Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na végre vége az eheti kötelező oktatásnak , előkészítőnek!
Nemcsak a magyar egészségügy a szép, hanem az oktatás is!
Szóval van EU jogi másoddiplomám, szakjogászi.
Az előkészítőn ma EU jogot tanultunk kemény 6 órában.
Kérdeztem az oktatást szervezőt, kapok-e felmentést legalább ebből a tárgyból:
Na és most figyusz:NEM
És miért nem:
Ez is jó:
mert itt többet tanítanak mint a szakjogászin....he-he-he.
6 órában, mi?
Szép. Nem az a gond, hogy tanulni kell, hisz ezeket már kívülről tudom, bár tény mi ennél másabbat tanultunk, sokkal keményebben, szóval igaza volt, hogy mást tanítanak itt....kevesebbet.
Arról van csak szó, hogy ez tök sz...r, hogy így gondolkodnak.
Na mindegy.Vége az előadásoknak, egész héten ott rohadtam.
Most már csak tanulni kell....van 10 napom rá.Elég lesz.

Niki, GYERE tornázni!!!!!!!!!!!!!!!Tényleg!
Hogy miért?
Mert ott van Anyó és Én!!!!És tök jókat sétafikálunk Anyómmal!!!!Gyere és társulj be Te is!!!!!

Csajok, Kellemes Nyuszit mindenkinek!
Én eltávozom vidékre egy kicsit, vasánap jövünk haza!

Kincs!Gondolok Rád!!!!!!És szólok a nyuszinak, hogy ne csokit hozzon, hanem egy zebrát!
Vendég
 


Sziasztok!

Igaz ezt a másik topikból (ahol amúgy szoktam lenni -ma megint megjött- nem mintha nekem megjönne...) Naszóval onnan loptam:

Kép KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Remélem jót töltöttem fel, most valahogy belebonyolódtam...

Sziasztok!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok! Kép


Kép

Puszika Mindenkinek!

remélem holnap lesz időm írni... vagy ma este Kép
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Boldog Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! És sok-sok nyuszi-tojást, és sok locsolót! :wink:
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

(bocsi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Vendég
 


Nade Csakegy! :lol: :lol: :lol:

A metforminnal kapcsolatban:
- Mondd azt, h. nem szoptatsz!
- Mondd meg, h. szoptatsz, de nyomtasd ki neki a következőt:
http://www.szoptatasportal.hu/node/550
Ez az eredetije:
http://www.szoptatasportal.hu/node/546
Ez pedig a teljes cikk:
http://www.greenjournal.org/cgi/reprint/105/6/1437

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: köszi! Most megpróbálok beszélni az asszisztensével, hátha kiadja látatlanban a receptet :) (bemennem hozzá csak kb. 1,5 hónap múlva kéne és elég nehéz hozzá időpontot szerezni... és ilyenkor van, hogy receptért soron kívül be lehet menni az asszisztenséhez... )
Vendég
 


Szisztok,

mindenkinek Boldog Húsvétot, sok vagy kevés locsolót, óhajtól függően !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyönyörű szép napunk van, remélem, egész hétvégén így marad !!

Ki a szabadba !!! Mi is kertészkedni fogunk egész nap, aztán délután vendégek jönnek, esti sonka zabizásra !! Már alig várom !
Nyami !
zsizsik
 
 


Kép Kép Kép
KELLEMES NYUSZIT NEKTEK!!!!!!!!!!!
KépKép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajócák!

Ennyre nincs senki net közelben? :shock: :?
Akkor én most kivel csevegek? :?

Csak nem sok sok drága vendég veszi el drága időtöket? :lol:

Vagy éppen főztök? Nahát.

visszaolvasok.... annyit tudtok írni... :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicska: áááá... én főzni ? ;oDDDDDDDDDDDD

Viszont ma jót cukrászdáztam :) Hatalmas adag Capuccino + csokitorta :)))) A gyerek meg 5 óra múlva üvölteni fog a tejből átment koffein miatt...

Úgyhogy most el is rohanok teraszt pakolni :) (Olyan mint egy szemétdomb... egész télen elfekvő raktárnak használtuk...)
Vendég
 


Sziasztok!
Hát nem mondom volt mit visszaolvasni.
Nem garantálom, hogy mindenkinek írok, de igyekezni fogok értelmeseket írni. Bár lehet, lesz akinek csak egy sor jut majd! Vagy annyi sem :?

Pogikám drága!
Jó ritkán írsz, de akkor is alkoholról. Ezt se mosod le magadról.
Én tutti nem innék sört. Utálom. Brrrr. :lol:

Monyoka!
Mi van veled? Hogy alakult a zebra?
Már nem teljesen emlékszem, hogy pontsan milyen kivizsgálásaid voltak, de érdemes lenne felkeresned egy profi endokrinológust (Dr. Tűű) és egy habituális vetélésekkel foglalkozó dokit (Mniki tud neked tanácsolni egyet).
Ezt mindenképpen lépd meg, mert ennek fele sem tréfa.
Még egy kérdésem lenne. Mi a manó kerül 300 euróba a dokinál? Ezt végképp nem értem.

Kincsecske!
Tehát nyáron a Zsiszik szervezte buli után Mnikinél alszunk a tetőtérben. :) De jó is lesz az. Ha hozod a párod és mégis hazamennél, akkor egyedül alszom. Mniki kutyájával! :lol: :lol:
Teszteltél már, vagy mikor tesztelsz? Nagyon izgulok érted.
Én tegnap teszteltem egy negativat, ma már keményen elkezdtem barnázni. Szerintem holnapra megjön. Nagyon úgy néz ki. :?

Rambóka!
Olyan széleskörű, átfogó, hihetetlenül érthetően, jól megszerkesztetten írtál a PCOSról és egyéb hozzá tartozó nyalánkságokról, hogy élvezet volt olvasni. :)
Nagyon profi vagy! :)
Szóval tej is, PÉ is, pattanás se! Az már luxus! :lol: :lol:

Nóra!
Húsvéti gyerek lesz??? Vagy már meg is szültél csak Rejoka nem írt még??? :)

Tükörvíz!
Gratulálok az endos dokidhoz. Ez mindig nagyon megnyugtató, ha az ember lánya jó kezekbe kerül. :)

Jókaliza!
Megszűnt már a barnázás-rózsaszínezés? Mondjátok meg lányok, miért kell mindenkiért aggódni? :roll:

Gina!
gratula a PÉhez, háha babó is lesz belőle. :)
4 év! :roll: :shock: :( Az nagyon nagy idő.
Én júniusban töltöm a másfél év próbálkozást! Fiatal az idő! :roll:
De ez is elég aggasztó.
Bár anno valamikor (ez már azóta nem igaz), azt tanultuk, hogy két év rendszeres házasélet után ha nincs baba, akkor meddő a pár!
Még van fél évem, hogy teherbeesek. :roll: Oszt' különben tényleg meddő leszek! :roll:
Fel a fejjel! Jó? Realitásokat nem baj ha az ember látja. Talán jobb is. Én utálom a rózsaszin ködöket, mert utánna nagyon rossz a kijózanodás.
Igenis legyen az ember reális.
Szóval ha nem lesz nyárig baba, akkor lombik.... Remélem, ha tényleg nem lesz addig, akkor ott összehozzák neked! :)

Csipi!
Örülök, hogy bejelentkeztél Tűűhöz. Itt dicshimnuszok zengedeznek róla. :) Biztos nagyon profi :)

Vicky!
Itt senki sem cukorbetegség miatt szedi ezt a bogyót. Hanem IR miatt. Jól tetted, hogy megemelted a dózist. :)

Anyoka!
Lassan te is teszt közelben leszel . :) drukk, drukk.

Wandrea!
Az Avandamettel kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy fejlődik az orvostudomány. :lol: :lol: Szó szerint! :)
Üdv a táblicskuban.

Mniki!
Lett PÉd végül? És most is rágyúrtok? Remélem így van.... jól feltételezek! :lol: :lol:

Dimet! és Többike!
én nem is értem miért utáljátok az új eü. rendszert? De most halál komolyan! (egy csöppnyi irónia van bennem, de nagyon minimális)
Mindent azét csinálnak, hogy a betegnek jobb legyen, elégedettebb legyen, könnyebben hozzáférjen az orvoshoz, ne kelljen hálapénzt adnia, ne kelljen sokat várakozzon a dokinál. Jobb legyen a minőség.
Akkor most miért vagytok elégedetlenek???
Fel nem foghatom (csak zárójelbe, :lol: )
Neked annyi fogad van.... látod, ha prodkód lenne... mennyivel egyszerűbb lenne a helyzet! :lol:

Sleepin!
Üdv közöttünk. Asszem tuttira itt a helyed! :roll: :lol:

Zsizsik!
Én megértem, hogy nem akarsz tickert. Én is levettem. Tök fölösleges, mert magam idegesítem vele.
De most a következő ciklusba teszek.

Szisza, Brendon!
Abba a kórházba vissza lehet menni, amiben már kezeltek.
A háziorvos kell adjon beutalót. A lényeg, hogy a dokival (az általad választott doki, aki a területileg NEM illetékes kórházban dolgozik) beszéljétek meg, hogy fogadjon.
Brendon amit írt a betegútakról, nagyon jól írta. Bár pont ma olvastam néhány kiegészítést. de lényeg, hogy mindig a beteg érdekében kell dönteni.

Monácska!
gratula a HO-odhoz! Egy ilyen doki szó szerint is KINCSet ér! :)

Tyche!
Lehet, hogy én vagyok hülye, de minek neked fogigátló? A szőreid miatt???? :shock:
Ez valami döbbenet! Nem mondod komolyan.

Bee!
te mindig az írod, hogy mostmár aztán sokat írsz, aztán napokra eltűnsz! :lol: :lol:

Kéva!
Nálam hat hónap met szedés után lett végre PÉ. 3x850 mg tól.
Closty mellett néznek UHval?

Szia Menyus!
üdv. körünkben.

Okr!
Rohadok a melóban.
De holnap vendégek jönnek! :)))))

Remélem senkit nem kevertem össze. De nem garantálom, hogy mindenkinek írtam.

Pl. Mamint, Rejot, Norkát kihagytam! 8)
Cupppp!!!

kavics...
Vendég
 


Mindenkinek szép ünnepet kívánok lányok!

Jó főzőcskézést, kellemes családlátogatást!
És mértékkel csábulást! :lol:

Puszi
Monácska
Vendég
 


Puszi csajok, Boldog nyuszit!!!

időm semmi, pedig képek már gépemen vannak, kérlek picit még bírjátok ki plííííííz, de most nagyon nagy a hajtás nálam!!

Kép

Szia Kavicska!!!

Kiiincs!!!!!! Írjál légysziiiii!!!! Mi van?? Teszt??? Mensi????

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek kellemes hétvégét és szépséges Húsvétot !

Idén kivételesen nem csináltam nagy gondot a főzésből, sütésből, sem kedvem, sem időm :roll:

A lényeg... van egy 19 mm-es tüszőm a jobb oldalon.
Jövő hónapban lapar+hisztero.
Voltam a Fülöp dokinál, aki habituális vetélésekkel foglalkozik, pár vizsgálatot kér még azon kívül, amit eddig elvégeztettek.

Ezzel kapcsolatban kérdezném, mert a dokitól elfelejtettem.. :
2003-ban volt toxoplazma, rubeola, clamydia stb, stb vizsgálatom. Azoknak az eredményei elfogadhatóak, vagy újra kell mindet kérnem ?

A fiúknak sok piros tojást, a lányoknak sok locsolkodót kívánok :lol:

mniki
 
 


Kavics, én is elgondolkodtam ezen: ha nem lenne fogam, nem lenne gond vele....hm, ezen az ötleten elgondolkozom.... :lol: , rambóka. nemtom a c-vitamin miatt, de bejött. elmúlt az ínyfájás, így a fogfájás is!!! úgyhogy a bal oldalamon tuti az ínyem miatt fájt. köszi,köszi!!!:) vettem parodontaxot, vagy mit. régen használtam azt a fogkrémet, és jó volt. nekem az elmex nem jött be. pedig rendszeres azt használom. hátha ez jó lesz.

remélem a nyuszi nektek nem csak tojásokat hoz dögivel!!! :)

ja, okos evészetem felmondta a szolgálatot szerda óta. kár volt a dokinak megdícsérnie.... :? holnaptól leállok a felesleges szénhidrátjaimról.....ah. :)

tök szép idő volt ma!
rejo, oksa. majd küldöd, ha lesz időd. ne purcanj ki teljesen.
tényleg, lehet már írtad, de te nem jössz a pcos-buliba? (mármint ápr. 27én)

Niki, akkor mész a dokihoz laparra???? mit mondott még a doki? hormonvizsgálat? vagy vmi lesz még???

csakegy, gyerkőc hogy bírta a koffeint??? :)
dimet
 
 


Sziasztok csajok!

Napsugaras szép időt és mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok -sok locsolót kívánok!!!!!!!!!!!!!!!


(bocsi, most csak ennyi voltam, készülünk vendégségbe....)
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek :D :D ,Sok-sok finom kajcsit és minél jobb illatú pacsulikat :D

Kincs, nagyon izgulok érted, milyen a hőd? Teszteltél?

Mi még egyben, semmi jele, hogy ez az elkövetkező napokban változna. Komolyan :? .Se egy jósló fájás, semmi :shock: . Hasam a nyakamban, egy centit sem ereszkedett lejjebb. Azt hallottam front sem várható. Őszintén azért szeretnék a szülésen túllenni :) . Megpróbálok nem türelmetlenkedni, hiszen jön, ha jönni akar :lol:, csak én bírjam ki valahogy.

Mindenkinek puszi és pihenjetek, kajázzatok, élvezzétek ezt a gyönyörű időt.
nóra1
 
 


Hi!

Kép

Kép
lara26
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Ahogy elnézem, kellemes lesz, hiszen az idő gyönyörű!!

:lol:

(Ez itt a reklám helye: www.mensmentis.hu :wink:

Honlap még nincs, de letölthető prospektus már van! :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!! KEllemes ünnepet mindenkinek!!

Norka szuper!! :D

Nóra1 nem akar a kislegény készülődni? Biztosan egy gyors rohammal fog érkezni,úgy hogy nem is veszed észre :wink: :lol:

Kavicska Naccsága én se nem főzök se nem sütök sőt nem is nagytakarítottam,pihenünk nagyokat és a szülőknél étkezünk,olyan fini sütik vannak,a férjem szerint hízó kúrán vagyunk a napokban :oops: :?
Mi már több mint két éve próbáklozunk :roll: de a metformit csak egy éve szedem és talán ennyit lehet igazi próbálkozásnak venni.

Gyors magamról nem tudom mi van,nem pisiltem tesztre...dobok egy görbét. Ma és tegnap később keltem ezért a likas pontok(pihenek :lol: ) mindkét nap 6 előtt kicsivel pisilnem kellett így mértem hőt (36.9 ,36.8 ) elkeseredtem és visszaaludtam 9kor keltem és megint mértem (37.2 és ma 37.1) egyébként 7.30-kor szoktam mérni..hát ez van,hogy nincs semmi nem tudom hogyan állok.. :? hasam néha érzem és a cickóim is.

Kép
Vendég
 


Kincs!

Légyszi pisilj tesztre! :) nagyon igéretes a görbéd!!!

Kép
lara26
 
 


Bocsi lányok a hibákért de a férjem toporzékolt a gépért és siettem

Lara lehet hogy csak 12dpo-n járok,ma bizti nem tesztelek már

Rambóka Kavics nacccsága privi ment!

Rejo várom a képeket én is :P
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy pár sor erejéig.

Tudom én miért nem szeretek főzni. :roll:
Gyakorlatilag reggel 8 óta azt csinálom. Még nincs vége. Csupán az egész előkészületet templomba menéssel szakítottuk meg.

5 keresztelő volt, a nevek ebben a sorrendben: Bendegúz, Csongor, Johanna Aranka, Alexa, Odett (csupán az ötlet kedvéért).

Megyek folytatom. Mire ideérnek a vendégek teljesen le leszek amortizálva... :shock: :lol: :lol: :lol:

Főleg, hogy a hasam is roppant módon görcsöl. Be is veszek egy fájdalomcsillapító bogyót. Kész emberi roncs! :roll: :lol:

Cuppp....

...krumplihámozó kavics...
Vendég
 


(Csak egy gyors bekukk, húsvéti köszöntés erejéig.)

Nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok Nektek!

Pusszancs,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


dimet: ha azt mondom, hogy a megszületése óta most karikásak először a szemeim az azt hiszem mindent elmnond arról, hogy hogyan is bírta Lilla a koffeint... Azt hiszem az elkövetkező sok hónapban (remélem még vagy 11) kénytelen leszek lemondani a koffeinről és egyéb élénkítő szerekről... (VISZONT: levendulatea rulez ;oDDDD ma délelőtt aludt mint a bunda és most is húzza keményen:) Mindjárt megyek is és csinálok egy adagot... kb. 7-8 óra alatt megy át a tejbe, úgyhogy talán ki tudom majd aludni magam :) )

PCO: ma is adtam szegénynek egy hatalmas pofont: kötelező húsvéti ebéd az anyósnál, marha finom csokitortával... benyomtam belőle 2 szeletet (valami cukros növényi tejszínhabbal) és utánaküldtem egy zserbó szeletet (szerencsére picit)... gáz vagyok, ez van...
Vendég
 


Kincsecske
Nem hiszem,el,hogy képes vagy itt őrölni az idegrendszerünket!Van vagy 25 tesztet,légyszi pisilj egyre rá reggel!!! Kép Kérlek-kérlek!Olyan babás görbéd van,mint egy ház!Hozzon a nyuszi egy kétcsíkost!
Reggel korán jövök,és irgum-burgum itt lenni a hírrel! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást. Nem történt velem semmi különös mostanában, csak dolgozom, mint egy rabszolga. Estére mindig hulla fáradt vagyok, arra még általában van erőm, hogy olvassam a topikot, de értelmes mondatot már nem tudok írni.
Azt hiszem mégsem volt pé-m. :( Már tegnap is barnázás gyanús voltam, ma meg már egyértelműen. Ha mégis volt, akkor elvileg holnap kéne megjönnie.
Elképzelhető, hogy volt pé, csak gyenge, és emiatt progi hiány miatt barnázom? Vagy barnázás = pé hiány?

Amúgy nem vagyok elkeseredve, 2 hét múlva megyek az istenhegyire, és bízom abban, hogy a doktorúr megdicséri a leleteimet. ;)

KINCS!!!!! Holnap első dolgod legyen a pisilés! Lehetőleg egy leendő zebrás tesztre!

Ja, ÁLDOTT HÚSVÉTOT KÍVÁNOK!

Kép
mamint
 
 


Kincs: Jól látom, hogy most érted kell szurkolni ?????????????? Hűha... akkor szurkolok de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Aranyosak vagytok,köszönöm a szurkolást! :P Okr nagyon tetszik a kérlelős smile :lol:

A tesztem a szokásos nega! :cry: (most hihetetlennek tűnik hogy valaha is kétcsíkos tesztet láthatok)

A hőmet időben mértem 37.06 ,legalább tisztázódott volna a helyzet :? szerdára programoztam a vérvételt,átszervezzem a napjaim vagy megjön addig? :? :x :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Kincs!
Sajnálom azt a nega tesztet.Tegnap későn olvastalak, és azt hittem ma már örülhetek a zebrádnak.De azért ne add fel, míg magas a ahőd...

Dimet!
Bocsi, még meg sem köszöntem a fényképeket, amit küldtél.Szóval köszi, most már csak azt nem tudom, hogy ki kicsoda rajta.Egyedül Norkát, na és persze a tündéri Bogit azonosítottam be!
De ki a hosszúhajú?És a szemüveges, és még valaki volt, ők kik?

Mamint!
Sajna ez a barnázás nekem is mindig megvolt, még mikor abás lettem akkor is, előszőr ezért is nem tudtam, hogy baba van.Szóval ez azért nem zárja ki a zebrát!!
ezoterike
 
 


abás=babás, bocsi :lol:
ezoterike
 
 


Csokitojásos, sonkás, nyuszis és finom sütis reggelt kívánok mindenkinek!

Kincs, nagyon sajnálom, nem is tudok mit mondani erre....:(
Vendég
 


Kincs
Holnap csinálj mégegyet,mert nem hiszem,hogy ne lennél babás.Annyira szép a görbéd,és a hőd.....drukkolok még mindig+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mamint
Neked is megy a drukk+++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csók csajok!

Ezo a szemüveges én vagyok! :wink:

Kincs azért még várok jó hírre!!

Nóra1 üzente:

éjfélkor elfojt a magzatvíz, de a fájások nem jönnek. kaptam 24 órát, aztán meglátjuk mi lesz.


Képzeljétek pénteken megjött, de bee nem fogom számolni a cn-ket, mert most még nincs értelme, még nem akarunk következő babaát, olya voltam ahéten ez miatt mint a mosott szar, migrén, szédülés, kevés tej, + a húsvét ki vagyok.Nincs időm semmire.

Kép

Kép
rejo
 
 


Nóra

Nagy drukk++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!

Rejo
Köszike,hogy megírtad!
Nem tudom mennyire örülsz most a mensinek,én anno nem nagyon. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nóra izgulunk értetek!!!!!+++++++++++++++++++
Vendég
 


Okr nagyon kiütött ez a mensi, nem hiányzott, de annak azért örülök, hogy egyáltalán megjött, működöm rendesen.

Kép

Kép
rejo
 
 


Köszi, Rejó, akkor már legalább Téged felismerlek :D
Lányok, aki még beazonosítja magát a béna leírásom alapján, jelezze, köszike :lol:

(ha esetleg valaki kiváncsi az én fizimiskámra, annak priviben megadom a nevem, és esetleg megleshet az iwiwen ,igaz, csak egy esküvői kép van, azt is párom tette fel, mert én béna vagyok az ilyenhez.Hiába, egy született műszaki analfabéta vagyok :oops: :oops: :lol: )

Nóra!
Nagyon drukkolok, hogy megszülessen a baba, most már nincs sok hátra!!!
ezoterike
 
 


Rejo
Az első néhány mensi nálam is katasztrófa kategória volt,.azért is gondoltam,hogy nem nagy öröm. :oops:

Tegnap ebéd után(ami 2 dl paradicsomleves,1 főtt krumpli,és egy fél csirkecomb volt) 1 órával megnéztem a vércukromat,(éhgyomorra elfelejtettem :oops: ) és 2,9 volt.Már pedig azt hittem magas,mert mióta abbahagytam a metformint még semmi tipikus hypos tünetem nem volt.Ezek szt már csak nem érzem?! :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Igaz már majd nem vége a húsvétnak,remélem Mindenkinek kellemesen telt! :)

Nóra mennek a drukkok....jól elhúzodik a szülésed ha éjfélkor ment el a magzatvíz...kitartást!!!!!!!!

pussz
Vendég
 


Sziasztok! :D

Elmentek a vendégek.
Egyszerűen nem értem ezt a szerencsétlen számítógépet. Nem akarja betenni a tickerem. :roll:

Nórának óriási drukk. :)

Rejokám édes!
Szóval havizol. GÚT, GÚT!
Vendég
 


Kavicskám, hát itten van az a ticker!!!!olyan naccságos............. :wink:
Vendég
 


Sziasztok !

Nóra, fúú, nem is tudom mit kívánjak.. Drukkolok, hogy beinduljon és szép szülésed legyen !!

Kincs, nagyon szép a görbéd, tudod, hogy mit kívánok ! :wink:

Rejo, most már tessék pihenni ! és persze átküldeni a fényképeket :lol:

Most nincs többre erőm :oops: majd holnap a munkahelyemről :wink:

Jó éjt mindenkinek !!!

mniki
 
 


Sziaztok!

Hű micsoda szuper időnk van!!!

Nóra.....nagyon drukkolunk ám :wink:

Kincs drága...mindent bele!!!!!!

Kavicska...én nem a Tűű dokihoz megyek......de angyal vagy, hogy így gondolsz rám..... :) :)

Legyen szép napotok
csipi78
 
 


vajon mi lehet nórával!!! juj!!! remélem már megületett a baba!!
megyek macskát ölni. ordítanak itthon, ki akarnak menni....
dimet
 
 


Szaisztok!

Én kb két hete szembesültem a pco hírével! Akkor kibuktam, de mára egyre több bennem a remény, hogy még lehet gyermekem! Jó látni, hogy van egy nagy, összetartó csapat, amibe talán én is beletartozhatok!

Segítsetek, hogy megtaláljam miskolci sorstársaimat, akik segíthetnek, hogy jó kezekbe kerülhessek majd az orvosoknál.

Sziasztok!
gabs
 
 


Sziasztok!

Gabs!

Üdv köztünk!

Dimet!

Porold el a szőrös sejhajukat a csirkefogóknak! :twisted:
Vagy csak simmán tedd ki a szűrüket (akarom mondani, szőrüket! :lol: ) az ajtón!
Bár akkor meg azt fogják ordítani, h. "Vilma, engedj beeeeee!" :lol:

Hú csajok!

Mennyi kérdés lóg itt a levegőben!!!!! :shock:
Jujj, de izgalmas! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?