Új privát üzeneted érkezett!

Ind! Ez nagyon jó hír! Ha vége a mensinek, akkor beleadhattok apait anyait!
Én már nem tudom milyen volt az első mensim, vagyis azt hiszem normális volt.

Pandácska! NAgyon nagy drukk, sőt mégnagyobb a következő hónapokra neked!!! Bejelöltelek az iwiwen

Ildi! HÁáááááááát nem túl magas a hőd.

Lányok! Azt tudja valaki, hogy a fertiben hol kell átállítani azt , hogy hol mérem a hőmet? Mert most én sem szájban fogom mérni azt találtam ki.
Vendég
 


Krisz!
Oldalt van olyan, hogy settings és ott az első lesz a sorban. Úgy tünik jól halad Zora kampánya.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira el vagyok maradva!!!!! :cry: :cry: :cry:

Pandácska!
Annyira sajnálom, de most nagyon erősnek kell lenned! Kevés esélyt adtatok ennek az inszemnek, hiszen tudtad, hogy szinte biztosan csak lombikkal fog összejönni a baba. Már csak a lombikra és a felkészülésre gondolj!!!!

Ind!
Gratulálok!
Ez egy nagyon nagy előrelépés! Sajnos a könyvem még nincs meg, de Apa a héten már nem dolgozik, így el tudok itthonról lógni majd egy kicsit és megveszem!

Ildikó!
Mintha a Te hangulatodon is érezhető lenne, hogy megvolt a peteérés! Érdekes, én a ciklus második felében mindig olyan pesszimista vagyok! Most tényleg! Gondolkodj el azon, hogy mi történt! Még semmi! Szóval tessék bizakodni és tovább tornázni. Alacsony hő: nem egyforma minden hónapunk, van, akinél a hő szinte semmit nem mutat ki!
Gondolj a múlt hónapomra! A progim a normálisnak több, mint a kétszerese, a hőm pedig semmiben sem különbözik az előző haviaktól!

Mo!
Tessék hozni a mosolygós macidat! Vegyél ki egy nap szabit és beszélgessünk! Szinte soha nem futunk össze! :cry: :cry:

Zora!
Tudom, ma gép nélkül maradtál, de egész nap ránk gondolsz! :lol:

Sheila!
Érdekes, nekem nem jött be a kínai naptár, de megeshet, hogy rosszul értelmeztem. Ha jól tudom ők másképpen számolják az éveket!

Jaj! Lányok füstöl a csirkém a sütőben!!!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Én is dobok fel egy kedvenc képet Balázskámról:
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Kép

éVA ÉN 2 KÍNAI NAPTÁRAT IS TALÁLTAM. aZ EGYIK ÁLLÍTÓLAG MÁR ÁT VAN SZÁMÍTVA ÉS ÁLLÍTÓLAG EZ AZ. eBBEN KIJÖNNEK A GYEREKEK? mÁSNAK IS ÉRDEKELNE A TAPASZTALATA. O-o nem vettem észre, hogy így írtam. Bocsi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Balázs nagyon ari!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Balázs nagyon ari!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva! Nagyon aranyos a Bálintod!!! SŐt komoly nagy fiú!!!! :lol:
Vendég
 


Bocsi BAlázst akartam írni!!! :oops:
Vendég
 


Jaj de ciki! Ugye nem haragszol meg!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Ind! Én így mensinek még nem örültem! Annyira jó, hiszen innen még egy kis peteérés serkentő gyakorlat és április végén pozitív a teszted! Nagyon-nagyon örülök, kicsit aggódtam(nagyon), hogy akaratlanul megbántottalak, de remélem érzed, hogy szívből támogatlak mindenben!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!
Rengeteget írtatok.... egy picit lemaradtam.
Sheila nagyon örülök neked!!! Üdvözöllek a családunkban!! :wink: :lol: Olvastam, hogy mennyi szörnyűségen mentén keresztül. Nagyon sajnálom!!! Sok erőt és csodaszép babát kívánok Neked! Megírhatnád Pandánknak az adataidat és ideiglenesen bekerülhetnél az 1. számú táblázatba. Remélem, rövid ideig tartózkodunk ott majd mindannyian... és megrohamozhatjuk Ágit, aki nagyon szomorkodik nélkülünk a 2. számú táblázatban :wink: :lol:

Ind! Ez szuper jó hír!!! Nagyon klassz, hogy megjött!!!

Krisz! Néznénk egy nagyot, ha ebben a védekezős időszakban jönne össze a baba. Na, akkor tuti én is nagy védekezésbe kezdenék!!!! :lol: :lol: :lol:

Ildikó! Ebből a hőből még bármi lehet. Ne aggódj!! Hogy érzed magad a tornákon? Mesélj egy kicsit!!

Éva! Balázskád nagyon édes!! Én is szeretnék egy ilyen kis babókát!!!! Sajnos nem tudok estig maradni, mert a férjecském minden nap hazajön :wink: és nagyon morci a gépezésre. :(

Panda! Sajnálom a negatív tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira erős csajszi vagy!!! Eszméletlen!!!! Megnéztelek az iwiw-en. Visszajelöltelek :wink:

Zora, kedves! Mutatnám a hőmet. Segíts, kérlek!!! Elemezzük ki egy kicsit, mert nagyon tanácstalan vagyok. Már azt is el tudom képzelni, hogy nem volt pé. ebben a hónapban..... vagy majd csak most lesz. De akkor meg mi a csuda jeleket fedeztem fel magamon??? Mindegy. Maratoni ciklusom miatt a 28. napig van remény egy áhított pé-re. Köszi, amit írtál az E vitaminról!! Én 200-asat szedek naponta 1x.

Andi! Hogy bírtad a hétvégét?? Ha jössz, mutasd a hődet is!
Vendég
 


Krisz, tudod, milyenek ezek a védekezős hónapok! :lol: :lol: :lol: Na szerintem ilyenkor fogan a legtöbb szerelemgyerek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Lövöldözünk ész nélkül :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ági! Nagyon eltűntél. :cry: :cry:
Jól vagy?? Jelentkezz!!!!!!!
Vendég
 


Jaj, Mo, ma te fogsz utálni! Ez bizony semmi, de simán lehet, hogy csak mérési gond (tudod, lukkérdés). Annyira utálok ilyeneket írni, valószínüleg volt érő petéd, de nem repedt fel. A besült pete aztán nem termelt progit. Csak remélem, hogy néhány napon belül megjön, kéne csinálnod a meghozó gyakorlatokat. Másik lehetőség, hogy ezután lesz a pé (elég lent van hozzá a hő), de a táblázatodban nincsenek a váladékok, ezt jó lenne látni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Magyarázd el kérlek, ezt a kínai táblázatot, mert nekem ez nagyon kínai!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na mi van, túl erős volt, Mo? Azért már megszokhattad! :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Psssssztt!!!! Ne mondd el a férjemnek, hogy besült pé, meg ilyenek!!!! Hadd próbálkozzon!!! :wink:
A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!!!
Az előző ciklusban a 28. napon volt pé. Most vártam a száraz időszakot, de semmi se száraz. :oops: Bocs, de ennyi akció után képtelen vagyok ezt vizsgálgatni :oops: :oops:
Vendég
 


Fúj, már megint tocsogni fogunk, érzem. Váladékban én is jó vagyok ma! :oops: Mind a sajátomban, mind a másikéban! Egyébként az övé azért fél nap alatt távozik, tehát azon felül már a tied. Tehát???? Vagy most éppen megint?! :oops: :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sajnálom Lányok de ma nincs itthon gép, anyuéktól írok, és lassan mennem kell. Lehet, hogy legközelebb Rómából jelentkezem szerda este. Hogy fogjátok kibírni? Azért majd próbálkozom.

Zora
Kép
zora7
 
 


A cickafarkról azt mondták a lányok, hogy vigyázni kell vele, mert ciszták lehetnek tőle. Nem tudom. Egy picit félek tőle, bár előtte évekig redszeresen ittam, amennyit csak bírtam....
Egyszer azt mondta valaki, hogy csak pé-ig lehet inni, utána már nem, mert elmehet tőle a baba. Összehúzza a méhet.
Zora! Te most meg egy gyógynövényesben olvastad, hogy pé. után érdemes????!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Zora! nem tudok jelentést adni váladék ügyben. .. :oops:

Hogy, hogy fogjuk kibírni, hogy te Rómából jelentkezel???? Engem megöl a sárga irigység...... Hiányozni fogsz!!! Kérjük majd a képeket, meg a beszámolókat!!! Ja, és a hőmérődet itthon ne hagyd!! :lol: :lol: :lol:


Amúgy a köv. ciklusban én is máshol mérem a hőmet!!!.....
Vendég
 


A táéblázat az alapján mutatja meg, hogy fiú vagy lány baba lesz, hogy a nő hány éves korában melyik hónapban fogant .Nem emlékeztek, ági héves

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora én nagyon remélem, hogy jól érzed majd magad és a pihenés meg az út meghozza avárva várt gyünölcsét!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Köszi Ind! Már értem.
Nem tudom, Ági hány éves. Na, most kellene Panda táblázata. Abban megnézhetnénk. Keressük együtt! Valahol megvan.....
Vendég
 


Most porszívózok, nem tudom keresni, de ha nem lesz meg mire végzem, leváltalak. Sajnos megint nem túl jó a billentyűzet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Megtaláltam. 32 éves.

Jó porszívózást!!! Utána gyere és jósolj neki!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Láááány??? :shock: :lol: De, jó neki!!
Vagy fiú??? :shock: :lol: Hűűű, de klassz!!
Úgy látom, lánykája lesz.... persze, mintha úgy látnám.... :lol:
Vendég
 


Úgye februárban lett terhes? Ha igen lány. Ők is arra gyúrtak! :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Ezennel kinevezlek a topik jósnőjének!! Te fogod a babák nemét meghatározni. :wink:
Velem tehetnél kivételt, és azt is elárulhatnád, hogy mikor lesz babám!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaa, és a lottó nyerőszámait is megírhatnád, persze szigorúan csak priviben!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Vendég
 


Néhány perc, és itt a férjecském.
Szép estét mindenkinek!!!!
Holnap jövök, addig írjatok jó sokat!!!!!! :D :D :D

Sziasztok!
Vendég
 


Ezek szerint fiam lesz nővéremnek meg megint lánya :D
Vendég
 


Panda, neked ikreid lesznek, úgyhogy ott nem garantált, mert normál esetben nem biztos, hog ymindkettő lenne. Neked 1 fiú 1 lány lesz. oké? :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
Én is ikreket rendeltem! Legalább! 8)
Ma olyan jókedvű mindenki! Nagyon örülök!
Már csak azt nem tudom, hogy a betöltött év számít, vagy, amit ebben az évben töltök be? :shock:
Na tessék most bonyolítom. :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


A betöltött évek szerint nézd és várom az eredményt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Ok megbeszéltük tökéletesen megfelel :D
Vendég
 


Na akkor nekem a május lesz a jó, mert lányt szeretnénk, vagy a július, addig kaptunk haladékot a dokibácsitól.
Vendég
 


Ind!
A naptár szerint az első 2 gyermekem fiú! :shock: :shock:
Eddig azt hittem lányok!!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva ! Nekem meg lányt ír. Azt hittem Mannóm fiú. :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Már egy órája olvasom amit írtatok de sehol sem tartok, nagyon le vagyok maradva.

Mo
Sajnálom, hogy lecsökkent a hőd pedig olyan jól indult. MOst akkor volt ebben a hónapban már pé-ed vagy csak most lesz?

Zora
Sajnálom, hogy ennyire le vagy törve. Miért vársz akkor még? Nem lenne jó ha tényleg beszednéd a clostyt? Vagy nem írja fel a doki, nekem van receptem.

Andi
A görbéd egész jól néz ki, drukkolok nagyon.

Krisztinka
Sajnálom, hogy megjött de azért az már jó, hogy nem olyan hosszú a ciklusod. Örülök, hogy a pároddal minden rendben van.

Sheila
Üdv. közöttünk! Sajnálom amin keresztülmentél, kívánom hogy minnél hamarabb legyen egy egészséges terhességed.

Ind
Ez nagyon jó, hogy végre visszaállt nálad minden. Akkor lehet, hogy tényleg használt a torna? Most már akkor mindent bele, legalább tudod már, hogy hol a ciklus eleje és vége.
Hogy kell használni ezt a kínai naptárt?

Panda
Nagyon sajnálom a tesztet, pedig annyira de anniyra szurkoltam neked és nagyon sokat gondoltam rád. :(

Balimama
Veled most mi van? Hol tartasz?

Velem annyi, hogy a betegséget sajnos nem úsztam meg. Hétvére annyira elkezdett fájni a torkom és bedugult az orrom, hogy eléggé bepánikoltam. Beszedtem a homeopátiás golyóimat és már teljesen jól vagyok.
Ma voltam a dokinál, jött velem az egész család. Annyira féltem, hogy minden rendben legyen, hogy egész éjjel nem aludtam semmit. Az Uh-ra bejött velem mindenki így a Petrácskának elmondtunk mindent. Én nem akartam még de a párom igen. Anniyra boldog volt. Ma kb. 50-szer elmondta, hogy annyira örül, hogy beköltözött a baba a hasamba. Kapott a doktornőtől egy képet és azzal rohangál. Olyan fura hogy ennyire érdekli, mikor hazajöttünk egyből kitúrta a táskámat és előszedte. Különben minden a legnagyobb rendben van. A mérete alapján pont akkora mint ahogy én számoltam. 2cm.
Képet inkább nem tennék fel.


Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Balimama
Nagyon édes a kisfiad!

Olyan aranyosak vagytok, hogy így megjósoltátok a nemét. Remélem, hogy tényleg kislány lesz. Vagy már nem tudom mert ma a Petra közölte, hogy kisfiút szeretne.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági! Nagyon örülök Neked, bárcsak gyakrabban tudnánk rólad.Ritkábban látunk, mint a nőgyógyász :lol: :cry: De a lényeg, hogy minden rendben van tényleg semmi más nem számít! Doki nélkül nem csinálom a Clostyt, de már túl vagyok az egészen , eldöntöttem, a köv. ciklusban belevágok. Tudom, hogy sok gondod van enélkül is, de legalább annyit írj pár naponta, hogy jól vagy! Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Nekem az ikrek stimmelnek, de a kicsi lányomnak fiúnak kéne lenni. Mensi rendesen megjött?

Zora
Kép
zora7
 
 


Ági! De jó, hogy bekukk! Örülök, hogy jól vagy! Pihenj sokat, meg néha írjál nekünk!! Attól, hogy kismami vagy tessék jönni!!! Nem eltűnni!!! Tudod kell valaki aki húzza a csapatot, kell akit gyorsan követni tudjunk!

MOst találtam ki, hogy nekem az lenne a legnagyobb szülinapi ajándékom, ha pozitívat tesztelnék, mert most ez a hónap kimarad, aztán májusban ha sikerülne, júniusban tesztelhetnék. De jó lenne!!!
Na álmodik a nyomortnya!

ZOra! Érezd jól magad, pihenjetek és szexeljetek sokat!!!!

Na én most főzőcskézek! Pusza
Vendég
 


Sziasztok lányok

Ti aztán rendesen termeltetek :D :D :D , jelentem a hétvégét túléltem.

Sheila én is üdvözöllek közöttünk, remélem jól érzed magad és gyorsan bebabásodsz, ez a töbiekre is vonatkozik

Néztem a kínai naptárat nekem fiamnak kellene lennie és az is van :D :D :D , nekem úgy néz ki egy másik fajta van, mert azon nekem ebben a hónapban lánynak kellene fogannia ezen meg fiúnak na most legyek okos. :lol: :lol: pedig én lányt egy kicsit jobban szeretnék, de ha fiú lesz az sem tragédia csak lenne már.

Ági örülök, hogy jobban vagy és nagyon örülök, hogy a babó is jól fejlődik a pocidban.

Krissz ilyenkor fog jönni a babó amikor nem is gondoljátok, vagy valaki már irta akkor bocsi :oops: :oops:

Ind: most már, hogy helyreállt a ciklusod, lehet gőzerővel dolgozni a kistesón. Amugy nekem sem volt sok vér az első havimkor, de nekem szülés után két hónappal meg is jött.

A lottó nyerőszámaira én is vevő vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora de jó neked, egy kis pihi Rómában és utána jöhet a babó. Irígykedem. :lol: :lol: :lol:

Ildi már vissza is igazoltalak az iwiw-en

Felteszem a görbémet:




Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Azt elfelejtettem irni, hogy megjött a jó kis mellfájás és a reggeli hányinger, de ez nem jelent újjat szokott máskor is, csak a hasfájás idegesít egy kicsit és eléggé gyorsan elvesztem a türelmemet mostanában, pedig nem szoktam, de ezt a tompa hasfájásnak tudom be.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Eddig szerintem okés görbéd! Remélem nem vesz zuhanást a hőd!

Mi van a házikóval? Megveszitek majd?

Andi, csináld már meg a vonalzót a fertiben, az a görbéd alapján csinálja auomatice. A Shering menüben oldalt a Tickers. Ha bemásolod a kódot egyszer , akkor többet nem kell igazgatni.
Vagyis csak ha babásat csinálsz utána. :lol: :lol:
Vendég
 


Shering az inkább SHARING
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?