Új privát üzeneted érkezett!

Az utóbbi idők egyik legsikeresebb játéka: Ikeás műanyag poharak!

Kép

Először jól összekeverjük
Kép

Majd tornyot építünk belőle
Kép

Kész!!!
Kép

Aztán megint szétszedjük... éljen-éljen!

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Kristóf

Kép

Testvérek
Kép

Hogy én hogy szeretlek téged!

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Na, megint távirati stílusban írtam, bocs!

Benianyu, Ppanna, merre jártok???

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 

 
 

Bodza,

Jaj de jo otlet volt :roll: :lol: Annyira birom az ilyen meglepiket!!!
Kepeket is kerunk!!

Kuha,
Kerdesedre valaszolva, nalunk is csak csoki van, foleg Kinder a jatekok miatt es tojast is festunk neha! Balazs meg kicsi igy o meg valoban kezdo lesz a tojaskeresesben, s mivel a tengerparton leszunk, majd elbarikadozom oket a homokban? :shock: Talaltam olyan elethu muanyag tojasokat, ezeket fogom foleg eldugdosni!
Mat amit imad az szinten a kereses, o tavaly megertette, hogy en vagyok a nyuszi, ezert miutan megtalalt mindent, ujra kellett dugdosnom! Amit viszont nem hagyunk ki husvetkor, az a templonba menes!

Totka,
Anyos :shock:
Enyemek nyitottak szamlat a gyerekeknek szuletesukkor azota minden honapban tesznek ra penzt! Ezaltal viszont igy ok letudtak a dolgot es nagyon ritkan lepik meg a gyerekeket "hulyesegekkel", mint azt ok mondjak! Persze magyarazd el egy gyereknek szulinapkor vagy karacsonykor, hogy ne legyen szomoru, mert a mami ures kezzel jott, majd 10 ev mulva lesz penze, akkor bepotolja ezeket az alkalmakat!! Visszautos ez a dolog, meg kicsi, nem erti meg ugyan, de nem kell sok, egy hajcsat egy pluss egy semmiseg, de igenis ertik ok es tudjak!!!! Ferj adott Balazsnak egy ures penztarcat az ezelotti heten "jatszani" es meg nem volt itthon, addig Balazs egesz heten a penztarcaval jatszott, aludt stb, allandoan mondogatva, hogy papa adta!!!

Ja, most meg a legujabb dilije, hogy meg a dadahoz is viszi a fenykepeket (csinaltam neki egy kis albumot a csaladrol, amig a dadanal van addig is lat bennunket alapon :oops: ) es a dada mondta, hogy le nem teszi egesz nap es allandoan kantal, hogy ez a kutya, ez a batyo, ez apa stb :lol:
Erro jut eszbe,

Juc,
Elolvastam a cikket es szeintem elegge ellentmondasban vannak meg a szakertok is! Te mit szolsz a cikkhez???
Nalunk nem igazan vannak mar bolcsik, inkabb dadak, mint mar irtam igy nincs belelatasom az ott folyo dolgokba!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Lányok!

Tök, jó hogy feltette Ayse az ascendenses lapot, akkor megnéztétek???

Annamami!

A nap jegy inkább a belső(családi, közeli ismerösök közötti "én"-ünk) az ascendens pedig amit mutatunk először a külvilág felé.

Pl. én nyilas vagyok (jó nagy pofám van itthon--- :D :D :D ) és Szűz az asc. tehát ezt nem látni, mert olyan kis "nyuszika" vagyok és csendes kifelé először :D Szóval én elég ellentétes vagyok emiatt a két jegy miatt.

Ha érdekel Titeket van egy Babahoroszkóp nevű könyv és csomó felnőtt horoszkó ahol a napjegyet leírják és ascendenst é minden mást, de neten is el tudjátok olvasni.

A lényeg az ascendens kifelé mutatott tulajdonságaink, a napi az igazi énünk.Valami ilyesmi nagyjából.

Ezért Juci is tud "harcolni" mert neki a szűz mellett skorpiója van.

Írjátok meg kinek mi még az ascendense, ha megnéztétek.

Többieknek akik megírták, köszi :wink:

Lívinek ma véletlenül néztem bele a kis szájába és fehér pöttyös ezek szerinte tüsszős mandula lehet :( :( :(
Azért nem eszik semmit tegnap óta egyáltalán, sőt már 2 hete nem igazán.
Múlt héten pénteken kapta a szurit és dokinéni megvizsgálta és azt állította kutya baja :shock: pedig már jó rég köhög.
Jó kis doki ez is.
Tuti, be akarta adni mindenféleképp a szurit :evil:
Holnap megyek vele dokihoz.
Csak a tápt itta meg ma reggel és teát ívott(nem sokat) ENNYI!!!! :shock:

Majd írok mi van velünk.

Bodza!

Nagyon helyesek a gyerekek!!!
Nálunk is nagy kedvencek a műanyag poharak :wink:

Sziasztok!
Szép estét Nektek!
Puuuuuussssszzzantunk Titeket!

Mea
mea
 
 


Hooooool vagggyytttokkkk??????????, :D

Na jó, akkor dobok fel egy két képet :wink:

Kép [img]

Bújócska:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 816.39.jpg[/img]

Új TV-néző póz:

Kép

apa csukájában :D

Kép

Mea
mea
 
 


Hamizás egyedül :D

Kép

Mea
mea
 
 


Elbújtam :D

Kép

Mea
mea
 
 


én kos vagyok rák ascendenssel!ez se valami nyerő páros :twisted:
nyuszimról csak azt tudom,hogy mérleg,de esetleg,ha valaki megnézné... :roll:
2005.09.28., 15.00

amúgy már tök jól van,csak a maradékot takarítom a nózijából,de azzal azért megküzdök :evil: ,de igazából már meg is gyógyultunk :shock: ,ilyen se volt még,hogy csak ennyi....jaj,csak el ne szóljam! :shock: :oops: :?

BODZA!!!!!!!gyönyörűséges képek Saci particsajsziról!
Kristófról is és,ahol ketten fekszenek a kék lepedőn,az valami csodás! :P :P :P
na mentem is! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Mea!

Köszi, én megnéztem! :)
Livikének jobbulást kívánok!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szép jó estét!

Panna alszik, Apa Az Orange mocisokat nézi........
Ma voltunk Orosházán Pannival busszal, és babakocsival.felemelő volt, pláne hülye hideg.Jól ki is fújta mindkettőnk pofiját a szél.Pannának vettem ünneplő ruhácskát(szerintünk gyönyörű-májusban két középsulis ballagásra is megyünk, és csinosnak kell lenni mindhárom Kovácsnak....), ill.holnap megyünk kishaverunk Domi egy éves szülinapi partijára, és oda meg szép barna bársony rucit kapott.
Csak szösszenetképp ezért a két kisruháért 10e.pénzt hagytam a gyerekboltban.Anyum jól ki is akadt.(férj nem, pedig Őrá számítottam)

Köszönjük a bókokat Pannám nevében is!Egyre ügyesebben rajzol(firkál), és nem eszi a zsírkrátát már, szerencsére.Bár a favorit a golyóstoll!!!!

Benianyu
Hmm Veled tényleg nemigen szokott előfordulni, hogy napokig nem jössz.Jól vagytok????
Bodza
szép gesztus volt férjednek a buli megszervezése, én is nagyon bírom az ilyeneket!!!Sacid olyan édes, imádnivaló, Kristóf meg igazi pasiiii!!!(Saci szerintem nagyon hasonlít férjedre, Kristóf pedig Rád-de nagyon!!!!)
Anikó
ez az, pont így gondolom én is ezzel az ajándékmizériával!!!!Igazán vehettek volna anyósék valami jelképeset, ahogy írod, hajcsat, hajbavaló, keménylapos könyvecske, stb, stb, stb. :? :? :? El sem hiszed, mennyire felhúztam magam........De ahogy And írta, legalább van!! :)
Mea
Nagyon bírom Livit a TV-néző pózban!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Valószínű, hogy tényleg tüszős a mandulája, ha a pötyiket látod!!!!Bő folyadék, és az antibiotikumos sem ússzátok meg!Ne iijedj meg, ha a füléhez kapkod, ált.ez a fül felé sugárzó fájdalommal jár. :( Gyógyuljatok gyorsan!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Jól kidolgoztam magam, kivasaltam, öszepakoltam a ruhákat, összerántottam a háztartást, mert holnap megyünk Sopronba. :)
A gyerekeim közben eléggé összekócolták az idegrendszeremet. Ja és tanítottam is kora reggel.

Livi és Saci csodaszép :)

Kis betegeknek jobbulást kívánok!

És Mindannyiótoknak Boldog Húsvétot!

ayse
 
 


Jajj még annyit akartam írni, hogy köszönöm Rolis hsz-eket4

Engem is terrorizáltak nagyobb lányok, amikor elsős voltam. Anyukám megfenyegette őket, ezzel elég gyors eredményt ért el. :?
Van olyan helyzet, amikor nincs más megoldás, egyelőre még bízom benne, hogy Roli leszáll Liliről.

ayse
 
 


Sziasztok,

Bodza. Jó kis ajándék :) Képek nagyon jók, Saci és Kristóf is édes.

Mea, Livi is nagyon szép kislány, holnap mindenképp menjetek el dokihoz. Roli szűz, szűz ac.-el.

Jó, hogy kisnyúl jobban van. Hátha meg tudjuk tartani a sikító versenyt :) :) :)

Tényleg, szokott valaki menni a Lurdys játszóházba? Mi voltunk ma és Rolinak nagyon bejött :) Esetleg nem taliznánk egyszer ott? Lehetőleg szerdán és akkor fél áron van. Egyébként 1200/ óra.

Ma lefoglaltam junira 3 napot a Balcsira. Földvárra. Juhéjj. Aztán ennyivel ki is fújt a nyaralás. Még tesómhoz kéne kimenni Svájcba és férj tesójához Németbe. De szerintem ezek őszi programok lesznek.

pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Totka!
Ayse!
Csikken!

Köszönjük :)

Totka!

Igen, nem fogjuk megúszni az antibiotikunot most, ha tényleg az a baja :( Még sosem volt beteg Lívi, max. taknyizás.....

Köszi Csajok a drukkokat!

Jó éjt Nektek!

Mea
mea
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Ma már mindenkép jöttem volna, de az előbb kaptam Meganntól egy mélt, hogy hiányoltok. Nagyon jól esett. :) :) Köszönöm, kedvesek vagytok!
Minden oké, csak nagyon úszom az idővel, szépen összecsapnak a fejem felett a hullámok.
Még nem írtam eddig, mert nem akartam elkiabálni, de most már egyre biztosabb a dolog, úgy néz ki, hogy elköltözünk egy nagyobb lakásba. Már lefoglalóztuk az új lakásunkat Dunakeszin, most épül, augusztusra lesz kész. 1 + 3 félszobás tetőtéri lakás, nagyon szép. Viszont őrületes mennyiségű intéznivaló van mellé. Ezt, amiben most lakunk már áruljuk, intézem a hitelt, mert persze fel kell vennünk hitelt is. Állandó telefonálásban vagyok, járok ki az építkezésre beszélni a villanyszerelővel, kivinni az értékbecslőt, stb.
Közben benne vagyok a barátnőmmel a babaszobás ruhaeladásban, az sem kis meló.
Ráadásul ma elkezdődött a tavaszi szünet Beninek az oviban, jövő szerdáig. :wink:
Ezen kívül mind a ketten taknyosak is egy kicsit, napközben nincs igazából tünet, pici orrfolyás, de az elmúlt 2-3 éjszakán versenyt köhögtek. Ettől én annyira ideges vagyok, hogy nem tudok aludni. Azért kihívtam a doktor nénit is, hogy nem menjünk bele az ünnepek így, de a szokásos kezelésem rendben van.
Most megpróbálok visszaolvasni mintegy 8 oldalt......

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Bodza
Nagyon szépek a gyerkőcök. Jól látom, hogy Kristóf inkább Apukájára hasonlít egyelőre? Saci pedig nagyon édes ezekkel a poharakkal!
Meglepid nagyon ötletes. Én is szeretnék ilyet kapni egyszer. Mondjuk a 30. szülinapomra :lol:
Remélem Apukád jól viseli a lehetőségekhez mérten a terápiát! Nagyon gondolok Rátok! És remélem, hogy hamarosan meggyógyul!
TE hogy bírod mostanában a kettő gyerkőccel?

Mea
Livikének jobbulást! Tényleg eszméletlen csajos! Hogy állsz a pakolással?

Nyúlné
ÉLjen, hogy hamar meggyógyult Kisnyuszómuszó :lol:

Benianyu
Azt miért nem vallottad be, hogy megviselt minket a megnőtt távolság és közelebb akartunk lakni egymáshoz? :lol: :lol:
Szegényke, jól elhavazódtál akkor! Remélem Fiúk ma már jobban fognak aludni. És Te is. Elhiszem, hogy így nem igazán tudtál. Én sem tudtam volna.

Anikó
De édes lehet ahogy nézegeti a fotókat egész nap!Szegénykének biztosan jó érzés lehet,hogy azért ott vagytok :wink:

Megann, Aniko
Engem semmiről nem győzött meg a cikk :lol: :lol:
Csak érdekesség képpen tettem föl. Most is azt vallom, hogy ez abszolút gyerekfüggő...

Ayse
Szorítok, hogy Liliről leszálljon a kis agresszorka. Engem is piszkáltak sokat általánosban.
Amiben viszont van igazság, bár ez most Téged ugye nem vígasztal, meg Lilit sem, hogy azt piszkálják általában aki más mint a többiek...És szerintem Lili nem negatív értelemben más mint a többiek..

Csikken
Nekünk a Lurdi eléggé kiesik sajnos. Jó húzós ára van teljes áron.
De biztosan igényes lehet. A látogatok is kultúráltak?
És hogy vagy?

Megann
Postás :shock:
Az előző lakásunkban ezért vettem le a kaputelefont.
Emlékszem Marci kettő hetes volt amikor felcsöngetett a vízóra leolvasó, hogy ugyen menjek már le az adatokkal. Mondtam, hogy majd betelefonálok, mindig így szoktam. Erre erősködött, hogy de inkább vigyem le. Kicsit ideges lettem, nem elég hogy felzargatott minket a kaputelefonnal(iszonyat hangja volt, mondjuk erről nem a pasi tehetett), de még erőszakoskodik is. Nehezen viselem, ha erőszakoskodnak velem . MOndtam neki, hogy ha nem gond a kettő hetes Fiammal nem caplatok le, csak hogy a kérésének eleget tegyek. :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


és kettő kép az alvó és álmos tündérkémről

Most éppen tejberízst főzök. Megtudnék enni egy sütilovat!
És élvezem, hogy nem tanulok éppen :lol: :lol: Kép

Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Bodzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Úr Isten de édesek ezek a gyerekek :D :D :D :D
Nagyon cukik....és nem semmi a képek minősége sem :wink:

Poharazás :lol: :lol:

Mea!

Hát ha valóban ez a baj...akkor tényleg antibio lesz....de azért ne kenődj el...a mandula nem vicc.....inkább antibio..mint később szövődmény...vagy akut gyulladás..
Mielőbbi gyógyulást Livinek..
Egyébként nagyon nagylány ám a képeken.. :) :)
Többet mutat a koránál...
Elbújós cuki... :lol: :lol: :lol: :lol:


Benianyu!

Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D
Ezek aztán a hirek :D :D
De szuper, és mégis hogy jött az ötlet..vagy mikor...és ki részéről??????
Ez nagyon izgi....
Közel lesztek Juciékhoz?????
Beni tudja már???
Hogy fogja fogadni hogy már nem abba az oviba fog járni, mint eddig???
Na most jól rádzúditottam...

Csikken!

Mennyiért foglaltatok Földváron szállást???
Én is nézegetem hogy hova kellene mennünk..mert lehet hogy mi sem megyünk külföldre(ennyi út után)...bár igaz hogy júniusban megyünk nagynénémhez Svédországba egy hétre...
Szóval most én is egy Balcsin gondolkozom...
Ezer éve voltam már egy igazi balatoni nyaraláson..

Holnap jön az élőnyuszi ha minden igaz.. :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


itt pedig Marcit hajkurászom, hogy egyen, de Morzsi inkább vevő volt az ötletemre :lol:

Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!

Ok, akkor jól tippeltem....
Ez a cikk számomra a nesze semmi fogd meg jól katagória :? :? :? :?

Marci rókával alszik???? :D :D vagy valami vörös kutyus????

Fura módon Léna kidőlt....még egy nyikk sem volt...pedig a postás ébresztés után még egy órát aludt...
Fura ez nekem....remélem nem valami betegség...

Ja akartam is irni nektek, hogy nagyon kell vigyázni a nappal...

Lénát a napon altattam..és 3/4 óra alatt tökre "leégett" az egyik arcfele... :( :( azaz jó piros lett és maradt is egész nap....
Most jól bekentem Eucerin hidratálóval..
A franc gondolta hogy április eljén igy fog a nap :? :evil: :evil:
Brutál nagyon. :evil: :evil: ...holnap előkeresem a Vichy 50 es krémünket :? :? :?

Prüntyi!

Te tettél föl valami bio ekcéma krémet ugye????
Lénának a karjának a hátsó felén megint jó nagy kiszáradások vannak :( :(
Leheg hogy mert egy ideje megint babylove-os fürdetőben fürdik..
Ma már vettem gyógyszertári fürdetőt..és megint fokozottan fogkok figyelni a mosásra... :? :?

Szerinted lehetne nekünk ezt a krémet alkalmaznunk???
Vagy jobb lenne jobban utánajárni hogy mitől lehet....??
Csak azért gondoltam mert ha jól emlékszem valami Bio dologról van szó...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
Én is szeretnék élő pici nyuszikát! Olyan édesek! Fotókat kérünk.
Csak attól tartok, hogy DAnika nem túl barátságosan fogadná. És már amúgy is egész kis állatszigetet hoztunk össze. Bár én imádom, ha állatok vesznek körül, csak hát a körülmények...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja és, hogy félreértés ne essék, nem Benianyu Danija fogadná barátságtalanul szerintem :lol: :lol:

Megann
Igen, rókával alszik. Imádja a Vuk című mesét! És nem találtunk Vuk figurát, csak rókát. Mondjuk Vuk is róka :P

Igen, nagyon kell vigyázni a nappal...
Éget mint a fene...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Igen,igen!!! Nem bírtuk nélkületek. :) :) De tényleg nagyün örülök, hogy újra közelebb leszünk. :)
Marci nagyon édes, vigyorogva is és alva is. :)

Megann,
Persze, Beni tudja! :) Nagyon örül, hogy külön szobája lesz Danitól. Bár én azt gondolom, hogy a kezdeti lelkesedés után úgyis együtt fognak játszani. Mivel jövőre lesz nagycsoportos már nem veszem ki ebből az oviból. Kocsival ugyanannyi idő alatt fogunk odaérni, mint most gyalog. Így ez a része sem lesz gond. :)
Egyébként már régóta gondolkodtunk, de eddig nem mertünk belevágni. Aztán megtettük az első lépést, néztünk a neten lehetőségeket és egy egész jó ajánlatot találtunk. Ezt a lakást már kinőttük és mivel nincsenek ajtók, így nem lehet kicsit elszigetelődni sem, kicsit pihenni, pl. (Apának persze). :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Esélytelen visszaolvasni.... :( Inkább visszakapcsolódom, így nem is nagyon tudok reagálni. :( :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Mi is nagyon örülünk Benianyu!
És ígérem, ha elköltözünk akkor is a környéken próbálunk maradni. Hogy ne kelljen Nektek is ismét költözni :lol: :lol:
Biztos nagyon kellemes lesz a tágasabb lakás. És Péter is nyugodtabban tud majd pihenni :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Én sem tudtam maradéktalanul elolvasni a kihagyott kb kettő hetet.

Csak nagyjából kapisgálom, hogy mi volt.
Pl a feszültség félét át is ugrottam :oops: Örülök, hogy most nincsen és ez a lényeg.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu
Akkor most nem kapcsolódsz vissza? :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Még én is bedőlök elsőre a Danika = Dani cica dolognak. :)

Bodza,
Micsoda jó képek! Saci nagyon édes, imádom a fürtjeit, mint Danié. Tényleg jó játék néhány ikeás pohár. Kristóf nagyon is helyes! :) A tesós képeket meg egyenesen imádom. :)

Mea,
Jobbulást Lívinek! Remélem, nem lesz komoly!
Tényleg nagyon nagylány már! :)

Még a múltkor én is kipróbáltam a mikrót és csöngött benne a telefon. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


De itt vagyok! :) Csak közben volt egy vevőm a babaszobán és ledumáltuk a "bótot". :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci!

Igérem...lesz sok nyuszifotó...csak lenne már itt :) :) :) :)

Benianyu
:) :) :) :) :) :) !Apa pihenése :lol: :lol: :lol:

Igen, biztos úgyis együtt lesznek..de ha majd 2 év múlva Beni sulis lesz..jó lesz hogy lesz egy külön kis helye, ahol nyugodtan tud majd bogarászni...Danigombi kontárkodása nélkül..

Újra és újra végiggondolom hogy pl akinek otthon van mindkettő gyerkőc..pl Jucc..az hogy az úristenbe nem kattan meg????? :shock: :shock:

Én Lénától is teljesen kész vagyok...hogy hogy is mondjam...szóval hogy nagyjából megszűntem létezni..mert egész napom, minden percem, minden erőm Lénáé...

Ma már nagyon muszáj volt leszednem a konyhafüggönyöket..de azt is csak úgy tudtam hogy Léna kint nyekergett a babakocsiban. :( , mert ha bent lett volna képes lett volna utánam mászni a konyhapultra....
Én tényleg nem tudom hogy hogy lehet ezt 2 gyerekkel csinálni.....
Rohadtul félek hogyha nekem 2 lesz..hogy fogok boldogulni....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Szia Juci,

még nem is gartuláltam a sikeres vizsgádhoz,úgyhogy most:
G R A T U l Á l O K ! :D :D :D

Marcika gyönyörű kisfiú,az alvós képtől teljesen elérzékenyültem... :oops: .....mostanában Mazsi is öleli a barikáját.....mondja hogy: " mama-cici-Ba" :lol: :lol: :lol:

Ba= bari


a mosolygós is nagyon édes! :wink:
annamami
 
 


Bodza gyerekek is csodaszépek!!!!! :D :D :D


ennyi futotta tőlem mára,sorry :oops: :oops: :oops: ..jó éjt!
annamami
 
 


Megann
Én ezért próbálom előre átgondolni sok szempontból, hogy melyik időpont lenni számunkra/számomra ideális kistesó kérdésben.
És hát az az időpont amikor már Marci nem kell túlzottan cipelnem, lehetőleg szobatiszta és elég önálló már ahhoz, hogy ne kelljen folyton figyelni rá. Amúgy amilyen iramban nőnek, hamarosan eljön ez az idő meglátod :cry: :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szegény Annamami biztos jó fáradt vagy!
Azért azt elárulhattad volna, hogy Mazsi hogy van!?
Én is nagyon szeretem az alvós képet. Az alvó oroszlán :twisted: , megzabálom :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Na jó éjt...megyek ledőlni..........

Megfőztem a sonkafélét...már kint hűl(edezik) a pulton... :D :D :D
Remélem férj nem csap rá...ha hazaér fociból... :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juci,
Jól veszem ki, hogy sikerült a vizsgád? Éljen és nagy gratula! :)

Bodza,
Hogy bírta Apukád az első kemoterápiát? Remélem, nem viseli meg nagyon! Szép ajándékot csináltál Örsnek és a meglepetés buli is nagyon kedves! :)

Totka,
Miért nem vásárolsz a neten? :oops: Annyira egyszerű és gyönyörű dolgokat tudnál venni sokkal olcsóbban. :wink: A postázás is sima ügy.

Ayse,
Jó utat! :) Érezzétek jól magatokat! Most már nagyon megérdemlitek ezt a várva várt utazást. Én nem mindig fogalmaznék ilyen szépen, hogy a "gyerekeim közben eléggé összekócolták az idegrendszeremet". Nekem is szokták!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Egy oldalt olvastam vissza, ezalatt hárman elmentetek aludni. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci, én is ma voltam először és mivel alig volt gyerek ezért nagyon tetszett- Rolinak is. Édes Marcika :)


Kaputelefon, én ha nem akarom, hogy kapuzzanak leakasztom.

Benianyu, ki az építettő?
Jó hogy lesz azért külön szobája :)

Megann, sok sok képet kérünk.
Sonka engem még a hűtőben vár...

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Benianyu
Én is benne vagyok a háromban?
Az anatómai kettes lett :? , a másik hármat még nem tudom, de nagyon remélem hogy sokkal jobb.

Csikken
Marci sem szereti ha túl sokan vannak.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse
Igen, jó utat!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Na de most, hogy felfaltam egy tányér tejberízst megyek én is aludni.
Jó éjt! És Benianyu, remélem, hogy azért valamelyik nap tudunk találkozni! Szóljál amikor Nektek alkalmas, jó?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Most már benne vagy a háromban! :) Talán a szerda jó lesz, de majd megbeszéljük a részleteket!
Az a lényeg, hogy görbüljön, nem?

Csikken,
Egy dunakeszi befektető az építtető. Miért ismersz ott építtetőket?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Nekem Anyu megfőzi a sonkát! :) Sőt, még holnap egész nap ott is leszünk! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Szia Beniaynu!
De jó, hogy költöztök, biztos nagyon szuper lesz az új lakás, meg persze az is jó, hogy nagyobb!
Holnap esetleg tudunk talizni a naci miatt? :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu, nem, csak akitől mi vettük a lakásunkat az is ott építkezik most. De elég kicsi a valószínűsége, hogy az lenne :)

Juci, én se gratuláltam még a vizsgádhoz. Szóval gratula!!!

Egy huncut kép Roliról:

Kép

Na mennem kéne aludni, de nem akar becsukódni a szemem...

KépKép
Kép
csikken
 
 


Bodza!
Nagyon szépek a gyerkőcök, de a képek minősége is szuper!
Nagyon jó ötlet a buli, meg a tabló is! :D

Megann!
Nyusziról tényleg kérünk képeket :P :P :P
Én nem vállaltam be a nyuszit a 2 kutya, macska és óriás papagáj mellé.......
Lehet bírni itthon két gyerekkel, mondjuk én nem panaszkodok, mert számíthatok rendszeresen a nagyikra, meg a fiúk jó gyerekek is :wink:
Azért néha nekem is szakad a cérna, meg kiabálok :oops:

Anikó!
HÓÓÓÓÓÓ??????? :shock: :shock:
Érezzétek jól magatokat a tengerparton!
Balázs nagyon édes lehet a családi fotóalbummal :D

Ayse!
Nektek is kellemes húsvéti ünnepeket és érezzétek nagyon jól magatokat!!! :D

Juci!
Marci irtó édes, ahogy alszik, de kis vigyoriként is :wink:

Én ma fodrásznál, kozmetikusnál voltam, meg elhoztam a húsvéti ajándékokat a fiúknak, amiket Angliából rendeltem.
Nálunk van ajándék is, mondjuk Nolcsinak már konkrét kérései vannak......
Holnap meg lesz közös tojásfestés, sütisütés is.
Nolcsika kapott locsoló kölnit és tudja is már a locsolóvesrset :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lányok!

Köszi!!!
:)

Benianyu!
Ezek nagyon jó hírek! :)

Juci!
Igazad van, s ovis koomban tudtam is a választ: azért mert göndör hajam van! :lol:

Még egy kis szösszenet, aztán én is ágyamba dőlök:

Kiömlött a málnaszörp, mire ANdris rámutatott és azt mondta:
- Piros! :shock:

ayse
 
 


Barbi,
Írtam neked sms-t este, hogy talizzunk a nadrág miatt! :) :)
Játszó? Csak még nem tudom, hogy hányra érünk le....

Csikken,
Roli tényleg huncutul vigyorog! :)

Megann,
Tényleg nem egyszerű két gyerekkel, de nagyon jó és kész! :) :) Persze nekem is simán elfogy a türelmem, főleg, hogy Beni nem egyszerű eset. Hamar felmegy a pumpa. Dani is tudja már, hogy mit nem szabad. Meg vérmérséklet (a gyerekeké is) kérdése is.
Függöny leszedés kizárólag alvásidőben vagy, ha nincsenek otthon.

Nálunk sincs nagy ajándékozás, inkább csoki és kész. Az Anyuéktól talán kapnak valami konkrétabbat. De akkor is csak a gyerekek, mi a felnőttek nem ajándékozzuk egymást. :shock: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Nem semmi, hogy Andris felismerte a piros színt! Még jövő ilyenkor sem lenne késő, ha tanulná a színeket! :wink:
Nem tudtam visszaolvasni, csak valamennyire kivettem, hogy Lilit csúfolja valaki az oviban? Szegény! Beleszólsz? Bocs, ha már írtad, de nem volt időm visszakeresni. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?