Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudtam egy sort sem visszaolvasni. Virág összeszedett egy hányós hasmenéses vírust. Küzdöttünk a láz és a kiszáradás ellen. A kórházat megúsztuk, most már jobban van, eszeget is. A gyomra még nem terhelhető sok kajával, a láza lement, a széklete kezd normalizálódni. Ahogy tudok, jövök.

Puszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Drága Edit!!!!!Nagyon sajnálom :( !!!Tartsál ki!!!! :roll:
Örülök, hogy jobban van már a drága!!!!Gondolom te meg legszívesebben kiszaladnál a világból!!!! :? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Gondolom az orrátmosásra várakozva nyalta be a vírust, de szerencse, hogy mindenki más megúszta.

Nem mertem elaludni mellette két éjjel, nehogy megfulladjon hányás közben. Sokszor eszembe jutott az anyaság megélése kérdés. Na én ezeket a napokat csak túlélni akartam. Megint -3 kilóval zártam a betegséget. Még egy két ilyen manőver és visszanyerem súlyomat.

Puszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

 
 

Edit:ezeket a napokat valóban csak túlélni lehet :roll: , annál szörnyűbb nincs is ha az ember gyereke beteg!!!! :?
Azért ilyen áron ne fogyjál!!!!! :shock: Elhiszem , hogy nem aludtál, de akkor még tényleg az a szerencse, hogy TI megúsztátok és Barnus sem kapta el!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jajj Edit, most olvastam. Nagyon-nagyon sok gyógypuszit küldök Virág babának, remélem most már jobban lesz.
Neked pedig sok erőt. Igen, ezeket a napokat csak túlélni lehet.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit, huh - ez nagyon rosszul hangzik. De annak örülök, hogy már túl vagytok a nehezén! Jobbulást kívánok Virágnak!!!

Barbi, örülök, hogy jobban vagy. Átküldött gyógymanókat köszönjük, úgy tünik, hogy itt vannak már...

Ígértem képeket a hosszú hétvégi kiruccanásunkról. Íme a sorozat:
Kép Hátihordozós örömködés a Tubesen
Kép Hárman (ritka képeink egyike)
Kép Virágszedés a kertben
Kép Virágok közt veled lenni... :)
Kép Hóvirágdömping
Kép Ezt passzolom (aki tudja a nevét, az nekem is elárulhatja) - a háttérben medvehagyma
Kép Ráadásként egy kis bohóckodás

Lépek, mert az ebéd magától valahogy nem akar elkészülni...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Ó, Edit, nagyon sajnálom, hogy ilyen tortúrán mentetek keresztül. :( :( :( Még szép, hogy túlélni akartál! További gyógypuszikat küldünk, és reméljük, hoyg ezentúl már valóban egikőtök sem fogja elkapni. :)

Évi, nagyon jó lehetett a kirándulás a képekből ítélve. :) És csodaszép tavaszi hangulatot hoztál a topikba. :) Nekem is van virágzó fám és aranyesőm fényképezve. Ha beviszem őket a gépbe, majd felteszem, bár biztos ilyet ti is láttok. Épp a napokban beszéltem a tesómmal, hoyg ki kellene ruccannunk medvehagymát szedni. Mi nagyon szeretjük az ilyen "gyomnövényeket". Ma pl. csalános pizzát készítek a spenótos helyett. :roll: :o

Barbi, örülök, hoyg jobban vagy! :) Azért ne betyárkodj, és a lehetőségekhez mérten pihej továbbra is! Remélem, hoyg a pasasaid megússzák baj nélkül! :)

Néhány kép rólunk is.
Kép Megeszlek, egérke! :P
Kép Fogmosás...
Kép ...és kacsaevés :D :D :D
Kép Pufulecevés (valami puffasztott kukoricakészítmény)
Kép Kicsi lányom eszi a zöldhagymát. Ne nézzetek nagyot, képzeljétek, nem fintorgott neki, hanem szépen elcsócsálta. :O
Kép :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Lányok, KRISZTA JÁR!!!!!!!!!!!!!!!!
Még nagyon bizonytalan, ingatag, huppan nagyokat, de már elindul egyedül és olyan is volt, hoyg kb. 2 métert ment! :) :) :) És az a lényeg, hoyg saját maga is élvezi! :D :D :D
Szóval, március 27-én, 5 nappal a szülinapja előtt, kicsi lányom önállóan jár. Innen már csak tökéletesedik! :) Olyan büszke vagyok rá!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ha tudok, teszek fel valahová vagy küldök kisvideót! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:sok-sok puszit küldök a sétáló lánykádnak, nagyon ügyes!!!!!

Mi most sétáltunk 1 órát, manók nyűglődtek már aludni nem akartuk hagyni őket......azt hiszem ma nem kell majd altatni senkit!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi:nagyon eltűntél!!!! :shock: Kezed meggyógyult????

Timi:na mi a helyzet a lakás helyzettel????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith, nagy-nagy gratula Krisztának a járáshoz!
Nagyon ügyes!!!!!! És szép is, a képeket elnézve.

Évi, jó, hogy tettél fel családos képeket. Nagyon szépek vagytok, igazán. És Samu huncut szemei...

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, de már nem tudtam elküldeni, mert a babanet megint leállt. :evil: De elmentettem 8) :

„Sziasztok!

Barbi: gyógypuszik mennek!!! Kitartás!!
Nagyon jók a szülinapi képek, nagyon szimpi a párod!

Évi: Samunak is jobbulást!

Ibolya: nagyon jók a képek Gergőről, igazi kis csibész.

Márti: nem tudom, miért mondod, hogy nem vagy fotogén. Én még emlékszem a keresztelős képekre, és ott nagyon csini voltál!! :wink:

A hétvége nálunk szokásosan telt. Pénteken este kikönyörögte a sógornőm a Szandit és náluk volt szombat estig. Vasárnap meg anyósnál voltunk ebédelni, délután meg a pappal beszéltünk a keresztelőről. Próbálkozik, de abból nem eszik, hogy engem is megkereszteljenek. Akkor inkább a kiscsaj is pogány marad.
Engem ugyan nem nagyon érdekel ez az egész, de ha a Ferkó szeretné, rajtam nem múlik.
Ha minden igaz május 20-án lesz a nagy nap.”

Andi: nem semmi a történet. Én tuti leblokkoltam volna, ügyes vagy, hogy volt ennyi lélekjelenléted.

Edith: gratulálok a járáshoz!

Edit. Jobbulást Virágnak! Remélem ti nem kaptátok el.

Évi: jók a képek, egészen úgy éreztem én is élőben látom ezeket a virágokat.

Márti: köszi az érdeklődést, a kezem már teljesen meggyógyult. Remélem nem gyullad be megint.
Vigyázz a szűzteával, nem szabad sokáig szedni. Egy doboz után tarts szünetet. Valamit károsít, csak arra nem emlékszem mit.

Az tegnap éjszakánk szörnyű volt, 2-6-ig sírdogált, nem kellett neki semmi, még a tea se. Azt hittem a foga jön.
Még reggel is azt hittem a foga jön mert alig evett, és nem engedte, hogy belenézzek a szájába. Ebéd után lementünk sétálni, majdnem két órát lent voltunk. Feljöttünk evett és már el is ájult. kb. egy órát aludt, és amikor fölkelt ömlött a taknya. Én ilyet még nem láttam. Csak az egyik orrlyukból folyt, de onnan folyamatosan. :shock: :cry:
Gondolom beledörzsölte a szemébe, mert az is bedagadt. Estére már láza is volt. Nem tudom, mi lehet a baja (bár valami hasonló volt a hétvégén a Nininek is és pénteken itt volt nálunk).
Holnap leviszem a dokihoz, ma már hívtam, de csak a szokásos C vitamint mondta.

Most megyek megpróbálok aludni, mert szerintem ma is kelni fog. A rosszban a jó, hogy csak az egyik orra taknyos, így azért a másikon kap levegőt.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Julcsi: Boldog hófordulót a lányoknak!
(nem tudom, hogy tudoke jönni holnap, inkább most köszöntöm öket)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:most aztán "megnyugtattál" :roll: , nem tervezem 1 hónapnál tovább szedni...sőt rám nem sok hatása van!!!!! :roll:
Mennek a gyógypuszik Szandinak!!!!Csak az egyik orra taknyos????? :shock: Érdekes!!!!
És milyen jó a memóriád, hogy emlékezel a keresztelős képekre!!!!! 8)

Kántor ikreknek boldog hófordulót kívánunk!!!!!

Tegnap majdnem elmentünk bevásárolni, de mind2 manó olyan nyűgös volt, hogy úgy döntöttünk inkább mégsem!!!! :shock: :roll:
MAjd ma megpróbáljuk még1x , most anyósék itthon lesznek, legalább a Zsombit itthon hagyjuk!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith!
Gratula Krisztának a bilibe pisiléshez, mégha kicsit csel is volt. Erről eszembe jutott, hogy lehet lassan tényleg be kéne szerezni egy bilit, én ezen még nem is gondolkodtam. De hát még annyira nem értik szerintem, hogy talán ráérünk még egy évet.
Kriszta képek szupik nagyon! Olyan aranyos, kis szöszke csaj.
Az én gyerekeim hétvégén a nagymamánál kaptak ilyen kukoricás akármit. Hááát, látni kellett volna, két kézzel tömték befele. Mi van ebben, hogy ennyire nem tudják abbahagyni? Látom Krisztának is ízlik.
Nagy-nagy gratula a járáshoz, nagyon ügyes! Azért 2 méter így az elején nem semmi! Pikk-pakk futhatsz utána!

Márti!
Szuperjók a képek, nagyon kis huncutok a gyerekeid. Látom Zsombi is nagy sátorborogató, nálunk is volt már kísérlet, de szerencsére eddig mindig ott voltam, így megakadályoztam. :)
Eszméletlen, ahogy a manók már milyen ügyesen bánnak a fogkefével. Enyémek még mindig nem kapizsgálják, hogy nem játék. Sajna minket sem látnak fogat mosni, mert a fürdő tiltott terület, nem mehetnek be. Lehet, hogy ki kéne találnom valamit ezügyben is.
Hogyhogy Rolandék már kezdik a 24-48-at? Nem csak a vizsgák után állnak be dolgozni?
Sok sikert a mai bevásárláshoz.

Julcsi!
Sajna a kis testű házörző nem nagyon kivitelezhető, még a gyerekek pocaklakósága idején vettünk egy gyönyörű, fajtiszta magyar vizslát. Imádtuk, mindig ilyet szerettünk volna, nagyon aranyos volt. Aztán fél évesen, amikor már elég nagy volt, rájött, hogy nem akadály a kapu. Kiugrált, én meg nagy hassal futkároztam utána. Egyszer aztán elütötte az autó. Zsolti 2 napig nem szólt senkihez, én meg csak azt mondogattam magamnak, hogy nem szomorkodhatok/sírhatok, ártok vele a babáknak. Szörnyű volt, úgyhogy nem mostanában lesz kutyánk. Marad a bejárati ajtó zárása, mert a kapunkat nem lehet, örülök, hogy nem dől ki. :oops:
Boldog hófordulót kívánok a csajoknak!

Barbi!
Örülök, hogy jobban vagy! Fiúkkal mi a helyzet? Remélem ők ennyivel megússzák.

Edit!
Jobbulást kívánok Virág babának, azért nem lehetett egyszerű! Remélem már rendben van, és a többiek - köztük te is - megússzák.

Évi!
Szuperek a képek, amiket feltettél! És úgy örülök, hogy családi képek is vannak közte, én nem is emlékszem, hogy téged láttalak volna. Talán csak a laptopos képen egyszer. Nagyon szépek vagytok! Látom tetszik Samunak a hordozó, jól elvan benne.

Zsuzsi!
Hogy van Szandi? Hogy telt az éjszaka? Majd mesélj, hogy mi volt a dokinál, remélem semmi komoly!
Keresztelőt mikor tervezitek?

Mindenkinek sok sikert kívánok a fogyókúrához, aki belekezd/ett. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én nem tudom, hogy ti hogy állítottátok át az időt, de nekem elég furán sikeredett. Ha a budapesti nyárira állítom, akkor a régi időt mutatja, ha a +3-as Bagdad, Kuvait... -t, akkor jó. Akkor hogy is van ez?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Livikének és Dorkának boldog hófordulót kívánunk!

Szerencsére az Ádám úgy tűnik, nem kapja el a bacikat, tartja magát. Néha köhög, de az sem jelentős.
Az Istvánnak fáj a torka, de közel sem annyira mint nekem. Én még mindig estére lázas vagyok, reggel csak hőemelkedés, de a torkom...
Úgyhogy vissza vonom a jobban vagyok-ot, és jelenleg a középszar állapotnál tartok. De azért napról napra jobb, de tényleg csak egy hajszálnyival.
Persze az István egész héten este 9 körül ér haza, úgyhogy a hócipőm tele van.

Zsuzsi, remélem Szandinál semmi komoly baj nincs. Azért doki után ugorj be és írd meg, mit mondott.

Andi, ne aggódj, az Ádám sem tudja, mit kell csinálni a fogkefével. Úgy szoktuk, hogy először én megmosom a fogát (már amikor hagyja) aztán odaadom neki a fogkefét. De leginkább csak rágja, és sokszor a torkáról húzom ki, mert ledugja.

Megértem, hogy nem akartok másik kutyát. Nekem 7 évnek kellett eltelnie az előző kutyusom halála óta, mire rábólintottam a Susyra.

Mártikám, akkor mai bevásárlás hajrá. Mindjárt küldök át neked listát, amit nekem kéne vegyetek. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:küld :wink: , de manit is fénypostán, mert az nem sok van :? (még szerencse hogy eladtuk a babakocsit :roll: )

Zsandi:májusban fognak vizsgázni, de most már így fognak melózni gondolom kell a gyakorlat is.Meg ugye nekik 1 év próbaidő van, ki kell derülnie hogy bírjál-e , akarják-e csinálni!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:én is a nyári időszámításra állítottam át és -1 órát mutat!!!! :shock: :roll: Majd csak megcsinálják, ha már ilyen sokat vacakolnak vele!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok! :D

Orabeallitast en praktikusan oldottam meg,nem allitottam vissza telire,igy most a nyari tokeletes :lol: 8)

Sajnalom hogy ilyen sokan betegeskedtek,gyerekek is felnottek is, :( fontos hogy minel tobbet pihenjetek!!!!Mindenkinek mielobbi teljes gyogyulast!!!!!!! :)

Edith!
A kepek nagyon edesek,Kriszta nagyon komoly kis holgy,gratulalok az elso nagy lepesekhez!!!! :p

Evi!
Samu meg jo kis gezenguznak tunik :D Nagyon szepek a viragos kepek.En noveny manias vagyok,ugyhogy elajultam a szazszorszepes fuvetektol :shock:Gyonyoru lehet!

Barbi tenyleg ne ugralj,mert utana nehezebb lesz kimaszni a betegsegbol!!!!!!

Andi!!
Nagyon hos voltal a betolakodokkal!!!Jo kis ijedelem lehetett!!De szerencse hogy ilyen ugyes voltal!!
A kutyus ugyet megertem,nekunk is van egy dalmatank(ami ugye hasonlo karakteru mint a vizsla)es rengeteg bajunk volt vele,de vegul nalunk maradt.Most 9 eves es ugyanolyan idetlen mint kolyok koraban,es nagyon szeretjuk.Viszont amikor futni kellett utana,haaaat az nem volt semmi,nem is tudom hogy tudtal pocakosan a vizslatok utan szaladgalni.Szoval a mi kutyank mindenkinek csovalja a farkat egeszen addig amig az illeto be akar nyulni megsimogatni.Na akkor harap.
Egyszer a gazdijbeszedonk,akinek jo husis hatsoja van elfaradt a sok setaban es leult a keritesunk betonreszere.Hat kicsit a feneket is belogatta...A kutyusunk egyszerre ott termett es jol beleharapott a hatsojaba(pedig ki van irva a vigyazz a kutya harap tabla)Nem volt veszes a dolog,mert nem harapott nagyot,de tobbet nem pihengetett szegeny no a mi keritesunknel.
Szoval O tenyleg remek hazorzo,csak sajna vendegek elol is be kell zarni.Remelem mire jon a baba meg nyugodtabb lesz,mert azert kicsit latszodnak az oregedes jelei.Viszont mi tutira elkeritjuk majd hogy ne tudjon gyerek kozelbe menni,mert nem bizom meg benne ilyen szinten.

Marti!!Jo vasarolgatast,cuki kepeket tettel fel megint.Es az a bilis......Oriasi. :D
Mindenkinek szep napot,puszi :D
rillisz
 
 


Szólt a Szonó, hogy a Zsombi kapcsolgatja a számítógépet-épp a mosni való ruhákat válogattam-gondoltam jó hát kiszokta kapcsolni, erre bejövök kisbetyár az asztalon ül :shock: azénnemcsináltamsemmit mosolyával és már vagy 3 weboldalra belépett!!!! :shock: :shock: :shock: Majdnem megállt a szívem:tehát felmászott a fotelba és onnan az asztalra!!!! :shock:
Én nem tudom, hogy csak a fiúk ilyen kis gézengúzok???A SZonó nem volt ilyen:nem akart elemet lenyelni, nem húzta magára a cipősszekrényt és nem mászott fel minden magas dologra!!!! :roll: :roll: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, megnyugtatlak, a lányok is ilyenek. Virág femászott Barnus kisszékére, onnan a kisasztalra, majd felállt az aszal tetején és verte az üvegszekrényt. Mindezt 5 perc alatt tegnap.

Virág lassan javul, időnként van még hőemelkedése, eszik is, de még megy a hasa rendesen. A kedve nagyon rossz, egész nap nem bírom letenni, mert üvölt, mint akit nyúznak. Gondolom szar a közérzete.

Nagyon köszönöm az aggódást és a gyógypuszikat, remélem péntek körül már rendben lesz. Állítólag a rota vírus egy hétig tart.

Btegeknek gyógymanók mennek!

Puszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:akkor lehet hogy a másodszülöttek ilyen vadócok!!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jobbulást a kiscsajnak!!!Neked meg kitartást továbbra is!!!!! :roll: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Olvasom,hogy nagyon sokan betegek vagytok,mindenkinek jobbulást kívánok!

Julcsi-úr isten milyen nagyok már a lányok!!!14 hónap,iszonyú gyorsan rohannak a napok,hónapok.Nagyon sok boldogságot nekik és nektek is hozzájuk.

Nagynehezen,de én is ideértem és talán sikerül egy kicsit összeszednem magam és irni nektek.
Tegnap és ma elég zsufi napom volt.Tegnap sajna történt egy kisebb baleset is,de hála semmi következménye/legalábbis remélem/.Tegnap du.az iskolából hazafelé beugrottunk egy kicsit a barátnőmékhez,és a gyerekek kint az udvaron fociztak,amiből természetesen a Gergő sem hiányozhatott./ő volt a labda szedő/.A Gergi az egyik kisfiúval együtt ért a lasztihoz és fejbe lett véletlenül rugva.Pont a szeménél érte a rugás,de csak a szemhéja vérzett be és mire hazaértünk be is dagadt egy kicsit.Mára már csak a szemhéján lévő vér és a véraláfutás látszódik,de a tegnapi állapothoz képest sokat javult.
És!!Kibujt a 10. foga a kis gézengúznak,minden éjszakázás nélkül!!
Ja,és tegnap délelött a fiam TETT 4 LÉPÉST a labdái után.És ami a legfurcsább volt nem dülöngélt,nem bugdácsolt,ugy ment,mint aki hónapok óta teszi ezt már.Biztos,hogy véletlen volt és csak megfeletkezett magáról,mert azóta sem mutatta meg a "produkcióját "senkinek.
Ma meg a suliban bemutatóóra volt,délig én is iskolásnak éreztem magam :lol:
Utánna meg kint töltöttünk 2 órát az udvaron,fiam négykézláb felfedezte az egész udvart.Megsimogatta majd megdádázta a cicát,rámorgott a szomszéd kutyára, és megkostolta a kavicsokat. :roll:
Egyetértek Márti irásával a másodszülöttek vadócságáról!
Délután arra lettem figyelmes /miközben én is a mosógépet pakoltam/,hogy a kedves fiam tologatja a konyhában a széket /ezt máskor is megtette már minden baj nélkül/ majd a pulthoz tolta,felmászott rá,és levette az üvegpoharat és felhajtotta a tartalmát mindezt kapaszkodás nélkül!A lányom soha,semmi ilyesmit nem csinált!!

Andi-nem semmi ez a betörés,az ütő is megállt bennem.Nagy szerencse,hogy ilyen könnyedén ki tudtad tessékelni.
Igen,a Gergő már hetek óta minden nehézség nélkül felmászik mindenhová.
A kutyához én annyit irnák,hogy nekünk volt egy " jugoszláv farkasölő" álítolag ez a hivatalos neve,nagytestű kutyánk,de mikor az Enikő megszületett el kellett vitetnünk,mert nem birta a gyereket megszokni.Rendszeresen morgott rá,1x neki is ugrott volna.És nagyon ravasz volt ,általában akkor csinálta ezeket amikor azt hitte hogy nem figyelek rá és a gyerekre.Na ez volt az a pont,amikor azt mondtam,hogy nagyon fáj a döntésmeghozatal,de mennie kell a kutyának.És azóta sincs,és nem is hiányzik a kutya.

Edith-nagy-nagy gratula Krisztának a járáshoz.Innen már nincs visszaút,lassan futhatsz utánna/és akkor már meg is van a diétához a mozgás :lol: /

Edit-kitartás,itt a tavasz,lassan vége az állandó betegeskedésnek.

most megyek megvacsoráztatom a családom.
bibolya
 
 


Ma mikor jöttem volna vagy a Babanet nem jött be, vagy az egész internet. :x

Nagy-nagy gratula Gergőnek a járáshoz. És a 10. fogacskához is. :P

Edit, ezek szerint ti sem kaptátok meg a Rota vírus elleni oltást? Én szerettem volna beadatni az Ádámnak, de mire rátaláltam erre az oltásra, már kicsúsztunk az időből. Állítólag 6 hónapos korig be kell oltani.
Akartam már írni neked, hogy az Aloe Verának van egy olyan csodaszere is amit Aktivátornak hívnak. Hallottál róla? Pár cseppet kell vízbe csepegtetni, jó a hányásra, hasmenésre, fejfájásra, ezer dologra még. Én most hétfő óta ezt iszom és tényleg nagyon jó, mert ma már csak reggel volt hőemelkedésem, most már semmi. És amikor nagyon lázas voltam, akkor is csak este és reggel vettem be, napközben ezt ittam és levitte a lázamat. Szerintem kérdezz rá, én csak ajánlani tudom.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szép estét!

Én is dögrováson vagyok, tegnap délután óta elég ócskán vagyok, éjjel alig aludtam, mert annyira fájt a torkom. Valószínűleg elkaptam Samutól... Samu sem 100%-os egyelőre, így holnap sem megy bölcsibe. Még mindig taknyos, és ma délután is több mint 3 órát aludt.
Minden hasonló cipőben járónak (Virág, Barbi, Szandi) mielőbbi jobbulást kívánok!

Iza, a kert sajnos nem a mienk, öcsém felesége hívott meg minket a családjához Pécsre - ott volt ez a kert. Szerintem is gyönyörű. Állítólag tavaly szaporodott el ennyire a szászorszép a fűben.

Márti, nálam is a bilis kép a befutó. Nagyon édes volt Szoni picurnak is...

Rotavírus elleni oltás: nálunk a védőnő azt mondta, hogy később is beadható, de nagyon drága oltás... Prevenarhoz hasonló kategória.

Samu is nagy mászógép lett, simán felküzdi magát a legképtelenebb helyekre is.
Edith, Krisztához hasonlóan Samu is elindult! Tegnap betotyogott az előszobából a nappaliba, és nem is hívtam, tök magától adta ezt elő :)

Jó éjszakát mindenkinek!
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Tegnap este nem akarta a gépem vagyis a rendszer,hogy jöjjek.Minden le volt lassúlva,a babanetet be sem adta. :evil: Ma én vagyok az első!!!!!!Most ezt el is küldöm,mert mire a mondandóm végére érnék úgyis megelőznétek! :lol: :wink:
Folyt.köv.
timiban
 
 


Szép jó reggelt!!!!
Évi:nagyon ügyi a Samu is a lépegetéssel!!!! :lol: :lol: :lol:
Mennek a gyógymanók neked is, remélem 7végére jobban lesztek és egy jót kirándultok!!!!!

Ibolya:Gergő is ügyi, miért mutogatná a tudományát???? :shock: Nem gondolod :shock: , majd jól elindul és kész!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
AZ a fejberúgás elég rosszul hangzik, de persze mindíg a legkisebb van a legrosszabb helyen!!!!! :roll:

Zsuzsi:mi újság a Szandival????? :shock:

Zsu:hova tűntél???Tesódék berendezkedtek????Kamillával mi a helyzet????

Timikém:mesélj, mit intéztetek???Párod akkor mikor kezd???És mit is dolgozik pontosan????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:megkérdezem a páromat azt mondta, hogy ez is a tanfolyam része, hogy így mennek dolgozni.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Akkor a folytatás! :wink:

Hanna jól van.Kedden voltunk kontrollon,még teljesen nem oké a füle,de már nem bántotta.Nagyon reméli,hogy magától rendbe jön,mert sokat javult egy hét alatt.Majd megint hétfőn megyünk,remélem akkor már még jobb lesz! :roll:

A párom hétfőn már a Telkiben kezd!Lakást is találtunk!Csak a hitellel van gond!Mindenképpen kell önerő,a minimum 20%,a mi esetünkben kb.3.2millió,a többi megy hitelből.De amíg nem adom el a házam nincs önerő.Abban az esetben odaadják a teljes vételárat,ha viszek egy másik ingatlant is fedezetként,és ha eladom a házat,előtörlesztem a hitelt,és akkor már a mi lakásunk elég lesz fedezetként a másikról lekerül a jelzálog!Hát ez mind szép és jó,csak nincs másik ingatlan!Anyuék biztosan nem mennek bele ilyenbe!A párom egyetlen rokona a nagynénje szintén nem.Igaz nem kérdeztük még meg,de annyira ismerjük őket,hogy nem lenne a válasz.Az ingatlanát mindenki félti,valahol ezt meg is értem!

Ha valaki közületek mégis tudna valami más megoldást,vagy bankot,kérem segítsen nekünk!
Nagyon optimista vagyok,érzem sikerülni fog,és el tudjuk kezdeni az új életünket!

Edit,
jobbulást Virágnak!

Barbi,
nektek is!

Julcsi,
boldog hófordulót a csajoknak!

Jövök még ha Hanna alszik!

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Márti,
a párom műtős-szakasszisztens.A köznyelvben műtősnő!De rá mégsem mondhatom ezt! :lol: :wink:
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, 2005 vége óta van egy ún. lakáslízing konstrukció, melynek éppen az a lényege, hogy önerő nélkül is lakáshoz juthatsz. Ilyenkor a bank veszi meg az ingatlant, és tőle bérled (lízingeled). Ez használt lakásokra is vontakozik. A részleteket nem tudom, de az önerő nélküli hitelhirdetések ezt a konstrukciót takarják.
Már elég sok bank foglalkozik ezzel, pl. OTP, Raiffeisen, UniCredit, Erste stb. Neten utána tudsz nézni.

Gyógymanókat köszönjük, sajnos az én torkom egyre ócskább, nem tudok dolgozni sem menni. Szerencsére nagyon jóarc kollégáim vannak, és helyettesítenek, egyéb ügyek pedig megvárnak... Samu kezd okés lenni, ma reggel már szinte semmit sem tudtam leszívni az orrából. Viszont iszonyúan berekedt: 2 napja csak cincogni tud, illetve rekedten karatyolni próbál - nagyon kis béna hangja lett...

Mivel ma itthopn vagyok, igyekszem benézni napközben!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi,
köszi de ezt is már megnéztem!Lízingelni önerő nélkül csak újat lehet,használtat nem.Oda is kell min.20%önerő és utána mehet a lízinig!A Raiffeisen használttal nem is foglalkozik!Az újat meg nem tudnánk fizetni! :cry:
timiban
 
 


Jó reggelt!

Először is, Timikém, nagyon örülök, hogy Hanna baba fülecskéje most tiszta. Remélem a kis drága megússza a műtétet. Nagyon szorítok neki.
Hitel: mivel nem igazán látom át a helyzeteteket, azt nem lehet, hogy az új lakás és a te házad a jelzálog fedezet? És amikor eladod a házat, akkor abból fizetsz a banknak?
És ha van is jelzálog a házadon, (nem tudom) akkor pedig egy hitelkiváltásos konstrukciót kellene csinálni, persze több pénzt felvenni. Az új hitelből kifizetni a házadon lévő jelzálogot a másik banknak. Mert az a baj, hogy hiába esetleg nagy értékű az ingatlan, ha van már rajta egy hitel, más bank nem igen akar adni, hiszen az elsőnek bejegyzett bank visz mindent, ha ne adj'isten valami baj van.
Remélem kitudod bogarászni a kusza gondolataimat.
Nem tudom, hogy a szoc.polt. felvettétek-e már, de ha még nem, akkor érdemes. Persze akkor új lakást kell venni, de abba meg önerőnek beszámítják a szocpolt. Az is nagy segítség.

Évi, gyógyulj meg gyorsan! Átcsoportosítjuk a gyógymanókat hozzád. Samunak pedig millió puszi a sétáláshoz!
Én úgy tudom, hogy a Rota vírus elleni oltást 6 hetesen kell elkezdeni és 6 hónapos koráig be kell fejezni. De most bogarat ültettél a fülembe, utána nézek mégegyszer.

Márti, én olyan bunkó vagyok, nem is gratuláltam Rolandnak a szupi vizsgájához! Mindig akarom írni, és aztán mindig elfelejtem. De ma hajnalban eszembe jutott, gyorsan leírtom. Tehát, nagy-nagy gratula neki!!!
Sikerült bevásárolni?

Zsuzsi, mi van a Szandival? Jelentkezz!

Edit te is, hogy van kicsi Virág.

Én már jól vagyok, a torkom teljesen megjavult, már nem is fáj. Viszont maradt a köhögés.
Leírom az éjszakánkat, ami akkor cseppet sem volt vicces, de most jót derülök rajta. Hiába no, nálunk olyan forgalom van éjjel, mint a Nyugatiban fényes nappal.
Tehát, az Ádám elaludt 1/2 8-kor. 1/4 11-kor felkelt, utána 1 órán át szórakoztatott. Már nem mentem oda hozzá, csak hallgattam, hogy nagyon sokat forgolódik, néha felsír és próbál elaludni. Mikor csend lett betakartam, én is lefeküdtem. De olyan köhögő roham jött rám, hogy inkább gyorsan kimentem a szobából. Elmentem pisilni, de csak köhögtem. Amitől persze teljesen felkavarodott a gyomrom, nem részletezem, de jó, hogy épp a WC-n voltam. Igen ám, de az erőlködéstől meg megfájdult a derekam. Mikor visszafeküdtem végre alig bírtam megmozdulni, úgy fájt. Úgyhogy megint felkeltem, kimentem bekenni. Ismét vissza az ágyba, a fejem alá tettem egy csomó párnát, hogy ne köhögjek és kapjak levegőt. Ettől meg reggelre a nyakamat aludtam el. Persze nem volt vége még az éjszakának, az Ádám 1 óránként kelt.
Úgyhogy reggel félig nyomorékon és igen álmosan keltem.
Hát ennyi.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazva az utóbbi időben, ne haragudjatok, hoyg nem jöttem tegnap. Nem is tudtam mindent visszaolvasni. :(

Minden betegeskedőnek mielőbbi gyógyulást kívánok! Ennyit elöljáróban, aztán ha jut időm, elolvasom a termést és írogatok.

Magunkról annyit, hogy Kriszta tegnap bekapta az egyéves oltását, most meg már van némi hőemelkedése. Nem nagy, csak 37,5 volt amikor reggel mértem, de most annyira csillogtak a szemei! Ismét mértem lázat neki, de most még hőemelkedés sem volt, 37,2-t mutatott a hőmérő. Viszont annyira bágyadtka, hoyg máris alszik. :roll: :(

Puszika mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:ez még belefér, majd kipiheni a szurit!!!! :wink:

Zsombi ma fél 7ig aludt :shock: :shock: :shock: csak néztem!!!!! :wink:

Barbi:épp időben :lol: :lol: :lol: :lol: holnap is vizsgáznak, meg amilyen jó feleség vagyok 8) 8) sütök egy rahedli muffint, hogy holnap betudja vinni...utolsó közös nap, mert utána nem egy helyre kerülnek!!!!Ja a májusi vizsga után elakarnak menni bulizni(remélem lesz mit ünnepelni) és azt mondta apa, hogy felbuzdította őket, hogy mindenki vigye a párját!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi:de legalább a Samu jobban van!!!!

Nálunk még mindíg takonykór van, bár most már egyre kevesebb jön ki és én nem tudom milyen kórság ez, de éjszaka tök jól alszanak :shock: :shock: :shock: örülök is neki!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert ébredezik a kiscsaj.

Minden beteg manónak és mamának jobbulást. Küldöm a gyógypuszikat.

Gratulálok az első lépésekhez Samunak és Gergőnek!! És persze az újabb fogacskához is (nem emlékszem kinek :oops: ).

Barbi: nekünk is valami hasonló éjszakánk volt. A Szandi 11-kor még virgonckodott, nekem begörcsölt az oldalam (nem tudom mi, bal oldalt a bordám alatt) alig tudtam megmozdulni. Persze a Ferkó nem volt itthon, mert dolgozott. Éjszaka nem is tudom hányszor kelt. Már arra sem emlékszem bementeme mindig, amikor hallottam, hogy nyöszörög. :oops:

Olyan oltásokról írtok, amiket én még nem is hallottam. Az én dokim soha semmit nem mond semmiről. Most már nagyon fontolgatom, hogy keresek egy másikat, mert ez így nem állapot. :evil:

Végül nem vittük le a Szandit az orvoshoz, mert reggelre úgy nézet ki semmi baja. Persze délutánra, már megint tele volt az orra, de legalább nem folyt. Egy kis hőemelkedése van, de nem vészes. A kedélye jó, magához képest még szépen eszik is. Bár szerintem, fáj a torka (igaz nem köhög), de valahogy a darabos kajáktól fulladozik.

Most ennyi, mert a kiscsaj már szétverte az ágyát.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Olvasok, írni meg nem nagyon tudok. :(
Ma is kicsit rohanós a napunk, Flórának hőemelkedése van tegnap délutántól, 2x hányt is, és megállás nélkül sír, nem is tudom letenni. Ahhoz is össze kell szednem magam, hogy végig bírjam hallgatni a keserves sírását, ha a Marcit kell átpelusozni. Fél 1-re megyünk dokihoz, nagyon tanácstalan vagyok, hogy mi lehet ez, remélem azért nem lesz komoly.

Mindenkinek mennek a gyógypuszik, úgy olvastam, hogy másnál is elkél. :(

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi drága!!!!Mennek a gyógymanók Flórának is!!!!Remélem semmi komoly!!!!Nem lehet könnyű, ha ilyen kis nyűgös, tarts ki és jelentkezz, hogy mi a baja a kistündérnek!!!!Bármi is az remélem a Marci megússza!!!!! :roll:

Zsuzsi:jobbulást a lánykádnak!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi, jobbulást kívánok Flórának! Szegényke, elhiszem, hogy most nem tud nélküled lenni!

Barbi, nem semmi lehetett az éjszaka, remélhetőleg a mai már jobban alakul. Nagy szerencse, hogy Samu elég jól alszik - amikor nyűgősebb volt az éjjel, akkor is max 3-4x kelt, de most már csak a szokásos egyszeri 4-5 órai kelést produkálja két napja (innen tudom, h a gyógyulás útjára lépett). Minden elismerésem a tied, hogy ezt bírod. (Bár nem nagyon van választás) Ádám ilyenkor rögtön visszaalszik, vagy altatni kell?
Most az esküvőn találkoztam egy csajjal, akinek a 2 éves kislánya alig alszik. Ez azt jelenti, hogy napközben semmit nem hajlandó aludni, éjszaka pedig este 11-től max reggel 6ig, de gyakori, hogy 5kor már kukorékol. Ilyenről még nem is hallottam. Azt már igen, hogy egyes gyerekek 3 éves koruk táján úgy "döntenek", hogy napközben nincs alvás, de legalább cserébe este jó alvók. A csaj azt mondta, hogy most már egész jól hozzászokott ehhez a napi 6-7 órás alváshoz, de havonta egyszer kidől, a lányát odaadja a nagyszülőknek és alszik egyhuzamban 12 órát...
Barbi, utánanéztem és igazad volt: a rotavírus elleni vakcinát 6 és 24 hetes kor között adják, később már nem javasolják a szakemberek. Szóval a védőnőm tévedett. Ja, és summa 30ezer huf a beadandó két vakcina. Ez minket már nem érint ezek szerint.

Kérdés: ti adtok már a gyerkőknek mézet? Én most morfondírozom, mert nátha esetén egy jó kis kamilla-csipkebogyó mézes teánál nincs is jobb gyógymód.
Másik kérdés: beadatjátok a bárányhimlő elleni szurit? Én gondolkodom azon, hogy a 15 hós oltással egyidőben ezt is megkapja Samu. Bár sok ellenérvet hallottam.
No megyek, munka van...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsuzsi, Szandinak is mielőbbi gyógyulást!!!
Samu is hasonló tüneteket produkál, bár hőemelkedés nálunk nem volt. Nem lehet, hogy jön egy újabb fog?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Andi: remélem, semmi komolyat nem találnak Flóránál és a Marci is megússza.

Mi is megjártuk ma a dokit, mandula gyulladása van. Azt mondta a doki, még nem kizárt, hogy tüszős is lesz. És magas láz is várható (szerintem eddig azért nem volt, mert már hőemelkedésnél kapta a Nurofent :oops: ). Nem is tudom, ez mitől lehet?! Nekem még soha nem volt, így azt sem tudom, mennyire fájhat neki. Most kaptunk antibiotikumot, remélem ettől hamar meggyógyul.

Amióta Editéknél volt a lázgörcs nagyon parázok, lehet nem a legjobb, de én már hőemelkedésnél is adok gyógyszert.

Ezt a listát a babaszobán találtam, talán másnak is jól jön:

Írok egy listát, ezt a dokinénink írta össze, hogy melyik lázcsillapító tartozik egy csoportba, így amelyik másikban van nyugodtan adhatod neki 2 óránként is akár.

1. csop.:
-Germicid
-Germicid-C
-Amidazophen
-Antipyretin /ez egy kúp, amiben nyugtató is van, 39,5-nél érdemes adni/
-Algopyrin

2.csop.:
-Panadol
-Rubophen
-Mexalen
-Paracetamol
-Saridon
-Neo-citran
-Coldrex

3.csop.:
-Nurofen
-Cataflan
-Aszpirin

Ezek közt van bizti csomó olyan amit nem használtok, ahogy mi sem de azért leírtam a teljes listát, ahogy a dokinénik is megadta.


Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Andi, jobbulást Flórának. Ha hazaértetek a dokitól és lesz egy perced jelentkezz, mit mondott.

Zsuzsi, gyógypuszik mennek Szandinak is. Persze ilyenkor nincs segítség, amikor te is tropa vagy, nem? Nem lehet, hogy beszorult a levegő? Most már jobban vagy?

Évi, sajnálom ezt az oltást, bíztam benned, hogy talán mégiscsak lehet még oltani. Azért jó húzós az ára, ezt nem is tudtam.
De ez milyen szemétség, hogy nincsenek a kismamák rendesen informálva az oltásokról. Aztán a dokid vagy szól vagy nem.

Te jobban vagy már?

Az Ádám általában, ha felkel, kicsit iszik és már alszik is vissza. De olyan is van, hogy 10 percre rá már újra fent van. Persze tudom, nem jó, ha hozzászoktatod az éjszakai iváshoz, de könyörgöm, ha ettől rögtön visszaalszik és nem kell sétálgatnom vele akkor nem kérdés, hogy mit választok. Amikor viszont nagyon sokszor kel, (1/4 óránként) akkor ott hagyom, felsír de már alszik is vissza. Aztán kezdi újra. Kb. fél óra múlva már rendesen visszaalszik, betakarom és lefekhetek. De 1 óra múlva újra fent van.
Egyszerűen semmi ötletem mitől, mindig van valami indok amire lehet fogni. Hol a fog, hol az idő...
A dokicsaj megnyugtatott, sok gyerek ilyen rosszul alszik 2-3 éves koráig. Szuper!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, mire leírtam Zsuzsi te is írtál.

Mandulagyulladás? Szegénykém! Nagyon sok gyógypuszit küldök neki is.
A lázgörcs a láz felszálló ágában jelentkezhet, tehát nem a magas láznál. Akár 37,6-nál is.
Ilyenkor a legfontosabb, nem pánikolni (könnyű mondani), gyorsan csillapítani a lázat. Hűtőfürdő, vizes törölköző, bármi. Mert mire orvost hívsz, addigra a lázgörcs úgyis elmúlik.
Nekem is azt mondta a dokicsaj, hogy a Nurofent, Panadolt és a Germicid kúpot óránként váltva adhatom neki, ha nem használt az előző.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógypuszikat, remélem hamar ideérnek.
Dokinéni szerint vírusos a mandulája, de semmit egyebet nem lát, tehát nesze semmi, fogd meg jól. Hányás azóta nem volt, a délelőtt meg tuti az én Nurofenes akciómnak köszönhető. A hőemelkedés állandó, sőt, azóta ment már kicsit feljebb is. Tanács: lázcsillapítás, Calcium, C-vitamin, Deadalon kúp hányás ellen (ezzel egyenlőre várok), diéta, vagyis ne adjak neki enni, csak inni teát. :shock: Ezen meglepődtem - gondolom a hányás miatt mondta - , de azért persze megkínáltam ennivalóval. De szófogadó kislány, semmit nem eszik. :( Ma még csak a reggeli tápszer van a kis hasában, meg egy-két extrudált kukoricaizé. Inni viszont iszik rendesen.
Egyfolytában a nyelvével a fogainál matat. Már kezdek arra gyanakodni, hogy az igazi ok a fogzás. Eddig egyikőjüket sem viselte meg az új fogacska kibújása, lehet ezzel most ezt is elkezdjük. Borzasztó látni a szenvedését, én persze megint kibuktam, mint eddig mindig, amikor betegek voltak. A láz meg mindig is a rémálmom volt, eddig megúsztuk. Most meg már össze akartam csúszni, amikor a higanyszálat 38-nál láttam.
Na, jó hosszú lett a helyzetjelentségem. :oops:

Többieknek is gyors gyógyulást kívánok!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Ismételten köszönöm a hiányolást jól esett :)

Márti, igen beköltöztek, de tegnap pl Odaát voltunk segíteni leszedni a Kamilla szobájában a tapétát, meg kiglettelni a hiányosságokat, mert hétvégén jön apa tapétázni. Utána már nagyjából meglesznek, persze sok kicsi szirim-sz.rom hiányzik, de majd szépen lassan meglesz mindenük :)

Ma itt volt a nagymamám (apukám anyukája) aki még sose volt nálunk, és Katát is csak 2-3 hónaposan látta. El volt ájulva a lakástól a gyerekektől, a környéktől :) Szóval jó volt :)

Betegeknek jobbulást, én is és a párom is betegek vagyunk. És képzeljétek, felhívta a munkahelyét, hogy hányt, nem megy be, erre közölték hogy nincs aki helyettesítse, menjen csak be!!!! Oda se megyek kajálni az tuti :shock: :shock: :shock: :shock:

LÁzgörcs: Nekem mindig azt mondta anyu, hogy a lázgörcs a magas láznál alakulhat ki, éppen ezért nem szabad 38,5 felett lázcsillapítót adni, mert túl gyorsan viszi le a lázat, és ez okozza a görcsöt.

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsandi:nyugodj meg!!!Nem lesz semmi baj, tudom most nehéz, de hamar meg fog gyógyulni a drága!!!! :wink:

Lázgörcsről:
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=201

http://www.vital.hu/themes/sick/lazgorcs.htm

itt a lázcsollapításról van szó:
http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=20767

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi: akkor megnyugodtam, nem is baj, ha már hőemelkedésnél adok gyógyszert.
Én is így voltam a teával, ha attól elalszik inkább, mint órákig szenvedni. De csak fél üveggel kap. Amikor egész üvegekkel (volt olyan hogy 2-3 üveggel) ivott meg, folyton átázott reggelre a pelusa, most legalább ezzel nincs gond.

Zsu: ez nagyon durva, hogy egy vendéglátó helyen erre nem figyelnek.

Évi: én még nem tudom, hogy beadassame a bárányhimlő elleni oltást. Nem vagyok benne biztos, hogy jobban jár. Hallottam már olyanról akinek pont az oltástól jött ki.


Andi: a Szandi ugyan ezt csinálja, a nyelvét kidugja és a felső inyét maszirozza. Lehet a torokfájás miatt csinálják? Én nem látok fogat, bár nem is nagyon hagyja, hogy belenézzünk a szájába.
Én még adtam a Szandinak Fenistil cseppet is. A nővérem szerint köhögésre az ikres barátnőm szerint meg az orrfolyásra jó. A lényeg ma már szépen evett, még egy pár kölesgolyót is benyomott. Pedig tegnap a darabos kajától fulladozott.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, nem az hogy nem figyelnek, mert a Tamás telefonált hogy hányt, nekem megy a hasam, szal tuti vírus, erre közölték hogy nem baj, menjen be :shock: :shock: :shock:

Jó hogy szakács a férjem, nem is mennék étterembe.... egyrészt látom mi folyik ott, másrészt megfőzi itthon:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Flórának most 38,5 fokos láza van, kihányta az összes vacsorát (szóval a mai evése egyenlő a nullával), adtam neki egy kúpot és most alszik. :cry:
Ugye felébred, ha még feljebb megy a láza? Vagy honnan tudom majd éjjel? Ébresszem fel?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi!!!!!Szerintem fel fog ébredni, vagyis az enyémek felszoktak, vagy nyugtalanul alszanak!!!!Ha nem szoktatok együtt aludni, akkor talán te menj be ott aludni, vagy nyugtalan vagy, úgyis járkálni fogsz, nézd meg a homlokát, tuti érzed és ha magas a láza akkor gyorsabban veszi a levegőt!!!!!
Szerintem ne ébreszd fel, ha nyugodtan tud aludni az csak jó neki!!!Ha meg nem akkor tudni fogod, hogy nincs rendben valami!!!!Készíts be teát, ha felébred most igyon sokat.
Más öteltem nincsen tarts ki, túllesztek ezen is.
Gondolok rátok sokat :roll: !!!!Légy erős! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?