Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, akkor kedden vagy szerdán, kéréseteknek megfelelően megváltoztatjuk a topik nevét...
apa :)
apa
 
 


Mi lesz az új név?????
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes ünnepeket ,és sok locsolót :lol: !!


Kép

Most megyünk anyumékhoz,majd este,vagy anyuméktól visszaolvasok.
De egy pár képet rakok:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

málna2162
 
 

 
 

Köszönjük Apa :D
Málna: csudi jók a képek, látom Máté nagyon boldog volt :D
Gabi: remélem hamar meggyógyulsz, én már meg is mostam a hajamat, több locsolást nem fogadok :wink:
Sziszi: ilyen kanapéra vágyok én is, na majd egyszer. Eredménnedre már én is kiváncsi vagyok. Ez a hő meg szerintem az egységes topikhő, ma kíváncsiságbólén is mértem és 36.6 :roll: :wink:
Megek mert gyártom a salit ebdre.Kocsimosáson már túl vagyunk délután pihikis kertészkedéssel :? 8) :)
Jók legyetek.

Andi
candi
 
 


Hello csajok.

Most nézem: ma 1 éve, hogy csatlakoztam a topichoz!!! 8)

Málna, tök jók a képek, remélem jól éreztétek magatokat (és :lol: egymást :oops: ). Most szedsz Clostyt, ugye? Mennyit szedtél?

Candi, nekem ma valami csoda folytán 36.8 lett a hőm. Itt a hőgörbém:


Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata: akkor érthető a Te hőd ma ünepelsz :wink:
Most már akkor csak feljebb-feljebb szurkolok neki, végre egy pé :D Ügyeskedtetek?
Beszéltem Beával, mindenkit üdvözöl :lol: ű

Andi
candi
 
 


Candi, sajna, amikor ügyeskedni kellett volna, apa Romániában továbbképződött. Csak a szaggatott vonal utáni 2. napon jött haza... Úgyhogy csak akkor.... :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Többbszörös ünnep: Az előbb volt a 800. hozzászólásom. Ez egy ilyen nap 8)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata: :? , de hátha volt egy huncut pete még akkor is.
Most már akár egy pezsgőt is felbonthatsz, ennyi ünnep egyszerre :D
Sétáltunk egyet, még mindig nagyon jó idő van, most sütök egy kis gesztenyés kiflit és megnézünk valami jó filmet.
Ha nem jönnék, mindenkinek szép estét!

Andi
candi
 
 


hellóó !

itt vagyok én is ! :)

tegnap rájöttem, hogy az áprilisi napnak is van ereje :?
ugyanis az orromat kapta meg a nap, így most erősen úgy nézek ki mint aki ittas, ugyanis halvány piros színben játszik az orrom :lol: :lol: :lol: :lol:
ma reggel megláttam a tükörképemet és hangos röhögésben törtem ki :oops: :lol: :lol:

mi lesz a topik új neve ??

Andi
gesztenyés kifli....imádom !!! :oops: megadom a címem és még az ablakot is kinyitom, mint a Mézga családban MZ/X küldeményeinek :lol:
Beát üdvözöljük !!! Ádika már nagy kisfiú !
néha nekem is meg kell küzdenem a párommal

Kata
gratula a 800.hozzászólásodhoz ! nekem ez nem is tudom, hanyadik :roll:
annak idején a kedves Blöki, aki kétszer is "megkóstolt", ezt is nehezményezte, hogy milyen sok a hozzászólásom és mindig panaszkodom..
mondjuk nincs is annál könnyebb, mint más arc és név nélkül bántani :x
nagyon bántott a dolog :cry: :cry:
igazi van Andinak, egy kóbor pete és egy éppen arrafelé rohanó kiskatona csodákra képes :wink: :oops:
a 36,8 több mint bíztató !
fel a hővel !!! ez lehetne a topik jelszava is ! 8)

Gabi
apum pénteken szódásüveggel locsolt meg és utána valami - szerintem rovarirtásra is alkalmas - kölnivel is :lol: :lol:
Esztike rendes kislány, hogy hagyta anyukáját egy kicsit pihenni és kikapcsolódni :D
jobbulást kívánok !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
hogy vagy ??? még egyben ??
Nyúlgyereknek már mondtad, hogy jön Ordító Egér ?
én szoktam beszélgetni a kutyusunkkal, ha anyuméknál vagyok :D

bocsi, akinek nem írtam !

kellemes estét Mindenkinek !!!

leendő babások - ne hagyjátok apát békén ! :oops: :wink: :wink:

babások - sok tejcsit, sok pihenést és egészséget !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

:cry: :cry: :cry: :roll:
Vendég
 


Sziszi, lehet, hogy elromlott a hőmérőd :lol: ? Ahogy látod, nálam is a 29. napra tett be pé-t, úgyhogy lehet, hogy neked is lesz még. Látom, ti azért sűrűn tettetek a dlogért.

Nálunk ez a hónap nagyon gyér volt keksz szempontjából. Pedig úgy szerettem volna decemberi babát :cry: Szerdán megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. Most szedem a Mastadynon cseppeket a magas prolaktinomra. Meglátjuk, segít-e!?

Aztán jövő héten kedden megyünk Németországba. A férjem továbbképzésre, én meg a barátnőmhöz. Majdnem egy helyen leszünk, bár találkozni nem nagyon fogok apával :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Málna
tök jók a képek. Látom Máté díjazta a keresgélős húsvéti meglepiket :D :D :D
És, hogy van? Meggyógyult már??

Sziszi
ha jól emlékszem Neked nem is szokott olyan nagyon magas lenni a hőd :shock: :shock: Nekem elég jónak tűnik a görbéd :roll: pé.-kor elég ha egy nap megy lentebb a hő, v. akkor is több napra kell(ene)? én ehhez nem nagyon értek.

Kata
szerdán akkor megy Neked a drukk :wink: :wink: Németországi kikapcsolódás meg biztos jó lesz még így is, egy kicsit lazíthattok :wink: :wink:

Musz
ma nem jelentkeztél :D csak nem??? Lehet, hogy a Te Esztered nem olyan lustácska :wink: :D
Ugye ha van valami valakinek megy az sms???

Candi
a héten ti is mentek a Kaáliba, ugye??? Reméljük valami szupi sikeres kezelést kezdenek majd el :wink: :wink:

Vvviki
így mikor fogsz menni az uh-ra?

Bea
üdv. nektek is innen a távolból.
Már hiányzol innen a topicból, és persze Ádiról is a friss képek :D

Mamen
milyen volt a lagzi? Ugye nem erőltetted meg magadat nagyon?

Nika, Takidó
ti nagyon eltüntetek :cry: :cry: gyerekek, hogy vannak? Biztosan ők is szép nagyok már.

Anna
veletek mi ujság? Te is rég jelentkeztél. Marci várja már a kistesót?

Ildi
merre voltatok végül kirándulni?

Icu????? Jó régen jelentkeztél :cry: :cry:

Zsizsik
lábad, hogy van??? Ciklusaid rendeződtek?? Amúgy van valami fejlemény nálatok?

Vikike
lehet, hoyg már írtam, nagyon sokat nőtt Levike, nagyon szép formás kisfiú :D :D

Meli
voltatok valahol kirándulni??? Szuper volt az idő rátok,
Meggyógyultál már?

Nektarin
grastulálok a jó afp erdményhez :wink: :wink:

Nálunk lezajlott a húsvét. Hogy én, hogy utálom, alig vártam, hogy moshassam a hajamat :shock: :shock:
Krisztike akárhová mentek mint a sült hal úgy hallgatott. Nem akarta elmondani a verset. Egyedül a dédinek mondta el :D
Én még semmit nem javultam :cry: :cry: remélem a gyerekek ezúttal megússzák. Szerintem én is "csak simán" megfáztam, nem valami vírusos nyavajám van.

Remélem senki nem maradt ki, ha igen bocsánat tőle nem volt szándékos, de már majd leragd a szemem :oops:

Jó éjszakát!!!

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jobb reggelt!

BORZALMAS éjszakánk volt.Nem aludtunk összesen 2 órát.Nem tudom mi van Mátéval...Napok óta teljesen kivan fordulva magából,éjaszaka meg csukott szemmel dobálja magát,rugdos,sír...

Ma megyek fél 10 -re a nőgyógyászhoz.Eléggé kiakasztott a kiscsávó,lehet closty helyett,fogigátló lesz a dologból.Tényleg nagyon tele a f@szom(Már elnézést).Az idegeim totál kivannak.

Majd ha lesz egy kis időm meg türelmem,visszaolvasok.
Puszi,szép napot

málna2162
 
 


Málna, kitartás! Ez az érzés (füttyentő :lol: tele) átmeneti. Amikor azt mondja: szeretlek anya, akkor biztos nem érzel ilyet!!! Nem lehet mindig mintagyerek :wink: . Gondolj bele, milyen idegesítő lenne :roll:

Nem tudod valamivel lekötni a figyelmét? Most éppen a Zone Club-on nézem a Vásott kölykök című müsort. Imádom, tök jó. Viselkedés-, vagy alvás, illetve más problámás gyerekeket visznek családostól egy házba, ahol pszichológus ad tanácsot, megoldást mindenre. Baromi sokat lehet belőle tanulni!! Ha tudjátok nézzétek. Szerintem mostanában minden reggel 7.30-tól van műsoron!!!


Kíváncsi vagyok, mit mond a nőgyogyid! Gyere utána, meséld el!!!

Musz, jelentkezhetnél, hogy tudjuk, mi újság veled!!!

Plutó, Esztike jól eszik?? Van elég tejcsid?

Sziszi, mi újság a hőddel?

Candi, meglátom mit mond szerdán a nődokim, aztán lehet, hogy nekünk is komolyabban kellene lépnünk Kaáli ügybn. Hányszor gondoltam már így :roll: ????? Csak mindig ott egy utolsó szalmaszál, amiben lehet kapaszkodni...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!

Málna
fáradtság érzés ismerős :wink: :wink: viszont ha én nem tudok aludni alig várom, hogy felébredjenek :twisted: :twisted:
Nekünk is szupi éjjelünk volt :evil: :evil:
Esztike este 10-kor aludt el, fél 1-kor kelt, utána 1 órától aludtunk 3-ig, onnan evés nagy nyöszörgések, negyed 5-kor aludtunk el fél 6-kor megint kelt. Igaz akkor a háta közepéig sz@ros volt :shock: :shock: Közben Krisztián is fel-fel sírt :roll:

Kata
szerencsére tejcsim van. Fejni nem fejek, csak addig fejtem amíg nagyon muszály volt.
Majd csütörtökön megyünk le tanácsadásra, kíváncsi vagyok mennyit hízott :D :D az itthoni digitális mérlegen együtt szoktunk mérekezni. Aszerint a hétvégén 5 kg 30 dkg volt :wink: :wink:
ez annyira nem pontos.
Akkor lehet, hogy ti is mentek a Kaáliba?

Mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hoppá

Én a Forgách-os dokihoz járok magánba, nagyon rendes. Kell privi az elérhetőségéről? Tényleg ajánlom.

5.10-kor mértem 36,6 :twisted: Viszont Ferti szerint ez már korai, mert 5.20 és 5.45 körül szoktam. Így lehet, hogy később feljebb mászott volna. Ma akció lesz este :oops: :lol: :P :!:

Vettem már új hőmérőt. :wink:
Most úgy érzem mintha felment volna a hőm, kicsit olyan lázas érzés vagy mi. :shock:

Málna

Néha apánál szokott így elszakadni a cérna. Akkor én is mindig kérdezem, hogy tuti kell még 1 baba. Újra éjszakázni stb...
De mindig igent mond úgy 10-15 perc múlva.
Biztos Te is jobban leszel, ha alszol egyet, amikor Máté is alszik.
Pihenjetek.

Mesélj majd a dokiról.

Gabi

Mindenkinek írtál, ez nagyon rendes Tőled.
Sokszor már elfelejtem, hogy ki mit írt, mire én belevágok... :wink:

Tomi is locsolta a csajokat, de csak virágspriccelővel. A verset nekem mondta csak el, de nekem 3-szor is. Utána átölelt és puszilgatott, hogy nagyon szeretlek. Úgy meghatódtam. Cuki volt.
A csokikat hideg-langyos-meleg játékkal kereste meg a lakásban. Nagyon ügyes volt.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek :D

Málna, Máté nagyon édes, ahogy örül a nyuszifészekben talált meglepetéseknek.
Szegény manóka és szegény te, elképzelésem sincs, mi lehet ez nála :shock: :(

Gabi, hát az én Eszterem sem kapkodja el.
Neked mennyi idő után kellett befeküdni, hogy megindítsák? Ez orvos/kórház/vagy egyéb szabályfüggő? :shock:

Sziszi, gratula az új garnitúrához, és nagyon jó ötlet a hideg-meleg játék, nagyon tetszik! Estére pedig sikeres akciót kívánok! :wink:

Kata, lehet, hogy pont a környezetváltozás, a kikapcsolódás az otthoni dolgokból hozza meg a kívánt eredményt! Jó utat kívánok! :wink:

Vvviki, nyúlgyerek már régóta tudja, hogy jön a tesó. Néha, ha lefekszem mellé, rárakja a két első tappancsát a hasamra, és megnyalogatja. Most vagy koszosnak talál :lol: :oops: vagy üdvözli a húgát :lol:

Andi, egyeztettem tegnap este Beával, ha vééégre valahára odajutok, sok szeretettel várunk benneteket! :wink:

Szóval még mindig egyben. Tegnap voltak méhkeményedéseim, de nem fordultak "komolyabbra" a dolgok. :?
Bocsánat, hogy tegnap nem adtam hírt magamról, házon kívül vendégeskedtünk - én az ünnep alkalmából fekete mackónadrágban, és ismételten Csaba 43-as sportcipőjében, természetesen kifejezve az ünnep fényét...
Továbbra is szuperszexi és szupercsinos vagyok :evil:

Ma megyek a kórházba a szülésznőmhöz,mert elvileg ma lenne a nagy nap, délután már többet fogok tudni, de nem fűzök hozzá túl sok reményt, hogy nemsokára megszűnik a 2:1 állapotom

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!
Málna: el vagy Te is fáradva, ezért erősödnek fel az ilyen érzések. Hamarosan itt a nagyon jó idő és hétvégenként Tisza,pihenés, Máté is kikapcsolódik és Te is. Úgyhogy csak Clostyt tessék feliratni.
És jelentkezz, ha megjártad a dokit.
Kata: ismerős én is sokáig csak mondogattam, hogy felkeresek egy megfeleleő intézetet, majd , ha úg érzed itt az ideje szólj, Sziszi is, meg én is tudunk tapasztalatokat mondani. Délután mész szerdán dokihoz?
Sziszi:nagyon helyes lehetett Tomi, nem fényképeztetek véletlenül? Új bútort belaktátok már? Ma este mindent bele!
Gabi:nem egyszerű éjszakád volt neked sem :shock: Vége a tavaszi szünetnek? Napközben kapsz segítséget? Tudsz ilyenkor kicsit pihenni?
Képzeld rólad álmodtam,lekváros linzert sütöttél, Esztivel a kezedben :)
Én csütörökön megyek dokihoz, remélem rendben lesznek a leleteink :roll:
Musz, tegnap sms.-ben kérdeztem jól van e,és igen, épp pihizett Anyukájánál, remélem ma bejelentkezik. Ugyi Musz?

Andi
candi
 
 


No ez akkor érvénytelen felhívás volt részemről Musz, bocsi :oops:

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Málna, kitartás, teljesen megértelek, de vannak jobb és rosszabb napok. Próbálj meg majd pihenni.
És kérünk beszámolót mi volt, a nőgyógyásznál.

Musz, húha, kíváncsi leszek mi lesz, nem akar hamar kibújni Esztike, ezek az Esztikék:)

Gabi, hát igen, te tényleg nagyon rendes vagy, én 4. szakaszban mire megírom a hozzászólásomat, mindig abba kell hagynom, mert, jönnek, kérdeznek.....

Mindjárt megyek Uh-ra, kíváncsi leszek mit fog mutatni:)

Candi, geszetény kifli, jaj azt most ennék:)

Kata mikor mész dokihoz?
Bocs ha már írtad, mindent meg kell próbálni.

Viki, hát igen, a napocska csalóka:)

Mindenkinek szép napot!

Du. jövök az UH eredménnyel.



Szisz, ezek szerint Tomi élvezte a húsvétolást:), a bőrgarnitúra nagyon jó, nekünk is az van, én kétnapig csak néztem, bár nekünk sárga, nem fekete, nekem a fekete mindig is nagyon tetszett.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

Málna, kitartás, teljesen megértelek, de vannak jobb és rosszabb napok. Próbálj meg majd pihenni.
És kérünk beszámolót mi volt, a nőgyógyásznál.

Musz, húha, kíváncsi leszek mi lesz, nem akar hamar kibújni Esztike, ezek az Esztikék:)

Gabi, hát igen, te tényleg nagyon rendes vagy, én 4. szakaszban mire megírom a hozzászólásomat, mindig abba kell hagynom, mert, jönnek, kérdeznek.....

Mindjárt megyek Uh-ra, kíváncsi leszek mit fog mutatni:)

Candi, geszetény kifli, jaj azt most ennék:)

Kata mikor mész dokihoz?
Bocs ha már írtad, mindent meg kell próbálni.

Viki, hát igen, a napocska csalóka:)

Mindenkinek szép napot!

Du. jövök az UH eredménnyel.



Szisz, ezek szerint Tomi élvezte a húsvétolást:), a bőrgarnitúra nagyon jó, nekünk is az van, én kétnapig csak néztem, bár nekünk sárga, nem fekete, nekem a fekete mindig is nagyon tetszett.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan,mert fél 2-re megyünk a gyerekorvoshoz.

20.5 mm domináns tüszőm megrepedt,mert volt folyadék a méhben,vagy mögött :oops: .Mind1 a lényeg,hogy a gyógyszerhez fűzött reményeim eddig beváltak.
A múltkor a 15.cn -on csak 16.5-17 mm tüszőm volt,most a 15.-on már 20.5 :D
Mivel tegnap este és éjszaka Máté megvétózta a kistesó projektet,ma orvosi utasításra szexelni :lol: kell.Mondtam apának,nem volt ellenvetése.Úgylátszik megbékélt már az éjszaka miatt.Remélem még nem késő :shock: :?
Ha most megjön akkor a következő ciklusban nem kell szednem a clostyt,hanem csak az utána következőben.Azt mondta a doki,hogy mivel használ a gyógyszer nem kell tömni belém.Ha ebben a 3 hónapban nem lesz eredmény akkor utána kezdhetjük a vizsgálatokat.

Na pusz.Ha vissza jöttünk megpróbálok benézni.

málna2162
 
 


Málna: hajrá este, hatalmas tüsző, csak jó lehet! Closty utáni hónapban is hat még a bogyó ám, de nem lesz rá szükség :wink:
Nektarin:van még kifli nyisd az ablakot küldöm. :wink:
Este jövök!

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Málna, ez jó hír, ma este ügyesen, és mindent bele:)
Andikám, kinyitottam én az ablakot, de sehol semmi, megekersem van még valahol egy kis csokitojásom, édességet akarok ennnnnniiiiii!!!!!

Na minden a legnagyobb rendben van, 2 óra várakozás után jött is a doki, merthogy a BM-ben az UH-t nem orvos csinálja, hanem szonográfus csajszi, és a genetikai UH-t viszont orovos csinálhatja.
Most az mondták 19 + 2, hát én nem tudom, majd kiderül, nagyon hülyén feküdt, lefele bámult logótt a kis feje:), úgyogy halványan sem tudjuk, hogy mi lesz a neme, nem baj a lényeg, hogy minden ok, dobok képet.
A BPD 46, ez a fejekörméret ha jól tudom, az FL (combcsont) pedig 30.
:)
Puszi mindnekinek! Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Muszkuru

Altatásos császár?! Az miért jó? A császár után sokkal hosszabb a regenerálódási idő.
Igaza van Kis_plutónak,hogy a kiabálás csak az erődet veszi el!Nyomásnál viszont szem becsuk!De gondolom ezt már tudod
Szerintem nagyon édes csajszis a szoba,nem is giccses.
Nyúl gyerek…olvasni tanul(na) :wink:
A csíkok a szülés után halványodni fognak!!Nem úgy fogsz kinézni mint a gyúrósok akik szétszakadtak. Én nem hittem ezekben a kencékben,zsíros krémen kívül nem használtam semmi extrát

Meli

Hogy sikerült a kirándulás?

Sziszi

Hajrá este!!!Mi sem tétlenkedünk!!Bár szerintem mi már lekéstük,úgyhogy most csak az élvezet marad :D :wink:
LH teszt...Semmit nem mutatott...Kidobtam egy csomópénzt. :twisted:
Bőr. Nekünk is az van. Szuper, imádom. Főleg, hogy Máté előszeretettel borogat ki dolgokat. Ilyenkor elég ha csak letörlöm!

Hoppá

Melegszel!!
Igen most kezdtem el szedni. 3. cn-tól napi 1 szemet ,5 napig.
Szurkolok holnapra!!
Köszi a műsort! Meg fogom nézni. Úgyis fent vagyok már fél -7 kor

Candi

Apa az internet kalóz. Nálunk apa utálja, de a gépek is utálják őt. Úgyhogy inkább békén hagyja őket :)

Nektarin

Gratula a babához!!
Az uh szerint fiú lesz…ahogy a képet nézem

Kis_plutó

Máté „megtanulta” a zölderdős versikét. Úgyahogy. Az elakart hervadni résznél azt mondta elakart hergelni…
:D Vannak jó kis szavai.
Azt ,hogy :menekültek simán kimondja,de ha azt kell mondani,hogy elmenekültek akkor azt mondja,hogy : elmenükeltek :D :lol:

Köszi mindenkinek a bíztatást, meg a jó szót.
De nagyon nehéz eset Máté.
Nem akarom,hogy minta gyerek legyen,de sajna nem is az. A bölcsiben megis mondta a dadus ,hogy sokkal okosabb az átlagnál. Tele van energiával, állandóan érdeklődik minden új dolog iránt, borzasztóan gyorsan tanul és egyszerűen nem tudja a sok új információt a kis agya feldolgozni,és ettől feszült , türelmetlen .Csapong ide-oda. Annyit beszél,és olyan szépen,hogy sokszor csodálkoznak,hogy még csak 3 éves lesz.(Tegnap elmagyarázta a papának,hogy a tojás, az nem fából van (felvoltak akasztva kis színes fa tojások és a papa azt mondta,hogy fából van…), hanem a pipiből. Ráült a tojásra és mondta,hogy a tyúk ül rajta és abból kel ki a pipi… A tyúk ,meg a pipi...nem a madár...)
Igazi kis vezető. Ha valamit kitalál, akkor a többi gyerek megy utána, és azt játsszák, amit Ő mond. Nincs is ezzel baj,mert biztos,hogy az életben is kifog magának harcolni mindent.
De ha most nem az van amit Ő akar ,akkor megy a hiszti. Ha valamire azt mondom,hogy nem ,akkor szándékosan mást csinál. Számtalanszor földhöz vág dolgokat ( telefon, szemüveg) .
És semmi veszély érzete sincs( mondjuk mitől lenne), de ha figyelmeztetem akkor is megy a feje után.
Ha ezerszer rászólok akkor ezerszer fog próbálkozni. Most már ott tartok,hogy csak egyszer szólok a következőnél üldögélés van a kisszéken. Persze akkor ordít, meg ígér mindent,hogy jól viselkedik…tehát tudja,hogy jól kell viselkedni,meg szót fogadni…és mégis.
Szóval nehéz,és a türelmem úgy érzem kezd vége lenni,pedig még csak 3 éves lesz. Ilyenkor mindig azt gondolom,hogy nem vagyok alkalmas az anyaszerepre, és nem kell még egy. De sajnos ez van,ember vagyok és nem hiszem,hogy azért mert valaki gyereket vállal akkor , teljes egészében felkell magát áldozni. Nekem is változnom kell,de a gyereknek ugyanúgy alkalmazkodnia kell a családhoz,és igenis a határokat tudnia kell. Mert mi lesz később?! Majd pofán vág,ha nem tetszik neki amit mondok.?!
Van egy ismerősöm,neki 3 gyereke van (Zsizsik ha olvasod akkor tudod kire gondolok) Ő megmondta kerek perec,nem verte soha a gyerekeket, de ha kellett üvöltött velük.
A gyerekek már tizenévesek. Látszik a tisztelet a szeretet a szülők felé. Persze nem az ordibálás miatt, hanem mert megtörték őket(nem lelkileg).
Egy gyerek olyan mint egy csikó. Bekell törni,megkell szelídíteni, és tudnia kell a határokat.

Hűűűűű ennyit írtam?!
Na pá. Mára ennyi voltam.

málna2162
 
 


Málna, írtam neked e-mailt, és küldtem anyagot is! Remélem hasznát veszed. :lol: A tüsződ pedig egyszerűen gyönyörű. Adjatok bele mindent! De tudod mit? Mondjuk azt, hogy már lekéstétek, és maradjon csak az élvezet :wink:

Nektarin, az a lényeg, hogy rendben van a bébi! Hogy fiú lesz, vagy lány? Mindegy, mindenképp megtartjátok, nem :lol: ??? Egészséges legyen, aztán ennyi. Az már csak a hab a tortán, hogy összejön-e, amit szeretnétek. Tényleg: pöcsöst, vagy puncist szeretnétek? Nevek??? :roll:

Málna, visszatérve a gyerekekhez: ha rákiabálsz, mert próbálja a határt súrolni (amíg bírod), szerintem teljesen normális. A műsorban, amit nézek, rengeteg jó ötlet van. Bár még nem vagyok anyuka, de már most sokat tanultam. Olykor pici trükkökön múlik minden. Persze nem akarok okos lenni, hogy minden könnyen megoldható, de azért sokmindenen lehet segíteni.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Andi, a gesztenyés kifli iszonyú jól hangzik. Khmmm, nálunk állandóan nyitva, nem is az ablak, hanem egy egész (erkély)ajtó! :wink: Hogy szőrösebbik gyerekem zavartalanul tudjon ki-be mászkálni :D

De már ott tartok, hogy bármilyen édesség jöhet. A múltkor bekeveredtem a Fehérvári úti csarnokban, ott van egy pékség, ahol nagyon finom mignont készítenek. Megvettem, és még ki sem értem a csarnokból, már morzsája sem maradt. (Pedig nem olyan nagy az a csarnok...) :oops:

Nektarin, édes a babó, neki biztos így kényelmes. Anno engem is a frász tört ki, amikor az UH alatt végig egér jobb lába a jobb fülénél volt. :shock:
A következő UHnál már biztos nem titkolózik tovább, a nemét illetően :roll:

Málna, az LH teszt először nekem is hülyeséget hozott ki, de a következő adag már jól működött.
Gyerekneveléshez egyelőre nem tudok hozzászólni, csak elméleteim és elképzeléseim vannak, de nem osztom ám meg veletek, nehogy aztán az orrom alá dörgöljétek, amikor a tök ellenkezőjét csinálom majd :lol: :wink:

Az NST-n minden rendben volt, jól elviccelődtünk a szülésznővel a hatalmas pocakomon (hát igen, tegnap a saját anyám is rosszul lett, amikor meglátott...), a bába szerint sem csoda, hogy megrepedt, nincs az a bőr, amelyik ennyit elbírna :shock:

Amíg ott voltam, produkáltam három (állítólag) szép jóslófájást, tehát valami van, csak még nem az igazi.

A szülőszobán éppen teltház van (fényes nappal :shock: ), a tapasztalat szerint ez így szokott lenni, mindenki az ünnepek utánra halasztja :shock:

Rákérdeztem a túlhordásra, a nyolcadik napon kell befeküdni, és ezt követően kétnaponta végeznek oxitocinpróbát, 6 napon keresztül.
De ha értelmét látják, esetleg bevedelhetem a "bábakoktélt", ami mindent kihajt belőlem, mintegy mellékhatásként a gyereket is :shock:
Hallottam már túlélőtől, hogy elég durva :?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


helllóóó Mindenkinek !

bocsi, hogy csak most tudok jönni, de a cégnél megint dili volt :x
ja, és a termelésben nekimentem egy korlátnak és a lábam tiszta lila lett és még fáj is :x
na, már megint nyavajgok :oops:

Musz
hú, ez a bábakoktél ijesztően hangzik ! :evil:
tényleg van ilyen ??? kihajtja a gyereket is ???
:shock:
Andi gesztenyés kiflije annyira megmaradt a memóriámban, hogy ma hazafelé vettem egy pékségben gesztenyés táskát, mennyei volt !! :D
olyan aranyos lehet Nyúlgyerek amint az anyuja pociját nyalja és vele együtt a kistesóját is !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna
anyumat mindig csodáltam, hogyan bírta velünk, a húgom és én is eleven gyerekek voltunk, a húgom makacs és erőszakos ráadásul, én meg szeleburdi és rendetlen :oops: :oops: :oops:
nem lehet könnyű egy eleven kisfiúval mint Máté, anyum is elvesztette a türelmét néha,
még nincs gyerekem, de már azon jár az eszem néha, milyen anya leszek :?
ma este hajrá !! :oops:

Nektarin
az a fontos, hogy minden rendben a babátokkal !

Andi
én is szoktam sütikkel álmodni !!!
két hete somlóit ettem, a 12.-et aznap ! :shock:

Gabi
képzeld, tegnap este azt mondtam az apajelöltemnek, hogy három gyereket szeretnék !!!! :D
a Te példád felbátorított !! :D
elképzeltem, ahogy este lefekvés után benyitok a gyerekszobába és három kis lurkó szuszog ott bent :D :D
a nagyim hat gyereket nevelt fel, amikor még automata mosógép és porszívó sem volt, én is elboldogulok valahogy majd
lehet, hogy túl naív vagyok ? :?
de olyan jó volt egy kicsit álmodozni :oops:

Kata
tudom, hogy nem szabad feladni és itt úgyis mindenkinek lesz babája !!!! :D
szorítok érted !!
az orvosomat ma nem tudtam elérni, ez az osztályvezető főorvos hátránya :?
holnap megint üldözni fogom :o

az egri kórházban két szinten is van szülészet-nőgyógyászat és most az egyik szintet felújítják ! :D
végre valami jó ebben a mai zavaros egészségügyben !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Melivel telefonon.
Tegnap bekellett menniük a kórházba,mert vérzett egy kicsit.1 újjnyira kinyílt a méhszáj.
Csináltak UH-át.Nem találtak semmi olyan problémát ami további vérzést eredményezne, a baba teljesen rendben van.Csütörtökön fog hazajönni.
A továbbiakban szigorú ágynyugalomra van ítélve!És nem csak a férje és saját maga által,hanem mindenki nevében mondhatom,hogy általunk is!!!!!!!!!!!!!
Mindenkit puszil.

Meli és Dénes :wink:

málna2162
 
 


a rosszban az a jó, hogy a baba jól van !!!!
Melinek üzenjük hogy pihenjen mert különben összeakad a bajszunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli, ha nem maradsz ágyban, akkor javasoljuk a párodnak a ragasztószalag használatát hogy ágyban tudjon tartani !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


most meg elkezdtem bőgni idegességemben !!! én már csak ilyen vagyok !
Meli, nagyon vigyázz magatokra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna: egy sms kíséretében üzenjük Melinek türelem, nyugalom, pihenés, minden rendben lesz és sok puszi.
Most már mese nincs tényleg meg kellállni a munkával.
Musz: húsvét utánra halasztani a szülést, azt meg hogy lehet, összeszorítja az ember a lábát meg a fogát :shock: :shock:
Te azért ne fogd vissza magadat, nem kell karácsonyig várni. Gratula a jóslókhoz :wink:
Málna: Máté igazi dackorszak, plusz önállósodás korát éli, szerintem, valószínüleg saját maga sem érti néha magát és az érzelmeit és tele a hócipője, de hogy is fejezhetné ki ezt az összevisszaságot. Remélem hamar átlendül a nehéz időszakán, neked csak sok türelmet lehet addig kívánni. És igenis jó Anyuka vagy és igenis kell egy kistesó nektek is és Máténak is.
És igenis sok puszika neked! :wink:
Eszti : nem értem pedig elküldtem egy tányér kiflit. Csak csendben mondom ma még sak ezt ettem, mot már kéne valami felnőttnek valót is vacsizni :oops:
Maszatka nagyon helyesen tornázik a pocidba :D
Kata: Mastodinont, csak receptre lehet kapni nem tudod véletlenül?
Hoki meccsekkel mi a helyzet, szünet van?
Viki: rendben van az orrod hegye :lol:

Andi
candi
 
 


Andi
két réteg alapozót tettem az orromra, mert anélkül a cirkuszban is felléphettem volna

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Meli drága! Pihenj sokat és vigyázz magatokra!!!(köszi Málna az infót)

Gabi, minden tiszteletem a tied, hogy ennyi energiád van.(gyerkőcök, munka és mindenkinek írsz) Szóval a lagzi jó volt, de sokat keményedtem, ezért 2-kor már mentünk. Pedig régen nagy mulatós voltam. :lol: Tegnap jöttünk haza és csak pihiztünk. ma már házimunkáztam. A Melivel történtek figyelmeztettek engem is, hogy fogjam vissza magam, még 5 hét vissza van. :roll:

Málna, Sziszi jó szórakozást estére! :oops:
A Kata által ajánlott műsor tényleg jó, régen én is néztem.

Candi, megy a drukk csütörtökre :!:

Viki, én is napoztam egy kicsit a hétvégén, nekem a kezem járt úgy, mint az orrod. :P

Musz, én most sütöttem almás palacsintát, mert kívánós voltam, pedig még reggelire is lakodalmas sütit ettem :oops: :oops: :oops:
Hát én nem vágyom a császárra, szeretnék természetesen szülni, de már nem sok az esély rá. :oops: Bár a lényeg, hogy a baba egészségesen jöjjön a világra.
Hoppá, jó szórakozást Németországba :wink:
Mindenkinek szép estét, üdv: Mamen
mamen
 
 


Meli, tényleg pihizés mostantól, a legfontosabb, hogy a baba rendben legyen, persze veled együtt! A munkát meg majd megcsinálja más!!! Puszillak! Vigyázz magatokra!!

Candi, a cseppeket csak receptre lehet kapni! Hokimeccs sajnos már nincs, vége a szezonnak. Már csak jövő héten lesz egy hétig vb Ljubljanában, de mi Németországban leszünk apával, úgyhogy nem tudunk elmenni!

Málna, küldtem e-mailt, meg felvettelek partnernek skype-ra!

Többiek: van skype-otok? Én is azóta vagyok ilyen okos, amióta a rendszergazdánk feltelepíteette.

Sziszi, Candi, Viki és a többiek, mindenkinek kellemes estét!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Most nem leszek olyan bőszavú mint tegnap este, most baromi fáradt vagyok, bezzeg a lányomnak akkorára vannak nyitva a szemei :shock: :shock: na persze úgy könnyű, hogy a nappalokat végigaludja :D :D

Málna
hidd el amikor már meglesz a 3. gyerkőcötök is :wink: :wink: átértékelsz dolgokat :D :D akkor jön az, hogy próbálsz emberibb nyelven beszélni az értelmesebb kettővel, ha nem megy, valahogy már nem is tűnik olyan nagy dolognak :shock: :oops:
Nálunk mióta Tibi volt a gyerekekkel sokkal kevesebb mindenen is felmegy az agyvize :twisted: :twisted: sokszor nem hitte el milyen komiszak is tudnak lenni az ő gyerekei :wink: Most én vagyok nyugodtabb, próbálok hangosabb szóval én is célravezetőbb lenni (nem mindíg sikerül :evil: :evil: )
Én a rosszaságot jobban viselem, megmondom őszintáén van, hogy még nevetni istudok rajta :oops: (szigorú szülő mi?)én a pofázást viselem elég rosszul.
Ma bementünk a kínaiba, hogy ha már velünk van Adri veszünk neki rövidujjú fehér blúzt, erre nagy kegyesen többszöri hívás után odaballag, addigra az egész sor ki volt szedve méretkeresés céljából, erre az én kicsi lányom közli, hogy neki nem kell fehér blúz, ő nem fog próbálni. Na megköszöntem az eladók segítégét és kiballagtunk :oops: :evil: :evil: Odakinnt közöltem ezek után találja ki az anyák napi ünnepségre mibe fog menni :twisted: :twisted:
Szóval később sem könnyebb, viszon több az öröm, mint a bosszúság :D :D amúgy meg imádnivalóak...és kész.

Eredményes estét kívánok nektek. És nem vagytok lemaradva szerintem a tüsző kivár 48 órát, szóval.....

Musz
tudod gyerek még nem maradt bennt :twisted: :twisted: én már könnyen beszélek ugye :?: Az én Esztikém már ott nyafizik a kiságyban, úgyhogy megyek is :wink:

Jó éjszakát!!!

Meli
innen a távolból kívánok Neked minden jót!!!Pihenj sokat.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Meli
Bizti nagyon nehéz lesz kibirni, de pihizz sokat, a babáért mindent!!!! Nagyon vigyázz magatokra! Puszi

Málna
Félek, h Danival uigy leszek, mint Te Mátéval :shock: Már most nagyon sok hasonlóságot látok a két gyerkőc viselkedése között, pedig ugye korban közel egy év van közöttük. Dani is hisztis, bárhol térdre majd hanyatt vágja magát, ha nem tetszik neki vmi. Ha dühös ő is földhöz vágja ami a keze ügyébe kerül, de ha tul közel vagyok hozzá akkor simán pofon vág! :roll: Pedig ilyenkor a kezére szoktam csapni, de egyáltalán nem érdekli. A kiabálás is elszalad a füle mellett, olyankor még rátesz egy lapáttal. Egyébként meg ő is nagyon értelmes, sokszor csak összenézünk apával miket jegyez meg :lol: Minden esetre KITARTÁST kedves sorstársam :wink: :lol:
Jó éjszakát Nektek (minden szempontból) :wink: :lol:

Kata
Én rendszeresen használom a skype-ot, svédországban élnek rokonok és hát a gatyánk is rámenne a telefonálásra :lol: Mi sokkal jobban szeretjük, mint az Msn-t. Drukk a szerdai dokilátogatáshoz, jó lenne, ha vmi szupi hirrel szolgálna :lol:

Candi
Hmmm gesztenyés süti :lol: Sztem már nem érdemes más vacsi után nézni :lol: Neked is drukk a csütörtöki dokilátogatáshoz :wink:

Sziszi
Biztos nagyon klassz az uj ülőgarnitura! Én is nagyon szeretem ha vmi uj kerül a lakásba, napokig érezni az uj butor illatát :wink:
Hőgörbéhez továbbra sem tudok semmit hozzászólni, totál hüle vagyok hozzá :oops: Aranyos lehetett Tomi, ahogy keresgette a tojásokat :lol:

Mamen
Nyugi, a mulatós éned megmaradt, csak a poci és a pocilakó miatt kicsit átértékelődtek a dolgok :wink: Sajnálom, h egyre biztosabb lesz a császár és igy nem valósulhat meg az álmod, de mindent a baba és a mama érdekében! Majd a másodiknál :wink: A barátnőm azon szerencsések közé tartozik, akiknek sikerült :wink: :lol:

Viki
Jó volt Gyöngyösön? :wink: Bár gondolom hülye kérdés :wink: én is imádok ott lenni :lol: Orrod rendbe jött már? A pirosság után már csak egy rossz van ---> mikor el kezd hámlani :roll:

Eszti
A kis szégyenlős :lol: :lol: A lényeg, h minden rendben van! Gondolom azért jó lenne már tudni a nemét!

Musz
Jajj ez az inditásos dolog nagyon rosszul hangzik!!!!!!!!! Beszéld rá Orditó Egeret, h mostmár igazán megszülethetne, mindketten igy járnátok a legjobban :wink: Ha látnád az én hasamat ... :cry: Pedig olyan szorgalmasan kentem babaolajjal, testápolóval. Sajna ez alkati kérdés is, na és hát nekem aztán tényleg óriási pocakom volt mindkettő gyerekkel -pláne Danival- és már annyira feszült a bőröm, h tükörfényes volt és baromira viszketett, közben pedig szépen repedt egyre feljebb és feljebb :cry: Kivédhetetlen vol :?

Mi végülis nem mentünk sehová hétfőn... Több lehetőséget feldobtunk, de mindenhol tömeg, tömeg amit uuuutálunk, igy megyegyeztünk, h itthon maradunk és kimegyünk a telekre :wink: Sajna nem volt olyan jó, mint terveztük, nagyon nagy szél volt, aztán délutánra Lili bágyadt lett, csak feküdt a hintán, leszavazta a szalonna sütést is igy fél 5 körül hazajöttünk. Indulás előtt még Lili kipakolt, amit a hintázás utóhatásának tudtunk be, uis a közben megivott barackleven és egy kis pattogatott kukoricán kivül más nem jött vissza :roll: Ma szünet volt az oviban, de ugy döntöttünk, h a héten itthon tartjuk, ugyis folyik egy kicsit az orra.
Danika ma megkapta a 18 hós oltást. Igazi hős volt, észre sem vette, h beoltották :lol: Mikor le kellett fektetnem (már másodszorra mert ugye előtte vizsgálták) csak furcsán nézett rám, kb. azt gondolhatta, h már megint és már hipp-hopp meg is kapta a szurit. Felült, közben Lilinek mondta a dokinéni, h egy kicsit fogja oda neki a vattát, Dani meg nevetgélt, h csikiz :lol: Aztán este jött a feketeleves, fürdés előtt már el kezdte fájlalni, bicegett szegényke és rátette a kezét közben pedig folyamatosan azt hajtogatta, h pfáj... Lilivel uigy voltunk, de másnapra kutya baja sem volt, remélem Dani ebben is követi a példáját :wink:
Lilinek ma vettem rollert, hetek óta ezért rágja a fülünket :lol: Egy pár nyaktörő mutatványt csinált vele itthon (iszonyuan csuszott a kereke a parkettán), ráadásul Dani is folyton rollerezni akart, igy el kellett dugni előlük :lol: Kiváncsi vagyok hányszor fog vele esni :? :lol:

Na megyek pihizni, erre a szeles időre megfájdult a fejem :?

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska: már épp hiányolni akartalak merre vagy :) Rollerezés érdekes lehet a lakásban. Annak idején én is kipróbáltam keresztgyerekét, hát nekem nem ment :?
Remélem Daninakelmúlik a szuri utóhatása és hamar kialussza. Lilikének meg jobbulást!
Gabi: Adri kamaszodik? :shock: Lassan kezdődnek ám akkor az okos évek 8) Unokahugim is hasonló cipőben jár, hát vannak néha olyan mondatai vállrándítással kísérve, hogy nehéz eldönteni nevessen rajta az ember, vagy kapja fel a vizet :wink:
Kata: nekünk is van skype.-unk, ezért nem férek néha a géphez, mi is ezen csacsogunk általában. Mi? Ő!!
Mennyi időt lesztek németo.-ban? Tudsz majd jelentkezni onnan is? Merre felé leszel?
Mamen: fini lakodalmas süti k hmmmm, mi is megyünk lakodalomba május elején, hát várom a sütik miatt / Is /. Leégett a kezed a napon? :shock: , Mit csináltál vele?
Viki: be kellett volna az orrodat kenni tejföllel,úgy lett volna igazán csini..de hűsítette volna. Na jósok volna került a mondatba. Hiába este van, kéne menni aluszkálni.
No jó éjt mindenkinek!

Andi
candi
 
 


Candi
hát már előre "fáj" a fejem a kamaszévek gondolatára :twisted: :twisted: Ha arról van szó már most úgy tudja magát mórikálni, na meg billegtetni a enekét, és mutatni mi,hogy áll rajta (nőből van az tuti :twisted: :twisted: )
Ja a délutáni nem vételnek, meg volt az eredménye, ahogy vacsiztunk azt se tudta mivel kedveskedjen :D :D pikk-pakk hozott mindent :lol: Este meg 8 óra után küldte aludni az apja, szó nélkül ment.

Na, este Esztike 11 óra előtt 5 perccel aludt el :shock: most 2 órakor kelt, de közben Krsztiánhoz kétszer már fel kellett kelnem, nem tudom milyen front fog jönni :shock: :shock:

Amúgy már Krisztiánnak is folyik az orra :cry: :cry: Imádom a tavaszt, de ilyenkor a legrosszabb, már kabátot meg sapkát nem akarnak felvenni, pedig hát a traktorozás közben nem ártana. Sajnos itt az eredmény.

Ildi
benti rollerezés nálunk is volt, de nem sokáig. :wink: :wink: mikor a szekrény fogta meg Krisztiánt nem tünt valami jó ötletnek.
Daninak jobbulást!!!Bár ez a bicegés el szokott múlni üghyesen.

További jó éjszakát!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt, itt a hajnali bagoly :evil:
Negyed öt óta már bámulom a plafont, de megbeszéltem magammal, hogy ötig akkor sem kelek fel :evil:

Vvviki, sikeres dokiüldözést kívánok mára, remélem eredménnyel jársz és sikerül elcsípned! :wink:

Bea tegnap forródrótolt Meliről, hát én azt kívánom neki, hogy bírjon ki egy kicsit a fenekén egy helyben maradni :wink:

Andi, nem tudom, hogy kell visszatartani a szülést, én pont az ellenkezőjét akarom. Vagy lehet, hogy tudom, és pont ezért tartok itt? Csak nem tudok róla, hogy tudom? :shock: :lol:
Hehehe, aki ezt most megfejti, annak sütök muffint :wink:

Mamen, én már semmit nem tudok annyira megkívánni, hogy magam nekiálljak elkészíteni :oops: . Tegnap este ezért kellett Csabának sütiért rohannia a madaras tescoba :roll:

Kata, nekünk van skype-unk, david.agnes19-ként. Kell még valai azonosító, hogy megtaláljuk egymást?

Andi, nálunk én bitorolom a gépet, apa maximum aikido-s oldalakat szokott megnézni, de abból szerencsére nincs túl sok. Hehehe, most gonosz voltam :twisted:

Gabi, OK, hogy minden gyerek kijön előbb vagy utóbb, de én az előbbnek jobban örülnék :roll:
Tegnap született meg egy egyetemi barátom fia, Viktor, 4 kg és 59 centi, természetes úton, 10 napos túlhordással.
Azt hiszem, az 56-os babaruhákat már kezdhetik is elajándékozni. Én rutinból 50-est nem is vettem, csak egy body-t – majd nyúlgyerek télen elhordja, kb az ő mérete.
De ha így folytatom (illetve egér így folytatja), a mi 56-osainkra sem lesz szükség…

Ildi, nekem is eléggé feszül a hasam, olyan, mint egy dob, akár verhetném is rajta a tamtamot…
Lili jól van már? És Dani (meg a szuri helye)? :(

Nyúlgyerek tegnap rossz volt, mint az ördög. Fel-alá rohangált, és ki-be az erkélyajtón, aztán eltűnt, ami egy idő után gyanús lett, apa utánament és egy marék szőnyegdarabbal a kezében jött vissza :evil: . Miniállat kicsipkézte a zöld műfű szélét a szobájában :evil: Nagyon mérges voltam rá, van egy csomó kartonja, és fogkoptatója, amit rághatna, tele van velük a lakás, miért kell mindent tönkretenni :evil:
Úgyhogy ma reggel (bosszúból) irány az állatorvos, manikűröztetni :twisted:
(Na jó, nem bosszú, mert amúgy is hosszúak már a körmei, és még a szülés előtt el akartam intézni, utána ki tudja mi vár rám…) :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó reggelt!
Musz: de jó lenne nekem, ha én is magamtól keltem volna fel, de sajna a vekker zavart ki a legszebb álmomból / nem is emlékszem mi volt az /.
Nyúlgyereket megmanikűröztetitek az rendben / micsoda jó dolga van :wink: /, de attól még a fogával rágni fog, esetleg valami fogvédőt, mint ami a bokszolóknak van ráhúzhatnátok mikor nem eszik :roll: Vagy lehet, hogy szakmát tanul éppen és gyakorolja a burkolást :roll: Na akkor vigyázni kell, mert lassan övetkezik a parkettázás, majd a csempézés tananyag 8)
Skype-on is megkereshetlek majd? És téged Kata?
Gabi: áruld el mikor alszol? Vagy már ilyen luxusra nincs is szükséged? :shock: :lol:
Na megyek húzni az igát, szép napot nektek mára.
Egérke gyere ki, szép idő van!
Meli: pihizz sokat, remélem minden rendben van :!:

Andi
candi
 
 


Jó reggelt!

Hoppá

Köszi,megkaptam az emailt.
Sokat segítettél!!!!!
És köszi a műsor címét is,majd figyelem mikor lesz!
Mit csináltok Németországban?!


Muszkuru

Bábakoktél?!Ha valami jóképü mixerfiú csinálja akkor jöhet nem? :lol:
Inkább egy kis hancur(már amennyire van hozzá kedved,meg helyed).Az is okoz méhösszehúzódásokat és lehet,hogy beindul "magától".
Szerintem a bábakoktél elég durva,mert nem fokozatosan jönnek a fájások.
SEDATIF PC :a nyugodt alváshoz.(homeopatiás ,szedheted nyugodtan)
Nyúlgyereknek nem fogvédő kell,hanem olyan maszk mint amilyen a Hannibal Tanár Úrnak volt :lol: :lol: :lol:
Nyugi!Kifog bújni Eszti,csak még várat magára,kéreti magát mint egy igazi nő :wink:


Candi

Köszi.És neked is puszi!!(Jó munkát!)

Kis_plutó

Igazad van.Már most tudom,hogyha lesz mégegy gyerek,egy csomó mindent máshogy fogok csinálni mint Mátéval.
Néha már én is röhögök rajta,mert nem bírom ki,főleg amikor elkezd Ő is nevetni.A lelkizést és a kiabálást én is nehezen viselem(főleg Apa), de inkább ordítok minthogy megüssem.
Adri...Biztos fog még nektek álmatlan éjszakát okozni...Apa azt mondta,hogyha neki lánya lesz(amikor Mátét vártuk),és abba a korba lép,hogy már fiúzni fog akkor ott fog állni a szobaablakba, és a fiú homlokán ott lesz a szálkereszt :lol: :o :lol:
De hát így,hogy fiú lett...retteghetnek a lányos anyák,és apák :lol: :lol:

Mókuska(sorstársam)

Engem Máté simán lelő ha rászólok.... :shock: Mutatta neki az Apja,hogy hogy kell lőni.De csak a kis újjával.Lövöldözi a falon lévő trófeákat.
Újabban én vagyok a fő célpont :? :shock:
Ha rászólok,rámkiabaál,hogy :Anya Te most ne szóljál a Mátéra...
Dani egy kis hős.Mátét sem viselte meg soha az oltás.Tényleg hasonlóak a fiúk :wink:

Megyek mert Máté ébredezik. Szerencsére rendesen végig aludta az éjszakát,mondjuk köszönhető annak a fent említett homeós cuccnak, amit Muszkurunak is ajánlottam.

málna2162
 
 


Sziasztok!

Candi
alvás :?: :?: :?: :?: Az az a pihentető valami ami legalább 8 órán keresztül tart ( az már jó rég volt nekem :twisted: :twisted: ) de milyen jól jönne.
Úgy égnek a szemeim, ez a két nap óta 4-4és fél óra alvás, az is részletekben elégggé kiütött :shock: :shock: Szóval Musz tessék aludni. Mindegy éjjel-nappal bármikor, nemsokára úgysem tudsz :roll:
Én már közvetlenül a szülés utáni éjjel sem tudtam aludni, pedig akkor még a pici nem is volt velem. Akkor annyira élt bennem a "szülésélmény", hogy amiatt :shock:

Málna
nekem Krisztián most karatémozdulatokat mutogat, szerencsére nem próbálja alkalmazni is :wink: Jackie Chan Kobráját néztük a múlt héten naponta kb. 3-szor :lol: :lol:

Na elfogyott a reggelim :( úgyhogy erőt kell vennem magamon, és el kell kezdeni főzni, meg mosni meg vasalni :? Nem akar valaki iderepíteni egy házitündért? Most jól jönne :twisted: :twisted:

Musz
én az utolsó terheségi héten egymás utáni napokon mogyorókrémes palacsintát sütöttem :shock: :shock: akkor mondtam is, hogy jó, hogy nem korábban kezdődött ez a dili, mert akkor igazán gurultam volna.
Így is maradtak olyan szép nagy combjaim :evil: :evil: na meg fenekem, a hasam annyira nem gáz :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Azt hiszem, ma délelőtt elhagytam a nyákdugómat. Persze ez még nem jelent semmit.
Az viszont, hogy holnap reggelre szénné szerveztem magamat különböző programokkal, talán :roll:

Málna, hát rajtam a hancúr nem segít. Persze nem is árt :lol: :lol: :lol: :oops: , de nem váltja be a hozzáfűzött reményeket.

Gabi, én azt hallottam, egy idő után már nem is hiányolja a szervezet a 8 órás alvást, leszokik róla - nincs más választása. Vagy ez csak kamu a szerencsétlen kisgyerekes családok megnyugtatására? :?

Nyúlgyerek megkapta a magáét :twisted:
Elbúcsúzott a hosszú körmeitől (ami a doki szerint nem is volt olyan hosszú, csak anyja megint túlaggódta), és kapott szurit is.
Azt hiszem elég bosszúálló típus vagyok :oops: 8)
Igazából a szurinak itt volt az ideje, tavasszal kell beadni, szúnyogcsípés ellen, mert van egy izé, amit szúnyogok terjesztenek, és ha bejut a nyuszi szervezetébe, mindene elkezd feldagadni, és nagyon rövid időn belül meghal. Az esetek nagy részében állatorvos sem tud segíteni rajta.
Kb 0,000000002 ml kis rózsaszín lé volt az injekcióban, és 4,500 Ft-ot fizettem érte :?

Hehe, ezt apa csinálta suttyomban, amikor ma reggel úgy 9 (!) körül elnyomott a buzgóság
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru

Izgi!!
Nekem is így kezdődött...

Itthon béke és csend van :lol: Lepasszoltam Mátét a nagyszülőkhöz.
Van mit csinálnom itthon.KÉpzeljétek, milyen nagy feladatot vettem a nyakamba.
A párom szombaton lesz 40 éves.Már több mint egy hónapja azon ügyeskedek,hogy egy meglepetés bulit összehozzak neki.Úgy néz ki sikerült!
Szombaton reggel lekell mennie Tiszadorogmára,mert aznap lesz a vadászati közgyűlés.Mire hazaér már itt lesznek a barátai.Remélem lesz nagy meglepi.
De még annyi dolgom van... :shock: Úgyhogy megyek is a tettek mezejére lépek :wink: :lol:

málna2162
 
 


sziasztok!!!!!!Itt vagyok,de csak 5 percre!!Voltam a Melinél,és lefotóztam Őt Ádi babával!!!! Kép Kép

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?