Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!Boldog névnapot.

Velem semmi újság.Szombaton reggel megjött.Most meg jó beteg vagyok,itthon vagyok a férjecskémmel.

Kép
breni
 
 



Csajszik :D
Aranyosak vagytok. Tök jó, hogy emlékeztek még rám. Anno nagyon besűrűsödött körülöttem a világ, költöztünk, felújítottunk, internetre vártunk... Aztán meg megszülettünk, azt gondoltam, hogy már senki sem emlékszik rám. Így inkább csak olvasgattam. Hajni esetét már nem bírtam ki szó nélkül. Nagyon örültem neki, de másnak is nagyon örülök ám!! Gratulálok minden kisbabás és leendő anyukának!
Küldök pár képet Zoli babáról.
Puszi mindenkinek!!!
Kép 1 naposan a klinikán
Kép 2 hónaposan
Kép 3 hónaposan
Kép 5 hónaposan
Kép 10 hónaposan
Kép Manapság
Bocsika, ha sok lett. Bepótoltam...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Angel!

Egyeztessünk!

Ági, Kamilla!

Egyeztessünk!!!!!!!

Nagyon késő délután nem jó nekünk, de megpróbálunk alkalmazkodni a dolgozós ÖTYÉK-hez.

Betti
betti73
 
 

 
 

Betti,
péntekenként 2-ig vagyok, nekem aznap is jó :)
(ezt a hetet kivéve)
angel37
 
 


Sziasztok!
Bocsika még annyira nem tudtam megjegyezni ki is írt nekem, de ahogy hazaértem és volt időm megnéztem itt a fejleményeket!!Oké. én is úgy gondoltam, hogy csinálok tesztet, csak a párommal szeretnénk együtt csinálni, de viszont én hajnali 4.40 kor kelek, ő viszont nincs itthon még akkor mert éjszaka dolgozik!!Amikor meg szabadnapos még alszik bőven!!Szóval ígérem szombat reggel csinálom meg, és egyből megírom vagy fel rakom ami eredményem lesz!!Addig is persze szorítsatok, meg én is a többieknek!!Zoli baba nagyon édes, és milyen vigyori, igazi vidám kisbaba!!Ilyennek is kell lenni!!
Csak pozítivan!!Még jelentkezem!!Ja, a ciklusom 28-30 között szokott lenni!!Mikor szedtem még gyógyszert persze akkor pontosabban megjött!!Na, csók mennem kell!
Anita
anita21
 
 


Ha csak egy kis esélye is lenne, hogy terhes vagyok, tuti, hogy nem bírnám kivárni... egyből megcsinálnám a tesztet, amikor már elvileg kimutathatja.
Múltkor láttam egy nagyon aranyos kis mercipángólyát. Arra gondoltam, hogy ha terhes leszek majd, sütök egy tortát vagy veszek, és ezt teszem rá dísznek. Kíváncsi lennék a kedvesem arcára...:-)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak bekuk:)!!

Gaby!!
:( sajnálom

Hajny!!
Nem láttam ,hogy irtál ,mi volt a szüledinél??

Anita!!

Megy a drukk++ szombatra!!

Olik!!
Nagyon édes Zoli baba:) graulla hozzá!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok,

Druszám,
Akkor mégsem vagyok totál idióta? :shock: 8)
Vagy csak ebben is egyezünk? :lol:

Olgi,
Köszi a képeket! Milyen kis ééédes! :D
Aztán nem eltűnni megint és legközelebb már kicsi Zoli esküvői képeivel jönni!!! :wink:

Asszem, én sem bírnám ki, h ne teszteljek... :oops:

Hajni,
Jelentkezz!!!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


ÖTYÉK,
péntek 3-tól nekünk sirály. Most is, jövő héten is asszem.
Legyen bababarát hely valamennyire, akár vmi zöld közelében, ha bedurciznak lehessen cibálni vhol a babakocsit. (Majd nézel vmit, de ti is!)
Margit sziget, nagy pokróc, kaját piát viszünk? Hö?

Kata,
mi havont százezret pengetünk még vagy 15 évig... Szakvizsga, phd, külföldi meló...eccerűen nem lehet mindent bekalkulálni. Egy a biztos, a petefészked az idő múlásásval egyre jobban hikomat. Már most sem olyan, mint mondjuk a "Vica generációé". Szerintem nincs ideális időpont.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Én is amondó vagyok, hogy bele kell vágni, amikor az emberben már megvan az érzés a baba után. Különben az életben nem jön el az ideális időpont. Mondjuk én most fejeztem be az egyetemet, z egyetem alatt nem akartam babaát, mert valamilyen szinten szerintem van egy sorrend, de most már uccu neki! :-)
Különben még utazgathatnánk, lecserélhetnénk az autót, stb. Mindig más célok lennének. Meg tényleg, ki tudja, lehet, hogy most hamar megfogan valaki, esetleg 4-5 év múlva lesz valami bibi. na, persze ez csak feltételezés.
Ha csináljuk a gyereket, egyszerre 10 tesztet fogok venni, az buztos... :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Hajny!!
Baszus miattad kukkoltam be ,helyzet??
Tessék jelentkezni!!!

Farthy!!

Biztos vagy benne ,hogy kell annyi teszt ??Szeintem hülyeség ,csak ha késik 1 hetet akor érdemes tesztelni ,különbe tiszta ideg leszel,ezt nekem elhiheted !!

Beuka!!

Veled mi van??

Csanita?? és a többiek??!!

Legalább életjelet adjatok!!Tudom,hogy nehéz ilyen klasz idöbe leülni a gép elé ,de csak 2 percet szántjatok rá ,ok??
:lol: :lol: :lol:


Csanita!!
A tesom még mindig várja a meghivot ,ez röhejes ,és csak azt irták neki hogy 1 hét- 6 héten belül meglesz,háátt az annál is több!!Én is 10 nap mulva kérhetek ,és igértem a barátnömnek ,de hozzátettem hogy 1-2 hónap mire megkapja :( !!


Na lépek ,mert futok dolgozni,semmi kedvem :( !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Halihóó!

Bocsi, az eltűnésért,

Editke nagyon aranyos vagy hogy hiányolsz, jól esik!

megpróbálok kreálni egy táblát. (még nem tudtam visszaolvasni)

Kép
Kép
beuka
 
 


Keditke!

Nem azért kellene a 10 teszt, hogy az összeset egymás után megcsináljam, hanem hogy biztosan legyen otthon, ha tesztelni akarok, nehogy éppen ez legyen az akadálya, hogy megtudjam...:-) Azért nyilván nem leszek idegroncs, mert a fogamzás, gondolom, nem, illetve nemcsak erről szól.
Viszont "versengeni" biztosaan nem fogok. "Nekem pozitív lett, és nektek?" Szóval ilyet nem olyan fórumon, ahol a fogamzással küszködnek a lányok.
Hajnyra én is nagyon kíváncsi vagyok. Biztosan nagy volt az örömujjongás a családban!

Kép
Vendég
 


Kép

Angel nem tudtam, hogy Nálad akkor most mi a helyzet?

mi van [Ancsával, és Pihivel[/b] :?: :?: :?: :?:


Móni MOst nézem csak már 100 napon belül vagy!!!!!!!
Kép

Bea

ps. utálom a szelet, szerintem ez fogja tönkretenni az emberiséget!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi,hogy ritkán jelentkezem,de nem voltam a helyzet magaslatán!!!

Jobban vagyok,de nem merem elkiabálni!!!Járok fürödni a Széchenyi fürdőbe és masszásra!!Nagyon jóóóóóó. :lol:

Editke!!
Drága vagy,hogy hiányolsz!!!Nekem van egy meghívóm,ha gondolod szívesen elküldöm.Én több mint 1 hónap múlva kaptam meg.

Nem nagyon olvastam vissza,de láttam egy szupi hírt!!!!!

Hajni!!!!

Gratulálok!!!!!!Nagyon megérdemeltétek már!!!Vigyázz magadra és a babára is!!!!!

Puszi mindenkinek!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is! :oops:

Anita!
:(
Szegény,mielöbbi felépülést kívánok neked!!!!

Hajni!
ÉN IS SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!

Beu!
Helyzet nálam változatlan,köszi!Kicsit kitolódott ez a ciklusom! :(
Boti baby hogy van??

Angel!
Hogy bírod? :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ötyék!

Péntek szupi lenne, most és jövő héten is. Már kb. fél 3-ra meg bírnánk jelenni. Uzsi a szabadban? Nem rossz ötlet. Reméljük, hogy az időjárás támogatja a dolgot.

Ancsa!

Jó, hogy benéztél!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!
Megint itt vagyok, oké már én is nehezen bírom ki, de a szombat mindjárt itt van!!Különben is valaki itt azt irta, hogy egyből neki nem is mutatta ki a két csíkot, hanem pár nappal később!!Inkább várok, biztos ami biztos!!Nálunk itt április 1-től bezár a szülészet, mondjuk én nem is szeretnék itt!!Párom most ment el dolgozni, így ismét helyet cseréltünk itthon!!Én itthon, ő dolgozik, mire ő hazaér, én már javába dolgozok szorgalmasan!!Képzeljétek ma majdnem lebuktam!!Folyamatosan kérdezik a munkahelyemen a lányok, nem akartok még babát??De ez többször 1 héten ám!!Néha már idegesít, de ma meg csak vigyorogtam, nem szóltam semmit, de már ők is megszokhatták!!Hát, ugye mindenki tudja a koromat, és :) gondolom ezmiatt is!!Na, a lényeg hogy szombat lesz a napunk, és akkor kiderül minden!!
Köszi mindenkinek aki drukkol és kívánok szépeket mindenkinek!!
Csók.Anita :wink: :wink:
anita21
 
 


Sziasztok!!

Hajny!!
????

Csanita!!

Vigyázz magadra !!
Irtam pü-t remélem megkaptad :)!!

Anita 21!

Jajj de drukkolok neked++!!Nem is értem hogy birod ki??

Sziia Betti :)!!


Moni!!
Hogy vagy ,nagyon izgi te vagy a következö:)!!??


Már megint megyek dolgozni ,pedig olyan szivessen végig irnám a topicot

:lol: :lol: :lol: :lol: !!!
Vendég
 


Csajok!!

S.O.S melyikre kell(a nyári idöt ) beállitani,olyan béna vagyok :oops: !!???Nálam még mindig 9-orát mutat,ppedig már 10 óra elmult!!Brr!!
"Azt tudom,hogy segédletek, profil...stb de melyiket kell bejelölni?"

Huu baszus ,lépek mert megint elkések :lol: :lol: :lol: 10 perc és indulnom kell, és még sehol se vagyok!!


Szisztok!! :)
Vendég
 


Ezt nem hiszem el :evil: :evil: :evil: ,most meg joo !!
Ezt az égést!!
Vendég
 


Editke!!

Megkaptam,már válaszoltam is. :lol:
csanita
 
 


SZiasztok!

Beu :)
3 cn vagyok ma! :) Köszi!

ÖTYE :)
nekem a hét péntek nem lesz jó :?
De a következő igen! :D

Ancsa,
régen voltál már!

Kb úgy bírom sztem, ahogy te! :roll: :wink:
angel37
 
 


Azt akartam írni, hogy "e hét péntek nem lesz jó" :?

Editke,
az időállítással én is hadilábon állok! Átállítottam, másnapra visszaállt, és azóta nem tudom, mit csináljak vele :roll:
angel37
 
 


Hajni :D
Boldog névnapot kívánok!

Olik :)
Nagyon szép mosolygós babátok van! Gratulálok hozzá. Köszönjük a képeket. :wink:

Anita :)
Örülök, hogy jobban vagy, a masszázs nagyon finom lehet.

Anita21 :)
Drukk a teszthez, biztosan egy jó erős zebrád lesz! ++++++++++

Tegnap bejelentkeztem a Kaáliba Krizsa doktorhoz, május 18-ra kaptunk időpontot. Hát egy kicsit még messze van, de nem is számítottam sokkal korábbi időpontra. De a lényeg, hogy végre a lovak közé csapunk! :)

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Búboskemence,
:) :)

Azidőtájt megyek majd hozzá én is! :wink:
angel37
 
 


Beuka
táblába: minden hormon ok, apa nem ok
május 8 Kaáli

Olik
nagyon aranyos Zoli baba

Buboskemence
Mi is a lovak közé csapunk, én is tegnap jelentkeztem be Krizsa dokihoz :wink: 22-ra adott az aszisztens időpontot. Ma jutott eszembe, hogy azon a héten lesz a záróvizsga, felhívtam a sulit, és pont 22-re tették :? felhívtam Krizsa dokit, és május 8-ra adott időpontot. Annyira örültem neki, két héttel hamarabb :D Jól jártam végül a záróvizsga miatt.

Keditke
munkából megárt a sok :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby,
Krizsa doktor már csak ilyen! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Keditke, Bubiskemence nagyon aranyosak vagytok a drukkoláshoz!!
Még mindig nem jött meg, van remény!
Tudjátok a remény hal meg utoljára!Holnap péntek és ennek örüljünk!![color=red]TT a HÉTVÉGE
Hurrá!!![/color] :lol: :lol:
Az időt én sem tudom beállítani, de már töröm rajta, nálam is elmúlt már 17 óra!!Hát nem értek hozzá én sem!!
Szóval sok sikert lányok Krizsa dokihoz remélem mindenki álma teljesül....erre az évre!!És akkor beindul itt a bébi bummm....!!
Tök jó is lenne!!Nem??Nagyon örülnék neki, hogy ha jó kis csapat lennénk itt!!Most be kell fejeznem!!
Addig is csók:Anita :D :D
anita21
 
 


Sziasztok!

Tiszta lökött vagyok de elfelejtettem, hogy ki mit írt. Úgyhogy vegytem, válogassatok. (tudjátok a feledékenység babás tünet :))

Bocsánat a kimaradásomért de teljesen álomkóros vagyok (babás tünet :)), úgyhogy már a Barátok Köztöt sem tudom végig nézni. Leér a popóm a fejem már alszik :). Pedig én nem ilyen vagyok. Mindig csak onnan tudom, hogy aludtam, hogy nem értem miről beszél a párom :).

Anyuék nagyon örültek, bár kicsit csalódottak voltak hogy nem mondhatják el senkinek. Főleg az öcsikém. De megértették. Azóta hívogatnak hogy hogy vagyok :). Dolgozóba mégsem mondhatom nekik, hogy hányingerem van, fáj a pocakom, és én ezt nem így képzeltem. Szóval mindenki úgy gondolja élvezem a dolgokat nagyon. Pedig tényleg nem így képzeltem. Ugye rosszul emlékszem, hogy a hányinger a 12. hétig tart? De legalább nincsenek reggeli rosszulléteim. Nekem egész naposak vannak :). Nem panaszkodom ám, én akartam, (én is mindenkinek azt "mondtam, hogy te akartad örülj neki". Az lesz a vége, hogy visszakapom :))

Köszönöm mindenkinek a gratulációt, a köszöntést, a hiányolást. Olyan édesek vagytok.

Olik
nagyon cukorfalat a kiskópé.

Editke
itt vagyok, élek jól vagyok.

Kata
asszem te írtad. Én a mai napig fenntartom, hogy az úgy megy, hogy kitalálom, és már nemsokára szülöm is. Mi csak kivételes esetek vagyunk. Ugye lányok? Aki most kezd bele a gyártásba, ne gondolja, hogy sokat fog várni rá, mert akkor tényleg sokat fog.
Különben ha fordítva nézed a dolgot, nyáron több gyümölcsöt és vitamint eszel, ami jó a babának, nem kell annyi mű bogyó, szóval erősebben születik, és nem árt neki a tél :). Valaki mondta, hogy kevesebb ruha kell, ráadásul még jobban is látják a hatalmas pocid, nem takarja el a nagykabát :).

Asszem ki leszek utálva annyit írtam már megint. Bocsi érte és még egyszer köszi mindent

Puszi

Hajni

Ui: A szájmenés is babás tünet?
vkhajni
 
 


Hajni!

Nyugodtan írjál sokat! :)

Angel!

A jövő péntek Húsvét előtti péntek, így is jó?

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Hajni,
én minden tudomásul vett nehézség ellenére úgy vágtam bele, hogy majd én megmutattom, fog ez menni gyorsan! Az eredményt :?: tudjuk... :wink:

Betti,
aha, péntek 13! :lol:

Nekem teljesen jó, ha nektek is! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!

BRRR egész eddig nem volt b.net :( !!!

Sziaa Hajny!!


De Jo hogy benéztél :D :D :D :D !!Örülök,hogy minden rendbe ,te csak sokat pihiz és vigyázz magatokra!!
Bettinek igaza van csak nyugodtan irjál sokat !!Szeretek visszaolvasni ,mikor idöm engedi!!

Barátok közt tegnap nagyon durva volt ,Zsuzsa bevallota Andrásnak ,hogy szerelmes másba ,és (András ) nézzésével lett vége ,várom a folytatást . Na de bocsi hogy leirtam !!

Anita21!
Holnap dolgozom ,de ahogy hazaérek a babanet lesz AZ elsö (remélem lesz net)),továbra is mennek a drukkjaim!!!+++


Gaby!!
Mostanába a munkába nem kell beleszakadni ,mert eléggé gyér a forgalom :( ,jobban örülnék ha a 7-órába végig verném a pénztárgépet :lol: :lol: :lol: !! Hamarab 18-óra lenne :)!!

Angel!!
Tegnap tiszta ideg lettem AZ ora miatt ,de nem érdekel,hogy most Jo-e vagy nem !! Meg se nézem :lol: :lol: :lol:



Szisztok!!!
Vendég
 


Editke,
most, hogy mondod, ma még én se néztem az órát! :lol:

Láttam a BK-t! :wink: Sz@r helyzet!
angel37
 
 


ÖTYE!!!

Na most látom, hogy totál hülyeséget írtam! :roll:

Szóval jó a Húsvét előtti péntek, csak az éppen 6-a! :)

Ha nektek nem jó így, akkor jó a 13 is! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!
Igen a szombat és szép napot ígér!!Megcsináltam a teszet már 5 órakor, muszáj volt nem bírtam megvárni a páromat!!És nagyon szép két csíkom lett ám!!Ha sikerül elküldöm!!Még nem csináltam ilyet!!Meg kitaláltam a mai napot!!Szépen lemegyünk a Balcsira, na persze nem fürdeni /még/ hanem egy kis pknikre gondoltam!!Olyan szép időnek néz ki már most, süt anap!!7.30 van!!Szóval nagyon drukkolok én is mindenkinek aki mostanába szeretne babát!!Nem gondoltam, hogy nekünk ilyen "gyorsan" össze is jött!! :roll: :roll:
Na, most be kell fejeznem mindjárt jön a párom itt a bízonyiték nálam!!Persze majd megyek dokihoz!!Ami 100% -ra megmondja mi a helyzet!!
Na, befejezem puszika mindenkinek!!És köszönöm annak aki drukkolt!!
Csók.Anita
Sajnálom nem tudom elküldeni mert nagy a kép mérete pedig ettől jobban nem tudom le kicsinyiteni!!Bocsika
anita21
 
 


Anita 21!!

Most értem haza melobol :D :D ,és elsö a b.net volt ,miattad jöttem is ahogy igértem ,nagyon GRATTULÁLOK+++++!!
Ha gondolod elküldheted nekem ,e-mailbe ,majd lekicsinyitem :D :D !!
Ma estig ráérek :D :D az uram dolgozik :( ,Pestre mentek áruért!!
Jo piknikelést!!



Hajny!!
Mikor mész dokihoz??

Csanita!!
Jobban vagy??
Te nem tudod mi van a Gabival,még nem regisztált?Mert nem találom az iwiw-en,az e-mailemre se válaszolt :roll: :roll:


Na mi van süt a nap mindenki lelépett a Balcsira??Csak én dolgoztam ma :lol: :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Editke!!

Nem tudom mi van vele,nekem sem írt,nem tudom sikerűlt-e regisztrálnia.
Köszi kérdésedet,jobban vagyok..

Anita!!

Én is gratulálok!!!Vigyázz magatokra.

Itt is nagyon szép idő van,ezerrel süt a nap.

Képzeljétek ma ki látogatott meg!!!! Beu és Boti baba!!!!!És élőben is gyönyörűséges Boti,és az Anyukája is nagyon csinos. :wink: :wink:
csanita
 
 


Szia Anita!!

Figyi Gabi azt irta (az elöbb felhivtam) ,hogy nem kapta még meg :roll: :roll: most ilyenkor mi van??
Vendég
 


Anita!

Most irigy vagyok :D :D :D ,biztos édi volt Boti baba!!
Beuka mindig is csini volt :wink: :wink: !!Puszi nekik !!
Vendég
 


Jaj Csajok, tisztára elpirulok!!!! :lol: :oops: :lol: :oops: köszi :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziaa Beuka!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nem baj az is jol áll neked :wink: :wink: :wink: !!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni férje vagyok!

Az előbb nem jött be neki rendesen az oldal, ezért duzzogva ledőlt az ágyra és már nem hajlandó felkelni, de:
üzeni:
Jól van, nagyon jó napja volt(kivéve hogy vacakolt a gépe).
Kertészkedtünk, voltunk sétálni a kutyával + ilyenek.
Holnap mindenképpen ír majd
De most mérges, mert nem árulom el mit írok , és eszi belülről a kíváncsiság:)
Minden jót mindenkinek
A termékenység legyen veletek
Küldjön az ég sok sok babát
Hogy láthasson sok boldog mamát
bye
vkhajni
 
 


Sziasztok!!
Újra itt vagyok, és nagyon jól eltelt a piknikezés, kicsit csalóka ez az idő, de jó volt!
Nagyon örült a tesztnek, bár ő tudta, hogy úgy fogalmazzak, mert férfi, és ő mindent tud!!Jővő héten megyek dokihoz, aztán amint lehet ki is kell iratnom magam, mert ahol dolgozok, nem jó egy kismamának!!Most még oké a helyzet, de nálunk ha a fönök megtudja, kirúgna!!Ez egy ilyen hülye világ!!Tudjátok, nem ,hogy segítenének az emberekekn, még eggyett jól belerugnak!!
Keditke!!
Mi az email-cimed, és elküldöm az eredményem, nekem nem sikerülTHa kell privibe is, vagy nekem mindegy!!
Most be kell fejeznem, még jelentekezem!!Szép napot mindenkinek!!
Csók:Anita :) :)
anita21
 
 


Sziasztok!

Betti
Köszi, azért picikét próbálom visszafogni magam. Mostanában tényleg nagyon sokat beszélek, időnként sajánom szegény páromat is :).

Angel
szerintem mindenkinek úgy kellene kezdenie. Én biztos vagyok benne, hogy nálam csak annyi volt a baj, hogy éúgy kezdtem, elsőre úgysem sikerül. Ezért a hülyeségért kellett ennyit várnunk.

Editke
Sokat pihizek, és tudod hogy vigyázok a kis kópéra. Ha lustizásról van szó, rám lehet számítani.
Jövő héten hívom fel a dokit és kérek időpontot. Majd megírom mikorra kaptam. Kicsit kíváncsi vagyok hogy megy az első vizsgálat, meg hogy mit mond a fájásokra.

Képzeljétek, tegnap voltam az 50. napon. Olyan furi látni a naptárban.

Na megyek, mert anyuék várnak ebéddel.

Puszi mindenkinek, délután még beugrok, ha elvetettük a virágokat.

Hajni
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Önző leszek, mert sietek és nem tudtam visszaolvasni!
Csodálatos esküvőm volt!!!!!!!!!!! A lagzi is jó volt! Képeket rakok, amint vki elküldi nekem a családból a képeket! Laughing

Kép
kata05
 
 


Kata!Gratula az esküvőhöz! :lol: :lol: :lol:
Mesélj el mindent!

Anita!Nagyon vigyázz magadra és a te kis pocaklakódra!

Velem a helyzet változatlan.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Remélem hamar kapsz majd időpontot!Ne felejts el képet kérni a bébikéről! :D
Hajni férje,köszönjük a jó kívánságokat! :D

Csanita!
Hogy állsz most a kezelésekkel?Vannak még fájdalmaid? :(

Kamilla!
Létezik hogy téged láttalak egy másik fórumon,másik névvel? :oops:

Angel!
Telhetne gyorsabban az idő.... :? Eszméletlen lassú! :( :(

Beu!
Majd tudnál javítani hogy első cn-on vagyok?

Reni!
:(

Anita!
Gratulálok a pozítiv teszthez!

Vicáék vajon hogy vannak?
MEG A TÖBBIEK??????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Miért rajzoltál nekem szomorú arcot?Én nem vagyok szomorú :).

Kép
breni
 
 


De én igen! :( Annyira szorítottam nektek hogy így hogy már minden rendben van sikerüljön! :( Most már tényleg ideje lenne!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?