Új privát üzeneted érkezett!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
kuha
 
 


Megann,

OK :lol: :mrgreen:

Akkor most irjatok mar le egy hontalan magyarnak legyszi, hogy ti hogyan csinaljatok a madartejet! Istenemre megcsinalom este!
Csak azt nem tudom, hogy a felvert tojasfeherjet vizben, tejben kell kifozni vagy sussem meg a sutoben :?: :?: :?: :?: :?:

Help please!!!!!!!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!

Én úgy csinálom a madártejet, hogy kb. 2 l tejhez veszek 10 tojást.
Fehérje, sárgája külön.
Aztán, fogok egy vaníliás pudingport, ebben elkeverem a tojássárgákat, meg jó sok porcukrot, hogy jó édes legyen!! És teszek bele vagy 2 tasak vaníliás cukrot is.

A tojás fehérjét kevés porcukorral kemény habbá verem, és én vízben főzöm ki a "felhőket".
Aztán lehűtöm, és irány a hűtő. Mi szigorúan hidegen szeretjük!!!

Kép
kuha
 
 

 
 

VAn, aki bolondítja még egy kis rumos mazsolával, én a madártejben nem szeretem.
Persze, az is finom, ha igazi vaníliát teszel be, de hát én csak egyszer csináltam így, itt a faluban nálunk nem is lehet kapni.
Tej meg tojás általában van itthon...

Kép
kuha
 
 


Kuha,

Nagyon ari vagy, koszonom szepen!!!!!!!! Bar nalunk van vanilia en sokat hasznalom, de nincs semmifele pudingpor :shock: :shock:
Akkor lisztet is tehetek a sargaba???

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hm, a mazsolat nem is hallottam meg, nekem sem jon be azt hiszem :oops:

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!

Tehetsz, igen, anyukám is úgy csinálja. Sőt, meg is lepődött, amikor mondtam neki, hogy én nem liszttel, hanem vaníliás pudingporral keverem el a sárgáját...

Kép
kuha
 
 


Ja, azt elfelejtettem, de gondolom az egyértelmú, hogy miután elkevertem csomómentesre a sárgáját, akkor elkezdtem felforralni a tejet, és amikor már forr, akkor belekeverem ezt a sárgájás pudingporos porcukros dolgot.
És ezzel még forralalom egy kicsit, hogy szép csomómentes, egyenletes legyen az állaga.
A pudingpor (liszt) miatt nem teljesen olyan lesz az állaga, mint a sima tejnek, de mindenképp folyékony kell, hogy maradjon. Olyan iható állagú...
És amikor kifőztem az összes felhőt, akkor szépen belerakom a már kész sárga lébe... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Madártej:

4db tojás
12dkg cukor
1 liter tej
2 vaniliás cukor
1 csapott kanál liszt

tojások fehérjét 2 evőkanál cukorral és 1 vaniliás cukorral kemény habbá verni
a tejből fél decit félretenni
a többit a maradék cukorral és 1 vaniliás cukorral egy lábasba forralni
tojáshabokat beleszaggatni 1-1 percig főzni benne...ha kiszedeted takard le mert összeesik
a tojások sárgáját a fél deci tejbe a lisztel elkeverni és a forró tejhez önteni....forralni mig sűrűsödik!!

Isteni lett...már lecsekkoltam!!! :oops: :lol: :lol:

ancsi26
 
 


Csajok..

A tojásfehérjét mivel veritek jó keményre????
Azzal a kézi habverővel géppel, vagy mivel????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Kézi mixerrel, vagy habverővel, vagy mi a franccal. Tudod, aminek két "rúdja van". Én mindig azzal, biztos, hogy nem szenvedek azzal a nagyagyám féle kézi habverővel... Reggelig verhetném.... Arról nem is beszélve, hogy a kezemet utána két napig nem érzem...

Kép
kuha
 
 


sziasztok!

most csak bekukkra van időm, majd holnap jövök.

Zsuzsa!! irtó jól éreztük magunkat, köszönjük szépen!!
nekem nagyon tetszik, ahol laktok, a ház és a környék is! jó, hogy nincs annyi lépcső :) embered meg nagyon jó fej, nagyon bírom az ilyen zseni típusokat :wink: igaz, hogy jól leszólta a kedvenc kocsimat :lol: na nem is annyira :)

na majd igyekszem, pusszancs a kicsiknek :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Panna ma ellopta a talárt........ :D :D :D
Kép Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Egyébként szép jó estét mindenkinek!

Tisztára felbuzeráltatok ezzel a csip-csiptejjel!!!!!!!

Talis kééépeket szeretnék!!!


Szia Kuha, jó hogy itt vagy!



Panni ma a hapcik mellé egyet kettőt köhintett is, remélem, nem lesz rosszabb.Egyébként semmi baja.Jókedvű, huncut csibész.

Ancsi
Mi Szegeden voltunk 3-4D-n, nagyon jó volt(de gondolom, oda nem akarsz lemenni)Szerintem aki babát vár egyszer min.menjen el, megéri(na, erről férjemnek nem ez a véleménye, szerinte nagyon túl van reklámozva ez a dolog, jó volt neki is, de Ő nem volt elájulva, én IGEN!!!)
Ayse
örülök, hogy a nózid kedz helyrebilleni(mármint az érhálózata)



Mivel Panna nagy reklámfaló, így a Calgon reklám után rájöttem, mér jó itt Békés megyében lakni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A 19 megye közül egyedül itt lágy a víz, és nem kell Calgont használni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Naaa, már ezért is megéri!!!! :lol: :lol: :lol:



A múltkor már valaki kérdezte, de régóta feltünt nekem is:Jucc jól van, miért nem ír?,,Publikus???

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Én is várom a talis képeket ám!!!

Totka!

Köszi! :wink: :wink: :wink:

Panna nagyon édes, és róla sem láttunk mostanában képeket, úgyhogy már éppen ideje volt... :lol: :lol:

4D: én is azt mondom, hogy szerintem is egyszer legalább menjen el az, aki babát vár. Viszont ha nem tervezi, hogy hetente megy (van olyan ismerősöm, aki kb. 10x volt, gyűjtőtte a képeket :roll: :roll: :evil: ), akkor szerintem minél később menjen.
Én a 25. héten voltam, mert már nem bírtam magammal, és a kíváncsiságommal, de szerintem várhattam volna még néhány hetet, mondjuk, míg betöltöm a 30-at.

Jucc tényleg régen írt már, de én nem tudok róla semmit.
Talán Ayse tud(hat) valamit...
Ayse???

Ha jól emlékszem, akkor még írt egyszer, mikor volt nemrég az a bizonyos talis kis affér. Lehet, hogy esetleg akkor megbántódott volna, és azért nem ír? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Anikó, Megann!

Mi a helyzet a madártejjel??? Hogy sikerült???

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Elnapoltam :D :D :D

Jönnek a szomszédok borozni :D
Lesz itt nemulass :twisted: :twisted:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Értem... :lol: :lol: :lol:
Akkor jó (ne)mulatást!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!
Annyira jó, hogy itt voltatok! Én nagyon jól éreztem magam, remélem, ti is!

Lekicsinyitettem a képeket, de most ide kell engednem Karcsit, aki holnap elutazik. Holnap felteszem őket.

Mikro: Karcsi szerint ez nem oké, mert a mobiltelefon nem mikrohullámon működik.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ja, majdnem elfelejtettem!!!

Ayse, most, hogy "kiderült", nem kell bekapcsolni a mikrót, kipróbáltam én is.
Simán hallani a csörgést... :lol: :lol: :lol:
Robi szerint nincs olyan mikró, ahol nem hallani, de azt tanácsolta, legközelebb próbáljam ki anyuméknál (nekik hiper-szuper, egy vagyonba kerülőt mikrójuk van, ami tuti nem "erszt").
Ja, mondtam, apukám azt hiszem, agyvérzést is kapna, még a gondolattól is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


"erszt" = "ereszt" :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
kuha
 
 


Most csak annyit, hogy Mankáék mikrója oké, nem ereszt!!! Szóval valami mégiscsak lehet benne :wink:

ayse
 
 


Ayse!

Ne má' :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Eddig is tudtam, hogy egy őskövület, szar mikrónk van, na de most.... :wink: :wink: :wink: :x :x :x

Azt hiszem , mégis kipróbálom anyuékét... 8) 8) 8) :? :? :?

Kép
kuha
 
 


Lili mai kis szösszenetei:

- Anyu hogy is hívják a krémedet? (a kezemre kaptam, mert ekcémás :( )
- Excipial U Lipolotio
- Éppen így neveztem én is!

Dupla érdemérmet érdemelnék, mert vasalás közben nézzük a Bella Balerinát. (itt jegyezném meg zárójelben, hogy Karácsony óta Apukám a Béla Balerina névre hallgat). Vagyis azt nézem, ahogy Lili csinálja. A szinkron alól kihallatszik, hogy BB angolul beszél (ausztrál). Ez nagyon izgatja Lili fantáziáját.
- Ha majd találkozunk vele, megtanítjuk magyarul!

Teszek-veszek, figyelem, milyen szépen énekel. Gyanússá válik a szöveg:
- Meeeeenyiiii?
Az a lottó reklám volt, ahol Valéria karvezető éppen most tudja meg.... Lili elénekelte a "párbeszédet". :D

ayse
 
 


Kuha!
És Manka épp azt írta róla a22-esben, amit a rádióban is mondtak, hogy megváltoztatja az ételek szerkezetét és az nincs jó hatással az emésztőrendszerre.

ayse
 
 


Mikró:
azt is mondták, hogy ha szelel a mikró, ne nézzük közelről, nem tévé :lol: (A baj az, hogy ált. a gyerekek feje magasságában van. Szóval távol kell őket tartani.)

And!
Még egy okosságot hallottam ma a rádióban. Azt, hogy van egy macskaűző növény, a neve koleusz. A google-on rákerestem, kiad jó pár oldalt róla.


Hajni!
Professzor Panna nagyon cuki! :D

ayse
 
 


Sziasztok!

Totka, nagyon édes Pannád :)

Mobil nekem is kicsöngött :( De nekünk a 170 cm-es hűtönk tetején van, szóval biztos nem sugároz felém :) :)

Ancsa, én is voltam 4 D-n, az egyik a Mammutban a másik a Mega Toys áruházban. Mindkettőnél szupi képeket kaptam. De ez attól is függ hogy mit csinál éppen a baba. Én a 18 és a 24-héten voltam. De inkább a 24-nél mennék mert ott már gyönyörűen kivehető volt mindene. a 18. hetire csak a szar AFP miatt mentem.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Nem török Nyúlné babérjaira, csak feldobom a képeket! Olyan mókás kommentárokat úgysem tudnék irni.

Szóval a tegnapi tali főszereplői:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Közben Julcsi ki akarta kapcsolni a gépet, de Tüncsi sem maradhat le:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 407.41.jpg[/img]

KépKép

KépKép
majola
 
 


Naaaa:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


És a legkisebbek:
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Anyukák gyerekeikkel:
Kép
Kép Kép

A kertben:
Kép
Kép

A szemétdombon :D
Kép

Játékok:
Kép
Kép
Kép

Vajon mit csinál Mazsi?
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsáról nem sikerült képet készitenem, sajnos. Róki, hogy vagytok? Lementetek a Balatonra?

Itt maradt két előke, az egyik teknőcös, Zsuzsagyanús, a másik piros Very important baby feliratú, talán Esztigyanús?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

A mi mikronk nem a leggagyibb, de mégis ereszt :evil: :evil: :evil:
szóval erről ennyit.
Tudom, hogy káros, csak kényelmes megoldás, mi "csak" melegítésre használjuk.

Dehát az sem jó, tudom.....

Nem hiába mondják a kismamiknak, hogy nem mehetnek a közelébe, ha működik....... :?

Dehát mondom, lassan már levegőt sem vehetünk, annyi minden káros.........

Na megyek, mert nem szeretném ha rossz kedvem lenne meg nektek se legyen!!!! :D

Szép hétvégét mindenkinek!


UI: fotók csúcsédesek, mind!!!!

Mea
mea
 
 


Zsuzsa!

Köszönünk szépen mindent, nagyon jól éreztük magunkat. :D Szerintem nagyon klassz helyen laktok, a ház is tágas a kert meg egy gyerek paradicsom. Olyan jól eljátszottak- hintáztak - macskáztak - homokoztak - kertészkedtek benne. :lol: Én is csináltam pár képet, igyekszem feltölteni őket. :oops: :D
És nagyon jó volt babázni is egy kicsit. :D
A piros előke sztem a miénk, na nem mintha használtuk volna (Maja most sem jeleskedett evésben) , de egyszer kipakolta a táskámat. :twisted:

Totka!
Nagyon édes! Szuper tudományos feje van Pannának! Az utsó kép a legcukibb! :lol:

Nyúlné!
Kisnyúl nézésétől teljesen kész vagyok! :oops: Szivdöglesztő! :lol:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Bekukk 8)

Képek :P :P :P :P :P :P :P :P

Mondom én hogy a mi topikunknak vannak a legszebb babái :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mikro:

Érdekes, amit Ayse ír, mivel az, hogy nem halljuk, hogy csörög, az azt jelenti, hogy hangszigetelt. A mikrohullám pedig amin a telefon kommunikál, nem egyenlő a hanghullámmal, a csörgéssel. Én a józan paraszti eszemmel azt gondolnám, hogy akkor zár jól a mikro ajtaja, ha a benn lévő telefont nem tudjuk felhívni, mert nincs térerő. A mikrohullám egyébként nem változtatja meg a kaja szerkezetét, hanem a molekulák forgását gerjeszti, azaz a molekulák gyorsabban forognak, emiatt a kaja meleg lesz. Hátránya, hogy a kül. molekulák kül.képpen gerjesztődnek, ezért nem egyenletesen melegszik. Így pl. helyenként túlhevülhet, emiatt esetleg hőre érzékeny anyagok, vitaminok károsodnak. De maga az eredmény uaz, mintha gázzal stb. melegítenél. Tehát a kaja nem káros. Más a helyzet az élő szervezettel, arra tényleg káros a mikrohullám, egyébként még a mobilok is, persze kevésbé. Ezért fontos a szigetelés.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!

Szerda este óta nem volt netünk, csütörtök este elmentünk anyuékhoz, délután értünk haza, minden ok.!
:lol:

Kép Kép Kép Kép

Visszaolvasással még lógok, de afotók csúcsszuperek! :wink: :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, Peti nagy szinész :D

Lefényképeztem a 4 macskánkat:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem jöttem, de időhiányban szenvedek.

Köszönöm, hogy gondoltok apura, ráfér a drukk.

And! Igen, a régi híd mellett, a Roosevelt téri játszótérre gondolsz! Nagyon jó hely, és van pár jó kis cukrászda a környéken! Akkor majd hívlak húsvét után!

Majola! Bocsi, de én azért nem is jelentkeztem a talidra, mert tudtam, hogy ekkora útra egyedül még nem merek elindulni a két gyerekkel. Te el mertél már indulni Pestre egyedül a gyerekekkel?

Kuha! Benevezünk a sapira, de csak ha nem jó Bendegúzra! Munkahelyi kilátások tényleg nem a legjobbak. :(

Nyúlné! Kisnyúl nagyon helyes a képeken! Ésremélem gyorsan rendbejönnek adolgok, bármiről is legyen szó!

Ayse! Iskola bemutatásod alapján nagyon szimpatikus! Mi egyelőre letettünk Remeteszőlősről, több okból is. Drágák a telkek, és mégse tűnik meggyőzőnek kisgyerekeseknek, alig van valami, még egy ócska játszótér vagy egy zöldséges sincs, nemhogy óvoda, iskola. :( De majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

Ez a kórház-reform engem is dühít. Mintha az előző rendszerben lennénk, ez a körzetesdi akkor volt divat.

Lányok! Nem akarok beleszólni, de nem hangzik túl tudományosan, amit Ayse hallott a rádióban. A rádióhullám és a mikróhullám teljesen más, nem lehet összevetni így öket!
Na, látom, azóta Göndörzsóf szakszerűbben leírta , amit én is gondoltam.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Na előkerültem én is :D

Zsuzsa!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, szuper jól éreztük magunkat újfent! :D
Karcsi nagyon jól viselte a talit, kimondottan barátságos volt szerintem :lol: :lol:
Képek jók lettek, ügyes vagy :wink:

Azért is nem jelentkeztem, mert tegnap eszte 7 után értünk haza és 8-ra jöttek barátnőmék, mentünk étterembe, egy fondue bárba.
Jól éreztük magunkat, habár az étterem maga csalódás volt. :(

Ma meg libegőzni voltunk, utána felsétáltunk az Erzsébet kilátóba, gyerekek nagyon élvezték, ajánlom mindenkinek ezt a programot, főleg ebben a szép időben, mert valóban szuper volt!
1/2 3-kor indultunk vissza, Leon rögtön kidőlt a kocsiban, Nolcsi olyan 1/2 4 körül feküdt le, mi Gabival 4-kor......nem ez a lényeg, hanem hogy mi keltünk fel 1/2 7-kor és a fiúk még aludtak...... :shock: :shock:
Mind a kettő totál meg volt sértődve, hogy fel kell kelni :lol: :lol:

Holnap állatkertbe megyünk.

Van 1-2 képem a tegnapi napról, nem igazán fotóztam, de mindjárt felrakom őket.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Megint jól lemaradtam. :?
Sajnos sikerült lebetegednem, de talán lassan jobb lesz a helyzet.
Viszont mára Nati kezdett csúnyán köhögni és hőemelkedése is volt. :(
Annyira elegem van már a betegségekből! :evil:

Zsuzsa!
Ne haragudj, de nem tudtam reagálni! Sajnálom, hogy lemaradtunk a taliról, de nagyon vacakul voltam.
Csütörtökön úgy fájt a fejem, hogy alig éltem. :(

Láttam Ayse és Márti sem maradt ki ebből. :(

Talis képek nagyon jók! :)

Viki!
Peti extra huligán! :D Az a szemüveg! :shock: :lol:

Totka!
Panna hol szerezte a talárt? :D Nagyon édi benne! :D

Bodza!
Én is drukkolok Apukádnak! :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Hú, de jók a talis képek, tényleg sajnálom, hogy kihagytuk.

Kedvenc Kisnyulamról (akinek a Barbi taliján én voltam a kedvenc "karosszéke" :lol: ) csodaszépek a képek, nyúlné, egy művész vagy!

Viki, Neked meg már nagyon régen akarom írni, hogy mennyire tetszik nekem Peti, dögleni fognak érte a lányok.

Frissdiplomás Panna :lol: is nagyon helyes!

A mi mikrónkban továbbra sincs térerő, ma újra kipróbáltam (Jack csak meresztette a szemét, hogy miért pakolom a mobilt a mikróba :lol: ), rögtön az üzenetrögzítő jelentkezik, mintha ki lenne kapcsolva.
Tényleg az van írva a több netes oldalon amit Zsóf is írt, viszont a hugicám azt tanulta az élemiszeripari egyetemen, amit Ayse is írt az élelmiszerek szerkezetéről:? .
Valószínű, hogy tényleg nem kell tőle annyira félni, ennek ellenére továbbra sem használom a Jack ételéhez, én már csak ilyen paramama vagyok :) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Talis/Petis képek kiválóak!
Peti már bilizik? Hűha!!! :D

mikró
Milyen kis téma kerekedett ki belőle. :)
A Kossuth rádió volt egyébként, talán ez javít a dolgon.
Én úgy értettem, ahogy Zsóf írtad, hogy ha nem tudjuk felhívni, vagyis nem csörög, villog, zizeg, ugrál, (nem csak, ha nem halljuk) akkor nem jól van szigetelve.
A hullámokhoz egyáltalán nem értek. Talán csak az új hullámhoz még a 80-as években.

De tulajdonképpen mindegy is, mert gondolom, most senki nem fogja kihajítani a mikróját. Mindenestre a gyerekeket nem árt távol tartani tőle.
Engem meg megerősített a meggyőződésemben, hogy ezután sem fog a kívánságlistámon szerepelni.

Kuha!
Még a múltkor kérdezted, hogy mi van a gázszámlán. Nekünk szerepel a kategória, hogy milyen gázártámogatást kapunk.

Másik kérdésed Jucc.
Nos egyeztettem vele és felhatalmazott, hogy elmondhatom, hogy köze van az eltűnésének a múltkori dologhoz. De méginkább ahhoz, hogy majd egy hónap kellett hozzá, hogy észrevegyék, hogy nincs itt, holott addig mindennap írt. Úgy látszik, ő is láthatatlan tintát használt.... :?

ayse
 
 


Sziasztok!
de jól összehangolódtunk! :wink: :D

ayse
 
 


Duda!
Jajj szegények!!! Jobbulást kívánok!

Fejed hogy van? Az enyém még gyengélkedik.
De mára iszonyúan meleg lett hirtelen, biztos ez volt az oka. :?

ayse
 
 


Ayse, persze te szerencsés vagy, és a tartós hullámhoz sincs közöd :D meg Lilinek sem lesz :D

Bodza, én egyelőre csak aszomszéd utcáig vezetek, és oda is egyedül, úgyhogy teljesen megértelek.

And, Karcsinak nagyon tetszett a kocsid..., szivesen lecserélné az övére szerintem.

Megint hármasban vagyunk, apa Abu Dhabiban (vagyis abubiban, ahogy Julcsi mondja). Azért lógok itt egész este.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Julcsi ma fogta a játéktelefonját és annyit mondott: Halló, eltörött.
Kérdem, kivel beszél: papival. És mi törött el: kismalac. Tényleg eltörött a hűtőmágnes, ami nagyon megviselte.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ez nem igaz!!! Jack egyetlen szót sem mond még, Julcsi meg lassan felsorolja az Emirátusok városait :lol: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Julcsit még nem tudjuk utolérni (szenzációs), de Andris elérkezett a beszédfejlődésbeni ugráshoz. Tucatjával mondja, értelmesen használja az új szavakat. Ragoz, főleg a birtok/-os ragot (autója, apujé, anyué), becézget: anyuci :D, és mondatkezdeményeket is mond. Például apukája reggelezni később jött ő meg közölte vele, hogy épp mit csinál: inni tea. :D
És lili szokott varázsigéket mondani, ami úgy kezdődik, hogy abrakadabra, majd a kívánság rímbe szedve :shock: és úgy végződik, hogy pricc, pracc Ma reggel azt mondja
- Abrakadabra... Nem is tudom, mit kívánjak!
- Pricc, pracc! - segít be Andris :D

Majola!
Ugye nem kell mondanom, hogy én is hasonló okokból nem mentem hozzátok. Az igaz, hogy a Párizs-Dakar lassan megvan itt a faluban. A távot tekintve. A terepviszonyokat nézve mindenképpen :wink:

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?