Új privát üzeneted érkezett!

ami = ma :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Tegnap egyébként a Vidámparkba indultunk, de aztán mégsem mentünk be. Új jegyrendszer van. A felnőtt jegy 3000 Ft, a gyerek (100-140 cm között) 2000 Ft. Mi 6-an voltunk, bár Daniért nem kellett volna fizetni, de így is ott hagytunk volna 14.000 Ft-ot, úgy, hogy mi felnőttek semmire nem ültünk volna fel, Dani sem igazán, Beni és Ádi tudták volna kiélvezni csak a jegy árát. Kísérőjegy meg nincs. :? Ez a rendszer szerintem semmiképp nem családbarát. Olyan fiataloknak jó, akik egy nagy társaságként bemennek és amíg ki nem dőlnek felülnek mindenre. Erről ennyit. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Mégis van Benianyu sorminta! Éljen, éljen, éljen! :)
Na, elhúztam fürdeni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

huu Benianyu :D
Nagyon helyesek a fiuk, es annyira jol neznek ki egyformaban :D Ezek szerint Beni is kaphato meg egy kis homokozasra.. :wink: :D :D

Kép

Kép
ppanna
 
 


Annamami! de szépek a gyerekek!!! (leszámítva a napszemcsit;))

Benianyu! egyenpólós csibészek tündériek! annyira látszi, hogy milyen jókedvűek!!

na akkor mi is jövünk:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


Ppanna, And,
Köszi :)

And,
Eszti képek is nagyon jók! Mindegyiken édes, de az utolsó mindent visz! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,
látom mindenhol jól sikerült a húsvét! :)
mi is megvagyunk! Kicsit tudtunk pihizni is...itt van pár kép...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

And, őszintén örülök! :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jó reggelt!

Azta mennyi édes húsvéti kép :) :) :) :)

Mindegyik nagyon cuki....
Látom Tüncsi is keresgélt a kertben...

Na jövőre már mi is kirakjuk a kertbe az ajándékot....mert idén még nem gondoltunk erre :roll: :roll: :roll: :roll:
Na majd jövőre....

Tegnap unokaöcséimnek vittük vendégségbe Nyuszit...
A kisebbik..6 éves nagyon odáig volt..még este is üzente anyukámmal a telefonba hogy hiányzik neki Nyuszi :cry: :cry:
De aztán anyukám mondta neki, hogy Nyuszit már várta anyukája az erdőbe :) :) és hogy majd jövőre is eljön.. :) :) vagy elküldi a kistestvérét maga helyett :) :)
Olyan aranyos hogy még hiszi 6 évesen is :) :)

Benianyu!

Jó fej a nőgyógyászod :) , akkor lehet hogy nekünk sem kell várnunk :wink: :wink:
Csak még egy két kis kozmetikai bevatkozást(tattoo) meg akarok csináltatni magamon..és azt ugye terhesen nem lehet :? :?
Férjem ragaszkodna megint a Szűz jegyű gyerekhez(mert ő is az :twisted: :twisted: :twisted: )...de hát a férfiak ugye bizonyos szitukban csak bábuk a kezünkben és úgyis az van amit mi akarunk :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vasalás:Még mindig nem nézek vészhelyzetet.... :P :P


M.

Kép

Kép
megann
 
 


And,

:wink: :wink: :wink: ..ház az Eszti nagyon cuki!!!! :D És ebből a cukiságból mégegyet,hát kicsit én is irígykedem! :P :D :D :D
Napszi.... :? :? :? ...tinédzser és az ízlését már nagyon rég nem én formálom(sajnos) :( ...de talán kinövi! :wink:


MINDEN húsvéti kép gyönyörű,az összes gyerkőc babamagazinba kívánkozik!!! :D :D :D


Csibb,
Fannitól a nyuszissapiban külön el vagyunk ájulva!!!!! :D :D :D
Én már menyasszonyi ruhában is elképzeltem!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
annamami
 
 


Totka,
Panna és a csibe!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
annamami
 
 


Megann,
hát akkor vágjatok bele!!!! :D :D :D :D :D :D ...mit sanyargatod magad,hogy csak sóvárogsz,hajrá babaproject!!! :D :D :D

Léna nyusziját visszavittétek nagypapához? :roll:
annamami
 
 


Sziasztok Lányok!

MI is itt vagyunk, ráadásul nemrég jöttünk meg a 18 hós oltásról. Gergő meglehetősen rosszul viselte, üvöltött, mint akit nyúznak. De már a doki bácsi látványától is rosszul volt. Hát még a vizsgálattól, meg a szuritól.
De a lényeg, hogy túl vagyunk rajta, és 6 éves koráig, tűt sem akar látni... :D :D :D :D :D :D

Tojáskeresgélős gyerkőcök nagyon édesek, Panna, Mazsi és a lányok, Tüncsi, Eszti, és húúú, már nem is emlékszem, hogy ki volt még.

És persze a játszós képek Beniről és Daniról is nagyon helyesek!!!
Benianyu, én is hallottam, hogy micsoda változások voltak a vidámparkban, ez tényleg elég nagy marhaság.
Ettől függetlenül, tegnap, mikor jöttünk haza, még mindig dugig volt az egész vidámpark.

Mi ugye végig anyuméknál voltunk, vasárnap felmentünk Visegrádra, Mogyoró-hegyen megnéztük az állatokat. Bevallom, elég nagy csalódás volt, mert én kb. 18-20 éve voltam ott utoljára, és akkor volt egy csomó őzike, meg vaddisznó stb., most meg egy - két jószág lézengett ott, és hát a környezetük is eléggé le volt pukkanva.
Viszont maga a környék továbbra is nagyon szép, millió piknikező lehetőséggel, beszéltük is, hogy egyszer felmegyünk, és ott fogunk főzőcskézni.

Készült néhány kép is:

Kép Kép

Az őzikék:
Kép

Apával a hintán:
Kép

Anyukámmal, háttérben Visegrád és a Duna:
Kép

Ez a két kép pedig tegnap este készült, már itthon. Igaz, hogy a dátum nem stimmel, és Gergő szemei is pirosak, de imádom, mikor így fekszik Gergő:

Kép Kép

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!!

Háát igen felpörgött az életünk!! :? :? Anyumat egy hét múlva operálják, méheltávolítással :( .
Nekünk meg megjött Szegedről az ajánlott levél, ápr.23-n kell menni a szemészetre, Pannácskámnak éhgyomorra(szerintem Neki még aznap megcsinálják)Jó kis tortúra lesz, ugye neki is kell az altatáshoz EKG, gyermekgyógyászati vél., vérvétel, meg nekem is.
Báááár, lehet jól megszívjuk, mert ugye ma kaptuk a 18 hós oltást-és nállunk úgy van, hogy a védőoltás után el kell telnie négy hétnek
Mindjárt utánna is telefonálok.
De fasza, mert május végét mondtak a klinikán. :evil: :evil: :evil:

Utánna jövök!!

Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


hát mögszívtuk(bocsi)

Pannát persze nem lehet elaltatni a ma kapott védőoltás miatt, így borul minden.De nekem be kell mennem, mert zárnak be részleget, és lehet csak őszre vállalnak, Pannácskának meg majd keresnek(ha tudnak) :cry: másik időpontot, májusban.Pedig annyira jó lett volna együtt mindenkinek könnyebb lett volna!!!
De ha ezek mondják, hogy még most ápr.ban meglessz a műtét,(május végét adták)akkor nem kapta volna meg ma a szurit, csak utánna, de mivel ma 11-kor jött a levél, előtte fél órával jöttünk a szuriról.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ennyire szerencsétlenek hogy lehetünk?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ÁÁÁh, elment minden kedvem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Thomasanne!

Mikor beszéltünk a bölcsiről, említetted, hogy majd Te is felhívod, hogy mit kell vinni a beiratkozásra... Sikerült velük beszélned? Továbbra sem kell vinni hétfőn semmit? Vagy hívjam fel őket, és kérdezzek rá?

Totka!

Hát nem semmi, hogy mennyire nem jönnek össze a dolgok! Sajnálom , hogy így alakult. És az oltás miatt nem lehet altatni? Nem is tudtam, hogy vannak ilyen összefüggések is!

Kép
kuha
 
 


Mea!

E-mail ment!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Hát, úgy látom mindenkinek jól teltek az ünnepek, a képek nagyon ezt tükrözik! :wink: :D Eszti, Tüncsi, Panna, Gergő, Beni-Dani, Mazsi nagyon nagyon csinosak, és szépek, (remélem nem hagytam ki senkit :oops: )

Hajni!

Sajnálom, hogy ilyen rosszul jött ki ez az oltás dolog! :( Nem is tudom mit lehet most mondani, azért remélem minden rendben lesz veletek nemsokára!
Anyukád :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hello csajok!
remélem mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek,pár fotó mindenképpen erről tanuskodik!nagyon aranyosak ezek a tojást és nyuszit keresős képek! :P :P :P
Totka!
szegénykém!kitartás és tudod van egy film,aminek az a címe,hogy "Lesz ez még így se!"ha ebből indulunk ki,akkor már nem is olyan borzasztó a dolgok mai állása és csak meg kell rázni magunkat és könnyedén átvészelni a napokat! :wink:
kívánom,hogy sikerüljön minden!

Lányok!
sajnos Nyúlcsalád szétesett,illetve nagyNyúl elköltözött tőlünk,ezek nem hirtelen jött dolgok voltak,régóta nem jutunk egyről a kettőre és ez a megoldás maradt csak!Azt hiszem én nem fogom egy nyílt fórumon részletezni a dolgokat,ne haragudjatok,nem elöttetek titkolódzom,hanem mindenki más elött!sok más módja is van,hogy ezt akár megosszam mindenkivel, akit érdekel,bár még minden elég képlékeny,magam se látok mindent kristály tisztán!a lényeget úgyis elmondtam és a legfontosabb most az,hogy Kisnyuszinak minnél könnyebbé tegyem,tegyük ezt a helyzetet!
annyit elárulok azért,hogy nem kerültünk utcára vagy ilyesmi,maradtunk ott,ahol mindig is laktunk,hiszen ez az én lakásom!azt hiszem sok minden mellett,amit hibaként sorolnék fel anyumékkal kapcsolatban,ezt mindenképpen becsülnöm kell és életem végéig hálálkodhatok,nem kis biztonságéárzetet ad!
röviden ennyi és még annyi,hogy kicsit most viccesen hangzana,ha továbbra is Nyúlné lennék,így meg is változtatom a nevem és szólíthattok a keresztnevemen,én Mse -nek fogom átírni a nevem! :roll: Kisnyuszi persze úgyis Kisnyuszi marad,nem is tudnám máshogy hívni!
na most mentem is,de igyekszem rendesen visszakapcsolódni,pásztok!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ja igen!valaki árulja már el,hogy mit kell tennem,ha meg akarom változtatni a nevem?újra kell regisztrálni?de lehet ugyanaz azemailcím?és a nyúlné megmarad csak nem használom?vagy mivaaaaaan???? :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ja! :oops: :oops: :oops: :oops:
és nagyon köszönöm a jókívánságokat!a fene,csak harminc lettem én is! :twisted: :mrgreen:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Mse!

Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok Nálatok! remélem azért rendben lesztek Kisnyuszival!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Mse!

Egy mondatod nagyon megütötte a szememet, és ezáltal igencsak a szívemet is. Márcsak azért is, mert én is nagyon-nagyon soxor gondolkodom ilyen dolgokon, és emiatt soxor szégyellem is magam.
A szülőkkel kapcsolatban, sajnos én is soxor egy csomó mindenre nemtetszésemet fejezem ki velük kapcsolatban, és ezt nekik is megmondom, meg ki is nyilvánítom, sajnom nem mindig a megfelelő stílusban. De később mindig elgondolkodom ezeken, és rendre meg is bánom őket. Mert tudom, hogy akármit is hoz az élet, bárhogy alakul(na) a jövőm, rájuk mindig számíthatok.
És gondolom, Te most ebben a helyzetben, biztos nagyon számíthatsz rájuk (is).
És ez nagyon fontos, hogy legyen valaki, vagy legyenek valakik, akik felé az ember a szar időkben is fordulhat...

Kép
kuha
 
 


Mse!

Igen-igen, most megnéztem, a felhasználónevet szerintem nem lehet megváltoztatni. Úgyhogy szerintem marad az újboli regisztráció.
Próbáld meg, ugyanarról az emil címről, hátha sikerül. Ha nem ,akkor kreálsz valami kamu címet.
Nézd a jó oldalát, lehet, hogy újra tudsz majd képeket feltölteni...

Kép
kuha
 
 


Mse!

Nem is tudom mit mondjak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Rettenetesen sajnálom a történteket, és bevallom nem is értem az egészet, hiszten ti jöttetek-mentetek, meglepetés-wellness...koncertjegy oda-vissza...
Egész egyszerűen hihetetlen :( :(
Kivánom hogy amennyire lehetséges ép lélekkel tudjatok továbblépni(idővel), és nagyon sok erőt kivánok Nektek!


Totka!

Nyamvadt fél órán múlt az egész :(
Hát fel a fejjel.....

Annamami!

Igen igen...ha az olyan egyszerű lenne....
Mert azért mégiscsak egy nagy elhatározás...
És hát igazat megvalva a mi kapcsolatunk a férjemmel is nagyon megváltozott mióta Léna van...persze ez törvényszerű, ugye én itthon Lénával, ő egész nap munkában, neki van ideje haverozni, sportolni, nekem meg semmire, ő jár a szépen vasalt ingben és tiszta cipőben, én meg koszos farmerban és játszócipőben...szóval nálunk is vannak konfliktusok bőven,...úgyhogy azért fosok is, hogy mi lesz/lenne ha 2 gyerek lenne..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mse!

Ha esetleg megkeresnéd "APA"-t mint rendszergazdát, hogy Ő nem tudja-e felülirni a loginnevedet központilag?????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And! :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emese! :D

Küldtem privit.

Nagyon boldog szülinapot!

Totka! :D

Remélem, lehet valamit változtatni az időpontokon.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Felmentünk egy kicsit vasalni...aztán gondolkoztam..meg keseregtem is magamban.....meg dühöngtem is...

Nagyon sziven ütött hogy mi történt Emesééknél.. :( :( :( :(

És most csak nagy általánosságban irom...(mert ugye nem tudhatom hogy mi volt a kiváltó ok Emesééknél vagy bárki másnál)...szóval hogy szemét ám az élet...
Mert ugye két fiatal összekerül..élnek, dolgoznak, , havaroznak, karriert épitenek, buliznak,sexelnek, szövögetik a szebbnél szebb álmokat, hogy hol és hogy fognak élni...morfondiroznak hogy milyenek lesznek a gyerekeik..amikor várandós a nő, simogatják a férfiak a nagy pocakot, lelkendeznek...aztán szépen lasssan a nők megváltoznak, átalakulnak, gyakrolatilag más emberekké válnak, de a férfiak ugyanugy elmennek dolgozni, haverozni, bulizgatni hazamennek, megsimogatják a már x éves porontyot...aztán egyszercsak kisétálnak az életünkből..mint valami liftből kiszállnak, hogy köszi elég volt...ezen az emeleten én lelépek...mi nők, meg állunk nagy maflán..hogy akkor most hogyan tovább...miénk a felelősség, ha rosszul kel a gyerek..ha beteg...ha duplájára emelik a gázszámlát, és nem akarunk kuncsorogni az exnél egy új bicikliért....ha kikezdik a gyereket az oviban, suliban, ha közelharc dúl a leckeirásért, a bartátok megválogatásáért..,...a férfiak meg ezek után is eljárnak dolgozni, bulizni, havarozni, hétvégente "megsimogatják" a már x éves gyereket.......mi nők meg küzdünk az életbenmaradásért..és csak az lebeg előttünk, hogy fel tudjuk nevelni a gyerekeinket tisztességgel..és persze közben megszűnünk létezni is.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Na ezt most le kellett irnom...
Tudom ez nagy általánosság...és tényleg nem akarok senkire sem célozni, senkiből sem kiindulni....
És tudom hogy létezik forditottja is...de azt hiszem mégis csak ez a nagy valóság...
:cry: :cry:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hmm, egy kicsit lehiggadtam.Olyan gyorsan történik minden, de ez van.Apánk is ki van kattanva egy kicsit, ezen a szerencsétlen két órán.
Emese
tudod, fogsz Te még teli szájjal mosolyogni!!!!

Képek szuperek, amiket tegnap este óta tettetek fel:
Benianyu:
bírom Benid napszemcsijét!!!!
Annamami.
én szentül meg voltam győződve, hogy a lányokat Te szülted!!!!! :shock: Nagyon szép, tartalmas képeket mutattál, Mazsid nagy huncut!!!!
Mea:
Livid is cuki a pinkes rucijában, kalapjában!!!
And:
látom, nállatok is volt garaboly(ez ilyen j, vagy iy??? :oops: )
Kuha:
Dunakanyar:hmmm, de megnézném élőben!!!!!!!Bírom Gergőd nagyon!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hahó!!

Utólag is Kellemes Húsvétot Kivánok!!!Látom megvolt mindenkinél!!! :D :D

Végül mi is lejutottunk a Balcsira!! :D Nem nyugodtam... :twisted: :twisted:
Szombat este Pesten aludtunk,vasárnap Balaton,majd este vissza Pestre és tegnap pedig Pesten kóboróltunk....Budai vár,Népliget..
Nagyon jól éreztük magunkat...Melivel se volt semmi gond!!Egy tündér!! :D :D
Ahol aludtunk ott volt egy 8 és 4 éves és egy 8 hónapos gyerek!! :roll:
Mikor vagy sirtak vagy hisztiztek Meli csak csendben szemlélte az eseményeket...és mikor a kicsi éjszaka felsirt akkor is aludt nyugodtan!! :D
Hát remélem a tesónál is igy lesz!! :D :roll:

Emese!!
Kicsit megkésve,de annál nagyobb szeretettel:BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D
Nagyon sajnálom ami veletek történt!! :( :(
De ha csak ez volt a megoldás,akkor reméljük igy lesz jó mindenkinek!!!
Kisnyúl hogy birja apa nélkül??
És te jól vagy??

And!!!!!
Ez igeeeeeeen!!!! :D :D :D Hurrá!!!Már hárman vagyunk!!!! :D :D

Csikken!!
Mi volt az uh-on?????
Jól látom Brendonos ágyatok van??
Nekünk is ilyen van,de hálistennek Melinek még nem jutott eszébe kimászni!!!Remélem nem is fog....nemsokára új szobája lesz,addig csak kibirja!! :D :wink:

Mindjárt rakok képeket én is!!

Ne haragudjatok,de annyi jó képet tettetek fel,hogy nincs időm mindegyiket külön dicsérni!! :oops:
Tündér minden gyerek!!!! :D

ancsi26
 
 



Na akkor töltöm a képeket, előre szólok, sok lesz! :wink: :P :oops:
De 320-ból kellett válogatni........

Hú, a várva várt Thomasos tornacipő....
Kép

Leonka óriás markolót kapott
Kép

A telken is járt a nyuszi....
Kép

Mit hozott????
Kép

Fincsi gumicukrot.....
Kép

Leon két pofára tömi
Kép

Az enyémet is nyisd már ki, de rögtön!
Kép

Mikor rászóltam, hogy ne 20-at rakjon egyszerre a szájába....
Kép

Krokodilkönnyek a gumicukorért
Kép

Na akkor jó lesz a balaton szelet is
Kép

Azt az Eddie is nagyon szereti
Kép

Gabiéknál is járt a nyuszi
Kép

Gyurmát is hozott
Kép

Leon ébredés után
Kép
Kép

Hú, de finom ez a tojáslikőr
Kép

Ártatlan szemű Nolcsi
Kép

Indulunk anyuékhoz
Kép

Thomasos bőrőndöt hozott ide a nyuszi
Kép

Leonnak meg bobosat.....
Kép
Kép

Azért találtunk a fűben fini tojásokat is
Kép

Nolcsi a bőrönddel, thomasos napszemcsiben
Kép

Már kettővel nyomul
Kép

Indul a reptérre
Kép

Öcsém Leonnal motorozik
Kép

Szelíd motorosok
Kép

Ízirájder öcsém, ízirájder!!!!
Kép

Még mindig motoron
Kép
Kép
Kép
Kép

És itt az utcsó :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese, ezt el sem hiszem :cry:

Mennyi minden történt, amig nem jöttem!
And, gratulálok! De jó, megint várhatunk egy új babára:)

Benianyu, szuper hir, hogy költözködtök! Milyen jó lesz egy nagyobb lakás! Én nagyon élvezem a nagyobb teret.

Hajni, sajnálom :( De talán nem olyan rossz, hogy te már gyógyultan kisérheted Pannit a kórházba. Befeködhetsz vele akkor is?

Tüncsi, Gergő, Eszti, Benianyufiúk, Meli, Mazsi nagyon-nagyon édesek. Á, érzem, valakit kihagytam, de kit?
Eszti haláli, ahogy ücsörög a ház előtt :) Olyan felnőttes....

Ma jó sok vendég volt nálunk, előző napokban itt volt apukám, meg mi is voltunk vendégségben, nagyon jó napok voltak.
Csak kicsit sok volt a teendő, ezért néha vörös fejjel próbáltam apát rávenni, hogy segitsen. Azt hiszem, elkezdem a nevelését, ahelyett, hogy rendszeresen minősithetetlenül mérgeskedem. Szerencsére neki fát lehet vágni a hátán :twisted: Ez nem mindig jó, mert vágom-vágom a fát a hátán, de meg sem érzi :twisted: :evil: :twisted: :evil:

És éljen!!! Julcsi már csak egyszer kel éjjel, és Anna is!!! Csak el ne kiabáljam :roll:

Jönnek még képek is, csak le kell kicsinyitenem.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megőrülök, milyen vagány Leon a motoron :D :D :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Olyan jó kéoeket rakott fel mindenki, hogy csak na :D :D

Annamami!
Mazsi nagyon széééép, és a felsője is tetszik :wink: :P

Benianyu!
Mostanában én is vadázsom az egyforma dolgokat a fiúknak, nekem is nagyon tetszik, ha egyformában vannak :D
Beni nagyon vagály a napszemcsiben, Gombi meg a homokozóban :D

And!
Eszti is irtó csinos, de az etetőszékes a legjobb! :D

Viki!
Tetszik a nyuszi fészke :D

Ppanna!
Hú, de jó a tengerpartos kép, Dávid nagyon menő a rádióval :lol: :lol:

Mea!
Lívin még mindig elcsodálkozom, hogy milyen nagy kislány, ari a nyuszikkal.
Költözés hogy áll?

Hajni!
Panni a csibékkel :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon csini a farmer rucija és jóóóóó nagy a család! :D :D
Hú, de pechesek vagytok ezzel a szem mizériával, sajnálom, hogy így jártatok :( :( :(

Prüntyi!
De szépek a nárciszok a kertben, nálunk már elvirágzott az összes :(
Persze Tüncsi a rózsaszín szerelésében szebb :wink: :wink:

Évi!
Nagyon jók lettek a Duna parti képek is, olyan szép a kilátás is. :D
Gergő meg naggggyon laza az ágyban :lol: :lol: :lol:

Ancsi!
De jó, hogy mégis voltatok a Balcsin :D
Meli haláli a copfjaival :lol: :lol:
Látom Nektek is van napszemcsis motorozós képetek :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Húúúúúúúúú de jó sok kép!!!

Köszönjük a bókokat mi is!

Barbi, ezt még akkor külön neked! :lol: Kép

Emese, nagyon sajnálom, hogy végül így alakult! :cry: De minden rosszban van valami jó! Ebben is biztos megtalálod majd! Sok-sok erőt és kitartást nektek!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szép jó estét!

Imádok képeket nézegetni!!!!!
Barbi
az izirájderestől, és a kakasbicajostól elájultam, annyira jóóóóóóóó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és a napszemcsik is tutik a fiúkon!!Panninak is kéne, de tuti leszedi!!!!Csabának meg a Thomas bőrönd tetszik!!!!
Ancsi
ez az új autósülésetek?Tényleg gyönyörőszép színre, formára is!!!!!Melcsinek nagyon jól áll a copf!!!!!!
Majola
Lányaid is arik, Annácska hatalmas szemeivel!!!!!!Nekem is u.ezt mondta férjem, hogy nézzem a dolog jó oldalát is.csak már annyira kiakadtam, hogy ez sem jött össze, hogy nagyon.igen, befeküdhetek, napi 5 e.pénzér.tÉs nem kérdés, hogy befekszem e.azt hiszem, ha 5-6 éves lenne, akkor sem hagynám ott egyedül.
Kriszti
voltál uh.-n?Ok minden???Ma eszembe jutottál, mikor unokatesómmal beszéltem, Ő is pont ennyi idős kismami. :wink:
Juci
régóta nem voltál, tanulsz????Jól vagytok?
Bodza
bár lehet Ti most lent vagytok Szegeden, a hétvégén lesz Kristóf kersztelője???A Dómban????????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk. Babikám 15 mm-es :)

Ime:

Kép

Bár sok nem látszik még :) :)

Nyúlné. (Jaj, nem is, de már úúúúgy megszoktam. ) Szóval Emese, remélem azért minden rendben lesz. Már amennyire lehet.

Képek nagyon jók mind mind!!!

Majola, az ötödik képen olyan mintha Julcsi akarna egy hatalmas kokit adni Esztinek :) Édes....

Pusz mindenkinek. Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Az ember kiteszi egy kicsit a lábát és csak kapkodhatja a fejét, hogy mennyi öröm :) és bánat :(

A képek egytől egyig szenzásciósak, képtelenség felsorolni, de tényleg nagyszerűek!

Ne haragudjatok, nem tudok mindenkit megszólítani...

MSE!
Boldog születésnapot kívánok!
Szorítok, hogy jóra forduljanak a dolgok - úgy is úgy lesz!!!!!
Nagyon jó, hogy a szüleid így tudtak gondoskodni Rólad, ez az egyik ok, akiért hajlnadó vagyok tolerálni a férjem szempontjait és megállni kettőnél, mert őket még útra tudjuk így indítani.
A nicked meg igen tetszik, mivel a gimis osztálytársaim a mai napig így szólítanak engem is - írásban persze :wink:

And!
Ez az!!!!!!!
A dilemmát, miszerint munka, vagy bébi, igazi Kemény Csaj módjára oldottad meg: Mindkettő!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Hajni!
Nézd a jó oldalát: így majd jobban tudsz Pannára koncentrálni, mintha a saját gyógyulásoddal is foglalkoznod kéne.

Nekünk is jóóóóó kis Húsvétunk volt!!!! :D

A nyuszi az ajándékot a kertbe hozta, volt nagy öröm :D
Lili megírta, hogy ő Barbit szeretne. Én mondtam, hogy nyulak nem szoktak Barbit hozni, de annyira mondta többször is, hogy mégiscsak találtunk a kertben egyet :shock: :shock: (és még mi mindent! :oops: )

A soproni kiruccanás is igen jól sikerült. A szálloda olyan volt, mint amikor Misi mókus megérkezik a folytontermő fa alá....komolyan, ilyet még nem láttam...svédasztalos volt a reggeli is és a vacsora is...de olyan sokféle és színvonalas ennivalóval... gondolhatjátok, hogy a fogyókúrámat felfüggesztettem. A szoba is tuti volt, sztem nagyon jó ár-érték arányt kaptunk. Pláne, hogy Lili után mégsem számították fel a félpanzió díját. Amikor szóltunk, azt mondta a recepciós, hogy ő már nem írja át :lol: :shock: :shock:
A kisebb eü bajt persze nem úsztuk meg, Andrison kitört az MMR mellékhatása láz és arckiütés formájában, plusz az első szemfoga is áttört. Ennek ellenére nagyon jót hancúroztak Lilivel.
Én kaptam hátmasszázst. Nagyon jó volt, de ezt a hatást a férjem is el tudja érni. Úgyhogy kénytelen lesz továbbra is masszírozni. :D :wink:


A pörgés pedig nem áll meg, ma este hívtak a kőművesek, hogy akkor holnapután jönnek a kocsibeálló térkövezését csinálni...és még egy deka sóder sincs megvéve. Szerintem holnap délelőtt ezt fogom szervezni, és kérem a drukkokat, hogy ki is szállítsák a cuccot, különben itt állunk megfürödve. :twisted: :roll:

És egy Lili-mondás:
A Kinder tojás papírkáján észreveszi az arab betűket:
- Ez titkos írás?

ayse
 
 


A vasalásal már reggel végeztem :shock: :shock: :shock:
Nem is értem, mi van velem, lehet, hogy feltöltődtem???? :lol: :lol:

ayse
 
 


Akkor egy kis sorminta...

A Budai Gyerekkórház eddigi feladatait a János Kórház fogja ellátni...háááát ez elég gáz :(:(:(

A szakrendelőrészről még nem tudom mi lesz :(

ayse
 
 


Emese!

De sajnálom a Nyuszi családot :(
De fel a fejjel, most ka szar, de később jobb lesz és lehet azt mondod, így volt jobb.............

Megann!

Hát igen, van benne valami, amit írtál.
De azért nem mindig a pasik a hibásak, hanem a nők is...........baromi nehéz dolog ez, de egy nőnek nagyon oda kell figyelni a dolgokra(mint mindig mindenre), különben könnyen zátonyra futhat sajnos a házasság.....na mindegy bonyolult ez......kettőn áll a vásár, de természetesen vannak olyan férfiak, akik egyből odébb álnnak ha gond adódik :(

Képek szuperek mind egytől egyig!


And!

Neked meg hatalmas gratula!!!!!!

A férjem jobban van(persze használni még jó ideig nem tudja), köszönöm az érdeklődést.
A költözés is halad, még van 2 és fél hetünk, de addigra tuti beköltözhető lesz, azaz belül kész lesz teljesen a két szint.
A fele cuccunk már ott van.
Vár rám a nagytakarítás, remélem minél hamarabb meg tudom csinálni....már alig bírom kivárni, hogy menjünk végre.
Nagyon rossz már ez a se itt se ott állapot..................

Lívinek aftás lett a vírustól a szája, 5 napig nem evett, most ecseteljük neki...... :cry:

Szóval zajlik az élet.....

Mindenkinek sok puszi!!!!
:(

Mea
mea
 
 


Juj, de szuper képek!!! Mindegyik nagyon romantikus! :D

Karácsony Fiúk persze írtó vagányak mindemellé... 8)

Mazsi is cuki!!!! milyen boldog a mosolya!!! :D
jót nevettem az esküvői ruhás mondaton!!! :lol: :lol: :lol:

Csajok! Annyi itt a frissen készülődő baba, hogy egyre többet gondolkozom ezen a témán... veszélyes...
de nem!!! most egy pihenős nyaram lesz, elhatároztam!!! :roll:

Fanni láza sajnos nem csak egy kósza, magányos láz volt, mert sajnos folyik az orra kicsit... :( nem nagyon, úgyhogy remélem gyorsan kiheverjük!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Hajni!
Kár, hogy így alakult, de amit Ayse mond, az tényleg jó megközelítés szerintem is!!! te már gyógyultan tudod őt ápolni!!!
Ez is valami... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Megkaparintottam a gépet, úgyhogy mostanában nem menekülhettek, Ayse-képáradat következik! :twisted:

Először is MSE!

Ez még a szülinapi jókívánság mellé jár :)

Kép

ayse
 
 


Törpe a kertben, forgóval

Kép

Találóskérdés:
hány citrom van a képen?

Kép

Találóskérdés:
és mennyi lesz?

Kép

Az üléshuzat, amit sk felújítottam. Nekünk kényelmes, arra a kis időre, ami még van a következő méretig, jó lesz.

Kép

ayse
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűűű de jó képek megint, Barbi fiai :P :P , Majola lányai :P :P ,Csikken minibabája :P :P :P :P :P :P :P , Ancsi copfis Melije :P :P kivétel nélkül mind gyönyörű :P :P :P :P :P

Na épp hogy leültem....Léna felébredt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
De legalább most többet aludt mint fél óra...kiraktam a babakocsiba a fini levegőre :) :) :) én meg közben benépesitettem az ablakaink jelnetős részét friss muskátlival... :) :) :) :) :) :)

Na majd jövök még....csak most mennem kell...mert ki kell próbálnunk az új nyuszihozta homokozószettünket.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

And!!! :lol: :shock: :lol: :shock: Nagyon sok boldogságot, könnyű terhességet és egy JÓL ALVÓ BABÁT kívánok nektek! :D


Húsvéti képek egytől egyig nagyon jók!!!

Mi is csináltunk képeket! Ugyan nem túl húsvétiasak...

Húgom, a Vivi-bűvölő (kár hogy olyan messze lakik...):

Kép

Kép


Zsuzsa felöltözött:

Kép


Zsuzsa kertészkedik:

Kép

Kép


Sétálni mentünk a Belsőtóhoz Tihanyban:

Kép

Kép


Ahol Zsuzsa katicát fogott:

Kép


Aztán hintáztunk akertben:

Kép


Mi meg csak néztük:


Kép


Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jaj, egyik Zsuzsa kertészkedik kép helyett ez való:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Egy Andris-száj, helyesebben ujj:

Kérdezgetjük, hogy hol van a fülecskéd, nyelvecskéd, pocakod, és ő szépen mutogatja is.
- Hol a cicid? - kérdem.
Erre rámutat az enyémre! :lol: :lol:

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?