Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Timi, Hannának nagyon-nagy gratula a menéshez! Milyen kis drága, hogy ebből nem hagyta ki az apukáját sem!

Julcsi, milyen volt az éjszakátok? Hogy vannak a csajok?
A rokonokról meg csak annyit, hogy az nem jut eszükbe, hogy nem vagytok jól, a hátatok közepére sem hiányzik a látogatásuk? Inkább pihennétek?

Márti, milyen volt a Roland napja?

Andikám drága, merre jársz?

Edit(h)-eknek jó bulizást mára!

Az Ádámnak már nem folyik az orra mint a víz, végre porszívózni is tudom. Köhög, de nem annyira sokszor. Remélem ez már végre javulás.
Viszont mióta beteg rémálom az altatása. Ha már csak az ágy felé közelítek vele elkezd ordítani. Pláne ha leteszem. De ugyan így ordít, ha a franciaágyra teszem le.
Eddig ha láttam hogy fáradt, bevittem az ágyába és szépen eljátszva 1/4 óra múlva elaluldt. Most meg az ágyában sem hajlandó elleni, ha nem alszik. És mivel még nem 100-as, ezért nem akarom hagyni sírni. De viszont a majd' 10 kg-s fenekét nem bírom hurcibálni sem sokáig. Úgyhogy tejlesen kész vagyok tőle.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na a tojások már reggel kész lettek, mi egy kiskészletet vettünk, tehát van fóliás-, matricás- viaszos tojás és vettünk csokit is, van miből választani!!!! :lol: :lol: :lol:

Barbi:sajnálom ezt a kevés alvást amit engedélyez az Ádám, remélem ha jobban lesz nyugodtabban fog aludni!!!! :roll:
Apa megjött , tudott aludni 5 órát és 1x majdnem vonultak, vagyis elindultak csak visszahívták őket , mert addigra a többiek eloltották!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon kellemes és vidám húsvéti ünnepeket kívánunk mindannyiótoknak!

Kép

Beteg babáknak, és mamáknak gyors gyógyulást kívánok!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Iza Dénesének nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Dénesnek!!!!!


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok Dragaim!!! :D

Most jutottam gep kozelbe,es nagyon-nagyon koszonjuk a nevnapi jokivansagokat!!!!!!Denes nagyon meg van hatva hogy gondoltatok Ra!!!!! :D

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG,SZEP HUSVETI UNNEPEKET KIVANUNK,SOK-SOK LOCSOLKODOT A FIUCSKAKNAK JO SOK PIROS TOJAST!!!!!!

Minden kepen valtozatlanul csodaszepek a gyerkocok!!!
Ibolya nagyon edes ez a husveti gyerekcsapat.

Remelem a betegeskedo babak mar jobban vannak!!!Sok-sok gyogypuszi Nekik!!!

Timi!!!

Gratula az elso nagy lepesekhez!!!!

Most megyek,mert muszaj dolgozni,sok-sok puszi mindenkinek!!!
rillisz
 
 


Sziasztok!

MIndenkinek kellemes húsvéti ünnepeket, így félig utólag :)

Dénes! Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Nekünk ma még nemigen volt ünnep, mert Tamás dolgozik :(
Tegnap is dolgozott :(

Márti, nagyon meg tudlak érteni hogy hiányzik a felnőtt szó, hiszen Tamás egy héten 3, vagy 4 napot nincs itthon. És ha 10-re megy, akkor is leghamarabb éjjel fél 1-kor ér haza, de inkább 1-kor. Ez az ünnepi készülődés is nagyon rossz volt nélküle :( Annyi volt a pozitívum, hogy ma leg. délre ment (ergo 3-kor ér haza) és így tudodd velünk reggelizni, meg látta hogy örülnek a gyerekek annak, amit kaptak a "nyuszi"-tól :)

Most sül a 3. kalácsom, utána még sütöm apa meglepijét is :)
Kenyérben sült sonka lesz :p

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Van egy tökjó gyerekrádió a neten: http://tokmagradio.extra.hu
Hallgassatok bele!
edi2
 
 


Nagyon kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Dénesnek pedig boldog névnapot!

Fiúk locsolkodnak, Virág alszik és kész a romeltakarítás is. Felteszem a képeket, azután írok majd.

Kép

Anyóssal:
Kép

Anyukámmal:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szóval a tegnap szülinap:

Nagy volt az öröm Barnusnak, ugrált és hangosan kiabált Noé bárkájának. Előtte összeraktam, le sem tette egész délután.

Virágnak furcsa volt a nagy zaj és sok ember, de jól viselte. Viszont mindenki mindennel próbálta etetni, Ő meg természetesen mindent meg akart kóstolni. A 3. ilyen után mindenkit letiltottam az etetésről, a fájó pocakkal meg én birkózzak meg éjjel. A FP kutyus nagyon bejött neki, ölelgeti, szeretgeti. A tortaevés magáért beszél a képeken, nem tudom, meddig ette volna, elvettük Tőle, amire nagy ordítást rendezett. Már hétkor meg kellett fürdetni, 1/2 8-kor pedig kidőlt. Barnus nem fáradt el, Ő 1/2 10-kor aludt el. Mi meg Apával nagyjából rendet csináltunk, kaját elpakoltuk, mosogatógépet izzítottunk.

Szép napot mindenkinek!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edith!

Várjuk ám a beszámolót!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jó reggelt!

Dénesnek (utólag is :oops: ) nagyon boldog névnapot kívánunk!

Edit, naaaagyon jók a képek! Tényleg bejött Virágnak a torta. Annyira szépek ezek a gyerekek!!!

Nálunk is locsolkodni vannak a pasik. Ugyan én ezt egy baromságnak tartom, ilyenkor mindig inkább kirándulni mentünk. De a drága anyós öngyilkos lenne, ha nem mennének át.
Viszont ha már oda átvitte az István az Ádámot, akkor minimum az én anyukámhoz is viszi, úgyhogy a nagymamák letudva.
Kíváncsi vagyok mit kap az Ádám nyuszira anyóséktól. Én mondtam mindenkinek, hogy játékkal tele a ház, ruha nem kell, (szerintem ajándék sem igen húsvétkor), csokit ugye nem eszik, ha valamit nagyon akarnak venni akkor vegyenek gyümölcsöt. De anyósék mégis vettek valamit. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit.
Meséltem, hogy mit kapott az Ádám szülinapjára tőlük? Egy termo sapkát, sálat, kesztyűt. Én meg döbbenten kérdeztem, hogy március végére meleg sapkát? Persze már most kicsi. Ennyit erről.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Dénesnek én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Edit: nagyon jók a képek, mindkét gyerek gyönyörű. Csak ámulok Virág milyen kis nőcis már most.
Már én is alig várom a szülinapot, kíváncsi vagyok, mit szól a kutyához. Szerintem imádni fogja.

Márti: hogy megy a diéta? Sikerül tartani az ünnepek alatt is?

Beteg manók hogy vannak?

Fenistil, calcium: én nem is nagyon kérdeztem miért jó. De azt tudom, hogy a barátnőm kisfiai és a nővéremék is kapják köhögéskor, orrfolyáskor, mert a nyálkahártyára van jó hatással. (ha jól tudom allergiánál is ezeket adják).
A Szandi már első nap kapott, mert séta után kezdődött az orrfolyás és akkor még allergiára gondoltunk. Másnap már egyáltalán nem folyt neki, és porszívózni is csak napi 2x kellett. A lényeg, nekünk használt. :wink:

Mi tegnap anyóséknál voltunk, ma meg a szüleimhez megyünk. Anyós tegnap még pénzt is adott, hiába mondtam, hogy annyi játékot vett nem kell még pénzt is adnia. Nem akartam elfogadni, erre megsértődött, végül azt mondta, akkor vegyek rajta pelenkát meg kaját.

Annyira édes, már teljesen tudatosan használja a cica és a gyere szót. Reggel az első dolga, hogy keresi a macskát. És kiabálja cica gyere.
2 napja új szót tanult: most folyton azt mondja NEM!

Nem tudom, mi van a Szandival nagyon sz@r éjszakáink vannak. Fél 2-től háromnegyed óránként ébredt és üvöltött. Remélem csak a foga és nem egy újabb betegség kezdete.

Köszi a vizes infot. Azt hiszem akkor már lassan én is áttérek az ásványvízre.
Még egy kérdés: tojás sárgáját mikortól lehet adni?
És pl. párizsit, májkrémet, virslit? Ilyen dolgokat egyik könyvem se ír.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Katicának boldog hófordulót!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!!!!! :D

Annyira boldog vagyok ma!!!
Nagyon koszonjuk meg egyszer a sok nevnapi koszontest MINDENKINEK!!!! :D

Edit!!!

Gyonyoruek a gyerekek!!!Nagyon jo hangulat lehetett nalatok,es micsoda tortak!!!Barnusnak mikor volt a szulinapja,ne haragudj biztosan tudnom kellene,de sajnos nem emlekszem. :oops: Mindenesetre utolag is Nagyon Boldog Szulinapot kivanunk Neki is!! :D

Barbi!!!

Szoval anyos akkor jol a kozepebe talalt az ajandekozasnak :? Hatha most valami jobb eszebe jutott! :wink: Kivancsian varjuk a fejlemenyeket!!

Zsu!!

3 kalacsot sutottel?? :shock: Te egy konyhatunder vagy!!!Es mind a harom sikerult?En volt hogy bejglivel probalkoztam regebben karacsonykor,de a nagymamam kozolte hogy olyan rancos a tesztaja mint a venasszony feneke! :lol: Nagyon jot rohogtunk,mert ennel talalobban nem lehetett volna leirni.Tenyleg ugy nezett ki.Denes unokatesoja meg lepenynek nezte! :shock: Na,kb.elkepzelheted ezek utan milyen is volt valojaban.De az ize jo volt es megettuk.

puszi mindenkinek:Iza
rillisz
 
 


Hát Zsuzsi én se párizsit, se virslit nem adok. Én sem igazán eszem, minden féle hulladékból csinálják. Láttam egy 8. osztályba tett vágóhídi üzemlátogatás során. Én inkább színhúsból készített sonkát, karajt adok neki. Pl. pulykasonka, de az a szabálytalan alakú, tiszta hús sonka, vagy sült karaj.

Májkérmet én csinálom neki, megfőzöm a májat, vajjal összeturmixolom, fűszerezem. Azért bolti májast eszek ám én is.

Köszönöm a baba dicséreteket. Néha elgondolkodom, mennyire más a két gyerek. Virág mindenevő, Barnus most is és kicsinek is finnyás volt. Virág édesszájú, Barnus nem eszik szinte soha édeset, csak sósat. Barnus kopasz volt 1 évesen, Virág meg a hajas baba. Virág rossz alvó, Barnus mormota. Sorolhatném még, de ebből a néhányból is kitűnik, mennyire mások. És mégis mindkettő az enyém és imádom őket.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Iza! Nemhiába nem emlékszel a szülinapra, ápr. 17-én lesz 4 éves.

Kalácssütésben én is analfabéta vagyok. Ilyen kategória a rétes, kalács, kuglóf. :lol:

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsuzsi!

A tojásárgát lefelejtettem. Adj neki nyugodtan, mindjárt 1 éves a kiscsaj.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Én még nem vagyok kész a romeltakarítással, még hátravan a konyha, de hamar megcsinálom már. Edit látom ügyesebb volt! :) :P
Lesz beszámoló is, de kicsit később csak. Addig egy kép a két ünnepeltről, és az egyik tortáról: elfújjuk a gyertyát. :D
Kép .
De ne féljetek, nem ússzátok meg ennyivel! :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P
Még jövök!!!!!!!! :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


A csemetéid, Edit, természetesen, tündériek! :) És a szülinapi képek is nagyon jók! Látom, szerette Virág ezt a tortát is! :) Na, lépek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Virágnak áttört a 13. foga, a bal felső szemfoga. Ilyen nincs, akkor nem lesz szünet, a többi szemfoga is ki fog jönni. Én már világgá megyek. Most jöttek ki a kis rágófogai, így sem aludtunk semmit, de látom sorsomat, ezután sem fogunk!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, Edith:jók a képek , édesek a manók nagyon!!!! :lol: :lol: :lol: De valóban Edith TE nem úszod meg ennyivel!!!! :wink:

Zsuzsi:tojássárgáját 10-11 hónapos kor köül már lehet , szóval nyugodtan!!!!
Diéta:nagyon szigorú vagyok magamhoz, tegnap is anyós ugye főzött nagyon sok finomságot, magamnak nem akartam külön kaját így pogácsát ettem, a sütinek ellenálltam, mert tudtam, hogy este ehetek!!!! :wink: Sok finom husit is csinált, de az meg holnap lesz a menü, úgyhogy nem keseredtem el!!!!A mai gyümi napot is jól bírom, megy ez csak akarni kell...és érzem magamon, hogy használ, hogy jót tesz és az is nagyon jó érzés, hogy ellenállok a csábításnak!!!!Így remélem nyárra valahogy csak kinézek majd!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza:és miért vagy annyira boldog????Csak úgy alapból???? :lol: :lol: :lol:

Betegeskedő manók hogy vannak????

Edith:Kriszta rendbe jött a bulira???Hogy bírta a kiképzést???

Julcsi:hogy bírtátok a húsvéti látogatókat???? :roll:

Barbi:Ádám pöttyei????

Katának boldog hófordulót!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza!

Ha olvasol: Le tudnád írni az agyhártyagyulladás tüneteit?

Nem akarok vészmadárkodni, de két napja nagyon fáj a fejem, a hátam, és mostmár a nyakam is :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Végül elmentünk ügyeletre, és 170/100 volt a vérnyomásom:(

Nem tudom mitől....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Most jutottam gép elé!

Dénes, boldog névnapot kívánunk neked!!!! (Bocsi, csak most jutottam ide. :oops: )

Edit, hihetetlenül nagyot nőttek a "kicsik". Örülök, hogy bejött Barninak a Noés aji. Virág meg azzal a csurkával és csattal... Annyira csajos.

Edith, a torta házi volt? Te csináltad? (Lehet, hogy írtad is? :oops: )

Iza, csak úgy vagy boldog vagy történt valami? Beigli = lepény. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Anyukád hogy van?

Zsu, ne má'!!!!! Holnap menj el dokihoz! Katicának boldog hófordulót!

Márti, nagyon ügyi vagy!

Barbi, termosapka, kesztyű... Tudom, ez nem vicces..., de én jót nevettem. És végül mit kapott az Ádám?

Zsuzsi, a csajok kimondottan még nem kaptak se virslit, se májkrémet, se párizsit, se ilyesmit. Viszont a miénkből kaptak már kóstolót, hogy szokják. Viszont sonkát szoktak kapni. Abban talán több a színhús, mint a párizsi és társaiban. Persze tudni nem tudhatom... Mondjuk én abból indulok ki, hogy a Szoni 1 évesen szinte azt ette amit a nagyok(legalábbis Márti így mesélte). Jó gondolom nem pacalpörkölttel kezdte, de végülis valamikor fel kell nőni így is. :lol: :lol: :lol: De a házi májkrém valóban jó. Ahogy az Edit írta. Meg csirkehúsból is lehet. (Ezt is az Edit írta még egyszer régen.)

Csajok jobban vannak. Illetve remélem éjjel is jól lesznek. Viszont szombat este nagyon megijedtem. Livi arra ébredt fel éjfél körül, hogy köhög(akkor készültünk aludni, tehát még ébren voltam). Nem kapott az orrán levegőt, de nem ezért kelt. Biztos ti is voltatok olyan betegek, hogy a torkotok meg az egész légcsövetek beteg volt és úgy éreztétek, hogy be van szűkülve és nem kaptok rendesen levegőt. Ilyenkor úgy zeng a mellkasotok is lélegzésnél. Mint amikor ugatósan köhögtök. (ne most jól körülírtam) Szóval sírt a gyerek nem tudott megnyugodni és kapkodta a levegőt mint amikor fuldoklik. Olyan volt mintha kruppja lenne (mondjuk ezt csak sejtem hogy az is ilyesmi) csak nem köhögött. Tehát nem krupp volt. Gyorsan takaróba csavartam a gyereket és kiálltam vele a az ablakba. Azon gondolkoztam közben, hogy hogyan jutunk be az ügyeletre. (Árpi közben a Dorkát nyugtatta, mert felriadt és ő is sírt) De szerencsére elmúlt. És el is aludt a kezemben. Mondjuk így visszaolvasva rosszabbul hangzik. Mert annyira nem fuldoklott a gyerek, hanem olyan volt mintha kapkodta volna a levegőt. De az orra meg full tele volt. Még egy ideig a kezemben volt, de szegényke aludni akart. Még kb. kétszer felkelt mert köhögött (és az olyan mélyről jövő volt mint éjfélkor) de adtam sinecodot és aztán már nem ébredt fel emiatt. Gondolhatjátok, hogy hogy aludtam... kb. sehogy. Őriztem az álmukat. De azóta sem volt semmi. Lázuk két napja nincs. Legalább az... Orruk folyik (nagyon), néha köhögnek picit. És annyira nyáladzanak... Szegény Dorka elvigyorodik és ömlik kifelé a nyál. Livi meg 4 ujjal matat a szájában. Gyanítom ezért verte le őket ennyire az a vírus. Na jó bő lére eresztettem, bocsi érte. Ja természetesen nem a gyerek mondta el amit érzett, hanem nekem ez volt az érzésem, hogy ezt érzi.
Viszont van jó hír is. Dorka egyik este elkezdte mondogatni, hogy Árpi. (oké az R betű nem teljesen tiszta) Azóta abba sem hagyja. Néha eszébe jut és hajtogatja: Árpi, Árpi. Biztos tetszik neki. Ma viszont kimondta, hogy alma és teljesen tisztán.

KépKép
kgiulia
 
 


Huha Julcsi!!!

Azert ez valami remes lehetett Livikevel!!!! :( :( De szerencsere van lelekjelenletetek!!!!Akkor vegul nem is kellett orvoshoz menni?
Tul vagytok mar az egeszen,ugye??
Neked is nagyon koszi a nevnapi koszontot!!! :D
Akkor Arpi most nagyon buszke a Dorkara,amiert Ot szolongatja egesz nap!! :lol:
Valami nagy elorelepes tortent bennem,es azert voltam ma olyan boldog...
Anyukam sajnos meg ugyanugy van mint eddig,de nagyobb javulast nem varhatunk,amig adjak Neki a nyugtatokat.Igertek a hetre mindenfele vizsgalatokat,remelem vegre tenyleg meg is csinaljak,es ha jobbak akkor van esely a nyugtatok csokkentesere.
Sok-sok turelem kell,mert hosszu a gyogyulasi folyamat.

Zsu!!

Mitol ment fel igy a vernyomasod????Ez nagyon magas.Adtak valami gyogyszert???Patikaban termeszetes alapu bogyokent veheto a fagyongy kapszula.Ez jo a vernyomasra.Esetleg probald ki,remelem segit!De erre tenyleg figyelj oda,meg tul fiatal vagy a magasvernyomashoz!!!!
Az agyhartyagyulladasnak sok tunete van,szedules,zavarodottsag is,esetenkent magas laz stb.Ne lass rogton remeket!!!!
Gyogyulj meg hamar!!!!!

Edit!!

13 fogacska????Az rengeteg ennyi idos korban ugye???Szegenykem biztosan szenved veluk :( ,de legalabb egyszerre tul lesz az egeszen. :D Es olyan gyonyoru a mosolya,igaz fogak nelkul is :lol:

Edith!!

Nagyon szep tortaja volt Krisztanak!!!
Varjuk a tobbi kepet is!!!

Zsuzsi!!

Irigyellek a szokincsekert.Fantasztikus erzes lehet tanuja lenni egy kisbabo fejlodesenek!!!

Martikam!!!

Akkor hamarosan van eselyunk hogy kepeket mutatsz vegre magadrol is?????? :lol:
Buszke vagyok am Rad hogy igy birod az ehinseget es meg ilyen kor is ellenallsz a finom falatoknak!!!

Nalunk ma volt Denes unokatesoja a csaladjaval. Nagyon jo hangulat volt,en megtanultam egy-ket ,,trukkot'' a szamitogepen,csereben a 2 kissracot ,,megzongoraztattam''Az egyik kulonosen ugyesnek tunik,hihetetlenul logikusan gondolkodik.Feltunoen gyorsan megranulta a hangokat a hangszeren.Nekem is meglepo volt :shock:
Ja,es hoztak fenykepezot ugyhogy lefotozta a kertet a csoda cseresznyefankkal,es termeszetesen Figarot(a kutyankat)is.Ugyhogy majd ha atkuldte hozzank a kepeket en atkuldom Martihoz es szepen megkerem hogy tegye be a topicba. :lol:

Tobbiek merre vagytok???
Andi,Evi,Ibolya,Timi????

Szep jo ejszakat mindenkinek!!! :D
rillisz
 
 


Zsandi:
Zsoltnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza:persze már csak hónapok kérdése és láthatsz fotót!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jöhetnek a fotóitok, felteszem. :wink:

Julcsi:ez nem hangzik jól, de még szerencse, hogy "csak ennyi" volt!!!Remélem most már a gyógyulás útjára lépnek, minél hamarabb jöjjenek ki ebből a vacak betegségből!!!!És TE is!!!!
Zabálnivaló lehet a Dorka , ahogy Árpizik!!!!
Zsombi új tudománya:reggel ébredés után szoktunk heverészni az ágyunkban, és ha megkérdezem, hogy csináljam-e a reggelijét akkor bólogat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Máskor nem igazán.

Apa dolgozik :? .

Zsu:menj el dokihoz!!!!AZ ügyeleten nem mondtak semmit, csak hogy magas a vérnyomásod?????? :roll: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hú,az elmúlt két napban be sem kapcsoltam a gépet,és most ahogy látom nem győzök majd visszaolvasni. Válaszolgatni meg csak lassanként,ahogy eszembe jutnak a dolgok.Szerintem még ma sem leszünk itthon,olyan szép időt mondanak mára is,ki kell használni ezt a 2 napot még.

Katicának nagyon boldog hófordulót!


Dénesnek és Zsoltnak pedig nagyon boldog névnapot!

Betegeskedőknek mielöbbi gyógyulást! Kép
bibolya
 
 


Köszönjük szépen Zsolti nevében is!

Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Timi Zsoltikájának!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Timi:szétvagyok esve teljesen................ :oops: :oops: :oops:
Zsoltikának is nagyon boldog névnapot:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :)

Végre én is ideülhettem, most viszont nem tudom, meddig enged a lányom írni! :roll: (Még nem kelt fel :oops: )

Szóval akkor a beszámoló.
Nem szoktunk mi bulizni a szülinapokkor, most is csak a család gyűlt össze: szüleink és testvéreink. Édesanyámék jöttek hamarabb, mert ők messzebb laknak, az István családja - úgy volt, hogy inkább estefelé jön. Így is lett. Kajáltunk (süt csirkecombot, aprófasírtot, egy húsvéti szeletelhető májas "kalácsot", majonézes krumplit, padlizsánkrémet és túrógolyókat készítettem) majd jött a tortaevés. Kriszta addigra már kissé fáradt lett, de azért elemében volt. :wink: Csak nem nagyon mosolygott. :( Inkább a torta magábatömésével volt elfoglalva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , és ezt a feladatát nagyon komolyan vette. A húgoméktól kapta a sütifalót (a ruhákon kívül ezt az ajándékot kapta ma, a többit meg kell vennünk neki - és magamnak is :oops: :P - a pénzből) és nagyon-nagyon élvezte. Állandóan szedte ki, rakta bele a formákat, bár, természetesen, nem az apró lyukakon.
Aztán édesanyámék elmentek és lent épp találkoztak anyósékkal. Nemsokára IStván is megérkezett sógornőmékkel (ő ment utánuk). Így este is volt egy kajálás, a tortaevést viszont már csak a nagyok gyakorolták. :lol: :lol: :lol: Mindenkinek ízlett mindkét torta.
Sógornőmék ottmaradtak nálunk, csak tegnap reggel mentek haza, így a gyerkőcöknek még volt alkalmuk egyet lufizni-játszani.
Hát ennyi. Én jól éreztem magam, és nagyon boldog voltam, bár olyan fáradt voltam már estére, hogy csak néztem ki a fejemből. Hiába, na volt munka mindennel, de olyan jóleső érzés, hogy én csináltam mindent! :)
NA, és akkor a képek, amiket - ígértem, hogy - nem fogtok megúszni! :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P
Nagy család - édesanyámékkal:
Kép .
Nagy család - István szüleivel:
Kép .
Mi hárman:
Kép .
Tortaevés:
Kép .
Kép .
Kép .
Kép .
Kép .
Ajándék: Kép .
Kép .
Kép .
Lufizás:
Kép .
És a torta, "szemből" :lol: :lol: :lol: :
Kép .

Bocs', hogy ilyen sok lett :oops: :oops: :oops: , de figyelmeztettelek titeket! És még így is nagyon szelektáltam! :roll: :oops: :oops: :oops:
Julcsi, a torta házi volt, én sütöttem, ezért (és a másikért) ültem fenn vasárnap hajnalig. :P :roll: :D De asszem, megérte. Krisztának a csodálkozó "hi"-je, amikor meglátta, mindent megért nekem. :)


Andi Zsoltjának és Timi Zsoltikájának NAgyon boldog névnapot kívánunk mi is! :)

NA, megpróbálok visszaolvasni, amint tudok.
Szép napot mindenkine
k! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenütt jól telt a húsvét. A szülinapok úgy látom, remekül sikerültek!
Edit, látom, a tüzijáték Virágot is nagyon lenyűgözte. Szépek vagytok mindannyian!
Edith, az a torta nem semmi! Iszonyúan ügyes vagy - minden elismerésem a tied! Ez az a torta, aminek a receptjét megosztottad velünk? ("hüti"?) A fotók is nagyon tutik, Kriszta tényleg élvezte a tortázást!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok Dénesnek (így utólag) és a Zsoltoknak!
Livinek és Dorkának jobbulást kívánok! És persze Julcsi, neked is!
Zsu, tényleg járj a végére a magas vérnyomásnak és a rosszullétnek!
Márti, újabb gratula a fogyihoz! Nekem vendégségben sosem sikerül tartanom magamat! Azonban az időnkénti elcsábulás ellenére müxik a dolog - most szinte az összes rokonom megjegyezte, hogy milyen sokat fogytam - Balázs nagymamája betippelt 8 kg mínuszt, ennek a fele az igazság, de azért jól esett :)

Egyébként hazajöttünk szombaton a szüleimhez, és egészen a hétvégéig itt maradunk - anyum óriási örömére (már régóta rágja a fülemet, hogy jöjjünk már haza 2 napnál hosszabb időre). Mivel az egyetemen szünet van + Balázs külföldre utazott egy konferenciára a héten, ezért mostanra időzítettem. Holnap ugyan munka miatt Bp-re utazok, de ettől eltekintve egész nap lóbálom a lábamat (itt nem kell küzdenem a háztartással), napozunk a kertben és Samu lassan leszedegeti az összes pitypangot.

No lépek, mert közben a gyerek szétszedi a házat!
Üdv,

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Na, itt vagyok én is, csak semmi időm nem volt eddig. :oops: Most is csak azért, mert 9 körül a manók szoktak kapni egy kis vajas kenyeret, zsömit, vagy kalácsot, ami ma is így volt (ilyenkor szoktam közben rendbe vágni a konyhát :oops: ), de most Marci egyszerűen elaludt kaja közben (persze reggel 5 körül átkerült a mi ágyunkba, mert felébredt, és alvás helyett a hajamat simogatta, még jó, hogy álmos volt már), így gyorsan Flórát is elaltattam, hogy ne felváltva legyenek egész nap.

Szülinapi képek szuperek mindenhol, én mindig ámulok és bámulok, hogy milyen nagyok már a gyerkőcök. Még csak most születtek, vagy nem?!?!?!
Torták nagyon szépek voltak, Virágé, Barnusé, Krisztáé, mindannyiuké nagyok tetszett. És úgy látom finire is sikeredtek. :)

Az az igazság, hogy folyamatosan olvastam, de mindenre reagálni nem tudok, inkább csak bekapcsolódnék!

Örülök, hogy a betegeskedők már a gyógyulás útjára léptek, ez a legfontosabb!!!

Nálunk jól teltek az ünnepek, minden nap mamáztunk, felváltva mentünk a két családhoz. Itthon a reggeli szeánszokat tartottuk csak, a szokásos sonkás-tormás-tojásos-kalácsos bulikat. Délutánonként pedig séta, csavargás, játszóterezés volt mindig. :oops:

Víz: én még mindig forralom. Igazából még eszembe sem jutott, hogy már lehetne simán is. Csapvizet is ihatnak már forralatlanul, vagy csak ásványvizet?

Márti!
Nem lenne nagy gond, ha jövő héten egy barátnőm is jönne velünk hozzátok? Úgy néz ki, hogy ő is eljön velünk - ha a Zsolti nem tud eljönni, akkor csak ő jön, meg Flóra és én -. Nem szeretnék szó nélkül idegennel beállítani, ezért gondoltam, hogy rákérdezek. Egyébként én nagyon szeretem, ő meg a gyerekeket (ő volt a szülésznőm), szóval vállalom érte a felelősséget. :roll: (Azért még nem tuti biztos, hogy jön, csak LEHET)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, az előbb nem akartam elrontani a beszámolómat, de a folytatás, sajnos, nem volt épp ilyen felhőtlen.

Írtam már, hogy Kriszta eléggé fáradt lett, mire eljött a tortaevés ideje, de akkor még nem volt gon. Hát mondjuk ez össz-vissz 20 perc alatt lejárt, és aztán letette aludni. Igenám, de csak sírt, és csak sírt. Bement édesanyám, nem volt jó, bement a húgom- őt inkább ismeri- nem hallgatott. Csak én tudtam elaltatni. Félóra múlva viszont ordítva kelt. És folyt az orra. Olyan vizeset, de utána már nagyon folyt. Szívtam, semmi. De azért folyt. NA, aztán estére mégiscsak jóbb kedve leztt, játszott a gyerekekkel, de mégsem volt olyan, mint máskor. Az orra folyt és aztán köhécselt is egyet-egyet. Mire anyósék elmentek, már ismét tiszta nyűg volt, addigra István már vagy 3x elaltatta, de 10 percek után ordítva kelt. Éhes nem volt, víz nem kellett, csak a cumi (legújabban babát mond neki- és azóta is éjjel ha kel, torkaszakadtából babá-zik). Ezért a fogára (is) gyanakodtam, mert napközben is csak cumi kellett, pedig ilyen eddig nem volt. De az éktelen sírást nem tudtuk, hova tenni. Már vagy 2 órája folyt az elalvás-ordítás kálvária, és jobb híján, képzeljétek, vizet vetettem (Ha tudjátok, mi az. Akkor szokás, ha gondolod, hoyg megigézték a babát, azaz szemmel verték, vagy ilyesmi. Én nem hiszek benne, de már tanácstalan voltam.) Persze, hogy nem volt eredménye, pedig én egyszer magamon tapasztaltam, hogy jobben lettem tőle. NA, mindegy. Végül beköltöztem a szobájába, és a hasamon aludt el. de legalább 1 órába telt, míg jól elaludt, és akkor betettem a kiságyába. Addig állandóan fel-felriadt, és annyira sírt, hoyg még a szomszédék is hallották a falakon keresztül.
Aztán az éjszaka az indulásához képest elég jól telt, de én nem tudtam rendesen aludni, egyszer szívtm az orrát is, én is állandóan attól féltem, hoyg megfullad.
A nyűgi aztán folytatódott tegnap is, állandóan álmoska volt. Remélem, azért a gyógyszerek mára mégiscsak hatnak, mert így mindjárt nincs belőlük, és Kriszta mégsincs teljesen jól.

Zsuzsi, a tojássárgáját, sőt most már a fehérjét is kipróbálhatod kicsinként, nyugodtan adhatod Szandinak. de jól főzd meg. Virslit, párizsit, szalámit, én még nem adtam Krisztának, és még nem is szándékszom adni. Ugyanolyan okok miatt, mint amit Edit írt. Bár mi esszük. de nem túl gyakran mi sem. Májkrémet sem adtam üzletit, mert én is ritkán veszek. De pl. most készítettem ezt a májas "kalácsot" (csak a formája volt kalács, különben tészta nem volt benne) és ebből adtam neki, kenyérrel. De ebben is csak házi dolgok voltak. Igaz, hoyg a májkrém az disznóhúsból volt, de így is biztosabb volt. Én még sonkát sem adtam krisztának, de amikor adok, akkor én is inkább a színsonkákkal próbálkozom. Mi is inkább ilyet veszünk.

És még eszembe jutott egy régebbi kérdés.

Évi, Kriszta 3 hós korától hálózsákban alszik, és nagyon jól is mopzog benne. Legalábbis a mászás abszolút nem okoz gondot. Fel is tud állni benne, bár a járást nem engedem, hoyg gyakorolja, az biztos nem is menne olyan jól. Én mindenesetre nagyon praktikusnak találom, mert nem kall aggódnom, hogy éjjel megfázik, mert kitakarózik. Rengeteget forgolódik, és így a zsákja is megy utána. :roll: :D

NA, mostmár megyek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Látom jó kis csíkunk van ma: 1 év, 1 hónap, 1 hét, 1 nap.
Nekünk meg tegnap volt a 2. házassági évfordulónk. :)

Évi!
Jól hangzik ez a kiruccanás, jó nagymamázást kívánok nektek a hétre.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edith!
Szegény Kriszta baba! Remélem most már ő is gyógyulgat gyorsan! Sok puszi neki!

Kaják: párizsit, virslit én még nem adtam, nem hallottam róluk túl jókat, szalámi gyanánt sonkát vagy tarját szoktam kínálgatni, de egyenlőre nem kell nekik.
Tojás már mehet, de apránként, először jó keményre főzött sárgája, utána fokozatosan fehérje. Én a sárgáját összetörve a főzijükbe szoktam keverni, úgy mint a reszelt sajtot.

Ma megint lesz 500 hozzászólásom, mert apránként jutnak eszembe a dolgok. :oops:

Zsu!
Hogy vagy azóta? Kiderült már, hogy mi van veled?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:nyugodtan jöhet persze....főleg amilyen érdeklődés van a tali iránt lehet, hogy csak TI jöttök!!!! :roll: :lol:

Edith:sajnálom, hogy ilyen kis nyűgi volt a drágád ez olyan rossz mikor azt sem tudod hogy mi a baja pontosan és hogy segíthetnél????!!!! :?

Évi:jó láblógatást neked és Samunak jó virágszedést!!!! :lol: :lol: :lol: Fogyiról még annyit, hogy ha nem állnék mérlegre akkor is tudnám, hogy fogytam, mert érzem, hogy változik a testem és könnyebben viselem magamat!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
Nem baj, mi tuti megyünk. :wink: Van egy-két elintéznivalónk egymással. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:én nem adok nekik csapvizet, mi sem isszuk(nagyon sok nem oda való dolog van benne...főleg, hogy apukám mesélte-vízműveknél dolgozik-, hogy egy csővel volt valami gond , szétszedték egy döglött macsek volt benne :shock: :shock: :shock: :shock: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja és akkor most mindenki azt hiszi, hogy jól lepofozzuk egymást!!!!=elintézni való :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Döglött macsek a csőben: brrrrrrrrr Akkor talán tényleg hanyagolni kéne.

Ja-ja, egy kis csihi-puhira talán mindenki kíváncsi. :lol: De akkor megnyugtatásként: nem fogunk egymásnak esni!!! :D :D :D

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Zsandi boldog házassági évfordulót, Zsoltnak meg boldog névnapot kívánunk :)

Katica-köszöntéseket köszönöm :)

Én: Nem vagyok jobban, a fejem sajog, nem tudom mi van :( Igazából már kb 1 hónapja nagyon sűrűn fáj a fejem, lehet akkortályt kezdődött.
Az ügyeleten kaptam tegnap injekciót, hogy levigyék, meg gyogyót is kaptam, amit szedek is. Háziorvoshoz csak holnap tudok menni, ma dolgozik a Tamás. Addig is pihenek, meg szedem a gyógyszert... meg nem kávézom brühühü:)

Meg le kell mennem a gyógyszertárba is, mert tegnap begörcsölt a vádlim. Több mint 100 % hogy magnéziumhiány miatt:)

Bocs hogy csak ennyit, és leginkább csak magamról írtam, de most nemigen tudok itt üldögélni :( Semmi nem jó..

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti, szerintem mi megyünk, addigra csak beállítják a vérnyomásomat :):):):)

Én ma kezdtem a fogyit, a húsvétot nem akartam kihagyni :p
És mivel fehérjenap az első, még ma ehetej sonkát :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsoltiknak nagyon boldog névnapot kívánok!

Julcsi: hihetetlen lélekjelenléted van. Én tuti szívrohamot kaptam volna, ha látom, hogy kapkodja a levegőt.
Remélem, már jól vannak a csajok. Gratula az Árpizáshoz, gondolom apuci elolvadt, hogy egész nap az ő nevét mondja a kiscsaj.

Edith: nagyon jók a képek. A torta nagyon szép lett, ügyi vagy.
Kriszta remélem, már jobban van.
A Szandinak is van formabedobója. A kört és a kockát, már be tudja tenni, ha megmutatom neki, hogy hova kell. Ha véletlenül nem sikerül iszonyú csapkodásba kezd. :lol:

Márti: irigyellek a kitartásodért, csak így tovább. Én most a hétvégén rengeteg süteményt befaltam. Nem is állok rá a mérlegre egy ideig.
Talira én is szívesen elmennék, remélem a Ferkó, el tud vinni.

Edit: májat hogy főzöd meg? Fűszerezed valamivel?

Mi tegnap anyuéknál voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. Ott volt a nővérem a Ninivel, rengeteget nevettünk a két kiscsajon. Folyamatosan lopkodták egymás cumisüvegét. És persze mindig ugyan arra a játékra gerjedtek rá.

Meglett az éjszakai sírások eredménye. Tegnap reggelre kibújt a Szandi 3. foga!! :lol: :lol:
Így ma éjjel végre újra aludtunk!! :lol: :lol:

Tegnap előtt kihúztuk a nappaliban az ágyat, mert ott néztük a Forma1-et. A Szandinak nagyon tetszett, hogy fel tud mászni. És végre megtanult rendesen letolatni is. Ma reggel már a franciaágyról is simán letolatott.

Köszi az infokat kaja ügyben. Azt hiszem, ma kipróbáljuk a tojást.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Évi, nem, a torta, aminek leírtam a receptjét, az ez volt:
Kép .
A Krisztáé sima piskótából készült, sütőtökös-túrós-tejszínhabos krémmel.

Zsu, tényelg jólenne, ha a végére járnál ennek a fejfájásnak, lassan migrénné kezd válni és az rosszabb lesz. Remélem, semmi komoly! :)

Zsuzsi, gratula Szandinak a 3. fogához! :) Krisztának a 13. következik majd. És valószínű, hogy kínozza belül, mert sokat cumizik, és folyik a nyála ezerrel. Meg mindent rág. :roll:

Amúgy rengeteget ügyesedett a járásban, most már elég jó távokat megtesz egyedül (na jó, lakásviszonylatban :roll: :lol: ), és ami a lnyeg, hogy most már kezd elsődlegessé válni ez a közlekedési forma. Természetesen, mászik még, de először elindul kétlábon, aztán, ha elesik, folytatja mászva. de napról-napra ügyesebb.
A hétvégén egy új szóval is gazdagodott a szókincse: poti=poci. De olyan hűségesen hajtogatja, és olyan érdekes hangsúllyal! :lol: :lol: :lol:
Na, ma elég jó a kedve, az orrocskáját is csak vagy 2x kellett megtörülnöm, de az étvágya még nem a régi. Pedig úgy nekilátott az evésnek, mint a farkas, és vagy 10 falat után az istennek sem akart többet elfogadni. Készíetttem neki egy fincsi krémet. Egy egész főtt tojást és kb. 2 kávéskanálnyi fetát összetörtem jól villával (lehet turmixolni is) és fellazítottam egy dobozka joghurttal. Mondom, az elején úgy ette, mint aki állandóan éhezik, aztán egyszercsak nem kellett több. De tényeg finom volt, el is csábultam vagy 2 falatra belőle! :oops: :oops: :oops: Pedig ma szénhidrátnapom van. :oops: :oops: :oops:

Ma, amúgy nem csinálok semmit. Szép az idő, de a szél fúj, így Krisztát asszem, még nem viszem ki, úgyhogy bent ütjük valahogy el az időt. Most éppen dobozokat rakosgatunk egymásba :roll: majd borítjuk ki őket. Itt van Kriszta a lábaimnál, és besegítek neki. :lol: :lol: :lol:

Utólag nagyon boldog hófordulót kívánok Katának, és boldog névnapot Dénesnek! :)

További szép napot mindenkinek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jajj annyit akartam mondani, hogy a Kata megtanult felállni támaszkodás, kapaszkodás nélkül, és sajnos szaladni is egyre jobba ntud.....én meg érjem utol :) Viszont nem beszél :( Egyetlen szava amit tudatosan használ az a hami. Emellett va npár szó, amit leutánoz, de nem tudatosan, és nem annak helyén használja. Ilyen a torta, apa szia...

Látjátok, ebben meg mi vagyunk lemaradva :):):):)

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket!!!!(Mártikám neked külön a mailt is!)

Ma voltam a fülészeten Hannával,hát változatlan a helyzet.Ugyan az a kép,mint múlt héten.Jövő héten kedden visszateszik a tubust.Reméljük most már lesz hatása,hiszen jelenleg nincs gyulladás alatt,csak a dobhártya még mindig szürke,ami nem jó.
De,hogy ne legyen még elég bajom,sajnos beköltözött hozzánk a fejtetű! :evil: Bocs,hogy ilyeneket írok,de ez van!Kb. 1 hónapja szóltak az oviban,hogy tetűjárvány van.Akkor többször átnéztem a gyerekeket,egyszer sem találtam semmit.Erre tegnap a férjem nagylánya hajmosás után mutatja,hogy mit fésült ki a hajából.Tetű volt.
Na átnéztem a gyerekeket és láttam serkéket!Gondolhatjátok mit érzek most!Csak sejteni tudom,hogy az oviban amikor volt nem kezelték ki rendesen a gyerekeket,akinél előfordult,és visszahozták az oviba!Szőrnyű!!!!!Most kentem be a fejemet tetűírtóval,mert én nem látom a sajátomat,de inkább,mint legyen bennem.Minden ágyneműt lehúztam,az összes törölközőt kimostam!Soha egyik gyereknek nem volt még!Ma lekezelem a gyerekek fejét,aztán egy hét múlva megint!Remélem örökre száműzöm őket!Hát a sors gondoskodik róla,hogy mindig történjen valami velünk!Ráadásul Zsoltikának annyi haja van,lehet,hogy le kéne vágatni neki sünire!Pedig hátul már vállig érő haja van!
Szerintetek mit tegyek.Sűrű hajból is kiírtja a szer???

Dénesnek utólag boldog névnapot kívánok!

Zandi ZSoltjának is boldog névnapot,és még sok sok házassági évfordulót!!!!!!!

Majd még jövök,bocs,hogy megint csak magunkról írtam,de teljesen ki vagyok!

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi! Nekünk is volt tavaly nyáron, nálunk anyu hozta haza a suliból :( 3 féle kezelést próbáltunk ki, az istenért se sikerült kiírtani, aztán 3x felkentük a Nix-et, kimostuk kifésültük a hajat, majd bekentük egy tetűírtó olajjal, aminek 6 hétig va nhatása, és ezzel sikerült végre kiirtani.

De nekem is, a lányoknak mind hosszú haja van, Ugye Bencének is, apjának is, nem kellett levágatni.

Szerintem rögtön ezt a kettős kezelést próbáljátok ki, akkor sztem nem kell többször próbálkozni, és legalább az oviból se tudja visszahozni.

Sajnos nem tudom a másik szer nevét, de megkérdezem neked, jó?

A Nix a legjobb krém egyébként, csak drága nagyon :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?