 2-t szedtem fel! :oops: :lol:
Már leadtam 4-et, de még legalább ugyanennyi hátra van!
Cél az augusztus!
De most, h. már alig szoptatok, nagyon lassan megy le! :cry:
Meg bűnözök is rendesen! :oops:
Sajnos szegény metformin már nem bír vele, úgyhogy rügyezek is! :evil:
Asszem kéne egy komoly elhatározás! :!: :!: :!:
(Nincs vkinek feleslegben? :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavits!

Meccset láttad?????? 7:1
Eztet hívják ruhának!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska, így is rendben! Megosztozhatunk így is a zebrapáron! :wink: (édes a kép nagyon!)
Végre a keguruid is visszatértek! Hiányzott ám a kukucskálásuk nagyon! :lol:

Mamint, tuti össze fog jönni a 24-ei talink! Péntekre készen lesznek az eredmények! :)
A Te ciklusaidról nekem is az jutott egyből eszembe hogy csak az egyik petefészked dolgozik rendesen.

Rambóka, te is beálltál ciklustársnak? Akkor már 4-en vagyunk együtt, 1-2 nap eltéréssel! :)

CSipi, gratula a péhez!

Nóra :?:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hát csajok..nem bánnám ha így maradna....rendszeres jó kis PÉ.... :) :) -pedig azt hittem, hogy csak a nátha miatt ment fel a hőm....... -hát ez jó kis nátha :) :) :)
Hát tudom, hogy budi az öndicséret, de elég jól belejöttem a hőmérőzésbe :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: igz jó tanáraim voltak!!!!
csipi78
 
 


Nóráról semmi hír, de már nem ír vissza az SMS-eimre. lehet már tényleg szül!

Én is jövök cilustársnak! nekem ma 5. cn! :wink:

mamint írjál te is a másikba, ha van mondanivalód!!

kavicskám ezt nevezem lelki fejlődésnek! De komolyan. remélem ha mindent megtanultál amit az élet akar, akkor nagyon gyorsan költözik pocaklakó hozzád!!!!!

Kikkával ezt beszéltük hazafelé a taliról, hogy ez az egész helyzet, ez az egész várakozósdi, az egész PCO egy nagy tanulási folyamat.magunkról, az életről, a kapcsolatainkról, értékrendszerünkről. meg minden krízishelyzet ilyen.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok Csajócák.
Még egy mondat erejéig aztán alvás van. Kép

Tegnap megnéztem az Apocalypto című filmet.... hát volt tőle egy borzalmas éjaszakám...

Most lett vége a Véres gyémántoknak. Ezt végig bőgtem, legalábbis a második felét....

Kivan a lelkem....

Holnap nem filmezek... csak romantikus - vígjátékos jöhet....

Rambóka!
Ha találtál elhatározást, a felesleget átveszem. :lol: Jó pénzért. Kép


cupppp és csóközön
Vendég
 


Jó reggelt kedves netbarátnék!

Nóra sokat gondoltam rátok,remélem már a karodban tarthattad a picit és hamarosan mi is kapunk híreket.

Rejo Rambóka gratulálok a mensihez! Tök jó hogy így beindult a szervezetetek.

Kavicska nagyon élvezem,hogy ilyen színesen vagy ismét topikolni!!! Két kilót híztál? :shock: sztem rajtad nem látszik!! A nadrágot mostad össze!!Vagy a férjed dugiban leszűkítette :lol:
Ne nézz ríkatós filmet, én ma focit lesek,és ordítok a gólnál :D :D
Rambóka ti milyen meccset néztetek a deddel?

Mniki te mérsz hőt? Már 21cn? :shock: Hogy vagy??

Csipi egészen jól belejöttél a hőmérésbe,és még pé-t is produkáltál! Nagy dicséret!!

Mamint lehet igazuk lészen a lányoknak,én nem tudok semmi okosat írni.

Lafi kitartást a tanuláshoz és sok sikert a vizsgához!!

Gina Anyooka csatlakozom a 2007-ben babásodni akarók táborához! Gina drukkolok,hogy a lombik előtt bebabásodj,legyen egy csodababód! De ha lombik akkor annak sikerülnie kell!

Gabs üdv!!! Az NLC- pco fórumon biztosan találsz miskolcit vagy M-környékit

Azt hiszem írtam mindenkinek :)

Rakok hőgörbét,ma hamarabb mértem majd két órával..vmiért nem tudtam aludni :roll: :lol: A tesztem ismét nega!! se barnázás se mensi, csak ez a bizonytalanság ne lenne :? De összeszedem magam és nem nyafizok :wink:

Szépséges napot!

Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Köszönöm Kavicska a hiányolást! :lol: jól esett....

Szóval felpörögtek körülöttem az események. Feketén melózom (rokon boltjában), s tegnap voltam dokimnál uh-n. Minden rendben! :lol: Most már legálisan is mehetek dolgozni. Ma megpróbálok bejutni a védőbe.... nem lesz egyszerű.
Hát a babóval minden rendben. Nyaki redője tökéletes, 53 mm. :lol:

Röviden ennyit róla - hát jó önző voltam....

Most rohanok, este dobok egy táblát, s olvaslak benneteket!

Csajszik! Kir megszült már??

Bee
beebeey
 
 


SMS 1: megérkezett Vilmos baba ma 1:37-kor 3500 gr. 56 cm. gyönyörű és makk egészséges.puszi

SMS 2: reggel 9-kor gyógyszerrel indítottak, mert nem jöttek a fájások. Azért megküzdöttünk mind aketten, főleg a kitolás volt nehéz.Amúgy OK minden, itt van velem.



Kincs nem tudom mi lehet veled!!!! :roll: nem igaz hogy nem vagy babás!!! :shock: valami nem csúszott el a számolásnál, lehet későbbi DPO-n vagy?? neked pontos és rövidebb ciklusaid szoktak lenni, ugye?

kavicska én már alig nézek TV-t, mivel egy reklámon is képes vagyok elbőgni magam, nemhogy egy drámán, a krimi és horror és thriller után nem tudok aludni, nem merem lekapcsolni a villanyt, a hiradón felidegesítem magam. marad a hímzés és a net estére, azzal viszont jól haladok! :lol:

Bee gartula apicidhez!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Nóra
Hatalmas nagy-nagy gratula Vilmos babához!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Nóra hatalmas gratuláció Vilmos babához!!!!
Jó egészséget hosszú életet sok-sok örömöt!

:P :P

Rejo nem tudom honnan kellene igazából számolni a dpo-t,és csak a hőmérőre tudok támaszkodni..
Pontos rövidebb ciklusokról csak closti esetén beszélhetünk,ha ilyen spontán pé-s ciklusaim lennének örülnék.

Ella jó hogy benéztél!!! Jól vagytok?
Vendég
 


Szia Kincs :)

Köszi jól vagyunk,Miron ép hadakozik az álommanókkal...elég rossz alvó,minden kis neszre felkel+nehezen alszik el! :roll:

Annyira szép görbéd van,úgy drukkoltam+ drukkolok is,azért ismételj tesztet vmikor! :wink:

Bee
Gratula a kicsikéhez :D

Kavicska
Jobbulást!Már megint sokat dolgozol.Nyitva van ám már a fagyizónk! :lol: :lol:


Többieknek pussz

Andika
Küldtem neked mélt,nem kaptad meg???!!!Adj vmi jelet magadról!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Régen jártam már Felétek, de azért olvasom ám a híreket!!! :wink:

Nóra! Így ismeretlenül is sok boldogságot, örömet kívánok a kisbabádhoz, GRATULÁLOK :lol: :lol: :lol:

Méhecske (Bee :wink: )
Nagyon örülök, hogy az UH-n minden oké, hipp-hopp eltelik ez a 9 hónap :wink:

Kincs,
Nálad/Nálatok már minden vizsgálatot megcsináltak? Minden OK a PCOS-n kívül???? :shock: (Ilyen hőgörbével, PÉ-sekkel már nagyon ideje lenne terhesnek lenned...)

Mi elkezdjük a lombikot, holnap már indul is az előkészítő injekció:))) :wink: Nagyon izgulok és nagyon bízom most magunkban :)

Szép napot Mindenkinek,
Kikka

Kép
kikka
 
 


Nóra, gratulálok, boldog, hosszú életet a kis Vilmosnak, sok-sok boldogságot a kis családnak!

Bee, gratula a babóhoz, örülök hogy minden rendben van!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Meleg, napsütéses jó reggelt kívánok!

Nórának és a babának sok egészséget és szép éveket kívánok!!!

Kincs, sajnálom.... :cry: Minden rendben lesz, tudom!!!!

Bee, gratula a babónak!!!! :lol:

Kikka, a lombiknak már sikerülnie kell!Csak pozitívan kérem hozzáállni a dolgokhoz!

Kavitskám, végre ott vannak a kedvenc kis mókusaim, imádom őket!!!!Mint téged.... :wink:
Én imádok ilyen filmeket nézni, olyan jól esik megijedni, nem tom, tán jó, hogy olyankor felmegy az adrenalin???

Rambóka, nagy zakó volt tegnap, az tuti, 7:1, összesítésben 8:3....CIKI!!!!!!!!!De én a másik meccsért izgaultam, nekem a kékek a kedvenceim, és hál istennek a 90. percben nyertek, legyőzték a Valenciát!!!!Remélem, nem a két angol lesz a döntőben, mert kékeknél a csapatot imádom, a vörösöknél Ronaldot!!!!Az ISTENT!!!!Hú, a férjem meg ne lássa,.... :oops:

Ella hol van a fagyizótok????Érdekelne, hátha arra járok vagy lehet, hogy rendszeresen járunk arra???

Kandim ????? HIÁNYOLLAK!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nóra!!!

Sok boldogságot kívánok Nektek Vilmos babával együtt! Nyugodt éjszakákat!
Vendég
 


Hali!

Mniki hát illene :lol: Férjem kétszer nézték minden oké,én átjárható vagyok, elméletileg csak pm volt még gond de arra már egy éve szedem a bogyót és rendben.

Lafi köszi! :P
BL: remélem a döntőben lesz olasz is :D ( milán)

Szia Kikka!!! :P
Akkor drukkjaink oszpontosulnak a lombik sikeréért!!
Metformot mióta szeded??

Bee szia! :P
Vendég
 


Nóra ! Gratulálok Vilmos baba érkezéséhez, sok boldogságot kívánok !

7Kincs, a görbéd nagyon szépséges, volt pé-d és még ha holnap meg is jönne, arra kell gondolni, h nem volt barnázás előtte ! (biztosan soványka vigasz, de mégis... )
Istennek hála, mostanában többet izgulunk azon, hogy kinek milyen pé-je van, nem úgy mint korábban, hogy egyáltalán kinek van pé-je.

Hőmérzőzök, de csak mostanában van/volt ovulációm, szóval nekem nem 28 napos lesz a ciklusom, majd péntek körül dobok görbét.

Kavicskám, ne nézzél már ilyen filmeket !!! Kapcsolj át egy zenecsatornára és rázzad a fenekedet a TV előtt :lol:
Fantörpikus a zebrás kép !!!
Nekem úgy tűnik csak a jobb oldalam működik, minden hónapban ott érik a tüsző. A fene sem bánja a "féloldaliságot", csak legyen eredménye, nem igaz ?!

Mamint, szerintem egyértelmű javulás látható a ciklusodban ! Meglátod, most már sűrűbben lesz pé és stabilan beáll a 28-30 napra a mensid ! A barnázás sajnos progihiányra utalhat, nekem is ez a bánatom, jó lenne már olyan mensit produkálni, ami előtt max. 1-2 nap barnázás van.

Csipi :) Jó a görbéd !

Gina, hőd ??
Én önző módon még idén akarok szülni :mrgreen: ez az utolsó lehetőségem erre, majd 2 hét múlva elárulom bejött-e :wink:

Lafi, biztos vagyok abban, hogy simán átmész a vizsgán! :wink:
Gondolj majd Ronaldora és szárnyakat kapsz :lol:

mniki
 
 


Nikim, köszi....édes vagy.Hm, Ronaldóra, oké!!!!Ha ezen múlik......

Jössz tornázni????Mert ha nem , akkor én callaneticsre megyek.Anyóm nem tud jönni ma.

Amúgy asszem nálam is az lesz a szitu, hogy csak egyik mükszik :evil:
Ilyenkor már nálam szokott jelezni az lh most meg a T részen egy nagy üres semmi van.....Talán pont a jobb oldal, ami záródott, nem mükszik, a balt múlt hónapban éreztem...

Kandim, Kép
Vendég
 


Kincsecske,
Október óta szedem a metformint, és már a 4. :roll: év végén tartunk a babavárással, úgyhogy épp itt az ideje a lombiknak!! Illetve öhöm akarom mondani a BABÁnak :wink:

Egyébként olyan dolgokra gondoltam Nálad, hogy immunológiai vizsgálat, összeférhetőség férjecskéddel (nemcsak a PCT, hanem vérvizsgálat), neadjisten laparoszkópia, hiszteroszkópia?? :roll: Ti mióta vártok?

Niki,
Szerintem a jobb oldalad gyönyörűséges babát fog "intézni" Nektek, na mit szólsz? :wink: Zebratársak leszünk most tavasszal? Olyan JÓÓÓÓ lenne, nem? :wink:

Lafika,
Köszi, most iszonyú POZITÍV vagyok, valahogy a tavasz finom meleg szellőket fújdogál, nagyon optimista vagyok :lol:
Jó tornát Neked!

Puszi Mindenkinek, mennem kell

Kép
kikka
 
 


Sziasztok csajok!

Nóra !
Hatalmas gratula Vilmoshoz és sok-sok boldogságot kívánok!!

Bee!
Neked is, és örülök, hogy minden rendben.

Kincs!
Azért ne add még fel, néha nem lehet eligazodni ezeken a ciklus dolgokon, de a remény hal meg utoljára, meg hát nem is biztos, hogy jól számoltad a dpo-t, igaz??

Leendő zebratársaknak is mennek a drukkok++++++++++++++++++

És a leendő lombikosoknak is++++++++++++++++++

Csajok!!!
Harcra fel, zebrákat szeretnék látni :D :D :D :D :D
ezoterike
 
 


Hi!

Nóra!

Gratulálok Vilmos babához! :D

Kép
lara26
 
 


Nóra: Jipiiii :) Hatalmas gratula :))))
Vendég
 


Sziasztok!

Nóra, gratulálok Vilmos babádhoz! Legyetek jók, erőben, egészségben! És sok boldogságot egymáshoz! :)

Csak egy gyors hozzászólás erejéig léptem be. Holnap fekszem be 3 napra az endokrin osztályra. Kicsit parázok, azért is, hogy fog eltelni rajtam az idő... (tanulással!). :D
Jövő héten megírom, mit csináltak velem, mit vizsgáltak, és mi lett a (vég)eredmény. :wink:
(Amúgy pirinek se híre, se hamva. Pedig lassan ideje lenne...)

További szép tavaszi napokat Nektek!

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Gabs, én egri vagyok... ha nem találsz miskolcit.

Nóra, gratuláció Vilmos babához! Jó egészséget kívánok!

Kikka! Kincsecskének írtad, hogy immunológiai vizsgálatot, összeférhetőségi vizsg.-ot csináltak-e náluk. Légy szives írd meg, hogy ezt kinél lehet kérni, a nőgyógyász kiírhatja ezeket a vizsgálatokat? Mi a pontos nevük? Köszi a segítséget!

Üdv nektek! Lyutka
lyutka
 
 


Nóra!!! gratula!!! várom (juk) a képeket a babóról!!!!!!

jó sokat írtatok.....alig győzöm olvasni.

itt minden oksa. babázni voltam barátnőmél. macskák 1 nap hiányom után is csak ordítanak,metr ki akarnak menni. látom,hogy ma még sétálok.... :)


mindnekinek szép napot, estét!!!!
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?